XXL-sõit - EMV XCM Kõik võitja keskmine kiirus 23,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik Muiznieks Oskars DTG-MySport 02:45:45 1503
2 4 Kõik Vaidem Josten Fixus 02:45:46 1495
3 2 Kõik Loo Martin REDBIKE TEAM I 02:45:51 1489
4 17 Kõik Purnins Lauris DTG-MySport 02:46:24 1476
5 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 02:46:52 1482
6 3 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 02:48:57 1471
7 16 Kõik Suur Ivo VELOHUNT PROTEAM 02:50:03 1468
8 5 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 02:53:48 1466
9 9 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:53:57 1464
10 10 Kõik Kovgers Kristers 02:53:57 1462
11 22 Kõik Kukk Erki VIIMSI SPORT 03:01:39 1460
12 8 Kõik Rohtmets Argo 03:01:39 1458
13 21 Kõik Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 03:02:17 1456
14 18 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 03:03:22 1454
15 19 Kõik Malva Margus CCRM 1 03:03:58 1452
16 14 Kõik Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 03:05:05 1451
17 33 Kõik Malsroos Lauri Sportland Bottecchia Team 03:05:05 1450
18 20 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 03:05:14 1449
19 13 Kõik Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 03:05:31 1448
20 27 Kõik Kull Andre CCRM 1 03:06:30 1447
21 15 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 03:06:37 1446
22 28 Kõik Karu Virgo 03:07:05 1445
23 29 Kõik Epner Indrek Velohunt ProTeam 03:07:25 1444
24 35 Kõik Post Ken 03:08:02 1443
25 26 Kõik Rusovitš Dmitri 03:08:26 1442
26 24 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 03:08:42 1441
27 23 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 03:09:11 1440
28 41 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 03:09:26 1439
29 36 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 03:11:17 1438
30 32 Kõik Stüf Erkki 03:11:43 1437
31 37 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 03:11:46 1436
32 48 Kõik Lond Rain 03:15:23 1435
33 53 Kõik Evendi Rando Marten 03:15:34 1434
34 59 Kõik Teder Feeliks 03:15:54 1433
35 74 Kõik Pesor Kaido 03:16:37 1432
36 88 Kõik Lukertsenko Mihhail 03:17:41 1431
37 45 Kõik Raja Aigar FREESPORT 03:18:18 1430
38 31 Kõik Peets Andres 03:19:12 1429
39 58 Kõik Reiska Alar 03:19:14 1428
40 44 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 1 03:19:44 1427
41 25 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 03:20:20 1426
42 46 Kõik Rei Tarmo 03:20:39 1425
43 66 Kõik Ennok Tarmo CCRM 2 03:20:41 1424
44 47 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:20:45 1423
45 75 Kõik Raasuke Ahti 03:21:07 1422
46 60 Kõik Suppi Ahti 03:21:56 1421
47 55 Kõik Molev Juri 03:22:04 1420
48 49 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 03:22:14 1419
49 64 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja RK 03:22:20 1418
50 54 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 03:22:32 1417
51 76 Kõik Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:22:40 1416
52 67 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 03:22:43 1415
53 40 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 03:23:14 1414
54 56 Kõik Pani Marek Team Stokker 03:25:42 1413
55 30 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:25:58 1412
56 80 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:26:03 1411
57 61 Kõik Vsivtsev Vladimir 03:26:30 1410
58 73 Kõik Einroos Raino CCRM 1 03:27:16 1409
59 77 Kõik Sala Alar 03:27:41 1408
60 122 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 03:27:47 1407
61 72 Kõik Haav Viljar 03:27:54 1406
62 108 Kõik Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 03:28:37 1405
63 62 Kõik Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 03:28:43 1404
64 38 Kõik Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 03:29:26 1403
65 103 Kõik Saarva Silver 03:29:28 1402
66 87 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 03:29:28 1401
67 93 Kõik Hinnov Ahti 03:29:30 1400
68 68 Kõik Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 03:30:15 1399
69 98 Kõik Johanson Sergei velo clubbers 03:30:17 1398
70 57 Kõik Einroos Evert CCRM 1 03:30:22 1397
71 81 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 03:30:28 1396
72 102 Kõik Pärsim Rasmus 03:32:06 1395
73 82 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 03:32:35 1394
74 179 Kõik Meier Maaris 03:33:39 1393
75 220 Kõik Grauen Viljar 03:34:40 1392
76 121 Kõik Veiler Siim 03:34:48 1391
77 89 Kõik Mäggi Martin SPORTLOVE 03:35:35 1390
78 107 Kõik Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 03:36:11 1389
79 34 Kõik Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 03:36:28 1388
80 105 Kõik Eelma Tõnu 03:36:57 1387
81 86 Kõik Ao Silver 03:37:22 1386
82 115 Kõik Erik Risto SPORTLOVE 03:38:23 1385
83 146 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 03:38:51 1384
84 100 Kõik Klaos Indrek Z RACING TEAM 03:39:33 1383
85 69 Kõik Beljajev Vladimir 03:39:54 1382
86 91 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 03:40:15 1381
87 148 Kõik Teearu Hans OTEPÄÄ VANDAD 03:41:42 1380
88 111 Kõik Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 03:41:58 1379
89 50 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 03:43:07 1378
90 140 Kõik Kiristaja Ailar velo clubbers 03:43:41 1377
91 223 Kõik Laanoja Risto Metsapeatus 03:43:58 1376
92 101 Kõik Semm Kaspar 03:45:02 1375
93 132 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 03:45:58 1374
94 219 Kõik Tomas Filipe 03:46:14 1373
95 119 Kõik Pärn Meelis 03:46:38 1372
96 138 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:47:56 1371
97 109 Kõik Ebber Andrus 03:48:01 1370
98 94 Kõik Koik Kristjan 03:48:30 1369
99 92 Kõik Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 03:49:12 1368
100 191 Kõik Hansov Hanno Fixus 03:49:15 1367
101 160 Kõik Ilves Filipp 03:49:16 1366
102 118 Kõik Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:49:27 1365
103 155 Kõik Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 03:51:03 1364
104 133 Kõik Albri Kalev ONNINEN 03:51:50 1363
105 113 Kõik Põldoja Tauno 03:51:53 1362
106 183 Kõik Annion Silver 03:52:07 1361
107 124 Kõik Teder Hardi 03:53:04 1360
108 222 Kõik Poopuu Peeter RedBike 03:53:23 1359
109 130 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 03:53:41 1358
110 143 Kõik Malsroos Mait 03:53:46 1357
111 117 Kõik Lillep Maris REDBIKE NAISED 03:53:58 1356
112 114 Kõik Meltsov Martin 03:54:44 1355
113 123 Kõik Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 03:54:57 1354
114 139 Kõik Gorbunov Konstantin 03:55:07 1353
115 126 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 03:55:24 1352
116 208 Kõik Arme Janek 03:55:41 1351
117 221 Kõik Paas Raigo SAQ SC 2 03:55:44 1350
118 110 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 03:56:15 1349
119 149 Kõik Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 03:57:59 1348
120 156 Kõik Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 03:57:59 1347
121 145 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 03:59:44 1346
122 90 Kõik Jauhiainen Arttu Mattias CFC 04:00:05 1345
123 193 Kõik Padosepp Siim ReCycling Team 04:00:42 1344
124 151 Kõik Terve Raivo 04:00:46 1343
125 135 Kõik Viigipuu Toomas 04:00:57 1342
126 97 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 04:01:36 1341
127 84 Kõik Laanjõe Elvis Leon 04:03:08 1340
128 154 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN III 04:03:12 1339
129 150 Kõik Kotkin Pavel 04:03:35 1338
130 177 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 04:04:08 1337
131 136 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 04:04:16 1336
132 153 Kõik Lensment Tõnu 04:06:28 1335
133 173 Kõik Suokas Heikki 04:09:38 1334
134 194 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 04:09:45 1333
135 171 Kõik Luts Taavi Henkel Balti 04:09:47 1332
136 159 Kõik Tagel Rainer 04:09:51 1331
137 128 Kõik Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 04:10:00 1330
138 181 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 04:11:19 1329
139 131 Kõik Elo Armas 04:11:48 1328
140 129 Kõik Jänes Rivo 04:13:03 1327
141 197 Kõik Oder Rein 21CC Triatloniklubi 04:13:04 1326
142 200 Kõik Liivet Lauri Atea AS 04:14:35 1325
143 175 Kõik Oruste Andrus 04:15:09 1324
144 85 Kõik Jüriso Janis Z RACING TEAM 04:15:37 1323
145 180 Kõik Undla Timo ONNINEN II 04:15:38 1322
146 188 Kõik Käär Tanel Nortal 04:18:15 1321
147 186 Kõik Raid Priit 04:19:14 1320
148 185 Kõik Stalkov Valmer 04:19:18 1319
149 189 Kõik Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 04:21:26 1318
150 211 Kõik Teppo Viljar Master Sport 04:21:40 1317
151 224 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:22:19 1316
152 184 Kõik Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 04:25:00 1315
153 141 Kõik Arro Mihkel Mapri Ehitus 04:28:07 1314
154 214 Kõik Aru Tambet Mapri Ehitus OÜ 04:28:07 1313
155 162 Kõik Kogermann Madis SAQ SC 1 04:29:59 1312
156 196 Kõik Meidla Margus ONNINEN III 04:30:38 1311
157 127 Kõik Mainsoo Rene VELOHUNT PROTEAM 04:30:43 1310
158 137 Kõik Saksniit Priit ONNINEN II 04:30:47 1309
159 205 Kõik Niggulis Ott 04:31:09 1308
160 195 Kõik Ernits Ardu 11568235 04:31:12 1307
161 174 Kõik Kärdi Tarmo RR Siplased 04:31:55 1306
162 207 Kõik Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 04:31:56 1305
163 187 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 2 04:34:04 1304
164 192 Kõik Vare Alo 04:38:01 1303
165 201 Kõik Vaitmaa Rainer 04:45:22 1302
166 176 Kõik Pilliroog Alari 04:45:22 1301
167 169 Kõik Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 04:50:07 1300
168 190 Kõik Vallik Kenneth 04:52:55 1299
169 199 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 04:53:09 1298
170 203 Kõik Pauklin Roland 04:54:44 1297
171 209 Kõik Koger Lauri OTEPÄÄ VANDAD 05:06:04 1296
172 212 Kõik Hein Rain Õhuvägi 05:27:37 1295
173 206 Kõik Paal Peet 05:39:13 1294
174 210 Kõik Ruukholm Sven ReCycling Team 05:45:02 1293
175 217 Kõik Werder Hindrek Riigi Kinnisvara AS 05:58:56 1292
XXL-sõit - EMV XCM Kõik M võitja keskmine kiirus 23,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 Kõik M Muiznieks Oskars DTG-MySport 02:45:45 1503
2 4 Kõik M Vaidem Josten Fixus 02:45:46 1495
3 2 Kõik M Loo Martin REDBIKE TEAM I 02:45:51 1489
4 17 Kõik M Purnins Lauris DTG-MySport 02:46:24 1476
5 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 02:46:52 1482
6 3 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:48:57 1471
7 16 Kõik M Suur Ivo VELOHUNT PROTEAM 02:50:03 1468
8 5 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 02:53:48 1466
9 9 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:53:57 1464
10 10 Kõik M Kovgers Kristers 02:53:57 1462
11 22 Kõik M Kukk Erki VIIMSI SPORT 03:01:39 1460
12 8 Kõik M Rohtmets Argo 03:01:39 1458
13 21 Kõik M Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 03:02:17 1456
14 18 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 03:03:22 1454
15 19 Kõik M Malva Margus CCRM 1 03:03:58 1452
16 14 Kõik M Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 03:05:05 1451
17 33 Kõik M Malsroos Lauri Sportland Bottecchia Team 03:05:05 1450
18 20 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 03:05:14 1449
19 13 Kõik M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 03:05:31 1448
20 27 Kõik M Kull Andre CCRM 1 03:06:30 1447
21 15 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 03:06:37 1446
22 28 Kõik M Karu Virgo 03:07:05 1445
23 29 Kõik M Epner Indrek Velohunt ProTeam 03:07:25 1444
24 35 Kõik M Post Ken 03:08:02 1443
25 26 Kõik M Rusovitš Dmitri 03:08:26 1442
26 24 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 03:08:42 1441
27 23 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 03:09:11 1440
28 41 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 03:09:26 1439
29 36 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 03:11:17 1438
30 32 Kõik M Stüf Erkki 03:11:43 1437
31 37 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 03:11:46 1436
32 48 Kõik M Lond Rain 03:15:23 1435
33 53 Kõik M Evendi Rando Marten 03:15:34 1434
34 59 Kõik M Teder Feeliks 03:15:54 1433
35 74 Kõik M Pesor Kaido 03:16:37 1432
36 88 Kõik M Lukertsenko Mihhail 03:17:41 1431
37 45 Kõik M Raja Aigar FREESPORT 03:18:18 1430
38 31 Kõik M Peets Andres 03:19:12 1429
39 58 Kõik M Reiska Alar 03:19:14 1428
40 44 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 1 03:19:44 1427
41 25 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 03:20:20 1426
42 46 Kõik M Rei Tarmo 03:20:39 1425
43 66 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 2 03:20:41 1424
44 75 Kõik M Raasuke Ahti 03:21:07 1422
45 60 Kõik M Suppi Ahti 03:21:56 1421
46 55 Kõik M Molev Juri 03:22:04 1420
47 49 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 03:22:14 1419
48 67 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 03:22:43 1415
49 40 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 03:23:14 1414
50 56 Kõik M Pani Marek Team Stokker 03:25:42 1413
51 30 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:25:58 1412
52 80 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:26:03 1411
53 61 Kõik M Vsivtsev Vladimir 03:26:30 1410
54 73 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 03:27:16 1409
55 77 Kõik M Sala Alar 03:27:41 1408
56 122 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 03:27:47 1407
57 72 Kõik M Haav Viljar 03:27:54 1406
58 108 Kõik M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 03:28:37 1405
59 62 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 03:28:43 1404
60 38 Kõik M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 03:29:26 1403
61 103 Kõik M Saarva Silver 03:29:28 1402
62 87 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 03:29:28 1401
63 93 Kõik M Hinnov Ahti 03:29:30 1400
64 68 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 03:30:15 1399
65 98 Kõik M Johanson Sergei velo clubbers 03:30:17 1398
66 57 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 03:30:22 1397
67 81 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 03:30:28 1396
68 102 Kõik M Pärsim Rasmus 03:32:06 1395
69 82 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 03:32:35 1394
70 220 Kõik M Grauen Viljar 03:34:40 1392
71 121 Kõik M Veiler Siim 03:34:48 1391
72 89 Kõik M Mäggi Martin SPORTLOVE 03:35:35 1390
73 34 Kõik M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 03:36:28 1388
74 105 Kõik M Eelma Tõnu 03:36:57 1387
75 86 Kõik M Ao Silver 03:37:22 1386
76 115 Kõik M Erik Risto SPORTLOVE 03:38:23 1385
77 100 Kõik M Klaos Indrek Z RACING TEAM 03:39:33 1383
78 69 Kõik M Beljajev Vladimir 03:39:54 1382
79 91 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 03:40:15 1381
80 148 Kõik M Teearu Hans OTEPÄÄ VANDAD 03:41:42 1380
81 111 Kõik M Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 03:41:58 1379
82 50 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 03:43:07 1378
83 140 Kõik M Kiristaja Ailar velo clubbers 03:43:41 1377
84 223 Kõik M Laanoja Risto Metsapeatus 03:43:58 1376
85 101 Kõik M Semm Kaspar 03:45:02 1375
86 132 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 03:45:58 1374
87 219 Kõik M Tomas Filipe 03:46:14 1373
88 119 Kõik M Pärn Meelis 03:46:38 1372
89 109 Kõik M Ebber Andrus 03:48:01 1370
90 94 Kõik M Koik Kristjan 03:48:30 1369
91 92 Kõik M Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 03:49:12 1368
92 191 Kõik M Hansov Hanno Fixus 03:49:15 1367
93 160 Kõik M Ilves Filipp 03:49:16 1366
94 118 Kõik M Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:49:27 1365
95 155 Kõik M Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 03:51:03 1364
96 133 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 03:51:50 1363
97 113 Kõik M Põldoja Tauno 03:51:53 1362
98 183 Kõik M Annion Silver 03:52:07 1361
99 124 Kõik M Teder Hardi 03:53:04 1360
100 222 Kõik M Poopuu Peeter RedBike 03:53:23 1359
101 143 Kõik M Malsroos Mait 03:53:46 1357
102 114 Kõik M Meltsov Martin 03:54:44 1355
103 123 Kõik M Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 03:54:57 1354
104 139 Kõik M Gorbunov Konstantin 03:55:07 1353
105 126 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 03:55:24 1352
106 208 Kõik M Arme Janek 03:55:41 1351
107 221 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 2 03:55:44 1350
108 110 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 03:56:15 1349
109 149 Kõik M Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 03:57:59 1348
110 156 Kõik M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 03:57:59 1347
111 145 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 03:59:44 1346
112 90 Kõik M Jauhiainen Arttu Mattias CFC 04:00:05 1345
113 193 Kõik M Padosepp Siim ReCycling Team 04:00:42 1344
114 151 Kõik M Terve Raivo 04:00:46 1343
115 135 Kõik M Viigipuu Toomas 04:00:57 1342
116 97 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 04:01:36 1341
117 84 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 04:03:08 1340
118 154 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN III 04:03:12 1339
119 150 Kõik M Kotkin Pavel 04:03:35 1338
120 177 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 04:04:08 1337
121 136 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 04:04:16 1336
122 153 Kõik M Lensment Tõnu 04:06:28 1335
123 173 Kõik M Suokas Heikki 04:09:38 1334
124 171 Kõik M Luts Taavi Henkel Balti 04:09:47 1332
125 159 Kõik M Tagel Rainer 04:09:51 1331
126 128 Kõik M Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 04:10:00 1330
127 181 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 04:11:19 1329
128 131 Kõik M Elo Armas 04:11:48 1328
129 129 Kõik M Jänes Rivo 04:13:03 1327
130 197 Kõik M Oder Rein 21CC Triatloniklubi 04:13:04 1326
131 200 Kõik M Liivet Lauri Atea AS 04:14:35 1325
132 175 Kõik M Oruste Andrus 04:15:09 1324
133 85 Kõik M Jüriso Janis Z RACING TEAM 04:15:37 1323
134 180 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 04:15:38 1322
135 188 Kõik M Käär Tanel Nortal 04:18:15 1321
136 186 Kõik M Raid Priit 04:19:14 1320
137 185 Kõik M Stalkov Valmer 04:19:18 1319
138 189 Kõik M Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 04:21:26 1318
139 211 Kõik M Teppo Viljar Master Sport 04:21:40 1317
140 224 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:22:19 1316
141 184 Kõik M Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 04:25:00 1315
142 141 Kõik M Arro Mihkel Mapri Ehitus 04:28:07 1314
143 214 Kõik M Aru Tambet Mapri Ehitus OÜ 04:28:07 1313
144 162 Kõik M Kogermann Madis SAQ SC 1 04:29:59 1312
145 196 Kõik M Meidla Margus ONNINEN III 04:30:38 1311
146 127 Kõik M Mainsoo Rene VELOHUNT PROTEAM 04:30:43 1310
147 137 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN II 04:30:47 1309
148 205 Kõik M Niggulis Ott 04:31:09 1308
149 195 Kõik M Ernits Ardu 11568235 04:31:12 1307
150 174 Kõik M Kärdi Tarmo RR Siplased 04:31:55 1306
151 207 Kõik M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 04:31:56 1305
152 187 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 04:34:04 1304
153 192 Kõik M Vare Alo 04:38:01 1303
154 201 Kõik M Vaitmaa Rainer 04:45:22 1302
155 176 Kõik M Pilliroog Alari 04:45:22 1301
156 169 Kõik M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 04:50:07 1300
157 190 Kõik M Vallik Kenneth 04:52:55 1299
158 199 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 04:53:09 1298
159 203 Kõik M Pauklin Roland 04:54:44 1297
160 209 Kõik M Koger Lauri OTEPÄÄ VANDAD 05:06:04 1296
161 212 Kõik M Hein Rain Õhuvägi 05:27:37 1295
162 206 Kõik M Paal Peet 05:39:13 1294
163 210 Kõik M Ruukholm Sven ReCycling Team 05:45:02 1293
164 217 Kõik M Werder Hindrek Riigi Kinnisvara AS 05:58:56 1292
XXL-sõit - EMV XCM M XXL võitja keskmine kiirus 23,89 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M XXL Muiznieks Oskars DTG-MySport 02:45:45 1503
2 4 M XXL Vaidem Josten Fixus 02:45:46 1495
3 2 M XXL Loo Martin REDBIKE TEAM I 02:45:51 1489
4 17 M XXL Purnins Lauris DTG-MySport 02:46:24 1476
5 1 M XXL Jõeäär Gert VELOPLUS 02:46:52 1482
6 3 M XXL Tarvis Peeter VELOPLUS 02:48:57 1471
7 16 M XXL Suur Ivo VELOHUNT PROTEAM 02:50:03 1468
8 5 M XXL Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 02:53:48 1466
9 9 M XXL Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 02:53:57 1464
10 10 M XXL Kovgers Kristers 02:53:57 1462
11 18 M XXL Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 03:03:22 1454
12 33 M XXL Malsroos Lauri Sportland Bottecchia Team 03:05:05 1450
13 13 M XXL Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 03:05:31 1448
14 35 M XXL Post Ken 03:08:02 1443
15 26 M XXL Rusovitš Dmitri 03:08:26 1442
16 23 M XXL Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 03:09:11 1440
17 41 M XXL Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 03:09:26 1439
18 32 M XXL Stüf Erkki 03:11:43 1437
19 53 M XXL Evendi Rando Marten 03:15:34 1434
20 59 M XXL Teder Feeliks 03:15:54 1433
21 88 M XXL Lukertsenko Mihhail 03:17:41 1431
22 31 M XXL Peets Andres 03:19:12 1429
23 44 M XXL Kaldoja Raiko CCRM 1 03:19:44 1427
24 25 M XXL Randma Kristjan ASTRO BALTICS 03:20:20 1426
25 77 M XXL Sala Alar 03:27:41 1408
26 122 M XXL Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 03:27:47 1407
27 108 M XXL Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 03:28:37 1405
28 93 M XXL Hinnov Ahti 03:29:30 1400
29 98 M XXL Johanson Sergei velo clubbers 03:30:17 1398
30 57 M XXL Einroos Evert CCRM 1 03:30:22 1397
31 81 M XXL Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 03:30:28 1396
32 82 M XXL Ojaver Siim ASTRO BALTICS 03:32:35 1394
33 121 M XXL Veiler Siim 03:34:48 1391
34 34 M XXL Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 03:36:28 1388
35 86 M XXL Ao Silver 03:37:22 1386
36 100 M XXL Klaos Indrek Z RACING TEAM 03:39:33 1383
37 148 M XXL Teearu Hans OTEPÄÄ VANDAD 03:41:42 1380
38 101 M XXL Semm Kaspar 03:45:02 1375
39 132 M XXL Kopso Heigo SAQ SC 1 03:45:58 1374
40 94 M XXL Koik Kristjan 03:48:30 1369
41 191 M XXL Hansov Hanno Fixus 03:49:15 1367
42 155 M XXL Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 03:51:03 1364
43 183 M XXL Annion Silver 03:52:07 1361
44 222 M XXL Poopuu Peeter RedBike 03:53:23 1359
45 123 M XXL Türk Reigo VILJANDI RATTAKLUBI 03:54:57 1354
46 139 M XXL Gorbunov Konstantin 03:55:07 1353
47 126 M XXL Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 03:55:24 1352
48 208 M XXL Arme Janek 03:55:41 1351
49 110 M XXL Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 03:56:15 1349
50 156 M XXL Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 03:57:59 1347
51 90 M XXL Jauhiainen Arttu Mattias CFC 04:00:05 1345
52 193 M XXL Padosepp Siim ReCycling Team 04:00:42 1344
53 84 M XXL Laanjõe Elvis Leon 04:03:08 1340
54 128 M XXL Vavilov Dmitri Itelec Consult OÜ 04:10:00 1330
55 129 M XXL Jänes Rivo 04:13:03 1327
56 85 M XXL Jüriso Janis Z RACING TEAM 04:15:37 1323
57 188 M XXL Käär Tanel Nortal 04:18:15 1321
58 186 M XXL Raid Priit 04:19:14 1320
59 224 M XXL Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 04:22:19 1316
60 184 M XXL Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 04:25:00 1315
61 141 M XXL Arro Mihkel Mapri Ehitus 04:28:07 1314
62 214 M XXL Aru Tambet Mapri Ehitus OÜ 04:28:07 1313
63 137 M XXL Saksniit Priit ONNINEN II 04:30:47 1309
64 205 M XXL Niggulis Ott 04:31:09 1308
65 207 M XXL Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 04:31:56 1305
66 187 M XXL Hermat Kaido SPORTLOVE 2 04:34:04 1304
67 201 M XXL Vaitmaa Rainer 04:45:22 1302
68 169 M XXL Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 04:50:07 1300
69 190 M XXL Vallik Kenneth 04:52:55 1299
70 203 M XXL Pauklin Roland 04:54:44 1297
71 209 M XXL Koger Lauri OTEPÄÄ VANDAD 05:06:04 1296
72 212 M XXL Hein Rain Õhuvägi 05:27:37 1295
73 210 M XXL Ruukholm Sven ReCycling Team 05:45:02 1293
XXL-sõit - EMV XCM M40 võitja keskmine kiirus 21,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 8 M40 Rohtmets Argo 03:01:39 1458
2 19 M40 Malva Margus CCRM 1 03:03:58 1452
3 27 M40 Kull Andre CCRM 1 03:06:30 1447
4 24 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 03:08:42 1441
5 36 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 03:11:17 1438
6 48 M40 Lond Rain 03:15:23 1435
7 45 M40 Raja Aigar FREESPORT 03:18:18 1430
8 49 M40 Jõgi Allan FREESPORT 03:22:14 1419
9 40 M40 Vähi Markus REDBIKE TEAM II 03:23:14 1414
10 30 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:25:58 1412
11 61 M40 Vsivtsev Vladimir 03:26:30 1410
12 103 M40 Saarva Silver 03:29:28 1402
13 102 M40 Pärsim Rasmus 03:32:06 1395
14 220 M40 Grauen Viljar 03:34:40 1392
15 115 M40 Erik Risto SPORTLOVE 03:38:23 1385
16 50 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 03:43:07 1378
17 140 M40 Kiristaja Ailar velo clubbers 03:43:41 1377
18 219 M40 Tomas Filipe 03:46:14 1373
19 124 M40 Teder Hardi 03:53:04 1360
20 114 M40 Meltsov Martin 03:54:44 1355
21 149 M40 Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 03:57:59 1348
22 97 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 04:01:36 1341
23 159 M40 Tagel Rainer 04:09:51 1331
24 200 M40 Liivet Lauri Atea AS 04:14:35 1325
25 189 M40 Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 04:21:26 1318
26 162 M40 Kogermann Madis SAQ SC 1 04:29:59 1312
27 127 M40 Mainsoo Rene VELOHUNT PROTEAM 04:30:43 1310
28 192 M40 Vare Alo 04:38:01 1303
XXL-sõit - EMV XCM M45 võitja keskmine kiirus 21,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 22 M45 Kukk Erki VIIMSI SPORT 03:01:39 1460
2 21 M45 Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 03:02:17 1456
3 14 M45 Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 03:05:05 1451
4 20 M45 Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 03:05:14 1449
5 15 M45 Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 03:06:37 1446
6 28 M45 Karu Virgo 03:07:05 1445
7 29 M45 Epner Indrek Velohunt ProTeam 03:07:25 1444
8 37 M45 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 03:11:46 1436
9 74 M45 Pesor Kaido 03:16:37 1432
10 58 M45 Reiska Alar 03:19:14 1428
11 46 M45 Rei Tarmo 03:20:39 1425
12 66 M45 Ennok Tarmo CCRM 2 03:20:41 1424
13 75 M45 Raasuke Ahti 03:21:07 1422
14 60 M45 Suppi Ahti 03:21:56 1421
15 55 M45 Molev Juri 03:22:04 1420
16 67 M45 Tillemann Taikki CCRM 2 03:22:43 1415
17 56 M45 Pani Marek Team Stokker 03:25:42 1413
18 80 M45 Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 03:26:03 1411
19 73 M45 Einroos Raino CCRM 1 03:27:16 1409
20 72 M45 Haav Viljar 03:27:54 1406
21 62 M45 Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 03:28:43 1404
22 38 M45 Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 03:29:26 1403
23 87 M45 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 03:29:28 1401
24 68 M45 Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 03:30:15 1399
25 89 M45 Mäggi Martin SPORTLOVE 03:35:35 1390
26 105 M45 Eelma Tõnu 03:36:57 1387
27 69 M45 Beljajev Vladimir 03:39:54 1382
28 91 M45 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 03:40:15 1381
29 111 M45 Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 03:41:58 1379
30 223 M45 Laanoja Risto Metsapeatus 03:43:58 1376
31 119 M45 Pärn Meelis 03:46:38 1372
32 109 M45 Ebber Andrus 03:48:01 1370
33 92 M45 Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 03:49:12 1368
34 160 M45 Ilves Filipp 03:49:16 1366
35 118 M45 Paglant Heigo Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:49:27 1365
36 133 M45 Albri Kalev ONNINEN 03:51:50 1363
37 113 M45 Põldoja Tauno 03:51:53 1362
38 143 M45 Malsroos Mait 03:53:46 1357
39 221 M45 Paas Raigo SAQ SC 2 03:55:44 1350
40 145 M45 Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 03:59:44 1346
41 151 M45 Terve Raivo 04:00:46 1343
42 135 M45 Viigipuu Toomas 04:00:57 1342
43 154 M45 Kivimäe Ivar ONNINEN III 04:03:12 1339
44 150 M45 Kotkin Pavel 04:03:35 1338
45 177 M45 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 04:04:08 1337
46 136 M45 Vares Ahti ONNINEN II 04:04:16 1336
47 153 M45 Lensment Tõnu 04:06:28 1335
48 173 M45 Suokas Heikki 04:09:38 1334
49 171 M45 Luts Taavi Henkel Balti 04:09:47 1332
50 181 M45 Kaschan Kaido velo clubbers 04:11:19 1329
51 131 M45 Elo Armas 04:11:48 1328
52 197 M45 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 04:13:04 1326
53 175 M45 Oruste Andrus 04:15:09 1324
54 180 M45 Undla Timo ONNINEN II 04:15:38 1322
55 185 M45 Stalkov Valmer 04:19:18 1319
56 211 M45 Teppo Viljar Master Sport 04:21:40 1317
57 196 M45 Meidla Margus ONNINEN III 04:30:38 1311
58 195 M45 Ernits Ardu 11568235 04:31:12 1307
59 174 M45 Kärdi Tarmo RR Siplased 04:31:55 1306
60 176 M45 Pilliroog Alari 04:45:22 1301
61 199 M45 Murmann Rain KULGUR TEAM 2 04:53:09 1298
62 206 M45 Paal Peet 05:39:13 1294
63 217 M45 Werder Hindrek Riigi Kinnisvara AS 05:58:56 1292
XXL-sõit - EMV XCM Kõik N võitja keskmine kiirus 19,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 Kõik N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:20:45 1423
2 64 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja RK 03:22:20 1418
3 54 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 03:22:32 1417
4 76 Kõik N Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:22:40 1416
5 179 Kõik N Meier Maaris 03:33:39 1393
6 107 Kõik N Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 03:36:11 1389
7 146 Kõik N Puhu Sille HAWAII EXPRESS 03:38:51 1384
8 138 Kõik N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:47:56 1371
9 130 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 03:53:41 1358
10 117 Kõik N Lillep Maris REDBIKE NAISED 03:53:58 1356
11 194 Kõik N Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 04:09:45 1333
XXL-sõit - EMV XCM N XXL võitja keskmine kiirus 19,73 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 47 N XXL Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:20:45 1423
2 64 N XXL Mõttus Mari-Liis Haanja RK 03:22:20 1418
3 54 N XXL Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 03:22:32 1417
4 76 N XXL Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 03:22:40 1416
5 179 N XXL Meier Maaris 03:33:39 1393
6 107 N XXL Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 03:36:11 1389
7 146 N XXL Puhu Sille HAWAII EXPRESS 03:38:51 1384
8 138 N XXL Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:47:56 1371
9 130 N XXL Jaanimets Age velo clubbers 03:53:41 1358
10 117 N XXL Lillep Maris REDBIKE NAISED 03:53:58 1356
11 194 N XXL Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 04:09:45 1333
Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1006 Kõik Grünberg Henry 02:02:10 1480
2 1002 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:16 1470
3 1012 Kõik Küüt Oskar 02:03:26 1462
4 1011 Kõik Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:04:41 1456
5 1044 Kõik Mõttus Matthias Haanja RK 02:04:41 1452
6 1003 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:05:13 1450
7 1015 Kõik Mitt Virgo 02:05:54 1448
8 1018 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:06:36 1446
9 1008 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:03 1444
10 1010 Kõik Pallo Rait AT SPORT RAMUDDEN 02:07:52 1442
11 1022 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:09:28 1440
12 1007 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:10:12 1438
13 1001 Kõik Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:10:38 1436
14 1024 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:11:07 1434
15 1019 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:11:41 1432
16 1049 Kõik Cabulis Edzus SIA BALTICFLOC 02:12:20 1431
17 1100 Kõik Jürisaar Tauri 02:12:20 1430
18 1440 Kõik Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:12:56 1429
19 1020 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 02:12:56 1428
20 1017 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 3 02:13:20 1427
21 1028 Kõik Uulimaa Ats 02:13:20 1426
22 1023 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:14:15 1425
23 1037 Kõik Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:14:29 1424
24 1013 Kõik Pilv Armin TEAM ANTSLA 02:15:00 1423
25 1014 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:15:46 1422
26 1043 Kõik Lapšin Vladimir 02:16:12 1421
27 1446 Kõik Lauk Rein A&TSport 02:17:18 1420
28 1436 Kõik Oolup Oliver 02:18:19 1419
29 1059 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:18:32 1418
30 1034 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:36 1417
31 1005 Kõik Saar Raido REDBIKE TEAM I 02:18:47 1416
32 1086 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:19:56 1415
33 1039 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:20:11 1414
34 1087 Kõik Kallas Karl 02:20:30 1413
35 1432 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 02:20:43 1412
36 1042 Kõik Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:20:43 1411
37 1045 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:20:46 1410
38 1439 Kõik Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:21:25 1409
39 1061 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:22:23 1408
40 1026 Kõik Fazõlov Maksim 02:22:23 1407
41 1048 Kõik Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:22:26 1406
42 1085 Kõik Isop Veiko 02:22:29 1405
43 1140 Kõik Kalda Kalev 02:22:49 1404
44 1062 Kõik Kriis Viljar AT Sport Team 02:22:50 1403
45 1025 Kõik Kukk Margus Cerbos OÜ 02:23:02 1402
46 1147 Kõik Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:23:04 1401
47 1032 Kõik Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:23:19 1400
48 1069 Kõik Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:23:28 1399
49 1051 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:23:33 1398
50 1047 Kõik Anipai Meelis - 02:24:23 1397
51 1030 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:25:26 1396
52 1046 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:25:44 1395
53 1016 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:25:48 1394
54 1063 Kõik Nääme Alar AT SPORT KIA 02:26:01 1393
55 1058 Kõik Sala Arvo Eesti Energia AS 02:26:02 1392
56 1074 Kõik Morgun Timofei ABB 02:26:02 1391
57 1088 Kõik Heinsoo Sander 02:26:02 1390
58 1102 Kõik Lepasalu Laura 02:26:34 1389
59 1107 Kõik Orav Ingmar 02:26:38 1388
60 1052 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:27:03 1387
61 1076 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:27:23 1386
62 1095 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:27:29 1385
63 1092 Kõik Pilt Andrus SPORTLOVE 02:27:31 1384
64 1055 Kõik Ounpuu Vahur 02:27:48 1383
65 1065 Kõik Killing Keito Kalakuningad 02:28:08 1382
66 1073 Kõik Kovgere Beate 02:28:24 1381
67 1036 Kõik Ladva Ailar 02:28:44 1380
68 1097 Kõik Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:28:49 1379
69 1099 Kõik Elu Margus AT SPORT KIA 02:29:08 1378
70 1120 Kõik Tepaskent Tanel 02:29:11 1377
71 1142 Kõik Tohvrel Rego 02:29:41 1376
72 1130 Kõik Schvalbe Danel 02:29:41 1375
73 1071 Kõik Kimmel Raiko 02:30:42 1374
74 1137 Kõik Tammisaar Erkki 02:31:39 1373
75 1108 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:32:20 1372
76 1128 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:32:48 1371
77 1404 Kõik Tšuskin Danek FREESPORT 02:33:12 1370
78 1448 Kõik Erm Tõnis 02:33:18 1369
79 1429 Kõik Mirme Sander 02:33:21 1368
80 1096 Kõik Alaväli Ülari 02:33:55 1367
81 1070 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:33:57 1366
82 1121 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:34:00 1365
83 1119 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:34:01 1364
84 1094 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:34:11 1363
85 1106 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 2 02:34:14 1362
86 1238 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:34:36 1361
87 1075 Kõik Reila Rivo Rehellinen OÜ 02:35:07 1360
88 1066 Kõik Rätsep Raul 02:35:09 1359
89 1139 Kõik Pae Karl 02:35:22 1358
90 1136 Kõik Kivikas Eero 02:35:22 1357
91 1082 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:35:41 1356
92 1184 Kõik Härmaorg Tarmo 02:35:54 1355
93 1123 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:36:04 1354
94 1133 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 02:36:09 1353
95 1091 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:36:10 1352
96 1129 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:36:46 1351
97 1425 Kõik Niilus Anne 02:36:47 1350
98 1171 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:36:47 1349
99 1098 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:37:49 1348
100 1132 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:38:23 1347
101 1141 Kõik Rozenbergs Gunars 02:38:34 1346
102 1338 Kõik Kullimaa Karel Projekt O2 02:38:39 1345
103 1186 Kõik Kivisiv Oskar 02:38:43 1344
104 1134 Kõik Kasemaa Janno As SEB Pank 02:38:45 1343
105 1131 Kõik Sootla Indrek 02:39:02 1342
106 1155 Kõik Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:39:05 1341
107 1114 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:39:20 1340
108 1438 Kõik Lerme Ints 02:39:22 1339
109 1173 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:39:36 1338
110 1111 Kõik Raadla Karl 02:39:46 1337
111 1101 Kõik Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:39:58 1336
112 1149 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:40:38 1335
113 1187 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:40:45 1334
114 1207 Kõik Kallari Lauri - 02:41:02 1333
115 1161 Kõik Eenraid Priit 02:41:15 1332
116 1175 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:41:42 1331
117 1125 Kõik Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:41:52 1330
118 1430 Kõik Mahla Mihkel 02:42:06 1329
119 1150 Kõik Laanisto Janek 02:42:33 1328
120 1126 Kõik Aasma Erko 02:43:09 1327
121 1444 Kõik Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:43:21 1326
122 1428 Kõik Ervin Alar 02:43:33 1325
123 1198 Kõik Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:43:38 1324
124 1217 Kõik Välk Annes 02:44:00 1323
125 1445 Kõik Pensa Riko Sander RTR 02:44:05 1322
126 1113 Kõik Kimmel Robert 02:44:09 1321
127 1191 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:44:35 1320
128 1253 Kõik Kebja Reigo Eesti Energia 02:44:47 1319
129 1189 Kõik Krull Kaupo 02:44:52 1318
130 1192 Kõik Kesvatera Andres 02:45:00 1317
131 1215 Kõik Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:45:08 1316
132 1190 Kõik Kangur Kadri 02:45:08 1315
133 1333 Kõik Tammsoo Carolin Bluelife Grupp OÜ 02:45:09 1314
134 1166 Kõik Tammemägi Jaak 02:45:12 1313
135 1154 Kõik Mangelsoo Janno 02:45:26 1312
136 1242 Kõik Malsroos Taavi 02:45:47 1311
137 1168 Kõik Dubrov Einar 02:45:56 1310
138 1431 Kõik Looper Ero Haanja RK 02:46:15 1309
139 1246 Kõik Kriis Karin REDBIKE NAISED 02:47:05 1308
140 1441 Kõik Vene Sven 02:47:11 1307
141 1183 Kõik Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:47:19 1306
142 1167 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:47:37 1305
143 1423 Kõik Hion Oliver 02:48:33 1304
144 1178 Kõik Agu Mairold 02:48:42 1303
145 1221 Kõik Sloog Erki 02:48:45 1302
146 1205 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:48:46 1301
147 1163 Kõik Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:48:56 1300
148 1344 Kõik Raidma Rauno 02:48:56 1299
149 1278 Kõik Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:48:57 1298
150 1181 Kõik Mõts Olavi Haanja RK 02:49:28 1297
151 1177 Kõik Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:49:35 1296
152 1116 Kõik Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:49:38 1295
153 1426 Kõik Hirv Eleri 02:49:47 1294
154 1169 Kõik Koik Meelis Porter Racing 02:49:58 1293
155 1245 Kõik Semjonov Veiko 02:50:00 1292
156 1225 Kõik Zacek Kristo 02:50:12 1291
157 1135 Kõik Kutsch Janek 02:50:14 1290
158 1422 Kõik Pill Rein 02:50:16 1289
159 1188 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:50:17 1288
160 1352 Kõik Tammsoo Erik Bluelife Grupp OÜ 02:50:20 1287
161 1437 Kõik Lesihhin Roman AKKE 02:51:05 1286
162 1433 Kõik Laidinen Andrei Narva Pruulikoda OU 02:51:06 1285
163 1435 Kõik Jaht Joonas 02:51:10 1284
164 1179 Kõik Heinrichsen Tanel 02:51:33 1283
165 1223 Kõik Hion Lars-Erik 02:52:02 1282
166 1256 Kõik Tamkivi Tarmo 02:52:10 1281
167 1292 Kõik Kuusk Keijo 02:52:14 1280
168 1202 Kõik Maidla Priit 02:52:22 1279
169 1219 Kõik Kozlov Raul 02:52:52 1278
170 1170 Kõik Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:52:57 1277
171 1157 Kõik Priks Hanno 02:53:10 1276
172 1218 Kõik Prants Aivar 02:53:18 1275
173 1272 Kõik Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 02:54:01 1274
174 1241 Kõik Aros Silver Silfer OÜ 02:54:29 1273
175 1247 Kõik Kivipõld Veiko 02:54:40 1272
176 1152 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:54:40 1271
177 1267 Kõik Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:54:41 1270
178 1302 Kõik Varik Meelis 02:54:42 1269
179 1195 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:54:50 1268
180 1144 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:55:08 1267
181 1273 Kõik Magnus Margus 02:56:35 1266
182 1250 Kõik Sankman Jüri 02:56:59 1265
183 1243 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:57:01 1264
184 1378 Kõik Soom Ahti 02:57:16 1263
185 1251 Kõik Kitsing Taivo Telia Spordiklubi 02:57:30 1262
186 1182 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:57:32 1261
187 1224 Kõik Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:57:46 1260
188 1145 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:57:52 1259
189 1271 Kõik Luiga Einar 02:57:56 1258
190 1284 Kõik Jürgenson Rainer 02:58:07 1257
191 1279 Kõik Volts Ainars 02:58:27 1256
192 1258 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:58:48 1255
193 1203 Kõik Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:59:11 1254
194 1109 Kõik Sidorov Vladimir 03:00:14 1253
195 1153 Kõik Kutser Indra 03:00:31 1252
196 1276 Kõik Fuks Vahur 03:00:44 1251
197 1252 Kõik Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:01:04 1250
198 1237 Kõik Kangur Ando 03:01:39 1249
199 1281 Kõik Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:01:44 1248
200 1391 Kõik Lukmann Riivo 03:02:18 1247
201 1172 Kõik Tsvetkov Roman 03:02:55 1246
202 1375 Kõik Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:03:00 1245
203 1210 Kõik Koosapoeg Kaarel 03:03:24 1244
204 1290 Kõik Jakobson Meelis 03:03:32 1243
205 1270 Kõik Vabamägi Eero Postimees 03:03:35 1242
206 1286 Kõik Koik Kaire PORTER RACING NAISED 03:03:52 1241
207 1296 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 03:03:56 1240
208 1303 Kõik Lossev Andrei Deck Marine Systems 03:04:01 1239
209 1342 Kõik Laur Mati Haanja RK 03:04:02 1238
210 1298 Kõik Vuin Indrek VELOPLUS 03:04:40 1237
211 1305 Kõik Tammin Raul 03:04:40 1236
212 1266 Kõik Ladva Marek 03:05:12 1235
213 1180 Kõik Kelk Margus 03:05:21 1234
214 1288 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 03:05:30 1233
215 1299 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 03:05:32 1232
216 1295 Kõik Konga Anu PORTER RACING NAISED 03:05:59 1231
217 1255 Kõik Vainu Marko 03:06:15 1230
218 1212 Kõik Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 03:06:52 1229
219 1442 Kõik Lung Helin Porterracing 03:06:55 1228
220 1447 Kõik Pirnpuu Agnar 03:07:03 1227
221 1264 Kõik Mikk Mait 03:07:37 1226
222 1194 Kõik Kauk Anti CCRM 3 03:08:22 1225
223 1304 Kõik Lodjak Lauri 03:09:00 1224
224 1158 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 03:09:42 1223
225 1197 Kõik Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 03:09:42 1222
226 1283 Kõik Reimann Gea REDBIKE NAISED 03:10:05 1221
227 1260 Kõik Abras Hanno 03:10:28 1220
228 1395 Kõik Alamets Lauri SnowHunters 03:10:42 1219
229 1199 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN III 03:11:11 1218
230 1277 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:11:49 1217
231 1294 Kõik Kask Holger 03:11:56 1216
232 1371 Kõik Lehtme Kadri Haanja RK 03:11:59 1215
233 1291 Kõik Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 03:13:05 1214
234 1287 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 03:14:01 1213
235 1148 Kõik Morel Ülar 03:14:02 1212
236 1214 Kõik Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 03:15:08 1211
237 1381 Kõik Laarmaa Anto 03:15:28 1210
238 1324 Kõik Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:16:41 1209
239 1396 Kõik Kimmel Triin 03:16:53 1208
240 1329 Kõik Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:17:26 1207
241 1315 Kõik Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:17:31 1206
242 1380 Kõik Peterson Aivar 03:17:56 1205
243 1300 Kõik Ahu Ülo 03:20:12 1204
244 1269 Kõik Mikk Karin 03:20:44 1203
245 1374 Kõik Talvik Saaga 03:21:32 1202
246 1293 Kõik Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:21:35 1201
247 1234 Kõik Vällik Kristjan 03:22:03 1200
248 1339 Kõik Soosalu Karen 03:22:17 1199
249 1309 Kõik Udumäe Kaisi 03:26:26 1198
250 1369 Kõik Olesk Raul 03:26:48 1197
251 1354 Kõik Jamnes Margus 03:26:58 1196
252 1336 Kõik Otsa Arne 03:28:14 1195
253 1330 Kõik Kaar Rainer 03:29:50 1194
254 1340 Kõik Jõõger Kulvo 03:29:58 1193
255 1335 Kõik Haljand Margo 03:30:12 1192
256 1372 Kõik Ristisaar Risto 03:30:37 1191
257 1370 Kõik Hallik Üllar 03:31:13 1190
258 1376 Kõik Kalanepp Romet 03:33:27 1189
259 1322 Kõik Kajakas Kristjan Z RACING TEAM 03:33:31 1188
260 1314 Kõik Jaaku Mati 03:34:43 1187
261 1443 Kõik Puusepp Algo Hansab 03:38:13 1186
262 1313 Kõik Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:39:23 1185
263 1379 Kõik Janis Kaijus 03:47:51 1184
264 1348 Kõik Räni Riho 03:48:43 1183
265 1346 Kõik Mikkelsaar Mart 03:54:29 1182
266 1388 Kõik Nigul Margo 03:56:13 1181
267 1366 Kõik Alasoo Katriin SAQ SC 2 03:57:19 1180
268 1393 Kõik Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 03:57:20 1179
269 1398 Kõik Laanson Lauri 03:59:22 1178
270 1326 Kõik Niin Taaro 04:01:52 1177
271 1236 Kõik Lipvars Jaanus 04:09:09 1176
272 1390 Kõik Igel Sirje ONNINEN III 04:14:30 1175
273 1320 Kõik Hlebnikov Aleksandr 04:25:16 1174
274 1424 Kõik Eliaser Ennar 04:39:29 1173
275 1413 Kõik Tihovski Deivis 05:22:44 1172
276 1143 Kõik Tuula-Fjodorov Reeda 05:22:48 1171
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1006 Kõik M Grünberg Henry 02:02:10 1480
2 1002 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:16 1470
3 1012 Kõik M Küüt Oskar 02:03:26 1462
4 1011 Kõik M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:04:41 1456
5 1044 Kõik M Mõttus Matthias Haanja RK 02:04:41 1452
6 1003 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:05:13 1450
7 1015 Kõik M Mitt Virgo 02:05:54 1448
8 1018 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:06:36 1446
9 1008 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:03 1444
10 1010 Kõik M Pallo Rait AT SPORT RAMUDDEN 02:07:52 1442
11 1022 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:09:28 1440
12 1007 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:10:12 1438
13 1001 Kõik M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:10:38 1436
14 1024 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:11:07 1434
15 1019 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:11:41 1432
16 1049 Kõik M Cabulis Edzus SIA BALTICFLOC 02:12:20 1431
17 1100 Kõik M Jürisaar Tauri 02:12:20 1430
18 1440 Kõik M Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:12:56 1429
19 1020 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 02:12:56 1428
20 1017 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:13:20 1427
21 1028 Kõik M Uulimaa Ats 02:13:20 1426
22 1023 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:14:15 1425
23 1037 Kõik M Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:14:29 1424
24 1013 Kõik M Pilv Armin TEAM ANTSLA 02:15:00 1423
25 1014 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:15:46 1422
26 1043 Kõik M Lapšin Vladimir 02:16:12 1421
27 1446 Kõik M Lauk Rein A&TSport 02:17:18 1420
28 1436 Kõik M Oolup Oliver 02:18:19 1419
29 1059 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:18:32 1418
30 1034 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:36 1417
31 1005 Kõik M Saar Raido REDBIKE TEAM I 02:18:47 1416
32 1086 Kõik M Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:19:56 1415
33 1039 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:20:11 1414
34 1087 Kõik M Kallas Karl 02:20:30 1413
35 1432 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 02:20:43 1412
36 1042 Kõik M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:20:43 1411
37 1045 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:20:46 1410
38 1439 Kõik M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:21:25 1409
39 1061 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:22:23 1408
40 1026 Kõik M Fazõlov Maksim 02:22:23 1407
41 1048 Kõik M Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:22:26 1406
42 1085 Kõik M Isop Veiko 02:22:29 1405
43 1140 Kõik M Kalda Kalev 02:22:49 1404
44 1062 Kõik M Kriis Viljar AT Sport Team 02:22:50 1403
45 1025 Kõik M Kukk Margus Cerbos OÜ 02:23:02 1402
46 1147 Kõik M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:23:04 1401
47 1032 Kõik M Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:23:19 1400
48 1069 Kõik M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:23:28 1399
49 1051 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:23:33 1398
50 1047 Kõik M Anipai Meelis - 02:24:23 1397
51 1030 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:25:26 1396
52 1046 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:25:44 1395
53 1016 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:25:48 1394
54 1063 Kõik M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:26:01 1393
55 1058 Kõik M Sala Arvo Eesti Energia AS 02:26:02 1392
56 1074 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:26:02 1391
57 1088 Kõik M Heinsoo Sander 02:26:02 1390
58 1107 Kõik M Orav Ingmar 02:26:38 1388
59 1052 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:27:03 1387
60 1095 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:27:29 1385
61 1092 Kõik M Pilt Andrus SPORTLOVE 02:27:31 1384
62 1055 Kõik M Ounpuu Vahur 02:27:48 1383
63 1065 Kõik M Killing Keito Kalakuningad 02:28:08 1382
64 1036 Kõik M Ladva Ailar 02:28:44 1380
65 1099 Kõik M Elu Margus AT SPORT KIA 02:29:08 1378
66 1120 Kõik M Tepaskent Tanel 02:29:11 1377
67 1142 Kõik M Tohvrel Rego 02:29:41 1376
68 1130 Kõik M Schvalbe Danel 02:29:41 1375
69 1071 Kõik M Kimmel Raiko 02:30:42 1374
70 1137 Kõik M Tammisaar Erkki 02:31:39 1373
71 1108 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:32:20 1372
72 1128 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:32:48 1371
73 1404 Kõik M Tšuskin Danek FREESPORT 02:33:12 1370
74 1448 Kõik M Erm Tõnis 02:33:18 1369
75 1429 Kõik M Mirme Sander 02:33:21 1368
76 1096 Kõik M Alaväli Ülari 02:33:55 1367
77 1070 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:33:57 1366
78 1121 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:34:00 1365
79 1119 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:34:01 1364
80 1094 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:34:11 1363
81 1106 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:34:14 1362
82 1238 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:34:36 1361
83 1075 Kõik M Reila Rivo Rehellinen OÜ 02:35:07 1360
84 1066 Kõik M Rätsep Raul 02:35:09 1359
85 1139 Kõik M Pae Karl 02:35:22 1358
86 1136 Kõik M Kivikas Eero 02:35:22 1357
87 1082 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:35:41 1356
88 1184 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:35:54 1355
89 1123 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:36:04 1354
90 1133 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 02:36:09 1353
91 1129 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:36:46 1351
92 1171 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:36:47 1349
93 1098 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:37:49 1348
94 1132 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:38:23 1347
95 1141 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:38:34 1346
96 1338 Kõik M Kullimaa Karel Projekt O2 02:38:39 1345
97 1186 Kõik M Kivisiv Oskar 02:38:43 1344
98 1134 Kõik M Kasemaa Janno As SEB Pank 02:38:45 1343
99 1131 Kõik M Sootla Indrek 02:39:02 1342
100 1155 Kõik M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:39:05 1341
101 1114 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:39:20 1340
102 1438 Kõik M Lerme Ints 02:39:22 1339
103 1173 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:39:36 1338
104 1111 Kõik M Raadla Karl 02:39:46 1337
105 1149 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:40:38 1335
106 1187 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:40:45 1334
107 1207 Kõik M Kallari Lauri - 02:41:02 1333
108 1161 Kõik M Eenraid Priit 02:41:15 1332
109 1175 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:41:42 1331
110 1125 Kõik M Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:41:52 1330
111 1430 Kõik M Mahla Mihkel 02:42:06 1329
112 1150 Kõik M Laanisto Janek 02:42:33 1328
113 1126 Kõik M Aasma Erko 02:43:09 1327
114 1444 Kõik M Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:43:21 1326
115 1428 Kõik M Ervin Alar 02:43:33 1325
116 1198 Kõik M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:43:38 1324
117 1217 Kõik M Välk Annes 02:44:00 1323
118 1445 Kõik M Pensa Riko Sander RTR 02:44:05 1322
119 1113 Kõik M Kimmel Robert 02:44:09 1321
120 1191 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:44:35 1320
121 1253 Kõik M Kebja Reigo Eesti Energia 02:44:47 1319
122 1189 Kõik M Krull Kaupo 02:44:52 1318
123 1192 Kõik M Kesvatera Andres 02:45:00 1317
124 1215 Kõik M Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:45:08 1316
125 1166 Kõik M Tammemägi Jaak 02:45:12 1313
126 1154 Kõik M Mangelsoo Janno 02:45:26 1312
127 1242 Kõik M Malsroos Taavi 02:45:47 1311
128 1168 Kõik M Dubrov Einar 02:45:56 1310
129 1431 Kõik M Looper Ero Haanja RK 02:46:15 1309
130 1441 Kõik M Vene Sven 02:47:11 1307
131 1183 Kõik M Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:47:19 1306
132 1167 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:47:37 1305
133 1423 Kõik M Hion Oliver 02:48:33 1304
134 1178 Kõik M Agu Mairold 02:48:42 1303
135 1221 Kõik M Sloog Erki 02:48:45 1302
136 1163 Kõik M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:48:56 1300
137 1344 Kõik M Raidma Rauno 02:48:56 1299
138 1278 Kõik M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:48:57 1298
139 1181 Kõik M Mõts Olavi Haanja RK 02:49:28 1297
140 1177 Kõik M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:49:35 1296
141 1116 Kõik M Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:49:38 1295
142 1169 Kõik M Koik Meelis Porter Racing 02:49:58 1293
143 1245 Kõik M Semjonov Veiko 02:50:00 1292
144 1225 Kõik M Zacek Kristo 02:50:12 1291
145 1135 Kõik M Kutsch Janek 02:50:14 1290
146 1422 Kõik M Pill Rein 02:50:16 1289
147 1188 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:50:17 1288
148 1352 Kõik M Tammsoo Erik Bluelife Grupp OÜ 02:50:20 1287
149 1437 Kõik M Lesihhin Roman AKKE 02:51:05 1286
150 1433 Kõik M Laidinen Andrei Narva Pruulikoda OU 02:51:06 1285
151 1435 Kõik M Jaht Joonas 02:51:10 1284
152 1179 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:51:33 1283
153 1223 Kõik M Hion Lars-Erik 02:52:02 1282
154 1256 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:52:10 1281
155 1292 Kõik M Kuusk Keijo 02:52:14 1280
156 1202 Kõik M Maidla Priit 02:52:22 1279
157 1219 Kõik M Kozlov Raul 02:52:52 1278
158 1170 Kõik M Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:52:57 1277
159 1157 Kõik M Priks Hanno 02:53:10 1276
160 1218 Kõik M Prants Aivar 02:53:18 1275
161 1272 Kõik M Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 02:54:01 1274
162 1241 Kõik M Aros Silver Silfer OÜ 02:54:29 1273
163 1247 Kõik M Kivipõld Veiko 02:54:40 1272
164 1152 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:54:40 1271
165 1267 Kõik M Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:54:41 1270
166 1302 Kõik M Varik Meelis 02:54:42 1269
167 1195 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:54:50 1268
168 1144 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:55:08 1267
169 1273 Kõik M Magnus Margus 02:56:35 1266
170 1250 Kõik M Sankman Jüri 02:56:59 1265
171 1243 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:57:01 1264
172 1378 Kõik M Soom Ahti 02:57:16 1263
173 1251 Kõik M Kitsing Taivo Telia Spordiklubi 02:57:30 1262
174 1182 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:57:32 1261
175 1224 Kõik M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:57:46 1260
176 1145 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:57:52 1259
177 1271 Kõik M Luiga Einar 02:57:56 1258
178 1284 Kõik M Jürgenson Rainer 02:58:07 1257
179 1279 Kõik M Volts Ainars 02:58:27 1256
180 1258 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:58:48 1255
181 1203 Kõik M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:59:11 1254
182 1109 Kõik M Sidorov Vladimir 03:00:14 1253
183 1276 Kõik M Fuks Vahur 03:00:44 1251
184 1252 Kõik M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:01:04 1250
185 1237 Kõik M Kangur Ando 03:01:39 1249
186 1281 Kõik M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:01:44 1248
187 1391 Kõik M Lukmann Riivo 03:02:18 1247
188 1172 Kõik M Tsvetkov Roman 03:02:55 1246
189 1375 Kõik M Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:03:00 1245
190 1210 Kõik M Koosapoeg Kaarel 03:03:24 1244
191 1290 Kõik M Jakobson Meelis 03:03:32 1243
192 1270 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 03:03:35 1242
193 1296 Kõik M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 03:03:56 1240
194 1303 Kõik M Lossev Andrei Deck Marine Systems 03:04:01 1239
195 1342 Kõik M Laur Mati Haanja RK 03:04:02 1238
196 1298 Kõik M Vuin Indrek VELOPLUS 03:04:40 1237
197 1305 Kõik M Tammin Raul 03:04:40 1236
198 1266 Kõik M Ladva Marek 03:05:12 1235
199 1180 Kõik M Kelk Margus 03:05:21 1234
200 1288 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 03:05:30 1233
201 1255 Kõik M Vainu Marko 03:06:15 1230
202 1212 Kõik M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 03:06:52 1229
203 1447 Kõik M Pirnpuu Agnar 03:07:03 1227
204 1264 Kõik M Mikk Mait 03:07:37 1226
205 1194 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 03:08:22 1225
206 1304 Kõik M Lodjak Lauri 03:09:00 1224
207 1158 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 03:09:42 1223
208 1197 Kõik M Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 03:09:42 1222
209 1260 Kõik M Abras Hanno 03:10:28 1220
210 1395 Kõik M Alamets Lauri SnowHunters 03:10:42 1219
211 1199 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN III 03:11:11 1218
212 1277 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:11:49 1217
213 1294 Kõik M Kask Holger 03:11:56 1216
214 1291 Kõik M Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 03:13:05 1214
215 1148 Kõik M Morel Ülar 03:14:02 1212
216 1214 Kõik M Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 03:15:08 1211
217 1381 Kõik M Laarmaa Anto 03:15:28 1210
218 1329 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:17:26 1207
219 1315 Kõik M Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:17:31 1206
220 1380 Kõik M Peterson Aivar 03:17:56 1205
221 1300 Kõik M Ahu Ülo 03:20:12 1204
222 1293 Kõik M Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:21:35 1201
223 1234 Kõik M Vällik Kristjan 03:22:03 1200
224 1339 Kõik M Soosalu Karen 03:22:17 1199
225 1369 Kõik M Olesk Raul 03:26:48 1197
226 1354 Kõik M Jamnes Margus 03:26:58 1196
227 1336 Kõik M Otsa Arne 03:28:14 1195
228 1330 Kõik M Kaar Rainer 03:29:50 1194
229 1340 Kõik M Jõõger Kulvo 03:29:58 1193
230 1335 Kõik M Haljand Margo 03:30:12 1192
231 1372 Kõik M Ristisaar Risto 03:30:37 1191
232 1370 Kõik M Hallik Üllar 03:31:13 1190
233 1376 Kõik M Kalanepp Romet 03:33:27 1189
234 1322 Kõik M Kajakas Kristjan Z RACING TEAM 03:33:31 1188
235 1314 Kõik M Jaaku Mati 03:34:43 1187
236 1443 Kõik M Puusepp Algo Hansab 03:38:13 1186
237 1313 Kõik M Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:39:23 1185
238 1379 Kõik M Janis Kaijus 03:47:51 1184
239 1348 Kõik M Räni Riho 03:48:43 1183
240 1346 Kõik M Mikkelsaar Mart 03:54:29 1182
241 1388 Kõik M Nigul Margo 03:56:13 1181
242 1393 Kõik M Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 03:57:20 1179
243 1398 Kõik M Laanson Lauri 03:59:22 1178
244 1326 Kõik M Niin Taaro 04:01:52 1177
245 1236 Kõik M Lipvars Jaanus 04:09:09 1176
246 1320 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 04:25:16 1174
247 1424 Kõik M Eliaser Ennar 04:39:29 1173
248 1413 Kõik M Tihovski Deivis 05:22:44 1172
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 23,08 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1006 M Grünberg Henry 02:02:10 1480
2 1002 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:16 1470
3 1011 M Nõmmela Aksel VELOPLUS 02:04:41 1456
4 1003 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:05:13 1450
5 1018 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:06:36 1446
6 1008 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:03 1444
7 1010 M Pallo Rait AT SPORT RAMUDDEN 02:07:52 1442
8 1022 M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:09:28 1440
9 1007 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:10:12 1438
10 1001 M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:10:38 1436
11 1024 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:11:07 1434
12 1019 M Kušnir Aleksei ABB 02:11:41 1432
13 1049 M Cabulis Edzus SIA BALTICFLOC 02:12:20 1431
14 1100 M Jürisaar Tauri 02:12:20 1430
15 1020 M Mikson Margus Valio Eesti AS 02:12:56 1428
16 1017 M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:13:20 1427
17 1028 M Uulimaa Ats 02:13:20 1426
18 1023 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:14:15 1425
19 1037 M Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:14:29 1424
20 1013 M Pilv Armin TEAM ANTSLA 02:15:00 1423
21 1014 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:15:46 1422
22 1043 M Lapšin Vladimir 02:16:12 1421
23 1446 M Lauk Rein A&TSport 02:17:18 1420
24 1436 M Oolup Oliver 02:18:19 1419
25 1059 M Tamm Bruno CCRM 2 02:18:32 1418
26 1034 M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:36 1417
27 1005 M Saar Raido REDBIKE TEAM I 02:18:47 1416
28 1039 M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:20:11 1414
29 1087 M Kallas Karl 02:20:30 1413
30 1042 M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:20:43 1411
31 1045 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:20:46 1410
32 1439 M Reiljan Janmar Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:21:25 1409
33 1061 M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:22:23 1408
34 1026 M Fazõlov Maksim 02:22:23 1407
35 1048 M Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:22:26 1406
36 1085 M Isop Veiko 02:22:29 1405
37 1140 M Kalda Kalev 02:22:49 1404
38 1062 M Kriis Viljar AT Sport Team 02:22:50 1403
39 1025 M Kukk Margus Cerbos OÜ 02:23:02 1402
40 1147 M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:23:04 1401
41 1032 M Pruuli Karl TEAM ANTSLA 02:23:19 1400
42 1069 M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:23:28 1399
43 1030 M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:25:26 1396
44 1046 M Leer Janek CCRM 3 02:25:44 1395
45 1016 M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:25:48 1394
46 1063 M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:26:01 1393
47 1074 M Morgun Timofei ABB 02:26:02 1391
48 1088 M Heinsoo Sander 02:26:02 1390
49 1107 M Orav Ingmar 02:26:38 1388
50 1052 M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:27:03 1387
51 1095 M Ovtsarenko Grigori 02:27:29 1385
52 1092 M Pilt Andrus SPORTLOVE 02:27:31 1384
53 1055 M Ounpuu Vahur 02:27:48 1383
54 1065 M Killing Keito Kalakuningad 02:28:08 1382
55 1099 M Elu Margus AT SPORT KIA 02:29:08 1378
56 1120 M Tepaskent Tanel 02:29:11 1377
57 1130 M Schvalbe Danel 02:29:41 1375
58 1071 M Kimmel Raiko 02:30:42 1374
59 1137 M Tammisaar Erkki 02:31:39 1373
60 1128 M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:32:48 1371
61 1404 M Tšuskin Danek FREESPORT 02:33:12 1370
62 1448 M Erm Tõnis 02:33:18 1369
63 1429 M Mirme Sander 02:33:21 1368
64 1096 M Alaväli Ülari 02:33:55 1367
65 1070 M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:33:57 1366
66 1119 M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:34:01 1364
67 1094 M Kljujev Sergei Broadcom 02:34:11 1363
68 1106 M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:34:14 1362
69 1075 M Reila Rivo Rehellinen OÜ 02:35:07 1360
70 1066 M Rätsep Raul 02:35:09 1359
71 1139 M Pae Karl 02:35:22 1358
72 1136 M Kivikas Eero 02:35:22 1357
73 1082 M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:35:41 1356
74 1184 M Härmaorg Tarmo 02:35:54 1355
75 1123 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:36:04 1354
76 1133 M Sildvee Märt RR Siplased 02:36:09 1353
77 1129 M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:36:46 1351
78 1171 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:36:47 1349
79 1132 M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:38:23 1347
80 1338 M Kullimaa Karel Projekt O2 02:38:39 1345
81 1186 M Kivisiv Oskar 02:38:43 1344
82 1134 M Kasemaa Janno As SEB Pank 02:38:45 1343
83 1155 M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:39:05 1341
84 1114 M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:39:20 1340
85 1438 M Lerme Ints 02:39:22 1339
86 1173 M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:39:36 1338
87 1111 M Raadla Karl 02:39:46 1337
88 1175 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:41:42 1331
89 1125 M Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:41:52 1330
90 1430 M Mahla Mihkel 02:42:06 1329
91 1150 M Laanisto Janek 02:42:33 1328
92 1126 M Aasma Erko 02:43:09 1327
93 1444 M Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:43:21 1326
94 1428 M Ervin Alar 02:43:33 1325
95 1198 M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:43:38 1324
96 1217 M Välk Annes 02:44:00 1323
97 1191 M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:44:35 1320
98 1253 M Kebja Reigo Eesti Energia 02:44:47 1319
99 1189 M Krull Kaupo 02:44:52 1318
100 1192 M Kesvatera Andres 02:45:00 1317
101 1215 M Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:45:08 1316
102 1154 M Mangelsoo Janno 02:45:26 1312
103 1242 M Malsroos Taavi 02:45:47 1311
104 1168 M Dubrov Einar 02:45:56 1310
105 1431 M Looper Ero Haanja RK 02:46:15 1309
106 1167 M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:47:37 1305
107 1423 M Hion Oliver 02:48:33 1304
108 1178 M Agu Mairold 02:48:42 1303
109 1221 M Sloog Erki 02:48:45 1302
110 1163 M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:48:56 1300
111 1344 M Raidma Rauno 02:48:56 1299
112 1278 M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:48:57 1298
113 1177 M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:49:35 1296
114 1169 M Koik Meelis Porter Racing 02:49:58 1293
115 1245 M Semjonov Veiko 02:50:00 1292
116 1225 M Zacek Kristo 02:50:12 1291
117 1135 M Kutsch Janek 02:50:14 1290
118 1188 M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:50:17 1288
119 1437 M Lesihhin Roman AKKE 02:51:05 1286
120 1433 M Laidinen Andrei Narva Pruulikoda OU 02:51:06 1285
121 1179 M Heinrichsen Tanel 02:51:33 1283
122 1223 M Hion Lars-Erik 02:52:02 1282
123 1292 M Kuusk Keijo 02:52:14 1280
124 1202 M Maidla Priit 02:52:22 1279
125 1218 M Prants Aivar 02:53:18 1275
126 1272 M Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 02:54:01 1274
127 1241 M Aros Silver Silfer OÜ 02:54:29 1273
128 1247 M Kivipõld Veiko 02:54:40 1272
129 1152 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:54:40 1271
130 1267 M Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:54:41 1270
131 1302 M Varik Meelis 02:54:42 1269
132 1273 M Magnus Margus 02:56:35 1266
133 1250 M Sankman Jüri 02:56:59 1265
134 1378 M Soom Ahti 02:57:16 1263
135 1251 M Kitsing Taivo Telia Spordiklubi 02:57:30 1262
136 1182 M Aua Hanno ONNINEN III 02:57:32 1261
137 1224 M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:57:46 1260
138 1271 M Luiga Einar 02:57:56 1258
139 1284 M Jürgenson Rainer 02:58:07 1257
140 1258 M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:58:48 1255
141 1203 M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:59:11 1254
142 1252 M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 03:01:04 1250
143 1237 M Kangur Ando 03:01:39 1249
144 1281 M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:01:44 1248
145 1391 M Lukmann Riivo 03:02:18 1247
146 1172 M Tsvetkov Roman 03:02:55 1246
147 1375 M Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:03:00 1245
148 1210 M Koosapoeg Kaarel 03:03:24 1244
149 1290 M Jakobson Meelis 03:03:32 1243
150 1270 M Vabamägi Eero Postimees 03:03:35 1242
151 1296 M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 03:03:56 1240
152 1303 M Lossev Andrei Deck Marine Systems 03:04:01 1239
153 1298 M Vuin Indrek VELOPLUS 03:04:40 1237
154 1305 M Tammin Raul 03:04:40 1236
155 1266 M Ladva Marek 03:05:12 1235
156 1288 M Puhke Rauno AMBLA SK 03:05:30 1233
157 1255 M Vainu Marko 03:06:15 1230
158 1212 M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 03:06:52 1229
159 1447 M Pirnpuu Agnar 03:07:03 1227
160 1264 M Mikk Mait 03:07:37 1226
161 1304 M Lodjak Lauri 03:09:00 1224
162 1260 M Abras Hanno 03:10:28 1220
163 1395 M Alamets Lauri SnowHunters 03:10:42 1219
164 1199 M Piirsalu Aivo ONNINEN III 03:11:11 1218
165 1277 M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:11:49 1217
166 1148 M Morel Ülar 03:14:02 1212
167 1214 M Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 03:15:08 1211
168 1381 M Laarmaa Anto 03:15:28 1210
169 1380 M Peterson Aivar 03:17:56 1205
170 1354 M Jamnes Margus 03:26:58 1196
171 1336 M Otsa Arne 03:28:14 1195
172 1330 M Kaar Rainer 03:29:50 1194
173 1340 M Jõõger Kulvo 03:29:58 1193
174 1335 M Haljand Margo 03:30:12 1192
175 1372 M Ristisaar Risto 03:30:37 1191
176 1376 M Kalanepp Romet 03:33:27 1189
177 1322 M Kajakas Kristjan Z RACING TEAM 03:33:31 1188
178 1313 M Kütt Andre ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:39:23 1185
179 1348 M Räni Riho 03:48:43 1183
180 1388 M Nigul Margo 03:56:13 1181
181 1393 M Pirnipuu Marvin OTEPÄÄ VANDAD 03:57:20 1179
182 1398 M Laanson Lauri 03:59:22 1178
183 1326 M Niin Taaro 04:01:52 1177
184 1236 M Lipvars Jaanus 04:09:09 1176
185 1424 M Eliaser Ennar 04:39:29 1173
186 1413 M Tihovski Deivis 05:22:44 1172
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 22,85 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1012 M16 Küüt Oskar 02:03:26 1462
2 1044 M16 Mõttus Matthias Haanja RK 02:04:41 1452
3 1015 M16 Mitt Virgo 02:05:54 1448
4 1440 M16 Lenzius Martti Vooremaa Centrum/Rattabaas 02:12:56 1429
5 1086 M16 Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:19:56 1415
6 1432 M16 Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 02:20:43 1412
7 1047 M16 Anipai Meelis - 02:24:23 1397
8 1121 M16 Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:34:00 1365
9 1238 M16 Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:34:36 1361
10 1187 M16 Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:40:45 1334
11 1207 M16 Kallari Lauri - 02:41:02 1333
12 1445 M16 Pensa Riko Sander RTR 02:44:05 1322
13 1435 M16 Jaht Joonas 02:51:10 1284
14 1197 M16 Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 03:09:42 1222
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 19,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1051 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:23:33 1398
2 1058 M50 Sala Arvo Eesti Energia AS 02:26:02 1392