Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 27,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Kõik Laas Martin Team Illuminate 01:47:50 1505
2 1 Kõik Jõeäär Gert Veloplus 01:47:50 1500
3 7 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:47:54 1489
4 12 Kõik Vaidem Josten 01:49:29 1479
5 11 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:50:04 1473
6 10 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:04 1470
7 13 Kõik Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:04 1468
8 4 Kõik Valvas Vahur 01:53:03 1466
9 9 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 01:53:04 1464
10 15 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 01:53:12 1462
11 18 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:53:12 1460
12 25 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:53:14 1458
13 19 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 01:53:23 1456
14 14 Kõik Parv Martin VELOPLUS 01:53:29 1454
15 32 Kõik Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:54:37 1452
16 50 Kõik Ojavere Imre CCRM TEAM 1 01:54:37 1450
17 34 Kõik Kull Andre CCRM TEAM 1 01:54:38 1448
18 17 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 1 01:54:57 1446
19 51 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:02 1445
20 36 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:55:10 1444
21 37 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 01:55:52 1443
22 40 Kõik Tuisk Priit Team Antsla 01:56:08 1442
23 21 Kõik Sepp Kristo Flexoil 01:56:21 1441
24 45 Kõik Neemesto Kaspar 01:56:25 1440
25 30 Kõik Pallo Rait A&T Spordiklubi 01:56:36 1439
26 90 Kõik Saar Sander VELOPLUS 01:57:24 1438
27 27 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 01:57:34 1437
28 22 Kõik Rosenthal Reiko 01:57:40 1436
29 49 Kõik Kannimäe Mihkel Team Antsla 01:57:44 1435
30 47 Kõik Raja Aigar Päästeamet 01:57:58 1434
31 38 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:58:06 1433
32 24 Kõik Kovgers Kristers 01:58:11 1432
33 66 Kõik Pallas Helari 01:58:27 1431
34 65 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:34 1430
35 41 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 1 01:59:07 1429
36 67 Kõik Rusovitš Dmitri 01:59:14 1428
37 23 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:59:35 1427
38 52 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:59:50 1426
39 79 Kõik Einblau Mihkel RedBike / Wilo 01:59:53 1425
40 57 Kõik Peets Andres 02:00:00 1424
41 53 Kõik Reiska Alar 02:00:05 1423
42 275 Kõik Tamm Kaspar 02:00:16 1422
43 71 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 02:00:30 1421
44 20 Kõik Mesi Joosep 02:00:43 1420
45 650 Kõik Soo Allar 02:01:16 1419
46 97 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:01:18 1418
47 111 Kõik Lauk Rein A&T Spordiklubi 02:01:30 1417
48 93 Kõik Vähi Markus RedBike Team 2 02:01:31 1416
49 35 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:01:44 1415
50 85 Kõik Evendi Rando Marten 02:02:32 1414
51 43 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:02:43 1413
52 653 Kõik Post Ken Pärnu Kalev 02:03:13 1412
53 74 Kõik Kallari Taimar Astro Baltics 02:03:17 1411
54 242 Kõik Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:03:17 1410
55 69 Kõik Raasuke Ahti 02:03:18 1409
56 39 Kõik Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:03:23 1408
57 147 Kõik Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:03:23 1407
58 62 Kõik Pesor Kaido 02:03:34 1406
59 54 Kõik Kirsipuu Tiit Team Amps 02:03:34 1405
60 107 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:04:09 1404
61 72 Kõik Pungar Rainer CYCLON 02:04:44 1403
62 88 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:04:44 1402
63 44 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:05:11 1401
64 564 Kõik Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:05:11 1400
65 55 Kõik Sildvee Rainer Sindi SK Kalju 02:05:11 1399
66 60 Kõik Kukk Andres 02:05:12 1398
67 612 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:05:13 1397
68 113 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:05:14 1396
69 83 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:05:20 1395
70 89 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 02:05:20 1394
71 104 Kõik Kertsman Jaanus 02:05:20 1393
72 92 Kõik Rohtla Kaspar RedBike Team 02:05:21 1392
73 287 Kõik Ojaver Siim Astro Baltics 02:05:23 1391
74 70 Kõik Kasekamp Andrus 02:05:24 1390
75 59 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 02:05:45 1389
76 86 Kõik Kippasto Margo A&T Sport Team 02:05:50 1388
77 166 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:05:53 1387
78 56 Kõik Mäestu Jarek 02:06:03 1386
79 152 Kõik Himma Markus 02:06:17 1385
80 95 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:06:32 1384
81 114 Kõik Kuldsepp Kajar 02:06:48 1383
82 99 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:07:01 1382
83 80 Kõik Sala Alar Onninen 02:07:17 1381
84 144 Kõik Rips Leho 02:07:27 1380
85 212 Kõik Talumaa Raul CCRM TEAM 2 02:07:27 1379
86 563 Kõik Leer Janek CCRM TEAM 2 02:07:28 1378
87 121 Kõik Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:07:28 1377
88 159 Kõik Kaur Väino 02:07:29 1376
89 87 Kõik Pani Marek 02:07:30 1375
90 167 Kõik Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:07:38 1374
91 96 Kõik Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:07:40 1373
92 58 Kõik Pruul Robin A&T Sport Team 02:07:54 1372
93 61 Kõik Petrovitš Üllar 02:07:55 1371
94 48 Kõik Niit Robi ProShop Team 02:07:57 1370
95 82 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 02:07:57 1369
96 94 Kõik Pilv Ivar Onninen 02:08:02 1368
97 146 Kõik Hubel Indrek 02:08:06 1367
98 142 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 02:08:18 1366
99 118 Kõik Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:08:55 1365
100 117 Kõik Želtov Sergei Nõmme Rattaklubi 02:08:58 1364
101 158 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:09:10 1363
102 350 Kõik Arula Ando 02:09:24 1362
103 155 Kõik Vooremaa Argo A&T Spordiklubi 02:09:35 1361
104 616 Kõik Priks Keijo 02:10:36 1360
105 101 Kõik Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:10:40 1359
106 187 Kõik Semm Kaspar 02:10:44 1358
107 122 Kõik Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:11:28 1357
108 120 Kõik Veri Aivar 02:11:30 1356
109 129 Kõik Pulst Raivo RedBike Team 2 02:11:31 1355
110 102 Kõik Sügis Harri Spordipartner 02:11:35 1354
111 188 Kõik Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:11:35 1353
112 127 Kõik Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:11:44 1352
113 192 Kõik Vahesaar Vallo 02:11:46 1351
114 141 Kõik Kõiv Kaspar RedBike Team 3 02:11:58 1350
115 110 Kõik Lepp Ragnar 02:12:00 1349
116 131 Kõik Mardo Ahti Team Amps 02:12:47 1348
117 106 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:50 1347
118 63 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:12:52 1346
119 100 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:12:56 1345
120 164 Kõik Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:56 1344
121 171 Kõik Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:12:56 1343
122 123 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics 02:13:09 1342
123 73 Kõik Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:13:11 1341
124 198 Kõik Aas Andres Flexoil 02:13:16 1340
125 150 Kõik Beljajev Vladimir 02:13:33 1339
126 133 Kõik Lerme Ints Dako-Ziemelvidzeme 02:13:34 1338
127 442 Kõik Nõgel Tõnis 02:13:38 1337
128 211 Kõik Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:13:39 1336
129 176 Kõik Kingo Priit 02:13:41 1335
130 190 Kõik Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:13:41 1334
131 109 Kõik Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:14:00 1333
132 648 Kõik Ööman Marko 02:14:02 1332
133 178 Kõik Järvsoo Janno Sindi SK Kalju 02:14:04 1331
134 98 Kõik Kelk Indrek 02:14:10 1330
135 170 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:14:13 1329
136 651 Kõik Paju Jaanus A&T SPORDIKLUBI 02:14:29 1328
137 204 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:14:50 1327
138 135 Kõik Veiler Siim 02:15:25 1326
139 119 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:15:25 1325
140 145 Kõik Laisaar Janek AC Racing 02:15:27 1324
141 186 Kõik Alaväli Ülari 02:15:54 1323
142 138 Kõik Sepp Tõnis 02:16:00 1322
143 256 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:16:23 1321
144 181 Kõik Pärn Meelis 02:16:24 1320
145 151 Kõik Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:16:32 1319
146 143 Kõik Paglant Heigo JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:16:39 1318
147 670 Kõik Sarv Jaanus 02:16:45 1317
148 196 Kõik Albri Kalev Onninen 02:17:01 1316
149 189 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:17:01 1315
150 462 Kõik Erik Risto Sportlove 02:17:04 1314
151 215 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:07 1313
152 283 Kõik Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:17:08 1312
153 137 Kõik Kasumets Kait 02:17:08 1311
154 108 Kõik Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:17:33 1310
155 276 Kõik Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:17:33 1309
156 263 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:17:42 1308
157 646 Kõik Lipp Aivar A&T SPORDIKLUBI 02:17:44 1307
158 289 Kõik Tuuna Toomas RR Siplased / TARVAS 02:17:52 1306
159 560 Kõik Lill Oliver RedBike Team 2 02:18:04 1305
160 252 Kõik Muruoja Mirko 02:18:13 1304
161 277 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 02:18:17 1303
162 271 Kõik Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 02:18:22 1302
163 154 Kõik Koik Kristjan 02:18:24 1301
164 310 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:18:24 1300
165 139 Kõik Minski Jan Kulgur Team 1 02:18:24 1299
166 140 Kõik Vadam Mattias RedBike Team 2 02:18:47 1298
167 149 Kõik Haava Henno 02:18:50 1297
168 175 Kõik Rehi Arne 02:18:58 1296
169 207 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:19:01 1295
170 223 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:19:15 1294
171 124 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:19:21 1293
172 77 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:19:27 1292
173 165 Kõik Mainsoo Rene Flexoil 02:19:33 1291
174 306 Kõik Kallaste Tarmo 02:19:51 1290
175 132 Kõik Piirioja Kalle 02:20:03 1289
176 182 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:20:08 1288
177 174 Kõik Viigipuu Toomas 02:20:21 1287
178 105 Kõik Sala Arvo 02:20:32 1286
179 488 Kõik Jakobson Eero 02:20:58 1285
180 203 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:21:01 1284
181 209 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:21:02 1283
182 126 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:21:12 1282
183 234 Kõik Meringo Joel RedBike Team 3 02:21:23 1281
184 288 Kõik Pärsim Rasmus 02:21:25 1280
185 618 Kõik Lokk Sulev 02:21:25 1279
186 125 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:22:00 1278
187 221 Kõik Kumm Karl-Erik CYCLON 02:22:03 1277
188 195 Kõik Müürsep Indrek 02:22:08 1276
189 206 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:21 1275
190 232 Kõik Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:22:21 1274
191 115 Kõik Maidla Janek CC Rota Mobilis 02:22:23 1273
192 331 Kõik Klaos Einar 02:22:24 1272
193 225 Kõik Tarvis Peeter 02:22:46 1271
194 649 Kõik Meltsov Martin Haanja Rattaklubi 02:22:48 1270
195 219 Kõik Viitmaa Alar 02:22:53 1269
196 313 Kõik Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:22:56 1268
197 194 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:23:02 1267
198 208 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:23:03 1266
199 342 Kõik Peder Kert 02:23:10 1265
200 343 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:23:24 1264
201 270 Kõik Puhu Sille Fun Timez Hawaii Cyclon 02:23:34 1263
202 156 Kõik Lüüsalu Villu 02:23:37 1262
203 249 Kõik Reinaste Ruve 02:23:51 1261
204 205 Kõik Rohtma Valdek 02:23:54 1260
205 304 Kõik Tokko Rainer 02:24:29 1259
206 134 Kõik Tiismaa Toomas Tech Group 02:24:35 1258
207 213 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:24:41 1257
208 280 Kõik Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:24:44 1256
209 193 Kõik Aule Krister VIIMSI SPORT 02:24:47 1255
210 236 Kõik Kutsch Janek 02:24:55 1254
211 302 Kõik Lillep Maris RedBike 02:25:17 1253
212 81 Kõik Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:25:33 1252
213 169 Kõik Karing Krista RedBike Team naised 02:25:34 1251
214 359 Kõik Kruusmann Ahto CCRM TEAM 2 02:25:34 1250
215 251 Kõik Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:25:34 1249
216 562 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:25:36 1248
217 389 Kõik Saksniit Priit 02:25:38 1247
218 210 Kõik Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:25:41 1246
219 376 Kõik Strikholm Peeter 02:26:01 1245
220 217 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:26:08 1244
221 326 Kõik Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 02:26:13 1243
222 172 Kõik Nõmmik Alar 02:26:14 1242
223 224 Kõik Peterson Marko 02:26:38 1241
224 332 Kõik Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:26:39 1240
225 382 Kõik Mägi Madis 02:26:47 1239
226 294 Kõik Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:27:32 1238
227 248 Kõik Tenson Tavo Onninen 02:27:33 1237
228 321 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:27:39 1236
229 238 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:27:42 1235
230 317 Kõik Laanisto Janek 02:27:48 1234
231 297 Kõik Tsäro Kermo Onninen 02:28:01 1233
232 229 Kõik Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:28:13 1232
233 662 Kõik Tiits Janar 02:28:18 1231
234 296 Kõik Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:28:21 1230
235 308 Kõik Morgun Timofei 02:28:25 1229
236 333 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:28:29 1228
237 257 Kõik Killing Keito 02:28:30 1227
238 330 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:28:32 1226
239 227 Kõik Rozenbergs Gunars 02:28:50 1225
240 467 Kõik Uffert Mihkel DNF Cycling Team 02:28:51 1224
241 427 Kõik Tunder Tarmo 02:28:56 1223
242 403 Kõik Tammekivi Margus ProShop Team 02:29:03 1222
243 322 Kõik Vares Ahti 02:29:05 1221
244 361 Kõik Kobak Andre 02:29:05 1220
245 409 Kõik Tasane Madis 02:29:17 1219
246 284 Kõik Joonsalu Madis 02:29:22 1218
247 468 Kõik Laane Max Sander 02:29:29 1217
248 268 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:29:58 1216
249 352 Kõik Kivimäe Ivar Onninen II 02:30:05 1215
250 423 Kõik Kütt Ago 02:30:34 1214
251 293 Kõik Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:30:42 1213
252 337 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:42 1212
253 615 Kõik Kask Jaanus 02:30:43 1211
254 239 Kõik Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:51 1210
255 290 Kõik Tamm Taago 02:30:55 1209
256 660 Kõik Schvalbe Danel 02:30:58 1208
257 492 Kõik Johanson Raoul 02:31:02 1207
258 185 Kõik Katin Vladimir 02:31:02 1206
259 68 Kõik Johanson Marko 02:31:02 1205
260 345 Kõik Riismann Andres 02:31:08 1204
261 231 Kõik Sildaru Kalev 02:31:17 1203
262 292 Kõik Saarep Peeter 02:31:23 1202
263 298 Kõik Gorbunov Konstantin 02:31:32 1201
264 273 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:31:37 1200
265 258 Kõik Järveoja Jaanus 02:31:42 1199
266 362 Kõik Johanson Raimo SK Rakke 02:31:52 1198
267 197 Kõik Konrad Ruudi 02:32:21 1197
268 336 Kõik Estermaa Ago 02:32:22 1196
269 222 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:32:29 1195
270 278 Kõik Siska Ivar RedBike Team 4 02:32:32 1194
271 254 Kõik Tuula-Fjodorov Reeda RedBike Team naised 02:32:33 1193
272 230 Kõik Tammemägi Jaak 02:32:47 1192
273 184 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:32:56 1191
274 218 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:33:02 1190
275 264 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:33:10 1189
276 233 Kõik Kimmel Robert 02:33:19 1188
277 329 Kõik Oder Rein 02:33:24 1187
278 255 Kõik Sõber Aare 02:33:34 1186
279 390 Kõik Eensoo Ardi 02:33:36 1185
280 369 Kõik Vendel Anti 02:33:40 1184
281 393 Kõik Mõttus Raivo 02:33:54 1183
282 656 Kõik Uusmaa Roger JK PARALEPA 02:34:15 1182
283 385 Kõik Suzi Regina 02:34:15 1181
284 479 Kõik Rossman Kristo Sindi SK Kalju 02:34:23 1180
285 453 Kõik Pärt Valdur 02:34:25 1179
286 300 Kõik Üprus Fred Kulgur Team 2 02:34:29 1178
287 318 Kõik Kasemaa Janno Onninen 02:34:33 1177
288 301 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:34:49 1176
289 412 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:34:51 1175
290 441 Kõik Reis Rasmus 02:34:52 1174
291 335 Kõik Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:34:52 1173
292 363 Kõik Ronimois Ruttar 02:34:53 1172
293 574 Kõik Tunder Martin 02:35:05 1171
294 627 Kõik Sinik Kristjan 02:35:26 1170
295 354 Kõik Must Hannes Nordecon AS 02:35:26 1169
296 366 Kõik Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:35:31 1168
297 295 Kõik Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:35:41 1167
298 365 Kõik Tamm Andrus 02:35:55 1166
299 370 Kõik Bazõlev Anton 02:36:19 1165
300 643 Kõik Kuusik Kevin 02:36:20 1164
301 259 Kõik Rahu Madis 02:37:26 1163
302 449 Kõik Luts Taavi 02:37:27 1162
303 344 Kõik Kikkas Riho 02:37:29 1161
304 617 Kõik Kukke Henri 02:37:29 1160
305 456 Kõik Vene Sven 02:37:51 1159
306 358 Kõik Keernik Toomas 02:38:04 1158
307 665 Kõik Ütt Andres Sportland 02:38:08 1157
308 245 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:38:13 1156
309 247 Kõik Kuusk Keijo 02:38:19 1155
310 353 Kõik Kongo Kalmer 02:38:59 1154
311 338 Kõik Järve Marek 02:39:07 1153
312 262 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:39:16 1152
313 355 Kõik Undla Timo 02:39:21 1151
314 327 Kõik Lichtfeldt Andro 02:39:31 1150
315 425 Kõik Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:39:40 1149
316 220 Kõik Randpõld Priit 02:39:40 1148
317 559 Kõik Raadla Kädi 02:39:42 1147
318 410 Kõik Vallik Kenneth 02:39:44 1146
319 623 Kõik Kesa Egert 02:39:55 1145
320 391 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:40:08 1144
321 377 Kõik Vällik Kristjan 02:40:13 1143
322 620 Kõik Perm Ivar 02:40:21 1142
323 260 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:40:25 1141
324 428 Kõik Murumäe Üllar 02:40:28 1140
325 601 Kõik Vent Kaarel 02:40:35 1139
326 272 Kõik Volts Ainars 02:40:44 1138
327 439 Kõik Punane Rene 02:40:58 1137
328 661 Kõik Kivistu Margus 02:41:06 1136
329 497 Kõik Mäepea Kaido 02:41:46 1135
330 668 Kõik Reitalu Sander Enemat Team 02:41:50 1134
331 443 Kõik Malva Leila 02:41:52 1133
332 161 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team II 02:41:55 1132
333 364 Kõik Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:41:56 1131
334 451 Kõik Pärn Hannes 02:42:01 1130
335 315 Kõik Einmaa Tiit AMBLA SK 02:42:01 1129
336 655 Kõik Freivald Lauri BOTTECCHIA 02:42:07 1128
337 437 Kõik Kurgjärv Jaanika Fun Timez Hawaii Cyclon 02:42:11 1127
338 669 Kõik Tamm Reimo Remart 02:42:25 1126
339 459 Kõik Lääne Siim 02:42:36 1125
340 429 Kõik Roio Andres 02:42:37 1124
341 399 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:42:46 1123
342 228 Kõik Pilt Andrus Sportlove 02:42:59 1122
343 637 Kõik Eensalu Ott 02:43:12 1121
344 473 Kõik Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:43:15 1120
345 452 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:43:16 1119
346 545 Kõik Vuuk Heigo 02:43:19 1118
347 381 Kõik Pauklin Roland 02:43:25 1117
348 400 Kõik Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:43:31 1116
349 508 Kõik Must Margus 02:43:43 1115
350 416 Kõik Kond Kuido 02:43:49 1114
351 609 Kõik Hommuk Taavi 02:43:59 1113
352 246 Kõik Ernits Ardu 02:44:07 1112
353 519 Kõik Vare Alo 02:44:18 1111
354 401 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:44:27 1110
355 379 Kõik Konsap Ats Simuna 02:44:32 1109
356 666 Kõik Milli Sven 02:44:36 1108
357 407 Kõik Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:44:49 1107
358 319 Kõik Hinnov Ahti 02:44:51 1106
359 499 Kõik Heinsoo Andrus 02:45:01 1105
360 422 Kõik Palm Veiko 02:45:33 1104
361 454 Kõik Vaarend Silver 02:45:34 1103
362 368 Kõik Ansu Taavi 02:46:29 1102
363 594 Kõik Vahter Virgo 02:46:34 1101
364 455 Kõik Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:46:45 1100
365 434 Kõik Soosalu Karen 02:46:47 1099
366 515 Kõik Rannala Ivar 02:46:59 1098
367 396 Kõik Raamets Tõnis 02:47:11 1097
368 411 Kõik Kangur Kaido Eften 02:47:20 1096
369 446 Kõik Dreimann Annes 02:47:20 1095
370 323 Kõik Raiesmaa Eldur 02:47:26 1094
371 494 Kõik Pikkof Jaanis Sportlove 02:47:44 1093
372 463 Kõik Vasilev Arseny 02:48:02 1092
373 279 Kõik Oot Anti Team Amps 02:48:03 1091
374 628 Kõik Kallion Kalmer 02:48:06 1090
375 638 Kõik Link Kauri 02:48:11 1089
376 214 Kõik Malsroos Mait 02:48:21 1088
377 421 Kõik Uibo Hermo Rae Rattaklubi II 02:48:21 1087
378 388 Kõik Münt Ainar Onninen II 02:48:24 1086
379 470 Kõik Orav Erki Onninen II 02:48:38 1085
380 486 Kõik Sikk Reijo 02:48:41 1084
381 339 Kõik Kuik Robertino A&T Sport Team 02:48:46 1083
382 420 Kõik Jaago Aivar 02:48:48 1082
383 384 Kõik Meidla Margus Onninen II 02:49:12 1081
384 611 Kõik Ispert Egert 02:49:17 1080
385 426 Kõik Reimaa Andrus Flexoil 02:49:21 1079
386 424 Kõik Hagen Peeter 02:49:25 1078
387 341 Kõik Kaun Sten RedBike Team 3 02:49:26 1077
388 305 Kõik Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 1 02:49:30 1076
389 347 Kõik Piirsalu Aivo Onninen II 02:49:32 1075
390 580 Kõik Roosild Kristjan 02:49:39 1074
391 373 Kõik Kütt Andre A&T Spordiklubi 02:49:57 1073
392 408 Kõik Riiner Margus 02:50:11 1072
393 436 Kõik Gailitis Andis 02:50:20 1071
394 500 Kõik Kesvatera Andres 02:50:39 1070
395 610 Kõik Tunder Viljar 02:50:42 1069
396 450 Kõik Plaado Oliver 02:50:42 1068
397 480 Kõik Kelk Margus 02:51:03 1067
398 520 Kõik Rahu Simmo 02:51:19 1066
399 417 Kõik Sammel Koit Cosmos 02:51:30 1065
400 584 Kõik Tammisaar Erkki 02:51:31 1064
401 629 Kõik Raadla Karl 02:51:42 1063
402 316 Kõik Kogermann Meelis 02:51:54 1062
403 589 Kõik Kirn Levo 02:51:58 1061
404 533 Kõik Randmäe Heiki 02:52:01 1060
405 654 Kõik Luik Vahur Spordiklubi A2K 02:52:02 1059
406 328 Kõik Klaaser Gert Spordipartner Rattapood 02:52:05 1058
407 538 Kõik Tauts Geven 02:52:08 1057
408 567 Kõik Raiesmaa Remo 02:52:09 1056
409 474 Kõik Lillemäe Heikki RedBike Team 3 02:52:13 1055
410 346 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:52:14 1054
411 521 Kõik Kask Margus 02:52:27 1053
412 324 Kõik Kozlov Raul 02:52:28 1052
413 253 Kõik Ladva Marek BOSCH TEAM 02:52:30 1051
414 202 Kõik Malsroos Taavi 02:52:59 1050
415 657 Kõik Mikk Paul viljandi rattaklubi 02:53:03 1049
416 509 Kõik Jürimaa Robert 02:53:08 1048
417 404 Kõik Merila Jaanis 02:53:14 1047
418 579 Kõik Jürgenson Rainer 02:53:18 1046
419 375 Kõik Kiil Sander 02:53:28 1045
420 491 Kõik Dooner Teet Sportlove 02:53:32 1044
421 398 Kõik Olesk Raul 02:53:35 1043
422 561 Kõik Puust Rain 02:53:36 1042
423 414 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:36 1041
424 458 Kõik Sarri Urmas 02:53:41 1040
425 457 Kõik Paal Peet 02:53:42 1039
426 622 Kõik Kivipõld Veiko 02:53:43 1038
427 475 Kõik Laidver Aive Team Antsla naiskond 02:53:44 1037
428 372 Kõik Punane Marian 02:53:49 1036
429 464 Kõik Rooden Märt 02:53:51 1035
430 524 Kõik Kõivuste Sander Sangaste Spordiklubi 02:53:52 1034
431 380 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:54:19 1033
432 487 Kõik Järv Mihkel 02:55:17 1032
433 383 Kõik Rait Triin 02:55:28 1031
434 522 Kõik Issak Indrek 02:55:44 1030
435 596 Kõik Petersons Maris 02:56:08 1029
436 505 Kõik Võsu Jaan 02:56:28 1028
437 667 Kõik Alamets Lauri 02:57:01 1027
438 466 Kõik Klais Tarvo 02:57:08 1026
439 532 Kõik Kurusk Rauno 02:57:59 1025
440 535 Kõik Lill Lee-Helen RedBike Team naised 02:58:09 1024
441 471 Kõik Kaljurand Raido 02:59:13 1023
442 482 Kõik Meltsas Veiko 02:59:19 1022
443 460 Kõik Einla Marek 02:59:38 1021
444 546 Kõik Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:59:40 1020
445 537 Kõik Leiten Kaido Viljandi Rattaklubi 2 02:59:46 1019
446 565 Kõik Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 03:00:04 1018
447 378 Kõik Tamm Erki 03:00:15 1017
448 394 Kõik Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KOMO 03:00:18 1016
449 495 Kõik Kotkin Pavel 03:00:43 1015
450 553 Kõik Viskov Ruve 03:00:51 1014
451 360 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:00:59 1013
452 418 Kõik Võsu Steve 03:01:03 1012
453 529 Kõik Siimsen Merle 03:01:35 1011
454 469 Kõik Mitt Einar 03:01:36 1010
455 642 Kõik Elur Lauri Tulevik JK 03:01:38 1009
456 632 Kõik Simm Jaanus 03:01:44 1008
457 395 Kõik Hallik Üllar 03:01:48 1007
458 516 Kõik Pellja Erki VTP 03:01:59 1006
459 518 Kõik Linsi Aivar 03:02:34 1005
460 440 Kõik Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:02:35 1004
461 477 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 03:02:36 1003
462 523 Kõik Taul Raul 03:02:55 1002
463 489 Kõik Valgemäe Hedvi 03:03:13 1001
464 493 Kõik Ilus Andrus 03:03:43 1000
465 540 Kõik Roosaar Tõnu Onninen II 03:03:49 999
466 534 Kõik Toomjõe Anu Team Antsla naiskond 03:03:51 998
467 438 Kõik Ristmets Margus 03:03:54 997
468 536 Kõik Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 03:03:59 996
469 630 Kõik Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 03:04:01 995
470 635 Kõik Heinsalu Villem 03:04:26 994
471 664 Kõik Tammesalu Raul 03:04:45 993
472 573 Kõik Rahnel Priit 03:05:01 992
473 392 Kõik Kiviste Kauni 03:05:12 991
474 511 Kõik Kangur Tanel 03:05:27 990
475 387 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:05:42 989
476 542 Kõik Luiga Einar 03:05:42 988
477 483 Kõik Animägi Tiit 03:06:27 987
478 543 Kõik Koemets Tiidrek 03:08:12 986
479 528 Kõik Annuk Agu 03:08:34 985
480 634 Kõik Kütt Andres 03:08:35 984
481 419 Kõik Ahu Ülo 03:08:45 983
482 501 Kõik Kase Andres 03:08:51 982
483 517 Kõik Lipetski Tauno 03:08:54 981
484 478 Kõik Ründva Vello 03:09:26 980
485 539 Kõik Maiste Kaimo 03:09:40 979
486 571 Kõik Niggulis Ott 03:10:13 978
487 386 Kõik Veri Kairit 03:10:24 977
488 541 Kõik Jaaku Mati 03:10:49 976
489 397 Kõik Otsa Arne 03:10:55 975
490 605 Kõik Aasma Erko 03:11:16 974
491 575 Kõik Medar Jane 03:11:23 973
492 526 Kõik Müller Margus 03:11:37 972
493 177 Kõik Teearu Paul 03:11:39 971
494 405 Kõik Teearu Karl 03:11:40 970
495 527 Kõik Kährik Aare 03:11:59 969
496 334 Kõik Tamm Hando 03:12:20 968
497 621 Kõik Mikk Mait 03:13:04 967
498 659 Kõik Virunurm Kaur 03:13:24 966
499 647 Kõik Änilane Juhan 03:13:33 965
500 514 Kõik Märs Sander DNF Cycling Team 03:16:06 964
501 461 Kõik Liiv Madis 03:16:20 963
502 624 Kõik Kuik Rene Flexoil 03:16:47 962
503 503 Kõik Mikk Karin Fun Timez Hawaii Cyclon 03:17:08 961
504 658 Kõik Mägi Indrek 03:17:08 960
505 554 Kõik Kalle Mart 03:17:21 959
506 652 Kõik Starkopf Kevin Team Sportland 03:17:38 958
507 568 Kõik Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:17:51 957
508 544 Kõik Arm Kristin 03:18:38 956
509 402 Kõik Kuningas Tanel 03:18:39 955
510 633 Kõik Labe Janek 03:18:46 954
511 569 Kõik Püvi Peeter 03:19:34 953
512 671 Kõik Pirnipuu Marvin 03:19:46 952
513 525 Kõik Oruste Andrus 03:20:51 951
514 367 Kõik Kivistik Ranno 03:21:05 950
515 588 Kõik Habakukk Ukku 03:21:10 949
516 640 Kõik Chagall Dan 03:21:18 948
517 607 Kõik Peik Martin 03:21:28 947
518 549 Kõik Nigul Margo 03:21:28 946
519 348 Kõik Luidre Liivo 03:22:42 945
520 606 Kõik Aua Hanno 03:24:32 944
521 266 Kõik Suokas Heikki 03:24:37 943
522 490 Kõik Suokas Kristina 03:24:37 942
523 626 Kõik Rätsep Rein 03:25:16 941
524 552 Kõik Mardo Kätlin Team Amps 03:25:36 940
525 531 Kõik Kasak Villu 03:26:58 939
526 547 Kõik Jürjenberg Kaupo 03:26:59 938
527 585 Kõik Tulp Tõnis 03:26:59 937
528 550 Kõik Vavilov Dmitri 03:27:48 936
529 447 Kõik Gostev Dmitri 03:28:03 935
530 595 Kõik Rüütel Alo 03:28:51 934
531 636 Kõik Karro Meelis 03:29:06 933
532 639 Kõik Vunk Mihkel 03:29:34 932
533 506 Kõik Kõrgvee Urmas 03:31:47 931
534 551 Kõik Altosaar Rain 03:34:50 930
535 513 Kõik Tara Tarvi Spordipartner Rattapood 1 03:36:29 929
536 484 Kõik Valma Tõnu RedBike Team 03:36:53 928
537 576 Kõik Susi Endel 03:37:14 927
538 581 Kõik Kuusnõmm Liis RedBike Team naised 03:37:52 926
539 430 Kõik Järveoja Helje 03:38:34 925
540 587 Kõik Nikiforov-Bojarin Oleg 03:39:51 924
541 548 Kõik Univer Indrek 03:39:54 923
542 577 Kõik Haljand Margo 03:39:55 922
543 481 Kõik Sarapuu Margus 03:40:22 921
544 614 Kõik Aavasalu Alo 03:41:44 920
545 431 Kõik Pobbol Raino 03:42:07 919
546 592 Kõik Liiver Andero 03:44:04 918
547 496 Kõik Randoja Mario 03:44:22 917
548 557 Kõik Tammesoo Andres Isand Jupi klubi 03:45:55 916
549 502 Kõik Reimann Hendrik 03:48:45 915
550 593 Kõik Burk Allan 03:48:46 914
551 598 Kõik Ploomipuu Ave 03:50:48 913
552 556 Kõik Tuul Toomas 03:50:55 912
553 599 Kõik Ilves Teet 03:50:56 911
554 558 Kõik Vellak Mart 04:25:04 910
555 645 Kõik Sild Janno Lafor Reklaamituba 04:51:26 909
556 572 Kõik Valt Kai 04:52:54 908
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 27,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 Kõik M Laas Martin Team Illuminate 01:47:50 1505
2 1 Kõik M Jõeäär Gert Veloplus 01:47:50 1500
3 7 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:47:54 1489
4 12 Kõik M Vaidem Josten 01:49:29 1479
5 11 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:50:04 1473
6 10 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:04 1470
7 13 Kõik M Sirvel Margus RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:04 1468
8 4 Kõik M Valvas Vahur 01:53:03 1466
9 9 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:53:04 1464
10 15 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 01:53:12 1462
11 18 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:53:12 1460
12 25 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:53:14 1458
13 19 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 01:53:23 1456
14 14 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 01:53:29 1454
15 32 Kõik M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:54:37 1452
16 50 Kõik M Ojavere Imre CCRM TEAM 1 01:54:37 1450
17 34 Kõik M Kull Andre CCRM TEAM 1 01:54:38 1448
18 17 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 1 01:54:57 1446
19 51 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:02 1445
20 36 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:55:10 1444
21 37 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 01:55:52 1443
22 40 Kõik M Tuisk Priit Team Antsla 01:56:08 1442
23 21 Kõik M Sepp Kristo Flexoil 01:56:21 1441
24 45 Kõik M Neemesto Kaspar 01:56:25 1440
25 30 Kõik M Pallo Rait A&T Spordiklubi 01:56:36 1439
26 90 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 01:57:24 1438
27 27 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 01:57:34 1437
28 22 Kõik M Rosenthal Reiko 01:57:40 1436
29 49 Kõik M Kannimäe Mihkel Team Antsla 01:57:44 1435
30 47 Kõik M Raja Aigar Päästeamet 01:57:58 1434
31 38 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:58:06 1433
32 24 Kõik M Kovgers Kristers 01:58:11 1432
33 66 Kõik M Pallas Helari 01:58:27 1431
34 65 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:34 1430
35 41 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 1 01:59:07 1429
36 67 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:59:14 1428
37 23 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:59:35 1427
38 52 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 01:59:50 1426
39 79 Kõik M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 01:59:53 1425
40 57 Kõik M Peets Andres 02:00:00 1424
41 53 Kõik M Reiska Alar 02:00:05 1423
42 275 Kõik M Tamm Kaspar 02:00:16 1422
43 71 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 02:00:30 1421
44 20 Kõik M Mesi Joosep 02:00:43 1420
45 650 Kõik M Soo Allar 02:01:16 1419
46 97 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:01:18 1418
47 111 Kõik M Lauk Rein A&T Spordiklubi 02:01:30 1417
48 93 Kõik M Vähi Markus RedBike Team 2 02:01:31 1416
49 35 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:01:44 1415
50 85 Kõik M Evendi Rando Marten 02:02:32 1414
51 43 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:02:43 1413
52 653 Kõik M Post Ken Pärnu Kalev 02:03:13 1412
53 74 Kõik M Kallari Taimar Astro Baltics 02:03:17 1411
54 242 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:03:17 1410
55 69 Kõik M Raasuke Ahti 02:03:18 1409
56 39 Kõik M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:03:23 1408
57 147 Kõik M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:03:23 1407
58 62 Kõik M Pesor Kaido 02:03:34 1406
59 54 Kõik M Kirsipuu Tiit Team Amps 02:03:34 1405
60 107 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:04:09 1404
61 72 Kõik M Pungar Rainer CYCLON 02:04:44 1403
62 88 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:04:44 1402
63 44 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:05:11 1401
64 564 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:05:11 1400
65 55 Kõik M Sildvee Rainer Sindi SK Kalju 02:05:11 1399
66 60 Kõik M Kukk Andres 02:05:12 1398
67 612 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:05:13 1397
68 113 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:05:14 1396
69 83 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:05:20 1395
70 89 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 02:05:20 1394
71 104 Kõik M Kertsman Jaanus 02:05:20 1393
72 92 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:05:21 1392
73 287 Kõik M Ojaver Siim Astro Baltics 02:05:23 1391
74 70 Kõik M Kasekamp Andrus 02:05:24 1390
75 59 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 02:05:45 1389
76 86 Kõik M Kippasto Margo A&T Sport Team 02:05:50 1388
77 166 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:05:53 1387
78 56 Kõik M Mäestu Jarek 02:06:03 1386
79 152 Kõik M Himma Markus 02:06:17 1385
80 95 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:06:32 1384
81 114 Kõik M Kuldsepp Kajar 02:06:48 1383
82 99 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:07:01 1382
83 80 Kõik M Sala Alar Onninen 02:07:17 1381
84 144 Kõik M Rips Leho 02:07:27 1380
85 212 Kõik M Talumaa Raul CCRM TEAM 2 02:07:27 1379
86 563 Kõik M Leer Janek CCRM TEAM 2 02:07:28 1378
87 121 Kõik M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:07:28 1377
88 159 Kõik M Kaur Väino 02:07:29 1376
89 87 Kõik M Pani Marek 02:07:30 1375
90 96 Kõik M Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:07:40 1373
91 58 Kõik M Pruul Robin A&T Sport Team 02:07:54 1372
92 61 Kõik M Petrovitš Üllar 02:07:55 1371
93 48 Kõik M Niit Robi ProShop Team 02:07:57 1370
94 82 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 02:07:57 1369
95 94 Kõik M Pilv Ivar Onninen 02:08:02 1368
96 146 Kõik M Hubel Indrek 02:08:06 1367
97 142 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 02:08:18 1366
98 118 Kõik M Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:08:55 1365
99 117 Kõik M Želtov Sergei Nõmme Rattaklubi 02:08:58 1364
100 158 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:09:10 1363
101 350 Kõik M Arula Ando 02:09:24 1362
102 155 Kõik M Vooremaa Argo A&T Spordiklubi 02:09:35 1361
103 616 Kõik M Priks Keijo 02:10:36 1360
104 101 Kõik M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:10:40 1359
105 187 Kõik M Semm Kaspar 02:10:44 1358
106 122 Kõik M Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:11:28 1357
107 120 Kõik M Veri Aivar 02:11:30 1356
108 129 Kõik M Pulst Raivo RedBike Team 2 02:11:31 1355
109 102 Kõik M Sügis Harri Spordipartner 02:11:35 1354
110 188 Kõik M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:11:35 1353
111 127 Kõik M Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:11:44 1352
112 192 Kõik M Vahesaar Vallo 02:11:46 1351
113 141 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike Team 3 02:11:58 1350
114 110 Kõik M Lepp Ragnar 02:12:00 1349
115 131 Kõik M Mardo Ahti Team Amps 02:12:47 1348
116 106 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:50 1347
117 63 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:12:52 1346
118 100 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:12:56 1345
119 164 Kõik M Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:12:56 1344
120 171 Kõik M Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:12:56 1343
121 123 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics 02:13:09 1342
122 73 Kõik M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:13:11 1341
123 198 Kõik M Aas Andres Flexoil 02:13:16 1340
124 150 Kõik M Beljajev Vladimir 02:13:33 1339
125 133 Kõik M Lerme Ints Dako-Ziemelvidzeme 02:13:34 1338
126 442 Kõik M Nõgel Tõnis 02:13:38 1337
127 211 Kõik M Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:13:39 1336
128 176 Kõik M Kingo Priit 02:13:41 1335
129 190 Kõik M Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:13:41 1334
130 109 Kõik M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:14:00 1333
131 648 Kõik M Ööman Marko 02:14:02 1332
132 178 Kõik M Järvsoo Janno Sindi SK Kalju 02:14:04 1331
133 98 Kõik M Kelk Indrek 02:14:10 1330
134 651 Kõik M Paju Jaanus A&T SPORDIKLUBI 02:14:29 1328
135 204 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:14:50 1327
136 135 Kõik M Veiler Siim 02:15:25 1326
137 119 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:15:25 1325
138 145 Kõik M Laisaar Janek AC Racing 02:15:27 1324
139 186 Kõik M Alaväli Ülari 02:15:54 1323
140 138 Kõik M Sepp Tõnis 02:16:00 1322
141 256 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 02:16:23 1321
142 181 Kõik M Pärn Meelis 02:16:24 1320
143 151 Kõik M Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:16:32 1319
144 143 Kõik M Paglant Heigo JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:16:39 1318
145 670 Kõik M Sarv Jaanus 02:16:45 1317
146 196 Kõik M Albri Kalev Onninen 02:17:01 1316
147 189 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:17:01 1315
148 462 Kõik M Erik Risto Sportlove 02:17:04 1314
149 215 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:07 1313
150 283 Kõik M Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:17:08 1312
151 137 Kõik M Kasumets Kait 02:17:08 1311
152 276 Kõik M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:17:33 1309
153 263 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:17:42 1308
154 646 Kõik M Lipp Aivar A&T SPORDIKLUBI 02:17:44 1307
155 289 Kõik M Tuuna Toomas RR Siplased / TARVAS 02:17:52 1306
156 560 Kõik M Lill Oliver RedBike Team 2 02:18:04 1305
157 252 Kõik M Muruoja Mirko 02:18:13 1304
158 277 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 02:18:17 1303
159 271 Kõik M Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 02:18:22 1302
160 154 Kõik M Koik Kristjan 02:18:24 1301
161 139 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 1 02:18:24 1299
162 140 Kõik M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:18:47 1298
163 149 Kõik M Haava Henno 02:18:50 1297
164 175 Kõik M Rehi Arne 02:18:58 1296
165 207 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:19:01 1295
166 223 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:19:15 1294
167 124 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:19:21 1293
168 77 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:19:27 1292
169 165 Kõik M Mainsoo Rene Flexoil 02:19:33 1291
170 306 Kõik M Kallaste Tarmo 02:19:51 1290
171 132 Kõik M Piirioja Kalle 02:20:03 1289
172 182 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:20:08 1288
173 174 Kõik M Viigipuu Toomas 02:20:21 1287
174 105 Kõik M Sala Arvo 02:20:32 1286
175 488 Kõik M Jakobson Eero 02:20:58 1285
176 203 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:21:01 1284
177 209 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:21:02 1283
178 126 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:21:12 1282
179 234 Kõik M Meringo Joel RedBike Team 3 02:21:23 1281
180 288 Kõik M Pärsim Rasmus 02:21:25 1280
181 618 Kõik M Lokk Sulev 02:21:25 1279
182 125 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:22:00 1278
183 221 Kõik M Kumm Karl-Erik CYCLON 02:22:03 1277
184 195 Kõik M Müürsep Indrek 02:22:08 1276
185 206 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:21 1275
186 232 Kõik M Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:22:21 1274
187 115 Kõik M Maidla Janek CC Rota Mobilis 02:22:23 1273
188 331 Kõik M Klaos Einar 02:22:24 1272
189 225 Kõik M Tarvis Peeter 02:22:46 1271
190 649 Kõik M Meltsov Martin Haanja Rattaklubi 02:22:48 1270
191 219 Kõik M Viitmaa Alar 02:22:53 1269
192 313 Kõik M Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:22:56 1268
193 194 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:23:02 1267
194 208 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:23:03 1266
195 342 Kõik M Peder Kert 02:23:10 1265
196 156 Kõik M Lüüsalu Villu 02:23:37 1262
197 249 Kõik M Reinaste Ruve 02:23:51 1261
198 205 Kõik M Rohtma Valdek 02:23:54 1260
199 304 Kõik M Tokko Rainer 02:24:29 1259
200 134 Kõik M Tiismaa Toomas Tech Group 02:24:35 1258
201 213 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:24:41 1257
202 280 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:24:44 1256
203 193 Kõik M Aule Krister VIIMSI SPORT 02:24:47 1255
204 236 Kõik M Kutsch Janek 02:24:55 1254
205 81 Kõik M Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:25:33 1252
206 359 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM TEAM 2 02:25:34 1250
207 251 Kõik M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:25:34 1249
208 562 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:25:36 1248
209 389 Kõik M Saksniit Priit 02:25:38 1247
210 210 Kõik M Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:25:41 1246
211 376 Kõik M Strikholm Peeter 02:26:01 1245
212 217 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:26:08 1244
213 326 Kõik M Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 02:26:13 1243
214 172 Kõik M Nõmmik Alar 02:26:14 1242
215 224 Kõik M Peterson Marko 02:26:38 1241
216 332 Kõik M Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:26:39 1240
217 382 Kõik M Mägi Madis 02:26:47 1239
218 248 Kõik M Tenson Tavo Onninen 02:27:33 1237
219 321 Kõik M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:27:39 1236
220 238 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:27:42 1235
221 317 Kõik M Laanisto Janek 02:27:48 1234
222 297 Kõik M Tsäro Kermo Onninen 02:28:01 1233
223 229 Kõik M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:28:13 1232
224 662 Kõik M Tiits Janar 02:28:18 1231
225 296 Kõik M Kleinson Meelis Kulgur Team 2 02:28:21 1230
226 308 Kõik M Morgun Timofei 02:28:25 1229
227 333 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:28:29 1228
228 257 Kõik M Killing Keito 02:28:30 1227
229 330 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:28:32 1226
230 227 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:28:50 1225
231 467 Kõik M Uffert Mihkel DNF Cycling Team 02:28:51 1224
232 427 Kõik M Tunder Tarmo 02:28:56 1223
233 403 Kõik M Tammekivi Margus ProShop Team 02:29:03 1222
234 322 Kõik M Vares Ahti 02:29:05 1221
235 361 Kõik M Kobak Andre 02:29:05 1220
236 409 Kõik M Tasane Madis 02:29:17 1219
237 284 Kõik M Joonsalu Madis 02:29:22 1218
238 468 Kõik M Laane Max Sander 02:29:29 1217
239 268 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:29:58 1216
240 352 Kõik M Kivimäe Ivar Onninen II 02:30:05 1215
241 423 Kõik M Kütt Ago 02:30:34 1214
242 293 Kõik M Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:30:42 1213
243 337 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:42 1212
244 615 Kõik M Kask Jaanus 02:30:43 1211
245 239 Kõik M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:51 1210
246 290 Kõik M Tamm Taago 02:30:55 1209
247 660 Kõik M Schvalbe Danel 02:30:58 1208
248 492 Kõik M Johanson Raoul 02:31:02 1207
249 185 Kõik M Katin Vladimir 02:31:02 1206
250 68 Kõik M Johanson Marko 02:31:02 1205
251 345 Kõik M Riismann Andres 02:31:08 1204
252 231 Kõik M Sildaru Kalev 02:31:17 1203
253 292 Kõik M Saarep Peeter 02:31:23 1202
254 298 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:31:32 1201
255 273 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:31:37 1200
256 258 Kõik M Järveoja Jaanus 02:31:42 1199
257 362 Kõik M Johanson Raimo SK Rakke 02:31:52 1198
258 197 Kõik M Konrad Ruudi 02:32:21 1197
259 336 Kõik M Estermaa Ago 02:32:22 1196
260 222 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:32:29 1195
261 278 Kõik M Siska Ivar RedBike Team 4 02:32:32 1194
262 230 Kõik M Tammemägi Jaak 02:32:47 1192
263 184 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:32:56 1191
264 218 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:33:02 1190
265 264 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:33:10 1189
266 233 Kõik M Kimmel Robert 02:33:19 1188
267 329 Kõik M Oder Rein 02:33:24 1187
268 255 Kõik M Sõber Aare 02:33:34 1186
269 390 Kõik M Eensoo Ardi 02:33:36 1185
270 369 Kõik M Vendel Anti 02:33:40 1184
271 393 Kõik M Mõttus Raivo 02:33:54 1183
272 656 Kõik M Uusmaa Roger JK PARALEPA 02:34:15 1182
273 479 Kõik M Rossman Kristo Sindi SK Kalju 02:34:23 1180
274 453 Kõik M Pärt Valdur 02:34:25 1179
275 300 Kõik M Üprus Fred Kulgur Team 2 02:34:29 1178
276 318 Kõik M Kasemaa Janno Onninen 02:34:33 1177
277 301 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 02:34:49 1176
278 441 Kõik M Reis Rasmus 02:34:52 1174
279 335 Kõik M Arik Aivar Ruuveni spordiklubi 02:34:52 1173
280 363 Kõik M Ronimois Ruttar 02:34:53 1172
281 574 Kõik M Tunder Martin 02:35:05 1171
282 627 Kõik M Sinik Kristjan 02:35:26 1170
283 354 Kõik M Must Hannes Nordecon AS 02:35:26 1169
284 366 Kõik M Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:35:31 1168
285 295 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:35:41 1167
286 365 Kõik M Tamm Andrus 02:35:55 1166
287 370 Kõik M Bazõlev Anton 02:36:19 1165
288 643 Kõik M Kuusik Kevin 02:36:20 1164
289 259 Kõik M Rahu Madis 02:37:26 1163
290 449 Kõik M Luts Taavi 02:37:27 1162
291 344 Kõik M Kikkas Riho 02:37:29 1161
292 617 Kõik M Kukke Henri 02:37:29 1160
293 456 Kõik M Vene Sven 02:37:51 1159
294 358 Kõik M Keernik Toomas 02:38:04 1158
295 665 Kõik M Ütt Andres Sportland 02:38:08 1157
296 247 Kõik M Kuusk Keijo 02:38:19 1155
297 353 Kõik M Kongo Kalmer 02:38:59 1154
298 338 Kõik M Järve Marek 02:39:07 1153
299 262 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:39:16 1152
300 355 Kõik M Undla Timo 02:39:21 1151
301 327 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:39:31 1150
302 220 Kõik M Randpõld Priit 02:39:40 1148
303 410 Kõik M Vallik Kenneth 02:39:44 1146
304 623 Kõik M Kesa Egert 02:39:55 1145
305 391 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 02:40:08 1144
306 377 Kõik M Vällik Kristjan 02:40:13 1143
307 620 Kõik M Perm Ivar 02:40:21 1142
308 260 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:40:25 1141
309 428 Kõik M Murumäe Üllar 02:40:28 1140
310 601 Kõik M Vent Kaarel 02:40:35 1139
311 272 Kõik M Volts Ainars 02:40:44 1138
312 439 Kõik M Punane Rene 02:40:58 1137
313 661 Kõik M Kivistu Margus 02:41:06 1136
314 497 Kõik M Mäepea Kaido 02:41:46 1135
315 668 Kõik M Reitalu Sander Enemat Team 02:41:50 1134
316 161 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team II 02:41:55 1132
317 364 Kõik M Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:41:56 1131
318 451 Kõik M Pärn Hannes 02:42:01 1130
319 315 Kõik M Einmaa Tiit AMBLA SK 02:42:01 1129
320 655 Kõik M Freivald Lauri BOTTECCHIA 02:42:07 1128
321 669 Kõik M Tamm Reimo Remart 02:42:25 1126
322 459 Kõik M Lääne Siim 02:42:36 1125
323 429 Kõik M Roio Andres 02:42:37 1124
324 399 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:42:46 1123
325 228 Kõik M Pilt Andrus Sportlove 02:42:59 1122
326 637 Kõik M Eensalu Ott 02:43:12 1121
327 452 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:43:16 1119
328 545 Kõik M Vuuk Heigo 02:43:19 1118
329 381 Kõik M Pauklin Roland 02:43:25 1117
330 400 Kõik M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:43:31 1116
331 508 Kõik M Must Margus 02:43:43 1115
332 416 Kõik M Kond Kuido 02:43:49 1114
333 609 Kõik M Hommuk Taavi 02:43:59 1113
334 246 Kõik M Ernits Ardu 02:44:07 1112
335 519 Kõik M Vare Alo 02:44:18 1111
336 401 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:44:27 1110
337 379 Kõik M Konsap Ats Simuna 02:44:32 1109
338 666 Kõik M Milli Sven 02:44:36 1108
339 407 Kõik M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:44:49 1107
340 319 Kõik M Hinnov Ahti 02:44:51 1106
341 499 Kõik M Heinsoo Andrus 02:45:01 1105
342 422 Kõik M Palm Veiko 02:45:33 1104
343 454 Kõik M Vaarend Silver 02:45:34 1103
344 368 Kõik M Ansu Taavi 02:46:29 1102
345 594 Kõik M Vahter Virgo 02:46:34 1101
346 455 Kõik M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:46:45 1100
347 434 Kõik M Soosalu Karen 02:46:47 1099
348 515 Kõik M Rannala Ivar 02:46:59 1098
349 396 Kõik M Raamets Tõnis 02:47:11 1097
350 411 Kõik M Kangur Kaido Eften 02:47:20 1096
351 446 Kõik M Dreimann Annes 02:47:20 1095
352 323 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:47:26 1094
353 494 Kõik M Pikkof Jaanis Sportlove 02:47:44 1093
354 463 Kõik M Vasilev Arseny 02:48:02 1092
355 279 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:48:03 1091
356 628 Kõik M Kallion Kalmer 02:48:06 1090
357 638 Kõik M Link Kauri 02:48:11 1089
358 214 Kõik M Malsroos Mait 02:48:21 1088
359 421 Kõik M Uibo Hermo Rae Rattaklubi II 02:48:21 1087
360 388 Kõik M Münt Ainar Onninen II 02:48:24 1086
361 470 Kõik M Orav Erki Onninen II 02:48:38 1085
362 486 Kõik M Sikk Reijo 02:48:41 1084
363 339 Kõik M Kuik Robertino A&T Sport Team 02:48:46 1083
364 420 Kõik M Jaago Aivar 02:48:48 1082
365 384 Kõik M Meidla Margus Onninen II 02:49:12 1081
366 611 Kõik M Ispert Egert 02:49:17 1080
367 426 Kõik M Reimaa Andrus Flexoil 02:49:21 1079
368 424 Kõik M Hagen Peeter 02:49:25 1078
369 341 Kõik M Kaun Sten RedBike Team 3 02:49:26 1077
370 305 Kõik M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 1 02:49:30 1076
371 347 Kõik M Piirsalu Aivo Onninen II 02:49:32 1075
372 580 Kõik M Roosild Kristjan 02:49:39 1074
373 373 Kõik M Kütt Andre A&T Spordiklubi 02:49:57 1073
374 408 Kõik M Riiner Margus 02:50:11 1072
375 436 Kõik M Gailitis Andis 02:50:20 1071
376 500 Kõik M Kesvatera Andres 02:50:39 1070
377 610 Kõik M Tunder Viljar 02:50:42 1069
378 450 Kõik M Plaado Oliver 02:50:42 1068
379 480 Kõik M Kelk Margus 02:51:03 1067
380 520 Kõik M Rahu Simmo 02:51:19 1066
381 417 Kõik M Sammel Koit Cosmos 02:51:30 1065
382 584 Kõik M Tammisaar Erkki 02:51:31 1064
383 629 Kõik M Raadla Karl 02:51:42 1063
384 316 Kõik M Kogermann Meelis 02:51:54 1062
385 589 Kõik M Kirn Levo 02:51:58 1061
386 533 Kõik M Randmäe Heiki 02:52:01 1060
387 654 Kõik M Luik Vahur Spordiklubi A2K 02:52:02 1059
388 328 Kõik M Klaaser Gert Spordipartner Rattapood 02:52:05 1058
389 538 Kõik M Tauts Geven 02:52:08 1057
390 567 Kõik M Raiesmaa Remo 02:52:09 1056
391 474 Kõik M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 02:52:13 1055
392 521 Kõik M Kask Margus 02:52:27 1053
393 324 Kõik M Kozlov Raul 02:52:28 1052
394 253 Kõik M Ladva Marek BOSCH TEAM 02:52:30 1051
395 202 Kõik M Malsroos Taavi 02:52:59 1050
396 657 Kõik M Mikk Paul viljandi rattaklubi 02:53:03 1049
397 509 Kõik M Jürimaa Robert 02:53:08 1048
398 404 Kõik M Merila Jaanis 02:53:14 1047
399 579 Kõik M Jürgenson Rainer 02:53:18 1046
400 375 Kõik M Kiil Sander 02:53:28 1045
401 491 Kõik M Dooner Teet Sportlove 02:53:32 1044
402 398 Kõik M Olesk Raul 02:53:35 1043
403 561 Kõik M Puust Rain 02:53:36 1042
404 414 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:36 1041
405 458 Kõik M Sarri Urmas 02:53:41 1040
406 457 Kõik M Paal Peet 02:53:42 1039
407 622 Kõik M Kivipõld Veiko 02:53:43 1038
408 464 Kõik M Rooden Märt 02:53:51 1035
409 524 Kõik M Kõivuste Sander Sangaste Spordiklubi 02:53:52 1034
410 487 Kõik M Järv Mihkel 02:55:17 1032
411 522 Kõik M Issak Indrek 02:55:44 1030
412 596 Kõik M Petersons Maris 02:56:08 1029
413 505 Kõik M Võsu Jaan 02:56:28 1028
414 667 Kõik M Alamets Lauri 02:57:01 1027
415 466 Kõik M Klais Tarvo 02:57:08 1026
416 532 Kõik M Kurusk Rauno 02:57:59 1025
417 471 Kõik M Kaljurand Raido 02:59:13 1023
418 482 Kõik M Meltsas Veiko 02:59:19 1022
419 460 Kõik M Einla Marek 02:59:38 1021
420 546 Kõik M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:59:40 1020
421 537 Kõik M Leiten Kaido Viljandi Rattaklubi 2 02:59:46 1019
422 565 Kõik M Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 03:00:04 1018
423 378 Kõik M Tamm Erki 03:00:15 1017
424 394 Kõik M Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KOMO 03:00:18 1016
425 495 Kõik M Kotkin Pavel 03:00:43 1015
426 553 Kõik M Viskov Ruve 03:00:51 1014
427 418 Kõik M Võsu Steve 03:01:03 1012
428 469 Kõik M Mitt Einar 03:01:36 1010
429 642 Kõik M Elur Lauri Tulevik JK 03:01:38 1009
430 632 Kõik M Simm Jaanus 03:01:44 1008
431 395 Kõik M Hallik Üllar 03:01:48 1007
432 516 Kõik M Pellja Erki VTP 03:01:59 1006
433 518 Kõik M Linsi Aivar 03:02:34 1005
434 440 Kõik M Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:02:35 1004
435 477 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 03:02:36 1003
436 523 Kõik M Taul Raul 03:02:55 1002
437 493 Kõik M Ilus Andrus 03:03:43 1000
438 540 Kõik M Roosaar Tõnu Onninen II 03:03:49 999
439 438 Kõik M Ristmets Margus 03:03:54 997
440 630 Kõik M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 03:04:01 995
441 635 Kõik M Heinsalu Villem 03:04:26 994
442 664 Kõik M Tammesalu Raul 03:04:45 993
443 573 Kõik M Rahnel Priit 03:05:01 992
444 392 Kõik M Kiviste Kauni 03:05:12 991
445 511 Kõik M Kangur Tanel 03:05:27 990
446 387 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:05:42 989
447 542 Kõik M Luiga Einar 03:05:42 988
448 483 Kõik M Animägi Tiit 03:06:27 987
449 543 Kõik M Koemets Tiidrek 03:08:12 986
450 528 Kõik M Annuk Agu 03:08:34 985
451 634 Kõik M Kütt Andres 03:08:35 984
452 419 Kõik M Ahu Ülo 03:08:45 983
453 501 Kõik M Kase Andres 03:08:51 982
454 517 Kõik M Lipetski Tauno 03:08:54 981
455 478 Kõik M Ründva Vello 03:09:26 980
456 539 Kõik M Maiste Kaimo 03:09:40 979
457 571 Kõik M Niggulis Ott 03:10:13 978
458 541 Kõik M Jaaku Mati 03:10:49 976
459 397 Kõik M Otsa Arne 03:10:55 975
460 605 Kõik M Aasma Erko 03:11:16 974
461 526 Kõik M Müller Margus 03:11:37 972
462 177 Kõik M Teearu Paul 03:11:39 971
463 405 Kõik M Teearu Karl 03:11:40 970
464 527 Kõik M Kährik Aare 03:11:59 969
465 334 Kõik M Tamm Hando 03:12:20 968
466 621 Kõik M Mikk Mait 03:13:04 967
467 659 Kõik M Virunurm Kaur 03:13:24 966
468 647 Kõik M Änilane Juhan 03:13:33 965
469 514 Kõik M Märs Sander DNF Cycling Team 03:16:06 964
470 461 Kõik M Liiv Madis 03:16:20 963
471 624 Kõik M Kuik Rene Flexoil 03:16:47 962
472 658 Kõik M Mägi Indrek 03:17:08 960
473 554 Kõik M Kalle Mart 03:17:21 959
474 652 Kõik M Starkopf Kevin Team Sportland 03:17:38 958
475 568 Kõik M Kõrgesaar Kaupo Peetri Sport 03:17:51 957
476 402 Kõik M Kuningas Tanel 03:18:39 955
477 633 Kõik M Labe Janek 03:18:46 954
478 569 Kõik M Püvi Peeter 03:19:34 953
479 671 Kõik M Pirnipuu Marvin 03:19:46 952
480 525 Kõik M Oruste Andrus 03:20:51 951
481 367 Kõik M Kivistik Ranno 03:21:05 950
482 588 Kõik M Habakukk Ukku 03:21:10 949
483 640 Kõik M Chagall Dan 03:21:18 948
484 607 Kõik M Peik Martin 03:21:28 947
485 549 Kõik M Nigul Margo 03:21:28 946
486 348 Kõik M Luidre Liivo 03:22:42 945
487 606 Kõik M Aua Hanno 03:24:32 944
488 266 Kõik M Suokas Heikki 03:24:37 943
489 626 Kõik M Rätsep Rein 03:25:16 941
490 531 Kõik M Kasak Villu 03:26:58 939
491 547 Kõik M Jürjenberg Kaupo 03:26:59 938
492 585 Kõik M Tulp Tõnis 03:26:59 937
493 550 Kõik M Vavilov Dmitri 03:27:48 936
494 447 Kõik M Gostev Dmitri 03:28:03 935
495 595 Kõik M Rüütel Alo 03:28:51 934
496 636 Kõik M Karro Meelis 03:29:06 933
497 639 Kõik M Vunk Mihkel 03:29:34 932
498 506 Kõik M Kõrgvee Urmas 03:31:47 931
499 551 Kõik M Altosaar Rain 03:34:50 930
500 513 Kõik M Tara Tarvi Spordipartner Rattapood 1 03:36:29 929
501 484 Kõik M Valma Tõnu RedBike Team 03:36:53 928
502 576 Kõik M Susi Endel 03:37:14 927
503 587 Kõik M Nikiforov-Bojarin Oleg 03:39:51 924
504 548 Kõik M Univer Indrek 03:39:54 923
505 577 Kõik M Haljand Margo 03:39:55 922
506 481 Kõik M Sarapuu Margus 03:40:22 921
507 614 Kõik M Aavasalu Alo 03:41:44 920
508 431 Kõik M Pobbol Raino 03:42:07 919
509 592 Kõik M Liiver Andero 03:44:04 918
510 496 Kõik M Randoja Mario 03:44:22 917
511 557 Kõik M Tammesoo Andres Isand Jupi klubi 03:45:55 916
512 502 Kõik M Reimann Hendrik 03:48:45 915
513 593 Kõik M Burk Allan 03:48:46 914
514 556 Kõik M Tuul Toomas 03:50:55 912
515 599 Kõik M Ilves Teet 03:50:56 911
516 558 Kõik M Vellak Mart 04:25:04 910
517 645 Kõik M Sild Janno Lafor Reklaamituba 04:51:26 909
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 27,82 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 5 M Laas Martin Team Illuminate 01:47:50 1505
2 1 M Jõeäär Gert Veloplus 01:47:50 1500
3 7 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:47:54 1489
4 12 M Vaidem Josten 01:49:29 1479
5 11 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:50:04 1473
6 10 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:04 1470
7 4 M Valvas Vahur 01:53:03 1466
8 9 M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:53:04 1464
9 25 M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:53:14 1458
10 19 M Randma Kristjan Astro Baltics 01:53:23 1456
11 14 M Parv Martin VELOPLUS 01:53:29 1454
12 32 M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 01:54:37 1452
13 50 M Ojavere Imre CCRM TEAM 1 01:54:37 1450
14 36 M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:55:10 1444
15 40 M Tuisk Priit Team Antsla 01:56:08 1442
16 21 M Sepp Kristo Flexoil 01:56:21 1441
17 45 M Neemesto Kaspar 01:56:25 1440
18 90 M Saar Sander VELOPLUS 01:57:24 1438
19 27 M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 01:57:34 1437
20 22 M Rosenthal Reiko 01:57:40 1436
21 49 M Kannimäe Mihkel Team Antsla 01:57:44 1435
22 38 M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:58:06 1433
23 24 M Kovgers Kristers 01:58:11 1432
24 65 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:34 1430
25 67 M Rusovitš Dmitri 01:59:14 1428
26 23 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:59:35 1427
27 79 M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 01:59:53 1425
28 57 M Peets Andres 02:00:00 1424
29 275 M Tamm Kaspar 02:00:16 1422
30 71 M Raag Kaupo velo clubbers 02:00:30 1421
31 20 M Mesi Joosep 02:00:43 1420
32 650 M Soo Allar 02:01:16 1419
33 111 M Lauk Rein A&T Spordiklubi 02:01:30 1417
34 93 M Vähi Markus RedBike Team 2 02:01:31 1416
35 35 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:01:44 1415
36 85 M Evendi Rando Marten 02:02:32 1414
37 242 M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:03:17 1410
38 39 M Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:03:23 1408
39 147 M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:03:23 1407
40 44 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:05:11 1401
41 55 M Sildvee Rainer Sindi SK Kalju 02:05:11 1399
42 60 M Kukk Andres 02:05:12 1398
43 612 M Kušnir Aleksei ABB 02:05:13 1397
44 92 M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:05:21 1392
45 287 M Ojaver Siim Astro Baltics 02:05:23 1391
46 59 M Alvela Jaan VELOPLUS 02:05:45 1389
47 152 M Himma Markus 02:06:17 1385
48 80 M Sala Alar Onninen 02:07:17 1381
49 121 M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:07:28 1377
50 96 M Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:07:40 1373
51 58 M Pruul Robin A&T Sport Team 02:07:54 1372
52 48 M Niit Robi ProShop Team 02:07:57 1370
53 146 M Hubel Indrek 02:08:06 1367
54 142 M Pohl Marko A&T Sport Team 02:08:18 1366
55 350 M Arula Ando 02:09:24 1362
56 155 M Vooremaa Argo A&T Spordiklubi 02:09:35 1361
57 616 M Priks Keijo 02:10:36 1360
58 101 M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:10:40 1359
59 187 M Semm Kaspar 02:10:44 1358
60 129 M Pulst Raivo RedBike Team 2 02:11:31 1355
61 188 M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:11:35 1353
62 127 M Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:11:44 1352
63 192 M Vahesaar Vallo 02:11:46 1351
64 141 M Kõiv Kaspar RedBike Team 3 02:11:58 1350
65 110 M Lepp Ragnar 02:12:00 1349
66 73 M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:13:11 1341
67 442 M Nõgel Tõnis 02:13:38 1337
68 109 M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:14:00 1333
69 204 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:14:50 1327
70 135 M Veiler Siim 02:15:25 1326
71 119 M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:15:25 1325
72 186 M Alaväli Ülari 02:15:54 1323
73 189 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team II 02:17:01 1315
74 462 M Erik Risto Sportlove 02:17:04 1314
75 276 M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:17:33 1309
76 263 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:17:42 1308
77 560 M Lill Oliver RedBike Team 2 02:18:04 1305
78 252 M Muruoja Mirko 02:18:13 1304
79 154 M Koik Kristjan 02:18:24 1301
80 140 M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:18:47 1298
81 182 M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:20:08 1288
82 203 M Ovtsarenko Grigori 02:21:01 1284
83 288 M Pärsim Rasmus 02:21:25 1280
84 125 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:22:00 1278
85 221 M Kumm Karl-Erik CYCLON 02:22:03 1277
86 195 M Müürsep Indrek 02:22:08 1276
87 206 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:21 1275
88 232 M Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:22:21 1274
89 649 M Meltsov Martin Haanja Rattaklubi 02:22:48 1270
90 208 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:23:03 1266
91 342 M Peder Kert 02:23:10 1265
92 249 M Reinaste Ruve 02:23:51 1261
93 251 M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:25:34 1249
94 389 M Saksniit Priit 02:25:38 1247
95 172 M Nõmmik Alar 02:26:14 1242
96 321 M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:27:39 1236
97 229 M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:28:13 1232
98 662 M Tiits Janar 02:28:18 1231
99 257 M Killing Keito 02:28:30 1227
100 330 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:28:32 1226
101 467 M Uffert Mihkel DNF Cycling Team 02:28:51 1224
102 427 M Tunder Tarmo 02:28:56 1223
103 403 M Tammekivi Margus ProShop Team 02:29:03 1222
104 409 M Tasane Madis 02:29:17 1219
105 284 M Joonsalu Madis 02:29:22 1218
106 423 M Kütt Ago 02:30:34 1214
107 293 M Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:30:42 1213
108 337 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:30:42 1212
109 615 M Kask Jaanus 02:30:43 1211
110 239 M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:51 1210
111 290 M Tamm Taago 02:30:55 1209
112 660 M Schvalbe Danel 02:30:58 1208
113 68 M Johanson Marko 02:31:02 1205
114 298 M Gorbunov Konstantin 02:31:32 1201
115 362 M Johanson Raimo SK Rakke 02:31:52 1198
116 184 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:32:56 1191
117 218 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:33:02 1190
118 264 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:33:10 1189
119 255 M Sõber Aare 02:33:34 1186
120 656 M Uusmaa Roger JK PARALEPA 02:34:15 1182
121 441 M Reis Rasmus 02:34:52 1174
122 574 M Tunder Martin 02:35:05 1171
123 627 M Sinik Kristjan 02:35:26 1170
124 370 M Bazõlev Anton 02:36:19 1165
125 643 M Kuusik Kevin 02:36:20 1164
126 617 M Kukke Henri 02:37:29 1160
127 665 M Ütt Andres Sportland 02:38:08 1157
128 247 M Kuusk Keijo 02:38:19 1155
129 262 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:39:16 1152
130 410 M Vallik Kenneth 02:39:44 1146
131 623 M Kesa Egert 02:39:55 1145
132 601 M Vent Kaarel 02:40:35 1139
133 661 M Kivistu Margus 02:41:06 1136
134 497 M Mäepea Kaido 02:41:46 1135
135 668 M Reitalu Sander Enemat Team 02:41:50 1134
136 161 M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team II 02:41:55 1132
137 655 M Freivald Lauri BOTTECCHIA 02:42:07 1128
138 669 M Tamm Reimo Remart 02:42:25 1126
139 459 M Lääne Siim 02:42:36 1125
140 429 M Roio Andres 02:42:37 1124
141 381 M Pauklin Roland 02:43:25 1117
142 400 M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 02:43:31 1116
143 609 M Hommuk Taavi 02:43:59 1113
144 379 M Konsap Ats Simuna 02:44:32 1109
145 666 M Milli Sven 02:44:36 1108
146 407 M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:44:49 1107
147 319 M Hinnov Ahti 02:44:51 1106
148 422 M Palm Veiko 02:45:33 1104
149 454 M Vaarend Silver 02:45:34 1103
150 368 M Ansu Taavi 02:46:29 1102
151 594 M Vahter Virgo 02:46:34 1101
152 455 M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:46:45 1100
153 494 M Pikkof Jaanis Sportlove 02:47:44 1093
154 463 M Vasilev Arseny 02:48:02 1092
155 388 M Münt Ainar Onninen II 02:48:24 1086
156 470 M Orav Erki Onninen II 02:48:38 1085
157 486 M Sikk Reijo 02:48:41 1084
158 341 M Kaun Sten RedBike Team 3 02:49:26 1077
159 305 M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 1 02:49:30 1076
160 347 M Piirsalu Aivo Onninen II 02:49:32 1075
161 580 M Roosild Kristjan 02:49:39 1074
162 373 M Kütt Andre A&T Spordiklubi 02:49:57 1073
163 408 M Riiner Margus 02:50:11 1072
164 436 M Gailitis Andis 02:50:20 1071
165 610 M Tunder Viljar 02:50:42 1069
166 450 M Plaado Oliver 02:50:42 1068
167 589 M Kirn Levo 02:51:58 1061
168 654 M Luik Vahur Spordiklubi A2K 02:52:02 1059
169 538 M Tauts Geven 02:52:08 1057
170 474 M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 02:52:13 1055
171 202 M Malsroos Taavi 02:52:59 1050
172 657 M Mikk Paul viljandi rattaklubi 02:53:03 1049
173 509 M Jürimaa Robert 02:53:08 1048
174 414 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:36 1041
175 524 M Kõivuste Sander Sangaste Spordiklubi 02:53:52 1034
176 487 M Järv Mihkel 02:55:17 1032
177 522 M Issak Indrek 02:55:44 1030
178 596 M Petersons Maris 02:56:08 1029
179 667 M Alamets Lauri 02:57:01 1027
180 532 M Kurusk Rauno 02:57:59 1025
181 471 M Kaljurand Raido 02:59:13 1023
182 460 M Einla Marek 02:59:38 1021
183 546 M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:59:40 1020
184 418 M Võsu Steve 03:01:03 1012
185 642 M Elur Lauri Tulevik JK 03:01:38 1009
186 516 M Pellja Erki VTP 03:01:59 1006
187 477 M Savolainen Heikki Flexoil 03:02:36 1003
188 630 M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 03:04:01 995
189 635 M Heinsalu Villem 03:04:26 994
190 664 M Tammesalu Raul 03:04:45 993
191 392 M Kiviste Kauni 03:05:12 991
192 511 M Kangur Tanel