M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Härmat Olle CFC 00:14:07 50
2 65 Kõik Järv Uku CFC 00:14:21 45
3 3 Kõik Grünberg Hardy 00:15:04 42
4 303 Kõik Välja Maikel Magnus 00:15:34 40
5 72 Kõik Irbe Adrian 00:16:13 39
6 1 Kõik Lemloch Oskar CFC 00:16:42 38
7 57 Kõik Kertsman Kevin CFC 00:16:54 37
8 302 Kõik Takel Robert Jonas CFC 00:17:33 36
9 55 Kõik Õruste Kristjan 00:11:43 35
10 98 Kõik Toovis Oliver - 00:13:55 34
11 81 Kõik Saveljev Kaspar Kaido CFC Spordiklubi 00:17:35 33
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Härmat Olle CFC 00:14:07 50
2 65 Kõik M Järv Uku CFC 00:14:21 45
3 3 Kõik M Grünberg Hardy 00:15:04 42
4 303 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:15:34 40
5 72 Kõik M Irbe Adrian 00:16:13 39
6 1 Kõik M Lemloch Oskar CFC 00:16:42 38
7 57 Kõik M Kertsman Kevin CFC 00:16:54 37
8 302 Kõik M Takel Robert Jonas CFC 00:17:33 36
9 55 Kõik M Õruste Kristjan 00:11:43 35
10 98 Kõik M Toovis Oliver - 00:13:55 34
11 81 Kõik M Saveljev Kaspar Kaido CFC Spordiklubi 00:17:35 33
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 M10 Härmat Olle CFC 00:14:07 50
2 65 M10 Järv Uku CFC 00:14:21 45
3 3 M10 Grünberg Hardy 00:15:04 42
4 303 M10 Välja Maikel Magnus 00:15:34 40
5 72 M10 Irbe Adrian 00:16:13 39
6 1 M10 Lemloch Oskar CFC 00:16:42 38
7 57 M10 Kertsman Kevin CFC 00:16:54 37
8 302 M10 Takel Robert Jonas CFC 00:17:33 36
9 55 M10 Õruste Kristjan 00:11:43 35
10 98 M10 Toovis Oliver - 00:13:55 34
11 81 M10 Saveljev Kaspar Kaido CFC Spordiklubi 00:17:35 33
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Marta 00:13:47 50
2 89 Kõik Mitt Kertu Pärnu kalev 00:17:30 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Marta 00:13:47 50
2 89 Kõik N Mitt Kertu Pärnu kalev 00:17:30 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 N10 Mõttus Marta 00:13:47 50
2 89 N10 Mitt Kertu Pärnu kalev 00:17:30 45
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:11:34 50
2 73 Kõik Hürden Ralf CFC 00:11:59 45
3 13 Kõik Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:34 42
4 16 Kõik Õruste Kristo 00:13:47 40
5 101 Kõik Rei Karel Gustav 00:14:01 39
6 15 Kõik Konga Marten 00:14:02 38
7 12 Kõik Janno Ander RR Siplased 00:14:02 37
8 10 Kõik Tammeleht Egert 00:14:10 36
9 18 Kõik Rebas Albert Johannes CFC 00:15:04 35
10 86 Kõik Gedrovics Edvards Velapeda 00:15:16 34
11 304 Kõik Kipper Sander CFC 00:19:28 33
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:11:34 50
2 73 Kõik M Hürden Ralf CFC 00:11:59 45
3 13 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:34 42
4 16 Kõik M Õruste Kristo 00:13:47 40
5 101 Kõik M Rei Karel Gustav 00:14:01 39
6 15 Kõik M Konga Marten 00:14:02 38
7 12 Kõik M Janno Ander RR Siplased 00:14:02 37
8 10 Kõik M Tammeleht Egert 00:14:10 36
9 18 Kõik M Rebas Albert Johannes CFC 00:15:04 35
10 86 Kõik M Gedrovics Edvards Velapeda 00:15:16 34
11 304 Kõik M Kipper Sander CFC 00:19:28 33
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:11:34 50
2 73 M12 Hürden Ralf CFC 00:11:59 45
3 13 M12 Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:12:34 42
4 16 M12 Õruste Kristo 00:13:47 40
5 101 M12 Rei Karel Gustav 00:14:01 39
6 12 M12 Janno Ander RR Siplased 00:14:02 37
7 10 M12 Tammeleht Egert 00:14:10 36
8 18 M12 Rebas Albert Johannes CFC 00:15:04 35
9 86 M12 Gedrovics Edvards Velapeda 00:15:16 34
10 304 M12 Kipper Sander CFC 00:19:28 33
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:12:55 50
2 22 Kõik Lemloch Loore CFC 00:12:56 45
3 25 Kõik Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:13:04 42
4 107 Kõik Rang Gisele CFC 00:16:12 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik N Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:12:55 50
2 22 Kõik N Lemloch Loore CFC 00:12:56 45
3 25 Kõik N Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:13:04 42
4 107 Kõik N Rang Gisele CFC 00:16:12 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 N12 Lensment Linda Kalevi Jalgrattakool 00:12:55 50
2 22 N12 Lemloch Loore CFC 00:12:56 45
3 25 N12 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:13:04 42
4 107 N12 Rang Gisele CFC 00:16:12 40
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Mõttus Matthias 00:26:01 50
2 27 Kõik Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:27:46 45
3 145 Kõik Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:29:39 42
4 260 Kõik Rooni Ron cfc 00:29:59 40
5 31 Kõik Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:31:06 39
6 32 Kõik Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:31:55 38
7 29 Kõik Nirk Raul Richard 00:34:16 37
8 96 Kõik Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 00:38:24 36
9 134 Kõik Vainlo Hendrik CFC 00:41:09 35
10 97 Kõik Veeleid Rando 00:46:16 34
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Mõttus Matthias 00:26:01 50
2 27 Kõik M Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:27:46 45
3 145 Kõik M Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:29:39 42
4 260 Kõik M Rooni Ron cfc 00:29:59 40
5 31 Kõik M Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:31:06 39
6 32 Kõik M Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:31:55 38
7 29 Kõik M Nirk Raul Richard 00:34:16 37
8 96 Kõik M Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 00:38:24 36
9 134 Kõik M Vainlo Hendrik CFC 00:41:09 35
10 97 Kõik M Veeleid Rando 00:46:16 34
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M14 Mõttus Matthias 00:26:01 50
2 27 M14 Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:27:46 45
3 145 M14 Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:29:39 42
4 260 M14 Rooni Ron cfc 00:29:59 40
5 31 M14 Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:31:06 39
6 32 M14 Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:31:55 38
7 29 M14 Nirk Raul Richard 00:34:16 37
8 96 M14 Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 00:38:24 36
9 134 M14 Vainlo Hendrik CFC 00:41:09 35
10 97 M14 Veeleid Rando 00:46:16 34
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Rannala Maribel CFC 00:32:21 50
2 300 Kõik Treier Maria CFC 00:33:46 45
3 38 Kõik Kaarjärv Mairit 00:35:30 42
4 34 Kõik Kull Karolina Spordiklubi Rakke 00:38:35 40
5 301 Kõik Nigul Natali Nora CFC 00:39:34 39
6 305 Kõik Koivula Ella Korson Kaiku / Team Craft Finland 00:42:02 38
7 87 Kõik Lohk Liisi Pärnu Kalev SK 00:47:43 37
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Rannala Maribel CFC 00:32:21 50
2 300 Kõik N Treier Maria CFC 00:33:46 45
3 38 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:35:30 42
4 34 Kõik N Kull Karolina Spordiklubi Rakke 00:38:35 40
5 301 Kõik N Nigul Natali Nora CFC 00:39:34 39
6 305 Kõik N Koivula Ella Korson Kaiku / Team Craft Finland 00:42:02 38
7 87 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Kalev SK 00:47:43 37
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 N14 Rannala Maribel CFC 00:32:21 50
2 300 N14 Treier Maria CFC 00:33:46 45
3 38 N14 Kaarjärv Mairit 00:35:30 42
4 34 N14 Kull Karolina Spordiklubi Rakke 00:38:35 40
5 301 N14 Nigul Natali Nora CFC 00:39:34 39
6 305 N14 Koivula Ella Korson Kaiku / Team Craft Finland 00:42:02 38
7 87 N14 Lohk Liisi Pärnu Kalev SK 00:47:43 37
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:29:48 50
2 163 Kõik Pajur Romet ProShop Team 00:30:45 45
3 88 Kõik Mitt Virgo Pärnu kalev 00:32:10 42
4 53 Kõik Mäeuibo Markus Kalevi Jalgrattakool 00:33:01 40
5 60 Kõik Küüt Oskar 00:34:32 39
6 47 Kõik Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:37:23 38
7 42 Kõik Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:41:16 37
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:29:48 50
2 163 Kõik M Pajur Romet ProShop Team 00:30:45 45
3 88 Kõik M Mitt Virgo Pärnu kalev 00:32:10 42
4 53 Kõik M Mäeuibo Markus Kalevi Jalgrattakool 00:33:01 40
5 60 Kõik M Küüt Oskar 00:34:32 39
6 47 Kõik M Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:37:23 38
7 42 Kõik M Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:41:16 37
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 M16 Puuorg Johann Mattias 00:29:48 50
2 163 M16 Pajur Romet ProShop Team 00:30:45 45
3 88 M16 Mitt Virgo Pärnu kalev 00:32:10 42
4 53 M16 Mäeuibo Markus Kalevi Jalgrattakool 00:33:01 40
5 60 M16 Küüt Oskar 00:34:32 39
6 47 M16 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:37:23 38
7 42 M16 Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:41:16 37
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik Prants Annabrit Kalevi jalgrattakool 00:39:54 50
2 49 Kõik Surva Karolin 00:42:08 45
3 62 Kõik Allikberg Marii-Isabel Kalevi Jalgrattakool 00:30:03 42
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik N Prants Annabrit Kalevi jalgrattakool 00:39:54 50
2 49 Kõik N Surva Karolin 00:42:08 45
3 62 Kõik N Allikberg Marii-Isabel Kalevi Jalgrattakool 00:30:03 42
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 N16 Prants Annabrit Kalevi jalgrattakool 00:39:54 50
2 49 N16 Surva Karolin 00:42:08 45
3 62 N16 Allikberg Marii-Isabel Kalevi Jalgrattakool 00:30:03 42
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 Kõik Kontus Oskar Smart Sport Team 01:21:01 50
2 156 Kõik Grünberg Henry 01:21:51 45
3 50 Kõik Järva Kert Smart Sport Team 01:23:05 42
4 80 Kõik Blumbergs Ronalds 01:27:13 40
5 79 Kõik Blumbergs Oskars 01:13:44 39
6 189 Kõik Janno Brent RR Siplased 01:19:56 38
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 Kõik M Kontus Oskar Smart Sport Team 01:21:01 50
2 156 Kõik M Grünberg Henry 01:21:51 45
3 50 Kõik M Järva Kert Smart Sport Team 01:23:05 42
4 80 Kõik M Blumbergs Ronalds 01:27:13 40
5 79 Kõik M Blumbergs Oskars 01:13:44 39
6 189 Kõik M Janno Brent RR Siplased 01:19:56 38
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 MJ Kontus Oskar Smart Sport Team 01:21:01 50
2 156 MJ Grünberg Henry 01:21:51 45
3 50 MJ Järva Kert Smart Sport Team 01:23:05 42
4 80 MJ Blumbergs Ronalds 01:27:13 40
5 79 MJ Blumbergs Oskars 01:13:44 39
6 189 MJ Janno Brent RR Siplased 01:19:56 38
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Loo Martin Trinx Factory Team 01:10:21 50
2 238 Kõik Pruus Peeter Torpado Südtirol 01:11:14 45
3 76 Kõik Tarvis Peeter Komo 01:14:48 42
4 255 Kõik Mesi Joosep 01:15:50 40
5 202 Kõik Evendi Rando Marten 01:12:30 39
6 259 Kõik Kooser Arthur CFC 01:26:30 38
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Loo Martin Trinx Factory Team 01:10:21 50
2 238 Kõik M Pruus Peeter Torpado Südtirol 01:11:14 45
3 76 Kõik M Tarvis Peeter Komo 01:14:48 42
4 255 Kõik M Mesi Joosep 01:15:50 40
5 202 Kõik M Evendi Rando Marten 01:12:30 39
6 259 Kõik M Kooser Arthur CFC 01:26:30 38
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 ME Loo Martin Trinx Factory Team 01:10:21 50
2 238 ME Pruus Peeter Torpado Südtirol 01:11:14 45
3 76 ME Tarvis Peeter Komo 01:14:48 42
4 255 ME Mesi Joosep 01:15:50 40
5 202 ME Evendi Rando Marten 01:12:30 39
6 259 ME Kooser Arthur CFC 01:26:30 38
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 257 Kõik Lõiv Janika Hawaii Express 01:25:07 50
2 165 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:11:31 45
3 234 Kõik Takel Iiris KJK 01:20:57 42
4 155 Kõik Kaarjärv Maris Spordiklubi Rakke 01:23:32 40
5 139 Kõik Puhu Sille Hawaii Express 01:29:09 39
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 257 Kõik N Lõiv Janika Hawaii Express 01:25:07 50
2 165 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:11:31 45
3 234 Kõik N Takel Iiris KJK 01:20:57 42
4 155 Kõik N Kaarjärv Maris Spordiklubi Rakke 01:23:32 40
5 139 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express 01:29:09 39
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 257 NE Lõiv Janika Hawaii Express 01:25:07 50
2 165 NE Mõttus Mari-Liis 01:11:31 45
3 234 NE Takel Iiris KJK 01:20:57 42
4 155 NE Kaarjärv Maris Spordiklubi Rakke 01:23:32 40
5 139 NE Puhu Sille Hawaii Express 01:29:09 39
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 229 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 01:25:48 50
2 264 Kõik Darznieks Edmunds Lizums 01:13:45 45
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 229 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 01:25:48 50
2 264 Kõik M Darznieks Edmunds Lizums 01:13:45 45
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 229 MSport Kaldoja Raiko CCRM 01:25:48 50
2 264 MSport Darznieks Edmunds Lizums 01:13:45 45
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 230 Kõik Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:19:54 50
2 263 Kõik Darznieks Aivars VW Komerctransports-Veloprofs.lv 01:21:53 45
3 210 Kõik Rusovitš Dmitri 01:23:19 42
4 144 Kõik Saare Viljar A&T Sport Team 01:17:26 40
5 222 Kõik Sala Alar 01:30:01 39
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 230 Kõik M Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:19:54 50
2 263 Kõik M Darznieks Aivars VW Komerctransports-Veloprofs.lv 01:21:53 45
3 210 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:23:19 42
4 144 Kõik M Saare Viljar A&T Sport Team 01:17:26 40
5 222 Kõik M Sala Alar 01:30:01 39
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 230 MSen1 Ojavere Imre CC Rota Mobilis 01:19:54 50
2 263 MSen1 Darznieks Aivars VW Komerctransports-Veloprofs.lv 01:21:53 45
3 210 MSen1 Rusovitš Dmitri 01:23:19 42
4 144 MSen1 Saare Viljar A&T Sport Team 01:17:26 40
5 222 MSen1 Sala Alar 01:30:01 39
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:19:37 50
2 225 Kõik Epner Indrek ProShop Team 01:21:22 45
3 166 Kõik Mõttus Tarmo 01:24:44 42
4 236 Kõik Kiskonen Eero KJK 01:25:43 40
5 216 Kõik Resev Janek 01:10:48 39
6 226 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:14:27 38
7 51 Kõik Koivula Mikko Korson Kaiku 01:16:14 37
8 221 Kõik Mäggi Martin Sportlove 01:17:59 36
9 237 Kõik Paas Raigo SAQ SC 01:11:39 35
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:19:37 50
2 225 Kõik M Epner Indrek ProShop Team 01:21:22 45
3 166 Kõik M Mõttus Tarmo 01:24:44 42
4 236 Kõik M Kiskonen Eero KJK 01:25:43 40
5 216 Kõik M Resev Janek 01:10:48 39
6 226 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:14:27 38
7 51 Kõik M Koivula Mikko Korson Kaiku 01:16:14 37
8 221 Kõik M Mäggi Martin Sportlove 01:17:59 36
9 237 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 01:11:39 35
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 MSen2 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:19:37 50
2 225 MSen2 Epner Indrek ProShop Team 01:21:22 45
3 166 MSen2 Mõttus Tarmo 01:24:44 42
4 236 MSen2 Kiskonen Eero KJK 01:25:43 40
5 216 MSen2 Resev Janek 01:10:48 39
6 226 MSen2 Rembla Egon Sportlove 01:14:27 38
7 51 MSen2 Koivula Mikko Korson Kaiku 01:16:14 37
8 221 MSen2 Mäggi Martin Sportlove 01:17:59 36
9 237 MSen2 Paas Raigo SAQ SC 01:11:39 35
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 Kõik Reiska Alar Haanja RK 01:14:54 50
2 233 Kõik Pedari Aimar 01:17:40 45
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 Kõik M Reiska Alar Haanja RK 01:14:54 50
2 233 Kõik M Pedari Aimar 01:17:40 45
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 MSen3 Reiska Alar Haanja RK 01:14:54 50
2 233 MSen3 Pedari Aimar 01:17:40 45
Impression
X