Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 473 Kõik Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:57:27 1507
2 2 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 01:58:20 1500
3 4 Kõik Kivistik Gert 02:00:45 1485
4 1 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 02:00:54 1481
5 3 Kõik Parv Martin VELOPLUS 02:01:15 1473
6 11 Kõik Grünberg Henry 02:01:39 1470
7 14 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 02:01:50 1468
8 12 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:02:47 1466
9 5 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:11 1464
10 7 Kõik Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:04:06 1462
11 19 Kõik Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:04:07 1460
12 15 Kõik Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:04:13 1458
13 80 Kõik Patrenkin Aleksandr 02:06:23 1456
14 57 Kõik Stalberg Tair 02:06:33 1454
15 31 Kõik Post Ken 02:08:55 1452
16 8 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:08:55 1450
17 13 Kõik Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:09:43 1448
18 36 Kõik Nassar Martin Päidre Puukool 02:10:11 1446
19 33 Kõik Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:10:22 1445
20 43 Kõik Priks Keijo 02:10:24 1444
21 20 Kõik Johanson Egert VELOPLUS 02:11:14 1443
22 9 Kõik Tamm Lauri VELOPLUS 02:11:34 1442
23 29 Kõik Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:51 1441
24 25 Kõik Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:12:11 1440
25 45 Kõik Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:28 1439
26 42 Kõik Mõttus Mari-Liis 02:12:39 1438
27 35 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 2 02:12:48 1437
28 46 Kõik Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:03 1436
29 476 Kõik Tõnov Tõnu 02:13:21 1435
30 59 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:14:04 1434
31 24 Kõik Sepp Kristo PROSHOP TEAM 02:14:05 1433
32 23 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:14:08 1432
33 81 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:14:30 1431
34 18 Kõik Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:15:18 1430
35 34 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:15:33 1429
36 54 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:16:12 1428
37 50 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:16:16 1427
38 56 Kõik Pesor Kaido 02:16:39 1426
39 40 Kõik Alvela Jaan 02:16:43 1425
40 26 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:17:04 1424
41 27 Kõik Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:17:28 1423
42 82 Kõik Piirioja Kalle 02:18:20 1422
43 41 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:19:11 1421
44 87 Kõik Teder Feeliks 02:19:28 1420
45 68 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:19:42 1419
46 69 Kõik Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:19:52 1418
47 63 Kõik Himma Markus Maanteeamet 02:20:10 1417
48 49 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:20:57 1416
49 455 Kõik Fazõlov Maksim 02:21:07 1415
50 166 Kõik Mets Are 02:21:39 1414
51 61 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:21:53 1413
52 48 Kõik Valmsen Henri 02:21:53 1412
53 86 Kõik Kriis Viljar 02:22:06 1411
54 91 Kõik Grünberg Harry 02:22:26 1410
55 104 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:22:43 1409
56 39 Kõik Mitt Virgo 02:23:25 1408
57 53 Kõik Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:23:37 1407
58 51 Kõik Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:23:40 1406
59 90 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:48 1405
60 96 Kõik Pärn Meelis 02:24:10 1404
61 83 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:24:42 1403
62 60 Kõik Neidra Rainer SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:19 1402
63 84 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:25:25 1401
64 164 Kõik Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:25:26 1400
65 75 Kõik Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:25:39 1399
66 100 Kõik Laaniste Mart JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:25:44 1398
67 145 Kõik Orav Ingmar 02:26:00 1397
68 72 Kõik Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:26:23 1396
69 118 Kõik Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:26:34 1395
70 124 Kõik Jürisaar Tauri 02:26:41 1394
71 125 Kõik Remmelg Alari Schenker 02:27:13 1393
72 168 Kõik Kask Jaanus 02:27:22 1392
73 106 Kõik Ladva Ailar 02:27:41 1391
74 133 Kõik Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:27:48 1390
75 70 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:28:02 1389
76 79 Kõik Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:28:13 1388
77 140 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:28:28 1387
78 116 Kõik Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:28:54 1386
79 169 Kõik Tammsalu Mihkel RedBike 02:29:37 1385
80 92 Kõik Tiismaa Toomas ficontec 02:29:46 1384
81 162 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:29:51 1383
82 107 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:29:56 1382
83 183 Kõik Park Anar 02:30:05 1381
84 126 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:30:09 1380
85 101 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:30:21 1379
86 16 Kõik Takel Kalle 02:30:29 1378
87 316 Kõik Pae Karl 02:30:38 1377
88 123 Kõik Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:30:41 1376
89 102 Kõik Mainsoo Rene ProShop Team 02:30:43 1375
90 174 Kõik Killing Keito 02:30:46 1374
91 108 Kõik Kazainis Viesturs 02:31:23 1373
92 115 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:31:37 1372
93 95 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:31:41 1371
94 158 Kõik Kallas Karl 02:31:42 1370
95 130 Kõik Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:32:49 1369
96 435 Kõik Lehemaa Agu Jalgrattaklubi Paralepa 02:32:53 1368
97 142 Kõik Morgun Timofei 02:33:28 1367
98 155 Kõik Kerner Argo velo clubbers 02:33:36 1366
99 134 Kõik Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:33:42 1365
100 147 Kõik Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:33:58 1364
101 136 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:34:04 1363
102 143 Kõik Gorbunov Konstantin 02:34:22 1362
103 67 Kõik Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:34:30 1361
104 228 Kõik Uudeküll Romet Rrsuusaklubi 02:34:32 1360
105 110 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:34:33 1359
106 157 Kõik Laisaar Janek AC RACING 02:34:34 1358
107 199 Kõik Elu Margus 02:34:55 1357
108 154 Kõik Raadla Karl 02:35:02 1356
109 32 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:35:26 1355
110 105 Kõik Kaldre Raul 02:35:49 1354
111 141 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:36:07 1353
112 471 Kõik Koppel Raimo Shoproller Kose AMK ct 1 02:36:22 1352
113 99 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:36:30 1351
114 119 Kõik Heinsoo Sander 02:36:38 1350
115 267 Kõik Saarna Henrik 02:36:49 1349
116 186 Kõik Siimar Aivo GrayZ team 02:37:34 1348
117 172 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:37:42 1347
118 156 Kõik Liiker Tanel 02:37:48 1346
119 65 Kõik Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:37:55 1345
120 180 Kõik Jermann Tanel 02:38:03 1344
121 475 Kõik Thomberg Tarvi MyBody.ee 02:38:04 1343
122 121 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:38:04 1342
123 189 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:38:05 1341
124 146 Kõik Nõmmisto Jaanus 02:38:06 1340
125 163 Kõik Rätsepp Kaido 02:38:16 1339
126 194 Kõik Orujõe Jarno 02:38:21 1338
127 307 Kõik Kalda Kalev 02:38:44 1337
128 188 Kõik Laaniste Andres 02:39:04 1336
129 178 Kõik Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 02:39:34 1335
130 196 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:39:52 1334
131 112 Kõik Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:39:55 1333
132 176 Kõik Lubi Tiit 02:39:56 1332
133 159 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:40:08 1331
134 208 Kõik Kiigemägi Andres 02:40:36 1330
135 237 Kõik Roosild Kristjan Transferwise 02:41:13 1329
136 103 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:41:21 1328
137 177 Kõik Muruoja Mirko HAUKA VELOKLUBI 1 02:41:32 1327
138 271 Kõik Räni Jonathan 02:41:36 1326
139 30 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:42:32 1325
140 204 Kõik Vene Sven 02:42:47 1324
141 184 Kõik Lepmets Markus 02:42:51 1323
142 215 Kõik Aasma Erko 02:43:06 1322
143 212 Kõik Karing Krista RedBike NAISED 02:43:14 1321
144 113 Kõik Aas Andres 02:43:43 1320
145 179 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 02:44:02 1319
146 144 Kõik Sidorov Vladimir 02:44:06 1318
147 187 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:44:14 1317
148 258 Kõik Kruustük Janno 02:44:49 1316
149 167 Kõik Nerman Margus 02:44:53 1315
150 436 Kõik Nirk Aarne Procad 02:44:59 1314
151 190 Kõik Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:45:52 1313
152 216 Kõik Dubrov Einar 02:46:36 1312
153 202 Kõik Nirgi Sten Eric RR SIPLASED / VERX 02:46:50 1311
154 349 Kõik Ülem Risto 02:47:11 1310
155 305 Kõik Isop Veiko 02:47:17 1309
156 223 Kõik Keerberg Kasper AMBLA SK 02:47:24 1308
157 238 Kõik Sankman Jüri 02:47:25 1307
158 217 Kõik Gontmacher Siim 02:47:31 1306
159 261 Kõik Kozlov Raul 02:47:37 1305
160 321 Kõik Randpõld Madis 02:47:41 1304
161 243 Kõik Kotkin Pavel 02:47:44 1303
162 268 Kõik Priks Hanno 02:47:44 1302
163 478 Kõik Külvik Marie 02:47:45 1301
164 253 Kõik Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:47:58 1300
165 152 Kõik Morel Ülar HAUKA VELOKLUBI 2 02:48:01 1299
166 138 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 3 02:48:08 1298
167 225 Kõik Eskla Anti 02:48:16 1297
168 149 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:48:45 1296
169 206 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:48:52 1295
170 171 Kõik Tammemägi Jaak 02:50:20 1294
171 170 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:50:45 1293
172 293 Kõik Krull Kaupo 02:50:48 1292
173 233 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:51:06 1291
174 472 Kõik Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:51:06 1290
175 153 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:51:21 1289
176 447 Kõik Laos Joosep 02:51:25 1288
177 323 Kõik Agur Margus OÜ Tallinna Katus 02:51:32 1287
178 313 Kõik Zacek Kristo 02:51:35 1286
179 240 Kõik Volts Ainars 02:51:45 1285
180 232 Kõik Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:51:55 1284
181 324 Kõik Vainu Marko 02:52:07 1283
182 269 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:52:29 1282
183 370 Kõik Alasoo Tarmo 02:52:34 1281
184 299 Kõik Koik Meelis 02:52:43 1280
185 214 Kõik Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:53:10 1279
186 203 Kõik Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:53:14 1278
187 434 Kõik Holtsmann Siim 02:54:02 1277
188 195 Kõik Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:54:18 1276
189 207 Kõik Kütt Ago 02:54:29 1275
190 249 Kõik Rätsep Raul Nordnet 02:54:43 1274
191 284 Kõik Ilves Filipp VELOPLUS 2 02:54:47 1273
192 222 Kõik Järve Marek 02:54:49 1272
193 311 Kõik Tamm Reimo 02:55:00 1271
194 131 Kõik Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:55:24 1270
195 254 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina 02:55:32 1269
196 251 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:55:53 1268
197 474 Kõik Puu Anneliis 02:55:56 1267
198 304 Kõik Orav Erki ONNINEN III 02:56:10 1266
199 464 Kõik Hoop Martti 02:56:13 1265
200 276 Kõik Teppo Viljar Master Sport 02:56:36 1264
201 246 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:56:55 1263
202 219 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:57:06 1262
203 220 Kõik Järveoja Jaanus 02:57:14 1261
204 213 Kõik Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:57:41 1260
205 462 Kõik Kalda Kristjan 02:57:46 1259
206 291 Kõik Mangelsoo Janno 02:57:54 1258
207 461 Kõik Mangmann Madis 02:57:59 1257
208 470 Kõik Mägi Allan 02:58:02 1256
209 181 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:58:24 1255
210 247 Kõik Ernits Ardu Servant 02:58:33 1254
211 376 Kõik Maidla Priit 02:58:37 1253
212 211 Kõik Katin Vladimir 02:58:43 1252
213 279 Kõik Vare Alo 02:58:44 1251
214 283 Kõik Kirikmäe Erik 02:58:48 1250
215 303 Kõik Liivet Lauri ATEA 02:58:52 1249
216 173 Kõik Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:58:53 1248
217 229 Kõik Saarep Peeter 02:58:53 1247
218 239 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:58:54 1246
219 224 Kõik Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:59:17 1245
220 275 Kõik Prants Aivar 02:59:26 1244
221 280 Kõik Tamkivi Tarmo 02:59:45 1243
222 250 Kõik Rohtma Valdek Enervit 02:59:53 1242
223 355 Kõik Semjonov Veiko 03:00:05 1241
224 348 Kõik Bulak Raiki 03:00:32 1240
225 263 Kõik Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:00:59 1239
226 469 Kõik Kivipõld Veiko 03:01:53 1238
227 274 Kõik Kongo Kalmer 03:02:07 1237
228 292 Kõik Kiviste Kauni 03:02:46 1236
229 468 Kõik Pungar Rainer CYCLON 03:03:01 1235
230 231 Kõik Luiga Einar 03:03:40 1234
231 343 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:03:55 1233
232 218 Kõik Kauk Anti CCRM 3 03:04:26 1232
233 415 Kõik Nõgols Eiko 03:04:42 1231
234 308 Kõik Kilp Marko 03:04:50 1230
235 241 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:05:19 1229
236 193 Kõik Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:05:27 1228
237 285 Kõik Jürgenson Erol 03:05:41 1227
238 226 Kõik Arro Mihkel Mapri Ehitus 03:05:49 1226
239 440 Kõik Aru Tambet Mapri Ehitus 03:05:49 1225
240 328 Kõik Kivikas Eero 03:06:13 1224
241 200 Kõik Savitski Jüri SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:06:33 1223
242 310 Kõik Fuks Vahur DreamClub 03:07:27 1222
243 297 Kõik Jürgenson Rainer 03:07:40 1221
244 326 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 03:07:44 1220
245 309 Kõik Lõsov Olev 03:07:51 1219
246 403 Kõik Mihailov Kaspar 03:07:59 1218
247 363 Kõik Piilberg Juhan 03:08:05 1217
248 336 Kõik Kütt Andres 03:08:11 1216
249 453 Kõik Ilves Taavi KSV 03:08:32 1215
250 236 Kõik Kirsipuu Avo SK Kirss 03:08:38 1214
251 411 Kõik Rohtla Rihard 03:08:48 1213
252 272 Kõik Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:08:56 1212
253 342 Kõik Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 03:09:06 1211
254 345 Kõik Volmerson Liina 03:09:10 1210
255 257 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:09:16 1209
256 282 Kõik Laur Mati Haanja RK 03:09:17 1208
257 375 Kõik Mikk Mait 03:09:17 1207
258 198 Kõik Siska Ivar REDBIKE TEAM III 03:09:51 1206
259 252 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 03:10:34 1205
260 277 Kõik Kesvatera Andres 03:10:39 1204
261 423 Kõik Vetevoog Kaido 03:10:49 1203
262 300 Kõik Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 03:12:05 1202
263 480 Kõik Timmi Tõnis Navi Külaselts 03:12:18 1201
264 361 Kõik Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:12:26 1200
265 306 Kõik Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:12:50 1199
266 454 Kõik Ilves Sander 03:13:27 1198
267 421 Kõik Kaukver Siim 03:13:33 1197
268 330 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 2 03:13:47 1196
269 256 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:13:58 1195
270 358 Kõik Veenpere Lauri 03:14:11 1194
271 205 Kõik Lichtfeldt Andro AC RACING 03:14:45 1193
272 364 Kõik Eeriksoo Indrek 03:14:55 1192
273 426 Kõik Musting Ole Eesti Tõukerattaliit 03:15:24 1191
274 331 Kõik Liiv Madis 03:15:26 1190
275 429 Kõik Liis Lembit 03:16:25 1189
276 344 Kõik Prants Raivo 03:17:54 1188
277 264 Kõik Issak Indrek 03:18:20 1187
278 368 Kõik Eerme Hanno 03:18:51 1186
279 339 Kõik Abras Hanno 03:19:14 1185
280 255 Kõik Oot Anti Team Amps 03:19:25 1184
281 346 Kõik Hagen Peeter 03:19:33 1183
282 430 Kõik Laanoja Lauri 03:19:50 1182
283 383 Kõik Valgemäe Hedvi REDBIKE TEAM NAISED 03:21:57 1181
284 374 Kõik Mikk Karin 03:22:23 1180
285 405 Kõik Isop Vallo 03:22:38 1179
286 365 Kõik Luidre Liivo 03:22:52 1178
287 334 Kõik Maiste Margus 03:23:11 1177
288 366 Kõik Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:23:36 1176
289 410 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:23:39 1175
290 477 Kõik Hallik Üllar 03:24:00 1174
291 352 Kõik Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 03:24:51 1173
292 463 Kõik Sepp Kristjan 03:24:54 1172
293 398 Kõik Koik Kaire 03:25:07 1171
294 390 Kõik Põldmaa Ellen Anett RR SIPLASED / VITAX 03:25:19 1170
295 378 Kõik Tamm Rauno 03:25:34 1169
296 407 Kõik Aavik Karl ONNINEN III 03:25:44 1168
297 380 Kõik Tammin Raul 03:26:38 1167
298 369 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 03:28:07 1166
299 451 Kõik Lukken Margus 03:28:22 1165
300 245 Kõik Raadla Virgo 03:29:00 1164
301 382 Kõik Sults Timmo 03:29:59 1163
302 360 Kõik Chagall Dan 03:31:30 1162
303 314 Kõik Mängel Margus 03:33:09 1161
304 425 Kõik Kitse Jaanus Ei 03:33:29 1160
305 332 Kõik Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:34:12 1159
306 372 Kõik Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:35:43 1158
307 362 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:36:35 1157
308 404 Kõik Haljand Margo 03:36:55 1156
309 319 Kõik Vunk Mihkel 03:37:31 1155
310 338 Kõik Kalanepp Romet 03:37:38 1154
311 371 Kõik Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:39:59 1153
312 448 Kõik Jänes Endel KSV 03:40:57 1152
313 456 Kõik Pirnpuu Agnar 03:41:43 1151
314 399 Kõik Nigul Margo 03:42:01 1150
315 388 Kõik Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:43:27 1149
316 353 Kõik Ahu Ülo 03:47:51 1148
317 395 Kõik Kiisk Marto Schenker 03:49:32 1147
318 450 Kõik Külm Rait KSV 03:50:27 1146
319 452 Kõik Meltsov Mait 03:51:02 1145
320 340 Kõik Paju Andres 03:51:29 1144
321 402 Kõik Otsa Arne 03:51:34 1143
322 391 Kõik Mikenberg Erkki RR SIPLASED / VERX 03:52:48 1142
323 418 Kõik Pensa Heiki Valio Eesti AS 03:53:41 1141
324 419 Kõik Jõõger Kulvo 03:55:28 1140
325 458 Kõik Pisarev Greta-Maria Selver 03:59:06 1139
326 465 Kõik Eliste Paavo 04:14:22 1138
327 449 Kõik Aasver Tarvo 04:17:47 1137
328 457 Kõik Kink Heiki 04:33:04 1136
329 467 Kõik Lehemets Silvia 04:43:31 1135
330 377 Kõik Järveoja Helje 04:46:11 1134
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 473 Kõik M Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:57:27 1507
2 2 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 01:58:20 1500
3 4 Kõik M Kivistik Gert 02:00:45 1485
4 1 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:00:54 1481
5 3 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 02:01:15 1473
6 11 Kõik M Grünberg Henry 02:01:39 1470
7 14 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 02:01:50 1468
8 12 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:02:47 1466
9 5 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:11 1464
10 7 Kõik M Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:04:06 1462
11 19 Kõik M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:04:07 1460
12 15 Kõik M Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:04:13 1458
13 80 Kõik M Patrenkin Aleksandr 02:06:23 1456
14 57 Kõik M Stalberg Tair 02:06:33 1454
15 31 Kõik M Post Ken 02:08:55 1452
16 8 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:08:55 1450
17 13 Kõik M Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:09:43 1448
18 36 Kõik M Nassar Martin Päidre Puukool 02:10:11 1446
19 33 Kõik M Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:10:22 1445
20 43 Kõik M Priks Keijo 02:10:24 1444
21 20 Kõik M Johanson Egert VELOPLUS 02:11:14 1443
22 9 Kõik M Tamm Lauri VELOPLUS 02:11:34 1442
23 29 Kõik M Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:51 1441
24 25 Kõik M Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:12:11 1440
25 45 Kõik M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:28 1439
26 35 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 2 02:12:48 1437
27 46 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:03 1436
28 476 Kõik M Tõnov Tõnu 02:13:21 1435
29 59 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:14:04 1434
30 24 Kõik M Sepp Kristo PROSHOP TEAM 02:14:05 1433
31 23 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:14:08 1432
32 81 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:14:30 1431
33 18 Kõik M Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:15:18 1430
34 34 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:15:33 1429
35 50 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:16:16 1427
36 56 Kõik M Pesor Kaido 02:16:39 1426
37 40 Kõik M Alvela Jaan 02:16:43 1425
38 26 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:17:04 1424
39 27 Kõik M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:17:28 1423
40 82 Kõik M Piirioja Kalle 02:18:20 1422
41 41 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:19:11 1421
42 87 Kõik M Teder Feeliks 02:19:28 1420
43 68 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:19:42 1419
44 69 Kõik M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:19:52 1418
45 63 Kõik M Himma Markus Maanteeamet 02:20:10 1417
46 49 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:20:57 1416
47 455 Kõik M Fazõlov Maksim 02:21:07 1415
48 166 Kõik M Mets Are 02:21:39 1414
49 61 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:21:53 1413
50 48 Kõik M Valmsen Henri 02:21:53 1412
51 86 Kõik M Kriis Viljar 02:22:06 1411
52 91 Kõik M Grünberg Harry 02:22:26 1410
53 104 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:22:43 1409
54 39 Kõik M Mitt Virgo 02:23:25 1408
55 53 Kõik M Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:23:37 1407
56 51 Kõik M Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:23:40 1406
57 90 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:48 1405
58 96 Kõik M Pärn Meelis 02:24:10 1404
59 83 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:24:42 1403
60 60 Kõik M Neidra Rainer SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:19 1402
61 84 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:25:25 1401
62 164 Kõik M Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:25:26 1400
63 75 Kõik M Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:25:39 1399
64 100 Kõik M Laaniste Mart JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:25:44 1398
65 145 Kõik M Orav Ingmar 02:26:00 1397
66 72 Kõik M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:26:23 1396
67 118 Kõik M Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:26:34 1395
68 124 Kõik M Jürisaar Tauri 02:26:41 1394
69 125 Kõik M Remmelg Alari Schenker 02:27:13 1393
70 168 Kõik M Kask Jaanus 02:27:22 1392
71 106 Kõik M Ladva Ailar 02:27:41 1391
72 133 Kõik M Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:27:48 1390
73 70 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:28:02 1389
74 140 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:28:28 1387
75 116 Kõik M Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:28:54 1386
76 169 Kõik M Tammsalu Mihkel RedBike 02:29:37 1385
77 92 Kõik M Tiismaa Toomas ficontec 02:29:46 1384
78 162 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:29:51 1383
79 183 Kõik M Park Anar 02:30:05 1381
80 126 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:30:09 1380
81 101 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:30:21 1379
82 16 Kõik M Takel Kalle 02:30:29 1378
83 316 Kõik M Pae Karl 02:30:38 1377
84 123 Kõik M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:30:41 1376
85 102 Kõik M Mainsoo Rene ProShop Team 02:30:43 1375
86 174 Kõik M Killing Keito 02:30:46 1374
87 108 Kõik M Kazainis Viesturs 02:31:23 1373
88 115 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:31:37 1372
89 95 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:31:41 1371
90 158 Kõik M Kallas Karl 02:31:42 1370
91 130 Kõik M Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:32:49 1369
92 435 Kõik M Lehemaa Agu Jalgrattaklubi Paralepa 02:32:53 1368
93 142 Kõik M Morgun Timofei 02:33:28 1367
94 155 Kõik M Kerner Argo velo clubbers 02:33:36 1366
95 134 Kõik M Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:33:42 1365
96 147 Kõik M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:33:58 1364
97 136 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:34:04 1363
98 143 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:34:22 1362
99 67 Kõik M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:34:30 1361
100 228 Kõik M Uudeküll Romet Rrsuusaklubi 02:34:32 1360
101 110 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:34:33 1359
102 157 Kõik M Laisaar Janek AC RACING 02:34:34 1358
103 199 Kõik M Elu Margus 02:34:55 1357
104 154 Kõik M Raadla Karl 02:35:02 1356
105 32 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:35:26 1355
106 105 Kõik M Kaldre Raul 02:35:49 1354
107 141 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:36:07 1353
108 471 Kõik M Koppel Raimo Shoproller Kose AMK ct 1 02:36:22 1352
109 99 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:36:30 1351
110 119 Kõik M Heinsoo Sander 02:36:38 1350
111 267 Kõik M Saarna Henrik 02:36:49 1349
112 186 Kõik M Siimar Aivo GrayZ team 02:37:34 1348
113 172 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:37:42 1347
114 156 Kõik M Liiker Tanel 02:37:48 1346
115 65 Kõik M Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:37:55 1345
116 180 Kõik M Jermann Tanel 02:38:03 1344
117 475 Kõik M Thomberg Tarvi MyBody.ee 02:38:04 1343
118 121 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:38:04 1342
119 189 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:38:05 1341
120 146 Kõik M Nõmmisto Jaanus 02:38:06 1340
121 163 Kõik M Rätsepp Kaido 02:38:16 1339
122 194 Kõik M Orujõe Jarno 02:38:21 1338
123 307 Kõik M Kalda Kalev 02:38:44 1337
124 188 Kõik M Laaniste Andres 02:39:04 1336
125 196 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:39:52 1334
126 112 Kõik M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:39:55 1333
127 176 Kõik M Lubi Tiit 02:39:56 1332
128 159 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:40:08 1331
129 208 Kõik M Kiigemägi Andres 02:40:36 1330
130 237 Kõik M Roosild Kristjan Transferwise 02:41:13 1329
131 177 Kõik M Muruoja Mirko HAUKA VELOKLUBI 1 02:41:32 1327
132 271 Kõik M Räni Jonathan 02:41:36 1326
133 30 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:42:32 1325
134 204 Kõik M Vene Sven 02:42:47 1324
135 184 Kõik M Lepmets Markus 02:42:51 1323
136 215 Kõik M Aasma Erko 02:43:06 1322
137 113 Kõik M Aas Andres 02:43:43 1320
138 179 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 02:44:02 1319
139 144 Kõik M Sidorov Vladimir 02:44:06 1318
140 258 Kõik M Kruustük Janno 02:44:49 1316
141 167 Kõik M Nerman Margus 02:44:53 1315
142 436 Kõik M Nirk Aarne Procad 02:44:59 1314
143 216 Kõik M Dubrov Einar 02:46:36 1312
144 202 Kõik M Nirgi Sten Eric RR SIPLASED / VERX 02:46:50 1311
145 349 Kõik M Ülem Risto 02:47:11 1310
146 305 Kõik M Isop Veiko 02:47:17 1309
147 223 Kõik M Keerberg Kasper AMBLA SK 02:47:24 1308
148 238 Kõik M Sankman Jüri 02:47:25 1307
149 217 Kõik M Gontmacher Siim 02:47:31 1306
150 261 Kõik M Kozlov Raul 02:47:37 1305
151 321 Kõik M Randpõld Madis 02:47:41 1304
152 243 Kõik M Kotkin Pavel 02:47:44 1303
153 268 Kõik M Priks Hanno 02:47:44 1302
154 253 Kõik M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:47:58 1300
155 152 Kõik M Morel Ülar HAUKA VELOKLUBI 2 02:48:01 1299
156 138 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 3 02:48:08 1298
157 225 Kõik M Eskla Anti 02:48:16 1297
158 149 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:48:45 1296
159 206 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:48:52 1295
160 171 Kõik M Tammemägi Jaak 02:50:20 1294
161 170 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:50:45 1293
162 293 Kõik M Krull Kaupo 02:50:48 1292
163 233 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:51:06 1291
164 472 Kõik M Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:51:06 1290
165 153 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:51:21 1289
166 447 Kõik M Laos Joosep 02:51:25 1288
167 323 Kõik M Agur Margus OÜ Tallinna Katus 02:51:32 1287
168 313 Kõik M Zacek Kristo 02:51:35 1286
169 240 Kõik M Volts Ainars 02:51:45 1285
170 232 Kõik M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:51:55 1284
171 324 Kõik M Vainu Marko 02:52:07 1283
172 269 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:52:29 1282
173 370 Kõik M Alasoo Tarmo 02:52:34 1281
174 299 Kõik M Koik Meelis 02:52:43 1280
175 214 Kõik M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:53:10 1279
176 203 Kõik M Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:53:14 1278
177 434 Kõik M Holtsmann Siim 02:54:02 1277
178 195 Kõik M Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:54:18 1276
179 207 Kõik M Kütt Ago 02:54:29 1275
180 249 Kõik M Rätsep Raul Nordnet 02:54:43 1274
181 284 Kõik M Ilves Filipp VELOPLUS 2 02:54:47 1273
182 222 Kõik M Järve Marek 02:54:49 1272
183 311 Kõik M Tamm Reimo 02:55:00 1271
184 131 Kõik M Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:55:24 1270
185 251 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:55:53 1268
186 304 Kõik M Orav Erki ONNINEN III 02:56:10 1266
187 464 Kõik M Hoop Martti 02:56:13 1265
188 276 Kõik M Teppo Viljar Master Sport 02:56:36 1264
189 246 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:56:55 1263
190 219 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:57:06 1262
191 220 Kõik M Järveoja Jaanus 02:57:14 1261
192 213 Kõik M Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:57:41 1260
193 462 Kõik M Kalda Kristjan 02:57:46 1259
194 291 Kõik M Mangelsoo Janno 02:57:54 1258
195 461 Kõik M Mangmann Madis 02:57:59 1257
196 470 Kõik M Mägi Allan 02:58:02 1256
197 181 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:58:24 1255
198 247 Kõik M Ernits Ardu Servant 02:58:33 1254
199 376 Kõik M Maidla Priit 02:58:37 1253
200 211 Kõik M Katin Vladimir 02:58:43 1252
201 279 Kõik M Vare Alo 02:58:44 1251
202 283 Kõik M Kirikmäe Erik 02:58:48 1250
203 303 Kõik M Liivet Lauri ATEA 02:58:52 1249
204 173 Kõik M Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:58:53 1248
205 229 Kõik M Saarep Peeter 02:58:53 1247
206 275 Kõik M Prants Aivar 02:59:26 1244
207 280 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:59:45 1243
208 250 Kõik M Rohtma Valdek Enervit 02:59:53 1242
209 355 Kõik M Semjonov Veiko 03:00:05 1241
210 348 Kõik M Bulak Raiki 03:00:32 1240
211 263 Kõik M Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:00:59 1239
212 469 Kõik M Kivipõld Veiko 03:01:53 1238
213 274 Kõik M Kongo Kalmer 03:02:07 1237
214 292 Kõik M Kiviste Kauni 03:02:46 1236
215 468 Kõik M Pungar Rainer CYCLON 03:03:01 1235
216 231 Kõik M Luiga Einar 03:03:40 1234
217 343 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:03:55 1233
218 218 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 03:04:26 1232
219 415 Kõik M Nõgols Eiko 03:04:42 1231
220 308 Kõik M Kilp Marko 03:04:50 1230
221 241 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:05:19 1229
222 193 Kõik M Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:05:27 1228
223 285 Kõik M Jürgenson Erol 03:05:41 1227
224 226 Kõik M Arro Mihkel Mapri Ehitus 03:05:49 1226
225 440 Kõik M Aru Tambet Mapri Ehitus 03:05:49 1225
226 328 Kõik M Kivikas Eero 03:06:13 1224
227 200 Kõik M Savitski Jüri SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:06:33 1223
228 310 Kõik M Fuks Vahur DreamClub 03:07:27 1222
229 297 Kõik M Jürgenson Rainer 03:07:40 1221
230 326 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 03:07:44 1220
231 309 Kõik M Lõsov Olev 03:07:51 1219
232 403 Kõik M Mihailov Kaspar 03:07:59 1218
233 363 Kõik M Piilberg Juhan 03:08:05 1217
234 336 Kõik M Kütt Andres 03:08:11 1216
235 453 Kõik M Ilves Taavi KSV 03:08:32 1215
236 236 Kõik M Kirsipuu Avo SK Kirss 03:08:38 1214
237 411 Kõik M Rohtla Rihard 03:08:48 1213
238 272 Kõik M Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:08:56 1212
239 342 Kõik M Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 03:09:06 1211
240 257 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:09:16 1209
241 282 Kõik M Laur Mati Haanja RK 03:09:17 1208
242 375 Kõik M Mikk Mait 03:09:17 1207
243 198 Kõik M Siska Ivar REDBIKE TEAM III 03:09:51 1206
244 252 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 03:10:34 1205
245 277 Kõik M Kesvatera Andres 03:10:39 1204
246 423 Kõik M Vetevoog Kaido 03:10:49 1203
247 480 Kõik M Timmi Tõnis Navi Külaselts 03:12:18 1201
248 361 Kõik M Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:12:26 1200
249 306 Kõik M Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:12:50 1199
250 454 Kõik M Ilves Sander 03:13:27 1198
251 421 Kõik M Kaukver Siim 03:13:33 1197
252 256 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:13:58 1195
253 358 Kõik M Veenpere Lauri 03:14:11 1194
254 205 Kõik M Lichtfeldt Andro AC RACING 03:14:45 1193
255 364 Kõik M Eeriksoo Indrek 03:14:55 1192
256 426 Kõik M Musting Ole Eesti Tõukerattaliit 03:15:24 1191
257 331 Kõik M Liiv Madis 03:15:26 1190
258 429 Kõik M Liis Lembit 03:16:25 1189
259 344 Kõik M Prants Raivo 03:17:54 1188
260 264 Kõik M Issak Indrek 03:18:20 1187
261 368 Kõik M Eerme Hanno 03:18:51 1186
262 339 Kõik M Abras Hanno 03:19:14 1185
263 255 Kõik M Oot Anti Team Amps 03:19:25 1184
264 346 Kõik M Hagen Peeter 03:19:33 1183
265 430 Kõik M Laanoja Lauri 03:19:50 1182
266 405 Kõik M Isop Vallo 03:22:38 1179
267 365 Kõik M Luidre Liivo 03:22:52 1178
268 334 Kõik M Maiste Margus 03:23:11 1177
269 366 Kõik M Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:23:36 1176
270 410 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:23:39 1175
271 477 Kõik M Hallik Üllar 03:24:00 1174
272 352 Kõik M Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 03:24:51 1173
273 463 Kõik M Sepp Kristjan 03:24:54 1172
274 378 Kõik M Tamm Rauno 03:25:34 1169
275 407 Kõik M Aavik Karl ONNINEN III 03:25:44 1168
276 380 Kõik M Tammin Raul 03:26:38 1167
277 369 Kõik M Lilenbach Feliks Spordipartner 03:28:07 1166
278 451 Kõik M Lukken Margus 03:28:22 1165
279 245 Kõik M Raadla Virgo 03:29:00 1164
280 382 Kõik M Sults Timmo 03:29:59 1163
281 360 Kõik M Chagall Dan 03:31:30 1162
282 314 Kõik M Mängel Margus 03:33:09 1161
283 425 Kõik M Kitse Jaanus Ei 03:33:29 1160
284 332 Kõik M Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:34:12 1159
285 362 Kõik M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:36:35 1157
286 404 Kõik M Haljand Margo 03:36:55 1156
287 319 Kõik M Vunk Mihkel 03:37:31 1155
288 338 Kõik M Kalanepp Romet 03:37:38 1154
289 371 Kõik M Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:39:59 1153
290 448 Kõik M Jänes Endel KSV 03:40:57 1152
291 456 Kõik M Pirnpuu Agnar 03:41:43 1151
292 399 Kõik M Nigul Margo 03:42:01 1150
293 388 Kõik M Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:43:27 1149
294 353 Kõik M Ahu Ülo 03:47:51 1148
295 395 Kõik M Kiisk Marto Schenker 03:49:32 1147
296 450 Kõik M Külm Rait KSV 03:50:27 1146
297 452 Kõik M Meltsov Mait 03:51:02 1145
298 340 Kõik M Paju Andres 03:51:29 1144
299 402 Kõik M Otsa Arne 03:51:34 1143
300 391 Kõik M Mikenberg Erkki RR SIPLASED / VERX 03:52:48 1142
301 418 Kõik M Pensa Heiki Valio Eesti AS 03:53:41 1141
302 419 Kõik M Jõõger Kulvo 03:55:28 1140
303 465 Kõik M Eliste Paavo 04:14:22 1138
304 449 Kõik M Aasver Tarvo 04:17:47 1137
305 457 Kõik M Kink Heiki 04:33:04 1136
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 23,32 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 01:58:20 1500
2 4 M Kivistik Gert 02:00:45 1485
3 1 M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:00:54 1481
4 3 M Parv Martin VELOPLUS 02:01:15 1473
5 11 M Grünberg Henry 02:01:39 1470
6 14 M Ojavere Imre CCRM 1 02:01:50 1468
7 5 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:03:11 1464
8 19 M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:04:07 1460
9 80 M Patrenkin Aleksandr 02:06:23 1456
10 57 M Stalberg Tair 02:06:33 1454
11 31 M Post Ken 02:08:55 1452
12 13 M Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:09:43 1448
13 36 M Nassar Martin Päidre Puukool 02:10:11 1446
14 43 M Priks Keijo 02:10:24 1444
15 20 M Johanson Egert VELOPLUS 02:11:14 1443
16 45 M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:12:28 1439
17 59 M Einroos Evert CCRM 1 02:14:04 1434
18 24 M Sepp Kristo PROSHOP TEAM 02:14:05 1433
19 23 M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:14:08 1432
20 81 M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:14:30 1431
21 18 M Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:15:18 1430
22 40 M Alvela Jaan 02:16:43 1425
23 26 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:17:04 1424
24 27 M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:17:28 1423
25 41 M Kušnir Aleksei ABB 02:19:11 1421
26 87 M Teder Feeliks 02:19:28 1420
27 68 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:19:42 1419
28 69 M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:19:52 1418
29 63 M Himma Markus Maanteeamet 02:20:10 1417
30 90 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:48 1405
31 60 M Neidra Rainer SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:25:19 1402
32 84 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:25:25 1401
33 145 M Orav Ingmar 02:26:00 1397
34 72 M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:26:23 1396
35 125 M Remmelg Alari Schenker 02:27:13 1393
36 168 M Kask Jaanus 02:27:22 1392
37 140 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:28:28 1387
38 169 M Tammsalu Mihkel RedBike 02:29:37 1385
39 162 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:29:51 1383
40 183 M Park Anar 02:30:05 1381
41 126 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:30:09 1380
42 101 M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:30:21 1379
43 16 M Takel Kalle 02:30:29 1378
44 316 M Pae Karl 02:30:38 1377
45 123 M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:30:41 1376
46 174 M Killing Keito 02:30:46 1374
47 115 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:31:37 1372
48 158 M Kallas Karl 02:31:42 1370
49 130 M Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:32:49 1369
50 147 M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:33:58 1364
51 143 M Gorbunov Konstantin 02:34:22 1362
52 67 M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:34:30 1361
53 228 M Uudeküll Romet Rrsuusaklubi 02:34:32 1360
54 199 M Elu Margus 02:34:55 1357
55 154 M Raadla Karl 02:35:02 1356
56 32 M Laanjõe Elvis Leon 02:35:26 1355
57 119 M Heinsoo Sander 02:36:38 1350
58 267 M Saarna Henrik 02:36:49 1349
59 180 M Jermann Tanel 02:38:03 1344
60 475 M Thomberg Tarvi MyBody.ee 02:38:04 1343
61 121 M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:38:04 1342
62 307 M Kalda Kalev 02:38:44 1337
63 196 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:39:52 1334
64 112 M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:39:55 1333
65 237 M Roosild Kristjan Transferwise 02:41:13 1329
66 177 M Muruoja Mirko HAUKA VELOKLUBI 1 02:41:32 1327
67 271 M Räni Jonathan 02:41:36 1326
68 30 M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:42:32 1325
69 184 M Lepmets Markus 02:42:51 1323
70 436 M Nirk Aarne Procad 02:44:59 1314
71 202 M Nirgi Sten Eric RR SIPLASED / VERX 02:46:50 1311
72 349 M Ülem Risto 02:47:11 1310
73 305 M Isop Veiko 02:47:17 1309
74 223 M Keerberg Kasper AMBLA SK 02:47:24 1308
75 238 M Sankman Jüri 02:47:25 1307
76 253 M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:47:58 1300
77 170 M Ovtšarenko Grigori 02:50:45 1293
78 293 M Krull Kaupo 02:50:48 1292
79 447 M Laos Joosep 02:51:25 1288
80 313 M Zacek Kristo 02:51:35 1286
81 324 M Vainu Marko 02:52:07 1283
82 214 M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:53:10 1279
83 434 M Holtsmann Siim 02:54:02 1277
84 249 M Rätsep Raul Nordnet 02:54:43 1274
85 311 M Tamm Reimo 02:55:00 1271
86 304 M Orav Erki ONNINEN III 02:56:10 1266
87 464 M Hoop Martti 02:56:13 1265
88 291 M Mangelsoo Janno 02:57:54 1258
89 461 M Mangmann Madis 02:57:59 1257
90 376 M Maidla Priit 02:58:37 1253
91 355 M Semjonov Veiko 03:00:05 1241
92 348 M Bulak Raiki 03:00:32 1240
93 292 M Kiviste Kauni 03:02:46 1236
94 343 M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:03:55 1233
95 308 M Kilp Marko 03:04:50 1230
96 285 M Jürgenson Erol 03:05:41 1227
97 226 M Arro Mihkel Mapri Ehitus 03:05:49 1226
98 440 M Aru Tambet Mapri Ehitus 03:05:49 1225
99 403 M Mihailov Kaspar 03:07:59 1218
100 363 M Piilberg Juhan 03:08:05 1217
101 453 M Ilves Taavi KSV 03:08:32 1215
102 411 M Rohtla Rihard 03:08:48 1213
103 342 M Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 03:09:06 1211
104 454 M Ilves Sander 03:13:27 1198
105 421 M Kaukver Siim 03:13:33 1197
106 256 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:13:58 1195
107 426 M Musting Ole Eesti Tõukerattaliit 03:15:24 1191
108 264 M Issak Indrek 03:18:20 1187
109 339 M Abras Hanno 03:19:14 1185
110 405 M Isop Vallo 03:22:38 1179
111 352 M Kütt Andre A&T SPORT ADUCCO 03:24:51 1173
112 463 M Sepp Kristjan 03:24:54 1172
113 378 M Tamm Rauno 03:25:34 1169
114 407 M Aavik Karl ONNINEN III 03:25:44 1168
115 380 M Tammin Raul 03:26:38 1167
116 451 M Lukken Margus 03:28:22 1165
117 382 M Sults Timmo 03:29:59 1163
118 319 M Vunk Mihkel 03:37:31 1155
119 338 M Kalanepp Romet 03:37:38 1154
120 448 M Jänes Endel KSV 03:40:57 1152
121 456 M Pirnpuu Agnar 03:41:43 1151
122 395 M Kiisk Marto Schenker 03:49:32 1147
123 450 M Külm Rait KSV 03:50:27 1146
124 452 M Meltsov Mait 03:51:02 1145
125 449 M Aasver Tarvo 04:17:47 1137
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 22,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 M50 Neemela Tarmo REDBIKE TEAM I 02:04:06 1462
2 56 M50 Pesor Kaido 02:16:39 1426
3 106 M50 Ladva Ailar 02:27:41 1391
4 155 M50 Kerner Argo velo clubbers 02:33:36 1366
5 134 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:33:42 1365
6 204 M50 Vene Sven 02:42:47 1324
7 171 M50 Tammemägi Jaak 02:50:20 1294
8 240 M50 Volts Ainars 02:51:45 1285
9 251 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:55:53 1268
10 181 M50 Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:58:24 1255
11 280 M50 Tamkivi Tarmo 02:59:45 1243
12 218 M50 Kauk Anti CCRM 3 03:04:26 1232
13 241 M50 Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:05:19 1229
14 309 M50 Lõsov Olev 03:07:51 1219
15 236 M50 Kirsipuu Avo SK Kirss 03:08:38 1214
16 306 M50 Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:12:50 1199
17 364 M50 Eeriksoo Indrek 03:14:55 1192
18 368 M50 Eerme Hanno 03:18:51 1186
19 465 M50 Eliste Paavo 04:14:22 1138
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 23,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 473 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:57:27 1507
2 12 M40 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:02:47 1466
3 8 M40 Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:08:55 1450
4 33 M40 Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:10:22 1445
5 476 M40 Tõnov Tõnu 02:13:21 1435
6 34 M40 Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:15:33 1429
7 455 M40 Fazõlov Maksim 02:21:07 1415
8 61 M40 Leer Janek CCRM 3 02:21:53 1413
9 86 M40 Kriis Viljar 02:22:06 1411
10 75 M40 Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:25:39 1399
11 118 M40 Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:26:34 1395
12 133 M40 Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:27:48 1390
13 116 M40 Paju Jaanus AT SPORT TEAM 02:28:54 1386
14 102 M40 Mainsoo Rene ProShop Team 02:30:43 1375
15 142 M40 Morgun Timofei 02:33:28 1367
16 157 M40 Laisaar Janek AC RACING 02:34:34 1358
17 141 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:36:07 1353
18 471 M40 Koppel Raimo Shoproller Kose AMK ct 1 02:36:22 1352
19 172 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:37:42 1347
20 156 M40 Liiker Tanel 02:37:48 1346
21 65 M40 Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:37:55 1345
22 163 M40 Rätsepp Kaido 02:38:16 1339
23 176 M40 Lubi Tiit 02:39:56 1332
24 113 M40 Aas Andres 02:43:43 1320
25 179 M40 Sildvee Märt RR Siplased 02:44:02 1319
26 258 M40 Kruustük Janno 02:44:49 1316
27 217 M40 Gontmacher Siim 02:47:31 1306
28 243 M40 Kotkin Pavel 02:47:44 1303
29 152 M40 Morel Ülar HAUKA VELOKLUBI 2 02:48:01 1299
30 472 M40 Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:51:06 1290
31 323 M40 Agur Margus OÜ Tallinna Katus 02:51:32 1287
32 232 M40 Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:51:55 1284
33 370 M40 Alasoo Tarmo 02:52:34 1281
34 203 M40 Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÜ 02:53:14 1278
35 195 M40 Kasemaa Janno AS SEB Pank 02:54:18 1276
36 207 M40 Kütt Ago 02:54:29 1275
37 213 M40 Kikkas Riho Valio Eesti AS 02:57:41 1260
38 462 M40 Kalda Kristjan 02:57:46 1259
39 279 M40 Vare Alo 02:58:44 1251
40 283 M40 Kirikmäe Erik 02:58:48 1250
41 303 M40 Liivet Lauri ATEA 02:58:52 1249
42 173 M40 Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:58:53 1248
43 275 M40 Prants Aivar 02:59:26 1244
44 250 M40 Rohtma Valdek Enervit 02:59:53 1242
45 469 M40 Kivipõld Veiko 03:01:53 1238
46 468 M40 Pungar Rainer CYCLON 03:03:01 1235
47 328 M40 Kivikas Eero 03:06:13 1224
48 326 M40 Aua Hanno ONNINEN III 03:07:44 1220
49 272 M40 Hütt Kristo 2. jalaväebrigaad 03:08:56 1212
50 277 M40 Kesvatera Andres 03:10:39 1204
51 358 M40 Veenpere Lauri 03:14:11 1194
52 331 M40 Liiv Madis 03:15:26 1190
53 344 M40 Prants Raivo 03:17:54 1188
54 360 M40 Chagall Dan 03:31:30 1162
55 425 M40 Kitse Jaanus Ei 03:33:29 1160
56 362 M40 Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:36:35 1157
57 404 M40 Haljand Margo 03:36:55 1156
58 388 M40 Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:43:27 1149
59 340 M40 Paju Andres 03:51:29 1144
60 419 M40 Jõõger Kulvo 03:55:28 1140
61 457 M40 Kink Heiki 04:33:04 1136
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 20,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 9 M16 Tamm Lauri VELOPLUS 02:11:34 1442
2 48 M16 Valmsen Henri 02:21:53 1412
3 39 M16 Mitt Virgo 02:23:25 1408
4 164 M16 Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:25:26 1400
5 124 M16 Jürisaar Tauri 02:26:41 1394
6 189 M16 Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:38:05 1341
7 321 M16 Randpõld Madis 02:47:41 1304
8 480 M16 Timmi Tõnis Navi Külaselts 03:12:18 1201
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 22,22 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 M45 Rebane Meelis AT SPORT TEAM 02:04:13 1458
2 29 M45 Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:51 1441
3 25 M45 Ööbik Antti RAE RATTAKLUBI 02:12:11 1440
4 35 M45 Nõlvik Lasse CCRM 2 02:12:48 1437
5 46 M45 Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:03 1436
6 82 M45 Piirioja Kalle 02:18:20 1422
7 49 M45 Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:20:57 1416
8 91 M45 Grünberg Harry 02:22:26 1410
9 104 M45 Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:22:43 1409
10 53 M45 Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:23:37 1407
11 51 M45 Kukk Margus TEAM ANSTLA 02:23:40 1406
12 96 M45 Pärn Meelis 02:24:10 1404
13 83 M45 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:24:42 1403
14 100 M45 Laaniste Mart JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:25:44 1398
15 92 M45 Tiismaa Toomas ficontec 02:29:46 1384
16 95 M45 Tamm Bruno CCRM 2 02:31:41 1371
17 105 M45 Kaldre Raul 02:35:49 1354
18 99 M45 Kriisa Kaido CCRM 3 02:36:30 1351
19 186 M45 Siimar Aivo GrayZ team 02:37:34 1348
20 146 M45 Nõmmisto Jaanus 02:38:06 1340
21 194 M45 Orujõe Jarno 02:38:21 1338
22 188 M45 Laaniste Andres 02:39:04 1336
23 159 M45 Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:40:08 1331
24 215 M45 Aasma Erko 02:43:06 1322
25 167 M45 Nerman Margus 02:44:53 1315
26 216 M45 Dubrov Einar 02:46:36 1312
27 138 M45 Kruusmann Ahto CCRM 3 02:48:08 1298
28 225 M45 Eskla Anti 02:48:16 1297
29 149 M45 Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:48:45 1296
30 206 M45 Vares Ahti ONNINEN II 02:48:52 1295
31 233 M45 Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:51:06 1291
32 269 M45 Undla Timo ONNINEN II 02:52:29 1282
33 299 M45 Koik Meelis 02:52:43 1280
34 284 M45 Ilves Filipp VELOPLUS 2 02:54:47 1273
35 222 M45 Järve Marek 02:54:49 1272
36 276 M45 Teppo Viljar Master Sport 02:56:36 1264
37 219 M45 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:57:06 1262
38 470 M45 Mägi Allan 02:58:02 1256
39 263 M45 Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:00:59 1239
40 231 M45 Luiga Einar 03:03:40 1234
41 415 M45 Nõgols Eiko 03:04:42 1231
42 193 M45 Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:05:27 1228
43 297 M45 Jürgenson Rainer 03:07:40 1221
44 336 M45 Kütt Andres 03:08:11 1216
45 257 M45 Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:09:16 1209
46 375 M45 Mikk Mait 03:09:17 1207
47 198 M45 Siska Ivar REDBIKE TEAM III 03:09:51 1206
48 252 M45 Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 03:10:34 1205
49 423 M45 Vetevoog Kaido 03:10:49 1203
50 361 M45 Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:12:26 1200
51 205 M45 Lichtfeldt Andro AC RACING 03:14:45 1193
52 430 M45 Laanoja Lauri 03:19:50 1182
53 365 M45 Luidre Liivo 03:22:52 1178
54 334 M45 Maiste Margus 03:23:11 1177
55 366 M45 Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:23:36 1176
56 410 M45 Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:23:39 1175
57 369 M45 Lilenbach Feliks Spordipartner 03:28:07 1166
58 245 M45 Raadla Virgo 03:29:00 1164
59 371 M45 Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:39:59 1153
60 399 M45 Nigul Margo 03:42:01 1150
61 402 M45 Otsa Arne 03:51:34 1143
62 391 M45 Mikenberg Erkki RR SIPLASED / VERX 03:52:48 1142
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 20,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 Kõik N Mõttus Mari-Liis 02:12:39 1438
2 54 Kõik N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:16:12 1428
3 79 Kõik N Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:28:13 1388
4 107 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:29:56 1382
5 178 Kõik N Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 02:39:34 1335
6 103 Kõik N Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:41:21 1328
7 212 Kõik N Karing Krista RedBike NAISED 02:43:14 1321
8 187 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:44:14 1317
9 190 Kõik N Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:45:52 1313
10 478 Kõik N Külvik Marie 02:47:45 1301
11 254 Kõik N Kõll-Grünberg Kristiina 02:55:32 1269
12 474 Kõik N Puu Anneliis 02:55:56 1267
13 239 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:58:54 1246
14 224 Kõik N Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:59:17 1245
15 345 Kõik N Volmerson Liina 03:09:10 1210
16 300 Kõik N Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 03:12:05 1202
17 330 Kõik N Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 2 03:13:47 1196
18 383 Kõik N Valgemäe Hedvi REDBIKE TEAM NAISED 03:21:57 1181
19 374 Kõik N Mikk Karin 03:22:23 1180
20 398 Kõik N Koik Kaire 03:25:07 1171
21 390 Kõik N Põldmaa Ellen Anett RR SIPLASED / VITAX 03:25:19 1170
22 372 Kõik N Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:35:43 1158
23 458 Kõik N Pisarev Greta-Maria Selver 03:59:06 1139
24 467 Kõik N Lehemets Silvia 04:43:31 1135
25 377 Kõik N Järveoja Helje 04:46:11 1134
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 20,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 42 N Mõttus Mari-Liis 02:12:39 1438
2 54 N Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:16:12 1428
3 79 N Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:28:13 1388
4 178 N Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 02:39:34 1335
5 212 N Karing Krista RedBike NAISED 02:43:14 1321
6 478 N Külvik Marie 02:47:45 1301
7 474 N Puu Anneliis 02:55:56 1267
8 390 N Põldmaa Ellen Anett RR SIPLASED / VITAX 03:25:19 1170
9 458 N Pisarev Greta-Maria Selver 03:59:06 1139
10 467 N Lehemets Silvia 04:43:31 1135
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 20,25 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 M55 Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:16:16 1427
2 70 M55 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:28:02 1389
3 435 M55 Lehemaa Agu Jalgrattaklubi Paralepa 02:32:53 1368
4 136 M55 Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:34:04 1363
5 261 M55 Kozlov Raul 02:47:37 1305
6 268 M55 Priks Hanno 02:47:44 1302
7 131 M55 Müürsepp Madis VIIMSI RATTAKLUBI 02:55:24 1270
8 220 M55 Järveoja Jaanus 02:57:14 1261
9 200 M55 Savitski Jüri SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:06:33 1223
10 310 M55 Fuks Vahur DreamClub 03:07:27 1222
11 282 M55 Laur Mati Haanja RK 03:09:17 1208
12 314 M55 Mängel Margus 03:33:09 1161
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 17,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 103 N35 Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:41:21 1328
2 224 N35 Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:59:17 1245
3 345 N35 Volmerson Liina 03:09:10 1210
4 372 N35 Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:35:43 1158
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 18,41 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 107 N40 Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:29:56 1382
2 190 N40 Kangur Kadri SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:45:52 1313
3 330 N40 Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 2 03:13:47 1196
4 374 N40 Mikk Karin 03:22:23 1180
5 398 N40 Koik Kaire 03:25:07 1171
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 19,48 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 166 M60 Mets Are 02:21:39 1414
2 108 M60 Kazainis Viesturs 02:31:23 1373
3 110 M60 Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:34:33 1359
4 208 M60 Kiigemägi Andres 02:40:36 1330
5 144 M60 Sidorov Vladimir 02:44:06 1318
6 153 M60 Sildaru Kalev lebo racing 02:51:21 1289
7 247 M60 Ernits Ardu Servant 02:58:33 1254
8 211 M60 Katin Vladimir 02:58:43 1252
9 274 M60 Kongo Kalmer 03:02:07 1237
10 429 M60 Liis Lembit 03:16:25 1189
11 346 M60 Hagen Peeter 03:19:33 1183
12 353 M60 Ahu Ülo 03:47:51 1148
13 418 M60 Pensa Heiki Valio Eesti AS 03:53:41 1141
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 16,81 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 187 N45 Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:44:14 1317
2 254 N45 Kõll-Grünberg Kristiina 02:55:32 1269
3 239 N45 Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:58:54 1246
4 300 N45 Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 03:12:05 1202
5 383 N45 Valgemäe Hedvi REDBIKE TEAM NAISED 03:21:57 1181
6 377 N45 Järveoja Helje 04:46:11 1134
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 15,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 246 M65 Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:56:55 1263
2 229 M65 Saarep Peeter 02:58:53 1247
3 255 M65 Oot Anti Team Amps 03:19:25 1184
4 477 M65 Hallik Üllar 03:24:00 1174
5 332 M65 Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:34:12 1159
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:46:09 1250
2 2002 Kõik Anipai Meelis 00:47:33 1245
3 2003 Kõik Tammepuu Riko PROSHOP TEAM 00:48:58 1240
4 2006 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:49:11 1235
5 2007 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:49:57 1230
6 2010 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 1 00:50:19 1226
7 2008 Kõik Patrenkin Artur 00:50:21 1222
8 2005 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 00:51:03 1218
9 2004 Kõik Rannala Maribel CFC 00:51:10 1214
10 2013 Kõik Suppi Sebastian 00:51:31 1210
11 2120 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 00:53:03 1207
12 2027 Kõik Rei Karel Gustav 00:53:08 1204
13 2009 Kõik Kaarjärv Mairit SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:53:14 1201
14 2015 Kõik Ahman Taavi 00:53:27 1198
15 2011 Kõik Dooner Carl Peeter 00:53:53 1195
16 2137 Kõik Orav Hugo Hendrik Porter Racing 00:53:57 1192
17 2012 Kõik Kivistu Eliise SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:54:37 1189
18 2018 Kõik Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:54:56 1186
19 2037 Kõik Pärn Greg-Emil 00:55:28 1183
20 2022 Kõik Jürisaar Maria 00:55:43 1180
21 2014 Kõik Kull Karolina SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:55:43 1178
22 2017 Kõik Hürden Ralf 00:57:42 1176
23 2030 Kõik Kajo Urmas 00:58:35 1174
24 2059 Kõik Aas Jürgen 00:58:49 1172
25 2021 Kõik Järveoja Aaron Parker 00:58:57 1170
26 2036 Kõik Turu Indrek 00:58:59 1168
27 2023 Kõik Laht Mirtel SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:59:02 1166
28 2065 Kõik Trestip Janete 00:59:06 1164
29 2039 Kõik Laht Olavi SPORDIKLUBI RAKKE 00:59:08 1162
30 2129 Kõik Jaht Joonas 00:59:11 1160
31 2031 Kõik Teder Roobert 00:59:37 1158
32 2055 Kõik Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:59:40 1156
33 2024 Kõik Laht Reno SPORDIKLUBI RAKKE 00:59:50 1154
34 2029 Kõik Janno Ander RR Siplased 01:00:05 1152
35 2052 Kõik Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 01:00:11 1150
36 2035 Kõik Valge Pärtel 01:00:21 1148
37 2026 Kõik Põldma Henri 01:01:54 1146
38 2125 Kõik Tõnisson Ats Maxolen 01:02:10 1144
39 2033 Kõik Lohk Liisi 01:02:13 1142
40 2041 Kõik Austa Jonathan 01:02:37 1140
41 2067 Kõik Janno Jaak RR Siplased 01:02:46 1139
42 2044 Kõik Helü Kuldar Barrelstar OÜ 01:02:47 1138
43 2034 Kõik Kiviväli Karl 01:02:49 1137
44 2028 Kõik Lensment Linda 01:02:50 1136
45 2046 Kõik Orav Ott 01:02:50 1135
46 2049 Kõik Rohtma Katrin 01:02:57 1134
47 2042 Kõik Tammeleht Egert Porter Racing 01:03:11 1133
48 2135 Kõik Lensment Tõnu KJK 01:03:48 1132
49 2043 Kõik Susi Endel Voore mets 01:04:54 1131
50 2082 Kõik Kask Holger 01:06:06 1130
51 2032 Kõik Mõttus Marta 01:06:26 1129
52 2072 Kõik Koik Mariann 01:06:42 1128
53 2056 Kõik Helü Rait Barrelstar OÜ 01:06:43 1127
54 2051 Kõik Sildaru Henry 01:07:36 1126
55 2060 Kõik Jaska Kristel 01:08:01 1125
56 2098 Kõik Tammin Laur 01:08:59 1124
57 2075 Kõik Kull Markus SPORDIKLUBI RAKKE 01:09:13 1123
58 2080 Kõik Valmsen Karmen 01:09:41 1122
59 2040 Kõik Tammepuu Kaupo 01:09:43 1121
60 2048 Kõik Vilu Veiko Rixratas 01:09:45 1120
61 2061 Kõik Kerner Anabel-Carmen SHOPROLLER KOSE AMK CT3 01:10:08 1119
62 2070 Kõik Särg Leili 01:10:19 1118
63 2096 Kõik Tamm Erki 01:10:30 1117
64 2064 Kõik Paju Thristo SPORDIKLUBI RAKKE 01:10:43 1116
65 2057 Kõik Parik Ants 01:10:54 1115
66 2076 Kõik Rätsep Kaili 01:11:05 1114
67 2123 Kõik Tuusis Anne-Liis 01:11:12 1113
68 2068 Kõik Teder Piret 01:11:27 1112
69 2066 Kõik Välja Maikel Magnus 01:11:40 1111
70 2132 Kõik Kertsman Kevin CFC 01:12:02 1110
71 2045 Kõik Prits Jaanus Kunda MTB 01:12:47 1109
72 2093 Kõik Sildaru Andrus 01:13:29 1108
73 2062 Kõik Ahman Allan 01:13:43 1107
74 2069 Kõik Ahman Hannes 01:13:49 1106
75 2099 Kõik Kändma Marko 01:13:58 1105
76 2109 Kõik Tipner Richard 01:16:00 1104
77 2128 Kõik Zacests Andrejs 01:16:22 1103
78 2081 Kõik Grünberg Eliina 01:18:08 1102
79 2113 Kõik Kiivit Reelika 01:18:12 1101
80 2124 Kõik Seesmaa Marten 01:18:17 1100
81 2077 Kõik Igel Sirje ONNINEN III 01:18:20 1099
82 2136 Kõik Rang Gisele CFC Spordiklubi 01:18:29 1098
83 2131 Kõik Heinsar Robert Sebastian 01:18:48 1097
84 2063 Kõik Semjonov Silver Viljandi Rattaklubi 01:18:51 1096
85 2086 Kõik Sildaru Aidi 01:19:10 1095
86 2106 Kõik Siimpoeg Juli-Ann 01:20:54 1094
87 2117 Kõik Keppart Tiit 01:21:42 1093
88 2071 Kõik Elbre Mauro SPORDIKLUBI RAKKE 01:22:00 1092
89 2085 Kõik Kaasik Jallo 01:22:01 1091
90 2084 Kõik Mitt Henri SPORDIKLUBI RAKKE 01:22:10 1090
91 2134 Kõik Jaanson Bruno Kaarel Kadrioru Tennisekool 01:22:18 1089
92 2088 Kõik Ruder Tarmo Milky Way 01:22:30 1088
93 2133 Kõik Jaanson Erki Kadrioru Tennisekool 01:22:42 1087
94 2094 Kõik Tiivoja Taivo 01:24:05 1086
95 2087 Kõik Ruder Oskar-Martin Milky Way 01:27:25 1085
96 2079 Kõik Noodla Tiina 01:28:09 1084
97 2090 Kõik Kändma Grete-Liis 01:30:06 1083
98 2097 Kõik Hinnov Kaur-Gustav 01:32:31 1082
99 2127 Kõik Mitt Kertu 01:32:54 1081
100 2102 Kõik Tobreluts Tanel 01:33:03 1080
101 2108 Kõik Arroküll Ingrid 01:33:09 1079
102 2092 Kõik Ruder Marta-Katarina Milky Way 01:34:12 1078
103 2101 Kõik Teder Sander 01:36:38 1077
104 2139 Kõik Elo Alexandra 01:36:58 1076
105 2111 Kõik Kütt Otto Voldemar 01:38:19 1075
106 2103 Kõik Helü Hellika Barrelstar OÜ 01:41:17 1074
107 2114 Kõik Lohk Jane 01:44:33 1073
108 2107 Kõik Kummets Käti 01:44:33 1072
109 2104 Kõik Sepp Tiiu Corrigo OÜ 01:45:09 1071
110 2105 Kõik Teearu Tiina 01:46:33 1070
111 2119 Kõik Uudeberg Kristi 01:46:34 1069
112 2122 Kõik Kruusamägi Merle Selver 01:56:28 1068
113 2140 Kõik Elo Lukas 01:56:53 1067
114 2116 Kõik Lohk Nele 01:59:52 1066
115 2110 Kõik Teder Christine 02:19:16 1065
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik M Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:46:09 1250
2 2002 Kõik M Anipai Meelis 00:47:33 1245
3 2003 Kõik M Tammepuu Riko PROSHOP TEAM 00:48:58 1240
4 2006 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:49:11 1235
5 2007 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:49:57 1230
6 2010 Kõik M Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 1 00:50:19 1226
7 2008 Kõik M Patrenkin Artur 00:50:21 1222
8 2013 Kõik M Suppi Sebastian 00:51:31 1210
9 2120 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 00:53:03 1207
10 2027 Kõik M Rei Karel Gustav 00:53:08 1204
11 2015 Kõik M Ahman Taavi 00:53:27 1198
12 2011 Kõik M Dooner Carl Peeter 00:53:53 1195
13 2137 Kõik M Orav Hugo Hendrik Porter Racing 00:53:57 1192
14 2018 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:54:56 1186
15 2037 Kõik M Pärn Greg-Emil 00:55:28 1183
16 2017 Kõik M Hürden Ralf 00:57:42 1176
17 2030 Kõik M Kajo Urmas 00:58:35 1174
18 2059 Kõik M Aas Jürgen 00:58:49 1172
19 2021 Kõik M Järveoja Aaron Parker 00:58:57 1170
20 2036 Kõik M Turu Indrek 00:58:59 1168
21 2039 Kõik M Laht Olavi SPORDIKLUBI RAKKE 00:59:08 1162
22 2129 Kõik M Jaht Joonas 00:59:11 1160
23 2031 Kõik M Teder Roobert 00:59:37 1158
24 2055 Kõik M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 00:59:40 1156
25 2024 Kõik M Laht Reno SPORDIKLUBI RAKKE 00:59:50 1154
26 2029 Kõik M Janno Ander RR Siplased 01:00:05 1152
27 2052 Kõik M Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 01:00:11 1150
28 2035 Kõik M Valge Pärtel 01:00:21 1148
29 2026 Kõik M Põldma Henri 01:01:54 1146
30 2125 Kõik M Tõnisson Ats Maxolen 01:02:10 1144
31 2041 Kõik M Austa Jonathan 01:02:37 1140
32 2067 Kõik M Janno Jaak RR Siplased 01:02:46 1139
33 2044 Kõik M Helü Kuldar Barrelstar OÜ 01:02:47 1138
34 2034 Kõik M Kiviväli Karl 01:02:49 1137
35 2046 Kõik M Orav Ott 01:02:50 1135
36 2042 Kõik M Tammeleht Egert Porter Racing 01:03:11 1133
37 2135 Kõik M Lensment Tõnu KJK 01:03:48 1132
38 2043 Kõik M Susi Endel Voore mets 01:04:54 1131
39 2082 Kõik M Kask Holger 01:06:06 1130
40 2056 Kõik M Helü Rait Barrelstar OÜ 01:06:43 1127
41 2051 Kõik M Sildaru Henry 01:07:36 1126
42 2098 Kõik M Tammin Laur 01:08:59 1124
43 2075 Kõik M Kull Markus SPORDIKLUBI RAKKE 01:09:13 1123
44 2040 Kõik M Tammepuu Kaupo 01:09:43 1121
45 2048 Kõik M Vilu Veiko Rixratas 01:09:45 1120
46 2096 Kõik M Tamm Erki 01:10:30 1117
47 2064 Kõik M Paju Thristo SPORDIKLUBI RAKKE 01:10:43 1116
48 2057 Kõik M Parik Ants 01:10:54 1115
49 2066 Kõik M Välja Maikel Magnus 01:11:40 1111
50 2132 Kõik M Kertsman Kevin CFC 01:12:02 1110
51 2045 Kõik M Prits Jaanus Kunda MTB 01:12:47 1109
52 2093 Kõik M Sildaru Andrus 01:13:29 1108
53 2062 Kõik M Ahman Allan 01:13:43 1107
54 2069 Kõik M Ahman Hannes 01:13:49 1106
55 2099 Kõik M Kändma Marko 01:13:58 1105
56 2109 Kõik M Tipner Richard 01:16:00 1104
57 2128 Kõik M Zacests Andrejs 01:16:22 1103
58 2124 Kõik M Seesmaa Marten 01:18:17 1100
59 2131 Kõik M Heinsar Robert Sebastian 01:18:48 1097
60 2063 Kõik M Semjonov Silver Viljandi Rattaklubi 01:18:51 1096
61 2117 Kõik M Keppart Tiit 01:21:42 1093
62 2071 Kõik M Elbre Mauro SPORDIKLUBI RAKKE 01:22:00 1092
63 2085 Kõik M Kaasik Jallo 01:22:01 1091
64 2084 Kõik M Mitt Henri SPORDIKLUBI RAKKE 01:22:10 1090
65 2134 Kõik M Jaanson Bruno Kaarel Kadrioru Tennisekool 01:22:18 1089
66 2088 Kõik M Ruder Tarmo Milky Way 01:22:30 1088
67 2133 Kõik M Jaanson Erki Kadrioru Tennisekool 01:22:42 1087
68 2094 Kõik M Tiivoja Taivo 01:24:05 1086
69 2087 Kõik M Ruder Oskar-Martin Milky Way 01:27:25 1085
70 2097 Kõik M Hinnov Kaur-Gustav 01:32:31 1082
71 2102 Kõik M Tobreluts Tanel 01:33:03 1080
72 2101 Kõik M Teder Sander 01:36:38 1077
73 2111 Kõik M Kütt Otto Voldemar 01:38:19 1075
74 2140 Kõik M Elo Lukas 01:56:53 1067
Noorte- ja matkasõit M14 võitja keskmine kiirus 23,40 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 M14 Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:46:09 1250
2 2002 M14 Anipai Meelis 00:47:33 1245
3 2003 M14 Tammepuu Riko PROSHOP TEAM 00:48:58 1240
4 2006 M14 Laidinen Arseni Narva Pruulikoda OU 00:49:11 1235
5 2007 M14 Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:49:57 1230
6 2010 M14 Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 1 00:50:19 1226
7 2008 M14 Patrenkin Artur 00:50:21 1222
8 2011 M14 Dooner Carl Peeter 00:53:53 1195
9 2037 M14 Pärn Greg-Emil 00:55:28 1183
10 2021 M14 Järveoja Aaron Parker 00:58:57 1170
11 2129 M14 Jaht Joonas 00:59:11 1160
12 2035 M14 Valge Pärtel 01:00:21 1148
13 2026 M14 Põldma Henri 01:01:54 1146
14 2046 M14 Orav Ott 01:02:50 1135
15 2051 M14 Sildaru Henry 01:07:36 1126
16 2098 M14 Tammin Laur 01:08:59 1124
17 2069 M14 Ahman Hannes 01:13:49 1106
18 2109 M14 Tipner Richard 01:16:00 1104
19 2134 M14 Jaanson Bruno Kaarel Kadrioru Tennisekool 01:22:18 1089
20 2087 M14 Ruder Oskar-Martin Milky Way 01:27:25 1085
Noorte- ja matkasõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 00:51:03 1218
2 2004 Kõik N Rannala Maribel CFC 00:51:10 1214
3 2009 Kõik N Kaarjärv Mairit SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:53:14 1201
4 2012 Kõik N Kivistu Eliise SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:54:37 1189
5 2022 Kõik N Jürisaar Maria 00:55:43 1180
6 2014 Kõik N Kull Karolina SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:55:43 1178
7 2023 Kõik N Laht Mirtel SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:59:02 1166
8 2065 Kõik N Trestip Janete 00:59:06 1164
9 2033 Kõik N Lohk Liisi 01:02:13 1142
10 2028 Kõik N Lensment Linda 01:02:50 1136
11 2049 Kõik N Rohtma Katrin 01:02:57 1134
12 2032 Kõik N Mõttus Marta 01:06:26 1129
13 2072 Kõik N Koik Mariann 01:06:42 1128
14 2060 Kõik N Jaska Kristel 01:08:01 1125
15 2080 Kõik N Valmsen Karmen 01:09:41 1122
16 2061 Kõik N Kerner Anabel-Carmen SHOPROLLER KOSE AMK CT3 01:10:08 1119
17 2070 Kõik N Särg Leili 01:10:19 1118
18 2076 Kõik N Rätsep Kaili 01:11:05 1114
19 2123 Kõik N Tuusis Anne-Liis 01:11:12 1113
20 2068 Kõik N Teder Piret 01:11:27 1112
21 2081 Kõik N Grünberg Eliina 01:18:08 1102
22 2113 Kõik N Kiivit Reelika 01:18:12 1101
23 2077 Kõik N Igel Sirje ONNINEN III 01:18:20 1099
24 2136 Kõik N Rang Gisele CFC Spordiklubi 01:18:29 1098
25 2086 Kõik N Sildaru Aidi 01:19:10 1095
26 2106 Kõik N Siimpoeg Juli-Ann 01:20:54 1094
27 2079 Kõik N Noodla Tiina 01:28:09 1084
28 2090 Kõik N Kändma Grete-Liis 01:30:06 1083
29 2127 Kõik N Mitt Kertu 01:32:54 1081
30 2108 Kõik N Arroküll