Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:55:37 1510
2 2 Kõik Loo Martin 01:55:37 1497
3 3 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:57:31 1487
4 4 Kõik Vaidem Josten FIXUS 01:57:56 1479
5 8 Kõik Parv Martin VELOPLUS 01:58:23 1473
6 6 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:00:09 1470
7 10 Kõik Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:16 1468
8 9 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:01:40 1466
9 7 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:01:44 1464
10 20 Kõik Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:01:58 1462
11 11 Kõik Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:02:16 1460
12 18 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 02:03:42 1458
13 43 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:04:47 1456
14 12 Kõik Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:04:53 1454
15 48 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 02:04:54 1452
16 37 Kõik Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:04:56 1450
17 13 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:04:58 1448
18 52 Kõik Stüf Erkki 02:05:00 1446
19 24 Kõik Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:05:03 1445
20 5 Kõik Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:06:15 1444
21 28 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:06:34 1443
22 53 Kõik Mitt Virgo 02:07:10 1442
23 58 Kõik Raja Aigar Freesport 02:07:19 1441
24 55 Kõik Kušnir Aleksei 02:07:19 1440
25 21 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:19 1439
26 39 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:24 1438
27 17 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:27 1437
28 57 Kõik Priks Keijo 02:07:28 1436
29 61 Kõik Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:08:19 1435
30 16 Kõik Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:08:37 1434
31 76 Kõik Evendi Rando Marten CFC 02:09:20 1433
32 40 Kõik Välk Martti MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:10:36 1432
33 74 Kõik Reiska Alar 02:10:36 1431
34 65 Kõik Lipp Aivar AT SPORT TEAM 02:10:52 1430
35 49 Kõik Rei Tarmo 02:10:55 1429
36 45 Kõik Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:10:59 1428
37 542 Kõik Kupp Artur 02:11:02 1427
38 110 Kõik Haav Viljar Spordiklubi 02:11:03 1426
39 47 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 2 02:11:04 1425
40 72 Kõik Pesor Kaido 02:11:07 1424
41 70 Kõik Kippasto Margo AT SPORT TEAM 02:11:10 1423
42 85 Kõik Piirioja Kalle 02:11:22 1422
43 568 Kõik Austa Carpar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:11:26 1421
44 25 Kõik Johanson Egert VELOPLUS 02:11:43 1420
45 92 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:12:28 1419
46 91 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 02:12:32 1418
47 121 Kõik Teder Feeliks 02:12:53 1417
48 59 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 02:12:56 1416
49 42 Kõik Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:12:59 1415
50 82 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:13:05 1414
51 64 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:36 1413
52 243 Kõik Selder Taavi ProShop Team 02:13:58 1412
53 111 Kõik Lukertšenko Mihhail 02:14:01 1411
54 88 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:14:04 1410
55 69 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:14:06 1409
56 79 Kõik Pank Ergo 02:14:11 1408
57 80 Kõik Einroos Raino CCRM 1 02:14:14 1407
58 56 Kõik Mõttus Mari-Liis Team Antsla 02:14:16 1406
59 73 Kõik Maarits Andres 02:14:20 1405
60 51 Kõik Elling Toomas RAE RATTAKLUBI 02:15:05 1404
61 556 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:15:12 1403
62 93 Kõik Rembla Egon 02:15:27 1402
63 108 Kõik Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:15:33 1401
64 129 Kõik Remmelg Alari Schenker 02:15:37 1400
65 106 Kõik Pulst Raivo 02:15:45 1399
66 267 Kõik Väinola Christopher 02:15:49 1398
67 147 Kõik Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:15:49 1397
68 95 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:15:53 1396
69 75 Kõik Jakobson Eero 02:16:14 1395
70 26 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:16:15 1394
71 112 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:16:25 1393
72 84 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:16:28 1392
73 138 Kõik Saareoks Janek Schenker 02:16:31 1391
74 115 Kõik Kuldsepp Kajar Sportlove 02:16:41 1390
75 100 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:16:48 1389
76 33 Kõik Stalberg Tair 02:16:49 1388
77 96 Kõik Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:17:23 1387
78 135 Kõik Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:17:32 1386
79 77 Kõik Sala Alar Extrahaus 02:17:36 1385
80 132 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:17:38 1384
81 152 Kõik Fazõlov Maksim 02:17:48 1383
82 113 Kõik Luiks Meelis Telia 02:17:50 1382
83 66 Kõik Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:18:06 1381
84 131 Kõik Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:18:34 1380
85 164 Kõik Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:18:44 1379
86 101 Kõik Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:18:46 1378
87 119 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:18:52 1377
88 173 Kõik Romandi Arvi 02:18:59 1376
89 552 Kõik Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:19:11 1375
90 259 Kõik Liplap Veljo 02:19:13 1374
91 14 Kõik Tamm Lauri VELOPLUS 02:19:19 1373
92 180 Kõik Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:19:26 1372
93 89 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:19:29 1371
94 145 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:19:32 1370
95 136 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:19:32 1369
96 94 Kõik Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:19:34 1368
97 144 Kõik Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:19:34 1367
98 174 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:19:37 1366
99 116 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:19:50 1365
100 137 Kõik Erik Risto Sportlove 02:19:52 1364
101 160 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:19:53 1363
102 103 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:20:12 1362
103 143 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:20:16 1361
104 97 Kõik Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:20:21 1360
105 167 Kõik Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 02:20:34 1359
106 165 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:20:35 1358
107 185 Kõik Pilt Andrus Sportlove 02:20:35 1357
108 193 Kõik Laisaar Janek AC RACING 02:20:35 1356
109 189 Kõik Valgma Raini SAQ SC 02:20:35 1355
110 158 Kõik Kallas Karl 02:20:51 1354
111 155 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:21:08 1353
112 181 Kõik Jürisaar Tauri 02:21:09 1352
113 172 Kõik Elo Armas Kruvid 02:21:10 1351
114 225 Kõik Metsmaaker Martin AC RACING 02:21:12 1350
115 229 Kõik Tokko Rainer CC Rota Mobilis 02:21:21 1349
116 71 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:21:38 1348
117 221 Kõik Koik Lauri 02:21:51 1347
118 191 Kõik Gorbunov Konstantin 02:22:15 1346
119 125 Kõik Tasane Elina MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:22:16 1345
120 117 Kõik Mardo Ahti 02:22:20 1344
121 213 Kõik Vavilov Dmitri 02:23:13 1343
122 169 Kõik Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 02:23:54 1342
123 212 Kõik Morgun Timofei 02:23:55 1341
124 553 Kõik Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:23:57 1340
125 190 Kõik Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:23:57 1339
126 183 Kõik Sigus Marko 02:24:20 1338
127 210 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:24 1337
128 157 Kõik Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 02:24:26 1336
129 554 Kõik Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:24:33 1335
130 216 Kõik Kimmel Robert 02:24:45 1334
131 250 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:25:10 1333
132 230 Kõik Saksniit Priit ONNINEN 02:25:21 1332
133 63 Kõik Valmsen Henri 02:25:22 1331
134 206 Kõik Saarva Silver 02:25:22 1330
135 187 Kõik Türk Reigo MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:25:27 1329
136 182 Kõik Rehi Arne 02:25:32 1328
137 254 Kõik Haas Marco 02:25:34 1327
138 178 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:26:20 1326
139 124 Kõik Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:26:22 1325
140 214 Kõik Paas Raigo 02:26:28 1324
141 219 Kõik Jermann Tanel 02:26:38 1323
142 238 Kõik Elu Margus 02:26:57 1322
143 533 Kõik Aasla Meelis Škoda Laagri 02:27:11 1321
144 294 Kõik Saaremäe Liivar 02:27:21 1320
145 247 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:27:50 1319
146 204 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:27:50 1318
147 234 Kõik Puhu Sille Hawaii Express 02:27:57 1317
148 241 Kõik Tammsalu Mihkel 02:28:09 1316
149 235 Kõik Visnapuu Tarmo Spordiklubi Viimsi Sport 02:28:10 1315
150 154 Kõik Roos Andre 02:28:13 1314
151 257 Kõik Lubi Tiit 02:28:16 1313
152 255 Kõik Kukk Rainer 02:28:21 1312
153 99 Kõik Hussar Kaidar Areal Team 02:28:24 1311
154 217 Kõik Liiker Tanel 02:28:30 1310
155 268 Kõik Orujõe Jarno 02:28:37 1309
156 283 Kõik Aule Krister 02:28:42 1308
157 133 Kõik Lapšin Vladimir 02:28:42 1307
158 188 Kõik Terve Raivo 02:28:43 1306
159 107 Kõik Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:28:47 1305
160 90 Kõik Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:29:12 1304
161 252 Kõik Killing Keito 02:29:15 1303
162 171 Kõik Heinsoo Sander 02:29:19 1302
163 581 Kõik Shemarin Viktor Äkke SK 02:29:38 1301
164 146 Kõik Jaanimets Age VELO CLUBBERS 02:29:39 1300
165 296 Kõik Tenslind Margus 02:29:46 1299
166 168 Kõik Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:29:49 1298
167 555 Kõik Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:29:55 1297
168 199 Kõik Salumäe Guido Spordiklubi 02:30:05 1296
169 242 Kõik Rätsepp Kaido 02:30:06 1295
170 362 Kõik Libek Maario 02:30:06 1294
171 215 Kõik Sidorov Vladimir 02:30:08 1293
172 263 Kõik Karing Krista RedBike NAISED 02:30:23 1292
173 239 Kõik Rebas Raido OÜ Valga Puu 02:30:23 1291
174 198 Kõik Kask Hendri Redbike 02:30:25 1290
175 159 Kõik Alaväli Ülari 02:30:25 1289
176 44 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:30:33 1288
177 246 Kõik Hinnov Ahti 02:30:39 1287
178 287 Kõik Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:30:52 1286
179 227 Kõik Kollo Tiit Filter As 02:31:05 1285
180 564 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:31:27 1284
181 262 Kõik Mooste Tarmo 02:31:30 1283
182 578 Kõik Ivanov Priit HANSAB 02:31:31 1282
183 200 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:31:39 1281
184 184 Kõik Närap Henry 02:31:43 1280
185 323 Kõik Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:31:44 1279
186 293 Kõik Aasma Erko 02:31:44 1278
187 582 Kõik Nurm Dag 02:31:54 1277
188 301 Kõik Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:31:55 1276
189 299 Kõik Luts Taavi AC Racing 02:32:05 1275
190 207 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 3 02:32:06 1274
191 192 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:32:10 1273
192 280 Kõik Suokas Heikki 02:32:11 1272
193 286 Kõik Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:32:14 1271
194 197 Kõik Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:32:21 1270
195 273 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:32:35 1269
196 534 Kõik Purre Egert 02:32:39 1268
197 318 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi 02:32:45 1267
198 272 Kõik Joorits Andero lebo racing 02:32:57 1266
199 359 Kõik Bazõlev Anton A&T SPORT ADUCCO 02:33:00 1265
200 166 Kõik Sala Arvo Eesti Energia Spordiklubi 02:33:01 1264
201 528 Kõik Kärdi Tarmo SuusaAkadeemia 02:33:05 1263
202 142 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:07 1262
203 306 Kõik Lomp Elar AC RACING 02:33:09 1261
204 403 Kõik Krull Kaupo 02:33:14 1260
205 278 Kõik Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:22 1259
206 322 Kõik Valdmaa Risto 02:34:02 1258
207 261 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 02:34:17 1257
208 276 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:34:42 1256
209 319 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:34:58 1255
210 328 Kõik Rätsep Raul Nordnet 02:35:03 1254
211 249 Kõik Tammemägi Jaak 02:35:29 1253
212 310 Kõik Randpõld Madis 02:35:51 1252
213 186 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:35:59 1251
214 237 Kõik Trepp Janek 02:36:00 1250
215 535 Kõik Tuisk Siim 02:36:08 1249
216 320 Kõik Tarikas Tenno Kliimaseade 02:36:12 1248
217 282 Kõik Kogermann Meelis 02:36:39 1247
218 346 Kõik Kallari Lauri 02:36:46 1246
219 231 Kõik Michelson Erki 02:36:59 1245
220 149 Kõik Tito Birgit 02:37:14 1244
221 303 Kõik Kiigemägi Andres 02:37:28 1243
222 270 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:37:44 1242
223 308 Kõik Mäepea Kaido Schenker 02:38:00 1241
224 379 Kõik Treimuth Meelis 02:38:41 1240
225 431 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:38:47 1239
226 360 Kõik Kozlov Raul 02:38:50 1238
227 248 Kõik Rohtma Valdek Enervit 02:38:53 1237
228 333 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:38:56 1236
229 407 Kõik Jurlov Sergei 02:39:01 1235
230 330 Kõik Mangelsoo Janno 02:39:05 1234
231 337 Kõik Keerberg Kasper AMBLA SK 02:39:11 1233
232 340 Kõik Musting Marek Schenker 02:39:21 1232
233 32 Kõik Epner Indrek 02:39:26 1231
234 372 Kõik Kogermann Madis 02:39:32 1230
235 332 Kõik Rahu Madis 02:39:33 1229
236 311 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:39:34 1228
237 251 Kõik Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:39:44 1227
238 269 Kõik Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:40:19 1226
239 309 Kõik Katin Vladimir 02:40:20 1225
240 331 Kõik Järve Marek 02:40:30 1224
241 424 Kõik Alasoo Tarmo 02:40:38 1223
242 307 Kõik Stalkov Valmer 02:40:42 1222
243 371 Kõik Vällik Kristjan 02:40:50 1221
244 376 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:41:13 1220
245 317 Kõik Kopso Heigo 02:41:15 1219
246 438 Kõik Zahharov Maksim Volvo Trucks Estonia 02:41:32 1218
247 277 Kõik Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:41:45 1217
248 366 Kõik Padosepp Siim 02:41:47 1216
249 321 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:41:50 1215
250 558 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:41:54 1214
251 561 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:41:55 1213
252 566 Kõik Lätt Viljar 02:41:58 1212
253 374 Kõik Kivipõld Veiko 02:42:02 1211
254 384 Kõik Zacek Kristo 02:42:05 1210
255 343 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:42:05 1209
256 354 Kõik Sankman Jüri 02:42:06 1208
257 399 Kõik Nõmmeots Priit 02:42:11 1207
258 361 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina 02:42:18 1206
259 358 Kõik Lesihhin Roman 02:42:34 1205
260 298 Kõik Ellermaa Janno 02:42:53 1204
261 341 Kõik Saarep Peeter 02:43:02 1203
262 327 Kõik Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:43:33 1202
263 264 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:44:04 1201
264 391 Kõik Vare Alo 02:44:30 1200
265 402 Kõik Lõsov Olev 02:44:34 1199
266 388 Kõik Priks Hanno 02:44:36 1198
267 421 Kõik Bulak Raiki 02:44:36 1197
268 324 Kõik Saarna Henrik 02:45:06 1196
269 209 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:45:13 1195
270 565 Kõik Kütt Ago 02:45:34 1194
271 363 Kõik Pauklin Roland 02:45:36 1193
272 416 Kõik Liivet Lauri ATEA 02:45:49 1192
273 355 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:45:51 1191
274 419 Kõik Volmerson Liina 02:45:53 1190
275 423 Kõik Lillemäe Heikki Redbike TEAM III 02:45:56 1189
276 381 Kõik Ambos Riivo 02:45:59 1188
277 334 Kõik Hermat Kaido 02:46:00 1187
278 392 Kõik Rooden Märt 02:46:04 1186
279 365 Kõik Ernits Ardu 11568235 02:46:04 1185
280 256 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:46:16 1184
281 233 Kõik Jakobson Õnne-Liina 02:46:16 1183
282 386 Kõik Meltsas Veiko 02:46:24 1182
283 408 Kõik Jürgenson Rainer 02:46:32 1181
284 521 Kõik Leppik Ahti 02:46:39 1180
285 304 Kõik Meidla Margus ONNINEN II 02:47:04 1179
286 338 Kõik Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:47:21 1178
287 370 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:47:28 1177
288 425 Kõik Grüning Urmas 02:47:44 1176
289 393 Kõik Mets Stewe RR Siplased 02:47:49 1175
290 126 Kõik Karpenko Sergei 02:48:04 1174
291 302 Kõik Lichtfeldt Andro AC RACING 02:48:09 1173
292 548 Kõik Starshov Andrei 02:48:16 1172
293 347 Kõik Vallik Kenneth 02:48:24 1171
294 398 Kõik Semjonov Veiko 02:48:32 1170
295 412 Kõik Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 02:48:34 1169
296 305 Kõik Tint Taavi Sportlove 02:48:35 1168
297 313 Kõik Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:49:20 1167
298 401 Kõik Maidla Priit 02:49:29 1166
299 314 Kõik Oruste Andrus 02:50:06 1165
300 441 Kõik Kaukver Siim 02:50:37 1164
301 446 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordiklubi 02:50:44 1163
302 380 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:50:52 1162
303 439 Kõik Vaher Andres vaba mees 02:51:26 1161
304 292 Kõik Siska Ivar REDBIKE TEAM III 02:51:38 1160
305 291 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:52:05 1159
306 364 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:52:22 1158
307 335 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:52:26 1157
308 383 Kõik Punane Rene 02:52:38 1156
309 479 Kõik Mikk Mait 02:53:15 1155
310 452 Kõik Piilberg Juhan 02:53:20 1154
311 547 Kõik Šaranin Nikita 02:53:29 1153
312 315 Kõik Mikk Kaido 02:53:33 1152
313 326 Kõik Gromov Leino 02:53:33 1151
314 562 Kõik Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:53:51 1150
315 345 Kõik Luiga Einar 02:54:00 1149
316 435 Kõik Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 02:54:43 1148
317 390 Kõik Kesvatera Andres 02:54:48 1147
318 437 Kõik Moumets Mardo 02:55:32 1146
319 417 Kõik Orav Erki ONNINEN III 02:55:51 1145
320 410 Kõik Valdmaa Erik 02:55:53 1144
321 455 Kõik Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:56:06 1143
322 477 Kõik Karro Mario Baltem AS 02:56:48 1142
323 382 Kõik Lääne Jaak 02:56:49 1141
324 348 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:57:00 1140
325 560 Kõik Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:57:01 1139
326 445 Kõik Maiste Margus 02:57:03 1138
327 427 Kõik Vijard Margus 02:57:20 1137
328 415 Kõik Kivikas Eero 02:57:30 1136
329 449 Kõik Kütt Andres 02:57:31 1135
330 572 Kõik Jeltsov Marti 02:57:34 1134
331 240 Kõik Rooma Roger 02:58:46 1133
332 404 Kõik Niggulis Ott 02:58:47 1132
333 440 Kõik Madisson Peeter Sportlove 02:58:48 1131
334 576 Kõik Armulik Marek 02:58:51 1130
335 567 Kõik Liis Lembit 02:58:54 1129
336 453 Kõik Paju Andres 02:59:08 1128
337 573 Kõik Piirimägi Peeter 02:59:33 1127
338 459 Kõik Luidre Liivo 03:00:08 1126
339 515 Kõik Tell Taavi 03:00:16 1125
340 541 Kõik Kibus Siim Pipedrive OÜ 03:00:16 1124
341 563 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:00:21 1123
342 454 Kõik Eeriksoo Indrek 03:00:32 1122
343 466 Kõik Mikk Karin 03:00:33 1121
344 451 Kõik Abras Hanno 03:00:37 1120
345 279 Kõik Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 03:00:58 1119
346 418 Kõik Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:01:24 1118
347 368 Kõik Lainevee Ivika REDBIKE TEAM NAISED 03:01:45 1117
348 470 Kõik Kurvits Andrus SA Tartu Teaduspark 03:02:10 1116
349 378 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:02:23 1115
350 539 Kõik Petrov Dmitri 03:02:40 1114
351 545 Kõik Koolmeister Jaan 03:02:47 1113
352 457 Kõik Hagen Peeter 03:03:28 1112
353 394 Kõik Kirikmäe Erik 03:04:48 1111
354 579 Kõik Janno Jaak RR Siplased 03:04:55 1110
355 522 Kõik Krupin Nikolay 03:05:07 1109
356 375 Kõik Oot Anti Team Amps 03:05:12 1108
357 396 Kõik Jürgenson Erol 03:05:21 1107
358 538 Kõik Kalamees Mihkel 03:05:24 1106
359 463 Kõik Ahu Ülo 03:05:55 1105
360 508 Kõik Virkebau Ardo 03:06:23 1104
361 482 Kõik Tamm Ilmar 03:06:29 1103
362 467 Kõik Tulper Rainis 03:06:29 1102
363 502 Kõik Isop Vallo 03:07:06 1101
364 400 Kõik Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:07:18 1100
365 511 Kõik Olli Tarvi 03:07:29 1099
366 444 Kõik Liiv Madis 03:07:30 1098
367 506 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:07:36 1097
368 140 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 03:08:22 1096
369 357 Kõik Paal Peet 03:09:19 1095
370 569 Kõik Aru Marek 03:10:15 1094
371 220 Kõik Tamm Taago 03:11:46 1093
372 474 Kõik Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:12:07 1092
373 540 Kõik Alasoo Katriin 03:12:51 1091
374 489 Kõik Punane Marian Porter Racing 03:14:14 1090
375 571 Kõik Kitse Jaanus ei 03:14:21 1089
376 475 Kõik Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:15:57 1088
377 496 Kõik Paju Maris AC RACING 03:17:33 1087
378 498 Kõik Räni Riho 03:17:45 1086
379 551 Kõik Kask Holger 03:19:07 1085
380 574 Kõik Chagall Dan 03:19:52 1084
381 503 Kõik Otsa Arne 03:20:06 1083
382 504 Kõik Haljand Margo 03:22:04 1082
383 458 Kõik Jamnes Margus 03:24:28 1081
384 488 Kõik Rüütel Alo 03:25:52 1080
385 570 Kõik Kibin Allan 03:26:16 1079
386 544 Kõik Kangur Ando 03:26:20 1078
387 483 Kõik Kiisk Marto Schenker 03:26:39 1077
388 505 Kõik Susi Jaan 03:29:03 1076
389 122 Kõik Põldoja Tauno 03:29:54 1075
390 109 Kõik Põldoja Jürgen vk velron 03:29:54 1074
391 512 Kõik Välling Esko 03:30:16 1073
392 526 Kõik Rinde Andrus 03:33:20 1072
393 472 Kõik Toomsalu Ilmar 03:33:31 1071
394 524 Kõik Antsmäe Tauno RGB 03:35:40 1070
395 501 Kõik Randoja Mario 03:43:29 1069
396 490 Kõik Almiste Lehar 03:44:46 1068
397 500 Kõik Liiv Ülle AS Aru Grupp 03:55:43 1067
398 575 Kõik Mikk Marek 04:02:55 1066
399 514 Kõik Ever Kuido 04:15:50 1065
400 577 Kõik Pristavka Rauno 04:18:39 1064
401 580 Kõik Raitviir Erik velo clubbers 04:27:36 1063
402 491 Kõik Valt Kai 04:33:56 1062
403 517 Kõik Liebert Kalle 04:33:59 1061
404 516 Kõik Puhang Mari 04:34:07 1060
405 550 Kõik Roosimägi Allan 04:37:05 1059
406 536 Kõik Juuse Siim 04:41:52 1058
407 537 Kõik Niglas Reigo 04:47:36 1057
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:55:37 1510
2 2 Kõik M Loo Martin 01:55:37 1497
3 3 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:57:31 1487
4 4 Kõik M Vaidem Josten FIXUS 01:57:56 1479
5 8 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 01:58:23 1473
6 6 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:00:09 1470
7 10 Kõik M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:16 1468
8 9 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:01:40 1466
9 7 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:01:44 1464
10 20 Kõik M Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:01:58 1462
11 11 Kõik M Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:02:16 1460
12 18 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 02:03:42 1458
13 43 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:04:47 1456
14 12 Kõik M Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:04:53 1454
15 48 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 02:04:54 1452
16 37 Kõik M Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:04:56 1450
17 13 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:04:58 1448
18 52 Kõik M Stüf Erkki 02:05:00 1446
19 24 Kõik M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:05:03 1445
20 5 Kõik M Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:06:15 1444
21 28 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:06:34 1443
22 53 Kõik M Mitt Virgo 02:07:10 1442
23 58 Kõik M Raja Aigar Freesport 02:07:19 1441
24 55 Kõik M Kušnir Aleksei 02:07:19 1440
25 21 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:19 1439
26 39 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:24 1438
27 17 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:27 1437
28 57 Kõik M Priks Keijo 02:07:28 1436
29 61 Kõik M Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:08:19 1435
30 16 Kõik M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:08:37 1434
31 76 Kõik M Evendi Rando Marten CFC 02:09:20 1433
32 40 Kõik M Välk Martti MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:10:36 1432
33 74 Kõik M Reiska Alar 02:10:36 1431
34 65 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT TEAM 02:10:52 1430
35 49 Kõik M Rei Tarmo 02:10:55 1429
36 45 Kõik M Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:10:59 1428
37 542 Kõik M Kupp Artur 02:11:02 1427
38 110 Kõik M Haav Viljar Spordiklubi 02:11:03 1426
39 47 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 2 02:11:04 1425
40 72 Kõik M Pesor Kaido 02:11:07 1424
41 70 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT TEAM 02:11:10 1423
42 85 Kõik M Piirioja Kalle 02:11:22 1422
43 568 Kõik M Austa Carpar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:11:26 1421
44 25 Kõik M Johanson Egert VELOPLUS 02:11:43 1420
45 92 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:12:28 1419
46 91 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 02:12:32 1418
47 121 Kõik M Teder Feeliks 02:12:53 1417
48 59 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 02:12:56 1416
49 42 Kõik M Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:12:59 1415
50 82 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:13:05 1414
51 64 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:36 1413
52 243 Kõik M Selder Taavi ProShop Team 02:13:58 1412
53 111 Kõik M Lukertšenko Mihhail 02:14:01 1411
54 88 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:14:04 1410
55 69 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:14:06 1409
56 79 Kõik M Pank Ergo 02:14:11 1408
57 80 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 02:14:14 1407
58 73 Kõik M Maarits Andres 02:14:20 1405
59 51 Kõik M Elling Toomas RAE RATTAKLUBI 02:15:05 1404
60 556 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:15:12 1403
61 93 Kõik M Rembla Egon 02:15:27 1402
62 108 Kõik M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:15:33 1401
63 129 Kõik M Remmelg Alari Schenker 02:15:37 1400
64 106 Kõik M Pulst Raivo 02:15:45 1399
65 267 Kõik M Väinola Christopher 02:15:49 1398
66 147 Kõik M Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:15:49 1397
67 95 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:15:53 1396
68 75 Kõik M Jakobson Eero 02:16:14 1395
69 26 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:16:15 1394
70 112 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:16:25 1393
71 84 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:16:28 1392
72 138 Kõik M Saareoks Janek Schenker 02:16:31 1391
73 115 Kõik M Kuldsepp Kajar Sportlove 02:16:41 1390
74 33 Kõik M Stalberg Tair 02:16:49 1388
75 96 Kõik M Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:17:23 1387
76 135 Kõik M Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:17:32 1386
77 77 Kõik M Sala Alar Extrahaus 02:17:36 1385
78 132 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:17:38 1384
79 152 Kõik M Fazõlov Maksim 02:17:48 1383
80 113 Kõik M Luiks Meelis Telia 02:17:50 1382
81 66 Kõik M Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:18:06 1381
82 131 Kõik M Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:18:34 1380
83 164 Kõik M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:18:44 1379
84 101 Kõik M Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:18:46 1378
85 119 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:18:52 1377
86 173 Kõik M Romandi Arvi 02:18:59 1376
87 552 Kõik M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:19:11 1375
88 259 Kõik M Liplap Veljo 02:19:13 1374
89 14 Kõik M Tamm Lauri VELOPLUS 02:19:19 1373
90 180 Kõik M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:19:26 1372
91 89 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:19:29 1371
92 136 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:19:32 1369
93 94 Kõik M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:19:34 1368
94 144 Kõik M Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:19:34 1367
95 174 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:19:37 1366
96 116 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:19:50 1365
97 137 Kõik M Erik Risto Sportlove 02:19:52 1364
98 160 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:19:53 1363
99 103 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:20:12 1362
100 143 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:20:16 1361
101 97 Kõik M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:20:21 1360
102 165 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:20:35 1358
103 185 Kõik M Pilt Andrus Sportlove 02:20:35 1357
104 193 Kõik M Laisaar Janek AC RACING 02:20:35 1356
105 189 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 02:20:35 1355
106 158 Kõik M Kallas Karl 02:20:51 1354
107 155 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:21:08 1353
108 181 Kõik M Jürisaar Tauri 02:21:09 1352
109 172 Kõik M Elo Armas Kruvid 02:21:10 1351
110 225 Kõik M Metsmaaker Martin AC RACING 02:21:12 1350
111 229 Kõik M Tokko Rainer CC Rota Mobilis 02:21:21 1349
112 221 Kõik M Koik Lauri 02:21:51 1347
113 191 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:22:15 1346
114 117 Kõik M Mardo Ahti 02:22:20 1344
115 213 Kõik M Vavilov Dmitri 02:23:13 1343
116 169 Kõik M Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 02:23:54 1342
117 212 Kõik M Morgun Timofei 02:23:55 1341
118 553 Kõik M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:23:57 1340
119 190 Kõik M Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:23:57 1339
120 183 Kõik M Sigus Marko 02:24:20 1338
121 210 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:24 1337
122 157 Kõik M Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 02:24:26 1336
123 554 Kõik M Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:24:33 1335
124 216 Kõik M Kimmel Robert 02:24:45 1334
125 250 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:25:10 1333
126 230 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN 02:25:21 1332
127 63 Kõik M Valmsen Henri 02:25:22 1331
128 206 Kõik M Saarva Silver 02:25:22 1330
129 187 Kõik M Türk Reigo MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:25:27 1329
130 182 Kõik M Rehi Arne 02:25:32 1328
131 254 Kõik M Haas Marco 02:25:34 1327
132 178 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:26:20 1326
133 124 Kõik M Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:26:22 1325
134 214 Kõik M Paas Raigo 02:26:28 1324
135 219 Kõik M Jermann Tanel 02:26:38 1323
136 238 Kõik M Elu Margus 02:26:57 1322
137 533 Kõik M Aasla Meelis Škoda Laagri 02:27:11 1321
138 294 Kõik M Saaremäe Liivar 02:27:21 1320
139 247 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:27:50 1319
140 204 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:27:50 1318
141 241 Kõik M Tammsalu Mihkel 02:28:09 1316
142 235 Kõik M Visnapuu Tarmo Spordiklubi Viimsi Sport 02:28:10 1315
143 154 Kõik M Roos Andre 02:28:13 1314
144 257 Kõik M Lubi Tiit 02:28:16 1313
145 255 Kõik M Kukk Rainer 02:28:21 1312
146 99 Kõik M Hussar Kaidar Areal Team 02:28:24 1311
147 217 Kõik M Liiker Tanel 02:28:30 1310
148 268 Kõik M Orujõe Jarno 02:28:37 1309
149 283 Kõik M Aule Krister 02:28:42 1308
150 133 Kõik M Lapšin Vladimir 02:28:42 1307
151 188 Kõik M Terve Raivo 02:28:43 1306
152 90 Kõik M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:29:12 1304
153 252 Kõik M Killing Keito 02:29:15 1303
154 171 Kõik M Heinsoo Sander 02:29:19 1302
155 581 Kõik M Shemarin Viktor Äkke SK 02:29:38 1301
156 296 Kõik M Tenslind Margus 02:29:46 1299
157 168 Kõik M Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:29:49 1298
158 555 Kõik M Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:29:55 1297
159 199 Kõik M Salumäe Guido Spordiklubi 02:30:05 1296
160 242 Kõik M Rätsepp Kaido 02:30:06 1295
161 362 Kõik M Libek Maario 02:30:06 1294
162 215 Kõik M Sidorov Vladimir 02:30:08 1293
163 239 Kõik M Rebas Raido OÜ Valga Puu 02:30:23 1291
164 198 Kõik M Kask Hendri Redbike 02:30:25 1290
165 159 Kõik M Alaväli Ülari 02:30:25 1289
166 44 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:30:33 1288
167 246 Kõik M Hinnov Ahti 02:30:39 1287
168 287 Kõik M Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:30:52 1286
169 227 Kõik M Kollo Tiit Filter As 02:31:05 1285
170 564 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:31:27 1284
171 262 Kõik M Mooste Tarmo 02:31:30 1283
172 578 Kõik M Ivanov Priit HANSAB 02:31:31 1282
173 200 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:31:39 1281
174 184 Kõik M Närap Henry 02:31:43 1280
175 323 Kõik M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:31:44 1279
176 293 Kõik M Aasma Erko 02:31:44 1278
177 582 Kõik M Nurm Dag 02:31:54 1277
178 301 Kõik M Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:31:55 1276
179 299 Kõik M Luts Taavi AC Racing 02:32:05 1275
180 207 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 3 02:32:06 1274
181 192 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:32:10 1273
182 280 Kõik M Suokas Heikki 02:32:11 1272
183 286 Kõik M Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:32:14 1271
184 197 Kõik M Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:32:21 1270
185 534 Kõik M Purre Egert 02:32:39 1268
186 318 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi 02:32:45 1267
187 272 Kõik M Joorits Andero lebo racing 02:32:57 1266
188 359 Kõik M Bazõlev Anton A&T SPORT ADUCCO 02:33:00 1265
189 166 Kõik M Sala Arvo Eesti Energia Spordiklubi 02:33:01 1264
190 528 Kõik M Kärdi Tarmo SuusaAkadeemia 02:33:05 1263
191 306 Kõik M Lomp Elar AC RACING 02:33:09 1261
192 403 Kõik M Krull Kaupo 02:33:14 1260
193 322 Kõik M Valdmaa Risto 02:34:02 1258
194 261 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 02:34:17 1257
195 276 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:34:42 1256
196 319 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:34:58 1255
197 328 Kõik M Rätsep Raul Nordnet 02:35:03 1254
198 249 Kõik M Tammemägi Jaak 02:35:29 1253
199 310 Kõik M Randpõld Madis 02:35:51 1252
200 186 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:35:59 1251
201 237 Kõik M Trepp Janek 02:36:00 1250
202 535 Kõik M Tuisk Siim 02:36:08 1249
203 320 Kõik M Tarikas Tenno Kliimaseade 02:36:12 1248
204 282 Kõik M Kogermann Meelis 02:36:39 1247
205 346 Kõik M Kallari Lauri 02:36:46 1246
206 231 Kõik M Michelson Erki 02:36:59 1245
207 303 Kõik M Kiigemägi Andres 02:37:28 1243
208 270 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:37:44 1242
209 308 Kõik M Mäepea Kaido Schenker 02:38:00 1241
210 379 Kõik M Treimuth Meelis 02:38:41 1240
211 431 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:38:47 1239
212 360 Kõik M Kozlov Raul 02:38:50 1238
213 248 Kõik M Rohtma Valdek Enervit 02:38:53 1237
214 333 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:38:56 1236
215 407 Kõik M Jurlov Sergei 02:39:01 1235
216 330 Kõik M Mangelsoo Janno 02:39:05 1234
217 337 Kõik M Keerberg Kasper AMBLA SK 02:39:11 1233
218 340 Kõik M Musting Marek Schenker 02:39:21 1232
219 32 Kõik M Epner Indrek 02:39:26 1231
220 372 Kõik M Kogermann Madis 02:39:32 1230
221 332 Kõik M Rahu Madis 02:39:33 1229
222 251 Kõik M Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:39:44 1227
223 269 Kõik M Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:40:19 1226
224 309 Kõik M Katin Vladimir 02:40:20 1225
225 331 Kõik M Järve Marek 02:40:30 1224
226 424 Kõik M Alasoo Tarmo 02:40:38 1223
227 307 Kõik M Stalkov Valmer 02:40:42 1222
228 371 Kõik M Vällik Kristjan 02:40:50 1221
229 376 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:41:13 1220
230 317 Kõik M Kopso Heigo 02:41:15 1219
231 438 Kõik M Zahharov Maksim Volvo Trucks Estonia 02:41:32 1218
232 277 Kõik M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:41:45 1217
233 366 Kõik M Padosepp Siim 02:41:47 1216
234 321 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:41:50 1215
235 558 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:41:54 1214
236 561 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:41:55 1213
237 566 Kõik M Lätt Viljar 02:41:58 1212
238 374 Kõik M Kivipõld Veiko 02:42:02 1211
239 384 Kõik M Zacek Kristo 02:42:05 1210
240 343 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:42:05 1209
241 354 Kõik M Sankman Jüri 02:42:06 1208
242 399 Kõik M Nõmmeots Priit 02:42:11 1207
243 358 Kõik M Lesihhin Roman 02:42:34 1205
244 298 Kõik M Ellermaa Janno 02:42:53 1204
245 341 Kõik M Saarep Peeter 02:43:02 1203
246 327 Kõik M Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:43:33 1202
247 264 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:44:04 1201
248 391 Kõik M Vare Alo 02:44:30 1200
249 402 Kõik M Lõsov Olev 02:44:34 1199
250 388 Kõik M Priks Hanno 02:44:36 1198
251 421 Kõik M Bulak Raiki 02:44:36 1197
252 324 Kõik M Saarna Henrik 02:45:06 1196
253 209 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:45:13 1195
254 565 Kõik M Kütt Ago 02:45:34 1194
255 363 Kõik M Pauklin Roland 02:45:36 1193
256 416 Kõik M Liivet Lauri ATEA 02:45:49 1192
257 423 Kõik M Lillemäe Heikki Redbike TEAM III 02:45:56 1189
258 381 Kõik M Ambos Riivo 02:45:59 1188
259 334 Kõik M Hermat Kaido 02:46:00 1187
260 392 Kõik M Rooden Märt 02:46:04 1186
261 365 Kõik M Ernits Ardu 11568235 02:46:04 1185
262 256 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:46:16 1184
263 386 Kõik M Meltsas Veiko 02:46:24 1182
264 408 Kõik M Jürgenson Rainer 02:46:32 1181
265 521 Kõik M Leppik Ahti 02:46:39 1180
266 304 Kõik M Meidla Margus ONNINEN II 02:47:04 1179
267 370 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:47:28 1177
268 425 Kõik M Grüning Urmas 02:47:44 1176
269 393 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 02:47:49 1175
270 126 Kõik M Karpenko Sergei 02:48:04 1174
271 302 Kõik M Lichtfeldt Andro AC RACING 02:48:09 1173
272 548 Kõik M Starshov Andrei 02:48:16 1172
273 347 Kõik M Vallik Kenneth 02:48:24 1171
274 398 Kõik M Semjonov Veiko 02:48:32 1170
275 305 Kõik M Tint Taavi Sportlove 02:48:35 1168
276 313 Kõik M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:49:20 1167
277 401 Kõik M Maidla Priit 02:49:29 1166
278 314 Kõik M Oruste Andrus 02:50:06 1165
279 441 Kõik M Kaukver Siim 02:50:37 1164
280 446 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordiklubi 02:50:44 1163
281 380 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:50:52 1162
282 439 Kõik M Vaher Andres vaba mees 02:51:26 1161
283 292 Kõik M Siska Ivar REDBIKE TEAM III 02:51:38 1160
284 291 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:52:05 1159
285 364 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:52:22 1158
286 335 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:52:26 1157
287 383 Kõik M Punane Rene 02:52:38 1156
288 479 Kõik M Mikk Mait 02:53:15 1155
289 452 Kõik M Piilberg Juhan 02:53:20 1154
290 547 Kõik M Šaranin Nikita 02:53:29 1153
291 315 Kõik M Mikk Kaido 02:53:33 1152
292 326 Kõik M Gromov Leino 02:53:33 1151
293 562 Kõik M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:53:51 1150
294 345 Kõik M Luiga Einar 02:54:00 1149
295 435 Kõik M Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 02:54:43 1148
296 390 Kõik M Kesvatera Andres 02:54:48 1147
297 437 Kõik M Moumets Mardo 02:55:32 1146
298 417 Kõik M Orav Erki ONNINEN III 02:55:51 1145
299 410 Kõik M Valdmaa Erik 02:55:53 1144
300 455 Kõik M Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:56:06 1143
301 477 Kõik M Karro Mario Baltem AS 02:56:48 1142
302 382 Kõik M Lääne Jaak 02:56:49 1141
303 348 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:57:00 1140
304 560 Kõik M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:57:01 1139
305 445 Kõik M Maiste Margus 02:57:03 1138
306 427 Kõik M Vijard Margus 02:57:20 1137
307 415 Kõik M Kivikas Eero 02:57:30 1136
308 449 Kõik M Kütt Andres 02:57:31 1135
309 572 Kõik M Jeltsov Marti 02:57:34 1134
310 240 Kõik M Rooma Roger 02:58:46 1133
311 404 Kõik M Niggulis Ott 02:58:47 1132
312 440 Kõik M Madisson Peeter Sportlove 02:58:48 1131
313 576 Kõik M Armulik Marek 02:58:51 1130
314 567 Kõik M Liis Lembit 02:58:54 1129
315 453 Kõik M Paju Andres 02:59:08 1128
316 573 Kõik M Piirimägi Peeter 02:59:33 1127
317 459 Kõik M Luidre Liivo 03:00:08 1126
318 515 Kõik M Tell Taavi 03:00:16 1125
319 541 Kõik M Kibus Siim Pipedrive OÜ 03:00:16 1124
320 563 Kõik M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:00:21 1123
321 454 Kõik M Eeriksoo Indrek 03:00:32 1122
322 451 Kõik M Abras Hanno 03:00:37 1120
323 279 Kõik M Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 03:00:58 1119
324 418 Kõik M Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:01:24 1118
325 470 Kõik M Kurvits Andrus SA Tartu Teaduspark 03:02:10 1116
326 378 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:02:23 1115
327 539 Kõik M Petrov Dmitri 03:02:40 1114
328 545 Kõik M Koolmeister Jaan 03:02:47 1113
329 457 Kõik M Hagen Peeter 03:03:28 1112
330 394 Kõik M Kirikmäe Erik 03:04:48 1111
331 579 Kõik M Janno Jaak RR Siplased 03:04:55 1110
332 522 Kõik M Krupin Nikolay 03:05:07 1109
333 375 Kõik M Oot Anti Team Amps 03:05:12 1108
334 396 Kõik M Jürgenson Erol 03:05:21 1107
335 538 Kõik M Kalamees Mihkel 03:05:24 1106
336 463 Kõik M Ahu Ülo 03:05:55 1105
337 508 Kõik M Virkebau Ardo 03:06:23 1104
338 482 Kõik M Tamm Ilmar 03:06:29 1103
339 467 Kõik M Tulper Rainis 03:06:29 1102
340 502 Kõik M Isop Vallo 03:07:06 1101
341 511 Kõik M Olli Tarvi 03:07:29 1099
342 444 Kõik M Liiv Madis 03:07:30 1098
343 506 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:07:36 1097
344 140 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 03:08:22 1096
345 357 Kõik M Paal Peet 03:09:19 1095
346 569 Kõik M Aru Marek 03:10:15 1094
347 220 Kõik M Tamm Taago 03:11:46 1093
348 474 Kõik M Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:12:07 1092
349 571 Kõik M Kitse Jaanus ei 03:14:21 1089
350 498 Kõik M Räni Riho 03:17:45 1086
351 551 Kõik M Kask Holger 03:19:07 1085
352 574 Kõik M Chagall Dan 03:19:52 1084
353 503 Kõik M Otsa Arne 03:20:06 1083
354 504 Kõik M Haljand Margo 03:22:04 1082
355 458 Kõik M Jamnes Margus 03:24:28 1081
356 488 Kõik M Rüütel Alo 03:25:52 1080
357 570 Kõik M Kibin Allan 03:26:16 1079
358 544 Kõik M Kangur Ando 03:26:20 1078
359 483 Kõik M Kiisk Marto Schenker 03:26:39 1077
360 505 Kõik M Susi Jaan 03:29:03 1076
361 122 Kõik M Põldoja Tauno 03:29:54 1075
362 109 Kõik M Põldoja Jürgen vk velron 03:29:54 1074
363 512 Kõik M Välling Esko 03:30:16 1073
364 526 Kõik M Rinde Andrus 03:33:20 1072
365 472 Kõik M Toomsalu Ilmar 03:33:31 1071
366 524 Kõik M Antsmäe Tauno RGB 03:35:40 1070
367 501 Kõik M Randoja Mario 03:43:29 1069
368 490 Kõik M Almiste Lehar 03:44:46 1068
369 575 Kõik M Mikk Marek 04:02:55 1066
370 514 Kõik M Ever Kuido 04:15:50 1065
371 577 Kõik M Pristavka Rauno 04:18:39 1064
372 580 Kõik M Raitviir Erik velo clubbers 04:27:36 1063
373 517 Kõik M Liebert Kalle 04:33:59 1061
374 550 Kõik M Roosimägi Allan 04:37:05 1059
375 536 Kõik M Juuse Siim 04:41:52 1058
376 537 Kõik M Niglas Reigo 04:47:36 1057
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 25,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:55:37 1510
2 2 M Loo Martin 01:55:37 1497
3 3 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:57:31 1487
4 4 M Vaidem Josten FIXUS 01:57:56 1479
5 8 M Parv Martin VELOPLUS 01:58:23 1473
6 6 M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:00:09 1470
7 10 M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:16 1468
8 9 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:01:40 1466
9 7 M Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:01:44 1464
10 18 M Ojavere Imre CCRM 1 02:03:42 1458
11 43 M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:04:47 1456
12 48 M Patrenkin Aleksandr Narva SK Energia 02:04:54 1452
13 52 M Stüf Erkki 02:05:00 1446
14 24 M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:05:03 1445
15 28 M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:06:34 1443
16 55 M Kušnir Aleksei 02:07:19 1440
17 39 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:24 1438
18 57 M Priks Keijo 02:07:28 1436
19 16 M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:08:37 1434
20 76 M Evendi Rando Marten CFC 02:09:20 1433
21 40 M Välk Martti MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:10:36 1432
22 542 M Kupp Artur 02:11:02 1427
23 568 M Austa Carpar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:11:26 1421
24 25 M Johanson Egert VELOPLUS 02:11:43 1420
25 92 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:12:28 1419
26 121 M Teder Feeliks 02:12:53 1417
27 82 M Einroos Evert CCRM 1 02:13:05 1414
28 243 M Selder Taavi ProShop Team 02:13:58 1412
29 111 M Lukertšenko Mihhail 02:14:01 1411
30 108 M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:15:33 1401
31 129 M Remmelg Alari Schenker 02:15:37 1400
32 106 M Pulst Raivo 02:15:45 1399
33 26 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:16:15 1394
34 112 M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:16:25 1393
35 33 M Stalberg Tair 02:16:49 1388
36 77 M Sala Alar Extrahaus 02:17:36 1385
37 164 M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:18:44 1379
38 119 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:18:52 1377
39 180 M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:19:26 1372
40 94 M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:19:34 1368
41 174 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:19:37 1366
42 137 M Erik Risto Sportlove 02:19:52 1364
43 160 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:19:53 1363
44 97 M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:20:21 1360
45 158 M Kallas Karl 02:20:51 1354
46 225 M Metsmaaker Martin AC RACING 02:21:12 1350
47 221 M Koik Lauri 02:21:51 1347
48 191 M Gorbunov Konstantin 02:22:15 1346
49 213 M Vavilov Dmitri 02:23:13 1343
50 553 M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:23:57 1340
51 230 M Saksniit Priit ONNINEN 02:25:21 1332
52 206 M Saarva Silver 02:25:22 1330
53 187 M Türk Reigo MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:25:27 1329
54 178 M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:26:20 1326
55 219 M Jermann Tanel 02:26:38 1323
56 238 M Elu Margus 02:26:57 1322
57 533 M Aasla Meelis Škoda Laagri 02:27:11 1321
58 294 M Saaremäe Liivar 02:27:21 1320
59 247 M Ovtšarenko Grigori 02:27:50 1319
60 241 M Tammsalu Mihkel 02:28:09 1316
61 154 M Roos Andre 02:28:13 1314
62 133 M Lapšin Vladimir 02:28:42 1307
63 90 M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:29:12 1304
64 252 M Killing Keito 02:29:15 1303
65 171 M Heinsoo Sander 02:29:19 1302
66 168 M Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:29:49 1298
67 362 M Libek Maario 02:30:06 1294
68 159 M Alaväli Ülari 02:30:25 1289
69 44 M Laanjõe Elvis Leon 02:30:33 1288
70 246 M Hinnov Ahti 02:30:39 1287
71 564 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:31:27 1284
72 578 M Ivanov Priit HANSAB 02:31:31 1282
73 184 M Närap Henry 02:31:43 1280
74 323 M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:31:44 1279
75 582 M Nurm Dag 02:31:54 1277
76 534 M Purre Egert 02:32:39 1268
77 359 M Bazõlev Anton A&T SPORT ADUCCO 02:33:00 1265
78 306 M Lomp Elar AC RACING 02:33:09 1261
79 403 M Krull Kaupo 02:33:14 1260
80 328 M Rätsep Raul Nordnet 02:35:03 1254
81 186 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:35:59 1251
82 535 M Tuisk Siim 02:36:08 1249
83 231 M Michelson Erki 02:36:59 1245
84 308 M Mäepea Kaido Schenker 02:38:00 1241
85 330 M Mangelsoo Janno 02:39:05 1234
86 337 M Keerberg Kasper AMBLA SK 02:39:11 1233
87 372 M Kogermann Madis 02:39:32 1230
88 376 M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:41:13 1220
89 317 M Kopso Heigo 02:41:15 1219
90 438 M Zahharov Maksim Volvo Trucks Estonia 02:41:32 1218
91 277 M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:41:45 1217
92 366 M Padosepp Siim 02:41:47 1216
93 558 M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:41:54 1214
94 566 M Lätt Viljar 02:41:58 1212
95 384 M Zacek Kristo 02:42:05 1210
96 354 M Sankman Jüri 02:42:06 1208
97 421 M Bulak Raiki 02:44:36 1197
98 324 M Saarna Henrik 02:45:06 1196
99 363 M Pauklin Roland 02:45:36 1193
100 423 M Lillemäe Heikki Redbike TEAM III 02:45:56 1189
101 334 M Hermat Kaido 02:46:00 1187
102 256 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:46:16 1184
103 393 M Mets Stewe RR Siplased 02:47:49 1175
104 347 M Vallik Kenneth 02:48:24 1171
105 398 M Semjonov Veiko 02:48:32 1170
106 305 M Tint Taavi Sportlove 02:48:35 1168
107 313 M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:49:20 1167
108 401 M Maidla Priit 02:49:29 1166
109 441 M Kaukver Siim 02:50:37 1164
110 439 M Vaher Andres vaba mees 02:51:26 1161
111 452 M Piilberg Juhan 02:53:20 1154
112 547 M Šaranin Nikita 02:53:29 1153
113 435 M Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 02:54:43 1148
114 417 M Orav Erki ONNINEN III 02:55:51 1145
115 410 M Valdmaa Erik 02:55:53 1144
116 455 M Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:56:06 1143
117 477 M Karro Mario Baltem AS 02:56:48 1142
118 560 M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:57:01 1139
119 572 M Jeltsov Marti 02:57:34 1134
120 240 M Rooma Roger 02:58:46 1133
121 404 M Niggulis Ott 02:58:47 1132
122 440 M Madisson Peeter Sportlove 02:58:48 1131
123 541 M Kibus Siim Pipedrive OÜ 03:00:16 1124
124 451 M Abras Hanno 03:00:37 1120
125 378 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:02:23 1115
126 539 M Petrov Dmitri 03:02:40 1114
127 545 M Koolmeister Jaan 03:02:47 1113
128 396 M Jürgenson Erol 03:05:21 1107
129 538 M Kalamees Mihkel 03:05:24 1106
130 508 M Virkebau Ardo 03:06:23 1104
131 467 M Tulper Rainis 03:06:29 1102
132 502 M Isop Vallo 03:07:06 1101
133 140 M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 03:08:22 1096
134 220 M Tamm Taago 03:11:46 1093
135 488 M Rüütel Alo 03:25:52 1080
136 483 M Kiisk Marto Schenker 03:26:39 1077
137 505 M Susi Jaan 03:29:03 1076
138 109 M Põldoja Jürgen vk velron 03:29:54 1074
139 501 M Randoja Mario 03:43:29 1069
140 490 M Almiste Lehar 03:44:46 1068
141 514 M Ever Kuido 04:15:50 1065
142 577 M Pristavka Rauno 04:18:39 1064
143 550 M Roosimägi Allan 04:37:05 1059
144 536 M Juuse Siim 04:41:52 1058
145 537 M Niglas Reigo 04:47:36 1057
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 24,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M40 Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:02:16 1460
2 13 M40 Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:04:58 1448
3 5 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:06:15 1444
4 58 M40 Raja Aigar Freesport 02:07:19 1441
5 21 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:07:19 1439
6 17 M40 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:27 1437
7 45 M40 Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:10:59 1428
8 91 M40 Tillemann Taikki CCRM 2 02:12:32 1418
9 93 M40 Rembla Egon 02:15:27 1402
10 147 M40 Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:15:49 1397
11 75 M40 Jakobson Eero 02:16:14 1395
12 84 M40 Leer Janek CCRM 3 02:16:28 1392
13 138 M40 Saareoks Janek Schenker 02:16:31 1391
14 115 M40 Kuldsepp Kajar Sportlove 02:16:41 1390
15 96 M40 Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:17:23 1387
16 152 M40 Fazõlov Maksim 02:17:48 1383
17 113 M40 Luiks Meelis Telia 02:17:50 1382
18 101 M40 Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:18:46 1378
19 173 M40 Romandi Arvi 02:18:59 1376
20 259 M40 Liplap Veljo 02:19:13 1374
21 89 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:19:29 1371
22 144 M40 Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:19:34 1367
23 193 M40 Laisaar Janek AC RACING 02:20:35 1356
24 212 M40 Morgun Timofei 02:23:55 1341
25 190 M40 Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:23:57 1339
26 210 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:24 1337
27 554 M40 Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:24:33 1335
28 250 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:25:10 1333
29 214 M40 Paas Raigo 02:26:28 1324
30 235 M40 Visnapuu Tarmo Spordiklubi Viimsi Sport 02:28:10 1315
31 257 M40 Lubi Tiit 02:28:16 1313
32 217 M40 Liiker Tanel 02:28:30 1310
33 283 M40 Aule Krister 02:28:42 1308
34 242 M40 Rätsepp Kaido 02:30:06 1295
35 287 M40 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:30:52 1286
36 200 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:31:39 1281
37 301 M40 Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:31:55 1276
38 280 M40 Suokas Heikki 02:32:11 1272
39 286 M40 Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:32:14 1271
40 318 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi 02:32:45 1267
41 272 M40 Joorits Andero lebo racing 02:32:57 1266
42 322 M40 Valdmaa Risto 02:34:02 1258
43 261 M40 Sildvee Märt RR Siplased 02:34:17 1257
44 282 M40 Kogermann Meelis 02:36:39 1247
45 431 M40 Aua Hanno ONNINEN III 02:38:47 1239
46 248 M40 Rohtma Valdek Enervit 02:38:53 1237
47 340 M40 Musting Marek Schenker 02:39:21 1232
48 251 M40 Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:39:44 1227
49 424 M40 Alasoo Tarmo 02:40:38 1223
50 374 M40 Kivipõld Veiko 02:42:02 1211
51 298 M40 Ellermaa Janno 02:42:53 1204
52 391 M40 Vare Alo 02:44:30 1200
53 209 M40 Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:45:13 1195
54 565 M40 Kütt Ago 02:45:34 1194
55 416 M40 Liivet Lauri ATEA 02:45:49 1192
56 381 M40 Ambos Riivo 02:45:59 1188
57 392 M40 Rooden Märt 02:46:04 1186
58 521 M40 Leppik Ahti 02:46:39 1180
59 335 M40 Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:52:26 1157
60 383 M40 Punane Rene 02:52:38 1156
61 562 M40 Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:53:51 1150
62 390 M40 Kesvatera Andres 02:54:48 1147
63 382 M40 Lääne Jaak 02:56:49 1141
64 415 M40 Kivikas Eero 02:57:30 1136
65 453 M40 Paju Andres 02:59:08 1128
66 573 M40 Piirimägi Peeter 02:59:33 1127
67 563 M40 Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:00:21 1123
68 394 M40 Kirikmäe Erik 03:04:48 1111
69 511 M40 Olli Tarvi 03:07:29 1099
70 444 M40 Liiv Madis 03:07:30 1098
71 571 M40 Kitse Jaanus ei 03:14:21 1089
72 498 M40 Räni Riho 03:17:45 1086
73 574 M40 Chagall Dan 03:19:52 1084
74 504 M40 Haljand Margo 03:22:04 1082
75 512 M40 Välling Esko 03:30:16 1073
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 23,54 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M50 Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:04:53 1454
2 61 M50 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:08:19 1435
3 72 M50 Pesor Kaido 02:11:07 1424
4 59 M50 Pilv Ivar ONNINEN 02:12:56 1416
5 88 M50 Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:14:04 1410
6 80 M50 Einroos Raino CCRM 1 02:14:14 1407
7 135 M50 Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:17:32 1386
8 172 M50 Elo Armas Kruvid 02:21:10 1351
9 182 M50 Rehi Arne 02:25:32 1328
10 254 M50 Haas Marco 02:25:34 1327
11 124 M50 Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:26:22 1325
12 581 M50 Shemarin Viktor Äkke SK 02:29:38 1301
13 299 M50 Luts Taavi AC Racing 02:32:05 1275
14 166 M50 Sala Arvo Eesti Energia Spordiklubi 02:33:01 1264
15 319 M50 Kauk Anti CCRM 3 02:34:58 1255
16 249 M50 Tammemägi Jaak 02:35:29 1253
17 320 M50 Tarikas Tenno Kliimaseade 02:36:12 1248
18 379 M50 Treimuth Meelis 02:38:41 1240
19 407 M50 Jurlov Sergei 02:39:01 1235
20 269 M50 Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:40:19 1226
21 307 M50 Stalkov Valmer 02:40:42 1222
22 371 M50 Vällik Kristjan 02:40:50 1221
23 561 M50 Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:41:55 1213
24 327 M50 Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:43:33 1202
25 264 M50 Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:44:04 1201
26 402 M50 Lõsov Olev 02:44:34 1199
27 370 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:47:28 1177
28 425 M50 Grüning Urmas 02:47:44 1176
29 548 M50 Starshov Andrei 02:48:16 1172
30 348 M50 Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:57:00 1140
31 454 M50 Eeriksoo Indrek 03:00:32 1122
32 279 M50 Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 03:00:58 1119
33 418 M50 Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:01:24 1118
34 551 M50 Kask Holger 03:19:07 1085
35 122 M50 Põldoja Tauno 03:29:54 1075
36 472 M50 Toomsalu Ilmar 03:33:31 1071
37 517 M50 Liebert Kalle 04:33:59 1061
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 23,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 53 M16 Mitt Virgo 02:07:10 1442
2 267 M16 Väinola Christopher 02:15:49 1398
3 14 M16 Tamm Lauri VELOPLUS 02:19:19 1373
4 181 M16 Jürisaar Tauri 02:21:09 1352
5 63 M16 Valmsen Henri 02:25:22 1331
6 198 M16 Kask Hendri Redbike 02:30:25 1290
7 276 M16 Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:34:42 1256
8 310 M16 Randpõld Madis 02:35:51 1252
9 346 M16 Kallari Lauri 02:36:46 1246
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 24,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 M45 Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:01:58 1462
2 37 M45 Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:04:56 1450
3 65 M45 Lipp Aivar AT SPORT TEAM 02:10:52 1430
4 49 M45 Rei Tarmo 02:10:55 1429
5 110 M45 Haav Viljar Spordiklubi 02:11:03 1426
6 47 M45 Nõlvik Lasse CCRM 2 02:11:04 1425
7 70 M45 Kippasto Margo AT SPORT TEAM 02:11:10 1423
8 85 M45 Piirioja Kalle 02:11:22 1422
9 42 M45 Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:12:59 1415
10 69 M45 Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:14:06 1409
11 79 M45 Pank Ergo 02:14:11 1408
12 73 M45 Maarits Andres 02:14:20 1405
13 51 M45 Elling Toomas RAE RATTAKLUBI 02:15:05 1404
14 556 M45 Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:15:12 1403
15 132 M45 Tamm Bruno CCRM 2 02:17:38 1384
16 66 M45 Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:18:06 1381
17 131 M45 Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:18:34 1380
18 552 M45 Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:19:11 1375
19 136 M45 Kriisa Kaido CCRM 3 02:19:32 1369
20 116 M45 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:19:50 1365
21 103 M45 Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:20:12 1362
22 143 M45 Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:20:16 1361
23 165 M45 Albri Kalev ONNINEN 02:20:35 1358
24 185 M45 Pilt Andrus Sportlove 02:20:35 1357
25 189 M45 Valgma Raini SAQ SC 02:20:35 1355
26 229 M45 Tokko Rainer CC Rota Mobilis 02:21:21 1349
27 117 M45 Mardo Ahti 02:22:20 1344
28 169 M45 Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 02:23:54 1342
29 183 M45 Sigus Marko 02:24:20 1338
30 216 M45 Kimmel Robert 02:24:45 1334
31 255 M45 Kukk Rainer 02:28:21 1312
32 99 M45 Hussar Kaidar Areal Team 02:28:24 1311
33 268 M45 Orujõe Jarno 02:28:37 1309
34 296 M45 Tenslind Margus 02:29:46 1299
35 199 M45 Salumäe Guido Spordiklubi 02:30:05 1296
36 239 M45 Rebas Raido OÜ Valga Puu 02:30:23 1291
37 262 M45 Mooste Tarmo 02:31:30 1283
38 293 M45 Aasma Erko 02:31:44 1278
39 207 M45 Kruusmann Ahto CCRM 3 02:32:06 1274
40 528 M45 Kärdi Tarmo SuusaAkadeemia 02:33:05 1263
41 237 M45 Trepp Janek 02:36:00 1250
42 270 M45 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:37:44 1242
43 333 M45 Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:38:56 1236
44 32 M45 Epner Indrek 02:39:26 1231
45 331 M45 Järve Marek 02:40:30 1224
46 321 M45 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:41:50 1215
47 343 M45 Undla Timo ONNINEN II 02:42:05 1209
48 399 M45 Nõmmeots Priit 02:42:11 1207
49 358 M45 Lesihhin Roman 02:42:34 1205
50 386 M45 Meltsas Veiko 02:46:24 1182
51 408 M45 Jürgenson Rainer 02:46:32 1181
52 304 M45 Meidla Margus ONNINEN II 02:47:04 1179
53 126 M45 Karpenko Sergei 02:48:04 1174
54 302 M45 Lichtfeldt Andro AC RACING 02:48:09 1173
55 314 M45 Oruste Andrus 02:50:06 1165
56 446 M45 Aupaju Tarmo Omniva spordiklubi 02:50:44 1163
57 380 M45 Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:50:52 1162
58 292 M45 Siska Ivar REDBIKE TEAM III 02:51:38 1160
59 479 M45 Mikk Mait 02:53:15 1155
60 315 M45 Mikk Kaido 02:53:33 1152
61 326 M45 Gromov Leino 02:53:33 1151
62 345 M45 Luiga Einar 02:54:00 1149
63 437 M45 Moumets Mardo 02:55:32 1146
64 445 M45 Maiste Margus 02:57:03 1138
65 427 M45 Vijard Margus 02:57:20 1137
66 449 M45 Kütt Andres 02:57:31 1135
67 576 M45 Armulik Marek 02:58:51 1130
68 459 M45 Luidre Liivo 03:00:08 1126
69 515 M45 Tell Taavi 03:00:16 1125
70 470 M45 Kurvits Andrus SA Tartu Teaduspark 03:02:10 1116
71 579 M45 Janno Jaak RR Siplased 03:04:55 1110
72 482 M45 Tamm Ilmar 03:06:29 1103
73 506 M45 Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:07:36 1097
74 569 M45 Aru Marek 03:10:15 1094
75 474 M45 Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:12:07 1092
76 503 M45 Otsa Arne 03:20:06 1083
77 458 M45 Jamnes Margus 03:24:28 1081
78 544 M45 Kangur Ando 03:26:20 1078
79 526 M45 Rinde Andrus 03:33:20 1072
80 524 M45 Antsmäe Tauno RGB 03:35:40 1070
81 575 M45 Mikk Marek 04:02:55 1066
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 Kõik N Mõttus Mari-Liis Team Antsla 02:14:16 1406
2 100 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:16:48 1389
3 145 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:19:32 1370
4 167 Kõik N Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 02:20:34 1359
5 71 Kõik N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:21:38 1348
6 125 Kõik N Tasane Elina MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:22:16 1345
7 234 Kõik N Puhu Sille Hawaii Express 02:27:57 1317
8 107 Kõik N Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:28:47 1305
9 146 Kõik N Jaanimets Age VELO CLUBBERS 02:29:39 1300
10 263 Kõik N Karing Krista RedBike NAISED 02:30:23 1292
11 273 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:32:35 1269
12 142 Kõik N Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:07 1262
13 278 Kõik N Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:22 1259
14 149 Kõik N Tito Birgit 02:37:14 1244
15 311 Kõik N Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:39:34 1228
16 361 Kõik N Kõll-Grünberg Kristiina 02:42:18 1206
17 355 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:45:51 1191
18 419 Kõik N Volmerson Liina 02:45:53 1190
19 233 Kõik N Jakobson Õnne-Liina 02:46:16 1183
20 338 Kõik N Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:47:21 1178
21 412 Kõik N Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 02:48:34 1169
22 466 Kõik N Mikk Karin 03:00:33 1121
23 368 Kõik N Lainevee Ivika REDBIKE TEAM NAISED 03:01:45 1117
24 400 Kõik N Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:07:18 1100
25 540 Kõik N Alasoo Katriin 03:12:51 1091
26 489 Kõik N Punane Marian Porter Racing 03:14:14 1090
27 475 Kõik N Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:15:57 1088
28 496 Kõik N Paju Maris AC RACING 03:17:33 1087
29 500 Kõik N Liiv Ülle AS Aru Grupp 03:55:43 1067
30 491 Kõik N Valt Kai 04:33:56 1062
31 516 Kõik N Puhang Mari 04:34:07 1060
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 21,90 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 56 N Mõttus Mari-Liis Team Antsla 02:14:16 1406
2 100 N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:16:48 1389
3 167 N Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 02:20:34 1359
4 71 N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:21:38 1348
5 125 N Tasane Elina MTÜ Viljandi Rattaklubi 02:22:16 1345
6 107 N Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:28:47 1305
7 263 N Karing Krista RedBike NAISED 02:30:23 1292
8 149 N Tito Birgit 02:37:14 1244
9 368 N Lainevee Ivika REDBIKE TEAM NAISED 03:01:45 1117
10 496 N Paju Maris AC RACING 03:17:33 1087
11 491 N Valt Kai 04:33:56 1062
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 22,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 74 M55 Reiska Alar 02:10:36 1431
2 64 M55 Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:36 1413
3 95 M55 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:15:53 1396
4 157 M55 Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 02:24:26 1336
5 204 M55 Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:27:50 1318
6 188 M55 Terve Raivo 02:28:43 1306
7 555 M55 Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:29:55 1297
8 227 M55 Kollo Tiit Filter As 02:31:05 1285
9 192 M55 Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:32:10 1273
10 197 M55 Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:32:21 1270
11 360 M55 Kozlov Raul 02:38:50 1238
12 332 M55 Rahu Madis 02:39:33 1229
13 388 M55 Priks Hanno 02:44:36 1198
14 291 M55 Puhke Peeter AMBLA SK 02:52:05 1159
15 570 M55 Kibin Allan 03:26:16 1079
16 580 M55 Raitviir Erik velo clubbers 04:27:36 1063
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 19,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 234 N35 Puhu Sille Hawaii Express 02:27:57 1317
2 142 N35 Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:07 1262
3 311 N35 Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:39:34 1228
4 419 N35 Volmerson Liina 02:45:53 1190
5 233 N35 Jakobson Õnne-Liina 02:46:16 1183
6 338 N35 Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:47:21 1178
7 540 N35 Alasoo Katriin 03:12:51 1091
8 489 N35 Punane Marian Porter Racing 03:14:14 1090
9 475 N35 Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:15:57 1088
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 21,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 145 N40 Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:19:32 1370
2 146 N40 Jaanimets Age VELO CLUBBERS 02:29:39 1300
3 278 N40 Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:22 1259
4 466 N40 Mikk Karin 03:00:33 1121
5 516 N40 Puhang Mari 04:34:07 1060
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 20,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 M60 Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:21:08 1353
2 215 M60 Sidorov Vladimir 02:30:08 1293
3 303 M60 Kiigemägi Andres 02:37:28 1243
4 309 M60 Katin Vladimir 02:40:20 1225
5 365 M60 Ernits Ardu 11568235 02:46:04 1185
6 567 M60 Liis Lembit 02:58:54 1129
7 457 M60 Hagen Peeter 03:03:28 1112
8 522 M60 Krupin Nikolay 03:05:07 1109
9 463 M60 Ahu Ülo 03:05:55 1105
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 19,27 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 273 N45 Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:32:35 1269
2 361 N45 Kõll-Grünberg Kristiina 02:42:18 1206
3 355 N45 Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:45:51 1191
4 412 N45 Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 02:48:34 1169
5 400 N45 Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:07:18 1100
6 500 N45 Liiv Ülle AS Aru Grupp 03:55:43 1067
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 18,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 341 M65 Saarep Peeter 02:43:02 1203
2 364 M65 Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:52:22 1158
3 375 M65 Oot Anti Team Amps 03:05:12 1108
4 357 M65 Paal Peet 03:09:19 1095
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 26,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2002 Kõik Anipai Meelis 00:43:34 1250
2 2003 Kõik Tammepuu Riko PROSHOP TEAM 00:43:45 1245
3 2006 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:46:12 1240
4 2010 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 1 00:46:14 1235
5 2004 Kõik Rannala Maribel CFC 00:46:39 1230
6 2009 Kõik Kaarjärv Mairit SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:47:02 1226
7 2007 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:47:06 1222
8 2016 Kõik Hürden Ralf 00:47:16 1218
9 2152 Kõik Kivistu Eliise SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:47:40 1214
10 2011 Kõik Dooner Carl Peeter CFC 00:48:10 1210
11 2008 Kõik Patrenkin Artur Narva SK Energia 00:48:14 1207
12 2137 Kõik Kruve Kaur 00:48:54 1204
13 2005 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 00:48:56 1201
14 2015 Kõik Rei Karel Gustav 00:49:49 1198