Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,20 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Muiznieks Oskars DTG-MySport 01:51:54 1510
2 3 Kõik Vaidem Josten FIXUS 01:52:19 1497
3 4 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:55:54 1485
4 6 Kõik Kannimäe Taavi 01:56:15 1477
5 2 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:56 1477
6 11 Kõik Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:57:56 1470
7 8 Kõik Kovgers Kristers 01:58:58 1468
8 5 Kõik Ojavere Imre CC ROTA MOBILIS 1 02:01:25 1466
9 21 Kõik Post Ken GTONIC 1 02:01:26 1464
10 23 Kõik Kaldoja Raiko CC ROTA MOBILIS 1 02:02:03 1462
11 10 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM 1 02:02:09 1460
12 15 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:02:14 1458
13 13 Kõik Malva Margus CC ROTA MOBILIS 1 02:02:42 1456
14 14 Kõik Sankmann Joosep ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:43 1454
15 7 Kõik Kannimäe Mihkel 02:02:43 1452
16 19 Kõik Välk Martti ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:46 1451
17 20 Kõik Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:03:59 1450
18 31 Kõik Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:05:14 1449
19 33 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:05:56 1448
20 29 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:05:57 1447
21 26 Kõik Kukk Erki 02:06:06 1446
22 37 Kõik Tuisk Priit 02:06:19 1445
23 24 Kõik Maanurm Joonas GTONIC 1 02:06:34 1444
24 39 Kõik Lukertšenko Mihhail 02:07:00 1443
25 25 Kõik Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM 1 02:07:37 1442
26 56 Kõik Köster Artjom VELOPLUS 02:08:19 1441
27 40 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:08:52 1440
28 12 Kõik Kupp Artur VELOPLUS 02:10:20 1439
29 34 Kõik Priks Keijo ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:11:35 1438
30 38 Kõik Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:37 1437
31 41 Kõik Kušnir Aleksei SPORDIPARTNER-REHVID24 02:11:56 1436
32 50 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM 1 02:11:56 1435
33 32 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:57 1434
34 47 Kõik Pesor Kaido 02:12:02 1433
35 43 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 02:12:24 1432
36 75 Kõik Pruuli Paul 02:13:00 1431
37 57 Kõik Ojaver Siim Astro Baltics OÜ 02:13:08 1430
38 108 Kõik Hinnov Ahti 02:13:12 1429
39 36 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM 1 02:13:13 1428
40 69 Kõik Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:13:16 1427
41 55 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:19 1426
42 51 Kõik Kertsman Jaanus ELISTER KOSE AMK CT 1 02:13:32 1425
43 74 Kõik Romandi Arvi BIKESTORE.EE TIIM I 02:13:36 1424
44 104 Kõik Siska Siim 02:13:41 1423
45 58 Kõik Pikkat Andris Haaslava MTB 02:14:13 1422
46 62 Kõik Raasuke Ahti GTONIC 1 02:14:27 1421
47 85 Kõik Kanne Ats ELISTER KOSE AMK CT 1 02:15:17 1420
48 76 Kõik Kannel Alari AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:21 1419
49 86 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM 2 02:15:32 1418
50 73 Kõik Einroos Raino CC ROTA MOBILIS 1 02:15:39 1417
51 89 Kõik Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:15:44 1416
52 72 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / LATER GR 02:15:47 1415
53 80 Kõik Pulst Raivo 02:15:51 1414
54 77 Kõik Leer Janek CC ROTA MOBILIS 2 02:15:59 1413
55 87 Kõik Tonts Raido Haaslava MTB 02:16:08 1412
56 83 Kõik Remmelg Alari SCHENKER TEAM 02:16:19 1411
57 141 Kõik Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 02:16:26 1410
58 65 Kõik Reiska Alar Cristella VT OÜ 02:16:31 1409
59 64 Kõik Uibokand Janelle SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:16:47 1408
60 95 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM 2 02:16:52 1407
61 48 Kõik Kippasto Margo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:17:22 1406
62 79 Kõik Sala Alar 02:17:28 1405
63 97 Kõik Teder Hardi Haaslava MTB 02:17:42 1404
64 49 Kõik Mets Rudolf RR SIPLASED / LATER GR 02:18:09 1403
65 115 Kõik Saarva Silver 02:18:24 1402
66 233 Kõik Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:18:30 1401
67 105 Kõik Jõevee Marten 02:18:33 1400
68 63 Kõik Lipp Aivar AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:18:36 1399
69 138 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:18:51 1398
70 103 Kõik Mäeuibo Riko 02:18:59 1397
71 107 Kõik Pani Marek Team Stokker 02:19:05 1396
72 54 Kõik Kivioja Raimo RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:19:10 1395
73 91 Kõik Maidla Janek CC ROTA MOBILIS 2 02:19:29 1394
74 59 Kõik Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM ADUCCO 02:19:48 1393
75 125 Kõik Kovgere Beate 02:19:54 1392
76 167 Kõik Einroos Henri CC ROTA MOBILIS 2 02:19:56 1391
77 71 Kõik Jüriso Janis ZRT 02:20:27 1390
78 90 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:20:27 1389
79 92 Kõik Lepasalu Laura SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:20:34 1388
80 130 Kõik Talumaa Raul CC ROTA MOBILIS 3 02:21:27 1387
81 114 Kõik Vaine Heinar ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:21:33 1386
82 53 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM 2 02:21:48 1385
83 109 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:21:52 1384
84 113 Kõik Valgma Raini SAQ SC2 02:21:57 1383
85 68 Kõik Kopso Heigo SAQ SC1 02:21:57 1382
86 93 Kõik Želtov Sergei 02:22:00 1381
87 98 Kõik Pruuli Karl 02:22:29 1380
88 134 Kõik Sigus Marko 02:22:48 1379
89 175 Kõik Eljas Avo 02:23:03 1378
90 143 Kõik Türk Reigo ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:23:11 1377
91 112 Kõik Ester Indrek ELISTER KOSE AMK CT 1 02:23:15 1376
92 488 Kõik Puri Karl Hansen 02:23:23 1375
93 119 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM 2 02:23:50 1374
94 172 Kõik Ruder Oskar-Martin 02:24:06 1373
95 153 Kõik Erik Risto SPORTLOVE 02:24:12 1372
96 474 Kõik Kiisk Reimo 02:24:24 1371
97 169 Kõik Annion Silver REDBIKE TEAM 2 02:25:12 1370
98 94 Kõik Tamm Bruno CC ROTA MOBILIS 2 02:25:15 1369
99 466 Kõik Otsus Erki 02:25:19 1368
100 210 Kõik Salum Siim 02:25:23 1367
101 116 Kõik Stepušin Aleksandr BIKESTORE.EE TIIM I 02:25:28 1366
102 61 Kõik Tillemann Taikki CC ROTA MOBILIS 2 02:25:37 1365
103 151 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:25:48 1364
104 164 Kõik Puik Viljar 02:26:00 1363
105 194 Kõik Põldoja Tauno VK Velron 02:26:01 1362
106 102 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 02:26:03 1361
107 139 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:26:09 1360
108 131 Kõik Beljajev Vladimir 02:26:20 1359
109 124 Kõik Isop Veiko 02:26:25 1358
110 486 Kõik Ermane-Marcenko Evelina 02:26:36 1357
111 166 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 02:26:41 1356
112 110 Kõik Klaos Indrek Warren Asfalt 02:27:07 1355
113 214 Kõik Kuusik Kevin GTONIC 2 02:27:30 1354
114 120 Kõik Štšerbakov Martin 02:27:33 1353
115 224 Kõik Riisalu Lars TEAM KAITSEVÄGI 02:27:34 1352
116 189 Kõik Valdmaa Risto SAKALA BIATHLON 02:27:46 1351
117 144 Kõik Nääme Alar AT SPORT TEAM ADUCCO 02:27:52 1350
118 157 Kõik Stokkeby Sander SAQ SC2 02:28:11 1349
119 137 Kõik Siimar Aivo VKM-SPORT Club 02:28:42 1348
120 122 Kõik Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:28:56 1347
121 147 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:29:22 1346
122 149 Kõik Hansov Hanno FIXUS 02:30:02 1345
123 200 Kõik Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:30:19 1344
124 118 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:30:39 1343
125 160 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 02:31:03 1342
126 485 Kõik Sala Kristen 02:31:25 1341
127 168 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:31:39 1340
128 266 Kõik Merisaar Hallar 02:32:03 1339
129 154 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:32:09 1338
130 158 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:32:11 1337
131 173 Kõik Kuusik Leho OÜ Ramise Ehitus 02:32:16 1336
132 215 Kõik Pille Siim 02:32:18 1335
133 195 Kõik Sigus Martin 02:32:19 1334
134 161 Kõik Lillep Maris REDBIKE NAISED 1 02:32:22 1333
135 155 Kõik Morgun Timofei ABB 02:32:24 1332
136 165 Kõik Heinsoo Sander 02:32:28 1331
137 184 Kõik Semjonov Veiko 02:32:54 1330
138 204 Kõik Jaanimets Age REDBIKE NAISED 1 02:33:00 1329
139 212 Kõik Mooste Tarmo GTONIC 1 02:33:00 1328
140 146 Kõik Kand Peeter VELO CLUBBERS 02:33:04 1327
141 202 Kõik Künnapas Steven REDBIKE TEAM 3 02:33:08 1326
142 199 Kõik Looskari Anti REDBIKE TEAM 3 02:33:08 1325
143 201 Kõik Elo Armas GTONIC 1 02:33:11 1324
144 132 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 02:33:20 1323
145 196 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC1 02:33:31 1322
146 247 Kõik Lehismets Priit BORNIT TEAM 02:33:39 1321
147 163 Kõik Vahesaar Vallo 02:34:10 1320
148 179 Kõik Leppik Andri 02:34:21 1319
149 267 Kõik Leidorp Jako SPORTLOVE 02:34:27 1318
150 217 Kõik Tomingas Marek BORNIT TEAM 02:34:37 1317
151 286 Kõik Iro Runo BORNIT TEAM 02:34:50 1316
152 170 Kõik Kljujev Sergei REDBIKE TEAM 3 02:35:24 1315
153 84 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM 2 02:35:38 1314
154 229 Kõik Rannaveer Karl Oskar 02:35:40 1313
155 253 Kõik Paas Raigo SAQ SC2 02:35:49 1312
156 191 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:35:50 1311
157 221 Kõik Randmeri Georg GREST OÜ 02:35:50 1310
158 159 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:35:50 1309
159 142 Kõik Elu Margus 02:35:56 1308
160 180 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:36:03 1307
161 152 Kõik Kriisa Kaido CC ROTA MOBILIS 3 02:36:13 1306
162 203 Kõik Pärn Greg-Emil 02:36:47 1305
163 187 Kõik Ebber Andrus 02:36:50 1304
164 181 Kõik Malsroos Mait 02:37:35 1303
165 176 Kõik Mets Marko VELOPLUS 02:37:40 1302
166 208 Kõik Eenraid Priit 02:38:02 1301
167 188 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:38:12 1300
168 219 Kõik Arnek Adeele RR Siplased 02:38:20 1299
169 178 Kõik Golovchits Maksim Tallinn 02:38:25 1298
170 121 Kõik Arme Janek BIKESTORE.EE TIIM I 02:38:34 1297
171 198 Kõik Laanisto Janek 02:38:45 1296
172 223 Kõik Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:39:28 1295
173 252 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:39:30 1294
174 211 Kõik Tuuna Toomas RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:39:36 1293
175 197 Kõik Veevel Ego BORNIT TEAM 02:39:37 1292
176 88 Kõik Padosepp Siim ReCycling Team 02:39:49 1291
177 231 Kõik Einla Marek 02:39:50 1290
178 156 Kõik Sala Arvo 02:39:56 1289
179 244 Kõik Sidorov Vladimir 02:40:09 1288
180 230 Kõik Härmaorg Tarmo 02:40:32 1287
181 206 Kõik Oder Rein 02:40:32 1286
182 218 Kõik Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 1 02:40:33 1285
183 282 Kõik Grünberg Risto SAKALA BIATHLON 02:40:34 1284
184 270 Kõik Künnapas Ragnar REDBIKE TEAM 3 02:41:11 1283
185 193 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 02:41:56 1282
186 222 Kõik Tammearu Tarmo REDBIKE TEAM 3 02:41:58 1281
187 375 Kõik Karja Peeter 02:42:25 1280
188 237 Kõik Metsis Andro 02:42:38 1279
189 236 Kõik Eelsaar Alar Ensto Building Systems 02:42:41 1278
190 251 Kõik Roosild Kristjan Pactum 02:43:13 1277
191 261 Kõik Niilus Anne 02:43:23 1276
192 257 Kõik Tamkivi Tarmo 02:44:01 1275
193 239 Kõik Terve Raivo Omniva spordiklubi 02:44:08 1274
194 265 Kõik Maidla Priit 02:44:14 1273
195 275 Kõik Dubrov Einar GTONIC 2 02:44:43 1272
196 297 Kõik Orav Arles Päidre Puukool 02:44:46 1271
197 240 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / RITO OÜ 02:44:52 1270
198 248 Kõik Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:45:18 1269
199 341 Kõik Siniorg Sander 02:45:22 1268
200 302 Kõik Trofimov Evgeni ELISTER KOSE AMK CT 2 02:45:53 1267
201 307 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:45:55 1266
202 258 Kõik Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:46:55 1265
203 277 Kõik Tammemägi Jaak 02:47:10 1264
204 306 Kõik Oruste Andrus 02:47:30 1263
205 483 Kõik Kuldkepp Remo 02:47:58 1262
206 272 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:48:08 1261
207 484 Kõik Lichtfeldt Andro 02:48:33 1260
208 242 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC1 02:48:44 1259
209 327 Kõik Arus Tiit 02:48:58 1258
210 293 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 1 02:49:04 1257
211 291 Kõik Kiisler Aivar 02:49:11 1256
212 280 Kõik Truus Rasmus Alan TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 02:49:11 1255
213 496 Kõik Kahu Vahur 02:49:20 1254
214 321 Kõik Vare Alo 02:49:29 1253
215 260 Kõik Hõbemägi Veikko Legrand 02:49:33 1252
216 492 Kõik Lacis Ivars 02:49:42 1251
217 140 Kõik Aros Silver ONNINEN 02:50:09 1250
218 246 Kõik Salus Ardi 02:50:23 1249
219 227 Kõik Saaremäe Liivar ELISTER KOSE AMK CT 1 02:50:25 1248
220 482 Kõik Maasik Martin 02:50:50 1247
221 283 Kõik Grünberg Kati-Riin SAKALA BIATHLON 02:51:05 1246
222 410 Kõik Eskla Anti 02:51:05 1245
223 298 Kõik Priks Hanno Korpus Racing 02:51:09 1244
224 489 Kõik Reis Rasmus 02:51:22 1243
225 501 Kõik Metsalu Merilin hAWAII eXPRESS 02:51:39 1242
226 278 Kõik Truus Alan TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 02:51:48 1241
227 268 Kõik Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:51:54 1240
228 216 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM 3 02:51:59 1239
229 320 Kõik Meidla Margus ONNINEN III 02:52:13 1238
230 318 Kõik Vene Sven 02:52:35 1237
231 288 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:52:39 1236
232 331 Kõik Smitas Tomas 02:52:42 1235
233 304 Kõik Käär Tanel Nortal 02:52:59 1234
234 319 Kõik Kaarmann Uku 02:52:59 1233
235 250 Kõik Ellermaa Janno GTONIC 2 02:53:11 1232
236 322 Kõik Meidla Martin Mihkel ONNINEN II 02:53:19 1231
237 209 Kõik Kiigemägi Hans Andre Spordiklubi Rakke Meeskond 02:53:19 1230
238 256 Kõik Saksniit Priit ONNINEN 02:53:35 1229
239 343 Kõik Jürjan Aivar 02:53:40 1228
240 243 Kõik Rozenbergs Gunars 02:53:47 1227
241 259 Kõik Kotkin Pavel 02:53:54 1226
242 506 Kõik Piirimägi Peeter 02:54:02 1225
243 324 Kõik Vabamägi Eero Postimees 02:54:11 1224
244 487 Kõik Poola Artur 02:54:16 1223
245 285 Kõik Kesvatera Andres 02:54:20 1222
246 316 Kõik Stalkov Valmer BALTIC AGRO / OLIVIA 4 02:54:29 1221
247 301 Kõik Ernits Ardu 11568235 02:54:32 1220
248 346 Kõik Kütt Erik 02:54:37 1219
249 326 Kõik Kivipõld Veiko 02:54:52 1218
250 287 Kõik Vällik Kristjan 02:55:10 1217
251 264 Kõik Musting Marek SCHENKER TEAM 02:56:04 1216
252 281 Kõik Kimmel Robert 02:56:21 1215
253 311 Kõik Rahu Madis 02:56:28 1214
254 273 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:56:43 1213
255 363 Kõik Karner Kuido ELISTER KOSE AMK CT 3 02:56:47 1212
256 183 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:57:18 1211
257 361 Kõik Laidver Leho 02:58:01 1210
258 271 Kõik Fjodorov Nikolai 02:58:05 1209
259 454 Kõik Tamm Reimo Remart Ehitus OÜ 02:58:09 1208
260 495 Kõik Uutar Mihkel 02:58:19 1207
261 185 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:59:47 1206
262 317 Kõik Toonekurg Kaido 03:00:15 1205
263 500 Kõik Haud Janek 03:00:17 1204
264 333 Kõik Vonk Andrus Liviko 03:00:19 1203
265 325 Kõik Järveoja Jaanus eraisik 03:00:28 1202
266 330 Kõik Kozlov Raul 03:00:39 1201
267 310 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 03:00:51 1200
268 358 Kõik Aupaju Tarmo 03:00:58 1199
269 355 Kõik Järve Marek 03:01:00 1198
270 351 Kõik Fuks Vahur 03:01:32 1197
271 353 Kõik Evisalu Ergo BIKESTORE.EE TIIM II 03:01:53 1196
272 380 Kõik Jürgenson Rainer 03:01:57 1195
273 232 Kõik Prants Aivar 03:02:07 1194
274 345 Kõik Sergo Taavi GREIP IT 03:02:58 1193
275 425 Kõik Mettis Veiko 03:03:26 1192
276 451 Kõik Hütt Kristo 03:03:27 1191
277 379 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:03:34 1190
278 335 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:03:51 1189
279 502 Kõik Läänelaid Siim 03:04:09 1188
280 329 Kõik Hein Rain TEAM KAITSEVÄGI 03:04:12 1187
281 338 Kõik Pärn Aare TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 03:04:16 1186
282 357 Kõik Kull Karolina SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:04:19 1185
283 303 Kõik Tiitson Simon 03:04:28 1184
284 359 Kõik Kotter Ain 03:04:45 1183
285 385 Kõik Laan Martin MDSC Systems OÜ 03:04:48 1182
286 299 Kõik Sildaru Kalev 03:04:55 1181
287 347 Kõik Zacek Kristo 03:05:05 1180
288 364 Kõik Märs Sander 03:05:05 1179
289 354 Kõik Aarma Tarmo ZRT 03:05:21 1178
290 382 Kõik Eerma Olavi Vao SK 03:05:56 1177
291 372 Kõik Liin Alar IBUN OÜ 03:06:02 1176
292 294 Kõik Sloog Erki 03:06:08 1175
293 350 Kõik Pikker Priit ELISTER KOSE AMK CT 2 03:06:18 1174
294 356 Kõik Lipvars Jaanus RTS 03:06:58 1173
295 339 Kõik Vallik Kenneth 03:07:17 1172
296 490 Kõik Pärnik Tea 03:07:32 1171
297 493 Kõik Uutar Aivar 03:07:34 1170
298 349 Kõik Ladva Marek 03:07:38 1169
299 314 Kõik Ellmann Toomas TRIFOREST 1 03:07:39 1168
300 475 Kõik Rohtla Rihard 03:07:52 1167
301 348 Kõik Vippul Martin 03:08:20 1166
302 404 Kõik Sankman Jüri 03:08:56 1165
303 377 Kõik Oja Sten 03:09:20 1164
304 305 Kõik Trestip Janete RR SIPLASED / RITO OÜ 03:09:29 1163
305 458 Kõik Kask Ants REDBIKE TEAM 4 03:09:40 1162
306 504 Kõik Tammjärv Tanel 03:09:46 1161
307 401 Kõik Põldoja Hendrik VK Velron 03:09:48 1160
308 296 Kõik Paosalu Ranno 03:10:03 1159
309 378 Kõik Kütt Andre AT SPORT TEAM ADUCCO 03:10:42 1158
310 448 Kõik Tammjärv Sten 03:10:55 1157
311 508 Kõik Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 03:11:20 1156
312 503 Kõik Rehi Arne Rehi Group OÜ 03:12:18 1155
313 396 Kõik Merila Jaanis 03:12:34 1154
314 394 Kõik Karask Sander RR SIPLASED / SIMUNA SK 03:12:42 1153
315 387 Kõik Volts Ainars 03:12:57 1152
316 406 Kõik Muts Tiina REDBIKE NAISED 2 03:13:08 1151
317 352 Kõik Lehtme Kadri Haanja RK 03:13:41 1150
318 376 Kõik Võsu Jaan 03:13:44 1149
319 383 Kõik Kelement Martin TEAM KAITSEVÄGI 03:14:25 1148
320 373 Kõik Klaaser Gert 03:14:36 1147
321 369 Kõik Männik Reiko TRIFOREST 2 03:15:07 1146
322 366 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 03:17:40 1145
323 480 Kõik Schönberg Tanel 03:18:28 1144
324 392 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / SIMUNA SK 03:19:30 1143
325 374 Kõik Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 03:19:31 1142
326 403 Kõik Teder Piret Haaslava MTB 03:19:57 1141
327 499 Kõik Islevski Jan Sportland Team 03:20:26 1140
328 434 Kõik Tšugunov Aleksandr 03:20:45 1139
329 412 Kõik Mollok Henrik Forss 03:21:13 1138
330 473 Kõik Tamm Kristine 03:21:29 1137
331 455 Kõik Karu Üllar 03:21:37 1136
332 395 Kõik Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADUCCO 03:22:59 1135
333 408 Kõik Kalanepp Romet 03:23:08 1134
334 456 Kõik Kurgjärv Jaanika 03:23:15 1133
335 426 Kõik Peterson Aivar 03:23:59 1132
336 420 Kõik Plovits Kaido 03:24:03 1131
337 481 Kõik Valtin Kai 03:24:04 1130
338 469 Kõik Aasala Vahur GREIP IT 03:25:34 1129
339 407 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 03:26:18 1128
340 479 Kõik Metsoja Hans 03:26:36 1127
341 429 Kõik Raudsepp Kaur Vooremaa Centrum 03:27:29 1126
342 399 Kõik Laur Mati Haanja RK 03:28:46 1125
343 431 Kõik Raudsepp Tarmo 03:29:21 1124
344 411 Kõik Niit Kaarel Niidi Farm FIE 03:29:40 1123
345 263 Kõik Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADUCCO 03:30:39 1122
346 468 Kõik Saar Tarmo GREIP IT 03:31:36 1121
347 465 Kõik Rehi Maila 03:33:01 1120
348 390 Kõik Kauk Anti CC ROTA MOBILIS 3 03:34:34 1119
349 416 Kõik Koger Lauri OTEPÄÄ VÄNDAD 03:34:47 1118
350 505 Kõik Jõõger Kulvo 03:35:47 1117
351 413 Kõik Paal Peet 03:35:51 1116
352 476 Kõik Rääk Margus 03:39:05 1115
353 398 Kõik Räni Riho 03:39:31 1114
354 433 Kõik Palu Andrus Kerttu Sport OÜ 03:39:44 1113
355 423 Kõik Vahemaa Madis 03:40:39 1112
356 432 Kõik Maidla Meelis 03:41:14 1111
357 421 Kõik Arm Kristin REDBIKE NAISED 2 03:41:22 1110
358 414 Kõik Talvik Saaga 03:42:28 1109
359 449 Kõik Torkel Antti Tartu 03:44:20 1108
360 507 Kõik Timmi Tarmo Navi 03:45:16 1107
361 415 Kõik Pikkat Merli Haaslava MTB 03:45:58 1106
362 461 Kõik Jamnes Margus 03:48:25 1105
363 384 Kõik Ester Janno 03:50:22 1104
364 439 Kõik Rüütli Meelis 03:55:20 1103
365 422 Kõik Ahu Ülo 03:55:37 1102
366 491 Kõik Kuuseväli Arette 03:59:33 1101
367 471 Kõik Pilden Priit BALTIC AGRO / OLIVIA 4 03:59:34 1100
368 418 Kõik Joorits Jüri HANSAB 04:08:02 1099
369 497 Kõik Kahu Maili 04:21:42 1098
370 445 Kõik Tämm Eduard 04:30:04 1097
371 444 Kõik Tämm Aive 04:30:05 1096
372 440 Kõik Ignatjeva Marju 04:38:32 1095
373 441 Kõik Laugesaar Liina Nuustaku 05:03:49 1094
374 446 Kõik Teearu Tiina Nuustaku 05:09:59 1093
375 207 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 05:10:05 1092
376 498 Kõik Pilliroog Alari Lõpusõitja 05:10:27 1091
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,20 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Muiznieks Oskars DTG-MySport 01:51:54 1510
2 3 Kõik M Vaidem Josten FIXUS 01:52:19 1497
3 4 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:55:54 1485
4 6 Kõik M Kannimäe Taavi 01:56:15 1477
5 2 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:56 1477
6 11 Kõik M Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:57:56 1470
7 8 Kõik M Kovgers Kristers 01:58:58 1468
8 5 Kõik M Ojavere Imre CC ROTA MOBILIS 1 02:01:25 1466
9 21 Kõik M Post Ken GTONIC 1 02:01:26 1464
10 23 Kõik M Kaldoja Raiko CC ROTA MOBILIS 1 02:02:03 1462
11 10 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM 1 02:02:09 1460
12 15 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:02:14 1458
13 13 Kõik M Malva Margus CC ROTA MOBILIS 1 02:02:42 1456
14 14 Kõik M Sankmann Joosep ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:43 1454
15 7 Kõik M Kannimäe Mihkel 02:02:43 1452
16 19 Kõik M Välk Martti ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:46 1451
17 20 Kõik M Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:03:59 1450
18 31 Kõik M Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:05:14 1449
19 33 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:05:56 1448
20 29 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:05:57 1447
21 26 Kõik M Kukk Erki 02:06:06 1446
22 37 Kõik M Tuisk Priit 02:06:19 1445
23 24 Kõik M Maanurm Joonas GTONIC 1 02:06:34 1444
24 39 Kõik M Lukertšenko Mihhail 02:07:00 1443
25 25 Kõik M Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM 1 02:07:37 1442
26 56 Kõik M Köster Artjom VELOPLUS 02:08:19 1441
27 40 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:08:52 1440
28 12 Kõik M Kupp Artur VELOPLUS 02:10:20 1439
29 34 Kõik M Priks Keijo ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:11:35 1438
30 38 Kõik M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:37 1437
31 41 Kõik M Kušnir Aleksei SPORDIPARTNER-REHVID24 02:11:56 1436
32 50 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM 1 02:11:56 1435
33 32 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:57 1434
34 47 Kõik M Pesor Kaido 02:12:02 1433
35 43 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 02:12:24 1432
36 75 Kõik M Pruuli Paul 02:13:00 1431
37 57 Kõik M Ojaver Siim Astro Baltics OÜ 02:13:08 1430
38 108 Kõik M Hinnov Ahti 02:13:12 1429
39 36 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM 1 02:13:13 1428
40 69 Kõik M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:13:16 1427
41 55 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:19 1426
42 51 Kõik M Kertsman Jaanus ELISTER KOSE AMK CT 1 02:13:32 1425
43 74 Kõik M Romandi Arvi BIKESTORE.EE TIIM I 02:13:36 1424
44 104 Kõik M Siska Siim 02:13:41 1423
45 58 Kõik M Pikkat Andris Haaslava MTB 02:14:13 1422
46 62 Kõik M Raasuke Ahti GTONIC 1 02:14:27 1421
47 85 Kõik M Kanne Ats ELISTER KOSE AMK CT 1 02:15:17 1420
48 76 Kõik M Kannel Alari AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:21 1419
49 86 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM 2 02:15:32 1418
50 73 Kõik M Einroos Raino CC ROTA MOBILIS 1 02:15:39 1417
51 89 Kõik M Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:15:44 1416
52 72 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / LATER GR 02:15:47 1415
53 80 Kõik M Pulst Raivo 02:15:51 1414
54 77 Kõik M Leer Janek CC ROTA MOBILIS 2 02:15:59 1413
55 87 Kõik M Tonts Raido Haaslava MTB 02:16:08 1412
56 83 Kõik M Remmelg Alari SCHENKER TEAM 02:16:19 1411
57 141 Kõik M Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 02:16:26 1410
58 65 Kõik M Reiska Alar Cristella VT OÜ 02:16:31 1409
59 95 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM 2 02:16:52 1407
60 48 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:17:22 1406
61 79 Kõik M Sala Alar 02:17:28 1405
62 97 Kõik M Teder Hardi Haaslava MTB 02:17:42 1404
63 49 Kõik M Mets Rudolf RR SIPLASED / LATER GR 02:18:09 1403
64 115 Kõik M Saarva Silver 02:18:24 1402
65 233 Kõik M Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:18:30 1401
66 105 Kõik M Jõevee Marten 02:18:33 1400
67 63 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:18:36 1399
68 138 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:18:51 1398
69 103 Kõik M Mäeuibo Riko 02:18:59 1397
70 107 Kõik M Pani Marek Team Stokker 02:19:05 1396
71 54 Kõik M Kivioja Raimo RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:19:10 1395
72 91 Kõik M Maidla Janek CC ROTA MOBILIS 2 02:19:29 1394
73 59 Kõik M Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM ADUCCO 02:19:48 1393
74 167 Kõik M Einroos Henri CC ROTA MOBILIS 2 02:19:56 1391
75 71 Kõik M Jüriso Janis ZRT 02:20:27 1390
76 90 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:20:27 1389
77 130 Kõik M Talumaa Raul CC ROTA MOBILIS 3 02:21:27 1387
78 114 Kõik M Vaine Heinar ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:21:33 1386
79 53 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM 2 02:21:48 1385
80 109 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:21:52 1384
81 113 Kõik M Valgma Raini SAQ SC2 02:21:57 1383
82 68 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC1 02:21:57 1382
83 93 Kõik M Želtov Sergei 02:22:00 1381
84 98 Kõik M Pruuli Karl 02:22:29 1380
85 134 Kõik M Sigus Marko 02:22:48 1379
86 175 Kõik M Eljas Avo 02:23:03 1378
87 143 Kõik M Türk Reigo ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:23:11 1377
88 112 Kõik M Ester Indrek ELISTER KOSE AMK CT 1 02:23:15 1376
89 488 Kõik M Puri Karl Hansen 02:23:23 1375
90 119 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM 2 02:23:50 1374
91 172 Kõik M Ruder Oskar-Martin 02:24:06 1373
92 153 Kõik M Erik Risto SPORTLOVE 02:24:12 1372
93 474 Kõik M Kiisk Reimo 02:24:24 1371
94 169 Kõik M Annion Silver REDBIKE TEAM 2 02:25:12 1370
95 94 Kõik M Tamm Bruno CC ROTA MOBILIS 2 02:25:15 1369
96 466 Kõik M Otsus Erki 02:25:19 1368
97 210 Kõik M Salum Siim 02:25:23 1367
98 116 Kõik M Stepušin Aleksandr BIKESTORE.EE TIIM I 02:25:28 1366
99 61 Kõik M Tillemann Taikki CC ROTA MOBILIS 2 02:25:37 1365
100 151 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:25:48 1364
101 164 Kõik M Puik Viljar 02:26:00 1363
102 194 Kõik M Põldoja Tauno VK Velron 02:26:01 1362
103 102 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 02:26:03 1361
104 139 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:26:09 1360
105 131 Kõik M Beljajev Vladimir 02:26:20 1359
106 124 Kõik M Isop Veiko 02:26:25 1358
107 166 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 02:26:41 1356
108 110 Kõik M Klaos Indrek Warren Asfalt 02:27:07 1355
109 214 Kõik M Kuusik Kevin GTONIC 2 02:27:30 1354
110 120 Kõik M Štšerbakov Martin 02:27:33 1353
111 224 Kõik M Riisalu Lars TEAM KAITSEVÄGI 02:27:34 1352
112 189 Kõik M Valdmaa Risto SAKALA BIATHLON 02:27:46 1351
113 144 Kõik M Nääme Alar AT SPORT TEAM ADUCCO 02:27:52 1350
114 157 Kõik M Stokkeby Sander SAQ SC2 02:28:11 1349
115 137 Kõik M Siimar Aivo VKM-SPORT Club 02:28:42 1348
116 122 Kõik M Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:28:56 1347
117 147 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:29:22 1346
118 149 Kõik M Hansov Hanno FIXUS 02:30:02 1345
119 200 Kõik M Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:30:19 1344
120 118 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:30:39 1343
121 160 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 02:31:03 1342
122 485 Kõik M Sala Kristen 02:31:25 1341
123 266 Kõik M Merisaar Hallar 02:32:03 1339
124 154 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:32:09 1338
125 158 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:32:11 1337
126 173 Kõik M Kuusik Leho OÜ Ramise Ehitus 02:32:16 1336
127 215 Kõik M Pille Siim 02:32:18 1335
128 195 Kõik M Sigus Martin 02:32:19 1334
129 155 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:32:24 1332
130 165 Kõik M Heinsoo Sander 02:32:28 1331
131 184 Kõik M Semjonov Veiko 02:32:54 1330
132 212 Kõik M Mooste Tarmo GTONIC 1 02:33:00 1328
133 146 Kõik M Kand Peeter VELO CLUBBERS 02:33:04 1327
134 202 Kõik M Künnapas Steven REDBIKE TEAM 3 02:33:08 1326
135 199 Kõik M Looskari Anti REDBIKE TEAM 3 02:33:08 1325
136 201 Kõik M Elo Armas GTONIC 1 02:33:11 1324
137 132 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 02:33:20 1323
138 196 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC1 02:33:31 1322
139 247 Kõik M Lehismets Priit BORNIT TEAM 02:33:39 1321
140 163 Kõik M Vahesaar Vallo 02:34:10 1320
141 179 Kõik M Leppik Andri 02:34:21 1319
142 267 Kõik M Leidorp Jako SPORTLOVE 02:34:27 1318
143 217 Kõik M Tomingas Marek BORNIT TEAM 02:34:37 1317
144 286 Kõik M Iro Runo BORNIT TEAM 02:34:50 1316
145 170 Kõik M Kljujev Sergei REDBIKE TEAM 3 02:35:24 1315
146 84 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM 2 02:35:38 1314
147 229 Kõik M Rannaveer Karl Oskar 02:35:40 1313
148 253 Kõik M Paas Raigo SAQ SC2 02:35:49 1312
149 191 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:35:50 1311
150 221 Kõik M Randmeri Georg GREST OÜ 02:35:50 1310
151 159 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:35:50 1309
152 142 Kõik M Elu Margus 02:35:56 1308
153 180 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:36:03 1307
154 152 Kõik M Kriisa Kaido CC ROTA MOBILIS 3 02:36:13 1306
155 203 Kõik M Pärn Greg-Emil 02:36:47 1305
156 187 Kõik M Ebber Andrus 02:36:50 1304
157 181 Kõik M Malsroos Mait 02:37:35 1303
158 176 Kõik M Mets Marko VELOPLUS 02:37:40 1302
159 208 Kõik M Eenraid Priit 02:38:02 1301
160 188 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:38:12 1300
161 178 Kõik M Golovchits Maksim Tallinn 02:38:25 1298
162 121 Kõik M Arme Janek BIKESTORE.EE TIIM I 02:38:34 1297
163 198 Kõik M Laanisto Janek 02:38:45 1296
164 223 Kõik M Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:39:28 1295
165 252 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:39:30 1294
166 211 Kõik M Tuuna Toomas RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:39:36 1293
167 197 Kõik M Veevel Ego BORNIT TEAM 02:39:37 1292
168 88 Kõik M Padosepp Siim ReCycling Team 02:39:49 1291
169 231 Kõik M Einla Marek 02:39:50 1290
170 156 Kõik M Sala Arvo 02:39:56 1289
171 244 Kõik M Sidorov Vladimir 02:40:09 1288
172 230 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:40:32 1287
173 206 Kõik M Oder Rein 02:40:32 1286
174 282 Kõik M Grünberg Risto SAKALA BIATHLON 02:40:34 1284
175 270 Kõik M Künnapas Ragnar REDBIKE TEAM 3 02:41:11 1283
176 193 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 02:41:56 1282
177 222 Kõik M Tammearu Tarmo REDBIKE TEAM 3 02:41:58 1281
178 375 Kõik M Karja Peeter 02:42:25 1280
179 237 Kõik M Metsis Andro 02:42:38 1279
180 236 Kõik M Eelsaar Alar Ensto Building Systems 02:42:41 1278
181 251 Kõik M Roosild Kristjan Pactum 02:43:13 1277
182 257 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:44:01 1275
183 239 Kõik M Terve Raivo Omniva spordiklubi 02:44:08 1274
184 265 Kõik M Maidla Priit 02:44:14 1273
185 275 Kõik M Dubrov Einar GTONIC 2 02:44:43 1272
186 297 Kõik M Orav Arles Päidre Puukool 02:44:46 1271
187 248 Kõik M Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:45:18 1269
188 341 Kõik M Siniorg Sander 02:45:22 1268
189 302 Kõik M Trofimov Evgeni ELISTER KOSE AMK CT 2 02:45:53 1267
190 307 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:45:55 1266
191 258 Kõik M Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:46:55 1265
192 277 Kõik M Tammemägi Jaak 02:47:10 1264
193 306 Kõik M Oruste Andrus 02:47:30 1263
194 483 Kõik M Kuldkepp Remo 02:47:58 1262
195 484 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:48:33 1260
196 242 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC1 02:48:44 1259
197 327 Kõik M Arus Tiit 02:48:58 1258
198 291 Kõik M Kiisler Aivar 02:49:11 1256
199 280 Kõik M Truus Rasmus Alan TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 02:49:11 1255
200 496 Kõik M Kahu Vahur 02:49:20 1254
201 321 Kõik M Vare Alo 02:49:29 1253
202 260 Kõik M Hõbemägi Veikko Legrand 02:49:33 1252
203 492 Kõik M Lacis Ivars 02:49:42 1251
204 140 Kõik M Aros Silver ONNINEN 02:50:09 1250
205 246 Kõik M Salus Ardi 02:50:23 1249
206 227 Kõik M Saaremäe Liivar ELISTER KOSE AMK CT 1 02:50:25 1248
207 482 Kõik M Maasik Martin 02:50:50 1247
208 410 Kõik M Eskla Anti 02:51:05 1245
209 298 Kõik M Priks Hanno Korpus Racing 02:51:09 1244
210 489 Kõik M Reis Rasmus 02:51:22 1243
211 278 Kõik M Truus Alan TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 02:51:48 1241
212 268 Kõik M Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:51:54 1240
213 216 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM 3 02:51:59 1239
214 320 Kõik M Meidla Margus ONNINEN III 02:52:13 1238
215 318 Kõik M Vene Sven 02:52:35 1237
216 288 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:52:39 1236
217 331 Kõik M Smitas Tomas 02:52:42 1235
218 304 Kõik M Käär Tanel Nortal 02:52:59 1234
219 319 Kõik M Kaarmann Uku 02:52:59 1233
220 250 Kõik M Ellermaa Janno GTONIC 2 02:53:11 1232
221 322 Kõik M Meidla Martin Mihkel ONNINEN II 02:53:19 1231
222 209 Kõik M Kiigemägi Hans Andre Spordiklubi Rakke Meeskond 02:53:19 1230
223 256 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN 02:53:35 1229
224 343 Kõik M Jürjan Aivar 02:53:40 1228
225 243 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:53:47 1227
226 259 Kõik M Kotkin Pavel 02:53:54 1226
227 506 Kõik M Piirimägi Peeter 02:54:02 1225
228 324 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 02:54:11 1224
229 487 Kõik M Poola Artur 02:54:16 1223
230 285 Kõik M Kesvatera Andres 02:54:20 1222
231 316 Kõik M Stalkov Valmer BALTIC AGRO / OLIVIA 4 02:54:29 1221
232 301 Kõik M Ernits Ardu 11568235 02:54:32 1220
233 346 Kõik M Kütt Erik 02:54:37 1219
234 326 Kõik M Kivipõld Veiko 02:54:52 1218
235 287 Kõik M Vällik Kristjan 02:55:10 1217
236 264 Kõik M Musting Marek SCHENKER TEAM 02:56:04 1216
237 281 Kõik M Kimmel Robert 02:56:21 1215
238 311 Kõik M Rahu Madis 02:56:28 1214
239 273 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:56:43 1213
240 363 Kõik M Karner Kuido ELISTER KOSE AMK CT 3 02:56:47 1212
241 183 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:57:18 1211
242 361 Kõik M Laidver Leho 02:58:01 1210
243 271 Kõik M Fjodorov Nikolai 02:58:05 1209
244 454 Kõik M Tamm Reimo Remart Ehitus OÜ 02:58:09 1208
245 495 Kõik M Uutar Mihkel 02:58:19 1207
246 317 Kõik M Toonekurg Kaido 03:00:15 1205
247 500 Kõik M Haud Janek 03:00:17 1204
248 333 Kõik M Vonk Andrus Liviko 03:00:19 1203
249 325 Kõik M Järveoja Jaanus eraisik 03:00:28 1202
250 330 Kõik M Kozlov Raul 03:00:39 1201
251 310 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 03:00:51 1200
252 358 Kõik M Aupaju Tarmo 03:00:58 1199
253 355 Kõik M Järve Marek 03:01:00 1198
254 351 Kõik M Fuks Vahur 03:01:32 1197
255 353 Kõik M Evisalu Ergo BIKESTORE.EE TIIM II 03:01:53 1196
256 380 Kõik M Jürgenson Rainer 03:01:57 1195
257 232 Kõik M Prants Aivar 03:02:07 1194
258 345 Kõik M Sergo Taavi GREIP IT 03:02:58 1193
259 425 Kõik M Mettis Veiko 03:03:26 1192
260 451 Kõik M Hütt Kristo 03:03:27 1191
261 379 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:03:34 1190
262 502 Kõik M Läänelaid Siim 03:04:09 1188
263 329 Kõik M Hein Rain TEAM KAITSEVÄGI 03:04:12 1187
264 338 Kõik M Pärn Aare TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 03:04:16 1186
265 303 Kõik M Tiitson Simon 03:04:28 1184
266 359 Kõik M Kotter Ain 03:04:45 1183
267 385 Kõik M Laan Martin MDSC Systems OÜ 03:04:48 1182
268 299 Kõik M Sildaru Kalev 03:04:55 1181
269 347 Kõik M Zacek Kristo 03:05:05 1180
270 364 Kõik M Märs Sander 03:05:05 1179
271 354 Kõik M Aarma Tarmo ZRT 03:05:21 1178
272 382 Kõik M Eerma Olavi Vao SK 03:05:56 1177
273 372 Kõik M Liin Alar IBUN OÜ 03:06:02 1176
274 294 Kõik M Sloog Erki 03:06:08 1175
275 350 Kõik M Pikker Priit ELISTER KOSE AMK CT 2 03:06:18 1174
276 356 Kõik M Lipvars Jaanus RTS 03:06:58 1173
277 339 Kõik M Vallik Kenneth 03:07:17 1172
278 493 Kõik M Uutar Aivar 03:07:34 1170
279 349 Kõik M Ladva Marek 03:07:38 1169
280 314 Kõik M Ellmann Toomas TRIFOREST 1 03:07:39 1168
281 475 Kõik M Rohtla Rihard 03:07:52 1167
282 348 Kõik M Vippul Martin 03:08:20 1166
283 404 Kõik M Sankman Jüri 03:08:56 1165
284 377 Kõik M Oja Sten 03:09:20 1164
285 458 Kõik M Kask Ants REDBIKE TEAM 4 03:09:40 1162
286 504 Kõik M Tammjärv Tanel 03:09:46 1161
287 401 Kõik M Põldoja Hendrik VK Velron 03:09:48 1160
288 296 Kõik M Paosalu Ranno 03:10:03 1159
289 378 Kõik M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADUCCO 03:10:42 1158
290 448 Kõik M Tammjärv Sten 03:10:55 1157
291 508 Kõik M Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 03:11:20 1156
292 503 Kõik M Rehi Arne Rehi Group OÜ 03:12:18 1155
293 396 Kõik M Merila Jaanis 03:12:34 1154
294 394 Kõik M Karask Sander RR SIPLASED / SIMUNA SK 03:12:42 1153
295 387 Kõik M Volts Ainars 03:12:57 1152
296 376 Kõik M Võsu Jaan 03:13:44 1149
297 383 Kõik M Kelement Martin TEAM KAITSEVÄGI 03:14:25 1148
298 373 Kõik M Klaaser Gert 03:14:36 1147
299 369 Kõik M Männik Reiko TRIFOREST 2 03:15:07 1146
300 366 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 03:17:40 1145
301 480 Kõik M Schönberg Tanel 03:18:28 1144
302 392 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / SIMUNA SK 03:19:30 1143
303 374 Kõik M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 03:19:31 1142
304 499 Kõik M Islevski Jan Sportland Team 03:20:26 1140
305 434 Kõik M Tšugunov Aleksandr 03:20:45 1139
306 412 Kõik M Mollok Henrik Forss 03:21:13 1138
307 455 Kõik M Karu Üllar 03:21:37 1136
308 395 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADUCCO 03:22:59 1135
309 408 Kõik M Kalanepp Romet 03:23:08 1134
310 426 Kõik M Peterson Aivar 03:23:59 1132
311 420 Kõik M Plovits Kaido 03:24:03 1131
312 469 Kõik M Aasala Vahur GREIP IT 03:25:34 1129
313 407 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 03:26:18 1128
314 479 Kõik M Metsoja Hans 03:26:36 1127
315 429 Kõik M Raudsepp Kaur Vooremaa Centrum 03:27:29 1126
316 399 Kõik M Laur Mati Haanja RK 03:28:46 1125
317 431 Kõik M Raudsepp Tarmo 03:29:21 1124
318 411 Kõik M Niit Kaarel Niidi Farm FIE 03:29:40 1123
319 263 Kõik M Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADUCCO 03:30:39 1122
320 468 Kõik M Saar Tarmo GREIP IT 03:31:36 1121
321 390 Kõik M Kauk Anti CC ROTA MOBILIS 3 03:34:34 1119
322 416 Kõik M Koger Lauri OTEPÄÄ VÄNDAD 03:34:47 1118
323 505 Kõik M Jõõger Kulvo 03:35:47 1117
324 413 Kõik M Paal Peet 03:35:51 1116
325 476 Kõik M Rääk Margus 03:39:05 1115
326 398 Kõik M Räni Riho 03:39:31 1114
327 433 Kõik M Palu Andrus Kerttu Sport OÜ 03:39:44 1113
328 423 Kõik M Vahemaa Madis 03:40:39 1112
329 432 Kõik M Maidla Meelis 03:41:14 1111
330 449 Kõik M Torkel Antti Tartu 03:44:20 1108
331 507 Kõik M Timmi Tarmo Navi 03:45:16 1107
332 461 Kõik M Jamnes Margus 03:48:25 1105
333 384 Kõik M Ester Janno 03:50:22 1104
334 439 Kõik M Rüütli Meelis 03:55:20 1103
335 422 Kõik M Ahu Ülo 03:55:37 1102
336 471 Kõik M Pilden Priit BALTIC AGRO / OLIVIA 4 03:59:34 1100
337 418 Kõik M Joorits Jüri HANSAB 04:08:02 1099
338 445 Kõik M Tämm Eduard 04:30:04 1097
339 207 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 05:10:05 1092
340 498 Kõik M Pilliroog Alari Lõpusõitja 05:10:27 1091
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 25,20 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Muiznieks Oskars DTG-MySport 01:51:54 1510
2 3 M Vaidem Josten FIXUS 01:52:19 1497
3 4 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:55:54 1485
4 6 M Kannimäe Taavi 01:56:15 1477
5 2 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:56 1477
6 8 M Kovgers Kristers 01:58:58 1468
7 5 M Ojavere Imre CC ROTA MOBILIS 1 02:01:25 1466
8 21 M Post Ken GTONIC 1 02:01:26 1464
9 23 M Kaldoja Raiko CC ROTA MOBILIS 1 02:02:03 1462
10 10 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM 1 02:02:09 1460
11 14 M Sankmann Joosep ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:43 1454
12 7 M Kannimäe Mihkel 02:02:43 1452
13 19 M Välk Martti ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:02:46 1451
14 31 M Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:05:14 1449
15 33 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:05:56 1448
16 25 M Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM 1 02:07:37 1442
17 56 M Köster Artjom VELOPLUS 02:08:19 1441
18 40 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:08:52 1440
19 12 M Kupp Artur VELOPLUS 02:10:20 1439
20 34 M Priks Keijo ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:11:35 1438
21 38 M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:37 1437
22 75 M Pruuli Paul 02:13:00 1431
23 108 M Hinnov Ahti 02:13:12 1429
24 104 M Siska Siim 02:13:41 1423
25 85 M Kanne Ats ELISTER KOSE AMK CT 1 02:15:17 1420
26 87 M Tonts Raido Haaslava MTB 02:16:08 1412
27 83 M Remmelg Alari SCHENKER TEAM 02:16:19 1411
28 141 M Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 02:16:26 1410
29 95 M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM 2 02:16:52 1407
30 49 M Mets Rudolf RR SIPLASED / LATER GR 02:18:09 1403
31 105 M Jõevee Marten 02:18:33 1400
32 167 M Einroos Henri CC ROTA MOBILIS 2 02:19:56 1391
33 114 M Vaine Heinar ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:21:33 1386
34 68 M Kopso Heigo SAQ SC1 02:21:57 1382
35 98 M Pruuli Karl 02:22:29 1380
36 143 M Türk Reigo ROGER PUIT VILJANDI RATTAKLUBI 02:23:11 1377
37 474 M Kiisk Reimo 02:24:24 1371
38 466 M Otsus Erki 02:25:19 1368
39 210 M Salum Siim 02:25:23 1367
40 116 M Stepušin Aleksandr BIKESTORE.EE TIIM I 02:25:28 1366
41 139 M Ovtšarenko Grigori 02:26:09 1360
42 124 M Isop Veiko 02:26:25 1358
43 166 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 02:26:41 1356
44 214 M Kuusik Kevin GTONIC 2 02:27:30 1354
45 157 M Stokkeby Sander SAQ SC2 02:28:11 1349
46 485 M Sala Kristen 02:31:25 1341
47 154 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:32:09 1338
48 215 M Pille Siim 02:32:18 1335
49 165 M Heinsoo Sander 02:32:28 1331
50 163 M Vahesaar Vallo 02:34:10 1320
51 179 M Leppik Andri 02:34:21 1319
52 229 M Rannaveer Karl Oskar 02:35:40 1313
53 221 M Randmeri Georg GREST OÜ 02:35:50 1310
54 178 M Golovchits Maksim Tallinn 02:38:25 1298
55 121 M Arme Janek BIKESTORE.EE TIIM I 02:38:34 1297
56 88 M Padosepp Siim ReCycling Team 02:39:49 1291
57 231 M Einla Marek 02:39:50 1290
58 230 M Härmaorg Tarmo 02:40:32 1287
59 375 M Karja Peeter 02:42:25 1280
60 251 M Roosild Kristjan Pactum 02:43:13 1277
61 297 M Orav Arles Päidre Puukool 02:44:46 1271
62 341 M Siniorg Sander 02:45:22 1268
63 483 M Kuldkepp Remo 02:47:58 1262
64 242 M Jürgenson Erol SAQ SC1 02:48:44 1259
65 227 M Saaremäe Liivar ELISTER KOSE AMK CT 1 02:50:25 1248
66 482 M Maasik Martin 02:50:50 1247
67 322 M Meidla Martin Mihkel ONNINEN II 02:53:19 1231
68 209 M Kiigemägi Hans Andre Spordiklubi Rakke Meeskond 02:53:19 1230
69 343 M Jürjan Aivar 02:53:40 1228
70 324 M Vabamägi Eero Postimees 02:54:11 1224
71 487 M Poola Artur 02:54:16 1223
72 454 M Tamm Reimo Remart Ehitus OÜ 02:58:09 1208
73 495 M Uutar Mihkel 02:58:19 1207
74 345 M Sergo Taavi GREIP IT 03:02:58 1193
75 329 M Hein Rain TEAM KAITSEVÄGI 03:04:12 1187
76 303 M Tiitson Simon 03:04:28 1184
77 385 M Laan Martin MDSC Systems OÜ 03:04:48 1182
78 347 M Zacek Kristo 03:05:05 1180
79 364 M Märs Sander 03:05:05 1179
80 294 M Sloog Erki 03:06:08 1175
81 339 M Vallik Kenneth 03:07:17 1172
82 314 M Ellmann Toomas TRIFOREST 1 03:07:39 1168
83 475 M Rohtla Rihard 03:07:52 1167
84 348 M Vippul Martin 03:08:20 1166
85 404 M Sankman Jüri 03:08:56 1165
86 377 M Oja Sten 03:09:20 1164
87 504 M Tammjärv Tanel 03:09:46 1161
88 378 M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADUCCO 03:10:42 1158
89 448 M Tammjärv Sten 03:10:55 1157
90 508 M Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 03:11:20 1156
91 394 M Karask Sander RR SIPLASED / SIMUNA SK 03:12:42 1153
92 383 M Kelement Martin TEAM KAITSEVÄGI 03:14:25 1148
93 369 M Männik Reiko TRIFOREST 2 03:15:07 1146
94 366 M Hermat Kaido SPORTLOVE 03:17:40 1145
95 480 M Schönberg Tanel 03:18:28 1144
96 392 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / SIMUNA SK 03:19:30 1143
97 499 M Islevski Jan Sportland Team 03:20:26 1140
98 434 M Tšugunov Aleksandr 03:20:45 1139
99 479 M Metsoja Hans 03:26:36 1127
100 411 M Niit Kaarel Niidi Farm FIE 03:29:40 1123
101 263 M Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADUCCO 03:30:39 1122
102 416 M Koger Lauri OTEPÄÄ VÄNDAD 03:34:47 1118
103 384 M Ester Janno 03:50:22 1104
104 471 M Pilden Priit BALTIC AGRO / OLIVIA 4 03:59:34 1100
105 207 M Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 05:10:05 1092
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 23,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:57:56 1470
2 13 M40 Malva Margus CC ROTA MOBILIS 1 02:02:42 1456
3 37 M40 Tuisk Priit 02:06:19 1445
4 39 M40 Lukertšenko Mihhail 02:07:00 1443
5 41 M40 Kušnir Aleksei SPORDIPARTNER-REHVID24 02:11:56 1436
6 50 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM 1 02:11:56 1435
7 43 M40 Jõgi Allan FREESPORT 02:12:24 1432
8 57 M40 Ojaver Siim Astro Baltics OÜ 02:13:08 1430
9 69 M40 Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:13:16 1427
10 55 M40 Janno Janar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:19 1426
11 74 M40 Romandi Arvi BIKESTORE.EE TIIM I 02:13:36 1424
12 58 M40 Pikkat Andris Haaslava MTB 02:14:13 1422
13 80 M40 Pulst Raivo 02:15:51 1414
14 79 M40 Sala Alar 02:17:28 1405
15 97 M40 Teder Hardi Haaslava MTB 02:17:42 1404
16 115 M40 Saarva Silver 02:18:24 1402
17 138 M40 Vulla Elar Keskkonnaamet 02:18:51 1398
18 54 M40 Kivioja Raimo RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:19:10 1395
19 71 M40 Jüriso Janis ZRT 02:20:27 1390
20 53 M40 Keerd Karmo REDBIKE TEAM 2 02:21:48 1385
21 119 M40 Saaremägi Leho REDBIKE TEAM 2 02:23:50 1374
22 153 M40 Erik Risto SPORTLOVE 02:24:12 1372
23 169 M40 Annion Silver REDBIKE TEAM 2 02:25:12 1370
24 110 M40 Klaos Indrek Warren Asfalt 02:27:07 1355
25 120 M40 Štšerbakov Martin 02:27:33 1353
26 224 M40 Riisalu Lars TEAM KAITSEVÄGI 02:27:34 1352
27 144 M40 Nääme Alar AT SPORT TEAM ADUCCO 02:27:52 1350
28 149 M40 Hansov Hanno FIXUS 02:30:02 1345
29 195 M40 Sigus Martin 02:32:19 1334
30 155 M40 Morgun Timofei ABB 02:32:24 1332
31 184 M40 Semjonov Veiko 02:32:54 1330
32 132 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 02:33:20 1323
33 247 M40 Lehismets Priit BORNIT TEAM 02:33:39 1321
34 217 M40 Tomingas Marek BORNIT TEAM 02:34:37 1317
35 286 M40 Iro Runo BORNIT TEAM 02:34:50 1316
36 84 M40 Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM 2 02:35:38 1314
37 142 M40 Elu Margus 02:35:56 1308
38 180 M40 Põldmaa Koit RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:36:03 1307
39 176 M40 Mets Marko VELOPLUS 02:37:40 1302
40 270 M40 Künnapas Ragnar REDBIKE TEAM 3 02:41:11 1283
41 222 M40 Tammearu Tarmo REDBIKE TEAM 3 02:41:58 1281
42 236 M40 Eelsaar Alar Ensto Building Systems 02:42:41 1278
43 265 M40 Maidla Priit 02:44:14 1273
44 248 M40 Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 02:45:18 1269
45 302 M40 Trofimov Evgeni ELISTER KOSE AMK CT 2 02:45:53 1267
46 260 M40 Hõbemägi Veikko Legrand 02:49:33 1252
47 140 M40 Aros Silver ONNINEN 02:50:09 1250
48 489 M40 Reis Rasmus 02:51:22 1243
49 268 M40 Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:51:54 1240
50 304 M40 Käär Tanel Nortal 02:52:59 1234
51 319 M40 Kaarmann Uku 02:52:59 1233
52 256 M40 Saksniit Priit ONNINEN 02:53:35 1229
53 506 M40 Piirimägi Peeter 02:54:02 1225
54 285 M40 Kesvatera Andres 02:54:20 1222
55 264 M40 Musting Marek SCHENKER TEAM 02:56:04 1216
56 363 M40 Karner Kuido ELISTER KOSE AMK CT 3 02:56:47 1212
57 317 M40 Toonekurg Kaido 03:00:15 1205
58 353 M40 Evisalu Ergo BIKESTORE.EE TIIM II 03:01:53 1196
59 425 M40 Mettis Veiko 03:03:26 1192
60 451 M40 Hütt Kristo 03:03:27 1191
61 502 M40 Läänelaid Siim 03:04:09 1188
62 354 M40 Aarma Tarmo ZRT 03:05:21 1178
63 382 M40 Eerma Olavi Vao SK 03:05:56 1177
64 356 M40 Lipvars Jaanus RTS 03:06:58 1173
65 296 M40 Paosalu Ranno 03:10:03 1159
66 374 M40 Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 03:19:31 1142
67 412 M40 Mollok Henrik Forss 03:21:13 1138
68 408 M40 Kalanepp Romet 03:23:08 1134
69 426 M40 Peterson Aivar 03:23:59 1132
70 469 M40 Aasala Vahur GREIP IT 03:25:34 1129
71 431 M40 Raudsepp Tarmo 03:29:21 1124
72 468 M40 Saar Tarmo GREIP IT 03:31:36 1121
73 476 M40 Rääk Margus 03:39:05 1115
74 418 M40 Joorits Jüri HANSAB 04:08:02 1099
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 23,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 M55 Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:02:14 1458
2 76 M55 Kannel Alari AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:21 1419
3 73 M55 Einroos Raino CC ROTA MOBILIS 1 02:15:39 1417
4 72 M55 Pedari Aimar RR SIPLASED / LATER GR 02:15:47 1415
5 109 M55 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:21:52 1384
6 194 M55 Põldoja Tauno VK Velron 02:26:01 1362
7 102 M55 Pilv Ivar ONNINEN 02:26:03 1361
8 131 M55 Beljajev Vladimir 02:26:20 1359
9 146 M55 Kand Peeter VELO CLUBBERS 02:33:04 1327
10 187 M55 Ebber Andrus 02:36:50 1304
11 181 M55 Malsroos Mait 02:37:35 1303
12 252 M55 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:39:30 1294
13 197 M55 Veevel Ego BORNIT TEAM 02:39:37 1292
14 257 M55 Tamkivi Tarmo 02:44:01 1275
15 239 M55 Terve Raivo Omniva spordiklubi 02:44:08 1274
16 258 M55 Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:46:55 1265
17 277 M55 Tammemägi Jaak 02:47:10 1264
18 318 M55 Vene Sven 02:52:35 1237
19 316 M55 Stalkov Valmer BALTIC AGRO / OLIVIA 4 02:54:29 1221
20 346 M55 Kütt Erik 02:54:37 1219
21 287 M55 Vällik Kristjan 02:55:10 1217
22 311 M55 Rahu Madis 02:56:28 1214
23 361 M55 Laidver Leho 02:58:01 1210
24 333 M55 Vonk Andrus Liviko 03:00:19 1203
25 351 M55 Fuks Vahur 03:01:32 1197
26 387 M55 Volts Ainars 03:12:57 1152
27 373 M55 Klaaser Gert 03:14:36 1147
28 395 M55 Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADUCCO 03:22:59 1135
29 390 M55 Kauk Anti CC ROTA MOBILIS 3 03:34:34 1119
30 432 M55 Maidla Meelis 03:41:14 1111
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 22,74 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 20 M45 Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:03:59 1450
2 29 M45 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:05:57 1447
3 24 M45 Maanurm Joonas GTONIC 1 02:06:34 1444
4 32 M45 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:57 1434
5 36 M45 Pilv Meelis REDBIKE TEAM 1 02:13:13 1428
6 86 M45 Jakobson Eero REDBIKE TEAM 2 02:15:32 1418
7 89 M45 Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:15:44 1416
8 77 M45 Leer Janek CC ROTA MOBILIS 2 02:15:59 1413
9 63 M45 Lipp Aivar AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:18:36 1399
10 107 M45 Pani Marek Team Stokker 02:19:05 1396
11 91 M45 Maidla Janek CC ROTA MOBILIS 2 02:19:29 1394
12 59 M45 Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM ADUCCO 02:19:48 1393
13 90 M45 Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:20:27 1389
14 113 M45 Valgma Raini SAQ SC2 02:21:57 1383
15 93 M45 Želtov Sergei 02:22:00 1381
16 134 M45 Sigus Marko 02:22:48 1379
17 112 M45 Ester Indrek ELISTER KOSE AMK CT 1 02:23:15 1376
18 94 M45 Tamm Bruno CC ROTA MOBILIS 2 02:25:15 1369
19 61 M45 Tillemann Taikki CC ROTA MOBILIS 2 02:25:37 1365
20 164 M45 Puik Viljar 02:26:00 1363
21 189 M45 Valdmaa Risto SAKALA BIATHLON 02:27:46 1351
22 160 M45 Kiivit Lauri KULGUR TEAM 02:31:03 1342
23 266 M45 Merisaar Hallar 02:32:03 1339
24 158 M45 Vares Ahti ONNINEN II 02:32:11 1337
25 212 M45 Mooste Tarmo GTONIC 1 02:33:00 1328
26 199 M45 Looskari Anti REDBIKE TEAM 3 02:33:08 1325
27 196 M45 Kogermann Meelis SAQ SC1 02:33:31 1322
28 267 M45 Leidorp Jako SPORTLOVE 02:34:27 1318
29 170 M45 Kljujev Sergei REDBIKE TEAM 3 02:35:24 1315
30 253 M45 Paas Raigo SAQ SC2 02:35:49 1312
31 191 M45 Tenson Tavo ONNINEN 02:35:50 1311
32 159 M45 Albri Kalev ONNINEN 02:35:50 1309
33 198 M45 Laanisto Janek 02:38:45 1296
34 282 M45 Grünberg Risto SAKALA BIATHLON 02:40:34 1284
35 275 M45 Dubrov Einar GTONIC 2 02:44:43 1272
36 307 M45 Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:45:55 1266
37 321 M45 Vare Alo 02:49:29 1253
38 278 M45 Truus Alan TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 02:51:48 1241
39 288 M45 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:52:39 1236
40 331 M45 Smitas Tomas 02:52:42 1235
41 250 M45 Ellermaa Janno GTONIC 2 02:53:11 1232
42 259 M45 Kotkin Pavel 02:53:54 1226
43 326 M45 Kivipõld Veiko 02:54:52 1218
44 273 M45 Undla Timo ONNINEN II 02:56:43 1213
45 183 M45 Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:57:18 1211
46 310 M45 Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 03:00:51 1200
47 358 M45 Aupaju Tarmo 03:00:58 1199
48 380 M45 Jürgenson Rainer 03:01:57 1195
49 232 M45 Prants Aivar 03:02:07 1194
50 338 M45 Pärn Aare TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 03:04:16 1186
51 372 M45 Liin Alar IBUN OÜ 03:06:02 1176
52 350 M45 Pikker Priit ELISTER KOSE AMK CT 2 03:06:18 1174
53 493 M45 Uutar Aivar 03:07:34 1170
54 401 M45 Põldoja Hendrik VK Velron 03:09:48 1160
55 455 M45 Karu Üllar 03:21:37 1136
56 420 M45 Plovits Kaido 03:24:03 1131
57 505 M45 Jõõger Kulvo 03:35:47 1117
58 398 M45 Räni Riho 03:39:31 1114
59 449 M45 Torkel Antti Tartu 03:44:20 1108
60 461 M45 Jamnes Margus 03:48:25 1105
61 445 M45 Tämm Eduard 04:30:04 1097
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 22,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 26 M50 Kukk Erki 02:06:06 1446
2 47 M50 Pesor Kaido 02:12:02 1433
3 51 M50 Kertsman Jaanus ELISTER KOSE AMK CT 1 02:13:32 1425
4 62 M50 Raasuke Ahti GTONIC 1 02:14:27 1421
5 48 M50 Kippasto Margo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:17:22 1406
6 233 M50 Kallari Taimar ASTRO BALTICS 02:18:30 1401
7 130 M50 Talumaa Raul CC ROTA MOBILIS 3 02:21:27 1387
8 175 M50 Eljas Avo 02:23:03 1378
9 151 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:25:48 1364
10 137 M50 Siimar Aivo VKM-SPORT Club 02:28:42 1348
11 122 M50 Sootla Indrek ASTRO BALTICS 02:28:56 1347
12 147 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:29:22 1346
13 200 M50 Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:30:19 1344
14 173 M50 Kuusik Leho OÜ Ramise Ehitus 02:32:16 1336
15 201 M50 Elo Armas GTONIC 1 02:33:11 1324
16 152 M50 Kriisa Kaido CC ROTA MOBILIS 3 02:36:13 1306
17 208 M50 Eenraid Priit 02:38:02 1301
18 223 M50 Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:39:28 1295
19 156 M50 Sala Arvo 02:39:56 1289
20 206 M50 Oder Rein 02:40:32 1286
21 193 M50 Minski Jan KULGUR TEAM 02:41:56 1282
22 237 M50 Metsis Andro 02:42:38 1279
23 306 M50 Oruste Andrus 02:47:30 1263
24 484 M50 Lichtfeldt Andro 02:48:33 1260
25 327 M50 Arus Tiit 02:48:58 1258
26 291 M50 Kiisler Aivar 02:49:11 1256
27 496 M50 Kahu Vahur 02:49:20 1254
28 246 M50 Salus Ardi 02:50:23 1249
29 410 M50 Eskla Anti 02:51:05 1245
30 216 M50 Varik Meelis REDBIKE TEAM 3 02:51:59 1239
31 320 M50 Meidla Margus ONNINEN III 02:52:13 1238
32 281 M50 Kimmel Robert 02:56:21 1215
33 500 M50 Haud Janek 03:00:17 1204
34 355 M50 Järve Marek 03:01:00 1198
35 359 M50 Kotter Ain 03:04:45 1183
36 349 M50 Ladva Marek 03:07:38 1169
37 458 M50 Kask Ants REDBIKE TEAM 4 03:09:40 1162
38 503 M50 Rehi Arne Rehi Group OÜ 03:12:18 1155
39 396 M50 Merila Jaanis 03:12:34 1154
40 376 M50 Võsu Jaan 03:13:44 1149
41 433 M50 Palu Andrus Kerttu Sport OÜ 03:39:44 1113
42 423 M50 Vahemaa Madis 03:40:39 1112
43 507 M50 Timmi Tarmo Navi 03:45:16 1107
44 439 M50 Rüütli Meelis 03:55:20 1103
45 498 M50 Pilliroog Alari Lõpusõitja 05:10:27 1091
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 20,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 Kõik N Uibokand Janelle SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:16:47 1408
2 125 Kõik N Kovgere Beate 02:19:54 1392
3 92 Kõik N Lepasalu Laura SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:20:34 1388
4 486 Kõik N Ermane-Marcenko Evelina 02:26:36 1357
5 168 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:31:39 1340
6 161 Kõik N Lillep Maris REDBIKE NAISED 1 02:32:22 1333
7 204 Kõik N Jaanimets Age REDBIKE NAISED 1 02:33:00 1329
8 219 Kõik N Arnek Adeele RR Siplased 02:38:20 1299
9 218 Kõik N Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 1 02:40:33 1285
10 261 Kõik N Niilus Anne 02:43:23 1276
11 240 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / RITO OÜ 02:44:52 1270
12 272 Kõik N Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:48:08 1261
13 293 Kõik N Volmerson Liina REDBIKE NAISED 1 02:49:04 1257
14 283 Kõik N Grünberg Kati-Riin SAKALA BIATHLON 02:51:05 1246
15 501 Kõik N Metsalu Merilin hAWAII eXPRESS 02:51:39 1242
16 185 Kõik N Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:59:47 1206
17 335 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:03:51 1189
18 357 Kõik N Kull Karolina SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:04:19 1185
19 490 Kõik N Pärnik Tea 03:07:32 1171
20 305 Kõik N Trestip Janete RR SIPLASED / RITO OÜ 03:09:29 1163
21 406 Kõik N Muts Tiina REDBIKE NAISED 2 03:13:08 1151
22 352 Kõik N Lehtme Kadri Haanja RK 03:13:41 1150
23 403 Kõik N Teder Piret Haaslava MTB 03:19:57 1141
24 473 Kõik N Tamm Kristine 03:21:29 1137
25 456 Kõik N Kurgjärv Jaanika 03:23:15 1133
26 481 Kõik N Valtin Kai 03:24:04 1130
27 465 Kõik N Rehi Maila 03:33:01 1120
28 421 Kõik N Arm Kristin REDBIKE NAISED 2 03:41:22 1110
29 414 Kõik N Talvik Saaga 03:42:28 1109
30 415 Kõik N Pikkat Merli Haaslava MTB 03:45:58 1106
31 491 Kõik N Kuuseväli Arette 03:59:33 1101
32 497 Kõik N Kahu Maili 04:21:42 1098
33 444 Kõik N Tämm Aive 04:30:05 1096
34 440 Kõik N Ignatjeva Marju 04:38:32 1095
35 441 Kõik N Laugesaar Liina Nuustaku 05:03:49 1094
36 446 Kõik N Teearu Tiina Nuustaku 05:09:59 1093
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 20,62 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 N Uibokand Janelle SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:16:47 1408
2 125 N Kovgere Beate 02:19:54 1392
3 486 N Ermane-Marcenko Evelina 02:26:36 1357
4 219 N Arnek Adeele RR Siplased 02:38:20 1299
5 261 N Niilus Anne 02:43:23 1276
6 357 N Kull Karolina SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:04:19 1185
7 305 N Trestip Janete RR SIPLASED / RITO OÜ 03:09:29 1163
8 491 N Kuuseväli Arette 03:59:33 1101
9 446 N Teearu Tiina Nuustaku 05:09:59 1093
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 20,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 65 M60 Reiska Alar Cristella VT OÜ 02:16:31 1409
2 118 M60 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:30:39 1343
3 188 M60 Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:38:12 1300
4 244 M60 Sidorov Vladimir 02:40:09 1288
5 492 M60 Lacis Ivars 02:49:42 1251
6 298 M60 Priks Hanno Korpus Racing 02:51:09 1244
7 301 M60 Ernits Ardu 11568235 02:54:32 1220
8 325 M60 Järveoja Jaanus eraisik 03:00:28 1202
9 330 M60 Kozlov Raul 03:00:39 1201
10 379 M60 Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:03:34 1190
11 299 M60 Sildaru Kalev 03:04:55 1181
12 399 M60 Laur Mati Haanja RK 03:28:46 1125
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 20,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 92 N35 Lepasalu Laura SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:20:34 1388
2 161 N35 Lillep Maris REDBIKE NAISED 1 02:32:22 1333
3 218 N35 Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 1 02:40:33 1285
4 272 N35 Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:48:08 1261
5 293 N35 Volmerson Liina REDBIKE NAISED 1 02:49:04 1257
6 283 N35 Grünberg Kati-Riin SAKALA BIATHLON 02:51:05 1246
7 501 N35 Metsalu Merilin hAWAII eXPRESS 02:51:39 1242
8 185 N35 Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:59:47 1206
9 456 N35 Kurgjärv Jaanika 03:23:15 1133
10 441 N35 Laugesaar Liina Nuustaku 05:03:49 1094
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 20,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 M16 Mäeuibo Riko 02:18:59 1397
2 488 M16 Puri Karl Hansen 02:23:23 1375
3 172 M16 Ruder Oskar-Martin 02:24:06 1373
4 202 M16 Künnapas Steven REDBIKE TEAM 3 02:33:08 1326
5 203 M16 Pärn Greg-Emil 02:36:47 1305
6 280 M16 Truus Rasmus Alan TEAM PÕLTSAMAA JALGRATTAKESKUS 02:49:11 1255
7 429 M16 Raudsepp Kaur Vooremaa Centrum 03:27:29 1126
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 18,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 168 N45 Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:31:39 1340
2 335 N45 Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:03:51 1189
3 406 N45 Muts Tiina REDBIKE NAISED 2 03:13:08 1151
4 352 N45 Lehtme Kadri Haanja RK 03:13:41 1150
5 481 N45 Valtin Kai 03:24:04 1130
6 444 N45 Tämm Aive 04:30:05 1096
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 18,43 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 204 N40 Jaanimets Age REDBIKE NAISED 1 02:33:00 1329
2 403 N40 Teder Piret Haaslava MTB 03:19:57 1141
3 473 N40 Tamm Kristine 03:21:29 1137
4 415 N40 Pikkat Merli Haaslava MTB 03:45:58 1106
5 440 N40 Ignatjeva Marju 04:38:32 1095
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 17,67 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 211 M65 Tuuna Toomas RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:39:36 1293
2 243 M65 Rozenbergs Gunars 02:53:47 1227
3 271 M65 Fjodorov Nikolai 02:58:05 1209
4 407 M65 Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 03:26:18 1128
5 413 M65 Paal Peet 03:35:51 1116
6 422 M65 Ahu Ülo 03:55:37 1102
Põhisõit N50 võitja keskmine kiirus 17,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 240 N50 Toome Rita RR SIPLASED / RITO OÜ 02:44:52 1270
2 490 N50 Pärnik Tea 03:07:32 1171
3 465 N50 Rehi Maila 03:33:01 1120
4 421 N50 Arm Kristin REDBIKE NAISED 2 03:41:22 1110
5 414 N50 Talvik Saaga 03:42:28 1109
6 497 N50 Kahu Maili 04:21:42 1098
Poolmaraton Kõik võitja keskmine kiirus 22,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik Chornohor Ivan Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:43:26 1250
2 2004 Kõik Jürjenberg Sten Martin BIKESTORE.EE TIIM II 00:45:17 1245
3 2007 Kõik Järv Uku 00:45:36 1240
4 2006 Kõik Sumberg Steven Porter Racing 00:47:16 1235
5 2019 Kõik Janno Ander RR Siplased 00:47:26 1230
6 2027 Kõik Aun Simo 00:48:54 1226
7 2012 Kõik Teearu Anti MTS Cycling Team 00:49:24 1222
8 2017 Kõik Laht Mirtel SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:49:37 1218
9 2011 Kõik Vagel Kristen 00:49:49 1214
10 2025 Kõik Tenson Aron Edward 00:49:58 1210
11 2164 Kõik Lemloch Loore 00:50:27 1207
12 2016 Kõik Baderyk Viktoriia Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:50:28 1204
13 2020 Kõik Kertsman Kevin 00:50:40 1201
14 2032 Kõik Püvi Beatrice REDBIKE NAISED 2 00:51:08 1198
15 2040 Kõik Trummal Jevgeni 00:51:45 1195
16 2028 Kõik Paju Thristo SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:51:58 1192
17 2037 Kõik Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 00:52:49 1189
18 2018 Kõik Saarep Peeter 00:53:08 1186
19 2143 Kõik Maidla Rommi 00:54:22 1183
20 2026 Kõik Kohv Silver 00:54:53 1180
21 2163 Kõik Saar Oliver BMF 00:55:17 1178
22 2029 Kõik Janno Jaak KF Suusaklubi 00:55:38 1176
23 2064 Kõik Toom Alari 00:55:38 1174
24 2022 Kõik Elbre Mauro SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:55:52 1172
25 2057 Kõik Undla Sören 00:56:07 1170
26 2054 Kõik Sirp Steven SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:56:21 1168
27 2038 Kõik Kull Markus SPORDIKLUBI RAKKE 00:56:42 1166
28 2145 Kõik Klettenberg Siim 00:57:38 1164
29 2041 Kõik Liping Ville 00:57:57 1162
30 2023 Kõik Peterson Marko 00:58:34 1160
31 2076 Kõik Rindla Tarmo Norma 00:58:39 1158
32 2080 Kõik Veremiichyk Iryna Lõuna-Eesti Rattaklubi 00:58:41 1156
33 2047 Kõik Kivi Melissa SJK Viiking 00:59:02 1154
34 2052 Kõik Tuisk Meribel 00:59:54 1152
35 2094 Kõik Jääger Marek Timber Trend 01:00:02 1150
36 2067 Kõik Kerner Oliver ELISTER KOSE AMK CT 3 01:00:25 1148
37 2036 Kõik Oot Anti SK Velo 01:00:30 1146
38 2050 Kõik Olesk Raul 01:00:30 1144
39 2069 Kõik Tomingas Marin BORNIT TEAM 01:00:34 1142
40 2034 Kõik Luik Karl BALTIC AGRO / OLIVIA 1 01:01:36 1140
41 2153 Kõik Hallik Üllar 01:01:40 1139
42 2147 Kõik Orula Annika 01:02:05 1138
43 2051 Kõik Teder Sander Haaslava MTB 01:02:26 1137
44 2073 Kõik Põldmaa Ellen Anett RR SIPLASED / RITO OÜ 01:03:02 1136
45 2092 Kõik Orav Hans Hendrik 01:03:55 1135
46 2077 Kõik Nool Jürgen BALTIC AGRO / OLIVIA 3 01:05:13 1134
47 2090 Kõik Orav Erik Hendrik 01:06:21 1133
48 2066 Kõik Mägi Marko SCHENKER TEAM 2 01:06:38 1132
49 2155 Kõik Neumann Ferdinand Võru suusaklubi 01:06:38 1131
50 2144 Kõik Kimmel Triin Sindi Spordiklubi KALJU 01:06:42 1130
51 2060 Kõik Kirsi Maris 01:06:45 1129
52 2087 Kõik Liblikmann Helle-Mai BALTIC AGRO / OLIVIA 3 01:06:47 1128
53 2081 Kõik Horban Artem Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:06:49 1127
54 2058 Kõik Susi Endel Voore mets oü 01:07:13 1126
55 2063 Kõik Aart Helen RR SIPLASED / RITO OÜ 01:07:15 1125
56 2109 Kõik Pikker Joosep Johann 01:07:17 1124
57 2053 Kõik Penner Toomas BALTIC AGRO / OLIVIA 5 01:07:23 1123
58 2086 Kõik Kivimäe Kevin-Oskar ONNINEN III 01:07:23 1122
59 2075 Kõik Eerme Priit 01:07:38 1121
60 2113 Kõik Aava Mikk GREIP IT 01:07:43 1120
61 2149 Kõik Aan Mehis DPD Eesti AS 01:07:46 1119
62 2071 Kõik Kesner Margus 01:08:25 1118
63 2158 Kõik Osik Veiko 01:08:27 1117
64 2146 Kõik Ula Elar 01:08:36 1116
65 2133 Kõik Hännikäinen Andero 01:08:39 1115
66 2152 Kõik Alaväli Marta-Nora 01:08:51 1114
67 2117 Kõik Kalev Sten 01:09:08 1113
68 2105 Kõik Lilenbach Karolina 01:09:10 1112
69 2106 Kõik Lilenbach Feliks 01:09:11 1111
70 2083 Kõik Kal Andres 01:09:38 1110
71 2101 Kõik Kivilo Kristofer CFC 01:09:39 1109
72 2079 Kõik Eenraid Eneli 01:09:52 1108
73 2065 Kõik Leier Tõnis 01:10:09 1107
74 2074 Kõik Lomp Avo BALTIC AGRO / OLIVIA 1 01:10:22 1106
75 2111 Kõik Mesila-Kaarmann Laina 01:10:46 1105
76 2116 Kõik Veeäär Henrik GREIP IT 01:11:09 1104
77 2124 Kõik Parbus Priit BALTIC AGRO / OLIVIA 4 01:11:11 1103
78 2140 Kõik Malberg Gregor 01:12:07 1102
79 2085 Kõik Lätt Anneli 01:12:44 1101
80 2119 Kõik Karask Liis RR Siplased / TUISUMÄE 01:13:08 1100
81 2161 Kõik Glinka-Valkrusman Andres 01:13:14 1099
82 2162 Kõik Šuba Aleksei 01:13:14 1098
83 2165 Kõik Lemloch Oskar CFC 01:13:28 1097
84 2120 Kõik Harsija Reimo BALTIC AGRO / OLIVIA 4 01:14:21 1096
85 2151 Kõik Ula Romet 01:14:38 1095
86 2115 Kõik Aleksejev Sergei 01:15:22 1094
87 2104 Kõik Aleksejev Daniil 01:15:22 1093
88 2096 Kõik Kivi Mairold SJK Viiking 01:15:29 1092
89 2049 Kõik Kivi Margus 01:15:30 1091
90 2114 Kõik Uussalu Grenn-Tõnis Baltic Agro/Olivia 5 01:15:34 1090
91 2088 Kõik Ester Elisanne ELISTER KOSE AMK CT 3 01:16:17 1089
92 2121 Kõik Kivipõld Tanel ONNINEN III 01:16:35 1088
93 2139 Kõik Malberg Kriste 01:16:48 1087
94 2078 Kõik Heinrichsen Raivo 01:16:58 1086
95 2102 Kõik Kull Ketlin SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 01:17:40 1085
96 2103 Kõik Kiristaja Henri 01:19:56 1084
97 2123 Kõik Prosin Mikk BALTIC AGRO / OLIVIA 4 01:20:16 1083
98 2082 Kõik Grünberg Eliina 01:20:25 1082
99 2091 Kõik Sildaru Aidi 01:21:46 1081
100 2024 Kõik Hrishnyi Kostiantyn Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:22:27 1080
101 2156 Kõik Reis Ruuben 01:23:32 1079
102 2150 Kõik Tuttelberg Henri 01:24:08 1078
103 2097 Kõik Järveoja Helje 01:24:57 1077
104 2128 Kõik Tuttelberg Beril 01:25:50 1076
105 2046 Kõik Tuttelberg Herki 01:25:53 1075
106 2072 Kõik Ruder Tarmo 01:26:22 1074
107 2068 Kõik Teder Christine Haaslava MTB 01:27:42 1073
108 2089 Kõik Kalev Margus