M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Härmat Olle 00:20:40 50
2 3 Kõik Grünberg Hardy 00:20:52 45
3 2 Kõik Suppi Simon Nõmme Rattaklubi 00:21:56 42
4 1 Kõik Lemloch Oskar 00:22:04 40
5 65 Kõik Järv Uku 00:22:08 39
6 159 Kõik Ormus Elvis 00:22:43 38
7 4 Kõik Sumberg Steven 00:23:26 37
8 90 Kõik Aola Trevor 00:23:32 36
9 72 Kõik Irbe Adrian 00:24:58 35
10 57 Kõik Kertsman Kevin 00:25:12 34
11 55 Kõik Õruste Kristjan 00:26:58 33
12 93 Kõik Looring Rainis 00:28:02 32
13 160 Kõik Ormus Dominic 00:28:10 31
14 98 Kõik Toovis Oliver 00:30:06 30
15 81 Kõik Saveljev Kaspar Kaido 00:18:53 29
16 8 Kõik Stüf Sergo 00:20:44 28
17 149 Kõik Lepik Martti 00:24:48 27
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Härmat Olle 00:20:40 50
2 3 Kõik M Grünberg Hardy 00:20:52 45
3 2 Kõik M Suppi Simon Nõmme Rattaklubi 00:21:56 42
4 1 Kõik M Lemloch Oskar 00:22:04 40
5 65 Kõik M Järv Uku 00:22:08 39
6 159 Kõik M Ormus Elvis 00:22:43 38
7 4 Kõik M Sumberg Steven 00:23:26 37
8 90 Kõik M Aola Trevor 00:23:32 36
9 72 Kõik M Irbe Adrian 00:24:58 35
10 57 Kõik M Kertsman Kevin 00:25:12 34
11 55 Kõik M Õruste Kristjan 00:26:58 33
12 93 Kõik M Looring Rainis 00:28:02 32
13 160 Kõik M Ormus Dominic 00:28:10 31
14 98 Kõik M Toovis Oliver 00:30:06 30
15 81 Kõik M Saveljev Kaspar Kaido 00:18:53 29
16 8 Kõik M Stüf Sergo 00:20:44 28
17 149 Kõik M Lepik Martti 00:24:48 27
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 M10 Härmat Olle 00:20:40 50
2 3 M10 Grünberg Hardy 00:20:52 45
3 2 M10 Suppi Simon Nõmme Rattaklubi 00:21:56 42
4 1 M10 Lemloch Oskar 00:22:04 40
5 65 M10 Järv Uku 00:22:08 39
6 159 M10 Ormus Elvis 00:22:43 38
7 4 M10 Sumberg Steven 00:23:26 37
8 90 M10 Aola Trevor 00:23:32 36
9 72 M10 Irbe Adrian 00:24:58 35
10 57 M10 Kertsman Kevin 00:25:12 34
11 55 M10 Õruste Kristjan 00:26:58 33
12 93 M10 Looring Rainis 00:28:02 32
13 160 M10 Ormus Dominic 00:28:10 31
14 98 M10 Toovis Oliver 00:30:06 30
15 81 M10 Saveljev Kaspar Kaido 00:18:53 29
16 8 M10 Stüf Sergo 00:20:44 28
17 149 M10 Lepik Martti 00:24:48 27
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Marta 00:20:09 50
2 89 Kõik Mitt Kertu 00:25:13 45
3 52 Kõik Konga Maiken 00:25:36 42
4 108 Kõik Rang Eleanor 00:28:12 40
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Marta 00:20:09 50
2 89 Kõik N Mitt Kertu 00:25:13 45
3 52 Kõik N Konga Maiken 00:25:36 42
4 108 Kõik N Rang Eleanor 00:28:12 40
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 N10 Mõttus Marta 00:20:09 50
2 89 N10 Mitt Kertu 00:25:13 45
3 52 N10 Konga Maiken 00:25:36 42
4 108 N10 Rang Eleanor 00:28:12 40
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:18:53 50
2 73 Kõik Hürden Ralf 00:18:55 45
3 17 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:18:59 42
4 13 Kõik Kajo Herlen 00:19:11 40
5 16 Kõik Õruste Kristo 00:19:11 39
6 12 Kõik Janno Ander 00:19:51 38
7 101 Kõik Rei Karel Gustav 00:20:51 37
8 10 Kõik Tammeleht Egert 00:20:52 36
9 15 Kõik Konga Marten 00:21:27 35
10 86 Kõik Gedrovics Edvards velapeda 00:21:53 34
11 18 Kõik Rebas Albert Johannes 00:25:24 33
12 85 Kõik Asthashov Lev SK Narva Energia 00:28:58 32
13 100 Kõik Solnask Oskar 00:29:49 31
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:18:53 50
2 73 Kõik M Hürden Ralf 00:18:55 45
3 17 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:18:59 42
4 13 Kõik M Kajo Herlen 00:19:11 40
5 16 Kõik M Õruste Kristo 00:19:11 39
6 12 Kõik M Janno Ander 00:19:51 38
7 101 Kõik M Rei Karel Gustav 00:20:51 37
8 10 Kõik M Tammeleht Egert 00:20:52 36
9 15 Kõik M Konga Marten 00:21:27 35
10 86 Kõik M Gedrovics Edvards velapeda 00:21:53 34
11 18 Kõik M Rebas Albert Johannes 00:25:24 33
12 85 Kõik M Asthashov Lev SK Narva Energia 00:28:58 32
13 100 Kõik M Solnask Oskar 00:29:49 31
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:18:53 50
2 73 M12 Hürden Ralf 00:18:55 45
3 17 M12 Orav Hugo Hendrik 00:18:59 42
4 13 M12 Kajo Herlen 00:19:11 40
5 16 M12 Õruste Kristo 00:19:11 39
6 12 M12 Janno Ander 00:19:51 38
7 101 M12 Rei Karel Gustav 00:20:51 37
8 10 M12 Tammeleht Egert 00:20:52 36
9 15 M12 Konga Marten 00:21:27 35
10 86 M12 Gedrovics Edvards velapeda 00:21:53 34
11 18 M12 Rebas Albert Johannes 00:25:24 33
12 85 M12 Asthashov Lev SK Narva Energia 00:28:58 32
13 100 M12 Solnask Oskar 00:29:49 31
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Lensment Linda 00:18:57 50
2 22 Kõik Lemloch Loore 00:18:59 45
3 25 Kõik Jürisaar Maria 00:19:53 42
4 107 Kõik Rang Gisele 00:23:30 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik N Lensment Linda 00:18:57 50
2 22 Kõik N Lemloch Loore 00:18:59 45
3 25 Kõik N Jürisaar Maria 00:19:53 42
4 107 Kõik N Rang Gisele 00:23:30 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 N12 Lensment Linda 00:18:57 50
2 22 N12 Lemloch Loore 00:18:59 45
3 25 N12 Jürisaar Maria 00:19:53 42
4 107 N12 Rang Gisele 00:23:30 40
M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Mõttus Matthias 00:24:39 50
2 27 Kõik Ründva Richard 00:25:06 45
3 145 Kõik Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:26:21 42
4 31 Kõik Laidinen Arseni 00:27:44 40
5 32 Kõik Patrenkin Artur 00:27:46 39
6 102 Kõik Mätik Oliver Kalevi Jalgrattakool 00:27:46 38
7 96 Kõik Dooner Carl Peeter 00:28:48 37
8 94 Kõik Tsanev Peeter 00:30:39 36
9 150 Kõik Lepik Robert 00:30:57 35
10 99 Kõik Jakobsoo Kaspar 00:31:05 34
11 91 Kõik Aola Gevert 00:32:22 33
12 54 Kõik Vain Gregor 00:32:47 32
13 134 Kõik Vainlo Hendrik CFC Spordiklubi 00:33:25 31
14 97 Kõik Veeleid Rando CFC Spordiklubi 00:36:09 30
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Mõttus Matthias 00:24:39 50
2 27 Kõik M Ründva Richard 00:25:06 45
3 145 Kõik M Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:26:21 42
4 31 Kõik M Laidinen Arseni 00:27:44 40
5 32 Kõik M Patrenkin Artur 00:27:46 39
6 102 Kõik M Mätik Oliver Kalevi Jalgrattakool 00:27:46 38
7 96 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:28:48 37
8 94 Kõik M Tsanev Peeter 00:30:39 36
9 150 Kõik M Lepik Robert 00:30:57 35
10 99 Kõik M Jakobsoo Kaspar 00:31:05 34
11 91 Kõik M Aola Gevert 00:32:22 33
12 54 Kõik M Vain Gregor 00:32:47 32
13 134 Kõik M Vainlo Hendrik CFC Spordiklubi 00:33:25 31
14 97 Kõik M Veeleid Rando CFC Spordiklubi 00:36:09 30
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M14 Mõttus Matthias 00:24:39 50
2 27 M14 Ründva Richard 00:25:06 45
3 145 M14 Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:26:21 42
4 31 M14 Laidinen Arseni 00:27:44 40
5 32 M14 Patrenkin Artur 00:27:46 39
6 102 M14 Mätik Oliver Kalevi Jalgrattakool 00:27:46 38
7 96 M14 Dooner Carl Peeter 00:28:48 37
8 94 M14 Tsanev Peeter 00:30:39 36
9 150 M14 Lepik Robert 00:30:57 35
10 99 M14 Jakobsoo Kaspar 00:31:05 34
11 91 M14 Aola Gevert 00:32:22 33
12 54 M14 Vain Gregor 00:32:47 32
13 134 M14 Vainlo Hendrik CFC Spordiklubi 00:33:25 31
14 97 M14 Veeleid Rando CFC Spordiklubi 00:36:09 30
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Rannala Maribel 00:27:17 50
2 38 Kõik Kaarjärv Mairit 00:27:59 45
3 36 Kõik Pohl Lauren 00:29:07 42
4 34 Kõik Kull Karolina 00:29:20 40
5 87 Kõik Lohk Liisi 00:33:08 39
6 103 Kõik Koik Mariann 00:33:12 38
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Rannala Maribel 00:27:17 50
2 38 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:27:59 45
3 36 Kõik N Pohl Lauren 00:29:07 42
4 34 Kõik N Kull Karolina 00:29:20 40
5 87 Kõik N Lohk Liisi 00:33:08 39
6 103 Kõik N Koik Mariann 00:33:12 38
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 N14 Rannala Maribel 00:27:17 50
2 38 N14 Kaarjärv Mairit 00:27:59 45
3 36 N14 Pohl Lauren 00:29:07 42
4 34 N14 Kull Karolina 00:29:20 40
5 87 N14 Lohk Liisi 00:33:08 39
6 103 N14 Koik Mariann 00:33:12 38
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:45:22 50
2 43 Kõik Krusemann Martin Kalevi Jalgrattakool 00:45:27 45
3 163 Kõik Pajur Romet ProShop Team 00:46:18 42
4 88 Kõik Mitt Virgo 00:47:32 40
5 68 Kõik Zviedris Rainers 00:50:06 39
6 60 Kõik Küüt Oskar 00:50:39 38
7 70 Kõik Vanags Ralfs Eduards 00:52:49 37
8 40 Kõik Mäeuibo Markus 00:54:23 36
9 152 Kõik Rüster Oliver 00:54:28 35
10 69 Kõik Piziks Kristofers Rudolfs 00:55:12 34
11 42 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:55:29 33
12 47 Kõik Jürisaar Tauri 00:55:36 32
13 250 Kõik Tsanev Martin 00:56:37 31
14 63 Kõik Leonov Aleksey 00:56:46 30
15 151 Kõik Malmre Marten 00:53:24 29
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:45:22 50
2 43 Kõik M Krusemann Martin Kalevi Jalgrattakool 00:45:27 45
3 163 Kõik M Pajur Romet ProShop Team 00:46:18 42
4 88 Kõik M Mitt Virgo 00:47:32 40
5 68 Kõik M Zviedris Rainers 00:50:06 39
6 60 Kõik M Küüt Oskar 00:50:39 38
7 70 Kõik M Vanags Ralfs Eduards 00:52:49 37
8 40 Kõik M Mäeuibo Markus 00:54:23 36
9 152 Kõik M Rüster Oliver 00:54:28 35
10 69 Kõik M Piziks Kristofers Rudolfs 00:55:12 34
11 42 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:55:29 33
12 47 Kõik M Jürisaar Tauri 00:55:36 32
13 250 Kõik M Tsanev Martin 00:56:37 31
14 63 Kõik M Leonov Aleksey 00:56:46 30
15 151 Kõik M Malmre Marten 00:53:24 29
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 M16 Puuorg Johann Mattias 00:45:22 50
2 43 M16 Krusemann Martin Kalevi Jalgrattakool 00:45:27 45
3 163 M16 Pajur Romet ProShop Team 00:46:18 42
4 88 M16 Mitt Virgo 00:47:32 40
5 68 M16 Zviedris Rainers 00:50:06 39
6 60 M16 Küüt Oskar 00:50:39 38
7 70 M16 Vanags Ralfs Eduards 00:52:49 37
8 40 M16 Mäeuibo Markus 00:54:23 36
9 152 M16 Rüster Oliver 00:54:28 35
10 69 M16 Piziks Kristofers Rudolfs 00:55:12 34
11 42 M16 Eerme Gerd Lauri 00:55:29 33
12 47 M16 Jürisaar Tauri 00:55:36 32
13 250 M16 Tsanev Martin 00:56:37 31
14 63 M16 Leonov Aleksey 00:56:46 30
15 151 M16 Malmre Marten 00:53:24 29
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 Kõik Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:54:24 50
2 95 Kõik Ebras Elisabeth Kalevi Jalgrattakool 00:55:22 45
3 49 Kõik Surva Karolin 00:48:18 42
4 62 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:54:41 40
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 Kõik N Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:54:24 50
2 95 Kõik N Ebras Elisabeth Kalevi Jalgrattakool 00:55:22 45
3 49 Kõik N Surva Karolin 00:48:18 42
4 62 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:54:41 40
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 N16 Prants Annabrit Kalevi Jalgrattakool 00:54:24 50
2 95 N16 Ebras Elisabeth Kalevi Jalgrattakool 00:55:22 45
3 49 N16 Surva Karolin 00:48:18 42
4 62 N16 Allikberg Marii-Isabel 00:54:41 40
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 Kõik Kontus Oskar 01:23:54 50
2 156 Kõik Grünberg Henry 01:24:57 45
3 50 Kõik Järva Kert 01:25:36 42
4 80 Kõik Blumbergs Ronalds KS sporta klubs 01:18:01 40
5 79 Kõik Blumbergs Oskars KS sporta klubs 01:20:27 39
6 189 Kõik Janno Brent 01:24:20 38
7 67 Kõik Terins Marcis Andrejs 01:27:43 37
8 66 Kõik Ankravs Gustavs 01:16:36 36
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 Kõik M Kontus Oskar 01:23:54 50
2 156 Kõik M Grünberg Henry 01:24:57 45
3 50 Kõik M Järva Kert 01:25:36 42
4 80 Kõik M Blumbergs Ronalds KS sporta klubs 01:18:01 40
5 79 Kõik M Blumbergs Oskars KS sporta klubs 01:20:27 39
6 189 Kõik M Janno Brent 01:24:20 38
7 67 Kõik M Terins Marcis Andrejs 01:27:43 37
8 66 Kõik M Ankravs Gustavs 01:16:36 36
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 207 MJ Kontus Oskar 01:23:54 50
2 156 MJ Grünberg Henry 01:24:57 45
3 50 MJ Järva Kert 01:25:36 42
4 80 MJ Blumbergs Ronalds KS sporta klubs 01:18:01 40
5 79 MJ Blumbergs Oskars KS sporta klubs 01:20:27 39
6 189 MJ Janno Brent 01:24:20 38
7 67 MJ Terins Marcis Andrejs 01:27:43 37
8 66 MJ Ankravs Gustavs 01:16:36 36
NJ 60-70min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik Tammsoo Carolin 00:52:07 50
NJ 60-70min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 Kõik N Tammsoo Carolin 00:52:07 50
NJ 60-70min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 196 NJ Tammsoo Carolin 00:52:07 50
ME 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 238 Kõik Pruus Peeter Torpado Südtirol 01:16:33 50
2 243 Kõik Pajur Markus 01:18:48 45
3 59 Kõik Jõeäär Gert CFC SPORDIKLUBI 01:19:07 42
4 78 Kõik Vaidem Josten 01:20:13 40
5 202 Kõik Evendi Rando Marten 01:25:11 39
6 192 Kõik Krusemann Magnus 01:17:16 38
7 229 Kõik Kaldoja Raiko 01:17:26 37
8 191 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:18:50 36
9 244 Kõik Ärm Rait 01:02:35 35
ME 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 238 Kõik M Pruus Peeter Torpado Südtirol 01:16:33 50
2 243 Kõik M Pajur Markus 01:18:48 45
3 59 Kõik M Jõeäär Gert CFC SPORDIKLUBI 01:19:07 42
4 78 Kõik M Vaidem Josten 01:20:13 40
5 202 Kõik M Evendi Rando Marten 01:25:11 39
6 192 Kõik M Krusemann Magnus 01:17:16 38
7 229 Kõik M Kaldoja Raiko 01:17:26 37
8 191 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:18:50 36
9 244 Kõik M Ärm Rait 01:02:35 35
ME 75-90min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 238 ME Pruus Peeter Torpado Südtirol 01:16:33 50
2 243 ME Pajur Markus 01:18:48 45
3 59 ME Jõeäär Gert CFC SPORDIKLUBI 01:19:07 42
4 78 ME Vaidem Josten 01:20:13 40
5 202 ME Evendi Rando Marten 01:25:11 39
6 192 ME Krusemann Magnus 01:17:16 38
7 229 ME Kaldoja Raiko 01:17:26 37
8 191 ME Patrenkin Aleksandr 01:18:50 36
9 244 ME Ärm Rait 01:02:35 35
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:17:33 50
2 203 Kõik Kukk Kätlin 01:22:21 45
3 213 Kõik Sirvel Merili Rakvere Rattaklubi Siplased 01:27:25 42
4 61 Kõik Steinburg Greete 01:16:46 40
5 155 Kõik Kaarjärv Maris 01:20:34 39
6 234 Kõik Takel Iiris 01:21:25 38
7 139 Kõik Puhu Sille Hawaii Express 01:21:57 37
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:17:33 50
2 203 Kõik N Kukk Kätlin 01:22:21 45
3 213 Kõik N Sirvel Merili Rakvere Rattaklubi Siplased 01:27:25 42
4 61 Kõik N Steinburg Greete 01:16:46 40
5 155 Kõik N Kaarjärv Maris 01:20:34 39
6 234 Kõik N Takel Iiris 01:21:25 38
7 139 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express 01:21:57 37
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 NE Mõttus Mari-Liis 01:17:33 50
2 203 NE Kukk Kätlin 01:22:21 45
3 213 NE Sirvel Merili Rakvere Rattaklubi Siplased 01:27:25 42
4 61 NE Steinburg Greete 01:16:46 40
5 155 NE Kaarjärv Maris 01:20:34 39
6 234 NE Takel Iiris 01:21:25 38
7 139 NE Puhu Sille Hawaii Express 01:21:57 37
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 Kõik Vaab Ivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:17:08 50
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 Kõik M Vaab Ivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:17:08 50
MSport 75-90min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 MSport Vaab Ivar Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:17:08 50
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 Kõik Rohtmets Argo 01:22:01 50
2 230 Kõik Ojavere Imre 01:24:15 45
3 74 Kõik Härginen Dani 01:25:38 42
4 201 Kõik Leigri Mehis Rakvere Rattaklubi Siplased 01:25:46 40
5 218 Kõik Lill Aali Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:20:21 39
6 199 Kõik Pohl Marko A&T sport team 01:23:01 38
7 75 Kõik Reinsalu Rivo 01:24:07 37
8 241 Kõik Kobin Alvin 01:18:28 36
9 220 Kõik Erik Risto Sportlove 01:21:37 35
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 Kõik M Rohtmets Argo 01:22:01 50
2 230 Kõik M Ojavere Imre 01:24:15 45
3 74 Kõik M Härginen Dani 01:25:38 42
4 201 Kõik M Leigri Mehis Rakvere Rattaklubi Siplased 01:25:46 40
5 218 Kõik M Lill Aali Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:20:21 39
6 199 Kõik M Pohl Marko A&T sport team 01:23:01 38
7 75 Kõik M Reinsalu Rivo 01:24:07 37
8 241 Kõik M Kobin Alvin 01:18:28 36
9 220 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:21:37 35
MSen1 75-90min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 MSen1 Rohtmets Argo 01:22:01 50
2 230 MSen1 Ojavere Imre 01:24:15 45
3 74 MSen1 Härginen Dani 01:25:38 42
4 201 MSen1 Leigri Mehis Rakvere Rattaklubi Siplased 01:25:46 40
5 218 MSen1 Lill Aali Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:20:21 39
6 199 MSen1 Pohl Marko A&T sport team 01:23:01 38
7 75 MSen1 Reinsalu Rivo 01:24:07 37
8 241 MSen1 Kobin Alvin 01:18:28 36
9 220 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:21:37 35
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik Malva Margus 01:22:57 50
2 225 Kõik Epner Indrek 01:23:01 45
3 104 Kõik Maanurm Joonas ProShop Team 01:23:41 42
4 166 Kõik Mõttus Tarmo 01:25:22 40
5 236 Kõik Kiskonen Eero 00:00:00 39
6 71 Kõik Vanags Janis 00:00:00 38
7 209 Kõik Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 00:00:00 37
8 206 Kõik Sildvee Madis RR siplased 00:00:00 36
9 175 Kõik Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:00:00 35
10 240 Kõik Lipp Aivar A&T Sport 00:00:00 34
11 226 Kõik Rembla Egon 00:00:00 33
12 148 Kõik Maidla Janek CC Rota Mobilis 00:00:00 32
13 221 Kõik Mäggi Martin 00:00:00 31
14 208 Kõik Romandi Arvi 00:00:00 30
15 237 Kõik Paas Raigo SaQ SC 00:00:00 29
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik M Malva Margus 01:22:57 50
2 225 Kõik M Epner Indrek 01:23:01 45
3 104 Kõik M Maanurm Joonas ProShop Team 01:23:41 42
4 166 Kõik M Mõttus Tarmo 01:25:22 40
5 236 Kõik M Kiskonen Eero 00:00:00 39
6 71 Kõik M Vanags Janis 00:00:00 38
7 209 Kõik M Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 00:00:00 37
8 206 Kõik M Sildvee Madis RR siplased 00:00:00 36
9 175 Kõik M Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:00:00 35
10 240 Kõik M Lipp Aivar A&T Sport 00:00:00 34
11 226 Kõik M Rembla Egon 00:00:00 33
12 148 Kõik M Maidla Janek CC Rota Mobilis 00:00:00 32
13 221 Kõik M Mäggi Martin 00:00:00 31
14 208 Kõik M Romandi Arvi 00:00:00 30
15 237 Kõik M Paas Raigo SaQ SC 00:00:00 29
MSen2 75-90min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 MSen2 Malva Margus 01:22:57 50
2 225 MSen2 Epner Indrek 01:23:01 45
3 104 MSen2 Maanurm Joonas ProShop Team 01:23:41 42
4 166 MSen2 Mõttus Tarmo 01:25:22 40
5 236 MSen2 Kiskonen Eero 00:00:00 39
6 71 MSen2 Vanags Janis 00:00:00 38
7 209 MSen2 Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 00:00:00 37
8 206 MSen2 Sildvee Madis RR siplased 00:00:00 36
9 175 MSen2 Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:00:00 35
10 240 MSen2 Lipp Aivar A&T Sport 00:00:00 34
11 226 MSen2 Rembla Egon 00:00:00 33
12 148 MSen2 Maidla Janek CC Rota Mobilis 00:00:00 32
13 221 MSen2 Mäggi Martin 00:00:00 31
14 208 MSen2 Romandi Arvi 00:00:00 30
15 237 MSen2 Paas Raigo SaQ SC 00:00:00 29
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Neemela Tarmo 01:20:07 50
2 233 Kõik Pedari Aimar 01:22:07 45
3 205 Kõik Reiska Alar 01:24:06 42
4 217 Kõik Toome Roland Rakvere Rattaklubi Siplased 01:18:04 40
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Neemela Tarmo 01:20:07 50
2 233 Kõik M Pedari Aimar 01:22:07 45
3 205 Kõik M Reiska Alar 01:24:06 42
4 217 Kõik M Toome Roland Rakvere Rattaklubi Siplased 01:18:04 40
MSen3 75-90min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 MSen3 Neemela Tarmo 01:20:07 50
2 233 MSen3 Pedari Aimar 01:22:07 45
3 205 MSen3 Reiska Alar 01:24:06 42
4 217 MSen3 Toome Roland Rakvere Rattaklubi Siplased 01:18:04 40
Impression
X