M14 30-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 Kõik Tamm Lauri 00:24:56 50
2 78 Kõik Pajur Romet 00:25:00 45
3 95 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:26:47 42
4 85 Kõik Krusemann Martin 00:26:48 40
5 90 Kõik Mitt Virgo 00:28:24 39
6 15 Kõik Märtson Kristofer 00:29:37 38
7 8 Kõik Õruste Kristo 00:37:52 37
8 9 Kõik Konga Matren 00:25:09 36
9 13 Kõik Kulma Sander 00:33:36 35
M14 30-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 Kõik M Tamm Lauri 00:24:56 50
2 78 Kõik M Pajur Romet 00:25:00 45
3 95 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:26:47 42
4 85 Kõik M Krusemann Martin 00:26:48 40
5 90 Kõik M Mitt Virgo 00:28:24 39
6 15 Kõik M Märtson Kristofer 00:29:37 38
7 8 Kõik M Õruste Kristo 00:37:52 37
8 9 Kõik M Konga Matren 00:25:09 36
9 13 Kõik M Kulma Sander 00:33:36 35
M14 30-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 M14 Tamm Lauri 00:24:56 50
2 78 M14 Pajur Romet 00:25:00 45
3 95 M14 Puuorg Johann Mattias 00:26:47 42
4 85 M14 Krusemann Martin 00:26:48 40
5 90 M14 Mitt Virgo 00:28:24 39
6 15 M14 Märtson Kristofer 00:29:37 38
7 8 M14 Õruste Kristo 00:37:52 37
8 9 M14 Konga Matren 00:25:09 36
N16 30-45min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik Salla Mailis 00:39:44 50
2 65 Kõik Sirvel Anet 00:40:21 45
3 84 Kõik Türkson Silvia 00:44:27 42
N16 30-45min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 Kõik N Salla Mailis 00:39:44 50
2 65 Kõik N Sirvel Anet 00:40:21 45
3 84 Kõik N Türkson Silvia 00:44:27 42
N16 30-45min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 88 N16 Salla Mailis 00:39:44 50
2 65 N16 Sirvel Anet 00:40:21 45
3 84 N16 Türkson Silvia 00:44:27 42
NJ 60-70min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik Kukk Kätlin 00:58:11 50
NJ 60-70min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik N Kukk Kätlin 00:58:11 50
NJ 60-70min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 NJ Kukk Kätlin 00:58:11 50
M16 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik Johanson Robert 00:51:19 50
2 47 Kõik Kontus Oskar 00:53:56 45
3 102 Kõik Notton Rauno 00:54:52 42
4 89 Kõik Salla Maik 00:55:10 40
5 135 Kõik Johanson Egert KJK 00:55:33 39
6 83 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 00:56:51 38
7 38 Kõik Kukk Janek-Robin 01:03:03 37
8 17 Kõik Välja Markus Nõmme Rattaklubi 01:06:33 36
M16 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik M Johanson Robert 00:51:19 50
2 47 Kõik M Kontus Oskar 00:53:56 45
3 102 Kõik M Notton Rauno 00:54:52 42
4 89 Kõik M Salla Maik 00:55:10 40
5 135 Kõik M Johanson Egert KJK 00:55:33 39
6 83 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 00:56:51 38
7 38 Kõik M Kukk Janek-Robin 01:03:03 37
8 17 Kõik M Välja Markus Nõmme Rattaklubi 01:06:33 36
M16 60-75min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 M16 Johanson Robert 00:51:19 50
2 47 M16 Kontus Oskar 00:53:56 45
3 102 M16 Notton Rauno 00:54:52 42
4 89 M16 Salla Maik 00:55:10 40
5 135 M16 Johanson Egert KJK 00:55:33 39
6 83 M16 Grünberg Henry Porter Racing 00:56:51 38
7 38 M16 Kukk Janek-Robin 01:03:03 37
8 17 M16 Välja Markus Nõmme Rattaklubi 01:06:33 36
MJ 60-75min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Evendi Rando Marten Porter racing 01:14:04 50
2 61 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:15:33 45
3 126 Kõik Pruul Robin Kalevi jalgrattakool 01:18:30 42
4 45 Kõik Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:22:42 40
5 11 Kõik Kubilius Kevin 01:29:30 39
6 127 Kõik Uutar Mihkel AT sport 01:18:09 38
MJ 60-75min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik M Evendi Rando Marten Porter racing 01:14:04 50
2 61 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:15:33 45
3 126 Kõik M Pruul Robin Kalevi jalgrattakool 01:18:30 42
4 45 Kõik M Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:22:42 40
5 11 Kõik M Kubilius Kevin 01:29:30 39
6 127 Kõik M Uutar Mihkel AT sport 01:18:09 38
MJ 60-75min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 MJ Evendi Rando Marten Porter racing 01:14:04 50
2 61 MJ Laanjõe Elvis Leon 01:15:33 45
3 126 MJ Pruul Robin Kalevi jalgrattakool 01:18:30 42
4 45 MJ Krõm Mick Kenneth A&T SPORDIKLUBI 01:22:42 40
5 11 MJ Kubilius Kevin 01:29:30 39
6 127 MJ Uutar Mihkel AT sport 01:18:09 38
MSport 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik Vaab Ivar 01:24:11 50
2 75 Kõik Takel Kalle 01:29:49 45
3 21 Kõik Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:32:46 42
4 105 Kõik Sever Erik 01:41:22 40
MSport 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 Kõik M Vaab Ivar 01:24:11 50
2 75 Kõik M Takel Kalle 01:29:49 45
3 21 Kõik M Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:32:46 42
4 105 Kõik M Sever Erik 01:41:22 40
MSport 75-90min sõit MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 29 MSport Vaab Ivar 01:24:11 50
2 75 MSport Takel Kalle 01:29:49 45
3 21 MSport Kaldoja Raiko CC Rota Mobilis 01:32:46 42
4 105 MSport Sever Erik 01:41:22 40
ME 90-105min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Pajur Markus 01:34:39 50
2 134 Kõik Kukk Erki VO2 01:37:29 45
3 71 Kõik Tarassov Kirill 01:39:49 42
4 60 Kõik Hara Jere Norco Spiuk team 01:42:18 40
5 23 Kõik Pilv Armin Haanja RK 01:43:32 39
6 69 Kõik Krusemann Magnus 01:46:31 38
7 35 Kõik Samlik Laur Hawaii ekspress 01:39:42 37
8 30 Kõik Saar Sander Veloplus 01:18:53 36
ME 90-105min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik M Pajur Markus 01:34:39 50
2 134 Kõik M Kukk Erki VO2 01:37:29 45
3 71 Kõik M Tarassov Kirill 01:39:49 42
4 60 Kõik M Hara Jere Norco Spiuk team 01:42:18 40
5 23 Kõik M Pilv Armin Haanja RK 01:43:32 39
6 69 Kõik M Krusemann Magnus 01:46:31 38
7 35 Kõik M Samlik Laur Hawaii ekspress 01:39:42 37
8 30 Kõik M Saar Sander Veloplus 01:18:53 36
ME 90-105min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 ME Kukk Erki VO2 01:37:29 45
2 71 ME Tarassov Kirill 01:39:49 42
3 60 ME Hara Jere Norco Spiuk team 01:42:18 40
4 23 ME Pilv Armin Haanja RK 01:43:32 39
5 69 ME Krusemann Magnus 01:46:31 38
6 35 ME Samlik Laur Hawaii ekspress 01:39:42 37
7 30 ME Saar Sander Veloplus 01:18:53 36
NE 70-80min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Takel Iiris 01:15:42 50
2 117 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:17:44 45
3 64 Kõik Sirvel Merili 01:19:05 42
4 116 Kõik Kaseväli Mari 01:30:37 40
5 5 Kõik Puhu Sille 01:16:55 39
NE 70-80min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik N Takel Iiris 01:15:42 50
2 117 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:17:44 45
3 64 Kõik N Sirvel Merili 01:19:05 42
4 116 Kõik N Kaseväli Mari 01:30:37 40
5 5 Kõik N Puhu Sille 01:16:55 39
NE 70-80min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 NE Takel Iiris 01:15:42 50
2 117 NE Mõttus Mari-Liis 01:17:44 45
3 64 NE Sirvel Merili 01:19:05 42
4 116 NE Kaseväli Mari 01:30:37 40
5 5 NE Puhu Sille 01:16:55 39
N14 30-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik Prants Annabrit 00:30:10 50
2 94 Kõik Surva Karolin 00:34:59 45
N14 30-30min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik N Prants Annabrit 00:30:10 50
2 94 Kõik N Surva Karolin 00:34:59 45
N14 30-30min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 N14 Prants Annabrit 00:30:10 50
2 94 N14 Surva Karolin 00:34:59 45
MSen1 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Kruuser Karel Hawaii ekspress 01:23:41 50
2 121 Kõik Põldma Mirko Siplased 01:25:32 45
3 25 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:26:43 42
4 49 Kõik Malva Margus 01:27:46 40
5 20 Kõik Ojavere Imre 01:28:15 39
6 109 Kõik Všivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:29:03 38
7 131 Kõik Sozonov Nikita 01:32:10 37
8 128 Kõik Lill Aali Viimsi Sport 01:32:49 36
9 14 Kõik Saare Viljar AT Sport Team 01:33:14 35
10 110 Kõik Erik Risto Sportlove 01:43:09 34
11 36 Kõik Heinmets Martin 01:45:22 33
12 55 Kõik Meltsov Martin Haanja klubi 01:24:44 32
13 33 Kõik Jaanson Alar Haaslava MTB 01:39:24 31
14 120 Kõik Ehasalu Siim 01:41:57 30
MSen1 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Kruuser Karel Hawaii ekspress 01:23:41 50
2 121 Kõik M Põldma Mirko Siplased 01:25:32 45
3 25 Kõik M Sõptšenko Dmitri 01:26:43 42
4 49 Kõik M Malva Margus 01:27:46 40
5 20 Kõik M Ojavere Imre 01:28:15 39
6 109 Kõik M Všivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:29:03 38
7 131 Kõik M Sozonov Nikita 01:32:10 37
8 128 Kõik M Lill Aali Viimsi Sport 01:32:49 36
9 14 Kõik M Saare Viljar AT Sport Team 01:33:14 35
10 110 Kõik M Erik Risto Sportlove 01:43:09 34
11 36 Kõik M Heinmets Martin 01:45:22 33
12 55 Kõik M Meltsov Martin Haanja klubi 01:24:44 32
13 33 Kõik M Jaanson Alar Haaslava MTB 01:39:24 31
14 120 Kõik M Ehasalu Siim 01:41:57 30
MSen1 75-90min sõit MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 MSen1 Kruuser Karel Hawaii ekspress 01:23:41 50
2 121 MSen1 Põldma Mirko Siplased 01:25:32 45
3 25 MSen1 Sõptšenko Dmitri 01:26:43 42
4 49 MSen1 Malva Margus 01:27:46 40
5 20 MSen1 Ojavere Imre 01:28:15 39
6 109 MSen1 Všivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 01:29:03 38
7 131 MSen1 Sozonov Nikita 01:32:10 37
8 128 MSen1 Lill Aali Viimsi Sport 01:32:49 36
9 14 MSen1 Saare Viljar AT Sport Team 01:33:14 35
10 110 MSen1 Erik Risto Sportlove 01:43:09 34
11 36 MSen1 Heinmets Martin 01:45:22 33
12 55 MSen1 Meltsov Martin Haanja klubi 01:24:44 32
13 33 MSen1 Jaanson Alar Haaslava MTB 01:39:24 31
14 120 MSen1 Ehasalu Siim 01:41:57 30
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik Kiskonen Eero 01:27:15 50
2 46 Kõik Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:29:21 45
3 132 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 01:30:22 42
4 113 Kõik Viira Veiko 01:31:01 40
5 118 Kõik Resev Janek 01:31:43 39
6 22 Kõik Rembla Egon Sportlove 01:34:10 38
7 114 Kõik Luiks Meelis 01:41:45 37
8 112 Kõik Eelma Tõnu 01:44:30 36
9 26 Kõik Mäggi Martin 01:46:03 35
10 129 Kõik Talvik Heiki Koidu suusaklubi 01:50:23 34
11 130 Kõik Kriisa Kaido 01:27:28 33
12 19 Kõik Molev Juri Kjk 01:28:42 32
13 123 Kõik Almeida Lima Ricardo 01:35:41 31
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 Kõik M Kiskonen Eero 01:27:15 50
2 46 Kõik M Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:29:21 45
3 132 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 01:30:22 42
4 113 Kõik M Viira Veiko 01:31:01 40
5 118 Kõik M Resev Janek 01:31:43 39
6 22 Kõik M Rembla Egon Sportlove 01:34:10 38
7 114 Kõik M Luiks Meelis 01:41:45 37
8 112 Kõik M Eelma Tõnu 01:44:30 36
9 26 Kõik M Mäggi Martin 01:46:03 35
10 129 Kõik M Talvik Heiki Koidu suusaklubi 01:50:23 34
11 130 Kõik M Kriisa Kaido 01:27:28 33
12 19 Kõik M Molev Juri Kjk 01:28:42 32
13 123 Kõik M Almeida Lima Ricardo 01:35:41 31
MSen2 75-90min sõit MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 MSen2 Kiskonen Eero 01:27:15 50
2 46 MSen2 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 01:29:21 45
3 132 MSen2 Sild Ivo Haaslava MTB 01:30:22 42
4 113 MSen2 Viira Veiko 01:31:01 40
5 118 MSen2 Resev Janek 01:31:43 39
6 22 MSen2 Rembla Egon Sportlove 01:34:10 38
7 114 MSen2 Luiks Meelis 01:41:45 37
8 112 MSen2 Eelma Tõnu 01:44:30 36
9 26 MSen2 Mäggi Martin 01:46:03 35
10 129 MSen2 Talvik Heiki Koidu suusaklubi 01:50:23 34
11 130 MSen2 Kriisa Kaido 01:27:28 33
12 19 MSen2 Molev Juri Kjk 01:28:42 32
13 123 MSen2 Almeida Lima Ricardo 01:35:41 31
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik Neemela Tarmo EXT 01:25:54 50
2 59 Kõik Kannel Alari 01:30:16 45
3 115 Kõik Pedari Aimar 01:31:15 42
4 18 Kõik Reiska Alar 01:31:19 40
5 6 Kõik Tuuna Toomas Siplased 01:41:07 39
6 50 Kõik Männi Anatoli KJK 01:24:11 38
7 125 Kõik Toome Roland Siplased 00:39:56 37
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 Kõik M Neemela Tarmo EXT 01:25:54 50
2 59 Kõik M Kannel Alari 01:30:16 45
3 115 Kõik M Pedari Aimar 01:31:15 42
4 18 Kõik M Reiska Alar 01:31:19 40
5 6 Kõik M Tuuna Toomas Siplased 01:41:07 39
6 50 Kõik M Männi Anatoli KJK 01:24:11 38
7 125 Kõik M Toome Roland Siplased 00:39:56 37
MSen3 75-90min sõit MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 31 MSen3 Neemela Tarmo EXT 01:25:54 50
2 59 MSen3 Kannel Alari 01:30:16 45
3 115 MSen3 Pedari Aimar 01:31:15 42
4 18 MSen3 Reiska Alar 01:31:19 40
5 6 MSen3 Tuuna Toomas Siplased 01:41:07 39
6 50 MSen3 Männi Anatoli KJK 01:24:11 38
7 125 MSen3 Toome Roland Siplased 00:39:56 37
Impression