M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik Matvejev Demid 00:13:14 50
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik M Matvejev Demid 00:13:14 50
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 M12 Matvejev Demid 00:13:14 50
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Lemloch Loore 00:07:41 50
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik N Lemloch Loore 00:07:41 50
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 N12 Lemloch Loore 00:07:41 50
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik Mäeuibo Markus 00:24:28 50
2 14 Kõik Mõttus Matthias 00:24:28 45
3 67 Kõik Mitt Virgo 00:24:41 42
4 109 Kõik Laidinen Arseni 00:28:55 40
5 107 Kõik Leonov Aleksei 00:29:16 39
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 Kõik M Mäeuibo Markus 00:24:28 50
2 14 Kõik M Mõttus Matthias 00:24:28 45
3 67 Kõik M Mitt Virgo 00:24:41 42
4 109 Kõik M Laidinen Arseni 00:28:55 40
5 107 Kõik M Leonov Aleksei 00:29:16 39
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 M14 Mäeuibo Markus 00:24:28 50
2 14 M14 Mõttus Matthias 00:24:28 45
3 67 M14 Mitt Virgo 00:24:41 42
4 109 M14 Laidinen Arseni 00:28:55 40
5 107 M14 Leonov Aleksei 00:29:16 39
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Rannala Maribel 00:29:09 50
2 24 Kõik Kivistu Eliise 00:30:44 45
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik N Rannala Maribel 00:29:09 50
2 24 Kõik N Kivistu Eliise 00:30:44 45
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 N14 Rannala Maribel 00:29:09 50
2 24 N14 Kivistu Eliise 00:30:44 45
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik Pajur Romet 00:54:32 50
2 86 Kõik Grünberg Henry 00:55:43 45
3 26 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:01:18 42
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik M Pajur Romet 00:54:32 50
2 86 Kõik M Grünberg Henry 00:55:43 45
3 26 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:01:18 42
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 M16 Pajur Romet 00:54:32 50
2 86 M16 Grünberg Henry 00:55:43 45
3 26 M16 Puuorg Johann Mattias 01:01:18 42
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik Prants Annabrit 01:08:43 50
2 106 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:58:31 45
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik N Prants Annabrit 01:08:43 50
2 106 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:58:31 45
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 N16 Prants Annabrit 01:08:43 50
2 106 N16 Allikberg Marii-Isabel 00:58:31 45
MJ 60-75 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik Mesi Joosep 01:19:03 50
2 32 Kõik Kontus Oskar 01:24:13 45
3 33 Kõik Järva Kert 01:27:06 42
4 30 Kõik Evendi Rando Marten 01:28:39 40
MJ 60-75 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 Kõik M Mesi Joosep 01:19:03 50
2 32 Kõik M Kontus Oskar 01:24:13 45
3 33 Kõik M Järva Kert 01:27:06 42
4 30 Kõik M Evendi Rando Marten 01:28:39 40
MJ 60-75 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 34 MJ Mesi Joosep 01:19:03 50
2 32 MJ Kontus Oskar 01:24:13 45
3 33 MJ Järva Kert 01:27:06 42
4 30 MJ Evendi Rando Marten 01:28:39 40
ME 90-105 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 113 Kõik Kukk Erki 01:17:14 50
2 39 Kõik Krusemann Magnus 01:19:40 45
3 115 Kõik Lomakin Aleksandr 01:21:58 42
4 61 Kõik Pilv Armin 01:27:42 40
5 99 Kõik Pruul Robin 01:32:52 39
ME 90-105 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 113 Kõik M Kukk Erki 01:17:14 50
2 39 Kõik M Krusemann Magnus 01:19:40 45
3 115 Kõik M Lomakin Aleksandr 01:21:58 42
4 61 Kõik M Pilv Armin 01:27:42 40
5 99 Kõik M Pruul Robin 01:32:52 39
ME 90-105 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 113 ME Kukk Erki 01:17:14 50
2 39 ME Krusemann Magnus 01:19:40 45
3 115 ME Lomakin Aleksandr 01:21:58 42
4 61 ME Pilv Armin 01:27:42 40
5 99 ME Pruul Robin 01:32:52 39
NE 70-80 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik Takel Iiris 01:32:30 50
2 42 Kõik Sirvel Merili 01:33:06 45
NE 70-80 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 Kõik N Takel Iiris 01:32:30 50
2 42 Kõik N Sirvel Merili 01:33:06 45
NE 70-80 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 NE Takel Iiris 01:32:30 50
2 42 NE Sirvel Merili 01:33:06 45
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik Vaab Ivar 01:18:38 50
2 117 Kõik Takel Kalle 01:27:27 45
3 110 Kõik Tamm Kaspar 01:31:45 42
4 124 Kõik Elberg Ainar 01:32:24 40
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 Kõik M Vaab Ivar 01:18:38 50
2 117 Kõik M Takel Kalle 01:27:27 45
3 110 Kõik M Tamm Kaspar 01:31:45 42
4 124 Kõik M Elberg Ainar 01:32:24 40
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 MSport Vaab Ivar 01:18:38 50
2 117 MSport Takel Kalle 01:27:27 45
3 110 MSport Tamm Kaspar 01:31:45 42
4 124 MSport Elberg Ainar 01:32:24 40
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik Ojavere Imre 01:20:02 50
2 48 Kõik Malva Margus 01:20:03 45
3 125 Kõik Vsivtsev Vladimir 01:21:36 42
4 116 Kõik Dmitri Stepanov 01:22:32 40
5 111 Kõik Sozonov Nikita 01:23:25 39
6 121 Kõik Rusovich Dmitri 01:25:31 38
7 122 Kõik Selder Taavi 01:27:55 37
8 49 Kõik Idavain Janno 01:19:29 36
9 123 Kõik Selder Tauri 01:23:18 35
10 100 Kõik Erik Risto Sportlove 01:27:59 34
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik M Ojavere Imre 01:20:02 50
2 48 Kõik M Malva Margus 01:20:03 45
3 125 Kõik M Vsivtsev Vladimir 01:21:36 42
4 116 Kõik M Dmitri Stepanov 01:22:32 40
5 111 Kõik M Sozonov Nikita 01:23:25 39
6 121 Kõik M Rusovich Dmitri 01:25:31 38
7 122 Kõik M Selder Taavi 01:27:55 37
8 49 Kõik M Idavain Janno 01:19:29 36
9 123 Kõik M Selder Tauri 01:23:18 35
10 100 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:27:59 34
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 MSen1 Ojavere Imre 01:20:02 50
2 48 MSen1 Malva Margus 01:20:03 45
3 116 MSen1 Dmitri Stepanov 01:22:32 40
4 111 MSen1 Sozonov Nikita 01:23:25 39
5 121 MSen1 Rusovich Dmitri 01:25:31 38
6 122 MSen1 Selder Taavi 01:27:55 37
7 49 MSen1 Idavain Janno 01:19:29 36
8 123 MSen1 Selder Tauri 01:23:18 35
9 100 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:27:59 34
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik Epner Indrek 01:19:56 50
2 62 Kõik Mõttus Tarmo 01:22:05 45
3 112 Kõik Resev Janek 01:26:10 42
4 93 Kõik Molev Juri 01:26:34 40
5 54 Kõik Mäggi Martin 01:20:53 39
6 120 Kõik Almeida Lima Ricardo 01:19:39 38
7 119 Kõik Zobnitsev Juri 01:30:57 37
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 Kõik M Epner Indrek 01:19:56 50
2 62 Kõik M Mõttus Tarmo 01:22:05 45
3 112 Kõik M Resev Janek 01:26:10 42
4 93 Kõik M Molev Juri 01:26:34 40
5 54 Kõik M Mäggi Martin 01:20:53 39
6 120 Kõik M Almeida Lima Ricardo 01:19:39 38
7 119 Kõik M Zobnitsev Juri 01:30:57 37
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 52 MSen2 Epner Indrek 01:19:56 50
2 62 MSen2 Mõttus Tarmo 01:22:05 45
3 112 MSen2 Resev Janek 01:26:10 42
4 93 MSen2 Molev Juri 01:26:34 40
5 54 MSen2 Mäggi Martin 01:20:53 39
6 120 MSen2 Almeida Lima Ricardo 01:19:39 38
7 119 MSen2 Zobnitsev Juri 01:30:57 37
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 Kõik Kannel Alari 01:28:25 50
2 56 Kõik Reiska Alar 01:30:34 45
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 Kõik M Kannel Alari 01:28:25 50
2 56 Kõik M Reiska Alar 01:30:34 45
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 MSen3 Kannel Alari 01:28:25 50
2 56 MSen3 Reiska Alar 01:30:34 45
M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik Lemloch Oskar 00:08:45 50
2 105 Kõik Liiva Rainis 00:10:39 45
3 104 Kõik Toovis Oliver 00:07:47 42
4 103 Kõik Silland Aivar 00:08:56 40
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik M Lemloch Oskar 00:08:45 50
2 105 Kõik M Liiva Rainis 00:10:39 45
3 104 Kõik M Toovis Oliver 00:07:47 42
4 103 Kõik M Silland Aivar 00:08:56 40
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 M10 Lemloch Oskar 00:08:45 50
2 105 M10 Liiva Rainis 00:10:39 45
3 104 M10 Toovis Oliver 00:07:47 42
4 103 M10 Silland Aivar 00:08:56 40
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Mõttus Marta 00:07:50 50
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik N Mõttus Marta 00:07:50 50
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 N10 Mõttus Marta 00:07:50 50

Impression
X