Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 24,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 02:01:53 1480
2 1001 Kõik Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:55 1470
3 1005 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:03:17 1462
4 1007 Kõik Malva Margus CCRM 1 02:03:53 1456
5 1003 Kõik Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:03:56 1452
6 1013 Kõik Kull Andre CCRM 1 02:05:03 1450
7 1009 Kõik Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 02:05:51 1448
8 1023 Kõik Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:06:50 1446
9 1018 Kõik Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:07:19 1444
10 1461 Kõik Sirvel Margus RR Siplased 02:07:23 1442
11 1030 Kõik Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:36 1440
12 1022 Kõik Mitt Virgo 02:07:53 1438
13 1033 Kõik Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:54 1436
14 1026 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:09:42 1434
15 1028 Kõik Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:10:09 1432
16 1031 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:10:15 1431
17 1066 Kõik Puuorg Johann Mattias 02:10:16 1430
18 1019 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 1 02:10:17 1429
19 1044 Kõik Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:10:19 1428
20 1039 Kõik Ennok Tarmo CCRM 2 02:10:45 1427
21 1049 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:11:03 1426
22 1021 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:03 1425
23 1034 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:11:40 1424
24 1016 Kõik Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:12:11 1423
25 1041 Kõik Uulimaa Ats Jalgrattaklubi viko 02:12:14 1422
26 1035 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:12:14 1421
27 1050 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:12:15 1420
28 1459 Kõik Laanemaa Kristjan Viimsi Rattaklubi 02:12:55 1419
29 1072 Kõik Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:14:06 1418
30 1025 Kõik Nõlvik Lasse CCRM 3 02:14:41 1417
31 1084 Kõik Lapšin Vladimir 02:15:01 1416
32 1011 Kõik Järva Kert 02:15:05 1415
33 1038 Kõik Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:15:14 1414
34 1463 Kõik Arula Ando 02:15:50 1413
35 1047 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:16:19 1412
36 1040 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:16:51 1411
37 1075 Kõik Jüriso Janis Z RACING TEAM 02:16:54 1410
38 1056 Kõik Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:16:57 1409
39 1032 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:16:58 1408
40 1051 Kõik Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:17:18 1407
41 1058 Kõik Sepp Tõnis 02:17:28 1406
42 1081 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:17:37 1405
43 1059 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:17:44 1404
44 1083 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:17:47 1403
45 1457 Kõik Mets Rudolf RR Siplased 02:18:07 1402
46 1042 Kõik Beljajev Vladimir 02:18:12 1401
47 1048 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:25 1400
48 1076 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:25 1399
49 1068 Kõik Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:18:41 1398
50 1037 Kõik Mõttus Mari-Liis 02:18:47 1397
51 1144 Kõik Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:18:52 1396
52 1052 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:18:55 1395
53 1057 Kõik Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:19:55 1394
54 1024 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:20:19 1393
55 1092 Kõik Veiler Siim 02:20:23 1392
56 1124 Kõik Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:21:00 1391
57 1078 Kõik Tonts Raido 02:21:46 1390
58 1096 Kõik Laos Joosep 02:21:51 1389
59 1119 Kõik Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:22:32 1388
60 1054 Kõik Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:22:44 1387
61 1080 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:22:48 1386
62 1113 Kõik Kallas Karl 02:22:49 1385
63 1100 Kõik Kuusik Leho FREESPORT 02:22:50 1384
64 1062 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:23:06 1383
65 1107 Kõik Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:23:16 1382
66 1061 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:23:16 1381
67 1095 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:23:17 1380
68 1089 Kõik Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:23:39 1379
69 1069 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:23:54 1378
70 1067 Kõik Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:23:55 1377
71 1436 Kõik Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:24:18 1376
72 1129 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:19 1375
73 1126 Kõik Bergvald Gunnar 02:24:25 1374
74 1065 Kõik Tasane Elina 02:24:34 1373
75 1112 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:24:41 1372
76 1121 Kõik Elu Margus AT SPORT KIA 02:25:07 1371
77 1465 Kõik Ritson Jaanus 02:25:07 1370
78 1099 Kõik Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:25:07 1369
79 1116 Kõik Isop Veiko 02:25:13 1368
80 1063 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:25:23 1367
81 1172 Kõik Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:25:41 1366
82 1106 Kõik Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:26:01 1365
83 1085 Kõik Killing Keito Kalakuningad 02:26:13 1364
84 1136 Kõik Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:26:29 1363
85 1091 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:26:39 1362
86 1090 Kõik Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 02:26:50 1361
87 1132 Kõik Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:26:56 1360
88 1421 Kõik Tšuškin Danek FREESPORT 02:27:09 1359
89 1064 Kõik Anipai Meelis - 02:27:10 1358
90 1098 Kõik Teder Hardi 02:27:12 1357
91 1443 Kõik Pritsik Sander 02:27:13 1356
92 1141 Kõik Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:27:17 1355
93 1109 Kõik Karm Marek 02:27:22 1354
94 1218 Kõik Kask Mikko 02:27:42 1353
95 1234 Kõik Valdner Marek 02:27:59 1352
96 1145 Kõik Vulla Elar Keskkonnaamet 02:28:06 1351
97 1070 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:28:17 1350
98 1108 Kõik Heinsoo Sander 02:28:44 1349
99 1153 Kõik Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:29:12 1348
100 1045 Kõik Pungar Rainer 02:29:15 1347
101 1170 Kõik Kalda Kalev 02:29:21 1346
102 1460 Kõik Ounpuu Vahur 02:29:21 1345
103 1235 Kõik Klaos Taavi Eleväli 02:29:22 1344
104 1130 Kõik Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:29:22 1343
105 1196 Kõik Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:29:28 1342
106 1101 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:29:41 1341
107 1082 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:29:47 1340
108 1449 Kõik Narits Tauri 02:29:47 1339
109 1128 Kõik Pärnoja Varno FREESPORT 02:29:48 1338
110 1147 Kõik Sootla Indrek 02:29:49 1337
111 1103 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:29:59 1336
112 1115 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:01 1335
113 1118 Kõik Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:30:17 1334
114 1055 Kõik Näks Einar 02:30:17 1333
115 1086 Kõik Viira Veiko 02:30:26 1332
116 1117 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:30:33 1331
117 1453 Kõik Lepasalu Laura 02:30:33 1330
118 1140 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:31:21 1329
119 1102 Kõik Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:31:25 1328
120 1120 Kõik Gorbunov Konstantin 02:31:25 1327
121 1202 Kõik Tammisaar Erkki 02:31:28 1326
122 1110 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:31:28 1325
123 1094 Kõik Morgun Timofei ABB 02:31:45 1324
124 1074 Kõik Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:05 1323
125 1232 Kõik Simulask Agu 02:32:07 1322
126 1127 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 2 02:32:07 1321
127 1151 Kõik Kivikas Eero 02:32:27 1320
128 1173 Kõik Eenraid Priit 02:32:38 1319
129 1462 Kõik Seegel Raul HANSAB MTB TEAM 02:32:39 1318
130 1114 Kõik Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:33:14 1317
131 1175 Kõik Stepušin Aleksandr Päästeamet 02:33:15 1316
132 1184 Kõik Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:33:17 1315
133 1142 Kõik Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:33:38 1314
134 1230 Kõik Sirvi Rainer 02:34:16 1313
135 1152 Kõik Männi Mattias 02:34:32 1312
136 1043 Kõik Puusepp Sven 02:34:34 1311
137 1428 Kõik Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:35:20 1310
138 1139 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:35:44 1309
139 1166 Kõik Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:35:53 1308
140 1159 Kõik Viks Tarvi 02:35:53 1307
141 1168 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:36:15 1306
142 1150 Kõik Kasemaa Janno As SEB Pank 02:36:20 1305
143 1164 Kõik Kutser Indra 02:36:21 1304
144 1246 Kõik Härmaorg Tarmo 02:36:21 1303
145 1161 Kõik Laanisto Janek 02:36:25 1302
146 1181 Kõik Dubrov Einar 02:37:18 1301
147 1198 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:37:37 1300
148 1162 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:37:44 1299
149 1212 Kõik Toome Relika 02:37:44 1298
150 1133 Kõik Terve Raivo 02:37:44 1297
151 1138 Kõik Aule Krister VIIMSI SPORT 02:37:49 1296
152 1297 Kõik Tsvetkov Roman 02:37:52 1295
153 1158 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:38:46 1294
154 1204 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:38:53 1293
155 1143 Kõik Aasma Erko 02:38:57 1292
156 1199 Kõik Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:39:11 1291
157 1190 Kõik Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:39:41 1290
158 1149 Kõik Laansalu Priit 02:40:33 1289
159 1180 Kõik Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:40:39 1288
160 1445 Kõik Arme Janek 02:40:41 1287
161 1248 Kõik Roosild Kristjan Wise 02:40:43 1286
162 1160 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:40:57 1285
163 1203 Kõik Kauk Anti CCRM 3 02:41:02 1284
164 1185 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:41:02 1283
165 1233 Kõik Malva Leila CCRM 2 02:41:08 1282
166 1254 Kõik Malsroos Taavi 02:41:31 1281
167 1197 Kõik Kivisiv Oskar 02:41:31 1280
168 1193 Kõik Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:41:35 1279
169 1191 Kõik Agu Mairold 02:41:40 1278
170 1402 Kõik Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:41:42 1277
171 1458 Kõik Kimmel Robert 02:41:44 1276
172 1146 Kõik Kumm Karl-Erik 02:42:16 1275
173 1456 Kõik Eensalu Indrek 02:42:20 1274
174 1131 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:42:22 1273
175 1221 Kõik Saarep Peeter 02:42:22 1272
176 1385 Kõik Riisalu Lars 02:42:25 1271
177 1387 Kõik Kubilius Kevin 02:42:33 1270
178 1187 Kõik Zobnitsev Juri JZ 02:42:49 1269
179 1291 Kõik Jürgenson Rainer 02:43:21 1268
180 1148 Kõik Kiigemägi Andres 02:43:21 1267
181 1241 Kõik Leppik Andri 02:43:39 1266
182 1268 Kõik Puu Anneliis 02:44:07 1265
183 1226 Kõik Vallik Kenneth 02:44:07 1264
184 1375 Kõik Tammsoo Carolin 02:44:08 1263
185 1231 Kõik Märtin Kristi Rae Rattaklubi II 02:44:36 1262
186 1368 Kõik Kullimaa Karel Projekt O2 02:44:39 1261
187 1192 Kõik Heinrichsen Tanel 02:44:45 1260
188 1188 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:44:52 1259
189 1053 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:44:55 1258
190 1215 Kõik Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:45:01 1257
191 1282 Kõik Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:45:02 1256
192 1236 Kõik Zacek Kristo 02:45:10 1255
193 1317 Kõik Zvirbulis Ivars 02:45:15 1254
194 1451 Kõik Tammsoo Erik 02:45:15 1253
195 1240 Kõik Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:45:18 1252
196 1200 Kõik Kesvatera Andres 02:45:23 1251
197 1440 Kõik Mets Marko 02:45:24 1250
198 1289 Kõik Mägi Madis 02:45:40 1249
199 1134 Kõik Danilas Meelis Fixus Otepää 02:45:40 1248
200 1285 Kõik Palm Veiko 02:45:51 1247
201 1429 Kõik Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:46:08 1246
202 1154 Kõik Rozenbergs Gunars 02:46:24 1245
203 1264 Kõik Tamkivi Tarmo 02:47:00 1244
204 1163 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:47:16 1243
205 1179 Kõik Tammemägi Jaak 02:47:37 1242
206 1229 Kõik Kozlov Raul 02:47:37 1241
207 1277 Kõik Paju Andres 02:47:39 1240
208 1228 Kõik Prants Aivar 02:47:39 1239
209 1269 Kõik Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:47:45 1238
210 1249 Kõik Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:48:29 1237
211 1165 Kõik Mangelsoo Janno 02:48:43 1236
212 1287 Kõik Suurkivi Tauno Päästeamet 02:48:44 1235
213 1270 Kõik Aros Silver Silfer OÜ 02:48:58 1234
214 1266 Kõik Eeriksoo Indrek 101.KK 02:49:19 1233
215 1216 Kõik Savitski Jüri SPORDIPARTNER 02:49:21 1232
216 1258 Kõik Kivipõld Veiko 02:49:22 1231
217 1414 Kõik Mesi Meelis Päästeamet 02:49:22 1230
218 1261 Kõik Sankman Jüri 02:49:27 1229
219 1298 Kõik Reissaar Alari 02:49:50 1228
220 1255 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:50:14 1227
221 1265 Kõik Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:50:49 1226
222 1313 Kõik Mardim Mario VILJANDI RATTAKLUBI 02:50:49 1225
223 1279 Kõik Fuks Vahur 02:50:50 1224
224 1314 Kõik Varik Meelis 02:50:57 1223
225 1251 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:51:01 1222
226 1189 Kõik Grüning Urmas REDBIKE TEAM IV 02:51:10 1221
227 1211 Kõik Ventmann Henri 02:51:21 1220
228 1336 Kõik Maiste Margus Hansa Grupp 02:51:24 1219
229 1389 Kõik Veenpere Lauri 02:51:25 1218
230 1284 Kõik Volts Ainars 02:51:28 1217
231 1332 Kõik Vilpart Toomas 02:51:36 1216
232 1155 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:51:42 1215
233 1178 Kõik Jurlov Sergei 02:51:54 1214
234 1250 Kõik Lipvars Jaanus 02:52:06 1213
235 1177 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:52:22 1212
236 1283 Kõik Lääne Jaak 02:52:33 1211
237 1259 Kõik Mändla Kaupo 02:53:03 1210
238 1275 Kõik Pauklin Roland 02:53:14 1209
239 1257 Kõik Semjonov Veiko 02:53:53 1208
240 1238 Kõik Bulak Raiki 02:53:59 1207
241 1295 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:53:59 1206
242 1300 Kõik Kuusk Keijo 02:54:06 1205
243 1253 Kõik Pallase Janek K.Pätsi Vabaõhukool 02:54:15 1204
244 1242 Kõik Lõsov Olev 02:54:32 1203
245 1247 Kõik Kalamees Mihkel 02:55:30 1202
246 1320 Kõik Kährik Aare 02:55:31 1201
247 1227 Kõik Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:55:38 1200
248 1441 Kõik Razumovski Aleksei 02:56:15 1199
249 1450 Kõik Magnus Margus 02:56:23 1198
250 1442 Kõik Lõugas Lauri Columna OÜ 02:56:32 1197
251 1454 Kõik Pomerants Kaspar 02:56:35 1196
252 1434 Kõik Noormets Ando HANSAB MTB TEAM 02:56:44 1195
253 1303 Kõik Kask Holger 02:56:56 1194
254 1288 Kõik Rist Veiko 02:57:08 1193
255 1262 Kõik Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:57:10 1192
256 1438 Kõik Skrivel Daniil 02:57:11 1191
257 1319 Kõik Šaranin Nikita 02:57:12 1190
258 1409 Kõik Ting Taavi 02:57:15 1189
259 1307 Kõik Hõbemägi Veikko Plastone 02:57:15 1188
260 1296 Kõik Ronimois Ruttar 02:57:55 1187
261 1340 Kõik Vunk Mihkel 02:58:02 1186
262 1415 Kõik Laarmaa Anto 02:58:09 1185
263 1213 Kõik Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:58:39 1184
264 1325 Kõik Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 02:59:51 1183
265 1390 Kõik Pinnar Henri 03:00:05 1182
266 1274 Kõik Luiga Einar 03:00:14 1181
267 1408 Kõik Lukmann Riivo 03:00:19 1180
268 1309 Kõik Vuin Indrek VELOPLUS 03:00:28 1179
269 1467 Kõik Kaupal Hannes 03:00:48 1178
270 1278 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:01:04 1177
271 1374 Kõik Liiv Madis 03:01:54 1176
272 1391 Kõik Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:02:32 1175
273 1455 Kõik Tõnumaa Heikki SAQ SC 03:02:54 1174
274 1384 Kõik Eerme Hanno 03:02:54 1173
275 1195 Kõik Järveoja Jaanus 03:03:19 1172
276 1311 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 03:03:24 1171
277 1322 Kõik Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 03:03:53 1170
278 1276 Kõik Sepp Marika Häirekeskus 03:03:54 1169
279 1294 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 03:04:01 1168
280 1225 Kõik Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 03:04:37 1167
281 1335 Kõik Kask Toomas 03:04:46 1166
282 1301 Kõik Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:04:51 1165
283 1217 Kõik Tarikas Tenno Kliimaseade 03:04:57 1164
284 1252 Kõik Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:10 1163
285 1302 Kõik Hallikas Kaarel 03:05:12 1162
286 1271 Kõik Mikk Mait 03:05:39 1161
287 1281 Kõik Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:05:40 1160
288 1263 Kõik Konsap Ats Simuna SK 03:05:42 1159
289 1444 Kõik Kuhi Peeter Päästeamet 03:06:00 1158
290 1420 Kõik Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 03:06:52 1157
291 1394 Kõik Muts Tiina 03:07:14 1156
292 1338 Kõik Isop Vallo 03:07:18 1155
293 1328 Kõik Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:08:13 1154
294 1464 Kõik Paumer Kristjan 03:09:18 1153
295 1345 Kõik Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:09:54 1152
296 1208 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN III 03:09:58 1151
297 1273 Kõik Mikk Karin 03:10:20 1150
298 1452 Kõik Kimmel Triin 03:10:29 1149
299 1207 Kõik Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 03:10:47 1148
300 1223 Kõik Veinthal Vallo 03:11:25 1147
301 1435 Kõik Gorškov Vladislav 03:11:27 1146
302 1366 Kõik Hein Rain Õhuvägi 03:11:57 1145
303 1341 Kõik Zdanavicius Tomas 03:12:36 1144
304 1367 Kõik Kelement Martin Õhuvägi 03:13:06 1143
305 1327 Kõik Jaaku Mati 03:13:13 1142
306 1383 Kõik Chagall Dan 03:13:22 1141
307 1330 Kõik Altosaar Rain Mees metsast 03:13:48 1140
308 1351 Kõik Otsa Arne 03:14:47 1139
309 1439 Kõik Karetnikov Aleksei 03:15:33 1138
310 1379 Kõik Dooner Teet SPORDIPARTNER-REHVID24 03:17:57 1137
311 1388 Kõik Väli Reigo Tallinn 03:18:21 1136
312 1290 Kõik Reimann Gea REDBIKE NAISED 03:18:46 1135
313 1353 Kõik Kuslap Avo 03:18:59 1134
314 1395 Kõik Salm Taavi 03:20:50 1133
315 1396 Kõik Taul Raul 03:22:45 1132
316 1466 Kõik Popov Maksim 03:23:17 1131
317 1312 Kõik Ahu Ülo 03:23:51 1130
318 1357 Kõik Mikkelsaar Mart 03:28:44 1129
319 1354 Kõik Kaskema Sten 03:29:17 1128
320 1364 Kõik Virkepuu Mihkel 03:29:38 1127
321 1382 Kõik Kitse Jaanus 03:30:23 1126
322 1356 Kõik Kurvits Andrus 03:30:36 1125
323 1400 Kõik Nigul Margo 03:31:17 1124
324 1304 Kõik Raamets Tõnis Taltech 03:33:07 1123
325 1343 Kõik Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:36:42 1122
326 1363 Kõik Almiste Lehar 03:39:04 1121
327 1484 Kõik Kornõsev Janek 03:39:20 1120
328 1437 Kõik Voolma Epp 03:39:36 1119
329 1369 Kõik Jaska Kristel 03:41:31 1118
330 1286 Kõik Paal Peet 03:46:27 1117
331 1407 Kõik Kal Andres 03:47:05 1116
332 1352 Kõik Gerndorf Urmas 03:49:11 1115
333 1372 Kõik Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:54:04 1114
334 1419 Kõik Mägi Marko DB SCHENKER PRO 2 03:55:04 1113
335 1423 Kõik Laanson Lauri 04:02:49 1112
336 1448 Kõik Jaal Janno 04:13:09 1111
337 1346 Kõik Kaar Rainer 04:13:11 1110
338 1373 Kõik Haarde Maiken 04:14:40 1109
339 1398 Kõik Järveoja Helje 04:31:36 1108
340 1500 Kõik Vilu Veiko 04:46:18 1107
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 24,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 02:01:53 1480
2 1001 Kõik M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:55 1470
3 1005 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:03:17 1462
4 1007 Kõik M Malva Margus CCRM 1 02:03:53 1456
5 1003 Kõik M Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:03:56 1452
6 1013 Kõik M Kull Andre CCRM 1 02:05:03 1450
7 1009 Kõik M Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 02:05:51 1448
8 1023 Kõik M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:06:50 1446
9 1018 Kõik M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:07:19 1444
10 1461 Kõik M Sirvel Margus RR Siplased 02:07:23 1442
11 1030 Kõik M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:36 1440
12 1022 Kõik M Mitt Virgo 02:07:53 1438
13 1033 Kõik M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:54 1436
14 1026 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:09:42 1434
15 1028 Kõik M Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:10:09 1432
16 1031 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:10:15 1431
17 1066 Kõik M Puuorg Johann Mattias 02:10:16 1430
18 1019 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:10:17 1429
19 1044 Kõik M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:10:19 1428
20 1039 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 2 02:10:45 1427
21 1049 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:11:03 1426
22 1021 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:03 1425
23 1016 Kõik M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:12:11 1423
24 1041 Kõik M Uulimaa Ats Jalgrattaklubi viko 02:12:14 1422
25 1035 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:12:14 1421
26 1050 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:12:15 1420
27 1459 Kõik M Laanemaa Kristjan Viimsi Rattaklubi 02:12:55 1419
28 1072 Kõik M Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:14:06 1418
29 1025 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:14:41 1417
30 1084 Kõik M Lapšin Vladimir 02:15:01 1416
31 1011 Kõik M Järva Kert 02:15:05 1415
32 1038 Kõik M Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:15:14 1414
33 1463 Kõik M Arula Ando 02:15:50 1413
34 1047 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:16:19 1412
35 1040 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:16:51 1411
36 1075 Kõik M Jüriso Janis Z RACING TEAM 02:16:54 1410
37 1056 Kõik M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:16:57 1409
38 1032 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:16:58 1408
39 1051 Kõik M Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:17:18 1407
40 1058 Kõik M Sepp Tõnis 02:17:28 1406
41 1081 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:17:37 1405
42 1059 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:17:44 1404
43 1083 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:17:47 1403
44 1457 Kõik M Mets Rudolf RR Siplased 02:18:07 1402
45 1042 Kõik M Beljajev Vladimir 02:18:12 1401
46 1048 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:25 1400
47 1076 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:25 1399
48 1068 Kõik M Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:18:41 1398
49 1144 Kõik M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:18:52 1396
50 1052 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:18:55 1395
51 1057 Kõik M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:19:55 1394
52 1024 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:20:19 1393
53 1092 Kõik M Veiler Siim 02:20:23 1392
54 1124 Kõik M Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:21:00 1391
55 1078 Kõik M Tonts Raido 02:21:46 1390
56 1096 Kõik M Laos Joosep 02:21:51 1389
57 1119 Kõik M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:22:32 1388
58 1054 Kõik M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:22:44 1387
59 1080 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:22:48 1386
60 1113 Kõik M Kallas Karl 02:22:49 1385
61 1100 Kõik M Kuusik Leho FREESPORT 02:22:50 1384
62 1062 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:23:06 1383
63 1107 Kõik M Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:23:16 1382
64 1061 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:23:16 1381
65 1089 Kõik M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:23:39 1379
66 1069 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:23:54 1378
67 1067 Kõik M Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:23:55 1377
68 1436 Kõik M Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:24:18 1376
69 1129 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:19 1375
70 1126 Kõik M Bergvald Gunnar 02:24:25 1374
71 1112 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:24:41 1372
72 1121 Kõik M Elu Margus AT SPORT KIA 02:25:07 1371
73 1465 Kõik M Ritson Jaanus 02:25:07 1370
74 1099 Kõik M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:25:07 1369
75 1116 Kõik M Isop Veiko 02:25:13 1368
76 1063 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:25:23 1367
77 1106 Kõik M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:26:01 1365
78 1085 Kõik M Killing Keito Kalakuningad 02:26:13 1364
79 1136 Kõik M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:26:29 1363
80 1091 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:26:39 1362
81 1090 Kõik M Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 02:26:50 1361
82 1421 Kõik M Tšuškin Danek FREESPORT 02:27:09 1359
83 1064 Kõik M Anipai Meelis - 02:27:10 1358
84 1098 Kõik M Teder Hardi 02:27:12 1357
85 1443 Kõik M Pritsik Sander 02:27:13 1356
86 1141 Kõik M Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:27:17 1355
87 1109 Kõik M Karm Marek 02:27:22 1354
88 1218 Kõik M Kask Mikko 02:27:42 1353
89 1234 Kõik M Valdner Marek 02:27:59 1352
90 1145 Kõik M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:28:06 1351
91 1070 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:28:17 1350
92 1108 Kõik M Heinsoo Sander 02:28:44 1349
93 1153 Kõik M Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:29:12 1348
94 1045 Kõik M Pungar Rainer 02:29:15 1347
95 1170 Kõik M Kalda Kalev 02:29:21 1346
96 1460 Kõik M Ounpuu Vahur 02:29:21 1345
97 1235 Kõik M Klaos Taavi Eleväli 02:29:22 1344
98 1196 Kõik M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:29:28 1342
99 1101 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:29:41 1341
100 1082 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:29:47 1340
101 1449 Kõik M Narits Tauri 02:29:47 1339
102 1128 Kõik M Pärnoja Varno FREESPORT 02:29:48 1338
103 1147 Kõik M Sootla Indrek 02:29:49 1337
104 1115 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:01 1335
105 1055 Kõik M Näks Einar 02:30:17 1333
106 1086 Kõik M Viira Veiko 02:30:26 1332
107 1117 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:30:33 1331
108 1140 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:31:21 1329
109 1102 Kõik M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:31:25 1328
110 1120 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:31:25 1327
111 1202 Kõik M Tammisaar Erkki 02:31:28 1326
112 1094 Kõik M Morgun Timofei ABB 02:31:45 1324
113 1232 Kõik M Simulask Agu 02:32:07 1322
114 1127 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:32:07 1321
115 1151 Kõik M Kivikas Eero 02:32:27 1320
116 1173 Kõik M Eenraid Priit 02:32:38 1319
117 1462 Kõik M Seegel Raul HANSAB MTB TEAM 02:32:39 1318
118 1175 Kõik M Stepušin Aleksandr Päästeamet 02:33:15 1316
119 1184 Kõik M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:33:17 1315
120 1142 Kõik M Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:33:38 1314
121 1230 Kõik M Sirvi Rainer 02:34:16 1313
122 1152 Kõik M Männi Mattias 02:34:32 1312
123 1043 Kõik M Puusepp Sven 02:34:34 1311
124 1428 Kõik M Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:35:20 1310
125 1139 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:35:44 1309
126 1166 Kõik M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:35:53 1308
127 1159 Kõik M Viks Tarvi 02:35:53 1307
128 1168 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:36:15 1306
129 1150 Kõik M Kasemaa Janno As SEB Pank 02:36:20 1305
130 1246 Kõik M Härmaorg Tarmo 02:36:21 1303
131 1161 Kõik M Laanisto Janek 02:36:25 1302
132 1181 Kõik M Dubrov Einar 02:37:18 1301
133 1198 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:37:37 1300
134 1133 Kõik M Terve Raivo 02:37:44 1297
135 1138 Kõik M Aule Krister VIIMSI SPORT 02:37:49 1296
136 1297 Kõik M Tsvetkov Roman 02:37:52 1295
137 1204 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:38:53 1293
138 1143 Kõik M Aasma Erko 02:38:57 1292
139 1199 Kõik M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:39:11 1291
140 1190 Kõik M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:39:41 1290
141 1149 Kõik M Laansalu Priit 02:40:33 1289
142 1180 Kõik M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:40:39 1288
143 1445 Kõik M Arme Janek 02:40:41 1287
144 1248 Kõik M Roosild Kristjan Wise 02:40:43 1286
145 1160 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:40:57 1285
146 1203 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 02:41:02 1284
147 1185 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:41:02 1283
148 1254 Kõik M Malsroos Taavi 02:41:31 1281
149 1197 Kõik M Kivisiv Oskar 02:41:31 1280
150 1193 Kõik M Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:41:35 1279
151 1191 Kõik M Agu Mairold 02:41:40 1278
152 1402 Kõik M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:41:42 1277
153 1458 Kõik M Kimmel Robert 02:41:44 1276
154 1146 Kõik M Kumm Karl-Erik 02:42:16 1275
155 1456 Kõik M Eensalu Indrek 02:42:20 1274
156 1131 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:42:22 1273
157 1221 Kõik M Saarep Peeter 02:42:22 1272
158 1385 Kõik M Riisalu Lars 02:42:25 1271
159 1387 Kõik M Kubilius Kevin 02:42:33 1270
160 1187 Kõik M Zobnitsev Juri JZ 02:42:49 1269
161 1291 Kõik M Jürgenson Rainer 02:43:21 1268
162 1148 Kõik M Kiigemägi Andres 02:43:21 1267
163 1241 Kõik M Leppik Andri 02:43:39 1266
164 1226 Kõik M Vallik Kenneth 02:44:07 1264
165 1368 Kõik M Kullimaa Karel Projekt O2 02:44:39 1261
166 1192 Kõik M Heinrichsen Tanel 02:44:45 1260
167 1188 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:44:52 1259
168 1053 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:44:55 1258
169 1282 Kõik M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:45:02 1256
170 1236 Kõik M Zacek Kristo 02:45:10 1255
171 1317 Kõik M Zvirbulis Ivars 02:45:15 1254
172 1451 Kõik M Tammsoo Erik 02:45:15 1253
173 1240 Kõik M Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:45:18 1252
174 1200 Kõik M Kesvatera Andres 02:45:23 1251
175 1440 Kõik M Mets Marko 02:45:24 1250
176 1289 Kõik M Mägi Madis 02:45:40 1249
177 1134 Kõik M Danilas Meelis Fixus Otepää 02:45:40 1248
178 1285 Kõik M Palm Veiko 02:45:51 1247
179 1154 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:46:24 1245
180 1264 Kõik M Tamkivi Tarmo 02:47:00 1244
181 1163 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:47:16 1243
182 1179 Kõik M Tammemägi Jaak 02:47:37 1242
183 1229 Kõik M Kozlov Raul 02:47:37 1241
184 1277 Kõik M Paju Andres 02:47:39 1240
185 1228 Kõik M Prants Aivar 02:47:39 1239
186 1269 Kõik M Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:47:45 1238
187 1249 Kõik M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:48:29 1237
188 1165 Kõik M Mangelsoo Janno 02:48:43 1236
189 1287 Kõik M Suurkivi Tauno Päästeamet 02:48:44 1235
190 1270 Kõik M Aros Silver Silfer OÜ 02:48:58 1234
191 1266 Kõik M Eeriksoo Indrek 101.KK 02:49:19 1233
192 1216 Kõik M Savitski Jüri SPORDIPARTNER 02:49:21 1232
193 1258 Kõik M Kivipõld Veiko 02:49:22 1231
194 1414 Kõik M Mesi Meelis Päästeamet 02:49:22 1230
195 1261 Kõik M Sankman Jüri 02:49:27 1229
196 1298 Kõik M Reissaar Alari 02:49:50 1228
197 1255 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:50:14 1227
198 1313 Kõik M Mardim Mario VILJANDI RATTAKLUBI 02:50:49 1225
199 1279 Kõik M Fuks Vahur 02:50:50 1224
200 1314 Kõik M Varik Meelis 02:50:57 1223
201 1251 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:51:01 1222
202 1189 Kõik M Grüning Urmas REDBIKE TEAM IV 02:51:10 1221
203 1211 Kõik M Ventmann Henri 02:51:21 1220
204 1336 Kõik M Maiste Margus Hansa Grupp 02:51:24 1219
205 1389 Kõik M Veenpere Lauri 02:51:25 1218
206 1284 Kõik M Volts Ainars 02:51:28 1217
207 1332 Kõik M Vilpart Toomas 02:51:36 1216
208 1155 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:51:42 1215
209 1178 Kõik M Jurlov Sergei 02:51:54 1214
210 1250 Kõik M Lipvars Jaanus 02:52:06 1213
211 1177 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:52:22 1212
212 1283 Kõik M Lääne Jaak 02:52:33 1211
213 1259 Kõik M Mändla Kaupo 02:53:03 1210
214 1275 Kõik M Pauklin Roland 02:53:14 1209
215 1257 Kõik M Semjonov Veiko 02:53:53 1208
216 1238 Kõik M Bulak Raiki 02:53:59 1207
217 1295 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:53:59 1206
218 1300 Kõik M Kuusk Keijo 02:54:06 1205
219 1253 Kõik M Pallase Janek K.Pätsi Vabaõhukool 02:54:15 1204
220 1242 Kõik M Lõsov Olev 02:54:32 1203
221 1247 Kõik M Kalamees Mihkel 02:55:30 1202
222 1320 Kõik M Kährik Aare 02:55:31 1201
223 1227 Kõik M Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:55:38 1200
224 1441 Kõik M Razumovski Aleksei 02:56:15 1199
225 1450 Kõik M Magnus Margus 02:56:23 1198
226 1442 Kõik M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:56:32 1197
227 1454 Kõik M Pomerants Kaspar 02:56:35 1196
228 1434 Kõik M Noormets Ando HANSAB MTB TEAM 02:56:44 1195
229 1303 Kõik M Kask Holger 02:56:56 1194
230 1288 Kõik M Rist Veiko 02:57:08 1193
231 1262 Kõik M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:57:10 1192
232 1438 Kõik M Skrivel Daniil 02:57:11 1191
233 1319 Kõik M Šaranin Nikita 02:57:12 1190
234 1409 Kõik M Ting Taavi 02:57:15 1189
235 1307 Kõik M Hõbemägi Veikko Plastone 02:57:15 1188
236 1296 Kõik M Ronimois Ruttar 02:57:55 1187
237 1340 Kõik M Vunk Mihkel 02:58:02 1186
238 1415 Kõik M Laarmaa Anto 02:58:09 1185
239 1213 Kõik M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:58:39 1184
240 1325 Kõik M Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 02:59:51 1183
241 1390 Kõik M Pinnar Henri 03:00:05 1182
242 1274 Kõik M Luiga Einar 03:00:14 1181
243 1408 Kõik M Lukmann Riivo 03:00:19 1180
244 1309 Kõik M Vuin Indrek VELOPLUS 03:00:28 1179
245 1467 Kõik M Kaupal Hannes 03:00:48 1178
246 1374 Kõik M Liiv Madis 03:01:54 1176
247 1455 Kõik M Tõnumaa Heikki SAQ SC 03:02:54 1174
248 1384 Kõik M Eerme Hanno 03:02:54 1173
249 1195 Kõik M Järveoja Jaanus 03:03:19 1172
250 1322 Kõik M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 03:03:53 1170
251 1225 Kõik M Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 03:04:37 1167
252 1335 Kõik M Kask Toomas 03:04:46 1166
253 1301 Kõik M Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:04:51 1165
254 1217 Kõik M Tarikas Tenno Kliimaseade 03:04:57 1164
255 1252 Kõik M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:10 1163
256 1302 Kõik M Hallikas Kaarel 03:05:12 1162
257 1271 Kõik M Mikk Mait 03:05:39 1161
258 1281 Kõik M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:05:40 1160
259 1263 Kõik M Konsap Ats Simuna SK 03:05:42 1159
260 1444 Kõik M Kuhi Peeter Päästeamet 03:06:00 1158
261 1420 Kõik M Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 03:06:52 1157
262 1338 Kõik M Isop Vallo 03:07:18 1155
263 1328 Kõik M Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:08:13 1154
264 1464 Kõik M Paumer Kristjan 03:09:18 1153
265 1345 Kõik M Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:09:54 1152
266 1208 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN III 03:09:58 1151
267 1207 Kõik M Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 03:10:47 1148
268 1223 Kõik M Veinthal Vallo 03:11:25 1147
269 1435 Kõik M Gorškov Vladislav 03:11:27 1146
270 1366 Kõik M Hein Rain Õhuvägi 03:11:57 1145
271 1341 Kõik M Zdanavicius Tomas 03:12:36 1144
272 1367 Kõik M Kelement Martin Õhuvägi 03:13:06 1143
273 1327 Kõik M Jaaku Mati 03:13:13 1142
274 1383 Kõik M Chagall Dan 03:13:22 1141
275 1330 Kõik M Altosaar Rain Mees metsast 03:13:48 1140
276 1351 Kõik M Otsa Arne 03:14:47 1139
277 1439 Kõik M Karetnikov Aleksei 03:15:33 1138
278 1379 Kõik M Dooner Teet SPORDIPARTNER-REHVID24 03:17:57 1137
279 1388 Kõik M Väli Reigo Tallinn 03:18:21 1136
280 1353 Kõik M Kuslap Avo 03:18:59 1134
281 1395 Kõik M Salm Taavi 03:20:50 1133
282 1396 Kõik M Taul Raul 03:22:45 1132
283 1466 Kõik M Popov Maksim 03:23:17 1131
284 1312 Kõik M Ahu Ülo 03:23:51 1130
285 1357 Kõik M Mikkelsaar Mart 03:28:44 1129
286 1354 Kõik M Kaskema Sten 03:29:17 1128
287 1364 Kõik M Virkepuu Mihkel 03:29:38 1127
288 1382 Kõik M Kitse Jaanus 03:30:23 1126
289 1356 Kõik M Kurvits Andrus 03:30:36 1125
290 1400 Kõik M Nigul Margo 03:31:17 1124
291 1304 Kõik M Raamets Tõnis Taltech 03:33:07 1123
292 1343 Kõik M Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:36:42 1122
293 1363 Kõik M Almiste Lehar 03:39:04 1121
294 1484 Kõik M Kornõsev Janek 03:39:20 1120
295 1286 Kõik M Paal Peet 03:46:27 1117
296 1407 Kõik M Kal Andres 03:47:05 1116
297 1352 Kõik M Gerndorf Urmas 03:49:11 1115
298 1419 Kõik M Mägi Marko DB SCHENKER PRO 2 03:55:04 1113
299 1423 Kõik M Laanson Lauri 04:02:49 1112
300 1448 Kõik M Jaal Janno 04:13:09 1111
301 1346 Kõik M Kaar Rainer 04:13:11 1110
302 1500 Kõik M Vilu Veiko 04:46:18 1107
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 24,12 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1002 M Ojavere Imre CCRM 1 02:01:53 1480
2 1001 M Põldma Mirko RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:01:55 1470
3 1005 M Kannimäe Mihkel TEAM ANTSLA 02:03:17 1462
4 1007 M Malva Margus CCRM 1 02:03:53 1456
5 1003 M Krusemann Magnus KULGUR TEAM 1 02:03:56 1452
6 1013 M Kull Andre CCRM 1 02:05:03 1450
7 1009 M Patrenkin Aleksandr Narva Spordikool Energia 02:05:51 1448
8 1023 M Resev Janek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:06:50 1446
9 1018 M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:07:19 1444
10 1461 M Sirvel Margus RR Siplased 02:07:23 1442
11 1030 M Priks Keijo VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:36 1440
12 1033 M Nassar Martin VILJANDI RATTAKLUBI 02:07:54 1436
13 1026 M Kušnir Aleksei ABB 02:09:42 1434
14 1031 M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:10:15 1431
15 1066 M Puuorg Johann Mattias 02:10:16 1430
16 1019 M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:10:17 1429
17 1044 M Kaasla Kaspar Pedaskonna SK 02:10:19 1428
18 1039 M Ennok Tarmo CCRM 2 02:10:45 1427
19 1049 M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:11:03 1426
20 1021 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:11:03 1425
21 1016 M Välk Martti VILJANDI RATTAKLUBI 02:12:11 1423
22 1041 M Uulimaa Ats Jalgrattaklubi viko 02:12:14 1422
23 1035 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:12:14 1421
24 1050 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:12:15 1420
25 1459 M Laanemaa Kristjan Viimsi Rattaklubi 02:12:55 1419
26 1072 M Želtov Sergei Bodyvision.ee 02:14:06 1418
27 1025 M Nõlvik Lasse CCRM 3 02:14:41 1417
28 1084 M Lapšin Vladimir 02:15:01 1416
29 1011 M Järva Kert 02:15:05 1415
30 1038 M Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 02:15:14 1414
31 1463 M Arula Ando 02:15:50 1413
32 1040 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:16:51 1411
33 1075 M Jüriso Janis Z RACING TEAM 02:16:54 1410
34 1056 M Heinsar Hardi 2. jalaväebrigaad 02:16:57 1409
35 1032 M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:16:58 1408
36 1051 M Neidra Rainer Rae Rattaklubi I 02:17:18 1407
37 1058 M Sepp Tõnis 02:17:28 1406
38 1081 M Tamm Bruno CCRM 2 02:17:37 1405
39 1457 M Mets Rudolf RR Siplased 02:18:07 1402
40 1048 M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:25 1400
41 1076 M Kask Indrek SPORDIPARTNER-REHVID24 02:18:25 1399
42 1068 M Koppel Raimo AT SPORT VIKING MOTORS 02:18:41 1398
43 1144 M Tammsalu Mihkel REDBIKE TEAM III 02:18:52 1396
44 1052 M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:18:55 1395
45 1057 M Remmelg Alari DB SCHENKER PRO 1 02:19:55 1394
46 1024 M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:20:19 1393
47 1092 M Veiler Siim 02:20:23 1392
48 1078 M Tonts Raido 02:21:46 1390
49 1096 M Laos Joosep 02:21:51 1389
50 1119 M Kask Hendri REDBIKE TEAM III 02:22:32 1388
51 1054 M Pulst Raivo REDBIKE TEAM II 02:22:44 1387
52 1080 M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:22:48 1386
53 1113 M Kallas Karl 02:22:49 1385
54 1062 M Leer Janek CCRM 3 02:23:06 1383
55 1061 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 02:23:16 1381
56 1089 M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:23:39 1379
57 1069 M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:23:54 1378
58 1067 M Klaos Indrek Z RACING TEAM 02:23:55 1377
59 1129 M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:24:19 1375
60 1126 M Bergvald Gunnar 02:24:25 1374
61 1112 M Ovtšarenko Grigori 02:24:41 1372
62 1121 M Elu Margus AT SPORT KIA 02:25:07 1371
63 1465 M Ritson Jaanus 02:25:07 1370
64 1099 M Siim Alex TEAM ENERVIT ESTONIA 02:25:07 1369
65 1116 M Isop Veiko 02:25:13 1368
66 1063 M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:25:23 1367
67 1106 M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT 1 02:26:01 1365
68 1085 M Killing Keito Kalakuningad 02:26:13 1364
69 1136 M Orujõe Jarno RR SIPLASED / VERX 02:26:29 1363
70 1091 M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:26:39 1362
71 1421 M Tšuškin Danek FREESPORT 02:27:09 1359
72 1098 M Teder Hardi 02:27:12 1357
73 1443 M Pritsik Sander 02:27:13 1356
74 1109 M Karm Marek 02:27:22 1354
75 1218 M Kask Mikko 02:27:42 1353
76 1234 M Valdner Marek 02:27:59 1352
77 1145 M Vulla Elar Keskkonnaamet 02:28:06 1351
78 1108 M Heinsoo Sander 02:28:44 1349
79 1153 M Looskari Anti REDBIKE TEAM III 02:29:12 1348
80 1045 M Pungar Rainer 02:29:15 1347
81 1170 M Kalda Kalev 02:29:21 1346
82 1460 M Ounpuu Vahur 02:29:21 1345
83 1235 M Klaos Taavi Eleväli 02:29:22 1344
84 1196 M Saaremägi Leho REDBIKE TEAM III 02:29:28 1342
85 1101 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 02:29:41 1341
86 1082 M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:29:47 1340
87 1449 M Narits Tauri 02:29:47 1339
88 1055 M Näks Einar 02:30:17 1333
89 1086 M Viira Veiko 02:30:26 1332
90 1117 M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:30:33 1331
91 1102 M Jermann Tanel SPORTLOVE 2 02:31:25 1328
92 1120 M Gorbunov Konstantin 02:31:25 1327
93 1202 M Tammisaar Erkki 02:31:28 1326
94 1094 M Morgun Timofei ABB 02:31:45 1324
95 1127 M Kruusmann Ahto CCRM 2 02:32:07 1321
96 1151 M Kivikas Eero 02:32:27 1320
97 1462 M Seegel Raul HANSAB MTB TEAM 02:32:39 1318
98 1175 M Stepušin Aleksandr Päästeamet 02:33:15 1316
99 1184 M Lillemäe Heikki REDBIKE TEAM III 02:33:17 1315
100 1142 M Rätsepp Kaido Karateklubi Tengu MTÜ 02:33:38 1314
101 1230 M Sirvi Rainer 02:34:16 1313
102 1152 M Männi Mattias 02:34:32 1312
103 1043 M Puusepp Sven 02:34:34 1311
104 1139 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:35:44 1309
105 1166 M Puhke Marcus-Heinrich Filter 02:35:53 1308
106 1150 M Kasemaa Janno As SEB Pank 02:36:20 1305
107 1246 M Härmaorg Tarmo 02:36:21 1303
108 1161 M Laanisto Janek 02:36:25 1302
109 1181 M Dubrov Einar 02:37:18 1301
110 1138 M Aule Krister VIIMSI SPORT 02:37:49 1296
111 1297 M Tsvetkov Roman 02:37:52 1295
112 1143 M Aasma Erko 02:38:57 1292
113 1199 M Aupaju Tarmo Omniva spordilubi 02:39:11 1291
114 1190 M Nirgi Robin RR SIPLASED / VERX 02:39:41 1290
115 1180 M Kleinson Meelis KULGUR TEAM 2 02:40:39 1288
116 1445 M Arme Janek 02:40:41 1287
117 1248 M Roosild Kristjan Wise 02:40:43 1286
118 1185 M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:41:02 1283
119 1254 M Malsroos Taavi 02:41:31 1281
120 1197 M Kivisiv Oskar 02:41:31 1280
121 1191 M Agu Mairold 02:41:40 1278
122 1402 M Aarma Tarmo Z RACING TEAM 02:41:42 1277
123 1146 M Kumm Karl-Erik 02:42:16 1275
124 1456 M Eensalu Indrek 02:42:20 1274
125 1131 M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:42:22 1273
126 1385 M Riisalu Lars 02:42:25 1271
127 1387 M Kubilius Kevin 02:42:33 1270
128 1187 M Zobnitsev Juri JZ 02:42:49 1269
129 1291 M Jürgenson Rainer 02:43:21 1268
130 1241 M Leppik Andri 02:43:39 1266
131 1226 M Vallik Kenneth 02:44:07 1264
132 1368 M Kullimaa Karel Projekt O2 02:44:39 1261
133 1192 M Heinrichsen Tanel 02:44:45 1260
134 1188 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:44:52 1259
135 1053 M Laanjõe Elvis Leon 02:44:55 1258
136 1282 M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:45:02 1256
137 1236 M Zacek Kristo 02:45:10 1255
138 1240 M Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 02:45:18 1252
139 1200 M Kesvatera Andres 02:45:23 1251
140 1440 M Mets Marko 02:45:24 1250
141 1285 M Palm Veiko 02:45:51 1247
142 1163 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:47:16 1243
143 1277 M Paju Andres 02:47:39 1240
144 1228 M Prants Aivar 02:47:39 1239
145 1269 M Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 02:47:45 1238
146 1249 M Lätt Viljar RR Siplased / KARTUL SIMUNAST 02:48:29 1237
147 1165 M Mangelsoo Janno 02:48:43 1236
148 1287 M Suurkivi Tauno Päästeamet 02:48:44 1235
149 1270 M Aros Silver Silfer OÜ 02:48:58 1234
150 1258 M Kivipõld Veiko 02:49:22 1231
151 1414 M Mesi Meelis Päästeamet 02:49:22 1230
152 1261 M Sankman Jüri 02:49:27 1229
153 1313 M Mardim Mario VILJANDI RATTAKLUBI 02:50:49 1225
154 1314 M Varik Meelis 02:50:57 1223
155 1251 M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:51:01 1222
156 1211 M Ventmann Henri 02:51:21 1220
157 1336 M Maiste Margus Hansa Grupp 02:51:24 1219
158 1389 M Veenpere Lauri 02:51:25 1218
159 1250 M Lipvars Jaanus 02:52:06 1213
160 1177 M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 02:52:22 1212
161 1283 M Lääne Jaak 02:52:33 1211
162 1259 M Mändla Kaupo 02:53:03 1210
163 1275 M Pauklin Roland 02:53:14 1209
164 1257 M Semjonov Veiko 02:53:53 1208
165 1238 M Bulak Raiki 02:53:59 1207
166 1295 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:53:59 1206
167 1300 M Kuusk Keijo 02:54:06 1205
168 1253 M Pallase Janek K.Pätsi Vabaõhukool 02:54:15 1204
169 1247 M Kalamees Mihkel 02:55:30 1202
170 1441 M Razumovski Aleksei 02:56:15 1199
171 1450 M Magnus Margus 02:56:23 1198
172 1442 M Lõugas Lauri Columna OÜ 02:56:32 1197
173 1454 M Pomerants Kaspar 02:56:35 1196
174 1434 M Noormets Ando HANSAB MTB TEAM 02:56:44 1195
175 1288 M Rist Veiko 02:57:08 1193
176 1262 M Ütt Andres SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:57:10 1192
177 1438 M Skrivel Daniil 02:57:11 1191
178 1319 M Šaranin Nikita 02:57:12 1190
179 1409 M Ting Taavi 02:57:15 1189
180 1307 M Hõbemägi Veikko Plastone 02:57:15 1188
181 1340 M Vunk Mihkel 02:58:02 1186
182 1415 M Laarmaa Anto 02:58:09 1185
183 1213 M Rohtma Valdek TEAM ENERVIT ESTONIA 02:58:39 1184
184 1390 M Pinnar Henri 03:00:05 1182
185 1274 M Luiga Einar 03:00:14 1181
186 1408 M Lukmann Riivo 03:00:19 1180
187 1309 M Vuin Indrek VELOPLUS 03:00:28 1179
188 1374 M Liiv Madis 03:01:54 1176
189 1455 M Tõnumaa Heikki SAQ SC 03:02:54 1174
190 1322 M Muistla Mihkel BALTIC AGRO 1 03:03:53 1170
191 1225 M Siska Ivar REDBIKE TEAM IV 03:04:37 1167
192 1335 M Kask Toomas 03:04:46 1166
193 1252 M Kesküla Urmet RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 03:05:10 1163
194 1302 M Hallikas Kaarel 03:05:12 1162
195 1271 M Mikk Mait 03:05:39 1161
196 1281 M Voitka Jürjo Graanul Invest AS 03:05:40 1160
197 1263 M Konsap Ats Simuna SK 03:05:42 1159
198 1420 M Kull Kaspar DB SCHENKER PRO 2 03:06:52 1157
199 1338 M Isop Vallo 03:07:18 1155
200 1464 M Paumer Kristjan 03:09:18 1153
201 1208 M Piirsalu Aivo ONNINEN III 03:09:58 1151
202 1223 M Veinthal Vallo 03:11:25 1147
203 1435 M Gorškov Vladislav 03:11:27 1146
204 1366 M Hein Rain Õhuvägi 03:11:57 1145
205 1341 M Zdanavicius Tomas 03:12:36 1144
206 1367 M Kelement Martin Õhuvägi 03:13:06 1143
207 1383 M Chagall Dan 03:13:22 1141
208 1330 M Altosaar Rain Mees metsast 03:13:48 1140
209 1351 M Otsa Arne 03:14:47 1139
210 1439 M Karetnikov Aleksei 03:15:33 1138
211 1379 M Dooner Teet SPORDIPARTNER-REHVID24 03:17:57 1137
212 1353 M Kuslap Avo 03:18:59 1134
213 1395 M Salm Taavi 03:20:50 1133
214 1466 M Popov Maksim 03:23:17 1131
215 1354 M Kaskema Sten 03:29:17 1128
216 1364 M Virkepuu Mihkel 03:29:38 1127
217 1382 M Kitse Jaanus 03:30:23 1126
218 1356 M Kurvits Andrus 03:30:36 1125
219 1400 M Nigul Margo 03:31:17 1124
220 1304 M Raamets Tõnis Taltech 03:33:07 1123
221 1343 M Joorits Jüri HANSAB MTB TEAM 03:36:42 1122
222 1363 M Almiste Lehar 03:39:04 1121
223 1484 M Kornõsev Janek 03:39:20 1120
224 1419 M Mägi Marko DB SCHENKER PRO 2 03:55:04 1113
225 1423 M Laanson Lauri 04:02:49 1112
226 1448 M Jaal Janno 04:13:09 1111
227 1346 M Kaar Rainer 04:13:11 1110
228 1500 M Vilu Veiko 04:46:18 1107
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 22,99 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1022 M16 Mitt Virgo 02:07:53 1438
2 1107 M16 Pruuli Paul HAUKA VELOKLUBI 02:23:16 1382
3 1436 M16 Patrenkin Artur Narva Spordikool Energia 02:24:18 1376
4 1064 M16 Anipai Meelis - 02:27:10 1358
5 1141 M16 Paju Thristan SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:27:17 1355
6 1428 M16 Püvi Patrick REDBIKE TEAM IV 02:35:20 1310
7 1198 M16 Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:37:37 1300
8 1207 M16 Randpõld Madis KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 03:10:47 1148
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 22,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1028 M50 Piirioja Kalle Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:10:09 1432
2 1083 M50 Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:17:47 1403
3 1124 M50 Pops Vahur BIKE FANATICS CC 02:21:00 1391
4 1100 M50 Kuusik Leho FREESPORT 02:22:50 1384
5 1090 M50 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 02:26:50 1361
6 1070 M50 Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:28:17 1350
7 1128 M50 Pärnoja Varno FREESPORT 02:29:48 1338
8 1147 M50 Sootla Indrek 02:29:49 1337
9 1173 M50 Eenraid Priit 02:32:38 1319
10 1159 M50 Viks Tarvi 02:35:53 1307
11 1204 M50 Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:38:53 1293
12 1149 M50 Laansalu Priit 02:40:33 1289
13 1160 M50 Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 02:40:57 1285
14 1203 M50 Kauk Anti CCRM 3 02:41:02 1284
15 1193 M50 Järve Marek Kvaliteetaiad OÜ 02:41:35 1279
16 1458 M50 Kimmel Robert 02:41:44 1276
17 1451 M50 Tammsoo Erik 02:45:15 1253
18 1289 M50 Mägi Madis 02:45:40 1249
19 1134 M50 Danilas Meelis Fixus Otepää 02:45:40 1248
20 1179 M50 Tammemägi Jaak 02:47:37 1242
21 1266 M50 Eeriksoo Indrek 101.KK 02:49:19 1233
22 1298 M50 Reissaar Alari 02:49:50 1228
23 1255 M50 Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:50:14 1227
24 1189 M50 Grüning Urmas REDBIKE TEAM IV 02:51:10 1221
25 1284 M50 Volts Ainars 02:51:28 1217
26 1332 M50 Vilpart Toomas 02:51:36 1216
27 1155 M50 Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 02:51:42 1215
28 1178 M50 Jurlov Sergei 02:51:54 1214
29 1320 M50 Kährik Aare 02:55:31 1201
30 1227 M50 Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT 2 02:55:38 1200
31 1303 M50 Kask Holger 02:56:56 1194
32 1325 M50 Vaarend Alar Liivimaa Rattaklubi 02:59:51 1183
33 1467 M50 Kaupal Hannes 03:00:48 1178
34 1384 M50 Eerme Hanno 03:02:54 1173
35 1301 M50 Linn Andi Linna Tantsustuudio UÜ 03:04:51 1165
36 1217 M50 Tarikas Tenno Kliimaseade 03:04:57 1164
37 1444 M50 Kuhi Peeter Päästeamet 03:06:00 1158
38 1328 M50 Võso Toomas BALTIC AGRO 1 03:08:13 1154
39 1388 M50 Väli Reigo Tallinn 03:18:21 1136
40 1407 M50 Kal Andres 03:47:05 1116
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 22,33 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1034 Kõik N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:11:40 1424
2 1037 Kõik N Mõttus Mari-Liis 02:18:47 1397
3 1095 Kõik N Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:23:17 1380
4 1065 Kõik N Tasane Elina 02:24:34 1373
5 1172 Kõik N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:25:41 1366
6 1132 Kõik N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:26:56 1360
7 1130 Kõik N Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:29:22 1343
8 1103 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:29:59 1336
9 1118 Kõik N Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:30:17 1334
10 1453 Kõik N Lepasalu Laura 02:30:33 1330
11 1110 Kõik N Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:31:28 1325
12 1074 Kõik N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:05 1323
13 1114 Kõik N Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:33:14 1317
14 1164 Kõik N Kutser Indra 02:36:21 1304
15 1162 Kõik N Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:37:44 1299
16 1212 Kõik N Toome Relika 02:37:44 1298
17 1158 Kõik N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:38:46 1294
18 1233 Kõik N Malva Leila CCRM 2 02:41:08 1282
19 1268 Kõik N Puu Anneliis 02:44:07 1265
20 1375 Kõik N Tammsoo Carolin 02:44:08 1263
21 1231 Kõik N Märtin Kristi Rae Rattaklubi II 02:44:36 1262
22 1215 Kõik N Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:45:01 1257
23 1429 Kõik N Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:46:08 1246
24 1265 Kõik N Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:50:49 1226
25 1278 Kõik N Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:01:04 1177
26 1391 Kõik N Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:02:32 1175
27 1311 Kõik N Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 03:03:24 1171
28 1276 Kõik N Sepp Marika Häirekeskus 03:03:54 1169
29 1294 Kõik N Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 03:04:01 1168
30 1394 Kõik N Muts Tiina 03:07:14 1156
31 1273 Kõik N Mikk Karin 03:10:20 1150
32 1452 Kõik N Kimmel Triin 03:10:29 1149
33 1290 Kõik N Reimann Gea REDBIKE NAISED 03:18:46 1135
34 1437 Kõik N Voolma Epp 03:39:36 1119
35 1369 Kõik N Jaska Kristel 03:41:31 1118
36 1372 Kõik N Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:54:04 1114
37 1373 Kõik N Haarde Maiken 04:14:40 1109
38 1398 Kõik N Järveoja Helje 04:31:36 1108
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 22,33 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1034 N Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:11:40 1424
2 1037 N Mõttus Mari-Liis 02:18:47 1397
3 1065 N Tasane Elina 02:24:34 1373
4 1172 N Kruuser Mari SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:25:41 1366
5 1132 N Õispuu Mairis SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:26:56 1360
6 1118 N Külvik Marie HAWAII EXPRESS 02:30:17 1334
7 1074 N Prants Annabrit SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:32:05 1323
8 1114 N Karing Krista VELOHUNT PROTEAM 02:33:14 1317
9 1164 N Kutser Indra 02:36:21 1304
10 1212 N Toome Relika 02:37:44 1298
11 1158 N Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 02:38:46 1294
12 1375 N Tammsoo Carolin 02:44:08 1263
13 1429 N Vuin Maarja VELOPLUS 2 02:46:08 1246
14 1265 N Trestip Janete RR Siplased / VITAX 02:50:49 1226
15 1391 N Kurgjärv Jaanika HAWAII EXPRESS 03:02:32 1175
16 1437 N Voolma Epp 03:39:36 1119
17 1372 N Kummets Käti ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT 03:54:04 1114
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 21,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1047 M55 Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:16:19 1412
2 1042 M55 Beljajev Vladimir 02:18:12 1401
3 1140 M55 Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:31:21 1329
4 1232 M55 Simulask Agu 02:32:07 1322
5 1133 M55 Terve Raivo 02:37:44 1297
6 1317 M55 Zvirbulis Ivars 02:45:15 1254
7 1264 M55 Tamkivi Tarmo 02:47:00 1244
8 1229 M55 Kozlov Raul 02:47:37 1241
9 1216 M55 Savitski Jüri SPORDIPARTNER 02:49:21 1232
10 1279 M55 Fuks Vahur 02:50:50 1224
11 1242 M55 Lõsov Olev 02:54:32 1203
12 1296 M55 Ronimois Ruttar 02:57:55 1187
13 1195 M55 Järveoja Jaanus 03:03:19 1172
14 1345 M55 Kuik Robertino AT SPORT KIA 03:09:54 1152
15 1327 M55 Jaaku Mati 03:13:13 1142
16 1396 M55 Taul Raul 03:22:45 1132
17 1352 M55 Gerndorf Urmas 03:49:11 1115
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 21,35 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1059 M60 Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:17:44 1404
2 1115 M60 Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:01 1335
3 1148 M60 Kiigemägi Andres 02:43:21 1267
4 1312 M60 Ahu Ülo 03:23:51 1130
5 1357 M60 Mikkelsaar Mart 03:28:44 1129
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 20,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1095 N45 Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:23:17 1380
2 1162 N45 Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:37:44 1299
3 1278 N45 Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:01:04 1177
4 1294 N45 Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 03:04:01 1168
5 1290 N45 Reimann Gea REDBIKE NAISED 03:18:46 1135
6 1398 N45 Järveoja Helje 04:31:36 1108
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 19,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1103 N40 Jaanimets Age velo clubbers 02:29:59 1336
2 1311 N40 Lill Lee-Helen REDBIKE NAISED 03:03:24 1171
3 1394 N40 Muts Tiina 03:07:14 1156
4 1273 N40 Mikk Karin 03:10:20 1150
5 1369 N40 Jaska Kristel 03:41:31 1118
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 19,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1130 N35 Puhu Sille HAWAII EXPRESS 02:29:22 1343
2 1453 N35 Lepasalu Laura 02:30:33 1330
3 1110 N35 Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:31:28 1325
4 1233 N35 Malva Leila CCRM 2 02:41:08 1282
5 1268 N35 Puu Anneliis 02:44:07 1265
6 1231 N35 Märtin Kristi Rae Rattaklubi II 02:44:36 1262
7 1215 N35 Volmerson Liina REDBIKE NAISED 02:45:01 1257
8 1276 N35 Sepp Marika Häirekeskus 03:03:54 1169
9 1452 N35 Kimmel Triin 03:10:29 1149
10 1373 N35 Haarde Maiken 04:14:40 1109
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 18,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 1168 M65 Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:36:15 1306
2 1221 M65 Saarep Peeter 02:42:22 1272
3 1154 M65 Rozenbergs Gunars 02:46:24 1245
4 1286 M65 Paal Peet 03:46:27 1117
Poolmaraton Kõik võitja keskmine kiirus 25,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik Tammepuu Riko 00:39:18 1250
2 2003 Kõik Orav Hugo Hendrik 00:41:01 1245
3 2005 Kõik Rannala Maribel 00:42:06 1240
4 2004 Kõik Kaarjärv Mairit SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:42:07 1235
5 2006 Kõik Pärn Greg-Emil 00:42:07 1230
6 2012 Kõik Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:42:07 1226
7 2007 Kõik Järveoja Aaron Parker KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 00:42:08 1222
8 2167 Kõik Dooner Carl Peeter CFC 00:42:36 1218
9 2009 Kõik Kivistu Eliise SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:42:42 1214
10 2015 Kõik Õruste Kristo 00:43:12 1210
11 2022 Kõik Jürisaar Maria 00:43:57 1207
12 2025 Kõik Etti Taavi 00:44:09 1204
13 2008 Kõik Tammeleht Egert Porter Racing 00:44:10 1201
14 2002 Kõik Rei Karel Gustav 00:44:28 1198
15 2039 Kõik Valge Pärtel 00:44:28 1195
16 2017 Kõik Pohl Lauren 00:44:28 1192
17 2010 Kõik Uustal Arno 00:44:30 1189
18 2013 Kõik Treier Maria 00:44:30 1186
19 2011 Kõik Kull Karolina SPORDIPARTNER RACING GIRLS 00:44:56 1183
20 2020 Kõik Laht Mirtel SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 00:44:58 1180
21 2021 Kõik Laht Olavi SPORDIKLUBI RAKKE 00:45:01 1178
22 2014 Kõik Teder Roobert 00:45:06 1176
23 2018 Kõik Kelement Kristen 00:46:07 1174
24 2057 Kõik Vain Gregor Porter Racing 00:46:09 1172
25 2034 Kõik Sildaru Tõnis 00:46:38 1170
26 2148 Kõik Tammin Laur Porter Raceing 00:46:38 1168
27 2166 Kõik Jordas Ellen 00:46:41 1166
28 2049 Kõik Koik Mariann PORTER RACING NAISED 00:46:42 1164
29 2038 Kõik Luik Karl BALTIC AGRO 2 00:47:46 1162
30 2048 Kõik Järv Uku 00:47:47 1160
31 2139 Kõik Kooskora Priidu Roadplan 00:47:53 1158
32 2023 Kõik Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:47:53 1156
33 2030 Kõik Janno Ander RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 00:47:54 1154
34 2074 Kõik Ringi Sten Markus 00:48:02 1152
35 2028 Kõik Pihtjõe Janek VIIMSI SPORT 00:48:26 1150
36 2040 Kõik Grünberg Kati-Riin 00:48:30 1148
37 2036 Kõik Lohk Liisi 00:49:20 1146
38 2027 Kõik Grünberg Risto 00:49:21 1144
39 2033 Kõik Turu Indrek 00:49:21 1142
40 2151 Kõik Paas Olari 00:49:21 1140
41 2118 Kõik Helilaid Janar 00:49:22 1139
42 2157 Kõik Saar Tarvo 00:50:02 1138
43 2168 Kõik Austa Jonathan 00:50:06 1137
44 2051 Kõik Ruder Oskar-Martin Milky Way 00:50:51 1136
45 2037 Kõik Helü Kuldar Barrelstar OÜ 00:50:59 1135
46 2029 Kõik Kajo Urmas 00:51:01 1134
47 2130 Kõik Väinsalu Karl-Krister 00:51:03 1133
48 2095 Kõik Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:51:04 1132
49 2155 Kõik Soidla Kristjan siplased 00:51:06 1131
50 2127 Kõik Totšilin Aleksandr 00:51:06 1130
51 2044 Kõik Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 00:51:08 1129
52 2124 Kõik Orula Oliver 00:51:48 1128
53 2042 Kõik Kertsman Kevin 00:52:04 1127
54 2061 Kõik Särg Leili HAWAII EXPRESS 00:52:07 1126
55 2054 Kõik Helü Rait Barrelstar OÜ 00:52:11 1125
56 2045 Kõik Oot Anti SK Velo 00:52:11 1124
57 2055 Kõik Sammelselg Siim-Tanel 00:52:22 1123
58 2041 Kõik Remmelg Liis 00:52:36 1122
59 2046 Kõik Susi Endel Voore mets 00:52:38 1121
60 2047 Kõik Treier Reimo BALTIC AGRO 2 00:52:40 1120
61 2156 Kõik Ragilo Frida Mia KJK 00:53:36 1119
62 2073 Kõik Randmaa Jarmo Baltic Agro 00:53:42 1118
63 2141 Kõik Männi Anatoli 00:53:45 1117
64 2067 Kõik Rätsep Kaili SK Velo 00:53:48 1116
65 2114 Kõik Kiisk Marto DB SCHENKER PRO 2 00:53:56 1115
66 2063 Kõik Kanarbik Daniel Fujitsu Estonia AS 00:54:31 1114
67 2060 Kõik Lomp Avo BALTIC AGRO 2 00:54:53 1113
68 2090 Kõik Jürjenberg Sten Martin 00:55:31 1112
69 2154 Kõik Tiitson Simon 00:55:36 1111
70 2053 Kõik Kull Markus SPORDIKLUBI RAKKE 00:56:02 1110
71 2142 Kõik Männik Indrek 00:56:05 1109
72 2160 Kõik Kirsipuu Tiit 00:56:48 1108
73 2069 Kõik Sildaru Andrus 00:56:48 1107
74 2161 Kõik Kirsipuu Hanna 00:56:49 1106
75 2052 Kõik Semjonov Silver 00:56:50 1105
76 2072 Kõik Hinnov Karl-Oskar 00:56:53 1104
77 2165 Kõik Truusa Joel 00:56:55 1103
78 2068 Kõik Teder Piret 00:56:58 1102
79 2064 Kõik Hajanen Andres BALTIC AGRO 1 00:57:56 1101
80 2170 Kõik Sõber Erika 00:58:08 1100
81 2066 Kõik Põder Tanel BALTIC AGRO 3 00:58:08 1099
82 2081 Kõik Jaaksoo Piia 00:58:12 1098
83 2070 Kõik Rüütli Meelis 00:58:21 1097
84 2084 Kõik Mangelsoo Kerli 00:58:21 1096
85 2115 Kõik Annus Marina DB SCHENKER PRO 2 00:58:33 1095
86 2078 Kõik Grünberg Eliina 00:58:40 1094
87 2093 Kõik Kokk Riho 00:59:03 1093
88 2076 Kõik Aron Allar 00:59:23 1092
89 2137 Kõik Reisi Sten 00:59:25 1091
90 2077 Kõik Lestal Lauri Saunaguru OÜ 00:59:26 1090
91 2149 Kõik Mitt Kertu pärnu kalev 00:59:57 1089
92 2132 Kõik Juntson Nele 01:00:03 1088
93 2092 Kõik Jakobson Oskar 01:00:07 1087
94 2097 Kõik Jakobson Meelis 01:00:08 1086
95 2147 Kõik Männik Kristiina 01:00:19 1085
96 2080 Kõik Teder Sander 01:00:25 1084
97 2159 Kõik Lätt Anneli 01:00:37 1083
98 2135 Kõik Leht Kaupo 01:01:27 1082
99 2126 Kõik Leht Tarmo 01:01:47 1081
100 2091 Kõik Kriisa Kirke RR SIPLASED / VITAX 01:02:07 1080
101 2083 Kõik Ruder Tarmo Milky Way 01:02:35 1079
102 2065 Kõik Sokolova Jekaterina 01:02:43 1078
103 2032 Kõik Sildaru Henry 01:03:26 1077
104 2106 Kõik Vahtra Sigrid 01:03:26 1076
105 2086 Kõik Sildaru Aidi 01:04:21 1075
106 2026 Kõik Randmaa Rando 01:04:55 1074
107 2113 Kõik Laarmaa Liisa 01:04:56 1073
108 2050 Kõik Prits Jaanus Kunda MTB 01:05:35 1072
109 2107 Kõik Helü Hendriko Barrelstar OÜ 01:05:41 1071
110 2094 Kõik Liiv Ülle 01:06:43 1070
111 2087 Kõik Vagel Kristen 01:06:49 1069
112 2088 Kõik Vagel Jaanus 01:06:50 1068
113 2146 Kõik Sepp Romeo 01:08:09 1067
114 2103 Kõik Koppana Anžela 01:08:10 1066
115 2105 Kõik Leht Riina 01:08:11 1065
116 2099 Kõik Keppart Tiit 01:08:51 1064
117 2150 Kõik Kuslap Kristi 01:09:03 1063
118 2098 Kõik Ošur Raul Empower 01:09:16 1062
119 2136 Kõik Jürjenberg Kaupo 01:09:36 1061
120 2144 Kõik Kebja Rando 01:11:12 1060
121 2123 Kõik Orula Eliise Oliivia 01:11:12 1059
122 2145 Kõik Kebja Raigo 01:11:13 1058
123 2071 Kõik Teder Christine 01:12:37 1057
124 2108 Kõik Hinnov Kaur-Gustav 01:12:53 1056
125 2162 Kõik Joosti Sigrid 01:13:20 1055
126 2101 Kõik Puusta Brigitta BALTIC AGRO 3 01:14:20 1054
127 2100 Kõik Puusta Ants BALTIC AGRO 3 01:14:21 1053
128 2138 Kõik Koitla Martin 01:14:38 1052
129 2096 Kõik Keskülla Sirje BALTIC AGRO 3 01:14:46 1051
130 2131 Kõik Leib Raiko 01:17:05 1050
131 2140 Kõik Kalev Margus 01:17:09 1049
132 2164 Kõik Joosti Tiit 01:17:59 1048
133 2163 Kõik Joosti Ingvar 01:18:00 1047
134 2104 Kõik Sepp Tiiu 01:19:28 1046
135 2169 Kõik Randpõld Kaidi 01:20:32 1045
136 2158 Kõik Kal Raiko 01:20:38 1044
137 2128 Kõik Voolma Liina 01:31:53 1043
138 2129 Kõik Saal Elari 01:31:56 1042
139 2134 Kõik Einmann Egle-Maarja 01:33:58 1041
140 2133 Kõik Lang Tamur 01:33:58 1040
141 2121 Kõik Adamson Katri-Kaisa Baltic Agro 01:36:35 1039
142 2035 Kõik Lõiv Tauri BALTIC AGRO 2 01:51:47 1038
143 2153 Kõik Õun Merike Vahuri Inglid 02:04:33 1037
144 2152 Kõik Paal Epp Vahuri Inglid 02:04:34 1036
Poolmaraton Kõik M võitja keskmine kiirus 25,95 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik M Tammepuu Riko 00:39:18 1250
2 2003 Kõik M Orav Hugo Hendrik 00:41:01 1245
3 2006 Kõik M Pärn Greg-Emil 00:42:07 1230
4 2012 Kõik M Kajo Herlen Kuusalu Rattaklubi 00:42:07 1226
5 2007 Kõik M Järveoja Aaron Parker KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID 00:42:08 1222
6 2167 Kõik M Dooner Carl Peeter CFC 00:42:36 1218
7 2015 Kõik M Õruste Kristo 00:43:12 1210
8 2025 Kõik M Etti Taavi 00:44:09 1204
9 2008 Kõik M Tammeleht Egert Porter Racing 00:44:10 1201
10 2002 Kõik M Rei Karel Gustav 00:44:28 1198
11 2039 Kõik M Valge Pärtel 00:44:28 1195
12 2010 Kõik M Uustal Arno 00:44:30 1189
13 2021 Kõik M Laht Olavi SPORDIKLUBI RAKKE 00:45:01 1178
14 2014 Kõik M Teder Roobert 00:45:06 1176
15 2018 Kõik M Kelement Kristen 00:46:07 1174
16 2057 Kõik M Vain Gregor Porter Racing 00:46:09 1172
17 2034 Kõik M Sildaru Tõnis 00:46:38 1170
18 2148 Kõik M Tammin Laur Porter Raceing 00:46:38 1168
19 2038 Kõik M Luik Karl BALTIC AGRO 2 00:47:46 1162
20 2048 Kõik M Järv Uku 00:47:47 1160
21 2139 Kõik M Kooskora Priidu Roadplan 00:47:53 1158
22 2023 Kõik M Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 00:47:53 1156
23 2030 Kõik M Janno Ander RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 00:47:54 1154
24 2074 Kõik M Ringi Sten Markus 00:48:02 1152
25 2028 Kõik M Pihtjõe Janek VIIMSI SPORT 00:48:26 1150
26 2027 Kõik M Grünberg Risto 00:49:21 1144
27 2033 Kõik M Turu Indrek 00:49:21 1142
28 2151 Kõik M Paas Olari 00:49:21 1140
29 2118 Kõik M Helilaid Janar 00:49:22 1139
30 2157 Kõik M Saar Tarvo 00:50:02 1138
31 2168 Kõik M Austa Jonathan 00:50:06 1137
32 2051 Kõik M Ruder Oskar-Martin Milky Way 00:50:51 1136
33 2037 Kõik M Helü Kuldar Barrelstar OÜ 00:50:59 1135
34 2029 Kõik M Kajo Urmas 00:51:01 1134
35 2130 Kõik M Väinsalu Karl-Krister 00:51:03 1133
36 2095 Kõik M Heinsar Robert Sebastian Otepää Rattaklubi 00:51:04 1132
37 2155 Kõik M Soidla Kristjan siplased 00:51:06 1131
38 2127 Kõik M Totšilin Aleksandr 00:51:06 1130
39 2044 Kõik M Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT 3 00:51:08 1129
40 2124 Kõik M Orula Oliver 00:51:48 1128
41 2042 Kõik M Kertsman Kevin 00:52:04 1127
42 2054 Kõik M Helü Rait Barrelstar OÜ 00:52:11 1125
43 2045 Kõik M Oot Anti SK Velo 00:52:11 1124
44 2055 Kõik M Sammelselg Siim-Tanel 00:52:22 1123
45 2046 Kõik M Susi Endel Voore mets 00:52:38 1121
46 2047 Kõik M Treier Reimo BALTIC AGRO 2 00:52:40 1120
47 2073 Kõik M Randmaa Jarmo Baltic Agro 00:53:42 1118
48 2141 Kõik M Männi Anatoli 00:53:45 1117
49 2114 Kõik M Kiisk Marto DB SCHENKER PRO 2 00:53:56 1115
50 2063 Kõik M Kanarbik Daniel Fujitsu Estonia AS 00:54:31 1114
51 2060 Kõik M Lomp Avo BALTIC AGRO 2 00:54:53 1113
52 2090 Kõik M Jürjenberg Sten Martin 00:55:31 1112
53 2154 Kõik M Tiitson Simon 00:55:36 1111
54 2053 Kõik M Kull Markus SPORDIKLUBI RAKKE 00:56:02 1110
55 2142 Kõik M Männik Indrek 00:56:05 1109
56 2160 Kõik M Kirsipuu Tiit 00:56:48 1108
57 2069 Kõik M Sildaru Andrus 00:56:48 1107
58 2052 Kõik M Semjonov Silver 00:56:50 1105
59 2072 Kõik M Hinnov Karl-Oskar 00:56:53 1104
60 2165 Kõik M Truusa Joel 00:56:55 1103
61 2064 Kõik M Hajanen Andres BALTIC AGRO 1 00:57:56 1101
62 2066 Kõik M Põder Tanel BALTIC AGRO 3 00:58:08 1099
63 2070 Kõik M Rüütli Meelis 00:58:21 1097
64 2093 Kõik M Kokk Riho 00:59:03 1093
65 2076 Kõik M Aron Allar 00:59:23 1092
66 2137 Kõik M Reisi Sten 00:59:25 1091
67 2077 Kõik M Lestal Lauri Saunaguru OÜ 00:59:26 1090
68 2092 Kõik M Jakobson Oskar 01:00:07 1087
69 2097 Kõik M Jakobson Meelis 01:00:08 1086
70 2080 Kõik M Teder Sander 01:00:25 1084
71 2135 Kõik M Leht Kaupo 01:01:27 1082
72 2126 Kõik M Leht Tarmo 01:01:47 1081
73 2083 Kõik M Ruder Tarmo Milky Way 01:02:35 1079
74 2032 Kõik M Sildaru Henry 01:03:26 1077
75 2026 Kõik M Randmaa Rando 01:04:55 1074
76 2050 Kõik M Prits Jaanus Kunda MTB 01:05:35 1072
77 2107 Kõik M Helü Hendriko Barrelstar OÜ 01:05:41 1071
78 2087 Kõik M Vagel Kristen 01:06:49 1069
79 2088 Kõik M Vagel Jaanus 01:06:50 1068
80 2146 Kõik M Sepp Romeo 01:08:09 1067
81 2099 Kõik M Keppart