Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 27,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:42:15 1510
2 1 Kõik Vaidem Josten FIXUS 01:42:16 1497
3 3 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:42:21 1487
4 6 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:44:31 1477
5 103 Kõik Kupp Artur 01:45:28 1472
6 26 Kõik Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 01:46:12 1470
7 652 Kõik Aus Aaron 01:46:44 1468
8 5 Kõik Ojavere Imre CCRM 01:47:21 1466
9 16 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:47:23 1464
10 28 Kõik Kull Andre CCRM 01:47:25 1462
11 10 Kõik Laas Martin 01:47:29 1463
12 12 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:47:29 1458
13 25 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 01:47:30 1456
14 64 Kõik Mätik Oliver 01:47:30 1454
15 14 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:47:30 1452
16 29 Kõik Lond Rain 01:47:31 1451
17 11 Kõik Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:47:31 1450
18 19 Kõik Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:47:32 1449
19 13 Kõik Malva Margus CCRM 01:47:34 1448
20 41 Kõik Puuorg Johann Mattias 01:47:45 1447
21 56 Kõik Ründva Richard 01:47:45 1446
22 36 Kõik Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 01:47:46 1445
23 30 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:48:01 1444
24 34 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:48:09 1443
25 50 Kõik Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:48:25 1442
26 24 Kõik Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM I 01:48:32 1441
27 18 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:48:40 1440
28 8 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:48:48 1439
29 23 Kõik Maanurm Joonas GTONIC 1 01:48:48 1438
30 21 Kõik Krusemann Magnus VELOPLUS 01:49:16 1437
31 47 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:49:30 1436
32 45 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 01:49:50 1435
33 39 Kõik Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:49:55 1434
34 48 Kõik Karu Virgo 01:50:00 1433
35 37 Kõik Laanemaa Kristjan 01:50:10 1432
36 81 Kõik Poopuu Peeter REDBIKE TEAM II 01:50:13 1431
37 33 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:50:13 1430
38 52 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 01:50:19 1429
39 20 Kõik Post Ken GTONIC 1 01:50:24 1428
40 667 Kõik Köster Artjom Ampler Tartu2024 01:50:24 1427
41 31 Kõik Raid Risto ASTRO BALTICS 01:50:40 1426
42 38 Kõik Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 01:51:10 1425
43 17 Kõik Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:51:42 1424
44 53 Kõik Kiskonen Eero ONNINEN 01:51:42 1423
45 62 Kõik Saar Tõnis Spordiklubi Rakke 01:51:42 1422
46 46 Kõik Tuisk Priit TEAM ANTSLA 01:51:51 1421
47 43 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 01:51:53 1420
48 664 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 01:51:56 1419
49 51 Kõik Kušnir Aleksei ABB 01:52:02 1418
50 44 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 01:52:02 1417
51 60 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM I 01:52:03 1416
52 42 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:52:21 1415
53 138 Kõik Gornischeff Artur BALTIC AGRO / OLIVIA 3 01:52:22 1414
54 79 Kõik Reiska Alar Cristella VT OÜ 01:52:23 1413
55 90 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 01:52:27 1412
56 80 Kõik Uibokand Janelle SPORDIPARTNER RACING GIRLS 01:52:31 1411
57 66 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 01:52:31 1410
58 109 Kõik Kanne Ats 01:52:35 1409
59 145 Kõik Varik Marko Rekord 01:53:03 1408
60 57 Kõik Teder Feeliks HAASLAVA MTB VUNK 01:53:15 1407
61 91 Kõik Jüriso Janis ZRT 01:53:28 1406
62 55 Kõik Vadam Mattias REDBIKE TEAM III 01:54:18 1405
63 98 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 01:54:30 1404
64 67 Kõik Rei Tarmo 01:54:31 1403
65 175 Kõik Kuhi Rainer 01:54:32 1402
66 77 Kõik Lipp Aivar AT SPORT TEAM KIA 01:54:38 1401
67 643 Kõik Algpeus Mati-Evert 01:54:50 1400
68 107 Kõik Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 01:54:56 1399
69 61 Kõik Ennok Tarmo CCRM 01:54:59 1398
70 155 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 01:55:00 1397
71 65 Kõik Kertsman Jaanus ADVENTURES KOSE AMK CT 1 01:55:08 1396
72 78 Kõik Mõttus Mari-Liis 01:55:13 1395
73 119 Kõik Maarits Andres 01:55:20 1394
74 84 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 01:55:32 1393
75 118 Kõik Lepasalu Laura SPORDIPARTNER RACING GIRLS 01:55:35 1392
76 63 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 01:55:36 1391
77 100 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:55:49 1390
78 96 Kõik Rembla Egon 01:55:49 1389
79 58 Kõik Raja Aigar FREESPORT 01:55:56 1388
80 110 Kõik Tonts Raido HAASLAVA MTB VUNK 01:56:02 1387
81 73 Kõik Pikkat Andris HAASLAVA MTB VUNK 01:56:03 1386
82 59 Kõik Kippasto Margo HAASLAVA MTB VUNK 01:56:09 1385
83 121 Kõik Želtov Sergei 01:56:15 1384
84 97 Kõik Pank Ergo GTONIC 1 01:56:24 1383
85 35 Kõik Stüf Erkki FIXUS 01:56:26 1382
86 115 Kõik Tammist Marko 01:56:31 1381
87 75 Kõik Pukk Andre 01:56:33 1380
88 134 Kõik Hinnov Ahti 01:56:34 1379
89 71 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 01:56:37 1378
90 127 Kõik Värv Sander 01:56:43 1377
91 88 Kõik Einroos Evert CCRM2 01:56:47 1376
92 92 Kõik Einroos Raino CCRM2 01:56:49 1375
93 69 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 01:56:56 1374
94 126 Kõik Molev Juri 01:56:57 1373
95 170 Kõik Peenema Reijo FIXUS 01:56:58 1372
96 130 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 01:57:08 1371
97 105 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 01:57:19 1370
98 102 Kõik Lapšin Vladimir 01:57:33 1369
99 117 Kõik Sala Alar 01:57:36 1368
100 131 Kõik Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 01:57:50 1367
101 128 Kõik Remmelg Alari SCHENKER 1 01:57:53 1366
102 124 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 01:57:54 1365
103 154 Kõik Leer Janek CCRM2 01:57:55 1364
104 76 Kõik Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:57:56 1363
105 106 Kõik Oja Andre 01:57:56 1362
106 15 Kõik Saar Sander VELOPLUS 01:58:14 1361
107 153 Kõik Teder Hardi HAASLAVA MTB VUNK 01:58:21 1360
108 111 Kõik Patrenkin Artur Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond 01:58:24 1359
109 133 Kõik Saareoks Janek SCHENKER 1 01:58:25 1358
110 123 Kõik Annus Atter SCHENKER 1 01:58:26 1357
111 152 Kõik Veiler Siim 01:58:30 1356
112 144 Kõik Saarva Silver 01:58:31 1355
113 140 Kõik Klaos Indrek ZRT 01:58:49 1354
114 114 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 01:58:50 1353
115 190 Kõik Rätsep Raul 01:58:54 1352
116 137 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 01:58:54 1351
117 661 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi 01:59:10 1350
118 211 Kõik Tunder Tarmo Stokker 01:59:18 1349
119 209 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 01:59:27 1348
120 185 Kõik Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 01:59:38 1347
121 179 Kõik Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:00:03 1346
122 165 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:00:03 1345
123 40 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:06 1344
124 160 Kõik Rodendau Janno 02:00:18 1343
125 229 Kõik Stepušin Aleksandr 02:00:28 1342
126 89 Kõik Ehrberg Liisa Velohunt ProTeam 02:00:47 1341
127 112 Kõik Kaur Väino FREESPORT 02:00:53 1340
128 148 Kõik Koppel Raimo AT SPORT TEAM KIA 02:01:06 1339
129 116 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:01:13 1338
130 192 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:01:23 1337
131 167 Kõik Koik Kristjan 02:01:38 1336
132 197 Kõik Orav Ingmar 02:01:40 1335
133 166 Kõik Beljajev Vladimir 02:01:46 1334
134 163 Kõik Oja Eero 02:01:52 1333
135 172 Kõik Kuldsepp Kajar 02:01:55 1332
136 177 Kõik Elu Margus AT SPORT TEAM KIA 02:01:56 1331
137 151 Kõik Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:01:56 1330
138 150 Kõik Ester Indrek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:02:12 1329
139 200 Kõik Einroos Henri CCRM2 02:02:26 1328
140 101 Kõik Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:02:26 1327
141 156 Kõik Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:32 1326
142 171 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:02:54 1325
143 242 Kõik Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:55 1324
144 263 Kõik Štšerbakov Martin 02:02:56 1323
145 193 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:03:00 1322
146 212 Kõik Kljujev Sergei 02:03:07 1321
147 142 Kõik Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:03:12 1320
148 159 Kõik Reila Rivo 02:03:12 1319
149 226 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics OÜ 02:03:16 1318
150 161 Kõik Isop Veiko 02:03:23 1317
151 95 Kõik Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:03:24 1316
152 70 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:03:24 1315
153 204 Kõik Luik Alar 02:03:29 1314
154 215 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:03:51 1313
155 174 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:03:59 1312
156 202 Kõik Pops Vahur 02:04:00 1311
157 195 Kõik Paglant Heigo JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:04:09 1310
158 182 Kõik Gorbunov Konstantin 02:04:15 1309
159 108 Kõik Eelma Tõnu 02:04:34 1308
160 249 Kõik Rikkas Henrik 02:04:45 1307
161 162 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:04:49 1306
162 651 Kõik Salum Siim Tripassion Triatloniklubi 02:04:51 1305
163 239 Kõik Põldoja Tauno VK Velron 02:04:51 1304
164 217 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:04:54 1303
165 158 Kõik Sepp Tõnis 02:04:55 1302
166 181 Kõik Kasekamp Andrus 02:04:55 1301
167 291 Kõik Talv Tarvi 02:04:56 1300
168 219 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:05:11 1299
169 201 Kõik Puik Viljar 02:05:14 1298
170 216 Kõik Rassadkin Kalle SPORDIKLUBI IKS 1 02:05:14 1297
171 164 Kõik Luiks Meelis Telia Spordiklubi 02:05:16 1296
172 214 Kõik Jürisaar Merilin 02:05:17 1295
173 199 Kõik Killing Keito Ketspeetrid 02:05:17 1294
174 671 Kõik Mägi Aimur 02:05:21 1293
175 120 Kõik Tamm Bruno CCRM2 02:05:29 1292
176 191 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:05:31 1291
177 265 Kõik Meri Martin Velohunt Proteam 02:05:39 1290
178 136 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM II 02:05:43 1289
179 220 Kõik Hubel Margus 02:05:45 1288
180 210 Kõik Tammisaar Erkki 02:05:47 1287
181 310 Kõik Soonik Kristel Sandra 02:06:03 1286
182 267 Kõik Künnapas Steven 02:06:14 1285
183 676 Kõik Erm Tõnis 02:06:15 1284
184 250 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:06:20 1283
185 228 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:06:23 1282
186 376 Kõik Nomm Margus 02:06:28 1281
187 143 Kõik Valgma Raini SAQ SC 1 02:06:46 1280
188 196 Kõik Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:06:51 1279
189 206 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:07:05 1278
190 232 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:07:05 1277
191 189 Kõik Kriisa Kaido CCRM3 02:07:16 1276
192 49 Kõik Mäeuibo Riko 02:07:17 1275
193 241 Kõik Tšuškin Danek FREESPORT 02:07:37 1274
194 22 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 02:07:38 1273
195 168 Kõik Talumaa Raul CCRM3 02:07:39 1272
196 273 Kõik Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:07:39 1271
197 180 Kõik Kand Peeter VELO CLUBBERS 02:07:45 1270
198 601 Kõik Metsalu Merilin Hawaii Express 02:08:06 1269
199 289 Kõik Gornischeff Feliks BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:08:22 1268
200 334 Kõik Arge Endrus Suusasemud 02:08:34 1267
201 203 Kõik Morgun Timofei ABB 02:08:35 1266
202 149 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:08:41 1265
203 237 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:08:45 1264
204 262 Kõik Mooste Tarmo GTONIC 2 02:08:47 1263
205 227 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:08:47 1262
206 221 Kõik Golovchits Maksim Innopolis Engineering 02:08:50 1261
207 517 Kõik Tomson Mart Veinialbum 02:08:53 1260
208 274 Kõik Leppik Andri 02:08:55 1259
209 230 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:09:02 1258
210 342 Kõik Zeisig Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 02:09:07 1257
211 315 Kõik Nurmsalu Rain SPORDIKLUBI IKS 1 02:09:07 1256
212 320 Kõik Oja Jaan EHL Profiles 02:09:14 1255
213 260 Kõik Vares Ahti ONNINEN 2 02:09:14 1254
214 222 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:09:17 1253
215 238 Kõik Elo Armas GTONIC 2 02:09:28 1252
216 218 Kõik Mets Marko 02:09:34 1251
217 288 Kõik Eenraid Priit 02:09:35 1250
218 213 Kõik Tunder Martin 02:09:45 1249
219 347 Kõik Lensment Tõnu KJK 02:09:47 1248
220 240 Kõik Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:09:49 1247
221 335 Kõik Künnapas Ragnar 02:10:00 1246
222 280 Kõik Valdmaa Risto 02:10:01 1245
223 296 Kõik Kimmel Robert 02:10:07 1244
224 325 Kõik Laanisto Janek 02:10:08 1243
225 336 Kõik Rebas Raido 02:10:09 1242
226 205 Kõik Heinsoo Sander 02:10:12 1241
227 294 Kõik Kivikas Eero 02:10:16 1240
228 314 Kõik Sidorov Vladimir 02:10:18 1239
229 350 Kõik Viirmann Ott HANSAB 02:10:18 1238
230 208 Kõik Puri Karl Hansen 02:10:48 1237
231 194 Kõik Erik Risto 02:10:53 1236
232 207 Kõik Kask Mikko 02:10:57 1235
233 252 Kõik Jaanimets Age VELO CLUBBERS 02:11:00 1234
234 173 Kõik Aros Silver ONNINEN 2 02:11:08 1233
235 293 Kõik Pärn Greg-Emil 02:11:09 1232
236 271 Kõik Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 02:11:19 1231
237 642 Kõik Poopuu Priit 02:11:21 1230
238 414 Kõik Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:11:30 1229
239 85 Kõik Tuisk Aidi Gerde Velohunt ProTeam 02:11:32 1228
240 244 Kõik Laaniste Mart 02:11:40 1227
241 394 Kõik Välk Annes 02:11:45 1226
242 235 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 02:11:48 1225
243 284 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 1 02:11:51 1224
244 321 Kõik Rätsepp Kaido 02:11:55 1223
245 308 Kõik Ellermaa Janno GTONIC 2 02:11:56 1222
246 341 Kõik Kogermann Madis SAQ SC 2 02:12:02 1221
247 283 Kõik Vavilov Dmitri ZRT 02:12:05 1220
248 272 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:12:10 1219
249 264 Kõik Kasumets Kait 02:12:20 1218
250 276 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:34 1217
251 255 Kõik Säälik Marek 02:12:43 1216
252 269 Kõik Laansalu Priit 02:13:03 1215
253 275 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:13:03 1214
254 480 Kõik Tiisvend Jaanus 02:13:09 1213
255 362 Kõik Sigus Martin 02:13:10 1212
256 332 Kõik Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:13:23 1211
257 344 Kõik Dubrov Einar GTONIC 2 02:13:24 1210
258 309 Kõik Roosild Kristjan Wise 02:13:40 1209
259 333 Kõik Metsis Andro 02:13:43 1208
260 339 Kõik Undla Timo ONNINEN 2 02:13:44 1207
261 442 Kõik Palkov Reio 02:13:44 1206
262 330 Kõik Niilus Anne HAUKA VELOKLUBI 02:13:48 1205
263 319 Kõik Strikholm Peeter 02:13:52 1204
264 359 Kõik Luts Taavi Henkel 02:13:54 1203
265 337 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:13:54 1202
266 340 Kõik Eelsaar Alar ENSTO 02:13:59 1201
267 338 Kõik Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 02:14:00 1200
268 353 Kõik Salk Rene LUNA 02:14:00 1199
269 277 Kõik Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:14:06 1198
270 307 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:14:10 1197
271 396 Kõik Merisaar Hallar 02:14:20 1196
272 257 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 1 02:14:23 1195
273 306 Kõik Salus Ardi 02:14:25 1194
274 225 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 2 02:14:28 1193
275 224 Kõik Malsroos Mait 02:14:30 1192
276 259 Kõik Laisaar Janek 02:14:34 1191
277 675 Kõik Saar Ivari 02:14:47 1190
278 380 Kõik Luiga Einar #PaliverEST 02:14:49 1189
279 328 Kõik Lüüsalu Villu 02:14:56 1188
280 371 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN 3 02:14:58 1187
281 351 Kõik Kull Triin 02:15:05 1186
282 312 Kõik Pae Karl 02:15:08 1185
283 385 Kõik Roio Indrek SCHENKER 1 02:15:17 1184
284 298 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:15:22 1183
285 247 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:15:26 1182
286 610 Kõik Vizgirda Siim 02:15:26 1181
287 266 Kõik Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:15:33 1180
288 231 Kõik Kullimaa Karel Projekt O2 02:15:40 1179
289 365 Kõik Paosalu Ranno 02:16:21 1178
290 402 Kõik Laanemets Janar 02:16:27 1177
291 270 Kõik Salumäe Guido RedBike 02:16:32 1176
292 352 Kõik Kesvatera Andres 02:16:33 1175
293 389 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:16:34 1174
294 395 Kõik Meidla Martin Mihkel ONNINEN 2 02:16:34 1173
295 326 Kõik Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADDUCO 02:16:38 1172
296 367 Kõik Krull Kaupo 02:16:50 1171
297 354 Kõik Kaldma Toomas 02:16:58 1170
298 343 Kõik Kurg Toomas 02:17:00 1169
299 582 Kõik Rohtla Hendrik 02:17:14 1168
300 324 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 1 02:17:15 1167
301 358 Kõik Kristal Tõnis ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:17:18 1166
302 243 Kõik Paas Raigo SAQ SC 02:17:25 1165
303 427 Kõik Kiisler Aivar 02:17:41 1164
304 413 Kõik Simulask Agu 02:17:52 1163
305 533 Kõik Lepik Urmas Eesti Energia 02:18:13 1162
306 654 Kõik Vesiaid Taavi Exmet Services OÜ 02:18:17 1161
307 412 Kõik Mägi Madis 02:18:29 1160
308 184 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 02:18:38 1159
309 569 Kõik Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:18:43 1158
310 360 Kõik Vällik Kristjan 02:18:46 1157
311 372 Kõik Mäepea Kaido SCHENKER 1 02:18:55 1156
312 378 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:19:03 1155
313 374 Kõik Malsroos Taavi 02:19:03 1154
314 357 Kõik Alumaa Alar HANSAB 02:19:08 1153
315 346 Kõik Maidla Priit 02:19:09 1152
316 404 Kõik Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:19:10 1151
317 390 Kõik Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:19:11 1150
318 433 Kõik Müürsepp Madis 02:19:11 1149
319 82 Kõik Toome Relika Tripassion Triatloniklubi 02:19:12 1148
320 663 Kõik Kivastik Ivo 02:19:16 1147
321 287 Kõik Palm Veiko 02:19:24 1146
322 278 Kõik Kruusmann Ahto CCRM3 02:19:25 1145
323 361 Kõik Mannima Tatjana Cosmos 02:19:26 1144
324 632 Kõik Tähepõld Janar ENSTO 02:19:28 1143
325 305 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:20:12 1142
326 364 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:20:14 1141
327 399 Kõik Kivipõld Veiko 02:20:22 1140
328 571 Kõik Ester Janno 02:20:24 1139
329 355 Kõik Kuptsov Maksim 02:20:42 1138
330 281 Kõik Saaremäe Liivar ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:20:50 1137
331 370 Kõik Ernits Ardu 11568235 02:20:50 1136
332 419 Kõik Sinik Kristjan 02:20:52 1135
333 441 Kõik Kivistu Eliise SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:20:55 1134
334 384 Kõik Kruustük Janno SAQ SC 2 02:20:56 1133
335 348 Kõik Tammemägi Jaak 02:21:05 1132
336 659 Kõik Reissaar Alari mira 02:21:25 1131
337 405 Kõik Vilpart Toomas 02:21:30 1130
338 657 Kõik Tammaru Madis 02:21:39 1129
339 285 Kõik Malva Leila CCRM3 02:21:43 1128
340 634 Kõik Ambos Uku Karel 02:21:43 1127
341 471 Kõik Tamkivi Tarmo 02:21:45 1126
342 674 Kõik Soom Ahti Sportlove 02:21:58 1125
343 301 Kõik Rozenbergs Gunars 02:22:02 1124
344 460 Kõik Kask Holger RedBike 02:22:05 1123
345 653 Kõik Lauri Tarmo 02:22:06 1122
346 286 Kõik Prants Aivar 02:22:08 1121
347 422 Kõik Kozlov Raul 02:22:11 1120
348 431 Kõik Babic Martin Nortal 02:22:12 1119
349 393 Kõik Stalkov Valmer Baltic Agro / Machinery 02:22:12 1118
350 452 Kõik Märs Sander 02:22:13 1117
351 411 Kõik Meidla Margus ONNINEN 3 02:22:18 1116
352 368 Kõik Puhke Peeter 02:22:44 1115
353 268 Kõik Kollo Tiit FILTER 02:22:47 1114
354 505 Kõik Link Kauri Robur 02:23:02 1113
355 599 Kõik Suvi Toivo 02:23:03 1112
356 469 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:23:03 1111
357 423 Kõik Jürjan Aivar 02:23:28 1110
358 437 Kõik Järve Marek 02:23:47 1109
359 401 Kõik Ellmann Toomas 02:23:50 1108
360 536 Kõik Trofimov Evgeni ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:23:52 1107
361 356 Kõik Kivisiv Oskar REDBIKE TEAM IV 02:24:29 1106
362 369 Kõik Sildaru Kalev 02:24:37 1105
363 426 Kõik Grünberg Risto 02:24:41 1104
364 383 Kõik Fjodorov Nikolai 02:24:44 1103
365 397 Kõik Mikelsaar Andrus 02:24:46 1102
366 453 Kõik Aarma Tarmo ZRT 02:24:53 1101
367 417 Kõik Läänelaid Siim 02:24:58 1100
368 439 Kõik Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:25:02 1099
369 482 Kõik Sarapuu Marek 02:25:18 1098
370 331 Kõik Kasemaa Janno SEB pank 02:25:24 1097
371 475 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:25:29 1096
372 388 Kõik Priks Hanno 02:25:38 1095
373 409 Kõik Grünberg Kati-Riin 02:25:53 1094
374 387 Kõik Tenslind Margus 02:26:02 1093
375 542 Kõik Toots Tanel 02:26:37 1092
376 468 Kõik Lõsov Olev 02:26:42 1091
377 375 Kõik Trestip Janete RR SIPLASED / VITAX 02:26:43 1090
378 403 Kõik Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 02:26:48 1089
379 493 Kõik Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 02:26:52 1088
380 551 Kõik Janno Jaak RR Siplased 02:27:10 1087
381 421 Kõik Eensoo Ardi 02:27:13 1086
382 415 Kõik Kütt Erik 02:27:21 1085
383 617 Kõik Verev Arnold 02:27:25 1084
384 670 Kõik Saun Mart 02:27:27 1083
385 345 Kõik Ilves Filipp VELOPLUS 02:27:35 1082
386 470 Kõik Kristal Kaspar ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:27:39 1081
387 377 Kõik Oruste Andrus 02:27:42 1080
388 615 Kõik Kukuškin Marko 02:27:43 1079
389 677 Kõik Mätik Olavi 02:27:45 1078
390 501 Kõik Ründva Olavi 02:27:53 1077
391 646 Kõik Islevskii Jan Sportland Eesti 02:28:12 1076
392 613 Kõik Hein Rene 02:28:14 1075
393 457 Kõik Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 02:28:16 1074
394 443 Kõik Hermat Kaido 02:28:27 1073
395 464 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:28:30 1072
396 530 Kõik Kajakas Indrek ZRT 02:28:36 1071
397 640 Kõik Vatsk Reigo 02:28:40 1070
398 418 Kõik Vallik Kenneth 02:28:46 1069
399 479 Kõik Kelement Martin Team Kaitsevägi 02:29:01 1068
400 408 Kõik Hein Rain Team Kaitsevägi 02:29:02 1067
401 512 Kõik Karlis Veiko 02:29:05 1066
402 440 Kõik Alasoo Tarmo SAQ SC 2 02:29:10 1065
403 514 Kõik Venno Valdek 02:29:13 1064
404 665 Kõik Guštšin Janos 02:29:29 1063
405 481 Kõik Schmidt Kaarel SPORDIKLUBI IKS 2 02:29:31 1062
406 477 Kõik Kaljulaid Kersti SPORDIKLUBI IKS 1 02:29:31 1061
407 500 Kõik Vippul Martin 02:29:31 1060
408 447 Kõik Vilson Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 02:29:31 1059
409 498 Kõik Lodjak Lauri YIT 02:29:34 1058
410 449 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:29:47 1057
411 432 Kõik Heinrichsen Tanel 02:30:12 1056
412 465 Kõik Agar Ivar SUPLUSE VIIS 02:30:22 1055
413 507 Kõik Mikkor Ergo 02:30:27 1054
414 523 Kõik Kiisk Marto SCHENKER 2 02:30:29 1053
415 425 Kõik Bulak Raiki 02:30:53 1052
416 515 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:31:00 1051
417 461 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:31:03 1050
418 504 Kõik Puri Tarvo 02:31:04 1049
419 446 Kõik Lipvars Jaanus RTS 02:31:24 1048
420 508 Kõik Otsa Arne 02:31:30 1047
421 496 Kõik Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 02:31:34 1046
422 497 Kõik Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 02:31:34 1045
423 462 Kõik Klaaser Gert 02:31:44 1044
424 602 Kõik Kuus Jürgen 02:31:59 1043
425 669 Kõik Pilve Veiko 02:32:16 1042
426 491 Kõik Volts Ainars 02:32:18 1041
427 636 Kõik Agu Markus 02:32:29 1040
428 485 Kõik Jürjan Taavi 02:32:29 1039
429 373 Kõik Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 02:32:51 1038
430 329 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:33:08 1037
431 454 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:33:14 1036
432 503 Kõik Piilberg Juhan Sportlove 02:33:22 1035
433 510 Kõik Põldoja Hendrik 02:33:33 1034
434 525 Kõik Pärtel Taimar 02:34:05 1033
435 438 Kõik Fuks Vahur 02:34:08 1032
436 545 Kõik Tamm Peeter 02:34:14 1031
437 555 Kõik Jürisaar Meelis 02:34:18 1030
438 558 Kõik Povaljuhhin Aleksandr Oü JOT Eesti 02:34:28 1029
439 406 Kõik Agu Mairold 02:34:44 1028
440 473 Kõik Luiks Ülle 02:35:11 1027
441 655 Kõik Vesiaid Herman Exmet Services OÜ 02:35:24 1026
442 553 Kõik Saliste Tarmo 02:35:38 1025
443 520 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 02:35:54 1024
444 490 Kõik Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:36:32 1023
445 488 Kõik Suurkivi Tauno 02:36:39 1022
446 550 Kõik Vainu Marko 02:37:54 1021
447 494 Kõik Rohtma Valdek Sportland Team 02:38:04 1020
448 455 Kõik Kivimäe Karmo 02:38:20 1019
449 486 Kõik Nikolajev Raul Enersense 02:38:34 1018
450 430 Kõik Voolma Epp SAQ SC 02:38:50 1017
451 478 Kõik Jürgenson Rainer 02:38:51 1016
452 487 Kõik Eeriksoo Indrek 02:39:05 1015
453 516 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 02:39:34 1014
454 647 Kõik Männik Reiko sportland 02:39:36 1013
455 554 Kõik Räni Riho 02:39:51 1012
456 541 Kõik Jaaku Mati 02:39:56 1011
457 660 Kõik Ristmets Margus 02:40:05 1010
458 540 Kõik Ahu Ülo 02:40:30 1009
459 666 Kõik Virkepuu Mihkel 02:40:31 1008
460 539 Kõik Udumäe Kaisi GTONIC 2 02:40:38 1007
461 466 Kõik Järveoja Jaanus eraisik 02:41:03 1006
462 579 Kõik Veidemann Toomas 02:41:15 1005
463 638 Kõik Karu Üllar 02:41:37 1004
464 528 Kõik Kull Kaspar SCHENKER 2 02:42:08 1003
465 668 Kõik Kase Andres Opstar Profit 02:42:17 1002
466 521 Kõik Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 02:43:19 1001
467 543 Kõik Lepik Hillar 02:43:32 1000
468 492 Kõik Võsu Jaan 02:43:36 999
469 502 Kõik Tikko Rauno 02:44:11 998
470 562 Kõik Jõõger Kulvo 02:44:52 997
471 463 Kõik Kauk Anti CCRM3 02:45:35 996
472 673 Kõik Vonk Andrus 02:46:26 995
473 552 Kõik Plovits Kaido TEHIK 02:46:48 994
474 303 Kõik Mäekivi Andres HAASLAVA MTB CHILL 02:47:08 993
475 495 Kõik Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 02:47:09 992
476 526 Kõik Pauklin Roland Telia 02:47:22 991
477 556 Kõik Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 02:47:36 990
478 561 Kõik Kiisk Katrin 02:48:02 989
479 656 Kõik Lass Magnus 02:48:08 988
480 587 Kõik Maksimenko Aleksei Vertex 02:49:01 987
481 506 Kõik Oja Sten 02:49:09 986
482 627 Kõik Õun Oscar e-Residency 02:49:33 985
483 538 Kõik Kilter Jana 02:50:05 984
484 568 Kõik Paal Peet 02:51:02 983
485 662 Kõik Jõul Joel Norma Orienteerumisklubi 02:51:04 982
486 573 Kõik Koger Lauri OTEPÄÄ VÄNDAD 02:51:56 981
487 548 Kõik Aasma Jan 02:51:58 980
488 532 Kõik Abras Hanno 02:52:33 979
489 524 Kõik Holm Henri SUPLUSE VIIS 02:52:37 978
490 645 Kõik Toobal Kermo 02:52:42 977
491 577 Kõik Prokuda Markus Sportland Team 02:53:00 976
492 519 Kõik Rannu Ardo Warren Teed OÜ 02:53:06 975
493 589 Kõik Pällo Arnel 02:53:41 974
494 576 Kõik Rosen Christopher-Magnus Sportland Eesti AS 02:55:27 973
495 547 Kõik Kampus Roman HÕBELÕNG 02:56:36 972
496 626 Kõik Jahilo Valdo Tervise Arengu Instituut 02:57:57 971
497 596 Kõik Gerndorf Urmas 02:58:15 970
498 565 Kõik Jaska Kristel RixRatas 02:59:15 969
499 564 Kõik Haarde Maiken 02:59:22 968
500 678 Kõik Uustalu Meelis Habaja RSK 03:00:23 967
501 535 Kõik Joorits Jüri HANSAB 03:01:21 966
502 559 Kõik Teder Piret HAASLAVA MTB CHILL 03:02:44 965
503 639 Kõik Saue Marko MR 03:02:53 964
504 641 Kõik Kiigemägi Veljo 03:02:53 963
505 635 Kõik Kask Risto 03:03:10 962
506 566 Kõik Kilter Jako 03:08:16 961
507 572 Kõik Kerner Anabel-Carmen ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:09:35 960
508 637 Kõik Aalmann Martin 03:11:10 959
509 650 Kõik Balõnski Janek 03:15:22 958
510 649 Kõik Balõnski Joosep 03:15:22 957
511 658 Kõik Kiusalaas Tiia 03:26:16 956
512 583 Kõik Raitviir Erik velo clubbers 03:26:23 955
513 614 Kõik Janis Kaijus 03:26:45 954
514 648 Kõik Tšugunov Aleksandr 03:34:01 953
515 672 Kõik Laugesaar Liina 03:44:00 952
516 592 Kõik Ignatjeva Marju 03:45:04 951
517 590 Kõik Teearu Tiina 03:46:01 950
518 467 Kõik Künnapuu Kertu 03:47:15 949
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 27,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:42:15 1510
2 1 Kõik M Vaidem Josten FIXUS 01:42:16 1497
3 3 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:42:21 1487
4 6 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:44:31 1477
5 103 Kõik M Kupp Artur 01:45:28 1472
6 26 Kõik M Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 01:46:12 1470
7 652 Kõik M Aus Aaron 01:46:44 1468
8 5 Kõik M Ojavere Imre CCRM 01:47:21 1466
9 16 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:47:23 1464
10 28 Kõik M Kull Andre CCRM 01:47:25 1462
11 10 Kõik M Laas Martin 01:47:29 1463
12 12 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:47:29 1458
13 25 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 01:47:30 1456
14 64 Kõik M Mätik Oliver 01:47:30 1454
15 14 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:47:30 1452
16 29 Kõik M Lond Rain 01:47:31 1451
17 11 Kõik M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:47:31 1450
18 19 Kõik M Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:47:32 1449
19 13 Kõik M Malva Margus CCRM 01:47:34 1448
20 41 Kõik M Puuorg Johann Mattias 01:47:45 1447
21 56 Kõik M Ründva Richard 01:47:45 1446
22 36 Kõik M Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 01:47:46 1445
23 30 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:48:01 1444
24 34 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:48:09 1443
25 50 Kõik M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:48:25 1442
26 24 Kõik M Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM I 01:48:32 1441
27 18 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:48:40 1440
28 8 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:48:48 1439
29 23 Kõik M Maanurm Joonas GTONIC 1 01:48:48 1438
30 21 Kõik M Krusemann Magnus VELOPLUS 01:49:16 1437
31 47 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:49:30 1436
32 45 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 01:49:50 1435
33 39 Kõik M Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:49:55 1434
34 48 Kõik M Karu Virgo 01:50:00 1433
35 37 Kõik M Laanemaa Kristjan 01:50:10 1432
36 81 Kõik M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM II 01:50:13 1431
37 33 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:50:13 1430
38 52 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 01:50:19 1429
39 20 Kõik M Post Ken GTONIC 1 01:50:24 1428
40 667 Kõik M Köster Artjom Ampler Tartu2024 01:50:24 1427
41 31 Kõik M Raid Risto ASTRO BALTICS 01:50:40 1426
42 38 Kõik M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 01:51:10 1425
43 17 Kõik M Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:51:42 1424
44 53 Kõik M Kiskonen Eero ONNINEN 01:51:42 1423
45 62 Kõik M Saar Tõnis Spordiklubi Rakke 01:51:42 1422
46 46 Kõik M Tuisk Priit TEAM ANTSLA 01:51:51 1421
47 43 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 01:51:53 1420
48 664 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 01:51:56 1419
49 51 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 01:52:02 1418
50 44 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 01:52:02 1417
51 60 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM I 01:52:03 1416
52 42 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:52:21 1415
53 138 Kõik M Gornischeff Artur BALTIC AGRO / OLIVIA 3 01:52:22 1414
54 79 Kõik M Reiska Alar Cristella VT OÜ 01:52:23 1413
55 90 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 01:52:27 1412
56 66 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 01:52:31 1410
57 109 Kõik M Kanne Ats 01:52:35 1409
58 145 Kõik M Varik Marko Rekord 01:53:03 1408
59 57 Kõik M Teder Feeliks HAASLAVA MTB VUNK 01:53:15 1407
60 91 Kõik M Jüriso Janis ZRT 01:53:28 1406
61 55 Kõik M Vadam Mattias REDBIKE TEAM III 01:54:18 1405
62 98 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 01:54:30 1404
63 67 Kõik M Rei Tarmo 01:54:31 1403
64 175 Kõik M Kuhi Rainer 01:54:32 1402
65 77 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT TEAM KIA 01:54:38 1401
66 643 Kõik M Algpeus Mati-Evert 01:54:50 1400
67 107 Kõik M Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 01:54:56 1399
68 61 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 01:54:59 1398
69 155 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 01:55:00 1397
70 65 Kõik M Kertsman Jaanus ADVENTURES KOSE AMK CT 1 01:55:08 1396
71 119 Kõik M Maarits Andres 01:55:20 1394
72 84 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 01:55:32 1393
73 63 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 01:55:36 1391
74 100 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:55:49 1390
75 96 Kõik M Rembla Egon 01:55:49 1389
76 58 Kõik M Raja Aigar FREESPORT 01:55:56 1388
77 110 Kõik M Tonts Raido HAASLAVA MTB VUNK 01:56:02 1387
78 73 Kõik M Pikkat Andris HAASLAVA MTB VUNK 01:56:03 1386
79 59 Kõik M Kippasto Margo HAASLAVA MTB VUNK 01:56:09 1385
80 121 Kõik M Želtov Sergei 01:56:15 1384
81 97 Kõik M Pank Ergo GTONIC 1 01:56:24 1383
82 35 Kõik M Stüf Erkki FIXUS 01:56:26 1382
83 115 Kõik M Tammist Marko 01:56:31 1381
84 75 Kõik M Pukk Andre 01:56:33 1380
85 134 Kõik M Hinnov Ahti 01:56:34 1379
86 71 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 01:56:37 1378
87 127 Kõik M Värv Sander 01:56:43 1377
88 88 Kõik M Einroos Evert CCRM2 01:56:47 1376
89 92 Kõik M Einroos Raino CCRM2 01:56:49 1375
90 126 Kõik M Molev Juri 01:56:57 1373
91 170 Kõik M Peenema Reijo FIXUS 01:56:58 1372
92 130 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 01:57:08 1371
93 105 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 01:57:19 1370
94 102 Kõik M Lapšin Vladimir 01:57:33 1369
95 117 Kõik M Sala Alar 01:57:36 1368
96 131 Kõik M Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 01:57:50 1367
97 128 Kõik M Remmelg Alari SCHENKER 1 01:57:53 1366
98 124 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 01:57:54 1365
99 154 Kõik M Leer Janek CCRM2 01:57:55 1364
100 76 Kõik M Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:57:56 1363
101 106 Kõik M Oja Andre 01:57:56 1362
102 15 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 01:58:14 1361
103 153 Kõik M Teder Hardi HAASLAVA MTB VUNK 01:58:21 1360
104 111 Kõik M Patrenkin Artur Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond 01:58:24 1359
105 133 Kõik M Saareoks Janek SCHENKER 1 01:58:25 1358
106 123 Kõik M Annus Atter SCHENKER 1 01:58:26 1357
107 152 Kõik M Veiler Siim 01:58:30 1356
108 144 Kõik M Saarva Silver 01:58:31 1355
109 140 Kõik M Klaos Indrek ZRT 01:58:49 1354
110 114 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 01:58:50 1353
111 190 Kõik M Rätsep Raul 01:58:54 1352
112 137 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 01:58:54 1351
113 661 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi 01:59:10 1350
114 211 Kõik M Tunder Tarmo Stokker 01:59:18 1349
115 209 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 01:59:27 1348
116 185 Kõik M Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 01:59:38 1347
117 179 Kõik M Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:00:03 1346
118 165 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:00:03 1345
119 40 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:06 1344
120 160 Kõik M Rodendau Janno 02:00:18 1343
121 229 Kõik M Stepušin Aleksandr 02:00:28 1342
122 112 Kõik M Kaur Väino FREESPORT 02:00:53 1340
123 148 Kõik M Koppel Raimo AT SPORT TEAM KIA 02:01:06 1339
124 116 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:01:13 1338
125 192 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:01:23 1337
126 167 Kõik M Koik Kristjan 02:01:38 1336
127 197 Kõik M Orav Ingmar 02:01:40 1335
128 166 Kõik M Beljajev Vladimir 02:01:46 1334
129 163 Kõik M Oja Eero 02:01:52 1333
130 172 Kõik M Kuldsepp Kajar 02:01:55 1332
131 177 Kõik M Elu Margus AT SPORT TEAM KIA 02:01:56 1331
132 151 Kõik M Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:01:56 1330
133 150 Kõik M Ester Indrek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:02:12 1329
134 200 Kõik M Einroos Henri CCRM2 02:02:26 1328
135 101 Kõik M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:02:26 1327
136 156 Kõik M Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:32 1326
137 171 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:02:54 1325
138 242 Kõik M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:55 1324
139 263 Kõik M Štšerbakov Martin 02:02:56 1323
140 193 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:03:00 1322
141 212 Kõik M Kljujev Sergei 02:03:07 1321
142 142 Kõik M Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:03:12 1320
143 159 Kõik M Reila Rivo 02:03:12 1319
144 226 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics OÜ 02:03:16 1318
145 161 Kõik M Isop Veiko 02:03:23 1317
146 95 Kõik M Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:03:24 1316
147 70 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:03:24 1315
148 204 Kõik M Luik Alar 02:03:29 1314
149 215 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:03:51 1313
150 202 Kõik M Pops Vahur 02:04:00 1311
151 195 Kõik M Paglant Heigo JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:04:09 1310
152 182 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:04:15 1309
153 108 Kõik M Eelma Tõnu 02:04:34 1308
154 249 Kõik M Rikkas Henrik 02:04:45 1307
155 651 Kõik M Salum Siim Tripassion Triatloniklubi 02:04:51 1305
156 239 Kõik M Põldoja Tauno VK Velron 02:04:51 1304
157 217 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:04:54 1303
158 158 Kõik M Sepp Tõnis 02:04:55 1302
159 181 Kõik M Kasekamp Andrus 02:04:55 1301
160 291 Kõik M Talv Tarvi 02:04:56 1300
161 201 Kõik M Puik Viljar 02:05:14 1298
162 216 Kõik M Rassadkin Kalle SPORDIKLUBI IKS 1 02:05:14 1297
163 164 Kõik M Luiks Meelis Telia Spordiklubi 02:05:16 1296
164 199 Kõik M Killing Keito Ketspeetrid 02:05:17 1294
165 671 Kõik M Mägi Aimur 02:05:21 1293
166 120 Kõik M Tamm Bruno CCRM2 02:05:29 1292
167 191 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:05:31 1291
168 265 Kõik M Meri Martin Velohunt Proteam 02:05:39 1290
169 136 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM II 02:05:43 1289
170 220 Kõik M Hubel Margus 02:05:45 1288
171 210 Kõik M Tammisaar Erkki 02:05:47 1287
172 267 Kõik M Künnapas Steven 02:06:14 1285
173 676 Kõik M Erm Tõnis 02:06:15 1284
174 250 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:06:20 1283
175 228 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:06:23 1282
176 376 Kõik M Nomm Margus 02:06:28 1281
177 143 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 1 02:06:46 1280
178 206 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:07:05 1278
179 232 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:07:05 1277
180 189 Kõik M Kriisa Kaido CCRM3 02:07:16 1276
181 49 Kõik M Mäeuibo Riko 02:07:17 1275
182 241 Kõik M Tšuškin Danek FREESPORT 02:07:37 1274
183 22 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 02:07:38 1273
184 168 Kõik M Talumaa Raul CCRM3 02:07:39 1272
185 273 Kõik M Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:07:39 1271
186 180 Kõik M Kand Peeter VELO CLUBBERS 02:07:45 1270
187 289 Kõik M Gornischeff Feliks BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:08:22 1268
188 334 Kõik M Arge Endrus Suusasemud 02:08:34 1267
189 203 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:08:35 1266
190 149 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:08:41 1265
191 237 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:08:45 1264
192 262 Kõik M Mooste Tarmo GTONIC 2 02:08:47 1263
193 227 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:08:47 1262
194 221 Kõik M Golovchits Maksim Innopolis Engineering 02:08:50 1261
195 517 Kõik M Tomson Mart Veinialbum 02:08:53 1260
196 274 Kõik M Leppik Andri 02:08:55 1259
197 230 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:09:02 1258
198 342 Kõik M Zeisig Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 02:09:07 1257
199 315 Kõik M Nurmsalu Rain SPORDIKLUBI IKS 1 02:09:07 1256
200 320 Kõik M Oja Jaan EHL Profiles 02:09:14 1255
201 260 Kõik M Vares Ahti ONNINEN 2 02:09:14 1254
202 222 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:09:17 1253
203 238 Kõik M Elo Armas GTONIC 2 02:09:28 1252
204 218 Kõik M Mets Marko 02:09:34 1251
205 288 Kõik M Eenraid Priit 02:09:35 1250
206 213 Kõik M Tunder Martin 02:09:45 1249
207 347 Kõik M Lensment Tõnu KJK 02:09:47 1248
208 240 Kõik M Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:09:49 1247
209 335 Kõik M Künnapas Ragnar 02:10:00 1246
210 280 Kõik M Valdmaa Risto 02:10:01 1245
211 296 Kõik M Kimmel Robert 02:10:07 1244
212 325 Kõik M Laanisto Janek 02:10:08 1243
213 336 Kõik M Rebas Raido 02:10:09 1242
214 205 Kõik M Heinsoo Sander 02:10:12 1241
215 294 Kõik M Kivikas Eero 02:10:16 1240
216 314 Kõik M Sidorov Vladimir 02:10:18 1239
217 350 Kõik M Viirmann Ott HANSAB 02:10:18 1238
218 208 Kõik M Puri Karl Hansen 02:10:48 1237
219 194 Kõik M Erik Risto 02:10:53 1236
220 207 Kõik M Kask Mikko 02:10:57 1235
221 173 Kõik M Aros Silver ONNINEN 2 02:11:08 1233
222 293 Kõik M Pärn Greg-Emil 02:11:09 1232
223 642 Kõik M Poopuu Priit 02:11:21 1230
224 414 Kõik M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:11:30 1229
225 244 Kõik M Laaniste Mart 02:11:40 1227
226 394 Kõik M Välk Annes 02:11:45 1226
227 235 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 02:11:48 1225
228 284 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 1 02:11:51 1224
229 321 Kõik M Rätsepp Kaido 02:11:55 1223
230 308 Kõik M Ellermaa Janno GTONIC 2 02:11:56 1222
231 341 Kõik M Kogermann Madis SAQ SC 2 02:12:02 1221
232 283 Kõik M Vavilov Dmitri ZRT 02:12:05 1220
233 264 Kõik M Kasumets Kait 02:12:20 1218
234 276 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:34 1217
235 255 Kõik M Säälik Marek 02:12:43 1216
236 269 Kõik M Laansalu Priit 02:13:03 1215
237 480 Kõik M Tiisvend Jaanus 02:13:09 1213
238 362 Kõik M Sigus Martin 02:13:10 1212
239 332 Kõik M Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:13:23 1211
240 344 Kõik M Dubrov Einar GTONIC 2 02:13:24 1210
241 309 Kõik M Roosild Kristjan Wise 02:13:40 1209
242 333 Kõik M Metsis Andro 02:13:43 1208
243 339 Kõik M Undla Timo ONNINEN 2 02:13:44 1207
244 442 Kõik M Palkov Reio 02:13:44 1206
245 319 Kõik M Strikholm Peeter 02:13:52 1204
246 359 Kõik M Luts Taavi Henkel 02:13:54 1203
247 337 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:13:54 1202
248 340 Kõik M Eelsaar Alar ENSTO 02:13:59 1201
249 338 Kõik M Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 02:14:00 1200
250 353 Kõik M Salk Rene LUNA 02:14:00 1199
251 277 Kõik M Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:14:06 1198
252 307 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:14:10 1197
253 396 Kõik M Merisaar Hallar 02:14:20 1196
254 257 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 1 02:14:23 1195
255 306 Kõik M Salus Ardi 02:14:25 1194
256 225 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 2 02:14:28 1193
257 224 Kõik M Malsroos Mait 02:14:30 1192
258 259 Kõik M Laisaar Janek 02:14:34 1191
259 675 Kõik M Saar Ivari 02:14:47 1190
260 380 Kõik M Luiga Einar #PaliverEST 02:14:49 1189
261 328 Kõik M Lüüsalu Villu 02:14:56 1188
262 371 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN 3 02:14:58 1187
263 312 Kõik M Pae Karl 02:15:08 1185
264 385 Kõik M Roio Indrek SCHENKER 1 02:15:17 1184
265 247 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:15:26 1182
266 610 Kõik M Vizgirda Siim 02:15:26 1181
267 266 Kõik M Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:15:33 1180
268 231 Kõik M Kullimaa Karel Projekt O2 02:15:40 1179
269 365 Kõik M Paosalu Ranno 02:16:21 1178
270 402 Kõik M Laanemets Janar 02:16:27 1177
271 270 Kõik M Salumäe Guido RedBike 02:16:32 1176
272 352 Kõik M Kesvatera Andres 02:16:33 1175
273 389 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:16:34 1174
274 395 Kõik M Meidla Martin Mihkel ONNINEN 2 02:16:34 1173
275 326 Kõik M Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADDUCO 02:16:38 1172
276 367 Kõik M Krull Kaupo 02:16:50 1171
277 354 Kõik M Kaldma Toomas 02:16:58 1170
278 343 Kõik M Kurg Toomas 02:17:00 1169
279 582 Kõik M Rohtla Hendrik 02:17:14 1168
280 324 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 1 02:17:15 1167
281 358 Kõik M Kristal Tõnis ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:17:18 1166
282 243 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 02:17:25 1165
283 427 Kõik M Kiisler Aivar 02:17:41 1164
284 413 Kõik M Simulask Agu 02:17:52 1163
285 533 Kõik M Lepik Urmas Eesti Energia 02:18:13 1162
286 654 Kõik M Vesiaid Taavi Exmet Services OÜ 02:18:17 1161
287 412 Kõik M Mägi Madis 02:18:29 1160
288 184 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 02:18:38 1159
289 569 Kõik M Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:18:43 1158
290 360 Kõik M Vällik Kristjan 02:18:46 1157
291 372 Kõik M Mäepea Kaido SCHENKER 1 02:18:55 1156
292 378 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:19:03 1155
293 374 Kõik M Malsroos Taavi 02:19:03 1154
294 357 Kõik M Alumaa Alar HANSAB 02:19:08 1153
295 346 Kõik M Maidla Priit 02:19:09 1152
296 404 Kõik M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:19:10 1151
297 390 Kõik M Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:19:11 1150
298 433 Kõik M Müürsepp Madis 02:19:11 1149
299 663 Kõik M Kivastik Ivo 02:19:16 1147
300 287 Kõik M Palm Veiko 02:19:24 1146
301 278 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM3 02:19:25 1145
302 632 Kõik M Tähepõld Janar ENSTO 02:19:28 1143
303 305 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:20:12 1142
304 364 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:20:14 1141
305 399 Kõik M Kivipõld Veiko 02:20:22 1140
306 571 Kõik M Ester Janno 02:20:24 1139
307 355 Kõik M Kuptsov Maksim 02:20:42 1138
308 281 Kõik M Saaremäe Liivar ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:20:50 1137
309 370 Kõik M Ernits Ardu 11568235 02:20:50 1136
310 419 Kõik M Sinik Kristjan 02:20:52 1135
311 384 Kõik M Kruustük Janno SAQ SC 2 02:20:56 1133
312 348 Kõik M Tammemägi Jaak 02:21:05 1132
313 659 Kõik M Reissaar Alari mira 02:21:25 1131
314 405 Kõik M Vilpart Toomas 02:21:30 1130
315 657 Kõik M Tammaru Madis 02:21:39 1129
316 634 Kõik M Ambos Uku Karel 02:21:43 1127
317 471 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:21:45 1126
318 674 Kõik M Soom Ahti Sportlove 02:21:58 1125
319 301 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:22:02 1124
320 460 Kõik M Kask Holger RedBike 02:22:05 1123
321 653 Kõik M Lauri Tarmo 02:22:06 1122
322 286 Kõik M Prants Aivar 02:22:08 1121
323 422 Kõik M Kozlov Raul 02:22:11 1120
324 431 Kõik M Babic Martin Nortal 02:22:12 1119
325 393 Kõik M Stalkov Valmer Baltic Agro / Machinery 02:22:12 1118
326 452 Kõik M Märs Sander 02:22:13 1117
327 411 Kõik M Meidla Margus ONNINEN 3 02:22:18 1116
328 368 Kõik M Puhke Peeter 02:22:44 1115
329 268 Kõik M Kollo Tiit FILTER 02:22:47 1114
330 505 Kõik M Link Kauri Robur 02:23:02 1113
331 599 Kõik M Suvi Toivo 02:23:03 1112
332 469 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:23:03 1111
333 423 Kõik M Jürjan Aivar 02:23:28 1110
334 437 Kõik M Järve Marek 02:23:47 1109
335 401 Kõik M Ellmann Toomas 02:23:50 1108
336 536 Kõik M Trofimov Evgeni ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:23:52 1107
337 356 Kõik M Kivisiv Oskar REDBIKE TEAM IV 02:24:29 1106
338 369 Kõik M Sildaru Kalev 02:24:37 1105
339 426 Kõik M Grünberg Risto 02:24:41 1104
340 383 Kõik M Fjodorov Nikolai 02:24:44 1103
341 397 Kõik M Mikelsaar Andrus 02:24:46 1102
342 453 Kõik M Aarma Tarmo ZRT 02:24:53 1101
343 417 Kõik M Läänelaid Siim 02:24:58 1100
344 439 Kõik M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 02:25:02 1099
345 482 Kõik M Sarapuu Marek 02:25:18 1098
346 331 Kõik M Kasemaa Janno SEB pank 02:25:24 1097
347 475 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:25:29 1096
348 388 Kõik M Priks Hanno 02:25:38 1095
349 387 Kõik M Tenslind Margus 02:26:02 1093
350 542 Kõik M Toots Tanel 02:26:37 1092
351 468 Kõik M Lõsov Olev 02:26:42 1091
352 403 Kõik M Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 02:26:48 1089
353 493 Kõik M Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 02:26:52 1088
354 551 Kõik M Janno Jaak RR Siplased 02:27:10 1087
355 421 Kõik M Eensoo Ardi 02:27:13 1086
356 415 Kõik M Kütt Erik 02:27:21 1085
357 617 Kõik M Verev Arnold 02:27:25 1084
358 670 Kõik M Saun Mart 02:27:27 1083
359 345 Kõik M Ilves Filipp VELOPLUS 02:27:35 1082
360 470 Kõik M Kristal Kaspar ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:27:39 1081
361 377 Kõik M Oruste Andrus 02:27:42 1080
362 615 Kõik M Kukuškin Marko 02:27:43 1079
363 677 Kõik M Mätik Olavi 02:27:45 1078
364 501 Kõik M Ründva Olavi 02:27:53 1077
365 646 Kõik M Islevskii Jan Sportland Eesti 02:28:12 1076
366 613 Kõik M Hein Rene 02:28:14 1075
367 457 Kõik M Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 02:28:16 1074
368 443 Kõik M Hermat Kaido 02:28:27 1073
369 464 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:28:30 1072
370 530 Kõik M Kajakas Indrek ZRT 02:28:36 1071
371 640 Kõik M Vatsk Reigo 02:28:40 1070
372 418 Kõik M Vallik Kenneth 02:28:46 1069
373 479 Kõik M Kelement Martin Team Kaitsevägi 02:29:01 1068
374 408 Kõik M Hein Rain Team Kaitsevägi 02:29:02 1067
375 512 Kõik M Karlis Veiko 02:29:05 1066
376 440 Kõik M Alasoo Tarmo SAQ SC 2 02:29:10 1065
377 514 Kõik M Venno Valdek 02:29:13 1064
378 665 Kõik M Guštšin Janos 02:29:29 1063
379 481 Kõik M Schmidt Kaarel SPORDIKLUBI IKS 2 02:29:31 1062
380 500 Kõik M Vippul Martin 02:29:31 1060
381 447 Kõik M Vilson Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 02:29:31 1059
382 498 Kõik M Lodjak Lauri YIT 02:29:34 1058
383 449 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:29:47 1057
384 432 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:30:12 1056
385 465 Kõik M Agar Ivar SUPLUSE VIIS 02:30:22 1055
386 507 Kõik M Mikkor Ergo 02:30:27 1054
387 523 Kõik M Kiisk Marto SCHENKER 2 02:30:29 1053
388 425 Kõik M Bulak Raiki 02:30:53 1052
389 515 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:31:00 1051
390 504 Kõik M Puri Tarvo 02:31:04 1049
391 446 Kõik M Lipvars Jaanus RTS 02:31:24 1048
392 508 Kõik M Otsa Arne 02:31:30 1047
393 496 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 02:31:34 1046
394 497 Kõik M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 02:31:34 1045
395 462 Kõik M Klaaser Gert 02:31:44 1044
396 602 Kõik M Kuus Jürgen 02:31:59 1043
397 669 Kõik M Pilve Veiko 02:32:16 1042
398 491 Kõik M Volts Ainars 02:32:18 1041
399 636 Kõik M Agu Markus 02:32:29 1040
400 485 Kõik M Jürjan Taavi 02:32:29 1039
401 373 Kõik M Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 02:32:51 1038
402 329 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:33:08 1037
403 503 Kõik M Piilberg Juhan Sportlove 02:33:22 1035
404 510 Kõik M Põldoja Hendrik 02:33:33 1034
405 525 Kõik M Pärtel Taimar 02:34:05 1033
406 438 Kõik M Fuks Vahur 02:34:08 1032
407 545 Kõik M Tamm Peeter 02:34:14 1031
408 555 Kõik M Jürisaar Meelis 02:34:18 1030
409 558 Kõik M Povaljuhhin Aleksandr Oü JOT Eesti 02:34:28 1029
410 406 Kõik M Agu Mairold 02:34:44 1028
411 655 Kõik M Vesiaid Herman Exmet Services OÜ 02:35:24 1026
412 553 Kõik M Saliste Tarmo 02:35:38 1025
413 520 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 02:35:54 1024
414 490 Kõik M Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:36:32 1023
415 488 Kõik M Suurkivi Tauno 02:36:39 1022
416 550 Kõik M Vainu Marko 02:37:54 1021
417 494 Kõik M Rohtma Valdek Sportland Team 02:38:04 1020
418 455 Kõik M Kivimäe Karmo 02:38:20 1019
419 486 Kõik M Nikolajev Raul Enersense 02:38:34 1018
420 478 Kõik M Jürgenson Rainer 02:38:51 1016
421 487 Kõik M Eeriksoo Indrek 02:39:05 1015
422 516 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 02:39:34 1014
423 647 Kõik M Männik Reiko sportland 02:39:36 1013
424 554 Kõik M Räni Riho 02:39:51 1012
425 541 Kõik M Jaaku Mati 02:39:56 1011
426 660 Kõik M Ristmets Margus 02:40:05 1010
427 540 Kõik M Ahu Ülo 02:40:30 1009
428 666 Kõik M Virkepuu Mihkel 02:40:31 1008
429 466 Kõik M Järveoja Jaanus eraisik 02:41:03 1006
430 579 Kõik M Veidemann Toomas 02:41:15 1005
431 638 Kõik M Karu Üllar 02:41:37 1004
432 528 Kõik M Kull Kaspar SCHENKER 2 02:42:08 1003
433 668 Kõik M Kase Andres Opstar Profit 02:42:17 1002
434 521 Kõik M Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 02:43:19 1001
435 543 Kõik M Lepik Hillar 02:43:32 1000
436 492 Kõik M Võsu Jaan 02:43:36 999
437 502 Kõik M Tikko Rauno 02:44:11 998
438 562 Kõik M Jõõger Kulvo 02:44:52 997
439 463 Kõik M Kauk Anti CCRM3 02:45:35 996
440 673 Kõik M Vonk Andrus 02:46:26 995
441 552 Kõik M Plovits Kaido TEHIK 02:46:48 994
442 303 Kõik M Mäekivi Andres HAASLAVA MTB CHILL 02:47:08 993
443 495 Kõik M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 02:47:09 992
444 526 Kõik M Pauklin Roland Telia 02:47:22 991
445 556 Kõik M Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 02:47:36 990
446 656 Kõik M Lass Magnus 02:48:08 988
447 587 Kõik M Maksimenko Aleksei Vertex 02:49:01 987
448 506 Kõik M Oja Sten 02:49:09 986
449 627 Kõik M Õun Oscar e-Residency 02:49:33 985
450 568 Kõik M Paal Peet 02:51:02 983
451 662 Kõik M Jõul Joel Norma Orienteerumisklubi 02:51:04 982
452 573 Kõik M Koger Lauri OTEPÄÄ VÄNDAD 02:51:56 981
453 548 Kõik M Aasma Jan 02:51:58 980
454 532 Kõik M Abras Hanno 02:52:33 979
455 524 Kõik M Holm Henri SUPLUSE VIIS 02:52:37 978
456 645 Kõik M Toobal Kermo 02:52:42 977
457 577 Kõik M Prokuda Markus Sportland Team 02:53:00 976
458 519 Kõik M Rannu Ardo Warren Teed OÜ 02:53:06 975
459 589 Kõik M Pällo Arnel 02:53:41 974
460 576 Kõik M Rosen Christopher-Magnus Sportland Eesti AS 02:55:27 973
461 547 Kõik M Kampus Roman HÕBELÕNG 02:56:36 972
462 626 Kõik M Jahilo Valdo Tervise Arengu Instituut 02:57:57 971
463 596 Kõik M Gerndorf Urmas 02:58:15 970
464 678 Kõik M Uustalu Meelis Habaja RSK 03:00:23 967
465 535 Kõik M Joorits Jüri HANSAB 03:01:21 966
466 639 Kõik M Saue Marko MR 03:02:53 964
467 641 Kõik M Kiigemägi Veljo 03:02:53 963
468 635 Kõik M Kask Risto 03:03:10 962
469 566 Kõik M Kilter Jako 03:08:16 961
470 637 Kõik M Aalmann Martin 03:11:10 959
471 650 Kõik M Balõnski Janek 03:15:22 958
472 649 Kõik M Balõnski Joosep 03:15:22 957
473 583 Kõik M Raitviir Erik velo clubbers 03:26:23 955
474 614 Kõik M Janis Kaijus 03:26:45 954
475 648 Kõik M Tšugunov Aleksandr 03:34:01 953
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 27,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:42:15 1510
2 1 M Vaidem Josten FIXUS 01:42:16 1497
3 3 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:42:21 1487
4 6 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:44:31 1477
5 103 M Kupp Artur 01:45:28 1472
6 26 M Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 01:46:12 1470
7 652 M Aus Aaron 01:46:44 1468
8 5 M Ojavere Imre CCRM 01:47:21 1466
9 16 M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:47:23 1464
10 10 M Laas Martin 01:47:29 1463
11 12 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:47:29 1458
12 25 M Kaldoja Raiko CCRM 01:47:30 1456
13 41 M Puuorg Johann Mattias 01:47:45 1447
14 30 M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:48:01 1444
15 50 M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:48:25 1442
16 24 M Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM I 01:48:32 1441
17 18 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:48:40 1440
18 8 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:48:48 1439
19 47 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:49:30 1436
20 39 M Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:49:55 1434
21 81 M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM II 01:50:13 1431
22 33 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:50:13 1430
23 52 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 01:50:19 1429
24 20 M Post Ken GTONIC 1 01:50:24 1428
25 667 M Köster Artjom Ampler Tartu2024 01:50:24 1427
26 31 M Raid Risto ASTRO BALTICS 01:50:40 1426
27 62 M Saar Tõnis Spordiklubi Rakke 01:51:42 1422
28 43 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 01:51:53 1420
29 42 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:52:21 1415
30 138 M Gornischeff Artur BALTIC AGRO / OLIVIA 3 01:52:22 1414
31 90 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 01:52:27 1412
32 109 M Kanne Ats 01:52:35 1409
33 145 M Varik Marko Rekord 01:53:03 1408
34 57 M Teder Feeliks HAASLAVA MTB VUNK 01:53:15 1407
35 55 M Vadam Mattias REDBIKE TEAM III 01:54:18 1405
36 643 M Algpeus Mati-Evert 01:54:50 1400
37 84 M Kopso Heigo SAQ SC 1 01:55:32 1393
38 63 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 01:55:36 1391
39 110 M Tonts Raido HAASLAVA MTB VUNK 01:56:02 1387
40 35 M Stüf Erkki FIXUS 01:56:26 1382
41 115 M Tammist Marko 01:56:31 1381
42 134 M Hinnov Ahti 01:56:34 1379
43 127 M Värv Sander 01:56:43 1377
44 88 M Einroos Evert CCRM2 01:56:47 1376
45 170 M Peenema Reijo FIXUS 01:56:58 1372
46 102 M Lapšin Vladimir 01:57:33 1369
47 131 M Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 01:57:50 1367
48 128 M Remmelg Alari SCHENKER 1 01:57:53 1366
49 106 M Oja Andre 01:57:56 1362
50 15 M Saar Sander VELOPLUS 01:58:14 1361
51 123 M Annus Atter SCHENKER 1 01:58:26 1357
52 152 M Veiler Siim 01:58:30 1356
53 190 M Rätsep Raul 01:58:54 1352
54 211 M Tunder Tarmo Stokker 01:59:18 1349
55 209 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 01:59:27 1348
56 185 M Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 01:59:38 1347
57 179 M Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:00:03 1346
58 229 M Stepušin Aleksandr 02:00:28 1342
59 167 M Koik Kristjan 02:01:38 1336
60 200 M Einroos Henri CCRM2 02:02:26 1328
61 101 M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:02:26 1327
62 156 M Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:32 1326
63 242 M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:55 1324
64 263 M Štšerbakov Martin 02:02:56 1323
65 161 M Isop Veiko 02:03:23 1317
66 204 M Luik Alar 02:03:29 1314
67 651 M Salum Siim Tripassion Triatloniklubi 02:04:51 1305
68 199 M Killing Keito Ketspeetrid 02:05:17 1294
69 191 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:05:31 1291
70 265 M Meri Martin Velohunt Proteam 02:05:39 1290
71 136 M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM II 02:05:43 1289
72 220 M Hubel Margus 02:05:45 1288
73 206 M Ovtšarenko Grigori 02:07:05 1278
74 22 M Vaab Ivar Rattabaas 02:07:38 1273
75 289 M Gornischeff Feliks BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:08:22 1268
76 221 M Golovchits Maksim Innopolis Engineering 02:08:50 1261
77 274 M Leppik Andri 02:08:55 1259
78 213 M Tunder Martin 02:09:45 1249
79 335 M Künnapas Ragnar 02:10:00 1246
80 205 M Heinsoo Sander 02:10:12 1241
81 350 M Viirmann Ott HANSAB 02:10:18 1238
82 207 M Kask Mikko 02:10:57 1235
83 414 M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:11:30 1229
84 394 M Välk Annes 02:11:45 1226
85 235 M Jermann Tanel SPORTLOVE 02:11:48 1225
86 332 M Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:13:23 1211
87 309 M Roosild Kristjan Wise 02:13:40 1209
88 442 M Palkov Reio 02:13:44 1206
89 338 M Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 02:14:00 1200
90 675 M Saar Ivari 02:14:47 1190
91 312 M Pae Karl 02:15:08 1185
92 247 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:15:26 1182
93 610 M Vizgirda Siim 02:15:26 1181
94 231 M Kullimaa Karel Projekt O2 02:15:40 1179
95 395 M Meidla Martin Mihkel ONNINEN 2 02:16:34 1173
96 326 M Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADDUCO 02:16:38 1172
97 367 M Krull Kaupo 02:16:50 1171
98 354 M Kaldma Toomas 02:16:58 1170
99 582 M Rohtla Hendrik 02:17:14 1168
100 324 M Jürgenson Erol SAQ SC 1 02:17:15 1167
101 654 M Vesiaid Taavi Exmet Services OÜ 02:18:17 1161
102 184 M Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 02:18:38 1159
103 372 M Mäepea Kaido SCHENKER 1 02:18:55 1156
104 374 M Malsroos Taavi 02:19:03 1154
105 287 M Palm Veiko 02:19:24 1146
106 632 M Tähepõld Janar ENSTO 02:19:28 1143
107 305 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:20:12 1142
108 571 M Ester Janno 02:20:24 1139
109 281 M Saaremäe Liivar ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:20:50 1137
110 419 M Sinik Kristjan 02:20:52 1135
111 657 M Tammaru Madis 02:21:39 1129
112 634 M Ambos Uku Karel 02:21:43 1127
113 674 M Soom Ahti Sportlove 02:21:58 1125
114 431 M Babic Martin Nortal 02:22:12 1119
115 452 M Märs Sander 02:22:13 1117
116 423 M Jürjan Aivar 02:23:28 1110
117 401 M Ellmann Toomas 02:23:50 1108
118 356 M Kivisiv Oskar REDBIKE TEAM IV 02:24:29 1106
119 397 M Mikelsaar Andrus 02:24:46 1102
120 482 M Sarapuu Marek 02:25:18 1098
121 403 M Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 02:26:48 1089
122 670 M Saun Mart 02:27:27 1083
123 470 M Kristal Kaspar ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:27:39 1081
124 646 M Islevskii Jan Sportland Eesti 02:28:12 1076
125 457 M Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 02:28:16 1074
126 443 M Hermat Kaido 02:28:27 1073
127 530 M Kajakas Indrek ZRT 02:28:36 1071
128 640 M Vatsk Reigo 02:28:40 1070
129 418 M Vallik Kenneth 02:28:46 1069
130 479 M Kelement Martin Team Kaitsevägi 02:29:01 1068
131 408 M Hein Rain Team Kaitsevägi 02:29:02 1067
132 512 M Karlis Veiko 02:29:05 1066
133 500 M Vippul Martin 02:29:31 1060
134 498 M Lodjak Lauri YIT 02:29:34 1058
135 432 M Heinrichsen Tanel 02:30:12 1056
136 465 M Agar Ivar SUPLUSE VIIS 02:30:22 1055
137 523 M Kiisk Marto SCHENKER 2 02:30:29 1053
138 425 M Bulak Raiki 02:30:53 1052
139 446 M Lipvars Jaanus RTS 02:31:24 1048
140 497 M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 02:31:34 1045
141 669 M Pilve Veiko 02:32:16 1042
142 636 M Agu Markus 02:32:29 1040
143 485 M Jürjan Taavi 02:32:29 1039
144 329 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:33:08 1037
145 503 M Piilberg Juhan Sportlove 02:33:22 1035
146 655 M Vesiaid Herman Exmet Services OÜ 02:35:24 1026
147 520 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 02:35:54 1024
148 550 M Vainu Marko 02:37:54 1021
149 455 M Kivimäe Karmo 02:38:20 1019
150 647 M Männik Reiko sportland 02:39:36 1013
151 666 M Virkepuu Mihkel 02:40:31 1008
152 528 M Kull Kaspar SCHENKER 2 02:42:08 1003
153 521 M Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 02:43:19 1001
154 502 M Tikko Rauno 02:44:11 998
155 495 M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 02:47:09 992
156 526 M Pauklin Roland Telia 02:47:22 991
157 656 M Lass Magnus 02:48:08 988
158 587 M Maksimenko Aleksei Vertex 02:49:01 987
159 506 M Oja Sten 02:49:09 986
160 627 M Õun Oscar e-Residency 02:49:33 985
161 573 M Koger Lauri OTEPÄÄ VÄNDAD 02:51:56 981
162 532 M Abras Hanno 02:52:33 979
163 524 M Holm Henri SUPLUSE VIIS 02:52:37 978
164 577 M Prokuda Markus Sportland Team 02:53:00 976
165 519 M Rannu Ardo Warren Teed OÜ 02:53:06 975
166 589 M Pällo Arnel 02:53:41 974
167 576 M Rosen Christopher-Magnus Sportland Eesti AS 02:55:27 973
168 639 M Saue Marko MR 03:02:53 964
169 635 M Kask Risto 03:03:10 962
170 637 M Aalmann Martin 03:11:10 959
171 649 M Balõnski Joosep 03:15:22 957
172 648 M Tšugunov Aleksandr 03:34:01 953
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 26,25 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 28 M40 Kull Andre CCRM 01:47:25 1462
2 29 M40 Lond Rain 01:47:31 1451
3 11 M40 Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:47:31 1450
4 13 M40 Malva Margus CCRM 01:47:34 1448
5 34 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:48:09 1443
6 45 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 01:49:50 1435
7 37 M40 Laanemaa Kristjan 01:50:10 1432
8 17 M40 Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:51:42 1424
9 46 M40 Tuisk Priit TEAM ANTSLA 01:51:51 1421
10 664 M40 Raag Kaupo velo clubbers 01:51:56 1419
11 51 M40 Kušnir Aleksei ABB 01:52:02 1418
12 44 M40 Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 01:52:02 1417
13 60 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM I 01:52:03 1416
14 66 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 01:52:31 1410
15 91 M40 Jüriso Janis ZRT 01:53:28 1406
16 98 M40 Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 01:54:30 1404
17 58 M40 Raja Aigar FREESPORT 01:55:56 1388
18 73 M40 Pikkat Andris HAASLAVA MTB VUNK 01:56:03 1386
19 117 M40 Sala Alar 01:57:36 1368
20 153 M40 Teder Hardi HAASLAVA MTB VUNK 01:58:21 1360
21 144 M40 Saarva Silver 01:58:31 1355
22 140 M40 Klaos Indrek ZRT 01:58:49 1354
23 661 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi 01:59:10 1350
24 40 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:06 1344
25 148 M40 Koppel Raimo AT SPORT TEAM KIA 02:01:06 1339
26 116 M40 Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:01:13 1338
27 197 M40 Orav Ingmar 02:01:40 1335
28 163 M40 Oja Eero 02:01:52 1333
29 177 M40 Elu Margus AT SPORT TEAM KIA 02:01:56 1331
30 212 M40 Kljujev Sergei 02:03:07 1321
31 159 M40 Reila Rivo 02:03:12 1319
32 70 M40 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:03:24 1315
33 182 M40 Gorbunov Konstantin 02:04:15 1309
34 158 M40 Sepp Tõnis 02:04:55 1302
35 671 M40 Mägi Aimur 02:05:21 1293
36 210 M40 Tammisaar Erkki 02:05:47 1287
37 676 M40 Erm Tõnis 02:06:15 1284
38 250 M40 Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:06:20 1283
39 241 M40 Tšuškin Danek FREESPORT 02:07:37 1274
40 273 M40 Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:07:39 1271
41 203 M40 Morgun Timofei ABB 02:08:35 1266
42 149 M40 Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:08:41 1265
43 230 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:09:02 1258
44 320 M40 Oja Jaan EHL Profiles 02:09:14 1255
45 222 M40 Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:09:17 1253
46 218 M40 Mets Marko 02:09:34 1251
47 194 M40 Erik Risto 02:10:53 1236
48 173 M40 Aros Silver ONNINEN 2 02:11:08 1233
49 642 M40 Poopuu Priit 02:11:21 1230
50 321 M40 Rätsepp Kaido 02:11:55 1223
51 308 M40 Ellermaa Janno GTONIC 2 02:11:56 1222
52 341 M40 Kogermann Madis SAQ SC 2 02:12:02 1221
53 283 M40 Vavilov Dmitri ZRT 02:12:05 1220
54 264 M40 Kasumets Kait 02:12:20 1218
55 362 M40 Sigus Martin 02:13:10 1212
56 340 M40 Eelsaar Alar ENSTO 02:13:59 1201
57 257 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 1 02:14:23 1195
58 259 M40 Laisaar Janek 02:14:34 1191
59 365 M40 Paosalu Ranno 02:16:21 1178
60 402 M40 Laanemets Janar 02:16:27 1177
61 352 M40 Kesvatera Andres 02:16:33 1175
62 389 M40 Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:16:34 1174
63 346 M40 Maidla Priit 02:19:09 1152
64 355 M40 Kuptsov Maksim 02:20:42 1138
65 384 M40 Kruustük Janno SAQ SC 2 02:20:56 1133
66 653 M40 Lauri Tarmo 02:22:06 1122
67 505 M40 Link Kauri Robur 02:23:02 1113
68 536 M40 Trofimov Evgeni ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:23:52 1107
69 453 M40 Aarma Tarmo ZRT 02:24:53 1101
70 417 M40 Läänelaid Siim 02:24:58 1100
71 331 M40 Kasemaa Janno SEB pank 02:25:24 1097
72 542 M40 Toots Tanel 02:26:37 1092
73 617 M40 Verev Arnold 02:27:25 1084
74 613 M40 Hein Rene 02:28:14 1075
75 440 M40 Alasoo Tarmo SAQ SC 2 02:29:10 1065
76 507 M40 Mikkor Ergo 02:30:27 1054
77 373 M40 Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 02:32:51 1038
78 525 M40 Pärtel Taimar 02:34:05 1033
79 553 M40 Saliste Tarmo 02:35:38 1025
80 494 M40 Rohtma Valdek Sportland Team 02:38:04 1020
81 645 M40 Toobal Kermo 02:52:42 977
82 535 M40 Joorits Jüri HANSAB 03:01:21 966
83 566 M40 Kilter Jako 03:08:16 961
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 26,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 14 M50 Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:47:30 1452
2 36 M50 Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 01:47:46 1445
3 53 M50 Kiskonen Eero ONNINEN 01:51:42 1423
4 67 M50 Rei Tarmo 01:54:31 1403
5 65 M50 Kertsman Jaanus ADVENTURES KOSE AMK CT 1 01:55:08 1396
6 97 M50 Pank Ergo GTONIC 1 01:56:24 1383
7 92 M50 Einroos Raino CCRM2 01:56:49 1375
8 130 M50 Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 01:57:08 1371
9 137 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 01:58:54 1351
10 192 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:01:23 1337
11 171 M50 Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:02:54 1325
12 142 M50 Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:03:12 1320
13 226 M50 Sootla Indrek Astro Baltics OÜ 02:03:16 1318
14 215 M50 Kuusik Leho FREESPORT 02:03:51 1313
15 202 M50 Pops Vahur 02:04:00 1311
16 108 M50 Eelma Tõnu 02:04:34 1308
17 239 M50 Põldoja Tauno VK Velron 02:04:51 1304
18 217 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:04:54 1303
19 291 M50 Talv Tarvi 02:04:56 1300
20 216 M50 Rassadkin Kalle SPORDIKLUBI IKS 1 02:05:14 1297
21 376 M50 Nomm Margus 02:06:28 1281
22 168 M50 Talumaa Raul CCRM3 02:07:39 1272
23 180 M50 Kand Peeter VELO CLUBBERS 02:07:45 1270
24 517 M50 Tomson Mart Veinialbum 02:08:53 1260
25 342 M50 Zeisig Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 02:09:07 1257
26 238 M50 Elo Armas GTONIC 2 02:09:28 1252
27 288 M50 Eenraid Priit 02:09:35 1250
28 296 M50 Kimmel Robert 02:10:07 1244
29 336 M50 Rebas Raido 02:10:09 1242
30 255 M50 Säälik Marek 02:12:43 1216
31 269 M50 Laansalu Priit 02:13:03 1215
32 359 M50 Luts Taavi Henkel 02:13:54 1203
33 353 M50 Salk Rene