M10 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik Laansoo Kaarel 00:17:36 50
2 4 Kõik Kebja Rando 00:19:49 45
3 124 Kõik Ormus Dominic Nõmme Rattakool 00:20:11 42
4 2 Kõik Podins Jekabs International School Estonia 00:20:16 40
5 86 Kõik Meltsov Mattias 00:20:45 39
6 122 Kõik Pesor Tormi KoMo 00:15:08 38
M10 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik M Laansoo Kaarel 00:17:36 50
2 4 Kõik M Kebja Rando 00:19:49 45
3 124 Kõik M Ormus Dominic Nõmme Rattakool 00:20:11 42
4 2 Kõik M Podins Jekabs International School Estonia 00:20:16 40
5 86 Kõik M Meltsov Mattias 00:20:45 39
6 122 Kõik M Pesor Tormi KoMo 00:15:08 38
M10 M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M10 Laansoo Kaarel 00:17:36 50
2 4 M10 Kebja Rando 00:19:49 45
3 124 M10 Ormus Dominic Nõmme Rattakool 00:20:11 42
4 2 M10 Podins Jekabs International School Estonia 00:20:16 40
5 86 M10 Meltsov Mattias 00:20:45 39
6 122 M10 Pesor Tormi KoMo 00:15:08 38
N10 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik Kiis Isabel - 00:17:58 50
2 87 Kõik Rang Eleanor 00:18:22 45
3 120 Kõik Rauk Anna Helene Triathlon Estonia 00:20:40 42
4 5 Kõik Linnas Johanna 00:24:19 40
5 121 Kõik Lilenbach Karolina cfc 00:14:03 39
N10 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik N Kiis Isabel - 00:17:58 50
2 87 Kõik N Rang Eleanor 00:18:22 45
3 120 Kõik N Rauk Anna Helene Triathlon Estonia 00:20:40 42
4 5 Kõik N Linnas Johanna 00:24:19 40
5 121 Kõik N Lilenbach Karolina cfc 00:14:03 39
N10 N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 N10 Kiis Isabel - 00:17:58 50
2 87 N10 Rang Eleanor 00:18:22 45
3 120 N10 Rauk Anna Helene Triathlon Estonia 00:20:40 42
4 5 N10 Linnas Johanna 00:24:19 40
5 121 N10 Lilenbach Karolina cfc 00:14:03 39
M12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Normak Magnus 00:13:58 50
2 81 Kõik Järv Uku 00:14:25 45
3 8 Kõik Sumberg Steven Porter racing 00:15:29 42
4 74 Kõik Kertsman Kevin 00:15:45 40
5 7 Kõik Suppi Simon 00:16:21 39
6 13 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:16:23 38
7 6 Kõik Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:16:26 37
8 75 Kõik Grossmann Andreas 00:16:26 36
9 9 Kõik Nöps Joosep 00:17:42 35
10 80 Kõik Linno Petter 00:18:15 34
11 77 Kõik Lemloch Oskar 00:18:22 33
12 14 Kõik Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:18:53 32
13 123 Kõik Takel Robert Jonas CFC 00:21:02 31
14 12 Kõik Podins Krisjanis International School Estonia 00:21:56 30
M12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Normak Magnus 00:13:58 50
2 81 Kõik M Järv Uku 00:14:25 45
3 8 Kõik M Sumberg Steven Porter racing 00:15:29 42
4 74 Kõik M Kertsman Kevin 00:15:45 40
5 7 Kõik M Suppi Simon 00:16:21 39
6 13 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:16:23 38
7 6 Kõik M Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:16:26 37
8 75 Kõik M Grossmann Andreas 00:16:26 36
9 9 Kõik M Nöps Joosep 00:17:42 35
10 80 Kõik M Linno Petter 00:18:15 34
11 77 Kõik M Lemloch Oskar 00:18:22 33
12 14 Kõik M Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:18:53 32
13 123 Kõik M Takel Robert Jonas CFC 00:21:02 31
14 12 Kõik M Podins Krisjanis International School Estonia 00:21:56 30
M12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Normak Magnus 00:13:58 50
2 81 M12 Järv Uku 00:14:25 45
3 8 M12 Sumberg Steven Porter racing 00:15:29 42
4 74 M12 Kertsman Kevin 00:15:45 40
5 7 M12 Suppi Simon 00:16:21 39
6 13 M12 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:16:23 38
7 6 M12 Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:16:26 37
8 75 M12 Grossmann Andreas 00:16:26 36
9 9 M12 Nöps Joosep 00:17:42 35
10 80 M12 Linno Petter 00:18:15 34
11 77 M12 Lemloch Oskar 00:18:22 33
12 14 M12 Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:18:53 32
13 123 M12 Takel Robert Jonas CFC 00:21:02 31
14 12 M12 Podins Krisjanis International School Estonia 00:21:56 30
N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Marta 00:14:35 50
2 79 Kõik Pesor Pauliine 00:16:25 45
3 78 Kõik Pesor Roosmarii 00:17:51 42
4 16 Kõik Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:05 40
5 15 Kõik Linnas Lisette 00:21:13 39
N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik N Mõttus Marta 00:14:35 50
2 79 Kõik N Pesor Pauliine 00:16:25 45
3 78 Kõik N Pesor Roosmarii 00:17:51 42
4 16 Kõik N Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:05 40
5 15 Kõik N Linnas Lisette 00:21:13 39
N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 N12 Mõttus Marta 00:14:35 50
2 79 N12 Pesor Pauliine 00:16:25 45
3 78 N12 Pesor Roosmarii 00:17:51 42
4 16 N12 Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:20:05 40
5 15 N12 Linnas Lisette 00:21:13 39
M14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 Kõik Suppi Sebastian 00:33:00 50
2 25 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:33:57 45
3 30 Kõik Kajo Herlen 00:34:58 42
4 28 Kõik Tammeleht Egert Porter racing 00:37:47 40
5 24 Kõik Konga Marten 00:38:33 39
6 29 Kõik Koonik Harri Alfred 00:39:33 38
7 21 Kõik Lond Niklas 00:39:54 37
8 126 Kõik Rei Karel Gustav CFC 00:39:58 36
9 26 Kõik Õruste Kristo 00:40:05 35
10 23 Kõik Arro Mihkel 00:40:52 34
11 22 Kõik Hynninen Richard 00:41:54 33
12 91 Kõik Läänsoo Oliver 00:29:29 32
13 82 Kõik Akkel Armin 00:30:13 31
14 20 Kõik Kiivit Ott 00:31:32 30
15 109 Kõik Müürisepp Markus 00:38:08 29
M14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 Kõik M Suppi Sebastian 00:33:00 50
2 25 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:33:57 45
3 30 Kõik M Kajo Herlen 00:34:58 42
4 28 Kõik M Tammeleht Egert Porter racing 00:37:47 40
5 24 Kõik M Konga Marten 00:38:33 39
6 29 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:39:33 38
7 21 Kõik M Lond Niklas 00:39:54 37
8 126 Kõik M Rei Karel Gustav CFC 00:39:58 36
9 26 Kõik M Õruste Kristo 00:40:05 35
10 23 Kõik M Arro Mihkel 00:40:52 34
11 22 Kõik M Hynninen Richard 00:41:54 33
12 91 Kõik M Läänsoo Oliver 00:29:29 32
13 82 Kõik M Akkel Armin 00:30:13 31
14 20 Kõik M Kiivit Ott 00:31:32 30
15 109 Kõik M Müürisepp Markus 00:38:08 29
M14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 M14 Suppi Sebastian 00:33:00 50
2 25 M14 Orav Hugo Hendrik 00:33:57 45
3 30 M14 Kajo Herlen 00:34:58 42
4 28 M14 Tammeleht Egert Porter racing 00:37:47 40
5 24 M14 Konga Marten 00:38:33 39
6 29 M14 Koonik Harri Alfred 00:39:33 38
7 21 M14 Lond Niklas 00:39:54 37
8 126 M14 Rei Karel Gustav CFC 00:39:58 36
9 26 M14 Õruste Kristo 00:40:05 35
10 23 M14 Arro Mihkel 00:40:52 34
11 22 M14 Hynninen Richard 00:41:54 33
12 91 M14 Läänsoo Oliver 00:29:29 32
13 82 M14 Akkel Armin 00:30:13 31
14 20 M14 Kiivit Ott 00:31:32 30
15 109 M14 Müürisepp Markus 00:38:08 29
N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Lensment Linda 00:41:44 50
2 76 Kõik Lemloch Loore 00:29:56 45
3 73 Kõik Kertsman Melani 00:39:59 42
N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik N Lensment Linda 00:41:44 50
2 76 Kõik N Lemloch Loore 00:29:56 45
3 73 Kõik N Kertsman Melani 00:39:59 42
N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 N14 Lensment Linda 00:41:44 50
2 76 N14 Lemloch Loore 00:29:56 45
3 73 N14 Kertsman Melani 00:39:59 42
M16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik Mõttus Matthias 00:31:48 50
2 36 Kõik Mätik Oliver Olavi Mätik 00:31:51 45
3 83 Kõik Tammepuu Riko CFC 00:32:15 42
4 92 Kõik Rooni Ron CFC 00:34:11 40
5 38 Kõik Mäeuibo Riko 00:34:43 39
6 33 Kõik Laidinen Arseni Narva Spordikool Energia 00:35:18 38
7 35 Kõik Tsanev Peeter 00:35:41 37
8 37 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:40:26 36
9 127 Kõik Nirk Raul Richard CFC 00:40:38 35
10 94 Kõik Vallimägi Tom 00:40:51 34
M16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik M Mõttus Matthias 00:31:48 50
2 36 Kõik M Mätik Oliver Olavi Mätik 00:31:51 45
3 83 Kõik M Tammepuu Riko CFC 00:32:15 42
4 92 Kõik M Rooni Ron CFC 00:34:11 40
5 38 Kõik M Mäeuibo Riko 00:34:43 39
6 33 Kõik M Laidinen Arseni Narva Spordikool Energia 00:35:18 38
7 35 Kõik M Tsanev Peeter 00:35:41 37
8 37 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:40:26 36
9 127 Kõik M Nirk Raul Richard CFC 00:40:38 35
10 94 Kõik M Vallimägi Tom 00:40:51 34
M16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 M16 Mõttus Matthias 00:31:48 50
2 36 M16 Mätik Oliver Olavi Mätik 00:31:51 45
3 83 M16 Tammepuu Riko CFC 00:32:15 42
4 92 M16 Rooni Ron CFC 00:34:11 40
5 38 M16 Mäeuibo Riko 00:34:43 39
6 33 M16 Laidinen Arseni Narva Spordikool Energia 00:35:18 38
7 35 M16 Tsanev Peeter 00:35:41 37
8 37 M16 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:40:26 36
9 127 M16 Nirk Raul Richard CFC 00:40:38 35
10 94 M16 Vallimägi Tom 00:40:51 34
N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik Rannala Maribel 00:40:53 50
2 44 Kõik Kaarjärv Mairit 00:41:10 45
3 42 Kõik Koik Mariann 00:41:49 42
4 45 Kõik Pohl Lauren CFC 00:43:32 40
N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Rannala Maribel 00:40:53 50
2 44 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:41:10 45
3 42 Kõik N Koik Mariann 00:41:49 42
4 45 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:43:32 40
N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 N16 Rannala Maribel 00:40:53 50
2 44 N16 Kaarjärv Mairit 00:41:10 45
3 42 N16 Koik Mariann 00:41:49 42
4 45 N16 Pohl Lauren CFC 00:43:32 40
MJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Puuorg Johann Mattias Porter racing 01:20:18 50
2 48 Kõik Jürisaar Tauri 01:20:50 45
3 47 Kõik Leonov Aleksey 01:18:02 42
MJ Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Puuorg Johann Mattias Porter racing 01:20:18 50
2 48 Kõik M Jürisaar Tauri 01:20:50 45
3 47 Kõik M Leonov Aleksey 01:18:02 42
MJ MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 MJ Puuorg Johann Mattias Porter racing 01:20:18 50
2 48 MJ Jürisaar Tauri 01:20:50 45
3 47 MJ Leonov Aleksey 01:18:02 42
NJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:41:25 50
NJ Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:41:25 50
NJ NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 49 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:41:25 50
ME Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik Tarassov Kirill 01:11:35 50
2 55 Kõik Saar Sander 01:13:03 45
3 100 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:15:32 42
4 53 Kõik Grünberg Henry 01:16:52 40
ME Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik M Tarassov Kirill 01:11:35 50
2 55 Kõik M Saar Sander 01:13:03 45
3 100 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:15:32 42
4 53 Kõik M Grünberg Henry 01:16:52 40
ME ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 ME Tarassov Kirill 01:11:35 50
2 55 ME Saar Sander 01:13:03 45
3 100 ME Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:15:32 42
4 53 ME Grünberg Henry 01:16:52 40
NE Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:22:59 50
2 131 Kõik Uibokand Janelle Peloton 01:13:36 45
3 106 Kõik Puhu Sille 01:19:17 42
4 128 Kõik Lillep Maris Redbike 01:19:51 40
5 57 Kõik Kaarjärv Maris 01:21:42 39
NE Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:22:59 50
2 131 Kõik N Uibokand Janelle Peloton 01:13:36 45
3 106 Kõik N Puhu Sille 01:19:17 42
4 128 Kõik N Lillep Maris Redbike 01:19:51 40
5 57 Kõik N Kaarjärv Maris 01:21:42 39
NE NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 NE Mõttus Mari-Liis 01:22:59 50
2 131 NE Uibokand Janelle Peloton 01:13:36 45
3 106 NE Puhu Sille 01:19:17 42
4 128 NE Lillep Maris Redbike 01:19:51 40
5 57 NE Kaarjärv Maris 01:21:42 39
MSport Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Elberg Ainar 01:12:43 50
MSport Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik M Elberg Ainar 01:12:43 50
MSport M Sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 M Sport Elberg Ainar 01:12:43 50
MSen-1 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik Ojavere Imre 01:12:23 50
2 101 Kõik Kivilo Henrik Redbike 01:13:39 45
3 62 Kõik Vaab Ivar 01:16:17 42
4 134 Kõik Sõptšenko Dmitri Redbike 01:18:48 40
5 130 Kõik Rusovits Dmitri Red Bike 01:18:55 39
6 60 Kõik Selder Taavi VelohuntProTeam 01:20:07 38
7 63 Kõik Pohl Marko A&T Spoediklubi 01:20:45 37
8 61 Kõik Leigri Lehis RR Siplased 01:21:33 36
9 59 Kõik Kiisk Reimo 01:22:19 35
10 119 Kõik Reinsalu Rivo ihp.ee 01:23:00 34
11 118 Kõik Kopso Heigo 01:13:37 33
12 135 Kõik Tonts Raido Haaslava MTB 01:14:40 32
13 112 Kõik Karm Marek 01:14:43 31
14 136 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 01:26:29 30
MSen-1 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik M Ojavere Imre 01:12:23 50
2 101 Kõik M Kivilo Henrik Redbike 01:13:39 45
3 62 Kõik M Vaab Ivar 01:16:17 42
4 134 Kõik M Sõptšenko Dmitri Redbike 01:18:48 40
5 130 Kõik M Rusovits Dmitri Red Bike 01:18:55 39
6 60 Kõik M Selder Taavi VelohuntProTeam 01:20:07 38
7 63 Kõik M Pohl Marko A&T Spoediklubi 01:20:45 37
8 61 Kõik M Leigri Lehis RR Siplased 01:21:33 36
9 59 Kõik M Kiisk Reimo 01:22:19 35
10 119 Kõik M Reinsalu Rivo ihp.ee 01:23:00 34
11 118 Kõik M Kopso Heigo 01:13:37 33
12 135 Kõik M Tonts Raido Haaslava MTB 01:14:40 32
13 112 Kõik M Karm Marek 01:14:43 31
14 136 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 01:26:29 30
MSen-1 M Sen 1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 M Sen 1 Ojavere Imre 01:12:23 50
2 101 M Sen 1 Kivilo Henrik Redbike 01:13:39 45
3 62 M Sen 1 Vaab Ivar 01:16:17 42
4 134 M Sen 1 Sõptšenko Dmitri Redbike 01:18:48 40
5 130 M Sen 1 Rusovits Dmitri Red Bike 01:18:55 39
6 60 M Sen 1 Selder Taavi VelohuntProTeam 01:20:07 38
7 63 M Sen 1 Pohl Marko A&T Spoediklubi 01:20:45 37
8 61 M Sen 1 Leigri Lehis RR Siplased 01:21:33 36
9 59 M Sen 1 Kiisk Reimo 01:22:19 35
10 119 M Sen 1 Reinsalu Rivo ihp.ee 01:23:00 34
11 118 M Sen 1 Kopso Heigo 01:13:37 33
12 135 M Sen 1 Tonts Raido Haaslava MTB 01:14:40 32
13 112 M Sen 1 Karm Marek 01:14:43 31
14 136 M Sen 1 Jürgenson Erol SAQ SC 01:26:29 30
MSen-2 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 Kõik Krusemann Magnus 01:13:21 50
2 64 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:13:36 45
3 137 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:15:34 42
4 96 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 01:15:34 40
5 114 Kõik Všivtsev Vladimir 01:18:43 39
6 116 Kõik Lond Rain 01:19:45 38
7 98 Kõik Vähi Markus 01:21:14 37
8 67 Kõik Resev Janek 01:22:08 36
9 66 Kõik Rembla Egon 01:12:27 35
10 104 Kõik Sala Alar 01:14:26 34
11 111 Kõik Meltsov Martin 01:14:55 33
12 139 Kõik Valgma Raini SAQ SC 01:15:01 32
13 133 Kõik Teder Hardi Haaslava MTB 01:15:32 31
14 129 Kõik Ester Indrek Adventures - Kose AMK 01:16:59 30
15 141 Kõik Paas Raigo SAQ SC 01:18:08 29
16 65 Kõik Erik Risto 01:23:34 28
17 140 Kõik Tõnumaa Heikki SAQ SC 01:20:36 27
MSen-2 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 Kõik M Krusemann Magnus 01:13:21 50
2 64 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:13:36 45
3 137 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:15:34 42
4 96 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 01:15:34 40
5 114 Kõik M Všivtsev Vladimir 01:18:43 39
6 116 Kõik M Lond Rain 01:19:45 38
7 98 Kõik M Vähi Markus 01:21:14 37
8 67 Kõik M Resev Janek 01:22:08 36
9 66 Kõik M Rembla Egon 01:12:27 35
10 104 Kõik M Sala Alar 01:14:26 34
11 111 Kõik M Meltsov Martin 01:14:55 33
12 139 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 01:15:01 32
13 133 Kõik M Teder Hardi Haaslava MTB 01:15:32 31
14 129 Kõik M Ester Indrek Adventures - Kose AMK 01:16:59 30
15 141 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 01:18:08 29
16 65 Kõik M Erik Risto 01:23:34 28
17 140 Kõik M Tõnumaa Heikki SAQ SC 01:20:36 27
MSen-2 M Sen 2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 110 M Sen 2 Krusemann Magnus 01:13:21 50
2 64 M Sen 2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:13:36 45
3 137 M Sen 2 Rohtmets Argo Rattabaas 01:15:34 42
4 96 M Sen 2 Lepik Toomas Astro Baltics 01:15:34 40
5 114 M Sen 2 Všivtsev Vladimir 01:18:43 39
6 116 M Sen 2 Lond Rain 01:19:45 38
7 98 M Sen 2 Vähi Markus 01:21:14 37
8 67 M Sen 2 Resev Janek 01:22:08 36
9 66 M Sen 2 Rembla Egon 01:12:27 35
10 104 M Sen 2 Sala Alar 01:14:26 34
11 111 M Sen 2 Meltsov Martin 01:14:55 33
12 139 M Sen 2 Valgma Raini SAQ SC 01:15:01 32
13 133 M Sen 2 Teder Hardi Haaslava MTB 01:15:32 31
14 129 M Sen 2 Ester Indrek Adventures - Kose AMK 01:16:59 30
15 141 M Sen 2 Paas Raigo SAQ SC 01:18:08 29
16 65 M Sen 2 Erik Risto 01:23:34 28
17 140 M Sen 2 Tõnumaa Heikki SAQ SC 01:20:36 27
MSen-3 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Epner Indrek 01:15:34 50
2 97 Kõik Kiskonen Eero kalevijalgrattakool 01:17:16 45
3 99 Kõik Neemela Tarmo A&T Spoediklubi 01:17:25 42
4 68 Kõik Pedari Aimar RRsiplased 01:22:43 40
5 132 Kõik Kand Peeter Velo clubbers 01:15:58 39
6 115 Kõik Haas Marco 01:23:28 38
7 70 Kõik Kuhlap Kaupo Cosmos Sport MTÜ 01:24:48 37
MSen-3 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik M Epner Indrek 01:15:34 50
2 97 Kõik M Kiskonen Eero kalevijalgrattakool 01:17:16 45
3 99 Kõik M Neemela Tarmo A&T Spoediklubi 01:17:25 42
4 68 Kõik M Pedari Aimar RRsiplased 01:22:43 40
5 132 Kõik M Kand Peeter Velo clubbers 01:15:58 39
6 115 Kõik M Haas Marco 01:23:28 38
7 70 Kõik M Kuhlap Kaupo Cosmos Sport MTÜ 01:24:48 37
MSen-3 M Sen 3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 M Sen 3 Epner Indrek 01:15:34 50
2 97 M Sen 3 Kiskonen Eero kalevijalgrattakool 01:17:16 45
3 99 M Sen 3 Neemela Tarmo A&T Spoediklubi 01:17:25 42
4 68 M Sen 3 Pedari Aimar RRsiplased 01:22:43 40
5 132 M Sen 3 Kand Peeter Velo clubbers 01:15:58 39
6 115 M Sen 3 Haas Marco 01:23:28 38
7 70 M Sen 3 Kuhlap Kaupo Cosmos Sport MTÜ 01:24:48 37
Impression