N10 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:13:34 50
2 9 Kõik Rang Eleanor 00:13:48 45
3 124 Kõik Linnas Johanna 00:15:03 42
N10 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 Kõik N Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:13:34 50
2 9 Kõik N Rang Eleanor 00:13:48 45
3 124 Kõik N Linnas Johanna 00:15:03 42
N10 N10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 69 N10 Mitt Kertu Pärnu Spordiselts Kalev 00:13:34 50
2 9 N10 Rang Eleanor 00:13:48 45
3 124 N10 Linnas Johanna 00:15:03 42
M10 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik Sumberg Steven 00:10:21 50
2 5 Kõik Suppi Simon 00:10:30 45
3 71 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:11:30 42
4 88 Kõik Ormus Dominic 00:12:03 40
5 79 Kõik Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:12:04 39
6 3 Kõik Õruste Kristjan 00:13:15 38
7 193 Kõik Ebras Kristian 00:14:02 37
8 83 Kõik Meltsov Mattias 00:10:16 36
9 1 Kõik Lemloch Oskar 00:10:39 35
M10 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 Kõik M Sumberg Steven 00:10:21 50
2 5 Kõik M Suppi Simon 00:10:30 45
3 71 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:11:30 42
4 88 Kõik M Ormus Dominic 00:12:03 40
5 79 Kõik M Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:12:04 39
6 3 Kõik M Õruste Kristjan 00:13:15 38
7 193 Kõik M Ebras Kristian 00:14:02 37
8 83 Kõik M Meltsov Mattias 00:10:16 36
9 1 Kõik M Lemloch Oskar 00:10:39 35
M10 M10 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M10 Sumberg Steven 00:10:21 50
2 5 M10 Suppi Simon 00:10:30 45
3 71 M10 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:11:30 42
4 88 M10 Ormus Dominic 00:12:03 40
5 79 M10 Välja Maikel Magnus Aruküla põhikool 00:12:04 39
6 3 M10 Õruste Kristjan 00:13:15 38
7 193 M10 Ebras Kristian 00:14:02 37
8 83 M10 Meltsov Mattias 00:10:16 36
9 1 M10 Lemloch Oskar 00:10:39 35
N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik Mõttus Marta 00:10:06 50
2 15 Kõik Lensment Linda 00:10:11 45
3 64 Kõik Rang Gisele 00:11:57 42
4 125 Kõik Linnas Lisette 00:12:50 40
N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 Kõik N Mõttus Marta 00:10:06 50
2 15 Kõik N Lensment Linda 00:10:11 45
3 64 Kõik N Rang Gisele 00:11:57 42
4 125 Kõik N Linnas Lisette 00:12:50 40
N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 81 N12 Mõttus Marta 00:10:06 50
2 15 N12 Lensment Linda 00:10:11 45
3 64 N12 Rang Gisele 00:11:57 42
4 125 N12 Linnas Lisette 00:12:50 40
M12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik Tammeleht Egert 00:09:23 50
2 11 Kõik Õruste Kristo 00:09:40 45
3 10 Kõik Janno Ander 00:10:35 42
4 190 Kõik Roose Georg 00:11:23 40
5 89 Kõik Ormus Elvis 00:11:42 39
6 123 Kõik Nöps Joosep 00:13:56 38
M12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 Kõik M Tammeleht Egert 00:09:23 50
2 11 Kõik M Õruste Kristo 00:09:40 45
3 10 Kõik M Janno Ander 00:10:35 42
4 190 Kõik M Roose Georg 00:11:23 40
5 89 Kõik M Ormus Elvis 00:11:42 39
6 123 Kõik M Nöps Joosep 00:13:56 38
M12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M12 Tammeleht Egert 00:09:23 50
2 11 M12 Õruste Kristo 00:09:40 45
3 10 M12 Janno Ander 00:10:35 42
4 190 M12 Roose Georg 00:11:23 40
5 89 M12 Ormus Elvis 00:11:42 39
6 123 M12 Nöps Joosep 00:13:56 38
N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik Lemloch Loore 00:38:58 50
2 25 Kõik Pohl Lauren 00:41:51 45
3 28 Kõik Koik Mariann 00:42:15 42
N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 Kõik N Lemloch Loore 00:38:58 50
2 25 Kõik N Pohl Lauren 00:41:51 45
3 28 Kõik N Koik Mariann 00:42:15 42
N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 N14 Lemloch Loore 00:38:58 50
2 25 N14 Pohl Lauren 00:41:51 45
3 28 N14 Koik Mariann 00:42:15 42
M14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tammepuu Riko 00:32:08 50
2 20 Kõik Suppi Sebastian 00:33:19 45
3 18 Kõik Hürden Ralf 00:35:02 42
4 24 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:35:41 40
5 17 Kõik Mäeuibo Riko 00:38:02 39
6 70 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:40 38
7 159 Kõik Linnas Oliver 00:34:39 37
M14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tammepuu Riko 00:32:08 50
2 20 Kõik M Suppi Sebastian 00:33:19 45
3 18 Kõik M Hürden Ralf 00:35:02 42
4 24 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:35:41 40
5 17 Kõik M Mäeuibo Riko 00:38:02 39
6 70 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:40 38
7 159 Kõik M Linnas Oliver 00:34:39 37
M14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M14 Tammepuu Riko 00:32:08 50
2 20 M14 Suppi Sebastian 00:33:19 45
3 18 M14 Hürden Ralf 00:35:02 42
4 24 M14 Orav Hugo Hendrik 00:35:41 40
5 17 M14 Mäeuibo Riko 00:38:02 39
6 70 M14 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:38:40 38
7 159 M14 Linnas Oliver 00:34:39 37
N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik Kivistu Eliise 01:24:52 50
N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 Kõik N Kivistu Eliise 01:24:52 50
N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 N16 Kivistu Eliise 01:24:52 50
M16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik Mõttus Matthias 00:56:55 50
2 72 Kõik Mäeuibo Markus 00:57:59 45
3 195 Kõik Laidinen Arseni 01:05:26 42
M16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 Kõik M Mõttus Matthias 00:56:55 50
2 72 Kõik M Mäeuibo Markus 00:57:59 45
3 195 Kõik M Laidinen Arseni 01:05:26 42
M16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 84 M16 Mõttus Matthias 00:56:55 50
2 72 M16 Mäeuibo Markus 00:57:59 45
3 195 M16 Laidinen Arseni 01:05:26 42
NJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 188 Kõik Prants Annabrit KJK 01:13:01 50
2 196 Kõik Tammsoo Carolin 01:28:32 45
NJ Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 188 Kõik N Prants Annabrit KJK 01:13:01 50
2 196 Kõik N Tammsoo Carolin 01:28:32 45
NJ NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 188 NJ Prants Annabrit KJK 01:13:01 50
2 196 NJ Tammsoo Carolin 01:28:32 45
ME Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 186 Kõik Loo Martin 01:19:02 50
ME Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 186 Kõik M Loo Martin 01:19:02 50
ME ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 186 ME Loo Martin 01:19:02 50
NE Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 197 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:22:54 50
2 198 Kõik Puhu Sille 01:31:00 45
NE Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 197 Kõik N Mõttus Mari-Liis 01:22:54 50
2 198 Kõik N Puhu Sille 01:31:00 45
NE NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 197 NE Mõttus Mari-Liis 01:22:54 50
2 198 NE Puhu Sille 01:31:00 45
MJ Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:33:44 50
2 32 Kõik Jürisaar Tauri 01:20:06 45
MJ Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:33:44 50
2 32 Kõik M Jürisaar Tauri 01:20:06 45
MJ MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 MJ Puuorg Johann Mattias 01:33:44 50
2 32 MJ Jürisaar Tauri 01:20:06 45
M-sport Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik Kaldoja Raiko 01:28:59 50
M-sport Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 Kõik M Kaldoja Raiko 01:28:59 50
M-sport M-sport võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 60 M-sport Kaldoja Raiko 01:28:59 50
M-sen1 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik Ojavere Imre 01:24:54 50
2 42 Kõik Pohl Marko 01:32:27 45
3 44 Kõik Stüf Erkki 01:32:34 42
M-sen1 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 Kõik M Ojavere Imre 01:24:54 50
2 42 Kõik M Pohl Marko 01:32:27 45
3 44 Kõik M Stüf Erkki 01:32:34 42
M-sen1 M-sen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 46 M-sen1 Ojavere Imre 01:24:54 50
2 42 M-sen1 Pohl Marko 01:32:27 45
3 44 M-sen1 Stüf Erkki 01:32:34 42
M-sen2 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik Malva Margus CC Rota Mobilis 01:27:26 50
2 187 Kõik Vsivtsev Vladimir 01:28:07 45
3 194 Kõik Ebras Kristo 01:19:04 42
4 50 Kõik Rembla Egon 01:19:43 40
5 47 Kõik Mäggi Martin 01:24:41 39
6 55 Kõik Erik Risto 01:32:14 38
M-sen2 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 Kõik M Malva Margus CC Rota Mobilis 01:27:26 50
2 187 Kõik M Vsivtsev Vladimir 01:28:07 45
3 194 Kõik M Ebras Kristo 01:19:04 42
4 50 Kõik M Rembla Egon 01:19:43 40
5 47 Kõik M Mäggi Martin 01:24:41 39
6 55 Kõik M Erik Risto 01:32:14 38
M-sen2 M-sen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 51 M-sen2 Malva Margus CC Rota Mobilis 01:27:26 50
2 187 M-sen2 Vsivtsev Vladimir 01:28:07 45
3 194 M-sen2 Ebras Kristo 01:19:04 42
4 50 M-sen2 Rembla Egon 01:19:43 40
5 47 M-sen2 Mäggi Martin 01:24:41 39
6 55 M-sen2 Erik Risto 01:32:14 38
M-sen3 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik Neemela Tarmo 01:28:19 50
2 59 Kõik Reiska Alar 01:23:02 45
3 57 Kõik Haas Marco 01:33:56 42
M-sen3 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 Kõik M Neemela Tarmo 01:28:19 50
2 59 Kõik M Reiska Alar 01:23:02 45
3 57 Kõik M Haas Marco 01:33:56 42
M-sen3 M-sen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 99 M-sen3 Neemela Tarmo 01:28:19 50
2 59 M-sen3 Reiska Alar 01:23:02 45
3 57 M-sen3 Haas Marco 01:33:56 42
Impression