XXL-sõit Kõik võitja keskmine kiirus 27,46 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 02:46:04 1500
2 1006 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 02:46:07 1490
3 1008 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:46:59 1482
4 1007 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:47:00 1476
5 1013 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 02:47:01 1472
6 1004 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 02:47:01 1470
7 1003 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 02:47:42 1468
8 1012 Kõik Sõptšenko Dmitri 02:50:32 1466
9 1014 Kõik Otsus Erki Astro Baltics 02:51:09 1464
10 1005 Kõik Sepp Kristo 02:53:03 1462
11 1018 Kõik Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 02:53:06 1460
12 1024 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 02:55:22 1458
13 1030 Kõik Kirsipuu Tiit 02:55:23 1456
14 1017 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:55:34 1454
15 1016 Kõik Rei Tarmo 02:56:12 1452
16 1002 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 02:56:26 1450
17 1031 Kõik Molev Juri 02:56:27 1448
18 1015 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:58:40 1446
19 1032 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:58:44 1444
20 1021 Kõik Maarits Andres 02:59:06 1442
21 1020 Kõik Soo Allar VELOPLUS 02:59:57 1440
22 1036 Kõik Einroos Raino 03:00:11 1438
23 1121 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 03:00:56 1436
24 1038 Kõik Saare Viljar A&T Sport Team 03:03:25 1434
25 1027 Kõik Sala Alar 03:04:53 1432
26 1048 Kõik Mardo Ahti Team Amps 03:05:23 1430
27 1033 Kõik Mees Janar 03:05:24 1428
28 1010 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 03:06:05 1426
29 1029 Kõik Rusovitš Dmitri 03:06:54 1424
30 1054 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi 03:07:08 1422
31 1028 Kõik Kertsman Jaanus Spordipartner 2 03:07:08 1420
32 1049 Kõik Pajus Rene 03:07:09 1418
33 1022 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 03:07:09 1416
34 1059 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner 2 03:07:17 1414
35 1037 Kõik Saar Sander VELOPLUS 03:09:05 1412
36 1063 Kõik Rehepapp Raigo 03:12:35 1410
37 1124 Kõik Laanoja Risto 03:12:42 1408
38 1068 Kõik Mäggi Martin 03:13:01 1406
39 1043 Kõik Minski Jan Kulgur Team 03:14:49 1404
40 1053 Kõik Serdjuk Sergei 03:15:04 1402
41 1025 Kõik Maidla Janek CC Rota Mobilis 03:15:15 1400
42 1077 Kõik Põldoja Olaf VK Velron 03:15:22 1398
43 1076 Kõik Arme Janek Vabajooks 03:15:27 1396
44 1078 Kõik Kuusk Aadu 03:15:37 1394
45 1086 Kõik Talv Tarvi VK Velron 03:16:11 1392
46 1083 Kõik Põldoja Tauno VK Velron 03:16:17 1390
47 1034 Kõik Romandi Arvi VIIMSI SPORT 03:16:38 1388
48 1119 Kõik Randpõld Priit 03:16:44 1386
49 1117 Kõik Järv Jüri 03:17:26 1384
50 1051 Kõik Luiks Meelis 03:17:27 1382
51 1066 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:17:33 1380
52 1116 Kõik Smilktens Karlis Cycling club KS Sporta Klubs 03:17:45 1378
53 1035 Kõik Albri Kalev RedBike / Wilo 03:20:49 1376
54 1079 Kõik Salumäe Guido RedBike 03:20:52 1374
55 1123 Kõik Greenbaum Marko 03:21:07 1372
56 1042 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 03:21:13 1370
57 1114 Kõik Sildre Martin 03:21:26 1368
58 1074 Kõik Nagel Rainer Kulgur Team 03:21:53 1366
59 1061 Kõik Puik Viljar 03:23:01 1364
60 1040 Kõik Kõrge Toomas 03:23:12 1362
61 1069 Kõik Uutar Aivar AT Sport Team 03:23:32 1360
62 1039 Kõik Hein Rene 03:23:44 1358
63 1055 Kõik Eelma Tõnu 03:23:49 1356
64 1087 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 03:23:59 1354
65 1044 Kõik Talumaa Raul 03:25:09 1352
66 1041 Kõik Annion Silver 03:25:44 1350
67 1045 Kõik Türk Reigo 03:26:03 1348
68 1050 Kõik Tarlap Tarmo 03:26:53 1346
69 1101 Kõik Rae Ermo 03:26:56 1344
70 1067 Kõik Malsroos Mait 03:28:05 1342
71 1052 Kõik Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 2 03:28:07 1340
72 1071 Kõik Paas Raigo 03:28:15 1338
73 1105 Kõik Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 03:30:40 1336
74 1082 Kõik Aalik Marko 03:32:05 1334
75 1073 Kõik Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane/Torpado 03:33:09 1332
76 1060 Kõik Suokas Heikki 03:33:27 1330
77 1103 Kõik Kesa Raimond 03:34:08 1328
78 1056 Kõik Tinno Margus velo clubbers 03:34:24 1326
79 1057 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 03:36:24 1324
80 1112 Kõik Stalkov Valmer 03:37:19 1322
81 1058 Kõik Pihlak Rauno 03:37:35 1320
82 1118 Kõik Kask Mikko 03:37:57 1318
83 1075 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 03:38:05 1316
84 1081 Kõik Toonekurg Kaido 03:44:12 1314
85 1111 Kõik Puu Anneliis 03:44:23 1312
86 1096 Kõik Plovits Kaido 03:45:03 1310
87 1095 Kõik Jakovets Veiko 03:45:30 1308
88 1080 Kõik Kahu Vahur 03:47:23 1306
89 1122 Kõik Hermat Kaido 03:50:59 1304
90 1100 Kõik Kallas Ott 03:51:24 1302
91 1070 Kõik Teearu Paul 03:53:59 1300
92 1104 Kõik Teearu Hans 03:53:59 1298
93 1110 Kõik Riisalo Tiit 03:58:56 1296
94 1085 Kõik Kirsipuu Avo 03:59:34 1294
95 1094 Kõik Suzi Regina 03:59:49 1292
96 1113 Kõik Kuusenõmm Veigo 04:05:09 1290
97 1093 Kõik Kalviste Tarmo 04:08:36 1288
98 1092 Kõik Kogermann Meelis 04:10:31 1286
99 1106 Kõik Ilves Ago 04:15:24 1284
100 1088 Kõik Hiob Laur 04:16:32 1282
101 1098 Kõik Lillo Indrek 04:16:32 1280
102 1102 Kõik Paal Peet 04:27:52 1278
103 1108 Kõik Punga Rainer 04:36:18 1276
104 1099 Kõik Konsap Taavi 04:38:36 1274
105 1109 Kõik Raitviir Erik velo clubbers 04:52:37 1272
XXL-sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 27,46 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:46:04 1500
2 1006 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 02:46:07 1490
3 1008 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:46:59 1482
4 1007 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:47:00 1476
5 1013 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 02:47:01 1472
6 1004 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 02:47:01 1470
7 1003 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 02:47:42 1468
8 1012 Kõik M Sõptšenko Dmitri 02:50:32 1466
9 1014 Kõik M Otsus Erki Astro Baltics 02:51:09 1464
10 1005 Kõik M Sepp Kristo 02:53:03 1462
11 1018 Kõik M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 02:53:06 1460
12 1024 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 02:55:22 1458
13 1030 Kõik M Kirsipuu Tiit 02:55:23 1456
14 1017 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:55:34 1454
15 1016 Kõik M Rei Tarmo 02:56:12 1452
16 1002 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 02:56:26 1450
17 1031 Kõik M Molev Juri 02:56:27 1448
18 1015 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:58:40 1446
19 1032 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:58:44 1444
20 1021 Kõik M Maarits Andres 02:59:06 1442
21 1020 Kõik M Soo Allar VELOPLUS 02:59:57 1440
22 1036 Kõik M Einroos Raino 03:00:11 1438
23 1121 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 03:00:56 1436
24 1038 Kõik M Saare Viljar A&T Sport Team 03:03:25 1434
25 1027 Kõik M Sala Alar 03:04:53 1432
26 1048 Kõik M Mardo Ahti Team Amps 03:05:23 1430
27 1033 Kõik M Mees Janar 03:05:24 1428
28 1010 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 03:06:05 1426
29 1029 Kõik M Rusovitš Dmitri 03:06:54 1424
30 1054 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi 03:07:08 1422
31 1028 Kõik M Kertsman Jaanus Spordipartner 2 03:07:08 1420
32 1049 Kõik M Pajus Rene 03:07:09 1418
33 1022 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 03:07:09 1416
34 1059 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner 2 03:07:17 1414
35 1037 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 03:09:05 1412
36 1063 Kõik M Rehepapp Raigo 03:12:35 1410
37 1124 Kõik M Laanoja Risto 03:12:42 1408
38 1068 Kõik M Mäggi Martin 03:13:01 1406
39 1043 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 03:14:49 1404
40 1053 Kõik M Serdjuk Sergei 03:15:04 1402
41 1025 Kõik M Maidla Janek CC Rota Mobilis 03:15:15 1400
42 1077 Kõik M Põldoja Olaf VK Velron 03:15:22 1398
43 1076 Kõik M Arme Janek Vabajooks 03:15:27 1396
44 1078 Kõik M Kuusk Aadu 03:15:37 1394
45 1086 Kõik M Talv Tarvi VK Velron 03:16:11 1392
46 1083 Kõik M Põldoja Tauno VK Velron 03:16:17 1390
47 1034 Kõik M Romandi Arvi VIIMSI SPORT 03:16:38 1388
48 1119 Kõik M Randpõld Priit 03:16:44 1386
49 1117 Kõik M Järv Jüri 03:17:26 1384
50 1051 Kõik M Luiks Meelis 03:17:27 1382
51 1066 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:17:33 1380
52 1116 Kõik M Smilktens Karlis Cycling club KS Sporta Klubs 03:17:45 1378
53 1035 Kõik M Albri Kalev RedBike / Wilo 03:20:49 1376
54 1079 Kõik M Salumäe Guido RedBike 03:20:52 1374
55 1123 Kõik M Greenbaum Marko 03:21:07 1372
56 1042 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 03:21:13 1370
57 1114 Kõik M Sildre Martin 03:21:26 1368
58 1074 Kõik M Nagel Rainer Kulgur Team 03:21:53 1366
59 1061 Kõik M Puik Viljar 03:23:01 1364
60 1040 Kõik M Kõrge Toomas 03:23:12 1362
61 1069 Kõik M Uutar Aivar AT Sport Team 03:23:32 1360
62 1039 Kõik M Hein Rene 03:23:44 1358
63 1055 Kõik M Eelma Tõnu 03:23:49 1356
64 1087 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 03:23:59 1354
65 1044 Kõik M Talumaa Raul 03:25:09 1352
66 1041 Kõik M Annion Silver 03:25:44 1350
67 1045 Kõik M Türk Reigo 03:26:03 1348
68 1050 Kõik M Tarlap Tarmo 03:26:53 1346
69 1101 Kõik M Rae Ermo 03:26:56 1344
70 1067 Kõik M Malsroos Mait 03:28:05 1342
71 1052 Kõik M Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 2 03:28:07 1340
72 1071 Kõik M Paas Raigo 03:28:15 1338
73 1105 Kõik M Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 03:30:40 1336
74 1082 Kõik M Aalik Marko 03:32:05 1334
75 1073 Kõik M Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane/Torpado 03:33:09 1332
76 1060 Kõik M Suokas Heikki 03:33:27 1330
77 1103 Kõik M Kesa Raimond 03:34:08 1328
78 1056 Kõik M Tinno Margus velo clubbers 03:34:24 1326
79 1057 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 03:36:24 1324
80 1112 Kõik M Stalkov Valmer 03:37:19 1322
81 1058 Kõik M Pihlak Rauno 03:37:35 1320
82 1118 Kõik M Kask Mikko 03:37:57 1318
83 1081 Kõik M Toonekurg Kaido 03:44:12 1314
84 1096 Kõik M Plovits Kaido 03:45:03 1310
85 1095 Kõik M Jakovets Veiko 03:45:30 1308
86 1080 Kõik M Kahu Vahur 03:47:23 1306
87 1122 Kõik M Hermat Kaido 03:50:59 1304
88 1100 Kõik M Kallas Ott 03:51:24 1302
89 1070 Kõik M Teearu Paul 03:53:59 1300
90 1104 Kõik M Teearu Hans 03:53:59 1298
91 1110 Kõik M Riisalo Tiit 03:58:56 1296
92 1085 Kõik M Kirsipuu Avo 03:59:34 1294
93 1113 Kõik M Kuusenõmm Veigo 04:05:09 1290
94 1093 Kõik M Kalviste Tarmo 04:08:36 1288
95 1092 Kõik M Kogermann Meelis 04:10:31 1286
96 1106 Kõik M Ilves Ago 04:15:24 1284
97 1088 Kõik M Hiob Laur 04:16:32 1282
98 1098 Kõik M Lillo Indrek 04:16:32 1280
99 1102 Kõik M Paal Peet 04:27:52 1278
100 1108 Kõik M Punga Rainer 04:36:18 1276
101 1099 Kõik M Konsap Taavi 04:38:36 1274
102 1109 Kõik M Raitviir Erik velo clubbers 04:52:37 1272
XXL-sõit M XXL võitja keskmine kiirus 27,46 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 M XXL Kannimäe Viljar Team Antsla 02:46:04 1500
2 1006 M XXL Lepik Toomas Astro Baltics 02:46:07 1490
3 1008 M XXL Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:46:59 1482
4 1007 M XXL Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:47:00 1476
5 1013 M XXL Mõttus Tarmo Team Antsla 02:47:01 1472
6 1004 M XXL Neemela Tarmo Team Amps 02:47:01 1470
7 1003 M XXL Arumägi Anti RedBike / Wilo 02:47:42 1468
8 1012 M XXL Sõptšenko Dmitri 02:50:32 1466
9 1014 M XXL Otsus Erki Astro Baltics 02:51:09 1464
10 1005 M XXL Sepp Kristo 02:53:03 1462
11 1018 M XXL Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 02:53:06 1460
12 1024 M XXL Raag Kaupo velo clubbers 02:55:22 1458
13 1030 M XXL Kirsipuu Tiit 02:55:23 1456
14 1017 M XXL Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:55:34 1454
15 1016 M XXL Rei Tarmo 02:56:12 1452
16 1002 M XXL Randma Kristjan Astro Baltics 02:56:26 1450
17 1031 M XXL Molev Juri 02:56:27 1448
18 1015 M XXL Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:58:40 1446
19 1032 M XXL Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:58:44 1444
20 1021 M XXL Maarits Andres 02:59:06 1442
21 1020 M XXL Soo Allar VELOPLUS 02:59:57 1440
22 1036 M XXL Einroos Raino 03:00:11 1438
23 1121 M XXL Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 03:00:56 1436
24 1038 M XXL Saare Viljar A&T Sport Team 03:03:25 1434
25 1027 M XXL Sala Alar 03:04:53 1432
26 1048 M XXL Mardo Ahti Team Amps 03:05:23 1430
27 1033 M XXL Mees Janar 03:05:24 1428
28 1010 M XXL Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 03:06:05 1426
29 1029 M XXL Rusovitš Dmitri 03:06:54 1424
30 1054 M XXL Ööbik Antti Rae Rattaklubi 03:07:08 1422
31 1028 M XXL Kertsman Jaanus Spordipartner 2 03:07:08 1420
32 1049 M XXL Pajus Rene 03:07:09 1418
33 1022 M XXL Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 03:07:09 1416
34 1059 M XXL Kuusk Tanel Spordipartner 2 03:07:17 1414
35 1037 M XXL Saar Sander VELOPLUS 03:09:05 1412
36 1063 M XXL Rehepapp Raigo 03:12:35 1410
37 1124 M XXL Laanoja Risto 03:12:42 1408
38 1068 M XXL Mäggi Martin 03:13:01 1406
39 1043 M XXL Minski Jan Kulgur Team 03:14:49 1404
40 1053 M XXL Serdjuk Sergei 03:15:04 1402
41 1025 M XXL Maidla Janek CC Rota Mobilis 03:15:15 1400
42 1077 M XXL Põldoja Olaf VK Velron 03:15:22 1398
43 1076 M XXL Arme Janek Vabajooks 03:15:27 1396
44 1078 M XXL Kuusk Aadu 03:15:37 1394
45 1086 M XXL Talv Tarvi VK Velron 03:16:11 1392
46 1083 M XXL Põldoja Tauno VK Velron 03:16:17 1390
47 1034 M XXL Romandi Arvi VIIMSI SPORT 03:16:38 1388
48 1119 M XXL Randpõld Priit 03:16:44 1386
49 1117 M XXL Järv Jüri 03:17:26 1384
50 1051 M XXL Luiks Meelis 03:17:27 1382
51 1066 M XXL Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:17:33 1380
52 1116 M XXL Smilktens Karlis Cycling club KS Sporta Klubs 03:17:45 1378
53 1035 M XXL Albri Kalev RedBike / Wilo 03:20:49 1376
54 1079 M XXL Salumäe Guido RedBike 03:20:52 1374
55 1123 M XXL Greenbaum Marko 03:21:07 1372
56 1042 M XXL Reiljan Kuldar velo clubbers 03:21:13 1370
57 1114 M XXL Sildre Martin 03:21:26 1368
58 1074 M XXL Nagel Rainer Kulgur Team 03:21:53 1366
59 1061 M XXL Puik Viljar 03:23:01 1364
60 1040 M XXL Kõrge Toomas 03:23:12 1362
61 1069 M XXL Uutar Aivar AT Sport Team 03:23:32 1360
62 1039 M XXL Hein Rene 03:23:44 1358
63 1055 M XXL Eelma Tõnu 03:23:49 1356
64 1087 M XXL Järve Mihkel Kulgur Team 2 03:23:59 1354
65 1044 M XXL Talumaa Raul 03:25:09 1352
66 1041 M XXL Annion Silver 03:25:44 1350
67 1045 M XXL Türk Reigo 03:26:03 1348
68 1050 M XXL Tarlap Tarmo 03:26:53 1346
69 1101 M XXL Rae Ermo 03:26:56 1344
70 1067 M XXL Malsroos Mait 03:28:05 1342
71 1052 M XXL Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 2 03:28:07 1340
72 1071 M XXL Paas Raigo 03:28:15 1338
73 1105 M XXL Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 03:30:40 1336
74 1082 M XXL Aalik Marko 03:32:05 1334
75 1073 M XXL Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane/Torpado 03:33:09 1332
76 1060 M XXL Suokas Heikki 03:33:27 1330
77 1103 M XXL Kesa Raimond 03:34:08 1328
78 1056 M XXL Tinno Margus velo clubbers 03:34:24 1326
79 1057 M XXL Kaschan Kaido velo clubbers 03:36:24 1324
80 1112 M XXL Stalkov Valmer 03:37:19 1322
81 1058 M XXL Pihlak Rauno 03:37:35 1320
82 1118 M XXL Kask Mikko 03:37:57 1318
83 1081 M XXL Toonekurg Kaido 03:44:12 1314
84 1096 M XXL Plovits Kaido 03:45:03 1310
85 1095 M XXL Jakovets Veiko 03:45:30 1308
86 1080 M XXL Kahu Vahur 03:47:23 1306
87 1122 M XXL Hermat Kaido 03:50:59 1304
88 1100 M XXL Kallas Ott 03:51:24 1302
89 1070 M XXL Teearu Paul 03:53:59 1300
90 1104 M XXL Teearu Hans 03:53:59 1298
91 1110 M XXL Riisalo Tiit 03:58:56 1296
92 1085 M XXL Kirsipuu Avo 03:59:34 1294
93 1113 M XXL Kuusenõmm Veigo 04:05:09 1290
94 1093 M XXL Kalviste Tarmo 04:08:36 1288
95 1092 M XXL Kogermann Meelis 04:10:31 1286
96 1106 M XXL Ilves Ago 04:15:24 1284
97 1088 M XXL Hiob Laur 04:16:32 1282
98 1098 M XXL Lillo Indrek 04:16:32 1280
99 1102 M XXL Paal Peet 04:27:52 1278
100 1108 M XXL Punga Rainer 04:36:18 1276
101 1099 M XXL Konsap Taavi 04:38:36 1274
102 1109 M XXL Raitviir Erik velo clubbers 04:52:37 1272
XXL-sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 20,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1075 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 03:38:05 1316
2 1111 Kõik N Puu Anneliis 03:44:23 1312
3 1094 Kõik N Suzi Regina 03:59:49 1292
XXL-sõit N XXL võitja keskmine kiirus 20,91 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1075 N XXL Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 03:38:05 1316
2 1111 N XXL Puu Anneliis 03:44:23 1312
3 1094 N XXL Suzi Regina 03:59:49 1292
Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 28,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:37:17 1510
2 5 Kõik Saar Raido RedBike / Wilo 01:38:34 1497
3 3 Kõik Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:39:29 1482
4 6 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:39:31 1476
5 4 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 01:40:30 1475
6 21 Kõik Panteleev Andrey MTB School 01:40:46 1471
7 25 Kõik Mesi Joosep 01:41:50 1468
8 11 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 01:42:02 1466
9 12 Kõik Kattai Kaupo Team Amps 01:42:04 1464
10 404 Kõik Kull Andre CC Rota Mobilis 01:42:05 1462
11 19 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:42:05 1460
12 32 Kõik Olle Raul 01:42:06 1458
13 9 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:43:06 1456
14 36 Kõik Parv Martin Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:43:22 1454
15 27 Kõik Karu Virgo 01:44:00 1452
16 20 Kõik Pilv Armin Team Antsla 01:44:11 1450
17 31 Kõik Ojavere Imre 01:44:28 1448
18 24 Kõik Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:44:29 1446
19 28 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:44:30 1445
20 34 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 01:44:35 1444
21 42 Kõik Lill Aali VIIMSI SPORT 01:44:38 1443
22 26 Kõik Malva Margus Jõelähtme Singel 01:47:14 1442
23 18 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:47:14 1441
24 37 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 01:47:15 1440
25 45 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 01:47:15 1439
26 30 Kõik Reiska Alar 01:47:16 1438
27 57 Kõik Pallas Helari Spordipartner 1 01:48:00 1437
28 29 Kõik Viira Veiko 01:48:12 1436
29 23 Kõik Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:48:37 1435
30 39 Kõik Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 01:48:47 1434
31 35 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 01:49:08 1433
32 89 Kõik Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 01:49:21 1432
33 452 Kõik Erm Tõnis 01:49:22 1431
34 87 Kõik Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 01:49:22 1430
35 383 Kõik Linnus Sander 01:49:32 1429
36 94 Kõik Laanjõe Elvis Leon 01:49:36 1428
37 59 Kõik Saamere Tanel 01:50:59 1427
38 138 Kõik Evendi Rando Marten Porter Racing 01:51:02 1426
39 54 Kõik Silm Maario Vabajooks 01:51:02 1425
40 67 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 01:51:17 1424
41 44 Kõik Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:51:30 1423
42 56 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 1 01:51:45 1422
43 446 Kõik Pruul Robin Spoortland Bottecchia team 01:51:54 1421
44 52 Kõik Pruuli Karl Team Antsla 01:52:27 1420
45 113 Kõik Poopuu Priit 01:52:30 1419
46 97 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:52:30 1418
47 38 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:32 1417
48 140 Kõik Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:52:33 1416
49 50 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 01:52:35 1415
50 53 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 01:52:37 1414
51 84 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 01:52:55 1413
52 61 Kõik Prii Paavo VIIMSI SPORT II 01:52:58 1412
53 80 Kõik Želtov Sergei 01:53:24 1411
54 120 Kõik Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 01:53:29 1410
55 165 Kõik Hännikäinen Keijo SK Keremeister 01:53:37 1409
56 71 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 01:53:43 1408
57 64 Kõik Kukk Margus CERBOS 01:53:48 1407
58 158 Kõik Talvar Risto 01:54:03 1406
59 65 Kõik Pulst Raivo 01:54:09 1405
60 103 Kõik Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 01:54:33 1404
61 78 Kõik Kriis Viljar AT Sport Team 01:55:00 1403
62 74 Kõik Orav Ingmar 01:55:10 1402
63 51 Kõik Haav Viljar VIIMSI SPORT 01:55:12 1401
64 68 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 1 01:55:15 1400
65 81 Kõik Pops Vahur Spordipartner 01:55:15 1399
66 133 Kõik Mikk Martti 01:55:19 1398
67 63 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 01:55:21 1397
68 70 Kõik Õun Valdur Kulgur Team 01:55:37 1396
69 372 Kõik Andla Andy Sportlove 01:55:39 1395
70 99 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 01:55:43 1394
71 101 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / VERX 01:55:53 1393
72 106 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 01:56:44 1392
73 58 Kõik Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 3 01:56:47 1391
74 72 Kõik Kõiv Kaspar RedBike 01:56:49 1390
75 100 Kõik Keskitalo Petri 01:56:50 1389
76 60 Kõik Rikkas Henrik 01:56:52 1388
77 75 Kõik Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 01:56:53 1387
78 135 Kõik Kingo Priit 01:56:56 1386
79 86 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics 01:56:59 1385
80 148 Kõik Sauga Indrek 01:57:00 1384
81 144 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 01:57:01 1383
82 231 Kõik Reinaas Ott 01:57:22 1382
83 47 Kõik Rohtla Kaspar RedBike 01:57:34 1381
84 46 Kõik Vain Ermet 01:57:36 1380
85 149 Kõik Kanistik Heiki Sportland Bottecchia Team 3 01:57:42 1379
86 130 Kõik Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 01:57:46 1378
87 188 Kõik Janno Janar RR Siplased / VERX 01:57:46 1377
88 155 Kõik Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:57:54 1376
89 151 Kõik Aas Andres Flexoil 01:58:03 1375
90 85 Kõik Danilas Meelis 01:58:25 1374
91 209 Kõik Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 01:58:39 1373
92 175 Kõik Ots Riho VIIMSI SPORT II 01:58:46 1372
93 90 Kõik Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 01:58:49 1371
94 82 Kõik Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 01:59:16 1370
95 107 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 01:59:21 1369
96 118 Kõik Õunpuu Vahur 01:59:21 1368
97 108 Kõik Kuusma Maikel TÜASK 01:59:25 1367
98 157 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 01:59:27 1366
99 444 Kõik Peiker Urmas 01:59:57 1365
100 211 Kõik Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 02:00:20 1364
101 41 Kõik Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 02:00:21 1363
102 191 Kõik Sepp Tõnis 02:00:24 1362
103 203 Kõik Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:00:28 1361
104 123 Kõik Rehi Arne AT Sport Team 02:00:30 1360
105 214 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 02:00:33 1359
106 427 Kõik Uurimäe Are 02:00:34 1358
107 297 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:00:37 1357
108 115 Kõik Kollo Tiit 02:00:40 1356
109 73 Kõik Mägi Allan 02:00:41 1355
110 150 Kõik Alaväli Ülari 02:00:42 1354
111 111 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:00:52 1353
112 117 Kõik Koik Kristjan 02:00:56 1352
113 114 Kõik Laansalu Priit 02:00:58 1351
114 430 Kõik Nael Mart 02:01:02 1350
115 143 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:01:03 1349
116 55 Kõik Kollo Madis 02:01:07 1348
117 128 Kõik Veskiväli Heigo 02:01:08 1347
118 225 Kõik Jaškov Janek 02:01:11 1346
119 83 Kõik Lüüsalu Villu 02:01:23 1345
120 179 Kõik Jüriso Janis 02:01:29 1344
121 215 Kõik Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:01:47 1343
122 424 Kõik Tarassov Matvei 02:01:48 1342
123 102 Kõik Elo Armas 02:02:06 1341
124 62 Kõik Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:02:15 1340
125 220 Kõik Tarvis Peeter 02:02:20 1339
126 431 Kõik Beljajev Vladimir 02:02:24 1338
127 129 Kõik Vooremaa Argo 02:03:08 1337
128 49 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:03:20 1336
129 122 Kõik Viigipuu Toomas 02:03:20 1335
130 112 Kõik Trepp Janek 02:03:51 1334
131 440 Kõik Pärnoja Varno Freesport 02:04:01 1333
132 116 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:04:27 1332
133 180 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:04:34 1331
134 127 Kõik Tigane Raiko 02:04:46 1330
135 162 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:04:48 1329
136 245 Kõik Murmann Rain Kulgur Team 2 02:04:49 1328
137 139 Kõik Rahu Madis 02:04:50 1327
138 242 Kõik Leeduks Raul Shoproller Kose AMK ct 2 02:04:54 1326
139 432 Kõik Kleinbergs Luka KSSK 02:05:01 1325
140 421 Kõik Liiker Tanel Vabajooks 02:05:06 1324
141 136 Kõik Terve Raivo 02:05:10 1323
142 132 Kõik Pärnik Tea 02:05:21 1322
143 176 Kõik Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:05:30 1321
144 125 Kõik Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:05:31 1320
145 247 Kõik Tamm Taago 02:05:36 1319
146 145 Kõik Rozenbergs Gunars 02:05:40 1318
147 184 Kõik Mainsoo Rene Vendario.ee 02:06:14 1317
148 167 Kõik Angerma Meelis 02:06:14 1316
149 219 Kõik Prits Vilmar 02:06:20 1315
150 322 Kõik Rooberg Jorma 02:06:28 1314
151 206 Kõik Tenslind Margus 02:06:34 1313
152 178 Kõik Keerberg Jaanus 02:06:36 1312
153 134 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:06:37 1311
154 156 Kõik Järveoja Jaanus 02:06:40 1310
155 269 Kõik Ting Taavi 02:06:52 1309
156 152 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:07:01 1308
157 264 Kõik Jäetma Mikk 02:07:04 1307
158 255 Kõik Morel Ülar 02:07:27 1306
159 126 Kõik Mesteljainen Dmitri 02:07:33 1305
160 236 Kõik Must Tauri Türi Rattaklubi 02:07:35 1304
161 189 Kõik Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:07:44 1303
162 208 Kõik Laanisto Janek 02:07:51 1302
163 199 Kõik Katin Vladimir 02:07:58 1301
164 147 Kõik Puhu Sille Sportland Bottecchia Team 02:08:12 1300
165 223 Kõik Välja Markus 02:08:14 1299
166 243 Kõik Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:08:14 1298
167 263 Kõik Laine Mark VELOPLUS 02:08:19 1297
168 119 Kõik Puhke Peeter 02:08:22 1296
169 295 Kõik Heinsoo Sander 02:08:23 1295
170 306 Kõik Kannenberg Karli 02:08:41 1294
171 197 Kõik Rostin Siim Saksa Automaatika ProShopTeam 02:08:45 1293
172 233 Kõik Laidver Leho 02:09:04 1292
173 408 Kõik Vill Ago 02:09:10 1291
174 287 Kõik Estermaa Ago 02:09:11 1290
175 251 Kõik Manninen Ergo RR Siplased / VERX 02:09:25 1289
176 221 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:09:38 1288
177 177 Kõik Gorbunov Konstantin 02:09:46 1287
178 282 Kõik Uus Koit 02:09:51 1286
179 185 Kõik Eensalu Agris 02:09:52 1285
180 201 Kõik Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:09:52 1284
181 232 Kõik Eskla Anti 02:09:53 1283
182 276 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:09:57 1282
183 332 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:09:57 1281
184 171 Kõik Ütsik Johannes 02:10:02 1280
185 160 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:10:20 1279
186 190 Kõik Hinnov Ahti 02:10:22 1278
187 193 Kõik Mikk Kaido 02:10:40 1277
188 235 Kõik Jürisaar Merilin 02:11:02 1276
189 169 Kõik Ansip-Kukk Evelin Spordipartner Racing Girls 02:11:12 1275
190 234 Kõik Jürisaar Meelis 02:11:13 1274
191 325 Kõik Klaos Indrek 02:11:17 1273
192 302 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:21 1272
193 436 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:11:27 1271
194 294 Kõik Allmere Andres 02:11:39 1270
195 141 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:11:40 1269
196 272 Kõik Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:11:47 1268
197 278 Kõik Lang Tamur 02:11:53 1267
198 204 Kõik Rebane Priit 02:12:01 1266
199 202 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:12:05 1265
200 439 Kõik Tammel Olari 02:12:31 1264
201 183 Kõik Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:12:42 1263
202 131 Kõik Tammemägi Jaak 02:13:02 1262
203 192 Kõik Ernits Ardu 02:13:08 1261
204 303 Kõik Kuik Robertino 02:13:13 1260
205 142 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:13:31 1259
206 205 Kõik Korb Indrek 02:13:36 1258
207 216 Kõik Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 02:13:59 1257
208 137 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 02:14:13 1256
209 161 Kõik Volts Ainars 02:14:17 1255
210 314 Kõik Veilberg Ago 02:14:51 1254
211 196 Kõik Gromov Leino 02:14:56 1253
212 324 Kõik Volk Andrus 02:15:03 1252
213 173 Kõik Teppan Sten 02:15:12 1251
214 292 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:15:29 1250
215 266 Kõik Raamets Tõnis 02:15:34 1249
216 300 Kõik Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:15:50 1248
217 313 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:15:54 1247
218 222 Kõik Savitski Jüri Spordipartner 2 02:16:00 1246
219 267 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:16:03 1245
220 218 Kõik Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:16:03 1244
221 329 Kõik Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team 2 02:16:08 1243
222 164 Kõik Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:16:12 1242
223 168 Kõik Einmaa Tiit 02:16:15 1241
224 217 Kõik Raiesmaa Eldur 02:16:18 1240
225 187 Kõik Järve Marek 02:16:19 1239
226 166 Kõik Oot Anti Team Amps 02:16:30 1238
227 317 Kõik Romanovskis Raimonds 02:16:34 1237
228 350 Kõik Mitt Rainis 02:16:48 1236
229 447 Kõik Oolmets Vardo 02:16:58 1235
230 449 Kõik Tött Jüri 02:17:26 1234
231 326 Kõik Sammel Koit Cosmos 02:17:27 1233
232 316 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:17:59 1232
233 259 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:18:07 1231
234 239 Kõik Kriis Karin AT Sport Team 02:18:32 1230
235 319 Kõik Hagen Peeter 02:19:04 1229
236 289 Kõik Reimaa Andrus 02:19:07 1228
237 309 Kõik Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 02:19:20 1227
238 226 Kõik Piirsalu Aivo 02:19:43 1226
239 296 Kõik Pauklin Roland 02:19:54 1225
240 347 Kõik Poller Kaisa 02:19:57 1224
241 442 Kõik Kiil Sander OlyBet 02:20:08 1223
242 253 Kõik Kivi Teemar 02:20:15 1222
243 230 Kõik Lõhmus Hendrik ABB Spordiklubi 02:20:18 1221
244 270 Kõik Soosalu Karen 02:20:20 1220
245 279 Kõik Küttis Sven 02:20:22 1219
246 271 Kõik Leppik Rait 02:20:41 1218
247 182 Kõik Saarep Peeter 02:20:44 1217
248 380 Kõik Kivilo Janno 02:20:47 1216
249 355 Kõik Ristmets Margus 02:20:53 1215
250 195 Kõik Kozlov Raul 02:21:22 1214
251 262 Kõik Luhaäär Kristo 02:21:44 1213
252 327 Kõik Konsap Ats 02:21:45 1212
253 425 Kõik Kaasik Illar 02:21:50 1211
254 181 Kõik Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:22:10 1210
255 256 Kõik Siska Ivar 02:22:17 1209
256 252 Kõik Tamkivi Tarmo 02:23:06 1208
257 249 Kõik Rehi Maila AT Sport Team 02:23:18 1207
258 174 Kõik Eilo Enno SK Rakke 02:23:21 1206
259 334 Kõik Janno Brent 02:23:35 1205
260 240 Kõik Lõsov Olev 02:23:42 1204
261 288 Kõik Mets Stewe RR Siplased 02:23:52 1203
262 305 Kõik Mängel Margus 02:24:12 1202
263 345 Kõik Plaado Oliver 02:24:45 1201
264 337 Kõik Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:24:47 1200
265 437 Kõik Jaago Aivar 02:24:48 1199
266 283 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:24:52 1198
267 311 Kõik Poller Peep 02:24:56 1197
268 207 Kõik Treimuth Meelis 02:25:24 1196
269 261 Kõik Lichtfeldt Andro 02:25:39 1195
270 434 Kõik Lomeiko Aleksandr 02:25:56 1194
271 351 Kõik Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 02:26:07 1193
272 346 Kõik Sarri Urmas 02:26:18 1192
273 280 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:26:58 1191
274 274 Kõik Kallas Urmas 02:27:06 1190
275 348 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:27:32 1189
276 238 Kõik Kibin Allan 02:27:33 1188
277 340 Kõik Ansu Taavi 02:27:36 1187
278 336 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:27:53 1186
279 407 Kõik Soorm Ahto 02:28:16 1185
280 248 Kõik Olesk Raul 02:28:19 1184
281 307 Kõik Kaseväli Uno 02:28:50 1183
282 435 Kõik Poršnev Priit 02:28:55 1182
283 445 Kõik Kulagin Anton 02:29:04 1181
284 367 Kõik Pender Remo Sportlove 02:29:43 1180
285 426 Kõik Lõoke Alo 02:29:56 1179
286 268 Kõik Pobbol Raino KoMo 02:30:01 1178
287 273 Kõik Must Tene Türi Rattaklubi 02:30:05 1177
288 328 Kõik Mitt Einar 02:30:07 1176
289 410 Kõik Udumäe Kaisi 02:30:19 1175
290 244 Kõik Leier Tõnis 02:30:44 1174
291 308 Kõik Murniece Helena Cycling club KS Sporta Klubs 02:31:03 1173
292 405 Kõik Paas Olari 02:31:56 1172
293 338 Kõik Oissar Karl 02:32:54 1171
294 333 Kõik Põder Raivo 02:33:25 1170
295 429 Kõik Nork Ardi 02:33:52 1169
296 420 Kõik Orav Erki 02:34:13 1168
297 318 Kõik Pirnipuu Marvin 02:34:22 1167
298 228 Kõik Lääne Jaak 02:34:33 1166
299 451 Kõik Kütt Andre AT Sport Team 02:35:01 1165
300 411 Kõik Aleksander Zarayskii 02:35:28 1164
301 323 Kõik Soans Silver 02:35:36 1163
302 354 Kõik Otsa Arne 02:35:49 1162
303 358 Kõik Vasilev Arseny 02:36:04 1161
304 284 Kõik Adli Marek 02:36:53 1160
305 419 Kõik Pärnamets Taavi 02:37:24 1159
306 254 Kõik Liivet Lauri 02:37:55 1158
307 200 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:38:09 1157
308 357 Kõik Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:39:02 1156
309 363 Kõik Nool Ivo 02:39:30 1155
310 224 Kõik Lukas Tiit 02:40:13 1154
311 349 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 02:40:13 1153
312 438 Kõik Mertsina Tõnu 02:40:36 1152
313 370 Kõik Priks Silver 02:41:26 1151
314 423 Kõik Trummal Tõnis 02:41:37 1150
315 412 Kõik Vasilii Khomutinnikov 02:41:59 1149
316 443 Kõik Sasko Viljar 02:42:01 1148
317 293 Kõik Sankman Jüri 02:43:01 1147
318 453 Kõik Hanikat Kaido 02:44:47 1146
319 414 Kõik Shukalovich Alexey 02:45:50 1145
320 339 Kõik Sarapuu Margus 02:45:50 1144
321 409 Kõik Anatolii Patykin 02:46:11 1143
322 362 Kõik Malsroos Taavi 02:46:33 1142
323 361 Kõik Valma Tõnu 02:46:56 1141
324 275 Kõik Sillaots Janar 02:47:21 1140
325 428 Kõik Salm Siim 02:47:30 1139
326 312 Kõik Ahu Ülo 02:47:47 1138
327 299 Kõik Aalmann Martin VBH Roto Team 02:48:02 1137
328 403 Kõik Alasoo Kaur 02:49:30 1136
329 395 Kõik Mangusson Magnus 02:51:16 1135
330 401 Kõik Randorg Reti 02:51:56 1134
331 406 Kõik Mangusson Tanel 02:52:14 1133
332 359 Kõik Sikk Reijo 02:52:17 1132
333 360 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:52:36 1131
334 413 Kõik Vergi Sigrid 02:54:04 1130
335 298 Kõik Ukrainski Kadri 02:54:36 1129
336 331 Kõik Sinisaar Indrek 02:54:46 1128
337 448 Kõik Kullerkupp Simmo 02:55:11 1127
338 304 Kõik Järveoja Helje 02:55:16 1126
339 321 Kõik Suokas Kristina 02:55:43 1125
340 418 Kõik Ivask Hardy 02:56:06 1124
341 422 Kõik Nägelik Indrek 03:07:11 1123
342 441 Kõik Tilk Erki 03:11:37 1122
343 417 Kõik Koidu Sulev 03:12:51 1121
344 416 Kõik Koidu Marko 03:12:51 1120
345 433 Kõik Murnieks Imants Skulte Rulle 03:14:14 1119
346 402 Kõik Talijärv Paula 03:25:25 1118
347 364 Kõik Odar Margit 03:35:29 1117
348 415 Kõik Albert Likhanov 03:45:30 1116
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 28,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:37:17 1510
2 5 Kõik M Saar Raido RedBike / Wilo 01:38:34 1497
3 3 Kõik M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:39:29 1482
4 6 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:39:31 1476
5 4 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 01:40:30 1475
6 21 Kõik M Panteleev Andrey MTB School 01:40:46 1471
7 25 Kõik M Mesi Joosep 01:41:50 1468
8 11 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 01:42:02 1466
9 12 Kõik M Kattai Kaupo Team Amps 01:42:04 1464
10 404 Kõik M Kull Andre CC Rota Mobilis 01:42:05 1462
11 19 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:42:05 1460
12 32 Kõik M Olle Raul 01:42:06 1458
13 9 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:43:06 1456
14 36 Kõik M Parv Martin Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:43:22 1454
15 27 Kõik M Karu Virgo 01:44:00 1452
16 20 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 01:44:11 1450
17 31 Kõik M Ojavere Imre 01:44:28 1448
18 24 Kõik M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:44:29 1446
19 28 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:44:30 1445
20 34 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 01:44:35 1444
21 42 Kõik M Lill Aali VIIMSI SPORT 01:44:38 1443
22 26 Kõik M Malva Margus Jõelähtme Singel 01:47:14 1442
23 18 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:47:14 1441
24 37 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 01:47:15 1440
25 30 Kõik M Reiska Alar 01:47:16 1438
26 57 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 1 01:48:00 1437
27 29 Kõik M Viira Veiko 01:48:12 1436
28 23 Kõik M Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:48:37 1435
29 39 Kõik M Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 01:48:47 1434
30 35 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 01:49:08 1433
31 89 Kõik M Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 01:49:21 1432
32 452 Kõik M Erm Tõnis 01:49:22 1431
33 87 Kõik M Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 01:49:22 1430
34 383 Kõik M Linnus Sander 01:49:32 1429
35 94 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 01:49:36 1428
36 59 Kõik M Saamere Tanel 01:50:59 1427
37 138 Kõik M Evendi Rando Marten Porter Racing 01:51:02 1426
38 54 Kõik M Silm Maario Vabajooks 01:51:02 1425
39 67 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 01:51:17 1424
40 44 Kõik M Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:51:30 1423
41 56 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 1 01:51:45 1422
42 446 Kõik M Pruul Robin Spoortland Bottecchia team 01:51:54 1421
43 52 Kõik M Pruuli Karl Team Antsla 01:52:27 1420
44 113 Kõik M Poopuu Priit 01:52:30 1419
45 97 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:52:30 1418
46 38 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:32 1417
47 140 Kõik M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:52:33 1416
48 50 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 01:52:35 1415
49 53 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 01:52:37 1414
50 84 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 01:52:55 1413
51 61 Kõik M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 01:52:58 1412
52 80 Kõik M Želtov Sergei 01:53:24 1411
53 120 Kõik M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 01:53:29 1410
54 165 Kõik M Hännikäinen Keijo SK Keremeister 01:53:37 1409
55 71 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 01:53:43 1408
56 64 Kõik M Kukk Margus CERBOS 01:53:48 1407
57 158 Kõik M Talvar Risto 01:54:03 1406
58 65 Kõik M Pulst Raivo 01:54:09 1405
59 103 Kõik M Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 01:54:33 1404
60 78 Kõik M Kriis Viljar AT Sport Team 01:55:00 1403
61 74 Kõik M Orav Ingmar 01:55:10 1402
62 51 Kõik M Haav Viljar VIIMSI SPORT 01:55:12 1401
63 68 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 1 01:55:15 1400
64 81 Kõik M Pops Vahur Spordipartner 01:55:15 1399
65 133 Kõik M Mikk Martti 01:55:19 1398
66 63 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 01:55:21 1397
67 70 Kõik M Õun Valdur Kulgur Team 01:55:37 1396
68 372 Kõik M Andla Andy Sportlove 01:55:39 1395
69 99 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 01:55:43 1394
70 101 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / VERX 01:55:53 1393
71 106 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 01:56:44 1392
72 58 Kõik M Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 3 01:56:47 1391
73 72 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike 01:56:49 1390
74 100 Kõik M Keskitalo Petri 01:56:50 1389
75 60 Kõik M Rikkas Henrik 01:56:52 1388
76 75 Kõik M Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 01:56:53 1387
77 135 Kõik M Kingo Priit 01:56:56 1386
78 86 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics 01:56:59 1385
79 148 Kõik M Sauga Indrek 01:57:00 1384
80 144 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 01:57:01 1383
81 231 Kõik M Reinaas Ott 01:57:22 1382
82 47 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike 01:57:34 1381
83 46 Kõik M Vain Ermet 01:57:36 1380
84 149 Kõik M Kanistik Heiki Sportland Bottecchia Team 3 01:57:42 1379
85 130 Kõik M Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 01:57:46 1378
86 188 Kõik M Janno Janar RR Siplased / VERX 01:57:46 1377
87 155 Kõik M Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:57:54 1376
88 151 Kõik M Aas Andres Flexoil 01:58:03 1375
89 85 Kõik M Danilas Meelis 01:58:25 1374
90 209 Kõik M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 01:58:39 1373
91 175 Kõik M Ots Riho VIIMSI SPORT II 01:58:46 1372
92 82 Kõik M Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 01:59:16 1370
93 118 Kõik M Õunpuu Vahur 01:59:21 1368
94 108 Kõik M Kuusma Maikel TÜASK 01:59:25 1367
95 157 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 01:59:27 1366
96 444 Kõik M Peiker Urmas 01:59:57 1365
97 211 Kõik M Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 02:00:20 1364
98 41 Kõik M Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 02:00:21 1363
99 191 Kõik M Sepp Tõnis 02:00:24 1362
100 203 Kõik M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:00:28 1361
101 123 Kõik M Rehi Arne AT Sport Team 02:00:30 1360
102 214 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 02:00:33 1359
103 427 Kõik M Uurimäe Are 02:00:34 1358
104 297 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:00:37 1357
105 115 Kõik M Kollo Tiit 02:00:40 1356
106 73 Kõik M Mägi Allan 02:00:41 1355
107 150 Kõik M Alaväli Ülari 02:00:42 1354
108 111 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:00:52 1353
109 117 Kõik M Koik Kristjan 02:00:56 1352
110 114 Kõik M Laansalu Priit 02:00:58 1351
111 430 Kõik M Nael Mart 02:01:02 1350
112 143 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:01:03 1349
113 55 Kõik M Kollo Madis 02:01:07 1348
114 128 Kõik M Veskiväli Heigo 02:01:08 1347
115 225 Kõik M Jaškov Janek 02:01:11 1346
116 83 Kõik M Lüüsalu Villu 02:01:23 1345
117 179 Kõik M Jüriso Janis 02:01:29 1344
118 215 Kõik M Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:01:47 1343
119 424 Kõik M Tarassov Matvei 02:01:48 1342
120 102 Kõik M Elo Armas 02:02:06 1341
121 62 Kõik M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:02:15 1340
122 220 Kõik M Tarvis Peeter 02:02:20 1339
123 431 Kõik M Beljajev Vladimir 02:02:24 1338
124 129 Kõik M Vooremaa Argo 02:03:08 1337
125 49 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:03:20 1336
126 122 Kõik M Viigipuu Toomas 02:03:20 1335
127 112 Kõik M Trepp Janek 02:03:51 1334
128 440 Kõik M Pärnoja Varno Freesport 02:04:01 1333
129 116 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:04:27 1332
130 180 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:04:34 1331
131 127 Kõik M Tigane Raiko 02:04:46 1330
132 162 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:04:48 1329
133 245 Kõik M Murmann Rain Kulgur Team 2 02:04:49 1328
134 139 Kõik M Rahu Madis 02:04:50 1327
135 242 Kõik M Leeduks Raul Shoproller Kose AMK ct 2 02:04:54 1326
136 432 Kõik M Kleinbergs Luka KSSK 02:05:01 1325
137 421 Kõik M Liiker Tanel Vabajooks 02:05:06 1324
138 136 Kõik M Terve Raivo 02:05:10 1323
139 176 Kõik M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:05:30 1321
140 125 Kõik M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:05:31 1320
141 247 Kõik M Tamm Taago 02:05:36 1319
142 145 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:05:40 1318
143 184 Kõik M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:06:14 1317
144 167 Kõik M Angerma Meelis 02:06:14 1316
145 219 Kõik M Prits Vilmar 02:06:20 1315
146 322 Kõik M Rooberg Jorma 02:06:28 1314
147 206 Kõik M Tenslind Margus 02:06:34 1313
148 178 Kõik M Keerberg Jaanus 02:06:36 1312
149 134 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:06:37 1311
150 156 Kõik M Järveoja Jaanus 02:06:40 1310
151 269 Kõik M Ting Taavi 02:06:52 1309
152 152 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:07:01 1308
153 264 Kõik M Jäetma Mikk 02:07:04 1307
154 255 Kõik M Morel Ülar 02:07:27 1306
155 126 Kõik M Mesteljainen Dmitri 02:07:33 1305
156 236 Kõik M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:07:35 1304
157 189 Kõik M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:07:44 1303
158 208 Kõik M Laanisto Janek 02:07:51 1302
159 199 Kõik M Katin Vladimir 02:07:58 1301
160 223 Kõik M Välja Markus 02:08:14 1299
161 243 Kõik M Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:08:14 1298
162 263 Kõik M Laine Mark VELOPLUS 02:08:19 1297
163 119 Kõik M Puhke Peeter 02:08:22 1296
164 295 Kõik M Heinsoo Sander 02:08:23 1295
165 306 Kõik M Kannenberg Karli 02:08:41 1294
166 197 Kõik M Rostin Siim Saksa Automaatika ProShopTeam 02:08:45 1293
167 233 Kõik M Laidver Leho 02:09:04 1292
168 408 Kõik M Vill Ago 02:09:10 1291
169 287 Kõik M Estermaa Ago 02:09:11 1290
170 251 Kõik M Manninen Ergo RR Siplased / VERX 02:09:25 1289
171 221 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:09:38 1288
172 177 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:09:46 1287
173 282 Kõik M Uus Koit 02:09:51 1286
174 185 Kõik M Eensalu Agris 02:09:52 1285
175 232 Kõik M Eskla Anti 02:09:53 1283
176 276 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:09:57 1282
177 332 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:09:57 1281
178 171 Kõik M Ütsik Johannes 02:10:02 1280
179 160 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:10:20 1279
180 190 Kõik M Hinnov Ahti 02:10:22 1278
181 193 Kõik M Mikk Kaido 02:10:40 1277
182 234 Kõik M Jürisaar Meelis 02:11:13 1274
183 325 Kõik M Klaos Indrek 02:11:17 1273
184 302 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:21 1272
185 436 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:11:27 1271
186 294 Kõik M Allmere Andres 02:11:39 1270
187 141 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:11:40 1269
188 272 Kõik M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:11:47 1268
189 278 Kõik M Lang Tamur 02:11:53 1267
190 204 Kõik M Rebane Priit 02:12:01 1266
191 202 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:12:05 1265
192 439 Kõik M Tammel Olari 02:12:31 1264
193 183 Kõik M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:12:42 1263
194 131 Kõik M Tammemägi Jaak 02:13:02 1262
195 192 Kõik M Ernits Ardu 02:13:08 1261
196 303 Kõik M Kuik Robertino 02:13:13 1260
197 205 Kõik M Korb Indrek 02:13:36 1258
198 216 Kõik M Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 02:13:59 1257
199 137 Kõik M Pärnamets Aivar SK Rakke 02:14:13 1256
200 161 Kõik M Volts Ainars 02:14:17 1255
201 314 Kõik M Veilberg Ago 02:14:51 1254
202 196 Kõik M Gromov Leino 02:14:56 1253
203 324 Kõik M Volk Andrus 02:15:03 1252
204 173 Kõik M Teppan Sten 02:15:12 1251
205 266 Kõik M Raamets Tõnis 02:15:34 1249
206 300 Kõik M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:15:50 1248
207 313 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:15:54 1247
208 222 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner 2 02:16:00 1246
209 218 Kõik M Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:16:03 1244
210 329 Kõik M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team 2 02:16:08 1243
211 164 Kõik M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:16:12 1242
212 168 Kõik M Einmaa Tiit 02:16:15 1241
213 217 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:16:18 1240
214 187 Kõik M Järve Marek 02:16:19 1239
215 166 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:16:30 1238
216 317 Kõik M Romanovskis Raimonds 02:16:34 1237
217 350 Kõik M Mitt Rainis 02:16:48 1236
218 447 Kõik M Oolmets Vardo 02:16:58 1235
219 449 Kõik M Tött Jüri 02:17:26 1234
220 326 Kõik M Sammel Koit Cosmos 02:17:27 1233
221 316 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:17:59 1232
222 319 Kõik M Hagen Peeter 02:19:04 1229
223 289 Kõik M Reimaa Andrus 02:19:07 1228
224 309 Kõik M Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 02:19:20 1227
225 226 Kõik M Piirsalu Aivo 02:19:43 1226
226 296 Kõik M Pauklin Roland 02:19:54 1225
227 442 Kõik M Kiil Sander OlyBet 02:20:08 1223
228 253 Kõik M Kivi Teemar 02:20:15 1222
229 230 Kõik M Lõhmus Hendrik ABB Spordiklubi 02:20:18 1221
230 270 Kõik M Soosalu Karen 02:20:20 1220
231 279 Kõik M Küttis Sven 02:20:22 1219
232 271 Kõik M Leppik Rait 02:20:41 1218
233 182 Kõik M Saarep Peeter 02:20:44 1217
234 380 Kõik M Kivilo Janno 02:20:47 1216
235 355 Kõik M Ristmets Margus 02:20:53 1215
236 195 Kõik M Kozlov Raul 02:21:22 1214
237 262 Kõik M Luhaäär Kristo 02:21:44 1213
238 327 Kõik M Konsap Ats 02:21:45 1212
239 425 Kõik M Kaasik Illar 02:21:50 1211
240 181 Kõik M Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:22:10 1210
241 256 Kõik M Siska Ivar 02:22:17 1209
242 252 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:23:06 1208
243 174 Kõik M Eilo Enno SK Rakke 02:23:21 1206
244 334 Kõik M Janno Brent 02:23:35 1205
245 240 Kõik M Lõsov Olev 02:23:42 1204
246 288 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 02:23:52 1203
247 305 Kõik M Mängel Margus 02:24:12 1202
248 345 Kõik M Plaado Oliver 02:24:45 1201
249 437 Kõik M Jaago Aivar 02:24:48 1199
250 311 Kõik M Poller Peep 02:24:56 1197
251 207 Kõik M Treimuth Meelis 02:25:24 1196
252 261 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:25:39 1195
253 434 Kõik M Lomeiko Aleksandr 02:25:56 1194
254 351 Kõik M Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 02:26:07 1193
255 346 Kõik M Sarri Urmas 02:26:18 1192
256 274 Kõik M Kallas Urmas 02:27:06 1190
257 348 Kõik M Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:27:32 1189
258 238 Kõik M Kibin Allan 02:27:33 1188
259 340 Kõik M Ansu Taavi 02:27:36 1187
260 336 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:27:53 1186
261 407 Kõik M Soorm Ahto 02:28:16 1185
262 248 Kõik M Olesk Raul 02:28:19 1184
263 307 Kõik M Kaseväli Uno 02:28:50 1183
264 435 Kõik M Poršnev Priit 02:28:55 1182
265 445 Kõik M Kulagin Anton 02:29:04 1181
266 367 Kõik M Pender Remo Sportlove 02:29:43 1180
267 426 Kõik M Lõoke Alo 02:29:56 1179
268 268 Kõik M Pobbol Raino KoMo 02:30:01 1178
269 328 Kõik M Mitt Einar 02:30:07 1176
270 244 Kõik M Leier Tõnis 02:30:44 1174
271 405 Kõik M Paas Olari 02:31:56 1172
272 338 Kõik M Oissar Karl 02:32:54 1171
273 333 Kõik M Põder Raivo 02:33:25 1170
274 429 Kõik M Nork Ardi 02:33:52 1169
275 420 Kõik M Orav Erki 02:34:13 1168
276 318 Kõik M Pirnipuu Marvin 02:34:22 1167
277 228 Kõik M Lääne Jaak 02:34:33 1166
278 451 Kõik M Kütt Andre AT Sport Team 02:35:01 1165
279 411 Kõik M Aleksander Zarayskii 02:35:28 1164
280 323 Kõik M Soans Silver 02:35:36 1163
281 354 Kõik M Otsa Arne 02:35:49 1162
282 358 Kõik M Vasilev Arseny 02:36:04 1161
283 284 Kõik M Adli Marek 02:36:53 1160
284 419 Kõik M Pärnamets Taavi 02:37:24 1159
285 254 Kõik M Liivet Lauri 02:37:55 1158
286 200 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:38:09 1157
287 363 Kõik M Nool Ivo 02:39:30 1155
288 224 Kõik M Lukas Tiit 02:40:13 1154
289 349 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 02:40:13 1153
290 438 Kõik M Mertsina Tõnu 02:40:36 1152
291 370 Kõik M Priks Silver 02:41:26 1151
292 423 Kõik M Trummal Tõnis 02:41:37 1150
293 412 Kõik M Vasilii Khomutinnikov 02:41:59 1149
294 443 Kõik M Sasko Viljar 02:42:01 1148
295 293 Kõik M Sankman Jüri 02:43:01 1147
296 453 Kõik M Hanikat Kaido 02:44:47 1146
297 414 Kõik M Shukalovich Alexey 02:45:50 1145
298 339 Kõik M Sarapuu Margus 02:45:50 1144
299 409 Kõik M Anatolii Patykin 02:46:11 1143
300 362 Kõik M Malsroos Taavi 02:46:33 1142
301 361 Kõik M Valma Tõnu 02:46:56 1141
302 275 Kõik M Sillaots Janar 02:47:21 1140
303 428 Kõik M Salm Siim 02:47:30 1139
304 312 Kõik M Ahu Ülo 02:47:47 1138
305 299 Kõik M Aalmann Martin VBH Roto Team 02:48:02 1137
306 403 Kõik M Alasoo Kaur 02:49:30 1136
307 395 Kõik M Mangusson Magnus 02:51:16 1135
308 406 Kõik M Mangusson Tanel 02:52:14 1133
309 359 Kõik M Sikk Reijo 02:52:17 1132
310 360 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:52:36 1131
311 331 Kõik M Sinisaar Indrek 02:54:46 1128
312 448 Kõik M Kullerkupp Simmo 02:55:11 1127
313 418 Kõik M Ivask Hardy 02:56:06 1124
314 422 Kõik M Nägelik Indrek 03:07:11 1123
315 441 Kõik M Tilk Erki 03:11:37 1122
316 417 Kõik M Koidu Sulev 03:12:51 1121
317 416 Kõik M Koidu Marko 03:12:51 1120
318 433 Kõik M Murnieks Imants Skulte Rulle 03:14:14 1119
319 415 Kõik M Albert Likhanov 03:45:30 1116
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 28,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:37:17 1510
2 5 M Saar Raido RedBike / Wilo 01:38:34 1497
3 3 M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:39:29 1482
4 6 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:39:31 1476
5 21 M Panteleev Andrey MTB School 01:40:46 1471
6 25 M Mesi Joosep 01:41:50 1468
7 19 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:42:05 1460
8 9 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:43:06 1456
9 36 M Parv Martin Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:43:22 1454
10 20 M Pilv Armin Team Antsla 01:44:11 1450
11 31 M Ojavere Imre 01:44:28 1448
12 24 M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:44:29 1446
13 42 M Lill Aali VIIMSI SPORT 01:44:38 1443
14 26 M Malva Margus Jõelähtme Singel 01:47:14 1442
15 18 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:47:14 1441
16 57 M Pallas Helari Spordipartner 1 01:48:00 1437
17 35 M Alvela Jaan VELOPLUS 01:49:08 1433
18 452 M Erm Tõnis 01:49:22 1431
19 383 M Linnus Sander 01:49:32 1429
20 94 M Laanjõe Elvis Leon 01:49:36 1428
21 138 M Evendi Rando Marten Porter Racing 01:51:02 1426
22 54 M Silm Maario Vabajooks 01:51:02 1425
23 446 M Pruul Robin Spoortland Bottecchia team 01:51:54 1421
24 52 M Pruuli Karl Team Antsla 01:52:27 1420
25 113 M Poopuu Priit 01:52:30 1419
26 38 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:32 1417
27 140 M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:52:33 1416
28 84 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 01:52:55 1413
29 61 M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 01:52:58 1412
30 120 M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 01:53:29 1410
31 165 M Hännikäinen Keijo SK Keremeister 01:53:37 1409
32 71 M Kivimäe Raul Kulgur Team 01:53:43 1408
33 65 M Pulst Raivo 01:54:09 1405
34 103 M Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 01:54:33 1404
35 78 M Kriis Viljar AT Sport Team 01:55:00 1403
36 74 M Orav Ingmar 01:55:10 1402
37 133 M Mikk Martti 01:55:19 1398
38 106 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 01:56:44 1392
39 72 M Kõiv Kaspar RedBike 01:56:49 1390
40 231 M Reinaas Ott 01:57:22 1382
41 47 M Rohtla Kaspar RedBike 01:57:34 1381
42 46 M Vain Ermet 01:57:36 1380
43 188 M Janno Janar RR Siplased / VERX 01:57:46 1377
44 155 M Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:57:54 1376
45 209 M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 01:58:39 1373
46 175 M Ots Riho VIIMSI SPORT II 01:58:46 1372
47 108 M Kuusma Maikel TÜASK 01:59:25 1367
48 211 M Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 02:00:20 1364
49 41 M Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 02:00:21 1363
50 203 M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:00:28 1361
51 297 M Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:00:37 1357
52 150 M Alaväli Ülari 02:00:42 1354
53 111 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:00:52 1353
54 117 M Koik Kristjan 02:00:56 1352
55 430 M Nael Mart 02:01:02 1350
56 55 M Kollo Madis 02:01:07 1348
57 128 M Veskiväli Heigo 02:01:08 1347
58 225 M Jaškov Janek 02:01:11 1346
59 179 M Jüriso Janis 02:01:29 1344
60 62 M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:02:15 1340
61 129 M Vooremaa Argo 02:03:08 1337
62 127 M Tigane Raiko 02:04:46 1330
63 162 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:04:48 1329
64 242 M Leeduks Raul Shoproller Kose AMK ct 2 02:04:54 1326
65 432 M Kleinbergs Luka KSSK 02:05:01 1325
66 421 M Liiker Tanel Vabajooks 02:05:06 1324
67 176 M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:05:30 1321
68 125 M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:05:31 1320
69 247 M Tamm Taago 02:05:36 1319
70 184 M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:06:14 1317
71 167 M Angerma Meelis 02:06:14 1316
72 219 M Prits Vilmar 02:06:20 1315
73 322 M Rooberg Jorma 02:06:28 1314
74 134 M Ovtšarenko Grigori 02:06:37 1311
75 269 M Ting Taavi 02:06:52 1309
76 152 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:07:01 1308
77 264 M Jäetma Mikk 02:07:04 1307
78 126 M Mesteljainen Dmitri 02:07:33 1305
79 236 M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:07:35 1304
80 189 M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:07:44 1303
81 263 M Laine Mark VELOPLUS 02:08:19 1297
82 295 M Heinsoo Sander 02:08:23 1295
83 306 M Kannenberg Karli 02:08:41 1294
84 197 M Rostin Siim Saksa Automaatika ProShopTeam 02:08:45 1293
85 251 M Manninen Ergo RR Siplased / VERX 02:09:25 1289
86 221 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:09:38 1288
87 177 M Gorbunov Konstantin 02:09:46 1287
88 282 M Uus Koit 02:09:51 1286
89 185 M Eensalu Agris 02:09:52 1285
90 276 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:09:57 1282
91 332 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:09:57 1281
92 160 M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:10:20 1279
93 190 M Hinnov Ahti 02:10:22 1278
94 325 M Klaos Indrek 02:11:17 1273
95 436 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:11:27 1271
96 272 M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:11:47 1268
97 278 M Lang Tamur 02:11:53 1267
98 204 M Rebane Priit 02:12:01 1266
99 202 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:12:05 1265
100 439 M Tammel Olari 02:12:31 1264
101 183 M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:12:42 1263
102 300 M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:15:50 1248
103 329 M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team 2 02:16:08 1243
104 350 M Mitt Rainis 02:16:48 1236
105 316 M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:17:59 1232
106 309 M Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 02:19:20 1227
107 226 M Piirsalu Aivo 02:19:43 1226
108 296 M Pauklin Roland 02:19:54 1225
109 230 M Lõhmus Hendrik ABB Spordiklubi 02:20:18 1221
110 271 M Leppik Rait 02:20:41 1218
111 380 M Kivilo Janno 02:20:47 1216
112 262 M Luhaäär Kristo 02:21:44 1213
113 327 M Konsap Ats 02:21:45 1212
114 288 M Mets Stewe RR Siplased 02:23:52 1203
115 345 M Plaado Oliver 02:24:45 1201
116 434 M Lomeiko Aleksandr 02:25:56 1194
117 351 M Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 02:26:07 1193
118 340 M Ansu Taavi 02:27:36 1187
119 445 M Kulagin Anton 02:29:04 1181
120 367 M Pender Remo Sportlove 02:29:43 1180
121 426 M Lõoke Alo 02:29:56 1179
122 268 M Pobbol Raino KoMo 02:30:01 1178
123 429 M Nork Ardi 02:33:52 1169
124 420 M Orav Erki 02:34:13 1168
125 318 M Pirnipuu Marvin 02:34:22 1167
126 228 M Lääne Jaak 02:34:33 1166
127 451 M Kütt Andre AT Sport Team 02:35:01 1165
128 411 M Aleksander Zarayskii 02:35:28 1164
129 358 M Vasilev Arseny 02:36:04 1161
130 254 M Liivet Lauri 02:37:55 1158
131 363 M Nool Ivo 02:39:30 1155
132 224 M Lukas Tiit 02:40:13 1154
133 349 M Savolainen Heikki Flexoil 02:40:13 1153
134 370 M Priks Silver 02:41:26 1151
135 423 M Trummal Tõnis 02:41:37 1150
136 412 M Vasilii Khomutinnikov 02:41:59 1149
137 293 M Sankman Jüri 02:43:01 1147
138 414 M Shukalovich Alexey 02:45:50 1145
139 409 M Anatolii Patykin 02:46:11 1143
140 362 M Malsroos Taavi 02:46:33 1142
141 275 M Sillaots Janar 02:47:21 1140
142 428 M Salm Siim 02:47:30 1139
143 299 M Aalmann Martin VBH Roto Team 02:48:02 1137
144 403 M Alasoo Kaur 02:49:30 1136
145 395 M Mangusson Magnus 02:51:16 1135
146 359 M Sikk Reijo 02:52:17 1132
147 360 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:52:36 1131
148 448 M Kullerkupp Simmo 02:55:11 1127
149 418 M Ivask Hardy 02:56:06 1124
150 422 M Nägelik Indrek 03:07:11 1123
151 441 M Tilk Erki 03:11:37 1122
152 415 M Albert Likhanov 03:45:30 1116
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 28,06 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M50 Maasikmets Alges Team Amps 01:40:30 1475
2 32 M50 Olle Raul 01:42:06 1458
3 27 M50 Karu Virgo 01:44:00 1452
4 37 M50 Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 01:47:15 1440
5 67 M50 Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 01:51:17 1424
6 60 M50 Rikkas Henrik 01:56:52 1388
7 85 M50 Danilas Meelis 01:58:25 1374
8 115 M50 Kollo Tiit 02:00:40 1356
9 143 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:01:03 1349
10 431 M50 Beljajev Vladimir 02:02:24 1338
11 180 M50 Kotov Raul velo clubbers 02:04:34 1331
12 139 M50 Rahu Madis 02:04:50 1327
13 136 M50 Terve Raivo 02:05:10 1323
14 233 M50 Laidver Leho 02:09:04 1292
15 408 M50 Vill Ago 02:09:10 1291
16 131 M50 Tammemägi Jaak 02:13:02 1262
17 303 M50 Kuik Robertino 02:13:13 1260
18 161 M50 Volts Ainars 02:14:17 1255
19 324 M50 Volk Andrus 02:15:03 1252
20 222 M50 Savitski Jüri Spordipartner 2 02:16:00 1246
21 217 M50 Raiesmaa Eldur 02:16:18 1240
22 326 M50 Sammel Koit Cosmos 02:17:27 1233
23 279 M50 Küttis Sven 02:20:22 1219
24 355 M50 Ristmets Margus 02:20:53 1215
25 252 M50 Tamkivi Tarmo 02:23:06 1208
26 174 M50 Eilo Enno SK Rakke 02:23:21 1206
27 240 M50 Lõsov Olev 02:23:42 1204
28 311 M50 Poller Peep 02:24:56 1197
29 238 M50 Kibin Allan 02:27:33 1188
30 405 M50 Paas Olari 02:31:56 1172
31 200 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:38:09 1157
32 438 M50 Mertsina Tõnu 02:40:36 1152
33 453 M50 Hanikat Kaido 02:44:47 1146
34 339 M50 Sarapuu Margus 02:45:50 1144
35 417 M50 Koidu Sulev 03:12:51 1121
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 27,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 11 M40 Krusemann Magnus Kulgur Team 01:42:02 1466
2 404 M40 Kull Andre CC Rota Mobilis 01:42:05 1462
3 28 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:44:30 1445
4 34 M40 Lepp Emeri Kulgur Team 01:44:35 1444
5 29 M40 Viira Veiko 01:48:12 1436
6 23 M40 Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:48:37 1435
7 39 M40 Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 01:48:47 1434
8 80 M40 Želtov Sergei 01:53:24 1411
9 158 M40 Talvar Risto 01:54:03 1406
10 51 M40 Haav Viljar VIIMSI SPORT 01:55:12 1401
11 70 M40 Õun Valdur Kulgur Team 01:55:37 1396
12 372 M40 Andla Andy Sportlove 01:55:39 1395
13 99 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 01:55:43 1394
14 58 M40 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 3 01:56:47 1391
15 100 M40 Keskitalo Petri 01:56:50 1389
16 75 M40 Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 01:56:53 1387
17 135 M40 Kingo Priit 01:56:56 1386
18 144 M40 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 01:57:01 1383
19 149 M40 Kanistik Heiki Sportland Bottecchia Team 3 01:57:42 1379
20 130 M40 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 01:57:46 1378
21 151 M40 Aas Andres Flexoil 01:58:03 1375
22 444 M40 Peiker Urmas 01:59:57 1365
23 191 M40 Sepp Tõnis 02:00:24 1362
24 214 M40 Soojärv Andres Kulgur Team 02:00:33 1359
25 49 M40 Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:03:20 1336
26 245 M40 Murmann Rain Kulgur Team 2 02:04:49 1328
27 255 M40 Morel Ülar 02:07:27 1306
28 208 M40 Laanisto Janek 02:07:51 1302
29 193 M40 Mikk Kaido 02:10:40 1277
30 205 M40 Korb Indrek 02:13:36 1258
31 216 M40 Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 02:13:59 1257
32 173 M40 Teppan Sten 02:15:12 1251
33 266 M40 Raamets Tõnis 02:15:34 1249
34 164 M40 Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:16:12 1242
35 168 M40 Einmaa Tiit 02:16:15 1241
36 447 M40 Oolmets Vardo 02:16:58 1235
37 442 M40 Kiil Sander OlyBet 02:20:08 1223
38 181 M40 Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:22:10 1210
39 256 M40 Siska Ivar 02:22:17 1209
40 407 M40 Soorm Ahto 02:28:16 1185
41 435 M40 Poršnev Priit 02:28:55 1182
42 323 M40 Soans Silver 02:35:36 1163
43 284 M40 Adli Marek 02:36:53 1160
44 443 M40 Sasko Viljar 02:42:01 1148
45 406 M40 Mangusson Tanel 02:52:14 1133
46 331 M40 Sinisaar Indrek 02:54:46 1128
47 433 M40 Murnieks Imants Skulte Rulle 03:14:14 1119
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 27,63 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M45 Kattai Kaupo Team Amps 01:42:04 1464
2 59 M45 Saamere Tanel 01:50:59 1427
3 44 M45 Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:51:30 1423
4 56 M45 Rätsep Ain Spordipartner 1 01:51:45 1422
5 97 M45 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:52:30 1418
6 53 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 01:52:37 1414
7 64 M45 Kukk Margus CERBOS 01:53:48 1407
8 68 M45 Puusepp Sven Spordipartner 1 01:55:15 1400
9 81 M45 Pops Vahur Spordipartner 01:55:15 1399
10 101 M45 Kriisa Helar RR Siplased / VERX 01:55:53 1393
11 86 M45 Sootla Indrek Astro Baltics 01:56:59 1385
12 148 M45 Sauga Indrek 01:57:00 1384
13 82 M45 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 01:59:16 1370
14 118 M45 Õunpuu Vahur 01:59:21 1368
15 157 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 01:59:27 1366
16 123 M45 Rehi Arne AT Sport Team 02:00:30 1360
17 427 M45 Uurimäe Are 02:00:34 1358
18 73 M45 Mägi Allan 02:00:41 1355
19 114 M45 Laansalu Priit 02:00:58 1351
20 83 M45 Lüüsalu Villu 02:01:23 1345
21 215 M45 Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:01:47 1343
22 102 M45 Elo Armas 02:02:06 1341
23 112 M45 Trepp Janek 02:03:51 1334
24 440 M45 Pärnoja Varno Freesport 02:04:01 1333
25 116 M45 Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:04:27 1332
26 206 M45 Tenslind Margus 02:06:34 1313
27 178 M45 Keerberg Jaanus 02:06:36 1312
28 243 M45 Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:08:14 1298
29 232 M45 Eskla Anti 02:09:53 1283
30 171 M45 Ütsik Johannes 02:10:02 1280
31 234 M45 Jürisaar Meelis 02:11:13 1274
32 302 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:21 1272
33 137 M45 Pärnamets Aivar SK Rakke 02:14:13 1256
34 196 M45 Gromov Leino 02:14:56 1253
35 313 M45 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:15:54 1247
36 218 M45 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:16:03 1244
37 187 M45 Järve Marek 02:16:19 1239
38 449 M45 Tött Jüri 02:17:26 1234
39 289 M45 Reimaa Andrus 02:19:07 1228
40 253 M45 Kivi