Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:45:41 1500
2 5 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:45:48 1493
3 4 Kõik Saar Raido RedBike / Wilo 01:45:50 1487
4 9 Kõik Pajur Markus Team Antsla 01:46:19 1486
5 2 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:46:35 1479
6 28 Kõik Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 01:48:29 1471
7 3 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 01:48:33 1468
8 46 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:49:05 1466
9 16 Kõik Kattai Kaupo Team Amps 01:49:23 1464
10 53 Kõik Pilv Armin Team Antsla 01:49:36 1462
11 66 Kõik Malva Margus 01:49:42 1460
12 20 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:50:06 1458
13 15 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:50:08 1456
14 8 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 01:50:17 1454
15 480 Kõik Sepp Kristo 01:50:20 1452
16 40 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:50:21 1450
17 51 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 01:50:23 1448
18 41 Kõik Viira Veiko Fatbikers Estonia 01:51:18 1446
19 34 Kõik Mesi Joosep 01:51:43 1445
20 17 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:51:55 1444
21 47 Kõik Ojavere Imre 01:52:11 1443
22 26 Kõik Panteleev Andrey MTB School 01:52:13 1442
23 50 Kõik Kiskonen Eero 01:52:23 1441
24 22 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:52:26 1440
25 39 Kõik Sõptšenko Dmitri RedBike / Wilo 01:52:40 1439
26 473 Kõik Mihkels Madis Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:53:32 1438
27 11 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:53:35 1437
28 58 Kõik Zdeblovskiy Alexey marathoncup.ru 01:54:10 1436
29 65 Kõik Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 01:54:15 1435
30 45 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:54:31 1434
31 101 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 01:54:36 1433
32 14 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 01:54:48 1432
33 93 Kõik Sala Alar 01:55:04 1431
34 79 Kõik Kirsipuu Tiit 01:55:05 1430
35 70 Kõik Peets Andres 01:55:06 1429
36 44 Kõik Otsus Erki Astro Baltics 01:55:12 1428
37 43 Kõik Reiska Alar 01:55:25 1427
38 29 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:55:34 1426
39 42 Kõik Parv Martin Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:55:56 1425
40 55 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 01:56:02 1424
41 30 Kõik Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 01:56:06 1423
42 74 Kõik Pallas Helari Spordipartner 1 01:56:11 1422
43 25 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:56:15 1421
44 33 Kõik Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:56:27 1420
45 48 Kõik Tõnisson Tiimo 01:56:57 1419
46 59 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 01:57:06 1418
47 85 Kõik Tillemann Taikki 01:57:34 1417
48 54 Kõik Pruul Robin 01:57:55 1416
49 64 Kõik Maarits Andres 01:57:55 1415
50 36 Kõik Epner Indrek 01:57:58 1414
51 23 Kõik Saar Sander VELOPLUS 01:58:09 1413
52 84 Kõik Kertsman Jaanus Spordipartner 2 01:58:10 1412
53 32 Kõik Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:58:21 1411
54 73 Kõik Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:58:30 1410
55 61 Kõik Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 01:59:00 1409
56 99 Kõik Pilv Ivar 01:59:08 1408
57 21 Kõik Soo Allar VELOPLUS 01:59:21 1407
58 88 Kõik Einroos Raino 01:59:27 1406
59 52 Kõik Järvloo Priit 01:59:30 1405
60 426 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:00:06 1404
61 83 Kõik Pruuli Karl Team Antsla 02:00:44 1403
62 174 Kõik Kuprianov Dmitry 02:00:48 1402
63 78 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:00:52 1401
64 72 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:01:05 1400
65 102 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:01:23 1399
66 138 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:02:22 1398
67 19 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:02:35 1397
68 86 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:02:45 1396
69 71 Kõik Pani Marek 02:02:50 1395
70 148 Kõik Rips Leho 02:02:58 1394
71 116 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 02:02:58 1393
72 94 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:03:00 1392
73 87 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:03:12 1391
74 117 Kõik Želtov Sergei 02:03:17 1390
75 76 Kõik Rohtla Kaspar RedBike / Wilo 02:03:51 1389
76 80 Kõik Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:03:53 1388
77 129 Kõik Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 02:04:36 1387
78 92 Kõik Kondaev Denis 02:05:10 1386
79 97 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:05:14 1385
80 149 Kõik Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 02:05:14 1384
81 458 Kõik Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:05:28 1383
82 457 Kõik Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:05:29 1382
83 89 Kõik Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:05:37 1381
84 128 Kõik Kõrge Toomas 02:06:01 1380
85 103 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 1 02:06:16 1379
86 35 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:06:27 1378
87 63 Kõik Külv Hannes 02:06:44 1377
88 195 Kõik Serdjuk Sergei 02:06:47 1376
89 108 Kõik Romandi Arvi VIIMSI SPORT 02:07:00 1375
90 133 Kõik Looskari Anti RedBike 02:07:02 1374
91 299 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:15 1373
92 125 Kõik Vooremaa Argo 02:07:25 1372
93 111 Kõik Teder Feeliks 02:07:34 1371
94 153 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:08:15 1370
95 178 Kõik Ristna Mikk Haaslava MTB 02:08:41 1369
96 401 Kõik Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:08:47 1368
97 118 Kõik Pops Vahur Spordipartner 02:08:53 1367
98 300 Kõik Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:08:55 1366
99 176 Kõik Tonts Raido 02:09:06 1365
100 202 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:09:16 1364
101 157 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:09:53 1363
102 146 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:10:29 1362
103 109 Kõik Orav Ingmar 02:10:38 1361
104 100 Kõik Sala Arvo 02:10:53 1360
105 154 Kõik Mäe Mati 02:11:13 1359
106 107 Kõik Kõiv Kaspar 02:11:15 1358
107 145 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:11:21 1357
108 177 Kõik Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:11:33 1356
109 165 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:11:34 1355
110 428 Kõik Kasenõmm Priit 02:11:35 1354
111 121 Kõik Lüüsalu Villu 02:11:37 1353
112 144 Kõik Kasumets Kait 02:11:39 1352
113 147 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:53 1351
114 163 Kõik Kollo Tiit 02:11:58 1350
115 350 Kõik Tarajev Diimar Haaslava MTB 02:12:05 1349
116 136 Kõik Minski Jan Kulgur Team 02:12:05 1348
117 199 Kõik Paju Jaanus A&T Sport Team 02:12:07 1347
118 131 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:12:10 1346
119 77 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:12:13 1345
120 132 Kõik Einroos Evert 02:12:31 1344
121 164 Kõik Luiks Meelis 02:12:32 1343
122 226 Kõik Mäggi Martin 02:12:35 1342
123 217 Kõik Teearu Paul 02:12:37 1341
124 184 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:12:39 1340
125 235 Kõik Paas Raigo SAQ SC 02:12:54 1339
126 492 Kõik Pallav Raivo 02:12:57 1338
127 485 Kõik Veiler Siim 02:13:04 1337
128 169 Kõik Peterson Marko 02:13:24 1336
129 186 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 02:13:25 1335
130 306 Kõik Mainsoo Rene Vendario.ee 02:13:39 1334
131 127 Kõik Hein Rene 02:14:09 1333
132 255 Kõik Janno Janar RR Siplased / VERX 02:14:10 1332
133 106 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 02:14:43 1331
134 172 Kõik Tigane Raiko 02:15:05 1330
135 179 Kõik Varep Rivo 02:15:12 1329
136 166 Kõik Sepp Tõnis 02:15:19 1328
137 162 Kõik Trepp Janek 02:15:27 1327
138 175 Kõik Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:15:31 1326
139 183 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:15:45 1325
140 123 Kõik Danilas Meelis 02:16:08 1324
141 91 Kõik Mardo Ahti Team Amps 02:16:15 1323
142 463 Kõik Järva Janek 02:16:20 1322
143 196 Kõik Puhu Sille Cyclon/Pinska Team 02:16:38 1321
144 343 Kõik Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:16:49 1320
145 1 Kõik Austa Caspar TÜASK 02:16:51 1319
146 137 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:16:56 1318
147 201 Kõik Alaväli Ülari 02:17:08 1317
148 188 Kõik Tenslind Margus 02:17:21 1316
149 120 Kõik Piirioja Kalle 02:17:55 1315
150 258 Kõik Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:17:56 1314
151 423 Kõik Nirgi Sten-Eric VELOPLUS 02:18:10 1313
152 304 Kõik Semm Kaspar 02:18:10 1312
153 221 Kõik Sidorov Vladimir 02:18:13 1311
154 114 Kõik Kriis Viljar AT Sport Team 02:18:25 1310
155 431 Kõik Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:18:25 1309
156 239 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:31 1308
157 24 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:18:34 1307
158 168 Kõik Pung Indrek 02:18:38 1306
159 122 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:18:41 1305
160 194 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:46 1304
161 243 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:18:53 1303
162 482 Kõik Vlasov Ilja 02:18:59 1302
163 364 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:19:02 1301
164 294 Kõik Jaškov Janek 02:19:05 1300
165 182 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:19:49 1299
166 204 Kõik Pilliroog Alari 02:19:51 1298
167 203 Kõik Aas Andres Vendario.ee 02:20:04 1297
168 198 Kõik Kimmel Robert 02:20:04 1296
169 181 Kõik Pärnik Tea 02:20:11 1295
170 248 Kõik Oder Rein 02:20:36 1294
171 416 Kõik Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:20:37 1293
172 207 Kõik Lubi Tiit 02:20:38 1292
173 156 Kõik Viigipuu Toomas 02:20:40 1291
174 126 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:20:54 1290
175 212 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:21:01 1289
176 171 Kõik Mesteljainen Dmitri 02:21:11 1288
177 348 Kõik Leeduks Raul Shoproller Kose AMK ct 2 02:21:14 1287
178 285 Kõik Murmann Rain Kulgur Team 2 02:21:19 1286
179 233 Kõik Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:21:25 1285
180 220 Kõik Ansip-Kukk Evelin Spordipartner Racing Girls 02:21:44 1284
181 200 Kõik Mikk Paul 02:21:46 1283
182 488 Kõik Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:22:00 1282
183 141 Kõik Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:22:13 1281
184 214 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:22:19 1280
185 452 Kõik Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:22:30 1279
186 309 Kõik Morel Ülar 02:22:44 1278
187 161 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:51 1277
188 113 Kõik Nagel Rainer Kulgur Team 02:23:05 1276
189 95 Kõik Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:23:09 1275
190 327 Kõik Juhkam Tõnu 02:23:10 1274
191 241 Kõik Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:23:14 1273
192 140 Kõik Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:23:18 1272
193 397 Kõik Reinaas Ott 02:23:38 1271
194 399 Kõik Suvi Siim Shoproller Kose AMK ct 2 02:23:56 1270
195 167 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:24:50 1269
196 291 Kõik Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:24:59 1268
197 317 Kõik Jäetma Mikk 02:24:59 1267
198 222 Kõik Ütsik Johannes 02:25:02 1266
199 311 Kõik Haas Marco 02:25:22 1265
200 180 Kõik Tammemägi Jaak 02:25:25 1264
201 249 Kõik Ting Taavi 02:25:45 1263
202 244 Kõik Vällik Kristjan 02:26:36 1262
203 197 Kõik Rozenbergs Gunars 02:26:55 1261
204 282 Kõik Laidver Leho 02:27:05 1260
205 278 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:27:08 1259
206 242 Kõik Hinnov Ahti 02:27:37 1258
207 152 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:27:50 1257
208 387 Kõik Lang Tamur 02:27:52 1256
209 383 Kõik Suzi Regina 02:27:52 1255
210 323 Kõik Jakovets Veiko 02:28:02 1254
211 210 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:28:17 1253
212 269 Kõik Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:28:34 1252
213 453 Kõik Mõttus Raivo 02:28:39 1251
214 246 Kõik Mikk Kaido 02:28:41 1250
215 185 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 02:28:52 1249
216 191 Kõik Suokas Heikki 02:28:55 1248
217 466 Kõik Närap Henry 02:29:00 1247
218 158 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:29:00 1246
219 240 Kõik Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:04 1245
220 262 Kõik Korb Indrek 02:29:14 1244
221 143 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:29:24 1243
222 257 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:34 1242
223 476 Kõik Šemarin Viktor 02:29:40 1241
224 470 Kõik Abrossimov Aleksandr 02:29:42 1240
225 355 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:29:53 1239
226 134 Kõik Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:30:21 1238
227 413 Kõik Heinsoo Sander 02:30:23 1237
228 260 Kõik Aalik Marko 02:30:34 1236
229 402 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:30:40 1235
230 366 Kõik Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:30:44 1234
231 231 Kõik Gorbunov Konstantin 02:30:46 1233
232 69 Kõik Kümmel Peeter 02:30:46 1232
233 320 Kõik Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:30:47 1231
234 342 Kõik Tamm Taago 02:30:50 1230
235 268 Kõik Prits Vilmar 02:31:00 1229
236 477 Kõik Kuik Robertino A&T Sport Team 02:31:12 1228
237 253 Kõik Katin Vladimir 02:31:28 1227
238 98 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:31:33 1226
239 276 Kõik Hermat Kaido 02:31:46 1225
240 259 Kõik Rebane Priit 02:31:59 1224
241 454 Kõik Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 02:32:06 1223
242 209 Kõik Kivimäe Ivar 02:32:08 1222
243 256 Kõik Must Tauri Türi Rattaklubi 02:32:14 1221
244 266 Kõik Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:32:15 1220
245 386 Kõik Kibal Tair 02:32:20 1219
246 332 Kõik Mets Stewe RR Siplased 02:32:23 1218
247 216 Kõik Oot Anti Team Amps 02:34:05 1217
248 347 Kõik Teearu Hans 02:34:08 1216
249 261 Kõik Bazõlev Anton A&T Sport Team 02:34:10 1215
250 265 Kõik Raiesmaa Eldur Auto Stock Team 02:34:10 1214
251 252 Kõik Toonekurg Kaido 02:34:13 1213
252 358 Kõik Ilves Ago 02:34:44 1212
253 465 Kõik Libek Maario 02:35:02 1211
254 444 Kõik Veilberg Ago 02:35:10 1210
255 230 Kõik Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:35:39 1209
256 277 Kõik Noormets Alar 02:35:42 1208
257 335 Kõik Valgma Raini SAQ SC 02:36:06 1207
258 170 Kõik Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:36:12 1206
259 274 Kõik Moor Reimo 02:36:20 1205
260 295 Kõik Rehi Maila AT Sport Team 02:36:50 1204
261 237 Kõik Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:37:15 1203
262 379 Kõik Romanovskis Raimonds 02:37:29 1202
263 288 Kõik Kriis Karin AT Sport Team 02:37:30 1201
264 361 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:37:34 1200
265 247 Kõik Kozlov Raul 02:37:41 1199
266 271 Kõik Savitski Jüri Spordipartner 2 02:37:48 1198
267 345 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:38:00 1197
268 479 Kõik Laanemets Janar 02:38:01 1196
269 491 Kõik Keerberg Jaanus Ambla SK 02:38:04 1195
270 316 Kõik Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:38:16 1194
271 227 Kõik Pruuli Jaanus 02:38:28 1193
272 281 Kõik Eskla Anti 02:38:39 1192
273 333 Kõik Sehver Almar 02:39:03 1191
274 359 Kõik Vodi Peeter 02:39:04 1190
275 245 Kõik Ernits Ardu 02:39:10 1189
276 305 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:39:22 1188
277 382 Kõik Sammel Koit Cosmos 02:39:39 1187
278 376 Kõik Konsap Ats 02:39:39 1186
279 213 Kõik Volts Ainars 02:39:45 1185
280 296 Kõik Meidla Margus 02:39:49 1184
281 493 Kõik Aas Jan 02:39:57 1183
282 372 Kõik Volk Andrus 02:40:12 1182
283 346 Kõik Pauklin Roland 02:40:14 1181
284 324 Kõik Plovits Kaido 02:40:32 1180
285 250 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:41:09 1179
286 478 Kõik Janno Brent 02:41:32 1178
287 225 Kõik Kaldma Toomas 02:41:51 1177
288 254 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:42:10 1176
289 275 Kõik Piirsalu Aivo 02:42:56 1175
290 289 Kõik Lõsov Olev 02:43:11 1174
291 228 Kõik Eilo Enno SK Rakke 02:44:25 1173
292 448 Kõik Laane Max Sander 02:44:33 1172
293 284 Kõik Ellmann Toomas Enervit 02:45:14 1171
294 292 Kõik Varik Meelis 02:45:23 1170
295 314 Kõik Punane Rene 02:46:02 1169
296 150 Kõik Mannima Tatjana 02:46:15 1168
297 464 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:46:37 1167
298 459 Kõik Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:46:56 1166
299 325 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:47:04 1165
300 341 Kõik Paal Peet 02:47:53 1164
301 326 Kõik Ristisaar Risto 02:48:49 1163
302 461 Kõik Pogodin Dmitri 02:48:53 1162
303 471 Kõik Põlda Airon 02:49:37 1161
304 339 Kõik Kurgjärv Jaanika Cyclon/Pinska Team 02:50:22 1160
305 272 Kõik Punane Marian 02:50:23 1159
306 378 Kõik Riisalo Tiit 02:50:24 1158
307 393 Kõik Ansu Taavi 02:50:37 1157
308 422 Kõik Kaun Sten Spordipartner 3 02:50:57 1156
309 349 Kõik Lešihhin Roman 02:51:50 1155
310 310 Kõik Tamm Erki 02:51:52 1154
311 312 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:52:00 1153
312 356 Kõik Mängel Margus 02:52:07 1152
313 357 Kõik Kaseväli Uno 02:52:44 1151
314 388 Kõik Ründva Vello 02:52:54 1150
315 380 Kõik Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:53:33 1149
316 303 Kõik Kogermann Meelis 02:53:48 1148
317 486 Kõik Arumägi Mario - 02:54:08 1147
318 370 Kõik Fuks Vahur 02:54:17 1146
319 369 Kõik Kütt Andre A&T Sport Team 02:54:40 1145
320 469 Kõik Proode Arno 02:55:04 1144
321 373 Kõik Sidorenko Eduard 02:55:08 1143
322 418 Kõik Plaado Oliver 02:55:35 1142
323 313 Kõik Pobbol Raino KoMo 02:56:13 1141
324 385 Kõik Sarri Urmas 02:57:20 1140
325 290 Kõik Jamnes Margus 02:57:35 1139
326 455 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:59:10 1138
327 331 Kõik Teearu Karl 02:59:18 1137
328 430 Kõik Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 02:59:34 1136
329 432 Kõik Rait Triin Spordipartner 3 03:00:08 1135
330 321 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:00:39 1134
331 344 Kõik Sankman Jüri 03:01:45 1133
332 338 Kõik Luidre Liivo 03:01:50 1132
333 411 Kõik Järv Mihkel 03:01:51 1131
334 368 Kõik Valgemäe Hedvi 03:02:12 1130
335 483 Kõik Ulm Erki 03:02:50 1129
336 395 Kõik Otsa Arne 03:03:26 1128
337 484 Kõik Männi Tarvi 03:04:12 1127
338 494 Kõik Zahharov Maksim 03:04:30 1126
339 425 Kõik Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:05:19 1125
340 307 Kõik Luhaäär Kristo 03:05:43 1124
341 497 Kõik Hanikat Kaido CONVISO 03:07:08 1123
342 496 Kõik Tisler Mark 03:07:59 1122
343 495 Kõik Lillemäe Timo 03:08:00 1121
344 365 Kõik Vallik Kenneth 03:09:01 1120
345 279 Kõik Lääne Jaak 03:09:46 1119
346 362 Kõik Kahu Maili 03:10:53 1118
347 462 Kõik Mironenko Andrei 03:11:01 1117
348 489 Kõik Männi Anatoli Kalevi Rattakool 03:11:36 1116
349 328 Kõik Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:13:26 1115
350 490 Kõik Roosi Hanna 03:17:05 1114
351 481 Kõik Vasilev Arseny 03:18:36 1113
352 467 Kõik Sikk Reijo 03:20:26 1112
353 389 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 03:21:17 1111
354 407 Kõik Välk Meelis Jõelähtme Singel 03:21:25 1110
355 318 Kõik Must Tene Türi Rattaklubi 03:22:31 1109
356 360 Kõik Ahu Ülo 03:22:49 1108
357 351 Kõik Ukrainski Kadri 03:22:56 1107
358 404 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:24:42 1106
359 322 Kõik Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:29:43 1105
360 403 Kõik Valma Tõnu REDBIKE TEAM 03:31:17 1104
361 219 Kõik Malsroos Mait 03:32:06 1103
362 421 Kõik Malsroos Taavi 03:32:07 1102
363 405 Kõik Kõrgvee Urmas 03:34:08 1101
364 414 Kõik Nool Ivo 03:35:04 1100
365 329 Kõik Konsap Taavi 03:35:12 1099
366 396 Kõik Tiiman Margus 03:37:04 1098
367 487 Kõik Purde Paavo 03:41:25 1097
368 406 Kõik Gladõševa Galina 03:41:38 1096
369 420 Kõik Mozhechkov Boris 03:59:39 1095
370 427 Kõik Hulkko Aire 04:09:31 1094
371 424 Kõik Odar Margit 04:20:12 1093
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:45:41 1500
2 5 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:45:48 1493
3 4 Kõik M Saar Raido RedBike / Wilo 01:45:50 1487
4 9 Kõik M Pajur Markus Team Antsla 01:46:19 1486
5 2 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:46:35 1479
6 28 Kõik M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 01:48:29 1471
7 3 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 01:48:33 1468
8 46 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:49:05 1466
9 16 Kõik M Kattai Kaupo Team Amps 01:49:23 1464
10 53 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 01:49:36 1462
11 66 Kõik M Malva Margus 01:49:42 1460
12 20 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:50:06 1458
13 15 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:50:08 1456
14 8 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:50:17 1454
15 480 Kõik M Sepp Kristo 01:50:20 1452
16 40 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:50:21 1450
17 51 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 01:50:23 1448
18 41 Kõik M Viira Veiko Fatbikers Estonia 01:51:18 1446
19 34 Kõik M Mesi Joosep 01:51:43 1445
20 17 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:51:55 1444
21 47 Kõik M Ojavere Imre 01:52:11 1443
22 26 Kõik M Panteleev Andrey MTB School 01:52:13 1442
23 50 Kõik M Kiskonen Eero 01:52:23 1441
24 22 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:52:26 1440
25 39 Kõik M Sõptšenko Dmitri RedBike / Wilo 01:52:40 1439
26 473 Kõik M Mihkels Madis Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:53:32 1438
27 11 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:53:35 1437
28 58 Kõik M Zdeblovskiy Alexey marathoncup.ru 01:54:10 1436
29 65 Kõik M Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 01:54:15 1435
30 45 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:54:31 1434
31 101 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 01:54:36 1433
32 14 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 01:54:48 1432
33 93 Kõik M Sala Alar 01:55:04 1431
34 79 Kõik M Kirsipuu Tiit 01:55:05 1430
35 70 Kõik M Peets Andres 01:55:06 1429
36 44 Kõik M Otsus Erki Astro Baltics 01:55:12 1428
37 43 Kõik M Reiska Alar 01:55:25 1427
38 29 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:55:34 1426
39 42 Kõik M Parv Martin Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:55:56 1425
40 55 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 01:56:02 1424
41 30 Kõik M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 01:56:06 1423
42 74 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 1 01:56:11 1422
43 25 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:56:15 1421
44 33 Kõik M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:56:27 1420
45 48 Kõik M Tõnisson Tiimo 01:56:57 1419
46 59 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 01:57:06 1418
47 85 Kõik M Tillemann Taikki 01:57:34 1417
48 54 Kõik M Pruul Robin 01:57:55 1416
49 64 Kõik M Maarits Andres 01:57:55 1415
50 36 Kõik M Epner Indrek 01:57:58 1414
51 23 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 01:58:09 1413
52 84 Kõik M Kertsman Jaanus Spordipartner 2 01:58:10 1412
53 32 Kõik M Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:58:21 1411
54 73 Kõik M Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:58:30 1410
55 61 Kõik M Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 01:59:00 1409
56 99 Kõik M Pilv Ivar 01:59:08 1408
57 21 Kõik M Soo Allar VELOPLUS 01:59:21 1407
58 88 Kõik M Einroos Raino 01:59:27 1406
59 52 Kõik M Järvloo Priit 01:59:30 1405
60 426 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:00:06 1404
61 83 Kõik M Pruuli Karl Team Antsla 02:00:44 1403
62 174 Kõik M Kuprianov Dmitry 02:00:48 1402
63 78 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:00:52 1401
64 72 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:01:05 1400
65 102 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:01:23 1399
66 138 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:02:22 1398
67 19 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:02:35 1397
68 86 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:02:45 1396
69 71 Kõik M Pani Marek 02:02:50 1395
70 148 Kõik M Rips Leho 02:02:58 1394
71 116 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 02:02:58 1393
72 94 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:03:00 1392
73 87 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:03:12 1391
74 117 Kõik M Želtov Sergei 02:03:17 1390
75 76 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike / Wilo 02:03:51 1389
76 80 Kõik M Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:03:53 1388
77 92 Kõik M Kondaev Denis 02:05:10 1386
78 97 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:05:14 1385
79 149 Kõik M Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 02:05:14 1384
80 458 Kõik M Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:05:28 1383
81 457 Kõik M Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:05:29 1382
82 128 Kõik M Kõrge Toomas 02:06:01 1380
83 103 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 1 02:06:16 1379
84 35 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:06:27 1378
85 63 Kõik M Külv Hannes 02:06:44 1377
86 195 Kõik M Serdjuk Sergei 02:06:47 1376
87 108 Kõik M Romandi Arvi VIIMSI SPORT 02:07:00 1375
88 133 Kõik M Looskari Anti RedBike 02:07:02 1374
89 299 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:15 1373
90 125 Kõik M Vooremaa Argo 02:07:25 1372
91 111 Kõik M Teder Feeliks 02:07:34 1371
92 178 Kõik M Ristna Mikk Haaslava MTB 02:08:41 1369
93 401 Kõik M Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:08:47 1368
94 118 Kõik M Pops Vahur Spordipartner 02:08:53 1367
95 300 Kõik M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:08:55 1366
96 176 Kõik M Tonts Raido 02:09:06 1365
97 202 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:09:16 1364
98 157 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:09:53 1363
99 146 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:10:29 1362
100 109 Kõik M Orav Ingmar 02:10:38 1361
101 100 Kõik M Sala Arvo 02:10:53 1360
102 154 Kõik M Mäe Mati 02:11:13 1359
103 107 Kõik M Kõiv Kaspar 02:11:15 1358
104 145 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:11:21 1357
105 177 Kõik M Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:11:33 1356
106 165 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:11:34 1355
107 428 Kõik M Kasenõmm Priit 02:11:35 1354
108 121 Kõik M Lüüsalu Villu 02:11:37 1353
109 144 Kõik M Kasumets Kait 02:11:39 1352
110 147 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:53 1351
111 163 Kõik M Kollo Tiit 02:11:58 1350
112 350 Kõik M Tarajev Diimar Haaslava MTB 02:12:05 1349
113 136 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 02:12:05 1348
114 199 Kõik M Paju Jaanus A&T Sport Team 02:12:07 1347
115 131 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:12:10 1346
116 77 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:12:13 1345
117 132 Kõik M Einroos Evert 02:12:31 1344
118 164 Kõik M Luiks Meelis 02:12:32 1343
119 226 Kõik M Mäggi Martin 02:12:35 1342
120 217 Kõik M Teearu Paul 02:12:37 1341
121 184 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:12:39 1340
122 235 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 02:12:54 1339
123 492 Kõik M Pallav Raivo 02:12:57 1338
124 485 Kõik M Veiler Siim 02:13:04 1337
125 169 Kõik M Peterson Marko 02:13:24 1336
126 186 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 02:13:25 1335
127 306 Kõik M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:13:39 1334
128 127 Kõik M Hein Rene 02:14:09 1333
129 255 Kõik M Janno Janar RR Siplased / VERX 02:14:10 1332
130 106 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:14:43 1331
131 172 Kõik M Tigane Raiko 02:15:05 1330
132 179 Kõik M Varep Rivo 02:15:12 1329
133 166 Kõik M Sepp Tõnis 02:15:19 1328
134 162 Kõik M Trepp Janek 02:15:27 1327
135 175 Kõik M Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:15:31 1326
136 183 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:15:45 1325
137 123 Kõik M Danilas Meelis 02:16:08 1324
138 91 Kõik M Mardo Ahti Team Amps 02:16:15 1323
139 463 Kõik M Järva Janek 02:16:20 1322
140 1 Kõik M Austa Caspar TÜASK 02:16:51 1319
141 137 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:16:56 1318
142 201 Kõik M Alaväli Ülari 02:17:08 1317
143 188 Kõik M Tenslind Margus 02:17:21 1316
144 120 Kõik M Piirioja Kalle 02:17:55 1315
145 258 Kõik M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:17:56 1314
146 423 Kõik M Nirgi Sten-Eric VELOPLUS 02:18:10 1313
147 304 Kõik M Semm Kaspar 02:18:10 1312
148 221 Kõik M Sidorov Vladimir 02:18:13 1311
149 114 Kõik M Kriis Viljar AT Sport Team 02:18:25 1310
150 431 Kõik M Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:18:25 1309
151 24 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:18:34 1307
152 168 Kõik M Pung Indrek 02:18:38 1306
153 122 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:18:41 1305
154 194 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:46 1304
155 243 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:18:53 1303
156 482 Kõik M Vlasov Ilja 02:18:59 1302
157 364 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:19:02 1301
158 294 Kõik M Jaškov Janek 02:19:05 1300
159 182 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:19:49 1299
160 204 Kõik M Pilliroog Alari 02:19:51 1298
161 203 Kõik M Aas Andres Vendario.ee 02:20:04 1297
162 198 Kõik M Kimmel Robert 02:20:04 1296
163 248 Kõik M Oder Rein 02:20:36 1294
164 416 Kõik M Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:20:37 1293
165 207 Kõik M Lubi Tiit 02:20:38 1292
166 156 Kõik M Viigipuu Toomas 02:20:40 1291
167 126 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:20:54 1290
168 171 Kõik M Mesteljainen Dmitri 02:21:11 1288
169 348 Kõik M Leeduks Raul Shoproller Kose AMK ct 2 02:21:14 1287
170 285 Kõik M Murmann Rain Kulgur Team 2 02:21:19 1286
171 233 Kõik M Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:21:25 1285
172 200 Kõik M Mikk Paul 02:21:46 1283
173 488 Kõik M Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:22:00 1282
174 141 Kõik M Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:22:13 1281
175 214 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:22:19 1280
176 452 Kõik M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:22:30 1279
177 309 Kõik M Morel Ülar 02:22:44 1278
178 161 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:51 1277
179 113 Kõik M Nagel Rainer Kulgur Team 02:23:05 1276
180 95 Kõik M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:23:09 1275
181 327 Kõik M Juhkam Tõnu 02:23:10 1274
182 241 Kõik M Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:23:14 1273
183 140 Kõik M Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:23:18 1272
184 397 Kõik M Reinaas Ott 02:23:38 1271
185 399 Kõik M Suvi Siim Shoproller Kose AMK ct 2 02:23:56 1270
186 167 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:24:50 1269
187 291 Kõik M Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:24:59 1268
188 317 Kõik M Jäetma Mikk 02:24:59 1267
189 222 Kõik M Ütsik Johannes 02:25:02 1266
190 311 Kõik M Haas Marco 02:25:22 1265
191 180 Kõik M Tammemägi Jaak 02:25:25 1264
192 249 Kõik M Ting Taavi 02:25:45 1263
193 244 Kõik M Vällik Kristjan 02:26:36 1262
194 197 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:26:55 1261
195 282 Kõik M Laidver Leho 02:27:05 1260
196 278 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:27:08 1259
197 242 Kõik M Hinnov Ahti 02:27:37 1258
198 152 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:27:50 1257
199 387 Kõik M Lang Tamur 02:27:52 1256
200 323 Kõik M Jakovets Veiko 02:28:02 1254
201 210 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:28:17 1253
202 269 Kõik M Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:28:34 1252
203 453 Kõik M Mõttus Raivo 02:28:39 1251
204 246 Kõik M Mikk Kaido 02:28:41 1250
205 185 Kõik M Pärnamets Aivar SK Rakke 02:28:52 1249
206 191 Kõik M Suokas Heikki 02:28:55 1248
207 466 Kõik M Närap Henry 02:29:00 1247
208 158 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:29:00 1246
209 240 Kõik M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:04 1245
210 262 Kõik M Korb Indrek 02:29:14 1244
211 143 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:29:24 1243
212 257 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:34 1242
213 476 Kõik M Šemarin Viktor 02:29:40 1241
214 470 Kõik M Abrossimov Aleksandr 02:29:42 1240
215 134 Kõik M Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:30:21 1238
216 413 Kõik M Heinsoo Sander 02:30:23 1237
217 260 Kõik M Aalik Marko 02:30:34 1236
218 402 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:30:40 1235
219 366 Kõik M Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:30:44 1234
220 231 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:30:46 1233
221 69 Kõik M Kümmel Peeter 02:30:46 1232
222 320 Kõik M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:30:47 1231
223 342 Kõik M Tamm Taago 02:30:50 1230
224 268 Kõik M Prits Vilmar 02:31:00 1229
225 477 Kõik M Kuik Robertino A&T Sport Team 02:31:12 1228
226 253 Kõik M Katin Vladimir 02:31:28 1227
227 98 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:31:33 1226
228 276 Kõik M Hermat Kaido 02:31:46 1225
229 259 Kõik M Rebane Priit 02:31:59 1224
230 454 Kõik M Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 02:32:06 1223
231 209 Kõik M Kivimäe Ivar 02:32:08 1222
232 256 Kõik M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:32:14 1221
233 266 Kõik M Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:32:15 1220
234 386 Kõik M Kibal Tair 02:32:20 1219
235 332 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 02:32:23 1218
236 216 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:34:05 1217
237 347 Kõik M Teearu Hans 02:34:08 1216
238 261 Kõik M Bazõlev Anton A&T Sport Team 02:34:10 1215
239 265 Kõik M Raiesmaa Eldur Auto Stock Team 02:34:10 1214
240 252 Kõik M Toonekurg Kaido 02:34:13 1213
241 358 Kõik M Ilves Ago 02:34:44 1212
242 465 Kõik M Libek Maario 02:35:02 1211
243 444 Kõik M Veilberg Ago 02:35:10 1210
244 230 Kõik M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:35:39 1209
245 277 Kõik M Noormets Alar 02:35:42 1208
246 335 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 02:36:06 1207
247 170 Kõik M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:36:12 1206
248 274 Kõik M Moor Reimo 02:36:20 1205
249 237 Kõik M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:37:15 1203
250 379 Kõik M Romanovskis Raimonds 02:37:29 1202
251 361 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:37:34 1200
252 247 Kõik M Kozlov Raul 02:37:41 1199
253 271 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner 2 02:37:48 1198
254 345 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:38:00 1197
255 479 Kõik M Laanemets Janar 02:38:01 1196
256 491 Kõik M Keerberg Jaanus Ambla SK 02:38:04 1195
257 316 Kõik M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:38:16 1194
258 227 Kõik M Pruuli Jaanus 02:38:28 1193
259 281 Kõik M Eskla Anti 02:38:39 1192
260 333 Kõik M Sehver Almar 02:39:03 1191
261 359 Kõik M Vodi Peeter 02:39:04 1190
262 245 Kõik M Ernits Ardu 02:39:10 1189
263 382 Kõik M Sammel Koit Cosmos 02:39:39 1187
264 376 Kõik M Konsap Ats 02:39:39 1186
265 213 Kõik M Volts Ainars 02:39:45 1185
266 296 Kõik M Meidla Margus 02:39:49 1184
267 493 Kõik M Aas Jan 02:39:57 1183
268 372 Kõik M Volk Andrus 02:40:12 1182
269 346 Kõik M Pauklin Roland 02:40:14 1181
270 324 Kõik M Plovits Kaido 02:40:32 1180
271 250 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:41:09 1179
272 478 Kõik M Janno Brent 02:41:32 1178
273 225 Kõik M Kaldma Toomas 02:41:51 1177
274 254 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:42:10 1176
275 275 Kõik M Piirsalu Aivo 02:42:56 1175
276 289 Kõik M Lõsov Olev 02:43:11 1174
277 228 Kõik M Eilo Enno SK Rakke 02:44:25 1173
278 448 Kõik M Laane Max Sander 02:44:33 1172
279 284 Kõik M Ellmann Toomas Enervit 02:45:14 1171
280 292 Kõik M Varik Meelis 02:45:23 1170
281 314 Kõik M Punane Rene 02:46:02 1169
282 464 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:46:37 1167
283 341 Kõik M Paal Peet 02:47:53 1164
284 326 Kõik M Ristisaar Risto 02:48:49 1163
285 461 Kõik M Pogodin Dmitri 02:48:53 1162
286 471 Kõik M Põlda Airon 02:49:37 1161
287 378 Kõik M Riisalo Tiit 02:50:24 1158
288 393 Kõik M Ansu Taavi 02:50:37 1157
289 422 Kõik M Kaun Sten Spordipartner 3 02:50:57 1156
290 349 Kõik M Lešihhin Roman 02:51:50 1155
291 310 Kõik M Tamm Erki 02:51:52 1154
292 356 Kõik M Mängel Margus 02:52:07 1152
293 357 Kõik M Kaseväli Uno 02:52:44 1151
294 388 Kõik M Ründva Vello 02:52:54 1150
295 380 Kõik M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:53:33 1149
296 303 Kõik M Kogermann Meelis 02:53:48 1148
297 486 Kõik M Arumägi Mario - 02:54:08 1147
298 370 Kõik M Fuks Vahur 02:54:17 1146
299 369 Kõik M Kütt Andre A&T Sport Team 02:54:40 1145
300 469 Kõik M Proode Arno 02:55:04 1144
301 373 Kõik M Sidorenko Eduard 02:55:08 1143
302 418 Kõik M Plaado Oliver 02:55:35 1142
303 313 Kõik M Pobbol Raino KoMo 02:56:13 1141
304 385 Kõik M Sarri Urmas 02:57:20 1140
305 290 Kõik M Jamnes Margus 02:57:35 1139
306 455 Kõik M Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:59:10 1138
307 331 Kõik M Teearu Karl 02:59:18 1137
308 430 Kõik M Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 02:59:34 1136
309 344 Kõik M Sankman Jüri 03:01:45 1133
310 338 Kõik M Luidre Liivo 03:01:50 1132
311 411 Kõik M Järv Mihkel 03:01:51 1131
312 483 Kõik M Ulm Erki 03:02:50 1129
313 395 Kõik M Otsa Arne 03:03:26 1128
314 484 Kõik M Männi Tarvi 03:04:12 1127
315 494 Kõik M Zahharov Maksim 03:04:30 1126
316 307 Kõik M Luhaäär Kristo 03:05:43 1124
317 497 Kõik M Hanikat Kaido CONVISO 03:07:08 1123
318 496 Kõik M Tisler Mark 03:07:59 1122
319 495 Kõik M Lillemäe Timo 03:08:00 1121
320 365 Kõik M Vallik Kenneth 03:09:01 1120
321 279 Kõik M Lääne Jaak 03:09:46 1119
322 462 Kõik M Mironenko Andrei 03:11:01 1117
323 489 Kõik M Männi Anatoli Kalevi Rattakool 03:11:36 1116
324 328 Kõik M Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:13:26 1115
325 481 Kõik M Vasilev Arseny 03:18:36 1113
326 467 Kõik M Sikk Reijo 03:20:26 1112
327 389 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 03:21:17 1111
328 407 Kõik M Välk Meelis Jõelähtme Singel 03:21:25 1110
329 360 Kõik M Ahu Ülo 03:22:49 1108
330 404 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:24:42 1106
331 322 Kõik M Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:29:43 1105
332 403 Kõik M Valma Tõnu REDBIKE TEAM 03:31:17 1104
333 219 Kõik M Malsroos Mait 03:32:06 1103
334 421 Kõik M Malsroos Taavi 03:32:07 1102
335 405 Kõik M Kõrgvee Urmas 03:34:08 1101
336 414 Kõik M Nool Ivo 03:35:04 1100
337 329 Kõik M Konsap Taavi 03:35:12 1099
338 396 Kõik M Tiiman Margus 03:37:04 1098
339 487 Kõik M Purde Paavo 03:41:25 1097
340 420 Kõik M Mozhechkov Boris 03:59:39 1095
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 23,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:45:41 1500
2 5 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:45:48 1493
3 4 M Saar Raido RedBike / Wilo 01:45:50 1487
4 9 M Pajur Markus Team Antsla 01:46:19 1486
5 2 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:46:35 1479
6 28 M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 01:48:29 1471
7 46 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:49:05 1466
8 53 M Pilv Armin Team Antsla 01:49:36 1462
9 66 M Malva Margus 01:49:42 1460
10 20 M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:50:06 1458
11 8 M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:50:17 1454
12 480 M Sepp Kristo 01:50:20 1452
13 34 M Mesi Joosep 01:51:43 1445
14 17 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:51:55 1444
15 47 M Ojavere Imre 01:52:11 1443
16 26 M Panteleev Andrey MTB School 01:52:13 1442
17 39 M Sõptšenko Dmitri RedBike / Wilo 01:52:40 1439
18 11 M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:53:35 1437
19 65 M Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 01:54:15 1435
20 101 M Raag Kaupo velo clubbers 01:54:36 1433
21 93 M Sala Alar 01:55:04 1431
22 70 M Peets Andres 01:55:06 1429
23 44 M Otsus Erki Astro Baltics 01:55:12 1428
24 42 M Parv Martin Raplamaa Rattaklubi KoMo 01:55:56 1425
25 55 M Alvela Jaan VELOPLUS 01:56:02 1424
26 30 M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 01:56:06 1423
27 74 M Pallas Helari Spordipartner 1 01:56:11 1422
28 25 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:56:15 1421
29 33 M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:56:27 1420
30 54 M Pruul Robin 01:57:55 1416
31 23 M Saar Sander VELOPLUS 01:58:09 1413
32 21 M Soo Allar VELOPLUS 01:59:21 1407
33 52 M Järvloo Priit 01:59:30 1405
34 83 M Pruuli Karl Team Antsla 02:00:44 1403
35 138 M Laanjõe Elvis Leon 02:02:22 1398
36 116 M Pohl Marko A&T Sport Team 02:02:58 1393
37 76 M Rohtla Kaspar RedBike / Wilo 02:03:51 1389
38 80 M Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:03:53 1388
39 92 M Kondaev Denis 02:05:10 1386
40 149 M Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 02:05:14 1384
41 128 M Kõrge Toomas 02:06:01 1380
42 35 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:06:27 1378
43 63 M Külv Hannes 02:06:44 1377
44 195 M Serdjuk Sergei 02:06:47 1376
45 108 M Romandi Arvi VIIMSI SPORT 02:07:00 1375
46 299 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:15 1373
47 125 M Vooremaa Argo 02:07:25 1372
48 111 M Teder Feeliks 02:07:34 1371
49 300 M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:08:55 1366
50 176 M Tonts Raido 02:09:06 1365
51 109 M Orav Ingmar 02:10:38 1361
52 154 M Mäe Mati 02:11:13 1359
53 107 M Kõiv Kaspar 02:11:15 1358
54 145 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:11:21 1357
55 177 M Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:11:33 1356
56 144 M Kasumets Kait 02:11:39 1352
57 350 M Tarajev Diimar Haaslava MTB 02:12:05 1349
58 132 M Einroos Evert 02:12:31 1344
59 217 M Teearu Paul 02:12:37 1341
60 492 M Pallav Raivo 02:12:57 1338
61 485 M Veiler Siim 02:13:04 1337
62 186 M Evendi Rando Marten Porter Racing 02:13:25 1335
63 306 M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:13:39 1334
64 127 M Hein Rene 02:14:09 1333
65 255 M Janno Janar RR Siplased / VERX 02:14:10 1332
66 106 M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:14:43 1331
67 172 M Tigane Raiko 02:15:05 1330
68 179 M Varep Rivo 02:15:12 1329
69 1 M Austa Caspar TÜASK 02:16:51 1319
70 201 M Alaväli Ülari 02:17:08 1317
71 258 M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:17:56 1314
72 423 M Nirgi Sten-Eric VELOPLUS 02:18:10 1313
73 304 M Semm Kaspar 02:18:10 1312
74 114 M Kriis Viljar AT Sport Team 02:18:25 1310
75 24 M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:18:34 1307
76 168 M Pung Indrek 02:18:38 1306
77 122 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:18:41 1305
78 243 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:18:53 1303
79 364 M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:19:02 1301
80 294 M Jaškov Janek 02:19:05 1300
81 182 M Ovtšarenko Grigori 02:19:49 1299
82 207 M Lubi Tiit 02:20:38 1292
83 126 M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:20:54 1290
84 171 M Mesteljainen Dmitri 02:21:11 1288
85 348 M Leeduks Raul Shoproller Kose AMK ct 2 02:21:14 1287
86 141 M Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:22:13 1281
87 214 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:22:19 1280
88 452 M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:22:30 1279
89 161 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:51 1277
90 113 M Nagel Rainer Kulgur Team 02:23:05 1276
91 95 M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:23:09 1275
92 241 M Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:23:14 1273
93 397 M Reinaas Ott 02:23:38 1271
94 399 M Suvi Siim Shoproller Kose AMK ct 2 02:23:56 1270
95 317 M Jäetma Mikk 02:24:59 1267
96 249 M Ting Taavi 02:25:45 1263
97 278 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:27:08 1259
98 242 M Hinnov Ahti 02:27:37 1258
99 387 M Lang Tamur 02:27:52 1256
100 158 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:29:00 1246
101 240 M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:04 1245
102 257 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:29:34 1242
103 470 M Abrossimov Aleksandr 02:29:42 1240
104 134 M Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:30:21 1238
105 413 M Heinsoo Sander 02:30:23 1237
106 402 M Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:30:40 1235
107 231 M Gorbunov Konstantin 02:30:46 1233
108 69 M Kümmel Peeter 02:30:46 1232
109 320 M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:30:47 1231
110 342 M Tamm Taago 02:30:50 1230
111 268 M Prits Vilmar 02:31:00 1229
112 276 M Hermat Kaido 02:31:46 1225
113 259 M Rebane Priit 02:31:59 1224
114 454 M Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 02:32:06 1223
115 256 M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:32:14 1221
116 386 M Kibal Tair 02:32:20 1219
117 332 M Mets Stewe RR Siplased 02:32:23 1218
118 347 M Teearu Hans 02:34:08 1216
119 261 M Bazõlev Anton A&T Sport Team 02:34:10 1215
120 252 M Toonekurg Kaido 02:34:13 1213
121 230 M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:35:39 1209
122 170 M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:36:12 1206
123 274 M Moor Reimo 02:36:20 1205
124 237 M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:37:15 1203
125 345 M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:38:00 1197
126 479 M Laanemets Janar 02:38:01 1196
127 316 M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:38:16 1194
128 359 M Vodi Peeter 02:39:04 1190
129 376 M Konsap Ats 02:39:39 1186
130 346 M Pauklin Roland 02:40:14 1181
131 225 M Kaldma Toomas 02:41:51 1177
132 275 M Piirsalu Aivo 02:42:56 1175
133 284 M Ellmann Toomas Enervit 02:45:14 1171
134 326 M Ristisaar Risto 02:48:49 1163
135 471 M Põlda Airon 02:49:37 1161
136 393 M Ansu Taavi 02:50:37 1157
137 422 M Kaun Sten Spordipartner 3 02:50:57 1156
138 380 M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:53:33 1149
139 486 M Arumägi Mario - 02:54:08 1147
140 369 M Kütt Andre A&T Sport Team 02:54:40 1145
141 418 M Plaado Oliver 02:55:35 1142
142 313 M Pobbol Raino KoMo 02:56:13 1141
143 430 M Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 02:59:34 1136
144 344 M Sankman Jüri 03:01:45 1133
145 411 M Järv Mihkel 03:01:51 1131
146 494 M Zahharov Maksim 03:04:30 1126
147 307 M Luhaäär Kristo 03:05:43 1124
148 496 M Tisler Mark 03:07:59 1122
149 495 M Lillemäe Timo 03:08:00 1121
150 365 M Vallik Kenneth 03:09:01 1120
151 279 M Lääne Jaak 03:09:46 1119
152 328 M Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:13:26 1115
153 481 M Vasilev Arseny 03:18:36 1113
154 467 M Sikk Reijo 03:20:26 1112
155 389 M Savolainen Heikki Flexoil 03:21:17 1111
156 404 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:24:42 1106
157 421 M Malsroos Taavi 03:32:07 1102
158 405 M Kõrgvee Urmas 03:34:08 1101
159 414 M Nool Ivo 03:35:04 1100
160 329 M Konsap Taavi 03:35:12 1099
161 487 M Purde Paavo 03:41:25 1097
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 23,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M50 Maasikmets Alges Team Amps 01:48:33 1468
2 15 M50 Neemela Tarmo Team Amps 01:50:08 1456
3 59 M50 Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 01:57:06 1418
4 99 M50 Pilv Ivar 01:59:08 1408
5 88 M50 Einroos Raino 01:59:27 1406
6 426 M50 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:00:06 1404
7 72 M50 Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:01:05 1400
8 102 M50 Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:01:23 1399
9 97 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:05:14 1385
10 147 M50 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:53 1351
11 163 M50 Kollo Tiit 02:11:58 1350
12 123 M50 Danilas Meelis 02:16:08 1324
13 194 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:18:46 1304
14 327 M50 Juhkam Tõnu 02:23:10 1274
15 180 M50 Tammemägi Jaak 02:25:25 1264
16 244 M50 Vällik Kristjan 02:26:36 1262
17 282 M50 Laidver Leho 02:27:05 1260
18 476 M50 Šemarin Viktor 02:29:40 1241
19 477 M50 Kuik Robertino A&T Sport Team 02:31:12 1228
20 265 M50 Raiesmaa Eldur Auto Stock Team 02:34:10 1214
21 358 M50 Ilves Ago 02:34:44 1212
22 271 M50 Savitski Jüri Spordipartner 2 02:37:48 1198
23 382 M50 Sammel Koit Cosmos 02:39:39 1187
24 213 M50 Volts Ainars 02:39:45 1185
25 372 M50 Volk Andrus 02:40:12 1182
26 254 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:42:10 1176
27 289 M50 Lõsov Olev 02:43:11 1174
28 228 M50 Eilo Enno SK Rakke 02:44:25 1173
29 378 M50 Riisalo Tiit 02:50:24 1158
30 370 M50 Fuks Vahur 02:54:17 1146
31 497 M50 Hanikat Kaido CONVISO 03:07:08 1123
32 219 M50 Malsroos Mait 03:32:06 1103
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 22,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 M40 Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:50:21 1450
2 41 M40 Viira Veiko Fatbikers Estonia 01:51:18 1446
3 22 M40 Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:52:26 1440
4 45 M40 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:54:31 1434
5 14 M40 Krusemann Magnus Kulgur Team 01:54:48 1432
6 79 M40 Kirsipuu Tiit 01:55:05 1430
7 29 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:55:34 1426
8 85 M40 Tillemann Taikki 01:57:34 1417
9 32 M40 Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:58:21 1411
10 61 M40 Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 01:59:00 1409
11 19 M40 Tamkõrv Helmet Team Amps 02:02:35 1397
12 71 M40 Pani Marek 02:02:50 1395
13 117 M40 Želtov Sergei 02:03:17 1390
14 133 M40 Looskari Anti RedBike 02:07:02 1374
15 178 M40 Ristna Mikk Haaslava MTB 02:08:41 1369
16 202 M40 Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:09:16 1364
17 157 M40 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:09:53 1363
18 428 M40 Kasenõmm Priit 02:11:35 1354
19 199 M40 Paju Jaanus A&T Sport Team 02:12:07 1347
20 77 M40 Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:12:13 1345
21 164 M40 Luiks Meelis 02:12:32 1343
22 184 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:12:39 1340
23 235 M40 Paas Raigo SAQ SC 02:12:54 1339
24 169 M40 Peterson Marko 02:13:24 1336
25 166 M40 Sepp Tõnis 02:15:19 1328
26 175 M40 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:15:31 1326
27 91 M40 Mardo Ahti Team Amps 02:16:15 1323
28 137 M40 Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:16:56 1318
29 203 M40 Aas Andres Vendario.ee 02:20:04 1297
30 285 M40 Murmann Rain Kulgur Team 2 02:21:19 1286
31 233 M40 Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:21:25 1285
32 309 M40 Morel Ülar 02:22:44 1278
33 140 M40 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:23:18 1272
34 167 M40 Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:24:50 1269
35 152 M40 Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:27:50 1257
36 323 M40 Jakovets Veiko 02:28:02 1254
37 246 M40 Mikk Kaido 02:28:41 1250
38 191 M40 Suokas Heikki 02:28:55 1248
39 262 M40 Korb Indrek 02:29:14 1244
40 143 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:29:24 1243
41 260 M40 Aalik Marko 02:30:34 1236
42 366 M40 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:30:44 1234
43 209 M40 Kivimäe Ivar 02:32:08 1222
44 277 M40 Noormets Alar 02:35:42 1208
45 335 M40 Valgma Raini SAQ SC 02:36:06 1207
46 333 M40 Sehver Almar 02:39:03 1191
47 493 M40 Aas Jan 02:39:57 1183
48 324 M40 Plovits Kaido 02:40:32 1180
49 314 M40 Punane Rene 02:46:02 1169
50 461 M40 Pogodin Dmitri 02:48:53 1162
51 303 M40 Kogermann Meelis 02:53:48 1148
52 290 M40 Jamnes Margus 02:57:35 1139
53 338 M40 Luidre Liivo 03:01:50 1132
54 483 M40 Ulm Erki 03:02:50 1129
55 407 M40 Välk Meelis Jõelähtme Singel 03:21:25 1110
56 396 M40 Tiiman Margus 03:37:04 1098
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 23,04 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 16 M45 Kattai Kaupo Team Amps 01:49:23 1464
2 51 M45 Mõttus Tarmo Team Antsla 01:50:23 1448
3 50 M45 Kiskonen Eero 01:52:23 1441
4 58 M45 Zdeblovskiy Alexey marathoncup.ru 01:54:10 1436
5 48 M45 Tõnisson Tiimo 01:56:57 1419
6 64 M45 Maarits Andres 01:57:55 1415
7 36 M45 Epner Indrek 01:57:58 1414
8 84 M45 Kertsman Jaanus Spordipartner 2 01:58:10 1412
9 73 M45 Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:58:30 1410
10 174 M45 Kuprianov Dmitry 02:00:48 1402
11 86 M45 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:02:45 1396
12 148 M45 Rips Leho 02:02:58 1394
13 94 M45 Kukk Margus CERBOS 02:03:00 1392
14 87 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:03:12 1391
15 103 M45 Puusepp Sven Spordipartner 1 02:06:16 1379
16 401 M45 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:08:47 1368
17 118 M45 Pops Vahur Spordipartner 02:08:53 1367
18 146 M45 Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:10:29 1362
19 100 M45 Sala Arvo 02:10:53 1360
20 165 M45 Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:11:34 1355
21 121 M45 Lüüsalu Villu 02:11:37 1353
22 136 M45 Minski Jan Kulgur Team 02:12:05 1348
23 226 M45 Mäggi Martin 02:12:35 1342
24 162 M45 Trepp Janek 02:15:27 1327
25 183 M45 Kaschan Kaido velo clubbers 02:15:45 1325
26 463 M45 Järva Janek 02:16:20 1322
27 188 M45 Tenslind Margus 02:17:21 1316
28 120 M45 Piirioja Kalle 02:17:55 1315
29 431 M45 Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:18:25 1309
30 482 M45 Vlasov Ilja 02:18:59 1302
31 204 M45 Pilliroog Alari 02:19:51 1298
32 198 M45 Kimmel Robert 02:20:04 1296
33 248 M45 Oder Rein 02:20:36 1294
34 291 M45 Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:24:59 1268
35 222 M45 Ütsik Johannes 02:25:02 1266
36 311 M45 Haas Marco 02:25:22 1265
37 210 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:28:17 1253
38 269 M45 Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:28:34 1252
39 185 M45 Pärnamets Aivar SK Rakke 02:28:52 1249
40 266 M45 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:32:15 1220
41 361 M45 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:37:34 1200
42 491 M45 Keerberg Jaanus Ambla SK 02:38:04 1195
43 227 M45 Pruuli Jaanus 02:38:28 1193
44 281 M45 Eskla Anti 02:38:39 1192
45 296 M45 Meidla Margus 02:39:49 1184
46 250 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:41:09 1179
47 292 M45 Varik Meelis 02:45:23 1170
48 349 M45 Lešihhin Roman 02:51:50 1155
49 310 M45 Tamm Erki 02:51:52 1154
50 385 M45 Sarri Urmas 02:57:20 1140
51 455 M45 Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:59:10 1138
52 395 M45 Otsa Arne 03:03:26 1128
53 484 M45 Männi Tarvi 03:04:12 1127
54 322 M45 Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:29:43 1105
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 21,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 43 M55 Reiska Alar 01:55:25 1427
2 78 M55 Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:00:52 1401
3 131 M55 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:12:10 1346
4 221 M55 Sidorov Vladimir 02:18:13 1311
5 156 M55 Viigipuu Toomas 02:20:40 1291
6 253 M55 Katin Vladimir 02:31:28 1227
7 98 M55 Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:31:33 1226
8 444 M55 Veilberg Ago 02:35:10 1210
9 379 M55 Romanovskis Raimonds 02:37:29 1202
10 247 M55 Kozlov Raul 02:37:41 1199
11 245 M55 Ernits Ardu 02:39:10 1189
12 356 M55 Mängel Margus 02:52:07 1152
13 469 M55 Proode Arno 02:55:04 1144
14 373 M55 Sidorenko Eduard 02:55:08 1143
15 462 M55 Mironenko Andrei 03:11:01 1117
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 20,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 Kõik N Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 02:04:36 1387
2 89 Kõik N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:05:37 1381
3 153 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:08:15 1370
4 196 Kõik N Puhu Sille Cyclon/Pinska Team 02:16:38 1321
5 343 Kõik N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:16:49 1320
6 239 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:31 1308
7 181 Kõik N Pärnik Tea 02:20:11 1295
8 212 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:21:01 1289
9 220 Kõik N Ansip-Kukk Evelin Spordipartner Racing Girls 02:21:44 1284
10 383 Kõik N Suzi Regina 02:27:52 1255
11 355 Kõik N Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:29:53 1239
12 295 Kõik N Rehi Maila AT Sport Team 02:36:50 1204
13 288 Kõik N Kriis Karin AT Sport Team 02:37:30 1201
14 305 Kõik N Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:39:22 1188
15 150 Kõik N Mannima Tatjana 02:46:15 1168
16 459 Kõik N Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:46:56 1166
17 325 Kõik N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:47:04 1165
18 339 Kõik N Kurgjärv Jaanika Cyclon/Pinska Team 02:50:22 1160
19 272 Kõik N Punane Marian 02:50:23 1159
20 312 Kõik N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:52:00 1153
21 432 Kõik N Rait Triin Spordipartner 3 03:00:08 1135
22 321 Kõik N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:00:39 1134
23 368 Kõik N Valgemäe Hedvi 03:02:12 1130
24 425 Kõik N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:05:19 1125
25 362 Kõik N Kahu Maili 03:10:53 1118
26 490 Kõik N Roosi Hanna 03:17:05 1114
27 318 Kõik N Must Tene Türi Rattaklubi 03:22:31 1109
28 351 Kõik N Ukrainski Kadri 03:22:56 1107
29 406 Kõik N Gladõševa Galina 03:41:38 1096
30 427 Kõik N Hulkko Aire 04:09:31 1094
31 424 Kõik N Odar Margit 04:20:12 1093
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 20,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 129 N Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 02:04:36 1387
2 89 N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:05:37 1381
3 196 N Puhu Sille Cyclon/Pinska Team 02:16:38 1321
4 343 N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:16:49 1320
5 239 N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:31 1308
6 288 N Kriis Karin AT Sport Team 02:37:30 1201
7 459 N Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:46:56 1166
8 339 N Kurgjärv Jaanika Cyclon/Pinska Team 02:50:22 1160
9 272 N Punane Marian 02:50:23 1159
10 312 N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:52:00 1153
11 321 N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:00:39 1134
12 425 N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:05:19 1125
13 318 N Must Tene Türi Rattaklubi 03:22:31 1109
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 19,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 153 N40 Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:08:15 1370
2 220 N40 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner Racing Girls 02:21:44 1284
3 383 N40 Suzi Regina 02:27:52 1255
4 355 N40 Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:29:53 1239
5 305 N40 Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:39:22 1188
6 432 N40 Rait Triin Spordipartner 3 03:00:08 1135
7 368 N40 Valgemäe Hedvi 03:02:12 1130
8 490 N40 Roosi Hanna 03:17:05 1114
9 351 N40 Ukrainski Kadri 03:22:56 1107
10 427 N40 Hulkko Aire 04:09:31 1094
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 17,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 181 N45 Pärnik Tea 02:20:11 1295
2 295 N45 Rehi Maila AT Sport Team 02:36:50 1204
3 325 N45 Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:47:04 1165
4 362 N45 Kahu Maili 03:10:53 1118
5 406 N45 Gladõševa Galina 03:41:38 1096
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 17,15 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 197 M60 Rozenbergs Gunars 02:26:55 1261
2 453 M60 Mõttus Raivo 02:28:39 1251
3 464 M60 Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:46:37 1167
4 331 M60 Teearu Karl 02:59:18 1137
5 360 M60 Ahu Ülo 03:22:49 1108
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 22,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 473 M16 Mihkels Madis Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:53:32 1438
2 458 M16 Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:05:28 1383
3 457 M16 Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:05:29 1382
4 416 M16 Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:20:37 1293
5 200 M16 Mikk Paul 02:21:46 1283
6 488 M16 Karki Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:22:00 1282
7 466 M16 Närap Henry 02:29:00 1247
8 465 M16 Libek Maario 02:35:02 1211
9 478 M16 Janno Brent 02:41:32 1178
10 448 M16 Laane Max Sander 02:44:33 1172
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 17,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 212 N35 Jaanimets Age velo clubbers 02:21:01 1289
2 150 N35 Mannima Tatjana 02:46:15 1168
3 424 N35 Odar Margit 04:20:12 1093
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 16,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 216 M65 Oot Anti Team Amps 02:34:05 1217
2 341 M65 Paal Peet 02:47:53 1164
3 357 M65 Kaseväli Uno 02:52:44 1151
4 388 M65 Ründva Vello 02:52:54 1150
5 489 M65 Männi Anatoli Kalevi Rattakool 03:11:36 1116
6 403 M65 Valma Tõnu REDBIKE TEAM 03:31:17 1104
7 420 M65 Mozhechkov Boris 03:59:39 1095
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 22,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2003 Kõik Sirvel Anet Spordipartner Racing Girls 00:53:42 1250
2 2011 Kõik Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:55:09 1245
3 2010 Kõik Välja Markus 00:55:12 1240
4 2001 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:55:20 1235
5 2005 Kõik Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 00:55:21 1230
6 2016 Kõik Mõttus Matthias 00:58:11 1226
7 2006 Kõik Prants Annabrit Team Bottecchia/KJK naiskond 00:58:21 1222
8 2017 Kõik Fuks Kristjan 00:59:25 1218
9 2007 Kõik Türkson Silvia 01:00:13 1214
10 2012 Kõik Jürisaar Tauri 01:00:26 1210
11 2049 Kõik Anipai Meelis 01:00:44 1207
12 2015 Kõik Rannala Maribel 01:00:52 1204
13 2022 Kõik Treier Maria 01:02:52 1201
14 2115 Kõik Treier Eduard cfc 01:02:56 1198
15 2116 Kõik Rannala Ivar 01:02:56 1195
16 2019 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 01:03:14 1192
17 2009 Kõik Tormet Laura CFC 01:04:09 1189
18 2120 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 01:05:21 1186
19 2020 Kõik Kõrgesaar Oskar 01:05:27 1183
20 2008 Kõik Danilas Hans Markus 01:06:29 1180
21 2088 Kõik Muravev Savelii 01:07:49 1178
22 2089 Kõik Muravev Aleksei 01:07:51 1176
23 2033 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:08:01 1174
24 2021 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:08:14 1172
25 2030 Kõik Põldma Henri 01:08:54 1170
26 2123 Kõik Kaasik Illar 01:09:16 1168
27 2069 Kõik Laidver Aive 01:09:19 1166
28 2028 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 01:09:37 1164
29 2084 Kõik Laht Reno 01:09:54 1162
30 2067 Kõik Pruuli Paul 01:11:07 1160
31 2085 Kõik Raiv-Altosaar Naima 01:11:36 1158
32 2101 Kõik Altosaar Rain 01:11:38 1156
33 2103 Kõik Leonov Aleksey 01:11:38 1154
34 2024 Kõik Raiesmaa Remo Auto Stock Team 01:12:06 1152
35 2081 Kõik Greim Madis 01:12:06 1150
36 2013 Kõik Milk Marek 01:12:08 1148
37 2026 Kõik Kallari Lauri 01:12:12 1146
38 2097 Kõik Blake Adrian Robert 01:12:12 1144
39 2057 Kõik Pratkunas Anton 01:12:16 1142
40 2066 Kõik Jullinen Batrisia Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 01:13:55 1140
41 2112 Kõik Piiroja Andry 01:14:02 1139
42 2031 Kõik Kull Karolina SK Rakke 01:15:14 1138
43 2039 Kõik Mangusson Tanel 01:15:21 1137
44 2117 Kõik Gladkovskaya Sofiya Akke 01:15:47 1136
45 2118 Kõik Terro Kristjan TÜSK 01:15:48 1135
46 2035 Kõik Lellep Karin 01:15:55 1134
47 2110 Kõik Gorkov Nikita 01:16:06 1133
48 2078 Kõik Želtova Jane Nõmme Rattaklubi 01:16:10 1132
49 2032 Kõik Mikk Karin Cyclon/Pinska Team 01:16:17 1131
50 2038 Kõik Mangusson Magnus 01:17:08 1130
51 2027 Kõik Nirgi Tobias 01:17:26 1129
52 2037 Kõik Mangusson Willem 01:17:51 1128
53 2105 Kõik Pustoshnyy Arseni 01:17:54 1127
54 2040 Kõik Jürisaar Maria 01:18:03 1126
55 2025 Kõik Jürisaar Tarmo 01:18:04 1125
56 2063 Kõik Alaväli Kaur-Aron 01:18:18 1124
57 2102 Kõik Mikhailov Nikita 01:18:41 1123
58 2029 Kõik Medar Jane 01:18:49 1122
59 2104 Kõik Beloglazov Maksim 01:18:49 1121
60 2060 Kõik Ernits Ingrit 01:19:09 1120
61 2091 Kõik Teder Roobert 01:20:31 1119
62 2122 Kõik Kulp Kasper 01:20:48 1118
63 2121 Kõik Kulp Alar - 01:20:51 1117
64 2053 Kõik Janno Ander 01:20:55 1116
65 2086 Kõik Mehide Mikk 01:21:45 1115
66 2051 Kõik Valge Pärtel 01:21:59 1114
67 2052 Kõik Valge Kristjan 01:22:01 1113
68 2046 Kõik Mjatšin Miron 01:22:25 1112
69 2047 Kõik Mjatšin Grigori 01:22:26 1111
70 2080 Kõik Greim Jaanika 01:23:41 1110
71 2072 Kõik Türkson Helen 01:24:34 1109
72 2087 Kõik Nurgamaa Sirje 01:26:11 1108
73 2058 Kõik Mõtsnik Jaan Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:28:16 1107
74 2044 Kõik Laht Mirtel SK Rakke 01:29:07 1106
75 2045 Kõik Laht Olavi SK Rakke 01:29:07 1105
76 2082 Kõik Rohula Kareem Nõmme Rattaklubi 01:29:53 1104
77 2061 Kõik Januško Karl-Sander 01:30:28 1103
78 2034 Kõik Fjodorov Jüri 01:30:32 1102
79 2113 Kõik Lohk Liisi 01:30:40 1101
80 2096 Kõik Suokas Kristina 01:31:07 1100
81 2083 Kõik Jundas Kadri-Ann RR Siplased / VITAX 01:32:47 1099
82 2111 Kõik Susi Endel 01:32:58 1098
83 2092 Kõik Rodbaver Oksana 01:33:55 1097
84 2042 Kõik Poom Carmel 01:34:08 1096
85 2068 Kõik Reinberg Kristi 01:36:00 1095
86 2114 Kõik Ahu Laila 01:37:57 1094
87 2108 Kõik Ivanova Ksenia 01:39:57 1093
88 2050 Kõik Tigane Andrus 01:44:16 1092
89 2054 Kõik Nõmmik Jaanika Türi Rattaklubi 01:50:24 1091
90 2106 Kõik Skvortsov Daniil 01:52:02 1090
91 2055 Kõik Karus Janika 01:52:20 1089
92 2059 Kõik Välja Maikel Magnus 01:54:04 1088
93 2119 Kõik Pavlov Viktor Äkke Sk 01:59:11 1087
94 2094 Kõik Kulak Vjatšeslav 02:30:46 1086
95 2095 Kõik Kulak Andre 02:30:46 1085
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 21,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2011 Kõik M Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:55:09 1245
2 2010 Kõik M Välja Markus 00:55:12 1240
3 2001 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:55:20 1235
4 2005 Kõik M Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 00:55:21 1230
5 2016 Kõik M Mõttus Matthias 00:58:11 1226
6 2017 Kõik M Fuks Kristjan 00:59:25 1218
7 2012 Kõik M Jürisaar Tauri 01:00:26 1210
8 2049 Kõik M Anipai Meelis 01:00:44 1207
9 2115 Kõik M Treier Eduard cfc 01:02:56 1198
10 2116 Kõik M Rannala Ivar 01:02:56 1195
11 2120 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 01:05:21 1186
12 2020 Kõik M Kõrgesaar Oskar 01:05:27 1183
13 2008 Kõik M Danilas Hans Markus 01:06:29 1180
14 2088 Kõik M Muravev Savelii 01:07:49 1178
15 2089 Kõik M Muravev Aleksei 01:07:51 1176
16 2033 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:08:01 1174
17 2021 Kõik M Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:08:14 1172
18 2030 Kõik M Põldma Henri 01:08:54 1170
19 2123 Kõik M Kaasik Illar 01:09:16 1168
20 2084 Kõik M Laht Reno 01:09:54 1162
21 2067 Kõik M Pruuli Paul 01:11:07 1160
22 2101 Kõik M Altosaar Rain 01:11:38 1156
23 2103 Kõik M Leonov Aleksey 01:11:38 1154
24 2024 Kõik M Raiesmaa Remo Auto Stock Team 01:12:06 1152