Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 29,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:41:13 1510
2 6 Kõik Vaidem Josten Fixus 01:41:20 1497
3 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:46:00 1485
4 4 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:46:24 1481
5 9 Kõik Kovgers Kristers 01:46:28 1473
6 7 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 01:46:31 1470
7 10 Kõik Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:46:50 1468
8 18 Kõik Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:47:37 1466
9 8 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:49:30 1464
10 11 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:49:40 1462
11 12 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:50:03 1460
12 36 Kõik Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:50:05 1458
13 5 Kõik Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:50:09 1456
14 25 Kõik Kull Andre CCRM 1 01:50:15 1454
15 19 Kõik Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:50:16 1452
16 37 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:50:26 1451
17 20 Kõik Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 01:50:29 1450
18 48 Kõik Pallo Rait AT SPORT RAMUDDEN 01:51:00 1449
19 38 Kõik Nõmmela Aksel VELOPLUS 01:51:57 1448
20 29 Kõik Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 01:52:29 1447
21 22 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 01:52:37 1446
22 41 Kõik Raid Risto RTR 01:52:40 1445
23 39 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:52:50 1444
24 26 Kõik Karu Virgo 01:52:52 1443
25 13 Kõik Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:52:55 1442
26 23 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 01:53:11 1441
27 28 Kõik Stüf Erkki 01:53:24 1440
28 27 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:53:31 1439
29 50 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:54:47 1438
30 30 Kõik Post Ken 01:55:22 1437
31 106 Kõik Laanemaa Kristjan 01:55:33 1436
32 40 Kõik Kiskonen Eero ONNINEN 01:55:39 1435
33 24 Kõik Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:55:42 1434
34 49 Kõik Rei Tarmo 01:55:43 1433
35 32 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:55:44 1432
36 109 Kõik Milistver Mairon 01:55:45 1431
37 54 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 01:55:49 1430
38 57 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 01:55:56 1429
39 53 Kõik Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:55:57 1428
40 100 Kõik Teder Feeliks 01:56:57 1427
41 64 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 01:57:02 1426
42 56 Kõik Jõgi Allan FREESPORT 01:57:02 1425
43 74 Kõik Tillemann Taikki CCRM 2 01:57:06 1424
44 46 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 3 01:57:20 1423
45 51 Kõik Kušnir Aleksei 01:57:22 1422
46 59 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 01:57:27 1421
47 72 Kõik Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 01:57:58 1420
48 133 Kõik Liplap Veljo 01:58:00 1419
49 79 Kõik Kaur Väino FREESPORT 01:58:09 1418
50 75 Kõik Uulimaa Ats 01:58:12 1417
51 108 Kõik Mets Rudolf 01:58:12 1416
52 655 Kõik Johanson Stefan 01:58:15 1415
53 161 Kõik Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:58:21 1414
54 86 Kõik Sala Alar 01:58:22 1413
55 60 Kõik Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 01:58:29 1412
56 88 Kõik Pank Ergo 01:58:31 1411
57 47 Kõik Raja Aigar FREESPORT 01:58:32 1410
58 132 Kõik Jüriso Janis Z RACING TEAM 01:58:35 1409
59 68 Kõik Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 01:58:38 1408
60 93 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 01:58:39 1407
61 33 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 01:58:40 1406
62 65 Kõik Pani Marek Team Stokker 01:59:07 1405
63 94 Kõik Rembla Egon SPORTLOVE 01:59:30 1404
64 102 Kõik Ao Silver 01:59:36 1403
65 52 Kõik Mikson Margus Valio Eesti AS 01:59:49 1402
66 76 Kõik Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:00:01 1401
67 678 Kõik Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:00:09 1400
68 90 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:09 1399
69 188 Kõik Hinnov Ahti 02:00:09 1398
70 80 Kõik Haav Viljar 02:00:20 1397
71 145 Kõik Ehrberg Liisa Velohunt ProTeam 02:00:24 1396
72 123 Kõik Anipai Meelis - 02:00:40 1395
73 63 Kõik Molev Juri 02:00:43 1394
74 83 Kõik Hubel Indrek 02:00:44 1393
75 140 Kõik Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:01:00 1392
76 55 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 02:01:03 1391
77 82 Kõik Einroos Raino CCRM 1 02:01:12 1390
78 142 Kõik Cabulis Edzus SIA BALTICFLOC 02:01:37 1389
79 115 Kõik Lapšin Vladimir 02:01:43 1388
80 155 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:01:58 1387
81 96 Kõik Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:01:59 1386
82 98 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:02:07 1385
83 152 Kõik Saarva Silver 02:02:08 1384
84 91 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:02:12 1383
85 107 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:02:24 1382
86 71 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 02:02:31 1381
87 117 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:02:36 1380
88 111 Kõik Milistver Meelis 02:03:01 1379
89 203 Kõik Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:03:08 1378
90 92 Kõik Kasekamp Andrus 02:03:08 1377
91 134 Kõik Pärsim Rasmus 02:03:18 1376
92 337 Kõik Varrik Virko 02:03:25 1375
93 138 Kõik Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:03:42 1374
94 146 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:03:51 1373
95 113 Kõik Mäggi Martin SPORTLOVE 02:03:53 1372
96 114 Kõik Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:03:57 1371
97 119 Kõik Koik Kristjan 02:04:08 1370
98 128 Kõik Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:04:13 1369
99 686 Kõik Järv Jüri 02:04:14 1368
100 103 Kõik Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:04:24 1367
101 144 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:04:26 1366
102 125 Kõik Valgma Raini SAQ SC 1 02:04:29 1365
103 124 Kõik Johanson Sergei velo clubbers 02:04:37 1364
104 178 Kõik Laos Joosep 02:04:44 1363
105 195 Kõik Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:04:58 1362
106 136 Kõik Eelma Tõnu 02:05:07 1361
107 116 Kõik Jauhiainen Arttu Mattias CFC 02:05:22 1360
108 118 Kõik Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:05:22 1359
109 66 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:05:26 1358
110 121 Kõik Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:05:28 1357
111 131 Kõik Sigus Marko KULGUR TEAM 2 02:05:38 1356
112 163 Kõik Karlep Georg 02:05:50 1355
113 157 Kõik Sildvee Rainer kinema.eu 02:05:51 1354
114 122 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:05:52 1353
115 129 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:05:57 1352
116 185 Kõik Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:05:59 1351
117 139 Kõik Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:06:20 1350
118 156 Kõik Erik Risto SPORTLOVE 02:06:35 1349
119 307 Kõik Valdner Marek Velohunt Proteam 02:06:41 1348
120 73 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:06:46 1347
121 170 Kõik Veiler Siim 02:06:51 1346
122 150 Kõik Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:06:59 1345
123 101 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:07:02 1344
124 218 Kõik Isop Veiko 02:07:29 1343
125 211 Kõik Kallas Karl 02:07:36 1342
126 216 Kõik Laanoja Risto Metsapeatus 02:07:38 1341
127 363 Kõik Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:07:41 1340
128 154 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:07:47 1339
129 187 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:07:50 1338
130 143 Kõik Metsalu Merilin HAWAII EXPRESS 02:07:53 1337
131 177 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:08:21 1336
132 167 Kõik Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:08:28 1335
133 166 Kõik Oja Eero 02:08:29 1334
134 223 Kõik Elu Margus AT SPORT KIA 02:08:30 1333
135 169 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:08:31 1332
136 267 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:08:33 1331
137 77 Kõik Beljajev Vladimir 02:08:38 1330
138 329 Kõik Klaos Taavi 02:08:38 1329
139 372 Kõik Lepasalu Laura 02:08:51 1328
140 286 Kõik Tšuškin Danek FREESPORT 02:09:08 1327
141 112 Kõik Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:09:11 1326
142 158 Kõik Harand Allan VELOHUNT PROTEAM 02:09:15 1325
143 209 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:09:16 1324
144 84 Kõik Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:09:37 1323
145 221 Kõik Kannenberg Karli 02:09:47 1322
146 180 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:10:08 1321
147 172 Kõik Kovgere Beate 02:10:10 1320
148 197 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:10:17 1319
149 222 Kõik Gorbunov Konstantin 02:10:20 1318
150 201 Kõik Karm Marek SK100 02:10:48 1317
151 191 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:10:49 1316
152 233 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:10:59 1315
153 235 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:11:05 1314
154 199 Kõik Kopso Heigo SAQ SC 1 02:11:09 1313
155 153 Kõik Nääme Alar AT SPORT KIA 02:11:12 1312
156 282 Kõik Kand Peeter 02:11:13 1311
157 173 Kõik Morgun Timofei ABB 02:11:17 1310
158 190 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:11:27 1309
159 184 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:11:29 1308
160 214 Kõik Vahesaar Vallo 02:11:31 1307
161 204 Kõik Pilt Andrus SPORTLOVE 02:11:34 1306
162 656 Kõik Soonik Kristel Sandra 02:11:37 1305
163 227 Kõik Bergvald Gunnar 02:11:42 1304
164 293 Kõik Tepaskent Tanel 02:11:44 1303
165 348 Kõik Saul Evar 02:11:44 1302
166 259 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:12:12 1301
167 159 Kõik Killing Keito Kalakuningad 02:12:34 1300
168 242 Kõik Kotkin Pavel 02:12:57 1299
169 251 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:13:01 1298
170 182 Kõik Talumaa Raul CCRM 3 02:13:02 1297
171 85 Kõik Pungar Rainer 02:13:07 1296
172 120 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:13:15 1295
173 648 Kõik Niilus Anne 02:13:15 1294
174 130 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:13:28 1293
175 220 Kõik Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:13:51 1292
176 250 Kõik Kull Rait Tram 02:14:10 1291
177 168 Kõik Tokko Rainer 02:14:12 1290
178 160 Kõik Rätsep Raul 02:14:37 1289
179 99 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:14:46 1288
180 689 Kõik Ritson Jaanus 02:14:48 1287
181 516 Kõik Schvalbe Danel 02:15:01 1286
182 278 Kõik Angerma Meelis 02:15:06 1285
183 208 Kõik Viigipuu Toomas 02:15:20 1284
184 135 Kõik Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:15:26 1283
185 291 Kõik Lillesaar Tanel 02:15:29 1282
186 318 Kõik Ivanov Priit HANSAB MTB TEAM 02:15:35 1281
187 104 Kõik Näks Einar 02:15:41 1280
188 359 Kõik Tammisaar Erkki 02:15:42 1279
189 262 Kõik Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:15:54 1278
190 229 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:15:57 1277
191 287 Kõik Tunder Martin 02:16:06 1276
192 311 Kõik Kalda Kalev 02:16:12 1275
193 226 Kõik Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:16:13 1274
194 200 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:16:13 1273
195 246 Kõik Kerner Argo 02:16:18 1272
196 269 Kõik Ilves Filipp 02:16:18 1271
197 296 Kõik Eensalu Indrek 02:16:19 1270
198 151 Kõik Põldoja Tauno 02:16:32 1269
199 105 Kõik Padumäe Vaido 02:16:38 1268
200 234 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:16:41 1267
201 219 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:16:45 1266
202 346 Kõik Lerme Ints 02:16:46 1265
203 264 Kõik Reinson Mart SPORTLOVE 02:16:51 1264
204 274 Kõik Viitmaa Alar 02:17:09 1263
205 275 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 02:17:13 1262
206 277 Kõik Kogermann Madis SAQ SC 1 02:17:14 1261
207 257 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:17:17 1260
208 228 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 2 02:17:32 1259
209 333 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:17:33 1258
210 256 Kõik Lensment Tõnu 02:17:38 1257
211 245 Kõik Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 02:17:40 1256
212 205 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:41 1255
213 212 Kõik Alaväli Ülari 02:17:50 1254
214 232 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:17:57 1253
215 304 Kõik Kruustük Janno SAQ SC 1 02:18:11 1252
216 576 Kõik Täht Annes Rapid Security OÜ 02:18:18 1251
217 290 Kõik Tuula-Fjodorov Reeda 02:18:19 1250
218 244 Kõik Terve Raivo 02:18:23 1249
219 240 Kõik Strikholm Peeter 02:18:42 1248
220 666 Kõik Kutser Indrek 02:18:44 1247
221 210 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:18:48 1246
222 239 Kõik Kimmel Robert 02:19:04 1245
223 436 Kõik Reier Kirke 02:19:11 1244
224 206 Kõik Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:19:47 1243
225 345 Kõik Nõmmik Alar 02:19:52 1242
226 670 Kõik Kriis Viljar AT Sport 02:19:55 1241
227 683 Kõik Peri Pait 02:19:55 1240
228 217 Kõik Saksniit Priit ONNINEN II 02:20:07 1239
229 263 Kõik Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:20:07 1238
230 364 Kõik Lääts Indrek 02:20:18 1237
231 465 Kõik Tsvetkov Roman 02:20:20 1236
232 273 Kõik Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:20:27 1235
233 254 Kõik Aule Krister VIIMSI SPORT 02:20:30 1234
234 284 Kõik Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:20:56 1233
235 298 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:20:59 1232
236 281 Kõik Kivikas Eero 02:21:00 1231
237 207 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:21:07 1230
238 289 Kõik Rozenbergs Gunars 02:21:19 1229
239 255 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:21:25 1228
240 261 Kõik Aasma Erko 02:21:27 1227
241 283 Kõik Sildaru Kalev 02:21:27 1226
242 415 Kõik Härmaorg Tarmo 02:21:36 1225
243 399 Kõik Malva Leila CCRM 2 02:21:42 1224
244 373 Kõik Kapp Bruno 02:21:45 1223
245 590 Kõik Vilmre Henri 02:21:47 1222
246 334 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:21:53 1221
247 391 Kõik Vallik Kenneth 02:21:58 1220
248 315 Kõik Eenraid Priit 02:22:04 1219
249 424 Kõik Hansov Hanno Fixus 02:22:07 1218
250 327 Kõik Undla Timo ONNINEN II 02:22:13 1217
251 330 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:22:18 1216
252 302 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:22:22 1215
253 215 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:22:22 1214
254 416 Kõik Roosild Kristjan Wise 02:22:23 1213
255 413 Kõik Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:22:25 1212
256 258 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:22:27 1211
257 393 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:22:45 1210
258 288 Kõik Kingo Priit 02:23:13 1209
259 661 Kõik Saar Mauro Erik 02:23:20 1208
260 350 Kõik Käär Tanel Nortal 02:23:28 1207
261 328 Kõik Dubrov Einar 02:23:31 1206
262 496 Kõik Kleband Reino Vegan 02:23:48 1205
263 339 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:23:49 1204
264 294 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:23:58 1203
265 377 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:24:29 1202
266 398 Kõik Rebane Priit Mamily MTB Racing 02:24:31 1201
267 326 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:24:33 1200
268 631 Kõik Lagemaa Olve 02:24:34 1199
269 402 Kõik Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:24:53 1198
270 352 Kõik Kivisiv Oskar 02:25:15 1197
271 342 Kõik Agu Mairold 02:25:19 1196
272 680 Kõik Kütt Erik Amps Yeam 02:25:25 1195
273 335 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:25:30 1194
274 325 Kõik Tammemägi Jaak 02:25:33 1193
275 15 Kõik Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:25:37 1192
276 268 Kõik Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:25:54 1191
277 677 Kõik Pajundi Erki 02:26:00 1190
278 248 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:26:00 1189
279 505 Kõik Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:26:03 1188
280 308 Kõik Priks Hanno 02:26:25 1187
281 295 Kõik Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:26:35 1186
282 320 Kõik Ellermaa Janno 02:26:41 1185
283 385 Kõik Anton Tair Pärnu Spordikeskus/ Pärnu Rannastaadion 02:26:48 1184
284 202 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:26:52 1183
285 319 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:26:58 1182
286 520 Kõik Vilpart Toomas 02:27:00 1181
287 636 Kõik Vaine Heinar Proland Ehitus OÜ 02:27:08 1180
288 379 Kõik Treimuth Meelis 02:27:25 1179
289 355 Kõik Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:27:34 1178
290 381 Kõik Kallari Lauri - 02:27:34 1177
291 400 Kõik Oder Rein 02:27:35 1176
292 321 Kõik Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:27:43 1175
293 362 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:27:50 1174
294 309 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:27:52 1173
295 243 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:27:59 1172
296 360 Kõik Vare Alo 02:28:03 1171
297 536 Kõik Põllumäe Günther 02:28:04 1170
298 317 Kõik Rahu Madis OÜ Arthron 02:28:10 1169
299 423 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:28:29 1168
300 316 Kõik Oruste Andrus 02:28:36 1167
301 446 Kõik Aros Silver Silfer OÜ 02:28:42 1166
302 473 Kõik Kriis Karin REDBIKE NAISED 02:28:44 1165
303 500 Kõik Punane Rene 02:28:46 1164
304 386 Kõik Valgur Gunnar BALTIC AGRO 2 02:28:46 1163
305 445 Kõik Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:28:53 1162
306 349 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:28:56 1161
307 196 Kõik Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:28:58 1160
308 356 Kõik Kesvatera Andres 02:29:01 1159
309 347 Kõik Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:29:04 1158
310 657 Kõik Kebja Reigo Eesti Energia 02:29:08 1157
311 435 Kõik Tamkivi Tarmo 02:29:11 1156
312 485 Kõik Vassiljev Tanel 02:29:12 1155
313 371 Kõik Maidla Priit 02:29:13 1154
314 378 Kõik Tarikas Tenno Kliimaseade 02:29:22 1153
315 344 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 02:29:27 1152
316 674 Kõik Koppa Kaido RedBike Team 02:29:31 1151
317 444 Kõik Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:29:36 1150
318 417 Kõik Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:29:40 1149
319 396 Kõik Kozlov Raul 02:29:46 1148
320 395 Kõik Prants Aivar 02:29:50 1147
321 305 Kõik Mangelsoo Janno 02:29:57 1146
322 419 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:29:58 1145
323 387 Kõik Peder Kert 02:30:03 1144
324 637 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:30:06 1143
325 547 Kõik Udras Jakob 02:30:12 1142
326 671 Kõik Magnus Margus Velohunt ProTeam II 02:30:14 1141
327 440 Kõik Kokka Gunnar 02:30:14 1140
328 426 Kõik Semjonov Veiko 02:30:14 1139
329 414 Kõik Kobak Andre 02:30:16 1138
330 429 Kõik Tamm Andrus 02:30:20 1137
331 406 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina PORTER RACING NAISED 02:30:26 1136
332 403 Kõik Zacek Kristo 02:30:38 1135
333 353 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:30:47 1134
334 332 Kõik Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:30:49 1133
335 499 Kõik Link Kauri Robur 02:30:56 1132
336 300 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:31:08 1131
337 389 Kõik Kütt Ago 02:31:16 1130
338 501 Kõik Zvirbulis Ivars 02:31:16 1129
339 514 Kõik Rahu Simmo 02:31:22 1128
340 597 Kõik Razumovski Aleksei 02:31:24 1127
341 457 Kõik Paju Andres 02:31:29 1126
342 394 Kõik Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:31:37 1125
343 582 Kõik Tunder Viljar 02:31:38 1124
344 454 Kõik Luiga Einar 02:31:43 1123
345 343 Kõik Heinrichsen Tanel 02:31:58 1122
346 384 Kõik Koosapoeg Kaarel 02:31:58 1121
347 466 Kõik Palm Veiko 02:32:00 1120
348 659 Kõik Jakobson Meelis 02:32:00 1119
349 518 Kõik Ots Silver 02:32:03 1118
350 409 Kõik Leppik Andri 02:32:06 1117
351 323 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:32:11 1116
352 370 Kõik Liin Alar 02:32:13 1115
353 427 Kõik Liivet Lauri Atea AS 02:32:16 1114
354 463 Kõik Volts Ainars 02:32:18 1113
355 472 Kõik Olt Oliver 02:33:11 1112
356 681 Kõik Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 02:33:27 1111
357 688 Kõik Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:33:31 1110
358 687 Kõik Lõugas Lauri Columna OÜ 02:33:33 1109
359 432 Kõik Kitsing Taivo 02:33:59 1108
360 665 Kõik Reintop Karel KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:34:08 1107
361 361 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:34:24 1106
362 351 Kõik Järveoja Jaanus 02:34:26 1105
363 299 Kõik Morel Ülar 02:34:26 1104
364 574 Kõik Kaupal Hannes 02:34:27 1103
365 354 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:34:42 1102
366 621 Kõik Kebja Raigo 02:34:44 1101
367 382 Kõik Saarep Peeter 02:34:46 1100
368 523 Kõik Maiste Margus Hansa Grupp 02:35:04 1099
369 685 Kõik Piirimägi Peeter 02:35:05 1098
370 365 Kõik Sildaru Kristo 02:35:09 1097
371 437 Kõik Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:35:18 1096
372 392 Kõik Meidla Margus ONNINEN III 02:35:40 1095
373 412 Kõik Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:35:45 1094
374 562 Kõik Maalmeister Aivo 02:35:51 1093
375 682 Kõik Värnomasing Priit 02:35:52 1092
376 455 Kõik Pauklin Roland 02:35:56 1091
377 506 Kõik Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 02:35:57 1090
378 462 Kõik Lääne Jaak 02:36:01 1089
379 331 Kõik Koik Meelis Porter Racing 02:36:14 1088
380 478 Kõik Ronimois Ruttar 02:36:15 1087
381 411 Kõik Klaos Einar KoMo 02:36:25 1086
382 438 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:36:27 1085
383 480 Kõik Kuusk Keijo 02:36:58 1084
384 450 Kõik Toots Tanel 02:37:08 1083
385 430 Kõik Mändla Kaupo 02:37:11 1082
386 390 Kõik Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 02:37:41 1081
387 418 Kõik Lipvars Jaanus 02:37:44 1080
388 441 Kõik Abras Hanno 02:38:03 1079
389 410 Kõik Lõsov Olev 02:38:04 1078
390 498 Kõik Tammin Raul 02:38:26 1077
391 471 Kõik Jürgenson Rainer 02:38:29 1076
392 366 Kõik Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:38:40 1075
393 374 Kõik Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:38:45 1074
394 572 Kõik Oja Sten Helmes 02:38:49 1073
395 253 Kõik Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:38:52 1072
396 448 Kõik Mikk Mait 02:38:52 1071
397 459 Kõik Fuks Vahur 02:39:01 1070
398 591 Kõik Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 02:39:03 1069
399 587 Kõik Veenpere Lauri 02:39:03 1068
400 476 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:39:20 1067
401 491 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 02:39:35 1066
402 433 Kõik Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:39:43 1065
403 420 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:39:56 1064
404 595 Kõik Mandel Erhard 02:40:00 1063
405 542 Kõik Künnapas Ragnar 02:40:37 1062
406 338 Kõik Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 02:40:45 1061
407 470 Kõik Reimann Gea REDBIKE NAISED 02:40:46 1060
408 431 Kõik Sankman Jüri 02:40:47 1059
409 676 Kõik Kütt Andres 02:40:47 1058
410 458 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:40:47 1057
411 297 Kõik Kotov Raul 02:40:52 1056
412 589 Kõik Suvi Toivo MTÜ Raplamaa Rattaklubi 02:41:01 1055
413 464 Kõik Pärn Aare 02:41:39 1054
414 489 Kõik Vuin Indrek VELOPLUS 02:41:45 1053
415 405 Kõik Bulak Raiki 02:42:03 1052
416 280 Kõik Aas Andres 02:42:09 1051
417 612 Kõik Aas Jürgen 02:42:09 1050
418 186 Kõik Mainsoo Rene VELOHUNT PROTEAM 02:42:09 1049
419 668 Kõik Soosaar Andres 02:42:15 1048
420 483 Kõik Kask Holger 02:42:44 1047
421 467 Kõik Niggulis Ott 02:42:45 1046
422 556 Kõik Põder Raivo ABB 02:42:53 1045
423 460 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS 02:43:00 1044
424 453 Kõik Mikk Karin 02:43:03 1043
425 368 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN III 02:43:24 1042
426 669 Kõik Tamm Kermo KJK 02:43:43 1041
427 579 Kõik Eerme Hanno 02:43:51 1040
428 663 Kõik Kullamaa Jüri 02:43:53 1039
429 581 Kõik Vahter Virgo 02:44:25 1038
430 497 Kõik Lodjak Lauri 02:44:40 1037
431 564 Kõik Liiv Madis 02:44:42 1036
432 667 Kõik Saar Kaido KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:44:52 1035
433 494 Kõik Varik Meelis 02:45:35 1034
434 644 Kõik Kriisa Toomas Callista Grupp OÜ 02:45:35 1033
435 553 Kõik Hein Rain Õhuvägi 02:46:08 1032
436 486 Kõik Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:46:42 1031
437 586 Kõik Väli Reigo Tallinn 02:46:47 1030
438 583 Kõik Animägi Tiit 02:46:49 1029
439 503 Kõik Kährik Aare 02:46:50 1028
440 475 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 02:46:51 1027
441 545 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 02:47:51 1026
442 527 Kõik Vunk Mihkel 02:47:52 1025
443 643 Kõik Heinpõld Matis 02:48:48 1024
444 495 Kõik Lossev Andrei Deck Marine Systems 02:48:50 1023
445 487 Kõik Konga Anu PORTER RACING NAISED 02:49:02 1022
446 675 Kõik Heinsoo Andrus CYCLON 02:49:03 1021
447 481 Kõik Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:49:11 1020
448 614 Kõik Müller Margus 02:49:45 1019
449 513 Kõik Võso Toomas BALTIC AGRO 1 02:49:46 1018
450 672 Kõik Ronk Toomas 02:50:21 1017
451 554 Kõik Kelement Martin Õhuvägi 02:50:34 1016
452 615 Kõik Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 02:50:45 1015
453 531 Kõik Kuik Robertino AT SPORT KIA 02:51:10 1014
454 512 Kõik Sepp Eedi Rahandusministeerium 02:51:54 1013
455 525 Kõik Isop Vallo 02:52:24 1012
456 421 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:52:39 1011
457 148 Kõik Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1010
458 447 Kõik Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1009
459 477 Kõik Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1008
460 474 Kõik Koik Kaire PORTER RACING NAISED 02:53:13 1007
461 479 Kõik Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:53:14 1006
462 573 Kõik Punane Marian RKIK 02:53:15 1005
463 616 Kõik Mägi Virgo Espak Viljandi 02:53:32 1004
464 653 Kõik Grün Nils Velopete 02:53:33 1003
465 570 Kõik Dooner Teet SPORDIPARTNER-REHVID24 02:54:26 1002
466 584 Kõik Hallik Üllar 02:55:14 1001
467 492 Kõik Ahu Ülo 02:55:16 1000
468 592 Kõik Randmäe Heiki 02:55:44 999
469 684 Kõik Lehtme Kadri 02:55:56 998
470 540 Kõik Soosalu Karen 02:56:15 997
471 538 Kõik Otsa Arne 02:56:42 996
472 619 Kõik Ristisaar Risto 02:57:05 995
473 580 Kõik Sarri Urmas 02:57:33 994
474 559 Kõik Tauts Geven 02:57:39 993
475 599 Kõik Vildersen Tarmo 02:57:47 992
476 558 Kõik Liivak Janno Kaitseväe Akadeemia 02:58:05 991
477 609 Kõik Vare Tauno 02:58:21 990
478 575 Kõik Kitse Jaanus 02:58:27 989
479 551 Kõik Virkepuu Mihkel 02:58:42 988
480 662 Kõik Talvik Saaga 03:00:20 987
481 533 Kõik Rüütel Alo 03:01:00 986
482 484 Kõik Raamets Tõnis Taltech 03:01:08 985
483 468 Kõik Paal Peet 03:01:41 984
484 529 Kõik Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:02:39 983
485 515 Kõik Altosaar Rain Mees metsast 03:03:03 982
486 544 Kõik Mikkelsaar Mart 03:06:07 981
487 548 Kõik Venno Valdek Kose AMK 03:06:13 980
488 645 Kõik Vaisma Anne 03:06:34 979
489 602 Kõik Eelmere Teet 03:07:42 978
490 530 Kõik Vallimäe Kristjan 03:07:52 977
491 642 Kõik Lens Clyde 03:08:06 976
492 535 Kõik Luidre Liivo 03:08:32 975
493 543 Kõik Nool Jürgen BALTIC AGRO 1 03:09:35 974
494 560 Kõik Võsu Jaan 03:11:37 973
495 546 Kõik Räni Riho 03:12:34 972
496 528 Kõik Niin Taaro 03:12:42 971
497 664 Kõik Printsmann Toomas 03:13:46 970
498 596 Kõik Veidemann Toomas 10827930 03:14:20 969
499 578 Kõik Sova Tarmo Paragon Sleep 03:15:09 968
500 561 Kõik Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:15:27 967
501 646 Kõik Talpas-Taltsepp Janek 03:15:59 966
502 604 Kõik Haas Steve 03:18:36 965
503 504 Kõik Udumäe Kaisi 03:19:55 964
504 555 Kõik Jaska Kristel 03:24:33 963
505 660 Kõik Randmäe Jarmo 03:26:27 962
506 603 Kõik Angelstok Aivar 03:27:04 961
507 679 Kõik Janis Kaijus 03:27:54 960
508 557 Kõik Vilu Veiko 03:32:17 959
509 647 Kõik Rodenberg Andres 03:37:02 958
510 565 Kõik Liebert Kalle 03:44:37 957
511 566 Kõik Puhang Mari 03:44:37 956
512 617 Kõik Sova Travis 03:47:01 955
513 650 Kõik Jukkum Kertu Aega võib minna, aga ilus tuleb olla! 03:48:26 954
514 601 Kõik Järveoja Helje 03:48:59 953
515 651 Kõik Lepik Liis Aega võib minna, aga ilus tuleb olla! 03:52:26 952
516 654 Kõik Väin Aino 03:54:43 951
517 537 Kõik Haljand Margo 04:28:43 950
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 29,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 Kõik M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:41:13 1510
2 6 Kõik M Vaidem Josten Fixus 01:41:20 1497
3 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:46:00 1485
4 4 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:46:24 1481
5 9 Kõik M Kovgers Kristers 01:46:28 1473
6 7 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 01:46:31 1470
7 10 Kõik M Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:46:50 1468
8 18 Kõik M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:47:37 1466
9 8 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:49:30 1464
10 11 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:49:40 1462
11 12 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:50:03 1460
12 36 Kõik M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:50:05 1458
13 5 Kõik M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:50:09 1456
14 25 Kõik M Kull Andre CCRM 1 01:50:15 1454
15 19 Kõik M Neemela Tarmo AT SPORT RAMUDDEN 01:50:16 1452
16 37 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:50:26 1451
17 20 Kõik M Rebane Meelis AT SPORT RAMUDDEN 01:50:29 1450
18 48 Kõik M Pallo Rait AT SPORT RAMUDDEN 01:51:00 1449
19 38 Kõik M Nõmmela Aksel VELOPLUS 01:51:57 1448
20 29 Kõik M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 01:52:29 1447
21 22 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 01:52:37 1446
22 41 Kõik M Raid Risto RTR 01:52:40 1445
23 39 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:52:50 1444
24 26 Kõik M Karu Virgo 01:52:52 1443
25 13 Kõik M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:52:55 1442
26 23 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 01:53:11 1441
27 28 Kõik M Stüf Erkki 01:53:24 1440
28 27 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:53:31 1439
29 50 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:54:47 1438
30 30 Kõik M Post Ken 01:55:22 1437
31 106 Kõik M Laanemaa Kristjan 01:55:33 1436
32 40 Kõik M Kiskonen Eero ONNINEN 01:55:39 1435
33 24 Kõik M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:55:42 1434
34 49 Kõik M Rei Tarmo 01:55:43 1433
35 32 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:55:44 1432
36 109 Kõik M Milistver Mairon 01:55:45 1431
37 57 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 01:55:56 1429
38 53 Kõik M Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:55:57 1428
39 100 Kõik M Teder Feeliks 01:56:57 1427
40 64 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 01:57:02 1426
41 56 Kõik M Jõgi Allan FREESPORT 01:57:02 1425
42 74 Kõik M Tillemann Taikki CCRM 2 01:57:06 1424
43 46 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 3 01:57:20 1423
44 51 Kõik M Kušnir Aleksei 01:57:22 1422
45 59 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 01:57:27 1421
46 72 Kõik M Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 01:57:58 1420
47 133 Kõik M Liplap Veljo 01:58:00 1419
48 79 Kõik M Kaur Väino FREESPORT 01:58:09 1418
49 75 Kõik M Uulimaa Ats 01:58:12 1417
50 108 Kõik M Mets Rudolf 01:58:12 1416
51 655 Kõik M Johanson Stefan 01:58:15 1415
52 161 Kõik M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:58:21 1414
53 86 Kõik M Sala Alar 01:58:22 1413
54 60 Kõik M Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 01:58:29 1412
55 88 Kõik M Pank Ergo 01:58:31 1411
56 47 Kõik M Raja Aigar FREESPORT 01:58:32 1410
57 132 Kõik M Jüriso Janis Z RACING TEAM 01:58:35 1409
58 68 Kõik M Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 01:58:38 1408
59 93 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 01:58:39 1407
60 33 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 01:58:40 1406
61 65 Kõik M Pani Marek Team Stokker 01:59:07 1405
62 94 Kõik M Rembla Egon SPORTLOVE 01:59:30 1404
63 102 Kõik M Ao Silver 01:59:36 1403
64 52 Kõik M Mikson Margus Valio Eesti AS 01:59:49 1402
65 76 Kõik M Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:00:01 1401
66 90 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:00:09 1399
67 188 Kõik M Hinnov Ahti 02:00:09 1398
68 80 Kõik M Haav Viljar 02:00:20 1397
69 123 Kõik M Anipai Meelis - 02:00:40 1395
70 63 Kõik M Molev Juri 02:00:43 1394
71 83 Kõik M Hubel Indrek 02:00:44 1393
72 140 Kõik M Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:01:00 1392
73 55 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 02:01:03 1391
74 82 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 02:01:12 1390
75 142 Kõik M Cabulis Edzus SIA BALTICFLOC 02:01:37 1389
76 115 Kõik M Lapšin Vladimir 02:01:43 1388
77 155 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:01:58 1387
78 96 Kõik M Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:01:59 1386
79 98 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:02:07 1385
80 152 Kõik M Saarva Silver 02:02:08 1384
81 91 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:02:12 1383
82 107 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:02:24 1382
83 71 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 02:02:31 1381
84 117 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:02:36 1380
85 111 Kõik M Milistver Meelis 02:03:01 1379
86 203 Kõik M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:03:08 1378
87 92 Kõik M Kasekamp Andrus 02:03:08 1377
88 134 Kõik M Pärsim Rasmus 02:03:18 1376
89 337 Kõik M Varrik Virko 02:03:25 1375
90 138 Kõik M Aibast Erik SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:03:42 1374
91 146 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:03:51 1373
92 113 Kõik M Mäggi Martin SPORTLOVE 02:03:53 1372
93 114 Kõik M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:03:57 1371
94 119 Kõik M Koik Kristjan 02:04:08 1370
95 128 Kõik M Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:04:13 1369
96 686 Kõik M Järv Jüri 02:04:14 1368
97 103 Kõik M Toome Roland RR SIPLASED / LATER GR 02:04:24 1367
98 144 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:04:26 1366
99 125 Kõik M Valgma Raini SAQ SC 1 02:04:29 1365
100 124 Kõik M Johanson Sergei velo clubbers 02:04:37 1364
101 178 Kõik M Laos Joosep 02:04:44 1363
102 195 Kõik M Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:04:58 1362
103 136 Kõik M Eelma Tõnu 02:05:07 1361
104 116 Kõik M Jauhiainen Arttu Mattias CFC 02:05:22 1360
105 118 Kõik M Randpõld Priit BIKE FANATICS CC 02:05:22 1359
106 66 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:05:26 1358
107 121 Kõik M Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:05:28 1357
108 131 Kõik M Sigus Marko KULGUR TEAM 2 02:05:38 1356
109 163 Kõik M Karlep Georg 02:05:50 1355
110 157 Kõik M Sildvee Rainer kinema.eu 02:05:51 1354
111 122 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:05:52 1353
112 129 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:05:57 1352
113 185 Kõik M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:05:59 1351
114 139 Kõik M Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:06:20 1350
115 156 Kõik M Erik Risto SPORTLOVE 02:06:35 1349
116 307 Kõik M Valdner Marek Velohunt Proteam 02:06:41 1348
117 73 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:06:46 1347
118 170 Kõik M Veiler Siim 02:06:51 1346
119 150 Kõik M Kelk Indrek MTÜ Valged Teed 02:06:59 1345
120 101 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:07:02 1344
121 218 Kõik M Isop Veiko 02:07:29 1343
122 211 Kõik M Kallas Karl 02:07:36 1342
123 216 Kõik M Laanoja Risto Metsapeatus 02:07:38 1341
124 363 Kõik M Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:07:41 1340
125 154 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:07:47 1339
126 187 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:07:50 1338
127 167 Kõik M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:08:28 1335
128 166 Kõik M Oja Eero 02:08:29 1334
129 223 Kõik M Elu Margus AT SPORT KIA 02:08:30 1333
130 169 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:08:31 1332
131 77 Kõik M Beljajev Vladimir 02:08:38 1330
132 329 Kõik M Klaos Taavi 02:08:38 1329
133 286 Kõik M Tšuškin Danek FREESPORT 02:09:08 1327
134 112 Kõik M Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:09:11 1326
135 158 Kõik M Harand Allan VELOHUNT PROTEAM 02:09:15 1325
136 209 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:09:16 1324
137 84 Kõik M Jakobson Eero REDBIKE TEAM II 02:09:37 1323
138 221 Kõik M Kannenberg Karli 02:09:47 1322
139 180 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:10:08 1321
140 197 Kõik M Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:10:17 1319
141 222 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:10:20 1318
142 201 Kõik M Karm Marek SK100 02:10:48 1317
143 191 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:10:49 1316
144 233 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:10:59 1315
145 235 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:11:05 1314
146 199 Kõik M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:11:09 1313
147 153 Kõik M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:11:12 1312
148 282 Kõik M Kand Peeter 02:11:13 1311
149 173 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:11:17 1310
150 190 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:11:27 1309
151 184 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:11:29 1308
152 214 Kõik M Vahesaar Vallo 02:11:31 1307
153 204 Kõik M Pilt Andrus SPORTLOVE 02:11:34 1306
154 227 Kõik M Bergvald Gunnar 02:11:42 1304
155 293 Kõik M Tepaskent Tanel 02:11:44 1303
156 348 Kõik M Saul Evar 02:11:44 1302
157 259 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:12:12 1301
158 159 Kõik M Killing Keito Kalakuningad 02:12:34 1300
159 242 Kõik M Kotkin Pavel 02:12:57 1299
160 251 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:13:01 1298
161 182 Kõik M Talumaa Raul CCRM 3 02:13:02 1297
162 85 Kõik M Pungar Rainer 02:13:07 1296
163 120 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:13:15 1295
164 130 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:13:28 1293
165 250 Kõik M Kull Rait Tram 02:14:10 1291
166 168 Kõik M Tokko Rainer 02:14:12 1290
167 160 Kõik M Rätsep Raul 02:14:37 1289
168 99 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:14:46 1288
169 689 Kõik M Ritson Jaanus 02:14:48 1287
170 516 Kõik M Schvalbe Danel 02:15:01 1286
171 278 Kõik M Angerma Meelis 02:15:06 1285
172 208 Kõik M Viigipuu Toomas 02:15:20 1284
173 135 Kõik M Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:15:26 1283
174 291 Kõik M Lillesaar Tanel 02:15:29 1282
175 318 Kõik M Ivanov Priit HANSAB MTB TEAM 02:15:35 1281
176 104 Kõik M Näks Einar 02:15:41 1280
177 359 Kõik M Tammisaar Erkki 02:15:42 1279
178 262 Kõik M Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:15:54 1278
179 229 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:15:57 1277
180 287 Kõik M Tunder Martin 02:16:06 1276
181 311 Kõik M Kalda Kalev 02:16:12 1275
182 226 Kõik M Salumäe Guido Tag Ehitus oü 02:16:13 1274
183 200 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:16:13 1273
184 246 Kõik M Kerner Argo 02:16:18 1272
185 269 Kõik M Ilves Filipp 02:16:18 1271
186 296 Kõik M Eensalu Indrek 02:16:19 1270
187 151 Kõik M Põldoja Tauno 02:16:32 1269
188 105 Kõik M Padumäe Vaido 02:16:38 1268
189 219 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:16:45 1266
190 346 Kõik M Lerme Ints 02:16:46 1265
191 264 Kõik M Reinson Mart SPORTLOVE 02:16:51 1264
192 274 Kõik M Viitmaa Alar 02:17:09 1263
193 275 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 02:17:13 1262
194 277 Kõik M Kogermann Madis SAQ SC 1 02:17:14 1261
195 257 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:17:17 1260
196 228 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:17:32 1259
197 333 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:17:33 1258
198 256 Kõik M Lensment Tõnu 02:17:38 1257
199 245 Kõik M Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 02:17:40 1256
200 205 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:41 1255
201 212 Kõik M Alaväli Ülari 02:17:50 1254
202 232 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:17:57 1253
203 304 Kõik M Kruustük Janno SAQ SC 1 02:18:11 1252
204 576 Kõik M Täht Annes Rapid Security OÜ 02:18:18 1251
205 244 Kõik M Terve Raivo 02:18:23 1249
206 240 Kõik M Strikholm Peeter 02:18:42 1248
207 666 Kõik M Kutser Indrek 02:18:44 1247
208 210 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:18:48 1246
209 239 Kõik M Kimmel Robert 02:19:04 1245
210 206 Kõik M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:19:47 1243
211 345 Kõik M Nõmmik Alar 02:19:52 1242
212 670 Kõik M Kriis Viljar AT Sport 02:19:55 1241
213 683 Kõik M Peri Pait 02:19:55 1240
214 217 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN II 02:20:07 1239
215 263 Kõik M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:20:07 1238
216 364 Kõik M Lääts Indrek 02:20:18 1237
217 465 Kõik M Tsvetkov Roman 02:20:20 1236
218 273 Kõik M Kogermann Meelis SAQ SC 1 02:20:27 1235
219 254 Kõik M Aule Krister VIIMSI SPORT 02:20:30 1234
220 284 Kõik M Alumaa Alar HANSAB MTB TEAM 02:20:56 1233
221 281 Kõik M Kivikas Eero 02:21:00 1231
222 207 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:21:07 1230
223 289 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:21:19 1229
224 255 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:21:25 1228
225 261 Kõik M Aasma Erko 02:21:27 1227
226 283 Kõik M Sildaru Kalev 02:21:27 1226
227 415 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:21:36 1225
228 373 Kõik M Kapp Bruno 02:21:45 1223
229 590 Kõik M Vilmre Henri 02:21:47 1222
230 334 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:21:53 1221
231 391 Kõik M Vallik Kenneth 02:21:58 1220
232 315 Kõik M Eenraid Priit 02:22:04 1219
233 424 Kõik M Hansov Hanno Fixus 02:22:07 1218
234 327 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 02:22:13 1217
235 330 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:22:18 1216
236 215 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:22:22 1214
237 416 Kõik M Roosild Kristjan Wise 02:22:23 1213
238 413 Kõik M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:22:25 1212
239 258 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN III 02:22:27 1211
240 288 Kõik M Kingo Priit 02:23:13 1209
241 661 Kõik M Saar Mauro Erik 02:23:20 1208
242 350 Kõik M Käär Tanel Nortal 02:23:28 1207
243 328 Kõik M Dubrov Einar 02:23:31 1206
244 496 Kõik M Kleband Reino Vegan 02:23:48 1205
245 339 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:23:49 1204
246 294 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:23:58 1203
247 398 Kõik M Rebane Priit Mamily MTB Racing 02:24:31 1201
248 326 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:24:33 1200
249 631 Kõik M Lagemaa Olve 02:24:34 1199
250 402 Kõik M Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:24:53 1198
251 352 Kõik M Kivisiv Oskar 02:25:15 1197
252 342 Kõik M Agu Mairold 02:25:19 1196
253 680 Kõik M Kütt Erik Amps Yeam 02:25:25 1195
254 335 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:25:30 1194
255 325 Kõik M Tammemägi Jaak 02:25:33 1193
256 15 Kõik M Erikson Toomas REDBIKE TEAM I 02:25:37 1192
257 268 Kõik M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:25:54 1191
258 677 Kõik M Pajundi Erki 02:26:00 1190
259 248 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:26:00 1189
260 505 Kõik M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:26:03 1188
261 308 Kõik M Priks Hanno 02:26:25 1187
262 295 Kõik M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:26:35 1186
263 320 Kõik M Ellermaa Janno 02:26:41 1185
264 385 Kõik M Anton Tair Pärnu Spordikeskus/ Pärnu Rannastaadion 02:26:48 1184
265 319 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:26:58 1182
266 520 Kõik M Vilpart Toomas 02:27:00 1181
267 636 Kõik M Vaine Heinar Proland Ehitus OÜ 02:27:08 1180
268 379 Kõik M Treimuth Meelis 02:27:25 1179
269 355 Kõik M Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:27:34 1178
270 381 Kõik M Kallari Lauri - 02:27:34 1177
271 400 Kõik M Oder Rein 02:27:35 1176
272 321 Kõik M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:27:43 1175
273 362 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:27:50 1174
274 309 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:27:52 1173
275 360 Kõik M Vare Alo 02:28:03 1171
276 536 Kõik M Põllumäe Günther 02:28:04 1170
277 317 Kõik M Rahu Madis OÜ Arthron 02:28:10 1169
278 423 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:28:29 1168
279 316 Kõik M Oruste Andrus 02:28:36 1167
280 446 Kõik M Aros Silver Silfer OÜ 02:28:42 1166
281 500 Kõik M Punane Rene 02:28:46 1164
282 386 Kõik M Valgur Gunnar BALTIC AGRO 2 02:28:46 1163
283 445 Kõik M Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:28:53 1162
284 349 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:28:56 1161
285 196 Kõik M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:28:58 1160
286 356 Kõik M Kesvatera Andres 02:29:01 1159
287 347 Kõik M Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:29:04 1158
288 657 Kõik M Kebja Reigo Eesti Energia 02:29:08 1157
289 435 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:29:11 1156
290 485 Kõik M Vassiljev Tanel 02:29:12 1155
291 371 Kõik M Maidla Priit 02:29:13 1154
292 378 Kõik M Tarikas Tenno Kliimaseade 02:29:22 1153
293 344 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 02:29:27 1152
294 674 Kõik M Koppa Kaido RedBike Team 02:29:31 1151
295 444 Kõik M Rohtla Rihard Valio Eesti AS 02:29:36 1150
296 417 Kõik M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:29:40 1149
297 396 Kõik M Kozlov Raul 02:29:46 1148
298 395 Kõik M Prants Aivar 02:29:50 1147
299 305 Kõik M Mangelsoo Janno 02:29:57 1146
300 419 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:29:58 1145
301 387 Kõik M Peder Kert 02:30:03 1144
302 547 Kõik M Udras Jakob 02:30:12 1142
303 671 Kõik M Magnus Margus Velohunt ProTeam II 02:30:14 1141
304 440 Kõik M Kokka Gunnar 02:30:14 1140
305 426 Kõik M Semjonov Veiko 02:30:14 1139
306 414 Kõik M Kobak Andre 02:30:16 1138
307 429 Kõik M Tamm Andrus 02:30:20 1137
308 403 Kõik M Zacek Kristo 02:30:38 1135
309 353 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:30:47 1134
310 332 Kõik M Roio Indrek DB SCHENKER PRO 1 02:30:49 1133
311 499 Kõik M Link Kauri Robur 02:30:56 1132
312 300 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:31:08 1131
313 389 Kõik M Kütt Ago 02:31:16 1130
314 501 Kõik M Zvirbulis Ivars 02:31:16 1129
315 514 Kõik M Rahu Simmo 02:31:22 1128
316 597 Kõik M Razumovski Aleksei 02:31:24 1127
317 457 Kõik M Paju Andres 02:31:29 1126
318 394 Kõik M Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:31:37 1125
319 582 Kõik M Tunder Viljar 02:31:38 1124
320 454 Kõik M Luiga Einar 02:31:43 1123
321 343 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:31:58 1122
322 384 Kõik M Koosapoeg Kaarel 02:31:58 1121
323 466 Kõik M Palm Veiko 02:32:00 1120
324 659 Kõik M Jakobson Meelis 02:32:00 1119
325 518 Kõik M Ots Silver 02:32:03 1118
326 409 Kõik M Leppik Andri 02:32:06 1117
327 323 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:32:11 1116
328 370 Kõik M Liin Alar 02:32:13 1115
329 427 Kõik M Liivet Lauri Atea AS 02:32:16 1114
330 463 Kõik M Volts Ainars 02:32:18 1113
331 472 Kõik M Olt Oliver 02:33:11 1112
332 681 Kõik M Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 02:33:27 1111
333 688 Kõik M Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:33:31 1110
334 687 Kõik M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:33:33 1109
335 432 Kõik M Kitsing Taivo 02:33:59 1108
336 665 Kõik M Reintop Karel KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:34:08 1107
337 361 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:34:24 1106
338 351 Kõik M Järveoja Jaanus 02:34:26 1105
339 299 Kõik M Morel Ülar 02:34:26 1104
340 574 Kõik M Kaupal Hannes 02:34:27 1103
341 354 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:34:42 1102
342 621 Kõik M Kebja Raigo 02:34:44 1101
343 382 Kõik M Saarep Peeter 02:34:46 1100
344 523 Kõik M Maiste Margus Hansa Grupp 02:35:04 1099
345 685 Kõik M Piirimägi Peeter 02:35:05 1098
346 365 Kõik M Sildaru Kristo 02:35:09 1097
347 392 Kõik M Meidla Margus ONNINEN III 02:35:40 1095
348 412 Kõik M Kongo Kalmer BALTIC AGRO 1 02:35:45 1094
349 562 Kõik M Maalmeister Aivo 02:35:51 1093
350 682 Kõik M Värnomasing Priit 02:35:52 1092
351 455 Kõik M Pauklin Roland 02:35:56 1091
352 506 Kõik M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 02:35:57 1090
353 462 Kõik M Lääne Jaak 02:36:01 1089
354 331 Kõik M Koik Meelis Porter Racing 02:36:14 1088
355 478 Kõik M Ronimois Ruttar 02:36:15 1087
356 411 Kõik M Klaos Einar KoMo 02:36:25 1086
357 438 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:36:27 1085
358 480 Kõik M Kuusk Keijo 02:36:58 1084
359 450 Kõik M Toots Tanel 02:37:08 1083
360 430 Kõik M Mändla Kaupo 02:37:11 1082
361 390 Kõik M Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 02:37:41 1081
362 418 Kõik M Lipvars Jaanus 02:37:44 1080
363 441 Kõik M Abras Hanno 02:38:03 1079
364 410 Kõik M Lõsov Olev 02:38:04 1078
365 498 Kõik M Tammin Raul 02:38:26 1077
366 471 Kõik M Jürgenson Rainer 02:38:29 1076
367 366 Kõik M Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:38:40 1075
368 374 Kõik M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:38:45 1074
369 572 Kõik M Oja Sten Helmes 02:38:49 1073
370 253 Kõik M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:38:52 1072
371 448 Kõik M Mikk Mait 02:38:52 1071
372 459 Kõik M Fuks Vahur 02:39:01 1070
373 587 Kõik M Veenpere Lauri 02:39:03 1068
374 476 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:39:20 1067
375 433 Kõik M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:39:43 1065
376 420 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 02:39:56 1064
377 595 Kõik M Mandel Erhard 02:40:00 1063
378 542 Kõik M Künnapas Ragnar 02:40:37 1062
379 338 Kõik M Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 02:40:45 1061
380 431 Kõik M Sankman Jüri 02:40:47 1059
381 676 Kõik M Kütt Andres 02:40:47 1058
382 297 Kõik M Kotov Raul 02:40:52 1056
383 589 Kõik M Suvi Toivo MTÜ Raplamaa Rattaklubi 02:41:01 1055
384 464 Kõik M Pärn Aare 02:41:39 1054
385 489 Kõik M Vuin Indrek VELOPLUS 02:41:45 1053
386 405 Kõik M Bulak Raiki 02:42:03 1052
387 280 Kõik M Aas Andres 02:42:09 1051
388 612 Kõik M Aas Jürgen 02:42:09 1050
389 186 Kõik M Mainsoo Rene VELOHUNT PROTEAM 02:42:09 1049
390 668 Kõik M Soosaar Andres 02:42:15 1048
391 483 Kõik M Kask Holger 02:42:44 1047
392 467 Kõik M Niggulis Ott 02:42:45 1046
393 556 Kõik M Põder Raivo ABB 02:42:53 1045
394 460 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 02:43:00 1044
395 368 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN III 02:43:24 1042
396 669 Kõik M Tamm Kermo KJK 02:43:43 1041
397 579 Kõik M Eerme Hanno 02:43:51 1040
398 663 Kõik M Kullamaa Jüri 02:43:53 1039
399 581 Kõik M Vahter Virgo 02:44:25 1038
400 497 Kõik M Lodjak Lauri 02:44:40 1037
401 564 Kõik M Liiv Madis 02:44:42 1036
402 667 Kõik M Saar Kaido KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 02:44:52 1035
403 494 Kõik M Varik Meelis 02:45:35 1034
404 644 Kõik M Kriisa Toomas Callista Grupp OÜ 02:45:35 1033
405 553 Kõik M Hein Rain Õhuvägi 02:46:08 1032
406 486 Kõik M Pikker Priit SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:46:42 1031
407 586 Kõik M Väli Reigo Tallinn 02:46:47 1030
408 583 Kõik M Animägi Tiit 02:46:49 1029
409 503 Kõik M Kährik Aare 02:46:50 1028
410 545 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 02:47:51 1026
411 527 Kõik M Vunk Mihkel 02:47:52 1025
412 643 Kõik M Heinpõld Matis 02:48:48 1024
413 495 Kõik M Lossev Andrei Deck Marine Systems 02:48:50 1023
414 675 Kõik M Heinsoo Andrus CYCLON 02:49:03 1021
415 481 Kõik M Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 02:49:11 1020
416 614 Kõik M Müller Margus 02:49:45 1019
417 513 Kõik M Võso Toomas BALTIC AGRO 1 02:49:46 1018
418 672 Kõik M Ronk Toomas 02:50:21 1017
419 554 Kõik M Kelement Martin Õhuvägi 02:50:34 1016
420 615 Kõik M Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 02:50:45 1015
421 531 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT KIA 02:51:10 1014
422 512 Kõik M Sepp Eedi Rahandusministeerium 02:51:54 1013
423 525 Kõik M Isop Vallo 02:52:24 1012
424 421 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:52:39 1011
425 148 Kõik M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1010
426 447 Kõik M Teearu Karl OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1009
427 477 Kõik M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1008
428 479 Kõik M Volk Andrus SPORDIPARTNER-REHVID24 02:53:14 1006
429 616 Kõik M Mägi Virgo Espak Viljandi 02:53:32 1004
430 653 Kõik M Grün Nils Velopete 02:53:33 1003
431 570 Kõik M Dooner Teet SPORDIPARTNER-REHVID24 02:54:26 1002
432 584 Kõik M Hallik Üllar 02:55:14 1001
433 492 Kõik M Ahu Ülo 02:55:16 1000
434 592 Kõik M Randmäe Heiki 02:55:44 999
435 540 Kõik M Soosalu Karen 02:56:15 997
436 538 Kõik M Otsa Arne 02:56:42 996
437 619 Kõik M Ristisaar Risto 02:57:05 995
438 580 Kõik M Sarri Urmas 02:57:33 994
439 559 Kõik M Tauts Geven 02:57:39 993
440 599 Kõik M Vildersen Tarmo 02:57:47 992
441 558 Kõik M Liivak Janno Kaitseväe Akadeemia 02:58:05 991
442 609 Kõik M Vare Tauno 02:58:21 990
443 575 Kõik M Kitse Jaanus 02:58:27 989
444 551 Kõik M Virkepuu Mihkel 02:58:42 988
445 533 Kõik M Rüütel Alo 03:01:00 986
446 484 Kõik M Raamets Tõnis Taltech 03:01:08 985
447 468 Kõik M Paal Peet 03:01:41 984
448 529 Kõik M Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:02:39 983
449 515 Kõik M Altosaar Rain Mees metsast 03:03:03 982
450 544 Kõik M Mikkelsaar Mart 03:06:07 981
451 548 Kõik M Venno Valdek Kose AMK 03:06:13 980
452 602 Kõik M Eelmere Teet 03:07:42 978
453 530 Kõik M Vallimäe Kristjan 03:07:52 977
454 642 Kõik M Lens Clyde 03:08:06 976
455 535 Kõik M Luidre Liivo 03:08:32 975
456 543 Kõik M Nool Jürgen BALTIC AGRO 1 03:09:35 974
457 560 Kõik M Võsu Jaan 03:11:37 973
458 546 Kõik M Räni Riho 03:12:34 972
459 528 Kõik M Niin Taaro 03:12:42 971
460 664 Kõik M Printsmann Toomas 03:13:46 970
461 596 Kõik M Veidemann Toomas 10827930 03:14:20 969
462 578 Kõik M Sova Tarmo Paragon Sleep 03:15:09 968
463 646 Kõik M Talpas-Taltsepp Janek 03:15:59 966
464 604 Kõik M Haas Steve 03:18:36 965
465 660 Kõik M Randmäe Jarmo 03:26:27 962
466 603 Kõik M Angelstok Aivar 03:27:04 961
467 679 Kõik M Janis Kaijus 03:27:54 960
468 557 Kõik M Vilu Veiko 03:32:17 959
469 647 Kõik M Rodenberg Andres 03:37:02 958
470 565 Kõik M Liebert Kalle 03:44:37 957
471 617 Kõik M Sova Travis 03:47:01 955
472 537 Kõik M Haljand Margo 04:28:43 950
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 29,64 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2 M Loo Martin REDBIKE TEAM I 01:41:13 1510
2 6 M Vaidem Josten Fixus 01:41:20 1497
3 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:46:00 1485
4 4 M Kannimäe Taavi TEAM ANTSLA 01:46:24 1481
5 9 M Kovgers Kristers 01:46:28 1473
6 18 M Neemesto Kaspar TEAM ANTSLA 01:47:37 1466
7 8 M Kannimäe Viljar TEAM ANTSLA 01:49:30 1464
8 11 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 01:49:40 1462
9 12 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 01:50:03 1460
10 36 M Sõptšenko Dmitri REDBIKE TEAM I 01:50:05 1458
11 37 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 01:50:26 1451
12 38 M Nõmmela Aksel VELOPLUS 01:51:57 1448
13 29 M Arumägi Anti VELOHUNT PROTEAM 01:52:29 1447
14 41 M Raid Risto RTR 01:52:40 1445
15 39 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 01:52:50 1444
16 13 M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:52:55 1442
17 23 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 01:53:11 1441
18 28 M Stüf Erkki 01:53:24 1440
19 50 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 01:54:47 1438
20 30 M Post Ken 01:55:22 1437
21 106 M Laanemaa Kristjan 01:55:33 1436
22 24 M Randma Kristjan ASTRO BALTICS 01:55:42 1434
23 109 M Milistver Mairon 01:55:45 1431
24 100 M Teder Feeliks 01:56:57 1427
25 64 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 01:57:02 1426
26 75 M Uulimaa Ats 01:58:12 1417
27 108 M Mets Rudolf 01:58:12 1416
28 655 M Johanson Stefan 01:58:15 1415
29 161 M Lainevee Heiki RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:58:21 1414
30 86 M Sala Alar 01:58:22 1413
31 60 M Pohl Marko AT SPORT RAMUDDEN 01:58:29 1412
32 132 M Jüriso Janis Z RACING TEAM 01:58:35 1409
33 93 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 01:58:39 1407
34 102 M Ao Silver 01:59:36 1403
35 188 M Hinnov Ahti 02:00:09 1398
36 83 M Hubel Indrek 02:00:44 1393
37 142 M Cabulis Edzus SIA BALTICFLOC 02:01:37 1389
38 115 M Lapšin Vladimir 02:01:43 1388
39 96 M Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:01:59 1386
40 203 M Varik Joan Markus HANSAB MTB TEAM 02:03:08 1378
41 114 M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:03:57 1371
42 119 M Koik Kristjan 02:04:08 1370
43 686 M Järv Jüri 02:04:14 1368
44 124 M Johanson Sergei velo clubbers 02:04:37 1364
45 178 M Laos Joosep 02:04:44 1363
46 116 M Jauhiainen Arttu Mattias CFC 02:05:22 1360
47 66 M Einroos Evert CCRM 1 02:05:26 1358
48 163 M Karlep Georg 02:05:50 1355
49 185 M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:05:59 1351
50 73 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:06:46 1347
51 170 M Veiler Siim 02:06:51 1346
52 218 M Isop Veiko 02:07:29 1343
53 211 M Kallas Karl 02:07:36 1342
54 329 M Klaos Taavi 02:08:38 1329
55 286 M Tšuškin Danek FREESPORT 02:09:08 1327
56 209 M Ovtšarenko Grigori 02:09:16 1324
57 221 M Kannenberg Karli 02:09:47 1322
58 222 M Gorbunov Konstantin 02:10:20 1318
59 201 M Karm Marek SK100 02:10:48 1317
60 191 M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:10:49 1316
61 199 M Kopso Heigo SAQ SC 1 02:11:09 1313
62 153 M Nääme Alar AT SPORT KIA 02:11:12 1312
63 190 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:11:27 1309
64 184 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:11:29 1308
65 214 M Vahesaar Vallo 02:11:31 1307
66 159 M Killing Keito Kalakuningad 02:12:34 1300
67 120 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:13:15 1295
68 160 M Rätsep Raul 02:14:37 1289
69 99 M Laanjõe Elvis Leon 02:14:46 1288
70 516 M Schvalbe Danel 02:15:01 1286
71 135 M Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:15:26 1283
72 318 M Ivanov Priit HANSAB MTB TEAM 02:15:35 1281
73 262 M Saaremäe Liivar SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:15:54 1278
74 287 M Tunder Martin 02:16:06 1276
75 311 M Kalda Kalev 02:16:12 1275
76 576 M Täht Annes Rapid Security OÜ 02:18:18 1251
77 206 M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:19:47 1243
78 345 M Nõmmik Alar 02:19:52 1242
79 217 M Saksniit Priit ONNINEN II 02:20:07 1239
80 263 M Annus Atter DB SCHENKER PRO 1 02:20:07 1238
81 255 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:21:25 1228
82 415 M Härmaorg Tarmo 02:21:36 1225
83 590 M Vilmre Henri 02:21:47 1222
84 334 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:21:53 1221
85 391 M Vallik Kenneth 02:21:58 1220
86 424 M Hansov Hanno Fixus 02:22:07 1218
87 416 M Roosild Kristjan Wise 02:22:23 1213
88 413 M Rooma Roger SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:22:25 1212
89 350 M Käär Tanel Nortal 02:23:28 1207
90 496 M Kleband Reino Vegan 02:23:48 1205
91 339 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:23:49 1204
92 398 M Rebane Priit Mamily MTB Racing 02:24:31 1201
93 631 M Lagemaa Olve 02:24:34 1199
94 352 M Kivisiv Oskar 02:25:15 1197
95 268 M Jürgenson Erol SAQ SC 2 02:25:54 1191
96 295 M Bazõlev Anton ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 02:26:35 1186
97 636 M Vaine Heinar Proland Ehitus OÜ 02:27:08 1180
98 321 M Nelis Kristjan Rae Rattaklubi II 02:27:43 1175
99 536 M Põllumäe Günther 02:28:04 1170
100 386 M Valgur Gunnar BALTIC AGRO 2 02:28:46 1163
101 349 M Hermat Kaido SPORTLOVE 2 02:28:56 1161
102 657 M Kebja Reigo Eesti Energia 02:29:08 1157
103 485 M Vassiljev Tanel 02:29:12 1155
104 371 M Maidla Priit 02:29:13 1154
105 417 M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:29:40 1149
106 305 M Mangelsoo Janno 02:29:57 1146
107 419 M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:29:58 1145
108 387 M Peder Kert 02:30:03 1144
109 547 M Udras Jakob 02:30:12 1142
110 426 M Semjonov Veiko 02:30:14 1139
111 403 M Zacek Kristo 02:30:38 1135
112 597 M Razumovski Aleksei 02:31:24 1127
113 582 M Tunder Viljar 02:31:38 1124
114 343 M Heinrichsen Tanel 02:31:58 1122
115 384 M Koosapoeg Kaarel 02:31:58 1121
116 466 M Palm Veiko 02:32:00 1120
117 518 M Ots Silver 02:32:03 1118
118 409 M Leppik Andri 02:32:06 1117
119 472 M Olt Oliver 02:33:11 1112
120 681 M Vool Toomas Viljandi Rattaklubi 02:33:27 1111
121 687 M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:33:33 1109
122 621 M Kebja Raigo 02:34:44 1101
123 365 M Sildaru Kristo 02:35:09 1097
124 682 M Värnomasing Priit 02:35:52 1092
125 455 M Pauklin Roland 02:35:56 1091
126 506 M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 02:35:57 1090
127 480 M Kuusk Keijo 02:36:58 1084
128 430 M Mändla Kaupo 02:37:11 1082
129 418 M Lipvars Jaanus 02:37:44 1080
130 441 M Abras Hanno 02:38:03 1079
131 498 M Tammin Raul 02:38:26 1077
132 572 M Oja Sten Helmes 02:38:49 1073
133 253 M Põldoja Martin SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:38:52 1072
134 476 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:39:20 1067
135 433 M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:39:43 1065
136 542 M Künnapas Ragnar 02:40:37 1062
137 338 M Mäepea Kaido DB SCHENKER PRO 1 02:40:45 1061
138 431 M Sankman Jüri 02:40:47 1059
139 489 M Vuin Indrek VELOPLUS 02:41:45 1053
140 405 M Bulak Raiki 02:42:03 1052
141 668 M Soosaar Andres 02:42:15 1048
142 467 M Niggulis Ott 02:42:45 1046
143 581 M Vahter Virgo 02:44:25 1038
144 497 M Lodjak Lauri 02:44:40 1037
145 553 M Hein Rain Õhuvägi 02:46:08 1032
146 545 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 02:47:51 1026
147 527 M Vunk Mihkel 02:47:52 1025
148 643 M Heinpõld Matis 02:48:48 1024
149 495 M Lossev Andrei Deck Marine Systems 02:48:50 1023
150 614 M Müller Margus 02:49:45 1019
151 554 M Kelement Martin Õhuvägi 02:50:34 1016
152 615 M Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 02:50:45 1015
153 525 M Isop Vallo 02:52:24 1012
154 421 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:52:39 1011
155 148 M Teearu Paul OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1010
156 477 M Uudeberg Tanel OTEPÄÄ VANDAD 02:53:11 1008
157 619 M Ristisaar Risto 02:57:05 995
158 559 M Tauts Geven 02:57:39 993
159 599 M Vildersen Tarmo 02:57:47 992
160 558 M Liivak Janno Kaitseväe Akadeemia 02:58:05 991
161 551 M Virkepuu Mihkel 02:58:42 988
162 533 M Rüütel Alo 03:01:00 986
163 530 M Vallimäe Kristjan 03:07:52 977
164 642 M Lens Clyde 03:08:06 976
165 543 M Nool Jürgen BALTIC AGRO 1 03:09:35 974
166 528 M Niin Taaro 03:12:42 971
167 664 M Printsmann Toomas 03:13:46 970
168 660 M Randmäe Jarmo 03:26:27 962
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 28,16 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 M40 Rohtmets Argo Rattabaas 01:46:31 1470
2 10 M40 Valvas Vahur ASTRO BALTICS 01:46:50 1468
3 5 M40 Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:50:09 1456
4 25 M40 Kull Andre CCRM 1 01:50:15 1454
5 22 M40 Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 01:52:37 1446
6 27 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:53:31 1439
7 32 M40 Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 01:55:44 1432
8 57 M40 Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 01:55:56 1429
9 56 M40 Jõgi Allan FREESPORT 01:57:02 1425
10 51 M40 Kušnir Aleksei 01:57:22 1422
11 59 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 01:57:27 1421
12 72 M40 Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 01:57:58 1420
13 47 M40 Raja Aigar FREESPORT 01:58:32 1410
14 55 M40 Raag Kaupo velo clubbers 02:01:03 1391
15 152 M40 Saarva Silver 02:02:08 1384
16 134 M40 Pärsim Rasmus 02:03:18 1376
17 337 M40 Varrik Virko 02:03:25 1375
18 128 M40 Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:04:13 1369
19 121 M40 Saareoks Janek DB SCHENKER PRO 1 02:05:28 1357
20 157 M40 Sildvee Rainer kinema.eu 02:05:51 1354
21 122 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:05:52 1353
22 129 M40 Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:05:57 1352
23 139 M40 Kuldsepp Kajar SPORTLOVE 02:06:20 1350
24 156 M40 Erik Risto SPORTLOVE 02:06:35 1349
25 101 M40 Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:07:02 1344
26 363 M40 Kukk Erki VIIMSI SPORT 02:07:41 1340
27 166 M40 Oja Eero 02:08:29 1334
28 223 M40 Elu Margus AT SPORT KIA 02:08:30 1333
29 112 M40 Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:09:11 1326
30 233 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:10:59 1315
31 173 M40 Morgun Timofei ABB 02:11:17 1310
32 293 M40 Tepaskent Tanel 02:11:44 1303
33 85 M40 Pungar Rainer 02:13:07 1296
34 250 M40 Kull Rait Tram 02:14:10 1291
35 278 M40 Angerma Meelis 02:15:06 1285
36 291 M40 Lillesaar Tanel 02:15:29 1282
37 359 M40 Tammisaar Erkki 02:15:42 1279
38 296 M40 Eensalu Indrek 02:16:19 1270
39 105 M40 Padumäe Vaido 02:16:38 1268
40 219 M40 Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:16:45 1266
41 264 M40 Reinson Mart SPORTLOVE 02:16:51 1264
42 275 M40 Sildvee Märt RR Siplased 02:17:13 1262
43 277 M40 Kogermann Madis SAQ SC 1 02:17:14 1261
44 333 M40 Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:17:33 1258
45 245 M40 Kasumets Kait Ruuvenispordiklubi 02:17:40 1256
46 212 M40 Alaväli Ülari 02:17:50 1254
47 304 M40 Kruustük Janno SAQ SC 1 02:18:11 1252
48 670 M40 Kriis Viljar AT Sport 02:19:55 1241
49 364 M40 Lääts Indrek 02:20:18 1237
50 465 M40 Tsvetkov Roman 02:20:20 1236
51 254 M40 Aule Krister VIIMSI SPORT 02:20:30 1234
52 207 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:21:07 1230
53 288 M40 Kingo Priit 02:23:13 1209
54 402 M40 Alasoo Tarmo SAQ SC 1 02:24:53 1198
55 342 M40 Agu Mairold 02:25:19 1196
56 335 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:25:30 1194
57 677 M40 Pajundi Erki 02:26:00 1190
58 505 M40 Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:26:03 1188
59 320 M40 Ellermaa Janno 02:26:41 1185
60 355 M40 Musting Marek DB SCHENKER PRO 1 02:27:34 1178
61 360 M40 Vare Alo 02:28:03 1171
62 446 M40 Aros Silver Silfer OÜ 02:28:42 1166
63 500 M40 Punane Rene 02:28:46 1164
64 196 M40 Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:28:58 1160
65 356 M40 Kesvatera Andres 02:29:01 1159
66 344 M40 Aua Hanno ONNINEN III 02:29:27 1152
67 395 M40 Prants Aivar 02:29:50 1147
68 414 M40 Kobak Andre 02:30:16 1138
69 499 M40 Link Kauri Robur 02:30:56 1132
70 389 M40 Kütt Ago 02:31:16 1130
71 457 M40 Paju Andres 02:31:29 1126
72 659 M40 Jakobson Meelis 02:32:00 1119
73 323 M40 Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:32:11 1116
74 370 M40 Liin Alar 02:32:13 1115
75 427 M40 Liivet Lauri Atea AS 02:32:16 1114
76 688 M40 Maksim Jaanus Vanad Vändad 02:33:31 1110
77 432 M40 Kitsing Taivo 02:33:59 1108
78 685 M40 Piirimägi Peeter 02:35:05 1098
79 462 M40 Lääne Jaak 02:36:01 1089
80 450 M40 Toots Tanel 02:37:08 1083
81 374 M40 Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:38:45 1074
82 587 M40 Veenpere Lauri 02:39:03 1068
83 280 M40 Aas Andres 02:42:09 1051
84 186 M40 Mainsoo Rene VELOHUNT PROTEAM 02:42:09 1049
85 368 M40 Piirsalu Aivo ONNINEN III 02:43:24 1042
86 512 M40 Sepp Eedi Rahandusministeerium 02:51:54 1013
87 616 M40 Mägi Virgo Espak Viljandi 02:53:32 1004
88 653 M40 Grün Nils Velopete 02:53:33 1003
89 575 M40 Kitse Jaanus 02:58:27 989
90 529 M40 Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:02:39 983
91 578 M40 Sova Tarmo Paragon Sleep 03:15:09 968
92 557 M40 Vilu Veiko 03:32:17 959
93 537 M40 Haljand Margo 04:28:43 950
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 27,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 48 M45 Pallo Rait AT SPORT RAMUDDEN 01:51:00 1449
2 74 M45 Tillemann Taikki CCRM 2 01:57:06 1424
3 46 M45 Nõlvik Lasse CCRM 3 01:57:20 1423
4 133 M45 Liplap Veljo 01:58:00 1419
5 88 M45 Pank Ergo 01:58:31 1411
6 68 M45 Lipp Aivar AT SPORT VIKING MOTORS 01:58:38 1408
7 33 M45 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 01:58:40 1406
8 65 M45 Pani Marek Team Stokker 01:59:07 1405
9 94 M45 Rembla Egon SPORTLOVE 01:59:30 1404
10 52 M45 Mikson Margus Valio Eesti AS 01:59:49 1402
11 76 M45 Kippasto Margo AT SPORT VIKING MOTORS 02:00:01 1401
12 80 M45 Haav Viljar 02:00:20 1397
13 63 M45 Molev Juri 02:00:43 1394
14 140 M45 Rätsep Ain BIKE FANATICS CC 02:01:00 1392
15 98 M45 Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:02:07 1385
16 91 M45 Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:02:12 1383
17 107 M45 Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:02:24 1382
18 111 M45 Milistver Meelis 02:03:01 1379
19 92 M45 Kasekamp Andrus 02:03:08 1377