M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 Kõik Mõttus Matthias 00:25:16 50
2 67 Kõik Mitt Virgo 00:25:25 45
3 18 Kõik Mäeuibo Markus 00:26:03 42
4 17 Kõik Ründva Richard 00:26:55 40
5 15 Kõik Valmsen Henri 00:27:25 39
6 64 Kõik Jalonen Viljami Team Trimtex Finland/ Korson Kaiku 00:29:15 38
7 20 Kõik Saar Mauro Erik 00:30:11 37
8 60 Kõik Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:30:23 36
9 19 Kõik Saul Evar 00:30:44 35
10 21 Kõik Latik Kristo 00:32:28 34
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 Kõik M Mõttus Matthias 00:25:16 50
2 67 Kõik M Mitt Virgo 00:25:25 45
3 18 Kõik M Mäeuibo Markus 00:26:03 42
4 17 Kõik M Ründva Richard 00:26:55 40
5 15 Kõik M Valmsen Henri 00:27:25 39
6 64 Kõik M Jalonen Viljami Team Trimtex Finland/ Korson Kaiku 00:29:15 38
7 20 Kõik M Saar Mauro Erik 00:30:11 37
8 60 Kõik M Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:30:23 36
9 19 Kõik M Saul Evar 00:30:44 35
10 21 Kõik M Latik Kristo 00:32:28 34
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 M14 Mõttus Matthias 00:25:16 50
2 67 M14 Mitt Virgo 00:25:25 45
3 18 M14 Mäeuibo Markus 00:26:03 42
4 17 M14 Ründva Richard 00:26:55 40
5 15 M14 Valmsen Henri 00:27:25 39
6 64 M14 Jalonen Viljami Team Trimtex Finland/ Korson Kaiku 00:29:15 38
7 20 M14 Saar Mauro Erik 00:30:11 37
8 60 M14 Eerme Gerd Lauri Porter Racing 00:30:23 36
9 19 M14 Saul Evar 00:30:44 35
10 21 M14 Latik Kristo 00:32:28 34
N14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik Rannala Maribel 00:27:27 50
2 22 Kõik Surva Karolin 00:28:40 45
3 23 Kõik Treier Maria 00:29:54 42
4 24 Kõik Kivistu Eliise 00:31:09 40
N14 20-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 58 Kõik N Rannala Maribel 00:27:27 50
2 22 Kõik N Surva Karolin 00:28:40 45
3 23 Kõik N Treier Maria 00:29:54 42
4 24 Kõik N Kivistu Eliise 00:31:09 40
N14 20-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 N14 Surva Karolin 00:28:40 45
2 23 N14 Treier Maria 00:29:54 42
3 24 N14 Kivistu Eliise 00:31:09 40
M16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik Pajur Romet 00:37:02 50
2 25 Kõik Rantanen Aksel Trek-Lundberg Racing Team 00:37:21 45
3 86 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:38:27 42
4 26 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:39:01 40
5 65 Kõik Jalonen Veeti Trek Lundberg racing team/ Korson Kaiku 00:39:23 39
6 85 Kõik Kukk Janek-Robin 00:39:25 38
7 87 Kõik Maja Akseli Trek Lundberg Racing Team / JYPS 00:39:45 37
8 29 Kõik Krusemann Martin 00:40:39 36
9 70 Kõik Post Ken 00:41:36 35
10 66 Kõik Tarkiainen Sebastian TeamTrimtex Finland/ Korson Kaiku 00:43:22 34
11 82 Kõik Sirk Ragnar 00:45:40 33
12 28 Kõik Latik Joonas 00:45:50 32
M16 30-45min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 Kõik M Pajur Romet 00:37:02 50
2 25 Kõik M Rantanen Aksel Trek-Lundberg Racing Team 00:37:21 45
3 86 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 00:38:27 42
4 26 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:39:01 40
5 65 Kõik M Jalonen Veeti Trek Lundberg racing team/ Korson Kaiku 00:39:23 39
6 85 Kõik M Kukk Janek-Robin 00:39:25 38
7 87 Kõik M Maja Akseli Trek Lundberg Racing Team / JYPS 00:39:45 37
8 29 Kõik M Krusemann Martin 00:40:39 36
9 70 Kõik M Post Ken 00:41:36 35
10 66 Kõik M Tarkiainen Sebastian TeamTrimtex Finland/ Korson Kaiku 00:43:22 34
11 82 Kõik M Sirk Ragnar 00:45:40 33
12 28 Kõik M Latik Joonas 00:45:50 32
M16 30-45min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 27 M16 Pajur Romet 00:37:02 50
2 25 M16 Rantanen Aksel Trek-Lundberg Racing Team 00:37:21 45
3 86 M16 Grünberg Henry Porter Racing 00:38:27 42
4 26 M16 Puuorg Johann Mattias 00:39:01 40
5 65 M16 Jalonen Veeti Trek Lundberg racing team/ Korson Kaiku 00:39:23 39
6 85 M16 Kukk Janek-Robin 00:39:25 38
7 87 M16 Maja Akseli Trek Lundberg Racing Team / JYPS 00:39:45 37
8 29 M16 Krusemann Martin 00:40:39 36
9 70 M16 Post Ken 00:41:36 35
10 66 M16 Tarkiainen Sebastian TeamTrimtex Finland/ Korson Kaiku 00:43:22 34
11 82 M16 Sirk Ragnar 00:45:40 33
12 28 M16 Latik Joonas 00:45:50 32
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik Kontus Oskar 01:27:30 50
2 34 Kõik Mesi Joosep 01:28:22 45
3 33 Kõik Järva Kert 01:20:27 42
4 35 Kõik Patrenkin Aleksandr 01:21:34 40
5 30 Kõik Evendi Rando Marten 01:26:33 39
6 68 Kõik Kubilius Kevin 01:32:16 38
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik M Kontus Oskar 01:27:30 50
2 34 Kõik M Mesi Joosep 01:28:22 45
3 33 Kõik M Järva Kert 01:20:27 42
4 35 Kõik M Patrenkin Aleksandr 01:21:34 40
5 30 Kõik M Evendi Rando Marten 01:26:33 39
6 68 Kõik M Kubilius Kevin 01:32:16 38
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 MJ Kontus Oskar 01:27:30 50
2 34 MJ Mesi Joosep 01:28:22 45
3 33 MJ Järva Kert 01:20:27 42
4 35 MJ Patrenkin Aleksandr 01:21:34 40
5 30 MJ Evendi Rando Marten 01:26:33 39
6 68 MJ Kubilius Kevin 01:32:16 38
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik Ojavere Imre 01:25:27 50
2 48 Kõik Malva Margus 01:26:37 45
3 90 Kõik Põldma Mirko RRSiplased 01:28:10 42
4 81 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 01:21:03 40
5 51 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 01:21:37 39
6 50 Kõik Sala Alar 01:26:58 38
7 100 Kõik Erik Risto Sportlove 01:19:09 37
8 46 Kõik Reinsalu Rivo 01:22:02 36
9 45 Kõik Arme Janek 00:38:22 35
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik M Ojavere Imre 01:25:27 50
2 48 Kõik M Malva Margus 01:26:37 45
3 90 Kõik M Põldma Mirko RRSiplased 01:28:10 42
4 81 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 01:21:03 40
5 51 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 01:21:37 39
6 50 Kõik M Sala Alar 01:26:58 38
7 100 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:19:09 37
8 46 Kõik M Reinsalu Rivo 01:22:02 36
9 45 Kõik M Arme Janek 00:38:22 35
MSen1 75-90min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 MSen1 Ojavere Imre 01:25:27 50
2 48 MSen1 Malva Margus 01:26:37 45
3 90 MSen1 Põldma Mirko RRSiplased 01:28:10 42
4 81 MSen1 Raag Kaupo velo clubbers 01:21:03 40
5 51 MSen1 Pohl Marko A&T Sport Team 01:21:37 39
6 50 MSen1 Sala Alar 01:26:58 38
7 100 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:19:09 37
8 46 MSen1 Reinsalu Rivo 01:22:02 36
9 45 MSen1 Arme Janek 00:38:22 35
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 53 Kõik Sirvel Margus 01:22:54 50
2 52 Kõik Epner Indrek 01:23:23 45
3 62 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:24:55 42
4 95 Kõik Kiskonen Eero KJK 01:27:24 40
5 84 Kõik Resev Janek 01:19:08 39
6 93 Kõik Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 01:20:05 38
7 97 Kõik Rembla Egon sportlove 01:20:14 37
8 91 Kõik Sildvee Madis RRSiplased 01:23:32 36
9 101 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 01:25:24 35
10 54 Kõik Mäggi Martin 01:28:04 34
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 53 Kõik M Sirvel Margus 01:22:54 50
2 52 Kõik M Epner Indrek 01:23:23 45
3 62 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:24:55 42
4 95 Kõik M Kiskonen Eero KJK 01:27:24 40
5 84 Kõik M Resev Janek 01:19:08 39
6 93 Kõik M Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 01:20:05 38
7 97 Kõik M Rembla Egon sportlove 01:20:14 37
8 91 Kõik M Sildvee Madis RRSiplased 01:23:32 36
9 101 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 01:25:24 35
10 54 Kõik M Mäggi Martin 01:28:04 34
MSen2 75-90min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 53 MSen2 Sirvel Margus 01:22:54 50
2 52 MSen2 Epner Indrek 01:23:23 45
3 62 MSen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:24:55 42
4 95 MSen2 Kiskonen Eero KJK 01:27:24 40
5 84 MSen2 Resev Janek 01:19:08 39
6 93 MSen2 Molev Juri Kalevi Jalgrattakool 01:20:05 38
7 97 MSen2 Rembla Egon sportlove 01:20:14 37
8 91 MSen2 Sildvee Madis RRSiplased 01:23:32 36
9 101 MSen2 Puusepp Sven Spordipartner 01:25:24 35
10 54 MSen2 Mäggi Martin 01:28:04 34
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik Pedari Aimar 01:21:40 50
2 56 Kõik Reiska Alar 01:25:11 45
3 88 Kõik Einroos Raino 01:19:07 42
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 Kõik M Pedari Aimar 01:21:40 50
2 56 Kõik M Reiska Alar 01:25:11 45
3 88 Kõik M Einroos Raino 01:19:07 42
MSen3 75-90min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 57 MSen3 Pedari Aimar 01:21:40 50
2 56 MSen3 Reiska Alar 01:25:11 45
3 88 MSen3 Einroos Raino 01:19:07 42
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Kõik Kaldoja Raiko 01:28:22 50
2 44 Kõik Rüngenen Sander 01:19:12 45
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Kõik M Kaldoja Raiko 01:28:22 50
2 44 Kõik M Rüngenen Sander 01:19:12 45
MSport 75-90min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 MSport Kaldoja Raiko 01:28:22 50
2 44 MSport Rüngenen Sander 01:19:12 45
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik Pajur Markus 01:18:50 50
2 36 Kõik Ärm Rait 01:20:53 45
3 61 Kõik Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:21:12 42
4 39 Kõik Krusemann Magnus 01:24:29 40
5 40 Kõik Saar Sander 01:25:06 39
6 38 Kõik Kivistik Gert 01:26:33 38
7 99 Kõik Pruul Robin KJK 01:23:13 37
8 31 Kõik Mürk Karl Oskar Sportlove 01:34:57 36
ME 90-105min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 Kõik M Pajur Markus 01:18:50 50
2 36 Kõik M Ärm Rait 01:20:53 45
3 61 Kõik M Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:21:12 42
4 39 Kõik M Krusemann Magnus 01:24:29 40
5 40 Kõik M Saar Sander 01:25:06 39
6 38 Kõik M Kivistik Gert 01:26:33 38
7 99 Kõik M Pruul Robin KJK 01:23:13 37
8 31 Kõik M Mürk Karl Oskar Sportlove 01:34:57 36
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 41 ME Pajur Markus 01:18:50 50
2 36 ME Ärm Rait 01:20:53 45
3 61 ME Pilv Armin Haanja Rattaklubi 01:21:12 42
4 39 ME Krusemann Magnus 01:24:29 40
5 40 ME Saar Sander 01:25:06 39
6 38 ME Kivistik Gert 01:26:33 38
7 99 ME Pruul Robin KJK 01:23:13 37
8 31 ME Mürk Karl Oskar Sportlove 01:34:57 36
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:27:09 50
2 42 Kõik Sirvel Merili 01:21:09 45
3 92 Kõik Takel Iiris 01:25:32 42
4 83 Kõik Kukk Kätlin 01:26:57 40
5 94 Kõik Uibokand Janelle Peloton 01:29:54 39
6 89 Kõik Salmela Kajsa Team Trek Women Finland/ Korson Kaiku 01:24:10 38
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:27:09 50
2 42 Kõik N Sirvel Merili 01:21:09 45
3 92 Kõik N Takel Iiris 01:25:32 42
4 83 Kõik N Kukk Kätlin 01:26:57 40
5 94 Kõik N Uibokand Janelle Peloton 01:29:54 39
6 89 Kõik N Salmela Kajsa Team Trek Women Finland/ Korson Kaiku 01:24:10 38
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:27:09 50
2 42 NE Sirvel Merili 01:21:09 45
3 92 NE Takel Iiris 01:25:32 42
4 94 NE Uibokand Janelle Peloton 01:29:54 39
5 89 NE Salmela Kajsa Team Trek Women Finland/ Korson Kaiku 01:24:10 38
M12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Kõik Saar Markus Aleksander 00:09:08 50
2 74 Kõik Konga Marten Porter Racing 00:09:55 45
3 5 Kõik Aola Gevert 00:10:28 42
4 6 Kõik Vilbaste Andreas 00:10:30 40
5 9 Kõik Kajo Herlen 00:10:31 39
6 7 Kõik Käärst Ruben 00:10:38 38
M12 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:09:08 50
2 74 Kõik M Konga Marten Porter Racing 00:09:55 45
3 5 Kõik M Aola Gevert 00:10:28 42
4 6 Kõik M Vilbaste Andreas 00:10:30 40
5 9 Kõik M Kajo Herlen 00:10:31 39
6 7 Kõik M Käärst Ruben 00:10:38 38
M12 10-15 min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 M12 Saar Markus Aleksander 00:09:08 50
2 74 M12 Konga Marten Porter Racing 00:09:55 45
3 5 M12 Aola Gevert 00:10:28 42
4 6 M12 Vilbaste Andreas 00:10:30 40
5 9 M12 Kajo Herlen 00:10:31 39
6 7 M12 Käärst Ruben 00:10:38 38
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Kaarjärv Mairit 00:09:05 50
2 13 Kõik Pohl Lauren CFC 00:09:54 45
3 63 Kõik Lemloch Loore 00:10:41 42
4 11 Kõik Valmsen Karmen 00:12:33 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:09:05 50
2 13 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:09:54 45
3 63 Kõik N Lemloch Loore 00:10:41 42
4 11 Kõik N Valmsen Karmen 00:12:33 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 N12 Kaarjärv Mairit 00:09:05 50
2 13 N12 Pohl Lauren CFC 00:09:54 45
3 63 N12 Lemloch Loore 00:10:41 42
4 11 N12 Valmsen Karmen 00:12:33 40
M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Õruste Kristo Porter Racing 00:10:38 50
2 73 Kõik Salupuu Georg Kuusalu Rattaklubi 00:11:15 45
3 2 Kõik Tammeleht Egert 00:11:18 42
4 77 Kõik Reinson Pärtel Sportlove 00:12:50 40
5 75 Kõik Lemloch Oskar CFC 00:12:50 39
6 78 Kõik Reinson Rasmus Sportlove 00:13:37 38
7 80 Kõik Idavain Karl Sebastian 00:14:09 37
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik M Õruste Kristo Porter Racing 00:10:38 50
2 73 Kõik M Salupuu Georg Kuusalu Rattaklubi 00:11:15 45
3 2 Kõik M Tammeleht Egert 00:11:18 42
4 77 Kõik M Reinson Pärtel Sportlove 00:12:50 40
5 75 Kõik M Lemloch Oskar CFC 00:12:50 39
6 78 Kõik M Reinson Rasmus Sportlove 00:13:37 38
7 80 Kõik M Idavain Karl Sebastian 00:14:09 37
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 M10 Õruste Kristo Porter Racing 00:10:38 50
2 73 M10 Salupuu Georg Kuusalu Rattaklubi 00:11:15 45
3 2 M10 Tammeleht Egert 00:11:18 42
4 77 M10 Reinson Pärtel Sportlove 00:12:50 40
5 75 M10 Lemloch Oskar CFC 00:12:50 39
6 78 M10 Reinson Rasmus Sportlove 00:13:37 38
7 80 M10 Idavain Karl Sebastian 00:14:09 37
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Mõttus Marta 00:10:14 50
2 72 Kõik Konga Maiken Porter Racing 00:12:42 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik N Mõttus Marta 00:10:14 50
2 72 Kõik N Konga Maiken Porter Racing 00:12:42 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 N10 Mõttus Marta 00:10:14 50
2 72 N10 Konga Maiken Porter Racing 00:12:42 45
Impression