Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik Muiznieks Oskars DTG-Mysport 02:01:46 1510
2 5 Kõik Vaidem Josten FIXUS 02:02:21 1497
3 8 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 02:06:54 1487
4 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 02:10:25 1479
5 6 Kõik Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:10:32 1472
6 4 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 02:10:54 1471
7 14 Kõik Saar Sander VELOPLUS 02:11:53 1468
8 3 Kõik Ojavere Imre CCRM 02:12:36 1466
9 12 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:13:33 1464
10 15 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:14:11 1462
11 9 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:14:48 1460
12 17 Kõik Malva Margus CCRM 02:15:32 1458
13 24 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:42 1456
14 35 Kõik Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:49 1454
15 41 Kõik Raid Risto ASTRO BALTICS 02:16:00 1452
16 32 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:16:18 1451
17 45 Kõik Lond Rain 02:17:30 1450
18 13 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:17:31 1449
19 22 Kõik Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 02:18:25 1448
20 23 Kõik Kull Andre CCRM 02:19:00 1447
21 38 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:19:48 1446
22 20 Kõik Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM I 02:20:06 1445
23 47 Kõik Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:20:11 1444
24 61 Kõik Lõiv Janika 02:20:39 1443
25 26 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:20:39 1442
26 29 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:20:46 1441
27 46 Kõik Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:22:57 1440
28 19 Kõik Maanurm Joonas GTONIC 1 02:23:09 1439
29 25 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 02:23:09 1438
30 44 Kõik Pilv Armin HAUKA VELOKLUBI 02:23:20 1437
31 40 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 02:23:28 1436
32 39 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:23:38 1435
33 50 Kõik Kiskonen Eero ONNINEN 02:24:12 1434
34 37 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:24:37 1433
35 67 Kõik Tuisk Priit TEAM ANTSLA 02:25:04 1432
36 63 Kõik Teder Feeliks HAASLAVA MTB VUNK 02:25:42 1431
37 64 Kõik Lavrenko Mihail Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:25:49 1430
38 31 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:25:57 1429
39 74 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:26:08 1428
40 57 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM I 02:26:12 1427
41 42 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:26:31 1426
42 43 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:26:41 1425
43 97 Kõik Steinburg Greete Spordiklubi Rakke Naiskond 02:26:57 1424
44 18 Kõik Vaab Ivar Rattabaas 02:26:57 1423
45 128 Kõik Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:26:58 1422
46 55 Kõik Reiska Alar Cristella VT OÜ 02:28:27 1421
47 132 Kõik Pikkat Andris HAASLAVA MTB VUNK 02:28:58 1420
48 69 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 02:29:06 1419
49 48 Kõik Raja Aigar FREESPORT 02:29:06 1418
50 115 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:29:13 1417
51 100 Kõik Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:29:23 1416
52 78 Kõik Liplap Veljo 02:29:35 1415
53 149 Kõik Lõiv Urmas 02:30:33 1414
54 193 Kõik Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:30:57 1413
55 59 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:31:04 1412
56 119 Kõik Vadam Mattias REDBIKE TEAM III 02:31:05 1411
57 118 Kõik Johanson Sergei velo clubbers 02:31:37 1410
58 101 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:31:59 1409
59 58 Kõik Poopuu Peeter REDBIKE TEAM II 02:32:00 1408
60 83 Kõik Lauk Rein AT SPORT TEAM KIA 02:32:01 1407
61 65 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:32:24 1406
62 135 Kõik Oja Andre 02:32:30 1405
63 49 Kõik Cabulis Edzus 02:32:44 1404
64 94 Kõik Einroos Raino CCRM2 02:32:44 1403
65 54 Kõik Ennok Tarmo CCRM 02:33:10 1402
66 532 Kõik Kanne Ats Adventures - Kose AMK 02:34:08 1401
67 71 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 02:34:11 1400
68 90 Kõik Rembla Egon 02:34:18 1399
69 124 Kõik Siska Siim 02:34:35 1398
70 182 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 02:34:45 1397
71 84 Kõik Pank Ergo GTONIC 1 02:35:41 1396
72 93 Kõik Pani Marek Team Stokker 02:35:55 1395
73 53 Kõik Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:36:00 1394
74 276 Kõik Padosepp Siim ReCycling Team 02:36:04 1393
75 86 Kõik Maarits Andres 02:36:15 1392
76 98 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:36:21 1391
77 89 Kõik Želtov Sergei 02:36:45 1390
78 92 Kõik Jüriso Janis ZRT 02:37:13 1389
79 184 Kõik Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 02:37:23 1388
80 76 Kõik Lapšin Vladimir 02:37:26 1387
81 107 Kõik Remmelg Alari SCHENKER 1 02:37:32 1386
82 122 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:37:38 1385
83 129 Kõik Kriis Viljar AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:37:47 1384
84 108 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM II 02:37:50 1383
85 77 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:37:56 1382
86 192 Kõik Tammist Marko 02:38:22 1381
87 147 Kõik Tonts Raido HAASLAVA MTB VUNK 02:38:34 1380
88 155 Kõik Veiler Siim 02:38:37 1379
89 569 Kõik Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:39:29 1378
90 126 Kõik Kalda Kalev 02:39:36 1377
91 168 Kõik Teder Hardi HAASLAVA MTB VUNK 02:39:48 1376
92 79 Kõik Kertsman Jaanus ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:40:23 1375
93 106 Kõik Schvalbe Danel 02:40:37 1374
94 52 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:41:03 1373
95 95 Kõik Molev Juri 02:41:24 1372
96 85 Kõik Sala Alar 02:41:35 1371
97 88 Kõik Tamm Bruno CCRM2 02:41:44 1370
98 125 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:42:46 1369
99 157 Kõik Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:43:02 1368
100 566 Kõik Tammemäe Joosep 02:43:08 1367
101 136 Kõik Saareoks Janek SCHENKER 1 02:43:14 1366
102 120 Kõik Valgma Raini SAQ SC 1 02:43:39 1365
103 82 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:43:49 1364
104 109 Kõik Saarva Silver 02:43:50 1363
105 164 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:43:54 1362
106 123 Kõik Isop Veiko 02:44:02 1361
107 213 Kõik Kand Peeter velo clubbers 02:44:31 1360
108 142 Kõik Kasekamp Andrus 02:44:34 1359
109 216 Kõik Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 02:44:40 1358
110 228 Kõik Hansov Hanno FIXUS 02:44:57 1357
111 146 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:45:17 1356
112 130 Kõik Koik Kristjan 02:45:43 1355
113 550 Kõik Peenema Reijo FIXUS 02:45:53 1354
114 191 Kõik Gorbunov Konstantin 02:46:05 1353
115 33 Kõik Arumägi Anti Velohunt ProTeam 02:46:44 1352
116 81 Kõik Varik Joan Markus HANSAB 02:47:10 1351
117 203 Kõik Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:47:23 1350
118 156 Kõik Ever Riho velo clubbers 02:48:08 1349
119 113 Kõik Kivirüüt Margus 02:48:17 1348
120 220 Kõik Einroos Henri CCRM2 02:48:28 1347
121 558 Kõik Kukk Andres 02:48:33 1346
122 127 Kõik Beljajev Vladimir 02:49:25 1345
123 110 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:49:27 1344
124 30 Kõik Stüf Erkki FIXUS 02:49:30 1343
125 166 Kõik Talumaa Raul CCRM3 02:49:41 1342
126 206 Kõik Annus Atter SCHENKER 1 02:49:46 1341
127 138 Kõik Ester Indrek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:49:51 1340
128 194 Kõik Tammisaar Erkki 02:49:54 1339
129 349 Kõik Jürisaar Merilin 02:50:07 1338
130 80 Kõik Kaur Väino FREESPORT 02:50:13 1337
131 116 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:50:56 1336
132 111 Kõik Klaos Indrek ZRT 02:51:34 1335
133 196 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:51:35 1334
134 291 Kõik Mets Marko 02:51:46 1333
135 173 Kõik Valdner Marek 02:52:04 1332
136 150 Kõik Erik Risto 02:53:27 1331
137 243 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:53:35 1330
138 171 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:53:48 1329
139 563 Kõik Ligema Martin Team Vänt 02:53:57 1328
140 75 Kõik Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:54:14 1327
141 152 Kõik Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:55:32 1326
142 148 Kõik Rätsep Raul 02:55:52 1325
143 145 Kõik Varrik Virko 02:56:09 1324
144 256 Kõik Kullimaa Karel Projekt O2 02:56:35 1323
145 174 Kõik Kljujev Sergei 02:56:49 1322
146 162 Kõik Kriisa Kaido CCRM3 02:56:59 1321
147 212 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:57:10 1320
148 189 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:57:20 1319
149 205 Kõik Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:57:34 1318
150 340 Kõik Pukk Marko 02:58:03 1317
151 187 Kõik Oja Eero 02:58:07 1316
152 226 Kõik Maasikmets Marek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:59:20 1315
153 163 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:59:47 1314
154 261 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:59:47 1313
155 151 Kõik Kelk Indrek Klubi Tartu Maraton 02:59:57 1312
156 223 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 03:00:02 1311
157 170 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 03:00:03 1310
158 195 Kõik Kiristaja Ailar velo clubbers 03:00:05 1309
159 199 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 03:00:06 1308
160 556 Kõik Juutinen Sami Tapio 03:00:10 1307
161 263 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 1 03:00:13 1306
162 277 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:00:18 1305
163 246 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 03:00:18 1304
164 254 Kõik Tuuna Toomas RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:00:21 1303
165 565 Kõik Puri Karl Hansen 03:00:31 1302
166 247 Kõik Angerma Meelis 03:00:41 1301
167 283 Kõik Kasumets Kait 03:00:47 1300
168 362 Kõik Ülem Risto Tartu Linnavalitsus 03:00:50 1299
169 215 Kõik Ebber Andrus 03:00:51 1298
170 262 Kõik Malsroos Mait 03:02:05 1297
171 210 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 03:02:17 1296
172 241 Kõik Laansalu Priit 03:02:26 1295
173 270 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 03:03:49 1294
174 70 Kõik Neidra Rainer RAE RATTAKLUBI 03:04:15 1293
175 577 Kõik Kikas Marten 03:04:19 1292
176 229 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:04:27 1291
177 207 Kõik Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:04:32 1290
178 245 Kõik Saaremäe Liivar ADVENTURES KOSE AMK CT 1 03:04:33 1289
179 294 Kõik Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 03:04:51 1288
180 224 Kõik Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 03:05:00 1287
181 295 Kõik Vares Ahti ONNINEN 2 03:05:05 1286
182 253 Kõik Ivanov Priit HANSAB 03:05:11 1285
183 325 Kõik Malva Leila CCRM3 03:05:42 1284
184 204 Kõik Kruusmann Ahto CCRM3 03:05:44 1283
185 159 Kõik Heinsoo Sander 03:05:54 1282
186 172 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 03:06:05 1281
187 540 Kõik Tšuškin Danek FREESPORT 03:06:34 1280
188 562 Kõik Leetberg Margus 03:06:45 1279
189 319 Kõik Aros Silver ONNINEN 2 03:06:58 1278
190 272 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 03:07:01 1277
191 553 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 03:07:04 1276
192 251 Kõik Rozenbergs Gunars 03:07:13 1275
193 338 Kõik Salus Ardi 03:07:19 1274
194 179 Kõik Elo Armas GTONIC 2 03:07:22 1273
195 225 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 03:07:26 1272
196 287 Kõik Sidorov Vladimir 03:07:38 1271
197 302 Kõik Nurmsalu Rain SPORDIKLUBI IKS 1 03:07:38 1270
198 279 Kõik Tarajev Diimar HAASLAVA MTB CHILL 03:07:44 1269
199 282 Kõik Ellermaa Janno GTONIC 2 03:07:48 1268
200 320 Kõik Valdmaa Risto 03:08:00 1267
201 200 Kõik Salumäe Guido RedBike 03:08:27 1266
202 230 Kõik Kivikas Eero 03:09:19 1265
203 240 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 1 03:09:26 1264
204 268 Kõik Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADDUCO 03:09:32 1263
205 281 Kõik Eenraid Priit 03:09:52 1262
206 217 Kõik Saksniit Priit ONNINEN 03:09:58 1261
207 335 Kõik Musting Marek SCHENKER 1 03:10:37 1260
208 306 Kõik Prants Aivar 03:10:45 1259
209 214 Kõik Kull Rait Mamily MTB Pro 03:10:46 1258
210 219 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM III 03:10:47 1257
211 188 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 03:11:10 1256
212 181 Kõik Karing Krista Velohunt ProTeam 03:11:15 1255
213 331 Kõik Undla Timo ONNINEN 2 03:11:35 1254
214 249 Kõik Kogermann Madis SAQ SC 2 03:11:39 1253
215 330 Kõik Roosild Kristjan Wise 03:11:52 1252
216 197 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 03:12:03 1251
217 341 Kõik Maidla Priit 03:12:07 1250
218 300 Kõik Dubrov Einar GTONIC 2 03:12:18 1249
219 384 Kõik Zahharov Maksim Thule 03:12:21 1248
220 260 Kõik Kasemaa Janno SEB pank 03:12:59 1247
221 359 Kõik Mäekivi Andres HAASLAVA MTB CHILL 03:13:00 1246
222 413 Kõik Zvirbulis Ivars 03:13:29 1245
223 304 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 03:13:52 1244
224 233 Kõik Härmaorg Tarmo 03:14:29 1243
225 222 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:14:48 1242
226 347 Kõik Leppik Andri 03:14:49 1241
227 327 Kõik Tammemägi Jaak 03:15:49 1240
228 560 Kõik Peri Pait Ruusmäe Jahiselts 03:15:51 1239
229 292 Kõik Luts Taavi Henkel 03:15:52 1238
230 570 Kõik Looper Ero Haanja Rattaklubi 03:15:52 1237
231 379 Kõik Vällik Kristjan 03:15:57 1236
232 372 Kõik Oder Rein 03:15:57 1235
233 307 Kõik Aalik Marko 03:16:04 1234
234 385 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:16:14 1233
235 345 Kõik Lätt Viljar RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:16:14 1232
236 476 Kõik Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 03:16:24 1231
237 356 Kõik Ernits Ardu 11568235 03:16:44 1230
238 303 Kõik Mäepea Kaido SCHENKER 1 03:16:44 1229
239 316 Kõik Käär Tanel Nortal 03:16:45 1228
240 386 Kõik Trestip Janete RR SIPLASED / VITAX 03:16:56 1227
241 288 Kõik Oruste Andrus 03:17:09 1226
242 546 Kõik Niilus Anne HAUKA VELOKLUBI 03:17:26 1225
243 351 Kõik Märtin Kristi Rae Rattaklubi 03:17:42 1224
244 236 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:18:28 1223
245 208 Kõik Vavilov Dmitri ZRT 03:18:34 1222
246 286 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:18:51 1221
247 355 Kõik Rahu Madis OÜ Arthron 03:18:51 1220
248 271 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 03:19:24 1219
249 568 Kõik Stserbakov Martin 03:19:34 1218
250 266 Kõik Krull Kaupo 03:19:54 1217
251 412 Kõik Metsis Andro 03:20:12 1216
252 309 Kõik Stalkov Valmer Baltic Agro / Machinery 03:20:16 1215
253 561 Kõik Meri Martin Pringstore 03:20:17 1214
254 454 Kõik Puri Alvar 03:20:21 1213
255 470 Kõik Kaarmann Uku 03:20:23 1212
256 389 Kõik Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:20:36 1211
257 244 Kõik Ilves Filipp VELOPLUS 03:20:47 1210
258 375 Kõik Kotov Raul velo clubbers 03:20:49 1209
259 329 Kõik Malsroos Taavi 03:20:51 1208
260 218 Kõik Kimmel Robert 03:20:57 1207
261 366 Kõik Kivipõld Veiko 03:21:15 1206
262 423 Kõik Ellmann Toomas Sportland Team 03:22:22 1205
263 322 Kõik Kiigemägi Andres 03:23:15 1204
264 572 Kõik Teppo Viljar Master Sport 03:23:30 1203
265 298 Kõik Nõmmik Alar 03:24:10 1202
266 404 Kõik Künnapas Ragnar 03:24:45 1201
267 342 Kõik Fjodorov Nikolai 03:24:45 1200
268 275 Kõik Mangelsoo Janno TEAM KODAR 03:25:27 1199
269 443 Kõik Kuutma Kevin Sportland Team 03:25:30 1198
270 456 Kõik Grünberg Kati-Riin 03:25:53 1197
271 274 Kõik Kruustük Janno SAQ SC 2 03:26:00 1196
272 293 Kõik Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 03:26:01 1195
273 573 Kõik Baun Safin 03:26:19 1194
274 549 Kõik Kala Tiina 03:26:20 1193
275 301 Kõik Sildaru Kalev 03:26:23 1192
276 332 Kõik Vare Alo 03:27:34 1191
277 328 Kõik Vallik Kenneth 03:28:18 1190
278 373 Kõik Niggulis Ott 03:28:20 1189
279 357 Kõik Kozlov Raul 03:28:24 1188
280 360 Kõik Bulak Raiki 03:28:43 1187
281 478 Kõik Grünberg Risto 03:29:19 1186
282 313 Kõik Kesvatera Andres 03:30:14 1185
283 278 Kõik Priks Hanno Korpus Racing 03:30:15 1184
284 451 Kõik Ladva Marek 03:30:17 1183
285 238 Kõik Sildvee Märt RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:30:30 1182
286 364 Kõik Vilpart Toomas 03:31:22 1181
287 365 Kõik Semjonov Veiko 03:31:27 1180
288 474 Kõik Lehtme Kadri Haanja RK 03:31:38 1179
289 483 Kõik Eensoo Ardi 03:31:57 1178
290 264 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 03:32:35 1177
291 377 Kõik Lipvars Jaanus RTS 03:32:40 1176
292 344 Kõik Vabamägi Eero Postimees 03:32:44 1175
293 383 Kõik Nossenko Andre SPORDIKLUBI IKS 2 03:32:54 1174
294 505 Kõik Ojamets Teet 03:33:12 1173
295 312 Kõik Aua Hanno Karontek 03:33:19 1172
296 143 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 03:33:39 1171
297 333 Kõik Kärdi Tarmo RR SIPLASED / VERX 03:33:39 1170
298 559 Kõik Soome Kiljan 03:34:04 1169
299 543 Kõik Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 03:34:29 1168
300 467 Kõik Märs Sander 03:34:41 1167
301 391 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 03:34:48 1166
302 387 Kõik Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 03:34:58 1165
303 576 Kõik Mahla Indrek Peko 03:35:06 1164
304 416 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:35:22 1163
305 496 Kõik Verev Teet HÕBELÕNG 03:35:34 1162
306 417 Kõik Morel Ülar 03:35:55 1161
307 269 Kõik Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 03:36:23 1160
308 492 Kõik Paosalu Ranno 03:36:28 1159
309 436 Kõik Läänelaid Siim 03:36:33 1158
310 400 Kõik Peder Kert 03:36:55 1157
311 334 Kõik Liin Alar IBUN OÜ 03:37:02 1156
312 317 Kõik Järve Marek 03:37:04 1155
313 473 Kõik Klaaser Gert 03:37:29 1154
314 552 Kõik Sõerumäe Ott 03:38:28 1153
315 352 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 03:38:30 1152
316 510 Kõik Agar Ivar SUPLUSE VIIS 03:40:02 1151
317 458 Kõik Issak Indrek velloklubi 03:40:15 1150
318 429 Kõik Järveoja Jaanus eraisik 03:40:34 1149
319 406 Kõik Nigol Madis Kaspar Tartu Ülikool 03:41:39 1148
320 368 Kõik Meidla Margus ONNINEN 3 03:41:54 1147
321 353 Kõik Tamkivi Tarmo 03:42:07 1146
322 337 Kõik Agu Mairold 03:42:32 1145
323 426 Kõik Kõivumägi Elis 03:42:46 1144
324 371 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:42:46 1143
325 437 Kõik Piirimägi Peeter 03:42:51 1142
326 567 Kõik Trumm Aron 03:42:51 1141
327 402 Kõik Isop Vallo 03:43:02 1140
328 455 Kõik Kaljulaid Kersti SPORDIKLUBI IKS 1 03:43:11 1139
329 396 Kõik Schmidt Kaarel SPORDIKLUBI IKS 2 03:43:13 1138
330 544 Kõik Raudsik Taavi Apellet 03:43:13 1137
331 324 Kõik Vilson Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 03:43:20 1136
332 462 Kõik Rohtla Rihard Valio Eesti AS 03:43:58 1135
333 376 Kõik Luiga Einar #PaliverEST 03:44:23 1134
334 407 Kõik Jürgenson Rainer 03:44:24 1133
335 336 Kõik Aarma Tarmo ZRT 03:45:21 1132
336 428 Kõik Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:46:45 1131
337 452 Kõik Võsu Jaan 03:46:48 1130
338 513 Kõik Jürjan Taavi 03:46:59 1129
339 554 Kõik Nikolajev Raul Enersense 03:47:29 1128
340 422 Kõik Kelement Martin Team Kaitsevägi 03:48:57 1127
341 508 Kõik Jürjan Aivar 03:49:40 1126
342 363 Kõik Rohtma Valdek Sportland Team 03:50:15 1125
343 408 Kõik Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 03:51:42 1124
344 495 Kõik Merila Jaanis 03:51:42 1123
345 326 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 03:52:23 1122
346 489 Kõik Sults Timmo ND 03:52:48 1121
347 388 Kõik Eeriksoo Indrek 03:52:54 1120
348 464 Kõik Kütt Andres 03:53:00 1119
349 321 Kõik Hermat Kaido 03:53:30 1118
350 449 Kõik Laur Mati Haanja RK 03:53:50 1117
351 374 Kõik Rahnel Priit PriiPuit OÜ 03:54:16 1116
352 501 Kõik Vonk Andrus Liviko 03:55:20 1115
353 564 Kõik Puri Tarvo 03:55:41 1114
354 419 Kõik Volts Ainars 03:55:53 1113
355 571 Kõik Randmäe Rivo 03:59:55 1112
356 504 Kõik Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 04:01:01 1111
357 381 Kõik Fuks Vahur 04:01:53 1110
358 346 Kõik Kauk Anti CCRM3 04:02:53 1109
359 529 Kõik Kivimäe Karmo 04:03:16 1108
360 398 Kõik Sankman Jüri 04:03:38 1107
361 358 Kõik Zacek Kristo 04:03:41 1106
362 415 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 04:04:43 1105
363 397 Kõik Mikk Mait 04:08:02 1104
364 488 Kõik Kalanepp Romet 04:09:43 1103
365 459 Kõik Otsa Arne 04:10:51 1102
366 522 Kõik Rannu Ardo Warren Teed OÜ 04:11:33 1101
367 463 Kõik Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 04:12:01 1100
368 520 Kõik Holm Henri SUPLUSE VIIS 04:12:07 1099
369 450 Kõik Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 04:13:08 1098
370 439 Kõik Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 04:13:09 1097
371 409 Kõik Pauklin Roland Telia 04:13:35 1096
372 485 Kõik Talvik Saaga 04:14:47 1095
373 401 Kõik Mikk Karin 04:16:20 1094
374 448 Kõik Liiv Madis 04:16:31 1093
375 403 Kõik Paju Andres 04:16:57 1092
376 486 Kõik Kull Kaspar SCHENKER 2 04:17:09 1091
377 515 Kõik Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 04:17:13 1090
378 491 Kõik Puusepp Algo Hansab MTB 04:19:17 1089
379 461 Kõik Joorits Jüri HANSAB 04:19:17 1088
380 517 Kõik Kilter Jana 04:21:08 1087
381 440 Kõik Udumäe Kaisi GTONIC 2 04:21:11 1086
382 431 Kõik Ahu Ülo 04:21:14 1085
383 575 Kõik Tammjärv Tanel PouchEurope 04:21:27 1084
384 399 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:21:49 1083
385 482 Kõik Peterson Aivar 04:23:31 1082
386 457 Kõik Vunk Mihkel 04:24:09 1081
387 528 Kõik Kampus Roman HÕBELÕNG 04:24:37 1080
388 475 Kõik Aasma Jan 04:25:22 1079
389 557 Kõik Raud Margus 04:29:09 1078
390 435 Kõik Plovits Kaido TEHIK 04:30:04 1077
391 468 Kõik Räni Riho 04:30:09 1076
392 442 Kõik Jürisaar Meelis 04:31:17 1075
393 519 Kõik Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 04:32:24 1074
394 524 Kõik Lestal Lauri 04:36:37 1073
395 547 Kõik Teder Piret HAASLAVA MTB CHILL 04:38:13 1072
396 460 Kõik Niin Taaro 04:38:18 1071
397 574 Kõik Rõustik Ingmar Koneita.com 04:40:48 1070
398 465 Kõik Jõõger Kulvo 04:47:17 1069
399 479 Kõik Haarde Maiken 05:05:15 1068
400 472 Kõik Jaska Kristel RixRatas 05:09:36 1067
401 526 Kõik Kilter Jako 05:09:52 1066
402 471 Kõik Mikkelsaar Mart 05:10:36 1065
403 289 Kõik Tuula-Fjodorov Reeda REDBIKE NAISED 05:10:36 1064
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 Kõik M Muiznieks Oskars DTG-Mysport 02:01:46 1510
2 5 Kõik M Vaidem Josten FIXUS 02:02:21 1497
3 8 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:06:54 1487
4 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 02:10:25 1479
5 6 Kõik M Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:10:32 1472
6 4 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 02:10:54 1471
7 14 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 02:11:53 1468
8 3 Kõik M Ojavere Imre CCRM 02:12:36 1466
9 12 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:13:33 1464
10 15 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:14:11 1462
11 9 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:14:48 1460
12 17 Kõik M Malva Margus CCRM 02:15:32 1458
13 24 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:42 1456
14 35 Kõik M Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:49 1454
15 41 Kõik M Raid Risto ASTRO BALTICS 02:16:00 1452
16 32 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:16:18 1451
17 45 Kõik M Lond Rain 02:17:30 1450
18 13 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:17:31 1449
19 22 Kõik M Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 02:18:25 1448
20 23 Kõik M Kull Andre CCRM 02:19:00 1447
21 38 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:19:48 1446
22 20 Kõik M Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM I 02:20:06 1445
23 47 Kõik M Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:20:11 1444
24 26 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:20:39 1442
25 29 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:20:46 1441
26 46 Kõik M Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:22:57 1440
27 19 Kõik M Maanurm Joonas GTONIC 1 02:23:09 1439
28 25 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 02:23:09 1438
29 44 Kõik M Pilv Armin HAUKA VELOKLUBI 02:23:20 1437
30 40 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 02:23:28 1436
31 39 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:23:38 1435
32 50 Kõik M Kiskonen Eero ONNINEN 02:24:12 1434
33 37 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:24:37 1433
34 67 Kõik M Tuisk Priit TEAM ANTSLA 02:25:04 1432
35 63 Kõik M Teder Feeliks HAASLAVA MTB VUNK 02:25:42 1431
36 64 Kõik M Lavrenko Mihail Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:25:49 1430
37 31 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:25:57 1429
38 74 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:26:08 1428
39 57 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM I 02:26:12 1427
40 42 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:26:31 1426
41 43 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:26:41 1425
42 18 Kõik M Vaab Ivar Rattabaas 02:26:57 1423
43 128 Kõik M Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:26:58 1422
44 55 Kõik M Reiska Alar Cristella VT OÜ 02:28:27 1421
45 132 Kõik M Pikkat Andris HAASLAVA MTB VUNK 02:28:58 1420
46 69 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 02:29:06 1419
47 48 Kõik M Raja Aigar FREESPORT 02:29:06 1418
48 115 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:29:13 1417
49 100 Kõik M Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:29:23 1416
50 78 Kõik M Liplap Veljo 02:29:35 1415
51 149 Kõik M Lõiv Urmas 02:30:33 1414
52 193 Kõik M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:30:57 1413
53 59 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:31:04 1412
54 119 Kõik M Vadam Mattias REDBIKE TEAM III 02:31:05 1411
55 118 Kõik M Johanson Sergei velo clubbers 02:31:37 1410
56 101 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:31:59 1409
57 58 Kõik M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM II 02:32:00 1408
58 83 Kõik M Lauk Rein AT SPORT TEAM KIA 02:32:01 1407
59 65 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:32:24 1406
60 135 Kõik M Oja Andre 02:32:30 1405
61 49 Kõik M Cabulis Edzus 02:32:44 1404
62 94 Kõik M Einroos Raino CCRM2 02:32:44 1403
63 54 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 02:33:10 1402
64 532 Kõik M Kanne Ats Adventures - Kose AMK 02:34:08 1401
65 90 Kõik M Rembla Egon 02:34:18 1399
66 124 Kõik M Siska Siim 02:34:35 1398
67 182 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:34:45 1397
68 84 Kõik M Pank Ergo GTONIC 1 02:35:41 1396
69 93 Kõik M Pani Marek Team Stokker 02:35:55 1395
70 53 Kõik M Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:36:00 1394
71 276 Kõik M Padosepp Siim ReCycling Team 02:36:04 1393
72 86 Kõik M Maarits Andres 02:36:15 1392
73 98 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:36:21 1391
74 89 Kõik M Želtov Sergei 02:36:45 1390
75 92 Kõik M Jüriso Janis ZRT 02:37:13 1389
76 184 Kõik M Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 02:37:23 1388
77 76 Kõik M Lapšin Vladimir 02:37:26 1387
78 107 Kõik M Remmelg Alari SCHENKER 1 02:37:32 1386
79 122 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:37:38 1385
80 129 Kõik M Kriis Viljar AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:37:47 1384
81 108 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM II 02:37:50 1383
82 77 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:37:56 1382
83 192 Kõik M Tammist Marko 02:38:22 1381
84 147 Kõik M Tonts Raido HAASLAVA MTB VUNK 02:38:34 1380
85 155 Kõik M Veiler Siim 02:38:37 1379
86 569 Kõik M Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:39:29 1378
87 126 Kõik M Kalda Kalev 02:39:36 1377
88 168 Kõik M Teder Hardi HAASLAVA MTB VUNK 02:39:48 1376
89 79 Kõik M Kertsman Jaanus ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:40:23 1375
90 106 Kõik M Schvalbe Danel 02:40:37 1374
91 95 Kõik M Molev Juri 02:41:24 1372
92 85 Kõik M Sala Alar 02:41:35 1371
93 88 Kõik M Tamm Bruno CCRM2 02:41:44 1370
94 125 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:42:46 1369
95 157 Kõik M Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:43:02 1368
96 566 Kõik M Tammemäe Joosep 02:43:08 1367
97 136 Kõik M Saareoks Janek SCHENKER 1 02:43:14 1366
98 120 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 1 02:43:39 1365
99 82 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:43:49 1364
100 109 Kõik M Saarva Silver 02:43:50 1363
101 123 Kõik M Isop Veiko 02:44:02 1361
102 213 Kõik M Kand Peeter velo clubbers 02:44:31 1360
103 142 Kõik M Kasekamp Andrus 02:44:34 1359
104 216 Kõik M Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 02:44:40 1358
105 228 Kõik M Hansov Hanno FIXUS 02:44:57 1357
106 146 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:45:17 1356
107 130 Kõik M Koik Kristjan 02:45:43 1355
108 550 Kõik M Peenema Reijo FIXUS 02:45:53 1354
109 191 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:46:05 1353
110 33 Kõik M Arumägi Anti Velohunt ProTeam 02:46:44 1352
111 81 Kõik M Varik Joan Markus HANSAB 02:47:10 1351
112 156 Kõik M Ever Riho velo clubbers 02:48:08 1349
113 113 Kõik M Kivirüüt Margus 02:48:17 1348
114 220 Kõik M Einroos Henri CCRM2 02:48:28 1347
115 558 Kõik M Kukk Andres 02:48:33 1346
116 127 Kõik M Beljajev Vladimir 02:49:25 1345
117 110 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:49:27 1344
118 30 Kõik M Stüf Erkki FIXUS 02:49:30 1343
119 166 Kõik M Talumaa Raul CCRM3 02:49:41 1342
120 206 Kõik M Annus Atter SCHENKER 1 02:49:46 1341
121 138 Kõik M Ester Indrek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:49:51 1340
122 194 Kõik M Tammisaar Erkki 02:49:54 1339
123 80 Kõik M Kaur Väino FREESPORT 02:50:13 1337
124 116 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:50:56 1336
125 111 Kõik M Klaos Indrek ZRT 02:51:34 1335
126 196 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:51:35 1334
127 291 Kõik M Mets Marko 02:51:46 1333
128 173 Kõik M Valdner Marek 02:52:04 1332
129 150 Kõik M Erik Risto 02:53:27 1331
130 243 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:53:35 1330
131 171 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:53:48 1329
132 563 Kõik M Ligema Martin Team Vänt 02:53:57 1328
133 75 Kõik M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:54:14 1327
134 152 Kõik M Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:55:32 1326
135 148 Kõik M Rätsep Raul 02:55:52 1325
136 145 Kõik M Varrik Virko 02:56:09 1324
137 256 Kõik M Kullimaa Karel Projekt O2 02:56:35 1323
138 174 Kõik M Kljujev Sergei 02:56:49 1322
139 162 Kõik M Kriisa Kaido CCRM3 02:56:59 1321
140 212 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:57:10 1320
141 189 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:57:20 1319
142 205 Kõik M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:57:34 1318
143 340 Kõik M Pukk Marko 02:58:03 1317
144 187 Kõik M Oja Eero 02:58:07 1316
145 226 Kõik M Maasikmets Marek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:59:20 1315
146 261 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:59:47 1313
147 151 Kõik M Kelk Indrek Klubi Tartu Maraton 02:59:57 1312
148 170 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 03:00:03 1310
149 195 Kõik M Kiristaja Ailar velo clubbers 03:00:05 1309
150 199 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 03:00:06 1308
151 556 Kõik M Juutinen Sami Tapio 03:00:10 1307
152 263 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 1 03:00:13 1306
153 277 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:00:18 1305
154 246 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 03:00:18 1304
155 254 Kõik M Tuuna Toomas RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:00:21 1303
156 565 Kõik M Puri Karl Hansen 03:00:31 1302
157 247 Kõik M Angerma Meelis 03:00:41 1301
158 283 Kõik M Kasumets Kait 03:00:47 1300
159 362 Kõik M Ülem Risto Tartu Linnavalitsus 03:00:50 1299
160 215 Kõik M Ebber Andrus 03:00:51 1298
161 262 Kõik M Malsroos Mait 03:02:05 1297
162 210 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 03:02:17 1296
163 241 Kõik M Laansalu Priit 03:02:26 1295
164 70 Kõik M Neidra Rainer RAE RATTAKLUBI 03:04:15 1293
165 577 Kõik M Kikas Marten 03:04:19 1292
166 229 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:04:27 1291
167 207 Kõik M Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:04:32 1290
168 245 Kõik M Saaremäe Liivar ADVENTURES KOSE AMK CT 1 03:04:33 1289
169 294 Kõik M Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 03:04:51 1288
170 295 Kõik M Vares Ahti ONNINEN 2 03:05:05 1286
171 253 Kõik M Ivanov Priit HANSAB 03:05:11 1285
172 204 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM3 03:05:44 1283
173 159 Kõik M Heinsoo Sander 03:05:54 1282
174 172 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 03:06:05 1281
175 540 Kõik M Tšuškin Danek FREESPORT 03:06:34 1280
176 562 Kõik M Leetberg Margus 03:06:45 1279
177 319 Kõik M Aros Silver ONNINEN 2 03:06:58 1278
178 553 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 03:07:04 1276
179 251 Kõik M Rozenbergs Gunars 03:07:13 1275
180 338 Kõik M Salus Ardi 03:07:19 1274
181 179 Kõik M Elo Armas GTONIC 2 03:07:22 1273
182 225 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 03:07:26 1272
183 287 Kõik M Sidorov Vladimir 03:07:38 1271
184 302 Kõik M Nurmsalu Rain SPORDIKLUBI IKS 1 03:07:38 1270
185 279 Kõik M Tarajev Diimar HAASLAVA MTB CHILL 03:07:44 1269
186 282 Kõik M Ellermaa Janno GTONIC 2 03:07:48 1268
187 320 Kõik M Valdmaa Risto 03:08:00 1267
188 200 Kõik M Salumäe Guido RedBike 03:08:27 1266
189 230 Kõik M Kivikas Eero 03:09:19 1265
190 240 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 1 03:09:26 1264
191 268 Kõik M Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADDUCO 03:09:32 1263
192 281 Kõik M Eenraid Priit 03:09:52 1262
193 217 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN 03:09:58 1261
194 335 Kõik M Musting Marek SCHENKER 1 03:10:37 1260
195 306 Kõik M Prants Aivar 03:10:45 1259
196 214 Kõik M Kull Rait Mamily MTB Pro 03:10:46 1258
197 219 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM III 03:10:47 1257
198 188 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 03:11:10 1256
199 331 Kõik M Undla Timo ONNINEN 2 03:11:35 1254
200 249 Kõik M Kogermann Madis SAQ SC 2 03:11:39 1253
201 330 Kõik M Roosild Kristjan Wise 03:11:52 1252
202 197 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 03:12:03 1251
203 341 Kõik M Maidla Priit 03:12:07 1250
204 300 Kõik M Dubrov Einar GTONIC 2 03:12:18 1249
205 384 Kõik M Zahharov Maksim Thule 03:12:21 1248
206 260 Kõik M Kasemaa Janno SEB pank 03:12:59 1247
207 359 Kõik M Mäekivi Andres HAASLAVA MTB CHILL 03:13:00 1246
208 413 Kõik M Zvirbulis Ivars 03:13:29 1245
209 304 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 03:13:52 1244
210 233 Kõik M Härmaorg Tarmo 03:14:29 1243
211 347 Kõik M Leppik Andri 03:14:49 1241
212 327 Kõik M Tammemägi Jaak 03:15:49 1240
213 560 Kõik M Peri Pait Ruusmäe Jahiselts 03:15:51 1239
214 292 Kõik M Luts Taavi Henkel 03:15:52 1238
215 570 Kõik M Looper Ero Haanja Rattaklubi 03:15:52 1237
216 379 Kõik M Vällik Kristjan 03:15:57 1236
217 372 Kõik M Oder Rein 03:15:57 1235
218 307 Kõik M Aalik Marko 03:16:04 1234
219 385 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:16:14 1233
220 345 Kõik M Lätt Viljar RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:16:14 1232
221 476 Kõik M Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 03:16:24 1231
222 356 Kõik M Ernits Ardu 11568235 03:16:44 1230
223 303 Kõik M Mäepea Kaido SCHENKER 1 03:16:44 1229
224 316 Kõik M Käär Tanel Nortal 03:16:45 1228
225 288 Kõik M Oruste Andrus 03:17:09 1226
226 236 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:18:28 1223
227 208 Kõik M Vavilov Dmitri ZRT 03:18:34 1222
228 286 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:18:51 1221
229 355 Kõik M Rahu Madis OÜ Arthron 03:18:51 1220
230 271 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 03:19:24 1219
231 568 Kõik M Stserbakov Martin 03:19:34 1218
232 266 Kõik M Krull Kaupo 03:19:54 1217
233 412 Kõik M Metsis Andro 03:20:12 1216
234 309 Kõik M Stalkov Valmer Baltic Agro / Machinery 03:20:16 1215
235 561 Kõik M Meri Martin Pringstore 03:20:17 1214
236 454 Kõik M Puri Alvar 03:20:21 1213
237 470 Kõik M Kaarmann Uku 03:20:23 1212
238 389 Kõik M Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:20:36 1211
239 244 Kõik M Ilves Filipp VELOPLUS 03:20:47 1210
240 375 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 03:20:49 1209
241 329 Kõik M Malsroos Taavi 03:20:51 1208
242 218 Kõik M Kimmel Robert 03:20:57 1207
243 366 Kõik M Kivipõld Veiko 03:21:15 1206
244 423 Kõik M Ellmann Toomas Sportland Team 03:22:22 1205
245 322 Kõik M Kiigemägi Andres 03:23:15 1204
246 572 Kõik M Teppo Viljar Master Sport 03:23:30 1203
247 298 Kõik M Nõmmik Alar 03:24:10 1202
248 404 Kõik M Künnapas Ragnar 03:24:45 1201
249 342 Kõik M Fjodorov Nikolai 03:24:45 1200
250 275 Kõik M Mangelsoo Janno TEAM KODAR 03:25:27 1199
251 443 Kõik M Kuutma Kevin Sportland Team 03:25:30 1198
252 274 Kõik M Kruustük Janno SAQ SC 2 03:26:00 1196
253 293 Kõik M Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 03:26:01 1195
254 573 Kõik M Baun Safin 03:26:19 1194
255 301 Kõik M Sildaru Kalev 03:26:23 1192
256 332 Kõik M Vare Alo 03:27:34 1191
257 328 Kõik M Vallik Kenneth 03:28:18 1190
258 373 Kõik M Niggulis Ott 03:28:20 1189
259 357 Kõik M Kozlov Raul 03:28:24 1188
260 360 Kõik M Bulak Raiki 03:28:43 1187
261 478 Kõik M Grünberg Risto 03:29:19 1186
262 313 Kõik M Kesvatera Andres 03:30:14 1185
263 278 Kõik M Priks Hanno Korpus Racing 03:30:15 1184
264 451 Kõik M Ladva Marek 03:30:17 1183
265 238 Kõik M Sildvee Märt RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:30:30 1182
266 364 Kõik M Vilpart Toomas 03:31:22 1181
267 365 Kõik M Semjonov Veiko 03:31:27 1180
268 483 Kõik M Eensoo Ardi 03:31:57 1178
269 264 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 03:32:35 1177
270 377 Kõik M Lipvars Jaanus RTS 03:32:40 1176
271 344 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 03:32:44 1175
272 383 Kõik M Nossenko Andre SPORDIKLUBI IKS 2 03:32:54 1174
273 505 Kõik M Ojamets Teet 03:33:12 1173
274 312 Kõik M Aua Hanno Karontek 03:33:19 1172
275 143 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 03:33:39 1171
276 333 Kõik M Kärdi Tarmo RR SIPLASED / VERX 03:33:39 1170
277 559 Kõik M Soome Kiljan 03:34:04 1169
278 543 Kõik M Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 03:34:29 1168
279 467 Kõik M Märs Sander 03:34:41 1167
280 387 Kõik M Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 03:34:58 1165
281 576 Kõik M Mahla Indrek Peko 03:35:06 1164
282 496 Kõik M Verev Teet HÕBELÕNG 03:35:34 1162
283 417 Kõik M Morel Ülar 03:35:55 1161
284 269 Kõik M Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 03:36:23 1160
285 492 Kõik M Paosalu Ranno 03:36:28 1159
286 436 Kõik M Läänelaid Siim 03:36:33 1158
287 400 Kõik M Peder Kert 03:36:55 1157
288 334 Kõik M Liin Alar IBUN OÜ 03:37:02 1156
289 317 Kõik M Järve Marek 03:37:04 1155
290 473 Kõik M Klaaser Gert 03:37:29 1154
291 552 Kõik M Sõerumäe Ott 03:38:28 1153
292 352 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 03:38:30 1152
293 510 Kõik M Agar Ivar SUPLUSE VIIS 03:40:02 1151
294 458 Kõik M Issak Indrek velloklubi 03:40:15 1150
295 429 Kõik M Järveoja Jaanus eraisik 03:40:34 1149
296 406 Kõik M Nigol Madis Kaspar Tartu Ülikool 03:41:39 1148
297 368 Kõik M Meidla Margus ONNINEN 3 03:41:54 1147
298 353 Kõik M Tamkivi Tarmo 03:42:07 1146
299 337 Kõik M Agu Mairold 03:42:32 1145
300 426 Kõik M Kõivumägi Elis 03:42:46 1144
301 371 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:42:46 1143
302 437 Kõik M Piirimägi Peeter 03:42:51 1142
303 567 Kõik M Trumm Aron 03:42:51 1141
304 402 Kõik M Isop Vallo 03:43:02 1140
305 396 Kõik M Schmidt Kaarel SPORDIKLUBI IKS 2 03:43:13 1138
306 544 Kõik M Raudsik Taavi Apellet 03:43:13 1137
307 324 Kõik M Vilson Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 03:43:20 1136
308 462 Kõik M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 03:43:58 1135
309 376 Kõik M Luiga Einar #PaliverEST 03:44:23 1134
310 407 Kõik M Jürgenson Rainer 03:44:24 1133
311 336 Kõik M Aarma Tarmo ZRT 03:45:21 1132
312 428 Kõik M Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:46:45 1131
313 452 Kõik M Võsu Jaan 03:46:48 1130
314 513 Kõik M Jürjan Taavi 03:46:59 1129
315 554 Kõik M Nikolajev Raul Enersense 03:47:29 1128
316 422 Kõik M Kelement Martin Team Kaitsevägi 03:48:57 1127
317 508 Kõik M Jürjan Aivar 03:49:40 1126
318 363 Kõik M Rohtma Valdek Sportland Team 03:50:15 1125
319 408 Kõik M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 03:51:42 1124
320 495 Kõik M Merila Jaanis 03:51:42 1123
321 326 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 03:52:23 1122
322 489 Kõik M Sults Timmo ND 03:52:48 1121
323 388 Kõik M Eeriksoo Indrek 03:52:54 1120
324 464 Kõik M Kütt Andres 03:53:00 1119
325 321 Kõik M Hermat Kaido 03:53:30 1118
326 449 Kõik M Laur Mati Haanja RK 03:53:50 1117
327 374 Kõik M Rahnel Priit PriiPuit OÜ 03:54:16 1116
328 501 Kõik M Vonk Andrus Liviko 03:55:20 1115
329 564 Kõik M Puri Tarvo 03:55:41 1114
330 419 Kõik M Volts Ainars 03:55:53 1113
331 571 Kõik M Randmäe Rivo 03:59:55 1112
332 504 Kõik M Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 04:01:01 1111
333 381 Kõik M Fuks Vahur 04:01:53 1110
334 346 Kõik M Kauk Anti CCRM3 04:02:53 1109
335 529 Kõik M Kivimäe Karmo 04:03:16 1108
336 398 Kõik M Sankman Jüri 04:03:38 1107
337 358 Kõik M Zacek Kristo 04:03:41 1106
338 415 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 04:04:43 1105
339 397 Kõik M Mikk Mait 04:08:02 1104
340 488 Kõik M Kalanepp Romet 04:09:43 1103
341 459 Kõik M Otsa Arne 04:10:51 1102
342 522 Kõik M Rannu Ardo Warren Teed OÜ 04:11:33 1101
343 463 Kõik M Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 04:12:01 1100
344 520 Kõik M Holm Henri SUPLUSE VIIS 04:12:07 1099
345 450 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 04:13:08 1098
346 439 Kõik M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 04:13:09 1097
347 409 Kõik M Pauklin Roland Telia 04:13:35 1096
348 448 Kõik M Liiv Madis 04:16:31 1093
349 403 Kõik M Paju Andres 04:16:57 1092
350 486 Kõik M Kull Kaspar SCHENKER 2 04:17:09 1091
351 515 Kõik M Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 04:17:13 1090
352 491 Kõik M Puusepp Algo Hansab MTB 04:19:17 1089
353 461 Kõik M Joorits Jüri HANSAB 04:19:17 1088
354 431 Kõik M Ahu Ülo 04:21:14 1085
355 575 Kõik M Tammjärv Tanel PouchEurope 04:21:27 1084
356 399 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:21:49 1083
357 482 Kõik M Peterson Aivar 04:23:31 1082
358 457 Kõik M Vunk Mihkel 04:24:09 1081
359 528 Kõik M Kampus Roman HÕBELÕNG 04:24:37 1080
360 475 Kõik M Aasma Jan 04:25:22 1079
361 557 Kõik M Raud Margus 04:29:09 1078
362 435 Kõik M Plovits Kaido TEHIK 04:30:04 1077
363 468 Kõik M Räni Riho 04:30:09 1076
364 442 Kõik M Jürisaar Meelis 04:31:17 1075
365 519 Kõik M Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 04:32:24 1074
366 524 Kõik M Lestal Lauri 04:36:37 1073
367 460 Kõik M Niin Taaro 04:38:18 1071
368 574 Kõik M Rõustik Ingmar Koneita.com 04:40:48 1070
369 465 Kõik M Jõõger Kulvo 04:47:17 1069
370 526 Kõik M Kilter Jako 05:09:52 1066
371 471 Kõik M Mikkelsaar Mart 05:10:36 1065
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 23,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 M Muiznieks Oskars DTG-Mysport 02:01:46 1510
2 5 M Vaidem Josten FIXUS 02:02:21 1497
3 8 M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:06:54 1487
4 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 02:10:25 1479
5 4 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 02:10:54 1471
6 14 M Saar Sander VELOPLUS 02:11:53 1468
7 3 M Ojavere Imre CCRM 02:12:36 1466
8 12 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:13:33 1464
9 15 M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 02:14:11 1462
10 9 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:14:48 1460
11 41 M Raid Risto ASTRO BALTICS 02:16:00 1452
12 32 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:16:18 1451
13 13 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:17:31 1449
14 22 M Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 02:18:25 1448
15 38 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:19:48 1446
16 20 M Rusovitš Dmitri REDBIKE TEAM I 02:20:06 1445
17 47 M Pohl Marko AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:20:11 1444
18 26 M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 02:20:39 1442
19 25 M Kaldoja Raiko CCRM 02:23:09 1438
20 44 M Pilv Armin HAUKA VELOKLUBI 02:23:20 1437
21 40 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 02:23:28 1436
22 63 M Teder Feeliks HAASLAVA MTB VUNK 02:25:42 1431
23 74 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:26:08 1428
24 42 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 02:26:31 1426
25 18 M Vaab Ivar Rattabaas 02:26:57 1423
26 128 M Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:26:58 1422
27 149 M Lõiv Urmas 02:30:33 1414
28 193 M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:30:57 1413
29 119 M Vadam Mattias REDBIKE TEAM III 02:31:05 1411
30 118 M Johanson Sergei velo clubbers 02:31:37 1410
31 58 M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM II 02:32:00 1408
32 83 M Lauk Rein AT SPORT TEAM KIA 02:32:01 1407
33 65 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:32:24 1406
34 135 M Oja Andre 02:32:30 1405
35 49 M Cabulis Edzus 02:32:44 1404
36 532 M Kanne Ats Adventures - Kose AMK 02:34:08 1401
37 124 M Siska Siim 02:34:35 1398
38 182 M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:34:45 1397
39 276 M Padosepp Siim ReCycling Team 02:36:04 1393
40 184 M Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 02:37:23 1388
41 76 M Lapšin Vladimir 02:37:26 1387
42 107 M Remmelg Alari SCHENKER 1 02:37:32 1386
43 108 M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM II 02:37:50 1383
44 192 M Tammist Marko 02:38:22 1381
45 147 M Tonts Raido HAASLAVA MTB VUNK 02:38:34 1380
46 155 M Veiler Siim 02:38:37 1379
47 569 M Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:39:29 1378
48 126 M Kalda Kalev 02:39:36 1377
49 106 M Schvalbe Danel 02:40:37 1374
50 566 M Tammemäe Joosep 02:43:08 1367
51 123 M Isop Veiko 02:44:02 1361
52 216 M Teearu Hans OTEPÄÄ VÄNDAD 02:44:40 1358
53 228 M Hansov Hanno FIXUS 02:44:57 1357
54 130 M Koik Kristjan 02:45:43 1355
55 550 M Peenema Reijo FIXUS 02:45:53 1354
56 33 M Arumägi Anti Velohunt ProTeam 02:46:44 1352
57 81 M Varik Joan Markus HANSAB 02:47:10 1351
58 220 M Einroos Henri CCRM2 02:48:28 1347
59 558 M Kukk Andres 02:48:33 1346
60 110 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:49:27 1344
61 30 M Stüf Erkki FIXUS 02:49:30 1343
62 206 M Annus Atter SCHENKER 1 02:49:46 1341
63 243 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:53:35 1330
64 563 M Ligema Martin Team Vänt 02:53:57 1328
65 75 M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:54:14 1327
66 152 M Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:55:32 1326
67 148 M Rätsep Raul 02:55:52 1325
68 256 M Kullimaa Karel Projekt O2 02:56:35 1323
69 205 M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 02:57:34 1318
70 277 M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:00:18 1305
71 362 M Ülem Risto Tartu Linnavalitsus 03:00:50 1299
72 70 M Neidra Rainer RAE RATTAKLUBI 03:04:15 1293
73 577 M Kikas Marten 03:04:19 1292
74 245 M Saaremäe Liivar ADVENTURES KOSE AMK CT 1 03:04:33 1289
75 294 M Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 03:04:51 1288
76 253 M Ivanov Priit HANSAB 03:05:11 1285
77 159 M Heinsoo Sander 03:05:54 1282
78 562 M Leetberg Margus 03:06:45 1279
79 553 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 03:07:04 1276
80 240 M Jürgenson Erol SAQ SC 1 03:09:26 1264
81 268 M Bazõlev Anton AT SPORT TEAM ADDUCO 03:09:32 1263
82 219 M Püvi Patrick REDBIKE TEAM III 03:10:47 1257
83 330 M Roosild Kristjan Wise 03:11:52 1252
84 384 M Zahharov Maksim Thule 03:12:21 1248
85 233 M Härmaorg Tarmo 03:14:29 1243
86 347 M Leppik Andri 03:14:49 1241
87 345 M Lätt Viljar RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:16:14 1232
88 476 M Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 03:16:24 1231
89 303 M Mäepea Kaido SCHENKER 1 03:16:44 1229
90 316 M Käär Tanel Nortal 03:16:45 1228
91 236 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:18:28 1223
92 568 M Stserbakov Martin 03:19:34 1218
93 266 M Krull Kaupo 03:19:54 1217
94 561 M Meri Martin Pringstore 03:20:17 1214
95 454 M Puri Alvar 03:20:21 1213
96 329 M Malsroos Taavi 03:20:51 1208
97 423 M Ellmann Toomas Sportland Team 03:22:22 1205
98 298 M Nõmmik Alar 03:24:10 1202
99 404 M Künnapas Ragnar 03:24:45 1201
100 443 M Kuutma Kevin Sportland Team 03:25:30 1198
101 293 M Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 03:26:01 1195
102 328 M Vallik Kenneth 03:28:18 1190
103 373 M Niggulis Ott 03:28:20 1189
104 360 M Bulak Raiki 03:28:43 1187
105 377 M Lipvars Jaanus RTS 03:32:40 1176
106 344 M Vabamägi Eero Postimees 03:32:44 1175
107 505 M Ojamets Teet 03:33:12 1173
108 143 M Teearu Paul OTEPÄÄ VÄNDAD 03:33:39 1171
109 559 M Soome Kiljan 03:34:04 1169
110 543 M Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 03:34:29 1168
111 467 M Märs Sander 03:34:41 1167
112 387 M Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 03:34:58 1165
113 400 M Peder Kert 03:36:55 1157
114 552 M Sõerumäe Ott 03:38:28 1153
115 510 M Agar Ivar SUPLUSE VIIS 03:40:02 1151
116 458 M Issak Indrek velloklubi 03:40:15 1150
117 406 M Nigol Madis Kaspar Tartu Ülikool 03:41:39 1148
118 402 M Isop Vallo 03:43:02 1140
119 544 M Raudsik Taavi Apellet 03:43:13 1137
120 462 M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 03:43:58 1135
121 513 M Jürjan Taavi 03:46:59 1129
122 422 M Kelement Martin Team Kaitsevägi 03:48:57 1127
123 508 M Jürjan Aivar 03:49:40 1126
124 408 M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VÄNDAD 03:51:42 1124
125 489 M Sults Timmo ND 03:52:48 1121
126 321 M Hermat Kaido 03:53:30 1118
127 504 M Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 04:01:01 1111
128 529 M Kivimäe Karmo 04:03:16 1108
129 398 M Sankman Jüri 04:03:38 1107
130 358 M Zacek Kristo 04:03:41 1106
131 522 M Rannu Ardo Warren Teed OÜ 04:11:33 1101
132 463 M Pirnpuu Agnar OTEPÄÄ VÄNDAD 04:12:01 1100
133 520 M Holm Henri SUPLUSE VIIS 04:12:07 1099
134 439 M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 04:13:09 1097
135 409 M Pauklin Roland Telia 04:13:35 1096
136 486 M Kull Kaspar SCHENKER 2 04:17:09 1091
137 575 M Tammjärv Tanel PouchEurope 04:21:27 1084
138 399 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:21:49 1083
139 457 M Vunk Mihkel 04:24:09 1081
140 557 M Raud Margus 04:29:09 1078
141 524 M Lestal Lauri 04:36:37 1073
142 460 M Niin Taaro 04:38:18 1071
143 574 M Rõustik Ingmar Koneita.com 04:40:48 1070
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 21,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 02:10:32 1472
2 17 M40 Malva Margus CCRM 02:15:32 1458
3 45 M40 Lond Rain 02:17:30 1450
4 23 M40 Kull Andre CCRM 02:19:00 1447
5 29 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:20:46 1441
6 39 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:23:38 1435
7 37 M40 Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:24:37 1433
8 67 M40 Tuisk Priit TEAM ANTSLA 02:25:04 1432
9 31 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:25:57 1429
10 57 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM I 02:26:12 1427
11 43 M40 Kušnir Aleksei ABB 02:26:41 1425
12 132 M40 Pikkat Andris HAASLAVA MTB VUNK 02:28:58 1420
13 69 M40 Jõgi Allan FREESPORT 02:29:06 1419
14 48 M40 Raja Aigar FREESPORT 02:29:06 1418
15 115 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:29:13 1417
16 59 M40 Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:31:04 1412
17 92 M40 Jüriso Janis ZRT 02:37:13 1389
18 129 M40 Kriis Viljar AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:37:47 1384
19 168 M40 Teder Hardi HAASLAVA MTB VUNK 02:39:48 1376
20 85 M40 Sala Alar 02:41:35 1371
21 157 M40 Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:43:02 1368
22 82 M40 Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:43:49 1364
23 109 M40 Saarva Silver 02:43:50 1363
24 146 M40 Vulla Elar Keskkonnaamet 02:45:17 1356
25 191 M40 Gorbunov Konstantin 02:46:05 1353
26 113 M40 Kivirüüt Margus 02:48:17 1348
27 194 M40 Tammisaar Erkki 02:49:54 1339
28 116 M40 Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:50:56 1336
29 111 M40 Klaos Indrek ZRT 02:51:34 1335
30 291 M40 Mets Marko 02:51:46 1333
31 150 M40 Erik Risto 02:53:27 1331
32 145 M40 Varrik Virko 02:56:09 1324
33 174 M40 Kljujev Sergei 02:56:49 1322
34 187 M40 Oja Eero 02:58:07 1316
35 226 M40 Maasikmets Marek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:59:20 1315
36 261 M40 Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:59:47 1313
37 195 M40 Kiristaja Ailar velo clubbers 03:00:05 1309
38 263 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 1 03:00:13 1306
39 247 M40 Angerma Meelis 03:00:41 1301
40 283 M40 Kasumets Kait 03:00:47 1300
41 207 M40 Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:04:32 1290
42 540 M40 Tšuškin Danek FREESPORT 03:06:34 1280
43 319 M40 Aros Silver ONNINEN 2 03:06:58 1278
44 279 M40 Tarajev Diimar HAASLAVA MTB CHILL 03:07:44 1269
45 282 M40 Ellermaa Janno GTONIC 2 03:07:48 1268
46 217 M40 Saksniit Priit ONNINEN 03:09:58 1261
47 335 M40 Musting Marek SCHENKER 1 03:10:37 1260
48 214 M40 Kull Rait Mamily MTB Pro 03:10:46 1258
49 188 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 03:11:10 1256
50 249 M40 Kogermann Madis SAQ SC 2 03:11:39 1253
51 341 M40 Maidla Priit 03:12:07 1250
52 260 M40 Kasemaa Janno SEB pank 03:12:59 1247
53 208 M40 Vavilov Dmitri ZRT 03:18:34 1222
54 470 M40 Kaarmann Uku 03:20:23 1212
55 275 M40 Mangelsoo Janno TEAM KODAR 03:25:27 1199
56 274 M40 Kruustük Janno SAQ SC 2 03:26:00 1196
57 332 M40 Vare Alo 03:27:34 1191
58 313 M40 Kesvatera Andres 03:30:14 1185
59 238 M40 Sildvee Märt RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:30:30 1182
60 365 M40 Semjonov Veiko 03:31:27 1180
61 496 M40 Verev Teet HÕBELÕNG 03:35:34 1162
62 269 M40 Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 03:36:23 1160
63 492 M40 Paosalu Ranno 03:36:28 1159
64 436 M40 Läänelaid Siim 03:36:33 1158
65 334 M40 Liin Alar IBUN OÜ 03:37:02 1156
66 426 M40 Kõivumägi Elis 03:42:46 1144
67 437 M40 Piirimägi Peeter 03:42:51 1142
68 567 M40 Trumm Aron 03:42:51 1141
69 336 M40 Aarma Tarmo ZRT 03:45:21 1132
70 363 M40 Rohtma Valdek Sportland Team 03:50:15 1125
71 571 M40 Randmäe Rivo 03:59:55 1112
72 488 M40 Kalanepp Romet 04:09:43 1103
73 403 M40 Paju Andres 04:16:57 1092
74 461 M40 Joorits Jüri HANSAB 04:19:17 1088
75 482 M40 Peterson Aivar 04:23:31 1082
76 526 M40 Kilter Jako 05:09:52 1066
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 20,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 35 M45 Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:49 1454
2 19 M45 Maanurm Joonas GTONIC 1 02:23:09 1439
3 78 M45 Liplap Veljo 02:29:35 1415
4 54 M45 Ennok Tarmo CCRM 02:33:10 1402
5 90 M45 Rembla Egon 02:34:18 1399
6 93 M45 Pani Marek Team Stokker 02:35:55 1395
7 53 M45 Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:36:00 1394
8 86 M45 Maarits Andres 02:36:15 1392
9 89 M45 Želtov Sergei 02:36:45 1390
10 77 M45 Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:37:56 1382
11 95 M45 Molev Juri 02:41:24 1372
12 88 M45 Tamm Bruno CCRM2 02:41:44 1370
13 136 M45 Saareoks Janek SCHENKER 1 02:43:14 1366
14 120 M45 Valgma Raini SAQ SC 1 02:43:39 1365
15 142 M45 Kasekamp Andrus 02:44:34 1359
16 138 M45 Ester Indrek ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:49:51 1340
17 162 M45 Kriisa Kaido CCRM3 02:56:59 1321
18 212 M45 Tenson Tavo ONNINEN 02:57:10 1320
19 189 M45 Albri Kalev ONNINEN 02:57:20 1319
20 340 M45 Pukk Marko 02:58:03 1317
21 246 M45 Kogermann Meelis SAQ SC 1 03:00:18 1304
22 210 M45 Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 03:02:17 1296
23 295 M45 Vares Ahti ONNINEN 2 03:05:05 1286
24 172 M45 Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 03:06:05 1281
25 320 M45 Valdmaa Risto 03:08:00 1267
26 230 M45 Kivikas Eero 03:09:19 1265
27 306 M45 Prants Aivar 03:10:45 1259
28 331 M45 Undla Timo ONNINEN 2 03:11:35 1254
29 300 M45 Dubrov Einar GTONIC 2 03:12:18 1249
30 570 M45 Looper Ero Haanja Rattaklubi 03:15:52 1237
31 307 M45 Aalik Marko 03:16:04 1234
32 385 M45 Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:16:14 1233
33 412 M45 Metsis Andro 03:20:12 1216
34 366 M45 Kivipõld Veiko 03:21:15 1206
35 572 M45 Teppo Viljar Master Sport 03:23:30 1203
36 478 M45 Grünberg Risto 03:29:19 1186
37 483 M45 Eensoo Ardi 03:31:57 1178
38 312 M45 Aua Hanno Karontek 03:33:19 1172
39 576 M45 Mahla Indrek Peko 03:35:06 1164
40 417 M45 Morel Ülar 03:35:55 1161
41 368 M45 Meidla Margus ONNINEN 3 03:41:54 1147
42 337 M45 Agu Mairold 03:42:32 1145
43 396 M45 Schmidt Kaarel SPORDIKLUBI IKS 2 03:43:13 1138
44 376 M45 Luiga Einar #PaliverEST 03:44:23 1134
45 407 M45 Jürgenson Rainer 03:44:24 1133
46 428 M45 Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:46:45 1131
47 554 M45 Nikolajev Raul Enersense 03:47:29 1128
48 495 M45 Merila Jaanis 03:51:42 1123
49 326 M45 Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 03:52:23 1122
50 464 M45 Kütt Andres 03:53:00 1119
51 564 M45 Puri Tarvo 03:55:41 1114
52 397 M45 Mikk Mait 04:08:02 1104
53 459 M45 Otsa Arne 04:10:51 1102
54 448 M45 Liiv Madis 04:16:31 1093
55 515 M45 Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 04:17:13 1090
56 528 M45 Kampus Roman HÕBELÕNG 04:24:37 1080
57 435 M45 Plovits Kaido TEHIK 04:30:04 1077
58 468 M45 Räni Riho 04:30:09 1076
59 465 M45 Jõõger Kulvo 04:47:17 1069
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 20,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 24 M50 Neemela Tarmo AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:15:42 1456
2 46 M50 Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:22:57 1440
3 50 M50 Kiskonen Eero ONNINEN 02:24:12 1434
4 94 M50 Einroos Raino CCRM2 02:32:44 1403
5 84 M50 Pank Ergo GTONIC 1 02:35:41 1396
6 98 M50 Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:36:21 1391
7 122 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:37:38 1385
8 79 M50 Kertsman Jaanus ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:40:23 1375
9 213 M50 Kand Peeter velo clubbers 02:44:31 1360
10 166 M50 Talumaa Raul CCRM3 02:49:41 1342
11 196 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:51:35 1334
12 173 M50 Valdner Marek 02:52:04 1332
13 171 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:53:48 1329
14 151 M50 Kelk Indrek Klubi Tartu Maraton 02:59:57 1312
15 170 M50 Kuusik Leho FREESPORT 03:00:03 1310
16 556 M50 Juutinen Sami Tapio 03:00:10 1307
17 262 M50 Malsroos Mait 03:02:05 1297
18 241 M50 Laansalu Priit 03:02:26 1295
19 204 M50 Kruusmann Ahto CCRM3 03:05:44 1283
20 338 M50 Salus Ardi 03:07:19 1274
21 179 M50 Elo Armas GTONIC 2 03:07:22 1273
22 200 M50 Salumäe Guido RedBike 03:08:27 1266
23 281 M50 Eenraid Priit 03:09:52 1262
24 359 M50 Mäekivi Andres HAASLAVA MTB CHILL 03:13:00 1246
25 304 M50 Kaschan Kaido velo clubbers 03:13:52 1244
26 327 M50 Tammemägi Jaak 03:15:49 1240
27 560 M50 Peri Pait Ruusmäe Jahiselts 03:15:51 1239
28 292 M50 Luts Taavi Henkel 03:15:52 1238
29 372 M50 Oder Rein 03:15:57 1235
30 288 M50 Oruste Andrus 03:17:09 1226
31 286 M50 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:18:51 1221
32 271 M50 Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 03:19:24 1219
33 309 M50 Stalkov Valmer Baltic Agro / Machinery 03:20:16 1215
34 389 M50 Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:20:36 1211
35 244 M50 Ilves Filipp VELOPLUS 03:20:47 1210
36 218 M50 Kimmel Robert 03:20:57 1207
37 451 M50 Ladva Marek 03:30:17 1183
38 364 M50 Vilpart Toomas 03:31:22 1181
39 264 M50 Artel Veiko DSV Spordiklubi 03:32:35 1177
40 383 M50 Nossenko Andre SPORDIKLUBI IKS 2 03:32:54 1174
41 333 M50 Kärdi Tarmo RR SIPLASED / VERX 03:33:39 1170
42 317 M50 Järve Marek 03:37:04 1155
43 473 M50 Klaaser Gert 03:37:29 1154
44 324 M50 Vilson Ivar SPORDIKLUBI IKS 1 03:43:20 1136
45 452 M50 Võsu Jaan 03:46:48 1130
46 374 M50 Rahnel Priit PriiPuit OÜ 03:54:16 1116
47 419 M50 Volts Ainars 03:55:53 1113
48 346 M50 Kauk Anti CCRM3 04:02:53 1109
49 491 M50 Puusepp Algo Hansab MTB 04:19:17 1089
50 475 M50 Aasma Jan 04:25:22 1079
51 442 M50 Jürisaar Meelis 04:31:17 1075
52 519 M50 Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 04:32:24 1074
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 20,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 Kõik N Lõiv Janika 02:20:39 1443
2 97 Kõik N Steinburg Greete Spordiklubi Rakke Naiskond 02:26:57 1424
3 71 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 02:34:11 1400
4 52 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:41:03 1373
5 164 Kõik N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:43:54 1362
6 203 Kõik N Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:47:23 1350
7 349 Kõik N Jürisaar Merilin 02:50:07 1338
8 163 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:59:47 1314
9 223 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 03:00:02 1311
10 270 Kõik N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 03:03:49 1294
11 224 Kõik N Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 03:05:00 1287
12 325 Kõik N Malva Leila CCRM3 03:05:42 1284
13 272 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 03:07:01 1277
14 181 Kõik N Karing Krista Velohunt ProTeam 03:11:15 1255
15 222 Kõik N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:14:48 1242
16 386 Kõik N Trestip Janete RR SIPLASED / VITAX 03:16:56 1227
17 546 Kõik N Niilus Anne HAUKA VELOKLUBI 03:17:26 1225
18 351 Kõik N Märtin Kristi Rae Rattaklubi 03:17:42 1224
19 456 Kõik N Grünberg Kati-Riin 03:25:53 1197
20 549 Kõik N Kala Tiina 03:26:20 1193
21 474 Kõik N Lehtme Kadri Haanja RK 03:31:38 1179
22 391 Kõik N Vuin Maarja VELOPLUS 2 03:34:48 1166
23 416 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:35:22 1163
24 455 Kõik N Kaljulaid Kersti SPORDIKLUBI IKS 1 03:43:11 1139
25 485 Kõik N Talvik Saaga 04:14:47 1095
26 401 Kõik N Mikk Karin 04:16:20 1094
27 517 Kõik N Kilter Jana 04:21:08 1087
28 440 Kõik N Udumäe Kaisi GTONIC 2 04:21:11 1086
29 547 Kõik N Teder Piret HAASLAVA MTB CHILL 04:38:13 1072
30 479 Kõik N Haarde Maiken 05:05:15 1068
31 472 Kõik N Jaska Kristel RixRatas 05:09:36 1067
32 289 Kõik N Tuula-Fjodorov Reeda REDBIKE NAISED 05:10:36 1064
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 20,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 61 N Lõiv Janika 02:20:39 1443
2 97 N Steinburg Greete Spordiklubi Rakke Naiskond 02:26:57 1424
3 71 N Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi 02:34:11 1400
4 52 N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:41:03 1373
5 164 N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:43:54 1362
6 349 N Jürisaar Merilin 02:50:07 1338
7 270 N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 03:03:49 1294
8 181 N Karing Krista Velohunt ProTeam 03:11:15 1255
9 222 N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:14:48 1242
10 386 N Trestip Janete RR SIPLASED / VITAX 03:16:56 1227
11 546 N Niilus Anne HAUKA VELOKLUBI 03:17:26 1225
12 391 N Vuin Maarja VELOPLUS 2 03:34:48 1166
13 440 N Udumäe Kaisi GTONIC 2 04:21:11 1086
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 18,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 55 M55 Reiska Alar Cristella VT OÜ 02:28:27 1421
2 101 M55 Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:31:59 1409
3 156 M55 Ever Riho velo clubbers 02:48:08 1349
4 127 M55 Beljajev Vladimir 02:49:25 1345
5 80 M55 Kaur Väino FREESPORT 02:50:13 1337
6 199 M55 Reiljan Kuldar velo clubbers 03:00:06 1308
7 215 M55 Ebber Andrus 03:00:51 1298
8 229 M55 Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 03:04:27 1291
9 225 M55 Danilas Meelis Fixus Otepää 03:07:26 1272
10 302 M55 Nurmsalu Rain SPORDIKLUBI IKS 1 03:07:38 1270
11 413 M55 Zvirbulis Ivars 03:13:29 1245
12 379 M55 Vällik Kristjan 03:15:57 1236
13 355 M55 Rahu Madis OÜ Arthron 03:18:51 1220
14 375 M55 Kotov Raul velo clubbers 03:20:49 1209
15 278 M55 Priks Hanno Korpus Racing 03:30:15 1184
16 352 M55 Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 03:38:30 1152
17 429 M55 Järveoja Jaanus eraisik 03:40:34 1149
18 353 M55 Tamkivi Tarmo 03:42:07 1146
19 388 M55 Eeriksoo Indrek 03:52:54 1120
20 449 M55 Laur Mati Haanja RK 03:53:50 1117
21 501 M55 Vonk Andrus Liviko 03:55:20 1115
22 381 M55 Fuks Vahur 04:01:53 1110
23 450 M55 Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 04:13:08 1098
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 19,34 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 64 M16 Lavrenko Mihail Lõuna-Eesti Rattaklubi 02:25:49 1430
2 100 M16 Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:29:23 1416
3 565 M16 Puri Karl Hansen 03:00:31 1302
4 573 M16 Baun Safin 03:26:19 1194
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 17,33 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 M60 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:42:46 1369
2 287 M60 Sidorov Vladimir 03:07:38 1271
3 197 M60 Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 03:12:03 1251
4 356 M60 Ernits Ardu 11568235 03:16:44 1230
5 322 M60 Kiigemägi Andres 03:23:15 1204
6 301 M60 Sildaru Kalev 03:26:23 1192
7 357 M60 Kozlov Raul 03:28:24 1188
8 371 M60 Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:42:46 1143
9 471 M60 Mikkelsaar Mart 05:10:36 1065
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 15,69 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 163 N45 Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:59:47 1314
2 272 N45 Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 03:07:01 1277
3 474 N45 Lehtme Kadri Haanja RK 03:31:38 1179
4 416 N45 Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:35:22 1163
5 455 N45 Kaljulaid Kersti SPORDIKLUBI IKS 1 03:43:11 1139
6 485 N45 Talvik Saaga 04:14:47 1095
7 289 N45 Tuula-Fjodorov Reeda REDBIKE NAISED 05:10:36 1064
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 16,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 203 N35 Lillep Maris REDBIKE NAISED 02:47:23 1350
2 224 N35 Jakobson Õnne-Liina REDBIKE NAISED 03:05:00 1287
3 351 N35 Märtin Kristi Rae Rattaklubi 03:17:42 1224
4 456 N35 Grünberg Kati-Riin 03:25:53 1197
5 549 N35 Kala Tiina 03:26:20 1193
6 479 N35 Haarde Maiken 05:05:15 1068
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 15,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 223 N40 Jaanimets Age velo clubbers 03:00:02 1311
2 325 N40 Malva Leila CCRM3 03:05:42 1284
3 401 N40 Mikk Karin 04:16:20 1094
4 517 N40 Kilter Jana 04:21:08 1087
5 547 N40 Teder Piret HAASLAVA MTB CHILL 04:38:13 1072
6 472 N40 Jaska Kristel RixRatas 05:09:36 1067
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 15,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 254 M65 Tuuna Toomas RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:00:21 1303
2 251 M65 Rozenbergs Gunars 03:07:13 1275
3 342 M65 Fjodorov Nikolai 03:24:45 1200
4 415 M65 Teearu Karl OTEPÄÄ VÄNDAD 04:04:43 1105
5 431 M65 Ahu Ülo 04:21:14 1085
Poolmaraton Kõik võitja keskmine kiirus 22,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:56:22 1250
2 2002 Kõik Rei Karel Gustav 00:57:47 1245
3 2006 Kõik Tammeleht Egert Porter Racing 00:58:17 1240
4 2010 Kõik Teder Roobert HAASLAVA MTB JUUNIORID 00:59:56 1235
5 2011 Kõik Künnapas Steven 01:01:51 1230
6 2029 Kõik Shelenkov Artem Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:02:32 1226
7 2008 Kõik Järv Uku CFC 01:03:25 1222
8 2153 Kõik Järv Jüri 01:04:20 1218
9 2017 Kõik Sumberg Steven Porter Racing 01:05:14 1214
10 2016 Kõik Mõttus Marta Haanja Rattaklubi 01:05:17 1210
11 2035 Kõik Ruder Oskar-Martin 01:05:58 1207
12 2039 Kõik Zacests Andrejs 01:06:22 1204
13 2144 Kõik Baderyk Viktoriia Lõuna-Eesti Rattaklubi 01:06:32 1201
14 2046 Kõik Teearu Anti 01:06:39 1198
15 2024 Kõik Tiitson Simon 01:06:51 1195
16 2012 Kõik Laht Mirtel SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 01:06:55 1192
17 2009 Kõik Kull Karolina SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 01:08:54 1189
18 2058 Kõik Elbre Mauro SPORDIKLUBI RAKKE 01:08:57 1186
19 2045 Kõik Kertsman Kevin 01:09:19 1183
20 2033 Kõik Peterson Marko 01:09:33 1180
21 2067 Kõik Tenson Aron Edward 01:09:34 1178
22 2034 Kõik Austa Jonathan 01:09:38 1176
23 2150 Kõik Kivistik Kaido Viko 01:09:52 1174
24 2020 Kõik Saarep Peeter 01:10:20 1172
25 2013 Kõik Laht Olavi SPORDIKLUBI RAKKE 01:10:39 1170
26 2057 Kõik Janno Jaak KF Suusaklubi 01:11:18 1168
27 2044 Kõik Vagel Kristen 01:11:26 1166
28 2026 Kõik Kooskora Priidu Roadplan OÜ 01:11:31 1164
29 2101 Kõik Püvi Beatrice REDBIKE NAISED 01:12:08 1162
30 2151 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 01:12:24 1160
31 2147 Kõik Kuusk Keijo 01:12:39 1158
32 2048 Kõik Brilte Linda Elizabete 01:13:11 1156
33 2059 Kõik Uude Kaarel 01:13:16 1154
34 2047 Kõik Jürjenberg Sten Martin Adventures Kose AMK 01:13:50 1152
35 2032 Kõik Luik Karl BALTIC AGRO / OLIVIA 2 01:15:20 1150
36 2043 Kõik Oot Anti SK Velo 01:16:01 1148
37 2055 Kõik Kull Markus SPORDIKLUBI RAKKE 01:16:42 1146
38 2139 Kõik Vallimäe Kristjan 01:16:42 1144
39 2051 Kõik Vesinurm Raul 01:17:02 1142
40 2135 Kõik Liping Ville 01:17:26 1140
41 2025 Kõik Sildaru Henry 01:17:37 1139
42 2021 Kõik Sildaru Tõnis 01:17:49 1138
43 2066 Kõik Kiisk Marto SCHENKER 2 01:17:53 1137
44 2022 Kõik Randmaa Rando 01:18:15 1136
45 2030 Kõik Janno Ander RR Siplased 01:18:27 1135
46 2053 Kõik Rohtma Katrin Sportland Team