70 km M18-23 võitja keskmine kiirus 31,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 M18-23 Mihkels Madis Team Ampler-Tartu2024 02:12:23 1600
2 1 M Jõeäär Gert KoMo/Veloplus 02:12:26 1595
3 2 M Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:12:51 1592
4 4 M Vaidem Josten Fixus 02:12:57 1589
5 103 M Nisu Oskar KoMo/Veloplus 02:13:01 1587
6 17 M Vendelin Karl Arnold JK Paralepa Team 02:17:23 1585
7 7 M40 Valvas Vahur HAWAII EXPRESS team 02:20:18 1584
8 8 M Neemesto Kaspar Velohunt ProTeam I 02:20:23 1583
9 14 M18-23 Post Ken Velohunt ProTeam I 02:21:06 1582
10 34 M Raid Risto 02:21:18 1581
11 13 M Kannimäe Viljar Velohunt ProTeam I 02:21:20 1580
12 12 M Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:21:25 1579
13 11 M50 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:21:26 1578
14 102 M Kannimäe Mihkel HAWAII EXPRESS team 02:21:28 1577
15 106 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Rattaklubi 02:23:44 1576
16 10 M40 Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:24:02 1575
17 49 M40 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:24:03 1574
18 1319 M Otsus Erki 02:24:06 1573
19 109 M40 Sildvee Madis RR Siplased 02:24:10 1572
20 36 M40 Pilv Meelis RedBike Team I 02:24:10 1571
21 16 M50 Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:24:11 1570
22 51 M40 Jõgi Allan Freesport 02:24:13 1569
23 38 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:24:18 1568
24 45 M40 Resev Janek HAWAII EXPRESS team 02:24:26 1567
25 104 M Peets Andres KoMo/Veloplus 02:27:42 1566
26 108 M40 Liplap Veljo 02:27:59 1565
27 33 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:28:00 1564
28 15 M40 Erikson Toomas RedBike Team I 02:28:19 1563
29 121 M50 Kirsipuu Toomas 02:28:31 1562
30 21 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:28:32 1561
31 18 M Kivi Margus Hawaii Express Kuressaare 02:28:40 1560
32 25 M Teder Feeliks Haaslava MTB 02:29:28 1559
33 19 M Hüdsi Kristo JK Paralepa Team 02:30:39 1558
34 6 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:30:45 1557
35 28 M40 Pani Marek Team Stokker 02:30:52 1556
36 27 M40 Vähi Markus RedBike Team I 02:31:07 1555
37 29 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:31:07 1554
38 41 M40 Zeltov Sergei 02:31:09 1553
39 23 N Lepasalu Laura Velohunt Sparta naiskond 02:31:13 1552
40 26 M40 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:31:20 1551
41 117 M50 Toome Roland Rakvere Rattaklubi Siplased 02:31:43 1550
42 110 N Kruuser Mari Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:31:57 1549
43 9 M40 Austa Caspar TYASK 02:31:58 1548
44 43 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:37:47 1547
45 35 M18-23 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 02:39:12 1546
46 67 M Semm Kaspar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:39:13 1545
47 94 M Põldmaa Alo Simuna SK 02:39:16 1544
48 93 M50 Shemarin Viktor Akke 02:39:16 1543
49 82 M50 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 02:39:18 1542
50 32 M50 Lokk Sulev ABEC-rulliklubi 02:39:23 1541
51 42 M50 Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:39:24 1540
52 48 M40 Gorbunov Konstantin 02:39:29 1539
53 50 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:39:32 1538
54 47 N Lillep Maris RedBike Naised 02:39:53 1537
55 40 M40 Saarva Silver 02:42:12 1536
56 37 M40 Rohtla Kaspar RedBike Team I 02:42:41 1535
57 114 M50 Peterkopf Indrek 02:42:55 1534
58 111 M50 Eelma Tõnu 02:44:10 1533
59 46 M50 Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:44:19 1532
60 100 M40 Siimsaare Tarmo *Olerex - Firmasport 02:44:38 1531
61 63 N Karing Krista Velohunt Sparta naiskond 02:46:26 1530
62 30 M Arumägi Anti Velohunt ProTeam I 02:46:28 1529
63 52 M40 Jänes Rivo 02:48:53 1528
64 54 M Einla Marek 02:50:28 1527
65 72 M50 Terve Raivo Omniva sk 02:51:07 1526
66 122 N Allik Ann-Christine Hawaii Express 02:51:51 1525
67 85 M50 Lesihhin Roman Akke 02:54:21 1524
68 97 M Algpeus Mati-Evert 02:55:55 1523
69 5 M Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:56:33 1522
70 105 M50 Saar Marek Keskkonnaamet 02:57:22 1521
71 83 M40 Mainsoo Rene Velohunt ProTeam II 02:59:21 1520
72 56 M Bazõlev Anton AT Sport / Adduco Kolimisteenused 02:59:26 1519
73 96 M Koosapoeg Kaarel 03:03:18 1518
74 55 M50 Sildaru Kalev lebo racing 03:03:57 1517
75 65 M40 Püttsepp Kristjan 03:04:00 1516
76 61 M50 Simm Jaanus 03:05:36 1515
77 59 N40 Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 03:06:32 1514
78 70 M50 Kährik Aare Hobulaiu 03:09:02 1513
79 113 M50 Tigasson Margus 03:10:14 1512
80 118 M40 Trumm Aron 03:10:14 1511
81 71 M Kütt Andre AT Sport / Adduco Kolimisteenused 03:10:19 1510
82 98 M40 Allikberg Villu *HKP Team-Firmasport 03:21:27 1509
83 80 M50 Oruste Andrus 03:26:38 1508
84 69 M50 Fuks Vahur 03:26:52 1507
85 62 M50 Eelmere Teet 03:52:31 1506
86 107 N Metsalu Merilin 03:54:33 1505
70 km M võitja keskmine kiirus 31,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert KoMo/Veloplus 02:12:26 1595
2 2 M Tarvis Peeter KoMo/Veloplus 02:12:51 1592
3 4 M Vaidem Josten Fixus 02:12:57 1589
4 103 M Nisu Oskar KoMo/Veloplus 02:13:01 1587
5 17 M Vendelin Karl Arnold JK Paralepa Team 02:17:23 1585
6 8 M Neemesto Kaspar Velohunt ProTeam I 02:20:23 1583
7 34 M Raid Risto 02:21:18 1581
8 13 M Kannimäe Viljar Velohunt ProTeam I 02:21:20 1580
9 12 M Sõptšenko Dmitri RedBike Team I 02:21:25 1579
10 102 M Kannimäe Mihkel HAWAII EXPRESS team 02:21:28 1577
11 1319 M Otsus Erki 02:24:06 1573
12 104 M Peets Andres KoMo/Veloplus 02:27:42 1566
13 18 M Kivi Margus Hawaii Express Kuressaare 02:28:40 1560
14 25 M Teder Feeliks Haaslava MTB 02:29:28 1559
15 19 M Hüdsi Kristo JK Paralepa Team 02:30:39 1558
16 43 M Sepp Vahur Hawaii Express Kuressaare 02:37:47 1547
17 67 M Semm Kaspar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:39:13 1545
18 94 M Põldmaa Alo Simuna SK 02:39:16 1544
19 30 M Arumägi Anti Velohunt ProTeam I 02:46:28 1529
20 54 M Einla Marek 02:50:28 1527
21 97 M Algpeus Mati-Evert 02:55:55 1523
22 5 M Kannimäe Taavi HAWAII EXPRESS team 02:56:33 1522
23 56 M Bazõlev Anton AT Sport / Adduco Kolimisteenused 02:59:26 1519
24 96 M Koosapoeg Kaarel 03:03:18 1518
25 71 M Kütt Andre AT Sport / Adduco Kolimisteenused 03:10:19 1510
70 km M40 võitja keskmine kiirus 29,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 M40 Valvas Vahur HAWAII EXPRESS team 02:20:18 1584
2 10 M40 Kübar Rene KoMo/Veloplus 02:24:02 1575
3 49 M40 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:24:03 1574
4 109 M40 Sildvee Madis RR Siplased 02:24:10 1572
5 36 M40 Pilv Meelis RedBike Team I 02:24:10 1571
6 51 M40 Jõgi Allan Freesport 02:24:13 1569
7 38 M40 Varik Haigo Hawaii Express Kuressaare 02:24:18 1568
8 45 M40 Resev Janek HAWAII EXPRESS team 02:24:26 1567
9 108 M40 Liplap Veljo 02:27:59 1565
10 15 M40 Erikson Toomas RedBike Team I 02:28:19 1563
11 21 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:28:32 1561
12 6 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:30:45 1557
13 28 M40 Pani Marek Team Stokker 02:30:52 1556
14 27 M40 Vähi Markus RedBike Team I 02:31:07 1555
15 41 M40 Zeltov Sergei 02:31:09 1553
16 26 M40 Raasuke Ahti Hawaii Express Kuressaare 02:31:20 1551
17 9 M40 Austa Caspar TYASK 02:31:58 1548
18 48 M40 Gorbunov Konstantin 02:39:29 1539
19 50 M40 Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:39:32 1538
20 40 M40 Saarva Silver 02:42:12 1536
21 37 M40 Rohtla Kaspar RedBike Team I 02:42:41 1535
22 100 M40 Siimsaare Tarmo *Olerex - Firmasport 02:44:38 1531
23 52 M40 Jänes Rivo 02:48:53 1528
24 83 M40 Mainsoo Rene Velohunt ProTeam II 02:59:21 1520
25 65 M40 Püttsepp Kristjan 03:04:00 1516
26 118 M40 Trumm Aron 03:10:14 1511
27 98 M40 Allikberg Villu *HKP Team-Firmasport 03:21:27 1509
70 km M50 võitja keskmine kiirus 29,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M50 Karu Virgo HAWAII EXPRESS team 02:21:26 1578
2 106 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Rattaklubi 02:23:44 1576
3 16 M50 Pesor Kaido KoMo/Veloplus 02:24:11 1570
4 121 M50 Kirsipuu Toomas 02:28:31 1562
5 29 M50 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:31:07 1554
6 117 M50 Toome Roland Rakvere Rattaklubi Siplased 02:31:43 1550
7 93 M50 Shemarin Viktor Akke 02:39:16 1543
8 82 M50 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 02:39:18 1542
9 32 M50 Lokk Sulev ABEC-rulliklubi 02:39:23 1541
10 42 M50 Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:39:24 1540
11 114 M50 Peterkopf Indrek 02:42:55 1534
12 111 M50 Eelma Tõnu 02:44:10 1533
13 46 M50 Pärn Meelis Liivimaa Ratttaklubi 02:44:19 1532
14 72 M50 Terve Raivo Omniva sk 02:51:07 1526
15 85 M50 Lesihhin Roman Akke 02:54:21 1524
16 105 M50 Saar Marek Keskkonnaamet 02:57:22 1521
17 55 M50 Sildaru Kalev lebo racing 03:03:57 1517
18 61 M50 Simm Jaanus 03:05:36 1515
19 70 M50 Kährik Aare Hobulaiu 03:09:02 1513
20 113 M50 Tigasson Margus 03:10:14 1512
21 80 M50 Oruste Andrus 03:26:38 1508
22 69 M50 Fuks Vahur 03:26:52 1507
23 62 M50 Eelmere Teet 03:52:31 1506
70 km Kõik N võitja keskmine kiirus 28,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 Kõik N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:28:00 1564
2 23 Kõik N Lepasalu Laura Velohunt Sparta naiskond 02:31:13 1552
3 110 Kõik N Kruuser Mari Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:31:57 1549
4 47 Kõik N Lillep Maris RedBike Naised 02:39:53 1537
5 63 Kõik N Karing Krista Velohunt Sparta naiskond 02:46:26 1530
6 122 Kõik N Allik Ann-Christine Hawaii Express 02:51:51 1525
7 59 Kõik N Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 03:06:32 1514
8 107 Kõik N Metsalu Merilin 03:54:33 1505
70 km N võitja keskmine kiirus 28,38 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 N Ehrberg Liisa Velohunt Sparta naiskond 02:28:00 1564
2 23 N Lepasalu Laura Velohunt Sparta naiskond 02:31:13 1552
3 110 N Kruuser Mari Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:31:57 1549
4 47 N Lillep Maris RedBike Naised 02:39:53 1537
5 63 N Karing Krista Velohunt Sparta naiskond 02:46:26 1530
6 122 N Allik Ann-Christine Hawaii Express 02:51:51 1525
7 107 N Metsalu Merilin 03:54:33 1505
70 km M18-23 võitja keskmine kiirus 31,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 119 M18-23 Mihkels Madis Team Ampler-Tartu2024 02:12:23 1600
2 14 M18-23 Post Ken Velohunt ProTeam I 02:21:06 1582
3 35 M18-23 Jürisaar Tauri Haanja Rattaklubi 02:39:12 1546
70 km N40 võitja keskmine kiirus 22,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 59 N40 Tuur Liis Velohunt Sparta naiskond 03:06:32 1514
51 km M võitja keskmine kiirus 30,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1225 M Parv Martin KoMo/Veloplus 01:40:30 1500
2 1001 M Irbe Ivo Incrediwear 01:40:30 1495
3 1025 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:43:35 1492
4 1004 M Ots Riho Hawaii Express 01:43:36 1489
5 1013 M Külv Hannes tysk 01:43:36 1487
6 1321 M16 Lavrenko Mihail Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:43:36 1485
7 1016 M16 Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 01:43:37 1484
8 1003 M Kanne Ats Adventures Kose AMK ct 01:43:38 1483
9 1008 M Sepp Kristo Velohunt ProTeam II 01:43:44 1482
10 1007 M Kollo Madis Velohunt ProTeam II 01:43:46 1481
11 1002 M Einblau Mihkel RedBike Team II 01:47:47 1480
12 1009 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:47:47 1479
13 1214 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi 01:47:48 1478
14 1241 M16 Laidinen Arseni Narva Sk Energia 01:47:51 1477
15 1212 M16 Raadla Rünno Jalgrattaklubi Paralepa 01:48:07 1476
16 1239 M18-23 Lepmets Markus 01:48:09 1475
17 1006 M50 Tupits Ivo Omniva Spordiklubi 01:48:21 1474
18 1329 M40 Pungar Urmas TÜASK 01:48:32 1473
19 1242 M16 Pruuli Paul Hauka Veloklubi 01:48:33 1472
20 1249 M Schvalbe Danel 01:48:34 1471
21 1081 M50 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 01:48:38 1470
22 1250 M40 Kippasto Margo Haaslava MTB 01:48:40 1469
23 1014 M Joost Andres Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:48:40 1468
24 1255 M40 Pikkat Andris 01:48:40 1467
25 1017 M50 Keiselis Janis Incrediwear 01:48:41 1466
26 1032 M40 Sigus Marko 01:48:41 1465
27 1237 M50 Hussar Kaidar Areal Team 01:48:42 1464
28 3152 M60 Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:48:44 1463
29 1011 M40 Aulik Allan Velohunt ProTeam II 01:48:55 1462
30 1320 M18-23 Savchenko Mykola Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:49:00 1461
31 1251 M50 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:49:10 1460
32 1240 M16 Hirv Maarius Nõmme Rattaklubi 01:49:30 1459
33 1058 M Kõrge Toomas Velohunt ProTeam II 01:49:55 1458
34 1010 M16 Smirnov Elar JK Paralepa Team 01:50:50 1457
35 1313 M40 Soome Raul Võru Jahtkond 01:51:45 1456
36 1015 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi 01:51:49 1455
37 1238 M50 Valdner Marek Velohunt ProTeam II 01:51:50 1454
38 1296 M Puusepp Martin 01:51:52 1453
39 1248 M40 Reila Rivo Mamily Pro Team 01:52:04 1452
40 1040 M Tammekivi Margus Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:52:28 1451
41 1022 M40 Siimar Aivo *VKM-Sport Club - Firmasport 01:52:40 1450
42 1018 M Täht Annes Rae Rattaklubi 01:53:12 1449
43 1246 M Vahelaan Tiit 01:53:46 1448
44 1150 M40 Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi 01:54:24 1447
45 1021 M Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:54:24 1446
46 1019 M Koppel Kristjan Velohunt ProTeam II 01:54:25 1445
47 1041 M Roosimets Reigo CFC Spordiklubi 01:54:26 1444
48 1245 M16 Paju Thristan Spordiklubi Rakke 01:54:29 1443
49 1024 M40 Tagel Rainer Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:54:29 1442
50 1323 M40 Kuld Jaak Velohunt Pro Team 01:54:29 1441
51 1029 M Mõttus Risto MTS Cycling Team I 01:55:23 1440
52 1031 M60 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 01:55:49 1439
53 1057 M Stokkeby Sander 01:56:30 1438
54 1243 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:56:30 1437
55 1026 M40 Näks Einar Rae Rattaklubi 01:57:07 1436
56 1228 M16 Opikov Raul JK Paralepa Team 01:57:08 1435
57 1076 N18-23 Surva Karolin CFC 01:57:10 1434
58 1047 M40 Varik Meelis RedBike Team II 01:57:14 1433
59 1316 M Stserbakov Martin 01:57:19 1432
60 1054 M Lõhmus Hendrik Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:57:22 1431
61 1034 M40 Laanisto Janek 01:57:27 1430
62 1056 M40 Arge Endrus Suusasemud 01:57:27 1429
63 1084 M Annus Atter 01:57:27 1428
64 1138 M50 Oja Meelis Hauka Veloklubi 01:57:30 1427
65 1053 M40 Shavela Nikolay Impulsestore jalgratta team 01:57:32 1426
66 1158 M40 Luik Toomas 01:57:34 1425
67 1033 M40 Loorens Renek MTÜ Oru Spordiklubi 01:58:00 1424
68 1065 M Pindel Renar RedBike Team II 01:58:01 1423
69 1303 M Vent Kaarel 01:58:36 1422
70 1269 N Taaramäe Hanna Karoline 01:58:38 1421
71 1100 M40 Toiger Timo 01:58:43 1420
72 1030 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 01:58:44 1419
73 1052 M50 Kimmel Robert 01:58:45 1418
74 1020 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:58:53 1417
75 1078 M60 Sidorov Vladimir 01:59:24 1416
76 79 M50 Ebber Andrus *Wihuri Team 2 - Firmasport 01:59:26 1415
77 1128 M40 Peterson Marko Saksa Rehvid 01:59:29 1414
78 1261 M40 Aros Silver SILFER OÜ 02:00:20 1413
79 1336 M Narits Tauri 02:01:30 1412
80 1213 M40 Uibo Hermo Rae Rattaklubi 02:01:36 1411
81 1050 M40 Tammearu Tarmo RedBike Team II 02:01:38 1410
82 1254 M40 Vähi Ilmar TÜASK 02:01:54 1409
83 1263 M50 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:02:01 1408
84 1046 M50 Mägi Madis kosei.ee 02:02:08 1407
85 1051 M50 Kess Alar Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 02:02:09 1406
86 1049 M40 Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 02:02:13 1405
87 1093 M Pääsuke Kaarel 02:02:18 1404
88 1120 N Romandi Liina Velohunt Sparta naiskond 02:02:22 1403
89 1027 M18-23 Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:02:23 1402
90 1264 M40 Maidla Priit 02:02:51 1401
91 1318 M Luik Vahur 02:02:52 1400
92 1306 M Märs Sander 02:02:52 1399
93 1333 M Leetberg Margus 02:03:06 1398
94 1328 M Savolainen Heikki CP Estonia 02:03:42 1397
95 1247 M40 Agu Mairold 02:04:33 1396
96 1023 M50 Eenraid Priit 02:04:37 1395
97 1113 M40 Aas Andres FlexOil 02:04:46 1394
98 1037 M50 Kütt Erik AMPS Team 02:04:58 1393
99 1069 M Künnapas Ragnar RedBike Team II 02:05:25 1392
100 1226 M40 Juurik Taavi MTÜ Oru Spordiklubi 02:05:26 1391
101 1156 N18-23 Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:05:27 1390
102 1137 N Märtin Kristi Velohunt Sparta naiskond 02:05:29 1389
103 1154 M40 Kuznetsov Mihhail 02:05:40 1388
104 1059 M40 Kaun Sten RedBike Team III 02:05:41 1387
105 1257 M40 Tenslind Margus 02:05:48 1386
106 1116 M Ansu Taavi 02:05:56 1385
107 1048 M50 Tell Taavi Areal Team 02:05:57 1384
108 1067 M60 Kongo Kalmer Baltic Agro 02:06:33 1383
109 1268 M Mihailov Kaspar 02:06:40 1382
110 1271 M40 Karolin Indrek 02:06:41 1381
111 1061 M40 Luiga Einar JK Paralepa Team 02:06:48 1380
112 1317 M40 Nuuma Andri 02:06:53 1379
113 1073 M40 Semjonov Veiko 02:06:58 1378
114 1089 N40 Irbe Iren RedBike Naised 02:06:58 1377
115 1274 M50 Mandel Erhard 02:06:59 1376
116 1066 M40 Kivipõld Veiko 02:07:16 1375
117 1109 M50 Metsaots Jaanus *Wihuri Team 1 - Firmasport 02:07:32 1374
118 1230 N Vuin Maarja Velohunt Sparta naiskond 02:07:43 1373
119 1133 M40 Kundla Joonas Scoutspataljon Team 02:07:49 1372
120 1055 M40 Saar Mait 02:07:53 1371
121 1231 M40 Konrad Ruudi Velohunt ProTeam II 02:08:04 1370
122 1077 M Teearu Anti MTS Cycling Team I 02:08:17 1369
123 1184 M Mäepea Kaido 02:08:28 1368
124 1258 M40 Morel Ülar Hauka Veloklubi 02:08:45 1367
125 1308 N Grünberg Kati-Riin 02:08:53 1366
126 1259 M50 Reinsalu Toomas 02:09:17 1365
127 1206 M16 Pärn Greg Emil Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:09:56 1364
128 1119 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 02:10:00 1363
129 1297 M50 Ronimois Ruttar Päästeamet 02:10:04 1362
130 1142 M40 Altküla Anti 02:10:07 1361
131 1102 M40 Sigus Martin SK Kramp 02:10:08 1360
132 1287 M50 Võso Toomas Baltic Agro 02:10:12 1359
133 1314 N40 Lehtme Kadri HRK 02:10:17 1358
134 1267 M50 Ladva Marek 02:10:23 1357
135 1220 M Issak Indrek Velloklubi 02:10:46 1356
136 1177 M40 Tsäro Kermo 02:10:54 1355
137 1074 M50 Eeriksoo Indrek 101. kk 02:11:06 1354
138 1276 M40 Koch Rait Hauka Veloklubi 02:11:13 1353
139 1291 M40 Palm Kristo Saku Õlletehase Spordiklubi 02:11:22 1352
140 1140 M40 Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:11:26 1351
141 1111 M50 Tungal Gunnar Harrastajad 02:11:33 1350
142 1068 M60 Kozlov Raul 02:11:39 1349
143 1265 M40 Haava Henno 10163950 02:11:58 1348
144 1307 M50 Heinsoo Andrus Cyclon 02:12:00 1347
145 1277 M50 Klaaser Gert Bike Fanatics CC 02:12:01 1346
146 1148 M50 Vijard Margus *VBH-Roto Team - Firmasport 02:12:09 1345
147 1325 M16 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 02:12:13 1344
148 1322 M Nõmmik Alar 02:12:15 1343
149 1279 M40 Kalanepp Romet 02:14:00 1342
150 1334 M Rohtla Rihard 02:14:05 1341
151 1096 M50 Lepp Margus *Wihuri Team 2 - Firmasport 02:14:09 1340
152 1270 M40 Grünberg Risto 02:14:30 1339
153 1131 M60 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 02:14:45 1338
154 1275 M50 Kuik Robertino AT Spordiklubi 02:14:49 1337
155 1252 M60 Hagen Peeter RADIUS 02:14:56 1336
156 1298 M50 Kallion Kalmer Hauka Veloklubi 02:15:07 1335
157 1153 M40 Vain Tarmo Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:15:22 1334
158 1121 M40 Aarma Raul KoMo 02:15:22 1333
159 1326 M50 Klaos Einar Pääasteamet 02:15:22 1332
160 1301 M50 Võsu Jaan 02:15:24 1331
161 1273 M50 Priks Hanno Korpus racing 02:15:35 1330
162 1272 M50 Reissaar Alari 02:15:39 1329
163 1094 M40 Tee Raul MTÜ Oru Spordiklubi 02:16:06 1328
164 1162 M Kelner Antti *Wihuri Team 2 - Firmasport 02:16:12 1327
165 1155 M Kilp Marko Velloklubi 02:16:50 1326
166 1283 N50 Rehi Maila 02:16:54 1325
167 1191 M40 Ulm Erki 02:17:02 1324
168 1183 M Kivimäe Karmo 02:17:11 1323
169 1126 M40 Tiitsar Mehis *VBH-Roto Team - Firmasport 02:18:03 1322
170 1262 M Eermann Rünno Team Ramudden 02:18:42 1321
171 1281 M40 Peterson Aivar 02:19:27 1320
172 1203 M16 Tiitson Simon Pärnu Kalev 02:20:20 1319
173 1327 M40 Kukk Janis Kanepi 02:20:38 1318
174 1289 M40 Kolsar Koit 02:20:56 1317
175 1305 M Aulis Imre Adducco 02:21:00 1316
176 1125 M50 Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 02:21:14 1315
177 1280 M60 Pensa Heiki Valio Eesti AS 02:21:17 1314
178 1299 N40 Tamm Kristine 02:21:23 1313
179 1236 M60 Kübar Andres AOK Arendus 02:21:29 1312
180 1292 M40 Helm Margus Spordiklubi Deporte 02:22:18 1311
181 1189 M Lossev Andrei 02:22:32 1310
182 1205 M40 Kersna Karol *VKM-Sport Club - Firmasport 02:23:07 1309
183 1130 M60 Ahu Ülo 02:23:12 1308
184 1045 M40 Lilleorg Ike MTÜ Oru Spordiklubi 02:23:31 1307
185 1114 M Arm Vladimir Rae Rattaklubi 02:23:32 1306
186 1159 M60 Vonk Aivar Pro Coating Kostivere rattatiim 02:23:34 1305
187 1222 M Heinsoo Hendrik Myrsud 02:23:45 1304
188 1331 M40 Sapelson Rauno Ööd metsajärve 02:23:51 1303
189 1294 M Raig Reijo 02:24:05 1302
190 1166 M Reinhold Kristjan *Wihuri Team 2 - Firmasport 02:24:15 1301
191 1217 M Karro Mario 02:24:16 1300
192 1101 M40 Otsa Arne 02:24:55 1299
193 1324 M50 Mertsina Tõnu 02:25:02 1298
194 1144 N40 Muts Tiina MTÜ Spordiselts 02:25:44 1297
195 1146 M Jõgi Johannes CFC 02:25:50 1296
196 1300 M Kõiv Kaspar RedBike 02:25:52 1295
197 1312 M18-23 Kelk Hugo Markus 02:27:22 1294
198 1253 M50 Leisi Rain Merevägi 02:27:24 1293
199 1165 M50 Aasma Jan 02:28:23 1292
200 1219 M40 Plovits Kaido 02:29:21 1291
201 1304 M Alev Gen 02:29:29 1290
202 1295 M Ojarand Michel 02:29:29 1289
203 1256 M Lodjak Marko MTS Cycling Team II 02:29:41 1288
204 1168 M50 Kütt Meelis *VBH-Roto Team - Firmasport 02:29:42 1287
205 1167 M Karlis Veiko 02:31:12 1286
206 1309 M Maidla Jass 02:31:17 1285
207 1098 N40 Valgemäe Hedvi RedBike Naised 02:32:13 1284
208 1282 M Raig Risto 02:32:48 1283
209 1315 M40 Järvet Heiti Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:17 1282
210 1172 N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 02:34:29 1281
211 1310 N Rändur Kerttu 02:36:00 1280
212 1170 M Mändoja Madis *Olerex - Firmasport 02:36:12 1279
213 1115 M50 Tarassov Igor 02:36:36 1278
214 1332 M40 Timmi Taimar Eesti Sportlane 02:36:38 1277
215 1112 N Gustjakova Julia 02:36:38 1276
216 1179 M Kurusk Rauno Velloklubi 02:37:11 1275
217 1266 M50 Kelk Margus 02:38:28 1274
218 1099 M40 Suslov Marko 02:38:54 1273
219 1176 M Nool Jürgen *Baltic Agro Team - Firmasport 02:39:08 1272
220 1160 M Vool Alvar 02:41:14 1271
221 1180 M Pällo Arnel 02:42:20 1270
222 1285 M40 Zdanavicius Tomas Kitas Reikalas 02:44:58 1269
223 1330 M40 Timmi Tarmo Vennad 02:46:15 1268
224 1286 M Eero Janar 02:48:22 1267
225 1293 M Uustalu Kevin 02:48:45 1266
226 1337 M16 Sepp Romeo Velohunt ProTeam III 02:50:43 1265
227 1105 N Haarde Maiken 02:51:26 1264
228 1175 M40 Reintop Ago 02:54:43 1263
229 1209 M Helü Rait Barrelstar OÜ 02:56:57 1262
230 1178 M Lestal Lauri 03:03:36 1261
231 1234 M Luik Hele-Mai *Olerex - Firmasport 03:06:11 1260
232 1215 M40 Parbus Priit Baltic Agro AS 03:06:14 1259
233 1302 M50 Vislapu Gunnar 03:07:45 1258
234 1110 N40 Puhang Mari 03:11:20 1257
235 1092 M50 Helgand Kalmer 03:13:05 1256
51 km M võitja keskmine kiirus 30,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1225 M Parv Martin KoMo/Veloplus 01:40:30 1500
2 1001 M Irbe Ivo Incrediwear 01:40:30 1495
3 1025 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:43:35 1492
4 1004 M Ots Riho Hawaii Express 01:43:36 1489
5 1013 M Külv Hannes tysk 01:43:36 1487
6 1003 M Kanne Ats Adventures Kose AMK ct 01:43:38 1483
7 1008 M Sepp Kristo Velohunt ProTeam II 01:43:44 1482
8 1007 M Kollo Madis Velohunt ProTeam II 01:43:46 1481
9 1002 M Einblau Mihkel RedBike Team II 01:47:47 1480
10 1249 M Schvalbe Danel 01:48:34 1471
11 1014 M Joost Andres Vooremaa Centrum/Rattabaas 01:48:40 1468
12 1058 M Kõrge Toomas Velohunt ProTeam II 01:49:55 1458
13 1296 M Puusepp Martin 01:51:52 1453
14 1040 M Tammekivi Margus Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:52:28 1451
15 1018 M Täht Annes Rae Rattaklubi 01:53:12 1449
16 1246 M Vahelaan Tiit 01:53:46 1448
17 1021 M Raud Kristjan Valga-Valka Spordiklubi 01:54:24 1446
18 1019 M Koppel Kristjan Velohunt ProTeam II 01:54:25 1445
19 1041 M Roosimets Reigo CFC Spordiklubi 01:54:26 1444
20 1029 M Mõttus Risto MTS Cycling Team I 01:55:23 1440
21 1057 M Stokkeby Sander 01:56:30 1438
22 1316 M Stserbakov Martin 01:57:19 1432
23 1054 M Lõhmus Hendrik Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:57:22 1431
24 1084 M Annus Atter 01:57:27 1428
25 1065 M Pindel Renar RedBike Team II 01:58:01 1423
26 1303 M Vent Kaarel 01:58:36 1422
27 1336 M Narits Tauri 02:01:30 1412
28 1093 M Pääsuke Kaarel 02:02:18 1404
29 1318 M Luik Vahur 02:02:52 1400
30 1306 M Märs Sander 02:02:52 1399
31 1333 M Leetberg Margus 02:03:06 1398
32 1328 M Savolainen Heikki CP Estonia 02:03:42 1397
33 1069 M Künnapas Ragnar RedBike Team II 02:05:25 1392
34 1116 M Ansu Taavi 02:05:56 1385
35 1268 M Mihailov Kaspar 02:06:40 1382
36 1077 M Teearu Anti MTS Cycling Team I 02:08:17 1369
37 1184 M Mäepea Kaido 02:08:28 1368
38 1220 M Issak Indrek Velloklubi 02:10:46 1356
39 1322 M Nõmmik Alar 02:12:15 1343
40 1334 M Rohtla Rihard 02:14:05 1341
41 1162 M Kelner Antti *Wihuri Team 2 - Firmasport 02:16:12 1327
42 1155 M Kilp Marko Velloklubi 02:16:50 1326
43 1183 M Kivimäe Karmo 02:17:11 1323
44 1262 M Eermann Rünno Team Ramudden 02:18:42 1321
45 1305 M Aulis Imre Adducco 02:21:00 1316
46 1189 M Lossev Andrei 02:22:32 1310
47 1114 M Arm Vladimir Rae Rattaklubi 02:23:32 1306
48 1222 M Heinsoo Hendrik Myrsud 02:23:45 1304
49 1294 M Raig Reijo 02:24:05 1302
50 1166 M Reinhold Kristjan *Wihuri Team 2 - Firmasport 02:24:15 1301
51 1217 M Karro Mario 02:24:16 1300
52 1146 M Jõgi Johannes CFC 02:25:50 1296
53 1300 M Kõiv Kaspar RedBike 02:25:52 1295
54 1304 M Alev Gen 02:29:29 1290
55 1295 M Ojarand Michel 02:29:29 1289
56 1256 M Lodjak Marko MTS Cycling Team II 02:29:41 1288
57 1167 M Karlis Veiko 02:31:12 1286
58 1309 M Maidla Jass 02:31:17 1285
59 1282 M Raig Risto 02:32:48 1283
60 1170 M Mändoja Madis *Olerex - Firmasport 02:36:12 1279
61 1179 M Kurusk Rauno Velloklubi 02:37:11 1275
62 1176 M Nool Jürgen *Baltic Agro Team - Firmasport 02:39:08 1272
63 1160 M Vool Alvar 02:41:14 1271
64 1180 M Pällo Arnel 02:42:20 1270
65 1286 M Eero Janar 02:48:22 1267
66 1293 M Uustalu Kevin 02:48:45 1266
67 1209 M Helü Rait Barrelstar OÜ 02:56:57 1262
68 1178 M Lestal Lauri 03:03:36 1261
69 1234 M Luik Hele-Mai *Olerex - Firmasport 03:06:11 1260
51 km M50 võitja keskmine kiirus 28,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1006 M50 Tupits Ivo Omniva Spordiklubi 01:48:21 1474
2 1081 M50 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 01:48:38 1470
3 1017 M50 Keiselis Janis Incrediwear 01:48:41 1466
4 1237 M50 Hussar Kaidar Areal Team 01:48:42 1464
5 1251 M50 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 01:49:10 1460
6 1238 M50 Valdner Marek Velohunt ProTeam II 01:51:50 1454
7 1138 M50 Oja Meelis Hauka Veloklubi 01:57:30 1427
8 1030 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 01:58:44 1419
9 1052 M50 Kimmel Robert 01:58:45 1418
10 79 M50 Ebber Andrus *Wihuri Team 2 - Firmasport 01:59:26 1415
11 1263 M50 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:02:01 1408
12 1046 M50 Mägi Madis kosei.ee 02:02:08 1407
13 1051 M50 Kess Alar Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 02:02:09 1406
14 1023 M50 Eenraid Priit 02:04:37 1395
15 1037 M50 Kütt Erik AMPS Team 02:04:58 1393
16 1048 M50 Tell Taavi Areal Team 02:05:57 1384
17 1274 M50 Mandel Erhard 02:06:59 1376
18 1109 M50 Metsaots Jaanus *Wihuri Team 1 - Firmasport 02:07:32 1374
19 1259 M50 Reinsalu Toomas 02:09:17 1365
20 1297 M50 Ronimois Ruttar Päästeamet 02:10:04 1362
21 1287 M50 Võso Toomas Baltic Agro 02:10:12 1359
22 1267 M50 Ladva Marek 02:10:23 1357
23 1074 M50 Eeriksoo Indrek 101. kk 02:11:06 1354
24 1111 M50 Tungal Gunnar Harrastajad 02:11:33 1350
25 1307 M50 Heinsoo Andrus Cyclon 02:12:00 1347
26 1277 M50 Klaaser Gert Bike Fanatics CC 02:12:01 1346
27 1148 M50 Vijard Margus *VBH-Roto Team - Firmasport 02:12:09 1345
28 1096 M50 Lepp Margus *Wihuri Team 2 - Firmasport 02:14:09 1340
29 1275 M50 Kuik Robertino AT Spordiklubi 02:14:49 1337
30 1298 M50 Kallion Kalmer Hauka Veloklubi 02:15:07 1335
31 1326 M50 Klaos Einar Pääasteamet 02:15:22 1332
32 1301 M50 Võsu Jaan 02:15:24 1331
33 1273 M50 Priks Hanno Korpus racing 02:15:35 1330
34 1272 M50 Reissaar Alari 02:15:39 1329
35 1125 M50 Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 02:21:14 1315
36 1324 M50 Mertsina Tõnu 02:25:02 1298
37 1253 M50 Leisi Rain Merevägi 02:27:24 1293
38 1165 M50 Aasma Jan 02:28:23 1292
39 1168 M50 Kütt Meelis *VBH-Roto Team - Firmasport 02:29:42 1287
40 1115 M50 Tarassov Igor 02:36:36 1278
41 1266 M50 Kelk Margus 02:38:28 1274
42 1302 M50 Vislapu Gunnar 03:07:45 1258
43 1092 M50 Helgand Kalmer 03:13:05 1256
51 km M40 võitja keskmine kiirus 28,39 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1009 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi 01:47:47 1479
2 1214 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi 01:47:48 1478
3 1329 M40 Pungar Urmas TÜASK 01:48:32 1473
4 1250 M40 Kippasto Margo Haaslava MTB 01:48:40 1469
5 1255 M40 Pikkat Andris 01:48:40 1467
6 1032 M40 Sigus Marko 01:48:41 1465
7 1011 M40 Aulik Allan Velohunt ProTeam II 01:48:55 1462
8 1313 M40 Soome Raul Võru Jahtkond 01:51:45 1456
9 1015 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi 01:51:49 1455
10 1248 M40 Reila Rivo Mamily Pro Team 01:52:04 1452
11 1022 M40 Siimar Aivo *VKM-Sport Club - Firmasport 01:52:40 1450
12 1150 M40 Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi 01:54:24 1447
13 1024 M40 Tagel Rainer Velohunt ProTeam - Sparta Rattagrupp 01:54:29 1442
14 1323 M40 Kuld Jaak Velohunt Pro Team 01:54:29 1441
15 1243 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 01:56:30 1437
16 1026 M40 Näks Einar Rae Rattaklubi 01:57:07 1436
17 1047 M40 Varik Meelis RedBike Team II 01:57:14 1433
18 1034 M40 Laanisto Janek 01:57:27 1430
19 1056 M40 Arge Endrus Suusasemud 01:57:27 1429
20 1053 M40 Shavela Nikolay Impulsestore jalgratta team 01:57:32 1426
21 1158 M40 Luik Toomas 01:57:34 1425
22 1033 M40 Loorens Renek MTÜ Oru Spordiklubi 01:58:00 1424
23 1100 M40 Toiger Timo 01:58:43 1420
24 1020 M40 Eichfus Kaido Hawaii Express Kuressaare 01:58:53 1417
25 1128 M40 Peterson Marko Saksa Rehvid 01:59:29 1414
26 1261 M40 Aros Silver SILFER OÜ 02:00:20 1413
27 1213 M40 Uibo Hermo Rae Rattaklubi 02:01:36 1411
28 1050 M40 Tammearu Tarmo RedBike Team II 02:01:38 1410
29 1254 M40 Vähi Ilmar TÜASK 02:01:54 1409
30 1049 M40 Arik Aivar Ruuveni Spordiklubi 02:02:13 1405
31 1264 M40 Maidla Priit 02:02:51 1401
32 1247 M40 Agu Mairold 02:04:33 1396
33 1113 M40 Aas Andres FlexOil 02:04:46 1394
34 1226 M40 Juurik Taavi MTÜ Oru Spordiklubi 02:05:26 1391
35 1154 M40 Kuznetsov Mihhail 02:05:40 1388
36 1059 M40 Kaun Sten RedBike Team III 02:05:41 1387
37 1257 M40 Tenslind Margus 02:05:48 1386
38 1271 M40 Karolin Indrek 02:06:41 1381
39 1061 M40 Luiga Einar JK Paralepa Team 02:06:48 1380
40 1317 M40 Nuuma Andri 02:06:53 1379
41 1073 M40 Semjonov Veiko 02:06:58 1378
42 1066 M40 Kivipõld Veiko 02:07:16 1375
43 1133 M40 Kundla Joonas Scoutspataljon Team 02:07:49 1372
44 1055 M40 Saar Mait 02:07:53 1371
45 1231 M40 Konrad Ruudi Velohunt ProTeam II 02:08:04 1370
46 1258 M40 Morel Ülar Hauka Veloklubi 02:08:45 1367
47 1119 M40 Toots Tanel Vanad Vändad 02:10:00 1363
48 1142 M40 Altküla Anti 02:10:07 1361
49 1102 M40 Sigus Martin SK Kramp 02:10:08 1360
50 1177 M40 Tsäro Kermo 02:10:54 1355
51 1276 M40 Koch Rait Hauka Veloklubi 02:11:13 1353
52 1291 M40 Palm Kristo Saku Õlletehase Spordiklubi 02:11:22 1352
53 1140 M40 Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:11:26 1351
54 1265 M40 Haava Henno 10163950 02:11:58 1348
55 1279 M40 Kalanepp Romet 02:14:00 1342
56 1270 M40 Grünberg Risto 02:14:30 1339
57 1153 M40 Vain Tarmo Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:15:22 1334
58 1121 M40 Aarma Raul KoMo 02:15:22 1333
59 1094 M40 Tee Raul MTÜ Oru Spordiklubi 02:16:06 1328
60 1191 M40 Ulm Erki 02:17:02 1324
61 1126 M40 Tiitsar Mehis *VBH-Roto Team - Firmasport 02:18:03 1322
62 1281 M40 Peterson Aivar 02:19:27 1320
63 1327 M40 Kukk Janis Kanepi 02:20:38 1318
64 1289 M40 Kolsar Koit 02:20:56 1317
65 1292 M40 Helm Margus Spordiklubi Deporte 02:22:18 1311
66 1205 M40 Kersna Karol *VKM-Sport Club - Firmasport 02:23:07 1309
67 1045 M40 Lilleorg Ike MTÜ Oru Spordiklubi 02:23:31 1307
68 1331 M40 Sapelson Rauno Ööd metsajärve 02:23:51 1303
69 1101 M40 Otsa Arne 02:24:55 1299
70 1219 M40 Plovits Kaido 02:29:21 1291
71 1315 M40 Järvet Heiti Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:33:17 1282
72 1332 M40 Timmi Taimar Eesti Sportlane 02:36:38 1277
73 1099 M40 Suslov Marko 02:38:54 1273
74 1285 M40 Zdanavicius Tomas Kitas Reikalas 02:44:58 1269
75 1330 M40 Timmi Tarmo Vennad 02:46:15 1268
76 1175 M40 Reintop Ago 02:54:43 1263
77 1215 M40 Parbus Priit Baltic Agro AS 03:06:14 1259
51 km M16 võitja keskmine kiirus 29,54 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1321 M16 Lavrenko Mihail Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:43:36 1485
2 1016 M16 Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 01:43:37 1484
3 1241 M16 Laidinen Arseni Narva Sk Energia 01:47:51 1477
4 1212 M16 Raadla Rünno Jalgrattaklubi Paralepa 01:48:07 1476
5 1242 M16 Pruuli Paul Hauka Veloklubi 01:48:33 1472
6 1240 M16 Hirv Maarius Nõmme Rattaklubi 01:49:30 1459
7 1010 M16 Smirnov Elar JK Paralepa Team 01:50:50 1457
8 1245 M16 Paju Thristan Spordiklubi Rakke 01:54:29 1443
9 1228 M16 Opikov Raul JK Paralepa Team 01:57:08 1435
10 1206 M16 Pärn Greg Emil Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:09:56 1364
11 1325 M16 Nõmm Rasmus Nõmme Rattakool 02:12:13 1344
12 1203 M16 Tiitson Simon Pärnu Kalev 02:20:20 1319
13 1337 M16 Sepp Romeo Velohunt ProTeam III 02:50:43 1265
51 km M18-23 võitja keskmine kiirus 28,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1239 M18-23 Lepmets Markus 01:48:09 1475
2 1320 M18-23 Savchenko Mykola Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:49:00 1461
3 1027 M18-23 Enok Egerd *HKP Team - Firmasport 02:02:23 1402
4 1312 M18-23 Kelk Hugo Markus 02:27:22 1294
51 km M60 võitja keskmine kiirus 28,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3152 M60 Uuk Aimur Rakvere Rattaklubi Siplased 01:48:44 1463
2 1031 M60 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 01:55:49 1439
3 1078 M60 Sidorov Vladimir 01:59:24 1416
4 1067 M60 Kongo Kalmer Baltic Agro 02:06:33 1383
5 1068 M60 Kozlov Raul 02:11:39 1349
6 1131 M60 Väin Ülo *HKP Team - Firmasport 02:14:45 1338
7 1252 M60 Hagen Peeter RADIUS 02:14:56 1336
8 1280 M60 Pensa Heiki Valio Eesti AS 02:21:17 1314
9 1236 M60 Kübar Andres AOK Arendus 02:21:29 1312
10 1130 M60 Ahu Ülo 02:23:12 1308
11 1159 M60 Vonk Aivar Pro Coating Kostivere rattatiim 02:23:34 1305
51 km Kõik N võitja keskmine kiirus 26,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1076 Kõik N Surva Karolin CFC 01:57:10 1434
2 1269 Kõik N Taaramäe Hanna Karoline 01:58:38 1421
3 1120 Kõik N Romandi Liina Velohunt Sparta naiskond 02:02:22 1403
4 1156 Kõik N Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:05:27 1390
5 1137 Kõik N Märtin Kristi Velohunt Sparta naiskond 02:05:29 1389
6 1089 Kõik N Irbe Iren RedBike Naised 02:06:58 1377
7 1230 Kõik N Vuin Maarja Velohunt Sparta naiskond 02:07:43 1373
8 1308 Kõik N Grünberg Kati-Riin 02:08:53 1366
9 1314 Kõik N Lehtme Kadri HRK 02:10:17 1358
10 1283 Kõik N Rehi Maila 02:16:54 1325
11 1299 Kõik N Tamm Kristine 02:21:23 1313
12 1144 Kõik N Muts Tiina MTÜ Spordiselts 02:25:44 1297
13 1098 Kõik N Valgemäe Hedvi RedBike Naised 02:32:13 1284
14 1172 Kõik N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 02:34:29 1281
15 1310 Kõik N Rändur Kerttu 02:36:00 1280
16 1112 Kõik N Gustjakova Julia 02:36:38 1276
17 1105 Kõik N Haarde Maiken 02:51:26 1264
18 1110 Kõik N Puhang Mari 03:11:20 1257
51 km N18-23 võitja keskmine kiirus 26,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1076 N18-23 Surva Karolin CFC 01:57:10 1434
2 1156 N18-23 Raadla Kädi Jalgrattaklubi Paralepa 02:05:27 1390
51 km N40 võitja keskmine kiirus 24,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1089 N40 Irbe Iren RedBike Naised 02:06:58 1377
2 1314 N40 Lehtme Kadri HRK 02:10:17 1358
3 1299 N40 Tamm Kristine 02:21:23 1313
4 1144 N40 Muts Tiina MTÜ Spordiselts 02:25:44 1297
5 1098 N40 Valgemäe Hedvi RedBike Naised 02:32:13 1284
6 1110 N40 Puhang Mari 03:11:20 1257
51 km N võitja keskmine kiirus 25,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1269 N Taaramäe Hanna Karoline 01:58:38 1421
2 1120 N Romandi Liina Velohunt Sparta naiskond 02:02:22 1403
3 1137 N Märtin Kristi Velohunt Sparta naiskond 02:05:29 1389
4 1230 N Vuin Maarja Velohunt Sparta naiskond 02:07:43 1373
5 1308 N Grünberg Kati-Riin 02:08:53 1366
6 1172 N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 02:34:29 1281
7 1310 N Rändur Kerttu 02:36:00 1280
8 1112 N Gustjakova Julia 02:36:38 1276
9 1105 N Haarde Maiken 02:51:26 1264
51 km N50 võitja keskmine kiirus 22,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1283 N50 Rehi Maila 02:16:54 1325
22 km M14 võitja keskmine kiirus 22,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2003 M14 Tammeleht Egert Porter Racing 00:58:31 1300
2 2032 M14 Lond Niklas CFC Spordiklubi 00:59:22 1290
3 2005 N14-16 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:59:24 1280
4 2134 M14 Huck Maximilian TYASK 01:01:54 1270
5 2160 M50 Kivistk Kaido 01:01:55 1260
6 2022 M40 Lemsalu Leho 01:02:10 1250
7 2045 M16 Vagel Kristen 01:02:17 1240
8 2127 M Zacests Andrejs 01:02:25 1230
9 2163 N14-16 Baderyk Viktoriia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:03:30 1220
10 2011 M14 Teder Roobert Haaslava MTB 01:03:42 1210
11 2176 M14 Nisamedtinov Raul Nõmme Rattaklubi 01:03:47 1202
12 2018 M12 Irbe Adrian Nõmme Rattakool 01:03:52 1194
13 2009 M Ellisaar Martti *HKP Team - Firmasport 01:04:04 1186
14 2020 M14 Hynninen Richard 01:04:12 1178
15 2014 M Turu Indrek 01:05:16 1170
16 2129 M14 Kuum Rasmus 01:05:21 1162
17 3153 M14 Austa Jonathan 01:05:27 1154
18 2124 M65 Oot Anti Tartu Velo 01:05:30 1146
19 2177 M14 Bobkin Lukas CFC 01:05:33 1138
20 2047 M40 Rääk Margus Tervisenapsu Klubi 01:05:36 1130
21 2059 N14-16 Püvi Beatrice CFC tüdrukud 01:05:37 1122
22 2112 M14 Järvik Hans-Kristjan CFC Spordiklubi 01:05:50 1114
23 2178 N14-16 Ragilo Frida Mia Kalevi Jalgratakool (KJK) 01:05:57 1106
24 2133 M40 Valge Kristjan 01:06:41 1098
25 2167 N14-16 Poluian Anastasiia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:06:56 1090
26 2150 N14-16 Tuisk Meribel SK SERVITI 01:06:58 1082
27 2063 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 01:07:10 1074
28 2185 M40 Jõesaar Margus Haage Joogid OÜ 01:07:19 1066
29 2151 M14 Lehis Räni Aksel TYASK 01:08:07 1058
30 2116 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 01:08:11 1050
31 2132 M40 Helü Kuldar 01:08:15 1044
32 2019 M12 Ormus Elvis Nõmme Rattakool 01:08:24 1038
33 2165 M14 Hrishnyi Kostiantyn Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:08:25 1032
34 2174 M50 Raiesmaa Eldur 01:08:32 1026
35 2117 N Raamat Raidi *HKP Team - Firmasport 01:08:33 1020
36 2172 M40 Rammul Raul Kanepi vald 01:08:53 1014
37 2051 N12 Kivi Melissa Hawaii Express Kuressaare 01:08:57 1008
38 2085 M12 Karro Martin TÜASK 01:11:31 1002
39 2025 M50 Susi Endel 01:11:33 996
40 2144 M50 Hussar Peep 01:11:36 990
41 2128 M12 Hripunov Valeri NRK 01:12:30 984
42 2148 N14-16 Silmere Linda TYASK 01:12:35 978
43 2135 M12 Tobreluts Tanel 01:13:04 972
44 2143 N18-23 Puuraid Reti 01:13:06 966
45 2062 N40 Kirsi Maris MTS Cycling Team II 01:13:07 960
46 2031 N40 Evendi Kristi SAQ SC 01:13:16 954
47 2162 N40 Ladva Kät 01:13:33 948
48 2170 M Berg Reimo Team Ramudden 01:13:37 942
49 2154 M40 Kase Andres Opstar Profit OÜ 01:13:46 936
50 2125 M12 Tiitsar Johann VBH-Roto Team 01:15:00 930
51 2181 M50 Kesner Margus 01:15:01 926
52 2142 M Sahtel Reiko 01:15:03 922
53 2036 M50 Kuslap Avo Paluküla Paik 01:15:15 918
54 2039 M50 Pikkmets Targo 01:15:18 914
55 2064 N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:16:04 910
56 2110 N14-16 Hommik Tuuli Hauka Veloklubi 01:17:37 906
57 2123 N50 Grünberg Eliina 01:18:49 902
58 2065 N40 Sacik-Korn Kädi 01:19:17 898
59 2027 N40 Kirn Katrin Kalevi Jalgrattakool 01:19:53 894
60 2101 N50 Simm Helina Hobulaiu 01:20:30 890
61 2182 M Järv Mikk Kanepi 01:20:55 886
62 2138 M14 Helü Hendriko 01:21:02 882
63 2037 M16 Sildaru Henry 01:21:58 878
64 2131 N12 Mitt Kertu Pärnu Kalev 01:21:59 874
65 2054 N50 Sildaru Aidi lebo racing 01:23:00 870
66 2076 M14 Laht Robert Nõmme Rattakool 2 01:24:52 866
67 2042 M12 Teder Sander Haaslava MTB 01:25:57 862
68 2052 N14-16 Teder Christine Haaslava MTB 01:25:59 858
69 2180 M Kiho Mairold 01:26:04 854
70 2149 N50 Lätt Anneli 01:26:11 850
71 2087 N14-16 Rehme Kirke Tartu Ülikooli ASK 01:27:01 846
72 2012 M12 Teeäär Kevin Nõmme Rattaklubi 01:27:35 842
73 2122 M12 Irbe Carl Christer Nõmme Rattakool 01:27:52 838
74 2091 M50 Talviste Jaanus 01:28:39 834
75 2179 M40 Übner Andres 01:29:10 830
76 2175 N Külmäsu Liisa 01:30:08 826
77 2098 M12 Übner Uku Nõmme Rattaklubi 01:30:36 822
78 2114 M12 Ilumets Andrian CFC Spordiklubi 01:30:51 818
79 2115 M Ilumets Tanel 01:30:53 814
80 2119 N40 Depka Agata *Europark naiskond - Firmasport 01:34:39 810
81 2048 N12 Eenraid Eneli 01:35:29 808
82 2055 N50 Tammeleht Marju 01:35:41 806
83 2145 M16 Poom Lauri 01:37:06 804
84 2071 M40 Boikov Vsevolod *EuroPark - Firmasport 01:38:03 802
85 2050 N18-23 Eenraid Merili 01:41:54 800
86 2075 N50 Sepp Tiiu Sihtasutus Jõhvi Haigla 01:41:59 798
87 2173 M40 Lilenbach Feliks 01:42:05 796
88 2066 M12 Kivi Mairold Hawaii Express Kuressaare 01:44:29 794
89 2137 N40 Puškina Olga Maxima Eesti 01:44:40 792
90 2184 M12 Tarajev Karlis Haaslava MTB 01:45:15 790
91 2183 M40 Tarajev Diimar Haaslava MTB 01:45:16 788
92 2186 M12 Paluoja Oskar 01:46:28 786
93 2146 M50 Paluoja Madis TriSmile 01:46:28 784
94 2105 M65 Fjodorov Nikolai MTÜ OMNVA SPORDIKLUBI 01:48:47 782
95 2108 M65 Saarep Peeter 01:49:19 780
96 2092 N40 Kasemets Kairi 01:51:02 778
97 2074 N40 Sõtnik Olga *Europark naiskond - Firmasport 01:51:38 776
98 2187 M Tikku Marko HKP 01:52:30 774
99 2017 M14 Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:54:28 772
100 2109 M14 Hommik Uko Hauka Veloklubi 01:54:28 770
101 2010 M16 Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool 01:54:29 768
102 2028 M16 Künnapas Steven RedBike Team III 01:54:29 766
103 2015 M14 Mõttus Ricky MTS Cycling Team I 01:54:29 764
104 2102 M14 Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 01:55:46 762
105 2130 M16 Valge Pärtel SK Velo 01:55:52 760
106 2121 M50 Tarikas Tenno Kliimaseade 01:55:57 758
107 2118 M16 Noot Norbet JK Paralepa Team 02:00:39 756
108 2103 N12 Kannenberg Heili 02:01:03 754
109 2088 N40 Lass Jaanika *VBH-Roto Team - Firmasport 02:01:28 752
110 2016 N12 Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 02:07:18 750
111 2089 M12 Talviste Joosep 02:08:29 748
112 2090 N Talviste Moonika 02:08:29 746
113 2164 M14 Chornohor Ivan Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:20:56 744
114 2168 M14 Shelenkov Artem Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:25:36 742
22 km M14 võitja keskmine kiirus 22,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2003 M14 Tammeleht Egert Porter Racing 00:58:31 1300
2 2032 M14 Lond Niklas CFC Spordiklubi 00:59:22 1290
3 2134 M14 Huck Maximilian TYASK 01:01:54 1270
4 2011 M14 Teder Roobert Haaslava MTB 01:03:42 1210
5 2176 M14 Nisamedtinov Raul Nõmme Rattaklubi 01:03:47 1202
6 2020 M14 Hynninen Richard 01:04:12 1178
7 2129 M14 Kuum Rasmus 01:05:21 1162
8 3153 M14 Austa Jonathan 01:05:27 1154
9 2177 M14 Bobkin Lukas CFC 01:05:33 1138
10 2112 M14 Järvik Hans-Kristjan CFC Spordiklubi 01:05:50 1114
11 2151 M14 Lehis Räni Aksel TYASK 01:08:07 1058
12 2165 M14 Hrishnyi Kostiantyn Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:08:25 1032
13 2138 M14 Helü Hendriko 01:21:02 882
14 2076 M14 Laht Robert Nõmme Rattakool 2 01:24:52 866
15 2017 M14 Heinsar Robert Sebastian Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:54:28 772
16 2109 M14 Hommik Uko Hauka Veloklubi 01:54:28 770
17 2015 M14 Mõttus Ricky MTS Cycling Team I 01:54:29 764
18 2102 M14 Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 01:55:46 762
19 2164 M14 Chornohor Ivan Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:20:56 744
20 2168 M14 Shelenkov Artem Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:25:36 742
22 km Kõik N võitja keskmine kiirus 22,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik N Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:59:24 1280
2 2163 Kõik N Baderyk Viktoriia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:03:30 1220
3 2059 Kõik N Püvi Beatrice CFC tüdrukud 01:05:37 1122
4 2178 Kõik N Ragilo Frida Mia Kalevi Jalgratakool (KJK) 01:05:57 1106
5 2167 Kõik N Poluian Anastasiia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:06:56 1090
6 2150 Kõik N Tuisk Meribel SK SERVITI 01:06:58 1082
7 2117 Kõik N Raamat Raidi *HKP Team - Firmasport 01:08:33 1020
8 2051 Kõik N Kivi Melissa Hawaii Express Kuressaare 01:08:57 1008
9 2148 Kõik N Silmere Linda TYASK 01:12:35 978
10 2143 Kõik N Puuraid Reti 01:13:06 966
11 2062 Kõik N Kirsi Maris MTS Cycling Team II 01:13:07 960
12 2031 Kõik N Evendi Kristi SAQ SC 01:13:16 954
13 2162 Kõik N Ladva Kät 01:13:33 948
14 2064 Kõik N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:16:04 910
15 2110 Kõik N Hommik Tuuli Hauka Veloklubi 01:17:37 906
16 2123 Kõik N Grünberg Eliina 01:18:49 902
17 2065 Kõik N Sacik-Korn Kädi 01:19:17 898
18 2027 Kõik N Kirn Katrin Kalevi Jalgrattakool 01:19:53 894
19 2101 Kõik N Simm Helina Hobulaiu 01:20:30 890
20 2131 Kõik N Mitt Kertu Pärnu Kalev 01:21:59 874
21 2054 Kõik N Sildaru Aidi lebo racing 01:23:00 870
22 2052 Kõik N Teder Christine Haaslava MTB 01:25:59 858
23 2149 Kõik N Lätt Anneli 01:26:11 850
24 2087 Kõik N Rehme Kirke Tartu Ülikooli ASK 01:27:01 846
25 2175 Kõik N Külmäsu Liisa 01:30:08 826
26 2119 Kõik N Depka Agata *Europark naiskond - Firmasport 01:34:39 810
27 2048 Kõik N Eenraid Eneli 01:35:29 808
28 2055 Kõik N Tammeleht Marju 01:35:41 806
29 2050 Kõik N Eenraid Merili 01:41:54 800
30 2075 Kõik N Sepp Tiiu Sihtasutus Jõhvi Haigla 01:41:59 798
31 2137 Kõik N Puškina Olga Maxima Eesti 01:44:40 792
32 2092 Kõik N Kasemets Kairi 01:51:02 778
33 2074 Kõik N Sõtnik Olga *Europark naiskond - Firmasport 01:51:38 776
34 2103 Kõik N Kannenberg Heili 02:01:03 754
35 2088 Kõik N Lass Jaanika *VBH-Roto Team - Firmasport 02:01:28 752
36 2016 Kõik N Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 02:07:18 750
37 2090 Kõik N Talviste Moonika 02:08:29 746
22 km N14-16 võitja keskmine kiirus 22,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 N14-16 Jürisaar Maria Haanja Rattaklubi 00:59:24 1280
2 2163 N14-16 Baderyk Viktoriia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:03:30 1220
3 2059 N14-16 Püvi Beatrice CFC tüdrukud 01:05:37 1122
4 2178 N14-16 Ragilo Frida Mia Kalevi Jalgratakool (KJK) 01:05:57 1106
5 2167 N14-16 Poluian Anastasiia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:06:56 1090
6 2150 N14-16 Tuisk Meribel SK SERVITI 01:06:58 1082
7 2148 N14-16 Silmere Linda TYASK 01:12:35 978
8 2110 N14-16 Hommik Tuuli Hauka Veloklubi 01:17:37 906
9 2052 N14-16 Teder Christine Haaslava MTB 01:25:59 858
10 2087 N14-16 Rehme Kirke Tartu Ülikooli ASK 01:27:01 846
22 km M võitja keskmine kiirus 21,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2127 M Zacests Andrejs 01:02:25 1230
2 2009 M Ellisaar Martti *HKP Team - Firmasport 01:04:04 1186
3 2014 M Turu Indrek 01:05:16 1170
4 2170 M Berg Reimo Team Ramudden 01:13:37 942
5 2142 M Sahtel Reiko 01:15:03 922
6 2182 M Järv Mikk Kanepi 01:20:55 886
7 2180 M Kiho Mairold 01:26:04 854
8 2115 M Ilumets Tanel 01:30:53 814
9 2187 M Tikku Marko HKP 01:52:30 774
22 km M16 võitja keskmine kiirus 21,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2045 M16 Vagel Kristen 01:02:17 1240
2 2037 M16 Sildaru Henry 01:21:58 878
3 2145 M16 Poom Lauri 01:37:06 804
4 2010 M16 Ringi Sten Markus Kalevi Jalgrattakool 01:54:29 768
5 2028 M16 Künnapas Steven RedBike Team III 01:54:29 766
6 2130 M16 Valge Pärtel SK Velo 01:55:52 760
7 2118 M16 Noot Norbet JK Paralepa Team 02:00:39 756
22 km M12 võitja keskmine kiirus 20,67 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2018 M12 Irbe Adrian Nõmme Rattakool 01:03:52 1194
2 2019 M12 Ormus Elvis Nõmme Rattakool 01:08:24 1038
3 2085 M12 Karro Martin TÜASK 01:11:31 1002
4 2128 M12 Hripunov Valeri NRK 01:12:30 984
5 2135 M12 Tobreluts Tanel 01:13:04 972
6 2125 M12 Tiitsar Johann VBH-Roto Team 01:15:00 930
7 2042 M12 Teder Sander Haaslava MTB 01:25:57 862
8 2012 M12 Teeäär Kevin Nõmme Rattaklubi 01:27:35 842
9 2122 M12 Irbe Carl Christer Nõmme Rattakool 01:27:52 838
10 2098 M12 Übner Uku Nõmme Rattaklubi 01:30:36 822
11 2114 M12 Ilumets Andrian CFC Spordiklubi 01:30:51 818
12 2066 M12 Kivi Mairold Hawaii Express Kuressaare 01:44:29 794
13 2184 M12 Tarajev Karlis Haaslava MTB 01:45:15 790
14 2186 M12 Paluoja Oskar 01:46:28 786
15 2089 M12 Talviste Joosep 02:08:29 748
22 km N12 võitja keskmine kiirus 19,14 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2051 N12 Kivi Melissa Hawaii Express Kuressaare 01:08:57 1008
2 2131 N12 Mitt Kertu Pärnu Kalev 01:21:59 874
3 2048 N12 Eenraid Eneli 01:35:29 808
4 2103 N12 Kannenberg Heili 02:01:03 754
5 2016 N12 Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 02:07:18 750
22 km M40 võitja keskmine kiirus 21,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2022 M40 Lemsalu Leho 01:02:10 1250
2 2047 M40 Rääk Margus Tervisenapsu Klubi 01:05:36 1130
3 2133 M40 Valge Kristjan 01:06:41 1098
4 2185 M40 Jõesaar Margus Haage Joogid OÜ 01:07:19 1066
5 2132 M40 Helü Kuldar 01:08:15 1044
6 2172 M40 Rammul Raul Kanepi vald 01:08:53 1014
7 2154 M40 Kase Andres Opstar Profit OÜ 01:13:46 936
8 2179 M40 Übner Andres 01:29:10 830
9 2071 M40 Boikov Vsevolod *EuroPark - Firmasport 01:38:03 802
10 2173 M40 Lilenbach Feliks 01:42:05 796
11 2183 M40 Tarajev Diimar Haaslava MTB 01:45:16 788
22 km M50 võitja keskmine kiirus 21,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2160 M50 Kivistk Kaido 01:01:55 1260
2 2063 M50 Enok Ergi *HKP Team - Firmasport 01:07:10 1074
3 2116 M50 Miltop Rait *HKP Team - Firmasport 01:08:11 1050
4 2174 M50 Raiesmaa Eldur 01:08:32 1026
5 2025 M50 Susi Endel 01:11:33 996
6 2144 M50 Hussar Peep 01:11:36 990
7 2181 M50 Kesner Margus 01:15:01 926
8 2036 M50 Kuslap Avo Paluküla Paik 01:15:15 918
9 2039 M50 Pikkmets Targo 01:15:18 914
10 2091 M50 Talviste Jaanus 01:28:39 834
11 2146 M50 Paluoja Madis TriSmile 01:46:28 784
12 2121 M50 Tarikas Tenno Kliimaseade 01:55:57 758
22 km N40 võitja keskmine kiirus 18,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2062 N40 Kirsi Maris MTS Cycling Team II 01:13:07 960
2 2031 N40 Evendi Kristi SAQ SC 01:13:16 954
3 2162 N40 Ladva Kät 01:13:33 948
4 2065 N40 Sacik-Korn Kädi 01:19:17 898
5 2027 N40 Kirn Katrin Kalevi Jalgrattakool 01:19:53 894
6 2119 N40 Depka Agata *Europark naiskond - Firmasport 01:34:39 810
7 2137 N40 Puškina Olga Maxima Eesti 01:44:40 792
8 2092 N40 Kasemets Kairi 01:51:02 778
9 2074 N40 Sõtnik Olga *Europark naiskond - Firmasport 01:51:38 776
10 2088 N40 Lass Jaanika *VBH-Roto Team - Firmasport 02:01:28 752
22 km N18-23 võitja keskmine kiirus 18,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2143 N18-23 Puuraid Reti 01:13:06 966
2 2050 N18-23 Eenraid Merili 01:41:54 800
22 km N50 võitja keskmine kiirus 16,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2123 N50 Grünberg Eliina 01:18:49 902
2 2101 N50 Simm Helina Hobulaiu 01:20:30 890
3 2054 N50 Sildaru Aidi lebo racing 01:23:00 870
4 2149 N50 Lätt Anneli 01:26:11 850
5 2055 N50 Tammeleht Marju 01:35:41 806
6 2075 N50 Sepp Tiiu Sihtasutus Jõhvi Haigla 01:41:59 798
22 km N võitja keskmine kiirus 19,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2117 N Raamat Raidi *HKP Team - Firmasport 01:08:33 1020
2 2064 N Koppel Merle Velohunt Sparta naiskond 01:16:04 910
3 2175 N Külmäsu Liisa 01:30:08 826
4 2090 N Talviste Moonika 02:08:29 746
22 km M65 võitja keskmine kiirus 20,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2124 M65 Oot Anti Tartu Velo 01:05:30 1146
2 2105 M65 Fjodorov Nikolai MTÜ OMNVA SPORDIKLUBI 01:48:47 782
3 2108 M65 Saarep Peeter 01:49:19 780
Impression