M16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Ragilo Frank Aron 00:38:31 0
2 38 Kõik Pajur Romet 00:38:44 0
3 47 Kõik Tamm Lauri 00:39:41 0
4 54 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:40:59 0
5 44 Kõik Mäeuibo Markus 00:41:30 0
6 43 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:42:40 0
7 40 Kõik Küüt Oskar 00:42:53 0
8 50 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:43:52 0
9 41 Kõik Aus Aaron 00:44:20 0
10 46 Kõik Krusemann Martin 00:44:49 0
11 52 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:46:36 0
12 56 Kõik Valmsen Henri 00:46:41 0
13 45 Kõik Väinola Christopher 00:46:43 0
14 55 Kõik Jürisaar Tauri 00:48:20 0
15 39 Kõik Johanson Stefan 00:49:48 0
16 53 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:50:10 0
17 49 Kõik Sviridenko Erik 00:52:41 0
18 42 Kõik Buht Mattias 00:38:43 0
M16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik M Ragilo Frank Aron 00:38:31 0
2 38 Kõik M Pajur Romet 00:38:44 0
3 47 Kõik M Tamm Lauri 00:39:41 0
4 54 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:40:59 0
5 44 Kõik M Mäeuibo Markus 00:41:30 0
6 43 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:42:40 0
7 40 Kõik M Küüt Oskar 00:42:53 0
8 50 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:43:52 0
9 41 Kõik M Aus Aaron 00:44:20 0
10 46 Kõik M Krusemann Martin 00:44:49 0
11 52 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:46:36 0
12 56 Kõik M Valmsen Henri 00:46:41 0
13 45 Kõik M Väinola Christopher 00:46:43 0
14 55 Kõik M Jürisaar Tauri 00:48:20 0
15 39 Kõik M Johanson Stefan 00:49:48 0
16 53 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:50:10 0
17 49 Kõik M Sviridenko Erik 00:52:41 0
18 42 Kõik M Buht Mattias 00:38:43 0
M16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 M16 Ragilo Frank Aron 00:38:31 0
2 38 M16 Pajur Romet 00:38:44 0
3 47 M16 Tamm Lauri 00:39:41 0
4 54 M16 Puuorg Johann Mattias 00:40:59 0
5 44 M16 Mäeuibo Markus 00:41:30 0
6 43 M16 Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 00:42:40 0
7 40 M16 Küüt Oskar 00:42:53 0
8 50 M16 Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:43:52 0
9 41 M16 Aus Aaron 00:44:20 0
10 46 M16 Krusemann Martin 00:44:49 0
11 52 M16 Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:46:36 0
12 56 M16 Valmsen Henri 00:46:41 0
13 45 M16 Väinola Christopher 00:46:43 0
14 55 M16 Jürisaar Tauri 00:48:20 0
15 39 M16 Johanson Stefan 00:49:48 0
16 53 M16 Eerme Gerd Lauri 00:50:10 0
17 49 M16 Sviridenko Erik 00:52:41 0
18 42 M16 Buht Mattias 00:38:43 0
N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik EBRAS ELISABETH 00:47:38 0
2 57 Kõik PRANTS ANNABRIT 00:47:41 0
3 61 Kõik SURVA KAROLIN 00:53:02 0
4 58 Kõik KIVISTU ELIISE 00:54:37 0
5 60 Kõik JORDAS ELLEN 00:45:35 0
N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 Kõik N EBRAS ELISABETH 00:47:38 0
2 57 Kõik N PRANTS ANNABRIT 00:47:41 0
3 61 Kõik N SURVA KAROLIN 00:53:02 0
4 58 Kõik N KIVISTU ELIISE 00:54:37 0
5 60 Kõik N JORDAS ELLEN 00:45:35 0
N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 N16 EBRAS ELISABETH 00:47:38 0
2 57 N16 PRANTS ANNABRIT 00:47:41 0
3 61 N16 SURVA KAROLIN 00:53:02 0
4 58 N16 KIVISTU ELIISE 00:54:37 0
5 60 N16 JORDAS ELLEN 00:45:35 0
MSport Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Parv Martin 01:06:23 0
2 62 Kõik Vaab Ivar 01:08:33 0
3 64 Kõik Kaldoja Raiko 01:08:57 0
4 65 Kõik Pruul Robin 01:06:58 0
MSport MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 MSport Parv Martin 01:06:23 0
2 62 MSport Vaab Ivar 01:08:33 0
3 64 MSport Kaldoja Raiko 01:08:57 0
4 65 MSport Pruul Robin 01:06:58 0
MSen1 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Rohtmets Argo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:06:14 0
2 66 Kõik Ojavere Imre 01:06:36 0
3 72 Kõik Randma Kristjan VO2 OÜ 01:09:08 0
4 110 Kõik Rusovitš Dmitri 01:11:07 0
5 70 Kõik Leigri Mehis RAKVERE RATTAKLUBI SIPLASED MTÜ 01:11:30 0
6 67 Kõik Silm Maario Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:12:34 0
7 69 Kõik Stüf Erkki Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:16:27 0
8 68 Kõik Teder Hardi 01:08:00 0
MSen1 MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 MSen1 Rohtmets Argo Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:06:14 0
2 66 MSen1 Ojavere Imre 01:06:36 0
3 72 MSen1 Randma Kristjan VO2 OÜ 01:09:08 0
4 110 MSen1 Rusovitš Dmitri 01:11:07 0
5 70 MSen1 Leigri Mehis RAKVERE RATTAKLUBI SIPLASED MTÜ 01:11:30 0
6 67 MSen1 Silm Maario Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:12:34 0
7 69 MSen1 Stüf Erkki Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:16:27 0
8 68 MSen1 Teder Hardi 01:08:00 0
MSen2 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics OÜ 01:05:29 0
2 75 Kõik Maanurm Joonas ProShop Team 01:06:37 0
3 84 Kõik Malva Margus 01:06:42 0
4 73 Kõik Krusemann Magnus 01:07:09 0
5 112 Kõik Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:10:57 0
6 85 Kõik Epner Indrek ProShop Team 01:11:03 0
7 74 Kõik Mõttus Tarmo 01:12:27 0
8 83 Kõik Resev Janek 01:14:29 0
9 80 Kõik Sildvee Madis 01:14:36 0
10 82 Kõik Ennok Tarmo 01:20:03 0
11 79 Kõik Romandi Arvi 01:22:45 0
MSen2 MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 78 MSen2 Lepik Toomas Astro Baltics OÜ 01:05:29 0
2 75 MSen2 Maanurm Joonas ProShop Team 01:06:37 0
3 84 MSen2 Malva Margus 01:06:42 0
4 73 MSen2 Krusemann Magnus 01:07:09 0
5 112 MSen2 Lond Rain Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:10:57 0
6 85 MSen2 Epner Indrek ProShop Team 01:11:03 0
7 74 MSen2 Mõttus Tarmo 01:12:27 0
8 83 MSen2 Resev Janek 01:14:29 0
9 80 MSen2 Sildvee Madis 01:14:36 0
10 82 MSen2 Ennok Tarmo 01:20:03 0
11 79 MSen2 Romandi Arvi 01:22:45 0
MSen3 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 Kõik Neemela Tarmo 01:08:38 0
2 90 Kõik Kallari Taimar Astro Baltics OÜ 01:15:03 0
3 88 Kõik Einroos Raino 01:18:20 0
4 91 Kõik Toome Roland 01:20:26 0
5 87 Kõik Ord Tõnu 01:06:58 0
MSen3 MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 86 MSen3 Neemela Tarmo 01:08:38 0
2 90 MSen3 Kallari Taimar Astro Baltics OÜ 01:15:03 0
3 88 MSen3 Einroos Raino 01:18:20 0
4 91 MSen3 Toome Roland 01:20:26 0
5 87 MSen3 Ord Tõnu 01:06:58 0
MSen4 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 Kõik Reiska Alar CRISTELLA VT OÜ 01:15:30 0
2 92 Kõik Uuk Aimur 01:21:04 0
3 95 Kõik Pedari Aimar 01:09:48 0
4 94 Kõik Suluste Jüri 01:14:32 0
MSen4 MSen4 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 93 MSen4 Reiska Alar CRISTELLA VT OÜ 01:15:30 0
2 92 MSen4 Uuk Aimur 01:21:04 0
3 95 MSen4 Pedari Aimar 01:09:48 0
4 94 MSen4 Suluste Jüri 01:14:32 0
NSen Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik Kaarjärv Maris Spordiklubi Rakke 01:40:17 0
2 97 Kõik Puhu Sille 01:23:36 0
3 98 Kõik Metsalu Merilin 01:30:00 0
NSen NSen võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 NSen Kaarjärv Maris Spordiklubi Rakke 01:40:17 0
2 97 NSen Puhu Sille 01:23:36 0
3 98 NSen Metsalu Merilin 01:30:00 0
NE Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 Kõik Lõiv Janika 01:23:07 0
2 27 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:25:03 0
3 33 Kõik Kukk Kätlin 01:31:31 0
4 30 Kõik Uibokand Janelle MTÜ Peloton 01:32:18 0
5 32 Kõik Sirvel Merili 01:33:06 0
6 31 Kõik Takel Iiris 01:35:52 0
7 28 Kõik Meier Maaris 01:36:38 0
NE NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 NE Lõiv Janika 01:23:07 0
2 27 NE Mõttus Mari-Liis 01:25:03 0
3 33 NE Kukk Kätlin 01:31:31 0
4 30 NE Uibokand Janelle MTÜ Peloton 01:32:18 0
5 32 NE Sirvel Merili 01:33:06 0
6 31 NE Takel Iiris 01:35:52 0
7 28 NE Meier Maaris 01:36:38 0
NJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 Kõik Tammsoo Carolin 01:23:05 0
NJ NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 37 NJ Tammsoo Carolin 01:23:05 0
ME - MU Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik Pruus Peeter 01:24:25 0
2 1 Kõik Loo Martin 01:24:47 0
3 10 Kõik Pajur Markus 01:26:09 0
4 9 Kõik Jõeäär Gert 01:28:44 0
5 2 Kõik Tarvis Peeter 01:30:10 0
6 5 Kõik Kiskonen Siim 01:31:18 0
7 14 Kõik Mesi Joosep 01:32:10 0
8 4 Kõik Tarassov Kirill 01:32:51 0
9 13 Kõik Ärm Rait 01:33:34 0
10 11 Kõik Sankmann Joosep 01:33:57 0
11 6 Kõik Kannimäe Viljar ProShop Team 01:35:30 0
12 15 Kõik Evendi Rando Marten 01:28:38 0
13 8 Kõik Kooser Arthur 01:33:48 0
ME - MU ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 ME Pruus Peeter 01:24:25 0
2 1 ME Loo Martin 01:24:47 0
3 9 ME Jõeäär Gert 01:28:44 0
4 2 ME Tarvis Peeter 01:30:10 0
5 5 ME Kiskonen Siim 01:31:18 0
6 4 ME Tarassov Kirill 01:32:51 0
7 6 ME Kannimäe Viljar ProShop Team 01:35:30 0
8 8 ME Kooser Arthur 01:33:48 0
ME - MU MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 10 MU Pajur Markus 01:26:09 0
2 14 MU Mesi Joosep 01:32:10 0
3 13 MU Ärm Rait 01:33:34 0
4 11 MU Sankmann Joosep 01:33:57 0
5 15 MU Evendi Rando Marten 01:28:38 0
MJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 Kõik Johanson Egert 01:35:35 0
2 20 Kõik Järva Kert 01:36:31 0
3 16 Kõik Kontus Oskar 01:37:27 0
4 21 Kõik Grünberg Henry 01:24:43 0
5 17 Kõik Rantanen Aksel 01:26:58 0
6 18 Kõik Kukk Janek-Robin 01:30:35 0
7 24 Kõik Toom Tauri 01:33:24 0
8 22 Kõik Tiirats Johannes 01:35:12 0
9 23 Kõik Reier Kusti 01:37:04 0
MJ MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 19 MJ Johanson Egert 01:35:35 0
2 20 MJ Järva Kert 01:36:31 0
3 16 MJ Kontus Oskar 01:37:27 0
4 21 MJ Grünberg Henry 01:24:43 0
5 17 MJ Rantanen Aksel 01:26:58 0
6 18 MJ Kukk Janek-Robin 01:30:35 0
7 24 MJ Toom Tauri 01:33:24 0
8 22 MJ Tiirats Johannes 01:35:12 0
9 23 MJ Reier Kusti 01:37:04 0
MSen5 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 Kõik Viigipuu Toomas 00:36:56 0
2 101 Kõik Tarvis Peeter 00:38:07 0
3 102 Kõik Ernits Ardu 11568235 00:42:31 0
MSen5 MSen5 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 100 MSen5 Viigipuu Toomas 00:36:56 0
2 101 MSen5 Tarvis Peeter 00:38:07 0
3 102 MSen5 Ernits Ardu 11568235 00:42:31 0
MSen6 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 Kõik Tuuna Toomas 00:37:32 0
2 106 Kõik Merisalu Margus 00:40:08 0
3 105 Kõik Oot Anti 00:41:30 0
4 111 Kõik Fjodorv Nikolai 00:48:26 0
MSen6 MSen6 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 104 MSen6 Tuuna Toomas 00:37:32 0
2 106 MSen6 Merisalu Margus 00:40:08 0
3 105 MSen6 Oot Anti 00:41:30 0
4 111 MSen6 Fjodorv Nikolai 00:48:26 0
MSen7 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 Kõik Männi Anatoli 00:28:44 0
MSen7 MSen7 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 MSen7 Männi Anatoli 00:28:44 0
Impression
X