Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 24,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Jõeäär Gert 2018 võitja 01:49:33 1507
2 1 Kõik Laas Martin 01:50:25 1495
3 10 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:51:56 1492
4 8 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 01:56:41 1477
5 23 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:56:59 1472
6 17 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:57:21 1470
7 9 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:01 1471
8 40 Kõik Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:58:17 1466
9 14 Kõik Panteleev Andrey 01:58:25 1464
10 32 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:58:42 1462
11 41 Kõik Ojavere Imre CCRM TEAM 1 01:59:47 1460
12 30 Kõik Kull Andre CCRM TEAM 1 02:00:08 1458
13 535 Kõik Kukk Erki VO2 specialised 02:00:41 1456
14 19 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 02:01:25 1454
15 48 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:01:27 1452
16 25 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:01:30 1450
17 59 Kõik Rosenthal Reiko 02:01:49 1448
18 26 Kõik Pilv Armin Team Antsla 02:01:57 1446
19 52 Kõik Tuisk Priit Team Antsla 02:02:13 1445
20 38 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:02:20 1444
21 42 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:02:26 1443
22 61 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 02:02:51 1442
23 12 Kõik Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:07 1441
24 107 Kõik Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:03:29 1440
25 56 Kõik Pallas Helari 02:03:47 1439
26 33 Kõik Olle Raul 02:04:13 1438
27 43 Kõik Všivtsev Vladimir 02:04:32 1437
28 51 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 02:04:40 1436
29 72 Kõik Kirsipuu Tiit Team Amps 02:04:44 1435
30 55 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:05:19 1434
31 46 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:06:08 1433
32 18 Kõik Mesi Joosep 02:06:14 1432
33 54 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:06:32 1431
34 538 Kõik Post Ken 02:06:43 1430
35 53 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:06:47 1429
36 44 Kõik Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:07:14 1428
37 68 Kõik Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:07:27 1427
38 35 Kõik Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:07:30 1426
39 126 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:08:05 1425
40 70 Kõik Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:08:14 1424
41 65 Kõik Järvloo Priit Astro Baltics 02:08:43 1423
42 63 Kõik Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:08:47 1422
43 73 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:08:55 1421
44 88 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:09:20 1420
45 31 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:10:00 1419
46 116 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:10:15 1418
47 155 Kõik Leer Janek CCRM TEAM 2 02:11:35 1417
48 92 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:11:39 1416
49 118 Kõik Himma Markus 02:11:40 1415
50 81 Kõik Kallari Taimar Astro Baltics 02:11:53 1414
51 49 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:12:42 1413
52 120 Kõik Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:12:50 1412
53 77 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:13:10 1411
54 102 Kõik Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:13:25 1410
55 128 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:13:45 1409
56 90 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:13:58 1408
57 97 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 02:14:04 1407
58 84 Kõik Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 02:14:16 1406
59 86 Kõik Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:14:26 1405
60 69 Kõik Sala Alar Onninen 02:14:43 1404
61 78 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 02:14:58 1403
62 85 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:15:25 1402
63 60 Kõik Kasekamp Andrus 02:15:56 1401
64 143 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:16:50 1400
65 45 Kõik Otsus Erki 02:17:04 1399
66 62 Kõik Pungar Rainer CYCLON 02:17:16 1398
67 111 Kõik Vadam Mattias RedBike Team 2 02:17:32 1397
68 221 Kõik Nõgel Tõnis 02:18:02 1396
69 196 Kõik Sügis Harri Spordipartner 02:18:15 1395
70 104 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:18:24 1394
71 67 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:18:51 1393
72 148 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:18:57 1392
73 537 Kõik Reinsmits Matiiss 02:18:57 1391
74 168 Kõik Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:19:00 1390
75 83 Kõik Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:19:28 1389
76 96 Kõik Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:19:30 1388
77 163 Kõik Pajus Rene Rae Rattaklubi I 02:19:32 1387
78 198 Kõik Koik Kristjan 02:19:49 1386
79 87 Kõik Lepp Ragnar 02:20:09 1385
80 110 Kõik Sepp Tõnis 02:21:30 1384
81 278 Kõik Lill Oliver RedBike Team 2 02:22:01 1383
82 149 Kõik Teder Rinaldo 02:22:12 1382
83 94 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:22:54 1381
84 153 Kõik Eelma Tõnu 02:22:54 1380
85 274 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:23:05 1379
86 516 Kõik Kurvits Erko 02:23:06 1378
87 137 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:10 1377
88 140 Kõik Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:23:13 1376
89 185 Kõik Randpõld Priit 02:23:13 1375
90 501 Kõik Johanson Sergei RedBike Team 3 02:23:14 1374
91 108 Kõik Veiler Siim 02:23:15 1373
92 402 Kõik Suluste Jüri 02:23:17 1372
93 195 Kõik Alaväli Ülari 02:23:31 1371
94 93 Kõik Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:23:44 1370
95 165 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:23:48 1369
96 217 Kõik Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:23:48 1368
97 135 Kõik Mainsoo Rene Flexoil 02:24:05 1367
98 134 Kõik Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:24:14 1366
99 127 Kõik Minski Jan Kulgur Team 1 02:24:28 1365
100 255 Kõik Tuuna Toomas RR Siplased / TARVAS 02:24:32 1364
101 268 Kõik Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:24:42 1363
102 174 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:24:43 1362
103 208 Kõik Lung Marti 02:24:43 1361
104 215 Kõik Tenson Tavo Onninen 02:24:59 1360
105 115 Kõik Teder Feeliks 02:25:07 1359
106 214 Kõik Teearu Paul 02:25:34 1358
107 178 Kõik Kasumets Kait 02:25:40 1357
108 160 Kõik Albri Kalev Onninen 02:25:44 1356
109 272 Kõik Pärsim Rasmus 02:25:51 1355
110 177 Kõik Rehi Arne 02:25:59 1354
111 159 Kõik Müürsep Indrek 02:26:01 1353
112 171 Kõik Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:26:04 1352
113 249 Kõik Arula Raul 02:26:17 1351
114 158 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:26:22 1350
115 238 Kõik Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 02:26:44 1349
116 251 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:26:52 1348
117 80 Kõik Kelk Indrek 02:27:00 1347
118 147 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:27:02 1346
119 200 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:27:04 1345
120 306 Kõik Kruusmann Ahto CCRM TEAM 2 02:27:06 1344
121 123 Kõik Lind Kaspar 02:27:08 1343
122 187 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:27:08 1342
123 146 Kõik Pärn Meelis 02:27:09 1341
124 216 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:27:21 1340
125 506 Kõik Kauk Andre 02:27:27 1339
126 304 Kõik Meringo Joel RedBike Team 3 02:27:27 1338
127 145 Kõik Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 1 02:27:56 1337
128 192 Kõik Rozenbergs Gunars 02:28:20 1336
129 161 Kõik Aas Andres Flexoil 02:28:30 1335
130 283 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:28:38 1334
131 243 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 02:28:47 1333
132 180 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:29:06 1332
133 265 Kõik Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:29:16 1331
134 277 Kõik Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:29:17 1330
135 257 Kõik Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:30:24 1329
136 348 Kõik Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:30:48 1328
137 37 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:31:07 1327
138 270 Kõik Kallaste Tarmo 02:31:27 1326
139 184 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:54 1325
140 179 Kõik Laansalu Priit 02:32:26 1324
141 219 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:32:26 1323
142 256 Kõik Tamm Taago 02:32:37 1322
143 391 Kõik Tuula-Fjodorov Reeda RedBike Team naised 02:32:51 1321
144 223 Kõik Pilliroog Alari 02:33:11 1320
145 162 Kõik Rätsepp Kaido 02:33:27 1319
146 514 Kõik Jürisaar Tauri 02:33:36 1318
147 186 Kõik Kumm Karl-Erik CYCLON 02:33:55 1317
148 156 Kõik Elo Armas 02:34:14 1316
149 194 Kõik Tammemägi Jaak 02:34:29 1315
150 291 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:34:38 1314
151 175 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:34:57 1313
152 457 Kõik Kuuseväli Ahti RedBike Team 02:34:57 1312
153 294 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:34:59 1311
154 193 Kõik Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:35:00 1310
155 224 Kõik Killing Keito 02:35:04 1309
156 253 Kõik Lubi Tiit 02:35:06 1308
157 339 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:35:20 1307
158 246 Kõik Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:35:22 1306
159 239 Kõik Kimmel Robert 02:36:06 1305
160 173 Kõik Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:36:13 1304
161 412 Kõik Käär Tanel 02:36:18 1303
162 231 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:36:23 1302
163 169 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:36:25 1301
164 191 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:36:39 1300
165 329 Kõik Teearu Hans 02:37:02 1299
166 211 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:37:35 1298
167 150 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:37:35 1297
168 308 Kõik Johanson Raimo SK Rakke 02:37:52 1296
169 413 Kõik Kuusik Kevin 02:37:54 1295
170 233 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:37:56 1294
171 152 Kõik Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:38:08 1293
172 167 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:38:11 1292
173 404 Kõik Reis Rasmus 02:38:11 1291
174 218 Kõik Muruoja Mirko 02:38:33 1290
175 395 Kõik Üprus Fred Kulgur Team 2 02:38:33 1289
176 228 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:38:36 1288
177 534 Kõik Kullas Teet 02:38:39 1287
178 188 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:38:46 1286
179 244 Kõik Siska Ivar RedBike Team 4 02:38:50 1285
180 154 Kõik Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:39:03 1284
181 252 Kõik Kiristaja Ailar velo clubbers 02:39:24 1283
182 202 Kõik Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:39:24 1282
183 290 Kõik Oder Rein 02:39:24 1281
184 336 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:29 1280
185 241 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:39:45 1279
186 201 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:55 1278
187 359 Kõik Tsäro Kermo Onninen 02:40:02 1277
188 39 Kõik Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:40:26 1276
189 204 Kõik Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:40:58 1275
190 288 Kõik Lichtfeldt Andro 02:41:20 1274
191 366 Kõik Kütt Ago 02:41:36 1273
192 373 Kõik Tunder Tarmo 02:41:57 1272
193 390 Kõik Vene Sven 02:42:11 1271
194 287 Kõik Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 02:42:13 1270
195 250 Kõik Kruuse Rommi 02:42:20 1269
196 510 Kõik Park Anar 02:42:23 1268
197 367 Kõik Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:42:37 1267
198 89 Kõik Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:42:50 1266
199 344 Kõik Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:43:08 1265
200 182 Kõik Kesküla Urmet RR Siplased / SIMUNA SK 02:43:23 1264
201 189 Kõik Treier Toomas 02:43:36 1263
202 232 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:43:53 1262
203 360 Kõik Morgun Timofei 02:43:56 1261
204 371 Kõik Roio Andres 02:43:57 1260
205 363 Kõik Stalkov Valmer 02:43:58 1259
206 400 Kõik Marja Talis 02:44:02 1258
207 319 Kõik Konsap Ats RR Siplased / SIMUNA SK 02:44:10 1257
208 405 Kõik Mägi Margus 02:44:28 1256
209 409 Kõik Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:44:39 1255
210 266 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:44:45 1254
211 427 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:45:05 1253
212 316 Kõik Mölder Tauno Simuna 02:45:10 1252
213 519 Kõik Mezciems Imants 02:45:13 1251
214 235 Kõik Suokas Heikki 02:45:19 1250
215 259 Kõik Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:45:45 1249
216 310 Kõik Kikkas Riho 02:46:15 1248
217 322 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:46:25 1247
218 295 Kõik Järve Marek 02:46:28 1246
219 227 Kõik Rahu Madis 02:46:29 1245
220 414 Kõik Luts Taavi 02:46:34 1244
221 280 Kõik Kogermann Meelis 02:46:36 1243
222 129 Kõik Danilas Meelis 02:46:45 1242
223 382 Kõik Malva Leila 02:46:50 1241
224 513 Kõik Arro Mihkel 02:46:51 1240
225 229 Kõik Nirgi Siim RR Siplased 02:46:52 1239
226 407 Kõik Tunder Martin 02:47:01 1238
227 258 Kõik Saarep Peeter 02:47:03 1237
228 396 Kõik Eensoo Ardi 02:47:07 1236
229 230 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:47:36 1235
230 260 Kõik Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:47:49 1234
231 346 Kõik Vallik Kenneth 02:48:18 1233
232 385 Kõik Riismann Andres 02:48:47 1232
233 261 Kõik Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:48:53 1231
234 213 Kõik Kuusk Keijo 02:49:33 1230
235 431 Kõik Hommuk Taavi 02:49:34 1229
236 350 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:50:33 1228
237 240 Kõik Volts Ainars 02:50:38 1227
238 430 Kõik Kond Kuido 02:51:20 1226
239 279 Kõik Einmaa Tiit AMBLA SK 02:51:37 1225
240 236 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:52:08 1224
241 421 Kõik Perm Ivar 02:52:17 1223
242 464 Kõik Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:52:56 1222
243 443 Kõik Kallion Kalmer 02:53:37 1221
244 323 Kõik Pauklin Roland 02:53:46 1220
245 515 Kõik Grünberg Kaarel 02:53:57 1219
246 212 Kõik Ernits Ardu 02:54:00 1218
247 326 Kõik Suzi Regina 02:54:00 1217
248 419 Kõik Kelk Margus 02:54:06 1216
249 309 Kõik Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:54:11 1215
250 338 Kõik Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:54:11 1214
251 399 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:54:13 1213
252 520 Kõik Gailitis Janis 02:54:24 1212
253 349 Kõik Lung Helin 02:54:32 1211
254 522 Kõik Shelyakov Kirill 02:54:36 1210
255 245 Kõik Oot Anti Team Amps 02:54:37 1209
256 539 Kõik Pavel Gurskiy mtb school 02:54:37 1208
257 426 Kõik Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:54:56 1207
258 302 Kõik Varik Meelis RedBike Team 4 02:54:58 1206
259 351 Kõik Münt Ainar Onninen II 02:55:20 1205
260 379 Kõik Lääne Jaak 02:56:30 1204
261 447 Kõik Roosild Kristjan 02:56:54 1203
262 343 Kõik Sankman Jüri 02:57:07 1202
263 436 Kõik Palm Veiko 02:57:13 1201
264 267 Kõik Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:57:21 1200
265 499 Kõik Reinoja Rauno 02:57:37 1199
266 532 Kõik Hunt Egon 02:57:45 1198
267 411 Kõik Lääne Siim 02:57:57 1197
268 468 Kõik Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:57:59 1196
269 446 Kõik Gailitis Andis Bro Bro Team 02:58:11 1195
270 509 Kõik Hütt Kristo 02:58:17 1194
271 448 Kõik Tammisaar Erkki 02:58:20 1193
272 387 Kõik Plaado Oliver 02:58:58 1192
273 377 Kõik Soosalu Karen 03:00:38 1191
274 455 Kõik Rooden Märt 03:01:21 1190
275 292 Kõik Laur Mati Danpower 03:02:08 1189
276 460 Kõik Kurusk Rauno 03:02:13 1188
277 432 Kõik Vare Alo 03:02:14 1187
278 321 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:02:22 1186
279 495 Kõik Paosalu Ranno 03:02:43 1185
280 317 Kõik Tamm Erki 03:02:59 1184
281 333 Kõik Kiviste Kauni 03:03:14 1183
282 541 Kõik Pallotedder Taivo Sportland Team 03:03:29 1182
283 521 Kõik Kalnins Kalvis Valmieras velo vieniba 03:03:34 1181
284 461 Kõik Lill Lee-Helen RedBike Team naised 03:03:35 1180
285 507 Kõik Talmet Indrek 03:03:52 1179
286 452 Kõik Jürgenson Rainer 03:03:59 1178
287 332 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:04:01 1177
288 313 Kõik Saag Härmo 03:04:17 1176
289 415 Kõik Vasilev Arseny 03:04:53 1175
290 429 Kõik Reimann Gea RedBike Team naised 03:05:04 1174
291 307 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:05:19 1173
292 458 Kõik Võsu Jaan 03:05:32 1172
293 523 Kõik Issak Indrek 03:05:34 1171
294 453 Kõik Kivipõld Veiko 03:05:39 1170
295 380 Kõik Ristmets Margus 03:05:40 1169
296 325 Kõik Meidla Margus Onninen II 03:05:50 1168
297 320 Kõik Piirsalu Aivo Onninen II 03:06:04 1167
298 524 Kõik Mõts Timmo 03:06:58 1166
299 493 Kõik Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 03:07:49 1165
300 450 Kõik Lillemäe Heikki RedBike Team 3 03:07:54 1164
301 512 Kõik Tiisler Marko 03:08:03 1163
302 451 Kõik Bitter Väino 03:08:06 1162
303 454 Kõik Laidver Aive Team Antsla naiskond 03:08:17 1161
304 424 Kõik Freivald Lauri Sportland Bottecchia Team II 03:08:25 1160
305 347 Kõik Käos Valdo 03:09:11 1159
306 456 Kõik Kõivuste Sander Sangaste Spordiklubi 03:09:47 1158
307 386 Kõik Mängel Margus 03:10:10 1157
308 190 Kõik Saarepuu Asko 03:10:26 1156
309 206 Kõik Kuus Thomas 03:10:26 1155
310 466 Kõik Roosaar Tõnu Onninen II 03:10:40 1154
311 324 Kõik Rait Triin 03:11:16 1153
312 486 Kõik Vunk Mihkel 03:11:39 1152
313 264 Kõik Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 03:11:59 1151
314 341 Kõik Merila Jaanis 03:12:14 1150
315 480 Kõik Oruste Andrus 03:13:42 1149
316 388 Kõik Kelner Antti 03:14:22 1148
317 335 Kõik Hallik Üllar 03:14:41 1147
318 342 Kõik Teearu Karl 03:14:51 1146
319 418 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 03:16:34 1145
320 540 Kõik Liivak Janno 2. Jalaväebrigaad 03:16:35 1144
321 315 Kõik Tiivoja Tiit 03:16:38 1143
322 368 Kõik Reimaa Andrus Flexoil 03:17:06 1142
323 474 Kõik Aasma Erko 03:17:18 1141
324 406 Kõik Ellmann Toomas Enervit 03:19:04 1140
325 328 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:19:19 1139
326 471 Kõik Kütt Andres 03:19:26 1138
327 392 Kõik Paal Peet 03:21:06 1137
328 355 Kõik Kalanepp Romet 03:21:42 1136
329 369 Kõik Meier Tauno 03:21:47 1135
330 345 Kõik Tamkivi Tarmo 03:22:43 1134
331 353 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:23:13 1133
332 530 Kõik Susi Talis 03:25:17 1132
333 393 Kõik Sarri Urmas 03:25:32 1131
334 314 Kõik Jamnes Margus 03:25:58 1130
335 467 Kõik Toomjõe Anu Team Antsla naiskond 03:27:13 1129
336 511 Kõik Koch Rait 03:27:50 1128
337 318 Kõik Tõnts Tanel 03:27:51 1127
338 477 Kõik Kalle Mart 03:27:54 1126
339 482 Kõik Aua Hanno 03:29:25 1125
340 394 Kõik Liiv Madis 03:29:37 1124
341 508 Kõik Peterson Aivar 03:29:52 1123
342 352 Kõik Nool Ivo 03:31:52 1122
343 473 Kõik Jaaku Mati 03:32:26 1121
344 472 Kõik Niggulis Ott 03:32:41 1120
345 370 Kõik Raidma Rauno 03:33:12 1119
346 361 Kõik Ahu Ülo 03:33:25 1118
347 416 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:34:23 1117
348 475 Kõik Medar Jane 03:34:40 1116
349 425 Kõik Suokas Kristina 03:34:55 1115
350 485 Kõik Vavilov Dmitri 03:34:57 1114
351 478 Kõik Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:37:05 1113
352 459 Kõik Kasak Villu 03:38:34 1112
353 528 Kõik Vahejõe Margus 03:38:58 1111
354 476 Kõik Kuik Rene Flexoil 03:39:10 1110
355 481 Kõik Chagall Dan 03:39:25 1109
356 340 Kõik Sokk Janar 03:40:53 1108
357 398 Kõik Allaje Aare 03:43:07 1107
358 490 Kõik Aavasalu Alo Kaurits 03:44:23 1106
359 536 Kõik Reinsmits Alvis Naksies 03:45:04 1105
360 479 Kõik Püvi Peeter 03:46:01 1104
361 525 Kõik Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:46:18 1103
362 529 Kõik Kuljus Kristjan 03:46:48 1102
363 504 Kõik Raudsepp Rannu Kaurits 03:47:23 1101
364 517 Kõik Mõttus Kät BOSCH TEAM 03:47:38 1100
365 220 Kõik Ladva Marek BOSCH TEAM 03:47:39 1099
366 496 Kõik Nurmse Sven 03:48:11 1098
367 500 Kõik Sulg Tarmo 03:49:15 1097
368 533 Kõik Täht Erki 03:49:41 1096
369 434 Kõik Mikk Karin Fun Times Hawaii Cyclon 03:49:46 1095
370 417 Kõik Vaarend Alar 03:54:39 1094
371 437 Kõik Kõrgvee Urmas 03:54:53 1093
372 494 Kõik Haniotti Aivar Shoproller Kose AMK ct 2 03:56:11 1092
373 372 Kõik Järveoja Helje 03:57:28 1091
374 225 Kõik Järveoja Jaanus 03:57:28 1090
375 488 Kõik Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 04:01:28 1089
376 483 Kõik Jürjenberg Kaupo 04:02:04 1088
377 526 Kõik Kotkas Andrea Shoproller Kose AMK ct 04:03:55 1087
378 502 Kõik Rang Joel RedBike Team 4 04:12:05 1086
379 365 Kõik Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 04:18:53 1085
380 403 Kõik Paama Gunnar 04:23:55 1084
381 531 Kõik Palloson Margus 04:23:56 1083
382 492 Kõik Valt Kai 05:08:16 1082
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 24,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Jõeäär Gert 2018 võitja 01:49:33 1507
2 1 Kõik M Laas Martin 01:50:25 1495
3 10 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:51:56 1492
4 8 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:56:41 1477
5 23 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:56:59 1472
6 17 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:57:21 1470
7 9 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:01 1471
8 40 Kõik M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:58:17 1466
9 14 Kõik M Panteleev Andrey 01:58:25 1464
10 32 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:58:42 1462
11 41 Kõik M Ojavere Imre CCRM TEAM 1 01:59:47 1460
12 30 Kõik M Kull Andre CCRM TEAM 1 02:00:08 1458
13 535 Kõik M Kukk Erki VO2 specialised 02:00:41 1456
14 19 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 02:01:25 1454
15 48 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:01:27 1452
16 25 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:01:30 1450
17 59 Kõik M Rosenthal Reiko 02:01:49 1448
18 26 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 02:01:57 1446
19 52 Kõik M Tuisk Priit Team Antsla 02:02:13 1445
20 38 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:02:20 1444
21 42 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:02:26 1443
22 61 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 02:02:51 1442
23 12 Kõik M Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:07 1441
24 107 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:03:29 1440
25 56 Kõik M Pallas Helari 02:03:47 1439
26 33 Kõik M Olle Raul 02:04:13 1438
27 43 Kõik M Všivtsev Vladimir 02:04:32 1437
28 51 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 02:04:40 1436
29 72 Kõik M Kirsipuu Tiit Team Amps 02:04:44 1435
30 55 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:05:19 1434
31 46 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:06:08 1433
32 18 Kõik M Mesi Joosep 02:06:14 1432
33 538 Kõik M Post Ken 02:06:43 1430
34 53 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:06:47 1429
35 44 Kõik M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:07:14 1428
36 68 Kõik M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:07:27 1427
37 35 Kõik M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:07:30 1426
38 126 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:08:05 1425
39 70 Kõik M Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:08:14 1424
40 65 Kõik M Järvloo Priit Astro Baltics 02:08:43 1423
41 63 Kõik M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:08:47 1422
42 73 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:08:55 1421
43 88 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:09:20 1420
44 31 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:10:00 1419
45 116 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:10:15 1418
46 155 Kõik M Leer Janek CCRM TEAM 2 02:11:35 1417
47 92 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:11:39 1416
48 118 Kõik M Himma Markus 02:11:40 1415
49 81 Kõik M Kallari Taimar Astro Baltics 02:11:53 1414
50 49 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:12:42 1413
51 120 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:12:50 1412
52 77 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:13:10 1411
53 102 Kõik M Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:13:25 1410
54 128 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:13:45 1409
55 90 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:13:58 1408
56 97 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 02:14:04 1407
57 84 Kõik M Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 02:14:16 1406
58 69 Kõik M Sala Alar Onninen 02:14:43 1404
59 78 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 02:14:58 1403
60 85 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:15:25 1402
61 60 Kõik M Kasekamp Andrus 02:15:56 1401
62 143 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:16:50 1400
63 45 Kõik M Otsus Erki 02:17:04 1399
64 62 Kõik M Pungar Rainer CYCLON 02:17:16 1398
65 111 Kõik M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:17:32 1397
66 221 Kõik M Nõgel Tõnis 02:18:02 1396
67 196 Kõik M Sügis Harri Spordipartner 02:18:15 1395
68 104 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:18:24 1394
69 67 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:18:51 1393
70 148 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:18:57 1392
71 537 Kõik M Reinsmits Matiiss 02:18:57 1391
72 168 Kõik M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:19:00 1390
73 83 Kõik M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:19:28 1389
74 96 Kõik M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:19:30 1388
75 163 Kõik M Pajus Rene Rae Rattaklubi I 02:19:32 1387
76 198 Kõik M Koik Kristjan 02:19:49 1386
77 87 Kõik M Lepp Ragnar 02:20:09 1385
78 110 Kõik M Sepp Tõnis 02:21:30 1384
79 278 Kõik M Lill Oliver RedBike Team 2 02:22:01 1383
80 149 Kõik M Teder Rinaldo 02:22:12 1382
81 94 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:22:54 1381
82 153 Kõik M Eelma Tõnu 02:22:54 1380
83 516 Kõik M Kurvits Erko 02:23:06 1378
84 140 Kõik M Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:23:13 1376
85 185 Kõik M Randpõld Priit 02:23:13 1375
86 501 Kõik M Johanson Sergei RedBike Team 3 02:23:14 1374
87 108 Kõik M Veiler Siim 02:23:15 1373
88 402 Kõik M Suluste Jüri 02:23:17 1372
89 195 Kõik M Alaväli Ülari 02:23:31 1371
90 93 Kõik M Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:23:44 1370
91 165 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:23:48 1369
92 217 Kõik M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:23:48 1368
93 135 Kõik M Mainsoo Rene Flexoil 02:24:05 1367
94 134 Kõik M Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:24:14 1366
95 127 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 1 02:24:28 1365
96 255 Kõik M Tuuna Toomas RR Siplased / TARVAS 02:24:32 1364
97 268 Kõik M Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:24:42 1363
98 174 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:24:43 1362
99 208 Kõik M Lung Marti 02:24:43 1361
100 215 Kõik M Tenson Tavo Onninen 02:24:59 1360
101 115 Kõik M Teder Feeliks 02:25:07 1359
102 214 Kõik M Teearu Paul 02:25:34 1358
103 178 Kõik M Kasumets Kait 02:25:40 1357
104 160 Kõik M Albri Kalev Onninen 02:25:44 1356
105 272 Kõik M Pärsim Rasmus 02:25:51 1355
106 177 Kõik M Rehi Arne 02:25:59 1354
107 159 Kõik M Müürsep Indrek 02:26:01 1353
108 171 Kõik M Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:26:04 1352
109 249 Kõik M Arula Raul 02:26:17 1351
110 158 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:26:22 1350
111 238 Kõik M Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 02:26:44 1349
112 251 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:26:52 1348
113 80 Kõik M Kelk Indrek 02:27:00 1347
114 147 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:27:02 1346
115 200 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:27:04 1345
116 306 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM TEAM 2 02:27:06 1344
117 123 Kõik M Lind Kaspar 02:27:08 1343
118 187 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:27:08 1342
119 146 Kõik M Pärn Meelis 02:27:09 1341
120 216 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:27:21 1340
121 506 Kõik M Kauk Andre 02:27:27 1339
122 304 Kõik M Meringo Joel RedBike Team 3 02:27:27 1338
123 145 Kõik M Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 1 02:27:56 1337
124 192 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:28:20 1336
125 161 Kõik M Aas Andres Flexoil 02:28:30 1335
126 283 Kõik M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:28:38 1334
127 243 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 02:28:47 1333
128 180 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:29:06 1332
129 277 Kõik M Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:29:17 1330
130 257 Kõik M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:30:24 1329
131 348 Kõik M Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:30:48 1328
132 37 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:31:07 1327
133 270 Kõik M Kallaste Tarmo 02:31:27 1326
134 184 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:54 1325
135 179 Kõik M Laansalu Priit 02:32:26 1324
136 219 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:32:26 1323
137 256 Kõik M Tamm Taago 02:32:37 1322
138 223 Kõik M Pilliroog Alari 02:33:11 1320
139 162 Kõik M Rätsepp Kaido 02:33:27 1319
140 514 Kõik M Jürisaar Tauri 02:33:36 1318
141 186 Kõik M Kumm Karl-Erik CYCLON 02:33:55 1317
142 156 Kõik M Elo Armas 02:34:14 1316
143 194 Kõik M Tammemägi Jaak 02:34:29 1315
144 291 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:34:38 1314
145 175 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:34:57 1313
146 457 Kõik M Kuuseväli Ahti RedBike Team 02:34:57 1312
147 294 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:34:59 1311
148 193 Kõik M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:35:00 1310
149 224 Kõik M Killing Keito 02:35:04 1309
150 253 Kõik M Lubi Tiit 02:35:06 1308
151 339 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:35:20 1307
152 246 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:35:22 1306
153 239 Kõik M Kimmel Robert 02:36:06 1305
154 173 Kõik M Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:36:13 1304
155 412 Kõik M Käär Tanel 02:36:18 1303
156 231 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:36:23 1302
157 169 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:36:25 1301
158 191 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:36:39 1300
159 329 Kõik M Teearu Hans 02:37:02 1299
160 150 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:37:35 1297
161 308 Kõik M Johanson Raimo SK Rakke 02:37:52 1296
162 413 Kõik M Kuusik Kevin 02:37:54 1295
163 152 Kõik M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:38:08 1293
164 167 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:38:11 1292
165 404 Kõik M Reis Rasmus 02:38:11 1291
166 218 Kõik M Muruoja Mirko 02:38:33 1290
167 395 Kõik M Üprus Fred Kulgur Team 2 02:38:33 1289
168 228 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:38:36 1288
169 534 Kõik M Kullas Teet 02:38:39 1287
170 188 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:38:46 1286
171 244 Kõik M Siska Ivar RedBike Team 4 02:38:50 1285
172 154 Kõik M Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:39:03 1284
173 252 Kõik M Kiristaja Ailar velo clubbers 02:39:24 1283
174 202 Kõik M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:39:24 1282
175 290 Kõik M Oder Rein 02:39:24 1281
176 336 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:29 1280
177 241 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:39:45 1279
178 201 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:55 1278
179 359 Kõik M Tsäro Kermo Onninen 02:40:02 1277
180 39 Kõik M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:40:26 1276
181 204 Kõik M Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:40:58 1275
182 288 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:41:20 1274
183 366 Kõik M Kütt Ago 02:41:36 1273
184 373 Kõik M Tunder Tarmo 02:41:57 1272
185 390 Kõik M Vene Sven 02:42:11 1271
186 287 Kõik M Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 02:42:13 1270
187 250 Kõik M Kruuse Rommi 02:42:20 1269
188 510 Kõik M Park Anar 02:42:23 1268
189 89 Kõik M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:42:50 1266
190 344 Kõik M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:43:08 1265
191 182 Kõik M Kesküla Urmet RR Siplased / SIMUNA SK 02:43:23 1264
192 189 Kõik M Treier Toomas 02:43:36 1263
193 232 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:43:53 1262
194 360 Kõik M Morgun Timofei 02:43:56 1261
195 371 Kõik M Roio Andres 02:43:57 1260
196 363 Kõik M Stalkov Valmer 02:43:58 1259
197 400 Kõik M Marja Talis 02:44:02 1258
198 319 Kõik M Konsap Ats RR Siplased / SIMUNA SK 02:44:10 1257
199 405 Kõik M Mägi Margus 02:44:28 1256
200 409 Kõik M Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:44:39 1255
201 266 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:44:45 1254
202 427 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:45:05 1253
203 316 Kõik M Mölder Tauno Simuna 02:45:10 1252
204 519 Kõik M Mezciems Imants 02:45:13 1251
205 235 Kõik M Suokas Heikki 02:45:19 1250
206 259 Kõik M Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:45:45 1249
207 310 Kõik M Kikkas Riho 02:46:15 1248
208 322 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:46:25 1247
209 295 Kõik M Järve Marek 02:46:28 1246
210 227 Kõik M Rahu Madis 02:46:29 1245
211 414 Kõik M Luts Taavi 02:46:34 1244
212 280 Kõik M Kogermann Meelis 02:46:36 1243
213 129 Kõik M Danilas Meelis 02:46:45 1242
214 513 Kõik M Arro Mihkel 02:46:51 1240
215 229 Kõik M Nirgi Siim RR Siplased 02:46:52 1239
216 407 Kõik M Tunder Martin 02:47:01 1238
217 258 Kõik M Saarep Peeter 02:47:03 1237
218 396 Kõik M Eensoo Ardi 02:47:07 1236
219 230 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:47:36 1235
220 260 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:47:49 1234
221 346 Kõik M Vallik Kenneth 02:48:18 1233
222 385 Kõik M Riismann Andres 02:48:47 1232
223 261 Kõik M Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:48:53 1231
224 213 Kõik M Kuusk Keijo 02:49:33 1230
225 431 Kõik M Hommuk Taavi 02:49:34 1229
226 240 Kõik M Volts Ainars 02:50:38 1227
227 430 Kõik M Kond Kuido 02:51:20 1226
228 279 Kõik M Einmaa Tiit AMBLA SK 02:51:37 1225
229 236 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:52:08 1224
230 421 Kõik M Perm Ivar 02:52:17 1223
231 464 Kõik M Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:52:56 1222
232 443 Kõik M Kallion Kalmer 02:53:37 1221
233 323 Kõik M Pauklin Roland 02:53:46 1220
234 515 Kõik M Grünberg Kaarel 02:53:57 1219
235 212 Kõik M Ernits Ardu 02:54:00 1218
236 419 Kõik M Kelk Margus 02:54:06 1216
237 309 Kõik M Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:54:11 1215
238 338 Kõik M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:54:11 1214
239 399 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:54:13 1213
240 520 Kõik M Gailitis Janis 02:54:24 1212
241 522 Kõik M Shelyakov Kirill 02:54:36 1210
242 245 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:54:37 1209
243 539 Kõik M Pavel Gurskiy mtb school 02:54:37 1208
244 302 Kõik M Varik Meelis RedBike Team 4 02:54:58 1206
245 351 Kõik M Münt Ainar Onninen II 02:55:20 1205
246 379 Kõik M Lääne Jaak 02:56:30 1204
247 447 Kõik M Roosild Kristjan 02:56:54 1203
248 343 Kõik M Sankman Jüri 02:57:07 1202
249 436 Kõik M Palm Veiko 02:57:13 1201
250 267 Kõik M Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:57:21 1200
251 499 Kõik M Reinoja Rauno 02:57:37 1199
252 532 Kõik M Hunt Egon 02:57:45 1198
253 411 Kõik M Lääne Siim 02:57:57 1197
254 468 Kõik M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:57:59 1196
255 446 Kõik M Gailitis Andis Bro Bro Team 02:58:11 1195
256 509 Kõik M Hütt Kristo 02:58:17 1194
257 448 Kõik M Tammisaar Erkki 02:58:20 1193
258 387 Kõik M Plaado Oliver 02:58:58 1192
259 377 Kõik M Soosalu Karen 03:00:38 1191
260 455 Kõik M Rooden Märt 03:01:21 1190
261 292 Kõik M Laur Mati Danpower 03:02:08 1189
262 460 Kõik M Kurusk Rauno 03:02:13 1188
263 432 Kõik M Vare Alo 03:02:14 1187
264 495 Kõik M Paosalu Ranno 03:02:43 1185
265 317 Kõik M Tamm Erki 03:02:59 1184
266 333 Kõik M Kiviste Kauni 03:03:14 1183
267 541 Kõik M Pallotedder Taivo Sportland Team 03:03:29 1182
268 521 Kõik M Kalnins Kalvis Valmieras velo vieniba 03:03:34 1181
269 507 Kõik M Talmet Indrek 03:03:52 1179
270 452 Kõik M Jürgenson Rainer 03:03:59 1178
271 332 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:04:01 1177
272 313 Kõik M Saag Härmo 03:04:17 1176
273 415 Kõik M Vasilev Arseny 03:04:53 1175
274 458 Kõik M Võsu Jaan 03:05:32 1172
275 523 Kõik M Issak Indrek 03:05:34 1171
276 453 Kõik M Kivipõld Veiko 03:05:39 1170
277 380 Kõik M Ristmets Margus 03:05:40 1169
278 325 Kõik M Meidla Margus Onninen II 03:05:50 1168
279 320 Kõik M Piirsalu Aivo Onninen II 03:06:04 1167
280 524 Kõik M Mõts Timmo 03:06:58 1166
281 493 Kõik M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 03:07:49 1165
282 450 Kõik M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 03:07:54 1164
283 512 Kõik M Tiisler Marko 03:08:03 1163
284 451 Kõik M Bitter Väino 03:08:06 1162
285 424 Kõik M Freivald Lauri Sportland Bottecchia Team II 03:08:25 1160
286 347 Kõik M Käos Valdo 03:09:11 1159
287 456 Kõik M Kõivuste Sander Sangaste Spordiklubi 03:09:47 1158
288 386 Kõik M Mängel Margus 03:10:10 1157
289 190 Kõik M Saarepuu Asko 03:10:26 1156
290 206 Kõik M Kuus Thomas 03:10:26 1155
291 466 Kõik M Roosaar Tõnu Onninen II 03:10:40 1154
292 486 Kõik M Vunk Mihkel 03:11:39 1152
293 264 Kõik M Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 03:11:59 1151
294 341 Kõik M Merila Jaanis 03:12:14 1150
295 480 Kõik M Oruste Andrus 03:13:42 1149
296 388 Kõik M Kelner Antti 03:14:22 1148
297 335 Kõik M Hallik Üllar 03:14:41 1147
298 342 Kõik M Teearu Karl 03:14:51 1146
299 418 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 03:16:34 1145
300 540 Kõik M Liivak Janno 2. Jalaväebrigaad 03:16:35 1144
301 315 Kõik M Tiivoja Tiit 03:16:38 1143
302 368 Kõik M Reimaa Andrus Flexoil 03:17:06 1142
303 474 Kõik M Aasma Erko 03:17:18 1141
304 406 Kõik M Ellmann Toomas Enervit 03:19:04 1140
305 328 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:19:19 1139
306 471 Kõik M Kütt Andres 03:19:26 1138
307 392 Kõik M Paal Peet 03:21:06 1137
308 355 Kõik M Kalanepp Romet 03:21:42 1136
309 369 Kõik M Meier Tauno 03:21:47 1135
310 345 Kõik M Tamkivi Tarmo 03:22:43 1134
311 353 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:23:13 1133
312 530 Kõik M Susi Talis 03:25:17 1132
313 393 Kõik M Sarri Urmas 03:25:32 1131
314 314 Kõik M Jamnes Margus 03:25:58 1130
315 511 Kõik M Koch Rait 03:27:50 1128
316 318 Kõik M Tõnts Tanel 03:27:51 1127
317 477 Kõik M Kalle Mart 03:27:54 1126
318 482 Kõik M Aua Hanno 03:29:25 1125
319 394 Kõik M Liiv Madis 03:29:37 1124
320 508 Kõik M Peterson Aivar 03:29:52 1123
321 352 Kõik M Nool Ivo 03:31:52 1122
322 473 Kõik M Jaaku Mati 03:32:26 1121
323 472 Kõik M Niggulis Ott 03:32:41 1120
324 370 Kõik M Raidma Rauno 03:33:12 1119
325 361 Kõik M Ahu Ülo 03:33:25 1118
326 416 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:34:23 1117
327 485 Kõik M Vavilov Dmitri 03:34:57 1114
328 478 Kõik M Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:37:05 1113
329 459 Kõik M Kasak Villu 03:38:34 1112
330 528 Kõik M Vahejõe Margus 03:38:58 1111
331 476 Kõik M Kuik Rene Flexoil 03:39:10 1110
332 481 Kõik M Chagall Dan 03:39:25 1109
333 340 Kõik M Sokk Janar 03:40:53 1108
334 398 Kõik M Allaje Aare 03:43:07 1107
335 490 Kõik M Aavasalu Alo Kaurits 03:44:23 1106
336 536 Kõik M Reinsmits Alvis Naksies 03:45:04 1105
337 479 Kõik M Püvi Peeter 03:46:01 1104
338 525 Kõik M Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:46:18 1103
339 529 Kõik M Kuljus Kristjan 03:46:48 1102
340 504 Kõik M Raudsepp Rannu Kaurits 03:47:23 1101
341 220 Kõik M Ladva Marek BOSCH TEAM 03:47:39 1099
342 496 Kõik M Nurmse Sven 03:48:11 1098
343 500 Kõik M Sulg Tarmo 03:49:15 1097
344 533 Kõik M Täht Erki 03:49:41 1096
345 417 Kõik M Vaarend Alar 03:54:39 1094
346 437 Kõik M Kõrgvee Urmas 03:54:53 1093
347 494 Kõik M Haniotti Aivar Shoproller Kose AMK ct 2 03:56:11 1092
348 225 Kõik M Järveoja Jaanus 03:57:28 1090
349 483 Kõik M Jürjenberg Kaupo 04:02:04 1088
350 526 Kõik M Kotkas Andrea Shoproller Kose AMK ct 04:03:55 1087
351 502 Kõik M Rang Joel RedBike Team 4 04:12:05 1086
352 365 Kõik M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 04:18:53 1085
353 403 Kõik M Paama Gunnar 04:23:55 1084
354 531 Kõik M Palloson Margus 04:23:56 1083
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 24,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M Jõeäär Gert 2018 võitja 01:49:33 1507
2 1 M Laas Martin 01:50:25 1495
3 10 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:51:56 1492
4 8 M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:56:41 1477
5 23 M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:56:59 1472
6 9 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:01 1471
7 40 M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:58:17 1466
8 14 M Panteleev Andrey 01:58:25 1464
9 32 M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:58:42 1462
10 41 M Ojavere Imre CCRM TEAM 1 01:59:47 1460
11 19 M Randma Kristjan Astro Baltics 02:01:25 1454
12 25 M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:01:30 1450
13 59 M Rosenthal Reiko 02:01:49 1448
14 26 M Pilv Armin Team Antsla 02:01:57 1446
15 52 M Tuisk Priit Team Antsla 02:02:13 1445
16 61 M Raag Kaupo velo clubbers 02:02:51 1442
17 107 M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:03:29 1440
18 51 M Alvela Jaan VELOPLUS 02:04:40 1436
19 55 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:05:19 1434
20 18 M Mesi Joosep 02:06:14 1432
21 44 M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:07:14 1428
22 68 M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:07:27 1427
23 35 M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:07:30 1426
24 126 M Kušnir Aleksei ABB 02:08:05 1425
25 65 M Järvloo Priit Astro Baltics 02:08:43 1423
26 63 M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:08:47 1422
27 31 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:10:00 1419
28 118 M Himma Markus 02:11:40 1415
29 69 M Sala Alar Onninen 02:14:43 1404
30 45 M Otsus Erki 02:17:04 1399
31 111 M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:17:32 1397
32 221 M Nõgel Tõnis 02:18:02 1396
33 148 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:18:57 1392
34 537 M Reinsmits Matiiss 02:18:57 1391
35 168 M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:19:00 1390
36 83 M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:19:28 1389
37 96 M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:19:30 1388
38 198 M Koik Kristjan 02:19:49 1386
39 87 M Lepp Ragnar 02:20:09 1385
40 278 M Lill Oliver RedBike Team 2 02:22:01 1383
41 94 M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:22:54 1381
42 516 M Kurvits Erko 02:23:06 1378
43 501 M Johanson Sergei RedBike Team 3 02:23:14 1374
44 108 M Veiler Siim 02:23:15 1373
45 195 M Alaväli Ülari 02:23:31 1371
46 165 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:23:48 1369
47 217 M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:23:48 1368
48 174 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:24:43 1362
49 208 M Lung Marti 02:24:43 1361
50 115 M Teder Feeliks 02:25:07 1359
51 214 M Teearu Paul 02:25:34 1358
52 272 M Pärsim Rasmus 02:25:51 1355
53 159 M Müürsep Indrek 02:26:01 1353
54 147 M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:27:02 1346
55 187 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:27:08 1342
56 216 M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:27:21 1340
57 506 M Kauk Andre 02:27:27 1339
58 145 M Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 1 02:27:56 1337
59 283 M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:28:38 1334
60 257 M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:30:24 1329
61 37 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:31:07 1327
62 184 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:54 1325
63 256 M Tamm Taago 02:32:37 1322
64 186 M Kumm Karl-Erik CYCLON 02:33:55 1317
65 291 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:34:38 1314
66 294 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:34:59 1311
67 193 M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:35:00 1310
68 224 M Killing Keito 02:35:04 1309
69 253 M Lubi Tiit 02:35:06 1308
70 412 M Käär Tanel 02:36:18 1303
71 231 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:36:23 1302
72 169 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:36:25 1301
73 329 M Teearu Hans 02:37:02 1299
74 150 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:37:35 1297
75 308 M Johanson Raimo SK Rakke 02:37:52 1296
76 413 M Kuusik Kevin 02:37:54 1295
77 152 M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:38:08 1293
78 404 M Reis Rasmus 02:38:11 1291
79 218 M Muruoja Mirko 02:38:33 1290
80 202 M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:39:24 1282
81 39 M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:40:26 1276
82 366 M Kütt Ago 02:41:36 1273
83 373 M Tunder Tarmo 02:41:57 1272
84 510 M Park Anar 02:42:23 1268
85 344 M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:43:08 1265
86 182 M Kesküla Urmet RR Siplased / SIMUNA SK 02:43:23 1264
87 232 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:43:53 1262
88 371 M Roio Andres 02:43:57 1260
89 400 M Marja Talis 02:44:02 1258
90 319 M Konsap Ats RR Siplased / SIMUNA SK 02:44:10 1257
91 316 M Mölder Tauno Simuna 02:45:10 1252
92 519 M Mezciems Imants 02:45:13 1251
93 259 M Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:45:45 1249
94 513 M Arro Mihkel 02:46:51 1240
95 229 M Nirgi Siim RR Siplased 02:46:52 1239
96 407 M Tunder Martin 02:47:01 1238
97 230 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:47:36 1235
98 346 M Vallik Kenneth 02:48:18 1233
99 213 M Kuusk Keijo 02:49:33 1230
100 431 M Hommuk Taavi 02:49:34 1229
101 323 M Pauklin Roland 02:53:46 1220
102 515 M Grünberg Kaarel 02:53:57 1219
103 338 M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:54:11 1214
104 520 M Gailitis Janis 02:54:24 1212
105 539 M Pavel Gurskiy mtb school 02:54:37 1208
106 351 M Münt Ainar Onninen II 02:55:20 1205
107 379 M Lääne Jaak 02:56:30 1204
108 447 M Roosild Kristjan 02:56:54 1203
109 343 M Sankman Jüri 02:57:07 1202
110 436 M Palm Veiko 02:57:13 1201
111 499 M Reinoja Rauno 02:57:37 1199
112 411 M Lääne Siim 02:57:57 1197
113 468 M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:57:59 1196
114 446 M Gailitis Andis Bro Bro Team 02:58:11 1195
115 509 M Hütt Kristo 02:58:17 1194
116 387 M Plaado Oliver 02:58:58 1192
117 460 M Kurusk Rauno 03:02:13 1188
118 333 M Kiviste Kauni 03:03:14 1183
119 521 M Kalnins Kalvis Valmieras velo vieniba 03:03:34 1181
120 507 M Talmet Indrek 03:03:52 1179
121 415 M Vasilev Arseny 03:04:53 1175
122 523 M Issak Indrek 03:05:34 1171
123 320 M Piirsalu Aivo Onninen II 03:06:04 1167
124 524 M Mõts Timmo 03:06:58 1166
125 493 M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 03:07:49 1165
126 450 M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 03:07:54 1164
127 424 M Freivald Lauri Sportland Bottecchia Team II 03:08:25 1160
128 456 M Kõivuste Sander Sangaste Spordiklubi 03:09:47 1158
129 190 M Saarepuu Asko 03:10:26 1156
130 206 M Kuus Thomas 03:10:26 1155
131 486 M Vunk Mihkel 03:11:39 1152
132 264 M Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 03:11:59 1151
133 388 M Kelner Antti 03:14:22 1148
134 418 M Savolainen Heikki Flexoil 03:16:34 1145
135 540 M Liivak Janno 2. Jalaväebrigaad 03:16:35 1144
136 406 M Ellmann Toomas Enervit 03:19:04 1140
137 355 M Kalanepp Romet 03:21:42 1136
138 369 M Meier Tauno 03:21:47 1135
139 353 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:23:13 1133
140 530 M Susi Talis 03:25:17 1132
141 477 M Kalle Mart 03:27:54 1126
142 508 M Peterson Aivar 03:29:52 1123
143 352 M Nool Ivo 03:31:52 1122
144 472 M Niggulis Ott 03:32:41 1120
145 370 M Raidma Rauno 03:33:12 1119
146 416 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:34:23 1117
147 485 M Vavilov Dmitri 03:34:57 1114
148 476 M Kuik Rene Flexoil 03:39:10 1110
149 490 M Aavasalu Alo Kaurits 03:44:23 1106
150 529 M Kuljus Kristjan 03:46:48 1102
151 504 M Raudsepp Rannu Kaurits 03:47:23 1101
152 496 M Nurmse Sven 03:48:11 1098
153 494 M Haniotti Aivar Shoproller Kose AMK ct 2 03:56:11 1092
154 483 M Jürjenberg Kaupo 04:02:04 1088
155 365 M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 04:18:53 1085
156 403 M Paama Gunnar 04:23:55 1084
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 21,97 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 30 M40 Kull Andre CCRM TEAM 1 02:00:08 1458
2 48 M40 Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:01:27 1452
3 38 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:02:20 1444
4 42 M40 Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:02:26 1443
5 12 M40 Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:07 1441
6 56 M40 Pallas Helari 02:03:47 1439
7 43 M40 Všivtsev Vladimir 02:04:32 1437
8 72 M40 Kirsipuu Tiit Team Amps 02:04:44 1435
9 46 M40 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:06:08 1433
10 73 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:08:55 1421
11 116 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:10:15 1418
12 155 M40 Leer Janek CCRM TEAM 2 02:11:35 1417
13 92 M40 Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:11:39 1416
14 49 M40 Tamkõrv Helmet Team Amps 02:12:42 1413
15 128 M40 Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:13:45 1409
16 143 M40 Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:16:50 1400
17 62 M40 Pungar Rainer CYCLON 02:17:16 1398
18 163 M40 Pajus Rene Rae Rattaklubi I 02:19:32 1387
19 110 M40 Sepp Tõnis 02:21:30 1384
20 149 M40 Teder Rinaldo 02:22:12 1382
21 93 M40 Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:23:44 1370
22 135 M40 Mainsoo Rene Flexoil 02:24:05 1367
23 134 M40 Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:24:14 1366
24 268 M40 Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:24:42 1363
25 215 M40 Tenson Tavo Onninen 02:24:59 1360
26 178 M40 Kasumets Kait 02:25:40 1357
27 160 M40 Albri Kalev Onninen 02:25:44 1356
28 171 M40 Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:26:04 1352
29 251 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:26:52 1348
30 123 M40 Lind Kaspar 02:27:08 1343
31 304 M40 Meringo Joel RedBike Team 3 02:27:27 1338
32 161 M40 Aas Andres Flexoil 02:28:30 1335
33 277 M40 Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:29:17 1330
34 348 M40 Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:30:48 1328
35 219 M40 Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:32:26 1323
36 162 M40 Rätsepp Kaido 02:33:27 1319
37 175 M40 Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:34:57 1313
38 339 M40 Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:35:20 1307
39 246 M40 Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:35:22 1306
40 191 M40 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:36:39 1300
41 167 M40 Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:38:11 1292
42 244 M40 Siska Ivar RedBike Team 4 02:38:50 1285
43 154 M40 Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:39:03 1284
44 252 M40 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:39:24 1283
45 201 M40 Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:55 1278
46 359 M40 Tsäro Kermo Onninen 02:40:02 1277
47 250 M40 Kruuse Rommi 02:42:20 1269
48 89 M40 Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:42:50 1266
49 360 M40 Morgun Timofei 02:43:56 1261
50 427 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:45:05 1253
51 235 M40 Suokas Heikki 02:45:19 1250
52 310 M40 Kikkas Riho 02:46:15 1248
53 280 M40 Kogermann Meelis 02:46:36 1243
54 279 M40 Einmaa Tiit AMBLA SK 02:51:37 1225
55 464 M40 Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 02:52:56 1222
56 309 M40 Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:54:11 1215
57 522 M40 Shelyakov Kirill 02:54:36 1210
58 532 M40 Hunt Egon 02:57:45 1198
59 448 M40 Tammisaar Erkki 02:58:20 1193
60 455 M40 Rooden Märt 03:01:21 1190
61 432 M40 Vare Alo 03:02:14 1187
62 495 M40 Paosalu Ranno 03:02:43 1185
63 541 M40 Pallotedder Taivo Sportland Team 03:03:29 1182
64 313 M40 Saag Härmo 03:04:17 1176
65 453 M40 Kivipõld Veiko 03:05:39 1170
66 466 M40 Roosaar Tõnu Onninen II 03:10:40 1154
67 474 M40 Aasma Erko 03:17:18 1141
68 471 M40 Kütt Andres 03:19:26 1138
69 314 M40 Jamnes Margus 03:25:58 1130
70 511 M40 Koch Rait 03:27:50 1128
71 318 M40 Tõnts Tanel 03:27:51 1127
72 482 M40 Aua Hanno 03:29:25 1125
73 394 M40 Liiv Madis 03:29:37 1124
74 478 M40 Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:37:05 1113
75 528 M40 Vahejõe Margus 03:38:58 1111
76 481 M40 Chagall Dan 03:39:25 1109
77 340 M40 Sokk Janar 03:40:53 1108
78 536 M40 Reinsmits Alvis Naksies 03:45:04 1105
79 479 M40 Püvi Peeter 03:46:01 1104
80 525 M40 Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:46:18 1103
81 500 M40 Sulg Tarmo 03:49:15 1097
82 437 M40 Kõrgvee Urmas 03:54:53 1093
83 502 M40 Rang Joel RedBike Team 4 04:12:05 1086
84 531 M40 Palloson Margus 04:23:56 1083
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 22,50 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 M50 Neemela Tarmo Team Amps 01:57:21 1470
2 33 M50 Olle Raul 02:04:13 1438
3 53 M50 Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:06:47 1429
4 88 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:09:20 1420
5 81 M50 Kallari Taimar Astro Baltics 02:11:53 1414
6 102 M50 Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:13:25 1410
7 90 M50 Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:13:58 1408
8 97 M50 Sild Ivo Haaslava MTB 02:14:04 1407
9 185 M50 Randpõld Priit 02:23:13 1375
10 177 M50 Rehi Arne 02:25:59 1354
11 158 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:26:22 1350
12 238 M50 Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 02:26:44 1349
13 80 M50 Kelk Indrek 02:27:00 1347
14 200 M50 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:27:04 1345
15 179 M50 Laansalu Priit 02:32:26 1324
16 194 M50 Tammemägi Jaak 02:34:29 1315
17 173 M50 Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:36:13 1304
18 395 M50 Üprus Fred Kulgur Team 2 02:38:33 1289
19 228 M50 Kotov Raul velo clubbers 02:38:36 1288
20 390 M50 Vene Sven 02:42:11 1271
21 363 M50 Stalkov Valmer 02:43:58 1259
22 409 M50 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:44:39 1255
23 322 M50 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:46:25 1247
24 414 M50 Luts Taavi 02:46:34 1244
25 129 M50 Danilas Meelis 02:46:45 1242
26 240 M50 Volts Ainars 02:50:38 1227
27 421 M50 Perm Ivar 02:52:17 1223
28 419 M50 Kelk Margus 02:54:06 1216
29 332 M50 Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:04:01 1177
30 458 M50 Võsu Jaan 03:05:32 1172
31 380 M50 Ristmets Margus 03:05:40 1169
32 512 M50 Tiisler Marko 03:08:03 1163
33 451 M50 Bitter Väino 03:08:06 1162
34 345 M50 Tamkivi Tarmo 03:22:43 1134
35 459 M50 Kasak Villu 03:38:34 1112
36 533 M50 Täht Erki 03:49:41 1096
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 20,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:06:32 1431
2 86 Kõik N Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:14:26 1405
3 274 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:23:05 1379
4 137 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:10 1377
5 265 Kõik N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:29:16 1331
6 391 Kõik N Tuula-Fjodorov Reeda RedBike Team naised 02:32:51 1321
7 211 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:37:35 1298
8 233 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:37:56 1294
9 367 Kõik N Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:42:37 1267
10 382 Kõik N Malva Leila 02:46:50 1241
11 350 Kõik N Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:50:33 1228
12 326 Kõik N Suzi Regina 02:54:00 1217
13 349 Kõik N Lung Helin 02:54:32 1211
14 426 Kõik N Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:54:56 1207
15 321 Kõik N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:02:22 1186
16 461 Kõik N Lill Lee-Helen RedBike Team naised 03:03:35 1180
17 429 Kõik N Reimann Gea RedBike Team naised 03:05:04 1174
18 307 Kõik N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:05:19 1173
19 454 Kõik N Laidver Aive Team Antsla naiskond 03:08:17 1161
20 324 Kõik N Rait Triin 03:11:16 1153
21 467 Kõik N Toomjõe Anu Team Antsla naiskond 03:27:13 1129
22 475 Kõik N Medar Jane 03:34:40 1116
23 425 Kõik N Suokas Kristina 03:34:55 1115
24 517 Kõik N Mõttus Kät BOSCH TEAM 03:47:38 1100
25 434 Kõik N Mikk Karin Fun Times Hawaii Cyclon 03:49:46 1095
26 372 Kõik N Järveoja Helje 03:57:28 1091
27 488 Kõik N Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 04:01:28 1089
28 492 Kõik N Valt Kai 05:08:16 1082
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 20,86 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:06:32 1431
2 86 N Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:14:26 1405
3 265 N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:29:16 1331
4 349 N Lung Helin 02:54:32 1211
5 426 N Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:54:56 1207
6 307 N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:05:19 1173
7 488 N Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 04:01:28 1089
8 492 N Valt Kai 05:08:16 1082
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 21,87 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 535 M45 Kukk Erki VO2 specialised 02:00:41 1456
2 70 M45 Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:08:14 1424
3 120 M45 Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:12:50 1412
4 84 M45 Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 02:14:16 1406
5 78 M45 Rätsep Ain Spordipartner 02:14:58 1403
6 85 M45 Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:15:25 1402
7 60 M45 Kasekamp Andrus 02:15:56 1401
8 104 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:18:24 1394
9 67 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:18:51 1393
10 153 M45 Eelma Tõnu 02:22:54 1380
11 140 M45 Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:23:13 1376
12 127 M45 Minski Jan Kulgur Team 1 02:24:28 1365
13 306 M45 Kruusmann Ahto CCRM TEAM 2 02:27:06 1344
14 146 M45 Pärn Meelis 02:27:09 1341
15 243 M45 Bergvald Gunnar Spordipartner 02:28:47 1333
16 270 M45 Kallaste Tarmo 02:31:27 1326
17 223 M45 Pilliroog Alari 02:33:11 1320
18 156 M45 Elo Armas 02:34:14 1316
19 457 M45 Kuuseväli Ahti RedBike Team 02:34:57 1312
20 239 M45 Kimmel Robert 02:36:06 1305
21 534 M45 Kullas Teet 02:38:39 1287
22 290 M45 Oder Rein 02:39:24 1281
23 241 M45 Kaschan Kaido velo clubbers 02:39:45 1279
24 204 M45 Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:40:58 1275
25 288 M45 Lichtfeldt Andro 02:41:20 1274
26 287 M45 Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 02:42:13 1270
27 189 M45 Treier Toomas 02:43:36 1263
28 405 M45 Mägi Margus 02:44:28 1256
29 266 M45 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:44:45 1254
30 295 M45 Järve Marek 02:46:28 1246
31 396 M45 Eensoo Ardi 02:47:07 1236
32 385 M45 Riismann Andres 02:48:47 1232
33 261 M45 Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:48:53 1231
34 430 M45 Kond Kuido 02:51:20 1226
35 236 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:52:08 1224
36 399 M45 Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:54:13 1213
37 302 M45 Varik Meelis RedBike Team 4 02:54:58 1206
38 267 M45 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:57:21 1200
39 317 M45 Tamm Erki 03:02:59 1184
40 452 M45 Jürgenson Rainer 03:03:59 1178
41 325 M45 Meidla Margus Onninen II 03:05:50 1168
42 347 M45 Käos Valdo 03:09:11 1159
43 341 M45 Merila Jaanis 03:12:14 1150
44 480 M45 Oruste Andrus 03:13:42 1149
45 368 M45 Reimaa Andrus Flexoil 03:17:06 1142
46 393 M45 Sarri Urmas 03:25:32 1131
47 398 M45 Allaje Aare 03:43:07 1107
48 220 M45 Ladva Marek BOSCH TEAM 03:47:39 1099
49 417 M45 Vaarend Alar 03:54:39 1094
50 526 M45 Kotkas Andrea Shoproller Kose AMK ct 04:03:55 1087
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 19,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 77 M55 Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:13:10 1411
2 196 M55 Sügis Harri Spordipartner 02:18:15 1395
3 402 M55 Suluste Jüri 02:23:17 1372
4 180 M55 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:29:06 1332
5 188 M55 Puhke Peeter AMBLA SK 02:38:46 1286
6 227 M55 Rahu Madis 02:46:29 1245
7 260 M55 Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:47:49 1234
8 443 M55 Kallion Kalmer 02:53:37 1221
9 212 M55 Ernits Ardu 02:54:00 1218
10 377 M55 Soosalu Karen 03:00:38 1191
11 292 M55 Laur Mati Danpower 03:02:08 1189
12 386 M55 Mängel Margus 03:10:10 1157
13 315 M55 Tiivoja Tiit 03:16:38 1143
14 473 M55 Jaaku Mati 03:32:26 1121
15 225 M55 Järveoja Jaanus 03:57:28 1090
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 18,44 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 137 N40 Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:10 1377
2 391 N40 Tuula-Fjodorov Reeda RedBike Team naised 02:32:51 1321
3 326 N40 Suzi Regina 02:54:00 1217
4 429 N40 Reimann Gea RedBike Team naised 03:05:04 1174
5 324 N40 Rait Triin 03:11:16 1153
6 434 N40 Mikk Karin Fun Times Hawaii Cyclon 03:49:46 1095
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 18,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 249 M60 Arula Raul 02:26:17 1351
2 192 M60 Rozenbergs Gunars 02:28:20 1336
3 342 M60 Teearu Karl 03:14:51 1146
4 361 M60 Ahu Ülo 03:33:25 1118
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 16,75 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 211 N45 Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:37:35 1298
2 350 N45 Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:50:33 1228
3 321 N45 Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:02:22 1186
4 454 N45 Laidver Aive Team Antsla naiskond 03:08:17 1161
5 467 N45 Toomjõe Anu Team Antsla naiskond 03:27:13 1129
6 425 N45 Suokas Kristina 03:34:55 1115
7 372 N45 Järveoja Helje 03:57:28 1091
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 18,45 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 274 N35 Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:23:05 1379
2 233 N35 Jaanimets Age velo clubbers 02:37:56 1294
3 367 N35 Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:42:37 1267
4 382 N35 Malva Leila 02:46:50 1241
5 461 N35 Lill Lee-Helen RedBike Team naised 03:03:35 1180
6 475 N35 Medar Jane 03:34:40 1116
7 517 N35 Mõttus Kät BOSCH TEAM 03:47:38 1100
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 18,26 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 255 M65 Tuuna Toomas RR Siplased / TARVAS 02:24:32 1364
2 258 M65 Saarep Peeter 02:47:03 1237
3 245 M65 Oot Anti Team Amps 02:54:37 1209
4 335 M65 Hallik Üllar 03:14:41 1147
5 328 M65 Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:19:19 1139
6 392 M65 Paal Peet 03:21:06 1137
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 20,83 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 538 M16 Post Ken 02:06:43 1430
2 514 M16 Jürisaar Tauri 02:33:36 1318
3 336 M16 Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:29 1280
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2002 Kõik Blok Edgar Spordiklubi Rakke 00:38:04 1250
2 2001 Kõik Mäeuibo Markus 00:38:17 1245
3 2004 Kõik Rannala Maribel 00:40:46 1240
4 2017 Kõik Kallari Lauri 00:41:16 1235
5 2005 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:42:01 1230
6 2006 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:42:06 1226
7 2018 Kõik Pruuli Paul Hauka Veloklubi 00:42:21 1222
8 2008 Kõik Kull Karolina Rakke/Purustaja Naiskond 00:42:25 1218
9 2003 Kõik Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 00:42:36 1214
10 2015 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:44:14 1210
11 2027 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:44:57 1207
12 2011 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:45:00 1204
13 2022 Kõik Vallimäe Kristjan 00:45:42 1201
14 2028 Kõik Jõul Joel 00:46:48 1198
15 2026 Kõik Randpõld Madis 00:46:59 1195
16 2016 Kõik Laht Reno SK Rakke 00:47:39 1192
17 2034 Kõik Ahman Taavi 00:48:02 1189
18 2014 Kõik Põldma Henri 00:48:16 1186
19 2104 Kõik Timmi Tõnis Timmi Tiim 00:48:20 1183
20 2019 Kõik Jullinen Batrisia 00:48:22 1180
21 2059 Kõik Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 00:48:23 1178
22 2099 Kõik Mõttus Marta HRK 00:48:26 1176
23 2042 Kõik Kiviväli Karl 00:48:27 1174
24 2060 Kõik Paju Andres 00:48:27 1172
25 2025 Kõik Kulp Kasper Metsahake 00:48:33 1170
26 2103 Kõik Timmi Talis Timmi Tiim 00:48:42 1168
27 2031 Kõik Jürisaar Maria 00:48:51 1166
28 2021 Kõik Jürisaar Tarmo 00:48:59 1164
29 2086 Kõik Liivamägi Ermo 00:49:32 1162
30 2081 Kõik Sepp Marika 00:49:40 1160
31 2023 Kõik Kaer Andre 00:50:05 1158
32 2041 Kõik Valge Pärtel 00:50:26 1156
33 2066 Kõik Abras Hanno 00:50:28 1154
34 2049 Kõik Valge Kristjan 00:50:39 1152
35 2056 Kõik Tobonik Valmar 00:50:59 1150
36 2030 Kõik Prits Jaanus 00:51:16 1148
37 2097 Kõik Kruuse Uku 00:51:35 1146
38 2012 Kõik Eilo Enno SK Rakke 00:51:50 1144
39 2036 Kõik Laht Mirtel SK Rakke 00:51:52 1142
40 2048 Kõik Pruuli Kaia Team Antsla naiskond 00:52:15 1140
41 2040 Kõik Kulp Siim Metsahake 00:52:38 1139
42 2029 Kõik Nirgi Tobias 00:52:50 1138
43 2088 Kõik Nirgi Sten Eric 00:52:52 1137
44 2035 Kõik Randmaa Rando 00:53:18 1136
45 2070 Kõik Pahkma Kaido-Peeter 00:53:22 1135
46 2068 Kõik Janson Berit 00:53:22 1134
47 2105 Kõik Timmi Tarmo Timmi Tiim 00:54:27 1133
48 2038 Kõik Laht Olavi SK Rakke 00:55:04 1132
49 2063 Kõik Kimmel Raian Sindi Spordiklubi KALJU 00:55:33 1131
50 2064 Kõik Sarri Kristjan 00:55:42 1130
51 2058 Kõik Lohk Liisi 00:56:01 1129
52 2043 Kõik Varep Joonatan 00:56:32 1128
53 2044 Kõik Varep Rivo 00:56:33 1127
54 2072 Kõik Ahman Hannes 00:57:15 1126
55 2079 Kõik Vällik Maarika 00:58:38 1125
56 2094 Kõik Meltsov Mait 00:59:36 1124
57 2037 Kõik Mõtsnik Jaan 00:59:50 1123
58 2087 Kõik Rätsep Kaili 01:00:31 1122
59 2073 Kõik Rüütli Meelis 01:00:52 1121
60 2062 Kõik Igel Sirje 01:01:05 1120
61 2076 Kõik Ahman Allan 01:01:34 1119
62 2054 Kõik Brilte Linda Elizabete 01:02:04 1118
63 2093 Kõik Meltsov Mart 01:02:06 1117
64 2055 Kõik Brilte Vita 01:02:07 1116
65 2051 Kõik Grünberg Eliina 01:03:21 1115
66 2077 Kõik Kõllamägi Karl Martin 01:03:32 1114
67 2047 Kõik Somelar Remo 01:04:01 1113
68 2050 Kõik Ahu Laila 01:04:19 1112
69 2095 Kõik Tupp Richard 01:04:32 1111
70 2075 Kõik Ahman Aune 01:04:46 1110
71 2057 Kõik Zuts Arvo Ehitusmeister 01:05:04 1109
72 2071 Kõik Kull Markus Spordiklubi Rakke 01:05:27 1108
73 2065 Kõik Kull Oliver Spordiklubi Rakke 01:06:02 1107
74 2082 Kõik Ruder Oskar-Martin 01:08:53 1106
75 2069 Kõik Mustonen Elikar Tursaklubi 01:10:33 1105
76 2098 Kõik Elo Alexandra 01:12:35 1104
77 2083 Kõik Ruder Marta-Katarina 01:14:02 1103
78 2096 Kõik Veinpere Sebastian 01:16:26 1102
79 2053 Kõik Kulp Elo Metsahake 01:18:32 1101
80 2020 Kõik Kulp Alar Metsahake 01:18:33 1100
81 2102 Kõik Kornosev Markus 01:19:48 1099
82 2091 Kõik Kornõsev Marten 01:19:51 1098
83 2092 Kõik Kornõšev Janek 01:19:52 1097
84 2101 Kõik Kõivumägi Rafael 01:21:39 1096
85 2100 Kõik Kõivumägi Elis 01:21:39 1095
86 2084 Kõik Ruder Kristina 01:26:55 1094
87 2085 Kõik Ruder Tarmo 01:26:55 1093
88 2089 Kõik Pikker Joosep Johann 01:40:35 1092
89 2090 Kõik Moor Koidu 01:40:36 1091
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2002 Kõik M Blok Edgar Spordiklubi Rakke 00:38:04 1250
2 2001 Kõik M Mäeuibo Markus 00:38:17 1245
3 2017 Kõik M Kallari Lauri 00:41:16 1235
4 2018 Kõik M Pruuli Paul Hauka Veloklubi 00:42:21 1222
5 2003 Kõik M Kaarjärv