M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik Pajur Romet 00:23:28 50
2 10 Kõik Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:25:05 45
3 90 Kõik Mitt Virgo 00:25:21 42
4 97 Kõik Jalonen Veeti Korson Kaiku/Team Trimtex Finland 00:25:21 40
5 85 Kõik Krusemann Martin 00:27:25 39
6 145 Kõik Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:28:01 38
7 99 Kõik Jalonen Viljami Korson Kaiku/Team Trimtex Finland 00:25:04 37
8 9 Kõik Konga Marten Porter Racing 00:29:02 36
9 8 Kõik Õruste Kristo Porter Racing 00:29:48 35
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 M14 Pajur Romet 00:23:28 50
2 10 M14 Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 00:25:05 45
3 90 M14 Mitt Virgo 00:25:21 42
4 97 M14 Jalonen Veeti Korson Kaiku/Team Trimtex Finland 00:25:21 40
5 85 M14 Krusemann Martin 00:27:25 39
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik Salla Mailis 00:44:41 50
2 84 Kõik Türkson Silvia Porter Racing 00:47:22 45
3 65 Kõik Sirvel Anet KJK 00:48:34 42
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 N16 Salla Mailis 00:44:41 50
2 84 N16 Türkson Silvia Porter Racing 00:47:22 45
3 65 N16 Sirvel Anet KJK 00:48:34 42
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik Johanson Robert CFC 00:36:24 50
2 135 Kõik Johanson Egert KJK 00:38:23 45
3 47 Kõik Kontus Oskar 00:38:42 42
4 89 Kõik Salla Maik 00:40:10 40
5 17 Kõik Välja Markus 00:42:34 39
6 87 Kõik Post Ken 00:42:38 38
7 83 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:44:47 37
8 37 Kõik Järva Kert 00:45:25 36
9 102 Kõik Notton Rauno CFC 00:19:23 35
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 M16 Johanson Robert CFC 00:36:24 50
2 135 M16 Johanson Egert KJK 00:38:23 45
3 47 M16 Kontus Oskar 00:38:42 42
4 89 M16 Salla Maik 00:40:10 40
5 17 M16 Välja Markus 00:42:34 39
6 87 M16 Post Ken 00:42:38 38
7 83 M16 Grünberg Henry Porter Racing 00:44:47 37
8 37 M16 Järva Kert 00:45:25 36
9 102 M16 Notton Rauno CFC 00:19:23 35
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 137 Kõik Krasts Arturs 01:19:49 50
2 82 Kõik Ärm Rait Porter Racing 01:19:53 45
3 126 Kõik Pruul Robin KJK 01:26:37 42
4 45 Kõik Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:28:41 40
5 81 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 01:30:54 39
6 148 Kõik Kubilius Kevin 01:42:18 38
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 137 MJ Krasts Arturs 01:19:49 50
2 82 MJ Ärm Rait Porter Racing 01:19:53 45
3 126 MJ Pruul Robin KJK 01:26:37 42
4 45 MJ Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:28:41 40
5 81 MJ Evendi Rando Marten Porter Racing 01:30:54 39
6 148 MJ Kubilius Kevin 01:42:18 38
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Vaab Ivar 01:25:32 50
2 152 Kõik Liik Alari-Fredi CFC 01:57:29 45
MSport 75-90min sõit M-sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 M-sport Vaab Ivar 01:25:32 50
2 152 M-sport Liik Alari-Fredi CFC 01:57:29 45
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Krusemann Magnus 01:47:58 50
2 140 Kõik Ojala Kaur 01:58:13 45
3 150 Kõik Premet Karl Brent Pärnu Kalev 02:05:11 42
4 23 Kõik Pilv Armin Haanja RK 01:46:07 40
5 35 Kõik Samlik Laur Hawaii Express 01:46:12 39
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 ME Krusemann Magnus 01:47:58 50
2 140 ME Ojala Kaur 01:58:13 45
3 150 ME Premet Karl Brent Pärnu Kalev 02:05:11 42
4 23 ME Pilv Armin Haanja RK 01:46:07 40
5 35 ME Samlik Laur Hawaii Express 01:46:12 39
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 00:58:02 50
2 76 Kõik Takel Iiris 01:03:06 45
3 143 Kõik Õispuu Mairis 01:08:11 42
4 141 Kõik Kaarjärv Maris 01:10:23 40
5 5 Kõik Puhu Sille 01:19:14 39
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 117 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 00:58:02 50
2 76 NE Takel Iiris 01:03:06 45
3 143 NE Õispuu Mairis 01:08:11 42
4 141 NE Kaarjärv Maris 01:10:23 40
5 5 NE Puhu Sille 01:19:14 39
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 147 Kõik Ebras Elisabeth 00:27:22 50
2 93 Kõik Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:28:05 45
3 144 Kõik Heinsaar Hanna 00:23:37 42
4 94 Kõik Surva Karolin 00:25:53 40
5 142 Kõik Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:27:20 39
6 146 Kõik Jordas Ellen Lapinjärven Luli 00:31:25 38
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 147 N14 Ebras Elisabeth 00:27:22 50
2 93 N14 Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:28:05 45
3 144 N14 Heinsaar Hanna 00:23:37 42
4 94 N14 Surva Karolin 00:25:53 40
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 Kõik Malva Margus 01:29:01 50
2 25 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:29:45 45
3 4 Kõik Kruuser Karel Hawaii Express 01:30:39 42
4 109 Kõik Vsivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:32:37 40
5 119 Kõik Rusovitš Dmitri 01:34:01 39
6 149 Kõik Raja Aigar Freesport 01:35:57 38
7 14 Kõik Saare Viljar AT Sport Team 01:38:53 37
8 110 Kõik Erik Risto Sportlove 01:45:12 36
9 33 Kõik Jaanson Alar Haaslava MTB 01:46:50 35
10 111 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 01:30:13 34
11 68 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:34:00 33
12 51 Kõik Arme Janek Vabajooks 01:34:06 32
MSen1 75-90min sõit M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 M-sen1 Malva Margus 01:29:01 50
2 25 M-sen1 Sõptšenko Dmitri 01:29:45 45
3 4 M-sen1 Kruuser Karel Hawaii Express 01:30:39 42
4 109 M-sen1 Vsivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:32:37 40
5 119 M-sen1 Rusovitš Dmitri 01:34:01 39
6 149 M-sen1 Raja Aigar Freesport 01:35:57 38
7 14 M-sen1 Saare Viljar AT Sport Team 01:38:53 37
8 110 M-sen1 Erik Risto Sportlove 01:45:12 36
9 33 M-sen1 Jaanson Alar Haaslava MTB 01:46:50 35
10 111 M-sen1 Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 01:30:13 34
11 68 M-sen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:34:00 33
12 51 M-sen1 Arme Janek Vabajooks 01:34:06 32
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Epner Indrek 01:29:18 50
2 46 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:30:02 45
3 22 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:39:10 42
4 157 Kõik Sildvee Madis RR Siplased 01:39:11 40
5 19 Kõik Molev Juri Kjk 01:44:20 39
6 114 Kõik Luiks Meelis 01:44:21 38
7 153 Kõik Leidorp Jako Sportlove 01:26:55 37
8 151 Kõik Grünberg Harry 01:27:41 36
9 26 Kõik Mäggi Martin 01:42:19 35
MSen2 75-90min sõit M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 M-sen2 Epner Indrek 01:29:18 50
2 46 M-sen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:30:02 45
3 22 M-sen2 Rembla Egon Sportlove 01:39:10 42
4 157 M-sen2 Sildvee Madis RR Siplased 01:39:11 40
5 19 M-sen2 Molev Juri Kjk 01:44:20 39
6 114 M-sen2 Luiks Meelis 01:44:21 38
7 153 M-sen2 Leidorp Jako Sportlove 01:26:55 37
8 151 M-sen2 Grünberg Harry 01:27:41 36
9 26 M-sen2 Mäggi Martin 01:42:19 35
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:30:03 50
2 18 Kõik Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:38:35 45
3 59 Kõik Kannel Alari 01:39:33 42
4 155 Kõik Kand Peeter veloclubbers 01:35:26 40
5 50 Kõik Männi Anatoli KJK 01:54:56 39
MSen3 75-90min sõit M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 M-sen3 Neemela Tarmo Team Amps 01:30:03 50
2 59 M-sen3 Kannel Alari 01:39:33 42
3 155 M-sen3 Kand Peeter veloclubbers 01:35:26 40
Impression