Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 29,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:42:25 1510
2 5 Kõik Saar Raido RedBike / Wilo 01:45:41 1495
3 6 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:45:49 1485
4 2 Kõik Austa Caspar TÜASK 01:46:07 1483
5 4 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 01:47:17 1472
6 27 Kõik Treimuth Henri Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:47:23 1471
7 17 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:47:36 1468
8 7 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 01:50:10 1466
9 13 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 01:50:10 1464
10 57 Kõik Panteleev Andrey MTB School 01:50:10 1462
11 16 Kõik Kattai Kaupo Team Amps 01:50:10 1460
12 10 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:50:38 1458
13 9 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 01:50:38 1456
14 49 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 01:51:07 1454
15 15 Kõik Sepp Kristo 01:51:37 1452
16 44 Kõik Ojavere Imre 01:52:02 1450
17 42 Kõik Otsus Erki Astro Baltics 01:52:10 1448
18 22 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:52:11 1446
19 87 Kõik Parv Martin 01:52:11 1445
20 38 Kõik Sõptšenko Dmitri 01:52:19 1444
21 26 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:52:19 1443
22 14 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 01:52:20 1442
23 45 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:24 1441
24 25 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 01:52:30 1440
25 39 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:52:48 1439
26 32 Kõik Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:53:16 1438
27 23 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:54:03 1437
28 48 Kõik Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 01:54:05 1436
30 81 Kõik Peets Andres Sportlove 01:54:30 1434
31 72 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 01:54:30 1433
33 55 Kõik Pallo Rait A&T Sport Team 01:54:40 1431
34 64 Kõik Soo Allar VELOPLUS 01:54:47 1430
35 100 Kõik Molev Juri 01:54:49 1429
36 34 Kõik Malva Margus Jõelähtme Singel 01:54:50 1428
37 92 Kõik Pallas Helari Spordipartner 1 01:54:59 1427
38 30 Kõik Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:55:13 1426
39 21 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:24 1425
40 36 Kõik Raja Aigar 01:55:45 1424
41 20 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 01:55:45 1423
42 12 Kõik Kukk Sigvard Spordipartner 1 01:56:05 1422
44 79 Kõik Kirsipuu Tiit 01:56:45 1420
45 78 Kõik Rusovitš Dmitri 01:56:52 1419
46 40 Kõik Reiska Alar 01:56:56 1418
47 68 Kõik Külv Hannes 01:57:25 1417
48 61 Kõik Mäestu Jarek 01:57:44 1416
49 51 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 01:58:11 1415
50 67 Kõik Rohtla Kaspar RedBike 01:58:11 1414
51 65 Kõik Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:58:11 1413
52 77 Kõik Kertsman Jaanus Spordipartner 2 01:58:36 1412
53 86 Kõik Kannimäe Mihkel 01:59:06 1411
54 24 Kõik Sankmann Joosep Cycling Tartu 01:59:51 1410
55 90 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:00:05 1409
56 43 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:00:10 1408
57 157 Kõik Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:00:10 1407
58 159 Kõik Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:00:11 1406
59 129 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:00:24 1405
60 107 Kõik Nassar Martin Cyclon/MyFitness Team 02:00:27 1404
61 56 Kõik Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:00:28 1403
63 133 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:01:04 1401
64 73 Kõik Pani Marek 02:01:05 1400
65 69 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:01:45 1399
67 84 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 1 02:01:46 1397
68 76 Kõik Pruuli Karl Team Antsla 02:01:48 1396
69 93 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:01:50 1395
70 124 Kõik Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 02:01:56 1394
71 106 Kõik Einroos Raino 02:01:58 1393
72 71 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:02:09 1392
73 74 Kõik Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:02:19 1391
75 35 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:02:43 1389
76 112 Kõik Himma Markus 02:03:09 1388
77 97 Kõik Tukia Margus Spordipartner 02:03:15 1387
78 75 Kõik Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:03:23 1386
79 113 Kõik Želtov Sergei 02:03:33 1385
81 125 Kõik Annion Silver 02:04:39 1383
82 144 Kõik Mardo Ahti Team Amps 02:04:41 1382
83 136 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:04:43 1381
84 99 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 02:04:44 1380
85 96 Kõik Mees Janar 02:04:55 1379
86 53 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:05:07 1378
87 179 Kõik Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:05:10 1377
88 80 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:05:15 1376
89 94 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:05:19 1375
92 222 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:06:33 1372
93 120 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics 02:06:44 1371
94 118 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:07:05 1370
96 214 Kõik Kingo Priit 02:07:17 1368
97 82 Kõik Takel Iiris 02:07:19 1367
98 105 Kõik Teder Feeliks 02:07:21 1366
99 163 Kõik Paglant Heigo 02:07:32 1365
100 103 Kõik Orav Ingmar 02:07:38 1364
102 147 Kõik Viitmaa Alar 02:07:47 1362
103 181 Kõik Tonts Raido 02:07:47 1361
104 141 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:07:55 1360
105 132 Kõik Minski Jan Kulgur Team 02:07:57 1359
106 98 Kõik Õun Valdur Kulgur Team 02:07:58 1358
107 146 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:08:00 1357
108 241 Kõik Mõttus Marko Martti 02:08:06 1356
109 104 Kõik Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 02:08:10 1355
110 54 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:08:25 1354
111 227 Kõik Talvar Risto 02:08:31 1353
112 182 Kõik Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:08:32 1352
113 201 Kõik Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:43 1351
114 91 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:08:56 1350
115 123 Kõik Kõrge Toomas 02:09:01 1349
116 212 Kõik Hännikäinen Keijo 02:09:03 1348
117 143 Kõik Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:09:05 1347
118 148 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:16 1346
120 195 Kõik Aas Andres Vendario.ee 02:10:03 1344
121 101 Kõik Kõiv Kaspar RedBike 02:10:07 1343
122 119 Kõik Danilas Meelis 02:10:17 1342
123 149 Kõik Kuusma Maikel TÜASK 02:10:33 1341
124 95 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 1 02:10:40 1340
125 192 Kõik Paju Jaanus A&T Sport Team 02:10:50 1339
126 263 Kõik Muruoja Mirko 02:10:59 1338
127 155 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:11:00 1337
128 165 Kõik Viigipuu Toomas 02:11:01 1336
129 183 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:11:04 1335
131 208 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:23 1333
132 108 Kõik Nagel Rainer Kulgur Team 02:11:36 1332
133 134 Kõik Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:11:48 1331
134 224 Kõik Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:11:51 1330
135 88 Kõik Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:11:59 1329
136 142 Kõik Elo Armas 02:12:02 1328
137 262 Kõik Arme Janek Vabajooks 02:12:10 1327
139 139 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:12:27 1325
140 116 Kõik Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:12:33 1324
141 156 Kõik Trepp Janek 02:12:55 1323
142 154 Kõik Arula Raul VELO TARTU 02:12:58 1322
143 229 Kõik Veiler Siim 02:12:59 1321
144 187 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:13:05 1320
145 127 Kõik Lääne Meelis 02:13:10 1319
146 138 Kõik Beljajev Vladimir 02:13:12 1318
148 152 Kõik Kannimäe Janar 02:13:19 1316
149 235 Kõik Mainsoo Rene Vendario.ee 02:13:33 1315
151 170 Kõik Tigane Raiko 02:13:41 1313
154 267 Kõik Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:13:55 1310
156 256 Kõik Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:14:06 1308
157 135 Kõik Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:14:10 1307
158 207 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:14:29 1306
159 172 Kõik Vooremaa Argo 02:14:32 1305
160 126 Kõik Sirvel Merili RR Siplased / LAADA CAFE 02:14:35 1304
161 150 Kõik Uutar Mihkel A&T Sport Team 02:14:37 1303
163 167 Kõik Rehi Arne A&T Sport Team 02:14:51 1301
164 168 Kõik Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:14:58 1300
165 266 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 02:15:27 1299
166 253 Kõik Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:15:27 1298
168 52 Kõik Tosmin Janno TÜASK 02:15:30 1296
169 239 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:15:33 1295
170 70 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:15:36 1294
171 117 Kõik Lüüsalu Villu 02:15:39 1293
172 151 Kõik Tiismaa Toomas 02:15:42 1292
173 161 Kõik Koik Kristjan 02:15:56 1291
174 243 Kõik Sepp Tõnis 02:15:57 1290
175 173 Kõik Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:16:11 1289
176 158 Kõik Laisaar Janek Vabajooks 02:16:12 1288
177 230 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:16:21 1287
178 234 Kõik Pärsim Rasmus 02:16:30 1286
180 128 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:17 1284
182 276 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:17:20 1282
184 264 Kõik Semm Kaspar 02:17:32 1280
185 204 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:17:34 1279
186 178 Kõik Terve Raivo 02:17:44 1278
187 274 Kõik Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 02:17:54 1277
189 273 Kõik Tarvis Peeter 02:17:55 1275
190 238 Kõik Janno Janar RR Siplased / VERX 02:17:57 1274
191 210 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:18:11 1273
192 219 Kõik Teearu Paul 02:18:26 1272
193 175 Kõik Pärnik Tea 02:18:28 1271
194 174 Kõik Tammemägi Jaak 02:18:29 1270
197 202 Kõik Järveoja Jaanus 02:18:36 1267
198 248 Kõik Oder Rein 02:18:36 1266
200 258 Kõik Aalik Marko 02:18:50 1264
201 247 Kõik Rostin Siim 02:19:00 1263
202 271 Kõik Prits Vilmar 02:19:05 1262
203 162 Kõik Õunpuu Vahur 02:19:23 1261
204 177 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:19:29 1260
205 237 Kõik Pruuli Jaanus 02:19:38 1259
206 176 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:19:38 1258
207 278 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:19:45 1257
208 191 Kõik Mikk Paul 02:20:14 1256
209 189 Kõik Rozenbergs Gunars 02:20:19 1255
210 171 Kõik Veskiväli Heigo 02:20:19 1254
212 166 Kõik Peterson Marko 02:20:19 1252
213 260 Kõik Raud Kristjan 02:20:36 1251
214 231 Kõik Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:20:39 1250
215 131 Kõik Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:21:02 1249
216 268 Kõik Kongo Kalmer Baltic Agro 02:21:04 1248
217 233 Kõik Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:21:16 1247
218 280 Kõik Jaškov Janek 02:21:17 1246
220 190 Kõik Kimmel Robert 02:21:54 1244
223 226 Kõik Gorbunov Konstantin 02:22:25 1241
226 255 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:45 1238
227 217 Kõik Uutar Aivar A&T Sport Team 02:23:02 1237
228 169 Kõik Mesteljainen Dmitri 02:23:02 1236
229 249 Kõik Kahu Vahur 02:23:14 1235
230 275 Kõik Liin Alar 02:23:46 1234
237 206 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:24:19 1227
241 242 Kõik Hinnov Ahti 02:24:53 1223
242 203 Kõik Kivimäe Ivar 02:24:55 1222
243 145 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:25:29 1221
244 115 Kõik Vadam Mattias Purustaja 02:25:52 1220
245 225 Kõik Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:26:01 1219
246 236 Kõik Eensalu Agris 02:26:17 1218
251 240 Kõik Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:27:16 1213
252 244 Kõik Ernits Ardu 02:27:48 1212
253 186 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:28:04 1211
256 259 Kõik Korb Indrek 02:28:17 1208
257 257 Kõik Rebane Priit 02:28:34 1207
258 265 Kõik Dreimann Annes 02:28:37 1206
264 196 Kõik Reinaste Ruve 02:29:48 1200
267 261 Kõik Laanisto Janek 02:30:11 1197
268 220 Kõik Teppan Sten 02:30:31 1196
272 277 Kõik Savitski Jüri Spordipartner 2 02:30:53 1192
275 270 Kõik Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:31:20 1189
277 197 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:44 1187
278 246 Kõik Kozlov Raul 02:32:07 1186
279 213 Kõik Oot Anti Team Amps 02:32:16 1185
283 209 Kõik Volts Ainars 02:33:26 1181
290 184 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:34:58 1174
302 254 Kõik Parmask Peeter Velo Tartu 02:36:03 1162
303 269 Kõik Raiesmaa Eldur 02:36:06 1161
304 221 Kõik Kaldma Toomas 02:36:09 1160
308 228 Kõik Jüriso Janis 02:37:05 1156
311 121 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:37:07 1153
313 223 Kõik Eilo Enno SK Rakke 02:37:18 1151
316 251 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:38:34 1148
330 272 Kõik Riiner Janek 02:41:33 1134
341 28 Kõik Timmi Taimar 02:43:46 1123
382 215 Kõik Malsroos Mait 02:52:14 1082
389 41 Kõik Nõgel Tõnis 02:54:56 1075
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 29,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:42:25 1510
2 5 Kõik M Saar Raido RedBike / Wilo 01:45:41 1495
3 6 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:45:49 1485
4 2 Kõik M Austa Caspar TÜASK 01:46:07 1483
5 4 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 01:47:17 1472
6 27 Kõik M Treimuth Henri Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:47:23 1471
7 17 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:47:36 1468
8 7 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:50:10 1466
9 13 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 01:50:10 1464
10 57 Kõik M Panteleev Andrey MTB School 01:50:10 1462
11 16 Kõik M Kattai Kaupo Team Amps 01:50:10 1460
12 10 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:50:38 1458
13 9 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 01:50:38 1456
14 49 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 01:51:07 1454
15 15 Kõik M Sepp Kristo 01:51:37 1452
16 44 Kõik M Ojavere Imre 01:52:02 1450
17 42 Kõik M Otsus Erki Astro Baltics 01:52:10 1448
18 22 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:52:11 1446
19 87 Kõik M Parv Martin 01:52:11 1445
20 38 Kõik M Sõptšenko Dmitri 01:52:19 1444
21 26 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:52:19 1443
22 14 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 01:52:20 1442
23 45 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:24 1441
24 25 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 01:52:30 1440
25 39 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:52:48 1439
26 32 Kõik M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:53:16 1438
27 23 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:54:03 1437
28 48 Kõik M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 01:54:05 1436
30 81 Kõik M Peets Andres Sportlove 01:54:30 1434
31 72 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 01:54:30 1433
33 55 Kõik M Pallo Rait A&T Sport Team 01:54:40 1431
34 64 Kõik M Soo Allar VELOPLUS 01:54:47 1430
35 100 Kõik M Molev Juri 01:54:49 1429
36 34 Kõik M Malva Margus Jõelähtme Singel 01:54:50 1428
37 92 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 1 01:54:59 1427
38 30 Kõik M Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:55:13 1426
39 21 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:24 1425
40 36 Kõik M Raja Aigar 01:55:45 1424
41 20 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 01:55:45 1423
42 12 Kõik M Kukk Sigvard Spordipartner 1 01:56:05 1422
44 79 Kõik M Kirsipuu Tiit 01:56:45 1420
45 78 Kõik M Rusovitš Dmitri 01:56:52 1419
46 40 Kõik M Reiska Alar 01:56:56 1418
47 68 Kõik M Külv Hannes 01:57:25 1417
48 61 Kõik M Mäestu Jarek 01:57:44 1416
49 51 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 01:58:11 1415
50 67 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike 01:58:11 1414
51 65 Kõik M Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:58:11 1413
52 77 Kõik M Kertsman Jaanus Spordipartner 2 01:58:36 1412
53 86 Kõik M Kannimäe Mihkel 01:59:06 1411
54 24 Kõik M Sankmann Joosep Cycling Tartu 01:59:51 1410
55 90 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:00:05 1409
56 43 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:00:10 1408
57 157 Kõik M Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:00:10 1407
58 159 Kõik M Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:00:11 1406
59 129 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:00:24 1405
60 107 Kõik M Nassar Martin Cyclon/MyFitness Team 02:00:27 1404
61 56 Kõik M Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:00:28 1403
63 133 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:01:04 1401
64 73 Kõik M Pani Marek 02:01:05 1400
65 69 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:01:45 1399
67 84 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 1 02:01:46 1397
68 76 Kõik M Pruuli Karl Team Antsla 02:01:48 1396
69 93 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:01:50 1395
70 106 Kõik M Einroos Raino 02:01:58 1393
71 71 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:02:09 1392
72 74 Kõik M Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:02:19 1391
74 35 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:02:43 1389
75 112 Kõik M Himma Markus 02:03:09 1388
76 97 Kõik M Tukia Margus Spordipartner 02:03:15 1387
77 75 Kõik M Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:03:23 1386
78 113 Kõik M Želtov Sergei 02:03:33 1385
80 125 Kõik M Annion Silver 02:04:39 1383
81 144 Kõik M Mardo Ahti Team Amps 02:04:41 1382
82 136 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:04:43 1381
83 99 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:04:44 1380
84 96 Kõik M Mees Janar 02:04:55 1379
85 53 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:05:07 1378
86 179 Kõik M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:05:10 1377
87 80 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:05:15 1376
88 94 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:05:19 1375
91 222 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:06:33 1372
92 120 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics 02:06:44 1371
93 118 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:07:05 1370
95 214 Kõik M Kingo Priit 02:07:17 1368
96 105 Kõik M Teder Feeliks 02:07:21 1366
97 163 Kõik M Paglant Heigo 02:07:32 1365
98 103 Kõik M Orav Ingmar 02:07:38 1364
100 147 Kõik M Viitmaa Alar 02:07:47 1362
101 181 Kõik M Tonts Raido 02:07:47 1361
102 141 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:07:55 1360
103 132 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 02:07:57 1359
104 98 Kõik M Õun Valdur Kulgur Team 02:07:58 1358
105 146 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:08:00 1357
106 241 Kõik M Mõttus Marko Martti 02:08:06 1356
107 104 Kõik M Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 02:08:10 1355
108 54 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:08:25 1354
109 227 Kõik M Talvar Risto 02:08:31 1353
110 182 Kõik M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:08:32 1352
111 201 Kõik M Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:43 1351
112 91 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:08:56 1350
113 123 Kõik M Kõrge Toomas 02:09:01 1349
114 212 Kõik M Hännikäinen Keijo 02:09:03 1348
115 143 Kõik M Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:09:05 1347
117 195 Kõik M Aas Andres Vendario.ee 02:10:03 1344
118 101 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike 02:10:07 1343
119 119 Kõik M Danilas Meelis 02:10:17 1342
120 149 Kõik M Kuusma Maikel TÜASK 02:10:33 1341
121 95 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 1 02:10:40 1340
122 192 Kõik M Paju Jaanus A&T Sport Team 02:10:50 1339
123 263 Kõik M Muruoja Mirko 02:10:59 1338
124 155 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:11:00 1337
125 165 Kõik M Viigipuu Toomas 02:11:01 1336
126 183 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:11:04 1335
128 208 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:23 1333
129 108 Kõik M Nagel Rainer Kulgur Team 02:11:36 1332
130 134 Kõik M Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:11:48 1331
131 224 Kõik M Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:11:51 1330
132 88 Kõik M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:11:59 1329
133 142 Kõik M Elo Armas 02:12:02 1328
134 262 Kõik M Arme Janek Vabajooks 02:12:10 1327
136 139 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:12:27 1325
137 116 Kõik M Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:12:33 1324
138 156 Kõik M Trepp Janek 02:12:55 1323
139 154 Kõik M Arula Raul VELO TARTU 02:12:58 1322
140 229 Kõik M Veiler Siim 02:12:59 1321
141 187 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:13:05 1320
142 127 Kõik M Lääne Meelis 02:13:10 1319
143 138 Kõik M Beljajev Vladimir 02:13:12 1318
145 152 Kõik M Kannimäe Janar 02:13:19 1316
146 235 Kõik M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:13:33 1315
148 170 Kõik M Tigane Raiko 02:13:41 1313
151 267 Kõik M Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:13:55 1310
153 256 Kõik M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:14:06 1308
154 135 Kõik M Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:14:10 1307
155 207 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:14:29 1306
156 172 Kõik M Vooremaa Argo 02:14:32 1305
157 150 Kõik M Uutar Mihkel A&T Sport Team 02:14:37 1303
159 167 Kõik M Rehi Arne A&T Sport Team 02:14:51 1301
160 168 Kõik M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:14:58 1300
161 266 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 02:15:27 1299
163 52 Kõik M Tosmin Janno TÜASK 02:15:30 1296
164 70 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:15:36 1294
165 117 Kõik M Lüüsalu Villu 02:15:39 1293
166 151 Kõik M Tiismaa Toomas 02:15:42 1292
167 161 Kõik M Koik Kristjan 02:15:56 1291
168 243 Kõik M Sepp Tõnis 02:15:57 1290
169 173 Kõik M Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:16:11 1289
170 158 Kõik M Laisaar Janek Vabajooks 02:16:12 1288
171 230 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:16:21 1287
172 234 Kõik M Pärsim Rasmus 02:16:30 1286
174 128 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:17 1284
176 276 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:17:20 1282
178 264 Kõik M Semm Kaspar 02:17:32 1280
179 204 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:17:34 1279
180 178 Kõik M Terve Raivo 02:17:44 1278
181 274 Kõik M Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 02:17:54 1277
182 273 Kõik M Tarvis Peeter 02:17:55 1275
183 238 Kõik M Janno Janar RR Siplased / VERX 02:17:57 1274
184 210 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:18:11 1273
185 219 Kõik M Teearu Paul 02:18:26 1272
186 174 Kõik M Tammemägi Jaak 02:18:29 1270
189 202 Kõik M Järveoja Jaanus 02:18:36 1267
190 248 Kõik M Oder Rein 02:18:36 1266
192 258 Kõik M Aalik Marko 02:18:50 1264
193 247 Kõik M Rostin Siim 02:19:00 1263
194 271 Kõik M Prits Vilmar 02:19:05 1262
195 162 Kõik M Õunpuu Vahur 02:19:23 1261
196 177 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:19:29 1260
197 237 Kõik M Pruuli Jaanus 02:19:38 1259
198 176 Kõik M Ovtšarenko Grigori 02:19:38 1258
199 278 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:19:45 1257
200 191 Kõik M Mikk Paul 02:20:14 1256
201 189 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:20:19 1255
202 171 Kõik M Veskiväli Heigo 02:20:19 1254
204 166 Kõik M Peterson Marko 02:20:19 1252
205 260 Kõik M Raud Kristjan 02:20:36 1251
206 231 Kõik M Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:20:39 1250
207 131 Kõik M Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:21:02 1249
208 268 Kõik M Kongo Kalmer Baltic Agro 02:21:04 1248
209 233 Kõik M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:21:16 1247
210 280 Kõik M Jaškov Janek 02:21:17 1246
212 190 Kõik M Kimmel Robert 02:21:54 1244
215 226 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:22:25 1241
218 255 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:45 1238
219 217 Kõik M Uutar Aivar A&T Sport Team 02:23:02 1237
220 169 Kõik M Mesteljainen Dmitri 02:23:02 1236
221 249 Kõik M Kahu Vahur 02:23:14 1235
222 275 Kõik M Liin Alar 02:23:46 1234
231 242 Kõik M Hinnov Ahti 02:24:53 1223
232 203 Kõik M Kivimäe Ivar 02:24:55 1222
233 145 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:25:29 1221
234 115 Kõik M Vadam Mattias Purustaja 02:25:52 1220
235 225 Kõik M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:26:01 1219
236 236 Kõik M Eensalu Agris 02:26:17 1218
240 240 Kõik M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:27:16 1213
241 244 Kõik M Ernits Ardu 02:27:48 1212
244 259 Kõik M Korb Indrek 02:28:17 1208
245 257 Kõik M Rebane Priit 02:28:34 1207
246 265 Kõik M Dreimann Annes 02:28:37 1206
251 196 Kõik M Reinaste Ruve 02:29:48 1200
254 261 Kõik M Laanisto Janek 02:30:11 1197
255 220 Kõik M Teppan Sten 02:30:31 1196
259 277 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner 2 02:30:53 1192
262 270 Kõik M Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:31:20 1189
264 197 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:44 1187
265 246 Kõik M Kozlov Raul 02:32:07 1186
266 213 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:32:16 1185
270 209 Kõik M Volts Ainars 02:33:26 1181
277 184 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:34:58 1174
287 254 Kõik M Parmask Peeter Velo Tartu 02:36:03 1162
288 269 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:36:06 1161
289 221 Kõik M Kaldma Toomas 02:36:09 1160
293 228 Kõik M Jüriso Janis 02:37:05 1156
295 121 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:37:07 1153
296 223 Kõik M Eilo Enno SK Rakke 02:37:18 1151
299 251 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:38:34 1148
311 272 Kõik M Riiner Janek 02:41:33 1134
322 28 Kõik M Timmi Taimar 02:43:46 1123
358 215 Kõik M Malsroos Mait 02:52:14 1082
365 41 Kõik M Nõgel Tõnis 02:54:56 1075
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 29,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 3 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:42:25 1510
2 5 M Saar Raido RedBike / Wilo 01:45:41 1495
3 6 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:45:49 1485
4 2 M Austa Caspar TÜASK 01:46:07 1483
5 27 M Treimuth Henri Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:47:23 1471
6 17 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:47:36 1468
7 7 M Kannimäe Viljar Team Antsla 01:50:10 1466
8 57 M Panteleev Andrey MTB School 01:50:10 1462
9 10 M Arumägi Anti RedBike / Wilo 01:50:38 1458
10 9 M Randma Kristjan Astro Baltics 01:50:38 1456
11 15 M Sepp Kristo 01:51:37 1452
12 44 M Ojavere Imre 01:52:02 1450
13 42 M Otsus Erki Astro Baltics 01:52:10 1448
14 87 M Parv Martin 01:52:11 1445
15 38 M Sõptšenko Dmitri 01:52:19 1444
16 26 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 01:52:19 1443
17 25 M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 01:52:30 1440
18 32 M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 01:53:16 1438
19 23 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 01:54:03 1437
20 48 M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 01:54:05 1436
21 81 M Peets Andres Sportlove 01:54:30 1434
22 72 M Raag Kaupo velo clubbers 01:54:30 1433
24 64 M Soo Allar VELOPLUS 01:54:47 1430
25 34 M Malva Margus Jõelähtme Singel 01:54:50 1428
26 92 M Pallas Helari Spordipartner 1 01:54:59 1427
27 21 M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 01:55:24 1425
28 36 M Raja Aigar 01:55:45 1424
29 78 M Rusovitš Dmitri 01:56:52 1419
30 68 M Külv Hannes 01:57:25 1417
31 51 M Alvela Jaan VELOPLUS 01:58:11 1415
32 67 M Rohtla Kaspar RedBike 01:58:11 1414
33 86 M Kannimäe Mihkel 01:59:06 1411
34 24 M Sankmann Joosep Cycling Tartu 01:59:51 1410
35 107 M Nassar Martin Cyclon/MyFitness Team 02:00:27 1404
36 133 M Laanjõe Elvis Leon 02:01:04 1401
37 76 M Pruuli Karl Team Antsla 02:01:48 1396
38 74 M Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:02:19 1391
39 35 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:02:43 1389
40 112 M Himma Markus 02:03:09 1388
42 125 M Annion Silver 02:04:39 1383
43 99 M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:04:44 1380
44 179 M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:05:10 1377
46 118 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:07:05 1370
48 105 M Teder Feeliks 02:07:21 1366
49 103 M Orav Ingmar 02:07:38 1364
50 181 M Tonts Raido 02:07:47 1361
51 146 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:08:00 1357
52 54 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:08:25 1354
53 182 M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:08:32 1352
54 201 M Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:43 1351
55 123 M Kõrge Toomas 02:09:01 1349
56 212 M Hännikäinen Keijo 02:09:03 1348
57 101 M Kõiv Kaspar RedBike 02:10:07 1343
58 149 M Kuusma Maikel TÜASK 02:10:33 1341
59 263 M Muruoja Mirko 02:10:59 1338
60 155 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:11:00 1337
62 108 M Nagel Rainer Kulgur Team 02:11:36 1332
63 224 M Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:11:51 1330
64 88 M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:11:59 1329
65 262 M Arme Janek Vabajooks 02:12:10 1327
67 229 M Veiler Siim 02:12:59 1321
68 152 M Kannimäe Janar 02:13:19 1316
69 235 M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:13:33 1315
71 170 M Tigane Raiko 02:13:41 1313
73 256 M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:14:06 1308
74 135 M Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:14:10 1307
75 172 M Vooremaa Argo 02:14:32 1305
76 150 M Uutar Mihkel A&T Sport Team 02:14:37 1303
77 168 M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:14:58 1300
79 161 M Koik Kristjan 02:15:56 1291
80 158 M Laisaar Janek Vabajooks 02:16:12 1288
81 234 M Pärsim Rasmus 02:16:30 1286
84 276 M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:17:20 1282
85 264 M Semm Kaspar 02:17:32 1280
86 238 M Janno Janar RR Siplased / VERX 02:17:57 1274
87 210 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:18:11 1273
88 219 M Teearu Paul 02:18:26 1272
89 247 M Rostin Siim 02:19:00 1263
90 271 M Prits Vilmar 02:19:05 1262
91 176 M Ovtšarenko Grigori 02:19:38 1258
92 278 M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:19:45 1257
93 171 M Veskiväli Heigo 02:20:19 1254
94 260 M Raud Kristjan 02:20:36 1251
95 131 M Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 02:21:02 1249
96 233 M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:21:16 1247
97 280 M Jaškov Janek 02:21:17 1246
98 226 M Gorbunov Konstantin 02:22:25 1241
99 255 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:22:45 1238
100 169 M Mesteljainen Dmitri 02:23:02 1236
106 242 M Hinnov Ahti 02:24:53 1223
107 115 M Vadam Mattias Purustaja 02:25:52 1220
108 225 M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:26:01 1219
109 236 M Eensalu Agris 02:26:17 1218
110 240 M Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:27:16 1213
113 257 M Rebane Priit 02:28:34 1207
115 196 M Reinaste Ruve 02:29:48 1200
119 197 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:44 1187
128 221 M Kaldma Toomas 02:36:09 1160
131 228 M Jüriso Janis 02:37:05 1156
132 121 M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:37:07 1153
157 41 M Nõgel Tõnis 02:54:56 1075
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 27,96 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 4 M50 Maasikmets Alges Team Amps 01:47:17 1472
2 14 M50 Neemela Tarmo Team Amps 01:52:20 1442
3 90 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:00:05 1409
4 129 M50 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:00:24 1405
5 69 M50 Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:01:45 1399
6 106 M50 Einroos Raino 02:01:58 1393
7 53 M50 Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:05:07 1378
8 94 M50 Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:05:19 1375
9 119 M50 Danilas Meelis 02:10:17 1342
10 208 M50 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:11:23 1333
11 187 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:13:05 1320
12 127 M50 Lääne Meelis 02:13:10 1319
13 138 M50 Beljajev Vladimir 02:13:12 1318
14 230 M50 Kotov Raul velo clubbers 02:16:21 1287
15 178 M50 Terve Raivo 02:17:44 1278
16 174 M50 Tammemägi Jaak 02:18:29 1270
19 277 M50 Savitski Jüri Spordipartner 2 02:30:53 1192
20 209 M50 Volts Ainars 02:33:26 1181
24 269 M50 Raiesmaa Eldur 02:36:06 1161
25 223 M50 Eilo Enno SK Rakke 02:37:18 1151
26 251 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:38:34 1148
36 215 M50 Malsroos Mait 02:52:14 1082
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 27,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 16 M45 Kattai Kaupo Team Amps 01:50:10 1460
2 49 M45 Mõttus Tarmo Team Antsla 01:51:07 1454
3 12 M45 Kukk Sigvard Spordipartner 1 01:56:05 1422
4 65 M45 Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 01:58:11 1413
5 77 M45 Kertsman Jaanus Spordipartner 2 01:58:36 1412
7 84 M45 Rätsep Ain Spordipartner 1 02:01:46 1397
8 93 M45 Kukk Margus CERBOS 02:01:50 1395
9 97 M45 Tukia Margus Spordipartner 02:03:15 1387
10 136 M45 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:04:43 1381
11 80 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:05:15 1376
12 120 M45 Sootla Indrek Astro Baltics 02:06:44 1371
13 147 M45 Viitmaa Alar 02:07:47 1362
14 141 M45 Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:07:55 1360
15 132 M45 Minski Jan Kulgur Team 02:07:57 1359
17 95 M45 Puusepp Sven Spordipartner 1 02:10:40 1340
18 142 M45 Elo Armas 02:12:02 1328
19 116 M45 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:12:33 1324
20 156 M45 Trepp Janek 02:12:55 1323
21 267 M45 Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:13:55 1310
22 167 M45 Rehi Arne A&T Sport Team 02:14:51 1301
23 117 M45 Lüüsalu Villu 02:15:39 1293
24 151 M45 Tiismaa Toomas 02:15:42 1292
25 204 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:17:34 1279
26 274 M45 Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 02:17:54 1277
28 248 M45 Oder Rein 02:18:36 1266
29 162 M45 Õunpuu Vahur 02:19:23 1261
30 177 M45 Kaschan Kaido velo clubbers 02:19:29 1260
31 237 M45 Pruuli Jaanus 02:19:38 1259
33 190 M45 Kimmel Robert 02:21:54 1244
35 249 M45 Kahu Vahur 02:23:14 1235
42 270 M45 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:31:20 1189
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 27,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 13 M40 Krusemann Magnus Kulgur Team 01:50:10 1464
2 22 M40 Erikson Toomas RedBike / Wilo 01:52:11 1446
3 45 M40 Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 01:52:24 1441
4 39 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 01:52:48 1439
5 55 M40 Pallo Rait A&T Sport Team 01:54:40 1431
6 100 M40 Molev Juri 01:54:49 1429
7 30 M40 Nõmm Raivo Cyclon/MyFitness Team 01:55:13 1426
8 20 M40 Tamkõrv Helmet Team Amps 01:55:45 1423
9 79 M40 Kirsipuu Tiit 01:56:45 1420
10 61 M40 Mäestu Jarek 01:57:44 1416
11 43 M40 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:00:10 1408
12 56 M40 Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:00:28 1403
13 73 M40 Pani Marek 02:01:05 1400
15 75 M40 Haav Viljar VIIMSI SPORT 02:03:23 1386
16 113 M40 Želtov Sergei 02:03:33 1385
17 144 M40 Mardo Ahti Team Amps 02:04:41 1382
18 96 M40 Mees Janar 02:04:55 1379
19 222 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:06:33 1372
20 214 M40 Kingo Priit 02:07:17 1368
21 163 M40 Paglant Heigo 02:07:32 1365
23 98 M40 Õun Valdur Kulgur Team 02:07:58 1358
24 104 M40 Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 02:08:10 1355
25 227 M40 Talvar Risto 02:08:31 1353
26 143 M40 Visnapuu Tarmo VIIMSI SPORT 02:09:05 1347
27 195 M40 Aas Andres Vendario.ee 02:10:03 1344
28 192 M40 Paju Jaanus A&T Sport Team 02:10:50 1339
29 183 M40 Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:11:04 1335
30 134 M40 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:11:48 1331
31 139 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:12:27 1325
34 207 M40 Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:14:29 1306
35 266 M40 Soojärv Andres Kulgur Team 02:15:27 1299
36 70 M40 Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:15:36 1294
37 243 M40 Sepp Tõnis 02:15:57 1290
38 173 M40 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:16:11 1289
42 258 M40 Aalik Marko 02:18:50 1264
43 166 M40 Peterson Marko 02:20:19 1252
44 231 M40 Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:20:39 1250
46 217 M40 Uutar Aivar A&T Sport Team 02:23:02 1237
47 275 M40 Liin Alar 02:23:46 1234
48 203 M40 Kivimäe Ivar 02:24:55 1222
49 145 M40 Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:25:29 1221
50 259 M40 Korb Indrek 02:28:17 1208
51 265 M40 Dreimann Annes 02:28:37 1206
55 261 M40 Laanisto Janek 02:30:11 1197
56 220 M40 Teppan Sten 02:30:31 1196
63 272 M40 Riiner Janek 02:41:33 1134
66 28 M40 Timmi Taimar 02:43:46 1123
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 25,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 M55 Reiska Alar 01:56:56 1418
2 71 M55 Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:02:09 1392
3 91 M55 Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:08:56 1350
4 165 M55 Viigipuu Toomas 02:11:01 1336
5 128 M55 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:17 1284
6 202 M55 Järveoja Jaanus 02:18:36 1267
7 268 M55 Kongo Kalmer Baltic Agro 02:21:04 1248
9 244 M55 Ernits Ardu 02:27:48 1212
10 246 M55 Kozlov Raul 02:32:07 1186
12 184 M55 Sildaru Kalev lebo racing 02:34:58 1174
13 254 M55 Parmask Peeter Velo Tartu 02:36:03 1162
Põhisõit võitja keskmine kiirus - km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
3 157 M16 Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:00:10 1407
4 159 M16 Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:00:11 1406
7 241 M16 Mõttus Marko Martti 02:08:06 1356
10 52 M16 Tosmin Janno TÜASK 02:15:30 1296
11 191 M16 Mikk Paul 02:20:14 1256
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 24,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 Kõik N Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 02:01:56 1394
2 82 Kõik N Takel Iiris 02:07:19 1367
3 148 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:16 1346
4 126 Kõik N Sirvel Merili RR Siplased / LAADA CAFE 02:14:35 1304
5 253 Kõik N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:15:27 1298
6 239 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:15:33 1295
8 175 Kõik N Pärnik Tea 02:18:28 1271
9 206 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:24:19 1227
12 186 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:28:04 1211
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 24,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 124 N Õispuu Mairis Rakke/Purustaja Naiskond 02:01:56 1394
2 82 N Takel Iiris 02:07:19 1367
3 126 N Sirvel Merili RR Siplased / LAADA CAFE 02:14:35 1304
4 253 N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:15:27 1298
5 239 N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:15:33 1295
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 23,21 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 148 N40 Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:16 1346
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 22,56 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 154 M60 Arula Raul VELO TARTU 02:12:58 1322
2 273 M60 Tarvis Peeter 02:17:55 1275
3 189 M60 Rozenbergs Gunars 02:20:19 1255
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 21,66 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 175 N45 Pärnik Tea 02:18:28 1271
2 186 N45 Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:28:04 1211
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 20,79 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 206 N35 Jaanimets Age velo clubbers 02:24:19 1227
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 19,70 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 213 M65 Oot Anti Team Amps 02:32:16 1185
Impression