M10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik Laansoo Kaarel 00:13:42 50
2 145 Kõik Maide Martin 00:14:12 45
3 1 Kõik Jürisaar Tristan 00:14:48 42
4 200 Kõik Põder Andreas 00:15:19 40
5 204 Kõik Rein Sander 00:15:58 39
6 195 Kõik Nõmtak Mihkel 00:16:14 38
7 4 Kõik Kebja Rando CFC 00:16:36 37
8 216 Kõik Paluoja Artur 00:17:58 36
9 198 Kõik Laretei Harlet Lukas 00:18:12 35
10 162 Kõik Orav Hans Hendrik 00:18:44 34
11 210 Kõik Toomsalu Gerdo 00:19:03 33
12 149 Kõik Teder Jasper Aleksander 00:19:38 32
13 193 Kõik Modde Aleksander Roman 00:21:09 31
14 212 Kõik Roosna Gregor 00:21:25 30
15 215 Kõik Rang Sebastian 00:11:13 29
16 41 Kõik Semjonov Romet Viljandi Rattaklubi 00:11:35 28
17 122 Kõik Pesor Tormi 00:11:39 27
18 207 Kõik Kohv Kevin Christopher 00:11:58 26
19 217 Kõik Lissov Egor TÜ ASK 00:16:24 25
M10 10-15 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik M Laansoo Kaarel 00:13:42 50
2 145 Kõik M Maide Martin 00:14:12 45
3 1 Kõik M Jürisaar Tristan 00:14:48 42
4 200 Kõik M Põder Andreas 00:15:19 40
5 204 Kõik M Rein Sander 00:15:58 39
6 195 Kõik M Nõmtak Mihkel 00:16:14 38
7 4 Kõik M Kebja Rando CFC 00:16:36 37
8 216 Kõik M Paluoja Artur 00:17:58 36
9 198 Kõik M Laretei Harlet Lukas 00:18:12 35
10 162 Kõik M Orav Hans Hendrik 00:18:44 34
11 210 Kõik M Toomsalu Gerdo 00:19:03 33
12 149 Kõik M Teder Jasper Aleksander 00:19:38 32
13 193 Kõik M Modde Aleksander Roman 00:21:09 31
14 212 Kõik M Roosna Gregor 00:21:25 30
15 215 Kõik M Rang Sebastian 00:11:13 29
16 41 Kõik M Semjonov Romet Viljandi Rattaklubi 00:11:35 28
17 122 Kõik M Pesor Tormi 00:11:39 27
18 207 Kõik M Kohv Kevin Christopher 00:11:58 26
19 217 Kõik M Lissov Egor TÜ ASK 00:16:24 25
M10 10-15 min sõit M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M10 Laansoo Kaarel 00:13:42 50
2 145 M10 Maide Martin 00:14:12 45
3 1 M10 Jürisaar Tristan 00:14:48 42
4 200 M10 Põder Andreas 00:15:19 40
5 204 M10 Rein Sander 00:15:58 39
6 195 M10 Nõmtak Mihkel 00:16:14 38
7 4 M10 Kebja Rando CFC 00:16:36 37
8 216 M10 Paluoja Artur 00:17:58 36
9 198 M10 Laretei Harlet Lukas 00:18:12 35
10 162 M10 Orav Hans Hendrik 00:18:44 34
11 210 M10 Toomsalu Gerdo 00:19:03 33
12 149 M10 Teder Jasper Aleksander 00:19:38 32
13 193 M10 Modde Aleksander Roman 00:21:09 31
14 212 M10 Roosna Gregor 00:21:25 30
15 215 M10 Rang Sebastian 00:11:13 29
16 41 M10 Semjonov Romet Viljandi Rattaklubi 00:11:35 28
17 122 M10 Pesor Tormi 00:11:39 27
18 207 M10 Kohv Kevin Christopher 00:11:58 26
N10 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik Kiis Isabel 00:14:32 50
2 5 Kõik Linnas Johanna 00:20:42 45
3 196 Kõik Ant Loviise 00:14:50 42
N10 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 Kõik N Kiis Isabel 00:14:32 50
2 5 Kõik N Linnas Johanna 00:20:42 45
3 196 Kõik N Ant Loviise 00:14:50 42
N10 10-15 min sõit N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 72 N10 Kiis Isabel 00:14:32 50
2 5 N10 Linnas Johanna 00:20:42 45
3 196 N10 Ant Loviise 00:14:50 42
M12 10-15min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Normak Magnus 00:11:02 50
2 8 Kõik Sumberg Steven 00:11:52 45
3 7 Kõik Suppi Simon 00:12:08 42
4 81 Kõik Järv Uku 00:12:36 40
5 6 Kõik Välja Maikel Magnus 00:12:43 39
6 214 Kõik Semjonov Silver 00:12:59 38
7 150 Kõik Kertsman Kevin 00:13:24 37
8 199 Kõik Ant Sebastian 00:13:58 36
9 77 Kõik Lemloch Oskar 00:14:48 35
10 80 Kõik Linno Petter 00:15:02 34
11 9 Kõik Nöps Joosep 00:15:16 33
12 209 Kõik Toomsalu Josten 00:15:20 32
13 211 Kõik Liidres Rudolf 00:18:38 31
14 202 Kõik Raev Trevor 00:19:01 30
M12 10-15min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Normak Magnus 00:11:02 50
2 8 Kõik M Sumberg Steven 00:11:52 45
3 7 Kõik M Suppi Simon 00:12:08 42
4 81 Kõik M Järv Uku 00:12:36 40
5 6 Kõik M Välja Maikel Magnus 00:12:43 39
6 214 Kõik M Semjonov Silver 00:12:59 38
7 150 Kõik M Kertsman Kevin 00:13:24 37
8 199 Kõik M Ant Sebastian 00:13:58 36
9 77 Kõik M Lemloch Oskar 00:14:48 35
10 80 Kõik M Linno Petter 00:15:02 34
11 9 Kõik M Nöps Joosep 00:15:16 33
12 209 Kõik M Toomsalu Josten 00:15:20 32
13 211 Kõik M Liidres Rudolf 00:18:38 31
14 202 Kõik M Raev Trevor 00:19:01 30
M12 10-15min sõit M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M12 Normak Magnus 00:11:02 50
2 8 M12 Sumberg Steven 00:11:52 45
3 7 M12 Suppi Simon 00:12:08 42
4 81 M12 Järv Uku 00:12:36 40
5 6 M12 Välja Maikel Magnus 00:12:43 39
6 214 M12 Semjonov Silver 00:12:59 38
7 150 M12 Kertsman Kevin 00:13:24 37
8 199 M12 Ant Sebastian 00:13:58 36
9 77 M12 Lemloch Oskar 00:14:48 35
10 80 M12 Linno Petter 00:15:02 34
11 9 M12 Nöps Joosep 00:15:16 33
12 209 M12 Toomsalu Josten 00:15:20 32
13 211 M12 Liidres Rudolf 00:18:38 31
14 202 M12 Raev Trevor 00:19:01 30
N12 10-15 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Marta 00:12:55 50
2 79 Kõik Pesor Pauliine 00:13:31 45
3 78 Kõik Pesor Roosmarii 00:14:12 42
4 16 Kõik Mitt Kertu 00:15:50 40
5 15 Kõik Linnas Lisette 00:18:50 39
6 205 Kõik Adusoo Mirle-Neora 00:19:31 38
7 208 Kõik Haljaste Lisandra 00:20:54 37
N12 10-15 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik N Mõttus Marta 00:12:55 50
2 79 Kõik N Pesor Pauliine 00:13:31 45
3 78 Kõik N Pesor Roosmarii 00:14:12 42
4 16 Kõik N Mitt Kertu 00:15:50 40
5 15 Kõik N Linnas Lisette 00:18:50 39
6 205 Kõik N Adusoo Mirle-Neora 00:19:31 38
7 208 Kõik N Haljaste Lisandra 00:20:54 37
N12 10-15 min sõit N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 N12 Mõttus Marta 00:12:55 50
2 79 N12 Pesor Pauliine 00:13:31 45
3 78 N12 Pesor Roosmarii 00:14:12 42
4 16 N12 Mitt Kertu 00:15:50 40
5 15 N12 Linnas Lisette 00:18:50 39
6 205 N12 Adusoo Mirle-Neora 00:19:31 38
7 208 N12 Haljaste Lisandra 00:20:54 37
M14 20-30min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:25:59 50
2 17 Kõik Suppi Sebastian 00:26:04 45
3 30 Kõik Kajo Herlen 00:27:55 42
4 28 Kõik Tammeleht Egert 00:28:18 40
5 153 Kõik Chornohor Ivan 00:29:11 39
6 23 Kõik Arro Mihkel 00:29:31 38
7 19 Kõik Hommik Uko 00:29:49 37
8 24 Kõik Konga Marten 00:30:21 36
9 26 Kõik Õruste Kristo 00:31:39 35
10 192 Kõik Järvsoo Jorgen 00:32:07 34
11 91 Kõik Läänsoo Oliver 00:32:49 33
12 179 Kõik Tammistu Leander 00:33:25 32
13 156 Kõik Shelenkov Artem 00:33:41 31
14 21 Kõik Lond Niklas 00:34:19 30
15 29 Kõik Koonik Harri Alfred 00:34:29 29
16 22 Kõik Hynninen Richard 00:35:09 28
17 184 Kõik Kiivit Ott 00:36:06 27
18 206 Kõik Mollberg Karl-Henrik 00:39:52 26
19 160 Kõik Tamm Sten 00:48:28 25
M14 20-30min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:25:59 50
2 17 Kõik M Suppi Sebastian 00:26:04 45
3 30 Kõik M Kajo Herlen 00:27:55 42
4 28 Kõik M Tammeleht Egert 00:28:18 40
5 153 Kõik M Chornohor Ivan 00:29:11 39
6 23 Kõik M Arro Mihkel 00:29:31 38
7 19 Kõik M Hommik Uko 00:29:49 37
8 24 Kõik M Konga Marten 00:30:21 36
9 26 Kõik M Õruste Kristo 00:31:39 35
10 192 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:32:07 34
11 91 Kõik M Läänsoo Oliver 00:32:49 33
12 179 Kõik M Tammistu Leander 00:33:25 32
13 156 Kõik M Shelenkov Artem 00:33:41 31
14 21 Kõik M Lond Niklas 00:34:19 30
15 29 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:34:29 29
16 22 Kõik M Hynninen Richard 00:35:09 28
17 184 Kõik M Kiivit Ott 00:36:06 27
18 206 Kõik M Mollberg Karl-Henrik 00:39:52 26
19 160 Kõik M Tamm Sten 00:48:28 25
M14 20-30min sõit M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 25 M14 Orav Hugo Hendrik 00:25:59 50
2 17 M14 Suppi Sebastian 00:26:04 45
3 30 M14 Kajo Herlen 00:27:55 42
4 28 M14 Tammeleht Egert 00:28:18 40
5 153 M14 Chornohor Ivan 00:29:11 39
6 23 M14 Arro Mihkel 00:29:31 38
7 19 M14 Hommik Uko 00:29:49 37
8 24 M14 Konga Marten 00:30:21 36
9 26 M14 Õruste Kristo 00:31:39 35
10 192 M14 Järvsoo Jorgen 00:32:07 34
11 91 M14 Läänsoo Oliver 00:32:49 33
12 179 M14 Tammistu Leander 00:33:25 32
13 156 M14 Shelenkov Artem 00:33:41 31
14 21 M14 Lond Niklas 00:34:19 30
15 29 M14 Koonik Harri Alfred 00:34:29 29
16 22 M14 Hynninen Richard 00:35:09 28
17 184 M14 Kiivit Ott 00:36:06 27
18 206 M14 Mollberg Karl-Henrik 00:39:52 26
19 160 M14 Tamm Sten 00:48:28 25
N14 20-30 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik Lemloch Loore CFC 00:31:56 50
2 31 Kõik Lensment Linda 00:32:48 45
3 197 Kõik Ärm Mirt 00:38:54 42
N14 20-30 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 Kõik N Lemloch Loore CFC 00:31:56 50
2 31 Kõik N Lensment Linda 00:32:48 45
3 197 Kõik N Ärm Mirt 00:38:54 42
N14 20-30 min sõit N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 76 N14 Lemloch Loore CFC 00:31:56 50
2 31 N14 Lensment Linda 00:32:48 45
3 197 N14 Ärm Mirt 00:38:54 42
M16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 Kõik Lavrenko Mikhail 00:42:20 50
2 33 Kõik Laidinen Arseni 00:44:46 45
3 127 Kõik Nirk Raul Richard 00:47:49 42
4 37 Kõik Aola Gevert 00:48:59 40
5 94 Kõik Vallimägi Tom 00:50:21 39
M16 30-45 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 Kõik M Lavrenko Mikhail 00:42:20 50
2 33 Kõik M Laidinen Arseni 00:44:46 45
3 127 Kõik M Nirk Raul Richard 00:47:49 42
4 37 Kõik M Aola Gevert 00:48:59 40
5 94 Kõik M Vallimägi Tom 00:50:21 39
M16 30-45 min sõit M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 151 M16 Lavrenko Mikhail 00:42:20 50
2 33 M16 Laidinen Arseni 00:44:46 45
3 127 M16 Nirk Raul Richard 00:47:49 42
4 37 M16 Aola Gevert 00:48:59 40
5 94 M16 Vallimägi Tom 00:50:21 39
N16 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik Rannala Maribel 00:49:15 50
2 44 Kõik Kaarjärv Mairit 00:50:55 45
3 42 Kõik Koik Mariann 00:52:38 42
4 165 Kõik Lutchenko Diana 00:54:46 40
5 152 Kõik Baderyk Viktoriia 00:57:15 39
N16 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Rannala Maribel 00:49:15 50
2 44 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:50:55 45
3 42 Kõik N Koik Mariann 00:52:38 42
4 165 Kõik N Lutchenko Diana 00:54:46 40
5 152 Kõik N Baderyk Viktoriia 00:57:15 39
N16 30-45 min sõit N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 N16 Rannala Maribel 00:49:15 50
2 44 N16 Kaarjärv Mairit 00:50:55 45
3 42 N16 Koik Mariann 00:52:38 42
4 165 N16 Lutchenko Diana 00:54:46 40
5 152 N16 Baderyk Viktoriia 00:57:15 39
MJ 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik Jürisaar Tauri 01:37:10 50
MJ 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 Kõik M Jürisaar Tauri 01:37:10 50
MJ 75-90 min sõit MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 MJ Jürisaar Tauri 01:37:10 50
NJ 30-45 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 Kõik Surva Karolin 00:49:47 50
2 49 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:50:19 45
3 51 Kõik Tegelmann Mia Carla 00:52:53 42
NJ 30-45 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 Kõik N Surva Karolin 00:49:47 50
2 49 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:50:19 45
3 51 Kõik N Tegelmann Mia Carla 00:52:53 42
NJ 30-45 min sõit NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 NJ Surva Karolin 00:49:47 50
2 49 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:50:19 45
3 51 NJ Tegelmann Mia Carla 00:52:53 42
MSen1 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik Ojavere Imre 01:31:13 50
2 101 Kõik Kivilo Henrik 01:35:54 45
3 43 Kõik Randma Kristjan AstroBaltics 01:28:15 42
4 118 Kõik Kopso Heigo 01:28:38 40
5 63 Kõik Pohl Marko A & T Spordiklubi 01:31:31 39
6 135 Kõik Tonts Raido Haaslava MTB 01:31:46 38
MSen1 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 Kõik M Ojavere Imre 01:31:13 50
2 101 Kõik M Kivilo Henrik 01:35:54 45
3 43 Kõik M Randma Kristjan AstroBaltics 01:28:15 42
4 118 Kõik M Kopso Heigo 01:28:38 40
5 63 Kõik M Pohl Marko A & T Spordiklubi 01:31:31 39
6 135 Kõik M Tonts Raido Haaslava MTB 01:31:46 38
MSen1 75-90 min sõit M-Sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 M-Sen1 Ojavere Imre 01:31:13 50
2 101 M-Sen1 Kivilo Henrik 01:35:54 45
3 43 M-Sen1 Randma Kristjan AstroBaltics 01:28:15 42
4 118 M-Sen1 Kopso Heigo 01:28:38 40
5 63 M-Sen1 Pohl Marko A & T Spordiklubi 01:31:31 39
6 135 M-Sen1 Tonts Raido Haaslava MTB 01:31:46 38
MSen2 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik Lepik Toomas 01:33:04 50
2 64 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:34:27 45
3 66 Kõik Rembla Egon 01:30:04 42
4 133 Kõik Teder Hardi 01:36:01 40
5 170 Kõik Ennok Tarmo CC Rota Mobilis 01:40:01 39
6 65 Kõik Erik Risto 01:44:27 38
MSen2 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 Kõik M Lepik Toomas 01:33:04 50
2 64 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:34:27 45
3 66 Kõik M Rembla Egon 01:30:04 42
4 133 Kõik M Teder Hardi 01:36:01 40
5 170 Kõik M Ennok Tarmo CC Rota Mobilis 01:40:01 39
6 65 Kõik M Erik Risto 01:44:27 38
MSen2 75-90min sõit M-Sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 96 M-Sen2 Lepik Toomas 01:33:04 50
2 64 M-Sen2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:34:27 45
3 66 M-Sen2 Rembla Egon 01:30:04 42
4 133 M-Sen2 Teder Hardi 01:36:01 40
5 170 M-Sen2 Ennok Tarmo CC Rota Mobilis 01:40:01 39
6 65 M-Sen2 Erik Risto 01:44:27 38
MSen3 75-90min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:32:04 50
2 68 Kõik Pedari Aimar 01:34:18 45
MSen3 75-90min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 Kõik M Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:32:04 50
2 68 Kõik M Pedari Aimar 01:34:18 45
MSen3 75-90min sõit M-Sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 142 M-Sen3 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 01:32:04 50
2 68 M-Sen3 Pedari Aimar 01:34:18 45
ME 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 191 Kõik Tarvis Peeter 01:28:01 50
2 177 Kõik Mesi Joosep Peloton 01:29:31 45
3 54 Kõik Tarassov Kirill 01:32:51 42
4 213 Kõik Närap Henry 01:35:42 40
ME 75-90 min sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 191 Kõik M Tarvis Peeter 01:28:01 50
2 177 Kõik M Mesi Joosep Peloton 01:29:31 45
3 54 Kõik M Tarassov Kirill 01:32:51 42
4 213 Kõik M Närap Henry 01:35:42 40
ME 75-90 min sõit ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 191 ME Tarvis Peeter 01:28:01 50
2 177 ME Mesi Joosep Peloton 01:29:31 45
3 54 ME Tarassov Kirill 01:32:51 42
4 213 ME Närap Henry 01:35:42 40
NE 75-90 min sõit Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:36:37 50
2 57 Kõik Kaarjärv Maris 01:40:56 45
3 106 Kõik Puhu Sille 01:30:32 42
NE 75-90 min sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:36:37 50
2 57 Kõik N Kaarjärv Maris 01:40:56 45
3 106 Kõik N Puhu Sille 01:30:32 42
NE 75-90 min sõit NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 NE Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 01:36:37 50
2 57 NE Kaarjärv Maris 01:40:56 45
3 106 NE Puhu Sille 01:30:32 42
Impression