Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:05 1507
2 2 Kõik Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:56:06 1495
3 4 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:56:33 1492
4 26 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:57:18 1479
5 80 Kõik Kovgers Kristers 01:57:18 1473
6 20 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 01:58:39 1470
7 10 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:58:39 1468
8 28 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:58:42 1466
9 11 Kõik Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:58:46 1464
10 15 Kõik Ainsalu Markku Velohunt ProTeam 01:58:51 1462
11 33 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 01:58:53 1460
12 18 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:59:04 1458
13 39 Kõik Rusovitš Dmitri 02:01:18 1456
14 32 Kõik Epner Indrek 02:01:18 1454
15 37 Kõik Stüf Erkki 02:01:18 1452
16 25 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:18 1451
17 7 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:01:20 1450
18 99 Kõik Selder Taavi 02:01:32 1449
19 21 Kõik Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:01:40 1448
20 94 Kõik Küüt Oskar 02:02:23 1447
21 53 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:02:25 1446
22 50 Kõik Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:02:27 1445
23 16 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:03:02 1444
24 34 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:03:03 1443
25 63 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 1 02:03:05 1442
26 44 Kõik Pilv Armin TEAM ANTSLA 02:03:06 1441
27 52 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:03:12 1440
28 22 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:03:14 1439
29 43 Kõik Mitt Virgo 02:03:17 1438
30 36 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:18 1437
31 81 Kõik Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:03:19 1436
32 61 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:20 1435
33 13 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:03:22 1434
34 59 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:30 1433
35 60 Kõik Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 02:03:31 1432
36 119 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:03:34 1431
37 51 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:03:45 1430
38 42 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:58 1429
39 17 Kõik Malva Margus CCRM 1 02:06:59 1428
40 29 Kõik Post Ken 02:07:00 1427
41 211 Kõik Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:01 1426
42 47 Kõik Raja Aigar FREESPORT 02:07:02 1425
43 69 Kõik Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:02 1424
44 93 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 02:07:11 1423
45 122 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:07:18 1422
46 103 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:07:19 1421
47 56 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 02:07:32 1420
48 77 Kõik Haav Viljar V/H Team 02:08:15 1419
49 70 Kõik Mõttus Mari-Liis 02:08:17 1418
50 87 Kõik Sala Alar 02:08:18 1417
51 35 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:08:24 1416
52 113 Kõik Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:08:51 1415
53 111 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:09:05 1414
54 112 Kõik Rembla Egon SPORTLOVE 02:09:07 1413
55 96 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:09:08 1412
56 78 Kõik Einroos Raino CCRM 1 02:09:11 1411
57 64 Kõik Molev Juri 02:09:11 1410
58 116 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:09:11 1409
59 95 Kõik Teder Feeliks 02:09:12 1408
60 85 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:22 1407
61 67 Kõik Reiska Alar 02:09:42 1406
62 217 Kõik Mets Rudolf 02:10:16 1405
63 140 Kõik Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:11:25 1404
64 97 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:11:56 1403
65 79 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:11:57 1402
66 115 Kõik Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:11:57 1401
67 83 Kõik Maarits Andres 02:11:59 1400
68 55 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:12:02 1399
69 100 Kõik Mäggi Martin SPORTLOVE 02:12:02 1398
70 141 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:12:20 1397
71 72 Kõik Ennok Tarmo CCRM 2 02:12:30 1396
72 86 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:30 1395
73 46 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 3 02:12:30 1394
74 524 Kõik Anipai Meelis - 02:13:01 1393
75 114 Kõik Johanson Sergei velo clubbers 02:13:01 1392
76 173 Kõik Valgma Raini SAQ SC 1 02:13:03 1391
77 73 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:13:10 1390
78 107 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:13:14 1389
79 104 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:13:16 1388
80 75 Kõik Beljajev Vladimir 02:13:18 1387
81 147 Kõik Sigus Marko 02:13:21 1386
82 197 Kõik Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:13:44 1385
83 110 Kõik Kivirüüt Margus 02:14:00 1384
84 137 Kõik Eelma Tõnu RR Siplased / VIITNA KÕRTS 02:14:01 1383
85 569 Kõik Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:14:17 1382
86 124 Kõik Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:14:36 1381
87 151 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:14:44 1380
88 572 Kõik Cabulis Edzus 02:14:52 1379
89 208 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:14:53 1378
90 102 Kõik Sepp Tõnis 02:14:54 1377
91 98 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:14:55 1376
92 6 Kõik Kruuser Kaarel Hawaii 02:15:34 1375
93 143 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:15:34 1374
94 146 Kõik Mets Are 02:15:34 1373
95 88 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:16:35 1372
96 109 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:16:36 1371
97 157 Kõik Erik Risto SPORTLOVE 02:16:38 1370
98 108 Kõik Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:16:39 1369
99 65 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:17:15 1368
100 155 Kõik Killing Keito Kalakuningad 02:17:15 1367
101 106 Kõik Koik Kristjan 02:17:22 1366
102 68 Kõik Vsivtsev Vladimir 02:17:44 1365
103 74 Kõik Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:17:47 1364
104 156 Kõik Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:17:49 1363
105 126 Kõik Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:17:53 1362
106 598 Kõik Pärsim Rasmus Haaslava MTB 02:17:53 1361
107 182 Kõik Tokko Rainer CCRM 2 02:18:02 1360
108 546 Kõik Läänemets Rait 02:18:12 1359
109 153 Kõik Kovgere Beate 02:18:13 1358
110 66 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:18:14 1357
111 139 Kõik Ever Riho velo clubbers 02:18:19 1356
112 134 Kõik Lapšin Vladimir 02:18:56 1355
113 392 Kõik Laos Joosep 02:19:19 1354
114 149 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:19:19 1353
115 180 Kõik Teder Hardi 02:19:26 1352
116 209 Kõik Saarva Silver 02:19:28 1351
117 170 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:19:42 1350
118 144 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:19:43 1349
119 259 Kõik Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:19:46 1348
120 191 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:19:47 1347
121 148 Kõik Morgun Timofei ABB 02:19:48 1346
122 221 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:20:18 1345
123 179 Kõik Elo Armas 02:20:29 1344
124 558 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:20:37 1343
125 160 Kõik Sildre Martin 02:20:43 1342
126 280 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 02:20:43 1341
127 154 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:20:47 1340
128 565 Kõik Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:20:49 1339
129 159 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:20:51 1338
130 192 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:21:00 1337
131 226 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:21:00 1336
132 185 Kõik Alaväli Ülari 02:21:01 1335
133 246 Kõik Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:21:08 1334
134 520 Kõik Laanoja Risto Metsapeatus 02:21:31 1333
135 365 Kõik Isop Veiko 02:21:31 1332
136 92 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:21:32 1331
137 105 Kõik Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:21:34 1330
138 188 Kõik Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:21:40 1329
139 176 Kõik Kallas Karl 02:21:45 1328
140 223 Kõik Elu Margus AT SPORT KIA 02:21:47 1327
141 193 Kõik Kollo Tiit Filter As 02:21:52 1326
142 233 Kõik Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:22:03 1325
143 200 Kõik Raaper Risto 02:22:05 1324
144 213 Kõik Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:22:20 1323
145 136 Kõik Rätsep Raul 02:22:37 1322
146 169 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:22:43 1321
147 234 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 2 02:22:43 1320
148 183 Kõik Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:22:45 1319
149 158 Kõik Talumaa Raul CCRM 3 02:22:45 1318
150 121 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:22:46 1317
151 167 Kõik Heinsoo Sander 02:23:08 1316
152 224 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:23:41 1315
153 229 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:23:45 1314
154 244 Kõik Shemarin Viktor 02:23:48 1313
155 171 Kõik Pilt Andrus SPORTLOVE 02:23:56 1312
156 199 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:03 1311
157 178 Kõik Saksniit Priit ONNINEN II 02:24:08 1310
158 186 Kõik Kannenberg Karli 02:24:13 1309
159 267 Kõik Kotkin Pavel 02:24:15 1308
160 371 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:24:21 1307
161 238 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:24:30 1306
162 254 Kõik Mooste Tarmo VIIMSI SPORT 02:24:40 1305
163 165 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:24:41 1304
164 240 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:24:56 1303
165 131 Kõik Nääme Alar AT SPORT KIA 02:25:00 1302
166 276 Kõik Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:25:05 1301
167 268 Kõik Sammul Janno SPORTLOVE 2 02:25:07 1300
168 249 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:13 1299
169 130 Kõik Põldoja Tauno 02:25:14 1298
170 231 Kõik Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:25:15 1297
171 263 Kõik Aasma Erko 02:25:21 1296
172 235 Kõik Lubi Tiit 02:25:25 1295
173 207 Kõik Terve Raivo 02:25:27 1294
174 120 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:25:28 1293
175 242 Kõik Reinson Mart SPORTLOVE 02:25:30 1292
176 560 Kõik Virgepuu Erko Swedbank 02:25:36 1291
177 215 Kõik Aule Krister VIIMSI SPORT 02:25:41 1290
178 559 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:26:33 1289
179 398 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:26:40 1288
180 150 Kõik Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:27:01 1287
181 260 Kõik Kumm Karl-Erik 02:27:02 1286
182 247 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:27:24 1285
183 399 Kõik Ilves Filipp 02:27:45 1284
184 309 Kõik Kogermann Madis SAQ SC 1 02:27:46 1283
185 212 Kõik Haas Marco SAQ SC 2 02:27:48 1282
186 202 Kõik Teearu Hans OTEPÄÄ VANDAD 02:27:49 1281
187 341 Kõik Kivikas Eero 02:28:02 1280
188 31 Kõik Männi Mattias 02:28:02 1279
189 564 Kõik Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:28:13 1278
190 318 Kõik Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:28:19 1277
191 214 Kõik Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 02:28:40 1276
192 461 Kõik Mannima Tatjana Cosmos 02:28:42 1275
193 177 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:28:43 1274
194 452 Kõik Sigus Martin 02:28:47 1273
195 245 Kõik Piliste Andi ALD AUTOMOTIVE 02:29:12 1272
196 297 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:29:15 1271
197 227 Kõik Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:29:34 1270
198 275 Kõik Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:29:37 1269
199 340 Kõik Eensalu Indrek 02:29:54 1268
200 400 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:29:55 1267
201 293 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:30:03 1266
202 270 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:30:16 1265
203 265 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:30:18 1264
204 218 Kõik Lensment Tõnu 02:30:47 1263
205 322 Kõik Kruustük Janno SAQ SC 1 02:30:55 1262
206 286 Kõik Mangelsoo Janno 02:31:01 1261
207 206 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:31:12 1260
208 296 Kõik Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:31:21 1259
209 343 Kõik Priks Hanno 02:31:27 1258
210 222 Kõik Eilo Siim SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:31:32 1257
211 590 Kõik Sei Priit SeiCom aknatehas 02:31:35 1256
212 305 Kõik Kurm Peeter 02:31:41 1255
213 205 Kõik Kimmel Robert 02:31:52 1254
214 258 Kõik Danilas Hans Markus Fixus Otepää 02:31:55 1253
215 152 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:01 1252
216 312 Kõik Oruste Andrus 02:32:03 1251
217 575 Kõik Luha Leivo 02:32:07 1250
218 540 Kõik Stepušin Aleksandr 02:32:37 1249
219 298 Kõik Ellermaa Janno 02:32:47 1248
220 323 Kõik Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:33:01 1247
221 252 Kõik Nagel Rainer KULGUR TEAM 2 02:33:13 1246
222 382 Kõik Kirillova Jelena 02:33:35 1245
223 313 Kõik Lesihhin Roman 02:33:48 1244
224 308 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:33:52 1243
225 257 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:55 1242
226 320 Kõik Dubrov Einar 02:34:09 1241
227 597 Kõik Jaruškin Aleskei 02:34:12 1240
228 306 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:34:18 1239
229 384 Kõik Koik Meelis Porter Racing 02:34:22 1238
230 369 Kõik Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:34:33 1237
231 354 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:34:52 1236
232 273 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:34:55 1235
233 454 Kõik Zobnitsev Juri JZ 02:34:56 1234
234 262 Kõik Jurlov Sergei 02:35:14 1233
235 285 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:35:18 1232
236 522 Kõik Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:35:19 1231
237 469 Kõik Heinrichsen Tanel 02:35:19 1230
238 301 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:35:19 1229
239 290 Kõik Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:35:21 1228
240 586 Kõik Kaljumäe Aivo VIIMSI SPORT 02:35:53 1227
241 337 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:36:01 1226
242 302 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:36:09 1225
243 534 Kõik Kivisiv Oskar 02:36:11 1224
244 379 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:36:16 1223
245 138 Kõik Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:36:41 1222
246 220 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:36:47 1221
247 364 Kõik Kesvatera Andres 02:37:01 1220
248 591 Kõik Tuuna Toomas Rakvere Rattaklubi Siplased 02:37:04 1219
249 549 Kõik Kaasik Georg 02:37:19 1218
250 335 Kõik Vare Alo 02:37:28 1217
251 241 Kõik Sildaru Kalev 02:37:29 1216
252 317 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:37:30 1215
253 573 Kõik Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:37:31 1214
254 570 Kõik Sildaru Kristo 02:37:35 1213
255 274 Kõik Agu Mairold 02:37:48 1212
256 294 Kõik Üprus Fred KULGUR TEAM 2 02:37:55 1211
257 376 Kõik Maidla Priit 02:38:13 1210
258 253 Kõik Eenraid Priit 02:38:14 1209
259 353 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:38:35 1208
260 248 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:38:43 1207
261 272 Kõik Grüning Urmas REDBIKE TEAM IV 02:38:58 1206
262 401 Kõik Siimer Martin 02:39:06 1205
263 279 Kõik Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:39:08 1204
264 303 Kõik Saarep Peeter 02:39:10 1203
265 515 Kõik Koosapoeg Kaarel 02:39:12 1202
266 530 Kõik Valgur Gunnar BALTIC AGRO 2 02:39:16 1201
267 307 Kõik Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:39:18 1200
268 283 Kõik Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:39:19 1199
269 345 Kõik Vallik Kenneth 02:39:19 1198
270 375 Kõik Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:39:23 1197
271 394 Kõik Prants Aivar 02:39:26 1196
272 453 Kõik Märtin Kristi Rae Rattaklubi II 02:39:40 1195
273 243 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:39:44 1194
274 359 Kõik Malva Leila CCRM 2 02:39:46 1193
275 172 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:39:47 1192
276 594 Kõik Rooden Märt 02:39:51 1191
277 289 Kõik Ernits Ardu Vänta aga 02:39:52 1190
278 304 Kõik Kozlov Raul 02:40:20 1189
279 311 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:40:27 1188
280 316 Kõik Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:40:32 1187
281 593 Kõik Zacek Kristo 02:40:39 1186
282 346 Kõik Bulak Raiki 02:40:44 1185
283 333 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina PORTER RACING NAISED 02:40:44 1184
284 310 Kõik Tamm Hando Kalakuningad 02:40:53 1183
285 402 Kõik Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:40:56 1182
286 300 Kõik Meidla Margus ONNINEN III 02:40:57 1181
287 599 Kõik Leppik Andri 02:40:59 1180
288 295 Kõik Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:41:12 1179
289 389 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:41:13 1178
290 339 Kõik Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:41:24 1177
291 556 Kõik Härmaorg Tarmo 02:42:09 1176
292 201 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:42:21 1175
293 168 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:42:21 1174
294 596 Kõik Salumäe Madis MTÜ Spordiselts 02:42:24 1173
295 422 Kõik Kalamees Mihkel 02:42:36 1172
296 163 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:42:40 1171
297 329 Kõik Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:43:15 1170
298 424 Kõik Lipvars Jaanus 02:43:22 1169
299 444 Kõik Kangur Ando 02:43:30 1168
300 349 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:43:32 1167
301 418 Kõik Pallase Janek Konstantin Pätsi Vabaõhukool 02:43:34 1166
302 331 Kõik Semjonov Veiko 02:43:57 1165
303 350 Kõik Liivet Lauri Atea AS 02:44:18 1164
304 291 Kõik Peterson Marko 02:44:21 1163
305 508 Kõik Mändla Kaupo 02:44:26 1162
306 421 Kõik Õun Rasmus 02:44:30 1161
307 187 Kõik Mettis Veiko TAIVOSTER / BOSCH 02:44:32 1160
308 557 Kõik Kitsing Taivo Telia Spordiklubi 02:44:53 1159
309 281 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:45:39 1158
310 410 Kõik Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:45:52 1157
311 537 Kõik Vaitmaa Rainer 02:46:19 1156
312 374 Kõik Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:46:36 1155
313 403 Kõik Eeriksoo Indrek 101.KK 02:46:38 1154
314 413 Kõik Abras Hanno 02:46:38 1153
315 535 Kõik Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:46:44 1152
316 548 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:46:47 1151
317 373 Kõik Kisant Karol 02:46:57 1150
318 574 Kõik Aros Silver Silfer OÜ 02:47:10 1149
319 385 Kõik Mikk Mait 02:47:12 1148
320 485 Kõik Toots Tanel 02:47:21 1147
321 288 Kõik Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:47:26 1146
322 367 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:48:21 1145
323 411 Kõik Mikk Karin 02:48:32 1144
324 467 Kõik Vabamägi Eero Postimees 02:48:33 1143
325 355 Kõik Luiga Einar 02:48:47 1142
326 427 Kõik Sepp Marika Viimsi Rattaklubi 02:49:12 1141
327 404 Kõik Paju Andres 02:49:19 1140
328 383 Kõik Fuks Vahur 02:49:21 1139
329 330 Kõik Kivipõld Veiko 02:49:27 1138
330 388 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS. 02:49:30 1137
331 356 Kõik Ambos Riivo 02:49:33 1136
332 175 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:49:34 1135
333 348 Kõik Pauklin Roland 02:49:34 1134
334 561 Kõik Pärn Aare 02:49:34 1133
335 496 Kõik Rajamets Andres Ensto Ensek AS 02:49:38 1132
336 414 Kõik Suurkivi Tauno Päästeamet 02:49:39 1131
337 578 Kõik Rist Veiko Veiko 02:49:43 1130
338 314 Kõik Lõsov Olev 02:49:45 1129
339 372 Kõik Reimann Gea REDBIKE NAISED 02:49:50 1128
340 251 Kõik Suokas Heikki 02:50:01 1127
341 450 Kõik Koik Kaire PORTER RACING NAISED 02:50:07 1126
342 542 Kõik Kurve Priit Päästeamet 02:50:32 1125
343 446 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 02:50:38 1124
344 587 Kõik Tsudajev Vladimir Narva Baza 02:50:54 1123
345 261 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:50:54 1122
346 381 Kõik Ronimois Ruttar 02:50:56 1121
347 328 Kõik Lainevee Ivika Redbike Rattaklubi 02:50:56 1120
348 504 Kõik Tsvetkov Roman 02:51:13 1119
349 393 Kõik Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:51:22 1118
350 196 Kõik Malsroos Mait 02:51:39 1117
351 451 Kõik Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:51:43 1116
352 463 Kõik Hallikas Kaarel 02:51:44 1115
353 436 Kõik Kask Holger 02:51:44 1114
354 579 Kõik Kõivumägi Elis Reach-U 02:52:00 1113
355 282 Kõik Saarna Henrik 02:52:19 1112
356 408 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:53:10 1111
357 499 Kõik Konga Anu PORTER RACING NAISED 02:53:12 1110
358 266 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:53:13 1109
359 547 Kõik Vuin Indrek VELOPLUS 02:53:17 1108
360 419 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 02:54:28 1107
361 420 Kõik Ahu Ülo 02:54:30 1106
362 577 Kõik Mardim Mario VILJANDI RATTAKLUBI 02:54:35 1105
363 441 Kõik Lossev Andrei Deck Marine Systems 02:54:38 1104
364 423 Kõik Virkebau Ardo 02:55:27 1103
365 447 Kõik Lodjak Lauri 02:56:04 1102
366 362 Kõik Niggulis Ott 02:56:08 1101
367 472 Kõik Tammin Raul 02:56:58 1100
368 325 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:57:16 1099
369 571 Kõik Murdsalu Margus 02:57:33 1098
370 127 Kõik Sala Arvo 02:57:43 1097
371 352 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:57:49 1096
372 506 Kõik Olt Oliver 02:58:07 1095
373 366 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:58:26 1094
374 464 Kõik Udumäe Kaisi 02:59:19 1093
375 529 Kõik Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 03:00:20 1092
376 500 Kõik Trei Vahur VIIMSI SPORT 03:00:54 1091
377 584 Kõik Sirvel Margus Rakvere Rattaklubi Siplased 03:01:08 1090
378 554 Kõik Kuutma Kevin TEAM ENERVIT ESTONIA 03:01:27 1089
379 459 Kõik Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 03:01:48 1088
380 462 Kõik Jaaku Mati 03:01:54 1087
381 595 Kõik Sepp Eedi 03:01:55 1086
382 531 Kõik Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:01:56 1085
383 545 Kõik Seepõld Rain #HeadInimesed 03:02:17 1084
384 465 Kõik Altosaar Rain Mees metsast 03:02:41 1083
385 417 Kõik Ellmann Toomas TEAM ENERVIT ESTONIA 03:03:31 1082
386 342 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 03:03:56 1081
387 129 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 03:03:57 1080
388 478 Kõik Vilpart Toomas 03:04:43 1079
389 415 Kõik Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:04:50 1078
390 563 Kõik Kask Toomas 03:05:46 1077
391 468 Kõik Hlebnikov Aleksandr 03:05:57 1076
392 555 Kõik Paas Olari Errington Grupp OÜ 03:06:11 1075
393 425 Kõik Isop Vallo 03:06:14 1074
394 589 Kõik Rassadkin Kalle IKS 03:06:29 1073
395 588 Kõik Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 03:06:30 1072
396 360 Kõik Paal Peet 03:07:35 1071
397 448 Kõik Vunk Mihkel 03:07:38 1070
398 487 Kõik Zdanavicius Tomas 03:07:58 1069
399 482 Kõik Niin Taaro 03:08:39 1068
400 568 Kõik Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:08:49 1067
401 433 Kõik Vallimäe Kristjan 03:09:05 1066
402 407 Kõik Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:09:11 1065
403 526 Kõik Kaar Rainer 03:10:49 1064
404 443 Kõik Rüütel Alo 03:11:03 1063
405 334 Kõik Konsap Ats Simuna SK 03:11:29 1062
406 440 Kõik Haljand Margo 03:11:58 1061
407 439 Kõik Otsa Arne 03:13:08 1060
408 474 Kõik Gerndorf Urmas 03:16:39 1059
409 475 Kõik Kuslap Avo 03:16:54 1058
410 477 Kõik Jõõger Kulvo 03:18:07 1057
411 321 Kõik Padosepp Siim ReCycling Team 03:18:27 1056
412 378 Kõik Ruukholm Sven ReCycling Team 03:18:34 1055
413 532 Kõik Kaskema Sten 03:19:08 1054
414 592 Kõik Kõrgesaar Arti 03:19:50 1053
415 344 Kõik Kilp Marko velloklubi 03:20:07 1052
416 528 Kõik Nool Jürgen BALTIC AGRO 1 03:20:40 1051
417 583 Kõik Väli Margus 03:27:40 1050
418 497 Kõik Mikkelsaar Mart 03:27:50 1049
419 435 Kõik Räni Riho 03:28:23 1048
420 434 Kõik Venno Valdek Kose AMK 03:30:35 1047
421 428 Kõik Aru Marek 03:32:10 1046
422 509 Kõik Õunapuu Silver SAQ SC 2 03:32:33 1045
423 580 Kõik Paumer Kristjan 03:35:17 1044
424 449 Kõik Almiste Lehar 03:36:23 1043
425 544 Kõik Kambla Martin 03:36:24 1042
426 483 Kõik Vällik Maarika 03:37:41 1041
427 442 Kõik Jamnes Margus 03:39:54 1040
428 492 Kõik Virkepuu Mihkel 03:41:03 1039
429 494 Kõik Aasma Jan 03:41:58 1038
430 490 Kõik Hein Rain Õhuvägi 03:44:51 1037
431 562 Kõik Kelement Martin Õhuvägi 03:44:57 1036
432 332 Kõik Sankman Jüri 03:45:09 1035
433 380 Kõik Varik Meelis 03:45:10 1034
434 498 Kõik Leonov Artjom Kaitseliit 03:46:38 1033
435 505 Kõik Jaska Kristel 03:50:01 1032
436 514 Kõik Vilu Veiko 03:50:01 1031
437 576 Kõik Kirber Karoly 03:52:04 1030
438 539 Kõik Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:55:59 1029
439 495 Kõik Haarde Maiken 04:12:04 1028
440 416 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:12:18 1027
441 455 Kõik Liebert Kalle 04:26:30 1026
442 456 Kõik Puhang Mari 04:26:37 1025
443 525 Kõik Härmat Pelle 04:38:58 1024
444 523 Kõik Härmat Karin 04:39:12 1023
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:05 1507
2 2 Kõik M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:56:06 1495
3 4 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:56:33 1492
4 26 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:57:18 1479
5 80 Kõik M Kovgers Kristers 01:57:18 1473
6 20 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 01:58:39 1470
7 10 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:58:39 1468
8 28 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:58:42 1466
9 11 Kõik M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:58:46 1464
10 15 Kõik M Ainsalu Markku Velohunt ProTeam 01:58:51 1462
11 33 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 01:58:53 1460
12 18 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:59:04 1458
13 39 Kõik M Rusovitš Dmitri 02:01:18 1456
14 32 Kõik M Epner Indrek 02:01:18 1454
15 37 Kõik M Stüf Erkki 02:01:18 1452
16 25 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:18 1451
17 7 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:01:20 1450
18 99 Kõik M Selder Taavi 02:01:32 1449
19 21 Kõik M Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:01:40 1448
20 94 Kõik M Küüt Oskar 02:02:23 1447
21 53 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:02:25 1446
22 50 Kõik M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:02:27 1445
23 16 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:03:02 1444
24 34 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:03:03 1443
25 63 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:03:05 1442
26 44 Kõik M Pilv Armin TEAM ANTSLA 02:03:06 1441
27 52 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:03:12 1440
28 22 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:03:14 1439
29 43 Kõik M Mitt Virgo 02:03:17 1438
30 36 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:18 1437
31 81 Kõik M Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:03:19 1436
32 61 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:20 1435
33 13 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:03:22 1434
34 59 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:30 1433
35 60 Kõik M Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 02:03:31 1432
36 51 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:03:45 1430
37 42 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:58 1429
38 17 Kõik M Malva Margus CCRM 1 02:06:59 1428
39 29 Kõik M Post Ken 02:07:00 1427
40 211 Kõik M Kannel Alari AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:01 1426
41 47 Kõik M Raja Aigar FREESPORT 02:07:02 1425
42 69 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:02 1424
43 93 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 02:07:11 1423
44 122 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:07:18 1422
45 103 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:07:19 1421
46 56 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 02:07:32 1420
47 77 Kõik M Haav Viljar V/H Team 02:08:15 1419
48 87 Kõik M Sala Alar 02:08:18 1417
49 35 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:08:24 1416
50 113 Kõik M Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:08:51 1415
51 111 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:09:05 1414
52 112 Kõik M Rembla Egon SPORTLOVE 02:09:07 1413
53 96 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:09:08 1412
54 78 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 02:09:11 1411
55 64 Kõik M Molev Juri 02:09:11 1410
56 116 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:09:11 1409
57 95 Kõik M Teder Feeliks 02:09:12 1408
58 85 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:09:22 1407
59 67 Kõik M Reiska Alar 02:09:42 1406
60 217 Kõik M Mets Rudolf 02:10:16 1405
61 140 Kõik M Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:11:25 1404
62 97 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:11:56 1403
63 79 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:11:57 1402
64 115 Kõik M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:11:57 1401
65 83 Kõik M Maarits Andres 02:11:59 1400
66 100 Kõik M Mäggi Martin SPORTLOVE 02:12:02 1398
67 141 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:12:20 1397
68 72 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 2 02:12:30 1396
69 86 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:30 1395
70 46 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:12:30 1394
71 524 Kõik M Anipai Meelis - 02:13:01 1393
72 114 Kõik M Johanson Sergei velo clubbers 02:13:01 1392
73 173 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 1 02:13:03 1391
74 73 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:13:10 1390
75 107 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:13:14 1389
76 104 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:13:16 1388
77 75 Kõik M Beljajev Vladimir 02:13:18 1387
78 147 Kõik M Sigus Marko 02:13:21 1386
79 197 Kõik M Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:13:44 1385
80 110 Kõik M Kivirüüt Margus 02:14:00 1384
81 137 Kõik M Eelma Tõnu RR Siplased / VIITNA KÕRTS 02:14:01 1383
82 569 Kõik M Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:14:17 1382
83 124 Kõik M Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:14:36 1381
84 572 Kõik M Cabulis Edzus 02:14:52 1379
85 208 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:14:53 1378
86 102 Kõik M Sepp Tõnis 02:14:54 1377
87 98 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:14:55 1376
88 6 Kõik M Kruuser Kaarel Hawaii 02:15:34 1375
89 143 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:15:34 1374
90 146 Kõik M Mets Are 02:15:34 1373
91 88 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:16:35 1372
92 109 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:16:36 1371
93 157 Kõik M Erik Risto SPORTLOVE 02:16:38 1370
94 108 Kõik M Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:16:39 1369
95 65 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:17:15 1368
96 155 Kõik M Killing Keito Kalakuningad 02:17:15 1367
97 106 Kõik M Koik Kristjan 02:17:22 1366
98 68 Kõik M Vsivtsev Vladimir 02:17:44 1365
99 74 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:17:47 1364
100 156 Kõik M Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:17:49 1363
101 598 Kõik M Pärsim Rasmus Haaslava MTB 02:17:53 1361
102 182 Kõik M Tokko Rainer CCRM 2 02:18:02 1360
103 546 Kõik M Läänemets Rait 02:18:12 1359
104 66 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:18:14 1357
105 139 Kõik M Ever Riho velo clubbers 02:18:19 1356
106 134 Kõik M Lapšin Vladimir 02:18:56 1355
107 392 Kõik M Laos Joosep 02:19:19 1354
108 180 Kõik M Teder Hardi 02:19:26 1352
109 209 Kõik M Saarva Silver 02:19:28 1351
110 170 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:19:42 1350
111 144 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:19:43 1349
112 259 Kõik M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:19:46 1348
113 191 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:19:47 1347
114 148 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:19:48 1346
115 221 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:20:18 1345
116 179 Kõik M Elo Armas 02:20:29 1344
117 558 Kõik M Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:20:37 1343
118 160 Kõik M Sildre Martin 02:20:43 1342
119 280 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:20:43 1341
120 154 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:20:47 1340
121 565 Kõik M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:20:49 1339
122 159 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:20:51 1338
123 192 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:21:00 1337
124 226 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:21:00 1336
125 185 Kõik M Alaväli Ülari 02:21:01 1335
126 520 Kõik M Laanoja Risto Metsapeatus 02:21:31 1333
127 365 Kõik M Isop Veiko 02:21:31 1332
128 92 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:21:32 1331
129 105 Kõik M Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:21:34 1330
130 188 Kõik M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:21:40 1329
131 176 Kõik M Kallas Karl 02:21:45 1328
132 223 Kõik M Elu Margus AT SPORT KIA 02:21:47 1327
133 193 Kõik M Kollo Tiit Filter As 02:21:52 1326
134 233 Kõik M Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:22:03 1325
135 200 Kõik M Raaper Risto 02:22:05 1324
136 213 Kõik M Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:22:20 1323
137 136 Kõik M Rätsep Raul 02:22:37 1322
138 234 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:22:43 1320
139 158 Kõik M Talumaa Raul CCRM 3 02:22:45 1318
140 121 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:22:46 1317
141 167 Kõik M Heinsoo Sander 02:23:08 1316
142 224 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:23:41 1315
143 244 Kõik M Shemarin Viktor 02:23:48 1313
144 171 Kõik M Pilt Andrus SPORTLOVE 02:23:56 1312
145 199 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:03 1311
146 178 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN II 02:24:08 1310
147 186 Kõik M Kannenberg Karli 02:24:13 1309
148 267 Kõik M Kotkin Pavel 02:24:15 1308
149 238 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:24:30 1306
150 254 Kõik M Mooste Tarmo VIIMSI SPORT 02:24:40 1305
151 165 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:24:41 1304
152 240 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:24:56 1303
153 131 Kõik M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:25:00 1302
154 276 Kõik M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:25:05 1301
155 268 Kõik M Sammul Janno SPORTLOVE 2 02:25:07 1300
156 249 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:13 1299
157 130 Kõik M Põldoja Tauno 02:25:14 1298
158 231 Kõik M Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:25:15 1297
159 263 Kõik M Aasma Erko 02:25:21 1296
160 235 Kõik M Lubi Tiit 02:25:25 1295
161 207 Kõik M Terve Raivo 02:25:27 1294
162 120 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:25:28 1293
163 242 Kõik M Reinson Mart SPORTLOVE 02:25:30 1292
164 560 Kõik M Virgepuu Erko Swedbank 02:25:36 1291
165 215 Kõik M Aule Krister VIIMSI SPORT 02:25:41 1290
166 559 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:26:33 1289
167 398 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:26:40 1288
168 150 Kõik M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:27:01 1287
169 260 Kõik M Kumm Karl-Erik 02:27:02 1286
170 247 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:27:24 1285
171 399 Kõik M Ilves Filipp 02:27:45 1284
172 309 Kõik M Kogermann Madis SAQ SC 1 02:27:46 1283
173 212 Kõik M Haas Marco SAQ SC 2 02:27:48 1282
174 202 Kõik M Teearu Hans OTEPÄÄ VANDAD 02:27:49 1281
175 341 Kõik M Kivikas Eero 02:28:02 1280
176 31 Kõik M Männi Mattias 02:28:02 1279
177 564 Kõik M Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:28:13 1278
178 318 Kõik M Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:28:19 1277
179 177 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:28:43 1274
180 452 Kõik M Sigus Martin 02:28:47 1273
181 245 Kõik M Piliste Andi ALD AUTOMOTIVE 02:29:12 1272
182 297 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:29:15 1271
183 227 Kõik M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:29:34 1270
184 275 Kõik M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:29:37 1269
185 340 Kõik M Eensalu Indrek 02:29:54 1268
186 293 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:30:03 1266
187 265 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:30:18 1264
188 218 Kõik M Lensment Tõnu 02:30:47 1263
189 322 Kõik M Kruustük Janno SAQ SC 1 02:30:55 1262
190 286 Kõik M Mangelsoo Janno 02:31:01 1261
191 206 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:31:12 1260
192 296 Kõik M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:31:21 1259
193 343 Kõik M Priks Hanno 02:31:27 1258
194 222 Kõik M Eilo Siim SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:31:32 1257
195 590 Kõik M Sei Priit SeiCom aknatehas 02:31:35 1256
196 305 Kõik M Kurm Peeter 02:31:41 1255
197 205 Kõik M Kimmel Robert 02:31:52 1254
198 258 Kõik M Danilas Hans Markus Fixus Otepää 02:31:55 1253
199 312 Kõik M Oruste Andrus 02:32:03 1251
200 575 Kõik M Luha Leivo 02:32:07 1250
201 540 Kõik M Stepušin Aleksandr 02:32:37 1249
202 298 Kõik M Ellermaa Janno 02:32:47 1248
203 323 Kõik M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:33:01 1247
204 252 Kõik M Nagel Rainer KULGUR TEAM 2 02:33:13 1246
205 313 Kõik M Lesihhin Roman 02:33:48 1244
206 308 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:33:52 1243
207 257 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:55 1242
208 320 Kõik M Dubrov Einar 02:34:09 1241
209 597 Kõik M Jaruškin Aleskei 02:34:12 1240
210 306 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:34:18 1239
211 384 Kõik M Koik Meelis Porter Racing 02:34:22 1238
212 369 Kõik M Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:34:33 1237
213 354 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:34:52 1236
214 273 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:34:55 1235
215 454 Kõik M Zobnitsev Juri JZ 02:34:56 1234
216 262 Kõik M Jurlov Sergei 02:35:14 1233
217 285 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:35:18 1232
218 522 Kõik M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:35:19 1231
219 469 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:35:19 1230
220 301 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:35:19 1229
221 290 Kõik M Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:35:21 1228
222 586 Kõik M Kaljumäe Aivo VIIMSI SPORT 02:35:53 1227
223 337 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:36:01 1226
224 302 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:36:09 1225
225 534 Kõik M Kivisiv Oskar 02:36:11 1224
226 379 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:36:16 1223
227 220 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:36:47 1221
228 364 Kõik M Kesvatera Andres 02:37:01 1220
229 591 Kõik M Tuuna Toomas Rakvere Rattaklubi Siplased 02:37:04 1219
230 549 Kõik M Kaasik Georg 02:37:19 1218
231 335 Kõik M Vare Alo 02:37:28 1217
232 241 Kõik M Sildaru Kalev 02:37:29 1216
233 317 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:37:30 1215
234 573 Kõik M Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:37:31 1214
235 570 Kõik M Sildaru Kristo 02:37:35 1213
236 274 Kõik M Agu Mairold 02:37:48 1212
237 294 Kõik M Üprus Fred KULGUR TEAM 2 02:37:55 1211
238 376 Kõik M Maidla Priit 02:38:13 1210
239 253 Kõik M Eenraid Priit 02:38:14 1209
240 248 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:38:43 1207
241 272 Kõik M Grüning Urmas REDBIKE TEAM IV 02:38:58 1206
242 401 Kõik M Siimer Martin 02:39:06 1205
243 279 Kõik M Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:39:08 1204
244 303 Kõik M Saarep Peeter 02:39:10 1203
245 515 Kõik M Koosapoeg Kaarel 02:39:12 1202
246 530 Kõik M Valgur Gunnar BALTIC AGRO 2 02:39:16 1201
247 307 Kõik M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:39:18 1200
248 283 Kõik M Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:39:19 1199
249 345 Kõik M Vallik Kenneth 02:39:19 1198
250 375 Kõik M Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:39:23 1197
251 394 Kõik M Prants Aivar 02:39:26 1196
252 243 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:39:44 1194
253 172 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:39:47 1192
254 594 Kõik M Rooden Märt 02:39:51 1191
255 289 Kõik M Ernits Ardu Vänta aga 02:39:52 1190
256 304 Kõik M Kozlov Raul 02:40:20 1189
257 316 Kõik M Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:40:32 1187
258 593 Kõik M Zacek Kristo 02:40:39 1186
259 346 Kõik M Bulak Raiki 02:40:44 1185
260 310 Kõik M Tamm Hando Kalakuningad 02:40:53 1183
261 402 Kõik M Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:40:56 1182
262 300 Kõik M Meidla Margus ONNINEN III 02:40:57 1181
263 599 Kõik M Leppik Andri 02:40:59 1180
264 295 Kõik M Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:41:12 1179
265 389 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:41:13 1178
266 339 Kõik M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:41:24 1177
267 556 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:42:09 1176
268 201 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:42:21 1175
269 168 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:42:21 1174
270 596 Kõik M Salumäe Madis MTÜ Spordiselts 02:42:24 1173
271 422 Kõik M Kalamees Mihkel 02:42:36 1172
272 163 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:42:40 1171
273 329 Kõik M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:43:15 1170
274 424 Kõik M Lipvars Jaanus 02:43:22 1169
275 444 Kõik M Kangur Ando 02:43:30 1168
276 349 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:43:32 1167
277 418 Kõik M Pallase Janek Konstantin Pätsi Vabaõhukool 02:43:34 1166
278 331 Kõik M Semjonov Veiko 02:43:57 1165
279 350 Kõik M Liivet Lauri Atea AS 02:44:18 1164
280 291 Kõik M Peterson Marko 02:44:21 1163
281 508 Kõik M Mändla Kaupo 02:44:26 1162
282 421 Kõik M Õun Rasmus 02:44:30 1161
283 187 Kõik M Mettis Veiko TAIVOSTER / BOSCH 02:44:32 1160
284 557 Kõik M Kitsing Taivo Telia Spordiklubi 02:44:53 1159
285 281 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:45:39 1158
286 410 Kõik M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:45:52 1157
287 537 Kõik M Vaitmaa Rainer 02:46:19 1156
288 403 Kõik M Eeriksoo Indrek 101.KK 02:46:38 1154
289 413 Kõik M Abras Hanno 02:46:38 1153
290 535 Kõik M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:46:44 1152
291 373 Kõik M Kisant Karol 02:46:57 1150
292 574 Kõik M Aros Silver Silfer OÜ 02:47:10 1149
293 385 Kõik M Mikk Mait 02:47:12 1148
294 485 Kõik M Toots Tanel 02:47:21 1147
295 288 Kõik M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:47:26 1146
296 367 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:48:21 1145
297 467 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 02:48:33 1143
298 355 Kõik M Luiga Einar 02:48:47 1142
299 404 Kõik M Paju Andres 02:49:19 1140
300 383 Kõik M Fuks Vahur 02:49:21 1139
301 330 Kõik M Kivipõld Veiko 02:49:27 1138
302 388 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS. 02:49:30 1137
303 356 Kõik M Ambos Riivo 02:49:33 1136
304 175 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:49:34 1135
305 348 Kõik M Pauklin Roland 02:49:34 1134
306 561 Kõik M Pärn Aare 02:49:34 1133
307 496 Kõik M Rajamets Andres Ensto Ensek AS 02:49:38 1132
308 414 Kõik M Suurkivi Tauno Päästeamet 02:49:39 1131
309 578 Kõik M Rist Veiko Veiko 02:49:43 1130
310 314 Kõik M Lõsov Olev 02:49:45 1129
311 251 Kõik M Suokas Heikki 02:50:01 1127
312 542 Kõik M Kurve Priit Päästeamet 02:50:32 1125
313 587 Kõik M Tsudajev Vladimir Narva Baza 02:50:54 1123
314 261 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:50:54 1122
315 381 Kõik M Ronimois Ruttar 02:50:56 1121
316 504 Kõik M Tsvetkov Roman 02:51:13 1119
317 393 Kõik M Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:51:22 1118
318 196 Kõik M Malsroos Mait 02:51:39 1117
319 451 Kõik M Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:51:43 1116
320 463 Kõik M Hallikas Kaarel 02:51:44 1115
321 436 Kõik M Kask Holger 02:51:44 1114
322 579 Kõik M Kõivumägi Elis Reach-U 02:52:00 1113
323 282 Kõik M Saarna Henrik 02:52:19 1112
324 408 Kõik M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:53:10 1111
325 266 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:53:13 1109
326 547 Kõik M Vuin Indrek VELOPLUS 02:53:17 1108
327 420 Kõik M Ahu Ülo 02:54:30 1106
328 577 Kõik M Mardim Mario VILJANDI RATTAKLUBI 02:54:35 1105
329 441 Kõik M Lossev Andrei Deck Marine Systems 02:54:38 1104
330 423 Kõik M Virkebau Ardo 02:55:27 1103
331 447 Kõik M Lodjak Lauri 02:56:04 1102
332 362 Kõik M Niggulis Ott 02:56:08 1101
333 472 Kõik M Tammin Raul 02:56:58 1100
334 325 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:57:16 1099
335 571 Kõik M Murdsalu Margus 02:57:33 1098
336 127 Kõik M Sala Arvo 02:57:43 1097
337 506 Kõik M Olt Oliver 02:58:07 1095
338 366 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:58:26 1094
339 529 Kõik M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 03:00:20 1092
340 500 Kõik M Trei Vahur VIIMSI SPORT 03:00:54 1091
341 584 Kõik M Sirvel Margus Rakvere Rattaklubi Siplased 03:01:08 1090
342 554 Kõik M Kuutma Kevin TEAM ENERVIT ESTONIA 03:01:27 1089
343 459 Kõik M Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 03:01:48 1088
344 462 Kõik M Jaaku Mati 03:01:54 1087
345 595 Kõik M Sepp Eedi 03:01:55 1086
346 531 Kõik M Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:01:56 1085
347 545 Kõik M Seepõld Rain #HeadInimesed 03:02:17 1084
348 465 Kõik M Altosaar Rain Mees metsast 03:02:41 1083
349 417 Kõik M Ellmann Toomas TEAM ENERVIT ESTONIA 03:03:31 1082
350 342 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 03:03:56 1081
351 129 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 03:03:57 1080
352 478 Kõik M Vilpart Toomas 03:04:43 1079
353 563 Kõik M Kask Toomas 03:05:46 1077
354 468 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 03:05:57 1076
355 555 Kõik M Paas Olari Errington Grupp OÜ 03:06:11 1075
356 425 Kõik M Isop Vallo 03:06:14 1074
357 589 Kõik M Rassadkin Kalle IKS 03:06:29 1073
358 360 Kõik M Paal Peet 03:07:35 1071
359 448 Kõik M Vunk Mihkel 03:07:38 1070
360 487 Kõik M Zdanavicius Tomas 03:07:58 1069
361 482 Kõik M Niin Taaro 03:08:39 1068
362 568 Kõik M Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:08:49 1067
363 433 Kõik M Vallimäe Kristjan 03:09:05 1066
364 407 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:09:11 1065
365 526 Kõik M Kaar Rainer 03:10:49 1064
366 443 Kõik M Rüütel Alo 03:11:03 1063
367 334 Kõik M Konsap Ats Simuna SK 03:11:29 1062
368 440 Kõik M Haljand Margo 03:11:58 1061
369 439 Kõik M Otsa Arne 03:13:08 1060
370 474 Kõik M Gerndorf Urmas 03:16:39 1059
371 475 Kõik M Kuslap Avo 03:16:54 1058
372 477 Kõik M Jõõger Kulvo 03:18:07 1057
373 321 Kõik M Padosepp Siim ReCycling Team 03:18:27 1056
374 378 Kõik M Ruukholm Sven ReCycling Team 03:18:34 1055
375 532 Kõik M Kaskema Sten 03:19:08 1054
376 592 Kõik M Kõrgesaar Arti 03:19:50 1053
377 344 Kõik M Kilp Marko velloklubi 03:20:07 1052
378 528 Kõik M Nool Jürgen BALTIC AGRO 1 03:20:40 1051
379 583 Kõik M Väli Margus 03:27:40 1050
380 497 Kõik M Mikkelsaar Mart 03:27:50 1049
381 435 Kõik M Räni Riho 03:28:23 1048
382 434 Kõik M Venno Valdek Kose AMK 03:30:35 1047
383 428 Kõik M Aru Marek 03:32:10 1046
384 509 Kõik M Õunapuu Silver SAQ SC 2 03:32:33 1045
385 580 Kõik M Paumer Kristjan 03:35:17 1044
386 449 Kõik M Almiste Lehar 03:36:23 1043
387 544 Kõik M Kambla Martin 03:36:24 1042
388 442 Kõik M Jamnes Margus 03:39:54 1040
389 492 Kõik M Virkepuu Mihkel 03:41:03 1039
390 494 Kõik M Aasma Jan 03:41:58 1038
391 490 Kõik M Hein Rain Õhuvägi 03:44:51 1037
392 562 Kõik M Kelement Martin Õhuvägi 03:44:57 1036
393 332 Kõik M Sankman Jüri 03:45:09 1035
394 380 Kõik M Varik Meelis 03:45:10 1034
395 498 Kõik M Leonov Artjom Kaitseliit 03:46:38 1033
396 514 Kõik M Vilu Veiko 03:50:01 1031
397 576 Kõik M Kirber Karoly 03:52:04 1030
398 416 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:12:18 1027
399 455 Kõik M Liebert Kalle 04:26:30 1026
400 525 Kõik M Härmat Pelle 04:38:58 1024
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 25,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:05 1507
2 2 M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:56:06 1495
3 4 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:56:33 1492
4 80 M Kovgers Kristers 01:57:18 1473
5 20 M Ojavere Imre CCRM 1 01:58:39 1470
6 10 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:58:39 1468
7 28 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:58:42 1466
8 11 M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:58:46 1464
9 33 M Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 01:58:53 1460
10 39 M Rusovitš Dmitri 02:01:18 1456
11 37 M Stüf Erkki 02:01:18 1452
12 7 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:01:20 1450
13 99 M Selder Taavi 02:01:32 1449
14 53 M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:02:25 1446
15 50 M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:02:27 1445
16 16 M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:03:02 1444
17 63 M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:03:05 1442
18 44 M Pilv Armin TEAM ANTSLA 02:03:06 1441
19 36 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:18 1437
20 61 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:20 1435
21 59 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:03:30 1433
22 60 M Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 02:03:31 1432
23 42 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:58 1429
24 29 M Post Ken 02:07:00 1427
25 122 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:07:18 1422
26 103 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:07:19 1421
27 87 M Sala Alar 02:08:18 1417
28 113 M Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:08:51 1415
29 111 M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:09:05 1414
30 95 M Teder Feeliks 02:09:12 1408
31 217 M Mets Rudolf 02:10:16 1405
32 115 M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:11:57 1401
33 141 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:12:20 1397
34 114 M Johanson Sergei velo clubbers 02:13:01 1392
35 73 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:13:10 1390
36 572 M Cabulis Edzus 02:14:52 1379
37 6 M Kruuser Kaarel Hawaii 02:15:34 1375
38 88 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:16:35 1372
39 65 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:17:15 1368
40 155 M Killing Keito Kalakuningad 02:17:15 1367
41 106 M Koik Kristjan 02:17:22 1366
42 546 M Läänemets Rait 02:18:12 1359
43 66 M Einroos Evert CCRM 1 02:18:14 1357
44 134 M Lapšin Vladimir 02:18:56 1355
45 392 M Laos Joosep 02:19:19 1354
46 259 M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:19:46 1348
47 221 M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:20:18 1345
48 280 M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:20:43 1341
49 565 M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:20:49 1339
50 159 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:20:51 1338
51 226 M Ovtšarenko Grigori 02:21:00 1336
52 365 M Isop Veiko 02:21:31 1332
53 92 M Laanjõe Elvis Leon 02:21:32 1331
54 188 M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:21:40 1329
55 176 M Kallas Karl 02:21:45 1328
56 136 M Rätsep Raul 02:22:37 1322
57 167 M Heinsoo Sander 02:23:08 1316
58 178 M Saksniit Priit ONNINEN II 02:24:08 1310
59 186 M Kannenberg Karli 02:24:13 1309
60 131 M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:25:00 1302
61 276 M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:25:05 1301
62 559 M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:26:33 1289
63 398 M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:26:40 1288
64 150 M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:27:01 1287
65 260 M Kumm Karl-Erik 02:27:02 1286
66 202 M Teearu Hans OTEPÄÄ VANDAD 02:27:49 1281
67 31 M Männi Mattias 02:28:02 1279
68 227 M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:29:34 1270
69 275 M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:29:37 1269
70 286 M Mangelsoo Janno 02:31:01 1261
71 296 M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:31:21 1259
72 222 M Eilo Siim SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:31:32 1257
73 305 M Kurm Peeter 02:31:41 1255
74 258 M Danilas Hans Markus Fixus Otepää 02:31:55 1253
75 575 M Luha Leivo 02:32:07 1250
76 540 M Stepušin Aleksandr 02:32:37 1249
77 323 M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:33:01 1247
78 597 M Jaruškin Aleskei 02:34:12 1240
79 354 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:34:52 1236
80 285 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:35:18 1232
81 522 M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:35:19 1231
82 469 M Heinrichsen Tanel 02:35:19 1230
83 337 M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:36:01 1226
84 534 M Kivisiv Oskar 02:36:11 1224
85 549 M Kaasik Georg 02:37:19 1218
86 570 M Sildaru Kristo 02:37:35 1213
87 376 M Maidla Priit 02:38:13 1210
88 515 M Koosapoeg Kaarel 02:39:12 1202
89 530 M Valgur Gunnar BALTIC AGRO 2 02:39:16 1201
90 307 M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:39:18 1200
91 345 M Vallik Kenneth 02:39:19 1198
92 593 M Zacek Kristo 02:40:39 1186
93 346 M Bulak Raiki 02:40:44 1185
94 310 M Tamm Hando Kalakuningad 02:40:53 1183
95 599 M Leppik Andri 02:40:59 1180
96 339 M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:41:24 1177
97 556 M Härmaorg Tarmo 02:42:09 1176
98 596 M Salumäe Madis MTÜ Spordiselts 02:42:24 1173
99 422 M Kalamees Mihkel 02:42:36 1172
100 163 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:42:40 1171
101 329 M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:43:15 1170
102 424 M Lipvars Jaanus 02:43:22 1169
103 331 M Semjonov Veiko 02:43:57 1165
104 508 M Mändla Kaupo 02:44:26 1162
105 421 M Õun Rasmus 02:44:30 1161
106 410 M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:45:52 1157
107 537 M Vaitmaa Rainer 02:46:19 1156
108 413 M Abras Hanno 02:46:38 1153
109 467 M Vabamägi Eero Postimees 02:48:33 1143
110 348 M Pauklin Roland 02:49:34 1134
111 496 M Rajamets Andres Ensto Ensek AS 02:49:38 1132
112 578 M Rist Veiko Veiko 02:49:43 1130
113 542 M Kurve Priit Päästeamet 02:50:32 1125
114 463 M Hallikas Kaarel 02:51:44 1115
115 282 M Saarna Henrik 02:52:19 1112
116 547 M Vuin Indrek VELOPLUS 02:53:17 1108
117 577 M Mardim Mario VILJANDI RATTAKLUBI 02:54:35 1105
118 441 M Lossev Andrei Deck Marine Systems 02:54:38 1104
119 447 M Lodjak Lauri 02:56:04 1102
120 362 M Niggulis Ott 02:56:08 1101
121 472 M Tammin Raul 02:56:58 1100
122 325 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:57:16 1099
123 506 M Olt Oliver 02:58:07 1095
124 366 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:58:26 1094
125 529 M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 03:00:20 1092
126 554 M Kuutma Kevin TEAM ENERVIT ESTONIA 03:01:27 1089
127 545 M Seepõld Rain #HeadInimesed 03:02:17 1084
128 417 M Ellmann Toomas TEAM ENERVIT ESTONIA 03:03:31 1082
129 129 M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 03:03:57 1080
130 425 M Isop Vallo 03:06:14 1074
131 448 M Vunk Mihkel 03:07:38 1070
132 487 M Zdanavicius Tomas 03:07:58 1069
133 482 M Niin Taaro 03:08:39 1068
134 433 M Vallimäe Kristjan 03:09:05 1066
135 526 M Kaar Rainer 03:10:49 1064
136 443 M Rüütel Alo 03:11:03 1063
137 334 M Konsap Ats Simuna SK 03:11:29 1062
138 321 M Padosepp Siim ReCycling Team 03:18:27 1056
139 378 M Ruukholm Sven ReCycling Team 03:18:34 1055
140 532 M Kaskema Sten 03:19:08 1054
141 592 M Kõrgesaar Arti 03:19:50 1053
142 344 M Kilp Marko velloklubi 03:20:07 1052
143 528 M Nool Jürgen BALTIC AGRO 1 03:20:40 1051
144 449 M Almiste Lehar 03:36:23 1043
145 544 M Kambla Martin 03:36:24 1042
146 492 M Virkepuu Mihkel 03:41:03 1039
147 490 M Hein Rain Õhuvägi 03:44:51 1037
148 562 M Kelement Martin Õhuvägi 03:44:57 1036
149 332 M Sankman Jüri 03:45:09 1035
150 498 M Leonov Artjom Kaitseliit 03:46:38 1033
151 416 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:12:18 1027
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 25,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M40 Rohtmets Argo Rattabaas 01:57:18 1479
2 15 M40 Ainsalu Markku Velohunt ProTeam 01:58:51 1462
3 25 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:18 1451
4 52 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:03:12 1440
5 22 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:03:14 1439
6 51 M40 Kušnir Aleksei ABB 02:03:45 1430
7 17 M40 Malva Margus CCRM 1 02:06:59 1428
8 47 M40 Raja Aigar FREESPORT 02:07:02 1425
9 56 M40 Jõgi Allan FREESPORT 02:07:32 1420
10 35 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:08:24 1416
11 116 M40 Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:09:11 1409
12 140 M40 Romandi Arvi Rae Rattaklubi I 02:11:25 1404
13 107 M40 Leer Janek CCRM 3 02:13:14 1389
14 197 M40 Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:13:44 1385
15 110 M40 Kivirüüt Margus 02:14:00 1384
16 124 M40 Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:14:36 1381
17 102 M40 Sepp Tõnis 02:14:54 1377
18 143 M40 Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:15:34 1374
19 109 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:16:36 1371
20 157 M40 Erik Risto SPORTLOVE 02:16:38 1370
21 108 M40 Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:16:39 1369
22 68 M40 Vsivtsev Vladimir 02:17:44 1365
23 598 M40 Pärsim Rasmus Haaslava MTB 02:17:53 1361
24 180 M40 Teder Hardi 02:19:26 1352
25 209 M40 Saarva Silver 02:19:28 1351
26 148 M40 Morgun Timofei ABB 02:19:48 1346
27 160 M40 Sildre Martin 02:20:43 1342
28 192 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:21:00 1337
29 185 M40 Alaväli Ülari 02:21:01 1335
30 223 M40 Elu Margus AT SPORT KIA 02:21:47 1327
31 200 M40 Raaper Risto 02:22:05 1324
32 199 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:03 1311
33 268 M40 Sammul Janno SPORTLOVE 2 02:25:07 1300
34 231 M40 Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:25:15 1297
35 235 M40 Lubi Tiit 02:25:25 1295
36 120 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:25:28 1293
37 242 M40 Reinson Mart SPORTLOVE 02:25:30 1292
38 215 M40 Aule Krister VIIMSI SPORT 02:25:41 1290
39 309 M40 Kogermann Madis SAQ SC 1 02:27:46 1283
40 318 M40 Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:28:19 1277
41 452 M40 Sigus Martin 02:28:47 1273
42 340 M40 Eensalu Indrek 02:29:54 1268
43 265 M40 Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:30:18 1264
44 322 M40 Kruustük Janno SAQ SC 1 02:30:55 1262
45 206 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:31:12 1260
46 590 M40 Sei Priit SeiCom aknatehas 02:31:35 1256
47 298 M40 Ellermaa Janno 02:32:47 1248
48 252 M40 Nagel Rainer KULGUR TEAM 2 02:33:13 1246
49 273 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:34:55 1235
50 454 M40 Zobnitsev Juri JZ 02:34:56 1234
51 301 M40 Aua Hanno ONNINEN III 02:35:19 1229
52 302 M40 Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:36:09 1225
53 364 M40 Kesvatera Andres 02:37:01 1220
54 335 M40 Vare Alo 02:37:28 1217
55 573 M40 Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:37:31 1214
56 274 M40 Agu Mairold 02:37:48 1212
57 279 M40 Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:39:08 1204
58 394 M40 Prants Aivar 02:39:26 1196
59 594 M40 Rooden Märt 02:39:51 1191
60 316 M40 Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:40:32 1187
61 402 M40 Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:40:56 1182
62 350 M40 Liivet Lauri Atea AS 02:44:18 1164
63 291 M40 Peterson Marko 02:44:21 1163
64 187 M40 Mettis Veiko TAIVOSTER / BOSCH 02:44:32 1160
65 557 M40 Kitsing Taivo Telia Spordiklubi 02:44:53 1159
66 373 M40 Kisant Karol 02:46:57 1150
67 574 M40 Aros Silver Silfer OÜ 02:47:10 1149
68 485 M40 Toots Tanel 02:47:21 1147
69 288 M40 Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:47:26 1146
70 404 M40 Paju Andres 02:49:19 1140
71 330 M40 Kivipõld Veiko 02:49:27 1138
72 356 M40 Ambos Riivo 02:49:33 1136
73 261 M40 Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:50:54 1122
74 504 M40 Tsvetkov Roman 02:51:13 1119
75 579 M40 Kõivumägi Elis Reach-U 02:52:00 1113
76 423 M40 Virkebau Ardo 02:55:27 1103
77 584 M40 Sirvel Margus Rakvere Rattaklubi Siplased 03:01:08 1090
78 595 M40 Sepp Eedi 03:01:55 1086
79 563 M40 Kask Toomas 03:05:46 1077
80 568 M40 Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:08:49 1067
81 440 M40 Haljand Margo 03:11:58 1061
82 475 M40 Kuslap Avo 03:16:54 1058
83 509 M40 Õunapuu Silver SAQ SC 2 03:32:33 1045
84 580 M40 Paumer Kristjan 03:35:17 1044
85 514 M40 Vilu Veiko 03:50:01 1031
86 576 M40 Kirber Karoly 03:52:04 1030
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 25,20 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 M50 Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:59:04 1458
2 81 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:03:19 1436
3 78 M50 Einroos Raino CCRM 1 02:09:11 1411
4 97 M50 Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:11:56 1403
5 137 M50 Eelma Tõnu RR Siplased / VIITNA KÕRTS 02:14:01 1383
6 182 M50 Tokko Rainer CCRM 2 02:18:02 1360
7 191 M50 Kuusik Leho FREESPORT 02:19:47 1347
8 179 M50 Elo Armas 02:20:29 1344
9 105 M50 Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:21:34 1330
10 158 M50 Talumaa Raul CCRM 3 02:22:45 1318
11 121 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:22:46 1317
12 238 M50 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:24:30 1306
13 130 M50 Põldoja Tauno 02:25:14 1298
14 399 M50 Ilves Filipp 02:27:45 1284
15 212 M50 Haas Marco SAQ SC 2 02:27:48 1282
16 293 M50 Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:30:03 1266
17 205 M50 Kimmel Robert 02:31:52 1254
18 257 M50 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:55 1242
19 306 M50 Kaschan Kaido velo clubbers 02:34:18 1239
20 369 M50 Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:34:33 1237
21 262 M50 Jurlov Sergei 02:35:14 1233
22 290 M50 Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:35:21 1228
23 317 M50 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:37:30 1215
24 294 M50 Üprus Fred KULGUR TEAM 2 02:37:55 1211
25 253 M50 Eenraid Priit 02:38:14 1209
26 272 M50 Grüning Urmas REDBIKE TEAM IV 02:38:58 1206
27 401 M50 Siimer Martin 02:39:06 1205
28 375 M50 Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:39:23 1197
29 243 M50 Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:39:44 1194
30 281 M50 Kauk Anti CCRM 3 02:45:39 1158
31 403 M50 Eeriksoo Indrek 101.KK 02:46:38 1154
32 393 M50 Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:51:22 1118
33 196 M50 Malsroos Mait 02:51:39 1117
34 451 M50 Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:51:43 1116
35 436 M50 Kask Holger 02:51:44 1114
36 127 M50 Sala Arvo 02:57:43 1097
37 459 M50 Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 03:01:48 1088
38 531 M50 Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:01:56 1085
39 478 M50 Vilpart Toomas 03:04:43 1079
40 468 M50 Hlebnikov Aleksandr 03:05:57 1076
41 555 M50 Paas Olari Errington Grupp OÜ 03:06:11 1075
42 589 M50 Rassadkin Kalle IKS 03:06:29 1073
43 583 M50 Väli Margus 03:27:40 1050
44 434 M50 Venno Valdek Kose AMK 03:30:35 1047
45 455 M50 Liebert Kalle 04:26:30 1026
46 525 M50 Härmat Pelle 04:38:58 1024
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 24,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 32 M45 Epner Indrek 02:01:18 1454
2 21 M45 Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:01:40 1448
3 34 M45 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:03:03 1443
4 13 M45 Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:03:22 1434
5 69 M45 Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 02:07:02 1424
6 93 M45 Tillemann Taikki CCRM 2 02:07:11 1423
7 77 M45 Haav Viljar V/H Team 02:08:15 1419
8 112 M45 Rembla Egon SPORTLOVE 02:09:07 1413
9 96 M45 Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:09:08 1412
10 64 M45 Molev Juri 02:09:11 1410
11 79 M45 Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:11:57 1402
12 83 M45 Maarits Andres 02:11:59 1400
13 100 M45 Mäggi Martin SPORTLOVE 02:12:02 1398
14 72 M45 Ennok Tarmo CCRM 2 02:12:30 1396
15 86 M45 Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:30 1395
16 46 M45 Nõlvik Lasse CCRM 3 02:12:30 1394
17 173 M45 Valgma Raini SAQ SC 1 02:13:03 1391
18 147 M45 Sigus Marko 02:13:21 1386
19 569 M45 Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:14:17 1382
20 208 M45 Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:14:53 1378
21 98 M45 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:14:55 1376
22 74 M45 Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:17:47 1364
23 156 M45 Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:17:49 1363
24 170 M45 Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:19:42 1350
25 144 M45 Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:19:43 1349
26 154 M45 Kriisa Kaido CCRM 3 02:20:47 1340
27 520 M45 Laanoja Risto Metsapeatus 02:21:31 1333
28 233 M45 Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:22:03 1325
29 213 M45 Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:22:20 1323
30 234 M45 Kruusmann Ahto CCRM 2 02:22:43 1320
31 224 M45 Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:23:41 1315
32 171 M45 Pilt Andrus SPORTLOVE 02:23:56 1312
33 267 M45 Kotkin Pavel 02:24:15 1308
34 254 M45 Mooste Tarmo VIIMSI SPORT 02:24:40 1305
35 240 M45 Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:24:56 1303
36 263 M45 Aasma Erko 02:25:21 1296
37 560 M45 Virgepuu Erko Swedbank 02:25:36 1291
38 247 M45 Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:27:24 1285
39 341 M45 Kivikas Eero 02:28:02 1280
40 564 M45 Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:28:13 1278
41 245 M45 Piliste Andi ALD AUTOMOTIVE 02:29:12 1272
42 218 M45 Lensment Tõnu 02:30:47 1263
43 312 M45 Oruste Andrus 02:32:03 1251
44 313 M45 Lesihhin Roman 02:33:48 1244
45 308 M45 Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:33:52 1243
46 320 M45 Dubrov Einar 02:34:09 1241
47 384 M45 Koik Meelis Porter Racing 02:34:22 1238
48 586 M45 Kaljumäe Aivo VIIMSI SPORT 02:35:53 1227
49 379 M45 Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:36:16 1223
50 220 M45 Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:36:47 1221
51 300 M45 Meidla Margus ONNINEN III 02:40:57 1181
52 295 M45 Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:41:12 1179
53 201 M45 Tenson Tavo ONNINEN 02:42:21 1175
54 168 M45 Albri Kalev ONNINEN 02:42:21 1174
55 444 M45 Kangur Ando 02:43:30 1168
56 349 M45 Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:43:32 1167
57 418 M45 Pallase Janek Konstantin Pätsi Vabaõhukool 02:43:34 1166
58 535 M45 Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:46:44 1152
59 385 M45 Mikk Mait 02:47:12 1148
60 355 M45 Luiga Einar 02:48:47 1142
61 388 M45 Voitka Jürjo Graanul Invest AS. 02:49:30 1137
62 175 M45 Vares Ahti ONNINEN II 02:49:34 1135
63 561 M45 Pärn Aare 02:49:34 1133
64 414 M45 Suurkivi Tauno Päästeamet 02:49:39 1131
65 251 M45 Suokas Heikki 02:50:01 1127
66 587 M45 Tsudajev Vladimir Narva Baza 02:50:54 1123
67 408 M45 Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:53:10 1111
68 266 M45 Undla Timo ONNINEN II 02:53:13 1109
69 571 M45 Murdsalu Margus 02:57:33 1098
70 465 M45 Altosaar Rain Mees metsast 03:02:41 1083
71 439 M45 Otsa Arne 03:13:08 1060
72 477 M45 Jõõger Kulvo 03:18:07 1057
73 435 M45 Räni Riho 03:28:23 1048
74 428 M45 Aru Marek 03:32:10 1046
75 442 M45 Jamnes Margus 03:39:54 1040
76 494 M45 Aasma Jan 03:41:58 1038
77 380 M45 Varik Meelis 03:45:10 1034
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 24,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 94 M16 Küüt Oskar 02:02:23 1447
2 43 M16 Mitt Virgo 02:03:17 1438
3 524 M16 Anipai Meelis - 02:13:01 1393
4 558 M16 Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:20:37 1343
5 249 M16 Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:13 1299
6 283 M16 Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:39:19 1199
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 24,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:03:34 1431
2 70 Kõik N Mõttus Mari-Liis 02:08:17 1418
3 55 Kõik N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:12:02 1399
4 151 Kõik N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:14:44 1380
5 126 Kõik N Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:17:53 1362
6 153 Kõik N Kovgere Beate 02:18:13 1358
7 149 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:19:19 1353
8 246 Kõik N Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:21:08 1334
9 169 Kõik N Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:22:43 1321
10 183 Kõik N Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:22:45 1319
11 229 Kõik N Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:23:45 1314
12 371 Kõik N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:24:21 1307
13 214 Kõik N Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 02:28:40 1276
14 461 Kõik N Mannima Tatjana Cosmos 02:28:42 1275
15 400 Kõik N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:29:55 1267
16 270 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:30:16 1265
17 152 Kõik N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:01 1252
18 382 Kõik N Kirillova Jelena 02:33:35 1245
19 138 Kõik N Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:36:41 1222
20 353 Kõik N Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:38:35 1208
21 453 Kõik N Märtin Kristi Rae Rattaklubi II 02:39:40 1195
22 359 Kõik N Malva Leila CCRM 2 02:39:46 1193
23 311 Kõik N Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:40:27 1188
24 333 Kõik N Kõll-Grünberg Kristiina PORTER RACING NAISED 02:40:44 1184
25 374 Kõik N Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:46:36 1155
26 548 Kõik N Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:46:47 1151
27 411 Kõik N Mikk Karin 02:48:32 1144
28 427 Kõik N Sepp Marika Viimsi Rattaklubi 02:49:12 1141
29 372 Kõik N Reimann Gea REDBIKE NAISED 02:49:50 1128
30 450 Kõik N Koik Kaire PORTER RACING NAISED 02:50:07 1126
31 446 Kõik N Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 02:50:38 1124
32 328 Kõik N Lainevee Ivika Redbike Rattaklubi 02:50:56 1120
33 499 Kõik N Konga Anu PORTER RACING NAISED 02:53:12 1110
34 419 Kõik N Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 02:54:28 1107
35 352 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:57:49 1096
36 464 Kõik N Udumäe Kaisi 02:59:19 1093
37 415 Kõik N Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:04:50 1078
38 588 Kõik N Kaljulaid Kersti Spordiklubi IKS 03:06:30 1072
39 483 Kõik N Vällik Maarika 03:37:41 1041
40 505 Kõik N Jaska Kristel 03:50:01 1032
41 539 Kõik N Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:55:59 1029
42 495 Kõik N Haarde Maiken 04:12:04 1028
43 456 Kõik N Puhang Mari 04:26:37 1025
44 523 Kõik N Härmat Karin 04:39:12 1023
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 24,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:03:34 1431
2 70 N Mõttus Mari-Liis 02:08:17 1418
3 55 N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:12:02 1399
4 151 N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS