II start - M/N12 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Salupuu Georg 00:12:39 100
2 213 Kõik Sumberg Steven 00:12:41 99
3 217 Kõik Suppi Simon 00:12:42 98
4 3 Kõik Järv Uku 00:12:43 97
5 8 Kõik Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:13:30 96
6 4 Kõik Kannel Kaur 00:13:31 95
7 24 Kõik Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:13:31 94
8 195 Kõik Jürgen Edvin 00:13:38 93
9 9 Kõik Pesor Pauliine 00:13:41 92
10 7 Kõik Semjonov Silver 00:13:50 91
11 190 Kõik Ormus Elvis 00:13:57 90
12 22 Kõik Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:13:57 89
13 25 Kõik Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:14:00 88
14 210 Kõik Mõttus Marta 00:14:08 87
15 15 Kõik Tali Jaagup 00:14:16 86
16 19 Kõik Saag Ottomar 00:14:17 85
17 14 Kõik Rebane Rasmus 00:14:18 84
18 11 Kõik Pesor Roosmarii 00:14:20 83
19 12 Kõik Toomsalu Josten 00:14:26 82
20 183 Kõik Rein Sander 00:14:28 81
21 18 Kõik Ant Sebastian 00:14:34 80
22 27 Kõik Lemloch Oskar 00:14:35 79
23 13 Kõik Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:14:48 78
24 189 Kõik Mäesepp Maru 00:15:09 77
25 228 Kõik Karro Martin 00:15:16 76
26 26 Kõik Kodanik Emily 00:15:18 75
27 191 Kõik Ebras Kristian 00:15:29 74
28 178 Kõik Ilsen Tanel 00:15:33 73
29 224 Kõik Rahu Frank Antoni 00:16:01 72
30 188 Kõik Mäesepp Minna Li 00:16:14 71
31 177 Kõik Adusoo Mirle-Neora 00:17:44 70
32 186 Kõik Veske Eliis 00:18:57 69
II start - M/N12 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Salupuu Georg 00:12:39 100
2 213 Kõik M Sumberg Steven 00:12:41 99
3 217 Kõik M Suppi Simon 00:12:42 98
4 3 Kõik M Järv Uku 00:12:43 97
5 8 Kõik M Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:13:30 96
6 4 Kõik M Kannel Kaur 00:13:31 95
7 24 Kõik M Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:13:31 94
8 195 Kõik M Jürgen Edvin 00:13:38 93
9 7 Kõik M Semjonov Silver 00:13:50 91
10 190 Kõik M Ormus Elvis 00:13:57 90
11 22 Kõik M Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:13:57 89
12 25 Kõik M Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:14:00 88
13 15 Kõik M Tali Jaagup 00:14:16 86
14 19 Kõik M Saag Ottomar 00:14:17 85
15 14 Kõik M Rebane Rasmus 00:14:18 84
16 12 Kõik M Toomsalu Josten 00:14:26 82
17 183 Kõik M Rein Sander 00:14:28 81
18 18 Kõik M Ant Sebastian 00:14:34 80
19 27 Kõik M Lemloch Oskar 00:14:35 79
20 13 Kõik M Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:14:48 78
21 189 Kõik M Mäesepp Maru 00:15:09 77
22 228 Kõik M Karro Martin 00:15:16 76
23 191 Kõik M Ebras Kristian 00:15:29 74
24 178 Kõik M Ilsen Tanel 00:15:33 73
25 224 Kõik M Rahu Frank Antoni 00:16:01 72
II start - M/N12 M12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M12 Salupuu Georg 00:12:39 100
2 213 M12 Sumberg Steven 00:12:41 99
3 217 M12 Suppi Simon 00:12:42 98
4 3 M12 Järv Uku 00:12:43 97
5 8 M12 Jakobson Oskar Spordiklubi Velo 00:13:30 96
6 4 M12 Kannel Kaur 00:13:31 95
7 24 M12 Aola Trevor Pärnu Spordiselts Kalev 00:13:31 94
8 195 M12 Jürgen Edvin 00:13:38 93
9 7 M12 Semjonov Silver 00:13:50 91
10 190 M12 Ormus Elvis 00:13:57 90
11 22 M12 Maaten Jakob Spordiklubi Velo 00:13:57 89
12 25 M12 Ruubel Pärt Pärnu Spordiselts Kalev 00:14:00 88
13 15 M12 Tali Jaagup 00:14:16 86
14 19 M12 Saag Ottomar 00:14:17 85
15 14 M12 Rebane Rasmus 00:14:18 84
16 12 M12 Toomsalu Josten 00:14:26 82
17 183 M12 Rein Sander 00:14:28 81
18 18 M12 Ant Sebastian 00:14:34 80
19 27 M12 Lemloch Oskar 00:14:35 79
20 13 M12 Seesmaa Marten Spordiklubi Velo 00:14:48 78
21 189 M12 Mäesepp Maru 00:15:09 77
22 228 M12 Karro Martin 00:15:16 76
23 191 M12 Ebras Kristian 00:15:29 74
24 178 M12 Ilsen Tanel 00:15:33 73
25 224 M12 Rahu Frank Antoni 00:16:01 72
II start - M/N12 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 Kõik N Pesor Pauliine 00:13:41 92
2 210 Kõik N Mõttus Marta 00:14:08 87
3 11 Kõik N Pesor Roosmarii 00:14:20 83
4 26 Kõik N Kodanik Emily 00:15:18 75
5 188 Kõik N Mäesepp Minna Li 00:16:14 71
6 177 Kõik N Adusoo Mirle-Neora 00:17:44 70
7 186 Kõik N Veske Eliis 00:18:57 69
II start - M/N12 N12 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 N12 Pesor Pauliine 00:13:41 92
2 210 N12 Mõttus Marta 00:14:08 87
3 11 N12 Pesor Roosmarii 00:14:20 83
4 26 N12 Kodanik Emily 00:15:18 75
5 188 N12 Mäesepp Minna Li 00:16:14 71
6 177 N12 Adusoo Mirle-Neora 00:17:44 70
7 186 N12 Veske Eliis 00:18:57 69
III start - M/N14 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik Hürden Ralf 00:29:01 100
2 216 Kõik Suppi Sebastian 00:29:02 99
3 31 Kõik Pärn Andri 00:29:05 98
4 36 Kõik Saar Markus Aleksander 00:29:59 97
5 39 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:30:54 96
6 206 Kõik Rei Karel Gustav 00:32:04 95
7 43 Kõik Kannel Märt 00:32:08 94
8 205 Kõik Lemloch Loore 00:32:15 93
9 49 Kõik Kiviväli Karl 00:32:16 92
10 54 Kõik Konga Marten 00:32:35 91
11 44 Kõik Laht Mirtel 00:33:04 90
12 32 Kõik Õruste Kristo 00:33:16 89
13 5 Kõik Koonik Harri Alfred 00:33:22 88
14 29 Kõik Lensment Linda 00:33:46 87
15 33 Kõik Ragilo Frida Mia 00:33:47 86
16 176 Kõik Jürisaar Maria 00:34:04 85
17 37 Kõik Tammistu Leander 00:34:12 84
18 166 Kõik Nisamedtinov Raul 00:34:32 83
19 168 Kõik Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:34:34 82
20 223 Kõik Roose Georg 00:34:58 81
21 53 Kõik Soeson Tauri 00:35:13 80
22 42 Kõik Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:35:46 79
23 64 Kõik Soiver Sten Erik 00:36:07 78
24 187 Kõik Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:36:17 77
25 6 Kõik Vain Marko 00:36:24 76
26 46 Kõik Grünberg Berit 00:36:26 75
27 222 Kõik Mollberg Karl Henrik 00:37:21 74
28 207 Kõik Hynninen Richard 00:38:06 73
29 47 Kõik Ärm Mirt 00:38:23 72
30 58 Kõik Uibo Henri 00:38:24 71
31 225 Kõik Plakso Karmen-Anete 00:38:47 70
32 231 Kõik Räni Aksel 00:38:54 69
33 45 Kõik Järve Argo 00:29:07 68
34 226 Kõik Soodla Jaspar-Remi 00:30:38 67
35 56 Kõik Soo Karl-Markus 00:31:05 66
36 181 Kõik Taal Tauri-Tristan 00:32:20 65
37 227 Kõik Rahu Ralf Leon 00:33:36 64
38 229 Kõik Oherd Henrik Peloton 00:34:52 63
39 48 Kõik Järvsoo Jorgen 00:35:18 62
III start - M/N14 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 Kõik M Hürden Ralf 00:29:01 100
2 216 Kõik M Suppi Sebastian 00:29:02 99
3 31 Kõik M Pärn Andri 00:29:05 98
4 36 Kõik M Saar Markus Aleksander 00:29:59 97
5 39 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:30:54 96
6 206 Kõik M Rei Karel Gustav 00:32:04 95
7 43 Kõik M Kannel Märt 00:32:08 94
8 49 Kõik M Kiviväli Karl 00:32:16 92
9 54 Kõik M Konga Marten 00:32:35 91
10 32 Kõik M Õruste Kristo 00:33:16 89
11 5 Kõik M Koonik Harri Alfred 00:33:22 88
12 37 Kõik M Tammistu Leander 00:34:12 84
13 166 Kõik M Nisamedtinov Raul 00:34:32 83
14 168 Kõik M Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:34:34 82
15 223 Kõik M Roose Georg 00:34:58 81
16 53 Kõik M Soeson Tauri 00:35:13 80
17 42 Kõik M Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:35:46 79
18 64 Kõik M Soiver Sten Erik 00:36:07 78
19 187 Kõik M Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:36:17 77
20 6 Kõik M Vain Marko 00:36:24 76
21 222 Kõik M Mollberg Karl Henrik 00:37:21 74
22 207 Kõik M Hynninen Richard 00:38:06 73
23 58 Kõik M Uibo Henri 00:38:24 71
24 231 Kõik M Räni Aksel 00:38:54 69
25 45 Kõik M Järve Argo 00:29:07 68
26 226 Kõik M Soodla Jaspar-Remi 00:30:38 67
27 56 Kõik M Soo Karl-Markus 00:31:05 66
28 181 Kõik M Taal Tauri-Tristan 00:32:20 65
29 227 Kõik M Rahu Ralf Leon 00:33:36 64
30 229 Kõik M Oherd Henrik Peloton 00:34:52 63
31 48 Kõik M Järvsoo Jorgen 00:35:18 62
III start - M/N14 M14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 202 M14 Hürden Ralf 00:29:01 100
2 216 M14 Suppi Sebastian 00:29:02 99
3 31 M14 Pärn Andri 00:29:05 98
4 36 M14 Saar Markus Aleksander 00:29:59 97
5 39 M14 Orav Hugo Hendrik 00:30:54 96
6 206 M14 Rei Karel Gustav 00:32:04 95
7 43 M14 Kannel Märt 00:32:08 94
8 49 M14 Kiviväli Karl 00:32:16 92
9 54 M14 Konga Marten 00:32:35 91
10 32 M14 Õruste Kristo 00:33:16 89
11 5 M14 Koonik Harri Alfred 00:33:22 88
12 37 M14 Tammistu Leander 00:34:12 84
13 166 M14 Nisamedtinov Raul 00:34:32 83
14 168 M14 Heinsar Robert Sebastian 80375049 00:34:34 82
15 223 M14 Roose Georg 00:34:58 81
16 53 M14 Soeson Tauri 00:35:13 80
17 42 M14 Kiho Joonas Spordiklubi Velo 00:35:46 79
18 64 M14 Soiver Sten Erik 00:36:07 78
19 187 M14 Mõttus Markus Spordiklubi Velo 00:36:17 77
20 6 M14 Vain Marko 00:36:24 76
21 222 M14 Mollberg Karl Henrik 00:37:21 74
22 207 M14 Hynninen Richard 00:38:06 73
23 58 M14 Uibo Henri 00:38:24 71
24 231 M14 Räni Aksel 00:38:54 69
25 45 M14 Järve Argo 00:29:07 68
26 226 M14 Soodla Jaspar-Remi 00:30:38 67
27 56 M14 Soo Karl-Markus 00:31:05 66
28 181 M14 Taal Tauri-Tristan 00:32:20 65
29 227 M14 Rahu Ralf Leon 00:33:36 64
30 229 M14 Oherd Henrik Peloton 00:34:52 63
31 48 M14 Järvsoo Jorgen 00:35:18 62
III start - M/N14 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 Kõik N Lemloch Loore 00:32:15 93
2 44 Kõik N Laht Mirtel 00:33:04 90
3 29 Kõik N Lensment Linda 00:33:46 87
4 33 Kõik N Ragilo Frida Mia 00:33:47 86
5 176 Kõik N Jürisaar Maria 00:34:04 85
6 46 Kõik N Grünberg Berit 00:36:26 75
7 47 Kõik N Ärm Mirt 00:38:23 72
8 225 Kõik N Plakso Karmen-Anete 00:38:47 70
III start - M/N14 N14 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 N14 Lemloch Loore 00:32:15 93
2 44 N14 Laht Mirtel 00:33:04 90
3 29 N14 Lensment Linda 00:33:46 87
4 33 N14 Ragilo Frida Mia 00:33:47 86
5 176 N14 Jürisaar Maria 00:34:04 85
6 46 N14 Grünberg Berit 00:36:26 75
7 47 N14 Ärm Mirt 00:38:23 72
8 225 N14 Plakso Karmen-Anete 00:38:47 70
IV start - M/N16 Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik Mõttus Matthias 00:26:41 100
2 1 Kõik Rooni Ron 12152608 00:27:11 99
3 201 Kõik Tammepuu Riko 00:27:37 98
4 73 Kõik Anipai Meelis 00:27:50 97
5 71 Kõik Saar Mauro Erik 00:28:38 96
6 67 Kõik Ründva Richard 00:29:23 95
7 203 Kõik Arjus Henri 00:29:53 94
8 93 Kõik Pruuli Paul 00:30:01 93
9 82 Kõik Mäeuibo Riko 00:30:01 92
10 70 Kõik Vilbaste Andreas 00:30:43 91
11 65 Kõik Dooner Carl Peeter 00:30:53 90
12 84 Kõik Pärn Greg-Emil 80257730 00:30:54 89
13 200 Kõik Mätik Oliver 00:30:59 88
14 85 Kõik Lepik Robert Peloton 00:31:00 87
15 72 Kõik Käärst Ruben 00:31:12 86
16 77 Kõik Nigul Natali Nora 00:31:28 85
17 80 Kõik Reintop Karel 00:31:31 84
18 90 Kõik Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:31:49 83
19 78 Kõik Treier Maria 00:32:14 82
20 76 Kõik Luht Robi 00:32:24 81
21 215 Kõik Rannala Maribel 00:32:26 80
22 79 Kõik Pohl Lauren 00:32:28 79
23 86 Kõik Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:29 78
24 81 Kõik Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:37 77
25 174 Kõik Kaarjärv Mairit 00:32:58 76
26 59 Kõik Paju Thristan 00:32:59 75
27 91 Kõik Koik Mariann 00:33:46 74
28 89 Kõik Kiilaspea Marcus 00:33:53 73
29 87 Kõik Somelar Remo 00:34:06 72
30 196 Kõik Milk Martti 00:34:58 71
31 30 Kõik Kull Karolina 00:35:09 70
32 75 Kõik Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:35:19 69
33 88 Kõik Raun Mirjam 00:36:08 68
34 170 Kõik Saar Kaido 00:36:58 67
35 230 Kõik Ahman Hannes 00:27:14 66
36 74 Kõik Jaht Joonas 00:30:14 65
37 142 Kõik Karev Kristofer 00:32:38 64
IV start - M/N16 Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 Kõik M Mõttus Matthias 00:26:41 100
2 1 Kõik M Rooni Ron 12152608 00:27:11 99
3 201 Kõik M Tammepuu Riko 00:27:37 98
4 73 Kõik M Anipai Meelis 00:27:50 97
5 71 Kõik M Saar Mauro Erik 00:28:38 96
6 67 Kõik M Ründva Richard 00:29:23 95
7 203 Kõik M Arjus Henri 00:29:53 94
8 93 Kõik M Pruuli Paul 00:30:01 93
9 82 Kõik M Mäeuibo Riko 00:30:01 92
10 70 Kõik M Vilbaste Andreas 00:30:43 91
11 65 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:30:53 90
12 84 Kõik M Pärn Greg-Emil 80257730 00:30:54 89
13 200 Kõik M Mätik Oliver 00:30:59 88
14 85 Kõik M Lepik Robert Peloton 00:31:00 87
15 72 Kõik M Käärst Ruben 00:31:12 86
16 80 Kõik M Reintop Karel 00:31:31 84
17 90 Kõik M Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:31:49 83
18 76 Kõik M Luht Robi 00:32:24 81
19 81 Kõik M Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:37 77
20 59 Kõik M Paju Thristan 00:32:59 75
21 89 Kõik M Kiilaspea Marcus 00:33:53 73
22 87 Kõik M Somelar Remo 00:34:06 72
23 196 Kõik M Milk Martti 00:34:58 71
24 75 Kõik M Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:35:19 69
25 170 Kõik M Saar Kaido 00:36:58 67
26 230 Kõik M Ahman Hannes 00:27:14 66
27 74 Kõik M Jaht Joonas 00:30:14 65
28 142 Kõik M Karev Kristofer 00:32:38 64
IV start - M/N16 M16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 209 M16 Mõttus Matthias 00:26:41 100
2 1 M16 Rooni Ron 12152608 00:27:11 99
3 201 M16 Tammepuu Riko 00:27:37 98
4 73 M16 Anipai Meelis 00:27:50 97
5 71 M16 Saar Mauro Erik 00:28:38 96
6 67 M16 Ründva Richard 00:29:23 95
7 203 M16 Arjus Henri 00:29:53 94
8 93 M16 Pruuli Paul 00:30:01 93
9 82 M16 Mäeuibo Riko 00:30:01 92
10 70 M16 Vilbaste Andreas 00:30:43 91
11 65 M16 Dooner Carl Peeter 00:30:53 90
12 84 M16 Pärn Greg-Emil 80257730 00:30:54 89
13 200 M16 Mätik Oliver 00:30:59 88
14 85 M16 Lepik Robert Peloton 00:31:00 87
15 72 M16 Käärst Ruben 00:31:12 86
16 80 M16 Reintop Karel 00:31:31 84
17 90 M16 Vaikmäe Joonas Spordiklubi Velo 00:31:49 83
18 76 M16 Luht Robi 00:32:24 81
19 81 M16 Aola Gevert Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:37 77
20 59 M16 Paju Thristan 00:32:59 75
21 89 M16 Kiilaspea Marcus 00:33:53 73
22 87 M16 Somelar Remo 00:34:06 72
23 196 M16 Milk Martti 00:34:58 71
24 75 M16 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 00:35:19 69
25 170 M16 Saar Kaido 00:36:58 67
26 230 M16 Ahman Hannes 00:27:14 66
27 74 M16 Jaht Joonas 00:30:14 65
28 142 M16 Karev Kristofer 00:32:38 64
IV start - M/N16 Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 Kõik N Nigul Natali Nora 00:31:28 85
2 78 Kõik N Treier Maria 00:32:14 82
3 215 Kõik N Rannala Maribel 00:32:26 80
4 79 Kõik N Pohl Lauren 00:32:28 79
5 86 Kõik N Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:29 78
6 174 Kõik N Kaarjärv Mairit 00:32:58 76
7 91 Kõik N Koik Mariann 00:33:46 74
8 30 Kõik N Kull Karolina 00:35:09 70
9 88 Kõik N Raun Mirjam 00:36:08 68
IV start - M/N16 N16 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 N16 Nigul Natali Nora 00:31:28 85
2 78 N16 Treier Maria 00:32:14 82
3 215 N16 Rannala Maribel 00:32:26 80
4 79 N16 Pohl Lauren 00:32:28 79
5 86 N16 Lohk Liisi Pärnu Spordiselts Kalev 00:32:29 78
6 174 N16 Kaarjärv Mairit 00:32:58 76
7 91 N16 Koik Mariann 00:33:46 74
8 30 N16 Kull Karolina 00:35:09 70
9 88 N16 Raun Mirjam 00:36:08 68
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik Mesi Joosep 00:59:07 100
2 102 Kõik Krusemann Magnus 00:59:57 99
3 100 Kõik Johanson Egert 01:00:21 98
4 98 Kõik Mäeuibo Markus 01:00:40 97
5 232 Kõik Post Ken 01:00:56 96
6 182 Kõik Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:09 95
7 221 Kõik Küüt Oskar CFC 01:01:26 94
8 108 Kõik Kaldoja Raiko 01:01:43 93
9 208 Kõik Evendi Rando Marten 01:01:52 92
10 106 Kõik Grünberg Henry 01:01:58 91
11 179 Kõik Tarvis Peeter 01:02:04 90
12 104 Kõik Lenzius Martti 01:02:10 89
13 17 Kõik Notton Rauno 01:02:34 88
14 99 Kõik Aduson Gabriel Helmut 01:02:59 87
15 109 Kõik Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:03:48 86
16 120 Kõik Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 01:04:08 85
17 103 Kõik Saul Evar 01:04:53 84
18 16 Kõik Karlep Georg 01:05:40 83
19 175 Kõik Jürisaar Tauri 01:06:07 82
20 111 Kõik Närap Henry 01:06:56 81
21 117 Kõik Rätsep Raul 01:00:10 80
22 185 Kõik Kuusma Maikel 01:01:57 79
23 107 Kõik Pensa Riko-Sander 01:03:18 78
24 161 Kõik Anier Martin RTR 01:04:27 77
25 169 Kõik Milk Karl Mattias 01:01:48 76
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 Kõik M Mesi Joosep 00:59:07 100
2 102 Kõik M Krusemann Magnus 00:59:57 99
3 100 Kõik M Johanson Egert 01:00:21 98
4 98 Kõik M Mäeuibo Markus 01:00:40 97
5 232 Kõik M Post Ken 01:00:56 96
6 182 Kõik M Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:09 95
7 221 Kõik M Küüt Oskar CFC 01:01:26 94
8 108 Kõik M Kaldoja Raiko 01:01:43 93
9 208 Kõik M Evendi Rando Marten 01:01:52 92
10 106 Kõik M Grünberg Henry 01:01:58 91
11 179 Kõik M Tarvis Peeter 01:02:04 90
12 104 Kõik M Lenzius Martti 01:02:10 89
13 17 Kõik M Notton Rauno 01:02:34 88
14 99 Kõik M Aduson Gabriel Helmut 01:02:59 87
15 109 Kõik M Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:03:48 86
16 120 Kõik M Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 01:04:08 85
17 103 Kõik M Saul Evar 01:04:53 84
18 16 Kõik M Karlep Georg 01:05:40 83
19 175 Kõik M Jürisaar Tauri 01:06:07 82
20 111 Kõik M Närap Henry 01:06:56 81
21 117 Kõik M Rätsep Raul 01:00:10 80
22 185 Kõik M Kuusma Maikel 01:01:57 79
23 107 Kõik M Pensa Riko-Sander 01:03:18 78
24 161 Kõik M Anier Martin RTR 01:04:27 77
25 169 Kõik M Milk Karl Mattias 01:01:48 76
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 105 MU Mesi Joosep 00:59:07 100
2 100 MU Johanson Egert 01:00:21 98
3 232 MU Post Ken 01:00:56 96
4 208 MU Evendi Rando Marten 01:01:52 92
5 106 MU Grünberg Henry 01:01:58 91
6 17 MU Notton Rauno 01:02:34 88
7 109 MU Milistver Mairon Pärnu Spordiselts Kalev 01:03:48 86
8 120 MU Bauer Mikk Pärnu Spordiselts Kalev 01:04:08 85
9 111 MU Närap Henry 01:06:56 81
10 161 MU Anier Martin RTR 01:04:27 77
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) ME võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 102 ME Krusemann Magnus 00:59:57 99
2 108 ME Kaldoja Raiko 01:01:43 93
3 179 ME Tarvis Peeter 01:02:04 90
4 117 ME Rätsep Raul 01:00:10 80
5 185 ME Kuusma Maikel 01:01:57 79
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) MJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 98 MJ Mäeuibo Markus 01:00:40 97
2 182 MJ Mitt Virgo Pärnu Spordiselts Kalev 01:01:09 95
3 221 MJ Küüt Oskar CFC 01:01:26 94
4 104 MJ Lenzius Martti 01:02:10 89
5 99 MJ Aduson Gabriel Helmut 01:02:59 87
6 103 MJ Saul Evar 01:04:53 84
7 16 MJ Karlep Georg 01:05:40 83
8 175 MJ Jürisaar Tauri 01:06:07 82
9 107 MJ Pensa Riko-Sander 01:03:18 78
10 169 MJ Milk Karl Mattias 01:01:48 76
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik Kivilo Henrik 00:39:54 100
2 155 Kõik Kukk Erki 00:39:57 99
3 122 Kõik Pallas Helari Bike Fanatics CC 00:40:24 98
4 124 Kõik Kull Andre 00:41:26 97
5 121 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 00:41:51 96
6 163 Kõik Silm Maario RR Siplased 00:42:08 95
7 125 Kõik Sildvee Rainer 00:42:18 94
8 234 Kõik Kannimäe Taavi 00:42:31 93
9 192 Kõik Ebras Kristo 00:42:37 92
10 128 Kõik Raag Kaupo 00:42:49 91
11 135 Kõik Pohl Marko 00:42:52 90
12 123 Kõik Kušnir Aleksei 00:42:53 89
13 136 Kõik Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:43:35 88
14 139 Kõik Kuusk Tanel 00:43:43 87
15 130 Kõik Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:43:46 86
16 126 Kõik Resev Janek 00:44:22 85
17 132 Kõik Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:44:33 84
18 141 Kõik Nigul Alar 00:44:57 83
19 162 Kõik Kaur Väino 00:45:01 82
20 131 Kõik Prants Annabrit 00:45:25 81
21 172 Kõik Sirvel Merili 00:45:51 80
22 146 Kõik Eelmets Indrek Bike Fanatics CC 00:46:44 79
23 153 Kõik Kotkas Erkki 00:46:55 78
24 194 Kõik Romandi Arvi 00:46:57 77
25 134 Kõik Tasane Elina 00:47:01 76
26 140 Kõik Linkgreim Jaanus 00:47:24 75
27 143 Kõik Kaarjärv Maris 00:47:30 74
28 214 Kõik Puhu Sille 00:48:28 73
29 184 Kõik Ever Riho 00:48:30 72
30 144 Kõik Dobolina Tatjana 00:39:59 71
31 159 Kõik Soonik Kristel Sandra 00:40:04 70
32 199 Kõik Surva Karolin 00:40:10 69
33 233 Kõik Kuldkepp Kristi Peloton 00:40:12 68
34 129 Kõik Kivistu Eliise 00:40:30 67
35 160 Kõik Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:42:10 66
36 171 Kõik Türkson Silvia 00:42:24 65
37 148 Kõik Allikberg Marii-Isabel 00:43:11 64
38 157 Kõik Alt Maria Liis 00:44:49 63
39 150 Kõik Kukk Agnes 00:46:07 62
40 151 Kõik Lang Tea 00:46:51 61
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik M võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 Kõik M Kivilo Henrik 00:39:54 100
2 155 Kõik M Kukk Erki 00:39:57 99
3 122 Kõik M Pallas Helari Bike Fanatics CC 00:40:24 98
4 124 Kõik M Kull Andre 00:41:26 97
5 121 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 00:41:51 96
6 163 Kõik M Silm Maario RR Siplased 00:42:08 95
7 125 Kõik M Sildvee Rainer 00:42:18 94
8 234 Kõik M Kannimäe Taavi 00:42:31 93
9 192 Kõik M Ebras Kristo 00:42:37 92
10 128 Kõik M Raag Kaupo 00:42:49 91
11 135 Kõik M Pohl Marko 00:42:52 90
12 123 Kõik M Kušnir Aleksei 00:42:53 89
13 136 Kõik M Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:43:35 88
14 139 Kõik M Kuusk Tanel 00:43:43 87
15 130 Kõik M Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:43:46 86
16 126 Kõik M Resev Janek 00:44:22 85
17 141 Kõik M Nigul Alar 00:44:57 83
18 162 Kõik M Kaur Väino 00:45:01 82
19 146 Kõik M Eelmets Indrek Bike Fanatics CC 00:46:44 79
20 153 Kõik M Kotkas Erkki 00:46:55 78
21 194 Kõik M Romandi Arvi 00:46:57 77
22 140 Kõik M Linkgreim Jaanus 00:47:24 75
23 184 Kõik M Ever Riho 00:48:30 72
VI start - NAISED + SEENIORID MSen1 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 158 MSen1 Kivilo Henrik 00:39:54 100
2 163 MSen1 Silm Maario RR Siplased 00:42:08 95
3 234 MSen1 Kannimäe Taavi 00:42:31 93
4 135 MSen1 Pohl Marko 00:42:52 90
VI start - NAISED + SEENIORID MSen3 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 155 MSen3 Kukk Erki 00:39:57 99
2 140 MSen3 Linkgreim Jaanus 00:47:24 75
VI start - NAISED + SEENIORID MSen2 võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 122 MSen2 Pallas Helari Bike Fanatics CC 00:40:24 98
2 124 MSen2 Kull Andre 00:41:26 97
3 121 MSen2 Mikson Margus Valio Eesti AS 00:41:51 96
4 125 MSen2 Sildvee Rainer 00:42:18 94
5 192 MSen2 Ebras Kristo 00:42:37 92
6 128 MSen2 Raag Kaupo 00:42:49 91
7 123 MSen2 Kušnir Aleksei 00:42:53 89
8 136 MSen2 Milistver Meelis Vennad-Dahl 00:43:35 88
9 139 MSen2 Kuusk Tanel 00:43:43 87
10 126 MSen2 Resev Janek 00:44:22 85
11 146 MSen2 Eelmets Indrek Bike Fanatics CC 00:46:44 79
12 153 MSen2 Kotkas Erkki 00:46:55 78
13 194 MSen2 Romandi Arvi 00:46:57 77
VI start - NAISED + SEENIORID MSen4+ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 130 MSen4+ Pedari Aimar Kitzinger Progress AS 00:43:46 86
2 141 MSen4+ Nigul Alar 00:44:57 83
3 162 MSen4+ Kaur Väino 00:45:01 82
4 184 MSen4+ Ever Riho 00:48:30 72
VI start - NAISED + SEENIORID Kõik N võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 Kõik N Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:44:33 84
2 131 Kõik N Prants Annabrit 00:45:25 81
3 172 Kõik N Sirvel Merili 00:45:51 80
4 134 Kõik N Tasane Elina 00:47:01 76
5 143 Kõik N Kaarjärv Maris 00:47:30 74
6 214 Kõik N Puhu Sille 00:48:28 73
7 144 Kõik N Dobolina Tatjana 00:39:59 71
8 159 Kõik N Soonik Kristel Sandra 00:40:04 70
9 199 Kõik N Surva Karolin 00:40:10 69
10 233 Kõik N Kuldkepp Kristi Peloton 00:40:12 68
11 129 Kõik N Kivistu Eliise 00:40:30 67
12 160 Kõik N Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:42:10 66
13 171 Kõik N Türkson Silvia 00:42:24 65
14 148 Kõik N Allikberg Marii-Isabel 00:43:11 64
15 157 Kõik N Alt Maria Liis 00:44:49 63
16 150 Kõik N Kukk Agnes 00:46:07 62
17 151 Kõik N Lang Tea 00:46:51 61
VI start - NAISED + SEENIORID NJ võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 132 NJ Sander Laura Lizette Pärnu Spordiselts Kalev 00:44:33 84
2 131 NJ Prants Annabrit 00:45:25 81
3 199 NJ Surva Karolin 00:40:10 69
4 129 NJ Kivistu Eliise 00:40:30 67
5 148 NJ Allikberg Marii-Isabel 00:43:11 64
6 157 NJ Alt Maria Liis 00:44:49 63
VI start - NAISED + SEENIORID NE võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 172 NE Sirvel Merili 00:45:51 80
2 143 NE Kaarjärv Maris 00:47:30 74
3 214 NE Puhu Sille 00:48:28 73
4 144 NE Dobolina Tatjana 00:39:59 71
5 233 NE Kuldkepp Kristi Peloton 00:40:12 68
6 160 NE Jääger Liis Rein Taaramäe rattaklubi 00:42:10 66
7 150 NE Kukk Agnes 00:46:07 62
8 151 NE Lang Tea 00:46:51 61
VI start - NAISED + SEENIORID NU võitja keskmine kiirus 0,00 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 134 NU Tasane Elina 00:47:01 76
2 159 NU Soonik Kristel Sandra 00:40:04 70
3 171 NU Türkson Silvia 00:42:24 65
Impression