30 juuli 2022

21. Tartu Velo Tuur Eesti Meistrivõistlused Seenioridele

EMV
Ajakava

Tegemist on Seenioride vanuseklassi Eesti Meistrivõistlustega, mis sel korral korraldatakse Otepää ümbruses. Võistlus koosneb kolmest etapist – proloog, grupisõit ja etteandesõit. Võistluse käigus selgitatakse võiljad kõigis Seenioride vanuseklassides. kus tuleb kokku piisav kogus osalejaid, et see vanuseklass avada.

Rohkem infot
Vähem infot
Aeg
30. juuli 2022 - 31. juuli 2022
Asukoht
Otepää
Raja kirjeldus

Võistlus toimub Otepää ümbruse teedel. Täpsem info juhendis.

Rohkem infot
Vähem infot
Osavõtutasud

Vastavalt juhendile

Rohkem infot
Vähem infot
Juhendid
Juhend

21. TARTU VELO TUUR

Eesti meistrivõistlused mitmepäevasõidus seenioridele

30.- 31. juuli 2022.a.

 

1. Korraldus

 

21. TARTU VELO TUURI korraldab MTÜ Tartu Spordiklubi Velo, tuginedes EJL võistlusreglemendile ja UCI määrustele. Võistlus korraldatakse proloogi ja 2 etapina.

 

2. Aeg ja koht

 

Võistlused toimuvad 30.- 31. juulil 2022.a. Otepääl ja Valga maakonnas.

 

30. juulil kell 12.00          proloog 5,0 km Tehvandi – Servamäe – Tehvandi.

30.juulil kell 16.00           grupisõit 65 km Otepää – Pringi – Arula – Sihva – Vana roll – Tehvandi. Stardi-finišiala asub Tehvandi Suusastaadioni vahetus läheduses.

31.juulil kell 12.00           händikäp-sõit 6,0 km  Otepää – Sihva teel, stardi-finišiga     Tehvandi Suusastaadioni vahetus läheduses.

 

2. Osavõtjad

 

Võistlused on individuaalsed. Osaleda on lubatud kõigil Seenior 1 -7 vanuseklassi UCI litsentsi omavatel võistlejatel, Sport-võistlusklassi ratturitele toimuvad Eesti esivõistlused. Majutus- ja olmeküsimused lahendavad osavõtjad iseseisvalt.

 

3. Võistluskeskus

 

Võistluskeskus asub Otepää Suusastaadioni läheduses, Elva Spordikooli majas Mäe tn.1  ja on avatud 30. juulil kella 9.00 – 18.00.

 

Võistkondade esindajate koosolek korraldatakse vastavalt UCI määruste artiklile §  1.2.081, kohtunike kogu liikmete osavõtul 30. juulil. kell 11.30 võistluskeskuses.

 

4. Registreerimine

 

Kohustuslik eelregistreerimine: kuni 27. juuli kl 24.00-ni elektrooniliselt aadressil: https://kttiming.ee/registreerimine/

 

Võistlejate kinnitamine võistluspaigas: Võistlejate lõplik kinnitamine ja numbrite väljastamine toimub 30. juulil kell 10.00 – 11.00 võistluskeskuses. Osavõtutasu on 50 EUR-i kogu võistluse eest ja tasutakse sularahas võistluskeskuses võistleja registreerimisel.

 

5. Tulemuste arvestamine

 

Võistluste võitja selgitatakse etappide aegade summeerimise teel. Grupisõidus toimub üks vahefiniš, kus antakse preemiasekundeid kolmele paremale vastavalt 3, 2 ja 1 ning lõpufinišis vastavalt 10, 6 ja 4. Viimane etapp toimub händikäp-sõiduna 6 km ja starditakse vastavalt eelnevale üldjärjestuse kohale viitstardist ehk tagaajamisvõistlusena (Gunderseni meetodil). Tuuri võitjaks osutub rattur, kes finišeerib viimasel etapil esimesena.

 

6. Ajalimiidid

 

Ühisstardist sõidetaval etapil on ajalimiit 20% võitja ajast. Kohtunike kogul on õigus ajalimiiti muuta sõltuvalt ilmastikuoludest ja pärast korraldajatega konsulteerimist.

 

7. Tehniline abi

 

Võistlejate tehnilise abi kindlustab võistleja klubi. Tehnilise abi autode järjestus määratakse vastavalt individuaalsele paremusjärjekorrale. Võistluse katkestajatele on tagatud lõpubuss.

 

8. Stardijärjekord proloogil

 

Proloogiks, mis sõidetakse eraldistardist, paneb võistlejate stardijärjekorra paika kohtunike kogu loosimise teel. Võistlejate stardi-intervall on 1 minut.

 

9. Autasustamine

 

Autasustatakse kolme parimat tuuri üldarvestuses ja iga vanuseklassi võitjat karika, medali ning diplomiga. Autasustamine toimub 31. juulil kell 14.00 finišipaigas. Võistluste liider kannab kollast liidrisärki ja see antakse talle kätte enne etapi algust.

 

10. Karistused

 

Võimalikud karistused võistlusmääruste rikkumise eest kohaldatakse UCI määruste alusel kohtunike kogu otsusel.

Juhendis kajastamata küsimused lahendab korralduskomitee ja kohtunike kogu.

 

11. Võistlustulemused

 

Võistlustulemused avaldatakse klubi kodulehel: www.veloklubi.ee ja EJL kodulehel: www.ejl.ee

 

Info

Võistluste direktor: Jaan Veeranna   Tel. 50 12 539, e-post: fotokeskus@hot.ee

Peakohtunik: Raimo Ronimois Tel. 50 45 168, e-post: raimo.ronimois@gmail.com

Sekretär: Evelin Idarand Tel. 53605100, e-post: evelin.idarand@gmail.com

Rohkem infot
Vähem infot
Impression