M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik Grünberg Hardy Porter Racing 00:11:02 50
2 158 Kõik Härmat Olle Nõmme Rattaklubi 00:11:26 45
3 1 Kõik Lemloch Oskar CFC 00:11:51 42
4 4 Kõik Sumberg Steven Porter Racing 00:12:09 40
5 6 Kõik Hanson Mairold PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:14 39
6 7 Kõik Aola Trevor PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:14 38
7 159 Kõik Ormus Elvis Nõmme RK 00:12:14 37
8 2 Kõik Suppi Simon Nõmme Rattaklubi 00:12:37 36
9 5 Kõik Maidla Rommi Spordiklubi Airpark 00:12:52 35
10 183 Kõik Liiva Rainis 00:14:13 34
11 160 Kõik Ormus Dominic Nõmme RK 00:14:16 33
12 176 Kõik Toovis Oliver 00:15:02 32
13 153 Kõik Mark Johannes CFC 00:15:31 31
14 8 Kõik Stüf Sergo 00:10:25 30
15 149 Kõik Lepik Martti Peloton 00:11:29 29
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik M Grünberg Hardy Porter Racing 00:11:02 50
2 158 Kõik M Härmat Olle Nõmme Rattaklubi 00:11:26 45
3 1 Kõik M Lemloch Oskar CFC 00:11:51 42
4 4 Kõik M Sumberg Steven Porter Racing 00:12:09 40
5 6 Kõik M Hanson Mairold PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:14 39
6 7 Kõik M Aola Trevor PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:14 38
7 159 Kõik M Ormus Elvis Nõmme RK 00:12:14 37
8 2 Kõik M Suppi Simon Nõmme Rattaklubi 00:12:37 36
9 5 Kõik M Maidla Rommi Spordiklubi Airpark 00:12:52 35
10 183 Kõik M Liiva Rainis 00:14:13 34
11 160 Kõik M Ormus Dominic Nõmme RK 00:14:16 33
12 176 Kõik M Toovis Oliver 00:15:02 32
13 153 Kõik M Mark Johannes CFC 00:15:31 31
14 8 Kõik M Stüf Sergo 00:10:25 30
15 149 Kõik M Lepik Martti Peloton 00:11:29 29
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M10 Grünberg Hardy Porter Racing 00:11:02 50
2 158 M10 Härmat Olle Nõmme Rattaklubi 00:11:26 45
3 1 M10 Lemloch Oskar CFC 00:11:51 42
4 4 M10 Sumberg Steven Porter Racing 00:12:09 40
5 6 M10 Hanson Mairold PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:14 39
6 7 M10 Aola Trevor PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:14 38
7 159 M10 Ormus Elvis Nõmme RK 00:12:14 37
8 2 M10 Suppi Simon Nõmme Rattaklubi 00:12:37 36
9 5 M10 Maidla Rommi Spordiklubi Airpark 00:12:52 35
10 183 M10 Liiva Rainis 00:14:13 34
11 160 M10 Ormus Dominic Nõmme RK 00:14:16 33
12 176 M10 Toovis Oliver 00:15:02 32
13 153 M10 Mark Johannes CFC 00:15:31 31
14 8 M10 Stüf Sergo 00:10:25 30
15 149 M10 Lepik Martti Peloton 00:11:29 29
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Marta Haanja RK 00:11:16 50
2 9 Kõik Mitt Kertu PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:14:01 45
3 108 Kõik Rang Eleanor CFC 00:14:45 42
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Marta Haanja RK 00:11:16 50
2 9 Kõik N Mitt Kertu PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:14:01 45
3 108 Kõik N Rang Eleanor CFC 00:14:45 42
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 N10 Mõttus Marta Haanja RK 00:11:16 50
2 9 N10 Mitt Kertu PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:14:01 45
3 108 N10 Rang Eleanor CFC 00:14:45 42
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:09:50 50
2 13 Kõik Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:09:51 45
3 16 Kõik Õruste Kristo 00:10:56 42
4 12 Kõik Janno Ander KF Suusaklubi 00:10:57 40
5 15 Kõik Konga Marten 00:10:59 39
6 17 Kõik Orav Hugo-Hendrik 00:11:02 38
7 10 Kõik Tammeleht Egert Porter Racing 00:11:18 37
8 14 Kõik Lond Niklas CFC 00:11:26 36
9 19 Kõik Saar Robi PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:06 35
10 21 Kõik Tõnismaa Siim PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:08 34
11 18 Kõik Rebas Albert Johannes CFC 00:12:32 33
12 115 Kõik Karu Jakob CFC Spordiklubi 00:14:10 32
13 20 Kõik Roose Georg PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:14:38 31
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:09:50 50
2 13 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:09:51 45
3 16 Kõik M Õruste Kristo 00:10:56 42
4 12 Kõik M Janno Ander KF Suusaklubi 00:10:57 40
5 15 Kõik M Konga Marten 00:10:59 39
6 17 Kõik M Orav Hugo-Hendrik 00:11:02 38
7 10 Kõik M Tammeleht Egert Porter Racing 00:11:18 37
8 14 Kõik M Lond Niklas CFC 00:11:26 36
9 19 Kõik M Saar Robi PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:06 35
10 21 Kõik M Tõnismaa Siim PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:08 34
11 18 Kõik M Rebas Albert Johannes CFC 00:12:32 33
12 115 Kõik M Karu Jakob CFC Spordiklubi 00:14:10 32
13 20 Kõik M Roose Georg PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:14:38 31
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Suppi Sebastian Nõmme Rattaklubi 00:09:50 50
2 13 M12 Kajo Herlen Kuusalu rattaklubi 00:09:51 45
3 16 M12 Õruste Kristo 00:10:56 42
4 12 M12 Janno Ander KF Suusaklubi 00:10:57 40
5 15 M12 Konga Marten 00:10:59 39
6 17 M12 Orav Hugo-Hendrik 00:11:02 38
7 10 M12 Tammeleht Egert Porter Racing 00:11:18 37
8 14 M12 Lond Niklas CFC 00:11:26 36
9 19 M12 Saar Robi PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:06 35
10 21 M12 Tõnismaa Siim PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:12:08 34
11 18 M12 Rebas Albert Johannes CFC 00:12:32 33
12 115 M12 Karu Jakob CFC Spordiklubi 00:14:10 32
13 20 M12 Roose Georg PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:14:38 31
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Lensment Linda 00:10:26 50
2 22 Kõik Lemloch Loore CFC 00:10:35 45
3 25 Kõik Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:11:01 42
4 147 Kõik Ragilo Frida Mia KJK 00:11:24 40
5 24 Kõik Grünberg Berit 00:11:27 39
6 107 Kõik Rang Gisele CFC 00:12:15 38
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik N Lensment Linda 00:10:26 50
2 22 Kõik N Lemloch Loore CFC 00:10:35 45
3 25 Kõik N Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:11:01 42
4 147 Kõik N Ragilo Frida Mia KJK 00:11:24 40
5 24 Kõik N Grünberg Berit 00:11:27 39
6 107 Kõik N Rang Gisele CFC 00:12:15 38
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 N12 Lensment Linda 00:10:26 50
2 22 N12 Lemloch Loore CFC 00:10:35 45
3 25 N12 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:11:01 42
4 147 N12 Ragilo Frida Mia KJK 00:11:24 40
5 24 N12 Grünberg Berit 00:11:27 39
6 107 N12 Rang Gisele CFC 00:12:15 38
M14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:24:51 50
2 27 Kõik Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:26:18 45
3 178 Kõik Anipai Meelis 00:26:55 42
4 145 Kõik Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:28:37 40
5 31 Kõik Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:29:41 39
6 190 Kõik Mätik Oliver Kalevi Jalgrattakool 00:31:11 38
7 161 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme RK 00:31:50 37
8 32 Kõik Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:32:20 36
9 33 Kõik Aola Gevert PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:32:51 35
10 30 Kõik Dooner Carl Peeter 00:34:17 34
11 28 Kõik Mööl Marten Nõmme Rattaklubi MTÜ 00:34:22 33
12 134 Kõik Hendrik Vainlo CFC 00:38:44 32
13 150 Kõik Lepik Robert Peloton 00:40:55 31
14 29 Kõik Nirk Raul Richard 00:38:46 30
M14 20-30 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik M Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:24:51 50
2 27 Kõik M Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:26:18 45
3 178 Kõik M Anipai Meelis 00:26:55 42
4 145 Kõik M Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:28:37 40
5 31 Kõik M Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:29:41 39
6 190 Kõik M Mätik Oliver Kalevi Jalgrattakool 00:31:11 38
7 161 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme RK 00:31:50 37
8 32 Kõik M Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:32:20 36
9 33 Kõik M Aola Gevert PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:32:51 35
10 30 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:34:17 34
11 28 Kõik M Mööl Marten Nõmme Rattaklubi MTÜ 00:34:22 33
12 134 Kõik M Hendrik Vainlo CFC 00:38:44 32
13 150 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:40:55 31
14 29 Kõik M Nirk Raul Richard 00:38:46 30
M14 20-30 min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M14 Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:24:51 50
2 27 M14 Ründva Richard Nõmme Rattaklubi 00:26:18 45
3 178 M14 Anipai Meelis 00:26:55 42
4 145 M14 Tammepuu Riko Nõmme Rattaklubi 00:28:37 40
5 31 M14 Laidinen Arseni Narva SK Energia 00:29:41 39
6 190 M14 Mätik Oliver Kalevi Jalgrattakool 00:31:11 38
7 161 M14 Nõmm Rasmus Nõmme RK 00:31:50 37
8 32 M14 Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:32:20 36
9 33 M14 Aola Gevert PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:32:51 35
10 30 M14 Dooner Carl Peeter 00:34:17 34
11 28 M14 Mööl Marten Nõmme Rattaklubi MTÜ 00:34:22 33
12 134 M14 Hendrik Vainlo CFC 00:38:44 32
13 150 M14 Lepik Robert Peloton 00:40:55 31
14 29 M14 Nirk Raul Richard 00:38:46 30
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Rannala Maribel CFC 00:29:53 50
2 38 Kõik Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:30:27 45
3 34 Kõik Kull Karolina Spordiklubi Rakke 00:33:00 42
4 36 Kõik Pohl Lauren CFC 00:34:21 40
5 103 Kõik Koik Mariann 00:42:01 39
6 37 Kõik Lohk Liisi PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:42:01 38
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik N Rannala Maribel CFC 00:29:53 50
2 38 Kõik N Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:30:27 45
3 34 Kõik N Kull Karolina Spordiklubi Rakke 00:33:00 42
4 36 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:34:21 40
5 103 Kõik N Koik Mariann 00:42:01 39
6 37 Kõik N Lohk Liisi PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:42:01 38
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 N14 Rannala Maribel CFC 00:29:53 50
2 38 N14 Kaarjärv Mairit SK Rakke 00:30:27 45
3 34 N14 Kull Karolina Spordiklubi Rakke 00:33:00 42
4 36 N14 Pohl Lauren CFC 00:34:21 40
5 103 N14 Koik Mariann 00:42:01 39
6 37 N14 Lohk Liisi PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:42:01 38
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 Kõik Pajur Romet Proshop Team 00:33:22 50
2 39 Kõik Tamm Lauri 00:35:01 45
3 41 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:35:15 42
4 45 Kõik Mitt Virgo PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:36:20 40
5 40 Kõik Mäeuibo Markus Kalevi jalgrattakool 00:37:08 39
6 47 Kõik Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:41:15 38
7 43 Kõik Krusemann Martin 00:42:24 37
8 42 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:46:51 36
9 250 Kõik Tsanev Martin Kalevi Jalgrattakool 00:47:56 35
10 152 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:48:25 34
11 46 Kõik Buht Mattias PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:50:19 33
12 151 Kõik Malmre Marten Peloton 00:55:50 32
13 44 Kõik Väinola Christopher Kalevi Jalgrattakool 00:34:19 31
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 Kõik M Pajur Romet Proshop Team 00:33:22 50
2 39 Kõik M Tamm Lauri 00:35:01 45
3 41 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:35:15 42
4 45 Kõik M Mitt Virgo PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:36:20 40
5 40 Kõik M Mäeuibo Markus Kalevi jalgrattakool 00:37:08 39
6 47 Kõik M Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:41:15 38
7 43 Kõik M Krusemann Martin 00:42:24 37
8 42 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:46:51 36
9 250 Kõik M Tsanev Martin Kalevi Jalgrattakool 00:47:56 35
10 152 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:48:25 34
11 46 Kõik M Buht Mattias PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:50:19 33
12 151 Kõik M Malmre Marten Peloton 00:55:50 32
13 44 Kõik M Väinola Christopher Kalevi Jalgrattakool 00:34:19 31
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 M16 Pajur Romet Proshop Team 00:33:22 50
2 39 M16 Tamm Lauri 00:35:01 45
3 41 M16 Puuorg Johann Mattias 00:35:15 42
4 45 M16 Mitt Virgo PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:36:20 40
5 40 M16 Mäeuibo Markus Kalevi jalgrattakool 00:37:08 39
6 47 M16 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 00:41:15 38
7 43 M16 Krusemann Martin 00:42:24 37
8 42 M16 Eerme Gerd Lauri 00:46:51 36
9 250 M16 Tsanev Martin Kalevi Jalgrattakool 00:47:56 35
10 152 M16 Rüster Oliver Peloton 00:48:25 34
11 46 M16 Buht Mattias PÄRNU SPORDISELTS KALEV 00:50:19 33
12 151 M16 Malmre Marten Peloton 00:55:50 32
13 44 M16 Väinola Christopher Kalevi Jalgrattakool 00:34:19 31
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 Kõik Prants Annabrit KJK 00:45:08 50
2 49 Kõik Surva Karolin CFC 00:49:26 45
3 48 Kõik Kivistu Eliise SK Rakke 00:49:54 42
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 Kõik N Prants Annabrit KJK 00:45:08 50
2 49 Kõik N Surva Karolin CFC 00:49:26 45
3 48 Kõik N Kivistu Eliise SK Rakke 00:49:54 42
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 157 N16 Prants Annabrit KJK 00:45:08 50
2 49 N16 Surva Karolin CFC 00:49:26 45
3 48 N16 Kivistu Eliise SK Rakke 00:49:54 42
MJ 60-75 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Kõik Grünberg Henry 01:22:11 50
2 207 Kõik Kontus Oskar Smart Sport Team 01:23:22 45
3 50 Kõik Järva Kert Smart Sport Team 01:25:42 42
4 189 Kõik Janno Brent KF Suusaklubi 01:33:48 40
MJ 60-75 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 Kõik M Grünberg Henry 01:22:11 50
2 207 Kõik M Kontus Oskar Smart Sport Team 01:23:22 45
3 50 Kõik M Järva Kert Smart Sport Team 01:25:42 42
4 189 Kõik M Janno Brent KF Suusaklubi 01:33:48 40
MJ 60-75 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 156 MJ Grünberg Henry 01:22:11 50
2 207 MJ Kontus Oskar Smart Sport Team 01:23:22 45
3 50 MJ Järva Kert Smart Sport Team 01:25:42 42
4 189 MJ Janno Brent KF Suusaklubi 01:33:48 40
NJ 60-70 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 195 Kõik Ermane-Marcenko Evelina ZZK 00:42:36 50
2 196 Kõik Tammsoo Carolin Porter Racing 00:58:25 45
3 154 Kõik Pisarev Greta-Maria otepää rattaklubi 00:37:58 42
NJ 60-70 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 195 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina ZZK 00:42:36 50
2 196 Kõik N Tammsoo Carolin Porter Racing 00:58:25 45
3 154 Kõik N Pisarev Greta-Maria otepää rattaklubi 00:37:58 42
NJ 60-70 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 195 NJ Ermane-Marcenko Evelina ZZK 00:42:36 50
2 196 NJ Tammsoo Carolin Porter Racing 00:58:25 45
3 154 NJ Pisarev Greta-Maria otepää rattaklubi 00:37:58 42
ME 90-105 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 232 Kõik Pilv Armin Hauka veloklubi 01:19:59 50
2 202 Kõik Evendi Rando Marten CFC 01:30:29 45
ME 90-105 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 232 Kõik M Pilv Armin Hauka veloklubi 01:19:59 50
2 202 Kõik M Evendi Rando Marten CFC 01:30:29 45
ME 90-105 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 232 ME Pilv Armin Hauka veloklubi 01:19:59 50
2 202 ME Evendi Rando Marten CFC 01:30:29 45
NE 70-80 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:25:10 50
2 203 Kõik Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 01:33:48 45
3 213 Kõik Sirvel Merili Rakvere Siplased 01:39:26 42
4 231 Kõik Uibokand Janelle 01:24:08 40
5 155 Kõik Kaarjärv Maris SK Rakke 01:24:56 39
6 139 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 01:26:06 38
7 228 Kõik Jaanimets Age MTÜ Velo.clubbers.ee 01:45:36 37
NE 70-80 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:25:10 50
2 203 Kõik N Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 01:33:48 45
3 213 Kõik N Sirvel Merili Rakvere Siplased 01:39:26 42
4 231 Kõik N Uibokand Janelle 01:24:08 40
5 155 Kõik N Kaarjärv Maris SK Rakke 01:24:56 39
6 139 Kõik N Puhu Sille HAWAII EXPRESS 01:26:06 38
7 228 Kõik N Jaanimets Age MTÜ Velo.clubbers.ee 01:45:36 37
NE 70-80 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 165 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:25:10 50
2 203 NE Kukk Kätlin Kalevi Jalgrattakool 01:33:48 45
3 213 NE Sirvel Merili Rakvere Siplased 01:39:26 42
4 231 NE Uibokand Janelle 01:24:08 40
5 155 NE Kaarjärv Maris SK Rakke 01:24:56 39
6 139 NE Puhu Sille HAWAII EXPRESS 01:26:06 38
7 228 NE Jaanimets Age MTÜ Velo.clubbers.ee 01:45:36 37
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 194 Kõik Balodis Mareks 01:17:57 50
2 193 Kõik Petaks Rodžers 01:17:58 45
3 204 Kõik Vaab Ivar Rakvere Siplased 01:22:56 42
4 229 Kõik Kaldoja Raiko 01:26:27 40
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 194 Kõik M Balodis Mareks 01:17:57 50
2 193 Kõik M Petaks Rodžers 01:17:58 45
3 204 Kõik M Vaab Ivar Rakvere Siplased 01:22:56 42
4 229 Kõik M Kaldoja Raiko 01:26:27 40
MSport 75-90 min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 194 MSport Balodis Mareks 01:17:57 50
2 193 MSport Petaks Rodžers 01:17:58 45
3 204 MSport Vaab Ivar Rakvere Siplased 01:22:56 42
4 229 MSport Kaldoja Raiko 01:26:27 40
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 Kõik Rohtmets Argo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:18:34 50
2 230 Kõik Ojavere Imre Cc Rota Mobilis 01:22:09 45
3 210 Kõik Rusovitš Dmitri 01:23:43 42
4 201 Kõik Leigri Mehis Rakvere Siplased 01:24:14 40
5 218 Kõik Lill Aali Rattabaas 01:33:06 39
6 215 Kõik Kollo Madis Proshop Team 01:36:20 38
7 219 Kõik Aasla Meelis Skoda Laagri 01:39:46 37
8 199 Kõik Pohl Marko A&T sport team 01:40:09 36
9 197 Kõik Idavain Janno 01:18:40 35
10 220 Kõik Erik Risto Sportlove 01:22:03 34
11 144 Kõik Saare Viljar A&T Sport Team 01:22:25 33
12 222 Kõik Sala Alar 01:25:26 32
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 Kõik M Rohtmets Argo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:18:34 50
2 230 Kõik M Ojavere Imre Cc Rota Mobilis 01:22:09 45
3 210 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:23:43 42
4 201 Kõik M Leigri Mehis Rakvere Siplased 01:24:14 40
5 218 Kõik M Lill Aali Rattabaas 01:33:06 39
6 215 Kõik M Kollo Madis Proshop Team 01:36:20 38
7 219 Kõik M Aasla Meelis Skoda Laagri 01:39:46 37
8 199 Kõik M Pohl Marko A&T sport team 01:40:09 36
9 197 Kõik M Idavain Janno 01:18:40 35
10 220 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:22:03 34
11 144 Kõik M Saare Viljar A&T Sport Team 01:22:25 33
12 222 Kõik M Sala Alar 01:25:26 32
MSen1 75-90 min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 MSen1 Rohtmets Argo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:18:34 50
2 230 MSen1 Ojavere Imre Cc Rota Mobilis 01:22:09 45
3 210 MSen1 Rusovitš Dmitri 01:23:43 42
4 201 MSen1 Leigri Mehis Rakvere Siplased 01:24:14 40
5 218 MSen1 Lill Aali Rattabaas 01:33:06 39
6 215 MSen1 Kollo Madis Proshop Team 01:36:20 38
7 219 MSen1 Aasla Meelis Skoda Laagri 01:39:46 37
8 199 MSen1 Pohl Marko A&T sport team 01:40:09 36
9 197 MSen1 Idavain Janno 01:18:40 35
10 220 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:22:03 34
11 144 MSen1 Saare Viljar A&T Sport Team 01:22:25 33
12 222 MSen1 Sala Alar 01:25:26 32
MSen2 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:20:17 50
2 225 Kõik Epner Indrek ProShop Team 01:20:39 45
3 166 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:24:04 42
4 214 Kõik Sirvel Margus Rakvere Siplased 01:24:50 40
5 175 Kõik Lond Rain 01:26:18 39
6 192 Kõik Krusemann Magnus AT Sport 01:28:24 38
7 216 Kõik Resev Janek 01:30:33 37
8 226 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:31:35 36
9 148 Kõik Maidla Janek CC Rota Mobilis 01:38:12 35
10 208 Kõik Romandi Arvi 01:19:02 34
11 209 Kõik Molev Juri KJK 01:20:00 33
12 221 Kõik Mäggi Martin Sportlove 01:20:41 32
13 227 Kõik Kiristaja Ailar MTÜ Velo.clubbers.ee 01:37:38 31
MSen2 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:20:17 50
2 225 Kõik M Epner Indrek ProShop Team 01:20:39 45
3 166 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:24:04 42
4 214 Kõik M Sirvel Margus Rakvere Siplased 01:24:50 40
5 175 Kõik M Lond Rain 01:26:18 39
6 192 Kõik M Krusemann Magnus AT Sport 01:28:24 38
7 216 Kõik M Resev Janek 01:30:33 37
8 226 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:31:35 36
9 148 Kõik M Maidla Janek CC Rota Mobilis 01:38:12 35
10 208 Kõik M Romandi Arvi 01:19:02 34
11 209 Kõik M Molev Juri KJK 01:20:00 33
12 221 Kõik M Mäggi Martin Sportlove 01:20:41 32
13 227 Kõik M Kiristaja Ailar MTÜ Velo.clubbers.ee 01:37:38 31
MSen2 75-90 min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 198 MSen2 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:20:17 50
2 225 MSen2 Epner Indrek ProShop Team 01:20:39 45
3 166 MSen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:24:04 42
4 214 MSen2 Sirvel Margus Rakvere Siplased 01:24:50 40
5 175 MSen2 Lond Rain 01:26:18 39
6 192 MSen2 Krusemann Magnus AT Sport 01:28:24 38
7 216 MSen2 Resev Janek 01:30:33 37
8 226 MSen2 Rembla Egon Sportlove 01:31:35 36
9 148 MSen2 Maidla Janek CC Rota Mobilis 01:38:12 35
10 208 MSen2 Romandi Arvi 01:19:02 34
11 209 MSen2 Molev Juri KJK 01:20:00 33
12 221 MSen2 Mäggi Martin Sportlove 01:20:41 32
13 227 MSen2 Kiristaja Ailar MTÜ Velo.clubbers.ee 01:37:38 31
MSen3 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Neemela Tarmo AMPS 01:25:57 50
2 200 Kõik Kannel Alari A&T Spordiklubi 01:31:24 45
3 205 Kõik Reiska Alar Haanja RK 01:34:17 42
4 233 Kõik Pedari Aimar 01:36:53 40
5 217 Kõik Toome Roland 01:37:14 39
6 224 Kõik Haas Marco SAQ SC 01:23:10 38
MSen3 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Neemela Tarmo AMPS 01:25:57 50
2 200 Kõik M Kannel Alari A&T Spordiklubi 01:31:24 45
3 205 Kõik M Reiska Alar Haanja RK 01:34:17 42
4 233 Kõik M Pedari Aimar 01:36:53 40
5 217 Kõik M Toome Roland 01:37:14 39
6 224 Kõik M Haas Marco SAQ SC 01:23:10 38
MSen3 75-90 min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 MSen3 Neemela Tarmo AMPS 01:25:57 50
2 200 MSen3 Kannel Alari A&T Spordiklubi 01:31:24 45
3 205 MSen3 Reiska Alar Haanja RK 01:34:17 42
4 233 MSen3 Pedari Aimar 01:36:53 40
5 217 MSen3 Toome Roland 01:37:14 39
6 224 MSen3 Haas Marco SAQ SC 01:23:10 38
Impression
X