Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik Pajur Markus Team Antsla 01:51:57 1510
2 2 Kõik Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:52:07 1497
3 5 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:54:36 1487
4 37 Kõik Parv Martin 01:55:09 1476
5 3 Kõik Tarvis Peeter 01:55:22 1472
6 9 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:23 1473
7 13 Kõik Krusemann Magnus 01:56:02 1468
8 23 Kõik Kovgers Kristers 01:56:43 1466
9 371 Kõik Mihkels Madis TÜASK 01:57:13 1464
10 35 Kõik Lill Aali VIIMSI SPORT 01:57:31 1462
11 16 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:57:32 1460
12 14 Kõik Panteleev Andrey MTB School 01:58:04 1459
13 26 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:59:40 1456
14 20 Kõik Malva Margus 02:02:22 1454
15 34 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:02:36 1452
16 12 Kõik Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:02:57 1450
17 73 Kõik Kannimäe Mihkel 02:03:58 1448
18 41 Kõik Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:03:59 1446
19 24 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:04:02 1445
20 10 Kõik Pilv Armin Team Antsla 02:06:19 1444
21 33 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 02:08:11 1443
22 31 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:51 1442
23 352 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:09:18 1441
24 54 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:26 1440
25 57 Kõik Pallas Helari Spordipartner 1 02:09:32 1439
26 372 Kõik Erm Tõnis 02:11:02 1438
27 67 Kõik Viksne Martins REGO XC 02:11:04 1437
28 59 Kõik Mõttus Mari-Liis Haanja RK 02:11:09 1436
29 50 Kõik Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:11:17 1435
30 28 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:11:21 1434
31 46 Kõik Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:11:31 1433
32 69 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:11:32 1432
33 42 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:09 1431
34 74 Kõik Evendi Rando Marten 02:13:08 1430
35 66 Kõik Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:13:34 1429
36 48 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 1 02:13:44 1428
37 71 Kõik Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:14:18 1427
38 58 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 1 02:14:57 1426
39 181 Kõik Kelk Indrek 02:14:59 1425
40 344 Kõik Niilus Romet 02:15:03 1424
41 53 Kõik Lipp Sulev 02:15:16 1423
42 78 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:16:26 1422
43 353 Kõik Kazainis Viesturs 02:17:00 1421
44 60 Kõik Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:17:38 1420
45 75 Kõik Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:17:44 1419
46 115 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:18:02 1418
47 369 Kõik Greenbaum Marko 02:18:06 1417
48 81 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 02:19:22 1416
49 99 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics 02:19:24 1415
50 77 Kõik Välja Markus 02:19:25 1414
51 111 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:20:10 1413
52 47 Kõik Pekk Tiit Alutaguse maraton 02:20:30 1412
53 94 Kõik Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:20:37 1411
54 170 Kõik Heinsoo Sander 02:20:55 1410
55 129 Kõik Veiler Siim 02:21:00 1409
56 90 Kõik Sepp Tõnis 02:21:42 1408
57 65 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:21:48 1407
58 113 Kõik Keskitalo Petri 02:21:49 1406
59 122 Kõik Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:21:54 1405
60 56 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:21:56 1404
61 116 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:21 1403
62 8 Kõik Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 02:22:36 1402
63 87 Kõik Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:22:40 1401
64 83 Kõik Kõiv Kaspar RedBike 02:22:41 1400
65 159 Kõik Lind Kaspar 02:22:57 1399
66 360 Kõik Tõnov Tõnu 02:23:00 1398
67 161 Kõik Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:23:00 1397
68 169 Kõik Eelmets Indrek Spordipartner Racing Girls 02:23:01 1396
69 123 Kõik Uutar Mihkel A&T Sport Team 02:23:03 1395
70 107 Kõik Minski Jan 02:23:05 1394
71 184 Kõik Mainsoo Rene Vendario.ee 02:23:37 1393
72 64 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:23:43 1392
73 93 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:52 1391
74 101 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:23:57 1390
75 364 Kõik Soome Kiljan 02:23:59 1389
76 118 Kõik Mardo Ahti Team Amps 02:24:06 1388
77 110 Kõik Kovgers Jurijs 02:24:07 1387
78 355 Kõik Kozyrev Maksim 02:24:09 1386
79 104 Kõik Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:24:20 1385
80 52 Kõik Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:24:47 1384
81 121 Kõik Nigulas Harles 02:25:00 1383
82 70 Kõik Annion Silver 02:25:08 1382
83 137 Kõik Printsmann Priit 02:25:08 1381
84 163 Kõik Semm Kaspar 02:25:12 1380
85 109 Kõik Veskiväli Heigo 02:25:15 1379
86 92 Kõik Pops Vahur Spordipartner 02:25:15 1378
87 127 Kõik Must Tauri Türi Rattaklubi 02:26:25 1377
88 149 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:26:36 1376
89 346 Kõik Rätsepp Kaido 02:26:40 1375
90 254 Kõik Malsroos Taavi 02:27:37 1374
91 142 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:27:39 1373
92 95 Kõik Lüüsalu Villu 02:27:44 1372
93 125 Kõik Sibul Jaanus 02:27:47 1371
94 223 Kõik Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:27:48 1370
95 96 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:28:05 1369
96 136 Kõik Laidver Leho 02:28:13 1368
97 152 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 02:28:26 1367
98 43 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:28:52 1366
99 176 Kõik Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:29:09 1365
100 108 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:30:02 1364
101 173 Kõik Uutar Aivar A&T Sport Team 02:30:05 1363
102 150 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:13 1362
103 112 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:30:25 1361
104 98 Kõik Danilas Meelis 02:30:41 1360
105 165 Kõik Saarepuu Asko 02:30:47 1359
106 82 Kõik Aas Andres Vendario.ee 02:31:38 1358
107 144 Kõik Aalik Marko 02:31:41 1357
108 141 Kõik Rozenbergs Gunars 02:32:14 1356
109 143 Kõik Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:33:06 1355
110 139 Kõik Tammemägi Jaak 02:33:26 1354
111 147 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:33:26 1353
112 153 Kõik Põldmaa Koit Simuna SK 02:33:30 1352
113 140 Kõik Pärnik Tea 02:34:47 1351
114 335 Kõik Pekk Tõnu Alutaguse maraton 02:34:48 1350
115 63 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:35:14 1349
116 201 Kõik Rebane Priit 02:35:55 1348
117 291 Kõik Danilas Hans Markus 02:36:08 1347
118 124 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:37:29 1346
119 155 Kõik Parksepp Edvin 02:37:33 1345
120 178 Kõik Tarvis Peeter 02:37:43 1344
121 164 Kõik Ting Taavi 02:37:56 1343
122 186 Kõik Ernits Ardu 02:38:01 1342
123 183 Kõik Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:38:44 1341
124 146 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 02:39:07 1340
125 348 Kõik Mölder Rein 02:39:26 1339
126 206 Kõik Kurg Toomas 02:39:40 1338
127 132 Kõik Viigipuu Toomas 02:40:03 1337
128 145 Kõik Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:40:32 1336
129 307 Kõik Killing Keito 02:40:52 1335
130 340 Kõik Teppo Viljar 02:40:57 1334
131 341 Kõik Pani Andrus 02:40:57 1333
132 202 Kõik Kirikmäe Erik 02:41:12 1332
133 284 Kõik Birkants Viesturs 02:41:23 1331
134 301 Kõik Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:41:23 1330
135 199 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:04 1329
136 230 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:42:20 1328
137 270 Kõik Lepmets Markus 02:42:50 1327
138 148 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:43:10 1326
139 354 Kõik Papp Andreas 02:43:14 1325
140 210 Kõik Siska Ivar 02:43:21 1324
141 238 Kõik Liivet Lauri 02:44:02 1323
142 175 Kõik Teppan Sten 02:44:18 1322
143 267 Kõik Mets Stewe RR Siplased 02:44:20 1321
144 190 Kõik Närap Henry 02:44:28 1320
145 227 Kõik Libek Maario 02:44:29 1319
146 260 Kõik Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:44:32 1318
147 182 Kõik Saarep Peeter 02:44:48 1317
148 191 Kõik Savitski Jüri Spordipartner 2 02:44:58 1316
149 216 Kõik Kleinson Meelis 02:45:00 1315
150 162 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:45:02 1314
151 343 Kõik Kannimäe Anne 02:45:02 1313
152 221 Kõik Eskla Anti HaanjaRrattaklubi 02:45:10 1312
153 214 Kõik Viks Harri 02:45:16 1311
154 189 Kõik Prants Aivar 02:45:27 1310
155 197 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:45:37 1309
156 362 Kõik Kuus Thomas 02:45:40 1308
157 138 Kõik Rostin Siim Saksa Automaatika ProShopTeam 02:45:46 1307
158 317 Kõik Peets Robert Alutaguse maraton 02:45:47 1306
159 318 Kõik Laur Andres Alutaguse maraton 02:45:48 1305
160 241 Kõik Kogermann Meelis 02:46:01 1304
161 187 Kõik Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:46:09 1303
162 188 Kõik Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:46:10 1302
163 342 Kõik Lepik Urmas 02:46:33 1301
164 61 Kõik Rohtla Kaspar RedBike 02:46:57 1300
165 222 Kõik Must Tene Türi Rattaklubi 02:47:54 1299
166 208 Kõik Raiesmaa Eldur 02:48:03 1298
167 215 Kõik Noormets Alar Auto Stock team 02:48:03 1297
168 245 Kõik Lichtfeldt Andro 02:48:18 1296
169 351 Kõik Klaaser Gert 02:48:36 1295
170 167 Kõik Oot Anti Team Amps 02:49:02 1294
171 157 Kõik Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:49:05 1293
172 312 Kõik Leetberg Margus 02:49:11 1292
173 288 Kõik Tamm Hando 02:50:15 1291
174 298 Kõik Tiivoja Tarmo 02:50:53 1290
175 224 Kõik Kuik Robertino 02:51:32 1289
176 256 Kõik Kaun Sten Spordipartner 3 02:51:54 1288
177 357 Kõik Grishakin Sergei 02:52:38 1287
178 356 Kõik Hallap Viljar 02:52:59 1286
179 226 Kõik Vainu Marko 02:53:57 1285
180 248 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:54:06 1284
181 268 Kõik Luidre Liivo 02:54:08 1283
182 232 Kõik Varik Meelis 02:54:40 1282
183 207 Kõik Kongo Kalmer 02:54:50 1281
184 211 Kõik Undla Timo 02:56:14 1280
185 361 Kõik Kaljumäe Henri 02:56:21 1279
186 281 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:57:22 1278
187 257 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:58:20 1277
188 347 Kõik Johanson Raimo 02:58:20 1276
189 235 Kõik Rehi Maila A&T Sport Team 02:58:46 1275
190 303 Kõik Ronimois Ruttar 02:58:58 1274
191 240 Kõik Kikkas Riho 02:59:18 1273
192 225 Kõik Ennuste Jaak 03:00:32 1272
193 204 Kõik Prits Vilmar 03:01:13 1271
194 242 Kõik Ansu Taavi 03:01:41 1270
195 203 Kõik Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused 03:01:48 1269
196 304 Kõik Kütt Andre A&T Sport Team 03:01:48 1268
197 168 Kõik Metsalu Merilin Adduco kolimisteenused 03:01:49 1267
198 231 Kõik Jamnes Margus 03:01:55 1266
199 367 Kõik Terav Martin 03:01:56 1265
200 246 Kõik Tiivoja Tiit 03:01:59 1264
201 290 Kõik Kork Martin 03:02:17 1263
202 247 Kõik Tamm Erki 03:02:36 1262
203 271 Kõik Tõnts Tanel 2. jalaväebrigaad 03:02:37 1261
204 314 Kõik Türk Raido 03:03:37 1260
205 250 Kõik Konsap Ats 03:03:56 1259
206 261 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:04:16 1258
207 279 Kõik Pauklin Roland 03:04:31 1257
208 315 Kõik Rait Triin Spordipartner 3 03:06:46 1256
209 322 Kõik Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:07:20 1255
210 234 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:07:20 1254
211 280 Kõik Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 03:07:44 1253
212 350 Kõik Kiviste Kauni 03:07:54 1252
213 309 Kõik Soans Silver 03:08:21 1251
214 365 Kõik Hallik Üllar 03:08:36 1250
215 316 Kõik Otsa Arne 03:10:05 1249
216 310 Kõik Riisalo Tiit 03:10:39 1248
217 251 Kõik Kallas Urmas 03:11:03 1247
218 363 Kõik Veebel Andres 03:11:45 1246
219 339 Kõik Sokk Janar 03:12:04 1245
220 266 Kõik Teearu Karl 03:12:38 1244
221 276 Kõik Sankman Jüri 03:15:07 1243
222 374 Kõik Väli Margus 03:15:42 1242
223 300 Kõik Vallik Kenneth 03:17:52 1241
224 334 Kõik Tammesoo Raul 03:18:36 1240
225 368 Kõik Lung Helin 03:18:57 1239
226 263 Kõik Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:19:18 1238
227 299 Kõik Nool Ivo 03:19:25 1237
228 302 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:20:07 1236
229 259 Kõik Kalanepp Romet 03:20:47 1235
230 358 Kõik Nurm Peep 03:23:31 1234
231 278 Kõik Pensa Heiki 03:25:20 1233
232 293 Kõik Ahu Ülo 03:29:34 1232
233 275 Kõik Jõõger Kulvo 03:33:22 1231
234 359 Kõik Nurm Neeme 03:33:28 1230
235 253 Kõik Sillaots Janar 03:34:04 1229
236 338 Kõik Meier Tauno 03:34:17 1228
237 370 Kõik Raidma Rauno 03:35:32 1227
238 236 Kõik Erlemann Jaanus 03:36:59 1226
239 366 Kõik Soonpuu Hando 03:38:22 1225
240 373 Kõik Põld Rello 03:39:19 1224
241 286 Kõik Järveoja Helje 03:40:52 1223
242 282 Kõik Ukrainski Kadri 03:43:54 1222
243 327 Kõik Ernits Ingrit 03:56:01 1221
244 313 Kõik Odar Margit 04:44:53 1220
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 Kõik M Pajur Markus Team Antsla 01:51:57 1510
2 2 Kõik M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:52:07 1497
3 5 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:54:36 1487
4 37 Kõik M Parv Martin 01:55:09 1476
5 3 Kõik M Tarvis Peeter 01:55:22 1472
6 9 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:23 1473
7 13 Kõik M Krusemann Magnus 01:56:02 1468
8 23 Kõik M Kovgers Kristers 01:56:43 1466
9 371 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 01:57:13 1464
10 35 Kõik M Lill Aali VIIMSI SPORT 01:57:31 1462
11 16 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:57:32 1460
12 14 Kõik M Panteleev Andrey MTB School 01:58:04 1459
13 26 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:59:40 1456
14 20 Kõik M Malva Margus 02:02:22 1454
15 34 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:02:36 1452
16 12 Kõik M Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:02:57 1450
17 73 Kõik M Kannimäe Mihkel 02:03:58 1448
18 41 Kõik M Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:03:59 1446
19 24 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:04:02 1445
20 10 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 02:06:19 1444
21 33 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 02:08:11 1443
22 31 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:51 1442
23 352 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:09:18 1441
24 57 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 1 02:09:32 1439
25 372 Kõik M Erm Tõnis 02:11:02 1438
26 67 Kõik M Viksne Martins REGO XC 02:11:04 1437
27 50 Kõik M Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:11:17 1435
28 28 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:11:21 1434
29 46 Kõik M Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:11:31 1433
30 69 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:11:32 1432
31 42 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:09 1431
32 74 Kõik M Evendi Rando Marten 02:13:08 1430
33 66 Kõik M Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:13:34 1429
34 48 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 1 02:13:44 1428
35 58 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 1 02:14:57 1426
36 181 Kõik M Kelk Indrek 02:14:59 1425
37 344 Kõik M Niilus Romet 02:15:03 1424
38 53 Kõik M Lipp Sulev 02:15:16 1423
39 78 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:16:26 1422
40 353 Kõik M Kazainis Viesturs 02:17:00 1421
41 60 Kõik M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:17:38 1420
42 75 Kõik M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:17:44 1419
43 115 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:18:02 1418
44 369 Kõik M Greenbaum Marko 02:18:06 1417
45 81 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:19:22 1416
46 99 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics 02:19:24 1415
47 77 Kõik M Välja Markus 02:19:25 1414
48 111 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:20:10 1413
49 47 Kõik M Pekk Tiit Alutaguse maraton 02:20:30 1412
50 94 Kõik M Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:20:37 1411
51 170 Kõik M Heinsoo Sander 02:20:55 1410
52 129 Kõik M Veiler Siim 02:21:00 1409
53 90 Kõik M Sepp Tõnis 02:21:42 1408
54 65 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:21:48 1407
55 113 Kõik M Keskitalo Petri 02:21:49 1406
56 122 Kõik M Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:21:54 1405
57 56 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:21:56 1404
58 116 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:21 1403
59 8 Kõik M Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 02:22:36 1402
60 83 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike 02:22:41 1400
61 159 Kõik M Lind Kaspar 02:22:57 1399
62 360 Kõik M Tõnov Tõnu 02:23:00 1398
63 161 Kõik M Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:23:00 1397
64 169 Kõik M Eelmets Indrek Spordipartner Racing Girls 02:23:01 1396
65 123 Kõik M Uutar Mihkel A&T Sport Team 02:23:03 1395
66 107 Kõik M Minski Jan 02:23:05 1394
67 184 Kõik M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:23:37 1393
68 64 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:23:43 1392
69 101 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:23:57 1390
70 364 Kõik M Soome Kiljan 02:23:59 1389
71 118 Kõik M Mardo Ahti Team Amps 02:24:06 1388
72 110 Kõik M Kovgers Jurijs 02:24:07 1387
73 355 Kõik M Kozyrev Maksim 02:24:09 1386
74 104 Kõik M Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:24:20 1385
75 52 Kõik M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:24:47 1384
76 121 Kõik M Nigulas Harles 02:25:00 1383
77 70 Kõik M Annion Silver 02:25:08 1382
78 137 Kõik M Printsmann Priit 02:25:08 1381
79 163 Kõik M Semm Kaspar 02:25:12 1380
80 109 Kõik M Veskiväli Heigo 02:25:15 1379
81 92 Kõik M Pops Vahur Spordipartner 02:25:15 1378
82 127 Kõik M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:26:25 1377
83 149 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:26:36 1376
84 346 Kõik M Rätsepp Kaido 02:26:40 1375
85 254 Kõik M Malsroos Taavi 02:27:37 1374
86 142 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:27:39 1373
87 95 Kõik M Lüüsalu Villu 02:27:44 1372
88 125 Kõik M Sibul Jaanus 02:27:47 1371
89 223 Kõik M Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:27:48 1370
90 96 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:28:05 1369
91 136 Kõik M Laidver Leho 02:28:13 1368
92 152 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 02:28:26 1367
93 43 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:28:52 1366
94 176 Kõik M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:29:09 1365
95 108 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:30:02 1364
96 173 Kõik M Uutar Aivar A&T Sport Team 02:30:05 1363
97 150 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:13 1362
98 112 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:30:25 1361
99 98 Kõik M Danilas Meelis 02:30:41 1360
100 165 Kõik M Saarepuu Asko 02:30:47 1359
101 82 Kõik M Aas Andres Vendario.ee 02:31:38 1358
102 144 Kõik M Aalik Marko 02:31:41 1357
103 141 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:32:14 1356
104 143 Kõik M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:33:06 1355
105 139 Kõik M Tammemägi Jaak 02:33:26 1354
106 147 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:33:26 1353
107 153 Kõik M Põldmaa Koit Simuna SK 02:33:30 1352
108 335 Kõik M Pekk Tõnu Alutaguse maraton 02:34:48 1350
109 63 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:35:14 1349
110 201 Kõik M Rebane Priit 02:35:55 1348
111 291 Kõik M Danilas Hans Markus 02:36:08 1347
112 124 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:37:29 1346
113 155 Kõik M Parksepp Edvin 02:37:33 1345
114 178 Kõik M Tarvis Peeter 02:37:43 1344
115 164 Kõik M Ting Taavi 02:37:56 1343
116 186 Kõik M Ernits Ardu 02:38:01 1342
117 183 Kõik M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:38:44 1341
118 146 Kõik M Pärnamets Aivar SK Rakke 02:39:07 1340
119 348 Kõik M Mölder Rein 02:39:26 1339
120 206 Kõik M Kurg Toomas 02:39:40 1338
121 132 Kõik M Viigipuu Toomas 02:40:03 1337
122 145 Kõik M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:40:32 1336
123 307 Kõik M Killing Keito 02:40:52 1335
124 340 Kõik M Teppo Viljar 02:40:57 1334
125 341 Kõik M Pani Andrus 02:40:57 1333
126 202 Kõik M Kirikmäe Erik 02:41:12 1332
127 284 Kõik M Birkants Viesturs 02:41:23 1331
128 301 Kõik M Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:41:23 1330
129 199 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:04 1329
130 230 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:42:20 1328
131 270 Kõik M Lepmets Markus 02:42:50 1327
132 354 Kõik M Papp Andreas 02:43:14 1325
133 210 Kõik M Siska Ivar 02:43:21 1324
134 238 Kõik M Liivet Lauri 02:44:02 1323
135 175 Kõik M Teppan Sten 02:44:18 1322
136 267 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 02:44:20 1321
137 190 Kõik M Närap Henry 02:44:28 1320
138 227 Kõik M Libek Maario 02:44:29 1319
139 182 Kõik M Saarep Peeter 02:44:48 1317
140 191 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner 2 02:44:58 1316
141 216 Kõik M Kleinson Meelis 02:45:00 1315
142 221 Kõik M Eskla Anti HaanjaRrattaklubi 02:45:10 1312
143 214 Kõik M Viks Harri 02:45:16 1311
144 189 Kõik M Prants Aivar 02:45:27 1310
145 197 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:45:37 1309
146 362 Kõik M Kuus Thomas 02:45:40 1308
147 138 Kõik M Rostin Siim Saksa Automaatika ProShopTeam 02:45:46 1307
148 317 Kõik M Peets Robert Alutaguse maraton 02:45:47 1306
149 318 Kõik M Laur Andres Alutaguse maraton 02:45:48 1305
150 241 Kõik M Kogermann Meelis 02:46:01 1304
151 187 Kõik M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:46:09 1303
152 188 Kõik M Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:46:10 1302
153 342 Kõik M Lepik Urmas 02:46:33 1301
154 61 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike 02:46:57 1300
155 208 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:48:03 1298
156 215 Kõik M Noormets Alar Auto Stock team 02:48:03 1297
157 245 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:48:18 1296
158 351 Kõik M Klaaser Gert 02:48:36 1295
159 167 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:49:02 1294
160 157 Kõik M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:49:05 1293
161 312 Kõik M Leetberg Margus 02:49:11 1292
162 288 Kõik M Tamm Hando 02:50:15 1291
163 298 Kõik M Tiivoja Tarmo 02:50:53 1290
164 224 Kõik M Kuik Robertino 02:51:32 1289
165 256 Kõik M Kaun Sten Spordipartner 3 02:51:54 1288
166 357 Kõik M Grishakin Sergei 02:52:38 1287
167 356 Kõik M Hallap Viljar 02:52:59 1286
168 226 Kõik M Vainu Marko 02:53:57 1285
169 268 Kõik M Luidre Liivo 02:54:08 1283
170 232 Kõik M Varik Meelis 02:54:40 1282
171 207 Kõik M Kongo Kalmer 02:54:50 1281
172 211 Kõik M Undla Timo 02:56:14 1280
173 361 Kõik M Kaljumäe Henri 02:56:21 1279
174 281 Kõik M Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:57:22 1278
175 347 Kõik M Johanson Raimo 02:58:20 1276
176 303 Kõik M Ronimois Ruttar 02:58:58 1274
177 240 Kõik M Kikkas Riho 02:59:18 1273
178 225 Kõik M Ennuste Jaak 03:00:32 1272
179 204 Kõik M Prits Vilmar 03:01:13 1271
180 242 Kõik M Ansu Taavi 03:01:41 1270
181 203 Kõik M Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused 03:01:48 1269
182 304 Kõik M Kütt Andre A&T Sport Team 03:01:48 1268
183 231 Kõik M Jamnes Margus 03:01:55 1266
184 367 Kõik M Terav Martin 03:01:56 1265
185 246 Kõik M Tiivoja Tiit 03:01:59 1264
186 290 Kõik M Kork Martin 03:02:17 1263
187 247 Kõik M Tamm Erki 03:02:36 1262
188 271 Kõik M Tõnts Tanel 2. jalaväebrigaad 03:02:37 1261
189 314 Kõik M Türk Raido 03:03:37 1260
190 250 Kõik M Konsap Ats 03:03:56 1259
191 279 Kõik M Pauklin Roland 03:04:31 1257
192 234 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:07:20 1254
193 280 Kõik M Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 03:07:44 1253
194 350 Kõik M Kiviste Kauni 03:07:54 1252
195 309 Kõik M Soans Silver 03:08:21 1251
196 365 Kõik M Hallik Üllar 03:08:36 1250
197 316 Kõik M Otsa Arne 03:10:05 1249
198 310 Kõik M Riisalo Tiit 03:10:39 1248
199 251 Kõik M Kallas Urmas 03:11:03 1247
200 363 Kõik M Veebel Andres 03:11:45 1246
201 339 Kõik M Sokk Janar 03:12:04 1245
202 266 Kõik M Teearu Karl 03:12:38 1244
203 276 Kõik M Sankman Jüri 03:15:07 1243
204 374 Kõik M Väli Margus 03:15:42 1242
205 300 Kõik M Vallik Kenneth 03:17:52 1241
206 334 Kõik M Tammesoo Raul 03:18:36 1240
207 263 Kõik M Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:19:18 1238
208 299 Kõik M Nool Ivo 03:19:25 1237
209 302 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:20:07 1236
210 259 Kõik M Kalanepp Romet 03:20:47 1235
211 358 Kõik M Nurm Peep 03:23:31 1234
212 278 Kõik M Pensa Heiki 03:25:20 1233
213 293 Kõik M Ahu Ülo 03:29:34 1232
214 275 Kõik M Jõõger Kulvo 03:33:22 1231
215 359 Kõik M Nurm Neeme 03:33:28 1230
216 253 Kõik M Sillaots Janar 03:34:04 1229
217 338 Kõik M Meier Tauno 03:34:17 1228
218 370 Kõik M Raidma Rauno 03:35:32 1227
219 236 Kõik M Erlemann Jaanus 03:36:59 1226
220 366 Kõik M Soonpuu Hando 03:38:22 1225
221 373 Kõik M Põld Rello 03:39:19 1224
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 25,19 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1 M Pajur Markus Team Antsla 01:51:57 1510
2 2 M Ottender Sten-Erik Sportland Bottecchia Team 01:52:07 1497
3 5 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:54:36 1487
4 37 M Parv Martin 01:55:09 1476
5 3 M Tarvis Peeter 01:55:22 1472
6 9 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:23 1473
7 13 M Krusemann Magnus 01:56:02 1468
8 23 M Kovgers Kristers 01:56:43 1466
9 35 M Lill Aali VIIMSI SPORT 01:57:31 1462
10 14 M Panteleev Andrey MTB School 01:58:04 1459
11 26 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:59:40 1456
12 20 M Malva Margus 02:02:22 1454
13 34 M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:02:36 1452
14 73 M Kannimäe Mihkel 02:03:58 1448
15 24 M Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:04:02 1445
16 10 M Pilv Armin Team Antsla 02:06:19 1444
17 33 M Alvela Jaan VELOPLUS 02:08:11 1443
18 31 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:51 1442
19 352 M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:09:18 1441
20 57 M Pallas Helari Spordipartner 1 02:09:32 1439
21 372 M Erm Tõnis 02:11:02 1438
22 67 M Viksne Martins REGO XC 02:11:04 1437
23 28 M Laanjõe Elvis Leon 02:11:21 1434
24 46 M Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:11:31 1433
25 74 M Evendi Rando Marten 02:13:08 1430
26 66 M Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:13:34 1429
27 344 M Niilus Romet 02:15:03 1424
28 53 M Lipp Sulev 02:15:16 1423
29 60 M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:17:38 1420
30 75 M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:17:44 1419
31 115 M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:18:02 1418
32 369 M Greenbaum Marko 02:18:06 1417
33 81 M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:19:22 1416
34 170 M Heinsoo Sander 02:20:55 1410
35 129 M Veiler Siim 02:21:00 1409
36 90 M Sepp Tõnis 02:21:42 1408
37 113 M Keskitalo Petri 02:21:49 1406
38 122 M Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:21:54 1405
39 116 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:21 1403
40 8 M Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 02:22:36 1402
41 83 M Kõiv Kaspar RedBike 02:22:41 1400
42 159 M Lind Kaspar 02:22:57 1399
43 360 M Tõnov Tõnu 02:23:00 1398
44 169 M Eelmets Indrek Spordipartner Racing Girls 02:23:01 1396
45 123 M Uutar Mihkel A&T Sport Team 02:23:03 1395
46 184 M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:23:37 1393
47 101 M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:23:57 1390
48 364 M Soome Kiljan 02:23:59 1389
49 118 M Mardo Ahti Team Amps 02:24:06 1388
50 355 M Kozyrev Maksim 02:24:09 1386
51 104 M Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:24:20 1385
52 52 M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:24:47 1384
53 121 M Nigulas Harles 02:25:00 1383
54 70 M Annion Silver 02:25:08 1382
55 137 M Printsmann Priit 02:25:08 1381
56 163 M Semm Kaspar 02:25:12 1380
57 109 M Veskiväli Heigo 02:25:15 1379
58 127 M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:26:25 1377
59 346 M Rätsepp Kaido 02:26:40 1375
60 254 M Malsroos Taavi 02:27:37 1374
61 142 M Ovtšarenko Grigori 02:27:39 1373
62 223 M Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:27:48 1370
63 152 M Soojärv Andres Kulgur Team 02:28:26 1367
64 43 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:28:52 1366
65 176 M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:29:09 1365
66 173 M Uutar Aivar A&T Sport Team 02:30:05 1363
67 150 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:13 1362
68 112 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:30:25 1361
69 165 M Saarepuu Asko 02:30:47 1359
70 82 M Aas Andres Vendario.ee 02:31:38 1358
71 144 M Aalik Marko 02:31:41 1357
72 143 M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:33:06 1355
73 153 M Põldmaa Koit Simuna SK 02:33:30 1352
74 63 M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:35:14 1349
75 201 M Rebane Priit 02:35:55 1348
76 124 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:37:29 1346
77 155 M Parksepp Edvin 02:37:33 1345
78 164 M Ting Taavi 02:37:56 1343
79 183 M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:38:44 1341
80 348 M Mölder Rein 02:39:26 1339
81 206 M Kurg Toomas 02:39:40 1338
82 145 M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:40:32 1336
83 307 M Killing Keito 02:40:52 1335
84 202 M Kirikmäe Erik 02:41:12 1332
85 301 M Peil Kalev Türi Rattaklubi 02:41:23 1330
86 199 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:04 1329
87 270 M Lepmets Markus 02:42:50 1327
88 354 M Papp Andreas 02:43:14 1325
89 210 M Siska Ivar 02:43:21 1324
90 238 M Liivet Lauri 02:44:02 1323
91 175 M Teppan Sten 02:44:18 1322
92 267 M Mets Stewe RR Siplased 02:44:20 1321
93 182 M Saarep Peeter 02:44:48 1317
94 189 M Prants Aivar 02:45:27 1310
95 362 M Kuus Thomas 02:45:40 1308
96 138 M Rostin Siim Saksa Automaatika ProShopTeam 02:45:46 1307
97 317 M Peets Robert Alutaguse maraton 02:45:47 1306
98 318 M Laur Andres Alutaguse maraton 02:45:48 1305
99 241 M Kogermann Meelis 02:46:01 1304
100 187 M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:46:09 1303
101 342 M Lepik Urmas 02:46:33 1301
102 61 M Rohtla Kaspar RedBike 02:46:57 1300
103 215 M Noormets Alar Auto Stock team 02:48:03 1297
104 167 M Oot Anti Team Amps 02:49:02 1294
105 157 M Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:49:05 1293
106 312 M Leetberg Margus 02:49:11 1292
107 288 M Tamm Hando 02:50:15 1291
108 256 M Kaun Sten Spordipartner 3 02:51:54 1288
109 357 M Grishakin Sergei 02:52:38 1287
110 356 M Hallap Viljar 02:52:59 1286
111 226 M Vainu Marko 02:53:57 1285
112 268 M Luidre Liivo 02:54:08 1283
113 211 M Undla Timo 02:56:14 1280
114 361 M Kaljumäe Henri 02:56:21 1279
115 347 M Johanson Raimo 02:58:20 1276
116 240 M Kikkas Riho 02:59:18 1273
117 204 M Prits Vilmar 03:01:13 1271
118 242 M Ansu Taavi 03:01:41 1270
119 203 M Bazõlev Anton Adduco kolimisteenused 03:01:48 1269
120 304 M Kütt Andre A&T Sport Team 03:01:48 1268
121 231 M Jamnes Margus 03:01:55 1266
122 367 M Terav Martin 03:01:56 1265
123 271 M Tõnts Tanel 2. jalaväebrigaad 03:02:37 1261
124 314 M Türk Raido 03:03:37 1260
125 250 M Konsap Ats 03:03:56 1259
126 279 M Pauklin Roland 03:04:31 1257
127 280 M Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 03:07:44 1253
128 350 M Kiviste Kauni 03:07:54 1252
129 309 M Soans Silver 03:08:21 1251
130 339 M Sokk Janar 03:12:04 1245
131 276 M Sankman Jüri 03:15:07 1243
132 300 M Vallik Kenneth 03:17:52 1241
133 263 M Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:19:18 1238
134 299 M Nool Ivo 03:19:25 1237
135 302 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:20:07 1236
136 259 M Kalanepp Romet 03:20:47 1235
137 358 M Nurm Peep 03:23:31 1234
138 275 M Jõõger Kulvo 03:33:22 1231
139 359 M Nurm Neeme 03:33:28 1230
140 253 M Sillaots Janar 03:34:04 1229
141 338 M Meier Tauno 03:34:17 1228
142 370 M Raidma Rauno 03:35:32 1227
143 373 M Põld Rello 03:39:19 1224
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 22,94 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M45 Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:02:57 1450
2 50 M45 Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:11:17 1435
3 69 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:11:32 1432
4 48 M45 Puusepp Sven Spordipartner 1 02:13:44 1428
5 58 M45 Rätsep Ain Spordipartner 1 02:14:57 1426
6 181 M45 Kelk Indrek 02:14:59 1425
7 78 M45 Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:16:26 1422
8 99 M45 Sootla Indrek Astro Baltics 02:19:24 1415
9 111 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:20:10 1413
10 47 M45 Pekk Tiit Alutaguse maraton 02:20:30 1412
11 94 M45 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:20:37 1411
12 65 M45 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:21:48 1407
13 107 M45 Minski Jan 02:23:05 1394
14 110 M45 Kovgers Jurijs 02:24:07 1387
15 92 M45 Pops Vahur Spordipartner 02:25:15 1378
16 95 M45 Lüüsalu Villu 02:27:44 1372
17 125 M45 Sibul Jaanus 02:27:47 1371
18 96 M45 Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:28:05 1369
19 108 M45 Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:30:02 1364
20 335 M45 Pekk Tõnu Alutaguse maraton 02:34:48 1350
21 146 M45 Pärnamets Aivar SK Rakke 02:39:07 1340
22 340 M45 Teppo Viljar 02:40:57 1334
23 341 M45 Pani Andrus 02:40:57 1333
24 230 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:42:20 1328
25 216 M45 Kleinson Meelis 02:45:00 1315
26 221 M45 Eskla Anti HaanjaRrattaklubi 02:45:10 1312
27 214 M45 Viks Harri 02:45:16 1311
28 188 M45 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:46:10 1302
29 245 M45 Lichtfeldt Andro 02:48:18 1296
30 232 M45 Varik Meelis 02:54:40 1282
31 281 M45 Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:57:22 1278
32 290 M45 Kork Martin 03:02:17 1263
33 247 M45 Tamm Erki 03:02:36 1262
34 316 M45 Otsa Arne 03:10:05 1249
35 363 M45 Veebel Andres 03:11:45 1246
36 374 M45 Väli Margus 03:15:42 1242
37 334 M45 Tammesoo Raul 03:18:36 1240
38 236 M45 Erlemann Jaanus 03:36:59 1226
39 366 M45 Soonpuu Hando 03:38:22 1225
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 23,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 16 M50 Neemela Tarmo Team Amps 01:57:32 1460
2 42 M50 Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:09 1431
3 56 M50 Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:21:56 1404
4 149 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:26:36 1376
5 136 M50 Laidver Leho 02:28:13 1368
6 98 M50 Danilas Meelis 02:30:41 1360
7 139 M50 Tammemägi Jaak 02:33:26 1354
8 191 M50 Savitski Jüri Spordipartner 2 02:44:58 1316
9 197 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:45:37 1309
10 208 M50 Raiesmaa Eldur 02:48:03 1298
11 351 M50 Klaaser Gert 02:48:36 1295
12 298 M50 Tiivoja Tarmo 02:50:53 1290
13 224 M50 Kuik Robertino 02:51:32 1289
14 303 M50 Ronimois Ruttar 02:58:58 1274
15 225 M50 Ennuste Jaak 03:00:32 1272
16 310 M50 Riisalo Tiit 03:10:39 1248
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 24,05 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 371 M16 Mihkels Madis TÜASK 01:57:13 1464
2 41 M16 Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:03:59 1446
3 77 M16 Välja Markus 02:19:25 1414
4 161 M16 Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:23:00 1397
5 291 M16 Danilas Hans Markus 02:36:08 1347
6 190 M16 Närap Henry 02:44:28 1320
7 227 M16 Libek Maario 02:44:29 1319
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 Kõik N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:26 1440
2 59 Kõik N Mõttus Mari-Liis Haanja RK 02:11:09 1436
3 71 Kõik N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:14:18 1427
4 87 Kõik N Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:22:40 1401
5 93 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:52 1391
6 140 Kõik N Pärnik Tea 02:34:47 1351
7 148 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:43:10 1326
8 260 Kõik N Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:44:32 1318
9 162 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:45:02 1314
10 343 Kõik N Kannimäe Anne 02:45:02 1313
11 222 Kõik N Must Tene Türi Rattaklubi 02:47:54 1299
12 248 Kõik N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:54:06 1284
13 257 Kõik N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:58:20 1277
14 235 Kõik N Rehi Maila A&T Sport Team 02:58:46 1275
15 168 Kõik N Metsalu Merilin Adduco kolimisteenused 03:01:49 1267
16 261 Kõik N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:04:16 1258
17 315 Kõik N Rait Triin Spordipartner 3 03:06:46 1256
18 322 Kõik N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:07:20 1255
19 368 Kõik N Lung Helin 03:18:57 1239
20 286 Kõik N Järveoja Helje 03:40:52 1223
21 282 Kõik N Ukrainski Kadri 03:43:54 1222
22 327 Kõik N Ernits Ingrit 03:56:01 1221
23 313 Kõik N Odar Margit 04:44:53 1220
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 21,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 54 N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:26 1440
2 59 N Mõttus Mari-Liis Haanja RK 02:11:09 1436
3 71 N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:14:18 1427
4 87 N Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:22:40 1401
5 93 N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:52 1391
6 140 N Pärnik Tea 02:34:47 1351
7 148 N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:43:10 1326
8 260 N Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:44:32 1318
9 162 N Jaanimets Age velo clubbers 02:45:02 1314
10 343 N Kannimäe Anne 02:45:02 1313
11 222 N Must Tene Türi Rattaklubi 02:47:54 1299
12 248 N Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:54:06 1284
13 257 N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 02:58:20 1277
14 235 N Rehi Maila A&T Sport Team 02:58:46 1275
15 168 N Metsalu Merilin Adduco kolimisteenused 03:01:49 1267
16 261 N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:04:16 1258
17 315 N Rait Triin Spordipartner 3 03:06:46 1256
18 322 N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:07:20 1255
19 368 N Lung Helin 03:18:57 1239
20 286 N Järveoja Helje 03:40:52 1223
21 282 N Ukrainski Kadri 03:43:54 1222
22 327 N Ernits Ingrit 03:56:01 1221
23 313 N Odar Margit 04:44:53 1220
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 20,58 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 353 M55 Kazainis Viesturs 02:17:00 1421
2 64 M55 Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:23:43 1392
3 147 M55 Sildaru Kalev lebo racing 02:33:26 1353
4 186 M55 Ernits Ardu 02:38:01 1342
5 132 M55 Viigipuu Toomas 02:40:03 1337
6 284 M55 Birkants Viesturs 02:41:23 1331
7 207 M55 Kongo Kalmer 02:54:50 1281
8 246 M55 Tiivoja Tiit 03:01:59 1264
9 278 M55 Pensa Heiki 03:25:20 1233
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 18,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 141 M60 Rozenbergs Gunars 02:32:14 1356
2 178 M60 Tarvis Peeter 02:37:43 1344
3 234 M60 Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:07:20 1254
4 365 M60 Hallik Üllar 03:08:36 1250
5 251 M60 Kallas Urmas 03:11:03 1247
6 266 M60 Teearu Karl 03:12:38 1244
7 293 M60 Ahu Ülo 03:29:34 1232
XXL-sõit Kõik võitja keskmine kiirus 23,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 02:46:31 1500
2 1009 Kõik Vaidem Josten 02:50:03 1490
3 1003 Kõik Purninš Lauris 02:50:35 1482
4 1007 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 02:51:07 1476
5 1008 Kõik Vaab Ivar 02:53:12 1472
6 1005 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 02:56:21 1470
7 1012 Kõik Epner Indrek 02:56:23 1468
8 1002 Kõik Saar Raido 02:57:03 1466
9 1006 Kõik Ainsalu Markku 02:58:14 1464
10 1004 Kõik Kannimäe Viljar 03:01:31 1462
11 1014 Kõik Sõptšenko Dmitri 03:02:07 1460
12 1158 Kõik Vshivtsev Vladimir 03:05:34 1458
13 1019 Kõik Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 03:05:51 1456
14 1025 Kõik Soo Allar VELOPLUS 03:06:06 1454
15 1010 Kõik Poopuu Peeter 03:06:10 1452
16 1015 Kõik Mõttus Tarmo 03:08:00 1450
17 1026 Kõik Zdeblovskiy Alexey marathoncup.ru 03:08:27 1448
18 1021 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 03:08:53 1446
19 1029 Kõik Peets Andres 03:09:30 1444
20 1036 Kõik Tillemann Taikki 03:11:50 1442
21 1027 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 03:12:56 1440
22 1037 Kõik Molev Juri 03:13:57 1438
23 1040 Kõik Kukk Margus 03:14:43 1436
24 1034 Kõik Kertsman Jaanus 03:15:05 1434
25 1033 Kõik Kuusk Tanel 03:15:18 1432
26 1044 Kõik Einroos Raino 03:15:33 1430
27 1155 Kõik Kukk Andres 03:16:49 1428
28 1017 Kõik Otsus Erki Astro Baltics 03:16:53 1426
29 1030 Kõik Pani Marek 03:18:18 1424
30 1092 Kõik Strazdins Rego REGO XC 03:19:32 1422
31 1080 Kõik Rembla Egon 03:19:56 1420
32 1039 Kõik Pilv Ivar 03:20:25 1418
33 1035 Kõik Kirsipuu Tiit 03:20:59 1416
34 1023 Kõik Mäestu Jarek 03:21:10 1414
35 1020 Kõik Rei Tarmo 03:21:20 1412
36 1053 Kõik Rips Leho 03:21:46 1410
37 1081 Kõik Tonts Raido Haaslava MTB 03:21:57 1408
38 1064 Kõik Harand Allan 03:22:33 1406
39 1011 Kõik Ennok Tarmo 03:22:57 1404
40 1042 Kõik Veri Aivar 03:24:26 1402
41 1078 Kõik Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 03:25:14 1400
42 1068 Kõik Ööbik Antti 03:25:26 1398
43 1072 Kõik Serdjuk Sergei 03:25:45 1396
44 1061 Kõik Janno Janar 03:26:03 1394
45 1022 Kõik Luks Sven 03:27:07 1392
46 1046 Kõik Želtov Sergei 03:27:26 1390
47 1089 Kõik Edemskiy Andrey 03:28:59 1388
48 1050 Kõik Kõrge Toomas 03:29:32 1386
49 1071 Kõik Eelma Tõnu 03:30:19 1384
50 1031 Kõik Hirs Marek 03:30:19 1382
51 1110 Kõik Talv Tarvi VK Velron 03:31:08 1380
52 1028 Kõik Toome Roland 03:34:28 1378
53 1045 Kõik Himma Markus 03:35:56 1376
54 1063 Kõik Tigane Raiko 03:36:04 1374
55 1098 Kõik Mäggi Martin 03:36:21 1372
56 1057 Kõik Beljajev Vladimir 03:37:38 1370
57 1051 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 03:39:28 1368
58 1154 Kõik Potatosov Vasilii 03:39:39 1366
59 1086 Kõik Alaväli Ülari 03:40:49 1364
60 1102 Kõik Jüriso Janis 03:41:43 1362
61 1043 Kõik Orav Ingmar 03:41:44 1360
62 1107 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 03:41:52 1358
63 1058 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 03:43:08 1356
64 1164 Kõik Laur Urmas 03:43:16 1354
65 1067 Kõik Laansalu Priit 03:43:48 1352
66 1076 Kõik Terve Raivo 03:44:04 1350
67 1132 Kõik Lerme Ints 03:47:11 1348
68 1088 Kõik Lubi Tiit 03:47:18 1346
69 1099 Kõik Kangur Kadri 03:47:18 1344
70 1055 Kõik Türk Reigo 03:47:48 1342
71 1097 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:48:15 1340
72 1074 Kõik Kingo Margo 03:49:30 1338
73 1075 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 03:50:19 1336
74 1069 Kõik Reinaas Ott 03:50:25 1334
75 1116 Kõik Kiristaja Ailar 03:52:00 1332
76 1084 Kõik Kimmel Robert 03:52:06 1330
77 1041 Kõik Albri Kalev RedBike / Wilo 03:53:29 1328
78 1141 Kõik Stalkov Valmer 03:54:42 1326
79 1157 Kõik Tagel Rainer 03:55:33 1324
80 1160 Kõik Paas Raigo 03:56:12 1322
81 1100 Kõik Lepik Kristjan 03:56:20 1320
82 1119 Kõik Raud Kristjan 03:56:32 1318
83 1060 Kõik Dobolina Tatjana 03:56:55 1316
84 1047 Kõik Bergvald Gunnar 03:56:56 1314
85 1095 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 03:57:07 1312
86 1083 Kõik Suokas Heikki 03:57:57 1310
87 1106 Kõik Klaos Indrek 03:58:12 1308
88 1105 Kõik Teearu Paul 03:58:54 1306
89 1120 Kõik Uudeberg Tanel 03:58:55 1304
90 1082 Kõik Kallaste Tarmo 03:59:20 1302
91 1090 Kõik Järveoja Jaanus 03:59:23 1300
92 1056 Kõik Pärn Meelis 04:00:36 1298
93 1133 Kõik Puusepp Kaito 04:01:55 1296
94 1151 Kõik Steinberg Tauno 04:01:59 1294
95 1059 Kõik Villemson Rainer 04:02:26 1292
96 1114 Kõik Põldoja Tauno VK Velron 04:03:15 1290
97 1104 Kõik Zdeblovskaya Victoria marathoncup.ru 04:03:26 1288
98 1091 Kõik Kivimäe Ivar 04:03:36 1286
99 1052 Kõik Talumaa Raul 04:03:45 1284
100 1038 Kõik Saar Sander VELOPLUS 04:05:46 1282
101 1109 Kõik Hinnov Ahti 04:06:27 1280
102 1137 Kõik Teearu Hans 04:07:10 1278
103 1112 Kõik Vällik Kristjan 04:10:14 1276
104 1096 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 04:10:38 1274
105 1156 Kõik Veemees Ain 04:10:41 1272
106 1118 Kõik Aule Krister Spordiklubi Viimsi Sport 04:13:04 1270
107 1145 Kõik Prangli Andrus 04:13:12 1268
108 1122 Kõik Piirsalu Aivo 04:14:54 1266
109 1115 Kõik Oder Rein 04:14:59 1264
110 1150 Kõik Kraam Sulev Hää Kraam 04:16:27 1262
111 1123 Kõik Hermat Kaido 04:16:58 1260
112 1087 Kõik Pilliroog Alari 04:17:06 1258
113 1130 Kõik Merila Jaanis 04:17:10 1256
114 1094 Kõik Pajumaa Priit OlyBet 04:17:26 1254
115 1108 Kõik Kallas Ott 04:22:21 1252
116 1134 Kõik Kukk Agnes 04:24:16 1250
117 1161 Kõik Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 04:27:06 1248
118 1163 Kõik Seer Marek Spordipartner 2 04:27:06 1246
119 1121 Kõik Liin Alar 04:28:14 1244
120 1162 Kõik Kiil Sander 04:28:32 1242
121 1136 Kõik Suzi Regina 04:29:44 1240
122 1124 Kõik Sauväli Indrek 04:30:47 1238
123 1111 Kõik Murmann Rain 04:34:35 1236
124 1093 Kõik Padosepp Siim VELOPLUS 04:36:31 1234
125 1066 Kõik Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 04:36:32 1232
126 1128 Kõik Leier Tõnis 04:36:58 1230
127 1153 Kõik Gailitis Andis 04:39:56 1228
128 1159 Kõik Kokka Karl 04:49:09 1226
129 1149 Kõik Vähi Nikolai 04:51:22 1224
130 1139 Kõik Lillo Indrek 05:07:24 1222
131 1125 Kõik Hiob Laur 05:08:28 1220
132 1147 Kõik Kuus Janar 05:08:28 1218
133 1140 Kõik Paal Peet 05:20:48 1216
134 1143 Kõik Raitviir Erik velo clubbers 05:54:58 1214
XXL-sõit Kõik M võitja keskmine kiirus 23,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 02:46:31 1500
2 1009 Kõik M Vaidem Josten 02:50:03 1490
3 1003 Kõik M Purninš Lauris 02:50:35 1482
4 1007 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 02:51:07 1476
5 1008 Kõik M Vaab Ivar 02:53:12 1472
6 1005 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 02:56:21 1470
7 1012 Kõik M Epner Indrek 02:56:23 1468
8 1002 Kõik M Saar Raido 02:57:03 1466
9 1006 Kõik M Ainsalu Markku 02:58:14 1464
10 1004 Kõik M Kannimäe Viljar 03:01:31 1462
11 1014 Kõik M Sõptšenko Dmitri 03:02:07 1460
12 1158 Kõik M Vshivtsev Vladimir 03:05:34 1458
13 1019 Kõik M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 03:05:51 1456
14 1025 Kõik M Soo Allar VELOPLUS 03:06:06 1454
15 1010 Kõik M Poopuu Peeter 03:06:10 1452
16 1015 Kõik M Mõttus Tarmo 03:08:00 1450
17 1026 Kõik M Zdeblovskiy Alexey marathoncup.ru 03:08:27 1448
18 1021 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 03:08:53 1446
19 1029 Kõik M Peets Andres 03:09:30 1444
20 1036 Kõik M Tillemann Taikki 03:11:50 1442
21 1027 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 03:12:56 1440
22 1037 Kõik M Molev Juri 03:13:57 1438
23 1040 Kõik M Kukk Margus 03:14:43 1436
24 1034 Kõik M Kertsman Jaanus 03:15:05 1434
25 1033 Kõik M Kuusk Tanel 03:15:18 1432
26 1044 Kõik M Einroos Raino 03:15:33 1430
27 1155 Kõik M Kukk Andres 03:16:49 1428
28 1017 Kõik M Otsus Erki Astro Baltics 03:16:53 1426
29 1030 Kõik M Pani Marek 03:18:18 1424
30 1092 Kõik M Strazdins Rego REGO XC 03:19:32 1422
31 1080 Kõik M Rembla Egon 03:19:56 1420
32 1039 Kõik M Pilv Ivar 03:20:25 1418
33 1035 Kõik M Kirsipuu Tiit 03:20:59 1416
34 1023 Kõik M Mäestu Jarek 03:21:10 1414
35 1020 Kõik M Rei Tarmo 03:21:20 1412
36 1053 Kõik M Rips Leho 03:21:46 1410
37 1081 Kõik M Tonts Raido Haaslava MTB 03:21:57 1408
38 1064 Kõik M Harand Allan 03:22:33 1406
39 1011 Kõik M Ennok Tarmo 03:22:57 1404
40 1042 Kõik M Veri Aivar 03:24:26 1402
41 1078 Kõik M Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 03:25:14 1400
42 1068 Kõik M Ööbik Antti 03:25:26 1398
43 1072 Kõik M Serdjuk Sergei 03:25:45 1396
44 1061 Kõik M Janno Janar 03:26:03 1394
45 1022 Kõik M Luks Sven 03:27:07 1392
46 1046 Kõik M Želtov Sergei 03:27:26 1390
47 1089 Kõik M Edemskiy Andrey 03:28:59 1388
48 1050 Kõik M Kõrge Toomas 03:29:32 1386
49 1071 Kõik M Eelma Tõnu 03:30:19 1384
50 1031 Kõik M Hirs Marek 03:30:19 1382
51 1110 Kõik M Talv Tarvi VK Velron 03:31:08 1380
52 1028 Kõik M Toome Roland 03:34:28 1378
53 1045 Kõik M Himma Markus 03:35:56 1376
54 1063 Kõik M Tigane Raiko 03:36:04 1374
55 1098 Kõik M Mäggi Martin 03:36:21 1372
56 1057 Kõik M Beljajev Vladimir 03:37:38 1370
57 1051 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 03:39:28 1368
58 1154 Kõik M Potatosov Vasilii 03:39:39 1366
59 1086 Kõik M Alaväli Ülari 03:40:49 1364
60 1102 Kõik M Jüriso Janis 03:41:43 1362
61 1043 Kõik M Orav Ingmar 03:41:44 1360
62 1107 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 03:41:52 1358
63 1058 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 03:43:08 1356
64 1164 Kõik M Laur Urmas 03:43:16 1354
65 1067 Kõik M Laansalu Priit 03:43:48 1352
66 1076 Kõik M Terve Raivo 03:44:04 1350
67 1132 Kõik M Lerme Ints 03:47:11 1348
68 1088 Kõik M Lubi Tiit 03:47:18 1346
69 1055 Kõik M Türk Reigo 03:47:48 1342
70 1097 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:48:15 1340
71 1074 Kõik M Kingo Margo 03:49:30 1338
72 1075 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 03:50:19 1336
73 1069 Kõik M Reinaas Ott 03:50:25 1334
74 1116 Kõik M Kiristaja Ailar 03:52:00 1332
75 1084 Kõik M Kimmel Robert 03:52:06 1330
76 1041 Kõik M Albri Kalev RedBike / Wilo 03:53:29 1328
77 1141 Kõik M Stalkov Valmer 03:54:42 1326
78 1157 Kõik M Tagel Rainer 03:55:33 1324
79 1160 Kõik M Paas Raigo 03:56:12 1322
80 1100 Kõik M Lepik Kristjan 03:56:20 1320
81 1119 Kõik M Raud Kristjan 03:56:32 1318
82 1047 Kõik M Bergvald Gunnar 03:56:56 1314
83 1095 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 03:57:07 1312
84 1083 Kõik M Suokas Heikki 03:57:57 1310
85 1106 Kõik M Klaos Indrek 03:58:12 1308
86 1105 Kõik M Teearu Paul 03:58:54 1306
87 1120 Kõik M Uudeberg Tanel 03:58:55 1304
88 1082 Kõik M Kallaste Tarmo 03:59:20 1302
89 1090 Kõik M Järveoja Jaanus 03:59:23 1300
90 1056 Kõik M Pärn Meelis 04:00:36 1298
91 1133 Kõik M Puusepp Kaito 04:01:55 1296
92 1151 Kõik M Steinberg Tauno 04:01:59 1294
93 1059 Kõik M Villemson Rainer 04:02:26 1292
94 1114 Kõik M Põldoja Tauno VK Velron 04:03:15 1290
95 1091 Kõik M Kivimäe Ivar 04:03:36 1286
96 1052 Kõik M Talumaa Raul 04:03:45 1284
97 1038 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 04:05:46 1282
98 1109 Kõik M Hinnov Ahti 04:06:27 1280
99 1137 Kõik M Teearu Hans 04:07:10 1278
100 1112 Kõik M Vällik Kristjan 04:10:14 1276
101 1096 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 04:10:38 1274
102 1156 Kõik M Veemees Ain 04:10:41 1272
103 1118 Kõik M Aule Krister Spordiklubi Viimsi Sport 04:13:04 1270
104 1145 Kõik M Prangli Andrus 04:13:12 1268
105 1122 Kõik M Piirsalu Aivo 04:14:54 1266
106 1115 Kõik M Oder Rein 04:14:59 1264
107 1150 Kõik M Kraam Sulev Hää Kraam 04:16:27 1262
108 1123 Kõik M Hermat Kaido 04:16:58 1260
109 1087 Kõik M Pilliroog Alari 04:17:06 1258
110 1130 Kõik M Merila Jaanis 04:17:10 1256
111 1094 Kõik M Pajumaa Priit OlyBet 04:17:26 1254
112 1108 Kõik M Kallas Ott 04:22:21 1252
113 1161 Kõik M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 04:27:06 1248
114 1163 Kõik M Seer Marek Spordipartner 2 04:27:06 1246
115 1121 Kõik M Liin Alar 04:28:14 1244
116 1162 Kõik M Kiil Sander 04:28:32 1242
117 1124 Kõik M Sauväli Indrek 04:30:47 1238
118 1111 Kõik M Murmann Rain 04:34:35 1236
119 1093 Kõik M Padosepp Siim VELOPLUS 04:36:31 1234
120 1066 Kõik M Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 04:36:32 1232
121 1128 Kõik M Leier Tõnis 04:36:58 1230
122 1153 Kõik M Gailitis Andis 04:39:56 1228
123 1159 Kõik M Kokka Karl 04:49:09 1226
124 1149 Kõik M Vähi Nikolai 04:51:22 1224
125 1139 Kõik M Lillo Indrek 05:07:24 1222
126 1125 Kõik M Hiob Laur 05:08:28 1220
127 1147 Kõik M Kuus Janar 05:08:28 1218
128 1140 Kõik M Paal Peet 05:20:48 1216
129 1143 Kõik M Raitviir Erik velo clubbers 05:54:58 1214
XXL-sõit M XXL võitja keskmine kiirus 23,78 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1001 M XXL Jõeäär Gert VELOPLUS 02:46:31 1500
2 1009 M XXL Vaidem Josten 02:50:03 1490
3 1003 M XXL Purninš Lauris 02:50:35 1482
4 1007 M XXL Lepik Toomas Astro Baltics 02:51:07 1476
5 1008 M XXL Vaab Ivar 02:53:12 1472
6 1005 M XXL Randma Kristjan Astro Baltics 02:56:21 1470
7 1012 M XXL Epner Indrek 02:56:23 1468
8 1002 M XXL Saar Raido 02:57:03 1466
9 1006 M XXL Ainsalu Markku 02:58:14 1464
10 1004 M XXL Kannimäe Viljar 03:01:31 1462
11 1014 M XXL Sõptšenko Dmitri 03:02:07 1460
12 1158 M XXL Vshivtsev Vladimir 03:05:34 1458
13 1019 M XXL Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 03:05:51 1456
14 1025 M XXL Soo Allar VELOPLUS 03:06:06 1454
15 1010 M XXL Poopuu Peeter 03:06:10 1452
16 1015 M XXL Mõttus Tarmo 03:08:00 1450
17 1026 M XXL Zdeblovskiy Alexey marathoncup.ru 03:08:27 1448
18 1021 M XXL Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 03:08:53 1446
19 1029 M XXL Peets Andres 03:09:30 1444
20 1036 M XXL Tillemann Taikki 03:11:50 1442
21 1027 M XXL Raag Kaupo velo clubbers 03:12:56 1440
22 1037 M XXL Molev Juri 03:13:57 1438
23 1040 M XXL Kukk Margus 03:14:43 1436
24 1034 M XXL Kertsman Jaanus 03:15:05 1434
25 1033 M XXL Kuusk Tanel 03:15:18 1432
26 1044 M XXL Einroos Raino 03:15:33 1430
27 1155 M XXL Kukk Andres 03:16:49 1428
28 1017 M XXL Otsus Erki Astro Baltics 03:16:53 1426
29 1030 M XXL Pani Marek 03:18:18 1424
30 1092 M XXL Strazdins Rego REGO XC 03:19:32 1422
31 1080 M XXL Rembla Egon 03:19:56 1420
32 1039 M XXL Pilv Ivar 03:20:25 1418
33 1035 M XXL Kirsipuu Tiit 03:20:59 1416
34 1023 M XXL Mäestu Jarek 03:21:10 1414
35 1020 M XXL Rei Tarmo 03:21:20 1412
36 1053 M XXL Rips Leho 03:21:46 1410
37 1081 M XXL Tonts Raido Haaslava MTB 03:21:57 1408
38 1064 M XXL Harand Allan 03:22:33 1406
39 1011 M XXL Ennok Tarmo 03:22:57 1404
40 1042 M XXL Veri Aivar 03:24:26 1402
41 1078 M XXL Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 03:25:14 1400
42 1068 M XXL Ööbik Antti 03:25:26 1398
43 1072 M XXL Serdjuk Sergei 03:25:45 1396
44 1061 M XXL Janno Janar 03:26:03 1394
45 1022 M XXL Luks Sven 03:27:07 1392
46 1046 M XXL Želtov Sergei 03:27:26 1390
47 1089 M XXL Edemskiy Andrey 03:28:59 1388
48 1050 M XXL Kõrge Toomas 03:29:32 1386
49 1071 M XXL Eelma Tõnu 03:30:19 1384
50 1031 M XXL Hirs Marek 03:30:19 1382
51 1110 M XXL Talv Tarvi VK Velron 03:31:08 1380
52 1028 M XXL Toome Roland 03:34:28 1378
53 1045 M XXL Himma Markus 03:35:56 1376
54 1063 M XXL Tigane Raiko 03:36:04 1374
55 1098 M XXL Mäggi Martin 03:36:21 1372
56 1057 M XXL Beljajev Vladimir 03:37:38 1370
57 1051 M XXL Reiljan Kuldar velo clubbers 03:39:28 1368
58 1154 M XXL Potatosov Vasilii 03:39:39 1366
59 1086 M XXL Alaväli Ülari 03:40:49 1364
60 1102 M XXL Jüriso Janis 03:41:43 1362
61 1043 M XXL Orav Ingmar 03:41:44 1360
62 1107 M XXL Järve Mihkel Kulgur Team 2 03:41:52 1358
63 1058 M XXL Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 03:43:08 1356
64 1164 M XXL Laur Urmas 03:43:16 1354
65 1067 M XXL Laansalu Priit 03:43:48 1352
66 1076 M XXL Terve Raivo 03:44:04 1350
67 1132 M XXL Lerme Ints 03:47:11 1348
68 1088 M XXL Lubi Tiit 03:47:18 1346
69 1055 M XXL Türk Reigo 03:47:48 1342
70 1097 M XXL Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:48:15 1340
71 1074 M XXL Kingo Margo 03:49:30 1338
72 1075 M XXL Kaschan Kaido velo clubbers 03:50:19 1336
73 1069 M XXL Reinaas Ott 03:50:25 1334
74 1116 M XXL Kiristaja Ailar 03:52:00 1332
75 1084 M XXL Kimmel Robert 03:52:06 1330
76 1041 M XXL Albri Kalev RedBike / Wilo 03:53:29 1328
77 1141 M XXL Stalkov Valmer 03:54:42 1326
78 1157 M XXL Tagel Rainer 03:55:33 1324
79 1160 M XXL Paas Raigo 03:56:12 1322
80 1100 M XXL Lepik Kristjan 03:56:20 1320
81 1119 M XXL Raud Kristjan 03:56:32 1318
82 1047 M XXL Bergvald Gunnar 03:56:56 1314
83 1095 M XXL Kiivit Lauri Kulgur Team 2 03:57:07 1312
84 1083 M XXL Suokas Heikki 03:57:57 1310
85 1106 M XXL Klaos Indrek 03:58:12 1308
86 1105 M XXL Teearu Paul 03:58:54 1306
87 1120 M XXL Uudeberg Tanel 03:58:55 1304
88 1082 M XXL Kallaste Tarmo 03:59:20 1302
89 1090 M XXL Järveoja Jaanus 03:59:23 1300
90 1056 M XXL Pärn Meelis 04:00:36 1298
91 1133 M XXL Puusepp Kaito 04:01:55 1296
92 1151 M XXL Steinberg Tauno 04:01:59 1294
93 1059 M XXL Villemson Rainer 04:02:26 1292
94 1114 M XXL Põldoja Tauno VK Velron 04:03:15 1290
95 1091 M XXL Kivimäe Ivar 04:03:36 1286
96 1052 M XXL Talumaa Raul 04:03:45 1284
97 1038 M XXL Saar Sander VELOPLUS 04:05:46 1282
98 1109 M XXL Hinnov Ahti 04:06:27 1280
99 1137 M XXL Teearu Hans 04:07:10 1278
100 1112 M XXL Vällik Kristjan 04:10:14 1276
101 1096 M XXL Pohlak Rauno VELOPLUS 04:10:38 1274
102 1156 M XXL Veemees Ain 04:10:41 1272
103 1118 M XXL Aule Krister Spordiklubi Viimsi Sport 04:13:04 1270
104 1145 M XXL Prangli Andrus 04:13:12 1268
105 1122 M XXL Piirsalu Aivo 04:14:54 1266
106 1115 M XXL Oder Rein 04:14:59 1264
107 1150 M XXL Kraam Sulev Hää Kraam 04:16:27 1262
108 1123 M XXL Hermat Kaido 04:16:58 1260
109 1087 M XXL Pilliroog Alari 04:17:06 1258
110 1130 M XXL Merila Jaanis 04:17:10 1256
111 1094 M XXL Pajumaa Priit OlyBet 04:17:26 1254
112 1108 M XXL Kallas Ott 04:22:21 1252
113 1161 M XXL Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 04:27:06 1248
114 1163 M XXL Seer Marek Spordipartner 2 04:27:06 1246
115 1121 M XXL Liin Alar 04:28:14 1244
116 1162 M XXL Kiil Sander 04:28:32 1242
117 1124 M XXL Sauväli Indrek 04:30:47 1238
118 1111 M XXL Murmann Rain 04:34:35 1236
119 1093 M XXL Padosepp Siim VELOPLUS 04:36:31 1234
120 1066 M XXL Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 04:36:32 1232
121 1128 M XXL Leier Tõnis 04:36:58 1230
122 1153 M XXL Gailitis Andis 04:39:56 1228
123 1159 M XXL Kokka Karl 04:49:09 1226
124 1149 M XXL Vähi Nikolai 04:51:22 1224
125 1139 M XXL Lillo Indrek 05:07:24 1222
126 1125 M XXL Hiob Laur 05:08:28 1220
127 1147 M XXL Kuus Janar 05:08:28 1218
128 1140 M XXL Paal Peet 05:20:48 1216
129 1143 M XXL Raitviir Erik velo clubbers 05:54:58 1214
XXL-sõit Kõik N võitja keskmine kiirus 17,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1099 Kõik N Kangur Kadri 03:47:18 1344
2 1060 Kõik N Dobolina Tatjana 03:56:55 1316
3 1104 Kõik N Zdeblovskaya Victoria marathoncup.ru 04:03:26 1288
4 1134 Kõik N Kukk Agnes 04:24:16 1250
5 1136 Kõik N Suzi Regina 04:29:44 1240
XXL-sõit N XXL võitja keskmine kiirus 17,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1099 N XXL Kangur Kadri 03:47:18 1344
2 1060 N XXL Dobolina Tatjana 03:56:55 1316
3 1104 N XXL Zdeblovskaya Victoria marathoncup.ru 04:03:26 1288
4 1134 N XXL Kukk Agnes 04:24:16 1250
5 1136 N XXL Suzi Regina 04:29:44 1240
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:37:20 1250
2 2003 Kõik Krusemann Martin 00:38:13 1245
3 2091 Kõik Valmsen Henri 00:38:46 1240
4 2051 Kõik Veelmaa Taavi VKK 00:38:48 1235
5 2002 Kõik Sirvel Anet Spordipartner Racing Girls 00:39:48 1230
6 2098 Kõik Mäeuibo Markus 00:40:06 1226
7 2015 Kõik Visnapuu Tarmo 00:40:07 1222
8 2004 Kõik Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:40:48 1218
9 2011 Kõik Jürisaar Tauri 00:41:08 1214
10 2107 Kõik Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:41:15 1210
11 2010 Kõik Prants Annabrit Team Bottecchia/KJK naiskond 00:41:19 1207
12 2007 Kõik Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 00:41:36 1204
13 2105 Kõik Root Richard 00:42:08 1201
14 2106 Kõik Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:42:50 1198
15 2108 Kõik Leppik Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:43:37 1195
16 2020 Kõik Sarikas Merilyn 00:43:56 1192
17 2008 Kõik Türkson Silvia 00:44:18 1189
18 2104 Kõik Reiman Neeme 00:44:25 1186
19 2014 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:44:38 1183
20 2026 Kõik Kallari Lauri 00:44:56 1180
21 2032 Kõik Laht Reno 00:45:24 1178
22 2022 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 00:45:31 1176
23 2006 Kõik Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 00:45:31 1174
24 2023 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:45:54 1172
25 2021 Kõik Põldma Henri 00:46:22 1170
26 2030 Kõik Laidver Aive 00:46:25 1168
27 2019 Kõik Raiesmaa Remo 00:46:33 1166
28 2031 Kõik Jullinen Batrisia Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 00:46:39 1164
29 2029 Kõik Pruuli Paul 00:46:42 1162
30 2025 Kõik Volke Aleksandra Team Bottecchia/KJK naiskond 00:47:23 1160
31 2028 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:47:53 1158
32 2101 Kõik Terro Kristjan 00:47:54 1156
33 2040 Kõik Pool Marko 00:48:22 1154
34 2036 Kõik Altosaar Rain 00:48:59 1152
35 2016 Kõik Rannala Maribel 00:49:07 1150
36 2100 Kõik Rannala Ivar 00:49:07 1148
37 2024 Kõik Kull Karolina SK Rakke 00:49:10 1146
38 2033 Kõik Sillat Stig-Tristan 00:49:28 1144
39 2027 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:49:41 1142
40 2034 Kõik Kulp Alar Metsahake 00:50:13 1140
41 2012 Kõik Anipai Meelis 00:50:35 1139
42 2017 Kõik Järvsoo Markus SK KALJU RATTATIIM 00:51:15 1138
43 2064 Kõik Prits Jaanus 00:51:34 1137
44 2035 Kõik Raiv-Altosaar Naima 00:51:43 1136
45 2043 Kõik Susi Endel 00:51:44 1135
46 2013 Kõik Tormet Laura CFC 00:52:39 1134
47 2044 Kõik Jürisaar Maria 00:52:54 1133
48 2037 Kõik Jürisaar Tarmo 00:52:57 1132
49 2046 Kõik Allaje Aare 00:53:48 1131
50 2085 Kõik Komarov Aleksei 00:55:17 1130
51 2058 Kõik Laht Mirtel SK Rakke 00:57:00 1129
52 2059 Kõik Laht Olavi SK Rakke 00:57:01 1128
53 2097 Kõik Muts Tiina 00:57:11 1127
54 2099 Kõik Kree Inga SK KALJU RATTATIIM 00:58:05 1126
55 2065 Kõik Vilu Veiko 00:58:30 1125
56 2096 Kõik Peets Hendrik-Ulvar Alutaguse maraton 00:59:14 1124
57 2042 Kõik Kulp Kasper Metsahake 01:00:54 1123
58 2079 Kõik Kiviväli Karl 01:01:44 1122
59 2048 Kõik Kulp Siim Metsahake 01:02:13 1121
60 2074 Kõik Varep Joonatan 01:06:25 1120
61 2077 Kõik Varep Rivo 01:06:25 1119
62 2076 Kõik Välja Maikel Magnus 01:07:48 1118
63 2086 Kõik Tiivoja Taivo 01:08:04 1117
64 2081 Kõik Somelar Remo 01:08:40 1116
65 2075 Kõik Hinnov Karl-Oskar 01:10:31 1115
66 2110 Kõik Mahla Hillar Härämäe 01:11:45 1114
67 2069 Kõik Ahu Laila 01:12:02 1113
68 2109 Kõik Pilv Peeter Härämäe 01:12:23 1112
69 2092 Kõik Kiiver Kairi Spordiklubi Viimsi Sport 01:12:44 1111
70 2073 Kõik Reinberg Kristi 01:13:30 1110
71 2060 Kõik Laugesaar Allar 01:15:05 1109
72 2038 Kõik Loogus Tarmo 01:15:05 1108
73 2067 Kõik Nõmmik Jaanika Türi Rattaklubi 01:21:14 1107
74 2068 Kõik Kulp Elo Metsahake 01:21:34 1106
75 2087 Kõik Brilte Linda Elizabete 01:21:42 1105
76 2088 Kõik Brilte Vita 01:21:47 1104
77 2070 Kõik Tupp Richard haanjamatkad.ee 01:23:10 1103
78 2094 Kõik Haav Simona Spordiklubi Viimsi Sport 01:25:30 1102
79 2090 Kõik Arro Mihkel 01:26:44 1101
80 2089 Kõik Kütt Otto Voldemar 01:26:45 1100
81 2095 Kõik Kirsipuu Hanna 01:30:47 1099
82 2080 Kõik Visnapuu Siiri Spordiklubi Viimsi Sport 01:31:28 1098
83 2093 Kõik Visnapuu Laura Marie Spordiklubi Viimsi Sport 01:31:29 1097
84 2103 Kõik Evert Liisa Lisette 01:35:43 1096
85 2102 Kõik Evert Liisi 01:36:09 1095
86 2082 Kõik Soans Christopher Armin 01:38:23 1094
87 2066 Kõik Tali Kersti 01:38:23 1093
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,71 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:37:20 1250
2 2003 Kõik M Krusemann Martin 00:38:13 1245
3 2091 Kõik M Valmsen Henri 00:38:46 1240
4 2051 Kõik M Veelmaa Taavi VKK 00:38:48 1235
5 2098 Kõik M Mäeuibo Markus 00:40:06 1226
6 2015 Kõik M Visnapuu Tarmo 00:40:07 1222
7 2004 Kõik M Mõttus Matthias Haanja Rattaklubi 00:40:48 1218
8 2011 Kõik M Jürisaar Tauri 00:41:08 1214
9 2007 Kõik M Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 00:41:36 1204
10 2105 Kõik M Root Richard 00:42:08 1201
11 2108 Kõik M Leppik Rasmus Viljandi Rattaklubi 00:43:37 1195
12 2104 Kõik M Reiman Neeme 00:44:25 1186
13 2026 Kõik M Kallari Lauri 00:44:56 1180
14 2032 Kõik M Laht Reno 00:45:24 1178
15 2006 Kõik M Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 00:45:31 1174
16 2023 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:45:54 1172
17 2021 Kõik M Põldma Henri 00:46:22 1170
18 2019 Kõik M Raiesmaa Remo 00:46:33 1166
19 2029 Kõik M Pruuli Paul 00:46:42 1162
20 2028 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 00:47:53 1158
21 2101 Kõik M Terro Kristjan 00:47:54 1156
22 2040 Kõik M Pool