M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Sumberg Steven 00:15:28 50
2 79 Kõik Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:16:18 45
3 77 Kõik Grossmann Andreas 00:18:06 42
4 71 Kõik Aola Trevor 00:18:17 40
5 5 Kõik Suppi Simon 00:18:43 39
6 7 Kõik Irbe Adrian 00:19:10 38
7 65 Kõik Nõmtak Mihkel 00:20:47 37
8 174 Kõik Ant Sebastian 00:21:47 36
9 88 Kõik Ormus Dominic 00:22:19 35
10 1 Kõik Lemloch Oskar 00:23:09 34
11 67 Kõik Ruubel Pärt 00:23:26 33
12 66 Kõik Maide Martin 00:23:28 32
13 2 Kõik Jürisaar Tristan 00:23:54 31
14 178 Kõik Rein Sander 00:24:04 30
15 173 Kõik Toomsalu Gerdo 00:25:56 29
16 107 Kõik Nõmmeots Oliver Markus 00:26:28 28
17 83 Kõik Meltsov Mattias Haanja Rattaklubi 00:28:09 27
18 171 Kõik Raev Trevor 00:29:09 26
19 155 Kõik Mandel Markus 00:29:19 25
20 172 Kõik Põder Andreas 00:34:09 24
21 170 Kõik Roosna Gregor 00:40:07 23
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Sumberg Steven 00:15:28 50
2 79 Kõik M Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:16:18 45
3 77 Kõik M Grossmann Andreas 00:18:06 42
4 71 Kõik M Aola Trevor 00:18:17 40
5 5 Kõik M Suppi Simon 00:18:43 39
6 7 Kõik M Irbe Adrian 00:19:10 38
7 65 Kõik M Nõmtak Mihkel 00:20:47 37
8 174 Kõik M Ant Sebastian 00:21:47 36
9 88 Kõik M Ormus Dominic 00:22:19 35
10 1 Kõik M Lemloch Oskar 00:23:09 34
11 67 Kõik M Ruubel Pärt 00:23:26 33
12 66 Kõik M Maide Martin 00:23:28 32
13 2 Kõik M Jürisaar Tristan 00:23:54 31
14 178 Kõik M Rein Sander 00:24:04 30
15 173 Kõik M Toomsalu Gerdo 00:25:56 29
16 107 Kõik M Nõmmeots Oliver Markus 00:26:28 28
17 83 Kõik M Meltsov Mattias Haanja Rattaklubi 00:28:09 27
18 171 Kõik M Raev Trevor 00:29:09 26
19 155 Kõik M Mandel Markus 00:29:19 25
20 172 Kõik M Põder Andreas 00:34:09 24
21 170 Kõik M Roosna Gregor 00:40:07 23
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M10 Sumberg Steven 00:15:28 50
2 79 M10 Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:16:18 45
3 77 M10 Grossmann Andreas 00:18:06 42
4 71 M10 Aola Trevor 00:18:17 40
5 5 M10 Suppi Simon 00:18:43 39
6 7 M10 Irbe Adrian 00:19:10 38
7 65 M10 Nõmtak Mihkel 00:20:47 37
8 174 M10 Ant Sebastian 00:21:47 36
9 88 M10 Ormus Dominic 00:22:19 35
10 1 M10 Lemloch Oskar 00:23:09 34
11 67 M10 Ruubel Pärt 00:23:26 33
12 66 M10 Maide Martin 00:23:28 32
13 2 M10 Jürisaar Tristan 00:23:54 31
14 178 M10 Rein Sander 00:24:04 30
15 173 M10 Toomsalu Gerdo 00:25:56 29
16 107 M10 Nõmmeots Oliver Markus 00:26:28 28
17 83 M10 Meltsov Mattias Haanja Rattaklubi 00:28:09 27
18 171 M10 Raev Trevor 00:29:09 26
19 155 M10 Mandel Markus 00:29:19 25
20 172 M10 Põder Andreas 00:34:09 24
21 170 M10 Roosna Gregor 00:40:07 23
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Mitt Kertu 00:22:20 50
2 124 Kõik Linnas Johanna 00:30:52 45
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik N Mitt Kertu 00:22:20 50
2 124 Kõik N Linnas Johanna 00:30:52 45
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 N10 Mitt Kertu 00:22:20 50
2 124 N10 Linnas Johanna 00:30:52 45
M12 10-15min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Tammeleht Egert 00:13:28 50
2 11 Kõik Õruste Kristo 00:14:24 45
3 14 Kõik Lond Niklas 00:14:34 42
4 89 Kõik Ormus Elvis 00:15:10 40
5 181 Kõik Nisamedtinov Raul Nõmmerattaklubi 00:17:29 39
6 10 Kõik Janno Ander RR Siplased 00:18:21 38
7 179 Kõik Tammistu Leander 00:18:22 37
8 162 Kõik Semjonov Silver 00:18:43 36
9 165 Kõik Mollberg Karl Henrik 00:19:22 35
10 168 Kõik Rebane Rasmus 00:21:03 34
11 167 Kõik Järve Argo 00:21:52 33
12 137 Kõik Mägi Rihard Nõmmerattaklubi 00:22:12 32
13 166 Kõik Toomsalu Josten 00:22:21 31
14 123 Kõik Nöps Joosep 00:22:58 30
15 169 Kõik Uibo Henri 00:23:23 29
16 175 Kõik Uudam Tobias 00:24:42 28
17 177 Kõik Ilves Regor VILJANDI RATTAKLUBI 00:24:45 27
18 153 Kõik Seesmaa Marten 00:25:23 26
19 176 Kõik Uibo Lauri VILJANDI RATTAKLUBI 00:29:05 25
M12 10-15min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik M Tammeleht Egert 00:13:28 50
2 11 Kõik M Õruste Kristo 00:14:24 45
3 14 Kõik M Lond Niklas 00:14:34 42
4 89 Kõik M Ormus Elvis 00:15:10 40
5 181 Kõik M Nisamedtinov Raul Nõmmerattaklubi 00:17:29 39
6 10 Kõik M Janno Ander RR Siplased 00:18:21 38
7 179 Kõik M Tammistu Leander 00:18:22 37
8 162 Kõik M Semjonov Silver 00:18:43 36
9 165 Kõik M Mollberg Karl Henrik 00:19:22 35
10 168 Kõik M Rebane Rasmus 00:21:03 34
11 167 Kõik M Järve Argo 00:21:52 33
12 137 Kõik M Mägi Rihard Nõmmerattaklubi 00:22:12 32
13 166 Kõik M Toomsalu Josten 00:22:21 31
14 123 Kõik M Nöps Joosep 00:22:58 30
15 169 Kõik M Uibo Henri 00:23:23 29
16 175 Kõik M Uudam Tobias 00:24:42 28
17 177 Kõik M Ilves Regor VILJANDI RATTAKLUBI 00:24:45 27
18 153 Kõik M Seesmaa Marten 00:25:23 26
19 176 Kõik M Uibo Lauri VILJANDI RATTAKLUBI 00:29:05 25
M12 10-15min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M12 Tammeleht Egert 00:13:28 50
2 11 M12 Õruste Kristo 00:14:24 45
3 14 M12 Lond Niklas 00:14:34 42
4 89 M12 Ormus Elvis 00:15:10 40
5 181 M12 Nisamedtinov Raul Nõmmerattaklubi 00:17:29 39
6 10 M12 Janno Ander RR Siplased 00:18:21 38
7 179 M12 Tammistu Leander 00:18:22 37
8 162 M12 Semjonov Silver 00:18:43 36
9 165 M12 Mollberg Karl Henrik 00:19:22 35
10 168 M12 Rebane Rasmus 00:21:03 34
11 167 M12 Järve Argo 00:21:52 33
12 137 M12 Mägi Rihard Nõmmerattaklubi 00:22:12 32
13 166 M12 Toomsalu Josten 00:22:21 31
14 123 M12 Nöps Joosep 00:22:58 30
15 169 M12 Uibo Henri 00:23:23 29
16 175 M12 Uudam Tobias 00:24:42 28
17 177 M12 Ilves Regor VILJANDI RATTAKLUBI 00:24:45 27
18 153 M12 Seesmaa Marten 00:25:23 26
19 176 M12 Uibo Lauri VILJANDI RATTAKLUBI 00:29:05 25
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:14:18 50
2 15 Kõik Lensment Linda 00:14:35 45
3 64 Kõik Rang Gisele 00:19:53 42
4 125 Kõik Linnas Lisette 00:24:35 40
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:14:18 50
2 15 Kõik N Lensment Linda 00:14:35 45
3 64 Kõik N Rang Gisele 00:19:53 42
4 125 Kõik N Linnas Lisette 00:24:35 40
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N12 Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 00:14:18 50
2 15 N12 Lensment Linda 00:14:35 45
3 64 N12 Rang Gisele 00:19:53 42
4 125 N12 Linnas Lisette 00:24:35 40
M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tammepuu Riko 00:26:41 50
2 24 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:27:09 45
3 20 Kõik Suppi Sebastian 00:27:19 42
4 91 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:29:50 40
5 70 Kõik Aola Gevert 00:30:00 39
6 19 Kõik Konga Marten 00:32:32 38
7 21 Kõik Kajo Herlen 00:35:00 37
8 164 Kõik Kiilaspea Marcus 00:37:04 36
9 163 Kõik Vaikmets Jaarek 00:38:45 35
10 159 Kõik Linnas Oliver 00:21:53 34
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tammepuu Riko 00:26:41 50
2 24 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:27:09 45
3 20 Kõik M Suppi Sebastian 00:27:19 42
4 91 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:29:50 40
5 70 Kõik M Aola Gevert 00:30:00 39
6 19 Kõik M Konga Marten 00:32:32 38
7 21 Kõik M Kajo Herlen 00:35:00 37
8 164 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:37:04 36
9 163 Kõik M Vaikmets Jaarek 00:38:45 35
10 159 Kõik M Linnas Oliver 00:21:53 34
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M14 Tammepuu Riko 00:26:41 50
2 24 M14 Orav Hugo Hendrik 00:27:09 45
3 20 M14 Suppi Sebastian 00:27:19 42
4 91 M14 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:29:50 40
5 70 M14 Aola Gevert 00:30:00 39
6 19 M14 Konga Marten 00:32:32 38
7 21 M14 Kajo Herlen 00:35:00 37
8 164 M14 Kiilaspea Marcus 00:37:04 36
9 163 M14 Vaikmets Jaarek 00:38:45 35
10 159 M14 Linnas Oliver 00:21:53 34
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik Lemloch Loore 00:28:10 50
2 29 Kõik Rannala Maribel 00:28:57 45
3 26 Kõik Kaarjärv Mairit 00:30:18 42
4 25 Kõik Pohl Lauren 00:32:10 40
5 28 Kõik Koik Mariann 00:34:41 39
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik N Lemloch Loore 00:28:10 50
2 29 Kõik N Rannala Maribel 00:28:57 45
3 26 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:30:18 42
4 25 Kõik N Pohl Lauren 00:32:10 40
5 28 Kõik N Koik Mariann 00:34:41 39
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 N14 Lemloch Loore 00:28:10 50
2 29 N14 Rannala Maribel 00:28:57 45
3 26 N14 Kaarjärv Mairit 00:30:18 42
4 25 N14 Pohl Lauren 00:32:10 40
5 28 N14 Koik Mariann 00:34:41 39
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:27:46 50
2 72 Kõik Mäeuibo Markus 00:29:57 45
3 183 Kõik Anipai Meelis Otepää jalgrattaklubi 00:31:32 42
4 180 Kõik Hirv Maarius Nõmmerattaklubi 00:33:34 40
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:27:46 50
2 72 Kõik M Mäeuibo Markus 00:29:57 45
3 183 Kõik M Anipai Meelis Otepää jalgrattaklubi 00:31:32 42
4 180 Kõik M Hirv Maarius Nõmmerattaklubi 00:33:34 40
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 M16 Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:27:46 50
2 72 M16 Mäeuibo Markus 00:29:57 45
3 183 M16 Anipai Meelis Otepää jalgrattaklubi 00:31:32 42
4 180 M16 Hirv Maarius Nõmmerattaklubi 00:33:34 40
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik Surva Karolin 00:33:50 50
2 63 Kõik Kivistu Eliise 00:34:11 45
3 156 Kõik Treier Maria 00:19:23 42
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 Kõik N Surva Karolin 00:33:50 50
2 63 Kõik N Kivistu Eliise 00:34:11 45
3 156 Kõik N Treier Maria 00:19:23 42
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 133 N16 Surva Karolin 00:33:50 50
2 63 N16 Kivistu Eliise 00:34:11 45
3 156 N16 Treier Maria 00:19:23 42
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Grünberg Henry 01:06:11 50
2 75 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:09:02 45
3 32 Kõik Jürisaar Tauri 01:04:01 42
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik M Grünberg Henry 01:06:11 50
2 75 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:09:02 45
3 32 Kõik M Jürisaar Tauri 01:04:01 42
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 MJ Grünberg Henry 01:06:11 50
2 75 MJ Puuorg Johann Mattias 01:09:02 45
3 32 MJ Jürisaar Tauri 01:04:01 42
MSport 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Kaldoja Raiko ccrm 01:15:18 50
2 182 Kõik Premet Karl Brent Võiste Lowgarage 01:09:01 45
MSport 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Kaldoja Raiko ccrm 01:15:18 50
2 182 Kõik M Premet Karl Brent Võiste Lowgarage 01:09:01 45
MSport 75-90 min sõit M-Sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 M-Sport Kaldoja Raiko ccrm 01:15:18 50
2 182 M-Sport Premet Karl Brent Võiste Lowgarage 01:09:01 45
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Ojavere Imre 01:08:03 50
2 44 Kõik Stüf Erkki Püssi Veloteam 01:15:35 45
3 160 Kõik Arrak Tõnu 01:04:56 42
4 185 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 01:08:34 40
5 42 Kõik Pohl Marko 01:11:46 39
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Ojavere Imre 01:08:03 50
2 44 Kõik M Stüf Erkki Püssi Veloteam 01:15:35 45
3 160 Kõik M Arrak Tõnu 01:04:56 42
4 185 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 01:08:34 40
5 42 Kõik M Pohl Marko 01:11:46 39
MSen1 75-90 min sõit M-Sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 M-Sen1 Ojavere Imre 01:08:03 50
2 44 M-Sen1 Stüf Erkki Püssi Veloteam 01:15:35 45
3 160 M-Sen1 Arrak Tõnu 01:04:56 42
4 185 M-Sen1 Kopso Heigo SAQ SC 01:08:34 40
5 42 M-Sen1 Pohl Marko 01:11:46 39
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik Malva Margus 01:09:45 50
2 131 Kõik Krusemann Magnus 01:11:22 45
3 52 Kõik Epner Indrek 01:13:50 42
4 56 Kõik Lond Rain 01:14:30 40
5 50 Kõik Rembla Egon 01:17:34 39
6 47 Kõik Mäggi Martin 01:06:17 38
7 55 Kõik Erik Risto 01:08:35 37
8 54 Kõik Paas Raigo SAQ SC 01:10:06 36
9 154 Kõik Teder Hardi 01:11:18 35
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik M Malva Margus 01:09:45 50
2 131 Kõik M Krusemann Magnus 01:11:22 45
3 52 Kõik M Epner Indrek 01:13:50 42
4 56 Kõik M Lond Rain 01:14:30 40
5 50 Kõik M Rembla Egon 01:17:34 39
6 47 Kõik M Mäggi Martin 01:06:17 38
7 55 Kõik M Erik Risto 01:08:35 37
8 54 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 01:10:06 36
9 154 Kõik M Teder Hardi 01:11:18 35
MSen2 75-90min sõit M-Sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 M-Sen2 Malva Margus 01:09:45 50
2 131 M-Sen2 Krusemann Magnus 01:11:22 45
3 52 M-Sen2 Epner Indrek 01:13:50 42
4 56 M-Sen2 Lond Rain 01:14:30 40
5 50 M-Sen2 Rembla Egon 01:17:34 39
6 47 M-Sen2 Mäggi Martin 01:06:17 38
7 55 M-Sen2 Erik Risto 01:08:35 37
8 54 M-Sen2 Paas Raigo SAQ SC 01:10:06 36
9 154 M-Sen2 Teder Hardi 01:11:18 35
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Neemela Tarmo AT Sport 01:13:38 50
2 59 Kõik Reiska Alar 01:18:31 45
3 147 Kõik Kannel Alari 01:20:10 42
4 184 Kõik Randpõld Priit KoMo 01:13:25 40
5 57 Kõik Haas Marco 00:55:25 39
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Neemela Tarmo AT Sport 01:13:38 50
2 59 Kõik M Reiska Alar 01:18:31 45
3 147 Kõik M Kannel Alari 01:20:10 42
4 184 Kõik M Randpõld Priit KoMo 01:13:25 40
5 57 Kõik M Haas Marco 00:55:25 39
MSen3 75-90min sõit M-Sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 M-Sen3 Neemela Tarmo AT Sport 01:13:38 50
2 59 M-Sen3 Reiska Alar 01:18:31 45
3 147 M-Sen3 Kannel Alari 01:20:10 42
4 184 M-Sen3 Randpõld Priit KoMo 01:13:25 40
5 57 M-Sen3 Haas Marco 00:55:25 39
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik Tarvis Peeter 01:03:30 50
2 151 Kõik Jõeäär Gert 01:04:09 45
3 36 Kõik Petaks Rodzers 01:07:23 42
4 148 Kõik Järva Kert 01:04:52 40
5 152 Kõik Kooser Arthur 01:07:52 39
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 Kõik M Tarvis Peeter 01:03:30 50
2 151 Kõik M Jõeäär Gert 01:04:09 45
3 36 Kõik M Petaks Rodzers 01:07:23 42
4 148 Kõik M Järva Kert 01:04:52 40
5 152 Kõik M Kooser Arthur 01:07:52 39
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 ME Tarvis Peeter 01:03:30 50
2 151 ME Jõeäär Gert 01:04:09 45
3 36 ME Petaks Rodzers 01:07:23 42
4 148 ME Järva Kert 01:04:52 40
5 152 ME Kooser Arthur 01:07:52 39
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:08 50
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:08 50
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 85 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:19:08 50
Impression