Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 26,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik Loo Martin 01:54:00 1505
2 2 Kõik Pruus Peeter 01:54:01 1497
3 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:28 1492
4 3 Kõik Vaidem Josten FIXUS 01:57:23 1479
5 12 Kõik Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:58:39 1473
6 5 Kõik Tarassov Kirill Sportland Team 01:59:55 1470
7 39 Kõik Maanurm Joonas PROSHOP TEAM 01:59:56 1468
8 13 Kõik Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:59:57 1466
9 6 Kõik Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:01:16 1464
10 23 Kõik Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:01:16 1462
11 9 Kõik Parv Martin VELOPLUS 02:01:16 1460
12 20 Kõik Rohtmets Argo Rattabaas 02:01:41 1458
13 44 Kõik Tamm Lauri VELOPLUS 02:02:02 1456
14 60 Kõik Johanson Egert VELOPLUS 02:02:02 1454
15 33 Kõik Kull Andre CCRM 1 02:02:02 1452
16 22 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:03:10 1450
17 37 Kõik Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:04:41 1448
18 7 Kõik Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:04:41 1446
19 21 Kõik Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:04:43 1445
20 10 Kõik Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:04:44 1444
21 18 Kõik Neemela Tarmo 02:04:47 1443
22 100 Kõik Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:05:29 1442
23 30 Kõik Ojavere Imre CCRM 1 02:06:03 1441
24 43 Kõik Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:06:04 1440
25 27 Kõik Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:07 1439
26 40 Kõik Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:06:10 1438
27 540 Kõik Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:06:24 1437
28 36 Kõik Sepp Kristo PROSHOP TEAM 02:06:49 1436
29 50 Kõik Nassar Martin Päidre Puukool 02:07:16 1435
30 66 Kõik Rusovitš Dmitri 02:07:56 1434
31 48 Kõik Raja Allar Eesti Sõudeliit 02:08:23 1433
32 110 Kõik Mitt Virgo 02:08:37 1432
33 28 Kõik Mõttus Tarmo TEAM ANSTLA 02:08:37 1431
34 32 Kõik Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:09:44 1430
35 108 Kõik Priks Keijo 02:09:53 1429
36 14 Kõik Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:10:13 1428
37 91 Kõik Kušnir Aleksei ABB 02:10:23 1427
38 92 Kõik Grünberg Henry 02:10:32 1426
39 67 Kõik Raja Aigar Freesport 02:11:10 1425
40 621 Kõik Pallas Helari Spordipartner 02:11:50 1424
41 25 Kõik Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:12:24 1423
42 35 Kõik Rei Tarmo 02:12:30 1422
43 120 Kõik Kollo Madis PROSHOP TEAM 02:12:31 1421
44 56 Kõik Saar Tõnis 02:12:52 1420
45 58 Kõik Kaldoja Raiko CCRM 1 02:13:26 1419
46 53 Kõik Molev Juri 02:13:42 1418
47 57 Kõik Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:13:46 1417
48 72 Kõik Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:49 1416
49 51 Kõik Pesor Kaido 02:13:50 1415
50 63 Kõik Uibokand Janelle SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:13:52 1414
51 83 Kõik Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:54 1413
52 107 Kõik Lepp Ragnar BGM 02:14:49 1412
53 42 Kõik Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:15:08 1411
54 124 Kõik Einroos Raino CCRM 1 02:15:09 1410
55 79 Kõik Lipp Aivar A&T SPORT TEAM 02:15:45 1409
56 150 Kõik Einroos Evert CCRM 1 02:15:57 1408
57 62 Kõik Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:15:57 1407
58 46 Kõik Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:15:57 1406
59 68 Kõik Pilv Ivar ONNINEN 02:15:58 1405
60 127 Kõik Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:15:58 1404
61 129 Kõik Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:16:00 1403
62 112 Kõik Jakobson Eero 02:16:54 1402
63 82 Kõik Pani Marek Team Stokker 02:16:56 1401
64 131 Kõik Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:17:10 1400
65 65 Kõik Koik Kristjan 02:17:33 1399
66 93 Kõik Maarits Andres 02:17:33 1398
67 142 Kõik Sirvel Merili RR SIPLASED / VITAX 02:17:40 1397
68 80 Kõik Kõrge Toomas PROSHOP TEAM 02:17:47 1396
69 95 Kõik Reiska Alar 02:17:47 1395
70 608 Kõik Stüf Erkki 02:18:12 1394
71 38 Kõik Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:18:35 1393
72 88 Kõik Rätsep Ain SPORDIPARTNER 02:18:36 1392
73 181 Kõik Luiks Meelis Telia 02:18:37 1391
74 146 Kõik Jüriso Janis MTÜ Spordiselts 02:18:43 1390
75 151 Kõik Pulst Raivo 02:18:58 1389
76 75 Kõik Tonts Raido 02:19:16 1388
77 114 Kõik Kippasto Margo A&T SPORT TEAM 02:19:16 1387
78 606 Kõik Vaiksaar Vidrik 02:19:18 1386
79 104 Kõik Semm Kaspar 02:19:25 1385
80 70 Kõik Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:19:28 1384
81 77 Kõik Steinburg Greete SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:19:55 1383
82 94 Kõik Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:20:20 1382
83 64 Kõik Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:20:25 1381
84 76 Kõik Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:20:33 1380
85 211 Kõik Piirioja Kalle 02:20:36 1379
86 265 Kõik Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:20:44 1378
87 113 Kõik Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:20:51 1377
88 89 Kõik Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:21:30 1376
89 106 Kõik Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:22:32 1375
90 101 Kõik Teder Feeliks 02:22:32 1374
91 245 Kõik Pank Ergo 02:22:32 1373
92 613 Kõik Järva Kert 02:22:37 1372
93 165 Kõik Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:23:05 1371
94 29 Kõik Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:21 1370
95 597 Kõik Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:23:29 1369
96 148 Kõik Tamm Bruno CCRM 2 02:23:40 1368
97 605 Kõik Ailt Priit 02:23:44 1367
98 176 Kõik Kriisa Kaido CCRM 3 02:23:45 1366
99 631 Kõik Ööman Marko Redbike 02:23:45 1365
100 118 Kõik Mainsoo Rene ProShop Team 02:23:46 1364
101 177 Kõik Randpõld Priit SPORDIPARTNER 02:23:49 1363
102 97 Kõik Sala Alar Extrahaus 02:23:52 1362
103 137 Kõik Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:24:00 1361
104 84 Kõik Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 02:24:23 1360
105 294 Kõik Tarlap Tarmo Porter Racing 02:24:37 1359
106 214 Kõik Karm Marek CFC 02:24:49 1358
107 111 Kõik Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:25:04 1357
108 99 Kõik Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:25:21 1356
109 102 Kõik Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:25:21 1355
110 74 Kõik Kuldsepp Kajar Sportlove 02:25:23 1354
111 139 Kõik Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:25:27 1353
112 31 Kõik Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:26:06 1352
113 135 Kõik Takel Iiris SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:26:46 1351
114 277 Kõik Teder Hardi 02:26:47 1350
115 140 Kõik Klaos Indrek 02:26:52 1349
116 117 Kõik Albri Kalev ONNINEN 02:26:53 1348
117 126 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:26:55 1347
118 301 Kõik Grünberg Harry 02:27:13 1346
119 115 Kõik Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:27:20 1345
120 321 Kõik Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:27:23 1344
121 4 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 02:27:24 1343
122 170 Kõik Kaarjärv Maris SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND 02:27:42 1342
123 633 Kõik Rembla Egon Sportlove 02:27:46 1341
124 216 Kõik Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 02:28:19 1340
125 272 Kõik Elo Armas Kruvid 02:28:50 1339
126 122 Kõik Saareoks Janek Schenker 02:28:54 1338
127 204 Kõik Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:28:57 1337
128 235 Kõik Järv Jüri 02:28:58 1336
129 222 Kõik Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:28:59 1335
130 173 Kõik Valgmäe Taavi RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:29:03 1334
131 149 Kõik Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:29:25 1333
132 331 Kõik Lemloch Kuido 02:29:36 1332
133 145 Kõik Põldoja Tauno vk Velron 02:29:36 1331
134 141 Kõik Ebber Andrus RR Siplased 02:29:38 1330
135 262 Kõik Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:29:39 1329
136 119 Kõik Metsalu Merilin A&T SPORT ADUCCO 02:29:58 1328
137 292 Kõik Kuusik Kevin 02:30:08 1327
138 187 Kõik Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:09 1326
139 162 Kõik Erik Risto Sportlove 02:30:36 1325
140 41 Kõik Pruul Robin A&T SPORT TEAM 02:30:58 1324
141 121 Kõik Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:31:13 1323
142 153 Kõik Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:31:24 1322
143 144 Kõik Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:31:50 1321
144 193 Kõik Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:31:55 1320
145 297 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:31:59 1319
146 147 Kõik Morgun Timofei 02:32:05 1318
147 156 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:32:22 1317
148 309 Kõik Gorbunov Konstantin 02:32:28 1316
149 138 Kõik Tagel Rainer ProShop Team 02:32:29 1315
150 552 Kõik Lainevee Heiki REDBIKE TEAM II 02:32:37 1314
151 189 Kõik Kimmel Robert 02:32:48 1313
152 134 Kõik Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:32:54 1312
153 218 Kõik Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:32:54 1311
154 128 Kõik Paju Jaanus A&T SPORT TEAM 02:32:56 1310
155 155 Kõik Jänes Rivo 02:33:02 1309
156 267 Kõik Jürisaar Tauri 02:33:06 1308
157 186 Kõik Heinsoo Sander 02:33:08 1307
158 143 Kõik Reila Rivo MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:33:09 1306
159 285 Kõik Tunder Martin 02:33:12 1305
160 132 Kõik Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:33:17 1304
161 154 Kõik Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:33:17 1303
162 538 Kõik Kask Indrek SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:33:29 1302
163 224 Kõik Reinaas Ott 02:33:30 1301
164 185 Kõik Saksniit Priit ONNINEN 02:33:32 1300
165 125 Kõik Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:33:42 1299
166 159 Kõik Strikholm Peeter 02:33:59 1298
167 136 Kõik Annus Atter Schenker 02:34:31 1297
168 196 Kõik Kalmu Kalvo 02:34:40 1296
169 168 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:34:53 1295
170 228 Kõik Laanisto Janek 02:35:07 1294
171 73 Kõik Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:35:08 1293
172 308 Kõik Liiker Tanel 02:35:08 1292
173 254 Kõik Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:35:30 1291
174 339 Kõik Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:35:30 1290
175 163 Kõik Alaväli Ülari 02:35:33 1289
176 439 Kõik Tammsalu Mihkel 02:35:33 1288
177 316 Kõik Zaletajev Toomas 02:35:34 1287
178 194 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:35:34 1286
179 174 Kõik Kljujev Sergei Broadcom 02:35:34 1285
180 167 Kõik Kivimäe Ivar ONNINEN II 02:35:36 1284
181 217 Kõik Killing Keito 02:35:51 1283
182 179 Kõik Kazainis Viesturs 02:36:22 1282
183 199 Kõik Kukk Rainer 02:36:37 1281
184 209 Kõik Kiristaja Ailar VELO CLUBBERS 02:37:13 1280
185 232 Kõik Kruusmann Ahto CCRM 3 02:37:38 1279
186 207 Kõik Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:37:43 1278
187 607 Kõik Nõmm Margus 02:37:43 1277
188 590 Kõik Koik Lauri 02:37:44 1276
189 191 Kõik Lillep Maris REDBIKE TEAM NAISED 02:37:52 1275
190 473 Kõik Mooste Tarmo 02:38:10 1274
191 255 Kõik Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:38:12 1273
192 227 Kõik Salumäe Guido 02:38:15 1272
193 203 Kõik Tenson Tavo ONNINEN 02:38:23 1271
194 90 Kõik Tiismaa Toomas ficontec 02:38:27 1270
195 399 Kõik Vuks Erko 02:38:35 1269
196 109 Kõik Leer Janek CCRM 3 02:39:06 1268
197 539 Kõik Siimar Aivo GrayZ team 02:39:09 1267
198 184 Kõik Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:39:12 1266
199 313 Kõik Palusoo Marianne ProShop Team 02:39:23 1265
200 242 Kõik Sala Arvo 02:39:23 1264
201 319 Kõik Hinnov Ahti 02:40:03 1263
202 243 Kõik Rätsepp Kaido 02:40:21 1262
203 188 Kõik Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 02:40:35 1261
204 229 Kõik Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:40:41 1260
205 81 Kõik Talumaa Raul CCRM 2 02:40:54 1259
206 259 Kõik Laansalu Priit 02:40:55 1258
207 54 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:41:00 1257
208 365 Kõik Tammisaar Erkki 02:41:10 1256
209 424 Kõik Jakobson Õnne-Liina 02:41:16 1255
210 208 Kõik Laanemets Janar 02:41:16 1254
211 287 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:41:25 1253
212 317 Kõik Agu Rauno JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:41:53 1252
213 358 Kõik Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:42:07 1251
214 625 Kõik Uusmaa Roger 02:42:18 1250
215 433 Kõik Toome Relika 02:43:04 1249
216 219 Kõik Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:43:08 1248
217 171 Kõik Jaanimets Age VELO CLUBBERS 02:43:10 1247
218 284 Kõik Peterson Marko 02:43:34 1246
219 192 Kõik Malsroos Mait 02:43:36 1245
220 263 Kõik Koppa Kaido 02:43:37 1244
221 225 Kõik Toome Rita RR SIPLASED / VITAX 02:43:52 1243
222 379 Kõik Kallas Karl 02:43:54 1242
223 268 Kõik Käär Tanel Nortal 02:43:55 1241
224 617 Kõik Pallav Laivo 02:43:55 1240
225 290 Kõik Saaremägi Leho RedBike 02:43:56 1239
226 589 Kõik Sirvi Rainer 02:44:02 1238
227 241 Kõik Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:44:08 1237
228 252 Kõik Vares Ahti ONNINEN II 02:44:18 1236
229 529 Kõik Remmelg Alari Schenker 02:45:15 1235
230 579 Kõik Kiigemägi Andres 02:45:56 1234
231 600 Kõik Valdre Karl 02:46:05 1233
232 372 Kõik Lomp Elar AC RACING 02:46:08 1232
233 238 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:46:11 1231
234 157 Kõik Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:46:15 1230
235 250 Kõik Rohtma Valdek Enervit 02:46:17 1229
236 571 Kõik Kerner Argo 02:46:20 1228
237 269 Kõik Lubi Tiit 02:46:45 1227
238 374 Kõik Valdner Marek ProShop Team 02:46:50 1226
239 197 Kõik Kurg Toomas 02:47:00 1225
240 240 Kõik Rozenbergs Gunars 02:47:11 1224
241 347 Kõik Vavilov Dmitri 02:47:22 1223
242 152 Kõik Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:47:38 1222
243 213 Kõik Luts Taavi AC Racing 02:47:57 1221
244 234 Kõik Kesa Egert 02:48:14 1220
245 266 Kõik Nagel Rainer KULGUR TEAM 2 02:48:15 1219
246 305 Kõik Mikk Kaido 02:48:16 1218
247 318 Kõik Nirgi Sten Eric RR SIPLASED / VERX 02:48:17 1217
248 444 Kõik Aasma Erko 02:48:20 1216
249 164 Kõik Eelma Tõnu 02:49:00 1215
250 244 Kõik Gontmacher Siim 02:49:24 1214
251 293 Kõik Malsroos Taavi Sporlove 02:49:38 1213
252 616 Kõik Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:49:38 1212
253 210 Kõik Ilves Ago Jõelähtme Singel 02:49:52 1211
254 451 Kõik Dubrov Einar 02:50:01 1210
255 332 Kõik Gromov Leino 02:50:25 1209
256 601 Kõik Meidla Martin Mihkel 02:50:27 1208
257 205 Kõik Katin Vladimir 02:50:34 1207
258 470 Kõik Ellermaa Janno 02:50:38 1206
259 320 Kõik Kütt Ago 02:50:40 1205
260 330 Kõik Meriküla Merike SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:50:44 1204
261 612 Kõik Randmäe Raivo 02:50:51 1203
262 198 Kõik Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:50:55 1202
263 498 Kõik Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÚ 02:51:08 1201
264 591 Kõik Shemarin Viktor 02:51:18 1200
265 257 Kõik Rooma Roger Sportland Team 02:51:24 1199
266 248 Kõik Orujõe Jarno 02:51:35 1198
267 551 Kõik Jermann Tanel 02:51:38 1197
268 398 Kõik Eskla Anti 02:51:43 1196
269 328 Kõik Ütsik Johannes 02:51:47 1195
270 401 Kõik Reinoja Rauno Raunest OÜ 02:52:09 1194
271 335 Kõik Musting Marek Schenker 02:52:09 1193
272 226 Kõik Puusepp Karlis SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:52:28 1192
273 482 Kõik Saaremäe Liivar 02:52:51 1191
274 190 Kõik Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:52:59 1190
275 296 Kõik Luiga Einar 02:53:07 1189
276 291 Kõik Park Anar 02:53:41 1188
277 383 Kõik Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:53:47 1187
278 251 Kõik Ventmann Henri 02:53:50 1186
279 201 Kõik Karing Krista RedBike NAISED 02:54:07 1185
280 595 Kõik Almeida Lima Ricardo VELOPLUS 2 02:54:09 1184
281 462 Kõik Pilt Andrus Sportlove 02:54:10 1183
282 295 Kõik Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:54:27 1182
283 395 Kõik Roosild Kristjan Transferwise 02:54:31 1181
284 212 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:54:42 1180
285 403 Kõik Saarva Silver 02:55:01 1179
286 349 Kõik Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:55:18 1178
287 206 Kõik Järveoja Jaanus 02:55:20 1177
288 396 Kõik Sankman Jüri 02:55:23 1176
289 333 Kõik Mäepea Kaido Schenker 02:55:27 1175
290 303 Kõik Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:55:31 1174
291 353 Kõik Kogermann Meelis 02:55:32 1173
292 324 Kõik Reissaar Alari 02:55:43 1172
293 172 Kõik Õispuu Mairis Sportland Team 02:55:54 1171
294 334 Kõik Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:56:07 1170
295 289 Kõik Kallion Kalmer 02:56:08 1169
296 619 Kõik Kovalenko Gennadi 02:56:09 1168
297 314 Kõik Hallap Viljar 02:56:09 1167
298 389 Kõik Lainevee Ivika REDBIKE TEAM NAISED 02:56:12 1166
299 509 Kõik Puuraid Jaak 02:56:24 1165
300 359 Kõik Mägi Madis 02:56:25 1164
301 279 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:56:28 1163
302 346 Kõik Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:56:31 1162
303 253 Kõik Tammemägi Jaak 02:56:36 1161
304 513 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina 02:56:45 1160
305 231 Kõik Piirsalu Aivo ONNINEN II 02:56:49 1159
306 357 Kõik Malva Leila ProCoating Kostivere Rattatiim 02:56:55 1158
307 368 Kõik Lillemäe Heiki REDBIKE TEAM III 02:57:06 1157
308 249 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:57:29 1156
309 311 Kõik Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:57:41 1155
310 587 Kõik Kopso Heigo 02:57:42 1154
311 344 Kõik Ambos Riivo 02:57:54 1153
312 130 Kõik Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:57:56 1152
313 375 Kõik Kozlov Raul 02:58:00 1151
314 441 Kõik Mägi Veljo 02:58:06 1150
315 304 Kõik Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:58:17 1149
316 543 Kõik Lapšin Vladimir 02:58:17 1148
317 545 Kõik Silland Siim REDBIKE TEAM III 02:58:28 1147
318 362 Kõik Issak Indrek 02:58:51 1146
319 276 Kõik Münt Ainar Iv Pluss 02:58:52 1145
320 373 Kõik Volts Ainars 02:58:54 1144
321 577 Kõik Priks Hanno 02:59:00 1143
322 632 Kõik Jordas Björn Porvoon akilles 02:59:10 1142
323 581 Kõik Räni Jonathan 02:59:36 1141
324 443 Kõik Prants Aivar Eesti Raudtee 02:59:43 1140
325 343 Kõik Kauk Anti CCRM 3 03:00:24 1139
326 281 Kõik Lichtfeldt Andro AC RACING 03:00:35 1138
327 283 Kõik Kesvatera Andres 03:01:04 1137
328 480 Kõik Kajakas Kristjan 03:02:15 1136
329 412 Kõik Mets Stewe RR Siplased 03:02:18 1135
330 588 Kõik Jürgenson Erol 03:03:05 1134
331 386 Kõik Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 03:03:18 1133
332 455 Kõik Arnek Adeele RR SIPLASED / VITAX 03:03:23 1132
333 394 Kõik Lääne Jaak 03:03:37 1131
334 275 Kõik Rätsep Raul 03:03:47 1130
335 288 Kõik Suzi Regina 03:03:50 1129
336 615 Kõik Naarits Egon 03:04:19 1128
337 583 Kõik Mangelsoo Janno 03:04:54 1127
338 604 Kõik Krull Kaupo 03:04:57 1126
339 635 Kõik Paas Raigo SAQ SC 03:05:11 1125
340 337 Kõik Oruste Andrus 03:05:22 1124
341 445 Kõik Moor Reimo 03:05:29 1123
342 323 Kõik Meidla Margus ONNINEN II 03:05:33 1122
343 516 Kõik Yurlov Sergey 03:05:45 1121
344 247 Kõik Undla Timo ONNINEN II 03:06:12 1120
345 593 Kõik Kuslap Rasmus 03:06:20 1119
346 609 Kõik Ribelus Jens-Peter AS SAMI 03:06:31 1118
347 264 Kõik Moor Madis 03:06:35 1117
348 364 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 03:06:35 1116
349 426 Kõik Kährik Aare 03:06:36 1115
350 274 Kõik Ernits Ardu Servant 03:06:52 1114
351 400 Kõik Ellmann Toomas Enervit 03:07:05 1113
352 446 Kõik Raiesmaa Remo 03:07:09 1112
353 487 Kõik Orav Erki ONNINEN III 03:07:17 1111
354 499 Kõik Pallase Janek 03:07:22 1110
355 381 Kõik Perm Ivar 03:07:27 1109
356 618 Kõik Lõsov Olev 03:07:31 1108
357 256 Kõik Siska Ivar REDBIKE TEAM III 03:07:41 1107
358 351 Kõik Fuks Vahur DreamClub 03:07:46 1106
359 361 Kõik Raamets Tõnis 03:07:51 1105
360 410 Kõik Maandi Agur 03:07:54 1104
361 629 Kõik Isop Veiko 03:08:28 1103
362 637 Kõik Reitalu Sander Enemat Team 03:08:50 1102
363 258 Kõik Eensalu Agris REDBIKE TEAM III 03:09:20 1101
364 594 Kõik Ilves Filipp VELOPLUS 2 03:09:24 1100
365 355 Kõik Murmann Rain KULGUR TEAM 2 03:09:28 1099
366 385 Kõik Zacek Kristo 03:09:32 1098
367 544 Kõik Saarna Henrik 03:09:39 1097
368 367 Kõik Kuusk Keijo Rattabaas 03:09:44 1096
369 402 Kõik Reimann Gea REDBIKE TEAM NAISED 03:09:46 1095
370 556 Kõik Kaubi Ulvar 03:10:23 1094
371 461 Kõik Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:10:58 1093
372 460 Kõik Eensalu Ott REDBIKE TEAM III 03:11:09 1092
373 585 Kõik Oja Sten 03:11:11 1091
374 416 Kõik Kiviste Kauni 03:11:13 1090
375 602 Kõik Kerm Margus 03:11:32 1089
376 537 Kõik Randpõld Madis 03:11:35 1088
377 406 Kõik Shavela Nikolay Konecranes 03:11:37 1087
378 599 Kõik Agur Margus 03:12:20 1086
379 555 Kõik Keerberg Kasper AMBLA SK 03:12:29 1085
380 354 Kõik Hermat Kaido SPORTLOVE 03:12:31 1084
381 195 Kõik Teearu Hans 03:13:26 1083
382 123 Kõik Teearu Paul OÜ Valga Puu 03:13:26 1082
383 363 Kõik Teearu Karl Mis ei tapa teeb tugevaks 03:13:26 1081
384 471 Kõik Madisson Peeter Sportlove 03:13:27 1080
385 326 Kõik Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:13:52 1079
386 336 Kõik Kaljurand Raido 03:14:16 1078
387 370 Kõik Kukk Agnes SPORDIPARTNER RACING GIRLS 03:14:20 1077
388 484 Kõik Raiv-Altosaar Naima HAUKA VELOKLUBI 2 03:14:23 1076
389 409 Kõik Liiv Madis 03:14:29 1075
390 360 Kõik Oot Anti Team Amps 03:14:46 1074
391 497 Kõik Maiste Margus 03:14:51 1073
392 341 Kõik Soosalu Karen 03:14:58 1072
393 494 Kõik Jürisaar Merilin 03:15:01 1071
394 549 Kõik Abras Hanno 03:15:08 1070
395 501 Kõik Mängel Markus 03:15:12 1069
396 506 Kõik Paju Andres 03:15:14 1068
397 366 Kõik Vallik Kenneth 03:15:17 1067
398 493 Kõik Prants Raivo 03:15:17 1066
399 586 Kõik Volmerson Liina RedBike 03:15:22 1065
400 310 Kõik Hagen Peeter 03:15:31 1064
401 397 Kõik Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KOMO 03:15:44 1063
402 623 Kõik Kullimaa Karel 03:16:00 1062
403 428 Kõik Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:16:04 1061
404 610 Kõik Vallimäe Kristjan 03:16:04 1060
405 457 Kõik Lipvars Jaanus 03:16:21 1059
406 531 Kõik Pikkor Roomet Sami Masinakeskus 03:16:26 1058
407 418 Kõik Lill Lee-Helen REDBIKE TEAM NAISED 03:16:36 1057
408 422 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:16:42 1056
409 340 Kõik Kurusk Rauno velloklubi 03:17:08 1055
410 312 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 03:17:11 1054
411 459 Kõik Aua Hanno ONNINEN III 03:17:40 1053
412 392 Kõik Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:17:54 1052
413 413 Kõik Kriisa Tiina RR SIPLASED / VITAX 03:18:05 1051
414 449 Kõik Kütt Andres 03:18:44 1050
415 434 Kõik Raiesmaa Eldur 03:18:46 1049
416 447 Kõik Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:18:47 1048
417 393 Kõik Hansar Alar 03:18:59 1047
418 505 Kõik Salm Martti 21CC Triatloniklubi 03:19:20 1046
419 603 Kõik Ridbeck Siim 03:19:35 1045
420 463 Kõik Tulper Rainis 03:19:40 1044
421 518 Kõik Veenpere Lauri 03:19:53 1043
422 541 Kõik Sootalu Siim 03:20:43 1042
423 532 Kõik Bulak Raiki 03:21:37 1041
424 306 Kõik Kilp Marko 03:21:58 1040
425 495 Kõik Jürisaar Meelis 03:22:21 1039
426 421 Kõik Jürgenson Rainer 03:22:53 1038
427 278 Kõik Võsu Jaan 03:23:41 1037
428 390 Kõik Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:23:42 1036
429 464 Kõik Väli Reigo 03:23:45 1035
430 384 Kõik Pauklin Roland 03:23:54 1034
431 425 Kõik Valdmaa Erik 03:23:56 1033
432 636 Kõik Udumäe Kaisi GTonic 03:23:57 1032
433 417 Kõik Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:23:57 1031
434 570 Kõik Piilberg Juhan 03:24:41 1030
435 550 Kõik Eeriksoo Indrek 03:25:07 1029
436 503 Kõik Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:25:10 1028
437 611 Kõik Leppik Andri 03:25:52 1027
438 627 Kõik Eerme Hanno 03:25:53 1026
439 376 Kõik Einmaa Tiit AMBLA SK 03:25:54 1025
440 369 Kõik Sing Erki 03:25:54 1024
441 452 Kõik Sepp Marika VIIMSI RATTAKLUBI 03:25:55 1023
442 488 Kõik Valk Marek Sami AS 03:25:56 1022
443 626 Kõik Randma Lasse 03:25:57 1021
444 511 Kõik Mikk Mait 03:26:27 1020
445 522 Kõik Uueni Liivo 03:28:16 1019
446 510 Kõik Hlebnikov Aleksandr 03:29:25 1018
447 504 Kõik Heinrichsen Tanel 03:30:32 1017
448 622 Kõik Lodjak Lauri YIT 03:31:23 1016
449 634 Kõik Saar Indrek 03:31:52 1015
450 380 Kõik Saar Marek KoMo 03:31:52 1014
451 630 Kõik Vavilov Andres 03:32:01 1013
452 414 Kõik Ahu Ülo 03:32:22 1012
453 620 Kõik Tammin Raul Tripassion 03:33:23 1011
454 431 Kõik Adli Marek 03:33:30 1010
455 423 Kõik Valgemäe Hedvi REDBIKE TEAM NAISED 03:33:54 1009
456 350 Kõik Plovits Kaido RIA 03:35:16 1008
457 437 Kõik Vunk Mihkel 03:35:19 1007
458 584 Kõik Almiste Lehar 03:35:19 1006
459 420 Kõik Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:36:38 1005
460 592 Kõik Kuslap Avo Vallin Baltic AS 03:36:39 1004
461 387 Kõik Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:36:53 1003
462 454 Kõik Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:38:17 1002
463 404 Kõik Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:38:22 1001
464 469 Kõik Kõrgesaar Kaupo 03:38:37 1000
465 411 Kõik Pikkof Jaanis Roheline traktor 03:39:08 999
466 598 Kõik Põldmaa Ellen Anett RR SIPLASED / VITAX 03:39:21 998
467 467 Kõik Muts Tiina 03:39:30 997
468 478 Kõik Mikk Karin 03:40:31 996
469 377 Kõik Paal Peet 03:40:41 995
470 382 Kõik Eelmere Teet 03:40:44 994
471 548 Kõik Remmelg Liis Hiiumaa jooksugrupp 03:41:28 993
472 524 Kõik Paju Maris AC RACING 03:41:29 992
473 496 Kõik Mertsina Tõnu 03:41:36 991
474 435 Kõik Kiisk Marto Schenker 03:43:14 990
475 525 Kõik Maalmeister Andrus 03:43:24 989
476 436 Kõik Räni Riho 03:43:38 988
477 582 Kõik Kuuseväli Arette 03:44:33 987
478 407 Kõik Padosepp Siim 03:44:34 986
479 442 Kõik Jamnes Margus 03:44:47 985
480 477 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 03:44:52 984
481 479 Kõik Nigul Margo 03:44:55 983
482 624 Kõik Chagall Dan 03:45:17 982
483 466 Kõik Medar Jane 03:47:25 981
484 523 Kõik Niin Taaro 03:48:31 980
485 574 Kõik Jugala Janar AS Sami 03:48:47 979
486 508 Kõik Randoja Mario 03:48:54 978
487 453 Kõik Jaaku Mati 03:50:51 977
488 575 Kõik Johanson Kristi Eesti Tõukerattaliit 03:50:55 976
489 576 Kõik Käis Keidi 03:50:55 975
490 476 Kõik Haljand Margo 03:52:57 974
491 628 Kõik Isop Vallo 03:54:57 973
492 573 Kõik Ots Silver AS Sami 03:55:04 972
493 521 Kõik Rüütel Alo 03:55:04 971
494 547 Kõik Aavik Karl ONNINEN III 03:55:12 970
495 378 Kõik Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 03:55:23 969
496 561 Kõik Zdanavicius Tomas 04:03:16 968
497 515 Kõik Susi Jaan 04:07:07 967
498 500 Kõik Starkopf Kevin Sportland Team 04:07:40 966
499 481 Kõik Järveoja Helje 04:26:33 965
500 282 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 04:26:34 964
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 26,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 Kõik M Loo Martin 01:54:00 1505
2 2 Kõik M Pruus Peeter 01:54:01 1497
3 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:28 1492
4 3 Kõik M Vaidem Josten FIXUS 01:57:23 1479
5 12 Kõik M Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:58:39 1473
6 5 Kõik M Tarassov Kirill Sportland Team 01:59:55 1470
7 39 Kõik M Maanurm Joonas PROSHOP TEAM 01:59:56 1468
8 13 Kõik M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:59:57 1466
9 6 Kõik M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:01:16 1464
10 23 Kõik M Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:01:16 1462
11 9 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 02:01:16 1460
12 20 Kõik M Rohtmets Argo Rattabaas 02:01:41 1458
13 44 Kõik M Tamm Lauri VELOPLUS 02:02:02 1456
14 60 Kõik M Johanson Egert VELOPLUS 02:02:02 1454
15 33 Kõik M Kull Andre CCRM 1 02:02:02 1452
16 22 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:03:10 1450
17 37 Kõik M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:04:41 1448
18 7 Kõik M Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:04:41 1446
19 21 Kõik M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:04:43 1445
20 10 Kõik M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:04:44 1444
21 18 Kõik M Neemela Tarmo 02:04:47 1443
22 100 Kõik M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:05:29 1442
23 30 Kõik M Ojavere Imre CCRM 1 02:06:03 1441
24 43 Kõik M Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:06:04 1440
25 27 Kõik M Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:07 1439
26 40 Kõik M Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:06:10 1438
27 540 Kõik M Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:06:24 1437
28 36 Kõik M Sepp Kristo PROSHOP TEAM 02:06:49 1436
29 50 Kõik M Nassar Martin Päidre Puukool 02:07:16 1435
30 66 Kõik M Rusovitš Dmitri 02:07:56 1434
31 48 Kõik M Raja Allar Eesti Sõudeliit 02:08:23 1433
32 110 Kõik M Mitt Virgo 02:08:37 1432
33 28 Kõik M Mõttus Tarmo TEAM ANSTLA 02:08:37 1431
34 32 Kõik M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:09:44 1430
35 108 Kõik M Priks Keijo 02:09:53 1429
36 14 Kõik M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:10:13 1428
37 91 Kõik M Kušnir Aleksei ABB 02:10:23 1427
38 92 Kõik M Grünberg Henry 02:10:32 1426
39 67 Kõik M Raja Aigar Freesport 02:11:10 1425
40 621 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 02:11:50 1424
41 25 Kõik M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:12:24 1423
42 35 Kõik M Rei Tarmo 02:12:30 1422
43 120 Kõik M Kollo Madis PROSHOP TEAM 02:12:31 1421
44 56 Kõik M Saar Tõnis 02:12:52 1420
45 58 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:13:26 1419
46 53 Kõik M Molev Juri 02:13:42 1418
47 57 Kõik M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:13:46 1417
48 72 Kõik M Ennok Tarmo CCRM 1 02:13:49 1416
49 51 Kõik M Pesor Kaido 02:13:50 1415
50 83 Kõik M Pedari Aimar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:13:54 1413
51 107 Kõik M Lepp Ragnar BGM 02:14:49 1412
52 42 Kõik M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:15:08 1411
53 124 Kõik M Einroos Raino CCRM 1 02:15:09 1410
54 79 Kõik M Lipp Aivar A&T SPORT TEAM 02:15:45 1409
55 150 Kõik M Einroos Evert CCRM 1 02:15:57 1408
56 62 Kõik M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:15:57 1407
57 46 Kõik M Kertsman Jaanus SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:15:57 1406
58 68 Kõik M Pilv Ivar ONNINEN 02:15:58 1405
59 127 Kõik M Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:15:58 1404
60 129 Kõik M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:16:00 1403
61 112 Kõik M Jakobson Eero 02:16:54 1402
62 82 Kõik M Pani Marek Team Stokker 02:16:56 1401
63 131 Kõik M Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:17:10 1400
64 65 Kõik M Koik Kristjan 02:17:33 1399
65 93 Kõik M Maarits Andres 02:17:33 1398
66 80 Kõik M Kõrge Toomas PROSHOP TEAM 02:17:47 1396
67 95 Kõik M Reiska Alar 02:17:47 1395
68 608 Kõik M Stüf Erkki 02:18:12 1394
69 38 Kõik M Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:18:35 1393
70 88 Kõik M Rätsep Ain SPORDIPARTNER 02:18:36 1392
71 181 Kõik M Luiks Meelis Telia 02:18:37 1391
72 146 Kõik M Jüriso Janis MTÜ Spordiselts 02:18:43 1390
73 151 Kõik M Pulst Raivo 02:18:58 1389
74 75 Kõik M Tonts Raido 02:19:16 1388
75 114 Kõik M Kippasto Margo A&T SPORT TEAM 02:19:16 1387
76 606 Kõik M Vaiksaar Vidrik 02:19:18 1386
77 104 Kõik M Semm Kaspar 02:19:25 1385
78 70 Kõik M Uuk Aimur RR SIPLASED / LATER GR 02:19:28 1384
79 94 Kõik M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:20:20 1382
80 64 Kõik M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:20:25 1381
81 76 Kõik M Puusepp Sven SPORDIPARTNER 02:20:33 1380
82 211 Kõik M Piirioja Kalle 02:20:36 1379
83 265 Kõik M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:20:44 1378
84 113 Kõik M Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:20:51 1377
85 89 Kõik M Kuusk Tanel SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:21:30 1376
86 106 Kõik M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:22:32 1375
87 101 Kõik M Teder Feeliks 02:22:32 1374
88 245 Kõik M Pank Ergo 02:22:32 1373
89 613 Kõik M Järva Kert 02:22:37 1372
90 165 Kõik M Ester Indrek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:23:05 1371
91 29 Kõik M Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:21 1370
92 597 Kõik M Rünk Ain RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:23:29 1369
93 148 Kõik M Tamm Bruno CCRM 2 02:23:40 1368
94 605 Kõik M Ailt Priit 02:23:44 1367
95 176 Kõik M Kriisa Kaido CCRM 3 02:23:45 1366
96 631 Kõik M Ööman Marko Redbike 02:23:45 1365
97 118 Kõik M Mainsoo Rene ProShop Team 02:23:46 1364
98 177 Kõik M Randpõld Priit SPORDIPARTNER 02:23:49 1363
99 97 Kõik M Sala Alar Extrahaus 02:23:52 1362
100 137 Kõik M Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:24:00 1361
101 84 Kõik M Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 02:24:23 1360
102 294 Kõik M Tarlap Tarmo Porter Racing 02:24:37 1359
103 214 Kõik M Karm Marek CFC 02:24:49 1358
104 111 Kõik M Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:25:04 1357
105 99 Kõik M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:25:21 1356
106 102 Kõik M Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:25:21 1355
107 74 Kõik M Kuldsepp Kajar Sportlove 02:25:23 1354
108 139 Kõik M Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:25:27 1353
109 31 Kõik M Mikson Margus SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:26:06 1352
110 277 Kõik M Teder Hardi 02:26:47 1350
111 140 Kõik M Klaos Indrek 02:26:52 1349
112 117 Kõik M Albri Kalev ONNINEN 02:26:53 1348
113 126 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:26:55 1347
114 301 Kõik M Grünberg Harry 02:27:13 1346
115 115 Kõik M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:27:20 1345
116 321 Kõik M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:27:23 1344
117 4 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:27:24 1343
118 633 Kõik M Rembla Egon Sportlove 02:27:46 1341
119 216 Kõik M Bergvald Gunnar SPORDIPARTNER 02:28:19 1340
120 272 Kõik M Elo Armas Kruvid 02:28:50 1339
121 122 Kõik M Saareoks Janek Schenker 02:28:54 1338
122 204 Kõik M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:28:57 1337
123 235 Kõik M Järv Jüri 02:28:58 1336
124 222 Kõik M Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:28:59 1335
125 173 Kõik M Valgmäe Taavi RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:29:03 1334
126 149 Kõik M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:29:25 1333
127 331 Kõik M Lemloch Kuido 02:29:36 1332
128 145 Kõik M Põldoja Tauno vk Velron 02:29:36 1331
129 141 Kõik M Ebber Andrus RR Siplased 02:29:38 1330
130 262 Kõik M Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:29:39 1329
131 292 Kõik M Kuusik Kevin 02:30:08 1327
132 187 Kõik M Šumanov Tiit RR SIPLASED / VERX 02:30:09 1326
133 162 Kõik M Erik Risto Sportlove 02:30:36 1325
134 41 Kõik M Pruul Robin A&T SPORT TEAM 02:30:58 1324
135 121 Kõik M Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:31:13 1323
136 153 Kõik M Lüüsalu Villu Püha Loomaaed 02:31:24 1322
137 144 Kõik M Kallakmaa Teet JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:31:50 1321
138 193 Kõik M Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:31:55 1320
139 297 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:31:59 1319
140 147 Kõik M Morgun Timofei 02:32:05 1318
141 156 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:32:22 1317
142 309 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:32:28 1316
143 138 Kõik M Tagel Rainer ProShop Team 02:32:29 1315
144 552 Kõik M Lainevee Heiki REDBIKE TEAM II 02:32:37 1314
145 189 Kõik M Kimmel Robert 02:32:48 1313
146 134 Kõik M Kristal Tõnis SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:32:54 1312
147 218 Kõik M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:32:54 1311
148 128 Kõik M Paju Jaanus A&T SPORT TEAM 02:32:56 1310
149 155 Kõik M Jänes Rivo 02:33:02 1309
150 267 Kõik M Jürisaar Tauri 02:33:06 1308
151 186 Kõik M Heinsoo Sander 02:33:08 1307
152 143 Kõik M Reila Rivo MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:33:09 1306
153 285 Kõik M Tunder Martin 02:33:12 1305
154 132 Kõik M Kriisa Helar RR SIPLASED / LATER GR 02:33:17 1304
155 154 Kõik M Minski Jan KULGUR TEAM 1 02:33:17 1303
156 538 Kõik M Kask Indrek SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:33:29 1302
157 224 Kõik M Reinaas Ott 02:33:30 1301
158 185 Kõik M Saksniit Priit ONNINEN 02:33:32 1300
159 125 Kõik M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:33:42 1299
160 159 Kõik M Strikholm Peeter 02:33:59 1298
161 136 Kõik M Annus Atter Schenker 02:34:31 1297
162 196 Kõik M Kalmu Kalvo 02:34:40 1296
163 228 Kõik M Laanisto Janek 02:35:07 1294
164 73 Kõik M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:35:08 1293
165 308 Kõik M Liiker Tanel 02:35:08 1292
166 254 Kõik M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:35:30 1291
167 339 Kõik M Kask Hendri Nõmme Rattakool 02:35:30 1290
168 163 Kõik M Alaväli Ülari 02:35:33 1289
169 439 Kõik M Tammsalu Mihkel 02:35:33 1288
170 316 Kõik M Zaletajev Toomas 02:35:34 1287
171 194 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:35:34 1286
172 174 Kõik M Kljujev Sergei Broadcom 02:35:34 1285
173 167 Kõik M Kivimäe Ivar ONNINEN II 02:35:36 1284
174 217 Kõik M Killing Keito 02:35:51 1283
175 179 Kõik M Kazainis Viesturs 02:36:22 1282
176 199 Kõik M Kukk Rainer 02:36:37 1281
177 209 Kõik M Kiristaja Ailar VELO CLUBBERS 02:37:13 1280
178 232 Kõik M Kruusmann Ahto CCRM 3 02:37:38 1279
179 207 Kõik M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:37:43 1278
180 607 Kõik M Nõmm Margus 02:37:43 1277
181 590 Kõik M Koik Lauri 02:37:44 1276
182 473 Kõik M Mooste Tarmo 02:38:10 1274
183 255 Kõik M Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:38:12 1273
184 227 Kõik M Salumäe Guido 02:38:15 1272
185 203 Kõik M Tenson Tavo ONNINEN 02:38:23 1271
186 90 Kõik M Tiismaa Toomas ficontec 02:38:27 1270
187 399 Kõik M Vuks Erko 02:38:35 1269
188 109 Kõik M Leer Janek CCRM 3 02:39:06 1268
189 539 Kõik M Siimar Aivo GrayZ team 02:39:09 1267
190 184 Kõik M Soidla Margus RR SIPLASED / VERX 02:39:12 1266
191 242 Kõik M Sala Arvo 02:39:23 1264
192 319 Kõik M Hinnov Ahti 02:40:03 1263
193 243 Kõik M Rätsepp Kaido 02:40:21 1262
194 188 Kõik M Reiljan Kuldar VELO CLUBBERS 02:40:35 1261
195 229 Kõik M Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:40:41 1260
196 81 Kõik M Talumaa Raul CCRM 2 02:40:54 1259
197 259 Kõik M Laansalu Priit 02:40:55 1258
198 54 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:41:00 1257
199 365 Kõik M Tammisaar Erkki 02:41:10 1256
200 208 Kõik M Laanemets Janar 02:41:16 1254
201 287 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:41:25 1253
202 317 Kõik M Agu Rauno JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:41:53 1252
203 358 Kõik M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:42:07 1251
204 625 Kõik M Uusmaa Roger 02:42:18 1250
205 219 Kõik M Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:43:08 1248
206 284 Kõik M Peterson Marko 02:43:34 1246
207 192 Kõik M Malsroos Mait 02:43:36 1245
208 263 Kõik M Koppa Kaido 02:43:37 1244
209 379 Kõik M Kallas Karl 02:43:54 1242
210 268 Kõik M Käär Tanel Nortal 02:43:55 1241
211 617 Kõik M Pallav Laivo 02:43:55 1240
212 290 Kõik M Saaremägi Leho RedBike 02:43:56 1239
213 589 Kõik M Sirvi Rainer 02:44:02 1238
214 241 Kõik M Kaschan Kaido VELO CLUBBERS 02:44:08 1237
215 252 Kõik M Vares Ahti ONNINEN II 02:44:18 1236
216 529 Kõik M Remmelg Alari Schenker 02:45:15 1235
217 579 Kõik M Kiigemägi Andres 02:45:56 1234
218 600 Kõik M Valdre Karl 02:46:05 1233
219 372 Kõik M Lomp Elar AC RACING 02:46:08 1232
220 238 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:46:11 1231
221 157 Kõik M Kotov Raul VELO CLUBBERS 02:46:15 1230
222 250 Kõik M Rohtma Valdek Enervit 02:46:17 1229
223 571 Kõik M Kerner Argo 02:46:20 1228
224 269 Kõik M Lubi Tiit 02:46:45 1227
225 374 Kõik M Valdner Marek ProShop Team 02:46:50 1226
226 197 Kõik M Kurg Toomas 02:47:00 1225
227 240 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:47:11 1224
228 347 Kõik M Vavilov Dmitri 02:47:22 1223
229 152 Kõik M Pruuli Jaanus HAUKA VELOKLUBI 2 02:47:38 1222
230 213 Kõik M Luts Taavi AC Racing 02:47:57 1221
231 234 Kõik M Kesa Egert 02:48:14 1220
232 266 Kõik M Nagel Rainer KULGUR TEAM 2 02:48:15 1219
233 305 Kõik M Mikk Kaido 02:48:16 1218
234 318 Kõik M Nirgi Sten Eric RR SIPLASED / VERX 02:48:17 1217
235 444 Kõik M Aasma Erko 02:48:20 1216
236 164 Kõik M Eelma Tõnu 02:49:00 1215
237 244 Kõik M Gontmacher Siim 02:49:24 1214
238 293 Kõik M Malsroos Taavi Sporlove 02:49:38 1213
239 616 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:49:38 1212
240 210 Kõik M Ilves Ago Jõelähtme Singel 02:49:52 1211
241 451 Kõik M Dubrov Einar 02:50:01 1210
242 332 Kõik M Gromov Leino 02:50:25 1209
243 601 Kõik M Meidla Martin Mihkel 02:50:27 1208
244 205 Kõik M Katin Vladimir 02:50:34 1207
245 470 Kõik M Ellermaa Janno 02:50:38 1206
246 320 Kõik M Kütt Ago 02:50:40 1205
247 612 Kõik M Randmäe Raivo 02:50:51 1203
248 198 Kõik M Laidver Leho HAUKA VELOKLUBI 2 02:50:55 1202
249 498 Kõik M Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÚ 02:51:08 1201
250 591 Kõik M Shemarin Viktor 02:51:18 1200
251 257 Kõik M Rooma Roger Sportland Team 02:51:24 1199
252 248 Kõik M Orujõe Jarno 02:51:35 1198
253 551 Kõik M Jermann Tanel 02:51:38 1197
254 398 Kõik M Eskla Anti 02:51:43 1196
255 328 Kõik M Ütsik Johannes 02:51:47 1195
256 401 Kõik M Reinoja Rauno Raunest OÜ 02:52:09 1194
257 335 Kõik M Musting Marek Schenker 02:52:09 1193
258 226 Kõik M Puusepp Karlis SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:52:28 1192
259 482 Kõik M Saaremäe Liivar 02:52:51 1191
260 190 Kõik M Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:52:59 1190
261 296 Kõik M Luiga Einar 02:53:07 1189
262 291 Kõik M Park Anar 02:53:41 1188
263 383 Kõik M Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:53:47 1187
264 251 Kõik M Ventmann Henri 02:53:50 1186
265 595 Kõik M Almeida Lima Ricardo VELOPLUS 2 02:54:09 1184
266 462 Kõik M Pilt Andrus Sportlove 02:54:10 1183
267 295 Kõik M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:54:27 1182
268 395 Kõik M Roosild Kristjan Transferwise 02:54:31 1181
269 212 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:54:42 1180
270 403 Kõik M Saarva Silver 02:55:01 1179
271 349 Kõik M Kerner Andrus SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:55:18 1178
272 206 Kõik M Järveoja Jaanus 02:55:20 1177
273 396 Kõik M Sankman Jüri 02:55:23 1176
274 333 Kõik M Mäepea Kaido Schenker 02:55:27 1175
275 303 Kõik M Paju Teet SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:55:31 1174
276 353 Kõik M Kogermann Meelis 02:55:32 1173
277 324 Kõik M Reissaar Alari 02:55:43 1172
278 334 Kõik M Fjodorov Nikolai OMNIVA 02:56:07 1170
279 289 Kõik M Kallion Kalmer 02:56:08 1169
280 619 Kõik M Kovalenko Gennadi 02:56:09 1168
281 314 Kõik M Hallap Viljar 02:56:09 1167
282 509 Kõik M Puuraid Jaak 02:56:24 1165
283 359 Kõik M Mägi Madis 02:56:25 1164
284 279 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:56:28 1163
285 346 Kõik M Pärnamets Aivar SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 02:56:31 1162
286 253 Kõik M Tammemägi Jaak 02:56:36 1161
287 231 Kõik M Piirsalu Aivo ONNINEN II 02:56:49 1159
288 368 Kõik M Lillemäe Heiki REDBIKE TEAM III 02:57:06 1157
289 249 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:57:29 1156
290 311 Kõik M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:57:41 1155
291 587 Kõik M Kopso Heigo 02:57:42 1154
292 344 Kõik M Ambos Riivo 02:57:54 1153
293 130 Kõik M Tupits Ivo RR SIPLASED / LATER GR 02:57:56 1152
294 375 Kõik M Kozlov Raul 02:58:00 1151
295 441 Kõik M Mägi Veljo 02:58:06 1150
296 304 Kõik M Tamm Vaido SHOPROLLER KOSE AMK CT2 02:58:17 1149
297 543 Kõik M Lapšin Vladimir 02:58:17 1148
298 545 Kõik M Silland Siim REDBIKE TEAM III 02:58:28 1147
299 362 Kõik M Issak Indrek 02:58:51 1146
300 276 Kõik M Münt Ainar Iv Pluss 02:58:52 1145
301 373 Kõik M Volts Ainars 02:58:54 1144
302 577 Kõik M Priks Hanno 02:59:00 1143
303 632 Kõik M Jordas Björn Porvoon akilles 02:59:10 1142
304 581 Kõik M Räni Jonathan 02:59:36 1141
305 443 Kõik M Prants Aivar Eesti Raudtee 02:59:43 1140
306 343 Kõik M Kauk Anti CCRM 3 03:00:24 1139
307 281 Kõik M Lichtfeldt Andro AC RACING 03:00:35 1138
308 283 Kõik M Kesvatera Andres 03:01:04 1137
309 480 Kõik M Kajakas Kristjan 03:02:15 1136
310 412 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 03:02:18 1135
311 588 Kõik M Jürgenson Erol 03:03:05 1134
312 386 Kõik M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 03:03:18 1133
313 394 Kõik M Lääne Jaak 03:03:37 1131
314 275 Kõik M Rätsep Raul 03:03:47 1130
315 615 Kõik M Naarits Egon 03:04:19 1128
316 583 Kõik M Mangelsoo Janno 03:04:54 1127
317 604 Kõik M Krull Kaupo 03:04:57 1126
318 635 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 03:05:11 1125
319 337 Kõik M Oruste Andrus 03:05:22 1124
320 445 Kõik M Moor Reimo 03:05:29 1123
321 323 Kõik M Meidla Margus ONNINEN II 03:05:33 1122
322 516 Kõik M Yurlov Sergey 03:05:45 1121
323 247 Kõik M Undla Timo ONNINEN II 03:06:12 1120
324 593 Kõik M Kuslap Rasmus 03:06:20 1119
325 609 Kõik M Ribelus Jens-Peter AS SAMI 03:06:31 1118
326 264 Kõik M Moor Madis 03:06:35 1117
327 364 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 03:06:35 1116
328 426 Kõik M Kährik Aare 03:06:36 1115
329 274 Kõik M Ernits Ardu Servant 03:06:52 1114
330 400 Kõik M Ellmann Toomas Enervit 03:07:05 1113
331 446 Kõik M Raiesmaa Remo 03:07:09 1112
332 487 Kõik M Orav Erki ONNINEN III 03:07:17 1111
333 499 Kõik M Pallase Janek 03:07:22 1110
334 381 Kõik M Perm Ivar 03:07:27 1109
335 618 Kõik M Lõsov Olev 03:07:31 1108
336 256 Kõik M Siska Ivar REDBIKE TEAM III 03:07:41 1107
337 351 Kõik M Fuks Vahur DreamClub 03:07:46 1106
338 361 Kõik M Raamets Tõnis 03:07:51 1105
339 410 Kõik M Maandi Agur 03:07:54 1104
340 629 Kõik M Isop Veiko 03:08:28 1103
341 637 Kõik M Reitalu Sander Enemat Team 03:08:50 1102
342 258 Kõik M Eensalu Agris REDBIKE TEAM III 03:09:20 1101
343 594 Kõik M Ilves Filipp VELOPLUS 2 03:09:24 1100
344 355 Kõik M Murmann Rain KULGUR TEAM 2 03:09:28 1099
345 385 Kõik M Zacek Kristo 03:09:32 1098
346 544 Kõik M Saarna Henrik 03:09:39 1097
347 367 Kõik M Kuusk Keijo Rattabaas 03:09:44 1096
348 556 Kõik M Kaubi Ulvar 03:10:23 1094
349 461 Kõik M Eilo Enno SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND 03:10:58 1093
350 460 Kõik M Eensalu Ott REDBIKE TEAM III 03:11:09 1092
351 585 Kõik M Oja Sten 03:11:11 1091
352 416 Kõik M Kiviste Kauni 03:11:13 1090
353 602 Kõik M Kerm Margus 03:11:32 1089
354 537 Kõik M Randpõld Madis 03:11:35 1088
355 406 Kõik M Shavela Nikolay Konecranes 03:11:37 1087
356 599 Kõik M Agur Margus 03:12:20 1086
357 555 Kõik M Keerberg Kasper AMBLA SK 03:12:29 1085
358 354 Kõik M Hermat Kaido SPORTLOVE 03:12:31 1084
359 195 Kõik M Teearu Hans 03:13:26 1083
360 123 Kõik M Teearu Paul OÜ Valga Puu 03:13:26 1082
361 363 Kõik M Teearu Karl Mis ei tapa teeb tugevaks 03:13:26 1081
362 471 Kõik M Madisson Peeter Sportlove 03:13:27 1080
363 326 Kõik M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:13:52 1079
364 336 Kõik M Kaljurand Raido 03:14:16 1078
365 409 Kõik M Liiv Madis 03:14:29 1075
366 360 Kõik M Oot Anti Team Amps 03:14:46 1074
367 497 Kõik M Maiste Margus 03:14:51 1073
368 341 Kõik M Soosalu Karen 03:14:58 1072
369 549 Kõik M Abras Hanno 03:15:08 1070
370 501 Kõik M Mängel Markus 03:15:12 1069
371 506 Kõik M Paju Andres 03:15:14 1068
372 366 Kõik M Vallik Kenneth 03:15:17 1067
373 493 Kõik M Prants Raivo 03:15:17 1066
374 310 Kõik M Hagen Peeter 03:15:31 1064
375 397 Kõik M Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KOMO 03:15:44 1063
376 623 Kõik M Kullimaa Karel 03:16:00 1062
377 428 Kõik M Kuik Robertino A&T SPORT ADUCCO 03:16:04 1061
378 610 Kõik M Vallimäe Kristjan 03:16:04 1060
379 457 Kõik M Lipvars Jaanus 03:16:21 1059
380 531 Kõik M Pikkor Roomet Sami Masinakeskus 03:16:26 1058
381 422 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:16:42 1056
382 340 Kõik M Kurusk Rauno velloklubi 03:17:08 1055
383 312 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 03:17:11 1054
384 459 Kõik M Aua Hanno ONNINEN III 03:17:40 1053
385 392 Kõik M Varik Meelis REDBIKE TEAM IV 03:17:54 1052
386 449 Kõik M Kütt Andres 03:18:44 1050
387 434 Kõik M Raiesmaa Eldur 03:18:46 1049
388 447 Kõik M Lepik Hillar SHOPROLLER KOSE AMK CT3 03:18:47 1048
389 393 Kõik M Hansar Alar 03:18:59 1047
390 505 Kõik M Salm Martti 21CC Triatloniklubi 03:19:20 1046
391 603 Kõik M Ridbeck Siim 03:19:35 1045
392 463 Kõik M Tulper Rainis 03:19:40 1044
393 518 Kõik M Veenpere Lauri 03:19:53 1043
394 541 Kõik M Sootalu Siim 03:20:43 1042
395 532 Kõik M Bulak Raiki 03:21:37 1041
396 306 Kõik M Kilp Marko 03:21:58 1040
397 495 Kõik M Jürisaar Meelis 03:22:21 1039
398 421 Kõik M Jürgenson Rainer 03:22:53 1038
399 278 Kõik M Võsu Jaan 03:23:41 1037
400 390 Kõik M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:23:42 1036
401 464 Kõik M Väli Reigo 03:23:45 1035
402 384 Kõik M Pauklin Roland 03:23:54 1034
403 425 Kõik M Valdmaa Erik 03:23:56 1033
404 417 Kõik M Aupaju Tarmo Eesti Post As 03:23:57 1031
405 570 Kõik M Piilberg Juhan 03:24:41 1030
406 550 Kõik M Eeriksoo Indrek 03:25:07 1029
407 503 Kõik M Altosaar Rain HAUKA VELOKLUBI 2 03:25:10 1028
408 611 Kõik M Leppik Andri 03:25:52 1027
409 627 Kõik M Eerme Hanno 03:25:53 1026
410 376 Kõik M Einmaa Tiit AMBLA SK 03:25:54 1025
411 369 Kõik M Sing Erki 03:25:54 1024
412 488 Kõik M Valk Marek Sami AS 03:25:56 1022
413 626 Kõik M Randma Lasse 03:25:57 1021
414 511 Kõik M Mikk Mait 03:26:27 1020
415 522 Kõik M Uueni Liivo 03:28:16 1019
416 510 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 03:29:25 1018
417 504 Kõik M Heinrichsen Tanel 03:30:32 1017
418 622 Kõik M Lodjak Lauri YIT 03:31:23 1016
419 634 Kõik M Saar Indrek 03:31:52 1015
420 380 Kõik M Saar Marek KoMo 03:31:52 1014
421 630 Kõik M Vavilov Andres 03:32:01 1013
422 414 Kõik M Ahu Ülo 03:32:22 1012
423 620 Kõik M Tammin Raul Tripassion 03:33:23 1011
424 431 Kõik M Adli Marek 03:33:30 1010
425 350 Kõik M Plovits Kaido RIA 03:35:16 1008
426 437 Kõik M Vunk Mihkel 03:35:19 1007
427 584 Kõik M Almiste Lehar 03:35:19 1006
428 420 Kõik M Dooner Teet SPORDIPARTNER RATTAPOOD 03:36:38 1005
429 592 Kõik M Kuslap Avo Vallin Baltic AS 03:36:39 1004
430 387 Kõik M Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:36:53 1003
431 454 Kõik M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:38:17 1002
432 404 Kõik M Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:38:22 1001
433 469 Kõik M Kõrgesaar Kaupo 03:38:37 1000
434 411 Kõik M Pikkof Jaanis Roheline traktor 03:39:08 999
435 377 Kõik M Paal Peet 03:40:41 995
436 382 Kõik M Eelmere Teet 03:40:44 994
437 496 Kõik M Mertsina Tõnu 03:41:36 991
438 435 Kõik M Kiisk Marto Schenker 03:43:14 990
439 525 Kõik M Maalmeister Andrus 03:43:24 989
440 436 Kõik M Räni Riho 03:43:38 988
441 407 Kõik M Padosepp Siim 03:44:34 986
442 442 Kõik M Jamnes Margus 03:44:47 985
443 477 Kõik M Lilenbach Feliks Spordipartner 03:44:52 984
444 479 Kõik M Nigul Margo 03:44:55 983
445 624 Kõik M Chagall Dan 03:45:17 982
446 523 Kõik M Niin Taaro 03:48:31 980
447 574 Kõik M Jugala Janar AS Sami 03:48:47 979
448 508 Kõik M Randoja Mario 03:48:54 978
449 453 Kõik M Jaaku Mati 03:50:51 977
450 476 Kõik M Haljand Margo 03:52:57 974
451 628 Kõik M Isop Vallo 03:54:57 973
452 573 Kõik M Ots Silver AS Sami 03:55:04 972
453 521 Kõik M Rüütel Alo 03:55:04 971
454 547 Kõik M Aavik Karl ONNINEN III 03:55:12 970
455 378 Kõik M Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 03:55:23 969
456 561 Kõik M Zdanavicius Tomas 04:03:16 968
457 515 Kõik M Susi Jaan 04:07:07 967
458 500 Kõik M Starkopf Kevin Sportland Team 04:07:40 966
459 282 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 04:26:34 964
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 26,84 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 15 M Loo Martin 01:54:00 1505
2 2 M Pruus Peeter 01:54:01 1497
3 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:28 1492
4 3 M Vaidem Josten FIXUS 01:57:23 1479
5 5 M Tarassov Kirill Sportland Team 01:59:55 1470
6 13 M Vaab Ivar RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 01:59:57 1466
7 6 M Kannimäe Taavi TEAM ANSTLA 02:01:16 1464
8 23 M Neemesto Kaspar PROSHOP TEAM 02:01:16 1462
9 9 M Parv Martin VELOPLUS 02:01:16 1460
10 20 M Rohtmets Argo Rattabaas 02:01:41 1458
11 60 M Johanson Egert VELOPLUS 02:02:02 1454
12 37 M Arumägi Anti REDBIKE TEAM I 02:04:41 1448
13 7 M Kannimäe Viljar TEAM ANSTLA 02:04:41 1446
14 21 M Rosenthal Reiko ASTRO BALTICS 02:04:43 1445
15 10 M Kivilo Henrik REDBIKE TEAM I 02:04:44 1444
16 100 M Silm Maario RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:05:29 1442
17 30 M Ojavere Imre CCRM 1 02:06:03 1441
18 36 M Sepp Kristo PROSHOP TEAM 02:06:49 1436
19 50 M Nassar Martin Päidre Puukool 02:07:16 1435
20 66 M Rusovitš Dmitri 02:07:56 1434
21 48 M Raja Allar Eesti Sõudeliit 02:08:23 1433
22 32 M Kannimäe Mihkel TEAM ANSTLA 02:09:44 1430
23 108 M Priks Keijo 02:09:53 1429
24 14 M Poopuu Peeter REDBIKE TEAM I 02:10:13 1428
25 91 M Kušnir Aleksei ABB 02:10:23 1427
26 92 M Grünberg Henry 02:10:32 1426
27 25 M Einblau Mihkel REDBIKE TEAM II 02:12:24 1423
28 120 M Kollo Madis PROSHOP TEAM 02:12:31 1421
29 56 M Saar Tõnis 02:12:52 1420
30 58 M Kaldoja Raiko CCRM 1 02:13:26 1419
31 57 M Põldmaa Alo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:13:46 1417
32 107 M Lepp Ragnar BGM 02:14:49 1412
33 42 M Vähi Markus REDBIKE TEAM II 02:15:08 1411
34 150 M Einroos Evert CCRM 1 02:15:57 1408
35 62 M Ojaver Siim ASTRO BALTICS 02:15:57 1407
36 129 M Rohtla Kaspar REDBIKE TEAM II 02:16:00 1403
37 65 M Koik Kristjan 02:17:33 1399
38 80 M Kõrge Toomas PROSHOP TEAM 02:17:47 1396
39 608 M Stüf Erkki 02:18:12 1394
40 146 M Jüriso Janis MTÜ Spordiselts 02:18:43 1390
41 151 M Pulst Raivo 02:18:58 1389
42 75 M Tonts Raido 02:19:16 1388
43 606 M Vaiksaar Vidrik 02:19:18 1386
44 104 M Semm Kaspar 02:19:25 1385
45 94 M Kaasla Kaspar SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:20:20 1382
46 64 M Johanson Sergei VELO CLUBBERS 02:20:25 1381
47 265 M Keerd Karmo REDBIKE TEAM II 02:20:44 1378
48 106 M Niilus Romet HAUKA VELOKLUBI 1 02:22:32 1375
49 101 M Teder Feeliks 02:22:32 1374
50 613 M Järva Kert 02:22:37 1372
51 29 M Pruuli Karl HAUKA VELOKLUBI 1 02:23:21 1370
52 605 M Ailt Priit 02:23:44 1367
53 97 M Sala Alar Extrahaus 02:23:52 1362
54 137 M Põldoja Olaf SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:24:00 1361
55 214 M Karm Marek CFC 02:24:49 1358
56 99 M Kivimäe Raul KULGUR TEAM 1 02:25:21 1356
57 277 M Teder Hardi 02:26:47 1350
58 140 M Klaos Indrek 02:26:52 1349
59 126 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:26:55 1347
60 115 M Prii Paavo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:27:20 1345
61 321 M Janno Brent RR SIPLASED / LATER GR 02:27:23 1344
62 4 M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:27:24 1343
63 204 M Kõiv Kaspar Redbike TEAM II 02:28:57 1337
64 235 M Järv Jüri 02:28:58 1336
65 173 M Valgmäe Taavi RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:29:03 1334
66 149 M Nääme Alar A&T SPORT ADUCCO 02:29:25 1333
67 292 M Kuusik Kevin 02:30:08 1327
68 162 M Erik Risto Sportlove 02:30:36 1325
69 41 M Pruul Robin A&T SPORT TEAM 02:30:58 1324
70 121 M Oja Eero MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:31:13 1323
71 156 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:32:22 1317
72 309 M Gorbunov Konstantin 02:32:28 1316
73 552 M Lainevee Heiki REDBIKE TEAM II 02:32:37 1314
74 218 M Kerner Aldor SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:32:54 1311
75 155 M Jänes Rivo 02:33:02 1309
76 186 M Heinsoo Sander 02:33:08 1307
77 143 M Reila Rivo MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:33:09 1306
78 285 M Tunder Martin 02:33:12 1305
79 224 M Reinaas Ott 02:33:30 1301
80 185 M Saksniit Priit ONNINEN 02:33:32 1300
81 125 M Põldmaa Koit RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST 02:33:42 1299
82 136 M Annus Atter Schenker 02:34:31 1297
83 73 M Kannimäe Janar HAUKA VELOKLUBI 1 02:35:08 1293
84 254 M Marja Talis HAUKA VELOKLUBI 1 02:35:30 1291
85 163 M Alaväli Ülari 02:35:33 1289
86 439 M Tammsalu Mihkel 02:35:33 1288
87 194 M Ovtšarenko Grigori 02:35:34 1286
88 217 M Killing Keito 02:35:51 1283
89 207 M Järve Mihkel KULGUR TEAM 1 02:37:43 1278
90 590 M Koik Lauri 02:37:44 1276
91 319 M Hinnov Ahti 02:40:03 1263
92 54 M Laanjõe Elvis Leon 02:41:00 1257
93 358 M Nirgi Siim RR SIPLASED / VERX 02:42:07 1251
94 625 M Uusmaa Roger 02:42:18 1250
95 379 M Kallas Karl 02:43:54 1242
96 268 M Käär Tanel Nortal 02:43:55 1241
97 290 M Saaremägi Leho RedBike 02:43:56 1239
98 589 M Sirvi Rainer 02:44:02 1238
99 529 M Remmelg Alari Schenker 02:45:15 1235
100 600 M Valdre Karl 02:46:05 1233
101 372 M Lomp Elar AC RACING 02:46:08 1232
102 347 M Vavilov Dmitri 02:47:22 1223
103 234 M Kesa Egert 02:48:14 1220
104 266 M Nagel Rainer KULGUR TEAM 2 02:48:15 1219
105 318 M Nirgi Sten Eric RR SIPLASED / VERX 02:48:17 1217
106 293 M Malsroos Taavi Sporlove 02:49:38 1213
107 601 M Meidla Martin Mihkel 02:50:27 1208
108 612 M Randmäe Raivo 02:50:51 1203
109 257 M Rooma Roger Sportland Team 02:51:24 1199
110 551 M Jermann Tanel 02:51:38 1197
111 401 M Reinoja Rauno Raunest OÜ 02:52:09 1194
112 482 M Saaremäe Liivar 02:52:51 1191
113 291 M Park Anar 02:53:41 1188
114 295 M Alusalu Matis MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:54:27 1182
115 395 M Roosild Kristjan Transferwise 02:54:31 1181
116 212 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:54:42 1180
117 403 M Saarva Silver 02:55:01 1179
118 396 M Sankman Jüri 02:55:23 1176
119 333 M Mäepea Kaido Schenker 02:55:27 1175
120 314 M Hallap Viljar 02:56:09 1167
121 231 M Piirsalu Aivo ONNINEN II 02:56:49 1159
122 368 M Lillemäe Heiki REDBIKE TEAM III 02:57:06 1157
123 311 M Savitski Chris SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:57:41 1155
124 587 M Kopso Heigo 02:57:42 1154
125 441 M Mägi Veljo 02:58:06 1150
126 543 M Lapšin Vladimir 02:58:17 1148
127 362 M Issak Indrek 02:58:51 1146
128 276 M Münt Ainar Iv Pluss 02:58:52 1145
129 581 M Räni Jonathan 02:59:36 1141
130 480 M Kajakas Kristjan 03:02:15 1136
131 412 M Mets Stewe RR Siplased 03:02:18 1135
132 588 M Jürgenson Erol 03:03:05 1134
133 386 M Kaun Sten REDBIKE TEAM IV 03:03:18 1133
134 275 M Rätsep Raul 03:03:47 1130
135 615 M Naarits Egon 03:04:19 1128
136 583 M Mangelsoo Janno 03:04:54 1127
137 604 M Krull Kaupo 03:04:57 1126
138 445 M Moor Reimo 03:05:29 1123
139 609 M Ribelus Jens-Peter AS SAMI 03:06:31 1118
140 264 M Moor Madis 03:06:35 1117
141 364 M Puhke Rauno AMBLA SK 03:06:35 1116
142 400 M Ellmann Toomas Enervit 03:07:05 1113
143 446 M Raiesmaa Remo 03:07:09 1112
144 487 M Orav Erki ONNINEN III 03:07:17 1111
145 410 M Maandi Agur 03:07:54 1104
146 629 M Isop Veiko 03:08:28 1103
147 637 M Reitalu Sander Enemat Team 03:08:50 1102
148 385 M Zacek Kristo 03:09:32 1098
149 544 M Saarna Henrik 03:09:39 1097
150 367 M Kuusk Keijo Rattabaas 03:09:44 1096
151 585 M Oja Sten 03:11:11 1091
152 416 M Kiviste Kauni 03:11:13 1090
153 555 M Keerberg Kasper AMBLA SK 03:12:29 1085
154 354 M Hermat Kaido SPORTLOVE 03:12:31 1084
155 195 M Teearu Hans 03:13:26 1083
156 123 M Teearu Paul OÜ Valga Puu 03:13:26 1082
157 471 M Madisson Peeter Sportlove 03:13:27 1080
158 326 M Kristal Kaspar SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:13:52 1079
159 336 M Kaljurand Raido 03:14:16 1078
160 549 M Abras Hanno 03:15:08 1070
161 501 M Mängel Markus 03:15:12 1069
162 366 M Vallik Kenneth 03:15:17 1067
163 623 M Kullimaa Karel 03:16:00 1062
164 610 M Vallimäe Kristjan 03:16:04 1060
165 457 M Lipvars Jaanus 03:16:21 1059
166 340 M Kurusk Rauno velloklubi 03:17:08 1055
167 505 M Salm Martti 21CC Triatloniklubi 03:19:20 1046
168 603 M Ridbeck Siim 03:19:35 1045
169 463 M Tulper Rainis 03:19:40 1044
170 541 M Sootalu Siim 03:20:43 1042
171 532 M Bulak Raiki 03:21:37 1041
172 306 M Kilp Marko 03:21:58 1040
173 390 M Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 03:23:42 1036
174 384 M Pauklin Roland 03:23:54 1034
175 425 M Valdmaa Erik 03:23:56 1033
176 570 M Piilberg Juhan 03:24:41 1030
177 611 M Leppik Andri 03:25:52 1027
178 369 M Sing Erki 03:25:54 1024
179 488 M Valk Marek Sami AS 03:25:56 1022
180 504 M Heinrichsen Tanel 03:30:32 1017
181 622 M Lodjak Lauri YIT 03:31:23 1016
182 620 M Tammin Raul Tripassion 03:33:23 1011
183 437 M Vunk Mihkel 03:35:19 1007
184 584 M Almiste Lehar 03:35:19 1006
185 454 M Leo Avo SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:38:17 1002
186 404 M Tuttelberg Herki SHOPROLLER KOSE AMK CT2 03:38:22 1001
187 411 M Pikkof Jaanis Roheline traktor 03:39:08 999
188 435 M Kiisk Marto Schenker 03:43:14 990
189 407 M Padosepp Siim 03:44:34 986
190 523 M Niin Taaro 03:48:31 980
191 574 M Jugala Janar AS Sami 03:48:47 979
192 508 M Randoja Mario 03:48:54 978
193 628 M Isop Vallo 03:54:57 973
194 573 M Ots Silver AS Sami 03:55:04 972
195 521 M Rüütel Alo 03:55:04 971
196 547 M Aavik Karl ONNINEN III 03:55:12 970
197 378 M Riiner Märt MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 03:55:23 969
198 561 M Zdanavicius Tomas 04:03:16 968
199 515 M Susi Jaan 04:07:07 967
200 500 M Starkopf Kevin Sportland Team 04:07:40 966
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 25,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M40 Lepik Toomas ASTRO BALTICS 01:58:39 1473
2 39 M40 Maanurm Joonas PROSHOP TEAM 01:59:56 1468
3 33 M40 Kull Andre CCRM 1 02:02:02 1452
4 22 M40 Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:03:10 1450
5 43 M40 Lepp Emeri KULGUR TEAM 1 02:06:04 1440
6 27 M40 Sildvee Madis RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS 02:06:07 1439
7 40 M40 Resev Janek JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI 02:06:10 1438
8 540 M40 Pilv Meelis REDBIKE TEAM I 02:06:24 1437
9 67 M40 Raja Aigar Freesport 02:11:10 1425
10 621 M40 Pallas Helari Spordipartner 02:11:50 1424
11 53 M40 Molev Juri 02:13:42 1418
12 127 M40 Janno Janar RR SIPLASED / LATER GR 02:15:58 1404
13 112 M40 Jakobson Eero 02:16:54 1402
14 131 M40 Pukk Andre VIIMSI RATTAKLUBI 02:17:10 1400
15 181 M40 Luiks Meelis Telia 02:18:37 1391
16 113 M40 Sepp Tõnis VIIMSI RATTAKLUBI 02:20:51 1377
17 118 M40 Mainsoo Rene ProShop Team 02:23:46 1364
18 111 M40 Kiivit Lauri KULGUR TEAM 1 02:25:04 1357
19 102 M40 Näks Einar RAE RATTAKLUBI 02:25:21 1355
20 74 M40 Kuldsepp Kajar Sportlove 02:25:23 1354
21 633 M40 Rembla Egon Sportlove 02:27:46 1341
22 122 M40 Saareoks Janek Schenker 02:28:54 1338
23 222 M40 Aro Marko RAE RATTAKLUBI 02:28:59 1335
24 262 M40 Hürden Taivo VIIMSI RATTAKLUBI 02:29:39 1329
25 193 M40 Soojärv Andres KULGUR TEAM 2 02:31:55 1320
26 297 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:31:59 1319
27 147 M40 Morgun Timofei 02:32:05 1318
28 138 M40 Tagel Rainer ProShop Team 02:32:29 1315
29 128 M40 Paju Jaanus A&T SPORT TEAM 02:32:56 1310
30 159 M40 Strikholm Peeter 02:33:59 1298
31 308 M40 Liiker Tanel 02:35:08 1292
32 174 M40 Kljujev Sergei Broadcom 02:35:34 1285
33 209 M40 Kiristaja Ailar VELO CLUBBERS 02:37:13 1280
34 255 M40 Kull Rait MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 1 02:38:12 1273
35 203 M40 Tenson Tavo ONNINEN 02:38:23 1271
36 399 M40 Vuks Erko 02:38:35 1269
37 109 M40 Leer Janek CCRM 3 02:39:06 1268
38 243 M40 Rätsepp Kaido 02:40:21 1262
39 229 M40 Nigulas Harles KULGUR TEAM 2 02:40:41 1260
40 365 M40 Tammisaar Erkki 02:41:10 1256
41 208 M40 Laanemets Janar 02:41:16 1254
42 219 M40 Maasikmets Marek SHOPROLLER KOSE AMK CT1 02:43:08 1248
43 284 M40 Peterson Marko 02:43:34 1246
44 617 M40 Pallav Laivo 02:43:55 1240
45 250 M40 Rohtma Valdek Enervit 02:46:17 1229
46 269 M40 Lubi Tiit 02:46:45 1227
47 244 M40 Gontmacher Siim 02:49:24 1214
48 470 M40 Ellermaa Janno 02:50:38 1206
49 320 M40 Kütt Ago 02:50:40 1205
50 498 M40 Krooni Ragnar Raisten Ehitus OÚ 02:51:08 1201
51 335 M40 Musting Marek Schenker 02:52:09 1193
52 226 M40 Puusepp Karlis SPORDIPARTNER RATTAPOOD 02:52:28 1192
53 190 M40 Toonekurg Kaido RAE RATTAKLUBI 02:52:59 1190
54 383 M40 Karner Kuido SHOPROLLER KOSE AMK CT3 02:53:47 1187
55 251 M40 Ventmann Henri 02:53:50 1186
56 595 M40 Almeida Lima Ricardo VELOPLUS 2 02:54:09 1184
57 353 M40 Kogermann Meelis 02:55:32 1173
58 344 M40 Ambos Riivo 02:57:54 1153
59 545 M40 Silland Siim REDBIKE TEAM III 02:58:28 1147
60 632 M40 Jordas Björn Porvoon akilles 02:59:10 1142
61 443 M40 Prants Aivar Eesti Raudtee 02:59:43 1140
62 283 M40 Kesvatera Andres 03:01:04 1137
63 394 M40 Lääne Jaak 03:03:37 1131
64 635 M40 Paas Raigo SAQ SC 03:05:11 1125
65 258 M40 Eensalu Agris REDBIKE TEAM III 03:09:20 1101
66 355 M40 Murmann Rain KULGUR TEAM 2 03:09:28 1099
67 406 M40 Shavela Nikolay Konecranes 03:11:37 1087
68 599 M40 Agur Margus 03:12:20 1086
69 409 M40 Liiv Madis 03:14:29 1075
70 506 M40 Paju Andres 03:15:14 1068
71 493 M40 Prants Raivo 03:15:17 1066
72 531 M40 Pikkor Roomet Sami Masinakeskus 03:16:26 1058
73 459 M40 Aua Hanno ONNINEN III 03:17:40 1053
74 393 M40 Hansar Alar 03:18:59 1047
75 518 M40 Veenpere Lauri 03:19:53 1043
76 376 M40 Einmaa Tiit AMBLA SK 03:25:54 1025
77 626 M40 Randma Lasse 03:25:57 1021
78 522 M40 Uueni Liivo 03:28:16 1019
79 630 M40 Vavilov Andres 03:32:01 1013
80 350 M40 Plovits Kaido RIA 03:35:16 1008
81 592 M40 Kuslap Avo Vallin Baltic AS 03:36:39 1004
82 387 M40 Kikkas Andrus VIIMSI RATTAKLUBI 03:36:53 1003
83 469 M40 Kõrgesaar Kaupo 03:38:37 1000
84 436 M40 Räni Riho 03:43:38 988
85 624 M40 Chagall Dan 03:45:17 982
86 476 M40 Haljand Margo 03:52:57 974
87 282 M40 Sildvee Märt RR Siplased 04:26:34 964
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 24,52 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 M50 Neemela Tarmo 02:04:47 1443
2 51 M50 Pesor Kaido 02:13:50 1415
3 124 M50 Einroos Raino CCRM 1 02:15:09 1410
4 68 M50 Pilv Ivar ONNINEN 02:15:58 1405
5 38 M50 Luks Sven SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM 02:18:35 1393
6 177 M50 Randpõld Priit SPORDIPARTNER 02:23:49 1363
7 84 M50 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 02:24:23 1360
8 294 M50 Tarlap Tarmo Porter Racing 02:24:37 1359
9 139 M50 Maasikmäe Argo RR SIPLASED / VERX 02:25:27 1353
10 272 M50 Elo Armas Kruvid 02:28:50 1339
11 331 M50 Lemloch Kuido 02:29:36 1332
12 145 M50 Põldoja Tauno vk Velron 02:29:36 1331
13 141 M50 Ebber Andrus RR Siplased 02:29:38 1330
14 153 M50 Lüüsalu Villu Püha Loomaaed