Põhisõit Kõik võitja keskmine kiirus 24,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 01:56:05 1505
2 4 Kõik Austa Caspar TÜASK 01:56:05 1491
3 1 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:06 1492
4 3 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:56:08 1483
5 10 Kõik Pajur Markus Team Antsla 01:57:20 1475
6 15 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:05 1470
7 7 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 01:58:29 1468
8 6 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:58:29 1466
9 26 Kõik Panteleev Andrey MTB School 01:59:40 1464
10 17 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 02:00:23 1462
11 37 Kõik Maanurm Joonas Saksa Automaatika ProShopTeam 02:00:25 1460
12 2 Kõik Saar Raido RedBike / Wilo 02:01:29 1458
13 33 Kõik Rebane Meelis 02:01:43 1456
14 44 Kõik Sõptšenko Dmitri 02:02:16 1454
15 49 Kõik Parv Martin 02:02:25 1452
16 9 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 02:02:35 1450
17 27 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 02:02:50 1448
18 504 Kõik Mihkels Madis TÜASK 02:03:02 1446
19 12 Kõik Pilv Armin Team Antsla 02:03:05 1445
20 71 Kõik Kiskonen Eero 02:03:22 1444
21 132 Kõik Sepp Kristo Saksa Automaatika ProShop Team 02:03:31 1443
22 502 Kõik Stepanov Dmitry 02:03:34 1442
23 58 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 02:04:01 1441
24 56 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:04:02 1440
25 35 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 02:04:26 1439
26 22 Kõik Treimuth Henri Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:04:37 1438
27 67 Kõik Lill Aali VIIMSI SPORT 02:05:27 1437
28 48 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 02:05:33 1436
29 36 Kõik Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:05:58 1435
30 25 Kõik Malva Margus 02:06:14 1434
31 59 Kõik Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 02:06:32 1433
32 93 Kõik Rusovitš Dmitri 02:06:32 1432
33 30 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:06:34 1431
34 61 Kõik Vsivtsev Vladimir 02:06:47 1430
35 50 Kõik Reiska Alar 02:06:49 1429
36 46 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:07:23 1428
37 87 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 02:07:27 1427
38 32 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:07:28 1426
39 19 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 02:07:30 1425
40 94 Kõik Kirsipuu Tiit 02:08:08 1424
41 57 Kõik Järvloo Priit 02:08:23 1423
42 97 Kõik Molev Juri 02:08:35 1422
43 45 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 02:08:39 1421
44 16 Kõik Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:08:39 1420
45 64 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:08:43 1419
46 52 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:53 1418
47 497 Kõik Kukk Erki 02:09:00 1417
48 47 Kõik Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:09:04 1416
49 55 Kõik Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:09:09 1415
50 38 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:09:24 1414
51 39 Kõik Vool Toomas Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:09:28 1413
52 75 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:34 1412
53 18 Kõik Pruuli Karl Team Antsla 02:09:34 1411
54 41 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:09:38 1410
55 103 Kõik Evendi Rando Marten 02:10:01 1409
56 24 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:10:05 1408
57 28 Kõik Mesi Joosep 02:10:56 1407
58 133 Kõik Pohl Marko AT Sport Team 02:12:06 1406
59 68 Kõik Pekk Tiit 02:12:18 1405
60 151 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:12:40 1404
61 92 Kõik Kertsman Jaanus Spordipartner 2 02:12:42 1403
62 95 Kõik Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:12:43 1402
63 72 Kõik Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:12:44 1401
64 199 Kõik Tiirats Johannes 02:12:45 1400
65 74 Kõik Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:13:06 1399
66 60 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:13:06 1398
67 89 Kõik Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:13:15 1397
68 91 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:13:24 1396
69 125 Kõik Einroos Raino 02:13:34 1395
70 20 Kõik Kattai Kaupo Team Amps 02:13:38 1394
71 62 Kõik Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:13:44 1393
72 54 Kõik Rei Tarmo 02:14:19 1392
73 42 Kõik Kallari Taimar Astro Baltics 02:15:10 1391
74 110 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:15:10 1390
75 134 Kõik Želtov Sergei 02:15:10 1389
76 130 Kõik Saar Sander VELOPLUS 02:15:10 1388
77 76 Kõik Laanemäe Erki 02:15:19 1387
78 31 Kõik Vaidem Josten 02:15:19 1386
79 121 Kõik Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 02:15:55 1385
80 101 Kõik Pulst Raivo 02:16:15 1384
81 14 Kõik Stalberg Tair 02:16:40 1383
82 198 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:16:50 1382
83 69 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 1 02:16:54 1381
84 118 Kõik Romandi Arvi VIIMSI SPORT 02:17:15 1380
85 111 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:17:29 1379
86 168 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:17:32 1378
87 104 Kõik Kondaev Denis 02:18:23 1377
88 127 Kõik Sigus Marko Kulgur Team 02:18:23 1376
89 83 Kõik Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:18:35 1375
90 177 Kõik Pajus Rene 02:18:39 1374
91 119 Kõik Vooremaa Argo 02:18:45 1373
92 112 Kõik Mees Janar 02:18:50 1372
93 158 Kõik Minski Jan Kulgur Team 02:18:56 1371
94 131 Kõik Sepp Tõnis 02:19:14 1370
95 123 Kõik Teder Feeliks 02:19:30 1369
96 100 Kõik Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:19:34 1368
97 96 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:19:36 1367
98 236 Kõik Kasenõmm Priit 02:19:44 1366
99 147 Kõik Hein Rene 02:19:45 1365
100 187 Kõik Luiks Meelis 02:19:47 1364
101 137 Kõik Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:19:48 1363
102 98 Kõik Annion Silver 02:19:50 1362
103 108 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:19:50 1361
104 496 Kõik Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 02:19:51 1360
105 161 Kõik Rips Leho 02:20:54 1359
106 185 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:20:55 1358
107 124 Kõik Ebber Andrus 02:21:13 1357
108 202 Kõik Eelma Tõnu 02:21:24 1356
109 180 Kõik Salumäe Guido AT Sport Team 02:21:52 1355
110 116 Kõik Aas Andres Vendario.ee 02:21:53 1354
111 159 Kõik Tamm Tony 02:22:01 1353
112 189 Kõik Janno Janar RR Siplased / VERX 02:22:02 1352
113 117 Kõik Kõiv Kaspar RedBike 02:22:36 1351
114 203 Kõik Ristna Mikk Haaslava MTB 02:22:37 1350
115 122 Kõik Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:22:45 1349
116 135 Kõik Pops Vahur Spordipartner 02:22:45 1348
117 105 Kõik Rikkas Henrik 02:23:09 1347
118 183 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:23:12 1346
119 184 Kõik Must Tauri Türi Rattaklubi 02:23:12 1345
120 234 Kõik Lind Kaspar 02:23:16 1344
121 136 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:18 1343
122 173 Kõik Tigane Raiko 02:23:29 1342
123 475 Kõik Õun Joosep-Mattias 02:23:36 1341
124 154 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 02:23:39 1340
125 505 Kõik Greenbaum Marko 02:23:41 1339
126 155 Kõik Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:23:43 1338
127 106 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:23:50 1337
128 142 Kõik Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:23:53 1336
129 221 Kõik Eensaar Rain 02:23:57 1335
130 143 Kõik Danilas Meelis 02:24:07 1334
131 140 Kõik Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:24:22 1333
132 292 Kõik Randpõld Priit 02:24:53 1332
133 152 Kõik Sirvel Merili 02:24:53 1331
134 195 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:25:15 1330
135 310 Kõik Post Ken 02:25:15 1329
136 109 Kõik Välja Markus 02:25:17 1328
137 224 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 02:26:27 1327
138 115 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 02:26:33 1326
139 201 Kõik Rostin Siim 02:26:40 1325
140 138 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:27:04 1324
141 194 Kõik Rehi Arne 02:27:04 1323
142 88 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:27:27 1322
143 226 Kõik Alaväli Ülari 02:27:30 1321
144 285 Kõik Kiristaja Ailar 02:27:33 1320
145 176 Kõik Tuuna Toomas 02:27:36 1319
146 200 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:27:37 1318
147 145 Kõik Mesteljainen Dmitri 02:27:41 1317
148 209 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 02:27:43 1316
149 139 Kõik Lüüsalu Villu 02:27:49 1315
150 163 Kõik Veskiväli Heigo 02:28:11 1314
151 262 Kõik Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:28:59 1313
152 148 Kõik Kõrge Toomas 02:29:16 1312
153 227 Kõik Reinaste Ruve 02:29:33 1311
154 300 Kõik Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 02:29:39 1310
155 196 Kõik Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:29:43 1309
156 500 Kõik Jüriso Janis Z Racing Team 02:29:48 1308
157 210 Kõik Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:30:18 1307
158 169 Kõik Pruuli Jaanus 02:30:25 1306
159 146 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:30:29 1305
160 219 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:30:32 1304
161 197 Kõik Laidver Leho 02:30:45 1303
162 253 Kõik Heinsoo Sander 02:30:46 1302
163 205 Kõik Pärnik Tea 02:30:50 1301
164 79 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:30:51 1300
165 208 Kõik Ovtsarenko Grigori 02:31:07 1299
166 220 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:13 1298
167 164 Kõik Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:31:17 1297
168 249 Kõik Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:31:21 1296
169 165 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:31:22 1295
170 242 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:31:23 1294
171 232 Kõik Lubi Tiit 02:32:05 1293
172 211 Kõik Terve Raivo 02:32:16 1292
173 349 Kõik Männa Margus 02:32:24 1291
174 290 Kõik Soonik Kristel Sandra 02:32:25 1290
175 355 Kõik Milistver Mairon 02:32:25 1289
176 186 Kõik Karki Martin TÜASK 02:32:52 1288
177 218 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:32:52 1287
178 246 Kõik Kannenberg Karli 02:33:04 1286
179 240 Kõik Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:34:00 1285
180 358 Kõik Rae Ermo 02:34:05 1284
181 453 Kõik Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:34:36 1283
182 272 Kõik Mainsoo Rene Vendario.ee 02:34:41 1282
183 325 Kõik Estermaa Ago 02:34:53 1281
184 486 Kõik Simulask Agu 02:35:01 1280
185 256 Kõik Uutar Aivar AT Sport Team 02:35:11 1279
186 477 Kõik Metsmaaker Martin AC Racing 02:35:19 1278
187 223 Kõik Mikk Paul 02:35:19 1277
188 243 Kõik Ting Taavi 02:35:22 1276
189 384 Kõik Shemarin Viktor 02:35:30 1275
190 295 Kõik Toom Tauri 02:35:35 1274
191 192 Kõik Viigipuu Toomas 02:35:38 1273
192 478 Kõik Kallas Karl 02:35:44 1272
193 204 Kõik Tammemägi Jaak 02:35:49 1271
194 162 Kõik Kollo Tiit 02:35:54 1270
195 207 Kõik Rozenbergs Gunars 02:36:02 1269
196 170 Kõik Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:36:04 1268
197 401 Kõik Nõmmik Tõnu 02:36:09 1267
198 250 Kõik Malsroos Mait 02:36:09 1266
199 294 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:36:10 1265
200 348 Kõik Haas Marco 02:36:12 1264
201 507 Kõik Tamm Andrus KoMo 02:36:13 1263
202 153 Kõik Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 02:36:43 1262
203 237 Kõik Nirgi Siim 02:36:57 1261
204 217 Kõik Suokas Heikki 02:37:25 1260
205 441 Kõik Laht Urmas 02:37:29 1259
206 248 Kõik Jaškov Janek 02:37:46 1258
207 215 Kõik Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:37:48 1257
208 329 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:37:51 1256
209 216 Kõik Sildaru Kalev lebo racing 02:37:54 1255
210 260 Kõik Järve Marek 02:37:55 1254
211 442 Kõik Videvik Priit 02:37:58 1253
212 380 Kõik Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:38:03 1252
213 428 Kõik Kook Raimo 02:38:18 1251
214 255 Kõik Morel Ülar 02:38:26 1250
215 264 Kõik Tosmin Janno 02:38:27 1249
216 346 Kõik Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:38:29 1248
217 273 Kõik Allmere Andres 02:38:30 1247
218 274 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:38:30 1246
219 244 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:38:45 1245
220 265 Kõik Paas Raigo 02:38:46 1244
221 245 Kõik Volts Ainars 02:39:00 1243
222 374 Kõik Mets Stewe RR Siplased 02:39:02 1242
223 509 Kõik Liiker Tanel Vabajooks 02:39:06 1241
224 284 Kõik Gromov Leino 02:39:11 1240
225 225 Kõik Rooberg Jorma 02:39:14 1239
226 271 Kõik Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:39:17 1238
227 277 Kõik Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:39:24 1237
228 350 Kõik Janno Brent 02:39:35 1236
229 233 Kõik Järveoja Jaanus 02:39:55 1235
230 319 Kõik Luhaäär Kristo 02:40:11 1234
231 278 Kõik Hinnov Ahti 02:40:21 1233
232 275 Kõik Ernits Ardu 02:40:30 1232
233 485 Kõik Fominykh Grigori 02:40:57 1231
234 279 Kõik Murmann Rain Kulgur Team 2 02:41:05 1230
235 239 Kõik Pajumaa Priit OlyBet 02:41:13 1229
236 267 Kõik Juhkam Tõnu 02:41:24 1228
237 482 Kõik Tamm Hando 02:41:38 1227
238 303 Kõik Kiristaja Hendrik 02:42:36 1226
239 288 Kõik Katin Vladimir 02:42:36 1225
240 293 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:38 1224
241 313 Kõik Hermat Kaido 02:42:39 1223
242 365 Kõik Plovits Kaido 02:42:41 1222
243 488 Kõik Danilas Hans Markus 02:42:52 1221
244 291 Kõik Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:42:55 1220
245 282 Kõik Mikk Kaido 02:43:02 1219
246 399 Kõik Toome Relika 02:43:18 1218
247 439 Kõik Reier Kusti 02:44:02 1217
248 296 Kõik Prits Vilmar 02:45:25 1216
249 257 Kõik Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:45:39 1215
250 281 Kõik Savitski Jüri Spordipartner 2 02:46:41 1214
251 409 Kõik Reissaar Alari 02:46:50 1213
252 287 Kõik Volk Andrus 02:46:54 1212
253 389 Kõik Romanovskis Raimonds 02:47:07 1211
254 390 Kõik Pauklin Roland 02:47:11 1210
255 305 Kõik Siska Ivar 02:47:19 1209
256 213 Kõik Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:47:30 1208
257 269 Kõik Tamm Taago 02:47:36 1207
258 511 Kõik Överus Hanno 02:47:40 1206
259 263 Kõik Gorbunov Konstantin 02:47:57 1205
260 259 Kõik Teppan Sten 02:48:02 1204
261 495 Kõik Rünk Joonas 02:48:04 1203
262 312 Kõik Plaado Oliver 02:48:52 1202
263 280 Kõik Närap Henry 02:49:09 1201
264 299 Kõik Hansar Alar 02:49:29 1200
265 360 Kõik Pärnamets Taavi 02:50:07 1199
266 424 Kõik Vassiljev Tanel Stora Enso Terviseklubi 02:50:21 1198
267 364 Kõik Veilberg Ago 02:50:25 1197
268 254 Kõik Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:51:12 1196
269 430 Kõik Lipvars Jaanus 02:51:46 1195
270 512 Kõik Vene Sven 02:51:50 1194
271 483 Kõik Killing Keito 02:51:50 1193
272 396 Kõik Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:51:55 1192
273 261 Kõik Eilo Enno SK Rakke 02:52:07 1191
274 320 Kõik Must Tene Türi Rattaklubi 02:52:24 1190
275 398 Kõik Märtmaa Jüri 02:52:35 1189
276 247 Kõik Oot Anti Team Amps 02:52:44 1188
277 407 Kõik Mägi Madis 02:53:13 1187
278 444 Kõik Kostabi Marek 02:53:15 1186
279 342 Kõik Reimaa Andrus 02:53:21 1185
280 356 Kõik Pirnipuu Marvin 02:53:27 1184
281 258 Kõik Teearu Paul 02:53:27 1183
282 304 Kõik Liivak Janno 02:53:28 1182
283 457 Kõik Leetberg Margus 02:53:29 1181
284 341 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:53:47 1180
285 367 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:53:51 1179
286 357 Kõik Klais Tarvo 02:54:30 1178
287 343 Kõik Mängel Margus 02:54:36 1177
288 301 Kõik Raiesmaa Eldur 02:54:40 1176
289 314 Kõik Noormets Alar Auto Stock 02:54:40 1175
290 289 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:54:47 1174
291 339 Kõik Kogermann Meelis 02:55:13 1173
292 331 Kõik Leier Tõnis 02:55:52 1172
293 361 Kõik Kaun Sten Spordipartner 3 02:56:13 1171
294 206 Kõik Tinno Margus 02:56:42 1170
295 283 Kõik Kozlov Raul 02:56:50 1169
296 369 Kõik Ristisaar Risto 02:56:58 1168
297 316 Kõik Lääne Jaak 02:57:12 1167
298 354 Kõik Leppik Rait 02:57:16 1166
299 397 Kõik Saluste Priit 02:57:17 1165
300 394 Kõik Lesihhin Roman 02:57:17 1164
301 445 Kõik Mägi Veljo 02:57:39 1163
302 368 Kõik Adli Marek 02:57:44 1162
303 375 Kõik Liiv Madis 02:58:36 1161
304 437 Kõik Peets Robert 02:58:40 1160
305 393 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:58:46 1159
306 404 Kõik Vasilev Arseny 02:59:02 1158
307 334 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:59:16 1157
308 382 Kõik Kurgjärv Jaanika Cyclon/Pinska Team 02:59:16 1156
309 433 Kõik Vaarend Alar 02:59:16 1155
310 479 Kõik Verliin Lauri 02:59:30 1154
311 391 Kõik Teearu Hans 02:59:33 1153
312 172 Kõik Märtin Liina 02:59:45 1152
313 410 Kõik Leppik Rasmus Viljandi rattaklubi 02:59:56 1151
314 328 Kõik Lõsov Olev 02:59:56 1150
315 508 Kõik Venelaine Margus 02:59:57 1149
316 344 Kõik Lichtfeldt Andro 03:00:04 1148
317 330 Kõik Jamnes Margus 03:00:31 1147
318 332 Kõik Varik Meelis 03:00:44 1146
319 487 Kõik Meriküla Merike 03:00:52 1145
320 340 Kõik Ansu Taavi 03:01:02 1144
321 435 Kõik Animägi Tiit 03:02:06 1143
322 214 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 03:02:12 1142
323 363 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:02:54 1141
324 377 Kõik Luidre Liivo 03:03:09 1140
325 510 Kõik Kallasmaa Kuldar 03:05:39 1139
326 434 Kõik Otsa Arne 03:05:55 1138
327 423 Kõik Kogger Toomas 03:06:28 1137
328 440 Kõik Pallase Janek 03:07:22 1136
329 417 Kõik Tamm Ilmar 03:07:28 1135
330 362 Kõik Suzi Regina 03:09:34 1134
331 443 Kõik Rait Triin Spordipartner 3 03:11:20 1133
332 388 Kõik Sankman Jüri 03:11:47 1132
333 418 Kõik Nool Ivo 03:11:55 1131
334 484 Kõik Kasemets Rene 03:16:10 1130
335 371 Kõik Konsap Taavi 03:17:13 1129
336 490 Kõik Kobrissev Aleksandr 03:18:03 1128
337 503 Kõik Rebas Rein 03:20:06 1127
338 335 Kõik Rehi Maila AT Sport Team 03:20:40 1126
339 419 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:21:00 1125
340 427 Kõik Kruusimägi Riin 03:23:33 1124
341 353 Kõik Konsap Ats 03:26:08 1123
342 415 Kõik Valma Tõnu 03:26:18 1122
343 373 Kõik Teearu Karl 03:26:37 1121
344 406 Kõik Nõmmik Valter 03:26:38 1120
345 498 Kõik Männi Anatoli KJK 03:28:11 1119
346 492 Kõik Randoja Mario 03:29:32 1118
347 501 Kõik Mägi Priit 03:30:25 1117
348 447 Kõik Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:31:14 1116
349 455 Kõik Lille Kärt 03:34:32 1115
350 352 Kõik Pobbol Raino KoMo 03:35:28 1114
351 436 Kõik Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 03:35:35 1113
352 412 Kõik Ahu Ülo 03:38:37 1112
353 491 Kõik Rätsep Raul Nordnet OÜ 03:39:43 1111
354 402 Kõik Järveoja Helje 03:39:46 1110
355 395 Kõik Ukrainski Kadri 03:40:09 1109
356 480 Kõik Kaegas Raivo 03:47:31 1108
357 493 Kõik Reimann Hendrik 03:48:19 1107
358 452 Kõik Ernits Ingrit 04:06:19 1106
359 489 Kõik Kobrisev Sergei 04:10:37 1105
360 476 Kõik Kalm Kristine 04:10:47 1104
361 506 Kõik Hallikas Lembit 04:20:00 1103
362 321 Kõik Jürisaar Meelis 04:20:01 1102
363 499 Kõik Sildvee Märt RR Siplased 04:20:02 1101
Põhisõit Kõik M võitja keskmine kiirus 24,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 Kõik M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 01:56:05 1505
2 4 Kõik M Austa Caspar TÜASK 01:56:05 1491
3 1 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:06 1492
4 3 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:56:08 1483
5 10 Kõik M Pajur Markus Team Antsla 01:57:20 1475
6 15 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:05 1470
7 7 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 01:58:29 1468
8 6 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:58:29 1466
9 26 Kõik M Panteleev Andrey MTB School 01:59:40 1464
10 17 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 02:00:23 1462
11 37 Kõik M Maanurm Joonas Saksa Automaatika ProShopTeam 02:00:25 1460
12 2 Kõik M Saar Raido RedBike / Wilo 02:01:29 1458
13 33 Kõik M Rebane Meelis 02:01:43 1456
14 44 Kõik M Sõptšenko Dmitri 02:02:16 1454
15 49 Kõik M Parv Martin 02:02:25 1452
16 9 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:02:35 1450
17 27 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 02:02:50 1448
18 504 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 02:03:02 1446
19 12 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 02:03:05 1445
20 71 Kõik M Kiskonen Eero 02:03:22 1444
21 132 Kõik M Sepp Kristo Saksa Automaatika ProShop Team 02:03:31 1443
22 502 Kõik M Stepanov Dmitry 02:03:34 1442
23 58 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 02:04:01 1441
24 56 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:04:02 1440
25 35 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 02:04:26 1439
26 22 Kõik M Treimuth Henri Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:04:37 1438
27 67 Kõik M Lill Aali VIIMSI SPORT 02:05:27 1437
28 48 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 02:05:33 1436
29 36 Kõik M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:05:58 1435
30 25 Kõik M Malva Margus 02:06:14 1434
31 59 Kõik M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 02:06:32 1433
32 93 Kõik M Rusovitš Dmitri 02:06:32 1432
33 30 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:06:34 1431
34 61 Kõik M Vsivtsev Vladimir 02:06:47 1430
35 50 Kõik M Reiska Alar 02:06:49 1429
36 46 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:07:23 1428
37 87 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 02:07:27 1427
38 32 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:07:28 1426
39 19 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 02:07:30 1425
40 94 Kõik M Kirsipuu Tiit 02:08:08 1424
41 57 Kõik M Järvloo Priit 02:08:23 1423
42 97 Kõik M Molev Juri 02:08:35 1422
43 45 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 02:08:39 1421
44 16 Kõik M Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:08:39 1420
45 64 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:08:43 1419
46 52 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:53 1418
47 497 Kõik M Kukk Erki 02:09:00 1417
48 47 Kõik M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:09:04 1416
49 55 Kõik M Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:09:09 1415
50 38 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:09:24 1414
51 39 Kõik M Vool Toomas Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:09:28 1413
52 18 Kõik M Pruuli Karl Team Antsla 02:09:34 1411
53 41 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:09:38 1410
54 103 Kõik M Evendi Rando Marten 02:10:01 1409
55 24 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:10:05 1408
56 28 Kõik M Mesi Joosep 02:10:56 1407
57 133 Kõik M Pohl Marko AT Sport Team 02:12:06 1406
58 68 Kõik M Pekk Tiit 02:12:18 1405
59 151 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:12:40 1404
60 92 Kõik M Kertsman Jaanus Spordipartner 2 02:12:42 1403
61 95 Kõik M Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:12:43 1402
62 72 Kõik M Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:12:44 1401
63 199 Kõik M Tiirats Johannes 02:12:45 1400
64 74 Kõik M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:13:06 1399
65 60 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:13:06 1398
66 89 Kõik M Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:13:15 1397
67 91 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:13:24 1396
68 125 Kõik M Einroos Raino 02:13:34 1395
69 20 Kõik M Kattai Kaupo Team Amps 02:13:38 1394
70 62 Kõik M Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:13:44 1393
71 54 Kõik M Rei Tarmo 02:14:19 1392
72 42 Kõik M Kallari Taimar Astro Baltics 02:15:10 1391
73 110 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:15:10 1390
74 134 Kõik M Želtov Sergei 02:15:10 1389
75 130 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 02:15:10 1388
76 76 Kõik M Laanemäe Erki 02:15:19 1387
77 31 Kõik M Vaidem Josten 02:15:19 1386
78 121 Kõik M Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 02:15:55 1385
79 101 Kõik M Pulst Raivo 02:16:15 1384
80 14 Kõik M Stalberg Tair 02:16:40 1383
81 198 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:16:50 1382
82 69 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 1 02:16:54 1381
83 118 Kõik M Romandi Arvi VIIMSI SPORT 02:17:15 1380
84 111 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:17:29 1379
85 168 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:17:32 1378
86 104 Kõik M Kondaev Denis 02:18:23 1377
87 127 Kõik M Sigus Marko Kulgur Team 02:18:23 1376
88 83 Kõik M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:18:35 1375
89 177 Kõik M Pajus Rene 02:18:39 1374
90 119 Kõik M Vooremaa Argo 02:18:45 1373
91 112 Kõik M Mees Janar 02:18:50 1372
92 158 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 02:18:56 1371
93 131 Kõik M Sepp Tõnis 02:19:14 1370
94 123 Kõik M Teder Feeliks 02:19:30 1369
95 96 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:19:36 1367
96 236 Kõik M Kasenõmm Priit 02:19:44 1366
97 147 Kõik M Hein Rene 02:19:45 1365
98 187 Kõik M Luiks Meelis 02:19:47 1364
99 137 Kõik M Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:19:48 1363
100 98 Kõik M Annion Silver 02:19:50 1362
101 108 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:19:50 1361
102 496 Kõik M Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 02:19:51 1360
103 161 Kõik M Rips Leho 02:20:54 1359
104 185 Kõik M Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:20:55 1358
105 124 Kõik M Ebber Andrus 02:21:13 1357
106 202 Kõik M Eelma Tõnu 02:21:24 1356
107 180 Kõik M Salumäe Guido AT Sport Team 02:21:52 1355
108 116 Kõik M Aas Andres Vendario.ee 02:21:53 1354
109 159 Kõik M Tamm Tony 02:22:01 1353
110 189 Kõik M Janno Janar RR Siplased / VERX 02:22:02 1352
111 117 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike 02:22:36 1351
112 203 Kõik M Ristna Mikk Haaslava MTB 02:22:37 1350
113 135 Kõik M Pops Vahur Spordipartner 02:22:45 1348
114 105 Kõik M Rikkas Henrik 02:23:09 1347
115 183 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:23:12 1346
116 184 Kõik M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:23:12 1345
117 234 Kõik M Lind Kaspar 02:23:16 1344
118 173 Kõik M Tigane Raiko 02:23:29 1342
119 475 Kõik M Õun Joosep-Mattias 02:23:36 1341
120 154 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 02:23:39 1340
121 505 Kõik M Greenbaum Marko 02:23:41 1339
122 155 Kõik M Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:23:43 1338
123 106 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:23:50 1337
124 142 Kõik M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:23:53 1336
125 221 Kõik M Eensaar Rain 02:23:57 1335
126 143 Kõik M Danilas Meelis 02:24:07 1334
127 140 Kõik M Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:24:22 1333
128 292 Kõik M Randpõld Priit 02:24:53 1332
129 195 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:25:15 1330
130 310 Kõik M Post Ken 02:25:15 1329
131 109 Kõik M Välja Markus 02:25:17 1328
132 224 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 02:26:27 1327
133 115 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:26:33 1326
134 201 Kõik M Rostin Siim 02:26:40 1325
135 138 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:27:04 1324
136 194 Kõik M Rehi Arne 02:27:04 1323
137 88 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:27:27 1322
138 226 Kõik M Alaväli Ülari 02:27:30 1321
139 285 Kõik M Kiristaja Ailar 02:27:33 1320
140 176 Kõik M Tuuna Toomas 02:27:36 1319
141 200 Kõik M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:27:37 1318
142 145 Kõik M Mesteljainen Dmitri 02:27:41 1317
143 209 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 02:27:43 1316
144 139 Kõik M Lüüsalu Villu 02:27:49 1315
145 163 Kõik M Veskiväli Heigo 02:28:11 1314
146 262 Kõik M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:28:59 1313
147 148 Kõik M Kõrge Toomas 02:29:16 1312
148 227 Kõik M Reinaste Ruve 02:29:33 1311
149 300 Kõik M Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 02:29:39 1310
150 196 Kõik M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:29:43 1309
151 500 Kõik M Jüriso Janis Z Racing Team 02:29:48 1308
152 210 Kõik M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:30:18 1307
153 169 Kõik M Pruuli Jaanus 02:30:25 1306
154 146 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:30:29 1305
155 219 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:30:32 1304
156 197 Kõik M Laidver Leho 02:30:45 1303
157 253 Kõik M Heinsoo Sander 02:30:46 1302
158 79 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:30:51 1300
159 208 Kõik M Ovtsarenko Grigori 02:31:07 1299
160 220 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:13 1298
161 164 Kõik M Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:31:17 1297
162 249 Kõik M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:31:21 1296
163 165 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:31:22 1295
164 242 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:31:23 1294
165 232 Kõik M Lubi Tiit 02:32:05 1293
166 211 Kõik M Terve Raivo 02:32:16 1292
167 349 Kõik M Männa Margus 02:32:24 1291
168 355 Kõik M Milistver Mairon 02:32:25 1289
169 186 Kõik M Karki Martin TÜASK 02:32:52 1288
170 246 Kõik M Kannenberg Karli 02:33:04 1286
171 240 Kõik M Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:34:00 1285
172 358 Kõik M Rae Ermo 02:34:05 1284
173 453 Kõik M Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:34:36 1283
174 272 Kõik M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:34:41 1282
175 325 Kõik M Estermaa Ago 02:34:53 1281
176 486 Kõik M Simulask Agu 02:35:01 1280
177 256 Kõik M Uutar Aivar AT Sport Team 02:35:11 1279
178 477 Kõik M Metsmaaker Martin AC Racing 02:35:19 1278
179 223 Kõik M Mikk Paul 02:35:19 1277
180 243 Kõik M Ting Taavi 02:35:22 1276
181 384 Kõik M Shemarin Viktor 02:35:30 1275
182 295 Kõik M Toom Tauri 02:35:35 1274
183 192 Kõik M Viigipuu Toomas 02:35:38 1273
184 478 Kõik M Kallas Karl 02:35:44 1272
185 204 Kõik M Tammemägi Jaak 02:35:49 1271
186 162 Kõik M Kollo Tiit 02:35:54 1270
187 207 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:36:02 1269
188 401 Kõik M Nõmmik Tõnu 02:36:09 1267
189 250 Kõik M Malsroos Mait 02:36:09 1266
190 294 Kõik M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:36:10 1265
191 348 Kõik M Haas Marco 02:36:12 1264
192 507 Kõik M Tamm Andrus KoMo 02:36:13 1263
193 153 Kõik M Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 02:36:43 1262
194 237 Kõik M Nirgi Siim 02:36:57 1261
195 217 Kõik M Suokas Heikki 02:37:25 1260
196 441 Kõik M Laht Urmas 02:37:29 1259
197 248 Kõik M Jaškov Janek 02:37:46 1258
198 215 Kõik M Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:37:48 1257
199 329 Kõik M Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:37:51 1256
200 216 Kõik M Sildaru Kalev lebo racing 02:37:54 1255
201 260 Kõik M Järve Marek 02:37:55 1254
202 442 Kõik M Videvik Priit 02:37:58 1253
203 380 Kõik M Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:38:03 1252
204 428 Kõik M Kook Raimo 02:38:18 1251
205 255 Kõik M Morel Ülar 02:38:26 1250
206 264 Kõik M Tosmin Janno 02:38:27 1249
207 346 Kõik M Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:38:29 1248
208 273 Kõik M Allmere Andres 02:38:30 1247
209 274 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:38:30 1246
210 265 Kõik M Paas Raigo 02:38:46 1244
211 245 Kõik M Volts Ainars 02:39:00 1243
212 374 Kõik M Mets Stewe RR Siplased 02:39:02 1242
213 509 Kõik M Liiker Tanel Vabajooks 02:39:06 1241
214 284 Kõik M Gromov Leino 02:39:11 1240
215 225 Kõik M Rooberg Jorma 02:39:14 1239
216 271 Kõik M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:39:17 1238
217 277 Kõik M Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:39:24 1237
218 350 Kõik M Janno Brent 02:39:35 1236
219 233 Kõik M Järveoja Jaanus 02:39:55 1235
220 319 Kõik M Luhaäär Kristo 02:40:11 1234
221 278 Kõik M Hinnov Ahti 02:40:21 1233
222 275 Kõik M Ernits Ardu 02:40:30 1232
223 485 Kõik M Fominykh Grigori 02:40:57 1231
224 279 Kõik M Murmann Rain Kulgur Team 2 02:41:05 1230
225 239 Kõik M Pajumaa Priit OlyBet 02:41:13 1229
226 267 Kõik M Juhkam Tõnu 02:41:24 1228
227 482 Kõik M Tamm Hando 02:41:38 1227
228 303 Kõik M Kiristaja Hendrik 02:42:36 1226
229 288 Kõik M Katin Vladimir 02:42:36 1225
230 293 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:38 1224
231 313 Kõik M Hermat Kaido 02:42:39 1223
232 365 Kõik M Plovits Kaido 02:42:41 1222
233 488 Kõik M Danilas Hans Markus 02:42:52 1221
234 282 Kõik M Mikk Kaido 02:43:02 1219
235 439 Kõik M Reier Kusti 02:44:02 1217
236 296 Kõik M Prits Vilmar 02:45:25 1216
237 257 Kõik M Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:45:39 1215
238 281 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner 2 02:46:41 1214
239 409 Kõik M Reissaar Alari 02:46:50 1213
240 287 Kõik M Volk Andrus 02:46:54 1212
241 389 Kõik M Romanovskis Raimonds 02:47:07 1211
242 390 Kõik M Pauklin Roland 02:47:11 1210
243 305 Kõik M Siska Ivar 02:47:19 1209
244 213 Kõik M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:47:30 1208
245 269 Kõik M Tamm Taago 02:47:36 1207
246 511 Kõik M Överus Hanno 02:47:40 1206
247 263 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:47:57 1205
248 259 Kõik M Teppan Sten 02:48:02 1204
249 495 Kõik M Rünk Joonas 02:48:04 1203
250 312 Kõik M Plaado Oliver 02:48:52 1202
251 280 Kõik M Närap Henry 02:49:09 1201
252 299 Kõik M Hansar Alar 02:49:29 1200
253 360 Kõik M Pärnamets Taavi 02:50:07 1199
254 424 Kõik M Vassiljev Tanel Stora Enso Terviseklubi 02:50:21 1198
255 364 Kõik M Veilberg Ago 02:50:25 1197
256 254 Kõik M Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:51:12 1196
257 430 Kõik M Lipvars Jaanus 02:51:46 1195
258 512 Kõik M Vene Sven 02:51:50 1194
259 483 Kõik M Killing Keito 02:51:50 1193
260 396 Kõik M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:51:55 1192
261 261 Kõik M Eilo Enno SK Rakke 02:52:07 1191
262 398 Kõik M Märtmaa Jüri 02:52:35 1189
263 247 Kõik M Oot Anti Team Amps 02:52:44 1188
264 407 Kõik M Mägi Madis 02:53:13 1187
265 444 Kõik M Kostabi Marek 02:53:15 1186
266 342 Kõik M Reimaa Andrus 02:53:21 1185
267 356 Kõik M Pirnipuu Marvin 02:53:27 1184
268 258 Kõik M Teearu Paul 02:53:27 1183
269 304 Kõik M Liivak Janno 02:53:28 1182
270 457 Kõik M Leetberg Margus 02:53:29 1181
271 357 Kõik M Klais Tarvo 02:54:30 1178
272 343 Kõik M Mängel Margus 02:54:36 1177
273 301 Kõik M Raiesmaa Eldur 02:54:40 1176
274 314 Kõik M Noormets Alar Auto Stock 02:54:40 1175
275 289 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 02:54:47 1174
276 339 Kõik M Kogermann Meelis 02:55:13 1173
277 331 Kõik M Leier Tõnis 02:55:52 1172
278 361 Kõik M Kaun Sten Spordipartner 3 02:56:13 1171
279 206 Kõik M Tinno Margus 02:56:42 1170
280 283 Kõik M Kozlov Raul 02:56:50 1169
281 369 Kõik M Ristisaar Risto 02:56:58 1168
282 316 Kõik M Lääne Jaak 02:57:12 1167
283 354 Kõik M Leppik Rait 02:57:16 1166
284 397 Kõik M Saluste Priit 02:57:17 1165
285 394 Kõik M Lesihhin Roman 02:57:17 1164
286 445 Kõik M Mägi Veljo 02:57:39 1163
287 368 Kõik M Adli Marek 02:57:44 1162
288 375 Kõik M Liiv Madis 02:58:36 1161
289 437 Kõik M Peets Robert 02:58:40 1160
290 393 Kõik M Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:58:46 1159
291 404 Kõik M Vasilev Arseny 02:59:02 1158
292 334 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:59:16 1157
293 433 Kõik M Vaarend Alar 02:59:16 1155
294 479 Kõik M Verliin Lauri 02:59:30 1154
295 391 Kõik M Teearu Hans 02:59:33 1153
296 410 Kõik M Leppik Rasmus Viljandi rattaklubi 02:59:56 1151
297 328 Kõik M Lõsov Olev 02:59:56 1150
298 508 Kõik M Venelaine Margus 02:59:57 1149
299 344 Kõik M Lichtfeldt Andro 03:00:04 1148
300 330 Kõik M Jamnes Margus 03:00:31 1147
301 332 Kõik M Varik Meelis 03:00:44 1146
302 340 Kõik M Ansu Taavi 03:01:02 1144
303 435 Kõik M Animägi Tiit 03:02:06 1143
304 214 Kõik M Pärnamets Aivar SK Rakke 03:02:12 1142
305 377 Kõik M Luidre Liivo 03:03:09 1140
306 510 Kõik M Kallasmaa Kuldar 03:05:39 1139
307 434 Kõik M Otsa Arne 03:05:55 1138
308 423 Kõik M Kogger Toomas 03:06:28 1137
309 440 Kõik M Pallase Janek 03:07:22 1136
310 417 Kõik M Tamm Ilmar 03:07:28 1135
311 388 Kõik M Sankman Jüri 03:11:47 1132
312 418 Kõik M Nool Ivo 03:11:55 1131
313 484 Kõik M Kasemets Rene 03:16:10 1130
314 371 Kõik M Konsap Taavi 03:17:13 1129
315 490 Kõik M Kobrissev Aleksandr 03:18:03 1128
316 503 Kõik M Rebas Rein 03:20:06 1127
317 419 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:21:00 1125
318 353 Kõik M Konsap Ats 03:26:08 1123
319 415 Kõik M Valma Tõnu 03:26:18 1122
320 373 Kõik M Teearu Karl 03:26:37 1121
321 406 Kõik M Nõmmik Valter 03:26:38 1120
322 498 Kõik M Männi Anatoli KJK 03:28:11 1119
323 492 Kõik M Randoja Mario 03:29:32 1118
324 501 Kõik M Mägi Priit 03:30:25 1117
325 352 Kõik M Pobbol Raino KoMo 03:35:28 1114
326 412 Kõik M Ahu Ülo 03:38:37 1112
327 491 Kõik M Rätsep Raul Nordnet OÜ 03:39:43 1111
328 480 Kõik M Kaegas Raivo 03:47:31 1108
329 493 Kõik M Reimann Hendrik 03:48:19 1107
330 489 Kõik M Kobrisev Sergei 04:10:37 1105
331 506 Kõik M Hallikas Lembit 04:20:00 1103
332 321 Kõik M Jürisaar Meelis 04:20:01 1102
333 499 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased 04:20:02 1101
Põhisõit M võitja keskmine kiirus 24,29 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 23 M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 01:56:05 1505
2 4 M Austa Caspar TÜASK 01:56:05 1491
3 1 M Jõeäär Gert VELOPLUS 01:56:06 1492
4 3 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:56:08 1483
5 10 M Pajur Markus Team Antsla 01:57:20 1475
6 15 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 01:58:05 1470
7 6 M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:58:29 1466
8 26 M Panteleev Andrey MTB School 01:59:40 1464
9 2 M Saar Raido RedBike / Wilo 02:01:29 1458
10 44 M Sõptšenko Dmitri 02:02:16 1454
11 49 M Parv Martin 02:02:25 1452
12 9 M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:02:35 1450
13 27 M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 02:02:50 1448
14 12 M Pilv Armin Team Antsla 02:03:05 1445
15 132 M Sepp Kristo Saksa Automaatika ProShop Team 02:03:31 1443
16 502 M Stepanov Dmitry 02:03:34 1442
17 35 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team 02:04:26 1439
18 22 M Treimuth Henri Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:04:37 1438
19 67 M Lill Aali VIIMSI SPORT 02:05:27 1437
20 36 M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:05:58 1435
21 25 M Malva Margus 02:06:14 1434
22 59 M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 02:06:32 1433
23 93 M Rusovitš Dmitri 02:06:32 1432
24 61 M Vsivtsev Vladimir 02:06:47 1430
25 87 M Raag Kaupo velo clubbers 02:07:27 1427
26 32 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:07:28 1426
27 57 M Järvloo Priit 02:08:23 1423
28 45 M Alvela Jaan VELOPLUS 02:08:39 1421
29 47 M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:09:04 1416
30 38 M Laanjõe Elvis Leon 02:09:24 1414
31 39 M Vool Toomas Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:09:28 1413
32 18 M Pruuli Karl Team Antsla 02:09:34 1411
33 41 M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:09:38 1410
34 103 M Evendi Rando Marten 02:10:01 1409
35 28 M Mesi Joosep 02:10:56 1407
36 133 M Pohl Marko AT Sport Team 02:12:06 1406
37 74 M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:13:06 1399
38 89 M Hirs Marek RR Siplased / METSAHAKE 02:13:15 1397
39 130 M Saar Sander VELOPLUS 02:15:10 1388
40 76 M Laanemäe Erki 02:15:19 1387
41 31 M Vaidem Josten 02:15:19 1386
42 101 M Pulst Raivo 02:16:15 1384
43 14 M Stalberg Tair 02:16:40 1383
44 118 M Romandi Arvi VIIMSI SPORT 02:17:15 1380
45 104 M Kondaev Denis 02:18:23 1377
46 83 M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:18:35 1375
47 119 M Vooremaa Argo 02:18:45 1373
48 123 M Teder Feeliks 02:19:30 1369
49 147 M Hein Rene 02:19:45 1365
50 98 M Annion Silver 02:19:50 1362
51 496 M Rüngenen Sander Jõelähtme Singel 02:19:51 1360
52 189 M Janno Janar RR Siplased / VERX 02:22:02 1352
53 117 M Kõiv Kaspar RedBike 02:22:36 1351
54 183 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:23:12 1346
55 184 M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:23:12 1345
56 173 M Tigane Raiko 02:23:29 1342
57 505 M Greenbaum Marko 02:23:41 1339
58 106 M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:23:50 1337
59 142 M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:23:53 1336
60 140 M Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:24:22 1333
61 115 M Kivimäe Raul Kulgur Team 02:26:33 1326
62 201 M Rostin Siim 02:26:40 1325
63 226 M Alaväli Ülari 02:27:30 1321
64 285 M Kiristaja Ailar 02:27:33 1320
65 200 M Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:27:37 1318
66 145 M Mesteljainen Dmitri 02:27:41 1317
67 163 M Veskiväli Heigo 02:28:11 1314
68 262 M Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:28:59 1313
69 148 M Kõrge Toomas 02:29:16 1312
70 227 M Reinaste Ruve 02:29:33 1311
71 196 M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:29:43 1309
72 500 M Jüriso Janis Z Racing Team 02:29:48 1308
73 210 M Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:30:18 1307
74 146 M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:30:29 1305
75 253 M Heinsoo Sander 02:30:46 1302
76 208 M Ovtsarenko Grigori 02:31:07 1299
77 220 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:31:13 1298
78 164 M Türk Reigo Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:31:17 1297
79 249 M Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:31:21 1296
80 232 M Lubi Tiit 02:32:05 1293
81 246 M Kannenberg Karli 02:33:04 1286
82 272 M Mainsoo Rene Vendario.ee 02:34:41 1282
83 477 M Metsmaaker Martin AC Racing 02:35:19 1278
84 243 M Ting Taavi 02:35:22 1276
85 478 M Kallas Karl 02:35:44 1272
86 401 M Nõmmik Tõnu 02:36:09 1267
87 294 M Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:36:10 1265
88 153 M Hubel Indrek Cyclon/MyFitness Team 02:36:43 1262
89 237 M Nirgi Siim 02:36:57 1261
90 248 M Jaškov Janek 02:37:46 1258
91 428 M Kook Raimo 02:38:18 1251
92 274 M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:38:30 1246
93 374 M Mets Stewe RR Siplased 02:39:02 1242
94 509 M Liiker Tanel Vabajooks 02:39:06 1241
95 225 M Rooberg Jorma 02:39:14 1239
96 271 M Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:39:17 1238
97 319 M Luhaäär Kristo 02:40:11 1234
98 278 M Hinnov Ahti 02:40:21 1233
99 485 M Fominykh Grigori 02:40:57 1231
100 239 M Pajumaa Priit OlyBet 02:41:13 1229
101 482 M Tamm Hando 02:41:38 1227
102 303 M Kiristaja Hendrik 02:42:36 1226
103 293 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:38 1224
104 313 M Hermat Kaido 02:42:39 1223
105 296 M Prits Vilmar 02:45:25 1216
106 257 M Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 02:45:39 1215
107 390 M Pauklin Roland 02:47:11 1210
108 213 M Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:47:30 1208
109 269 M Tamm Taago 02:47:36 1207
110 263 M Gorbunov Konstantin 02:47:57 1205
111 495 M Rünk Joonas 02:48:04 1203
112 312 M Plaado Oliver 02:48:52 1202
113 299 M Hansar Alar 02:49:29 1200
114 424 M Vassiljev Tanel Stora Enso Terviseklubi 02:50:21 1198
115 430 M Lipvars Jaanus 02:51:46 1195
116 483 M Killing Keito 02:51:50 1193
117 396 M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 02:51:55 1192
118 356 M Pirnipuu Marvin 02:53:27 1184
119 258 M Teearu Paul 02:53:27 1183
120 304 M Liivak Janno 02:53:28 1182
121 457 M Leetberg Margus 02:53:29 1181
122 361 M Kaun Sten Spordipartner 3 02:56:13 1171
123 369 M Ristisaar Risto 02:56:58 1168
124 316 M Lääne Jaak 02:57:12 1167
125 354 M Leppik Rait 02:57:16 1166
126 445 M Mägi Veljo 02:57:39 1163
127 437 M Peets Robert 02:58:40 1160
128 404 M Vasilev Arseny 02:59:02 1158
129 391 M Teearu Hans 02:59:33 1153
130 340 M Ansu Taavi 03:01:02 1144
131 388 M Sankman Jüri 03:11:47 1132
132 418 M Nool Ivo 03:11:55 1131
133 484 M Kasemets Rene 03:16:10 1130
134 371 M Konsap Taavi 03:17:13 1129
135 490 M Kobrissev Aleksandr 03:18:03 1128
136 503 M Rebas Rein 03:20:06 1127
137 419 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:21:00 1125
138 353 M Konsap Ats 03:26:08 1123
139 492 M Randoja Mario 03:29:32 1118
140 352 M Pobbol Raino KoMo 03:35:28 1114
141 491 M Rätsep Raul Nordnet OÜ 03:39:43 1111
142 493 M Reimann Hendrik 03:48:19 1107
Põhisõit M50 võitja keskmine kiirus 23,80 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 7 M50 Maasikmets Alges Team Amps 01:58:29 1468
2 19 M50 Neemela Tarmo Team Amps 02:07:30 1425
3 64 M50 Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 02:08:43 1419
4 151 M50 Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 02:12:40 1404
5 60 M50 Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:13:06 1398
6 125 M50 Einroos Raino 02:13:34 1395
7 124 M50 Ebber Andrus 02:21:13 1357
8 105 M50 Rikkas Henrik 02:23:09 1347
9 143 M50 Danilas Meelis 02:24:07 1334
10 292 M50 Randpõld Priit 02:24:53 1332
11 195 M50 Kotov Raul velo clubbers 02:25:15 1330
12 219 M50 Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:30:32 1304
13 197 M50 Laidver Leho 02:30:45 1303
14 79 M50 Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:30:51 1300
15 242 M50 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:31:23 1294
16 211 M50 Terve Raivo 02:32:16 1292
17 486 M50 Simulask Agu 02:35:01 1280
18 384 M50 Shemarin Viktor 02:35:30 1275
19 204 M50 Tammemägi Jaak 02:35:49 1271
20 162 M50 Kollo Tiit 02:35:54 1270
21 250 M50 Malsroos Mait 02:36:09 1266
22 507 M50 Tamm Andrus KoMo 02:36:13 1263
23 245 M50 Volts Ainars 02:39:00 1243
24 267 M50 Juhkam Tõnu 02:41:24 1228
25 281 M50 Savitski Jüri Spordipartner 2 02:46:41 1214
26 409 M50 Reissaar Alari 02:46:50 1213
27 287 M50 Volk Andrus 02:46:54 1212
28 511 M50 Överus Hanno 02:47:40 1206
29 512 M50 Vene Sven 02:51:50 1194
30 261 M50 Eilo Enno SK Rakke 02:52:07 1191
31 407 M50 Mägi Madis 02:53:13 1187
32 301 M50 Raiesmaa Eldur 02:54:40 1176
33 289 M50 Tõnov Tauri-Dag 02:54:47 1174
34 328 M50 Lõsov Olev 02:59:56 1150
Põhisõit M45 võitja keskmine kiirus 23,17 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 33 M45 Rebane Meelis 02:01:43 1456
2 71 M45 Kiskonen Eero 02:03:22 1444
3 48 M45 Mõttus Tarmo Team Antsla 02:05:33 1436
4 16 M45 Kukk Sigvard Spordipartner 1 02:08:39 1420
5 497 M45 Kukk Erki 02:09:00 1417
6 68 M45 Pekk Tiit 02:12:18 1405
7 92 M45 Kertsman Jaanus Spordipartner 2 02:12:42 1403
8 72 M45 Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:12:44 1401
9 20 M45 Kattai Kaupo Team Amps 02:13:38 1394
10 54 M45 Rei Tarmo 02:14:19 1392
11 42 M45 Kallari Taimar Astro Baltics 02:15:10 1391
12 110 M45 Kukk Margus CERBOS 02:15:10 1390
13 69 M45 Puusepp Sven Spordipartner 1 02:16:54 1381
14 111 M45 Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:17:29 1379
15 158 M45 Minski Jan Kulgur Team 02:18:56 1371
16 96 M45 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:19:36 1367
17 137 M45 Piirioja Kalle Egesten Metallehitused/BGM 02:19:48 1363
18 161 M45 Rips Leho 02:20:54 1359
19 202 M45 Eelma Tõnu 02:21:24 1356
20 180 M45 Salumäe Guido AT Sport Team 02:21:52 1355
21 135 M45 Pops Vahur Spordipartner 02:22:45 1348
22 194 M45 Rehi Arne 02:27:04 1323
23 88 M45 Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:27:27 1322
24 209 M45 Kaschan Kaido velo clubbers 02:27:43 1316
25 139 M45 Lüüsalu Villu 02:27:49 1315
26 169 M45 Pruuli Jaanus 02:30:25 1306
27 165 M45 Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:31:22 1295
28 348 M45 Haas Marco 02:36:12 1264
29 329 M45 Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:37:51 1256
30 260 M45 Järve Marek 02:37:55 1254
31 442 M45 Videvik Priit 02:37:58 1253
32 346 M45 Agu Rauno Põldotsa Rahvaspordiklubi 02:38:29 1248
33 284 M45 Gromov Leino 02:39:11 1240
34 277 M45 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:39:24 1237
35 254 M45 Kallasmaa Kalmer Spordipartner 3 02:51:12 1196
36 342 M45 Reimaa Andrus 02:53:21 1185
37 397 M45 Saluste Priit 02:57:17 1165
38 394 M45 Lesihhin Roman 02:57:17 1164
39 393 M45 Lilenbach Feliks Spordipartner 3 02:58:46 1159
40 433 M45 Vaarend Alar 02:59:16 1155
41 508 M45 Venelaine Margus 02:59:57 1149
42 344 M45 Lichtfeldt Andro 03:00:04 1148
43 332 M45 Varik Meelis 03:00:44 1146
44 214 M45 Pärnamets Aivar SK Rakke 03:02:12 1142
45 434 M45 Otsa Arne 03:05:55 1138
46 440 M45 Pallase Janek 03:07:22 1136
47 417 M45 Tamm Ilmar 03:07:28 1135
48 480 M45 Kaegas Raivo 03:47:31 1108
49 489 M45 Kobrisev Sergei 04:10:37 1105
50 321 M45 Jürisaar Meelis 04:20:01 1102
Põhisõit M40 võitja keskmine kiirus 23,42 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 17 M40 Krusemann Magnus Kulgur Team 02:00:23 1462
2 37 M40 Maanurm Joonas Saksa Automaatika ProShopTeam 02:00:25 1460
3 58 M40 Lepp Emeri Kulgur Team 02:04:01 1441
4 56 M40 Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 02:04:02 1440
5 30 M40 Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:06:34 1431
6 46 M40 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:07:23 1428
7 94 M40 Kirsipuu Tiit 02:08:08 1424
8 97 M40 Molev Juri 02:08:35 1422
9 52 M40 Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:08:53 1418
10 55 M40 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:09:09 1415
11 24 M40 Tamkõrv Helmet Team Amps 02:10:05 1408
12 91 M40 Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:13:24 1396
13 134 M40 Želtov Sergei 02:15:10 1389
14 121 M40 Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 02:15:55 1385
15 198 M40 Ööbik Antti Rae Rattaklubi 02:16:50 1382
16 168 M40 Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 02:17:32 1378
17 127 M40 Sigus Marko Kulgur Team 02:18:23 1376
18 177 M40 Pajus Rene 02:18:39 1374
19 112 M40 Mees Janar 02:18:50 1372
20 131 M40 Sepp Tõnis 02:19:14 1370
21 236 M40 Kasenõmm Priit 02:19:44 1366
22 187 M40 Luiks Meelis 02:19:47 1364
23 185 M40 Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:20:55 1358
24 116 M40 Aas Andres Vendario.ee 02:21:53 1354
25 203 M40 Ristna Mikk Haaslava MTB 02:22:37 1350
26 234 M40 Lind Kaspar 02:23:16 1344
27 155 M40 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:23:43 1338
28 221 M40 Eensaar Rain 02:23:57 1335
29 224 M40 Soojärv Andres Kulgur Team 02:26:27 1327
30 138 M40 Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:27:04 1324
31 300 M40 Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 02:29:39 1310
32 349 M40 Männa Margus 02:32:24 1291
33 358 M40 Rae Ermo 02:34:05 1284
34 453 M40 Laaniste Andres Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:34:36 1283
35 256 M40 Uutar Aivar AT Sport Team 02:35:11 1279
36 217 M40 Suokas Heikki 02:37:25 1260
37 441 M40 Laht Urmas 02:37:29 1259
38 215 M40 Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:37:48 1257
39 380 M40 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 02:38:03 1252
40 255 M40 Morel Ülar 02:38:26 1250
41 265 M40 Paas Raigo 02:38:46 1244
42 279 M40 Murmann Rain Kulgur Team 2 02:41:05 1230
43 365 M40 Plovits Kaido 02:42:41 1222
44 282 M40 Mikk Kaido 02:43:02 1219
45 305 M40 Siska Ivar 02:47:19 1209
46 259 M40 Teppan Sten 02:48:02 1204
47 444 M40 Kostabi Marek 02:53:15 1186
48 357 M40 Klais Tarvo 02:54:30 1178
49 314 M40 Noormets Alar Auto Stock 02:54:40 1175
50 339 M40 Kogermann Meelis 02:55:13 1173
51 206 M40 Tinno Margus 02:56:42 1170
52 368 M40 Adli Marek 02:57:44 1162
53 375 M40 Liiv Madis 02:58:36 1161
54 330 M40 Jamnes Margus 03:00:31 1147
55 377 M40 Luidre Liivo 03:03:09 1140
56 510 M40 Kallasmaa Kuldar 03:05:39 1139
57 423 M40 Kogger Toomas 03:06:28 1137
58 501 M40 Mägi Priit 03:30:25 1117
59 506 M40 Hallikas Lembit 04:20:00 1103
60 499 M40 Sildvee Märt RR Siplased 04:20:02 1101
Põhisõit M55 võitja keskmine kiirus 22,24 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 50 M55 Reiska Alar 02:06:49 1429
2 108 M55 Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:19:50 1361
3 154 M55 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:23:39 1340
4 325 M55 Estermaa Ago 02:34:53 1281
5 192 M55 Viigipuu Toomas 02:35:38 1273
6 216 M55 Sildaru Kalev lebo racing 02:37:54 1255
7 273 M55 Allmere Andres 02:38:30 1247
8 233 M55 Järveoja Jaanus 02:39:55 1235
9 275 M55 Ernits Ardu 02:40:30 1232
10 288 M55 Katin Vladimir 02:42:36 1225
11 389 M55 Romanovskis Raimonds 02:47:07 1211
12 364 M55 Veilberg Ago 02:50:25 1197
13 398 M55 Märtmaa Jüri 02:52:35 1189
14 343 M55 Mängel Margus 02:54:36 1177
15 283 M55 Kozlov Raul 02:56:50 1169
16 435 M55 Animägi Tiit 03:02:06 1143
Põhisõit M16 võitja keskmine kiirus 22,92 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 504 M16 Mihkels Madis TÜASK 02:03:02 1446
2 95 M16 Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:12:43 1402
3 199 M16 Tiirats Johannes 02:12:45 1400
4 62 M16 Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:13:44 1393
5 159 M16 Tamm Tony 02:22:01 1353
6 475 M16 Õun Joosep-Mattias 02:23:36 1341
7 310 M16 Post Ken 02:25:15 1329
8 109 M16 Välja Markus 02:25:17 1328
9 355 M16 Milistver Mairon 02:32:25 1289
10 186 M16 Karki Martin TÜASK 02:32:52 1288
11 240 M16 Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:34:00 1285
12 223 M16 Mikk Paul 02:35:19 1277
13 295 M16 Toom Tauri 02:35:35 1274
14 264 M16 Tosmin Janno 02:38:27 1249
15 350 M16 Janno Brent 02:39:35 1236
16 488 M16 Danilas Hans Markus 02:42:52 1221
17 439 M16 Reier Kusti 02:44:02 1217
18 280 M16 Närap Henry 02:49:09 1201
19 360 M16 Pärnamets Taavi 02:50:07 1199
20 479 M16 Verliin Lauri 02:59:30 1154
21 410 M16 Leppik Rasmus Viljandi rattaklubi 02:59:56 1151
Põhisõit Kõik N võitja keskmine kiirus 21,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 Kõik N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:34 1412
2 100 Kõik N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:19:34 1368
3 122 Kõik N Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:22:45 1349
4 136 Kõik N Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:18 1343
5 152 Kõik N Sirvel Merili 02:24:53 1331
6 205 Kõik N Pärnik Tea 02:30:50 1301
7 290 Kõik N Soonik Kristel Sandra 02:32:25 1290
8 218 Kõik N Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:32:52 1287
9 170 Kõik N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:36:04 1268
10 244 Kõik N Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:38:45 1245
11 291 Kõik N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:42:55 1220
12 399 Kõik N Toome Relika 02:43:18 1218
13 320 Kõik N Must Tene Türi Rattaklubi 02:52:24 1190
14 341 Kõik N Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:53:47 1180
15 367 Kõik N Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:53:51 1179
16 382 Kõik N Kurgjärv Jaanika Cyclon/Pinska Team 02:59:16 1156
17 172 Kõik N Märtin Liina 02:59:45 1152
18 487 Kõik N Meriküla Merike 03:00:52 1145
19 363 Kõik N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:02:54 1141
20 362 Kõik N Suzi Regina 03:09:34 1134
21 443 Kõik N Rait Triin Spordipartner 3 03:11:20 1133
22 335 Kõik N Rehi Maila AT Sport Team 03:20:40 1126
23 427 Kõik N Kruusimägi Riin 03:23:33 1124
24 447 Kõik N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:31:14 1116
25 455 Kõik N Lille Kärt 03:34:32 1115
26 436 Kõik N Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 03:35:35 1113
27 402 Kõik N Järveoja Helje 03:39:46 1110
28 395 Kõik N Ukrainski Kadri 03:40:09 1109
29 452 Kõik N Ernits Ingrit 04:06:19 1106
30 476 Kõik N Kalm Kristine 04:10:47 1104
Põhisõit N võitja keskmine kiirus 21,76 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 75 N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 02:09:34 1412
2 100 N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 02:19:34 1368
3 122 N Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:22:45 1349
4 152 N Sirvel Merili 02:24:53 1331
5 290 N Soonik Kristel Sandra 02:32:25 1290
6 170 N Dobolina Tatjana Spordipartner Racing Girls 02:36:04 1268
7 291 N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 02:42:55 1220
8 399 N Toome Relika 02:43:18 1218
9 320 N Must Tene Türi Rattaklubi 02:52:24 1190
10 382 N Kurgjärv Jaanika Cyclon/Pinska Team 02:59:16 1156
11 172 N Märtin Liina 02:59:45 1152
12 363 N Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:02:54 1141
13 427 N Kruusimägi Riin 03:23:33 1124
14 447 N Veri Kairit Vooremaa Centrum Rattabaas 03:31:14 1116
15 455 N Lille Kärt 03:34:32 1115
16 476 N Kalm Kristine 04:10:47 1104
Põhisõit N40 võitja keskmine kiirus 19,68 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 136 N40 Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:23:18 1343
2 244 N40 Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:38:45 1245
3 341 N40 Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:53:47 1180
4 362 N40 Suzi Regina 03:09:34 1134
5 443 N40 Rait Triin Spordipartner 3 03:11:20 1133
6 436 N40 Palumaa Pille Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 03:35:35 1113
7 395 N40 Ukrainski Kadri 03:40:09 1109
Põhisõit M60 võitja keskmine kiirus 19,10 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 176 M60 Tuuna Toomas 02:27:36 1319
2 207 M60 Rozenbergs Gunars 02:36:02 1269
3 334 M60 Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:59:16 1157
4 373 M60 Teearu Karl 03:26:37 1121
5 406 M60 Nõmmik Valter 03:26:38 1120
6 412 M60 Ahu Ülo 03:38:37 1112
Põhisõit N45 võitja keskmine kiirus 18,69 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 205 N45 Pärnik Tea 02:30:50 1301
2 218 N45 Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:32:52 1287
3 367 N45 Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:53:51 1179
4 335 N45 Rehi Maila AT Sport Team 03:20:40 1126
5 402 N45 Järveoja Helje 03:39:46 1110
6 452 N45 Ernits Ingrit 04:06:19 1106
Põhisõit M65 võitja keskmine kiirus 16,33 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 247 M65 Oot Anti Team Amps 02:52:44 1188
2 331 M65 Leier Tõnis 02:55:52 1172
3 415 M65 Valma Tõnu 03:26:18 1122
4 498 M65 Männi Anatoli KJK 03:28:11 1119
Põhisõit N35 võitja keskmine kiirus 15,59 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 487 N35 Meriküla Merike 03:00:52 1145
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 24,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:49:14 1250
2 2123 Kõik Puuorg Johann porter racing 00:49:14 1245
3 2003 Kõik Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:49:20 1240
4 2004 Kõik Mõttus Matthias 00:50:36 1235
5 2002 Kõik Sirvel Anet Spordipartner Racing Girls 00:50:53 1230
6 2005 Kõik Ebras Elisabeth Team Bottecchia/KJK naiskond 00:50:55 1226
7 2103 Kõik Mitt Virgo 00:51:00 1222
8 2013 Kõik Tasane Elina Viljandi Rattaklubi 00:52:09 1218
9 2010 Kõik Prants Annabrit Team Bottecchia/KJK naiskond 00:52:57 1214
10 2128 Kõik Sirk Ragnar 00:53:26 1210
11 2009 Kõik Türkson Silvia 00:53:27 1207
12 2016 Kõik Reier Kirke Viljandi Rattaklubi 00:54:50 1204
13 2024 Kõik Jaruškin Aleksei 00:55:01 1201
14 2020 Kõik Root Richard 00:55:04 1198
15 2012 Kõik Jürisaar Tauri 00:55:08 1195
16 2011 Kõik Mäeuibo Markus 00:55:54 1192
17 2008 Kõik Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 00:56:36 1189
18 2022 Kõik Sarikas Merilyn 00:56:57 1186
19 2026 Kõik Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:57:33 1183
20 2015 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 00:57:36 1180
21 2017 Kõik Rannala Maribel 00:57:58 1178
22 2018 Kõik Järvsoo Markus SK KALJU RATTATIIM 00:58:04 1176
23 2131 Kõik Rannala Ivar 00:58:24 1174
24 2021 Kõik Raiesmaa Remo 00:58:55 1172
25 2036 Kõik Tinno Jan Markus 00:58:57 1170
26 2031 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:59:04 1168
27 2028 Kõik Piho Richard 00:59:42 1166
28 2066 Kõik Reiman Neeme 00:59:52 1164
29 2025 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 01:00:07 1162
30 2006 Kõik Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 01:00:08 1160
31 2041 Kõik Kulp Alar Metsahake 01:00:23 1158
32 2007 Kõik Valmsen Henri 01:01:10 1156
33 2030 Kõik Mängel Markus 01:01:15 1154
34 2023 Kõik Põldma Henri 01:01:17 1152
35 2037 Kõik Laidver Aive 01:01:39 1150
36 2034 Kõik Pruuli Paul 01:01:40 1148
37 2096 Kõik Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 01:02:03 1146
38 2039 Kõik Laht Reno 01:02:07 1144
39 2027 Kõik Kull Karolina SK Rakke 01:02:10 1142
40 2063 Kõik Mangusson Magnus 01:02:42 1140
41 2033 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:03:19 1139
42 2122 Kõik Toomik Andero Nõmme Kalju FC 01:03:32 1138
43 2044 Kõik Medar Jane 01:04:00 1137
44 2049 Kõik Parik Ants 01:04:14 1136
45 2046 Kõik Nirgi Tobias 01:05:02 1135
46 2117 Kõik Terro Kristjan Tysk 01:05:08 1134
47 2042 Kõik Riigor Timo 01:05:13 1133
48 2051 Kõik Susi Endel 01:05:13 1132
49 2038 Kõik Jullinen Batrisia Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 01:05:13 1131
50 2118 Kõik Pohl Lauren 01:05:16 1130
51 2060 Kõik Mangusson Willem 01:05:16 1129
52 2054 Kõik Mangusson Tanel 01:05:36 1128
53 2053 Kõik Kajakas Indrek Z Racing Team 01:05:56 1127
54 2062 Kõik Kulp Siim Metsahake 01:06:52 1126
55 2085 Kõik Kornet Kalev 01:06:53 1125
56 2040 Kõik Sillat Stig-Tristan 01:07:22 1124
57 2056 Kõik Jürisaar Maria 01:07:44 1123
58 2043 Kõik Jürisaar Tarmo 01:07:46 1122
59 2047 Kõik Nirgi Ahti 01:07:49 1121
60 2068 Kõik Januško Karl-Sander 01:08:24 1120
61 2070 Kõik Valge Pärtel 01:08:27 1119
62 2050 Kõik Mängel Marius 01:10:04 1118
63 2120 Kõik Kallasmaa Kenneth Saku Sporting 01:10:08 1117
64 2092 Kõik Teder Anette 01:10:12 1116
65 2072 Kõik Kaldmaa Marek 01:10:19 1115
66 2115 Kõik Vergi Sigrid 01:10:48 1114
67 2076 Kõik Janno Ander 01:10:57 1113
68 2073 Kõik Laht Mirtel SK Rakke 01:11:20 1112
69 2074 Kõik Laht Olavi SK Rakke 01:11:20 1111
70 2058 Kõik Lellep Karin 01:12:03 1110
71 2032 Kõik Vinnal Romet 01:12:13 1109
72 2099 Kõik Prits Jaanus 01:12:32 1108
73 2113 Kõik Vilu Veiko 01:12:46 1107
74 2067 Kõik Mõtsnik Jaan Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 01:13:01 1106
75 2114 Kõik Jaaksoo Piia 01:13:33 1105
76 2065 Kõik Evendi Kristi Porter Racing 01:14:12 1104
77 2093 Kõik Kulma Sander 01:14:52 1103
78 2111 Kõik Tiivoja Signe Rõuge Racing Team 01:14:55 1102
79 2110 Kõik Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 01:14:56 1101
80 2048 Kõik Kulp Kasper Metsahake 01:15:19 1100
81 2104 Kõik Kurg Robin 01:15:39 1099
82 2069 Kõik Järveoja Aaron Parker KoMo 01:16:55 1098
83 2107 Kõik Rajasaar Piret 01:17:06 1097
84 2094 Kõik Aas Jürgen 01:17:58 1096
85 2090 Kõik Malberg Kriste 01:19:20 1095
86 2083 Kõik Lohk Liisi 01:19:29 1094
87 2061 Kõik Randmaa Rando 01:20:10 1093
88 2101 Kõik Kask Railand 01:21:00 1092
89 2124 Kõik Valusaar Veljo 01:21:31 1091
90 2129 Kõik Etti Taavi 01:21:42 1090
91 2125 Kõik Vaimets Villu 01:21:43 1089
92 2075 Kõik Teder Roobert 01:24:53 1088
93 2079 Kõik Türkson Helen 01:27:37 1087
94 2106 Kõik Kubilius Kert 01:27:44 1086
95 2127 Kõik Jerjomin Daniil 01:29:44 1085
96 2119 Kõik Havamaa Robert AT Sport 01:31:12 1084
97 2086 Kõik Saarend Mati 01:33:19 1083
98 2082 Kõik Ahu Laila 01:33:43 1082
99 2108 Kõik Hõbemägi Gaily 01:33:51 1081
100 2087 Kõik Reinberg Kristi 01:36:04 1080
101 2089 Kõik Välja Maikel Magnus 01:44:06 1079
102 2081 Kõik Kulp Elo Metsahake 01:46:10 1078
103 2126 Kõik Jerjomina Irina 01:50:52 1077
104 2116 Kõik Lõhmus Liis 02:01:12 1076
105 2102 Kõik Teder Christine 02:03:01 1075
106 2095 Kõik Teder Sander 02:27:57 1074
107 2088 Kõik Rodbaver Oksana 02:27:58 1073
108 2121 Kõik Kivioja Lea 02:28:06 1072
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 24,37 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:49:14 1250
2 2123 Kõik M Puuorg Johann porter racing 00:49:14 1245
3 2003 Kõik M Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:49:20 1240
4 2004 Kõik M Mõttus Matthias 00:50:36 1235
5 2103 Kõik M Mitt Virgo 00:51:00 1222
6 2128 Kõik M Sirk Ragnar 00:53:26 1210
7 2024 Kõik M Jaruškin Aleksei 00:55:01 1201
8 2020 Kõik M Root Richard 00:55:04 1198
9 2012 Kõik M Jürisaar Tauri 00:55:08 1195
10 2011 Kõik M Mäeuibo Markus 00:55:54 1192
11 2008 Kõik M Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 00:56:36 1189
12 2026 Kõik M Johanson Stefan Viljandi Rattaklubi 00:57:33 1183
13 2018 Kõik M Järvsoo Markus SK KALJU RATTATIIM 00:58:04 1176
14 2131 Kõik M Rannala Ivar 00:58:24 1174
15 2021 Kõik M Raiesmaa Remo 00:58:55 1172
16 2036 Kõik M Tinno Jan Markus 00:58:57 1170
17 2031 Kõik M Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 00:59:04 1168
18 2028 Kõik M Piho Richard 00:59:42 1166
19 2066 Kõik M Reiman Neeme 00:59:52 1164
20 2006 Kõik M Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke Meeskond 01:00:08 1160
21 2041 Kõik M Kulp Alar Metsahake 01:00:23 1158
22 2007 Kõik M Valmsen Henri 01:01:10 1156
23 2030 Kõik M Mängel Markus 01:01:15 1154
24 2023 Kõik M Põldma Henri 01:01:17 1152
25 2034 Kõik M Pruuli Paul 01:01:40 1148
26 2096 Kõik M Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 01:02:03 1146
27 2039 Kõik M Laht Reno 01:02:07 1144
28 2063 Kõik M Mangusson Magnus 01:02:42 1140
29 2033 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:03:19 1139
30 2122 Kõik M Toomik Andero Nõmme Kalju FC 01:03:32 1138
31 2049 Kõik M Parik Ants 01:04:14 1136
32 2046 Kõik M Nirgi Tobias 01:05:02 1135
33 2117 Kõik M Terro Kristjan Tysk 01:05:08 1134
34 2042 Kõik M Riigor Timo 01:05:13 1133
35 2051 Kõik M Susi Endel 01:05:13 1132
36 2060 Kõik M Mangusson Willem 01:05:16 1129
37 2054 Kõik M Mangusson Tanel 01:05:36 1128
38 2053 Kõik M Kajakas Indrek Z Racing Team 01:05:56 1127
39 2062 Kõik M Kulp Siim Metsahake 01:06:52 1126
40 2085 Kõik M Kornet Kalev 01:06:53 1125
41 2040 Kõik M Sillat Stig-Tristan 01:07:22 1124
42 2043 Kõik M Jürisaar Tarmo 01:07:46 1122
43 2047 Kõik M Nirgi Ahti 01:07:49 1121
44 2068 Kõik M Januško Karl-Sander 01:08:24 1120
45 2070 Kõik M Valge