I START - M16, N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik Küüt Oskar 00:29:34 0
2 73 Kõik Aduson Gabriel Helmut 00:30:01 0
3 95 Kõik Mäeuibo Markus MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:30:15 0
4 88 Kõik Mitt Virgo 00:30:40 0
5 90 Kõik Kurits Karl Rein Taaramäe rattaklubi 00:31:15 0
6 98 Kõik Rüster Oliver Peloton 00:31:22 0
7 72 Kõik Mõttus Matthias 00:31:33 0
8 74 Kõik Saul Evar 00:31:35 0
9 75 Kõik Ründva Richard MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:32:02 0
10 91 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:33:04 0
11 76 Kõik Saar Mauro Erik Kuusalu Rattaklubi 00:33:07 0
12 93 Kõik Pensa Riko-Sander 00:33:39 0
13 77 Kõik Mätik Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:33:56 0
14 96 Kõik Anipai Meelis 00:34:08 0
15 92 Kõik Madisson Mik 00:34:25 0
16 79 Kõik Jaht Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 00:34:33 0
17 81 Kõik Surva Karolin 00:34:37 0
18 25 Kõik Nigul Natali Nora 00:34:58 0
19 78 Kõik Eerme Gerd Lauri 00:35:28 0
20 84 Kõik Reintop Karel 00:35:51 0
21 83 Kõik Kivistu Eliise 00:36:01 0
22 85 Kõik Tsanev Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:37:03 0
23 99 Kõik Kurg Martin 00:37:26 0
24 80 Kõik Treier Maria 00:38:02 0
25 86 Kõik Lepik Robert MTÜ Peloton 00:40:34 0
26 87 Kõik Lohk Liisi 00:33:43 0
27 89 Kõik Raun Mirjam 00:20:22 0
I START - M16, N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 Kõik M Küüt Oskar 00:29:34 0
2 73 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 00:30:01 0
3 95 Kõik M Mäeuibo Markus MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:30:15 0
4 88 Kõik M Mitt Virgo 00:30:40 0
5 90 Kõik M Kurits Karl Rein Taaramäe rattaklubi 00:31:15 0
6 98 Kõik M Rüster Oliver Peloton 00:31:22 0
7 72 Kõik M Mõttus Matthias 00:31:33 0
8 74 Kõik M Saul Evar 00:31:35 0
9 75 Kõik M Ründva Richard MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:32:02 0
10 91 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:33:04 0
11 76 Kõik M Saar Mauro Erik Kuusalu Rattaklubi 00:33:07 0
12 93 Kõik M Pensa Riko-Sander 00:33:39 0
13 77 Kõik M Mätik Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:33:56 0
14 96 Kõik M Anipai Meelis 00:34:08 0
15 92 Kõik M Madisson Mik 00:34:25 0
16 79 Kõik M Jaht Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 00:34:33 0
17 78 Kõik M Eerme Gerd Lauri 00:35:28 0
18 84 Kõik M Reintop Karel 00:35:51 0
19 85 Kõik M Tsanev Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:37:03 0
20 99 Kõik M Kurg Martin 00:37:26 0
21 86 Kõik M Lepik Robert MTÜ Peloton 00:40:34 0
I START - M16, N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 71 M16 Küüt Oskar 00:29:34 0
2 73 M16 Aduson Gabriel Helmut 00:30:01 0
3 95 M16 Mäeuibo Markus MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:30:15 0
4 88 M16 Mitt Virgo 00:30:40 0
5 90 M16 Kurits Karl Rein Taaramäe rattaklubi 00:31:15 0
6 98 M16 Rüster Oliver Peloton 00:31:22 0
7 72 M16 Mõttus Matthias 00:31:33 0
8 74 M16 Saul Evar 00:31:35 0
9 75 M16 Ründva Richard MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:32:02 0
10 91 M16 Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:33:04 0
11 76 M16 Saar Mauro Erik Kuusalu Rattaklubi 00:33:07 0
12 93 M16 Pensa Riko-Sander 00:33:39 0
13 77 M16 Mätik Oliver MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:33:56 0
14 96 M16 Anipai Meelis 00:34:08 0
15 92 M16 Madisson Mik 00:34:25 0
16 79 M16 Jaht Joonas Rein Taaramäe rattaklubi 00:34:33 0
17 78 M16 Eerme Gerd Lauri 00:35:28 0
18 84 M16 Reintop Karel 00:35:51 0
19 85 M16 Tsanev Peeter MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:37:03 0
20 99 M16 Kurg Martin 00:37:26 0
21 86 M16 Lepik Robert MTÜ Peloton 00:40:34 0
I START - M16, N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Surva Karolin 00:34:37 0
2 25 Kõik N Nigul Natali Nora 00:34:58 0
3 83 Kõik N Kivistu Eliise 00:36:01 0
4 80 Kõik N Treier Maria 00:38:02 0
5 87 Kõik N Lohk Liisi 00:33:43 0
6 89 Kõik N Raun Mirjam 00:20:22 0
I START - M16, N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N16 Surva Karolin 00:34:37 0
2 25 N16 Nigul Natali Nora 00:34:58 0
3 83 N16 Kivistu Eliise 00:36:01 0
4 80 N16 Treier Maria 00:38:02 0
5 87 N16 Lohk Liisi 00:33:43 0
6 89 N16 Raun Mirjam 00:20:22 0
IV START - MSport, MSen1, MSen2 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik Kukk Erki 00:37:48 0
2 102 Kõik Krusemann Magnus A&T Spordiklubi MTÜ 00:37:50 0
3 103 Kõik Maanurm Joonas ProShop Team 00:38:13 0
4 114 Kõik Kuljus Viljar 00:38:16 0
5 107 Kõik Neemesto Kaspar ProShop Team 00:38:29 0
6 112 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 00:38:37 0
7 109 Kõik Kull Andre 00:38:58 0
8 131 Kõik Kask Sten 00:39:06 0
9 119 Kõik Sepp Kristo ProShop Team 00:39:11 0
10 130 Kõik Kaldoja Raiko 00:39:16 0
11 105 Kõik Ainsalu Markku ProShop Team 00:39:23 0
12 152 Kõik Pallas Helari 00:39:25 0
13 108 Kõik Kušnir Aleksei 00:39:35 0
14 104 Kõik Vaab Ivar 00:39:42 0
15 111 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 00:40:00 0
16 120 Kõik Raag Kaupo 00:40:07 0
17 127 Kõik Randma Kristjan 00:40:17 0
18 121 Kõik Resev Janek Kayaba 00:41:10 0
19 113 Kõik Tõnov Tõnu 00:41:11 0
20 124 Kõik Pohl Marko A&T Spordiklubi MTÜ 00:42:09 0
21 125 Kõik Kõiv Kardo 00:42:19 0
22 115 Kõik Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:42:30 0
23 126 Kõik Peenema Reijo 00:42:42 0
24 117 Kõik Kuusk Tanel MTÜ Kayaba 00:42:42 0
25 122 Kõik Jaht Valdur 00:43:20 0
26 128 Kõik Teder Rinaldo 00:43:31 0
27 116 Kõik Peil Lauri CX Eesti 00:45:59 0
28 129 Kõik Kuusma Maikel 00:46:16 0
IV START - MSport, MSen1, MSen2 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 Kõik M Kukk Erki 00:37:48 0
2 102 Kõik M Krusemann Magnus A&T Spordiklubi MTÜ 00:37:50 0
3 103 Kõik M Maanurm Joonas ProShop Team 00:38:13 0
4 114 Kõik M Kuljus Viljar 00:38:16 0
5 107 Kõik M Neemesto Kaspar ProShop Team 00:38:29 0
6 112 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 00:38:37 0
7 109 Kõik M Kull Andre 00:38:58 0
8 131 Kõik M Kask Sten 00:39:06 0
9 119 Kõik M Sepp Kristo ProShop Team 00:39:11 0
10 130 Kõik M Kaldoja Raiko 00:39:16 0
11 105 Kõik M Ainsalu Markku ProShop Team 00:39:23 0
12 152 Kõik M Pallas Helari 00:39:25 0
13 108 Kõik M Kušnir Aleksei 00:39:35 0
14 104 Kõik M Vaab Ivar 00:39:42 0
15 111 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 00:40:00 0
16 120 Kõik M Raag Kaupo 00:40:07 0
17 127 Kõik M Randma Kristjan 00:40:17 0
18 121 Kõik M Resev Janek Kayaba 00:41:10 0
19 113 Kõik M Tõnov Tõnu 00:41:11 0
20 124 Kõik M Pohl Marko A&T Spordiklubi MTÜ 00:42:09 0
21 125 Kõik M Kõiv Kardo 00:42:19 0
22 115 Kõik M Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:42:30 0
23 126 Kõik M Peenema Reijo 00:42:42 0
24 117 Kõik M Kuusk Tanel MTÜ Kayaba 00:42:42 0
25 122 Kõik M Jaht Valdur 00:43:20 0
26 128 Kõik M Teder Rinaldo 00:43:31 0
27 116 Kõik M Peil Lauri CX Eesti 00:45:59 0
28 129 Kõik M Kuusma Maikel 00:46:16 0
IV START - MSport, MSen1, MSen2 MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 106 MSen2 Kukk Erki 00:37:48 0
2 102 MSen2 Krusemann Magnus A&T Spordiklubi MTÜ 00:37:50 0
3 103 MSen2 Maanurm Joonas ProShop Team 00:38:13 0
4 112 MSen2 Mikson Margus Valio Eesti AS 00:38:37 0
5 109 MSen2 Kull Andre 00:38:58 0
6 105 MSen2 Ainsalu Markku ProShop Team 00:39:23 0
7 152 MSen2 Pallas Helari 00:39:25 0
8 108 MSen2 Kušnir Aleksei 00:39:35 0
9 111 MSen2 Sildvee Rainer kinema.eu 00:40:00 0
10 120 MSen2 Raag Kaupo 00:40:07 0
11 121 MSen2 Resev Janek Kayaba 00:41:10 0
12 113 MSen2 Tõnov Tõnu 00:41:11 0
13 125 MSen2 Kõiv Kardo 00:42:19 0
14 115 MSen2 Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:42:30 0
15 117 MSen2 Kuusk Tanel MTÜ Kayaba 00:42:42 0
16 122 MSen2 Jaht Valdur 00:43:20 0
17 128 MSen2 Teder Rinaldo 00:43:31 0
18 116 MSen2 Peil Lauri CX Eesti 00:45:59 0
IV START - MSport, MSen1, MSen2 MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 114 MSen1 Kuljus Viljar 00:38:16 0
2 107 MSen1 Neemesto Kaspar ProShop Team 00:38:29 0
3 119 MSen1 Sepp Kristo ProShop Team 00:39:11 0
4 104 MSen1 Vaab Ivar 00:39:42 0
5 127 MSen1 Randma Kristjan 00:40:17 0
6 124 MSen1 Pohl Marko A&T Spordiklubi MTÜ 00:42:09 0
7 126 MSen1 Peenema Reijo 00:42:42 0
IV START - MSport, MSen1, MSen2 MSport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 131 MSport Kask Sten 00:39:06 0
2 130 MSport Kaldoja Raiko 00:39:16 0
3 129 MSport Kuusma Maikel 00:46:16 0
II START - MSen3, MSen4, MSen5 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 Kõik Kodanipork Raido 00:32:09 0
2 144 Kõik Neemela Tarmo Sirius Microwave 00:32:39 0
3 133 Kõik Reiska Alar 00:32:58 0
4 142 Kõik Eljas Avo 00:33:00 0
5 132 Kõik Ord Tõnu 00:33:30 0
6 134 Kõik Nigul Alar 00:33:35 0
7 137 Kõik Randpõld Priit 00:33:38 0
8 135 Kõik Uuk Aimur 00:34:24 0
9 143 Kõik Linkgreim Jaanus 00:34:47 0
10 136 Kõik Arula Raul 00:35:33 0
11 147 Kõik Ever Riho 00:36:05 0
12 138 Kõik Kuhlap Kaupo 00:38:10 0
13 148 Kõik Volk Andrus Kayaba 00:38:41 0
14 150 Kõik Klaaser Gert 00:39:42 0
15 139 Kõik Vassiljev Oleg 00:40:09 0
16 145 Kõik Tarassov Igor 00:40:14 0
17 140 Kõik Merisalu Margus 00:40:19 0
18 141 Kõik Oot Anti 00:22:31 0
II START - MSen3, MSen4, MSen5 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 Kõik M Kodanipork Raido 00:32:09 0
2 144 Kõik M Neemela Tarmo Sirius Microwave 00:32:39 0
3 133 Kõik M Reiska Alar 00:32:58 0
4 142 Kõik M Eljas Avo 00:33:00 0
5 132 Kõik M Ord Tõnu 00:33:30 0
6 134 Kõik M Nigul Alar 00:33:35 0
7 137 Kõik M Randpõld Priit 00:33:38 0
8 135 Kõik M Uuk Aimur 00:34:24 0
9 143 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:34:47 0
10 136 Kõik M Arula Raul 00:35:33 0
11 147 Kõik M Ever Riho 00:36:05 0
12 138 Kõik M Kuhlap Kaupo 00:38:10 0
13 148 Kõik M Volk Andrus Kayaba 00:38:41 0
14 150 Kõik M Klaaser Gert 00:39:42 0
15 139 Kõik M Vassiljev Oleg 00:40:09 0
16 145 Kõik M Tarassov Igor 00:40:14 0
17 140 Kõik M Merisalu Margus 00:40:19 0
18 141 Kõik M Oot Anti 00:22:31 0
II START - MSen3, MSen4, MSen5 MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 149 MSen3 Kodanipork Raido 00:32:09 0
2 144 MSen3 Neemela Tarmo Sirius Microwave 00:32:39 0
3 142 MSen3 Eljas Avo 00:33:00 0
4 132 MSen3 Ord Tõnu 00:33:30 0
5 137 MSen3 Randpõld Priit 00:33:38 0
6 143 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:34:47 0
7 148 MSen3 Volk Andrus Kayaba 00:38:41 0
8 150 MSen3 Klaaser Gert 00:39:42 0
II START - MSen3, MSen4, MSen5 MSen4 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 MSen4 Reiska Alar 00:32:58 0
2 134 MSen4 Nigul Alar 00:33:35 0
3 147 MSen4 Ever Riho 00:36:05 0
4 138 MSen4 Kuhlap Kaupo 00:38:10 0
5 145 MSen4 Tarassov Igor 00:40:14 0
II START - MSen3, MSen4, MSen5 MSen5 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 135 MSen5 Uuk Aimur 00:34:24 0
2 136 MSen5 Arula Raul 00:35:33 0
3 139 MSen5 Vassiljev Oleg 00:40:09 0
4 140 MSen5 Merisalu Margus 00:40:19 0
5 141 MSen5 Oot Anti 00:22:31 0
III START - MJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Kõik Mihkels Madis 00:43:01 0
2 42 Kõik Ragilo Frank-Aron MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:43:28 0
3 45 Kõik Pajur Romet 00:44:06 0
4 44 Kõik Tamm Lauri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:44:31 0
5 49 Kõik Notton Rauno 00:45:27 0
6 47 Kõik Johanson Egert MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:45:31 0
7 65 Kõik Grünberg Henry 00:45:41 0
8 153 Kõik Kalverss Matiss 00:46:13 0
9 58 Kõik Kokk Gregor 00:46:31 0
10 66 Kõik Kukk Janek-Robin MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:46:42 0
11 48 Kõik Aus Aaron Rein Taaramäe rattaklubi 00:47:31 0
12 67 Kõik Kõiv Kevin Kardo 00:47:46 0
13 62 Kõik Post Ken 00:48:03 0
14 51 Kõik Toom Tauri 00:48:35 0
15 46 Kõik Tiirats Johannes 00:48:35 0
16 53 Kõik Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 00:49:31 0
17 54 Kõik Karki Martin 00:49:35 0
18 55 Kõik Närap Henry 00:49:57 0
19 50 Kõik Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 00:51:13 0
20 63 Kõik Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:45 0
21 59 Kõik Verliin Lauri 00:33:54 0
22 64 Kõik Jürisaar Tauri 00:34:02 0
23 56 Kõik Pau Oskar 00:34:11 0
24 70 Kõik Väinola Cristopher MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:34:24 0
25 52 Kõik Reier Kusti 00:34:29 0
26 57 Kõik Johanson Stefan 00:34:53 0
27 61 Kõik Gristsenko Ron 00:35:24 0
III START - MJ Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 Kõik M Mihkels Madis 00:43:01 0
2 42 Kõik M Ragilo Frank-Aron MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:43:28 0
3 45 Kõik M Pajur Romet 00:44:06 0
4 44 Kõik M Tamm Lauri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:44:31 0
5 49 Kõik M Notton Rauno 00:45:27 0
6 47 Kõik M Johanson Egert MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:45:31 0
7 65 Kõik M Grünberg Henry 00:45:41 0
8 153 Kõik M Kalverss Matiss 00:46:13 0
9 58 Kõik M Kokk Gregor 00:46:31 0
10 66 Kõik M Kukk Janek-Robin MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:46:42 0
11 48 Kõik M Aus Aaron Rein Taaramäe rattaklubi 00:47:31 0
12 67 Kõik M Kõiv Kevin Kardo 00:47:46 0
13 62 Kõik M Post Ken 00:48:03 0
14 51 Kõik M Toom Tauri 00:48:35 0
15 46 Kõik M Tiirats Johannes 00:48:35 0
16 53 Kõik M Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 00:49:31 0
17 54 Kõik M Karki Martin 00:49:35 0
18 55 Kõik M Närap Henry 00:49:57 0
19 50 Kõik M Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 00:51:13 0
20 63 Kõik M Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:45 0
21 59 Kõik M Verliin Lauri 00:33:54 0
22 64 Kõik M Jürisaar Tauri 00:34:02 0
23 56 Kõik M Pau Oskar 00:34:11 0
24 70 Kõik M Väinola Cristopher MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:34:24 0
25 52 Kõik M Reier Kusti 00:34:29 0
26 57 Kõik M Johanson Stefan 00:34:53 0
27 61 Kõik M Gristsenko Ron 00:35:24 0
III START - MJ MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 MJ Mihkels Madis 00:43:01 0
2 42 MJ Ragilo Frank-Aron MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:43:28 0
3 45 MJ Pajur Romet 00:44:06 0
4 44 MJ Tamm Lauri MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:44:31 0
5 49 MJ Notton Rauno 00:45:27 0
6 47 MJ Johanson Egert MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:45:31 0
7 65 MJ Grünberg Henry 00:45:41 0
8 153 MJ Kalverss Matiss 00:46:13 0
9 58 MJ Kokk Gregor 00:46:31 0
10 66 MJ Kukk Janek-Robin MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:46:42 0
11 48 MJ Aus Aaron Rein Taaramäe rattaklubi 00:47:31 0
12 67 MJ Kõiv Kevin Kardo 00:47:46 0
13 62 MJ Post Ken 00:48:03 0
14 51 MJ Toom Tauri 00:48:35 0
15 46 MJ Tiirats Johannes 00:48:35 0
16 53 MJ Karlep Georg Rein Taaramäe rattaklubi 00:49:31 0
17 54 MJ Karki Martin 00:49:35 0
18 55 MJ Närap Henry 00:49:57 0
19 50 MJ Anier Martin Rein Taaramäe rattaklubi 00:51:13 0
20 63 MJ Saar Andris Roland Vooremaa Centrum/Rattabaas 00:33:45 0
21 59 MJ Verliin Lauri 00:33:54 0
22 64 MJ Jürisaar Tauri 00:34:02 0
23 56 MJ Pau Oskar 00:34:11 0
24 70 MJ Väinola Cristopher MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:34:24 0
25 52 MJ Reier Kusti 00:34:29 0
26 57 MJ Johanson Stefan 00:34:53 0
27 61 MJ Gristsenko Ron 00:35:24 0
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 21 Kõik Mõttus Mari-Liis 00:41:18 0
2 22 Kõik Sander Laura Lizette 00:42:41 0
3 31 Kõik Tasane Elina 00:43:53 0
4 34 Kõik Ebras Elisabeth MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:44:13 0
5 23 Kõik Sirvel Merili 00:44:21 0
6 39 Kõik Lang Mae 00:44:42 0
7 35 Kõik Puhu Sille 00:45:41 0
8 32 Kõik Prants Annabrit MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:45:43 0
9 29 Kõik Kaarjärv Maris 00:45:46 0
10 82 Kõik Nigul Mathilde Manuela 00:46:56 0
11 28 Kõik Dobolina Tatjana 00:47:20 0
12 33 Kõik Reier Kirke 00:47:39 0
13 36 Kõik Kuldkepp Kristi 00:47:54 0
14 27 Kõik Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:48:33 0
15 26 Kõik Kuuskman Carol 00:48:55 0
16 24 Kõik Tuisk Aidi Gerde 00:49:53 0
17 30 Kõik Kukk Agnes MTÜ Klubi Spordipartner 00:41:59 0
18 40 Kõik Grünberg Liis 00:31:16 0
19 37 Kõik Kurgjärv Jaanika Hawaii express 00:32:09 0
20 38 Kõik Allikberg Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:32:14 0
21 41 Kõik Pisarev Greta-Maria 00:32:35 0
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 21 Kõik N Mõttus Mari-Liis 00:41:18 0
2 22 Kõik N Sander Laura Lizette 00:42:41 0
3 31 Kõik N Tasane Elina 00:43:53 0
4 34 Kõik N Ebras Elisabeth MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:44:13 0
5 23 Kõik N Sirvel Merili 00:44:21 0
6 39 Kõik N Lang Mae 00:44:42 0
7 35 Kõik N Puhu Sille 00:45:41 0
8 32 Kõik N Prants Annabrit MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:45:43 0
9 29 Kõik N Kaarjärv Maris 00:45:46 0
10 82 Kõik N Nigul Mathilde Manuela 00:46:56 0
11 28 Kõik N Dobolina Tatjana 00:47:20 0
12 33 Kõik N Reier Kirke 00:47:39 0
13 36 Kõik N Kuldkepp Kristi 00:47:54 0
14 27 Kõik N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:48:33 0
15 26 Kõik N Kuuskman Carol 00:48:55 0
16 24 Kõik N Tuisk Aidi Gerde 00:49:53 0
17 30 Kõik N Kukk Agnes MTÜ Klubi Spordipartner 00:41:59 0
18 40 Kõik N Grünberg Liis 00:31:16 0
19 37 Kõik N Kurgjärv Jaanika Hawaii express 00:32:09 0
20 38 Kõik N Allikberg Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:32:14 0
21 41 Kõik N Pisarev Greta-Maria 00:32:35 0
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 21 NE Mõttus Mari-Liis 00:41:18 0
2 39 NE Lang Mae 00:44:42 0
3 35 NE Puhu Sille 00:45:41 0
4 29 NE Kaarjärv Maris 00:45:46 0
5 28 NE Dobolina Tatjana 00:47:20 0
6 36 NE Kuldkepp Kristi 00:47:54 0
7 27 NE Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:48:33 0
8 30 NE Kukk Agnes MTÜ Klubi Spordipartner 00:41:59 0
9 40 NE Grünberg Liis 00:31:16 0
10 37 NE Kurgjärv Jaanika Hawaii express 00:32:09 0
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 NJ Sander Laura Lizette 00:42:41 0
2 31 NJ Tasane Elina 00:43:53 0
3 34 NJ Ebras Elisabeth MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:44:13 0
4 32 NJ Prants Annabrit MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:45:43 0
5 33 NJ Reier Kirke 00:47:39 0
6 38 NJ Allikberg Marii-Isabel MTÜ Kalevi Jalgrattakool 00:32:14 0
V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 NU Sirvel Merili 00:44:21 0
2 82 NU Nigul Mathilde Manuela 00:46:56 0
3 26 NU Kuuskman Carol 00:48:55 0
4 24 NU Tuisk Aidi Gerde 00:49:53 0
5 41 NU Pisarev Greta-Maria 00:32:35 0
VI START - ME/MU Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Loo Martin 00:58:50 0
2 3 Kõik Ärm Rait Klubi Cycling Tartu 01:01:47 0
3 1 Kõik Pajur Markus Klubi Cycling Tartu 01:02:12 0
4 7 Kõik Mirzojev Artjom Klubi Cycling Tartu 01:03:04 0
5 4 Kõik Tarassov Kirill MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:03:20 0
6 5 Kõik Kivistik Gert 01:04:36 0
7 16 Kõik Kontus Oskar 01:04:36 0
8 15 Kõik Järva Kert 01:05:34 0
9 10 Kõik Ilves Arti Peloton 01:07:17 0
10 12 Kõik Karpenko Gleb Klubi Cycling Tartu 01:07:19 0
11 6 Kõik Matt Jörgen 80327494 00:50:03 0
12 8 Kõik Milistver Mairon 00:50:25 0
13 9 Kõik Kurits Joonas 00:51:10 0
VI START - ME/MU Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Loo Martin 00:58:50 0
2 3 Kõik M Ärm Rait Klubi Cycling Tartu 01:01:47 0
3 1 Kõik M Pajur Markus Klubi Cycling Tartu 01:02:12 0
4 7 Kõik M Mirzojev Artjom Klubi Cycling Tartu 01:03:04 0
5 4 Kõik M Tarassov Kirill MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:03:20 0
6 5 Kõik M Kivistik Gert 01:04:36 0
7 16 Kõik M Kontus Oskar 01:04:36 0
8 15 Kõik M Järva Kert 01:05:34 0
9 10 Kõik M Ilves Arti Peloton 01:07:17 0
10 12 Kõik M Karpenko Gleb Klubi Cycling Tartu 01:07:19 0
11 6 Kõik M Matt Jörgen 80327494 00:50:03 0
12 8 Kõik M Milistver Mairon 00:50:25 0
13 9 Kõik M Kurits Joonas 00:51:10 0
VI START - ME/MU ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 ME Loo Martin 00:58:50 0
2 4 ME Tarassov Kirill MTÜ Kalevi Jalgrattakool 01:03:20 0
3 5 ME Kivistik Gert 01:04:36 0
4 6 ME Matt Jörgen 80327494 00:50:03 0
VI START - ME/MU MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 MU Ärm Rait Klubi Cycling Tartu 01:01:47 0
2 1 MU Pajur Markus Klubi Cycling Tartu 01:02:12 0
3 7 MU Mirzojev Artjom Klubi Cycling Tartu 01:03:04 0
4 16 MU Kontus Oskar 01:04:36 0
5 15 MU Järva Kert 01:05:34 0
6 10 MU Ilves Arti Peloton 01:07:17 0
7 12 MU Karpenko Gleb Klubi Cycling Tartu 01:07:19 0
8 8 MU Milistver Mairon 00:50:25 0
9 9 MU Kurits Joonas 00:51:10 0
Impression
X