Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 27,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1008 Kõik Tarassov Kirill SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:49:07 1480
2 1001 Kõik Ojavere Imre CCRM 01:51:05 1470
3 1002 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:51:17 1462
4 1033 Kõik Saar Sander VELOPLUS 01:51:26 1456
5 1004 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:51:40 1452
6 1007 Kõik Malva Margus CCRM 01:51:47 1450
7 1014 Kõik Malsroos Lauri ADVENTURES KOSE AMK CT 1 01:52:10 1448
8 1009 Kõik Krusemann Magnus VELOPLUS 01:52:15 1446
9 1036 Kõik Laanemaa Kristjan 01:52:50 1444
10 1006 Kõik Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:53:09 1442
11 1020 Kõik Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:53:19 1440
12 1013 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:53:24 1438
13 1059 Kõik Saar Raido 01:53:32 1436
14 1010 Kõik Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 01:53:38 1434
15 1022 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:55:31 1432
16 1066 Kõik Lond Rain 01:55:33 1431
17 1023 Kõik Karu Virgo 01:55:33 1430
18 1026 Kõik Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 01:56:22 1429
19 1012 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 01:57:21 1428
20 1024 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 01:57:30 1427
21 1005 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:57:57 1426
22 1021 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:58:01 1425
23 1051 Kõik Kõiv Kevin Kardo TEAM KODAR 01:59:07 1424
24 1525 Kõik Lavrenko Mihail 01:59:07 1423
25 1084 Kõik Saul Evar GTONIC 1 01:59:08 1422
26 1025 Kõik Kollo Madis 01:59:25 1421
27 1016 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:59:27 1420
28 1019 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 01:59:27 1419
29 1041 Kõik Milistver Mairon 02:00:25 1418
30 1085 Kõik Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:00:36 1417
31 1028 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:00:36 1416
32 1030 Kõik Silm Maario ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:00:45 1415
33 1015 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:01:05 1414
34 1032 Kõik Talu Mirko 02:01:19 1413
35 1067 Kõik Laidinen Arseni Narva Pruulikoda 02:03:16 1412
36 1034 Kõik Lukertšenko Mihhail 02:03:26 1411
37 1060 Kõik Saar Tõnis 02:03:40 1410
38 1018 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 02:03:41 1409
39 1133 Kõik Schvalbe Danel 02:03:53 1408
40 1065 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:03:56 1407
41 1106 Kõik Läänemets Rait 02:04:20 1406
42 1079 Kõik Lepasalu Laura SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:04:21 1405
43 1120 Kõik Kivioja Raimo RR SIPLASED / LATER GR 02:04:29 1404
44 1077 Kõik Leer Janek CCRM2 02:04:38 1403
45 1038 Kõik Gornischeff Artur BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:04:39 1402
46 1094 Kõik Karm Marek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:04:40 1401
47 1037 Kõik Jürisaar Tauri 02:04:58 1400
48 1242 Kõik Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:05:18 1399
49 1490 Kõik Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:06:24 1398
50 1061 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:06:26 1397
51 1091 Kõik Siim Alex 02:07:12 1396
52 1474 Kõik Oja Andre 02:07:56 1395
53 1283 Kõik Jaht Joonas 02:07:56 1394
54 1042 Kõik Einroos Evert CCRM2 02:08:38 1393
55 1058 Kõik Tamm Bruno CCRM2 02:08:38 1392
56 1142 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:08:39 1391
57 1043 Kõik Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:08:40 1390
58 1076 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:09:07 1389
59 1039 Kõik Tillemann Taikki CCRM 02:09:31 1388
60 1046 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:09:32 1387
61 1064 Kõik Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:09:35 1386
62 1069 Kõik Remmelg Alari SCHENKER 1 02:09:35 1385
63 1063 Kõik Saareoks Janek SCHENKER 1 02:09:37 1384
64 1072 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:09:42 1383
65 1080 Kõik Sigus Marko 02:09:44 1382
66 1082 Kõik Kasekamp Andrus 02:09:53 1381
67 1081 Kõik Koik Kristjan 02:09:59 1380
68 1134 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:10:05 1379
69 1118 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics OÜ 02:10:48 1378
70 1086 Kõik Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:17 1377
71 1144 Kõik Lepmets Markus 02:11:27 1376
72 1056 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 02:12:07 1375
73 1045 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:12:14 1374
74 1090 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:15 1373
75 1204 Kõik Arme Janek 02:12:25 1372
76 1280 Kõik Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 02:12:32 1371
77 1049 Kõik Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:13:05 1370
78 1099 Kõik Killing Keito Ketspeetrid 02:13:13 1369
79 1135 Kõik Oja Eero 02:13:14 1368
80 1053 Kõik Lapšin Vladimir 02:13:19 1367
81 1452 Kõik Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:26 1366
82 1126 Kõik Lagenõmm Aivar JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:13:55 1365
83 1104 Kõik Gorbunov Konstantin 02:14:09 1364
84 1017 Kõik Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:14:17 1363
85 1071 Kõik Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:14:37 1362
86 1092 Kõik Koppel Raimo AT SPORT TEAM KIA 02:14:44 1361
87 1113 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:14:47 1360
88 1100 Kõik Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:15:16 1359
89 1128 Kõik Pärn Meelis 02:15:34 1358
90 1166 Kõik Annus Atter SCHENKER 1 02:15:36 1357
91 1116 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:15:39 1356
92 1057 Kõik Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:15:44 1355
93 1123 Kõik Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:15:46 1354
94 1103 Kõik Elu Margus AT SPORT TEAM KIA 02:16:00 1353
95 1196 Kõik Einroos Henri CCRM2 02:16:08 1352
96 1131 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:16:09 1351
97 1087 Kõik Kuldsepp Kajar 02:16:16 1350
98 1073 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:16:33 1349
99 1140 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:16:34 1348
100 1088 Kõik Viigipuu Toomas 02:16:41 1347
101 1234 Kõik Pensa Riko-Sander 02:17:05 1346
102 1119 Kõik Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:17:20 1345
103 1294 Kõik Vaine Heinar 02:17:20 1344
104 1152 Kõik Kask Jaanus 02:17:28 1343
105 1031 Kõik Molev Juri 02:17:39 1342
106 1089 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:17:56 1341
107 1098 Kõik Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:18:04 1340
108 1107 Kõik Kriisa Kaido CCRM3 02:18:06 1339
109 1117 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:18:23 1338
110 1040 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:18:26 1337
111 1111 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:18:28 1336
112 1252 Kõik Tuuna Toomas RR SIPLASED / TUISUMÄE 02:18:28 1335
113 1139 Kõik Kullimaa Karel Projekt O2 02:18:44 1334
114 1122 Kõik Kljujev Sergei 02:18:44 1333
115 1174 Kõik Kask Mikko 02:18:50 1332
116 1054 Kõik Jüriso Janis ZRT 02:19:01 1331
117 1068 Kõik Klaos Indrek ZRT 02:19:44 1330
118 1137 Kõik Pärn Greg-Emil 02:19:53 1329
119 1143 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:20:00 1328
120 1503 Kõik Viitmaa Raul 02:20:31 1327
121 1176 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 1 02:20:38 1326
122 1237 Kõik Anton Tair Pärnu Spordikeskus 02:20:43 1325
123 1121 Kõik Valdner Marek 02:20:49 1324
124 1209 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:20:49 1323
125 1101 Kõik Heinsoo Sander 02:21:01 1322
126 1093 Kõik Gornischeff Feliks BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:21:28 1321
127 1130 Kõik Allik Ann-Christine 02:21:32 1320
128 1138 Kõik Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER-REHVID24 02:21:32 1319
129 1185 Kõik Tagel Rainer 02:21:35 1318
130 1109 Kõik Karing Krista Velohunt ProTeam 02:21:35 1317
131 1219 Kõik Mets Marko 02:21:48 1316
132 1223 Kõik Stepušin Aleksandr Päästeamet 02:21:50 1315
133 1127 Kõik Elo Armas GTONIC 2 02:21:54 1314
134 1200 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:22:07 1313
135 1181 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:22:20 1312
136 1159 Kõik Sildvee Märt RR SIPLASED / TUISUMÄE 02:22:23 1311
137 1178 Kõik Nõgel Tõnis 02:22:30 1310
138 1273 Kõik Prants Aivar 02:22:39 1309
139 1541 Kõik Juutinen Sami 02:22:45 1308
140 1149 Kõik Mirme Sander 02:22:47 1307
141 1537 Kõik Vassiljev Tanel Nobel Digital 02:22:52 1306
142 1218 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:22:58 1305
143 1214 Kõik Eenraid Priit 02:22:59 1304
144 1205 Kõik Laanisto Janek 02:23:06 1303
145 1244 Kõik Valdmaa Risto 02:23:14 1302
146 1225 Kõik Kurg Toomas 02:23:19 1301
147 1192 Kõik Malsroos Mait 02:23:25 1300
148 1202 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:23:36 1299
149 1177 Kõik Lüüsalu Villu 02:23:38 1298
150 1186 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:23:54 1297
151 1246 Kõik Malva Leila CCRM3 02:24:25 1296
152 1183 Kõik Palkov Reio Sportland/Botechia Harrastajad 02:24:26 1295
153 1284 Kõik Hirv Eleri 02:24:32 1294
154 1518 Kõik Pukk Marko 02:24:33 1293
155 1211 Kõik Niilus Anne HAUKA VELOKLUBI 02:24:40 1292
156 1154 Kõik Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:24:46 1291
157 1170 Kõik Rehi Arne 02:24:48 1290
158 1155 Kõik Sammul Janno SPORTLOVE 02:24:51 1289
159 1169 Kõik Luts Taavi Henkel 02:24:52 1288
160 1184 Kõik Rozenbergs Gunars 02:25:15 1287
161 1528 Kõik Aule Krister Viimsi Sport 02:25:18 1286
162 1190 Kõik Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:25:22 1285
163 1132 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:25:42 1284
164 1125 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 02:25:44 1283
165 1533 Kõik Sarap Georg VIKO 02:25:50 1282
166 1216 Kõik Kasumets Kait 02:26:02 1281
167 1156 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 1 02:26:10 1280
168 1240 Kõik Seegel Raul HANSAB 02:26:13 1279
169 1460 Kõik Tiits Janar 02:26:18 1278
170 1297 Kõik Ülem Risto Tartu Linnavalitsus 02:26:37 1277
171 1197 Kõik Veevel Ego Albe Team/Bont 02:26:39 1276
172 1097 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:26:42 1275
173 1281 Kõik Luik Mikk 02:26:54 1274
174 1165 Kõik Kivikas Eero 02:26:59 1273
175 1195 Kõik Krull Kaupo 02:27:14 1272
176 1271 Kõik Link Kauri Robur 02:27:28 1271
177 1162 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:27:29 1270
178 1238 Kõik Roio Indrek SCHENKER 1 02:27:48 1269
179 1265 Kõik Valgur Gunnar BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:27:51 1268
180 1115 Kõik Salus Ardi 02:27:58 1267
181 1191 Kõik Kasemaa Janno SEB pank 02:28:06 1266
182 1514 Kõik Štšerbakov Martin 02:28:11 1265
183 1199 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:28:12 1264
184 1220 Kõik Sidorov Vladimir 02:28:22 1263
185 1179 Kõik Kumm Karl-Erik 02:28:34 1262
186 1260 Kõik Lätt Viljar RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:28:53 1261
187 1330 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:28:57 1260
188 1301 Kõik Luik Vahur 02:29:09 1259
189 1215 Kõik Kalliste Veiko 02:29:11 1258
190 1316 Kõik Trestip Janete RR SIPLASED / VITAX 02:29:14 1257
191 1173 Kõik Aasma Erko 02:29:20 1256
192 1187 Kõik Kiigemägi Andres 02:29:39 1255
193 1488 Kõik Agarkov Maksim 02:30:11 1254
194 1264 Kõik Rebane Priit 02:30:16 1253
195 1222 Kõik Simulask Agu 02:30:16 1252
196 1239 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:23 1251
197 1228 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:30:28 1250
198 1145 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:30:52 1249
199 1319 Kõik Must Tauri 02:30:55 1248
200 1141 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:58 1247
201 1289 Kõik Roomet Martti ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:31:00 1246
202 1303 Kõik Metsis Andro 02:31:05 1245
203 1309 Kõik Ladvas Kimmo 02:31:15 1244
204 1341 Kõik Mägi Madis 02:31:19 1243
205 1236 Kõik Mäepea Kaido SCHENKER 1 02:31:29 1242
206 1479 Kõik Karja Peeter Puhja Strohh 02:31:29 1241
207 1249 Kõik Tammemägi Jaak 02:31:32 1240
208 1163 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:31:39 1239
209 1251 Kõik Vallik Kenneth 02:31:43 1238
210 1332 Kõik Künnapas Ragnar 02:31:43 1237
211 1096 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 2 02:31:59 1236
212 1232 Kõik Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:32:03 1235
213 1480 Kõik Rebane Rait REDBIKE TEAM IV 02:32:05 1234
214 1313 Kõik Zahharov Maksim Thule 02:32:14 1233
215 1311 Kõik Alamets Lauri SnowHunters 02:32:31 1232
216 1463 Kõik Bonder Rivo REDBIKE TEAM IV 02:32:58 1231
217 1226 Kõik Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 02:33:22 1230
218 1146 Kõik Visnapuu Tarmo 02:33:36 1229
219 1151 Kõik Kruusmann Ahto CCRM3 02:33:40 1228
220 1328 Kõik Klaos Einar Päästeamet 02:33:47 1227
221 1536 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:33:56 1226
222 1414 Kõik Reitalu Sander Enemat OÜ 02:34:07 1225
223 1243 Kõik Alasoo Tarmo SAQ SC 2 02:34:11 1224
224 1274 Kõik Raidma Rauno 02:34:22 1223
225 1508 Kõik Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 02:34:51 1222
226 1233 Kõik Dubrov Einar GTONIC 2 02:35:22 1221
227 1221 Kõik Tamkivi Tarmo 02:35:41 1220
228 1153 Kõik Kanniste Jaak 02:36:12 1219
229 1453 Kõik Kaldma Toomas 02:36:20 1218
230 1167 Kõik Kristal Tõnis ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:36:24 1217
231 1299 Kõik Peder Kert 02:36:30 1216
232 1291 Kõik Kivipõld Veiko 02:36:46 1215
233 1207 Kõik Mangelsoo Janno TEAM KODAR 02:37:22 1214
234 1250 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:37:32 1213
235 1235 Kõik Oja Meelis 02:37:35 1212
236 1497 Kõik Puri Alvar 02:38:06 1211
237 1366 Kõik Grünberg Kati-Riin 02:38:08 1210
238 1272 Kõik Tamm Vaido ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:38:10 1209
239 1327 Kõik Tamm Andrus 02:38:21 1208
240 1282 Kõik Kozlov Raul 02:38:25 1207
241 1342 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:38:32 1206
242 1382 Kõik Tamm Reimo Remart Ehitus OÜ 02:38:44 1205
243 1339 Kõik Rahu Simmo 02:39:13 1204
244 1493 Kõik Milk Karl Mattias 02:39:14 1203
245 1210 Kõik Agu Mairold 02:39:15 1202
246 1502 Kõik Märs Sander 02:39:18 1201
247 1227 Kõik Ernits Ardu 11568235 02:39:18 1200
248 1287 Kõik Lõsov Olev 02:39:22 1199
249 1310 Kõik Mändla Kaupo Õhuvägi 02:39:30 1198
250 1476 Kõik Kaarmann Uku 02:39:38 1197
251 1257 Kõik Maidla Priit 02:40:03 1196
252 1307 Kõik Linnas Ivo Porter Racing 02:40:05 1195
253 1348 Kõik Ellmann Toomas Sportland/Botechia Harrastajad 02:40:19 1194
254 1365 Kõik Kuutma Kevin Sportland/Botechia Harrastajad 02:40:19 1193
255 1411 Kõik Klaaser Gert 02:40:21 1192
256 1323 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:40:39 1191
257 1230 Kõik Nõmmik Alar 02:40:47 1190
258 1175 Kõik Fjodorov Nikolai 02:40:50 1189
259 1494 Kõik Milk Martti 02:40:54 1188
260 1465 Kõik Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 02:40:55 1187
261 1259 Kõik Vabamägi Eero Postimees 02:40:56 1186
262 1423 Kõik Grünberg Risto 02:41:08 1185
263 1345 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:41:25 1184
264 1466 Kõik Kiisler Aivar 02:41:28 1183
265 1317 Kõik Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:41:41 1182
266 1314 Kõik Alev Magnar Mapomets OÜ 02:41:42 1181
267 1270 Kõik Palm Veiko 02:41:44 1180
268 1338 Kõik Eensoo Ardi 02:42:03 1179
269 1539 Kõik Püttsepp Kristjan 02:42:07 1178
270 1213 Kõik Priks Hanno Korpus Racing 02:42:34 1177
271 1292 Kõik Tuttelberg Herki ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:42:36 1176
272 1114 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:42:44 1175
273 1201 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:43:12 1174
274 1267 Kõik Luiga Einar #PaliverEST 02:43:19 1173
275 1298 Kõik Puuraid Jaak 02:43:25 1172
276 1198 Kõik Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 02:43:33 1171
277 1258 Kõik Läänelaid Siim 02:43:39 1170
278 1304 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:43:57 1169
279 1445 Kõik Koemets Tiidrek 02:43:58 1168
280 1409 Kõik Heinsoo Andrus 02:44:10 1167
281 1172 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:44:18 1166
282 1241 Kõik Aua Hanno Karontek 02:44:26 1165
283 1300 Kõik Maksim Jaanus 02:44:27 1164
284 1231 Kõik Sults Timmo ND 02:44:29 1163
285 1224 Kõik Kesvatera Andres 02:44:30 1162
286 1320 Kõik Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:44:48 1161
287 1359 Kõik Kallion Kalmer Hauka Veloklubi 02:45:20 1160
288 1350 Kõik Kõivumägi Elis 02:45:26 1159
289 1322 Kõik Maiste Margus 02:45:28 1158
290 1112 Kõik Saksniit Priit ONNINEN 02:45:28 1157
291 1288 Kõik Aas Andres 02:45:31 1156
292 1393 Kõik Aas Jürgen 02:45:31 1155
293 1212 Kõik Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:45:45 1154
294 1276 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN 3 02:45:48 1153
295 1296 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:46:15 1152
296 1266 Kõik Kristal Kaspar ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:46:20 1151
297 1326 Kõik Verev Teet HÕBELÕNG 02:46:32 1150
298 1147 Kõik Tell Taavi 02:46:40 1149
299 1337 Kõik Suurkivi Tauno 02:46:47 1148
300 1395 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:46:53 1147
301 1334 Kõik Jürgenson Rainer 02:47:11 1146
302 1278 Kõik Järveoja Jaanus 02:47:16 1145
303 1375 Kõik Oja Sten 02:47:18 1144
304 1385 Kõik Kütt Andres 02:47:20 1143
305 1305 Kõik Ronimois Ruttar Päästeamet 02:47:25 1142
306 1268 Kõik Toots Tanel 02:47:34 1141
307 1343 Kõik Vonk Andrus Liviko 02:47:40 1140
308 1520 Kõik Mõttus Raivo 02:47:51 1139
309 1352 Kõik Lõugas Lauri Columna OÜ 02:47:52 1138
310 1290 Kõik Rohtma Valdek Sportland/Botechia Harrastajad 02:47:55 1137
311 1384 Kõik Polt Kaido 02:48:03 1136
312 1203 Kõik Heinrichsen Tanel 02:48:14 1135
313 1383 Kõik Tsäro Kermo ONNINEN 2 02:48:50 1134
314 1357 Kõik Lodjak Lauri YIT 02:48:53 1133
315 1353 Kõik Kährik Aare 02:49:04 1132
316 1302 Kõik Lipvars Jaanus RTS 02:49:16 1131
317 1306 Kõik Pallase Janek 02:49:16 1130
318 1529 Kõik Laur Severi Viljandi Rattaklubi 02:49:25 1129
319 1136 Kõik Härmaorg Tarmo 02:49:37 1128
320 1315 Kõik Kukuškin Marko 02:49:38 1127
321 1397 Kõik Kajakas Indrek ZRT 02:50:04 1126
322 1325 Kõik Lääne Jaak 02:50:39 1125
323 1247 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:50:44 1124
324 1360 Kõik Vippul Martin 02:51:21 1123
325 1263 Kõik Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 02:51:34 1122
326 1498 Kõik Ojamets Teet 02:51:37 1121
327 1507 Kõik Hommuk Taavi 02:51:38 1120
328 1517 Kõik Jõul Joel AS Norma 02:51:59 1119
329 1254 Kõik Liin Alar IBUN OÜ 02:52:18 1118
330 1424 Kõik Paosalu Ranno 02:52:23 1117
331 1373 Kõik Võsu Jaan 02:52:54 1116
332 1413 Kõik Kull Kaspar SCHENKER 2 02:53:02 1115
333 1344 Kõik Volts Ainars 02:53:04 1114
334 1526 Kõik Veidenberg Günther 02:53:08 1113
335 1318 Kõik Eeriksoo Indrek 02:53:18 1112
336 1347 Kõik Kelement Martin Õhuvägi 02:53:26 1111
337 1471 Kõik Kivistik Ranno Vinge Vänt 02:53:30 1110
338 1262 Kõik Leppik Andri 02:53:57 1109
339 1229 Kõik Rahnel Priit PriiPuit OÜ 02:54:02 1108
340 1399 Kõik Vahter Virgo 02:54:09 1107
341 1404 Kõik Väli Reigo 02:54:19 1106
342 1401 Kõik Hagen Peeter 02:54:44 1105
343 1331 Kõik Paju Andres 02:54:45 1104
344 1370 Kõik Riiner Märt 02:54:58 1103
345 1417 Kõik Veidemann Toomas 02:55:35 1102
346 1361 Kõik Eerme Hanno 02:55:56 1101
347 1358 Kõik Tammin Raul 02:56:08 1100
348 1513 Kõik Rajasalu Janno 02:56:19 1099
349 1255 Kõik Aarma Tarmo ZRT 02:56:28 1098
350 1434 Kõik Taul Raul 02:56:29 1097
351 1371 Kõik Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 02:56:29 1096
352 1435 Kõik Randoja Elmu 02:57:12 1095
353 1527 Kõik Sammel Arne 02:57:23 1094
354 1496 Kõik Jürjan Aivar 02:57:28 1093
355 1372 Kõik Piilberg Juhan Sportlove 02:57:41 1092
356 1377 Kõik Olesk Raul 02:57:52 1091
357 1505 Kõik Rehi Maila 02:58:18 1090
358 1512 Kõik Põllupüü Margus 02:58:18 1089
359 1363 Kõik Udumäe Kaisi GTONIC 2 02:58:38 1088
360 1253 Kõik Malsroos Taavi 02:58:43 1087
361 1510 Kõik Rooba Siim Sander 02:59:04 1086
362 1538 Kõik Starkopf Kevin Sportland Team 02:59:11 1085
363 1381 Kõik Vallimäe Kristjan 02:59:20 1084
364 1483 Kõik Agar Ivar SUPLUSE VIIS 02:59:44 1083
365 1324 Kõik Trofimov Evgeni ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:59:46 1082
366 1362 Kõik Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 02:59:47 1081
367 1469 Kõik Piil Dago 02:59:51 1080
368 1261 Kõik Kauk Anti CCRM3 03:00:13 1079
369 1428 Kõik Põldoja Hendrik 03:00:24 1078
370 1374 Kõik Paas Olari SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:00:34 1077
371 1336 Kõik Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:01:10 1076
372 1368 Kõik Laarmaa Anto 03:01:20 1075
373 1349 Kõik Kask Holger RedBike 03:02:04 1074
374 1364 Kõik Muistla Mihkel BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:02:09 1073
375 1472 Kõik Oja Jaan 03:02:32 1072
376 1455 Kõik Laanjõe Aivar 03:02:59 1071
377 1354 Kõik Ahu Ülo 03:03:00 1070
378 1511 Kõik Kask Margus 03:03:28 1069
379 1367 Kõik Jaaku Mati 03:03:48 1068
380 1286 Kõik Bulak Raiki 03:03:58 1067
381 1415 Kõik Soosalu Karen 03:04:13 1066
382 1531 Kõik Kerner Anabel-Carmen ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:04:13 1065
383 1356 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:06 1064
384 1376 Kõik Vunk Mihkel 03:05:10 1063
385 1389 Kõik Raamets Tõnis Taltech 03:05:20 1062
386 1499 Kõik Raudsepp Joel 03:05:26 1061
387 1321 Kõik Abras Hanno 03:05:42 1060
388 1481 Kõik Leiten Ragnar 03:06:03 1059
389 1161 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM III 03:06:06 1058
390 1432 Kõik Uueni Liivo Puumarket 03:06:20 1057
391 1431 Kõik Jürjan Taavi 03:06:52 1056
392 1408 Kõik Mikenberg Erkki RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:06:57 1055
393 1420 Kõik Türk Raido 03:07:17 1054
394 1410 Kõik Müller Margus 03:08:26 1053
395 1532 Kõik Raamat Kaspar 03:09:19 1052
396 1390 Kõik Räni Riho 03:09:28 1051
397 1329 Kõik Mikk Mait 03:09:36 1050
398 1522 Kõik Sukk Tarmo 03:10:28 1049
399 1335 Kõik Pauklin Roland Telia 03:10:32 1048
400 1475 Kõik Siniallik Joel 03:11:09 1047
401 1391 Kõik Kilp Marko velloklubi 03:11:48 1046
402 1433 Kõik Raikna Rein 03:12:16 1045
403 1491 Kõik Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 03:13:28 1044
404 1523 Kõik Kask Ats VMT 03:13:55 1043
405 1535 Kõik Niin Taaro 03:14:07 1042
406 1416 Kõik Ploompuu Kaido 03:14:32 1041
407 1419 Kõik Mägi Virgo Espak Viljandi 03:15:10 1040
408 1351 Kõik Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:15:27 1039
409 1402 Kõik Lääts Siim 03:15:55 1038
410 1388 Kõik Jõõger Kulvo 03:16:25 1037
411 1530 Kõik Änilane Juhan Viljandi Rattaklubi 03:16:26 1036
412 1467 Kõik Kõvatomas Taavi 03:17:00 1035
413 1400 Kõik Aasma Jan 03:17:22 1034
414 1457 Kõik Kilter Jana 03:17:22 1033
415 1378 Kõik Verev Tiit HÕBELÕNG 03:17:44 1032
416 1379 Kõik Otsa Arne 03:18:03 1031
417 1482 Kõik Ojasalu Heiki 03:18:17 1030
418 1489 Kõik Kiisk Katrin 03:19:07 1029
419 1437 Kõik Pikkof Jaanis Kivi ram OÜ 03:21:43 1028
420 1477 Kõik Kõrgvee Urmas 03:22:43 1027
421 1425 Kõik Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 03:22:51 1026
422 1484 Kõik Holm Henri SUPLUSE VIIS 03:23:34 1025
423 1454 Kõik Ester Janno 03:24:23 1024
424 1540 Kõik Teeväli Tarmo 03:24:28 1023
425 1495 Kõik Martis Tõnu EHL PROFILES 03:25:27 1022
426 1441 Kõik Aulis Imre 03:26:06 1021
427 1449 Kõik Tõns Sulev 03:26:11 1020
428 1542 Kõik Uustalu Meelis Kose AMK 03:26:15 1019
429 1436 Kõik Rannu Ardo Warren Teed OÜ 03:27:18 1018
430 1394 Kõik Mikkelsaar Mart 03:30:13 1017
431 1427 Kõik Lens Clyde 03:30:22 1016
432 1534 Kõik Toom Markus 03:31:36 1015
433 1405 Kõik Haarde Maiken 03:37:06 1014
434 1501 Kõik Lestal Lauri 03:39:51 1013
435 1443 Kõik Mägi Marko SCHENKER 2 03:41:47 1012
436 1516 Kõik Prokuda Markus Sportland/Botechia Harrastajad 03:43:06 1011
437 1450 Kõik Kotkas Andrea Adventures Kose AMK ct 03:43:12 1010
438 1492 Kõik Pällo Arnel 03:46:32 1009
439 1438 Kõik Metsalu Jörgen Sportland/Botechia Harrastajad 03:46:45 1008
440 1519 Kõik Sülla Allan 03:47:40 1007
441 1426 Kõik Janis Kaijus 03:49:36 1006
442 1500 Kõik Rajasalu Rene 03:52:23 1005
443 1458 Kõik Kilter Jako 03:52:30 1004
444 1464 Kõik Boyko Alexander 03:57:08 1003
445 1396 Kõik Jaska Kristel RixRatas 04:01:05 1002
446 1487 Kõik Kiisel Karl DOKK Architects OÜ 04:02:52 1001
447 1446 Kõik Laugesaar Liina 04:05:50 1000
448 1406 Kõik Liebert Kalle 04:06:21 999
449 1407 Kõik Puhang Mari 04:06:21 998
450 1447 Kõik Teearu Tiina 04:13:00 997
451 1403 Kõik Vilu Veiko SPORDIKLUBI RAKKE 04:21:56 996
452 1486 Kõik Vislapu Gunnar 04:55:43 995
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 27,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1008 Kõik M Tarassov Kirill SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:49:07 1480
2 1001 Kõik M Ojavere Imre CCRM 01:51:05 1470
3 1002 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:51:17 1462
4 1033 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 01:51:26 1456
5 1004 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:51:40 1452
6 1007 Kõik M Malva Margus CCRM 01:51:47 1450
7 1014 Kõik M Malsroos Lauri ADVENTURES KOSE AMK CT 1 01:52:10 1448
8 1009 Kõik M Krusemann Magnus VELOPLUS 01:52:15 1446
9 1036 Kõik M Laanemaa Kristjan 01:52:50 1444
10 1006 Kõik M Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:53:09 1442
11 1020 Kõik M Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:53:19 1440
12 1013 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:53:24 1438
13 1059 Kõik M Saar Raido 01:53:32 1436
14 1010 Kõik M Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 01:53:38 1434
15 1022 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:55:31 1432
16 1066 Kõik M Lond Rain 01:55:33 1431
17 1023 Kõik M Karu Virgo 01:55:33 1430
18 1026 Kõik M Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 01:56:22 1429
19 1012 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 01:57:21 1428
20 1024 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 01:57:30 1427
21 1005 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:57:57 1426
22 1021 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:58:01 1425
23 1051 Kõik M Kõiv Kevin Kardo TEAM KODAR 01:59:07 1424
24 1525 Kõik M Lavrenko Mihail 01:59:07 1423
25 1084 Kõik M Saul Evar GTONIC 1 01:59:08 1422
26 1025 Kõik M Kollo Madis 01:59:25 1421
27 1016 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:59:27 1420
28 1019 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 01:59:27 1419
29 1041 Kõik M Milistver Mairon 02:00:25 1418
30 1085 Kõik M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:00:36 1417
31 1028 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:00:36 1416
32 1030 Kõik M Silm Maario ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:00:45 1415
33 1015 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:01:05 1414
34 1032 Kõik M Talu Mirko 02:01:19 1413
35 1067 Kõik M Laidinen Arseni Narva Pruulikoda 02:03:16 1412
36 1034 Kõik M Lukertšenko Mihhail 02:03:26 1411
37 1060 Kõik M Saar Tõnis 02:03:40 1410
38 1018 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 02:03:41 1409
39 1133 Kõik M Schvalbe Danel 02:03:53 1408
40 1065 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:03:56 1407
41 1106 Kõik M Läänemets Rait 02:04:20 1406
42 1120 Kõik M Kivioja Raimo RR SIPLASED / LATER GR 02:04:29 1404
43 1077 Kõik M Leer Janek CCRM2 02:04:38 1403
44 1038 Kõik M Gornischeff Artur BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:04:39 1402
45 1094 Kõik M Karm Marek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:04:40 1401
46 1037 Kõik M Jürisaar Tauri 02:04:58 1400
47 1242 Kõik M Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:05:18 1399
48 1490 Kõik M Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:06:24 1398
49 1061 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:06:26 1397
50 1091 Kõik M Siim Alex 02:07:12 1396
51 1474 Kõik M Oja Andre 02:07:56 1395
52 1283 Kõik M Jaht Joonas 02:07:56 1394
53 1042 Kõik M Einroos Evert CCRM2 02:08:38 1393
54 1058 Kõik M Tamm Bruno CCRM2 02:08:38 1392
55 1142 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:08:39 1391
56 1043 Kõik M Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:08:40 1390
57 1076 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:09:07 1389
58 1039 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 02:09:31 1388
59 1046 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:09:32 1387
60 1064 Kõik M Pruuli Paul TEAM ANTSLA 02:09:35 1386
61 1069 Kõik M Remmelg Alari SCHENKER 1 02:09:35 1385
62 1063 Kõik M Saareoks Janek SCHENKER 1 02:09:37 1384
63 1072 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:09:42 1383
64 1080 Kõik M Sigus Marko 02:09:44 1382
65 1082 Kõik M Kasekamp Andrus 02:09:53 1381
66 1081 Kõik M Koik Kristjan 02:09:59 1380
67 1118 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics OÜ 02:10:48 1378
68 1086 Kõik M Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:17 1377
69 1144 Kõik M Lepmets Markus 02:11:27 1376
70 1056 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 02:12:07 1375
71 1045 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:12:14 1374
72 1090 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:15 1373
73 1204 Kõik M Arme Janek 02:12:25 1372
74 1280 Kõik M Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 02:12:32 1371
75 1049 Kõik M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:13:05 1370
76 1099 Kõik M Killing Keito Ketspeetrid 02:13:13 1369
77 1135 Kõik M Oja Eero 02:13:14 1368
78 1053 Kõik M Lapšin Vladimir 02:13:19 1367
79 1452 Kõik M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:26 1366
80 1126 Kõik M Lagenõmm Aivar JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:13:55 1365
81 1104 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:14:09 1364
82 1017 Kõik M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:14:17 1363
83 1071 Kõik M Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:14:37 1362
84 1092 Kõik M Koppel Raimo AT SPORT TEAM KIA 02:14:44 1361
85 1113 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:14:47 1360
86 1100 Kõik M Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:15:16 1359
87 1128 Kõik M Pärn Meelis 02:15:34 1358
88 1166 Kõik M Annus Atter SCHENKER 1 02:15:36 1357
89 1116 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:15:39 1356
90 1057 Kõik M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:15:44 1355
91 1123 Kõik M Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:15:46 1354
92 1103 Kõik M Elu Margus AT SPORT TEAM KIA 02:16:00 1353
93 1196 Kõik M Einroos Henri CCRM2 02:16:08 1352
94 1131 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:16:09 1351
95 1087 Kõik M Kuldsepp Kajar 02:16:16 1350
96 1073 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:16:33 1349
97 1140 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:16:34 1348
98 1088 Kõik M Viigipuu Toomas 02:16:41 1347
99 1234 Kõik M Pensa Riko-Sander 02:17:05 1346
100 1119 Kõik M Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:17:20 1345
101 1294 Kõik M Vaine Heinar 02:17:20 1344
102 1152 Kõik M Kask Jaanus 02:17:28 1343
103 1031 Kõik M Molev Juri 02:17:39 1342
104 1098 Kõik M Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:18:04 1340
105 1107 Kõik M Kriisa Kaido CCRM3 02:18:06 1339
106 1117 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:18:23 1338
107 1252 Kõik M Tuuna Toomas RR SIPLASED / TUISUMÄE 02:18:28 1335
108 1139 Kõik M Kullimaa Karel Projekt O2 02:18:44 1334
109 1122 Kõik M Kljujev Sergei 02:18:44 1333
110 1174 Kõik M Kask Mikko 02:18:50 1332
111 1054 Kõik M Jüriso Janis ZRT 02:19:01 1331
112 1068 Kõik M Klaos Indrek ZRT 02:19:44 1330
113 1137 Kõik M Pärn Greg-Emil 02:19:53 1329
114 1143 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:20:00 1328
115 1503 Kõik M Viitmaa Raul 02:20:31 1327
116 1176 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 1 02:20:38 1326
117 1237 Kõik M Anton Tair Pärnu Spordikeskus 02:20:43 1325
118 1121 Kõik M Valdner Marek 02:20:49 1324
119 1209 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:20:49 1323
120 1101 Kõik M Heinsoo Sander 02:21:01 1322
121 1093 Kõik M Gornischeff Feliks BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:21:28 1321
122 1138 Kõik M Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER-REHVID24 02:21:32 1319
123 1185 Kõik M Tagel Rainer 02:21:35 1318
124 1219 Kõik M Mets Marko 02:21:48 1316
125 1223 Kõik M Stepušin Aleksandr Päästeamet 02:21:50 1315
126 1127 Kõik M Elo Armas GTONIC 2 02:21:54 1314
127 1181 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:22:20 1312
128 1159 Kõik M Sildvee Märt RR SIPLASED / TUISUMÄE 02:22:23 1311
129 1178 Kõik M Nõgel Tõnis 02:22:30 1310
130 1273 Kõik M Prants Aivar 02:22:39 1309
131 1541 Kõik M Juutinen Sami 02:22:45 1308
132 1149 Kõik M Mirme Sander 02:22:47 1307
133 1537 Kõik M Vassiljev Tanel Nobel Digital 02:22:52 1306
134 1218 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:22:58 1305
135 1214 Kõik M Eenraid Priit 02:22:59 1304
136 1205 Kõik M Laanisto Janek 02:23:06 1303
137 1244 Kõik M Valdmaa Risto 02:23:14 1302
138 1225 Kõik M Kurg Toomas 02:23:19 1301
139 1192 Kõik M Malsroos Mait 02:23:25 1300
140 1177 Kõik M Lüüsalu Villu 02:23:38 1298
141 1186 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:23:54 1297
142 1183 Kõik M Palkov Reio Sportland/Botechia Harrastajad 02:24:26 1295
143 1518 Kõik M Pukk Marko 02:24:33 1293
144 1154 Kõik M Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:24:46 1291
145 1170 Kõik M Rehi Arne 02:24:48 1290
146 1155 Kõik M Sammul Janno SPORTLOVE 02:24:51 1289
147 1169 Kõik M Luts Taavi Henkel 02:24:52 1288
148 1184 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:25:15 1287
149 1528 Kõik M Aule Krister Viimsi Sport 02:25:18 1286
150 1190 Kõik M Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:25:22 1285
151 1132 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:25:42 1284
152 1125 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 02:25:44 1283
153 1533 Kõik M Sarap Georg VIKO 02:25:50 1282
154 1216 Kõik M Kasumets Kait 02:26:02 1281
155 1156 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 1 02:26:10 1280
156 1240 Kõik M Seegel Raul HANSAB 02:26:13 1279
157 1460 Kõik M Tiits Janar 02:26:18 1278
158 1297 Kõik M Ülem Risto Tartu Linnavalitsus 02:26:37 1277
159 1197 Kõik M Veevel Ego Albe Team/Bont 02:26:39 1276
160 1097 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:26:42 1275
161 1281 Kõik M Luik Mikk 02:26:54 1274
162 1165 Kõik M Kivikas Eero 02:26:59 1273
163 1195 Kõik M Krull Kaupo 02:27:14 1272
164 1271 Kõik M Link Kauri Robur 02:27:28 1271
165 1238 Kõik M Roio Indrek SCHENKER 1 02:27:48 1269
166 1265 Kõik M Valgur Gunnar BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:27:51 1268
167 1115 Kõik M Salus Ardi 02:27:58 1267
168 1191 Kõik M Kasemaa Janno SEB pank 02:28:06 1266
169 1514 Kõik M Štšerbakov Martin 02:28:11 1265
170 1199 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:28:12 1264
171 1220 Kõik M Sidorov Vladimir 02:28:22 1263
172 1179 Kõik M Kumm Karl-Erik 02:28:34 1262
173 1260 Kõik M Lätt Viljar RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:28:53 1261
174 1330 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:28:57 1260
175 1301 Kõik M Luik Vahur 02:29:09 1259
176 1215 Kõik M Kalliste Veiko 02:29:11 1258
177 1173 Kõik M Aasma Erko 02:29:20 1256
178 1187 Kõik M Kiigemägi Andres 02:29:39 1255
179 1488 Kõik M Agarkov Maksim 02:30:11 1254
180 1264 Kõik M Rebane Priit 02:30:16 1253
181 1222 Kõik M Simulask Agu 02:30:16 1252
182 1239 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:23 1251
183 1228 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:30:28 1250
184 1145 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:30:52 1249
185 1319 Kõik M Must Tauri 02:30:55 1248
186 1141 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:58 1247
187 1289 Kõik M Roomet Martti ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:31:00 1246
188 1303 Kõik M Metsis Andro 02:31:05 1245
189 1309 Kõik M Ladvas Kimmo 02:31:15 1244
190 1341 Kõik M Mägi Madis 02:31:19 1243
191 1236 Kõik M Mäepea Kaido SCHENKER 1 02:31:29 1242
192 1479 Kõik M Karja Peeter Puhja Strohh 02:31:29 1241
193 1249 Kõik M Tammemägi Jaak 02:31:32 1240
194 1163 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:31:39 1239
195 1251 Kõik M Vallik Kenneth 02:31:43 1238
196 1332 Kõik M Künnapas Ragnar 02:31:43 1237
197 1096 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 2 02:31:59 1236
198 1232 Kõik M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:32:03 1235
199 1480 Kõik M Rebane Rait REDBIKE TEAM IV 02:32:05 1234
200 1313 Kõik M Zahharov Maksim Thule 02:32:14 1233
201 1311 Kõik M Alamets Lauri SnowHunters 02:32:31 1232
202 1463 Kõik M Bonder Rivo REDBIKE TEAM IV 02:32:58 1231
203 1226 Kõik M Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 02:33:22 1230
204 1146 Kõik M Visnapuu Tarmo 02:33:36 1229
205 1151 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM3 02:33:40 1228
206 1328 Kõik M Klaos Einar Päästeamet 02:33:47 1227
207 1536 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:33:56 1226
208 1414 Kõik M Reitalu Sander Enemat OÜ 02:34:07 1225
209 1243 Kõik M Alasoo Tarmo SAQ SC 2 02:34:11 1224
210 1274 Kõik M Raidma Rauno 02:34:22 1223
211 1508 Kõik M Kiilaspea Marcus Viljandi Rattaklubi 02:34:51 1222
212 1233 Kõik M Dubrov Einar GTONIC 2 02:35:22 1221
213 1221 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:35:41 1220
214 1153 Kõik M Kanniste Jaak 02:36:12 1219
215 1453 Kõik M Kaldma Toomas 02:36:20 1218
216 1167 Kõik M Kristal Tõnis ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:36:24 1217
217 1299 Kõik M Peder Kert 02:36:30 1216
218 1291 Kõik M Kivipõld Veiko 02:36:46 1215
219 1207 Kõik M Mangelsoo Janno TEAM KODAR 02:37:22 1214
220 1250 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:37:32 1213
221 1235 Kõik M Oja Meelis 02:37:35 1212
222 1497 Kõik M Puri Alvar 02:38:06 1211
223 1272 Kõik M Tamm Vaido ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:38:10 1209
224 1327 Kõik M Tamm Andrus 02:38:21 1208
225 1282 Kõik M Kozlov Raul 02:38:25 1207
226 1382 Kõik M Tamm Reimo Remart Ehitus OÜ 02:38:44 1205
227 1339 Kõik M Rahu Simmo 02:39:13 1204
228 1493 Kõik M Milk Karl Mattias 02:39:14 1203
229 1210 Kõik M Agu Mairold 02:39:15 1202
230 1502 Kõik M Märs Sander 02:39:18 1201
231 1227 Kõik M Ernits Ardu 11568235 02:39:18 1200
232 1287 Kõik M Lõsov Olev 02:39:22 1199
233 1310 Kõik M Mändla Kaupo Õhuvägi 02:39:30 1198
234 1476 Kõik M Kaarmann Uku 02:39:38 1197
235 1257 Kõik M Maidla Priit 02:40:03 1196
236 1307 Kõik M Linnas Ivo Porter Racing 02:40:05 1195
237 1348 Kõik M Ellmann Toomas Sportland/Botechia Harrastajad 02:40:19 1194
238 1365 Kõik M Kuutma Kevin Sportland/Botechia Harrastajad 02:40:19 1193
239 1411 Kõik M Klaaser Gert 02:40:21 1192
240 1230 Kõik M Nõmmik Alar 02:40:47 1190
241 1175 Kõik M Fjodorov Nikolai 02:40:50 1189
242 1494 Kõik M Milk Martti 02:40:54 1188
243 1465 Kõik M Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 02:40:55 1187
244 1259 Kõik M Vabamägi Eero Postimees 02:40:56 1186
245 1423 Kõik M Grünberg Risto 02:41:08 1185
246 1345 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:41:25 1184
247 1466 Kõik M Kiisler Aivar 02:41:28 1183
248 1317 Kõik M Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:41:41 1182
249 1314 Kõik M Alev Magnar Mapomets OÜ 02:41:42 1181
250 1270 Kõik M Palm Veiko 02:41:44 1180
251 1338 Kõik M Eensoo Ardi 02:42:03 1179
252 1539 Kõik M Püttsepp Kristjan 02:42:07 1178
253 1213 Kõik M Priks Hanno Korpus Racing 02:42:34 1177
254 1292 Kõik M Tuttelberg Herki ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:42:36 1176
255 1114 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:42:44 1175
256 1201 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:43:12 1174
257 1267 Kõik M Luiga Einar #PaliverEST 02:43:19 1173
258 1298 Kõik M Puuraid Jaak 02:43:25 1172
259 1198 Kõik M Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 02:43:33 1171
260 1258 Kõik M Läänelaid Siim 02:43:39 1170
261 1304 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:43:57 1169
262 1445 Kõik M Koemets Tiidrek 02:43:58 1168
263 1409 Kõik M Heinsoo Andrus 02:44:10 1167
264 1172 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:44:18 1166
265 1241 Kõik M Aua Hanno Karontek 02:44:26 1165
266 1300 Kõik M Maksim Jaanus 02:44:27 1164
267 1231 Kõik M Sults Timmo ND 02:44:29 1163
268 1224 Kõik M Kesvatera Andres 02:44:30 1162
269 1320 Kõik M Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:44:48 1161
270 1359 Kõik M Kallion Kalmer Hauka Veloklubi 02:45:20 1160
271 1350 Kõik M Kõivumägi Elis 02:45:26 1159
272 1322 Kõik M Maiste Margus 02:45:28 1158
273 1112 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN 02:45:28 1157
274 1288 Kõik M Aas Andres 02:45:31 1156
275 1393 Kõik M Aas Jürgen 02:45:31 1155
276 1212 Kõik M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:45:45 1154
277 1276 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN 3 02:45:48 1153
278 1296 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:46:15 1152
279 1266 Kõik M Kristal Kaspar ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:46:20 1151
280 1326 Kõik M Verev Teet HÕBELÕNG 02:46:32 1150
281 1147 Kõik M Tell Taavi 02:46:40 1149
282 1337 Kõik M Suurkivi Tauno 02:46:47 1148
283 1395 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:46:53 1147
284 1334 Kõik M Jürgenson Rainer 02:47:11 1146
285 1278 Kõik M Järveoja Jaanus 02:47:16 1145
286 1375 Kõik M Oja Sten 02:47:18 1144
287 1385 Kõik M Kütt Andres 02:47:20 1143
288 1305 Kõik M Ronimois Ruttar Päästeamet 02:47:25 1142
289 1268 Kõik M Toots Tanel 02:47:34 1141
290 1343 Kõik M Vonk Andrus Liviko 02:47:40 1140
291 1520 Kõik M Mõttus Raivo 02:47:51 1139
292 1352 Kõik M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:47:52 1138
293 1290 Kõik M Rohtma Valdek Sportland/Botechia Harrastajad 02:47:55 1137
294 1384 Kõik M Polt Kaido 02:48:03 1136
295 1203 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:48:14 1135
296 1383 Kõik M Tsäro Kermo ONNINEN 2 02:48:50 1134
297 1357 Kõik M Lodjak Lauri YIT 02:48:53 1133
298 1353 Kõik M Kährik Aare 02:49:04 1132
299 1302 Kõik M Lipvars Jaanus RTS 02:49:16 1131
300 1306 Kõik M Pallase Janek 02:49:16 1130
301 1529 Kõik M Laur Severi Viljandi Rattaklubi 02:49:25 1129
302 1136 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:49:37 1128
303 1315 Kõik M Kukuškin Marko 02:49:38 1127
304 1397 Kõik M Kajakas Indrek ZRT 02:50:04 1126
305 1325 Kõik M Lääne Jaak 02:50:39 1125
306 1247 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:50:44 1124
307 1360 Kõik M Vippul Martin 02:51:21 1123
308 1263 Kõik M Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 02:51:34 1122
309 1498 Kõik M Ojamets Teet 02:51:37 1121
310 1507 Kõik M Hommuk Taavi 02:51:38 1120
311 1517 Kõik M Jõul Joel AS Norma 02:51:59 1119
312 1254 Kõik M Liin Alar IBUN OÜ 02:52:18 1118
313 1424 Kõik M Paosalu Ranno 02:52:23 1117
314 1373 Kõik M Võsu Jaan 02:52:54 1116
315 1413 Kõik M Kull Kaspar SCHENKER 2 02:53:02 1115
316 1344 Kõik M Volts Ainars 02:53:04 1114
317 1526 Kõik M Veidenberg Günther 02:53:08 1113
318 1318 Kõik M Eeriksoo Indrek 02:53:18 1112
319 1347 Kõik M Kelement Martin Õhuvägi 02:53:26 1111
320 1471 Kõik M Kivistik Ranno Vinge Vänt 02:53:30 1110
321 1262 Kõik M Leppik Andri 02:53:57 1109
322 1229 Kõik M Rahnel Priit PriiPuit OÜ 02:54:02 1108
323 1399 Kõik M Vahter Virgo 02:54:09 1107
324 1404 Kõik M Väli Reigo 02:54:19 1106
325 1401 Kõik M Hagen Peeter 02:54:44 1105
326 1331 Kõik M Paju Andres 02:54:45 1104
327 1370 Kõik M Riiner Märt 02:54:58 1103
328 1417 Kõik M Veidemann Toomas 02:55:35 1102
329 1361 Kõik M Eerme Hanno 02:55:56 1101
330 1358 Kõik M Tammin Raul 02:56:08 1100
331 1513 Kõik M Rajasalu Janno 02:56:19 1099
332 1255 Kõik M Aarma Tarmo ZRT 02:56:28 1098
333 1434 Kõik M Taul Raul 02:56:29 1097
334 1371 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 02:56:29 1096
335 1435 Kõik M Randoja Elmu 02:57:12 1095
336 1527 Kõik M Sammel Arne 02:57:23 1094
337 1496 Kõik M Jürjan Aivar 02:57:28 1093
338 1372 Kõik M Piilberg Juhan Sportlove 02:57:41 1092
339 1377 Kõik M Olesk Raul 02:57:52 1091
340 1512 Kõik M Põllupüü Margus 02:58:18 1089
341 1253 Kõik M Malsroos Taavi 02:58:43 1087
342 1510 Kõik M Rooba Siim Sander 02:59:04 1086
343 1538 Kõik M Starkopf Kevin Sportland Team 02:59:11 1085
344 1381 Kõik M Vallimäe Kristjan 02:59:20 1084
345 1483 Kõik M Agar Ivar SUPLUSE VIIS 02:59:44 1083
346 1324 Kõik M Trofimov Evgeni ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:59:46 1082
347 1362 Kõik M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 02:59:47 1081
348 1469 Kõik M Piil Dago 02:59:51 1080
349 1261 Kõik M Kauk Anti CCRM3 03:00:13 1079
350 1428 Kõik M Põldoja Hendrik 03:00:24 1078
351 1374 Kõik M Paas Olari SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:00:34 1077
352 1336 Kõik M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:01:10 1076
353 1368 Kõik M Laarmaa Anto 03:01:20 1075
354 1349 Kõik M Kask Holger RedBike 03:02:04 1074
355 1364 Kõik M Muistla Mihkel BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:02:09 1073
356 1472 Kõik M Oja Jaan 03:02:32 1072
357 1455 Kõik M Laanjõe Aivar 03:02:59 1071
358 1354 Kõik M Ahu Ülo 03:03:00 1070
359 1511 Kõik M Kask Margus 03:03:28 1069
360 1367 Kõik M Jaaku Mati 03:03:48 1068
361 1286 Kõik M Bulak Raiki 03:03:58 1067
362 1415 Kõik M Soosalu Karen 03:04:13 1066
363 1356 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:06 1064
364 1376 Kõik M Vunk Mihkel 03:05:10 1063
365 1389 Kõik M Raamets Tõnis Taltech 03:05:20 1062
366 1499 Kõik M Raudsepp Joel 03:05:26 1061
367 1321 Kõik M Abras Hanno 03:05:42 1060
368 1481 Kõik M Leiten Ragnar 03:06:03 1059
369 1161 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM III 03:06:06 1058
370 1432 Kõik M Uueni Liivo Puumarket 03:06:20 1057
371 1431 Kõik M Jürjan Taavi 03:06:52 1056
372 1408 Kõik M Mikenberg Erkki RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:06:57 1055
373 1420 Kõik M Türk Raido 03:07:17 1054
374 1410 Kõik M Müller Margus 03:08:26 1053
375 1532 Kõik M Raamat Kaspar 03:09:19 1052
376 1390 Kõik M Räni Riho 03:09:28 1051
377 1329 Kõik M Mikk Mait 03:09:36 1050
378 1522 Kõik M Sukk Tarmo 03:10:28 1049
379 1335 Kõik M Pauklin Roland Telia 03:10:32 1048
380 1475 Kõik M Siniallik Joel 03:11:09 1047
381 1391 Kõik M Kilp Marko velloklubi 03:11:48 1046
382 1433 Kõik M Raikna Rein 03:12:16 1045
383 1491 Kõik M Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 03:13:28 1044
384 1523 Kõik M Kask Ats VMT 03:13:55 1043
385 1535 Kõik M Niin Taaro 03:14:07 1042
386 1416 Kõik M Ploompuu Kaido 03:14:32 1041
387 1419 Kõik M Mägi Virgo Espak Viljandi 03:15:10 1040
388 1351 Kõik M Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:15:27 1039
389 1402 Kõik M Lääts Siim 03:15:55 1038
390 1388 Kõik M Jõõger Kulvo 03:16:25 1037
391 1530 Kõik M Änilane Juhan Viljandi Rattaklubi 03:16:26 1036
392 1467 Kõik M Kõvatomas Taavi 03:17:00 1035
393 1400 Kõik M Aasma Jan 03:17:22 1034
394 1378 Kõik M Verev Tiit HÕBELÕNG 03:17:44 1032
395 1379 Kõik M Otsa Arne 03:18:03 1031
396 1482 Kõik M Ojasalu Heiki 03:18:17 1030
397 1437 Kõik M Pikkof Jaanis Kivi ram OÜ 03:21:43 1028
398 1477 Kõik M Kõrgvee Urmas 03:22:43 1027
399 1425 Kõik M Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 03:22:51 1026
400 1484 Kõik M Holm Henri SUPLUSE VIIS 03:23:34 1025
401 1454 Kõik M Ester Janno 03:24:23 1024
402 1540 Kõik M Teeväli Tarmo 03:24:28 1023
403 1495 Kõik M Martis Tõnu EHL PROFILES 03:25:27 1022
404 1441 Kõik M Aulis Imre 03:26:06 1021
405 1449 Kõik M Tõns Sulev 03:26:11 1020
406 1542 Kõik M Uustalu Meelis Kose AMK 03:26:15 1019
407 1436 Kõik M Rannu Ardo Warren Teed OÜ 03:27:18 1018
408 1394 Kõik M Mikkelsaar Mart 03:30:13 1017
409 1427 Kõik M Lens Clyde 03:30:22 1016
410 1534 Kõik M Toom Markus 03:31:36 1015
411 1501 Kõik M Lestal Lauri 03:39:51 1013
412 1443 Kõik M Mägi Marko SCHENKER 2 03:41:47 1012
413 1516 Kõik M Prokuda Markus Sportland/Botechia Harrastajad 03:43:06 1011
414 1450 Kõik M Kotkas Andrea Adventures Kose AMK ct 03:43:12 1010
415 1492 Kõik M Pällo Arnel 03:46:32 1009
416 1438 Kõik M Metsalu Jörgen Sportland/Botechia Harrastajad 03:46:45 1008
417 1519 Kõik M Sülla Allan 03:47:40 1007
418 1426 Kõik M Janis Kaijus 03:49:36 1006
419 1500 Kõik M Rajasalu Rene 03:52:23 1005
420 1458 Kõik M Kilter Jako 03:52:30 1004
421 1464 Kõik M Boyko Alexander 03:57:08 1003
422 1487 Kõik M Kiisel Karl DOKK Architects OÜ 04:02:52 1001
423 1406 Kõik M Liebert Kalle 04:06:21 999
424 1403 Kõik M Vilu Veiko SPORDIKLUBI RAKKE 04:21:56 996
425 1486 Kõik M Vislapu Gunnar 04:55:43 995
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 27,49 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1008 M Tarassov Kirill SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:49:07 1480
2 1001 M Ojavere Imre CCRM 01:51:05 1470
3 1002 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:51:17 1462
4 1033 M Saar Sander VELOPLUS 01:51:26 1456
5 1004 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:51:40 1452
6 1007 M Malva Margus CCRM 01:51:47 1450
7 1014 M Malsroos Lauri ADVENTURES KOSE AMK CT 1 01:52:10 1448
8 1009 M Krusemann Magnus VELOPLUS 01:52:15 1446
9 1036 M Laanemaa Kristjan 01:52:50 1444
10 1006 M Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:53:09 1442
11 1020 M Pallo Rait AT SPORT TEAM RAMUDDEN 01:53:19 1440
12 1013 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:53:24 1438
13 1059 M Saar Raido 01:53:32 1436
14 1010 M Sankmann Joosep VILJANDI RATTAKLUBI 01:53:38 1434
15 1022 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:55:31 1432
16 1066 M Lond Rain 01:55:33 1431
17 1012 M Kaldoja Raiko CCRM 01:57:21 1428
18 1024 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM I 01:57:30 1427
19 1005 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:57:57 1426
20 1021 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:58:01 1425
21 1051 M Kõiv Kevin Kardo TEAM KODAR 01:59:07 1424
22 1084 M Saul Evar GTONIC 1 01:59:08 1422
23 1025 M Kollo Madis 01:59:25 1421
24 1016 M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:59:27 1420
25 1019 M Raag Kaupo velo clubbers 01:59:27 1419
26 1041 M Milistver Mairon 02:00:25 1418
27 1085 M Pritsik Sander Rakvere Baseilo- Husqvarna team 02:00:36 1417
28 1028 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:00:36 1416
29 1030 M Silm Maario ADVENTURES KOSE AMK CT 1 02:00:45 1415
30 1015 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:01:05 1414
31 1032 M Talu Mirko 02:01:19 1413
32 1034 M Lukertšenko Mihhail 02:03:26 1411
33 1060 M Saar Tõnis 02:03:40 1410
34 1018 M Sildvee Rainer kinema.eu 02:03:41 1409
35 1133 M Schvalbe Danel 02:03:53 1408
36 1106 M Läänemets Rait 02:04:20 1406
37 1120 M Kivioja Raimo RR SIPLASED / LATER GR 02:04:29 1404
38 1077 M Leer Janek CCRM2 02:04:38 1403
39 1038 M Gornischeff Artur BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:04:39 1402
40 1094 M Karm Marek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:04:40 1401
41 1037 M Jürisaar Tauri 02:04:58 1400
42 1242 M Leigri Mehis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:05:18 1399
43 1490 M Paldra Georg Peeter VILJANDI RATTAKLUBI 02:06:24 1398
44 1061 M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:06:26 1397
45 1091 M Siim Alex 02:07:12 1396
46 1474 M Oja Andre 02:07:56 1395
47 1042 M Einroos Evert CCRM2 02:08:38 1393
48 1058 M Tamm Bruno CCRM2 02:08:38 1392
49 1142 M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:08:39 1391
50 1043 M Nõlvik Lasse AT SPORT TEAM RAMUDDEN 02:08:40 1390
51 1039 M Tillemann Taikki CCRM 02:09:31 1388
52 1046 M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:09:32 1387
53 1069 M Remmelg Alari SCHENKER 1 02:09:35 1385
54 1063 M Saareoks Janek SCHENKER 1 02:09:37 1384
55 1080 M Sigus Marko 02:09:44 1382
56 1082 M Kasekamp Andrus 02:09:53 1381
57 1081 M Koik Kristjan 02:09:59 1380
58 1144 M Lepmets Markus 02:11:27 1376
59 1056 M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 02:12:07 1375
60 1045 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:12:14 1374
61 1204 M Arme Janek 02:12:25 1372
62 1280 M Raudsepp Kristjan EstEmploy OÜ 02:12:32 1371
63 1049 M Kuresoo Rain JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:13:05 1370
64 1099 M Killing Keito Ketspeetrid 02:13:13 1369
65 1135 M Oja Eero 02:13:14 1368
66 1053 M Lapšin Vladimir 02:13:19 1367
67 1452 M Rätsep Kristjan RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:26 1366
68 1104 M Gorbunov Konstantin 02:14:09 1364
69 1017 M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:14:17 1363
70 1092 M Koppel Raimo AT SPORT TEAM KIA 02:14:44 1361
71 1113 M Ovtšarenko Grigori 02:14:47 1360
72 1100 M Kannenberg Karli RAE RATTAKLUBI 02:15:16 1359
73 1166 M Annus Atter SCHENKER 1 02:15:36 1357
74 1057 M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:15:44 1355
75 1123 M Teder Rinaldo Liivimaa Rattaklubi 02:15:46 1354
76 1103 M Elu Margus AT SPORT TEAM KIA 02:16:00 1353
77 1196 M Einroos Henri CCRM2 02:16:08 1352
78 1087 M Kuldsepp Kajar 02:16:16 1350
79 1073 M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:16:33 1349
80 1234 M Pensa Riko-Sander 02:17:05 1346
81 1119 M Ööman Marko REDBIKE TEAM III 02:17:20 1345
82 1294 M Vaine Heinar 02:17:20 1344
83 1152 M Kask Jaanus 02:17:28 1343
84 1031 M Molev Juri 02:17:39 1342
85 1098 M Nääme Alar AT SPORT TEAM KIA 02:18:04 1340
86 1107 M Kriisa Kaido CCRM3 02:18:06 1339
87 1117 M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:18:23 1338
88 1139 M Kullimaa Karel Projekt O2 02:18:44 1334
89 1122 M Kljujev Sergei 02:18:44 1333
90 1174 M Kask Mikko 02:18:50 1332
91 1054 M Jüriso Janis ZRT 02:19:01 1331
92 1068 M Klaos Indrek ZRT 02:19:44 1330
93 1503 M Viitmaa Raul 02:20:31 1327
94 1176 M Jürgenson Erol SAQ SC 1 02:20:38 1326
95 1237 M Anton Tair Pärnu Spordikeskus 02:20:43 1325
96 1209 M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:20:49 1323
97 1101 M Heinsoo Sander 02:21:01 1322
98 1093 M Gornischeff Feliks BALTIC AGRO / OLIVIA 3 02:21:28 1321
99 1138 M Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER-REHVID24 02:21:32 1319
100 1185 M Tagel Rainer 02:21:35 1318
101 1219 M Mets Marko 02:21:48 1316
102 1223 M Stepušin Aleksandr Päästeamet 02:21:50 1315
103 1181 M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:22:20 1312
104 1159 M Sildvee Märt RR SIPLASED / TUISUMÄE 02:22:23 1311
105 1178 M Nõgel Tõnis 02:22:30 1310
106 1273 M Prants Aivar 02:22:39 1309
107 1149 M Mirme Sander 02:22:47 1307
108 1537 M Vassiljev Tanel Nobel Digital 02:22:52 1306
109 1218 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:22:58 1305
110 1205 M Laanisto Janek 02:23:06 1303
111 1244 M Valdmaa Risto 02:23:14 1302
112 1225 M Kurg Toomas 02:23:19 1301
113 1183 M Palkov Reio Sportland/Botechia Harrastajad 02:24:26 1295
114 1518 M Pukk Marko 02:24:33 1293
115 1154 M Kerner Aldor ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:24:46 1291
116 1155 M Sammul Janno SPORTLOVE 02:24:51 1289
117 1528 M Aule Krister Viimsi Sport 02:25:18 1286
118 1190 M Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:25:22 1285
119 1132 M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:25:42 1284
120 1125 M Jermann Tanel SPORTLOVE 02:25:44 1283
121 1533 M Sarap Georg VIKO 02:25:50 1282
122 1216 M Kasumets Kait 02:26:02 1281
123 1156 M Soojärv Andres KULGUR TEAM 1 02:26:10 1280
124 1240 M Seegel Raul HANSAB 02:26:13 1279
125 1460 M Tiits Janar 02:26:18 1278
126 1297 M Ülem Risto Tartu Linnavalitsus 02:26:37 1277
127 1281 M Luik Mikk 02:26:54 1274
128 1165 M Kivikas Eero 02:26:59 1273
129 1195 M Krull Kaupo 02:27:14 1272
130 1271 M Link Kauri Robur 02:27:28 1271
131 1265 M Valgur Gunnar BALTIC AGRO / OLIVIA 1 02:27:51 1268
132 1191 M Kasemaa Janno SEB pank 02:28:06 1266
133 1514 M Štšerbakov Martin 02:28:11 1265
134 1179 M Kumm Karl-Erik 02:28:34 1262
135 1260 M Lätt Viljar RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:28:53 1261
136 1330 M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 02:28:57 1260
137 1301 M Luik Vahur 02:29:09 1259
138 1215 M Kalliste Veiko 02:29:11 1258
139 1173 M Aasma Erko 02:29:20 1256
140 1488 M Agarkov Maksim 02:30:11 1254
141 1264 M Rebane Priit 02:30:16 1253
142 1239 M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:23 1251
143 1228 M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:30:28 1250
144 1145 M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:30:52 1249
145 1319 M Must Tauri 02:30:55 1248
146 1289 M Roomet Martti ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:31:00 1246
147 1303 M Metsis Andro 02:31:05 1245
148 1309 M Ladvas Kimmo 02:31:15 1244
149 1236 M Mäepea Kaido SCHENKER 1 02:31:29 1242
150 1479 M Karja Peeter Puhja Strohh 02:31:29 1241
151 1251 M Vallik Kenneth 02:31:43 1238
152 1332 M Künnapas Ragnar 02:31:43 1237
153 1096 M Minski Jan KULGUR TEAM 2 02:31:59 1236
154 1232 M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:32:03 1235
155 1480 M Rebane Rait REDBIKE TEAM IV 02:32:05 1234
156 1313 M Zahharov Maksim Thule 02:32:14 1233
157 1311 M Alamets Lauri SnowHunters 02:32:31 1232
158 1463 M Bonder Rivo REDBIKE TEAM IV 02:32:58 1231
159 1226 M Nelis Kristjan RAE RATTAKLUBI 02:33:22 1230
160 1146 M Visnapuu Tarmo 02:33:36 1229
161 1536 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:33:56 1226
162 1414 M Reitalu Sander Enemat OÜ 02:34:07 1225
163 1243 M Alasoo Tarmo SAQ SC 2 02:34:11 1224
164 1274 M Raidma Rauno 02:34:22 1223
165 1233 M Dubrov Einar GTONIC 2 02:35:22 1221
166 1453 M Kaldma Toomas 02:36:20 1218
167 1299 M Peder Kert 02:36:30 1216
168 1291 M Kivipõld Veiko 02:36:46 1215
169 1207 M Mangelsoo Janno TEAM KODAR 02:37:22 1214
170 1250 M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:37:32 1213
171 1497 M Puri Alvar 02:38:06 1211
172 1382 M Tamm Reimo Remart Ehitus OÜ 02:38:44 1205
173 1339 M Rahu Simmo 02:39:13 1204
174 1493 M Milk Karl Mattias 02:39:14 1203
175 1210 M Agu Mairold 02:39:15 1202
176 1502 M Märs Sander 02:39:18 1201
177 1310 M Mändla Kaupo Õhuvägi 02:39:30 1198
178 1476 M Kaarmann Uku 02:39:38 1197
179 1257 M Maidla Priit 02:40:03 1196
180 1307 M Linnas Ivo Porter Racing 02:40:05 1195
181 1348 M Ellmann Toomas Sportland/Botechia Harrastajad 02:40:19 1194
182 1365 M Kuutma Kevin Sportland/Botechia Harrastajad 02:40:19 1193
183 1230 M Nõmmik Alar 02:40:47 1190
184 1465 M Kallion Kaspar SUPLUSE VIIS 02:40:55 1187
185 1259 M Vabamägi Eero Postimees 02:40:56 1186
186 1423 M Grünberg Risto 02:41:08 1185
187 1345 M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:41:25 1184
188 1317 M Leo Avo ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:41:41 1182
189 1270 M Palm Veiko 02:41:44 1180
190 1338 M Eensoo Ardi 02:42:03 1179
191 1539 M Püttsepp Kristjan 02:42:07 1178
192 1292 M Tuttelberg Herki ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:42:36 1176
193 1267 M Luiga Einar #PaliverEST 02:43:19 1173
194 1198 M Gontmacher Siim RAE RATTAKLUBI 02:43:33 1171
195 1258 M Läänelaid Siim 02:43:39 1170
196 1304 M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:43:57 1169
197 1172 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:44:18 1166
198 1241 M Aua Hanno Karontek 02:44:26 1165
199 1300 M Maksim Jaanus 02:44:27 1164
200 1231 M Sults Timmo ND 02:44:29 1163
201 1224 M Kesvatera Andres 02:44:30 1162
202 1350 M Kõivumägi Elis 02:45:26 1159
203 1322 M Maiste Margus 02:45:28 1158
204 1112 M Saksniit Priit ONNINEN 02:45:28 1157
205 1288 M Aas Andres 02:45:31 1156
206 1393 M Aas Jürgen 02:45:31 1155
207 1212 M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:45:45 1154
208 1276 M Piirsalu Aivo ONNINEN 3 02:45:48 1153
209 1266 M Kristal Kaspar ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:46:20 1151
210 1326 M Verev Teet HÕBELÕNG 02:46:32 1150
211 1337 M Suurkivi Tauno 02:46:47 1148
212 1334 M Jürgenson Rainer 02:47:11 1146
213 1375 M Oja Sten 02:47:18 1144
214 1385 M Kütt Andres 02:47:20 1143
215 1268 M Toots Tanel 02:47:34 1141
216 1352 M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:47:52 1138
217 1290 M Rohtma Valdek Sportland/Botechia Harrastajad 02:47:55 1137
218 1384 M Polt Kaido 02:48:03 1136
219 1203 M Heinrichsen Tanel 02:48:14 1135
220 1383 M Tsäro Kermo ONNINEN 2 02:48:50 1134
221 1357 M Lodjak Lauri YIT 02:48:53 1133
222 1302 M Lipvars Jaanus RTS 02:49:16 1131
223 1306 M Pallase Janek 02:49:16 1130
224 1529 M Laur Severi Viljandi Rattaklubi 02:49:25 1129
225 1136 M Härmaorg Tarmo 02:49:37 1128
226 1315 M Kukuškin Marko 02:49:38 1127
227 1397 M Kajakas Indrek ZRT 02:50:04 1126
228 1325 M Lääne Jaak 02:50:39 1125
229 1247 M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:50:44 1124
230 1360 M Vippul Martin 02:51:21 1123
231 1263 M Viinalass Leho ANNIKORU HUNDID 02:51:34 1122
232 1498 M Ojamets Teet 02:51:37 1121
233 1507 M Hommuk Taavi 02:51:38 1120
234 1254 M Liin Alar IBUN OÜ 02:52:18 1118
235 1424 M Paosalu Ranno 02:52:23 1117
236 1413 M Kull Kaspar SCHENKER 2 02:53:02 1115
237 1526 M Veidenberg Günther 02:53:08 1113
238 1347 M Kelement Martin Õhuvägi 02:53:26 1111
239 1471 M Kivistik Ranno Vinge Vänt 02:53:30 1110
240 1262 M Leppik Andri 02:53:57 1109
241 1399 M Vahter Virgo 02:54:09 1107
242 1331 M Paju Andres 02:54:45 1104
243 1370 M Riiner Märt 02:54:58 1103
244 1358 M Tammin Raul 02:56:08 1100
245 1513 M Rajasalu Janno 02:56:19 1099
246 1255 M Aarma Tarmo ZRT 02:56:28 1098
247 1435 M Randoja Elmu 02:57:12 1095
248 1496 M Jürjan Aivar 02:57:28 1093
249 1372 M Piilberg Juhan Sportlove 02:57:41 1092
250 1512 M Põllupüü Margus 02:58:18 1089
251 1253 M Malsroos Taavi 02:58:43 1087
252 1510 M Rooba Siim Sander 02:59:04 1086
253 1538 M Starkopf Kevin Sportland Team 02:59:11 1085
254 1381 M Vallimäe Kristjan 02:59:20 1084
255 1483 M Agar Ivar SUPLUSE VIIS 02:59:44 1083
256 1324 M Trofimov Evgeni ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:59:46 1082
257 1362 M Kütt Andre AT SPORT TEAM ADDUCO 02:59:47 1081
258 1469 M Piil Dago 02:59:51 1080
259 1428 M Põldoja Hendrik 03:00:24 1078
260 1336 M Pärn Aare Põltsamaa Jalgrattaklubi 03:01:10 1076
261 1368 M Laarmaa Anto 03:01:20 1075
262 1364 M Muistla Mihkel BALTIC AGRO / OLIVIA 1 03:02:09 1073
263 1472 M Oja Jaan 03:02:32 1072
264 1455 M Laanjõe Aivar 03:02:59 1071
265 1286 M Bulak Raiki 03:03:58 1067
266 1356 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:06 1064
267 1376 M Vunk Mihkel 03:05:10 1063
268 1389 M Raamets Tõnis Taltech 03:05:20 1062
269 1321 M Abras Hanno 03:05:42 1060
270 1481 M Leiten Ragnar 03:06:03 1059
271 1161 M Püvi Patrick REDBIKE TEAM III 03:06:06 1058
272 1432 M Uueni Liivo Puumarket 03:06:20 1057
273 1431 M Jürjan Taavi 03:06:52 1056
274 1420 M Türk Raido 03:07:17 1054
275 1410 M Müller Margus 03:08:26 1053
276 1532 M Raamat Kaspar 03:09:19 1052
277 1390 M Räni Riho 03:09:28 1051
278 1329 M Mikk Mait 03:09:36 1050
279 1522 M Sukk Tarmo 03:10:28 1049
280 1335 M Pauklin Roland Telia 03:10:32 1048
281 1475 M Siniallik Joel 03:11:09 1047
282 1391 M Kilp Marko velloklubi 03:11:48 1046
283 1433 M Raikna Rein 03:12:16 1045
284 1491 M Tiido Mati ANNIKORU HUNDID 03:13:28 1044
285 1523 M Kask Ats VMT 03:13:55 1043
286 1535 M Niin Taaro 03:14:07 1042
287 1416 M Ploompuu Kaido 03:14:32 1041
288 1419 M Mägi Virgo Espak Viljandi 03:15:10 1040
289 1351 M Pikker Priit ADVENTURES KOSE AMK CT 3 03:15:27 1039
290 1402 M Lääts Siim 03:15:55 1038
291 1388 M Jõõger Kulvo 03:16:25 1037
292 1467 M Kõvatomas Taavi 03:17:00 1035
293 1379 M Otsa Arne 03:18:03 1031
294 1437 M Pikkof Jaanis Kivi ram OÜ 03:21:43 1028
295 1477 M Kõrgvee Urmas 03:22:43 1027
296 1484 M Holm Henri SUPLUSE VIIS 03:23:34 1025
297 1454 M Ester Janno 03:24:23 1024
298 1495 M Martis Tõnu EHL PROFILES 03:25:27 1022
299 1441 M Aulis Imre 03:26:06 1021
300 1542 M Uustalu Meelis Kose AMK 03:26:15 1019
301 1436 M Rannu Ardo Warren Teed OÜ 03:27:18 1018
302 1427 M Lens Clyde 03:30:22 1016
303 1534 M Toom Markus 03:31:36 1015
304 1501 M Lestal Lauri 03:39:51 1013
305 1443 M Mägi Marko SCHENKER 2 03:41:47 1012
306 1516 M Prokuda Markus Sportland/Botechia Harrastajad 03:43:06 1011
307 1450 M Kotkas Andrea Adventures Kose AMK ct 03:43:12 1010
308 1492 M Pällo Arnel 03:46:32 1009
309 1438 M Metsalu Jörgen Sportland/Botechia Harrastajad 03:46:45 1008
310 1500 M Rajasalu Rene 03:52:23 1005
311 1458 M Kilter Jako 03:52:30 1004
312 1464 M Boyko Alexander 03:57:08 1003
313 1487 M Kiisel Karl DOKK Architects OÜ 04:02:52 1001
314 1403 M Vilu Veiko SPORDIKLUBI RAKKE 04:21:56 996
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 25,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1023 M55 Karu Virgo 01:55:33 1430
2 1065 M55 Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:03:56 1407
3 1143 M55 Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:20:00 1328
4 1186 M55 Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:23:54 1297
5 1197 M55 Veevel Ego Albe Team/Bont 02:26:39 1276
6 1199 M55 Kotov Raul velo clubbers 02:28:12 1264
7 1222 M55 Simulask Agu 02:30:16 1252
8 1163 M55 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:31:39 1239
9 1328 M55 Klaos Einar Päästeamet 02:33:47 1227
10 1221 M55 Tamkivi Tarmo 02:35:41 1220
11 1167 M55 Kristal Tõnis ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:36:24 1217
12 1327 M55 Tamm Andrus 02:38:21 1208
13 1287 M55 Lõsov Olev 02:39:22 1199
14 1213 M55 Priks Hanno Korpus Racing 02:42:34 1177
15 1445 M55 Koemets Tiidrek 02:43:58 1168
16 1409 M55 Heinsoo Andrus 02:44:10 1167
17 1359 M55 Kallion Kalmer Hauka Veloklubi 02:45:20 1160
18 1278 M55 Järveoja Jaanus 02:47:16 1145
19 1305 M55 Ronimois Ruttar Päästeamet 02:47:25 1142
20 1343 M55 Vonk Andrus Liviko 02:47:40 1140
21 1318 M55 Eeriksoo Indrek 02:53:18 1112
22 1434 M55 Taul Raul 02:56:29 1097
23 1371 M55 Kuik Robertino AT SPORT TEAM ADDUCO 02:56:29 1096
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 25,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1026 M50 Piirioja Kalle JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 01:56:22 1429
2 1076 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:09:07 1389
3 1118 M50 Sootla Indrek Astro Baltics OÜ 02:10:48 1378
4 1086 M50 Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:11:17 1377
5 1090 M50 Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:12:15 1373
6 1126 M50 Lagenõmm Aivar JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:13:55 1365
7 1071 M50 Heinsar Hardi Team Kaitsevägi 02:14:37 1362
8 1128 M50 Pärn Meelis 02:15:34 1358
9 1116 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / VERX 02:15:39 1356
10 1140 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:16:34 1348
11 1121 M50 Valdner Marek 02:20:49 1324
12 1127 M50 Elo Armas GTONIC 2 02:21:54 1314
13 1541 M50 Juutinen Sami 02:22:45 1308
14 1214 M50 Eenraid Priit 02:22:59 1304
15 1192 M50 Malsroos Mait 02:23:25 1300
16 1177 M50 Lüüsalu Villu 02:23:38 1298
17 1170 M50 Rehi Arne 02:24:48 1290
18 1169 M50 Luts Taavi Henkel 02:24:52 1288
19 1097 M50 Kuusik Leho FREESPORT 02:26:42 1275
20 1238 M50 Roio Indrek SCHENKER 1 02:27:48 1269
21 1115 M50 Salus Ardi 02:27:58 1267
22 1341 M50 Mägi Madis 02:31:19 1243
23 1249 M50 Tammemägi Jaak 02:31:32 1240
24 1151 M50 Kruusmann Ahto CCRM3 02:33:40 1228
25 1235 M50 Oja Meelis 02:37:35 1212
26 1272 M50 Tamm Vaido ADVENTURES KOSE AMK CT 2 02:38:10 1209
27 1411 M50 Klaaser Gert 02:40:21 1192
28 1466 M50 Kiisler Aivar 02:41:28 1183
29 1314 M50 Alev Magnar Mapomets OÜ 02:41:42 1181
30 1114 M50 Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:42:44 1175
31 1201 M50 Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:43:12 1174
32 1298 M50 Puuraid Jaak 02:43:25 1172
33 1320 M50 Kerner Andrus ADVENTURES KOSE AMK CT 3 02:44:48 1161
34 1147 M50 Tell Taavi 02:46:40 1149
35 1395 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:46:53 1147
36 1353 M50 Kährik Aare 02:49:04 1132
37 1517 M50 Jõul Joel AS Norma 02:51:59 1119
38 1373 M50 Võsu Jaan 02:52:54 1116
39 1344 M50 Volts Ainars 02:53:04 1114
40 1229 M50 Rahnel Priit PriiPuit OÜ 02:54:02 1108
41 1404 M50 Väli Reigo 02:54:19 1106
42 1361 M50 Eerme Hanno 02:55:56 1101
43 1261 M50 Kauk Anti CCRM3 03:00:13 1079
44 1374 M50 Paas Olari SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:00:34 1077
45 1349 M50 Kask Holger RedBike 03:02:04 1074
46 1511 M50 Kask Margus 03:03:28 1069
47 1499 M50 Raudsepp Joel 03:05:26 1061
48 1408 M50 Mikenberg Erkki RR SIPLASED / TUISUMÄE 03:06:57 1055
49 1400 M50 Aasma Jan 03:17:22 1034
50 1378 M50 Verev Tiit HÕBELÕNG 03:17:44 1032
51 1482 M50 Ojasalu Heiki 03:18:17 1030
52 1425 M50 Hanni Toomas ANNIKORU HUNDID 03:22:51 1026
53 1540 M50 Teeväli Tarmo 03:24:28 1023
54 1449 M50 Tõns Sulev 03:26:11 1020
55 1426 M50 Janis Kaijus 03:49:36 1006
56 1406 M50 Liebert Kalle 04:06:21 999
57 1486 M50 Vislapu Gunnar 04:55:43 995
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 24,13 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1079 Kõik N Lepasalu Laura SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:04:21 1405
2 1134 Kõik N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:10:05 1379
3 1089 Kõik N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:17:56 1341
4 1040 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:18:26 1337
5 1111 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:18:28 1336
6 1130 Kõik N Allik Ann-Christine 02:21: