Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 24,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:57:40 1510
2 1011 Kõik Saar Sander VELOPLUS 01:59:17 1497
3 1004 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:59:31 1487
4 1065 Kõik Maasing Sander Peloton 02:02:12 1479
5 1019 Kõik Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:03:01 1472
6 1013 Kõik Kirsipuu Tiit Team Amps 02:03:09 1470
7 1402 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:03:29 1468
8 1032 Kõik Vähi Markus RedBike Team 2 02:03:36 1466
9 1001 Kõik Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team I 02:03:39 1464
10 1376 Kõik Kuprianov Dmitry 02:03:41 1462
11 1038 Kõik Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:03:46 1460
12 1030 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:03:56 1458
13 1021 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:04:08 1456
14 1407 Kõik Pruul Robin A&T Sport Team 02:04:35 1454
15 1029 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:04:39 1452
16 1044 Kõik Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:04:46 1451
17 1036 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:05:44 1448
18 1022 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 02:06:02 1446
19 1048 Kõik Hubel Indrek CYCLON 02:06:06 1445
20 1014 Kõik Pungar Rainer CYCLON 02:06:07 1444
21 1041 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:06:13 1443
22 1015 Kõik Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:07:54 1442
23 1016 Kõik Järvloo Priit Astro Baltics 02:08:03 1441
24 1051 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:09:26 1440
25 1382 Kõik Stepanov Anton Mansa MTB School 02:09:31 1439
26 1062 Kõik Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:09:36 1438
27 1042 Kõik Sepp Tõnis 02:09:47 1437
28 1064 Kõik Koik Kristjan 02:09:54 1436
29 1411 Kõik Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:10:01 1435
30 1079 Kõik Vooremaa Argo A&T Spordiklubi 02:10:08 1434
31 1018 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:10:11 1433
32 1043 Kõik Vadam Mattias RedBike Team 2 02:10:20 1432
33 1026 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:10:20 1431
34 1070 Kõik Semm Kaspar 02:10:21 1430
35 1057 Kõik Nõgel Tõnis 02:10:24 1429
36 1060 Kõik Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:10:29 1428
37 1027 Kõik Lepp Ragnar 02:10:32 1427
38 1020 Kõik Post Ken 02:11:24 1426
39 1369 Kõik Lapshin Vladimir 02:11:51 1425
40 1046 Kõik Keskitalo Petri 02:12:00 1424
41 1035 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:12:40 1423
42 1047 Kõik Teder Feeliks 02:13:11 1422
43 1056 Kõik Minski Jan Kulgur Team 1 02:14:03 1421
44 1401 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani RSK 02:14:55 1420
45 1083 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:14:58 1419
46 1059 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:15:02 1418
47 1025 Kõik Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:15:39 1417
48 1049 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:16:09 1416
49 1088 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:16:15 1415
50 1040 Kõik Heinsoo Sander 02:16:20 1414
51 1072 Kõik Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:16:51 1413
52 1086 Kõik Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:17:01 1412
53 1081 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:17:01 1411
54 1135 Kõik Kallaste Tarmo 02:17:02 1410
55 1096 Kõik Põldmaa Koit Simuna Spordiklubi 02:17:04 1409
56 1131 Kõik Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:17:32 1408
57 1061 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:17:33 1407
58 1109 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:17:34 1406
59 1120 Kõik Pärnoja Varno 02:17:34 1405
60 1142 Kõik Sidorov Vladimir 02:17:50 1404
61 1118 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:18:00 1403
62 1141 Kõik Tamm Taago 02:18:02 1402
63 1110 Kõik Kauk Andre CC Rota Mobilis 02:18:03 1401
64 1134 Kõik Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:18:12 1400
65 1121 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 02:18:22 1399
66 1184 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:18:25 1398
67 1074 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:28 1397
68 1071 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:55 1396
69 1320 Kõik Vlasov Ilia 02:18:56 1395
70 1117 Kõik Reinaste Ruve 02:19:08 1394
71 1076 Kõik Rätsepp Kaido 02:19:17 1393
72 1115 Kõik Sõber Aare 02:19:33 1392
73 1053 Kõik Lüüsalu Villu 02:19:38 1391
74 1098 Kõik Kutsch Janek Haanja RK 02:20:15 1390
75 1129 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:20:31 1389
76 1201 Kõik Tokko Rainer 02:20:32 1388
77 1058 Kõik Danilas Meelis 02:20:38 1387
78 1082 Kõik Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:20:40 1386
79 1112 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:20:40 1385
80 1144 Kõik Lubi Tiit 02:20:40 1384
81 1075 Kõik Müürsep Indrek 02:20:41 1383
82 1085 Kõik Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:21:26 1382
83 1084 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:21:28 1381
84 1146 Kõik Zdeblovskaya Victoria 02:21:53 1380
85 1171 Kõik Johanson Raimo SK Rakke 02:21:56 1379
86 1104 Kõik Jüriso Janis 02:21:57 1378
87 1089 Kõik Sala Arvo 02:22:00 1377
88 1078 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:22:42 1376
89 1155 Kõik Kütt Erik 02:22:44 1375
90 1399 Kõik Kutser Indra 02:22:46 1374
91 1069 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:22:48 1373
92 1413 Kõik Park Anar 02:22:59 1372
93 1024 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:23:03 1371
94 1132 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:09 1370
95 1138 Kõik Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:23:17 1369
96 1093 Kõik Rozenbergs Gunars 02:23:30 1368
97 1161 Kõik Katin Vladimir 02:23:55 1367
98 1212 Kõik Saksniit Priit 02:23:58 1366
99 1211 Kõik Lillep Maris RedBike 02:24:13 1365
100 1393 Kõik Maurin Juri 02:24:16 1364
101 1180 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:24:16 1363
102 1157 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:24:46 1362
103 1164 Kõik Laanisto Janek 02:24:57 1361
104 1107 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:25:09 1360
105 1102 Kõik Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:25:57 1359
106 1235 Kõik Riismann Andres 02:25:59 1358
107 1191 Kõik Kütt Ago 02:26:17 1357
108 1391 Kõik Pedai Andrus 02:26:31 1356
109 1170 Kõik Lichtfeldt Andro 02:26:45 1355
110 1100 Kõik Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:26:59 1354
111 1094 Kõik Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:27:35 1353
112 1188 Kõik Shikhov Nikolay 02:27:53 1352
113 1216 Kõik Karing Krista RedBike Team naised 02:28:05 1351
114 1127 Kõik Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:28:06 1350
115 1160 Kõik Kask Mikko 02:28:07 1349
116 1281 Kõik Lešihhin Roman 02:28:20 1348
117 1147 Kõik Saarep Peeter 02:28:29 1347
118 1162 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:28:36 1346
119 1165 Kõik Mikk Kaido 02:28:54 1345
120 1185 Kõik Sulbi Kairo 02:29:12 1344
121 1099 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:29:30 1343
122 1251 Kõik Kelk Margus 02:29:34 1342
123 1145 Kõik Jürisaar Tauri 02:29:51 1341
124 1125 Kõik Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:29:55 1340
125 1196 Kõik Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:29:59 1339
126 1177 Kõik Estermaa Ago 02:30:01 1338
127 1150 Kõik Kaldma Toomas 02:30:26 1337
128 1223 Kõik Vallik Kenneth 02:30:29 1336
129 1397 Kõik Lomp Elar AC Racing 02:30:45 1335
130 1091 Kõik Peterson Marko 02:30:52 1334
131 1167 Kõik Gromov Leino 02:31:02 1333
132 1176 Kõik Vill Ago 02:31:06 1332
133 1137 Kõik Siska Ivar RedBike Team 4 02:31:18 1331
134 1286 Kõik Raadla Kädi 02:31:29 1330
135 1126 Kõik Nirgi Siim RR Siplased / TARVAS 02:31:41 1329
136 1189 Kõik Klaos Indrek 02:31:46 1328
137 1101 Kõik Danilas Hans Markus 02:32:21 1327
138 1090 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:32:29 1326
139 1284 Kõik Freivald Lauri Sportland Bottecchia Team II 02:32:31 1325
140 1149 Kõik Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:32:37 1324
141 1200 Kõik Konsap Ats Simuna 02:32:44 1323
142 1260 Kõik Lääne Siim 02:32:48 1322
143 1206 Kõik Suzi Regina 02:32:55 1321
144 1265 Kõik Rooden Märt 02:32:57 1320
145 1199 Kõik Morgun Timofei 02:33:28 1319
146 1241 Kõik Kond Kuido 02:33:29 1318
147 1224 Kõik Malva Leila 02:33:57 1317
148 1221 Kõik Luts Taavi 02:33:58 1316
149 1133 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:34:02 1315
150 1215 Kõik Mõttus Raivo 02:34:12 1314
151 1296 Kõik Zahharov Maksim 02:34:25 1313
152 1130 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:34:41 1312
153 1282 Kõik Lillemäe Heikki RedBike Team 3 02:34:57 1311
154 1136 Kõik Volts Ainars 02:35:01 1310
155 1258 Kõik Palm Veiko 02:35:02 1309
156 1392 Kõik Ivlijev Vadim 02:35:03 1308
157 1119 Kõik Järveoja Jaanus 02:35:33 1307
158 1360 Kõik Türkson Silvia 02:35:39 1306
159 1208 Kõik Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:36:01 1305
160 1143 Kõik Kaseväli Mari 02:36:03 1304
161 1371 Kõik Ründva Olavi 02:36:06 1303
162 1269 Kõik Paosalu Ranno 02:36:15 1302
163 1404 Kõik Kuik Robertino A&T Sport Team 02:36:24 1301
164 1225 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:36:37 1300
165 1386 Kõik Starshov Andrey 02:36:39 1299
166 1195 Kõik Kütt Andre AT Spordiklubi 02:36:42 1298
167 1255 Kõik Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:36:47 1297
168 1166 Kõik Raiesmaa Eldur 02:37:12 1296
169 1363 Kõik Jakobson Õnne-Liina 02:37:14 1295
170 1247 Kõik Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:37:15 1294
171 1122 Kõik Kirikmäe Erik 02:37:21 1293
172 1128 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:37:34 1292
173 1333 Kõik Meltsas Veiko 02:38:04 1291
174 1152 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:38:18 1290
175 1273 Kõik Jürgenson Rainer 02:38:22 1289
176 1203 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:38:27 1288
177 1331 Kõik Raiesmaa Remo 02:38:46 1287
178 1108 Kõik Kuusk Keijo 02:38:53 1286
179 1222 Kõik Sankman Jüri 02:38:56 1285
180 1183 Kõik Varik Meelis RedBike Team 4 02:38:57 1284
181 1220 Kõik Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:39:09 1283
182 1179 Kõik Kaun Sten RedBike Team 3 02:39:24 1282
183 1181 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:39:41 1281
184 1202 Kõik Piirsalu Aivo Onninen II 02:39:43 1280
185 1267 Kõik Vare Alo 02:40:02 1279
186 1213 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:40:16 1278
187 1277 Kõik Kivipõld Veiko 02:40:54 1277
188 1172 Kõik Klaaser Gert Spordipartner Rattapood 02:41:05 1276
189 1233 Kõik Sammel Koit Cosmos 02:41:13 1275
190 1403 Kõik Ernits Ardu 02:41:21 1274
191 1292 Kõik Sikk Reijo 02:41:31 1273
192 1174 Kõik Hagen Tiina RedBike 02:41:42 1272
193 1383 Kõik Zobnitsev Juri 02:42:08 1271
194 1261 Kõik Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:42:10 1270
195 1266 Kõik Kurusk Rauno 02:42:17 1269
196 1347 Kõik Madisson Peeter 02:42:19 1268
197 1357 Kõik Kruustük Janno 02:42:19 1267
198 1263 Kõik Tammisaar Erkki 02:42:26 1266
199 1243 Kõik Perm Ivar 02:42:31 1265
200 1204 Kõik Pauklin Roland 02:42:31 1264
201 1190 Kõik Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:42:33 1263
202 1271 Kõik Lill Lee-Helen RedBike Team naised 02:42:34 1262
203 1168 Kõik Kozlov Raul 02:42:58 1261
204 1384 Kõik Kunnus Liina 02:43:10 1260
205 1285 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 02:44:20 1259
206 1302 Kõik Lepp Margus 02:45:01 1258
207 1198 Kõik Tamm Erki 02:45:15 1257
208 1275 Kõik Reimann Gea RedBike Team naised 02:45:25 1256
209 1283 Kõik Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:45:30 1255
210 1194 Kõik Punane Marian 02:45:33 1254
211 1330 Kõik Raadla Karl 02:45:46 1253
212 1254 Kõik Fuks Vahur 02:46:31 1252
213 1334 Kõik Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:46:56 1251
214 1414 Kõik Aas Jan 02:47:27 1250
215 1248 Kõik Soosalu Karen 02:48:06 1249
216 1291 Kõik Luiks Ülle 02:48:07 1248
217 1338 Kõik Luiga Einar 02:48:07 1247
218 1209 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:48:32 1246
219 1264 Kõik Sarri Urmas 02:48:38 1245
220 1398 Kõik Tiivoja Jaanus 02:48:40 1244
221 1227 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:48:57 1243
222 1187 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:49:15 1242
223 1257 Kõik Plaado Oliver 02:49:19 1241
224 1250 Kõik Kibal Tair 02:49:47 1240
225 1214 Kõik Kiviste Kauni 02:50:03 1239
226 1274 Kõik Vasilev Arseny 02:52:04 1238
227 1409 Kõik Truubon Ülar 02:52:13 1237
228 1352 Kõik Heinrichsen Tanel 02:52:37 1236
229 1335 Kõik Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 02:54:42 1235
230 1234 Kõik Ahu Ülo 02:54:48 1234
231 1390 Kõik Martikainen Kari 02:55:00 1233
232 1218 Kõik Otsa Arne 02:55:35 1232
233 1288 Kõik Sidorenko Eduard 02:56:07 1231
234 1349 Kõik Luik Margo 02:56:14 1230
235 1303 Kõik Päll Taavi 02:56:16 1229
236 1339 Kõik Mikk Mait 02:56:26 1228
237 1217 Kõik Leier Tõnis 02:56:57 1227
238 1379 Kõik Kajakas Indrek Z Racing Team 02:57:00 1226
239 1290 Kõik Aasma Erko 02:57:02 1225
240 1226 Kõik Nool Ivo 02:57:17 1224
241 1351 Kõik Kilp Marko 02:57:33 1223
242 1353 Kõik Yurlov Sergey 02:57:57 1222
243 1231 Kõik Luhaäär Kristo 02:58:15 1221
244 1340 Kõik Altosaar Rain 02:59:57 1220
245 1270 Kõik Pirnipuu Marvin 03:00:10 1219
246 1236 Kõik Uibo Hermo Rae Rattaklubi II 03:00:30 1218
247 1268 Kõik Liiv Madis 03:00:57 1217
248 1373 Kõik Sepp Marika 03:01:00 1216
249 1230 Kõik Kalanepp Romet 03:01:09 1215
250 1305 Kõik Vavilov Dmitri 03:01:13 1214
251 1197 Kõik Jamnes Margus 03:01:16 1213
252 1336 Kõik Heinsalu Villem 03:01:29 1212
253 1300 Kõik Peterson Aivar 03:01:31 1211
254 1207 Kõik Veri Kairit 03:02:00 1210
255 1356 Kõik Milk Marek 03:02:13 1209
256 1297 Kõik Kalle Mart 03:02:16 1208
257 1408 Kõik Kibin Allan 03:02:24 1207
258 1256 Kõik Lõsov Olev 03:02:25 1206
259 1400 Kõik Chagall Dan 03:02:28 1205
260 1299 Kõik Aua Hanno 03:02:50 1204
261 1366 Kõik Võhmar Tauno 03:03:52 1203
262 1304 Kõik Medar Jane 03:04:34 1202
263 1354 Kõik Roop Andrey 03:05:11 1201
264 1306 Kõik Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:05:27 1200
265 1310 Kõik Püvi Peeter 03:06:03 1199
266 1276 Kõik Ellmann Toomas Enervit 03:07:15 1198
267 1321 Kõik Kangur Tanel 03:07:15 1197
268 1372 Kõik Muts Tiina 03:08:25 1196
269 1329 Kõik Sepa Sander 03:08:34 1195
270 1301 Kõik Eensalu Ott 03:08:36 1194
271 1358 Kõik Maiste Margus 03:09:51 1193
272 1374 Kõik Kitse Jaanus 03:10:13 1192
273 1298 Kõik Suokas Kristina 03:10:18 1191
274 1311 Kõik Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:10:21 1190
275 1364 Kõik Hlebnikov Aleksandr 03:10:31 1189
276 1092 Kõik Allik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 03:10:49 1188
277 1318 Kõik Sulg Tarmo 03:12:06 1187
278 1406 Kõik Gussarov Sergei 03:12:08 1186
279 1394 Kõik Leisi Rain 03:12:28 1185
280 1387 Kõik Tšudajev Vladimir 03:12:53 1184
281 1327 Kõik Rang Joel RedBike Team 4 03:13:20 1183
282 1341 Kõik Susi Endel 03:13:53 1182
283 1308 Kõik Mikk Karin Fun Timez Hawaii Cyclon 03:15:07 1181
284 1389 Kõik Yurlova Uljana 03:16:32 1180
285 1355 Kõik Ivanov Alexander 03:16:47 1179
286 1039 Kõik Piirioja Kalle 03:17:43 1178
287 1344 Kõik Bachmann Raul 03:18:02 1177
288 1294 Kõik Vergi Sigrid 03:18:02 1176
289 1323 Kõik Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 03:19:24 1175
290 1412 Kõik Niin Taaro 03:25:05 1174
291 1359 Kõik Vibo Raul 03:25:35 1173
292 1326 Kõik Tara Tarvi Spordipartner Rattapood 1 03:25:41 1172
293 1395 Kõik Paju Maris 03:26:07 1171
294 1365 Kõik Juursalu Timo 03:27:41 1170
295 1410 Kõik Zigurs Didzis 03:28:08 1169
296 1314 Kõik Tiiman Margus 03:30:38 1168
297 1342 Kõik Haljand Margo 03:31:17 1167
298 1312 Kõik Vaarend Silver 03:34:25 1166
299 1343 Kõik Vellak Mart 03:34:35 1165
300 1405 Kõik Krupin Nikolay 03:35:43 1164
301 1242 Kõik Järveoja Helje 03:38:55 1163
302 1238 Kõik Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 2 03:39:28 1162
303 1348 Kõik Maalmeister Andrus 03:39:28 1161
304 1319 Kõik Gladõseva Galina 03:39:43 1160
305 1375 Kõik Puhang Mari 03:42:08 1159
306 1362 Kõik Liebert Kalle 03:42:09 1158
307 1385 Kõik Nalivaiko Viktor 03:43:28 1157
308 1370 Kõik Altoja Annika 03:45:25 1156
309 1325 Kõik Kotkas Andrea Shoproller Kose AMK ct 03:46:12 1155
310 1396 Kõik Šaboidaš Daniil 04:11:55 1154
311 1378 Kõik Lepp Karmen Sportland Team 04:33:35 1153
312 1368 Kõik Altoja Jaanus 04:34:37 1152
313 1367 Kõik Altoja Maike 04:34:37 1151
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 24,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:57:40 1510
2 1011 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 01:59:17 1497
3 1004 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:59:31 1487
4 1065 Kõik M Maasing Sander Peloton 02:02:12 1479
5 1019 Kõik M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:03:01 1472
6 1013 Kõik M Kirsipuu Tiit Team Amps 02:03:09 1470
7 1402 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:03:29 1468
8 1032 Kõik M Vähi Markus RedBike Team 2 02:03:36 1466
9 1001 Kõik M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team I 02:03:39 1464
10 1376 Kõik M Kuprianov Dmitry 02:03:41 1462
11 1038 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:03:46 1460
12 1030 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:03:56 1458
13 1021 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:04:08 1456
14 1407 Kõik M Pruul Robin A&T Sport Team 02:04:35 1454
15 1029 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:04:39 1452
16 1044 Kõik M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:04:46 1451
17 1036 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:05:44 1448
18 1022 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 02:06:02 1446
19 1048 Kõik M Hubel Indrek CYCLON 02:06:06 1445
20 1014 Kõik M Pungar Rainer CYCLON 02:06:07 1444
21 1041 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:06:13 1443
22 1015 Kõik M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:07:54 1442
23 1016 Kõik M Järvloo Priit Astro Baltics 02:08:03 1441
24 1051 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:09:26 1440
25 1382 Kõik M Stepanov Anton Mansa MTB School 02:09:31 1439
26 1062 Kõik M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:09:36 1438
27 1042 Kõik M Sepp Tõnis 02:09:47 1437
28 1064 Kõik M Koik Kristjan 02:09:54 1436
29 1411 Kõik M Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:10:01 1435
30 1079 Kõik M Vooremaa Argo A&T Spordiklubi 02:10:08 1434
31 1018 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:10:11 1433
32 1043 Kõik M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:10:20 1432
33 1026 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:10:20 1431
34 1070 Kõik M Semm Kaspar 02:10:21 1430
35 1057 Kõik M Nõgel Tõnis 02:10:24 1429
36 1027 Kõik M Lepp Ragnar 02:10:32 1427
37 1020 Kõik M Post Ken 02:11:24 1426
38 1369 Kõik M Lapshin Vladimir 02:11:51 1425
39 1046 Kõik M Keskitalo Petri 02:12:00 1424
40 1035 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:12:40 1423
41 1047 Kõik M Teder Feeliks 02:13:11 1422
42 1056 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 1 02:14:03 1421
43 1401 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani RSK 02:14:55 1420
44 1083 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:14:58 1419
45 1059 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:15:02 1418
46 1025 Kõik M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:15:39 1417
47 1049 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:16:09 1416
48 1088 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:16:15 1415
49 1040 Kõik M Heinsoo Sander 02:16:20 1414
50 1072 Kõik M Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:16:51 1413
51 1086 Kõik M Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:17:01 1412
52 1081 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:17:01 1411
53 1135 Kõik M Kallaste Tarmo 02:17:02 1410
54 1096 Kõik M Põldmaa Koit Simuna Spordiklubi 02:17:04 1409
55 1131 Kõik M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:17:32 1408
56 1109 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:17:34 1406
57 1120 Kõik M Pärnoja Varno 02:17:34 1405
58 1142 Kõik M Sidorov Vladimir 02:17:50 1404
59 1118 Kõik M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:18:00 1403
60 1141 Kõik M Tamm Taago 02:18:02 1402
61 1110 Kõik M Kauk Andre CC Rota Mobilis 02:18:03 1401
62 1134 Kõik M Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:18:12 1400
63 1121 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 02:18:22 1399
64 1184 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:18:25 1398
65 1074 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:28 1397
66 1320 Kõik M Vlasov Ilia 02:18:56 1395
67 1117 Kõik M Reinaste Ruve 02:19:08 1394
68 1076 Kõik M Rätsepp Kaido 02:19:17 1393
69 1115 Kõik M Sõber Aare 02:19:33 1392
70 1053 Kõik M Lüüsalu Villu 02:19:38 1391
71 1098 Kõik M Kutsch Janek Haanja RK 02:20:15 1390
72 1129 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:20:31 1389
73 1201 Kõik M Tokko Rainer 02:20:32 1388
74 1058 Kõik M Danilas Meelis 02:20:38 1387
75 1082 Kõik M Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:20:40 1386
76 1112 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:20:40 1385
77 1144 Kõik M Lubi Tiit 02:20:40 1384
78 1075 Kõik M Müürsep Indrek 02:20:41 1383
79 1085 Kõik M Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:21:26 1382
80 1084 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:21:28 1381
81 1171 Kõik M Johanson Raimo SK Rakke 02:21:56 1379
82 1104 Kõik M Jüriso Janis 02:21:57 1378
83 1089 Kõik M Sala Arvo 02:22:00 1377
84 1078 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:22:42 1376
85 1155 Kõik M Kütt Erik 02:22:44 1375
86 1069 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:22:48 1373
87 1413 Kõik M Park Anar 02:22:59 1372
88 1024 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:23:03 1371
89 1132 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:09 1370
90 1138 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:23:17 1369
91 1093 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:23:30 1368
92 1161 Kõik M Katin Vladimir 02:23:55 1367
93 1212 Kõik M Saksniit Priit 02:23:58 1366
94 1393 Kõik M Maurin Juri 02:24:16 1364
95 1157 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:24:46 1362
96 1164 Kõik M Laanisto Janek 02:24:57 1361
97 1102 Kõik M Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:25:57 1359
98 1235 Kõik M Riismann Andres 02:25:59 1358
99 1191 Kõik M Kütt Ago 02:26:17 1357
100 1391 Kõik M Pedai Andrus 02:26:31 1356
101 1170 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:26:45 1355
102 1100 Kõik M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:26:59 1354
103 1094 Kõik M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:27:35 1353
104 1188 Kõik M Shikhov Nikolay 02:27:53 1352
105 1127 Kõik M Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:28:06 1350
106 1160 Kõik M Kask Mikko 02:28:07 1349
107 1281 Kõik M Lešihhin Roman 02:28:20 1348
108 1147 Kõik M Saarep Peeter 02:28:29 1347
109 1162 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:28:36 1346
110 1165 Kõik M Mikk Kaido 02:28:54 1345
111 1185 Kõik M Sulbi Kairo 02:29:12 1344
112 1099 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:29:30 1343
113 1251 Kõik M Kelk Margus 02:29:34 1342
114 1145 Kõik M Jürisaar Tauri 02:29:51 1341
115 1177 Kõik M Estermaa Ago 02:30:01 1338
116 1150 Kõik M Kaldma Toomas 02:30:26 1337
117 1223 Kõik M Vallik Kenneth 02:30:29 1336
118 1397 Kõik M Lomp Elar AC Racing 02:30:45 1335
119 1091 Kõik M Peterson Marko 02:30:52 1334
120 1167 Kõik M Gromov Leino 02:31:02 1333
121 1176 Kõik M Vill Ago 02:31:06 1332
122 1137 Kõik M Siska Ivar RedBike Team 4 02:31:18 1331
123 1126 Kõik M Nirgi Siim RR Siplased / TARVAS 02:31:41 1329
124 1189 Kõik M Klaos Indrek 02:31:46 1328
125 1101 Kõik M Danilas Hans Markus 02:32:21 1327
126 1090 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:32:29 1326
127 1284 Kõik M Freivald Lauri Sportland Bottecchia Team II 02:32:31 1325
128 1149 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:32:37 1324
129 1200 Kõik M Konsap Ats Simuna 02:32:44 1323
130 1260 Kõik M Lääne Siim 02:32:48 1322
131 1265 Kõik M Rooden Märt 02:32:57 1320
132 1199 Kõik M Morgun Timofei 02:33:28 1319
133 1241 Kõik M Kond Kuido 02:33:29 1318
134 1221 Kõik M Luts Taavi 02:33:58 1316
135 1133 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:34:02 1315
136 1215 Kõik M Mõttus Raivo 02:34:12 1314
137 1296 Kõik M Zahharov Maksim 02:34:25 1313
138 1130 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:34:41 1312
139 1282 Kõik M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 02:34:57 1311
140 1136 Kõik M Volts Ainars 02:35:01 1310
141 1258 Kõik M Palm Veiko 02:35:02 1309
142 1392 Kõik M Ivlijev Vadim 02:35:03 1308
143 1119 Kõik M Järveoja Jaanus 02:35:33 1307
144 1208 Kõik M Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:36:01 1305
145 1371 Kõik M Ründva Olavi 02:36:06 1303
146 1269 Kõik M Paosalu Ranno 02:36:15 1302
147 1404 Kõik M Kuik Robertino A&T Sport Team 02:36:24 1301
148 1386 Kõik M Starshov Andrey 02:36:39 1299
149 1195 Kõik M Kütt Andre AT Spordiklubi 02:36:42 1298
150 1166 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:37:12 1296
151 1247 Kõik M Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:37:15 1294
152 1122 Kõik M Kirikmäe Erik 02:37:21 1293
153 1128 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:37:34 1292
154 1333 Kõik M Meltsas Veiko 02:38:04 1291
155 1152 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:38:18 1290
156 1273 Kõik M Jürgenson Rainer 02:38:22 1289
157 1331 Kõik M Raiesmaa Remo 02:38:46 1287
158 1108 Kõik M Kuusk Keijo 02:38:53 1286
159 1222 Kõik M Sankman Jüri 02:38:56 1285
160 1183 Kõik M Varik Meelis RedBike Team 4 02:38:57 1284
161 1220 Kõik M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:39:09 1283
162 1179 Kõik M Kaun Sten RedBike Team 3 02:39:24 1282
163 1202 Kõik M Piirsalu Aivo Onninen II 02:39:43 1280
164 1267 Kõik M Vare Alo 02:40:02 1279
165 1213 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:40:16 1278
166 1277 Kõik M Kivipõld Veiko 02:40:54 1277
167 1172 Kõik M Klaaser Gert Spordipartner Rattapood 02:41:05 1276
168 1233 Kõik M Sammel Koit Cosmos 02:41:13 1275
169 1403 Kõik M Ernits Ardu 02:41:21 1274
170 1292 Kõik M Sikk Reijo 02:41:31 1273
171 1383 Kõik M Zobnitsev Juri 02:42:08 1271
172 1261 Kõik M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:42:10 1270
173 1266 Kõik M Kurusk Rauno 02:42:17 1269
174 1347 Kõik M Madisson Peeter 02:42:19 1268
175 1357 Kõik M Kruustük Janno 02:42:19 1267
176 1263 Kõik M Tammisaar Erkki 02:42:26 1266
177 1243 Kõik M Perm Ivar 02:42:31 1265
178 1204 Kõik M Pauklin Roland 02:42:31 1264
179 1190 Kõik M Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:42:33 1263
180 1168 Kõik M Kozlov Raul 02:42:58 1261
181 1285 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 02:44:20 1259
182 1302 Kõik M Lepp Margus 02:45:01 1258
183 1198 Kõik M Tamm Erki 02:45:15 1257
184 1330 Kõik M Raadla Karl 02:45:46 1253
185 1254 Kõik M Fuks Vahur 02:46:31 1252
186 1334 Kõik M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:46:56 1251
187 1414 Kõik M Aas Jan 02:47:27 1250
188 1248 Kõik M Soosalu Karen 02:48:06 1249
189 1338 Kõik M Luiga Einar 02:48:07 1247
190 1209 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:48:32 1246
191 1264 Kõik M Sarri Urmas 02:48:38 1245
192 1398 Kõik M Tiivoja Jaanus 02:48:40 1244
193 1227 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:48:57 1243
194 1257 Kõik M Plaado Oliver 02:49:19 1241
195 1250 Kõik M Kibal Tair 02:49:47 1240
196 1214 Kõik M Kiviste Kauni 02:50:03 1239
197 1274 Kõik M Vasilev Arseny 02:52:04 1238
198 1409 Kõik M Truubon Ülar 02:52:13 1237
199 1352 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:52:37 1236
200 1234 Kõik M Ahu Ülo 02:54:48 1234
201 1390 Kõik M Martikainen Kari 02:55:00 1233
202 1218 Kõik M Otsa Arne 02:55:35 1232
203 1288 Kõik M Sidorenko Eduard 02:56:07 1231
204 1349 Kõik M Luik Margo 02:56:14 1230
205 1303 Kõik M Päll Taavi 02:56:16 1229
206 1339 Kõik M Mikk Mait 02:56:26 1228
207 1217 Kõik M Leier Tõnis 02:56:57 1227
208 1379 Kõik M Kajakas Indrek Z Racing Team 02:57:00 1226
209 1290 Kõik M Aasma Erko 02:57:02 1225
210 1226 Kõik M Nool Ivo 02:57:17 1224
211 1351 Kõik M Kilp Marko 02:57:33 1223
212 1353 Kõik M Yurlov Sergey 02:57:57 1222
213 1231 Kõik M Luhaäär Kristo 02:58:15 1221
214 1340 Kõik M Altosaar Rain 02:59:57 1220
215 1270 Kõik M Pirnipuu Marvin 03:00:10 1219
216 1236 Kõik M Uibo Hermo Rae Rattaklubi II 03:00:30 1218
217 1268 Kõik M Liiv Madis 03:00:57 1217
218 1230 Kõik M Kalanepp Romet 03:01:09 1215
219 1305 Kõik M Vavilov Dmitri 03:01:13 1214
220 1197 Kõik M Jamnes Margus 03:01:16 1213
221 1336 Kõik M Heinsalu Villem 03:01:29 1212
222 1300 Kõik M Peterson Aivar 03:01:31 1211
223 1356 Kõik M Milk Marek 03:02:13 1209
224 1297 Kõik M Kalle Mart 03:02:16 1208
225 1408 Kõik M Kibin Allan 03:02:24 1207
226 1256 Kõik M Lõsov Olev 03:02:25 1206
227 1400 Kõik M Chagall Dan 03:02:28 1205
228 1299 Kõik M Aua Hanno 03:02:50 1204
229 1366 Kõik M Võhmar Tauno 03:03:52 1203
230 1354 Kõik M Roop Andrey 03:05:11 1201
231 1306 Kõik M Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:05:27 1200
232 1310 Kõik M Püvi Peeter 03:06:03 1199
233 1276 Kõik M Ellmann Toomas Enervit 03:07:15 1198
234 1321 Kõik M Kangur Tanel 03:07:15 1197
235 1329 Kõik M Sepa Sander 03:08:34 1195
236 1301 Kõik M Eensalu Ott 03:08:36 1194
237 1358 Kõik M Maiste Margus 03:09:51 1193
238 1374 Kõik M Kitse Jaanus 03:10:13 1192
239 1311 Kõik M Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:10:21 1190
240 1364 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 03:10:31 1189
241 1092 Kõik M Allik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 03:10:49 1188
242 1318 Kõik M Sulg Tarmo 03:12:06 1187
243 1406 Kõik M Gussarov Sergei 03:12:08 1186
244 1394 Kõik M Leisi Rain 03:12:28 1185
245 1387 Kõik M Tšudajev Vladimir 03:12:53 1184
246 1327 Kõik M Rang Joel RedBike Team 4 03:13:20 1183
247 1341 Kõik M Susi Endel 03:13:53 1182
248 1355 Kõik M Ivanov Alexander 03:16:47 1179
249 1039 Kõik M Piirioja Kalle 03:17:43 1178
250 1344 Kõik M Bachmann Raul 03:18:02 1177
251 1412 Kõik M Niin Taaro 03:25:05 1174
252 1359 Kõik M Vibo Raul 03:25:35 1173
253 1326 Kõik M Tara Tarvi Spordipartner Rattapood 1 03:25:41 1172
254 1365 Kõik M Juursalu Timo 03:27:41 1170
255 1410 Kõik M Zigurs Didzis 03:28:08 1169
256 1314 Kõik M Tiiman Margus 03:30:38 1168
257 1342 Kõik M Haljand Margo 03:31:17 1167
258 1312 Kõik M Vaarend Silver 03:34:25 1166
259 1343 Kõik M Vellak Mart 03:34:35 1165
260 1405 Kõik M Krupin Nikolay 03:35:43 1164
261 1238 Kõik M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 2 03:39:28 1162
262 1348 Kõik M Maalmeister Andrus 03:39:28 1161
263 1362 Kõik M Liebert Kalle 03:42:09 1158
264 1385 Kõik M Nalivaiko Viktor 03:43:28 1157
265 1325 Kõik M Kotkas Andrea Shoproller Kose AMK ct 03:46:12 1155
266 1396 Kõik M Šaboidaš Daniil 04:11:55 1154
267 1368 Kõik M Altoja Jaanus 04:34:37 1152
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 24,47 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:57:40 1510
2 1011 M Saar Sander VELOPLUS 01:59:17 1497
3 1065 M Maasing Sander Peloton 02:02:12 1479
4 1019 M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:03:01 1472
5 1032 M Vähi Markus RedBike Team 2 02:03:36 1466
6 1001 M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team I 02:03:39 1464
7 1407 M Pruul Robin A&T Sport Team 02:04:35 1454
8 1044 M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:04:46 1451
9 1048 M Hubel Indrek CYCLON 02:06:06 1445
10 1015 M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:07:54 1442
11 1016 M Järvloo Priit Astro Baltics 02:08:03 1441
12 1382 M Stepanov Anton Mansa MTB School 02:09:31 1439
13 1062 M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:09:36 1438
14 1064 M Koik Kristjan 02:09:54 1436
15 1079 M Vooremaa Argo A&T Spordiklubi 02:10:08 1434
16 1043 M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:10:20 1432
17 1070 M Semm Kaspar 02:10:21 1430
18 1057 M Nõgel Tõnis 02:10:24 1429
19 1027 M Lepp Ragnar 02:10:32 1427
20 1369 M Lapshin Vladimir 02:11:51 1425
21 1047 M Teder Feeliks 02:13:11 1422
22 1083 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:14:58 1419
23 1025 M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:15:39 1417
24 1049 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:16:09 1416
25 1088 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:16:15 1415
26 1040 M Heinsoo Sander 02:16:20 1414
27 1096 M Põldmaa Koit Simuna Spordiklubi 02:17:04 1409
28 1131 M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:17:32 1408
29 1109 M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:17:34 1406
30 1118 M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:18:00 1403
31 1141 M Tamm Taago 02:18:02 1402
32 1110 M Kauk Andre CC Rota Mobilis 02:18:03 1401
33 1117 M Reinaste Ruve 02:19:08 1394
34 1115 M Sõber Aare 02:19:33 1392
35 1129 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:20:31 1389
36 1144 M Lubi Tiit 02:20:40 1384
37 1075 M Müürsep Indrek 02:20:41 1383
38 1171 M Johanson Raimo SK Rakke 02:21:56 1379
39 1104 M Jüriso Janis 02:21:57 1378
40 1078 M Ovtsarenko Grigori 02:22:42 1376
41 1069 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:22:48 1373
42 1413 M Park Anar 02:22:59 1372
43 1024 M Kušnir Aleksei ABB 02:23:03 1371
44 1212 M Saksniit Priit 02:23:58 1366
45 1157 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:24:46 1362
46 1191 M Kütt Ago 02:26:17 1357
47 1100 M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:26:59 1354
48 1094 M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:27:35 1353
49 1160 M Kask Mikko 02:28:07 1349
50 1185 M Sulbi Kairo 02:29:12 1344
51 1150 M Kaldma Toomas 02:30:26 1337
52 1223 M Vallik Kenneth 02:30:29 1336
53 1397 M Lomp Elar AC Racing 02:30:45 1335
54 1126 M Nirgi Siim RR Siplased / TARVAS 02:31:41 1329
55 1189 M Klaos Indrek 02:31:46 1328
56 1284 M Freivald Lauri Sportland Bottecchia Team II 02:32:31 1325
57 1200 M Konsap Ats Simuna 02:32:44 1323
58 1260 M Lääne Siim 02:32:48 1322
59 1296 M Zahharov Maksim 02:34:25 1313
60 1130 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:34:41 1312
61 1282 M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 02:34:57 1311
62 1258 M Palm Veiko 02:35:02 1309
63 1195 M Kütt Andre AT Spordiklubi 02:36:42 1298
64 1128 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:37:34 1292
65 1152 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:38:18 1290
66 1108 M Kuusk Keijo 02:38:53 1286
67 1222 M Sankman Jüri 02:38:56 1285
68 1220 M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:39:09 1283
69 1179 M Kaun Sten RedBike Team 3 02:39:24 1282
70 1202 M Piirsalu Aivo Onninen II 02:39:43 1280
71 1292 M Sikk Reijo 02:41:31 1273
72 1261 M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:42:10 1270
73 1266 M Kurusk Rauno 02:42:17 1269
74 1347 M Madisson Peeter 02:42:19 1268
75 1204 M Pauklin Roland 02:42:31 1264
76 1285 M Savolainen Heikki Flexoil 02:44:20 1259
77 1334 M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:46:56 1251
78 1398 M Tiivoja Jaanus 02:48:40 1244
79 1227 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:48:57 1243
80 1257 M Plaado Oliver 02:49:19 1241
81 1250 M Kibal Tair 02:49:47 1240
82 1214 M Kiviste Kauni 02:50:03 1239
83 1274 M Vasilev Arseny 02:52:04 1238
84 1352 M Heinrichsen Tanel 02:52:37 1236
85 1379 M Kajakas Indrek Z Racing Team 02:57:00 1226
86 1226 M Nool Ivo 02:57:17 1224
87 1351 M Kilp Marko 02:57:33 1223
88 1231 M Luhaäär Kristo 02:58:15 1221
89 1270 M Pirnipuu Marvin 03:00:10 1219
90 1230 M Kalanepp Romet 03:01:09 1215
91 1305 M Vavilov Dmitri 03:01:13 1214
92 1336 M Heinsalu Villem 03:01:29 1212
93 1300 M Peterson Aivar 03:01:31 1211
94 1297 M Kalle Mart 03:02:16 1208
95 1276 M Ellmann Toomas Enervit 03:07:15 1198
96 1321 M Kangur Tanel 03:07:15 1197
97 1329 M Sepa Sander 03:08:34 1195
98 1406 M Gussarov Sergei 03:12:08 1186
99 1412 M Niin Taaro 03:25:05 1174
100 1365 M Juursalu Timo 03:27:41 1170
101 1312 M Vaarend Silver 03:34:25 1166
102 1343 M Vellak Mart 03:34:35 1165
103 1238 M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 2 03:39:28 1162
104 1385 M Nalivaiko Viktor 03:43:28 1157
105 1396 M Šaboidaš Daniil 04:11:55 1154
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 24,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1004 M40 Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:59:31 1487
2 1013 M40 Kirsipuu Tiit Team Amps 02:03:09 1470
3 1030 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:03:56 1458
4 1021 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:04:08 1456
5 1029 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:04:39 1452
6 1014 M40 Pungar Rainer CYCLON 02:06:07 1444
7 1041 M40 Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:06:13 1443
8 1051 M40 Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:09:26 1440
9 1042 M40 Sepp Tõnis 02:09:47 1437
10 1411 M40 Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:10:01 1435
11 1046 M40 Keskitalo Petri 02:12:00 1424
12 1059 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:15:02 1418
13 1072 M40 Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:16:51 1413
14 1086 M40 Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:17:01 1412
15 1134 M40 Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:18:12 1400
16 1076 M40 Rätsepp Kaido 02:19:17 1393
17 1112 M40 Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:20:40 1385
18 1085 M40 Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:21:26 1382
19 1084 M40 Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:21:28 1381
20 1132 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:23:09 1370
21 1138 M40 Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:23:17 1369
22 1164 M40 Laanisto Janek 02:24:57 1361
23 1188 M40 Shikhov Nikolay 02:27:53 1352
24 1127 M40 Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:28:06 1350
25 1162 M40 Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:28:36 1346
26 1099 M40 Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:29:30 1343
27 1091 M40 Peterson Marko 02:30:52 1334
28 1137 M40 Siska Ivar RedBike Team 4 02:31:18 1331
29 1265 M40 Rooden Märt 02:32:57 1320
30 1199 M40 Morgun Timofei 02:33:28 1319
31 1392 M40 Ivlijev Vadim 02:35:03 1308
32 1371 M40 Ründva Olavi 02:36:06 1303
33 1269 M40 Paosalu Ranno 02:36:15 1302
34 1247 M40 Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:37:15 1294
35 1122 M40 Kirikmäe Erik 02:37:21 1293
36 1267 M40 Vare Alo 02:40:02 1279
37 1277 M40 Kivipõld Veiko 02:40:54 1277
38 1383 M40 Zobnitsev Juri 02:42:08 1271
39 1357 M40 Kruustük Janno 02:42:19 1267
40 1263 M40 Tammisaar Erkki 02:42:26 1266
41 1190 M40 Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:42:33 1263
42 1409 M40 Truubon Ülar 02:52:13 1237
43 1349 M40 Luik Margo 02:56:14 1230
44 1339 M40 Mikk Mait 02:56:26 1228
45 1290 M40 Aasma Erko 02:57:02 1225
46 1340 M40 Altosaar Rain 02:59:57 1220
47 1236 M40 Uibo Hermo Rae Rattaklubi II 03:00:30 1218
48 1268 M40 Liiv Madis 03:00:57 1217
49 1197 M40 Jamnes Margus 03:01:16 1213
50 1400 M40 Chagall Dan 03:02:28 1205
51 1299 M40 Aua Hanno 03:02:50 1204
52 1306 M40 Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:05:27 1200
53 1310 M40 Püvi Peeter 03:06:03 1199
54 1358 M40 Maiste Margus 03:09:51 1193
55 1374 M40 Kitse Jaanus 03:10:13 1192
56 1311 M40 Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:10:21 1190
57 1318 M40 Sulg Tarmo 03:12:06 1187
58 1387 M40 Tšudajev Vladimir 03:12:53 1184
59 1327 M40 Rang Joel RedBike Team 4 03:13:20 1183
60 1344 M40 Bachmann Raul 03:18:02 1177
61 1326 M40 Tara Tarvi Spordipartner Rattapood 1 03:25:41 1172
62 1314 M40 Tiiman Margus 03:30:38 1168
63 1342 M40 Haljand Margo 03:31:17 1167
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 23,28 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1376 M45 Kuprianov Dmitry 02:03:41 1462
2 1038 M45 Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:03:46 1460
3 1036 M45 Kukk Margus CERBOS 02:05:44 1448
4 1022 M45 Puusepp Sven Spordipartner 02:06:02 1446
5 1018 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:10:11 1433
6 1026 M45 Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:10:20 1431
7 1035 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:12:40 1423
8 1056 M45 Minski Jan Kulgur Team 1 02:14:03 1421
9 1401 M45 Laaniste Mart Järva-Jaani RSK 02:14:55 1420
10 1081 M45 Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:17:01 1411
11 1135 M45 Kallaste Tarmo 02:17:02 1410
12 1121 M45 Bergvald Gunnar Spordipartner 02:18:22 1399
13 1320 M45 Vlasov Ilia 02:18:56 1395
14 1053 M45 Lüüsalu Villu 02:19:38 1391
15 1098 M45 Kutsch Janek Haanja RK 02:20:15 1390
16 1201 M45 Tokko Rainer 02:20:32 1388
17 1089 M45 Sala Arvo 02:22:00 1377
18 1393 M45 Maurin Juri 02:24:16 1364
19 1102 M45 Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:25:57 1359
20 1235 M45 Riismann Andres 02:25:59 1358
21 1391 M45 Pedai Andrus 02:26:31 1356
22 1170 M45 Lichtfeldt Andro 02:26:45 1355
23 1281 M45 Lešihhin Roman 02:28:20 1348
24 1165 M45 Mikk Kaido 02:28:54 1345
25 1167 M45 Gromov Leino 02:31:02 1333
26 1241 M45 Kond Kuido 02:33:29 1318
27 1133 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:34:02 1315
28 1333 M45 Meltsas Veiko 02:38:04 1291
29 1273 M45 Jürgenson Rainer 02:38:22 1289
30 1183 M45 Varik Meelis RedBike Team 4 02:38:57 1284
31 1302 M45 Lepp Margus 02:45:01 1258
32 1198 M45 Tamm Erki 02:45:15 1257
33 1414 M45 Aas Jan 02:47:27 1250
34 1338 M45 Luiga Einar 02:48:07 1247
35 1264 M45 Sarri Urmas 02:48:38 1245
36 1218 M45 Otsa Arne 02:55:35 1232
37 1303 M45 Päll Taavi 02:56:16 1229
38 1356 M45 Milk Marek 03:02:13 1209
39 1366 M45 Võhmar Tauno 03:03:52 1203
40 1364 M45 Hlebnikov Aleksandr 03:10:31 1189
41 1092 M45 Allik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 03:10:49 1188
42 1039 M45 Piirioja Kalle 03:17:43 1178
43 1359 M45 Vibo Raul 03:25:35 1173
44 1410 M45 Zigurs Didzis 03:28:08 1169
45 1348 M45 Maalmeister Andrus 03:39:28 1161
46 1325 M45 Kotkas Andrea Shoproller Kose AMK ct 03:46:12 1155
47 1368 M45 Altoja Jaanus 04:34:37 1152
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 21,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1020 M16 Post Ken 02:11:24 1426
2 1184 M16 Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:18:25 1398
3 1145 M16 Jürisaar Tauri 02:29:51 1341
4 1101 M16 Danilas Hans Markus 02:32:21 1327
5 1331 M16 Raiesmaa Remo 02:38:46 1287
6 1330 M16 Raadla Karl 02:45:46 1253
7 1301 M16 Eensalu Ott 03:08:36 1194
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 23,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1402 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:03:29 1468
2 1120 M50 Pärnoja Varno 02:17:34 1405
3 1074 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:28 1397
4 1058 M50 Danilas Meelis 02:20:38 1387
5 1082 M50 Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:20:40 1386
6 1155 M50 Kütt Erik 02:22:44 1375
7 1251 M50 Kelk Margus 02:29:34 1342
8 1176 M50 Vill Ago 02:31:06 1332
9 1221 M50 Luts Taavi 02:33:58 1316
10 1136 M50 Volts Ainars 02:35:01 1310
11 1208 M50 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:36:01 1305
12 1404 M50 Kuik Robertino A&T Sport Team 02:36:24 1301
13 1386 M50 Starshov Andrey 02:36:39 1299
14 1166 M50 Raiesmaa Eldur 02:37:12 1296
15 1213 M50 Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:40:16 1278
16 1172 M50 Klaaser Gert Spordipartner Rattapood 02:41:05 1276
17 1233 M50 Sammel Koit Cosmos 02:41:13 1275
18 1243 M50 Perm Ivar 02:42:31 1265
19 1254 M50 Fuks Vahur 02:46:31 1252
20 1353 M50 Yurlov Sergey 02:57:57 1222
21 1256 M50 Lõsov Olev 03:02:25 1206
22 1394 M50 Leisi Rain 03:12:28 1185
23 1341 M50 Susi Endel 03:13:53 1182
24 1362 M50 Liebert Kalle 03:42:09 1158
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 22,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1060 Kõik N Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:10:29 1428
2 1061 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:17:33 1407
3 1071 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:55 1396
4 1146 Kõik N Zdeblovskaya Victoria 02:21:53 1380
5 1399 Kõik N Kutser Indra 02:22:46 1374
6 1211 Kõik N Lillep Maris RedBike 02:24:13 1365
7 1180 Kõik N Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:24:16 1363
8 1107 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:25:09 1360
9 1216 Kõik N Karing Krista RedBike Team naised 02:28:05 1351
10 1125 Kõik N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:29:55 1340
11 1196 Kõik N Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:29:59 1339
12 1286 Kõik N Raadla Kädi 02:31:29 1330
13 1206 Kõik N Suzi Regina 02:32:55 1321
14 1224 Kõik N Malva Leila 02:33:57 1317
15 1360 Kõik N Türkson Silvia 02:35:39 1306
16 1143 Kõik N Kaseväli Mari 02:36:03 1304
17 1225 Kõik N Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:36:37 1300
18 1255 Kõik N Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:36:47 1297
19 1363 Kõik N Jakobson Õnne-Liina 02:37:14 1295
20 1203 Kõik N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:38:27 1288
21 1181 Kõik N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:39:41 1281
22 1174 Kõik N Hagen Tiina RedBike 02:41:42 1272
23 1271 Kõik N Lill Lee-Helen RedBike Team naised 02:42:34 1262
24 1384 Kõik N Kunnus Liina 02:43:10 1260
25 1275 Kõik N Reimann Gea RedBike Team naised 02:45:25 1256
26 1283 Kõik N Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:45:30 1255
27 1194 Kõik N Punane Marian 02:45:33 1254
28 1291 Kõik N Luiks Ülle 02:48:07 1248
29 1187 Kõik N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:49:15 1242
30 1335 Kõik N Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 02:54:42 1235
31 1373 Kõik N Sepp Marika 03:01:00 1216
32 1207 Kõik N Veri Kairit 03:02:00 1210
33 1304 Kõik N Medar Jane 03:04:34 1202
34 1372 Kõik N Muts Tiina 03:08:25 1196
35 1298 Kõik N Suokas Kristina 03:10:18 1191
36 1308 Kõik N Mikk Karin Fun Timez Hawaii Cyclon 03:15:07 1181
37 1389 Kõik N Yurlova Uljana 03:16:32 1180
38 1294 Kõik N Vergi Sigrid 03:18:02 1176
39 1323 Kõik N Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 03:19:24 1175
40 1395 Kõik N Paju Maris 03:26:07 1171
41 1242 Kõik N Järveoja Helje 03:38:55 1163
42 1319 Kõik N Gladõseva Galina 03:39:43 1160
43 1375 Kõik N Puhang Mari 03:42:08 1159
44 1370 Kõik N Altoja Annika 03:45:25 1156
45 1378 Kõik N Lepp Karmen Sportland Team 04:33:35 1153
46 1367 Kõik N Altoja Maike 04:34:37 1151
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 22,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1060 N Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:10:29 1428
2 1399 N Kutser Indra 02:22:46 1374
3 1211 N Lillep Maris RedBike 02:24:13 1365
4 1216 N Karing Krista RedBike Team naised 02:28:05 1351
5 1125 N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:29:55 1340
6 1286 N Raadla Kädi 02:31:29 1330
7 1360 N Türkson Silvia 02:35:39 1306
8 1143 N Kaseväli Mari 02:36:03 1304
9 1255 N Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:36:47 1297
10 1181 N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:39:41 1281
11 1384 N Kunnus Liina 02:43:10 1260
12 1194 N Punane Marian 02:45:33 1254
13 1187 N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:49:15 1242
14 1207 N Veri Kairit 03:02:00 1210
15 1389 N Yurlova Uljana 03:16:32 1180
16 1294 N Vergi Sigrid 03:18:02 1176
17 1323 N Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 03:19:24 1175
18 1395 N Paju Maris 03:26:07 1171
19 1370 N Altoja Annika 03:45:25 1156
20 1378 N Lepp Karmen Sportland Team 04:33:35 1153
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 20,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1061 N40 Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:17:33 1407
2 1146 N40 Zdeblovskaya Victoria 02:21:53 1380
3 1180 N40 Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:24:16 1363
4 1206 N40 Suzi Regina 02:32:55 1321
5 1275 N40 Reimann Gea RedBike Team naised 02:45:25 1256
6 1291 N40 Luiks Ülle 02:48:07 1248
7 1335 N40 Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 02:54:42 1235
8 1372 N40 Muts Tiina 03:08:25 1196
9 1308 N40 Mikk Karin Fun Timez Hawaii Cyclon 03:15:07 1181
10 1375 N40 Puhang Mari 03:42:08 1159
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 20,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1071 N35 Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:55 1396
2 1196 N35 Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:29:59 1339
3 1224 N35 Malva Leila 02:33:57 1317
4 1363 N35 Jakobson Õnne-Liina 02:37:14 1295
5 1174 N35 Hagen Tiina RedBike 02:41:42 1272
6 1271 N35 Lill Lee-Helen RedBike Team naised 02:42:34 1262
7 1373 N35 Sepp Marika 03:01:00 1216
8 1304 N35 Medar Jane 03:04:34 1202
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 20,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1161 M55 Katin Vladimir 02:23:55 1367
2 1177 M55 Estermaa Ago 02:30:01 1338
3 1090 M55 Puhke Peeter AMBLA SK 02:32:29 1326
4 1149 M55 Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:32:37 1324
5 1119 M55 Järveoja Jaanus 02:35:33 1307
6 1403 M55 Ernits Ardu 02:41:21 1274
7 1168 M55 Kozlov Raul 02:42:58 1261
8 1248 M55 Soosalu Karen 02:48:06 1249
9 1288 M55 Sidorenko Eduard 02:56:07 1231
10 1408 M55 Kibin Allan 03:02:24 1207
11 1355 M55 Ivanov Alexander 03:16:47 1179
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 20,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1142 M60 Sidorov Vladimir 02:17:50 1404
2 1093 M60 Rozenbergs Gunars 02:23:30 1368
3 1215 M60 Mõttus Raivo 02:34:12 1314
4 1234 M60 Ahu Ülo 02:54:48 1234
5 1354 M60 Roop Andrey 03:05:11 1201
6 1405 M60 Krupin Nikolay 03:35:43 1164
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 19,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1107 N45 Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:25:09 1360
2 1225 N45 Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:36:37 1300
3 1203 N45 Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:38:27 1288
4 1283 N45 Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:45:30 1255
5 1298 N45 Suokas Kristina 03:10:18 1191
6 1242 N45 Järveoja Helje 03:38:55 1163
7 1319 N45 Gladõseva Galina 03:39:43 1160
8 1367 N45 Altoja Maike 04:34:37 1151
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 19,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1147 M65 Saarep Peeter 02:28:29 1347
2 1209 M65 Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:48:32 1246
3 1390 M65 Martikainen Kari 02:55:00 1233
4 1217 M65 Leier Tõnis 02:56:57 1227
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2004 Kõik Valmsen Henri Viljandi rattaklubi 00:48:12 1250
2 2002 Kõik Mõttus Matthias 00:48:45 1245
3 2012 Kõik Anipai Meelis 00:49:08 1240
4 2111 Kõik Ründva Richard 00:49:09 1235
5 2001 Kõik Mäeuibo Markus 00:49:18 1230
6 2050 Kõik Laidinen Arseni 00:52:21 1226
7 2118 Kõik Lissovski Jevgeni 00:52:25 1222
8 2005 Kõik Rannala Maribel 00:52:50 1218
9 2008 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:53:17 1214
10 2013 Kõik Raadla Rünno 00:54:15 1210
11 2009 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:54:20 1207
12 2020 Kõik Broniševskaja Zlata 00:54:46 1204
13 2011 Kõik Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:54:47 1201
14 2017 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:54:48 1198
15 2104 Kõik Meimre Hannes Scoutspataljon Team 00:54:59 1195
16 2007 Kõik Kallari Lauri 00:55:03 1192
17 2135 Kõik Kotkin Pavel 00:55:10 1189
18 2023 Kõik Randpõld Madis komo 00:56:36 1186
19 2015 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:56:48 1183
20 2018 Kõik Treier Maria CFC 00:56:54 1180
21 2113 Kõik Patrenkin Artur 00:57:29 1178
22 2027 Kõik Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 00:57:31 1176
23 2014 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:58:16 1174
24 2076 Kõik Mjatšin Miron 00:58:20 1172
25 2127 Kõik Reimaa Andrus Flexoil 00:58:57 1170
26 2039 Kõik Broniševski Jüri 00:59:11 1168
27 2028 Kõik Pohl Lauren CFC 00:59:21 1166
28 2021 Kõik Jõul Joel 00:59:22 1164
29 2025 Kõik Ahman Taavi 01:00:03 1162
30 2041 Kõik Prits Jaanus 01:00:52 1160
31 2037 Kõik Abras Hanno 01:01:15 1158
32 2035 Kõik Kaer Andre 01:01:18 1156
33 2026 Kõik Jullinen Batrisia 01:01:20 1154
34 2040 Kõik Tobonik Valmar 01:01:23 1152
35 2066 Kõik Hansen Kerrit 01:02:14 1150
36 2032 Kõik Jürisaar Maria 01:02:32 1148
37 2065 Kõik Teder Roobert 01:02:37 1146
38 2033 Kõik Jürisaar Tarmo 01:02:40 1144
39 2109 Kõik Kasak Villu 01:02:54 1142
40 2047 Kõik Randmaa Rando 01:02:59 1140
41 2046 Kõik Parik Ants 01:03:24 1139
42 2044 Kõik Kulp Siim Metsahake 01:03:46 1138
43 2105 Kõik Niggulis Ott 01:03:53 1137
44 2121 Kõik Raadla Kadri 01:03:55 1136
45 2030 Kõik Paju Andres 01:04:19 1135
46 2036 Kõik Valge Pärtel 01:04:22 1134
47 2038 Kõik Valge Kristjan 01:04:24 1133
48 2034 Kõik Kulp Alar Metsahake 01:04:53 1132
49 2048 Kõik Treier Ave 01:05:13 1131
50 2043 Kõik Pruuli Kaia Team Antsla naiskond 01:05:33 1130
51 2022 Kõik Põldma Henri 01:05:45 1129
52 2055 Kõik Sarri Kristjan 01:06:24 1128
53 2063 Kõik Rüütli Meelis 01:06:51 1127
54 2107 Kõik Valgma Marlen-Veronika SAQ SC 01:07:15 1126
55 2070 Kõik Pidvysotskiy Stepan 01:07:58 1125
56 2064 Kõik Evendi Kristi 01:08:52 1124
57 2086 Kõik Rajasaar Piret 01:09:33 1123
58 2062 Kõik Rätsep Kaili 01:09:33 1122
59 2069 Kõik Janno Ander 01:09:36 1121
60 2061 Kõik Ahman Hannes 01:10:02 1120
61 2056 Kõik Mõtsnik Jaan 01:10:46 1119
62 2120 Kõik Prükk Raido 01:11:24 1118
63 2019 Kõik Vallimäe Kristjan 01:11:47 1117
64 2108 Kõik Aljas Sander Shoproller Kose AMK ct 01:11:50 1116
65 2077 Kõik Kerner Anabel-Carmen Shoproller Kose AMK ct 2 01:11:58 1115
66 2057 Kõik Lohk Liisi 01:12:40 1114
67 2128 Kõik Ukrainski Kadri 01:13:04 1113
68 2054 Kõik Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 01:14:05 1112
69 2101 Kõik Paju Thristo SK Rakke 01:14:29 1111
70 2085 Kõik Pavlov Andrei 01:15:36 1110
71 2114 Kõik Rang Gisele 01:16:02 1109
72 2074 Kõik Kõllamägi Karl Martin 01:16:09 1108
73 2131 Kõik Tõnov Tauri-Dag 01:16:10 1107
74 2072 Kõik Hinnov Karl-Oskar 01:16:22 1106
75 2073 Kõik Grünberg Eliina 01:16:25 1105
76 2058 Kõik Januško Karl-Sander 01:16:56 1104
77 2115 Kõik Milk Marika Sportland Team 01:17:09 1103
78 2071 Kõik Fjodorov Jüri 01:17:14 1102
79 2130 Kõik Võhmar Liisa Maria 01:18:07 1101
80 2075 Kõik Ahu Laila 01:18:19 1100
81 2132 Kõik Škepast Otto 01:18:24 1099
82 2134 Kõik Skepast Peeter 01:18:27 1098
83 2080 Kõik Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:20:24 1097
84 2067 Kõik Ahman Allan 01:20:34 1096
85 2068 Kõik Välja Maikel Magnus 01:21:27 1095
86 2100 Kõik Lepik Natalja 01:21:58 1094
87 2124 Kõik Sildaru Henry 01:22:48 1093
88 2102 Kõik Keerd Andrus 01:23:28 1092
89 2078 Kõik Ahman Aune 01:26:29 1091
90 2125 Kõik Sildaru Aidi 01:28:36 1090
91 2083 Kõik Ruder Oskar-Martin MILKY WAY 01:28:43 1089
92 2110 Kõik Murdsalu Aita 01:29:17 1088
93 2091 Kõik Kõivumägi Elis 01:29:57 1087
94 2103 Kõik Lappalainen Evelin 01:30:13 1086
95 2090 Kõik Kõivumägi Rafael 01:30:13 1085
96 2082 Kõik Kulp Elo Metsahake 01:31:00 1084
97 2133 Kõik Skepast Marju 01:32:07 1083
98 2084 Kõik Ruder Marta-Katarina MILKY WAY 01:32:22 1082
99 2117 Kõik Lissovskaja Daria 01:33:32 1081
100 2106 Kõik Valt Kai 01:37:20 1080
101 2126 Kõik Kruusimägi Triin 01:45:38 1079
102 2116 Kõik Tsudajev Jakov 01:46:19 1078
103 2092 Kõik Ruder Kristina MILKY WAY 01:50:01 1077
104 2093 Kõik Ruder Tarmo MILKY WAY 01:50:01 1076
105 2094 Kõik Pikker Joosep Johann 01:51:50 1075
106 2095 Kõik Moor Koidu 01:51:51 1074
107 2097 Kõik Teder Christine 01:55:29 1073
108 2098 Kõik Teder Sander 01:55:37 1072
109 2123 Kõik Tupp Indrek Haanja100 01:57:45 1071
110 2122 Kõik Tupp Ain-Ivar Haanja100 01:57:45 1070
111 2129 Kõik Rogozina Jekaterina 02:00:26 1069
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2004 Kõik M Valmsen Henri Viljandi rattaklubi 00:48:12 1250
2 2002 Kõik M Mõttus Matthias 00:48:45 1245
3 2012 Kõik M Anipai Meelis 00:49:08 1240
4 2111 Kõik M Ründva Richard 00:49:09 1235
5 2001 Kõik M Mäeuibo Markus 00:49:18 1230
6 2050 Kõik M Laidinen Arseni 00:52:21 1226
7 2118 Kõik M Lissovski Jevgeni 00:52:25 1222
8 2013 Kõik M Raadla Rünno 00:54:15 1210
9 2017 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:54:48 1198
10 2104 Kõik M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 00:54:59 1195
11 2007 Kõik M Kallari Lauri 00:55:03 1192
12 2135 Kõik M Kotkin Pavel 00:55:10 1189
13 2023 Kõik M Randpõld Madis komo 00:56:36 1186
14 2015 Kõik M Sillat Stig-Tristan 00:56:48 1183
15 2113 Kõik M Patrenkin Artur 00:57:29 1178
16 2027 Kõik M Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 00:57:31 1176
17 2014 Kõik M Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:58:16 1174
18 2076 Kõik M Mjatšin Miron 00:58:20 1172
19 2127 Kõik M Reimaa Andrus Flexoil 00:58:57 1170
20 2039 Kõik M Broniševski Jüri 00:59:11 1168
21 2021 Kõik M Jõul Joel 00:59:22 1164
22 2025 Kõik M Ahman Taavi 01:00:03 1162
23 2041 Kõik M Prits Jaanus 01:00:52 1160
24 2037 Kõik M Abras Hanno 01:01:15 1158
25 2035 Kõik M Kaer Andre 01:01:18 1156
26 2040 Kõik M Tobonik Valmar 01:01:23 1152
27 2065 Kõik M Teder Roobert 01:02:37 1146
28 2033 Kõik M Jürisaar Tarmo 01:02:40 1144
29 2109 Kõik M Kasak Villu 01:02:54 1142
30 2047 Kõik M Randmaa Rando 01:02:59 1140
31 2046 Kõik M Parik Ants 01:03:24 1139
32 2044 Kõik M Kulp Siim Metsahake 01:03:46 1138
33 2105 Kõik M Niggulis Ott 01:03:53 1137
34 2030 Kõik M Paju Andres 01:04:19 1135
35 2036 Kõik M Valge Pärtel 01:04:22 1134
36 2038 Kõik M Valge Kristjan 01:04:24 1133
37 2034 Kõik M Kulp Alar Metsahake 01:04:53 1132
38 2022 Kõik M Põldma Henri 01:05:45 1129
39 2055 Kõik M Sarri Kristjan 01:06:24 1128
40 2063 Kõik M Rüütli Meelis 01:06:51 1127
41 2070 Kõik M Pidvysotskiy Stepan 01:07:58 1125
42 2069 Kõik M Janno Ander 01:09:36 1121
43 2061 Kõik M Ahman Hannes 01:10:02 1120
44 2056 Kõik M Mõtsnik Jaan 01:10:46 1119
45 2120 Kõik M Prükk Raido 01:11:24 1118
46 2019 Kõik M Vallimäe Kristjan 01:11:47 1117
47 2108 Kõik M Aljas Sander Shoproller Kose AMK ct 01:11:50 1116
48 2054 Kõik M Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 01:14:05 1112
49 2101 Kõik M Paju Thristo SK Rakke 01:14:29 1111
50 2085 Kõik M Pavlov Andrei 01:15:36 1110
51 2074 Kõik M Kõllamägi Karl Martin 01:16:09 1108
52 2131 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 01:16:10 1107
53 2072 Kõik M Hinnov Karl-Oskar 01:16:22 1106
54 2058 Kõik M Januško Karl-Sander 01:16:56 1104
55 2071 Kõik M Fjodorov Jüri 01:17:14 1102
56 2132 Kõik M Škepast Otto 01:18:24 1099
57 2134 Kõik M Skepast Peeter 01:18:27 1098
58 2080 Kõik M Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:20:24 1097
59 2067 Kõik M Ahman Allan 01:20:34 1096
60 2068 Kõik M Välja Maikel Magnus 01:21:27 1095
61 2124 Kõik M Sildaru Henry 01:22:48 1093
62 2102 Kõik M Keerd Andrus 01:23:28 1092
63 2083 Kõik M Ruder Oskar-Martin MILKY WAY 01:28:43 1089
64 2091 Kõik M Kõivumägi Elis 01:29:57 1087
65 2090 Kõik M Kõivumägi Rafael 01:30:13 1085
66 2116 Kõik M Tsudajev Jakov 01:46:19 1078
67 2093 Kõik M Ruder Tarmo MILKY WAY 01:50:01 1076
68 2094 Kõik M Pikker Joosep Johann 01:51:50 1075
69 2098 Kõik M Teder Sander 01:55:37 1072
70 2123 Kõik M Tupp Indrek Haanja100 01:57:45 1071
71 2122 Kõik M Tupp Ain-Ivar Haanja100 01:57:45 1070
Noorte- ja matkasõit M14 võitja keskmine kiirus 23,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2004 M14 Valmsen Henri Viljandi rattaklubi 00:48:12 1250
2 2002 M14 Mõttus Matthias 00:48:45 1245
3 2012 M14 Anipai Meelis 00:49:08 1240
4 2111 M14 Ründva Richard 00:49:09 1235
5 2001 M14 Mäeuibo Markus 00:49:18 1230
6 2050 M14 Laidinen Arseni 00:52:21 1226
7 2017 M14 Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:54:48 1198
8 2007 M14 Kallari Lauri 00:55:03 1192
9 2023 M14 Randpõld Madis komo 00:56:36 1186
10 2015 M14 Sillat Stig-Tristan 00:56:48 1183
11 2113 M14 Patrenkin Artur 00:57:29 1178
12 2014 M14 Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:58:16 1174
13 2025 M14 Ahman Taavi 01:00:03 1162
14 2022 M14 Põldma Henri 01:05:45 1129
15 2055 M14 Sarri Kristjan 01:06:24 1128
16 2124 M14 Sildaru Henry 01:22:48 1093
Noorte- ja matkasõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik N Rannala Maribel 00:52:50 1218
2 2008 Kõik N Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:53:17 1214
3 2009 Kõik N Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:54:20 1207
4 2020 Kõik N Broniševskaja Zlata 00:54:46 1204
5 2011 Kõik N Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:54:47 1201
6 2018 Kõik N Treier Maria CFC 00:56:54 1180
7 2028 Kõik N Pohl Lauren CFC 00:59:21 1166
8 2026 Kõik N Jullinen Batrisia 01:01:20 1154
9 2066 Kõik N Hansen Kerrit 01:02:14 1150
10 2032 Kõik N Jürisaar Maria 01:02:32 1148
11 2121 Kõik N Raadla Kadri 01:03:55 1136
12 2048 Kõik N Treier Ave 01:05:13 1131
13 2043 Kõik N Pruuli Kaia Team Antsla naiskond 01:05:33 1130
14 2107 Kõik N Valgma Marlen-Veronika SAQ SC 01:07:15 1126
15 2064 Kõik N Evendi Kristi 01:08:52 1124
16 2086 Kõik N Rajasaar Piret 01:09:33 1123
17 2062 Kõik N Rätsep Kaili 01:09:33 1122
18 2077 Kõik N Kerner Anabel-Carmen Shoproller Kose AMK ct 2 01:11:58 1115
19 2057 Kõik N Lohk Liisi 01:12:40 1114
20 2128 Kõik N Ukrainski Kadri 01:13:04 1113
21 2114 Kõik N Rang Gisele 01:16:02 1109
22 2073 Kõik N Grünberg Eliina 01:16:25 1105
23 2115 Kõik N Milk Marika Sportland Team 01:17:09 1103
24 2130 Kõik N Võhmar Liisa Maria 01:18:07 1101
25 2075 Kõik N Ahu Laila 01:18:19 1100
26 2100 Kõik N Lepik Natalja 01:21:58 1094
27 2078 Kõik N Ahman Aune 01:26:29 1091
28 2125 Kõik N Sildaru Aidi 01:28:36 1090
29 2110 Kõik N Murdsalu Aita 01:29:17 1088
30 2103 Kõik N Lappalainen Evelin 01:30:13 1086
31 2082 Kõik N Kulp Elo Metsahake 01:31:00 1084
32 2133 Kõik N Skepast Marju 01:32:07 1083
33 2084 Kõik N Ruder Marta-Katarina MILKY WAY 01:32:22 1082
34 2117 Kõik N Lissovskaja Daria 01:33:32 1081
35 2106 Kõik N Valt Kai 01:37:20 1080
36 2126 Kõik N Kruusimägi Triin 01:45:38 1079
37 2092 Kõik N Ruder Kristina MILKY WAY 01:50:01 1077
38 2095 Kõik N Moor Koidu 01:51:51 1074
39 2097 Kõik N Teder Christine 01:55:29 1073
40 2129 Kõik N Rogozina Jekaterina 02:00:26 1069
Noorte- ja matkasõit N12 võitja keskmine kiirus 21,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 N12 Rannala Maribel 00:52:50 1218
2 2008 N12 Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:53:17 1214
3 2020 N12 Broniševskaja Zlata 00:54:46 1204
4 2011 N12 Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:54:47 1201
5 2028 N12 Pohl Lauren CFC 00:59:21 1166
6 2032 N12 Jürisaar Maria 01:02:32 1148
7 2114 N12 Rang Gisele 01:16:02 1109
8 2097 N12 Teder Christine 01:55:29 1073
Noorte- ja matkasõit N14 võitja keskmine kiirus 20,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2009 N14 Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:54:20 1207
2 2018 N14 Treier Maria CFC 00:56:54 1180
3 2057 N14 Lohk Liisi 01:12:40 1114
4 2130 N14 Võhmar Liisa Maria 01:18:07 1101
Noorte- ja matkasõit M12 võitja keskmine kiirus 21,01 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2013 M12 Raadla Rünno 00:54:15 1210
2 2076 M12 Mjatšin Miron 00:58:20 1172
3 2065 M12 Teder Roobert 01:02:37 1146
4 2036 M12 Valge Pärtel 01:04:22 1134
5 2069 M12 Janno Ander 01:09:36 1121
6 2061 M12 Ahman Hannes 01:10:02 1120
7 2054 M12 Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 01:14:05 1112
8 2101 M12 Paju Thristo SK Rakke 01:14:29 1111
9 2074 M12 Kõllamägi Karl Martin 01:16:09 1108
10 2072 M12 Hinnov Karl-Oskar 01:16:22 1106
11 2132 M12 Škepast Otto 01:18:24 1099
12 2080 M12 Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:20:24 1097
13 2068 M12 Välja Maikel Magnus 01:21:27 1095
14 2083 M12 Ruder Oskar-Martin MILKY WAY 01:28:43 1089
15 2090 M12 Kõivumägi Rafael 01:30:13 1085
16 2116 M12 Tsudajev Jakov 01:46:19 1078
17 2094 M12 Pikker Joosep Johann 01:51:50 1075
18 2098 M12 Teder Sander 01:55:37 1072
19 2123 M12 Tupp Indrek Haanja100 01:57:45 1071
Noorte- ja matkasõit M vabaklass võitja keskmine kiirus 21,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2118 M vabaklass Lissovski Jevgeni 00:52:25 1222
2 2104 M vabaklass Meimre Hannes Scoutspataljon Team 00:54:59 1195
3 2135 M vabaklass Kotkin Pavel 00:55:10 1189
4 2027 M vabaklass Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 00:57:31 1176
5 2127 M vabaklass Reimaa Andrus Flexoil 00:58:57 1170
6 2039 M vabaklass Broniševski Jüri 00:59:11 1168
7 2021 M vabaklass Jõul Joel 00:59:22 1164
8 2041 M vabaklass Prits Jaanus 01:00:52 1160
9 2037 M vabaklass Abras Hanno 01:01:15 1158
10 2035 M vabaklass Kaer Andre 01:01:18 1156
11 2040 M vabaklass Tobonik Valmar 01:01:23 1152
12 2033 M vabaklass Jürisaar Tarmo 01:02:40 1144
13 2109 M vabaklass Kasak Villu 01:02:54 1142
14 2047 M vabaklass Randmaa Rando 01:02:59 1140
15 2046 M vabaklass Parik Ants 01:03:24 1139
16 2044 M vabaklass Kulp Siim Metsahake 01:03:46 1138
17 2105 M vabaklass Niggulis Ott 01:03:53 1137
18 2030 M vabaklass Paju Andres 01:04:19 1135
19 2038 M vabaklass Valge Kristjan 01:04:24 1133