Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 25,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 02:01:30 1510
2 1 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 02:03:30 1497
3 11 Kõik Parv Martin VELOPLUS 02:03:31 1482
4 22 Kõik Kivilo Henrik RedBike / Wilo 02:03:31 1476
5 12 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 02:03:35 1477
6 9 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 02:03:38 1471
7 16 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:41 1468
8 578 Kõik Kukk Erki VO2 Specialized 02:04:31 1466
9 8 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 02:05:22 1464
10 15 Kõik Kivistik Gert 02:06:13 1462
11 42 Kõik Neemesto Kaspar 02:06:14 1460
12 14 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 1 02:06:14 1458
13 34 Kõik Kull Andre CCRM TEAM 1 02:06:14 1456
14 31 Kõik Ojavere Imre CCRM TEAM 1 02:06:14 1454
15 563 Kõik Tamm Lauri 02:06:16 1455
16 96 Kõik Yakushev Yuriy 02:06:26 1450
17 18 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 02:06:32 1448
18 37 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:06:48 1446
19 17 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:06:48 1445
20 23 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:06:48 1444
21 562 Kõik Lond Rain 02:06:50 1443
22 19 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 02:07:54 1442
23 28 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:55 1441
24 25 Kõik Rebane Meelis AT Sport Team 02:08:52 1440
25 57 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:09:17 1439
26 32 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:09:45 1438
27 33 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 02:10:15 1437
28 45 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:10:15 1436
29 591 Kõik Všivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 02:10:22 1435
30 24 Kõik Pilv Armin Team Antsla 02:10:46 1434
31 64 Kõik Johanson Egert 02:11:03 1433
32 40 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:11:05 1432
33 29 Kõik Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:11:06 1431
34 54 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 02:11:19 1430
35 38 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 02:11:20 1429
36 92 Kõik Smekalov Sergei 02:11:22 1428
37 20 Kõik Rosenthal Reiko 02:12:20 1427
38 73 Kõik Nassar Martin 02:12:31 1426
39 56 Kõik Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:13:29 1425
40 87 Kõik Kushnir Aleksei ABB 02:13:36 1424
41 35 Kõik Kirsipuu Tiit Team Amps 02:13:36 1423
42 93 Kõik Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:13:37 1422
43 587 Kõik Erm Tõnis 02:13:38 1421
44 46 Kõik Vähi Markus RedBike Team 2 02:13:45 1420
45 60 Kõik Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:14:06 1419
46 82 Kõik Lipp Aivar AT Sport Team 02:14:14 1418
47 62 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:14:16 1417
48 70 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:14:30 1416
49 44 Kõik Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:14:31 1415
50 61 Kõik Rusovitš Dmitri 02:14:38 1414
51 130 Kõik Priks Keijo 02:15:08 1413
52 124 Kõik Pohl Marko AT Sport Team 02:15:13 1412
53 50 Kõik Peets Andres 02:15:14 1411
54 138 Kõik Kaur Väino 02:15:15 1410
55 49 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:15:17 1409
56 66 Kõik Zdeblovskiy Alexey 02:15:18 1408
57 43 Kõik Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:15:20 1407
58 559 Kõik Krusemann Martin AT Sport Team 02:15:21 1406
59 78 Kõik Post Ken 02:15:22 1405
60 39 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:15:46 1404
61 55 Kõik Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:15:50 1403
62 75 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:15:57 1402
63 77 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:16:28 1401
64 81 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:16:28 1400
65 63 Kõik Reiska Alar 02:16:51 1399
66 41 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:17:15 1398
67 21 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:17:30 1397
68 582 Kõik Uiboknd Janelle 02:17:37 1396
69 581 Kõik Molev Juri 02:17:37 1395
70 107 Kõik Rohtla Kaspar RedBike Team 02:18:13 1394
71 84 Kõik Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 2 02:18:15 1393
72 95 Kõik Kuldsepp Kajar 02:18:20 1392
73 52 Kõik Kukk Andres 02:18:31 1391
74 100 Kõik Einroos Evert 02:18:46 1390
75 133 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:18:48 1389
76 114 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:19:16 1388
77 89 Kõik Pungar Rainer CYCLON 02:19:16 1387
78 68 Kõik Maarits Andres 02:19:22 1386
79 90 Kõik Sügis Harri Spordipartner 02:19:27 1385
80 102 Kõik Veri Aivar 02:19:27 1384
81 91 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:19:43 1383
82 125 Kõik Edemskiy Andrey 02:19:47 1382
83 98 Kõik Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:20:00 1381
84 69 Kõik Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:20:03 1380
85 134 Kõik Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:20:15 1379
86 137 Kõik Semm Kaspar 02:20:21 1378
87 123 Kõik Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:20:26 1377
88 185 Kõik Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:20:27 1376
89 158 Kõik Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:20:30 1375
90 127 Kõik Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:20:31 1374
91 86 Kõik Pilv Ivar Onninen 02:20:34 1373
92 13 Kõik Saar Sander VELOPLUS 02:20:34 1372
93 172 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:20:44 1371
94 128 Kõik Vooremaa Argo AT Spordiklubi 02:20:54 1370
95 143 Kõik Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:21:00 1369
96 85 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 02:21:02 1368
97 574 Kõik Õun Joosep-Mattias CFC 02:21:12 1367
98 120 Kõik Koik Kristjan 02:21:26 1366
99 144 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:21:36 1365
100 152 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:21:40 1364
101 145 Kõik Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:21:43 1363
102 105 Kõik Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:21:51 1362
103 153 Kõik Lapshin Vladimir 02:21:57 1361
104 129 Kõik Kriis Viljar AT Sport Team 02:22:02 1360
105 122 Kõik Vadam Mattias RedBike Team 2 02:22:03 1359
106 227 Kõik Erik Risto Sportlove 02:22:04 1358
107 117 Kõik Johanson Sergei RedBike Team 3 02:22:49 1357
108 142 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:22:52 1356
109 135 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:23:43 1355
110 565 Kõik Karm Marek 02:23:45 1354
111 149 Kõik Ojaver Siim Astro Baltics 02:23:57 1353
112 146 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:24:00 1352
113 106 Kõik Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:24:03 1351
114 178 Kõik Jüriso Janis 02:24:14 1350
115 94 Kõik Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:24:23 1349
116 115 Kõik Lepp Ragnar 02:24:54 1348
117 163 Kõik Lill Oliver RedBike Team 2 02:24:59 1347
118 139 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:25:26 1346
119 104 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 02:25:58 1345
120 116 Kõik Tiismaa Toomas ficontec 02:25:58 1344
121 118 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics 02:26:18 1343
122 136 Kõik Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:26:25 1342
123 217 Kõik Paju Jaanus AT Sport Team 02:26:29 1341
124 150 Kõik Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:26:36 1340
125 169 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:26:38 1339
126 192 Kõik Kukk Janek-Robin Spordipartner 02:26:47 1338
127 26 Kõik Kukk Sigvard Spordipartner Rattapood 02:26:48 1337
128 197 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:27:19 1336
129 194 Kõik Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:27:19 1335
130 119 Kõik Teder Feeliks 02:27:25 1334
131 233 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 02:27:32 1333
132 173 Kõik Müürsep Indrek 02:27:51 1332
133 409 Kõik Pank Ergo 02:28:19 1331
134 132 Kõik Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:28:21 1330
135 164 Kõik Veiler Siim 02:28:27 1329
136 161 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:28:30 1328
137 175 Kõik Albri Kalev Onninen 02:28:30 1327
138 101 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:28:38 1326
139 156 Kõik Hein Rene BOSCH TEAM 02:28:57 1325
140 183 Kõik Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:28:58 1324
141 171 Kõik Ebber Andrus RR Siplased 02:29:08 1323
142 111 Kõik Suluste Jüri 02:30:05 1322
143 170 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:30:08 1321
144 234 Kõik Valgmäe Taavi VIIMSI SPORT 02:30:08 1320
145 207 Kõik Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:30:09 1319
146 80 Kõik Kasekamp Andrus 02:30:14 1318
147 179 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:15 1317
148 174 Kõik Kallaste Tarmo 02:30:15 1316
149 222 Kõik Kutser Indra 02:30:15 1315
150 200 Kõik Salumäe Guido 02:30:53 1314
151 182 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:31:28 1313
152 168 Kõik Eelma Tõnu 02:31:41 1312
153 293 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 02:31:45 1311
154 103 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:31:45 1310
155 199 Kõik Lüüsalu Villu 02:31:51 1309
156 190 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:32:01 1308
157 141 Kõik Kõiv Kaspar RedBike Team 3 02:32:25 1307
158 208 Kõik Kimmel Robert 02:32:25 1306
159 209 Kõik Meringo Joel RedBike Team 3 02:32:28 1305
160 176 Kõik Randpõld Priit 02:32:31 1304
161 564 Kõik Väinola Christopher 02:32:42 1303
162 213 Kõik Tarajev Diimar Haaslava MTB 02:32:44 1302
163 221 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:32:46 1301
164 151 Kõik Viigipuu Toomas 02:32:47 1300
165 256 Kõik Jürisaar Tauri 02:32:48 1299
166 215 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:33:12 1298
167 255 Kõik Sõber Aare 02:33:21 1297
168 121 Kõik Minski Jan Kulgur Team 1 02:33:24 1296
169 203 Kõik Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:33:24 1295
170 275 Kõik Metsalu Merilin AT Sport Team 02:33:43 1294
171 212 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:33:43 1293
172 244 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:33:44 1292
173 235 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:01 1291
174 272 Kõik Kask Mikko 02:34:02 1290
175 211 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:34:06 1289
176 231 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:16 1288
177 228 Kõik Tuula-Fjodorov Reeda RedBike Team naised 02:34:34 1287
178 274 Kõik Haas Marco 02:35:20 1286
179 187 Kõik Mainsoo Rene Flexoil 02:35:25 1285
180 314 Kõik Gorbunov Konstantin 02:35:34 1284
181 276 Kõik Klaos Indrek 02:35:50 1283
182 239 Kõik Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:35:51 1282
183 201 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:35:53 1281
184 249 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:35:54 1280
185 248 Kõik Vlasov Ilia 02:35:56 1279
186 303 Kõik Zaletajev Toomas 02:36:04 1278
187 220 Kõik Roosa Jaak DSV Spordiklubi 02:36:19 1277
188 180 Kõik Kull Martin 02:36:28 1276
189 184 Kõik Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:36:40 1275
190 238 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:36:48 1274
191 317 Kõik Mets Toomas 02:36:51 1273
192 358 Kõik Janno Brent 02:36:52 1272
193 191 Kõik Tuuna Toomas RR Siplased 02:37:06 1271
194 250 Kõik Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:37:17 1270
195 202 Kõik Aas Andres Flexoil 02:37:25 1269
196 307 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:37:30 1268
197 237 Kõik Rätsepp Kaido 02:37:33 1267
198 316 Kõik Metsmaaker Martin 02:37:45 1266
199 297 Kõik Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:37:50 1265
200 258 Kõik Tammemägi Jaak 02:37:53 1264
201 218 Kõik Treier Toomas 02:37:58 1263
202 290 Kõik Kuusik Kevin 02:38:07 1262
203 270 Kõik Morgun Timofei 02:38:07 1261
204 579 Kõik Kütt Erik 02:38:09 1260
205 326 Kõik Sirk Ragnar 02:38:18 1259
206 556 Kõik Kask Hendri 02:38:18 1258
207 247 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:38:25 1257
208 140 Kõik Tarvis Peeter 02:38:40 1256
209 353 Kõik Tunder Martin 02:38:54 1255
210 253 Kõik Kiristaja Ailar velo clubbers 02:38:59 1254
211 537 Kõik Tarassov Stanislav 02:39:05 1253
212 245 Kõik Puhu Sille Fun Timez Hawaii Cyclon 02:39:06 1252
213 186 Kõik Malsroos Mait 02:39:07 1251
214 283 Kõik Vares Ahti 02:39:08 1250
215 242 Kõik Suokas Heikki 02:39:29 1249
216 264 Kõik Kljujev Sergei 02:39:38 1248
217 291 Kõik Kesa Raimond 02:39:45 1247
218 284 Kõik Sildaru Kalev 02:39:46 1246
219 262 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:39:48 1245
220 148 Kõik Karing Krista RedBike Team naised 02:40:13 1244
221 300 Kõik Palusoo Marianne 02:41:19 1243
222 342 Kõik Lääts Indrek 02:41:44 1242
223 241 Kõik Malsroos Taavi 02:41:54 1241
224 301 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:41:58 1240
225 319 Kõik Kurg Toomas 02:42:24 1239
226 210 Kõik Danilas Meelis 02:42:37 1238
227 310 Kõik Kivimäe Ivar Onninen II 02:42:37 1237
228 265 Kõik Lillep Maris RedBike 02:42:38 1236
229 285 Kõik Kasemaa Janno Onninen 02:42:44 1235
230 240 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:43:17 1234
231 177 Kõik Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:43:30 1233
232 280 Kõik Laanisto Janek 02:43:34 1232
233 355 Kõik Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:43:40 1231
234 530 Kõik Orujõe Jarno 02:43:41 1230
235 292 Kõik Oder Rein 02:43:45 1229
236 332 Kõik Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:44:12 1228
237 555 Kõik Valdner Marek 02:44:12 1227
238 349 Kõik Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:44:24 1226
239 204 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:44:27 1225
240 299 Kõik Danilas Hans Markus 02:44:42 1224
241 296 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:44:43 1223
242 339 Kõik Marja Talis 02:44:47 1222
243 354 Kõik Kogermann Meelis 02:44:50 1221
244 467 Kõik Hanni Rene 02:44:50 1220
245 230 Kõik Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:44:52 1219
246 236 Kõik Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:44:55 1218
247 347 Kõik Joorits Andero lebo racing 02:45:02 1217
248 268 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:45:06 1216
249 251 Kõik Mölder Rein Fixus Team 02:45:06 1215
250 289 Kõik Johanson Raimo SK Rakke 02:45:07 1214
251 323 Kõik Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:45:08 1213
252 593 Kõik Kukk Rainer Haiba Sk 02:45:08 1212
253 364 Kõik Palm Veiko 02:45:22 1211
254 569 Kõik Leetberg Margus 02:45:22 1210
255 341 Kõik Mägi Madis 02:45:47 1209
256 298 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 02:45:54 1208
257 331 Kõik Ütsik Johannes 02:46:06 1207
258 286 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 02:46:47 1206
259 395 Kõik Kriis Karin AT Sport Team 02:46:56 1205
260 279 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:47:08 1204
261 350 Kõik Eensoo Ardi 02:47:32 1203
262 312 Kõik Eensalu Agris 02:47:58 1202
263 277 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:47:59 1201
264 361 Kõik Vallik Kenneth 02:48:50 1200
265 368 Kõik Tammel Olari 02:48:54 1199
266 281 Kõik Liin Alar 02:49:02 1198
267 508 Kõik Michelson Erki 02:49:05 1197
268 540 Kõik Lillemäe Heiki RedBike Team 3 02:49:06 1196
269 334 Kõik Volts Ainars 02:49:21 1195
270 305 Kõik Riismann Andres 02:49:24 1194
271 333 Kõik Mikk Kaido 02:49:36 1193
272 359 Kõik Puhke Raivo 02:50:17 1192
273 162 Kõik Heinsoo Sander 02:50:20 1191
274 363 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:50:22 1190
275 549 Kõik Peekman Andres 02:50:47 1189
276 330 Kõik Kiil Sander 02:50:53 1188
277 376 Kõik Bazõlev Anton AT Spordiklubi 02:51:09 1187
278 329 Kõik Meriküla Merike Spordipartner Racing Girls 02:51:18 1186
279 351 Kõik Hermat Kaido 02:51:19 1185
280 548 Kõik Trifonov Sergei 02:51:29 1184
281 575 Kõik Kond Kuido 02:51:37 1183
282 309 Kõik Piirsalu Aivo Onninen II 02:51:45 1182
283 511 Kõik Raadla Karl 02:51:56 1181
284 585 Kõik Vene Sven Ketspeetrid 02:51:56 1180
285 313 Kõik Kuusk Keijo 02:52:05 1179
286 401 Kõik Raadla Kädi 02:52:06 1178
287 374 Kõik Pauklin Roland 02:52:12 1177
288 344 Kõik Suzi Regina 02:52:15 1176
289 219 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:52:30 1175
290 567 Kõik Ellmann Toomas 02:53:07 1174
291 589 Kõik Liivak Janno 02:53:15 1173
292 493 Kõik Johanson Oliver 02:53:21 1172
293 398 Kõik Vassiljev Tanel Stora Enso Terviseklubi 02:53:22 1171
294 357 Kõik Kozlov Raul 02:53:36 1170
295 417 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:53:38 1169
296 396 Kõik Kaun Sten RedBike Team 3 02:53:40 1168
297 327 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:41 1167
298 224 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:53:48 1166
299 507 Kõik Rahnel Priit 02:53:51 1165
300 304 Kõik Siska Ivar RedBike Team 4 02:53:54 1164
301 410 Kõik Rooden Märt 02:53:57 1163
302 370 Kõik Raamets Tõnis 02:53:59 1162
303 373 Kõik Undla Timo 02:54:06 1161
304 320 Kõik Lichtfeldt Andro 02:54:08 1160
305 371 Kõik Einmaa Tiit AMBLA SK 02:54:18 1159
306 404 Kõik Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:54:42 1158
307 367 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:54:53 1157
308 414 Kõik Sammel Koit Cosmos 02:55:01 1156
309 489 Kõik Kesvatera Andres 02:55:44 1155
310 205 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team II 02:55:57 1154
311 377 Kõik Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:56:04 1153
312 394 Kõik Sankman Jüri 02:56:11 1152
313 431 Kõik Võsu Jaan 02:56:17 1151
314 573 Kõik Kubjas Aivar 02:56:18 1150
315 411 Kõik Märtmaa Jüri 02:56:22 1149
316 366 Kõik Kuik Robertino AT Sport Team 02:56:28 1148
317 440 Kõik Mägi Veljo 02:56:36 1147
318 402 Kõik Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:56:42 1146
319 458 Kõik Meltsas Veiko 02:56:59 1145
320 406 Kõik Tammisaar Erkki 02:57:18 1144
321 577 Kõik Tšastuhhin Kirill 02:57:31 1143
322 324 Kõik Saksniit Priit 02:57:37 1142
323 588 Kõik Ernits Ardu 02:57:43 1141
324 381 Kõik Reissaar Alari 02:57:49 1140
325 583 Kõik Kallion Kalmer 02:57:55 1139
326 456 Kõik Võsu Steve 02:58:02 1138
327 356 Kõik Malva Leila 02:58:13 1137
328 383 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:58:15 1136
329 513 Kõik Kährik Aare 02:58:18 1135
330 386 Kõik Lainevee Ivika RedBike Team naised 02:58:19 1134
331 514 Kõik Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:58:22 1133
332 512 Kõik Mägi Indrek 02:58:26 1132
333 348 Kõik Münt Ainar Onninen II 02:59:01 1131
334 391 Kõik Roosild Kristjan 02:59:17 1130
335 592 Kõik Vasilev Arseny 02:59:39 1129
336 393 Kõik Plaado Oliver 02:59:41 1128
337 435 Kõik Kivipõld Veiko 03:00:03 1127
338 315 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 03:00:14 1126
339 387 Kõik Varik Meelis RedBike Team 4 03:00:43 1125
340 416 Kõik Kostabi Marek 03:00:45 1124
341 335 Kõik Oot Anti Team Amps 03:00:58 1123
342 385 Kõik Fuks Vahur 03:01:21 1122
343 325 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:01:25 1121
344 343 Kõik Meidla Margus Onninen II 03:01:27 1120
345 457 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 03:01:37 1119
346 400 Kõik Vaarend Silver 03:01:54 1118
347 318 Kõik Vaarend Alar 03:01:54 1117
348 517 Kõik Luiga Einar 03:02:40 1116
349 474 Kõik Küttis Sven RedBike Team 4 03:02:42 1115
350 566 Kõik Kivikas Eero 03:02:48 1114
351 427 Kõik Jürgenson Rainer 03:03:19 1113
352 429 Kõik Reimann Gea RedBike Team naised 03:03:35 1112
353 425 Kõik Kiviste Kauni 03:03:37 1111
354 378 Kõik Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 03:03:51 1110
355 525 Kõik Kilp Marko 03:04:01 1109
356 375 Kõik Raiesmaa Eldur 03:05:08 1108
357 295 Kõik Keerberg Jaanus AMBLA SK 03:05:25 1107
358 338 Kõik Hinnov Ahti 03:05:28 1106
359 482 Kõik Vavilov Dmitri 03:05:45 1105
360 590 Kõik Kruustük Janno 03:05:52 1104
361 282 Kõik Teearu Hans 03:06:17 1103
362 445 Kõik Laidver Aive Team Antsla naiskond 03:06:53 1102
363 407 Kõik Luidre Liivo 03:07:15 1101
364 561 Kõik Hütt Ivar ABC Grupp 03:07:24 1100
365 466 Kõik Madisson Peeter 03:07:49 1099
366 426 Kõik Lill Lee-Helen RedBike Team naised 03:07:58 1098
367 584 Kõik Dooner Teet 03:08:01 1097
368 463 Kõik Aasma Erko 03:08:12 1096
369 382 Kõik Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:08:16 1095
370 472 Kõik Kalle Mart 03:08:29 1094
371 412 Kõik Väli Reigo 03:08:59 1093
372 443 Kõik Adli Marek Stora Enso Terviseklubi 03:09:12 1092
373 447 Kõik Kõivuste Sander Team Sangaste 03:09:21 1091
374 433 Kõik Issak Indrek 03:09:24 1090
375 516 Kõik Aupaju Tarmo 03:09:34 1089
376 403 Kõik Lipvars Jaanus 03:09:37 1088
377 521 Kõik Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 03:09:45 1087
378 570 Kõik Lõsov Olev 03:10:07 1086
379 586 Kõik Ansper Arne 03:10:21 1085
380 459 Kõik Proode Arno 03:12:08 1084
381 430 Kõik Leier Tõnis 03:12:16 1083
382 541 Kõik Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 03:12:46 1082
383 415 Kõik Vare Alo 03:13:11 1081
384 464 Kõik Sarri Urmas 03:13:24 1080
385 392 Kõik Õun Deivil 03:14:00 1079
386 522 Kõik Roop Andrey 03:14:02 1078
387 550 Kõik Rannala Rando 03:14:16 1077
388 434 Kõik Kütt Andre AT Spordiklubi 03:14:16 1076
389 494 Kõik Prants Raivo 03:14:31 1075
390 576 Kõik Pärna Kristjan 03:14:54 1074
391 491 Kõik Chagall Dan 03:15:10 1073
392 438 Kõik Kaljurand Raido 03:15:22 1072
393 524 Kõik Martikainen Kari 03:15:31 1071
394 453 Kõik Veri Kairit 03:15:33 1070
395 444 Kõik Liiv Madis 03:15:36 1069
396 520 Kõik Kerna Madis 03:17:09 1068
397 449 Kõik Roosaar Tõnu Onninen II 03:17:16 1067
398 424 Kõik Tamm Erki 03:17:56 1066
399 487 Kõik Raiesmaa Remo 03:18:09 1065
400 572 Kõik Mertsina Tõnu 03:18:22 1064
401 454 Kõik Oruste Andrus 03:18:43 1063
402 580 Kõik Kajakas Indrek Z Racing Team 03:19:59 1062
403 475 Kõik Jaaku Mati 03:20:58 1061
404 523 Kõik Eelmere Teet 03:21:17 1060
405 528 Kõik Maiste Margus 03:21:34 1059
406 460 Kõik Animägi Tiit 03:21:38 1058
407 450 Kõik Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:21:47 1057
408 422 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:21:48 1056
409 532 Kõik Haljand Margo 03:21:50 1055
410 571 Kõik Helstein Jürgen 03:22:39 1054
411 480 Kõik Medar Jane 03:23:19 1053
412 340 Kõik Konsap Ats Simuna 03:23:20 1052
413 465 Kõik Kütt Andres 03:23:25 1051
414 469 Kõik Nool Ivo 03:23:39 1050
415 413 Kõik Kurusk Rauno 03:24:57 1049
416 479 Kõik Ahu Ülo 03:24:57 1048
417 485 Kõik Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:25:24 1047
418 526 Kõik Altosaar Rain 03:25:25 1046
419 554 Kõik Räni Riho 03:25:51 1045
420 543 Kõik Paju Andres 03:26:28 1044
421 399 Kõik Lääne Siim 03:27:27 1043
422 492 Kõik Püvi Peeter 03:28:07 1042
423 246 Kõik Shikhov Nikolay 03:29:55 1041
424 423 Kõik Pirnipuu Marvin 03:30:22 1040
425 455 Kõik Teearu Karl 03:30:22 1039
426 553 Kõik Kadak Tatjana 03:30:39 1038
427 451 Kõik Rätsep Raul 03:31:18 1037
428 478 Kõik Randoja Mario 03:31:19 1036
429 476 Kõik Niggulis Ott 03:31:49 1035
430 439 Kõik Paal Peet 03:31:54 1034
431 505 Kõik Rang Joel RedBike Team 4 03:32:52 1033
432 535 Kõik Hlebnikov Aleksandr 03:37:29 1032
433 481 Kõik Suokas Kristina 03:37:59 1031
434 519 Kõik Vare Tauno 03:38:56 1030
435 546 Kõik Gavrilenko Anna 03:39:12 1029
436 501 Kõik Mikk Karin Fun Timez Hawaii Cyclon 03:40:33 1028
437 568 Kõik Kangur Tanel 03:40:42 1027
438 461 Kõik Otsa Arne 03:47:36 1026
439 527 Kõik Nägelik Indrek Sportland Team 03:52:41 1025
440 490 Kõik Ukrainski Kadri 03:55:31 1024
441 486 Kõik Järveoja Helje 03:58:17 1023
442 545 Kõik Susi Jaan Axinom 04:04:49 1022
443 547 Kõik Otsa Mihkel 04:08:09 1021
444 278 Kõik Sildvee Märt RR Siplased / VERX 04:08:11 1020
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 25,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:01:30 1510
2 1 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 02:03:30 1497
3 11 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 02:03:31 1482
4 22 Kõik M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 02:03:31 1476
5 12 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 02:03:35 1477
6 9 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:03:38 1471
7 16 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:41 1468
8 578 Kõik M Kukk Erki VO2 Specialized 02:04:31 1466
9 8 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 02:05:22 1464
10 15 Kõik M Kivistik Gert 02:06:13 1462
11 42 Kõik M Neemesto Kaspar 02:06:14 1460
12 14 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 1 02:06:14 1458
13 34 Kõik M Kull Andre CCRM TEAM 1 02:06:14 1456
14 31 Kõik M Ojavere Imre CCRM TEAM 1 02:06:14 1454
15 563 Kõik M Tamm Lauri 02:06:16 1455
16 96 Kõik M Yakushev Yuriy 02:06:26 1450
17 18 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 02:06:32 1448
18 37 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:06:48 1446
19 17 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:06:48 1445
20 23 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:06:48 1444
21 562 Kõik M Lond Rain 02:06:50 1443
22 19 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 02:07:54 1442
23 28 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:55 1441
24 25 Kõik M Rebane Meelis AT Sport Team 02:08:52 1440
25 57 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:09:17 1439
26 32 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:09:45 1438
27 33 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 02:10:15 1437
28 45 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:10:15 1436
29 591 Kõik M Všivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 02:10:22 1435
30 24 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 02:10:46 1434
31 64 Kõik M Johanson Egert 02:11:03 1433
32 40 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:11:05 1432
33 29 Kõik M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:11:06 1431
34 54 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 02:11:19 1430
35 38 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 02:11:20 1429
36 92 Kõik M Smekalov Sergei 02:11:22 1428
37 20 Kõik M Rosenthal Reiko 02:12:20 1427
38 73 Kõik M Nassar Martin 02:12:31 1426
39 56 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:13:29 1425
40 87 Kõik M Kushnir Aleksei ABB 02:13:36 1424
41 35 Kõik M Kirsipuu Tiit Team Amps 02:13:36 1423
42 93 Kõik M Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:13:37 1422
43 587 Kõik M Erm Tõnis 02:13:38 1421
44 46 Kõik M Vähi Markus RedBike Team 2 02:13:45 1420
45 60 Kõik M Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:14:06 1419
46 82 Kõik M Lipp Aivar AT Sport Team 02:14:14 1418
47 62 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:14:16 1417
48 70 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:14:30 1416
49 44 Kõik M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:14:31 1415
50 61 Kõik M Rusovitš Dmitri 02:14:38 1414
51 130 Kõik M Priks Keijo 02:15:08 1413
52 124 Kõik M Pohl Marko AT Sport Team 02:15:13 1412
53 50 Kõik M Peets Andres 02:15:14 1411
54 138 Kõik M Kaur Väino 02:15:15 1410
55 49 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:15:17 1409
56 66 Kõik M Zdeblovskiy Alexey 02:15:18 1408
57 43 Kõik M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:15:20 1407
58 559 Kõik M Krusemann Martin AT Sport Team 02:15:21 1406
59 78 Kõik M Post Ken 02:15:22 1405
60 39 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:15:46 1404
61 55 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:15:50 1403
62 77 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:16:28 1401
63 81 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:16:28 1400
64 63 Kõik M Reiska Alar 02:16:51 1399
65 41 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:17:15 1398
66 21 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:17:30 1397
67 581 Kõik M Molev Juri 02:17:37 1395
68 107 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:18:13 1394
69 84 Kõik M Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 2 02:18:15 1393
70 95 Kõik M Kuldsepp Kajar 02:18:20 1392
71 52 Kõik M Kukk Andres 02:18:31 1391
72 100 Kõik M Einroos Evert 02:18:46 1390
73 133 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:18:48 1389
74 114 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:19:16 1388
75 89 Kõik M Pungar Rainer CYCLON 02:19:16 1387
76 68 Kõik M Maarits Andres 02:19:22 1386
77 90 Kõik M Sügis Harri Spordipartner 02:19:27 1385
78 102 Kõik M Veri Aivar 02:19:27 1384
79 91 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:19:43 1383
80 125 Kõik M Edemskiy Andrey 02:19:47 1382
81 98 Kõik M Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:20:00 1381
82 69 Kõik M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:20:03 1380
83 134 Kõik M Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:20:15 1379
84 137 Kõik M Semm Kaspar 02:20:21 1378
85 185 Kõik M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:20:27 1376
86 158 Kõik M Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:20:30 1375
87 127 Kõik M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:20:31 1374
88 86 Kõik M Pilv Ivar Onninen 02:20:34 1373
89 13 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 02:20:34 1372
90 128 Kõik M Vooremaa Argo AT Spordiklubi 02:20:54 1370
91 143 Kõik M Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:21:00 1369
92 85 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 02:21:02 1368
93 574 Kõik M Õun Joosep-Mattias CFC 02:21:12 1367
94 120 Kõik M Koik Kristjan 02:21:26 1366
95 144 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:21:36 1365
96 152 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:21:40 1364
97 105 Kõik M Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:21:51 1362
98 153 Kõik M Lapshin Vladimir 02:21:57 1361
99 129 Kõik M Kriis Viljar AT Sport Team 02:22:02 1360
100 122 Kõik M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:22:03 1359
101 227 Kõik M Erik Risto Sportlove 02:22:04 1358
102 117 Kõik M Johanson Sergei RedBike Team 3 02:22:49 1357
103 142 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:22:52 1356
104 135 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:23:43 1355
105 565 Kõik M Karm Marek 02:23:45 1354
106 149 Kõik M Ojaver Siim Astro Baltics 02:23:57 1353
107 146 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:24:00 1352
108 106 Kõik M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:24:03 1351
109 178 Kõik M Jüriso Janis 02:24:14 1350
110 94 Kõik M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:24:23 1349
111 115 Kõik M Lepp Ragnar 02:24:54 1348
112 163 Kõik M Lill Oliver RedBike Team 2 02:24:59 1347
113 139 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:25:26 1346
114 104 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 02:25:58 1345
115 116 Kõik M Tiismaa Toomas ficontec 02:25:58 1344
116 118 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics 02:26:18 1343
117 136 Kõik M Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:26:25 1342
118 217 Kõik M Paju Jaanus AT Sport Team 02:26:29 1341
119 150 Kõik M Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:26:36 1340
120 169 Kõik M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:26:38 1339
121 192 Kõik M Kukk Janek-Robin Spordipartner 02:26:47 1338
122 26 Kõik M Kukk Sigvard Spordipartner Rattapood 02:26:48 1337
123 197 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:27:19 1336
124 194 Kõik M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:27:19 1335
125 119 Kõik M Teder Feeliks 02:27:25 1334
126 233 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 02:27:32 1333
127 173 Kõik M Müürsep Indrek 02:27:51 1332
128 409 Kõik M Pank Ergo 02:28:19 1331
129 132 Kõik M Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:28:21 1330
130 164 Kõik M Veiler Siim 02:28:27 1329
131 161 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:28:30 1328
132 175 Kõik M Albri Kalev Onninen 02:28:30 1327
133 101 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:28:38 1326
134 156 Kõik M Hein Rene BOSCH TEAM 02:28:57 1325
135 171 Kõik M Ebber Andrus RR Siplased 02:29:08 1323
136 111 Kõik M Suluste Jüri 02:30:05 1322
137 234 Kõik M Valgmäe Taavi VIIMSI SPORT 02:30:08 1320
138 207 Kõik M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:30:09 1319
139 80 Kõik M Kasekamp Andrus 02:30:14 1318
140 179 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:15 1317
141 174 Kõik M Kallaste Tarmo 02:30:15 1316
142 200 Kõik M Salumäe Guido 02:30:53 1314
143 182 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:31:28 1313
144 168 Kõik M Eelma Tõnu 02:31:41 1312
145 103 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:31:45 1310
146 199 Kõik M Lüüsalu Villu 02:31:51 1309
147 190 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:32:01 1308
148 141 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike Team 3 02:32:25 1307
149 208 Kõik M Kimmel Robert 02:32:25 1306
150 209 Kõik M Meringo Joel RedBike Team 3 02:32:28 1305
151 176 Kõik M Randpõld Priit 02:32:31 1304
152 564 Kõik M Väinola Christopher 02:32:42 1303
153 213 Kõik M Tarajev Diimar Haaslava MTB 02:32:44 1302
154 221 Kõik M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:32:46 1301
155 151 Kõik M Viigipuu Toomas 02:32:47 1300
156 256 Kõik M Jürisaar Tauri 02:32:48 1299
157 215 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:33:12 1298
158 255 Kõik M Sõber Aare 02:33:21 1297
159 121 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 1 02:33:24 1296
160 203 Kõik M Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:33:24 1295
161 212 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:33:43 1293
162 244 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:33:44 1292
163 235 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:01 1291
164 272 Kõik M Kask Mikko 02:34:02 1290
165 211 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:34:06 1289
166 231 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:16 1288
167 274 Kõik M Haas Marco 02:35:20 1286
168 187 Kõik M Mainsoo Rene Flexoil 02:35:25 1285
169 314 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:35:34 1284
170 276 Kõik M Klaos Indrek 02:35:50 1283
171 239 Kõik M Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:35:51 1282
172 201 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:35:53 1281
173 249 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:35:54 1280
174 248 Kõik M Vlasov Ilia 02:35:56 1279
175 303 Kõik M Zaletajev Toomas 02:36:04 1278
176 220 Kõik M Roosa Jaak DSV Spordiklubi 02:36:19 1277
177 180 Kõik M Kull Martin 02:36:28 1276
178 184 Kõik M Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:36:40 1275
179 238 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:36:48 1274
180 317 Kõik M Mets Toomas 02:36:51 1273
181 358 Kõik M Janno Brent 02:36:52 1272
182 191 Kõik M Tuuna Toomas RR Siplased 02:37:06 1271
183 250 Kõik M Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:37:17 1270
184 202 Kõik M Aas Andres Flexoil 02:37:25 1269
185 307 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:37:30 1268
186 237 Kõik M Rätsepp Kaido 02:37:33 1267
187 316 Kõik M Metsmaaker Martin 02:37:45 1266
188 297 Kõik M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:37:50 1265
189 258 Kõik M Tammemägi Jaak 02:37:53 1264
190 218 Kõik M Treier Toomas 02:37:58 1263
191 290 Kõik M Kuusik Kevin 02:38:07 1262
192 270 Kõik M Morgun Timofei 02:38:07 1261
193 579 Kõik M Kütt Erik 02:38:09 1260
194 326 Kõik M Sirk Ragnar 02:38:18 1259
195 556 Kõik M Kask Hendri 02:38:18 1258
196 247 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:38:25 1257
197 140 Kõik M Tarvis Peeter 02:38:40 1256
198 353 Kõik M Tunder Martin 02:38:54 1255
199 253 Kõik M Kiristaja Ailar velo clubbers 02:38:59 1254
200 537 Kõik M Tarassov Stanislav 02:39:05 1253
201 186 Kõik M Malsroos Mait 02:39:07 1251
202 283 Kõik M Vares Ahti 02:39:08 1250
203 242 Kõik M Suokas Heikki 02:39:29 1249
204 264 Kõik M Kljujev Sergei 02:39:38 1248
205 291 Kõik M Kesa Raimond 02:39:45 1247
206 284 Kõik M Sildaru Kalev 02:39:46 1246
207 342 Kõik M Lääts Indrek 02:41:44 1242
208 241 Kõik M Malsroos Taavi 02:41:54 1241
209 319 Kõik M Kurg Toomas 02:42:24 1239
210 210 Kõik M Danilas Meelis 02:42:37 1238
211 310 Kõik M Kivimäe Ivar Onninen II 02:42:37 1237
212 285 Kõik M Kasemaa Janno Onninen 02:42:44 1235
213 240 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:43:17 1234
214 177 Kõik M Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:43:30 1233
215 280 Kõik M Laanisto Janek 02:43:34 1232
216 355 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:43:40 1231
217 530 Kõik M Orujõe Jarno 02:43:41 1230
218 292 Kõik M Oder Rein 02:43:45 1229
219 332 Kõik M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:44:12 1228
220 555 Kõik M Valdner Marek 02:44:12 1227
221 349 Kõik M Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:44:24 1226
222 204 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:44:27 1225
223 299 Kõik M Danilas Hans Markus 02:44:42 1224
224 296 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:44:43 1223
225 339 Kõik M Marja Talis 02:44:47 1222
226 354 Kõik M Kogermann Meelis 02:44:50 1221
227 467 Kõik M Hanni Rene 02:44:50 1220
228 230 Kõik M Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:44:52 1219
229 347 Kõik M Joorits Andero lebo racing 02:45:02 1217
230 268 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:45:06 1216
231 251 Kõik M Mölder Rein Fixus Team 02:45:06 1215
232 289 Kõik M Johanson Raimo SK Rakke 02:45:07 1214
233 323 Kõik M Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:45:08 1213
234 593 Kõik M Kukk Rainer Haiba Sk 02:45:08 1212
235 364 Kõik M Palm Veiko 02:45:22 1211
236 569 Kõik M Leetberg Margus 02:45:22 1210
237 341 Kõik M Mägi Madis 02:45:47 1209
238 298 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 02:45:54 1208
239 331 Kõik M Ütsik Johannes 02:46:06 1207
240 286 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 02:46:47 1206
241 279 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:47:08 1204
242 350 Kõik M Eensoo Ardi 02:47:32 1203
243 312 Kõik M Eensalu Agris 02:47:58 1202
244 277 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:47:59 1201
245 361 Kõik M Vallik Kenneth 02:48:50 1200
246 368 Kõik M Tammel Olari 02:48:54 1199
247 281 Kõik M Liin Alar 02:49:02 1198
248 508 Kõik M Michelson Erki 02:49:05 1197
249 540 Kõik M Lillemäe Heiki RedBike Team 3 02:49:06 1196
250 334 Kõik M Volts Ainars 02:49:21 1195
251 305 Kõik M Riismann Andres 02:49:24 1194
252 333 Kõik M Mikk Kaido 02:49:36 1193
253 359 Kõik M Puhke Raivo 02:50:17 1192
254 162 Kõik M Heinsoo Sander 02:50:20 1191
255 363 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:50:22 1190
256 549 Kõik M Peekman Andres 02:50:47 1189
257 330 Kõik M Kiil Sander 02:50:53 1188
258 376 Kõik M Bazõlev Anton AT Spordiklubi 02:51:09 1187
259 351 Kõik M Hermat Kaido 02:51:19 1185
260 548 Kõik M Trifonov Sergei 02:51:29 1184
261 575 Kõik M Kond Kuido 02:51:37 1183
262 309 Kõik M Piirsalu Aivo Onninen II 02:51:45 1182
263 511 Kõik M Raadla Karl 02:51:56 1181
264 585 Kõik M Vene Sven Ketspeetrid 02:51:56 1180
265 313 Kõik M Kuusk Keijo 02:52:05 1179
266 374 Kõik M Pauklin Roland 02:52:12 1177
267 219 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:52:30 1175
268 567 Kõik M Ellmann Toomas 02:53:07 1174
269 589 Kõik M Liivak Janno 02:53:15 1173
270 493 Kõik M Johanson Oliver 02:53:21 1172
271 398 Kõik M Vassiljev Tanel Stora Enso Terviseklubi 02:53:22 1171
272 357 Kõik M Kozlov Raul 02:53:36 1170
273 396 Kõik M Kaun Sten RedBike Team 3 02:53:40 1168
274 327 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:41 1167
275 224 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:53:48 1166
276 507 Kõik M Rahnel Priit 02:53:51 1165
277 304 Kõik M Siska Ivar RedBike Team 4 02:53:54 1164
278 410 Kõik M Rooden Märt 02:53:57 1163
279 370 Kõik M Raamets Tõnis 02:53:59 1162
280 373 Kõik M Undla Timo 02:54:06 1161
281 320 Kõik M Lichtfeldt Andro 02:54:08 1160
282 371 Kõik M Einmaa Tiit AMBLA SK 02:54:18 1159
283 404 Kõik M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:54:42 1158
284 414 Kõik M Sammel Koit Cosmos 02:55:01 1156
285 489 Kõik M Kesvatera Andres 02:55:44 1155
286 205 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team II 02:55:57 1154
287 377 Kõik M Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:56:04 1153
288 394 Kõik M Sankman Jüri 02:56:11 1152
289 431 Kõik M Võsu Jaan 02:56:17 1151
290 573 Kõik M Kubjas Aivar 02:56:18 1150
291 411 Kõik M Märtmaa Jüri 02:56:22 1149
292 366 Kõik M Kuik Robertino AT Sport Team 02:56:28 1148
293 440 Kõik M Mägi Veljo 02:56:36 1147
294 402 Kõik M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:56:42 1146
295 458 Kõik M Meltsas Veiko 02:56:59 1145
296 406 Kõik M Tammisaar Erkki 02:57:18 1144
297 577 Kõik M Tšastuhhin Kirill 02:57:31 1143
298 324 Kõik M Saksniit Priit 02:57:37 1142
299 588 Kõik M Ernits Ardu 02:57:43 1141
300 381 Kõik M Reissaar Alari 02:57:49 1140
301 583 Kõik M Kallion Kalmer 02:57:55 1139
302 456 Kõik M Võsu Steve 02:58:02 1138
303 383 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:58:15 1136
304 513 Kõik M Kährik Aare 02:58:18 1135
305 514 Kõik M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:58:22 1133
306 512 Kõik M Mägi Indrek 02:58:26 1132
307 348 Kõik M Münt Ainar Onninen II 02:59:01 1131
308 391 Kõik M Roosild Kristjan 02:59:17 1130
309 592 Kõik M Vasilev Arseny 02:59:39 1129
310 393 Kõik M Plaado Oliver 02:59:41 1128
311 435 Kõik M Kivipõld Veiko 03:00:03 1127
312 315 Kõik M Pärnamets Aivar SK Rakke 03:00:14 1126
313 387 Kõik M Varik Meelis RedBike Team 4 03:00:43 1125
314 416 Kõik M Kostabi Marek 03:00:45 1124
315 335 Kõik M Oot Anti Team Amps 03:00:58 1123
316 385 Kõik M Fuks Vahur 03:01:21 1122
317 325 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:01:25 1121
318 343 Kõik M Meidla Margus Onninen II 03:01:27 1120
319 457 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 03:01:37 1119
320 400 Kõik M Vaarend Silver 03:01:54 1118
321 318 Kõik M Vaarend Alar 03:01:54 1117
322 517 Kõik M Luiga Einar 03:02:40 1116
323 474 Kõik M Küttis Sven RedBike Team 4 03:02:42 1115
324 566 Kõik M Kivikas Eero 03:02:48 1114
325 427 Kõik M Jürgenson Rainer 03:03:19 1113
326 425 Kõik M Kiviste Kauni 03:03:37 1111
327 378 Kõik M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 03:03:51 1110
328 525 Kõik M Kilp Marko 03:04:01 1109
329 375 Kõik M Raiesmaa Eldur 03:05:08 1108
330 295 Kõik M Keerberg Jaanus AMBLA SK 03:05:25 1107
331 338 Kõik M Hinnov Ahti 03:05:28 1106
332 482 Kõik M Vavilov Dmitri 03:05:45 1105
333 590 Kõik M Kruustük Janno 03:05:52 1104
334 282 Kõik M Teearu Hans 03:06:17 1103
335 407 Kõik M Luidre Liivo 03:07:15 1101
336 561 Kõik M Hütt Ivar ABC Grupp 03:07:24 1100
337 466 Kõik M Madisson Peeter 03:07:49 1099
338 584 Kõik M Dooner Teet 03:08:01 1097
339 463 Kõik M Aasma Erko 03:08:12 1096
340 382 Kõik M Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:08:16 1095
341 472 Kõik M Kalle Mart 03:08:29 1094
342 412 Kõik M Väli Reigo 03:08:59 1093
343 443 Kõik M Adli Marek Stora Enso Terviseklubi 03:09:12 1092
344 447 Kõik M Kõivuste Sander Team Sangaste 03:09:21 1091
345 433 Kõik M Issak Indrek 03:09:24 1090
346 516 Kõik M Aupaju Tarmo 03:09:34 1089
347 403 Kõik M Lipvars Jaanus 03:09:37 1088
348 570 Kõik M Lõsov Olev 03:10:07 1086
349 586 Kõik M Ansper Arne 03:10:21 1085
350 459 Kõik M Proode Arno 03:12:08 1084
351 430 Kõik M Leier Tõnis 03:12:16 1083
352 541 Kõik M Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 03:12:46 1082
353 415 Kõik M Vare Alo 03:13:11 1081
354 464 Kõik M Sarri Urmas 03:13:24 1080
355 392 Kõik M Õun Deivil 03:14:00 1079
356 522 Kõik M Roop Andrey 03:14:02 1078
357 550 Kõik M Rannala Rando 03:14:16 1077
358 434 Kõik M Kütt Andre AT Spordiklubi 03:14:16 1076
359 494 Kõik M Prants Raivo 03:14:31 1075
360 576 Kõik M Pärna Kristjan 03:14:54 1074
361 491 Kõik M Chagall Dan 03:15:10 1073
362 438 Kõik M Kaljurand Raido 03:15:22 1072
363 524 Kõik M Martikainen Kari 03:15:31 1071
364 444 Kõik M Liiv Madis 03:15:36 1069
365 520 Kõik M Kerna Madis 03:17:09 1068
366 449 Kõik M Roosaar Tõnu Onninen II 03:17:16 1067
367 424 Kõik M Tamm Erki 03:17:56 1066
368 487 Kõik M Raiesmaa Remo 03:18:09 1065
369 572 Kõik M Mertsina Tõnu 03:18:22 1064
370 454 Kõik M Oruste Andrus 03:18:43 1063
371 580 Kõik M Kajakas Indrek Z Racing Team 03:19:59 1062
372 475 Kõik M Jaaku Mati 03:20:58 1061
373 523 Kõik M Eelmere Teet 03:21:17 1060
374 528 Kõik M Maiste Margus 03:21:34 1059
375 460 Kõik M Animägi Tiit 03:21:38 1058
376 450 Kõik M Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:21:47 1057
377 532 Kõik M Haljand Margo 03:21:50 1055
378 571 Kõik M Helstein Jürgen 03:22:39 1054
379 340 Kõik M Konsap Ats Simuna 03:23:20 1052
380 465 Kõik M Kütt Andres 03:23:25 1051
381 469 Kõik M Nool Ivo 03:23:39 1050
382 413 Kõik M Kurusk Rauno 03:24:57 1049
383 479 Kõik M Ahu Ülo 03:24:57 1048
384 485 Kõik M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:25:24 1047
385 526 Kõik M Altosaar Rain 03:25:25 1046
386 554 Kõik M Räni Riho 03:25:51 1045
387 543 Kõik M Paju Andres 03:26:28 1044
388 399 Kõik M Lääne Siim 03:27:27 1043
389 492 Kõik M Püvi Peeter 03:28:07 1042
390 246 Kõik M Shikhov Nikolay 03:29:55 1041
391 423 Kõik M Pirnipuu Marvin 03:30:22 1040
392 455 Kõik M Teearu Karl 03:30:22 1039
393 451 Kõik M Rätsep Raul 03:31:18 1037
394 478 Kõik M Randoja Mario 03:31:19 1036
395 476 Kõik M Niggulis Ott 03:31:49 1035
396 439 Kõik M Paal Peet 03:31:54 1034
397 505 Kõik M Rang Joel RedBike Team 4 03:32:52 1033
398 535 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 03:37:29 1032
399 519 Kõik M Vare Tauno 03:38:56 1030
400 568 Kõik M Kangur Tanel 03:40:42 1027
401 461 Kõik M Otsa Arne 03:47:36 1026
402 527 Kõik M Nägelik Indrek Sportland Team 03:52:41 1025
403 545 Kõik M Susi Jaan Axinom 04:04:49 1022
404 547 Kõik M Otsa Mihkel 04:08:09 1021
405 278 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased / VERX 04:08:11 1020
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 25,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 6 M Tarvis Peeter VELOPLUS 02:01:30 1510
2 1 M Kannimäe Taavi Team Antsla 02:03:30 1497
3 11 M Parv Martin VELOPLUS 02:03:31 1482
4 22 M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 02:03:31 1476
5 9 M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:03:38 1471
6 16 M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 02:03:41 1468
7 8 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 02:05:22 1464
8 15 M Kivistik Gert 02:06:13 1462
9 42 M Neemesto Kaspar 02:06:14 1460
10 31 M Ojavere Imre CCRM TEAM 1 02:06:14 1454
11 23 M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 02:06:48 1444
12 19 M Randma Kristjan Astro Baltics 02:07:54 1442
13 28 M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 02:07:55 1441
14 57 M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:09:17 1439
15 33 M Arumägi Anti RedBike / Wilo 02:10:15 1437
16 24 M Pilv Armin Team Antsla 02:10:46 1434
17 29 M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:11:06 1431
18 54 M Raag Kaupo velo clubbers 02:11:19 1430
19 92 M Smekalov Sergei 02:11:22 1428
20 20 M Rosenthal Reiko 02:12:20 1427
21 73 M Nassar Martin 02:12:31 1426
22 56 M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:13:29 1425
23 87 M Kushnir Aleksei ABB 02:13:36 1424
24 93 M Silm Maario RR Siplased / METSAHAKE 02:13:37 1422
25 587 M Erm Tõnis 02:13:38 1421
26 46 M Vähi Markus RedBike Team 2 02:13:45 1420
27 44 M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:14:31 1415
28 61 M Rusovitš Dmitri 02:14:38 1414
29 130 M Priks Keijo 02:15:08 1413
30 124 M Pohl Marko AT Sport Team 02:15:13 1412
31 50 M Peets Andres 02:15:14 1411
32 43 M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:15:20 1407
33 41 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:17:15 1398
34 21 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:17:30 1397
35 107 M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:18:13 1394
36 52 M Kukk Andres 02:18:31 1391
37 100 M Einroos Evert 02:18:46 1390
38 125 M Edemskiy Andrey 02:19:47 1382
39 69 M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:20:03 1380
40 137 M Semm Kaspar 02:20:21 1378
41 185 M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 02:20:27 1376
42 127 M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:20:31 1374
43 13 M Saar Sander VELOPLUS 02:20:34 1372
44 128 M Vooremaa Argo AT Spordiklubi 02:20:54 1370
45 120 M Koik Kristjan 02:21:26 1366
46 144 M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:21:36 1365
47 153 M Lapshin Vladimir 02:21:57 1361
48 122 M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:22:03 1359
49 227 M Erik Risto Sportlove 02:22:04 1358
50 117 M Johanson Sergei RedBike Team 3 02:22:49 1357
51 135 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:23:43 1355
52 565 M Karm Marek 02:23:45 1354
53 149 M Ojaver Siim Astro Baltics 02:23:57 1353
54 146 M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 02:24:00 1352
55 106 M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 02:24:03 1351
56 178 M Jüriso Janis 02:24:14 1350
57 94 M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:24:23 1349
58 115 M Lepp Ragnar 02:24:54 1348
59 163 M Lill Oliver RedBike Team 2 02:24:59 1347
60 169 M Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:26:38 1339
61 194 M Veskiväli Heigo RR Siplased / SIMUNA SK 02:27:19 1335
62 119 M Teder Feeliks 02:27:25 1334
63 173 M Müürsep Indrek 02:27:51 1332
64 164 M Veiler Siim 02:28:27 1329
65 156 M Hein Rene BOSCH TEAM 02:28:57 1325
66 234 M Valgmäe Taavi VIIMSI SPORT 02:30:08 1320
67 207 M Kannenberg Karli Rae Rattaklubi II 02:30:09 1319
68 179 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:30:15 1317
69 141 M Kõiv Kaspar RedBike Team 3 02:32:25 1307
70 213 M Tarajev Diimar Haaslava MTB 02:32:44 1302
71 221 M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:32:46 1301
72 215 M Järve Mihkel Kulgur Team 2 02:33:12 1298
73 255 M Sõber Aare 02:33:21 1297
74 203 M Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:33:24 1295
75 212 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:33:43 1293
76 244 M Ovtsarenko Grigori 02:33:44 1292
77 272 M Kask Mikko 02:34:02 1290
78 314 M Gorbunov Konstantin 02:35:34 1284
79 276 M Klaos Indrek 02:35:50 1283
80 201 M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:35:53 1281
81 220 M Roosa Jaak DSV Spordiklubi 02:36:19 1277
82 316 M Metsmaaker Martin 02:37:45 1266
83 297 M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:37:50 1265
84 290 M Kuusik Kevin 02:38:07 1262
85 247 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:38:25 1257
86 353 M Tunder Martin 02:38:54 1255
87 342 M Lääts Indrek 02:41:44 1242
88 241 M Malsroos Taavi 02:41:54 1241
89 332 M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team II 02:44:12 1228
90 204 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:44:27 1225
91 339 M Marja Talis 02:44:47 1222
92 467 M Hanni Rene 02:44:50 1220
93 347 M Joorits Andero lebo racing 02:45:02 1217
94 268 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:45:06 1216
95 251 M Mölder Rein Fixus Team 02:45:06 1215
96 289 M Johanson Raimo SK Rakke 02:45:07 1214
97 364 M Palm Veiko 02:45:22 1211
98 569 M Leetberg Margus 02:45:22 1210
99 286 M Puhke Rauno AMBLA SK 02:46:47 1206
100 361 M Vallik Kenneth 02:48:50 1200
101 368 M Tammel Olari 02:48:54 1199
102 508 M Michelson Erki 02:49:05 1197
103 540 M Lillemäe Heiki RedBike Team 3 02:49:06 1196
104 162 M Heinsoo Sander 02:50:20 1191
105 549 M Peekman Andres 02:50:47 1189
106 376 M Bazõlev Anton AT Spordiklubi 02:51:09 1187
107 351 M Hermat Kaido 02:51:19 1185
108 309 M Piirsalu Aivo Onninen II 02:51:45 1182
109 313 M Kuusk Keijo 02:52:05 1179
110 374 M Pauklin Roland 02:52:12 1177
111 567 M Ellmann Toomas 02:53:07 1174
112 589 M Liivak Janno 02:53:15 1173
113 398 M Vassiljev Tanel Stora Enso Terviseklubi 02:53:22 1171
114 396 M Kaun Sten RedBike Team 3 02:53:40 1168
115 327 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:41 1167
116 224 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:53:48 1166
117 404 M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:54:42 1158
118 205 M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team II 02:55:57 1154
119 394 M Sankman Jüri 02:56:11 1152
120 440 M Mägi Veljo 02:56:36 1147
121 402 M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 02:56:42 1146
122 577 M Tšastuhhin Kirill 02:57:31 1143
123 324 M Saksniit Priit 02:57:37 1142
124 456 M Võsu Steve 02:58:02 1138
125 514 M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 02:58:22 1133
126 348 M Münt Ainar Onninen II 02:59:01 1131
127 391 M Roosild Kristjan 02:59:17 1130
128 592 M Vasilev Arseny 02:59:39 1129
129 393 M Plaado Oliver 02:59:41 1128
130 457 M Savolainen Heikki Flexoil 03:01:37 1119
131 400 M Vaarend Silver 03:01:54 1118
132 425 M Kiviste Kauni 03:03:37 1111
133 378 M Animägi Maido Viljandi Rattaklubi 2 03:03:51 1110
134 525 M Kilp Marko 03:04:01 1109
135 338 M Hinnov Ahti 03:05:28 1106
136 482 M Vavilov Dmitri 03:05:45 1105
137 282 M Teearu Hans 03:06:17 1103
138 466 M Madisson Peeter 03:07:49 1099
139 472 M Kalle Mart 03:08:29 1094
140 447 M Kõivuste Sander Team Sangaste 03:09:21 1091
141 433 M Issak Indrek 03:09:24 1090
142 403 M Lipvars Jaanus 03:09:37 1088
143 550 M Rannala Rando 03:14:16 1077
144 434 M Kütt Andre AT Spordiklubi 03:14:16 1076
145 576 M Pärna Kristjan 03:14:54 1074
146 438 M Kaljurand Raido 03:15:22 1072
147 520 M Kerna Madis 03:17:09 1068
148 580 M Kajakas Indrek Z Racing Team 03:19:59 1062
149 571 M Helstein Jürgen 03:22:39 1054
150 340 M Konsap Ats Simuna 03:23:20 1052
151 469 M Nool Ivo 03:23:39 1050
152 413 M Kurusk Rauno 03:24:57 1049
153 485 M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:25:24 1047
154 399 M Lääne Siim 03:27:27 1043
155 423 M Pirnipuu Marvin 03:30:22 1040
156 451 M Rätsep Raul 03:31:18 1037
157 478 M Randoja Mario 03:31:19 1036
158 476 M Niggulis Ott 03:31:49 1035
159 568 M Kangur Tanel 03:40:42 1027
160 527 M Nägelik Indrek Sportland Team 03:52:41 1025
161 545 M Susi Jaan Axinom 04:04:49 1022
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 24,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 12 M40 Lepik Toomas Astro Baltics 02:03:35 1477
2 14 M40 Krusemann Magnus Kulgur Team 1 02:06:14 1458
3 34 M40 Kull Andre CCRM TEAM 1 02:06:14 1456
4 96 M40 Yakushev Yuriy 02:06:26 1450
5 37 M40 Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:06:48 1446
6 17 M40 Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:06:48 1445
7 562 M40 Lond Rain 02:06:50 1443
8 32 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:09:45 1438
9 45 M40 Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:10:15 1436
10 591 M40 Všivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 02:10:22 1435
11 40 M40 Tamkõrv Helmet Team Amps 02:11:05 1432
12 35 M40 Kirsipuu Tiit Team Amps 02:13:36 1423
13 62 M40 Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:14:16 1417
14 70 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 02:14:30 1416
15 49 M40 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:15:17 1409
16 581 M40 Molev Juri 02:17:37 1395
17 95 M40 Kuldsepp Kajar 02:18:20 1392
18 89 M40 Pungar Rainer CYCLON 02:19:16 1387
19 91 M40 Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 02:19:43 1383
20 98 M40 Tillemann Taikki CCRM TEAM 1 02:20:00 1381
21 143 M40 Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 02:21:00 1369
22 152 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 02:21:40 1364
23 129 M40 Kriis Viljar AT Sport Team 02:22:02 1360
24 136 M40 Ots Kaupo Scoutspataljon Team 02:26:25 1342
25 217 M40 Paju Jaanus AT Sport Team 02:26:29 1341
26 197 M40 Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:27:19 1336
27 132 M40 Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 1 02:28:21 1330
28 175 M40 Albri Kalev Onninen 02:28:30 1327
29 103 M40 Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:31:45 1310
30 209 M40 Meringo Joel RedBike Team 3 02:32:28 1305
31 231 M40 Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:16 1288
32 187 M40 Mainsoo Rene Flexoil 02:35:25 1285
33 239 M40 Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:35:51 1282
34 303 M40 Zaletajev Toomas 02:36:04 1278
35 250 M40 Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:37:17 1270
36 202 M40 Aas Andres Flexoil 02:37:25 1269
37 307 M40 Pohlak Rauno VELOPLUS 02:37:30 1268
38 237 M40 Rätsepp Kaido 02:37:33 1267
39 270 M40 Morgun Timofei 02:38:07 1261
40 253 M40 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:38:59 1254
41 283 M40 Vares Ahti 02:39:08 1250
42 242 M40 Suokas Heikki 02:39:29 1249
43 264 M40 Kljujev Sergei 02:39:38 1248
44 291 M40 Kesa Raimond 02:39:45 1247
45 285 M40 Kasemaa Janno Onninen 02:42:44 1235
46 240 M40 Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:43:17 1234
47 280 M40 Laanisto Janek 02:43:34 1232
48 349 M40 Gontmacher Siim Rae Rattaklubi II 02:44:24 1226
49 354 M40 Kogermann Meelis 02:44:50 1221
50 230 M40 Puusepp Karlis Spordipartner Rattapood 1 02:44:52 1219
51 593 M40 Kukk Rainer Haiba Sk 02:45:08 1212
52 279 M40 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:47:08 1204
53 312 M40 Eensalu Agris 02:47:58 1202
54 277 M40 Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:47:59 1201
55 281 M40 Liin Alar 02:49:02 1198
56 219 M40 Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 02:52:30 1175
57 493 M40 Johanson Oliver 02:53:21 1172
58 304 M40 Siska Ivar RedBike Team 4 02:53:54 1164
59 410 M40 Rooden Märt 02:53:57 1163
60 370 M40 Raamets Tõnis 02:53:59 1162
61 371 M40 Einmaa Tiit AMBLA SK 02:54:18 1159
62 489 M40 Kesvatera Andres 02:55:44 1155
63 377 M40 Riiner Janek Viljandi Rattaklubi 2 02:56:04 1153
64 406 M40 Tammisaar Erkki 02:57:18 1144
65 512 M40 Mägi Indrek 02:58:26 1132
66 435 M40 Kivipõld Veiko 03:00:03 1127
67 416 M40 Kostabi Marek 03:00:45 1124
68 566 M40 Kivikas Eero 03:02:48 1114
69 590 M40 Kruustük Janno 03:05:52 1104
70 407 M40 Luidre Liivo 03:07:15 1101
71 463 M40 Aasma Erko 03:08:12 1096
72 415 M40 Vare Alo 03:13:11 1081
73 392 M40 Õun Deivil 03:14:00 1079
74 494 M40 Prants Raivo 03:14:31 1075
75 491 M40 Chagall Dan 03:15:10 1073
76 444 M40 Liiv Madis 03:15:36 1069
77 449 M40 Roosaar Tõnu Onninen II 03:17:16 1067
78 528 M40 Maiste Margus 03:21:34 1059
79 532 M40 Haljand Margo 03:21:50 1055
80 465 M40 Kütt Andres 03:23:25 1051
81 526 M40 Altosaar Rain 03:25:25 1046
82 554 M40 Räni Riho 03:25:51 1045
83 543 M40 Paju Andres 03:26:28 1044
84 492 M40 Püvi Peeter 03:28:07 1042
85 246 M40 Shikhov Nikolay 03:29:55 1041
86 505 M40 Rang Joel RedBike Team 4 03:32:52 1033
87 278 M40 Sildvee Märt RR Siplased / VERX 04:08:11 1020
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 24,18 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 18 M50 Neemela Tarmo Team Amps 02:06:32 1448
2 138 M50 Kaur Väino 02:15:15 1410
3 39 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:15:46 1404
4 81 M50 Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 02:16:28 1400
5 102 M50 Veri Aivar 02:19:27 1384
6 86 M50 Pilv Ivar Onninen 02:20:34 1373
7 105 M50 Einroos Raino CCRM TEAM 1 02:21:51 1362
8 104 M50 Sild Ivo Haaslava MTB 02:25:58 1345
9 171 M50 Ebber Andrus RR Siplased 02:29:08 1323
10 182 M50 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:31:28 1313
11 176 M50 Randpõld Priit 02:32:31 1304
12 211 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:34:06 1289
13 274 M50 Haas Marco 02:35:20 1286
14 184 M50 Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:36:40 1275
15 238 M50 Kotov Raul velo clubbers 02:36:48 1274
16 317 M50 Mets Toomas 02:36:51 1273
17 258 M50 Tammemägi Jaak 02:37:53 1264
18 579 M50 Kütt Erik 02:38:09 1260
19 186 M50 Malsroos Mait 02:39:07 1251
20 210 M50 Danilas Meelis 02:42:37 1238
21 296 M50 Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:44:43 1223
22 323 M50 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:45:08 1213
23 341 M50 Mägi Madis 02:45:47 1209
24 331 M50 Ütsik Johannes 02:46:06 1207
25 334 M50 Volts Ainars 02:49:21 1195
26 359 M50 Puhke Raivo 02:50:17 1192
27 363 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:50:22 1190
28 548 M50 Trifonov Sergei 02:51:29 1184
29 585 M50 Vene Sven Ketspeetrid 02:51:56 1180
30 414 M50 Sammel Koit Cosmos 02:55:01 1156
31 431 M50 Võsu Jaan 02:56:17 1151
32 573 M50 Kubjas Aivar 02:56:18 1150
33 366 M50 Kuik Robertino AT Sport Team 02:56:28 1148
34 381 M50 Reissaar Alari 02:57:49 1140
35 383 M50 Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 02:58:15 1136
36 315 M50 Pärnamets Aivar SK Rakke 03:00:14 1126
37 385 M50 Fuks Vahur 03:01:21 1122
38 474 M50 Küttis Sven RedBike Team 4 03:02:42 1115
39 375 M50 Raiesmaa Eldur 03:05:08 1108
40 382 M50 Volk Andrus Spordipartner Rattapood 03:08:16 1095
41 412 M50 Väli Reigo 03:08:59 1093
42 570 M50 Lõsov Olev 03:10:07 1086
43 572 M50 Mertsina Tõnu 03:18:22 1064
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 24,57 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 578 M45 Kukk Erki VO2 Specialized 02:04:31 1466
2 25 M45 Rebane Meelis AT Sport Team 02:08:52 1440
3 38 M45 Mõttus Tarmo Team Antsla 02:11:20 1429
4 60 M45 Ennok Tarmo CCRM TEAM 1 02:14:06 1419
5 82 M45 Lipp Aivar AT Sport Team 02:14:14 1418
6 66 M45 Zdeblovskiy Alexey 02:15:18 1408
7 55 M45 Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:15:50 1403
8 77 M45 Kukk Margus CERBOS 02:16:28 1401
9 84 M45 Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 2 02:18:15 1393
10 133 M45 Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:18:48 1389
11 68 M45 Maarits Andres 02:19:22 1386
12 134 M45 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:20:15 1379
13 158 M45 Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:20:30 1375
14 85 M45 Puusepp Sven Spordipartner 02:21:02 1368
15 142 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:22:52 1356
16 139 M45 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:25:26 1346
17 116 M45 Tiismaa Toomas ficontec 02:25:58 1344
18 118 M45 Sootla Indrek Astro Baltics 02:26:18 1343
19 150 M45 Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:26:36 1340
20 26 M45 Kukk Sigvard Spordipartner Rattapood 02:26:48 1337
21 233 M45 Bergvald Gunnar Spordipartner 02:27:32 1333
22 409 M45 Pank Ergo 02:28:19 1331
23 101 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:28:38 1326
24 80 M45 Kasekamp Andrus 02:30:14 1318
25 174 M45 Kallaste Tarmo 02:30:15 1316
26 200 M45 Salumäe Guido 02:30:53 1314
27 168 M45 Eelma Tõnu 02:31:41 1312
28 199 M45 Lüüsalu Villu 02:31:51 1309
29 208 M45 Kimmel Robert 02:32:25 1306
30 121 M45 Minski Jan Kulgur Team 1 02:33:24 1296
31 249 M45 Kaschan Kaido velo clubbers 02:35:54 1280
32 248 M45 Vlasov Ilia 02:35:56 1279
33 180 M45 Kull Martin 02:36:28 1276
34 218 M45 Treier Toomas 02:37:58 1263
35 537 M45 Tarassov Stanislav 02:39:05 1253
36 319 M45 Kurg Toomas 02:42:24 1239
37 310 M45 Kivimäe Ivar Onninen II 02:42:37 1237
38 177 M45 Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:43:30 1233
39 530 M45 Orujõe Jarno 02:43:41 1230
40 292 M45 Oder Rein 02:43:45 1229
41 555 M45 Valdner Marek 02:44:12 1227
42 350 M45 Eensoo Ardi 02:47:32 1203
43 305 M45 Riismann Andres 02:49:24 1194
44 333 M45 Mikk Kaido 02:49:36 1193
45 330 M45 Kiil Sander 02:50:53 1188
46 575 M45 Kond Kuido 02:51:37 1183
47 507 M45 Rahnel Priit 02:53:51 1165
48 373 M45 Undla Timo 02:54:06 1161
49 320 M45 Lichtfeldt Andro 02:54:08 1160
50 458 M45 Meltsas Veiko 02:56:59 1145
51 513 M45 Kährik Aare 02:58:18 1135
52 387 M45 Varik Meelis RedBike Team 4 03:00:43 1125
53 325 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 03:01:25 1121
54 343 M45 Meidla Margus Onninen II 03:01:27 1120
55 318 M45 Vaarend Alar 03:01:54 1117
56 517 M45 Luiga Einar 03:02:40 1116
57 427 M45 Jürgenson Rainer 03:03:19 1113
58 295 M45 Keerberg Jaanus AMBLA SK 03:05:25 1107
59 561 M45 Hütt Ivar ABC Grupp 03:07:24 1100
60 584 M45 Dooner Teet 03:08:01 1097
61 443 M45 Adli Marek Stora Enso Terviseklubi 03:09:12 1092
62 516 M45 Aupaju Tarmo 03:09:34 1089
63 586 M45 Ansper Arne 03:10:21 1085
64 541 M45 Kerner Andrus Shoproller Kose AMK ct 2 03:12:46 1082
65 464 M45 Sarri Urmas 03:13:24 1080
66 424 M45 Tamm Erki 03:17:56 1066
67 454 M45 Oruste Andrus 03:18:43 1063
68 450 M45 Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:21:47 1057
69 535 M45 Hlebnikov Aleksandr 03:37:29 1032
70 519 M45 Vare Tauno 03:38:56 1030
71 461 M45 Otsa Arne 03:47:36 1026
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 22,36 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 63 M55 Reiska Alar 02:16:51 1399
2 114 M55 Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:19:16 1388
3 90 M55 Sügis Harri Spordipartner 02:19:27 1385
4 161 M55 Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:28:30 1328
5 111 M55 Suluste Jüri 02:30:05 1322
6 190 M55 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:32:01 1308
7 355 M55 Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 02:43:40 1231
8 298 M55 Puhke Peeter AMBLA SK 02:45:54 1208
9 357 M55 Kozlov Raul 02:53:36 1170
10 588 M55 Ernits Ardu 02:57:43 1141
11 583 M55 Kallion Kalmer 02:57:55 1139
12 459 M55 Proode Arno 03:12:08 1084
13 475 M55 Jaaku Mati 03:20:58 1061
14 523 M55 Eelmere Teet 03:21:17 1060
15 460 M55 Animägi Tiit 03:21:38 1058
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 24,23 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 563 M16 Tamm Lauri 02:06:16 1455
2 64 M16 Johanson Egert 02:11:03 1433
3 559 M16 Krusemann Martin AT Sport Team 02:15:21 1406
4 78 M16 Post Ken 02:15:22 1405
5 574 M16 Õun Joosep-Mattias CFC 02:21:12 1367
6 192 M16 Kukk Janek-Robin Spordipartner 02:26:47 1338
7 564 M16 Väinola Christopher 02:32:42 1303
8 256 M16 Jürisaar Tauri 02:32:48 1299
9 235 M16 Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:01 1291
10 358 M16 Janno Brent 02:36:52 1272
11 326 M16 Sirk Ragnar 02:38:18 1259
12 556 M16 Kask Hendri 02:38:18 1258
13 299 M16 Danilas Hans Markus 02:44:42 1224
14 511 M16 Raadla Karl 02:51:56 1181
15 487 M16 Raiesmaa Remo 03:18:09 1065
16 547 M16 Otsa Mihkel 04:08:09 1021
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 22,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:15:57 1402
2 582 Kõik N Uiboknd Janelle 02:17:37 1396
3 123 Kõik N Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:20:26 1377
4 172 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:20:44 1371
5 145 Kõik N Sirvel Merili RR Siplased / VITAX 02:21:43 1363
6 183 Kõik N Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:28:58 1324
7 170 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:30:08 1321
8 222 Kõik N Kutser Indra 02:30:15 1315
9 293 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 02:31:45 1311
10 275 Kõik N Metsalu Merilin AT Sport Team 02:33:43 1294
11 228 Kõik N Tuula-Fjodorov Reeda RedBike Team naised 02:34:34 1287
12 245 Kõik N Puhu Sille Fun Timez Hawaii Cyclon 02:39:06 1252
13 262 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:39:48 1245
14 148 Kõik N Karing Krista RedBike Team naised 02:40:13 1244
15 300 Kõik N Palusoo Marianne 02:41:19 1243
16 301 Kõik N Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:41:58 1240
17 265 Kõik N Lillep Maris RedBike 02:42:38 1236
18 236 Kõik N Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:44:55 1218