XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) Kõik võitja keskmine kiirus 22,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 Kõik Ojala Henri Team Evoc Finland 04:07:28 1503
2 57 Kõik Jõeäär Gert 2018 võitja 04:07:42 1500
3 139 Kõik Färm Aki Team Evoc Finland 04:07:52 1489
4 21 Kõik Rebane Meelis 04:19:48 1476
5 59 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 04:22:17 1473
6 2 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 04:24:02 1470
7 40 Kõik Epner Indrek 04:24:26 1468
8 203 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 04:24:52 1466
9 72 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 04:27:50 1464
10 190 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 04:29:11 1462
11 85 Kõik Maanurm Joonas ProShop Team 04:30:57 1460
12 94 Kõik Rusovitš Dmitri 04:31:23 1458
13 201 Kõik Paavola Tomi Team Evoc Finland 04:31:54 1456
14 127 Kõik Sohkanen Simo Team Evoc Finland 04:31:54 1454
15 118 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 04:33:37 1452
16 121 Kõik Ojavere Imre CC Rota Mobilis 04:35:11 1455
17 3 Kõik Raja Aigar Freesport 04:36:01 1448
18 7 Kõik Grünberg Priit 04:44:11 1446
19 123 Kõik Reiska Alar 04:44:12 1444
20 96 Kõik Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 04:45:29 1442
21 135 Kõik Ainsalu Markku ProShop Team 04:46:13 1440
22 25 Kõik Molev Juri 04:46:24 1438
23 35 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 04:46:43 1436
24 91 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 04:49:58 1434
25 92 Kõik Randma Kristjan Astro Baltics 04:51:33 1432
26 119 Kõik Neemesto Kaspar 04:51:33 1430
27 110 Kõik Kaur Väino 04:51:42 1428
28 132 Kõik Tonts Raido Haaslava MTB 04:53:51 1426
29 28 Kõik Viira Veiko 04:54:41 1424
30 144 Kõik Kupiainen Mikko Team Evoc Finland 04:55:09 1422
31 156 Kõik Ärm Rait 04:55:09 1420
32 148 Kõik Kovgers Kristers 04:55:10 1418
33 45 Kõik Pohl Marko 04:55:26 1416
34 10 Kõik Einroos Raino CC Rota Mobilis 04:58:04 1414
35 51 Kõik Rembla Egon 04:58:38 1412
36 149 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 04:58:58 1410
37 122 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 05:02:12 1408
38 47 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 05:02:55 1406
39 83 Kõik Kübar Rene 05:07:12 1404
40 105 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 05:07:43 1402
41 4 Kõik Maarits Andres 05:09:23 1400
42 29 Kõik Erik Risto Sportlove 05:14:19 1398
43 33 Kõik Põldoja Tauno 05:14:47 1396
44 89 Kõik Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 05:14:47 1394
45 143 Kõik Johanson Sergei RedBike Team 3 05:15:16 1392
46 171 Kõik Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 05:15:16 1390
47 27 Kõik Salumäe Guido 05:15:33 1388
48 48 Kõik Talv Tarvi vk Velron 05:18:35 1386
49 182 Kõik Valgmäe Taavi VIIMSI SPORT 05:19:28 1384
50 155 Kõik Paas Raigo SAQ SC 05:20:58 1382
51 69 Kõik Reiljan Kuldar velo clubbers 05:21:13 1380
52 112 Kõik Kingo Margo Haaslava MTB 05:21:14 1378
53 117 Kõik Mäggi Martin 05:21:17 1376
54 166 Kõik Palu Ats Haaslava MTB 05:21:35 1374
55 199 Kõik Raivet Jaan 05:22:52 1372
56 9 Kõik Eelma Tõnu 05:23:09 1370
57 188 Kõik Kuldsepp Kajar 05:23:28 1368
58 111 Kõik Keerd Karmo 05:26:46 1366
59 31 Kõik Lung Marti 05:26:56 1364
60 196 Kõik Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 05:27:26 1362
61 163 Kõik Ööman Marko 05:27:42 1360
62 147 Kõik Kõiv Kaspar RedBike Team 3 05:27:45 1358
63 68 Kõik Rei Tarmo 05:28:26 1356
64 73 Kõik Valgma Raini SAQSC 05:28:41 1354
65 124 Kõik Ristna Mikk 05:28:44 1352
66 50 Kõik Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 05:30:20 1350
67 175 Kõik Tiismaa Toomas 05:31:14 1348
68 125 Kõik Jaanimets Age velo clubbers 05:31:26 1346
69 79 Kõik Kaldre Raul 05:32:03 1344
70 75 Kõik Grünberg Harry 05:33:03 1342
71 189 Kõik Suisalu Alvar 05:33:38 1340
72 98 Kõik Tenson Tavo Onninen 05:33:39 1338
73 193 Kõik Kippasto Margo 05:34:26 1336
74 41 Kõik Haas Marco 05:34:26 1334
75 43 Kõik Kimmel Robert 05:36:23 1332
76 39 Kõik Viilop Aivo 05:36:43 1330
77 6 Kõik Albri Kalev Onninen 05:37:18 1328
78 87 Kõik Palusoo Marianne 05:37:21 1326
79 17 Kõik Konga Andrus 05:37:21 1324
80 177 Kõik Talur Tõnu Haaslava MTB 05:37:48 1322
81 26 Kõik Talumaa Raul CC Rota Mobilis 05:38:21 1320
82 95 Kõik Sildre Martin 05:38:35 1318
83 99 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 05:40:32 1316
84 187 Kõik Looskari Anti 05:40:34 1314
85 76 Kõik Grünberg Liis 05:40:49 1312
86 97 Kõik Teearu Paul 05:40:51 1310
87 141 Kõik Järv Jüri 05:41:02 1308
88 162 Kõik Nõmmik Alar 05:43:31 1306
89 67 Kõik Rebas Raido 05:46:17 1304
90 90 Kõik Puu Anneliis 05:47:01 1302
91 168 Kõik Pank Ergo 05:48:02 1300
92 194 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 05:48:06 1298
93 109 Kõik Kallari Taimar Astro Baltics 05:50:08 1296
94 82 Kõik Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 05:50:27 1294
95 71 Kõik Suokas Heikki 05:53:17 1292
96 146 Kõik Kljujev Sergei 05:53:42 1290
97 44 Kõik Kiristaja Ailar velo clubbers 05:55:14 1288
98 104 Kõik Hinnov Ahti 05:55:26 1286
99 107 Kõik Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 05:55:36 1284
100 93 Kõik Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 05:57:10 1282
101 106 Kõik Jänes Rivo 05:59:17 1280
102 159 Kõik Mölder Rein Fixus Team 06:00:36 1278
103 152 Kõik Leppik Elle Haaslava MTB 06:00:36 1276
104 70 Kõik Sildaru Kalev 06:02:15 1274
105 128 Kõik Stalkov Valmer 06:02:20 1272
106 133 Kõik Vuks Erko 06:04:00 1270
107 150 Kõik Kurg Toomas 06:04:19 1268
108 86 Kõik Malsroos Mait 06:07:02 1266
109 100 Kõik Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 1 06:07:08 1264
110 195 Kõik Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team 2 06:08:49 1262
111 130 Kõik Tarajev Diimar Haaslava MTB 06:08:55 1260
112 167 Kõik Pani Egert Haaslava MTB 06:08:58 1258
113 174 Kõik Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 06:12:15 1256
114 74 Kõik Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 06:15:53 1254
115 16 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 06:15:53 1252
116 84 Kõik Lung Helin 06:22:34 1250
117 77 Kõik Hermat Kaido 06:26:00 1248
118 15 Kõik Märtmaa Jüri 06:26:29 1246
119 138 Kõik Einla Marek 06:29:51 1244
120 81 Kõik Kivimäe Ivar Onninen II 06:30:09 1242
121 60 Kõik Meidla Margus Onninen II 06:32:55 1240
122 160 Kõik Münt Ainar Onninen II 06:32:55 1238
123 103 Kõik Ehasalu Siim 06:33:57 1236
124 58 Kõik Kaibald Andre 06:34:39 1234
125 116 Kõik Linnas Ivo 06:43:55 1232
126 42 Kõik Käär Tanel 06:51:28 1230
127 154 Kõik Mäe Mati 07:07:43 1228
128 115 Kõik Kuusk Margus 07:07:43 1226
129 38 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 07:22:25 1224
130 114 Kõik Kostabi Marek 07:24:50 1222
131 78 Kõik Hiob Laur 07:33:00 1220
132 161 Kõik Murumets Urmas 07:33:01 1218
133 151 Kõik Kusman Janno 07:34:24 1216
134 137 Kõik Aro Marko Rae Rattaklubi I 08:08:57 1214
135 164 Kõik Oruste Andrus 08:24:03 1212
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) Kõik M võitja keskmine kiirus 22,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 Kõik M Ojala Henri Team Evoc Finland 04:07:28 1503
2 57 Kõik M Jõeäär Gert 2018 võitja 04:07:42 1500
3 139 Kõik M Färm Aki Team Evoc Finland 04:07:52 1489
4 21 Kõik M Rebane Meelis 04:19:48 1476
5 59 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 04:22:17 1473
6 2 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 04:24:02 1470
7 40 Kõik M Epner Indrek 04:24:26 1468
8 203 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 04:24:52 1466
9 72 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 04:27:50 1464
10 190 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 04:29:11 1462
11 85 Kõik M Maanurm Joonas ProShop Team 04:30:57 1460
12 94 Kõik M Rusovitš Dmitri 04:31:23 1458
13 201 Kõik M Paavola Tomi Team Evoc Finland 04:31:54 1456
14 127 Kõik M Sohkanen Simo Team Evoc Finland 04:31:54 1454
15 118 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 04:33:37 1452
16 121 Kõik M Ojavere Imre CC Rota Mobilis 04:35:11 1455
17 3 Kõik M Raja Aigar Freesport 04:36:01 1448
18 7 Kõik M Grünberg Priit 04:44:11 1446
19 123 Kõik M Reiska Alar 04:44:12 1444
20 96 Kõik M Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 04:45:29 1442
21 135 Kõik M Ainsalu Markku ProShop Team 04:46:13 1440
22 25 Kõik M Molev Juri 04:46:24 1438
23 35 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 04:46:43 1436
24 91 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 04:49:58 1434
25 92 Kõik M Randma Kristjan Astro Baltics 04:51:33 1432
26 119 Kõik M Neemesto Kaspar 04:51:33 1430
27 110 Kõik M Kaur Väino 04:51:42 1428
28 132 Kõik M Tonts Raido Haaslava MTB 04:53:51 1426
29 28 Kõik M Viira Veiko 04:54:41 1424
30 144 Kõik M Kupiainen Mikko Team Evoc Finland 04:55:09 1422
31 156 Kõik M Ärm Rait 04:55:09 1420
32 148 Kõik M Kovgers Kristers 04:55:10 1418
33 45 Kõik M Pohl Marko 04:55:26 1416
34 10 Kõik M Einroos Raino CC Rota Mobilis 04:58:04 1414
35 51 Kõik M Rembla Egon 04:58:38 1412
36 149 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 04:58:58 1410
37 122 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 05:02:12 1408
38 47 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 05:02:55 1406
39 83 Kõik M Kübar Rene 05:07:12 1404
40 105 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 05:07:43 1402
41 4 Kõik M Maarits Andres 05:09:23 1400
42 29 Kõik M Erik Risto Sportlove 05:14:19 1398
43 33 Kõik M Põldoja Tauno 05:14:47 1396
44 89 Kõik M Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 05:14:47 1394
45 143 Kõik M Johanson Sergei RedBike Team 3 05:15:16 1392
46 171 Kõik M Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 05:15:16 1390
47 27 Kõik M Salumäe Guido 05:15:33 1388
48 48 Kõik M Talv Tarvi vk Velron 05:18:35 1386
49 182 Kõik M Valgmäe Taavi VIIMSI SPORT 05:19:28 1384
50 155 Kõik M Paas Raigo SAQ SC 05:20:58 1382
51 69 Kõik M Reiljan Kuldar velo clubbers 05:21:13 1380
52 112 Kõik M Kingo Margo Haaslava MTB 05:21:14 1378
53 117 Kõik M Mäggi Martin 05:21:17 1376
54 166 Kõik M Palu Ats Haaslava MTB 05:21:35 1374
55 199 Kõik M Raivet Jaan 05:22:52 1372
56 9 Kõik M Eelma Tõnu 05:23:09 1370
57 188 Kõik M Kuldsepp Kajar 05:23:28 1368
58 111 Kõik M Keerd Karmo 05:26:46 1366
59 31 Kõik M Lung Marti 05:26:56 1364
60 196 Kõik M Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 05:27:26 1362
61 163 Kõik M Ööman Marko 05:27:42 1360
62 147 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike Team 3 05:27:45 1358
63 68 Kõik M Rei Tarmo 05:28:26 1356
64 73 Kõik M Valgma Raini SAQSC 05:28:41 1354
65 124 Kõik M Ristna Mikk 05:28:44 1352
66 50 Kõik M Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 05:30:20 1350
67 175 Kõik M Tiismaa Toomas 05:31:14 1348
68 79 Kõik M Kaldre Raul 05:32:03 1344
69 75 Kõik M Grünberg Harry 05:33:03 1342
70 189 Kõik M Suisalu Alvar 05:33:38 1340
71 98 Kõik M Tenson Tavo Onninen 05:33:39 1338
72 193 Kõik M Kippasto Margo 05:34:26 1336
73 41 Kõik M Haas Marco 05:34:26 1334
74 43 Kõik M Kimmel Robert 05:36:23 1332
75 39 Kõik M Viilop Aivo 05:36:43 1330
76 6 Kõik M Albri Kalev Onninen 05:37:18 1328
77 17 Kõik M Konga Andrus 05:37:21 1324
78 177 Kõik M Talur Tõnu Haaslava MTB 05:37:48 1322
79 26 Kõik M Talumaa Raul CC Rota Mobilis 05:38:21 1320
80 95 Kõik M Sildre Martin 05:38:35 1318
81 99 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 05:40:32 1316
82 187 Kõik M Looskari Anti 05:40:34 1314
83 97 Kõik M Teearu Paul 05:40:51 1310
84 141 Kõik M Järv Jüri 05:41:02 1308
85 162 Kõik M Nõmmik Alar 05:43:31 1306
86 67 Kõik M Rebas Raido 05:46:17 1304
87 168 Kõik M Pank Ergo 05:48:02 1300
88 194 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 05:48:06 1298
89 109 Kõik M Kallari Taimar Astro Baltics 05:50:08 1296
90 82 Kõik M Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 05:50:27 1294
91 71 Kõik M Suokas Heikki 05:53:17 1292
92 146 Kõik M Kljujev Sergei 05:53:42 1290
93 44 Kõik M Kiristaja Ailar velo clubbers 05:55:14 1288
94 104 Kõik M Hinnov Ahti 05:55:26 1286
95 107 Kõik M Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 05:55:36 1284
96 93 Kõik M Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 05:57:10 1282
97 106 Kõik M Jänes Rivo 05:59:17 1280
98 159 Kõik M Mölder Rein Fixus Team 06:00:36 1278
99 70 Kõik M Sildaru Kalev 06:02:15 1274
100 128 Kõik M Stalkov Valmer 06:02:20 1272
101 133 Kõik M Vuks Erko 06:04:00 1270
102 150 Kõik M Kurg Toomas 06:04:19 1268
103 86 Kõik M Malsroos Mait 06:07:02 1266
104 100 Kõik M Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 1 06:07:08 1264
105 195 Kõik M Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team 2 06:08:49 1262
106 130 Kõik M Tarajev Diimar Haaslava MTB 06:08:55 1260
107 167 Kõik M Pani Egert Haaslava MTB 06:08:58 1258
108 174 Kõik M Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 06:12:15 1256
109 74 Kõik M Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 06:15:53 1254
110 16 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 06:15:53 1252
111 77 Kõik M Hermat Kaido 06:26:00 1248
112 15 Kõik M Märtmaa Jüri 06:26:29 1246
113 138 Kõik M Einla Marek 06:29:51 1244
114 81 Kõik M Kivimäe Ivar Onninen II 06:30:09 1242
115 60 Kõik M Meidla Margus Onninen II 06:32:55 1240
116 160 Kõik M Münt Ainar Onninen II 06:32:55 1238
117 103 Kõik M Ehasalu Siim 06:33:57 1236
118 58 Kõik M Kaibald Andre 06:34:39 1234
119 116 Kõik M Linnas Ivo 06:43:55 1232
120 42 Kõik M Käär Tanel 06:51:28 1230
121 154 Kõik M Mäe Mati 07:07:43 1228
122 115 Kõik M Kuusk Margus 07:07:43 1226
123 38 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 07:22:25 1224
124 114 Kõik M Kostabi Marek 07:24:50 1222
125 78 Kõik M Hiob Laur 07:33:00 1220
126 161 Kõik M Murumets Urmas 07:33:01 1218
127 151 Kõik M Kusman Janno 07:34:24 1216
128 137 Kõik M Aro Marko Rae Rattaklubi I 08:08:57 1214
129 164 Kõik M Oruste Andrus 08:24:03 1212
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) M XXL võitja keskmine kiirus 22,31 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 120 M XXL Ojala Henri Team Evoc Finland 04:07:28 1503
2 57 M XXL Jõeäär Gert 2018 võitja 04:07:42 1500
3 139 M XXL Färm Aki Team Evoc Finland 04:07:52 1489
4 21 M XXL Rebane Meelis 04:19:48 1476
5 59 M XXL Lepik Toomas Astro Baltics 04:22:17 1473
6 2 M XXL Neemela Tarmo Team Amps 04:24:02 1470
7 40 M XXL Epner Indrek 04:24:26 1468
8 203 M XXL Mõttus Tarmo Team Antsla 04:24:52 1466
9 72 M XXL Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 04:27:50 1464
10 190 M XXL Poopuu Peeter RedBike / Wilo 04:29:11 1462
11 85 M XXL Maanurm Joonas ProShop Team 04:30:57 1460
12 94 M XXL Rusovitš Dmitri 04:31:23 1458
13 201 M XXL Paavola Tomi Team Evoc Finland 04:31:54 1456
14 127 M XXL Sohkanen Simo Team Evoc Finland 04:31:54 1454
15 118 M XXL Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 04:33:37 1452
16 121 M XXL Ojavere Imre CC Rota Mobilis 04:35:11 1455
17 3 M XXL Raja Aigar Freesport 04:36:01 1448
18 7 M XXL Grünberg Priit 04:44:11 1446
19 123 M XXL Reiska Alar 04:44:12 1444
20 96 M XXL Sildvee Madis RR Siplased / LAADA CAFE 04:45:29 1442
21 135 M XXL Ainsalu Markku ProShop Team 04:46:13 1440
22 25 M XXL Molev Juri 04:46:24 1438
23 35 M XXL Pedari Aimar RR Siplased / LAADA CAFE 04:46:43 1436
24 91 M XXL Raag Kaupo velo clubbers 04:49:58 1434
25 92 M XXL Randma Kristjan Astro Baltics 04:51:33 1432
26 119 M XXL Neemesto Kaspar 04:51:33 1430
27 110 M XXL Kaur Väino 04:51:42 1428
28 132 M XXL Tonts Raido Haaslava MTB 04:53:51 1426
29 28 M XXL Viira Veiko 04:54:41 1424
30 144 M XXL Kupiainen Mikko Team Evoc Finland 04:55:09 1422
31 156 M XXL Ärm Rait 04:55:09 1420
32 148 M XXL Kovgers Kristers 04:55:10 1418
33 45 M XXL Pohl Marko 04:55:26 1416
34 10 M XXL Einroos Raino CC Rota Mobilis 04:58:04 1414
35 51 M XXL Rembla Egon 04:58:38 1412
36 149 M XXL Kuusk Tanel Spordipartner Rattapood 04:58:58 1410
37 122 M XXL Ööbik Antti Rae Rattaklubi I 05:02:12 1408
38 47 M XXL Sild Ivo Haaslava MTB 05:02:55 1406
39 83 M XXL Kübar Rene 05:07:12 1404
40 105 M XXL Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 05:07:43 1402
41 4 M XXL Maarits Andres 05:09:23 1400
42 29 M XXL Erik Risto Sportlove 05:14:19 1398
43 33 M XXL Põldoja Tauno 05:14:47 1396
44 89 M XXL Põldoja Olaf Sportland Bottecchia Team II 05:14:47 1394
45 143 M XXL Johanson Sergei RedBike Team 3 05:15:16 1392
46 171 M XXL Prii Paavo RR Siplased / SIMUNA SK 05:15:16 1390
47 27 M XXL Salumäe Guido 05:15:33 1388
48 48 M XXL Talv Tarvi vk Velron 05:18:35 1386
49 182 M XXL Valgmäe Taavi VIIMSI SPORT 05:19:28 1384
50 155 M XXL Paas Raigo SAQ SC 05:20:58 1382
51 69 M XXL Reiljan Kuldar velo clubbers 05:21:13 1380
52 112 M XXL Kingo Margo Haaslava MTB 05:21:14 1378
53 117 M XXL Mäggi Martin 05:21:17 1376
54 166 M XXL Palu Ats Haaslava MTB 05:21:35 1374
55 199 M XXL Raivet Jaan 05:22:52 1372
56 9 M XXL Eelma Tõnu 05:23:09 1370
57 188 M XXL Kuldsepp Kajar 05:23:28 1368
58 111 M XXL Keerd Karmo 05:26:46 1366
59 31 M XXL Lung Marti 05:26:56 1364
60 196 M XXL Kimmel Raiko Sindi Spordiklubi KALJU 05:27:26 1362
61 163 M XXL Ööman Marko 05:27:42 1360
62 147 M XXL Kõiv Kaspar RedBike Team 3 05:27:45 1358
63 68 M XXL Rei Tarmo 05:28:26 1356
64 73 M XXL Valgma Raini SAQSC 05:28:41 1354
65 124 M XXL Ristna Mikk 05:28:44 1352
66 50 M XXL Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 05:30:20 1350
67 175 M XXL Tiismaa Toomas 05:31:14 1348
68 79 M XXL Kaldre Raul 05:32:03 1344
69 75 M XXL Grünberg Harry 05:33:03 1342
70 189 M XXL Suisalu Alvar 05:33:38 1340
71 98 M XXL Tenson Tavo Onninen 05:33:39 1338
72 193 M XXL Kippasto Margo 05:34:26 1336
73 41 M XXL Haas Marco 05:34:26 1334
74 43 M XXL Kimmel Robert 05:36:23 1332
75 39 M XXL Viilop Aivo 05:36:43 1330
76 6 M XXL Albri Kalev Onninen 05:37:18 1328
77 17 M XXL Konga Andrus 05:37:21 1324
78 177 M XXL Talur Tõnu Haaslava MTB 05:37:48 1322
79 26 M XXL Talumaa Raul CC Rota Mobilis 05:38:21 1320
80 95 M XXL Sildre Martin 05:38:35 1318
81 99 M XXL Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 05:40:32 1316
82 187 M XXL Looskari Anti 05:40:34 1314
83 97 M XXL Teearu Paul 05:40:51 1310
84 141 M XXL Järv Jüri 05:41:02 1308
85 162 M XXL Nõmmik Alar 05:43:31 1306
86 67 M XXL Rebas Raido 05:46:17 1304
87 168 M XXL Pank Ergo 05:48:02 1300
88 194 M XXL Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 1 05:48:06 1298
89 109 M XXL Kallari Taimar Astro Baltics 05:50:08 1296
90 82 M XXL Kristal Tõnis Shoproller Kose AMK ct 1 05:50:27 1294
91 71 M XXL Suokas Heikki 05:53:17 1292
92 146 M XXL Kljujev Sergei 05:53:42 1290
93 44 M XXL Kiristaja Ailar velo clubbers 05:55:14 1288
94 104 M XXL Hinnov Ahti 05:55:26 1286
95 107 M XXL Janno Janar RR Siplased / METSAHAKE 05:55:36 1284
96 93 M XXL Rebane Priit MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 05:57:10 1282
97 106 M XXL Jänes Rivo 05:59:17 1280
98 159 M XXL Mölder Rein Fixus Team 06:00:36 1278
99 70 M XXL Sildaru Kalev 06:02:15 1274
100 128 M XXL Stalkov Valmer 06:02:20 1272
101 133 M XXL Vuks Erko 06:04:00 1270
102 150 M XXL Kurg Toomas 06:04:19 1268
103 86 M XXL Malsroos Mait 06:07:02 1266
104 100 M XXL Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 1 06:07:08 1264
105 195 M XXL Põldoja Martin Sportland Bottecchia Team 2 06:08:49 1262
106 130 M XXL Tarajev Diimar Haaslava MTB 06:08:55 1260
107 167 M XXL Pani Egert Haaslava MTB 06:08:58 1258
108 174 M XXL Sauväli Indrek Sindi SK Kalju 06:12:15 1256
109 74 M XXL Agu Rauno Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 06:15:53 1254
110 16 M XXL Kaschan Kaido velo clubbers 06:15:53 1252
111 77 M XXL Hermat Kaido 06:26:00 1248
112 15 M XXL Märtmaa Jüri 06:26:29 1246
113 138 M XXL Einla Marek 06:29:51 1244
114 81 M XXL Kivimäe Ivar Onninen II 06:30:09 1242
115 60 M XXL Meidla Margus Onninen II 06:32:55 1240
116 160 M XXL Münt Ainar Onninen II 06:32:55 1238
117 103 M XXL Ehasalu Siim 06:33:57 1236
118 58 M XXL Kaibald Andre 06:34:39 1234
119 116 M XXL Linnas Ivo 06:43:55 1232
120 42 M XXL Käär Tanel 06:51:28 1230
121 154 M XXL Mäe Mati 07:07:43 1228
122 115 M XXL Kuusk Margus 07:07:43 1226
123 38 M XXL Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 07:22:25 1224
124 114 M XXL Kostabi Marek 07:24:50 1222
125 78 M XXL Hiob Laur 07:33:00 1220
126 161 M XXL Murumets Urmas 07:33:01 1218
127 151 M XXL Kusman Janno 07:34:24 1216
128 137 M XXL Aro Marko Rae Rattaklubi I 08:08:57 1214
129 164 M XXL Oruste Andrus 08:24:03 1212
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) Kõik N võitja keskmine kiirus 16,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 Kõik N Jaanimets Age velo clubbers 05:31:26 1346
2 87 Kõik N Palusoo Marianne 05:37:21 1326
3 76 Kõik N Grünberg Liis 05:40:49 1312
4 90 Kõik N Puu Anneliis 05:47:01 1302
5 152 Kõik N Leppik Elle Haaslava MTB 06:00:36 1276
6 84 Kõik N Lung Helin 06:22:34 1250
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) N XXL võitja keskmine kiirus 16,65 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 125 N XXL Jaanimets Age velo clubbers 05:31:26 1346
2 87 N XXL Palusoo Marianne 05:37:21 1326
3 76 N XXL Grünberg Liis 05:40:49 1312
4 90 N XXL Puu Anneliis 05:47:01 1302
5 152 N XXL Leppik Elle Haaslava MTB 06:00:36 1276
6 84 N XXL Lung Helin 06:22:34 1250
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton) Kõik võitja keskmine kiirus 24,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 505 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 01:59:32 1507
2 508 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 02:03:09 1495
3 516 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 1 02:03:53 1485
4 507 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 02:03:54 1477
5 504 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 02:08:37 1472
6 503 Kõik Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team I 02:08:49 1480
7 510 Kõik Parv Martin VELOPLUS 02:08:49 1468
8 521 Kõik Mesi Joosep 02:08:54 1466
9 524 Kõik Kull Andre CCRM TEAM 1 02:08:55 1464
10 501 Kõik Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 02:10:31 1462
11 532 Kõik Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:11:23 1460
12 538 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:11:25 1458
13 513 Kõik Rosenthal Reiko 02:12:00 1456
14 517 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:12:01 1454
15 542 Kõik Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:12:02 1452
16 522 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:12:05 1450
17 548 Kõik Ennok Tarmo CC Rota Mobilis 02:13:30 1448
18 553 Kõik Johanson Egert 02:14:00 1446
19 518 Kõik Pilv Armin Team Antsla 02:14:40 1445
20 531 Kõik Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:16:18 1444
21 549 Kõik Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:16:32 1443
22 997 Kõik Järvloo Priit Astro Baltics 02:16:42 1442
23 533 Kõik Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:17:15 1441
24 565 Kõik Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 02:17:30 1440
25 525 Kõik Tuisk Priit Team Antsla 02:18:29 1439
26 572 Kõik Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:18:37 1438
27 557 Kõik Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:18:40 1437
28 528 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:21:00 1436
29 536 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:23:02 1435
30 537 Kõik Kukk Andres 02:23:07 1434
31 1009 Kõik Puuorg Johann Mattias 02:23:29 1433
32 584 Kõik Hubel Indrek CYCLON 02:23:36 1432
33 558 Kõik Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:23:44 1431
34 566 Kõik Lauk Rein 02:24:00 1430
35 544 Kõik Raasuke Ahti 02:24:01 1429
36 579 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 02:24:01 1428
37 555 Kõik Pani Marek 02:24:03 1427
38 585 Kõik Takel Iiris Spordipartner Racing Girls 02:24:11 1426
39 514 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:24:12 1425
40 562 Kõik Pungar Rainer CYCLON 02:24:16 1424
41 632 Kõik Priks Keijo 02:24:24 1423
42 569 Kõik Leer Janek CCRM TEAM 2 02:24:27 1422
43 578 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:24:36 1421
44 554 Kõik Post Ken 02:24:51 1420
45 540 Kõik Vähi Markus RedBike Team 2 02:25:00 1419
46 573 Kõik Rohtla Kaspar RedBike Team 02:25:00 1418
47 591 Kõik Vooremaa Argo 02:25:10 1417
48 530 Kõik Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:25:25 1416
49 556 Kõik Kasekamp Andrus 02:25:40 1415
50 571 Kõik Veri Aivar 02:25:51 1414
51 546 Kõik Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:26:07 1413
52 535 Kõik Pruul Robin 02:26:39 1412
53 625 Kõik Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:27:11 1411
54 551 Kõik Kukk Margus CERBOS 02:27:38 1410
55 564 Kõik Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:27:47 1409
56 586 Kõik Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:27:58 1408
57 559 Kõik Sügis Harri Spordipartner 02:28:06 1407
58 601 Kõik Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:28:06 1406
59 668 Kõik Kallaste Tarmo 02:28:21 1405
60 588 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:28:41 1404
61 580 Kõik Lepp Ragnar 02:29:28 1403
62 547 Kõik Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team I 02:30:35 1402
63 596 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:31:06 1401
64 975 Kõik Lootus Stefan 02:31:16 1400
65 597 Kõik Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:31:43 1399
66 594 Kõik Nõgel Tõnis 02:32:08 1398
67 1010 Kõik Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:33:03 1397
68 592 Kõik Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:03 1396
69 512 Kõik Saar Sander VELOPLUS 02:34:18 1395
70 612 Kõik Veiler Siim 02:35:12 1394
71 608 Kõik Pulst Raivo RedBike Team 2 02:35:15 1393
72 552 Kõik Rikkas Henrik 02:35:18 1392
73 515 Kõik Kivilo Henrik RedBike / Wilo 02:35:56 1391
74 603 Kõik Andla Andy 02:36:29 1390
75 648 Kõik Kauk Andre 02:36:41 1389
76 696 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:36:56 1388
77 617 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:37:32 1387
78 640 Kõik Hürden Taivo 02:37:33 1386
79 715 Kõik Jakobson Eero 02:38:19 1385
80 589 Kõik Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:38:19 1384
81 526 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:39:20 1383
82 812 Kõik Kutser Indra 02:39:25 1382
83 1005 Kõik Kutser Karmo CFC 02:39:26 1381
84 652 Kõik Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:39:32 1380
85 616 Kõik Keskitalo Petri 02:39:35 1379
86 583 Kõik Vadam Mattias RedBike Team 2 02:40:17 1378
87 656 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 02:40:20 1377
88 633 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:40:27 1376
89 575 Kõik Suluste Jüri 02:40:29 1375
90 618 Kõik Müürsep Indrek 02:40:36 1374
91 606 Kõik Piirioja Kalle 02:40:46 1373
92 669 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:41:03 1372
93 638 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:41:05 1371
94 650 Kõik Rozenbergs Gunars 02:41:16 1370
95 582 Kõik Minski Jan Kulgur Team 1 02:41:51 1369
96 637 Kõik Pärsim Rasmus 02:42:18 1368
97 621 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:34 1367
98 607 Kõik Terve Raivo 02:42:43 1366
99 642 Kõik Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:43:00 1365
100 1001 Kõik Tikkanen Matti 02:43:02 1364
101 634 Kõik Lüüsalu Villu 02:43:02 1363
102 631 Kõik Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:43:05 1362
103 672 Kõik Tamm Taago 02:43:08 1361
104 728 Kõik Kütt Erik 02:43:12 1360
105 732 Kõik Sõber Aare 02:43:23 1359
106 695 Kõik Killing Keito 02:43:36 1358
107 657 Kõik Veskiväli Heigo RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:43:57 1357
108 581 Kõik Teder Feeliks 02:44:00 1356
109 670 Kõik Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:44:16 1355
110 978 Kõik Kupiainen Mari Team Evoc Finland 02:44:24 1354
111 619 Kõik Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:44:46 1353
112 636 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:44:53 1352
113 655 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:44:56 1351
114 996 Kõik Aas Andres Flexoil 02:45:10 1350
115 609 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:45:26 1349
116 626 Kõik Mainsoo Rene Flexoil 02:45:31 1348
117 641 Kõik Danilas Meelis 02:45:39 1347
118 663 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:46:14 1346
119 604 Kõik Järvsoo Janno Sindi SK Kalju 02:46:39 1345
120 730 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 02:47:06 1344
121 688 Kõik Sidorov Vladimir 02:47:15 1343
122 666 Kõik Elo Armas 02:47:24 1342
123 707 Kõik Kuusik Kevin 02:47:55 1341
124 661 Kõik Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:48:00 1340
125 611 Kõik Lill Oliver RedBike Team 2 02:48:09 1339
126 624 Kõik Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:48:37 1338
127 725 Kõik Gorbunov Konstantin 02:49:51 1337
128 683 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:50:29 1336
129 758 Kõik Saksniit Priit 02:50:30 1335
130 989 Kõik Sirk Ragnar 02:50:32 1334
131 694 Kõik Kask Mikko 02:50:33 1333
132 685 Kõik Tarvis Peeter 02:50:33 1332
133 731 Kõik Kütt Ago 02:50:39 1331
134 658 Kõik Kannimäe Anne Team Antsla naiskond 02:50:41 1330
135 677 Kõik Jürisaar Tauri 02:50:43 1329
136 718 Kõik Kutsch Janek 02:50:44 1328
137 691 Kõik Kallasmaa Kalmer Spordipartner Rattapood 1 02:51:21 1327
138 659 Kõik Rätsepp Kaido 02:51:27 1326
139 706 Kõik Johanson Raimo SK Rakke 02:51:31 1325
140 664 Kõik Malsroos Taavi 02:51:32 1324
141 765 Kõik Elmanovits Erik 02:51:34 1323
142 722 Kõik Estermaa Ago 02:51:55 1322
143 766 Kõik Tunder Martin 02:52:08 1321
144 708 Kõik Kesa Raimond 02:52:21 1320
145 628 Kõik Lubi Tiit 02:52:22 1319
146 679 Kõik Tammemägi Jaak 02:52:27 1318
147 799 Kõik Ladvas Kimmo 02:52:30 1317
148 711 Kõik Danilas Hans Markus 02:52:33 1316
149 712 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:52:39 1315
150 701 Kõik Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:52:53 1314
151 654 Kõik Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:53:01 1313
152 750 Kõik Leetberg Margus 02:53:11 1312
153 653 Kõik Simulask Agu 02:53:28 1311
154 698 Kõik Klaos Indrek 02:54:35 1310
155 703 Kõik Kasemaa Janno Onninen 02:55:25 1309
156 686 Kõik Lillep Maris RedBike 02:55:30 1308
157 749 Kõik Mägi Margus 02:55:40 1307
158 738 Kõik Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:56:08 1306
159 682 Kõik Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:56:24 1305
160 700 Kõik Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:56:36 1304
161 613 Kõik Katin Vladimir 02:56:38 1303
162 795 Kõik Jakobsoo Janek 02:56:47 1302
163 760 Kõik Luts Taavi Tartumaa 02:57:11 1301
164 675 Kõik Pilliroog Alari 02:57:18 1300
165 756 Kõik Eensoo Ardi 02:57:58 1299
166 1017 Kõik Sala Alar Onninen 02:58:34 1298
167 904 Kõik Rannala Ivar 02:58:43 1297
168 857 Kõik Koik Meelis 02:58:44 1296
169 600 Kõik Karing Krista RedBike Team naised 02:58:46 1295
170 651 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:58:47 1294
171 674 Kõik Paosalu Ranno 02:58:47 1293
172 761 Kõik Kogermann Meelis 02:58:53 1292
173 717 Kõik Järveoja Jaanus 02:59:13 1291
174 660 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:59:44 1290
175 780 Kõik Piliste Andi 02:59:51 1289
176 733 Kõik Tunder Tarmo 03:00:21 1288
177 699 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 03:00:24 1287
178 710 Kõik Puhke Peeter AMBLA SK 03:00:25 1286
179 918 Kõik Sisask Siim 03:00:26 1285
180 702 Kõik Vares Ahti 03:00:47 1284
181 716 Kõik Riismann Andres 03:01:52 1283
182 779 Kõik Raamets Tõnis 03:02:05 1282
183 720 Kõik Piirsalu Aivo Onninen II 03:02:18 1281
184 1007 Kõik Ormus Erkki 03:02:20 1280
185 752 Kõik Gristsenko Ron 03:02:21 1279
186 881 Kõik Eensalu Ott 03:02:21 1278
187 762 Kõik Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 03:02:46 1277
188 713 Kõik Murmann Rain Kulgur Team 2 03:02:47 1276
189 729 Kõik Lichtfeldt Andro 03:02:52 1275
190 768 Kõik Puhke Raivo 03:02:58 1274
191 764 Kõik Gromov Leino 03:02:59 1273
192 742 Kõik Kirikmäe Erik 03:03:03 1272
193 754 Kõik Järve Marek 03:03:19 1271
194 838 Kõik Sinik Kristjan 03:03:19 1270
195 681 Kõik Tsäro Kermo Onninen 03:03:29 1269
196 739 Kõik Kleinson Meelis Kulgur Team 2 03:03:39 1268
197 984 Kõik Mooste Tarmo 03:04:18 1267
198 980 Kõik Salk Rene 03:04:22 1266
199 784 Kõik Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 03:04:29 1265
200 771 Kõik Tõnov Tauri-Dag 03:05:45 1264
201 950 Kõik Mürk Karl Oskar Sportlove 03:06:00 1263
202 704 Kõik Puhke Rauno AMBLA SK 03:07:09 1262
203 735 Kõik Kauk Anti CC Rota Mobilis 03:07:33 1261
204 967 Kõik Rohtmets Ivo Hendrik 03:08:10 1260
205 786 Kõik Pauklin Roland 03:08:33 1259
206 777 Kõik Tammel Olari 03:09:04 1258
207 994 Kõik Danilov Andrus Shoproller Kose AMK ct 03:09:32 1257
208 770 Kõik Kond Kuido 03:10:04 1256
209 783 Kõik Undla Timo 03:10:26 1255
210 763 Kõik Malva Leila 03:10:46 1254
211 816 Kõik Rooden Märt 03:10:46 1253
212 769 Kõik Luhaäär Kristo 03:10:55 1252
213 751 Kõik Suzi Regina 03:11:05 1251
214 809 Kõik Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 03:11:41 1250
215 863 Kõik Meltsas Veiko 03:11:52 1249
216 1018 Kõik Tolm Meelis 03:12:17 1248
217 871 Kõik Kivistu Margus 03:12:20 1247
218 746 Kõik Oot Anti Team Amps 03:12:28 1246
219 836 Kõik Kütt Andre AT Spordiklubi 03:12:36 1245
220 870 Kõik Madisson Peeter 03:12:36 1244
221 968 Kõik Jakobson Õnne-Liina 03:12:43 1243
222 985 Kõik Martson Andres 03:12:43 1242
223 964 Kõik Tšasovskih Dmitri 03:12:43 1241
224 839 Kõik Ristmets Margus 03:12:44 1240
225 820 Kõik Vare Alo 03:13:08 1239
226 724 Kõik Kuusk Keijo 03:13:32 1238
227 798 Kõik Lainevee Ivika RedBike Team naised 03:13:34 1237
228 845 Kõik Lillemäe Heikki RedBike Team 3 03:13:36 1236
229 747 Kõik Tamm Hando 03:13:48 1235
230 830 Kõik Talmet Indrek 03:13:50 1234
231 643 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 03:13:57 1233
232 806 Kõik Kaun Sten RedBike Team 3 03:14:04 1232
233 759 Kõik Ventmann Henri 03:14:14 1231
234 998 Kõik Vizgirda Siim 03:14:14 1230
235 785 Kõik Thomberg Tarvi 03:14:20 1229
236 789 Kõik Raiesmaa Eldur 03:14:30 1228
237 921 Kõik Ülem Risto 03:14:30 1227
238 813 Kõik Tammisaar Erkki 03:14:32 1226
239 947 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina 03:14:36 1225
240 882 Kõik Kotkin Pavel 03:14:47 1224
241 991 Kõik Johanson Oliver Tele2 Eesti AS 03:14:53 1223
242 860 Kõik Võsu Steve 03:14:58 1222
243 803 Kõik Plaado Oliver 03:15:02 1221
244 775 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 03:15:09 1220
245 811 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 03:15:16 1219
246 837 Kõik Kivipõld Veiko 03:15:18 1218
247 797 Kõik Fuks Vahur 03:15:19 1217
248 831 Kõik Jürgenson Rainer 03:15:22 1216
249 767 Kõik Kozlov Raul 03:15:56 1215
250 891 Kõik Sikk Reijo 03:17:24 1214
251 692 Kõik Morgun Timofei 03:17:24 1213
252 590 Kõik Koik Kristjan 03:17:39 1212
253 944 Kõik Mikk-Kirsme Martin Haaslava MTB 03:17:48 1211
254 1008 Kõik Kikkas Riho Valio Eesti AS 03:18:21 1210
255 835 Kõik Leier Tõnis 03:18:24 1209
256 861 Kõik Kõster Indrek 03:19:25 1208
257 933 Kõik Rahnel Priit 03:19:25 1207
258 1012 Kõik Liivak Janno 03:19:33 1206
259 1003 Kõik Vahesalu Tauno Aex Motoklubi 03:19:38 1205
260 734 Kõik Vaher Andres 03:19:41 1204
261 741 Kõik Kiil Sander 03:19:41 1203
262 1015 Kõik Michelson Erki 03:19:41 1202
263 774 Kõik Kuik Robertino 03:20:00 1201
264 810 Kõik Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 03:20:13 1200
265 843 Kõik Kaljurand Raido 03:20:49 1199
266 886 Kõik Kajakas Kristjan 03:21:04 1198
267 828 Kõik Kirsipuu Avo 03:21:14 1197
268 926 Kõik Mägi Indrek 03:21:15 1196
269 772 Kõik Palm Veiko 03:22:12 1195
270 1014 Kõik Kaasik Illar Viimsi Spordiklubi 03:22:40 1194
271 721 Kõik Ernits Ardu 03:23:17 1193
272 821 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 03:23:52 1192
273 748 Kõik Konsap Ats Simuna 03:24:11 1191
274 868 Kõik Sarri Urmas 03:24:12 1190
275 900 Kõik Vonk Aivar ProCoating Kostivere rattatiim 03:25:05 1189
276 911 Kõik Vonk Janar 03:25:06 1188
277 819 Kõik Sammel Koit Cosmos 03:25:30 1187
278 753 Kõik Saarep Peeter 03:25:41 1186
279 848 Kõik Laidver Aive Team Antsla naiskond 03:26:37 1185
280 864 Kõik Kibin Allan 03:26:38 1184
281 705 Kõik Ting Taavi 03:26:42 1183
282 879 Kõik Küttis Sven RedBike Team 4 03:26:43 1182
283 736 Kõik Kiristaja Hendrik 03:27:09 1181
284 829 Kõik Lill Lee-Helen RedBike Team naised 03:27:14 1180
285 877 Kõik Kalle Mart 03:27:32 1179
286 925 Kõik Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 03:27:46 1178
287 862 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 03:28:22 1177
288 951 Kõik Konga Anu 03:28:43 1176
289 662 Kõik Rahu Madis 03:29:02 1175
290 916 Kõik Koik Kaire 03:29:03 1174
291 781 Kõik Einmaa Tiit AMBLA SK 03:29:28 1173
292 832 Kõik Mängel Margus 03:30:03 1172
293 1002 Kõik Mikk Mait 03:30:07 1171
294 1004 Kõik Prants Raivo 03:30:45 1170
295 992 Kõik Rajamets Andres Kalevi Rattakool 03:30:47 1169
296 1016 Kõik Pajumaa Priit 03:30:59 1168
297 872 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:31:04 1167
298 963 Kõik Shavela Nikolay 03:31:27 1166
299 805 Kõik Jõesaar Margus 03:31:48 1165
300 896 Kõik Kesvatera Andres 03:32:05 1164
301 824 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:32:37 1163
302 847 Kõik Liiv Madis 03:32:59 1162
303 840 Kõik Ristisaar Risto 03:33:05 1161
304 932 Kõik Luiga Einar 03:33:43 1160
305 999 Kõik Pikkof Jaanis Sportlove 03:33:46 1159
306 645 Kõik Tiedemann Tõnis 03:34:04 1158
307 976 Kõik Kurval Meelis 03:34:04 1157
308 817 Kõik Väli Reigo 03:34:26 1156
309 954 Kõik Truubon Ülar 03:35:46 1155
310 889 Kõik Vavilov Dmitri 03:36:02 1154
311 930 Kõik Kajakas Indrek 03:36:24 1153
312 885 Kõik Vardja Vallo 03:37:13 1152
313 935 Kõik Nurm Karl-Martin 03:37:19 1151
314 844 Kõik Paal Peet 03:37:27 1150
315 842 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:37:34 1149
316 855 Kõik Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:37:45 1148
317 931 Kõik Eelmere Teet 03:37:46 1147
318 927 Kõik Apri Aimar 03:38:10 1146
319 745 Kõik Volts Ainars 03:39:41 1145
320 983 Kõik Mängel Markus 03:39:42 1144
321 892 Kõik Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:40:04 1143
322 966 Kõik Ott Silver 03:40:53 1142
323 924 Kõik Raiv-Altosaar Naima Team Antsla naiskond 03:41:03 1141
324 956 Kõik Bachmann Raul 03:42:19 1140
325 570 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 03:43:12 1139
326 1011 Kõik Kährik Aare 03:43:31 1138
327 901 Kõik Püvi Peeter 03:43:54 1137
328 981 Kõik Tamm Peeter 03:44:20 1136
329 938 Kõik Heinrichsen Tanel 03:45:50 1135
330 825 Kõik Pirnipuu Marvin 03:46:24 1134
331 1006 Kõik Dooner Teet 03:46:30 1133
332 902 Kõik Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:46:40 1132
333 988 Kõik Jair Ergo 03:46:51 1131
334 873 Kõik Nool Ivo 03:46:52 1130
335 804 Kõik Sankman Jüri 03:49:17 1129
336 800 Kõik Varik Meelis RedBike Team 4 03:49:18 1128
337 922 Kõik Raiesmaa Remo 03:50:01 1127
338 995 Kõik Trumm Liis 03:50:24 1126
339 814 Kõik Luidre Liivo 03:50:34 1125
340 875 Kõik Valgemäe Hedvi 03:50:59 1124
341 920 Kõik Taul Raul 03:51:07 1123
342 952 Kõik Tuur Liis 03:51:19 1122
343 859 Kõik Teearu Karl 03:51:22 1121
344 972 Kõik Vahemaa Madis Shoproller Kose AMK ct 03:52:07 1120
345 1013 Kõik Märtin Liina Rae Rattaklubi 03:52:44 1119
346 856 Kõik Vunk Mihkel 03:52:51 1118
347 955 Kõik Maiste Margus 03:53:24 1117
348 928 Kõik Artjušin Riho 03:53:54 1116
349 880 Kõik Jaaku Mati 03:54:13 1115
350 895 Kõik Kuik Rene Flexoil 03:54:14 1114
351 897 Kõik Mikomägi Renee 03:55:31 1113
352 917 Kõik Pender Remo 03:56:39 1112
353 883 Kõik Ahu Ülo 03:56:45 1111
354 936 Kõik Nigul Margo 03:58:22 1110
355 869 Kõik Kogger Toomas 03:58:52 1109
356 887 Kõik Medar Jane 04:00:46 1108
357 973 Kõik Trallmann Tauno 04:01:03 1107
358 943 Kõik Susi Endel 04:02:58 1106
359 852 Kõik Šerstjuk Jevgeni 04:03:26 1105
360 853 Kõik Randoja Mario 04:03:27 1104
361 945 Kõik Haljand Margo 04:04:19 1103
362 909 Kõik Mikk Karin Fun Timez Hawaii Cyclon 04:04:22 1102
363 977 Kõik Kurm Kevin 04:07:26 1101
364 858 Kõik Veri Kairit 04:07:44 1100
365 961 Kõik Hein Madis 04:08:16 1099
366 957 Kõik Hlebnikov Aleksandr 04:08:45 1098
367 899 Kõik Chagall Dan 04:11:29 1097
368 970 Kõik Mäekivi Veiko 04:15:12 1096
369 854 Kõik Reimann Hendrik 04:16:05 1095
370 940 Kõik Rüütel Alo 04:22:52 1094
371 982 Kõik Kaibald Reili 04:25:18 1093
372 893 Kõik Järveoja Helje 04:26:32 1092
373 937 Kõik Reimann Anti 04:27:36 1091
374 929 Kõik Tombak Tanel 04:27:37 1090
375 939 Kõik Maranik Mango 04:28:56 1089
376 108 Kõik Niggulis Ott 04:30:59 1088
377 894 Kõik Aare Marion 04:41:46 1087
378 949 Kõik Heinrichsen Raivo 04:51:58 1086
379 1000 Kõik Puustusmaa Kristo 04:52:12 1085
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton) Kõik M võitja keskmine kiirus 24,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 505 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:59:32 1507
2 508 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 02:03:09 1495
3 516 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 1 02:03:53 1485
4 507 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:03:54 1477
5 504 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 02:08:37 1472
6 503 Kõik M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team I 02:08:49 1480
7 510 Kõik M Parv Martin VELOPLUS 02:08:49 1468
8 521 Kõik M Mesi Joosep 02:08:54 1466
9 524 Kõik M Kull Andre CCRM TEAM 1 02:08:55 1464
10 501 Kõik M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 02:10:31 1462
11 532 Kõik M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:11:23 1460
12 538 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:11:25 1458
13 513 Kõik M Rosenthal Reiko 02:12:00 1456
14 517 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 02:12:01 1454
15 542 Kõik M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:12:02 1452
16 522 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team I 02:12:05 1450
17 548 Kõik M Ennok Tarmo CC Rota Mobilis 02:13:30 1448
18 553 Kõik M Johanson Egert 02:14:00 1446
19 518 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 02:14:40 1445
20 531 Kõik M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:16:18 1444
21 549 Kõik M Nõlvik Lasse CCRM TEAM 1 02:16:32 1443
22 997 Kõik M Järvloo Priit Astro Baltics 02:16:42 1442
23 533 Kõik M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:17:15 1441
24 565 Kõik M Kertsman Jaanus Shoproller Kose AMK ct 02:17:30 1440
25 525 Kõik M Tuisk Priit Team Antsla 02:18:29 1439
26 572 Kõik M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:18:37 1438
27 557 Kõik M Elling Toomas Rae Rattaklubi I 02:18:40 1437
28 528 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:21:00 1436
29 536 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team I 02:23:02 1435
30 537 Kõik M Kukk Andres 02:23:07 1434
31 1009 Kõik M Puuorg Johann Mattias 02:23:29 1433
32 584 Kõik M Hubel Indrek CYCLON 02:23:36 1432
33 558 Kõik M Vain Ermet Rae Rattaklubi I 02:23:44 1431
34 566 Kõik M Lauk Rein 02:24:00 1430
35 544 Kõik M Raasuke Ahti 02:24:01 1429
36 579 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 02:24:01 1428
37 555 Kõik M Pani Marek 02:24:03 1427
38 514 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:24:12 1425
39 562 Kõik M Pungar Rainer CYCLON 02:24:16 1424
40 632 Kõik M Priks Keijo 02:24:24 1423
41 569 Kõik M Leer Janek CCRM TEAM 2 02:24:27 1422
42 578 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 02:24:36 1421
43 554 Kõik M Post Ken 02:24:51 1420
44 540 Kõik M Vähi Markus RedBike Team 2 02:25:00 1419
45 573 Kõik M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:25:00 1418
46 591 Kõik M Vooremaa Argo 02:25:10 1417
47 530 Kõik M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:25:25 1416
48 556 Kõik M Kasekamp Andrus 02:25:40 1415
49 571 Kõik M Veri Aivar 02:25:51 1414
50 546 Kõik M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:26:07 1413
51 535 Kõik M Pruul Robin 02:26:39 1412
52 625 Kõik M Kriisa Kaido CCRM TEAM 2 02:27:11 1411
53 551 Kõik M Kukk Margus CERBOS 02:27:38 1410
54 564 Kõik M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:27:47 1409
55 586 Kõik M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:27:58 1408
56 559 Kõik M Sügis Harri Spordipartner 02:28:06 1407
57 601 Kõik M Tamm Bruno CCRM TEAM 2 02:28:06 1406
58 668 Kõik M Kallaste Tarmo 02:28:21 1405
59 588 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / METSAHAKE 02:28:41 1404
60 580 Kõik M Lepp Ragnar 02:29:28 1403
61 596 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:31:06 1401
62 975 Kõik M Lootus Stefan 02:31:16 1400
63 597 Kõik M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:31:43 1399
64 594 Kõik M Nõgel Tõnis 02:32:08 1398
65 1010 Kõik M Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:33:03 1397
66 592 Kõik M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:03 1396
67 512 Kõik M Saar Sander VELOPLUS 02:34:18 1395
68 612 Kõik M Veiler Siim 02:35:12 1394
69 608 Kõik M Pulst Raivo RedBike Team 2 02:35:15 1393
70 552 Kõik M Rikkas Henrik 02:35:18 1392
71 515 Kõik M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 02:35:56 1391
72 603 Kõik M Andla Andy 02:36:29 1390
73 648 Kõik M Kauk Andre 02:36:41 1389
74 696 Kõik M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:36:56 1388
75 640 Kõik M Hürden Taivo 02:37:33 1386
76 715 Kõik M Jakobson Eero 02:38:19 1385
77 589 Kõik M Näks Einar Rae Rattaklubi I 02:38:19 1384
78 526 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 1 02:39:20 1383
79 1005 Kõik M Kutser Karmo CFC 02:39:26 1381
80 652 Kõik M Viikoja Marek Sindi SK Kalju 02:39:32 1380
81 616 Kõik M Keskitalo Petri 02:39:35 1379
82 583 Kõik M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:40:17 1378
83 656 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 02:40:20 1377
84 633 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 02:40:27 1376
85 575 Kõik M Suluste Jüri 02:40:29 1375
86 618 Kõik M Müürsep Indrek 02:40:36 1374
87 606 Kõik M Piirioja Kalle 02:40:46 1373
88 669 Kõik M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:41:03 1372
89 638 Kõik M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:41:05 1371
90 650 Kõik M Rozenbergs Gunars 02:41:16 1370
91 582 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 1 02:41:51 1369
92 637 Kõik M Pärsim Rasmus 02:42:18 1368
93 621 Kõik M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:34 1367
94 607 Kõik M Terve Raivo 02:42:43 1366
95 642 Kõik M Soidla Margus RR Siplased / VERX 02:43:00 1365
96 1001 Kõik M Tikkanen Matti 02:43:02 1364
97 634 Kõik M Lüüsalu Villu 02:43:02 1363
98 631 Kõik M Hallikivi Ülar Rae Rattaklubi II 02:43:05 1362
99 672 Kõik M Tamm Taago 02:43:08 1361
100 728 Kõik M Kütt Erik 02:43:12 1360
101 732 Kõik M Sõber Aare 02:43:23 1359
102 695 Kõik M Killing Keito 02:43:36 1358
103 657 Kõik M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:43:57 1357
104 581 Kõik M Teder Feeliks 02:44:00 1356
105 670 Kõik M Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:44:16 1355
106 619 Kõik M Pruuli Jaanus Team Hauka Veloklubi 02:44:46 1353
107 636 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:44:53 1352
108 655 Kõik M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:44:56 1351
109 996 Kõik M Aas Andres Flexoil 02:45:10 1350
110 609 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / VERX 02:45:26 1349
111 626 Kõik M Mainsoo Rene Flexoil 02:45:31 1348
112 641 Kõik M Danilas Meelis 02:45:39 1347
113 663 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 2 02:46:14 1346
114 604 Kõik M Järvsoo Janno Sindi SK Kalju 02:46:39 1345
115 730 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 02:47:06 1344
116 688 Kõik M Sidorov Vladimir 02:47:15 1343
117 666 Kõik M Elo Armas 02:47:24 1342
118 707 Kõik M Kuusik Kevin 02:47:55 1341
119 661 Kõik M Morel Ülar Team Hauka Veloklubi 02:48:00 1340
120 611 Kõik M Lill Oliver RedBike Team 2 02:48:09 1339
121 624 Kõik M Laidver Leho Team Hauka Veloklubi 02:48:37 1338
122 725 Kõik M Gorbunov Konstantin 02:49:51 1337
123 758 Kõik M Saksniit Priit 02:50:30 1335
124 989 Kõik M Sirk Ragnar 02:50:32 1334
125 694 Kõik M Kask Mikko 02:50:33 1333
126 685 Kõik M Tarvis Peeter 02:50:33 1332
127 731 Kõik M Kütt Ago 02:50:39 1331
128 677 Kõik M Jürisaar Tauri 02:50:43 1329
129 718 Kõik M Kutsch Janek 02:50:44 1328
130 691 Kõik M Kallasmaa Kalmer Spordipartner Rattapood 1 02:51:21 1327
131 659 Kõik M Rätsepp Kaido 02:51:27 1326
132 706 Kõik M Johanson Raimo SK Rakke 02:51:31 1325
133 664 Kõik M Malsroos Taavi 02:51:32 1324
134 765 Kõik M Elmanovits Erik 02:51:34 1323
135 722 Kõik M Estermaa Ago 02:51:55 1322
136 766 Kõik M Tunder Martin 02:52:08 1321
137 708 Kõik M Kesa Raimond 02:52:21 1320
138 628 Kõik M Lubi Tiit 02:52:22 1319
139 679 Kõik M Tammemägi Jaak 02:52:27 1318
140 799 Kõik M Ladvas Kimmo 02:52:30 1317
141 711 Kõik M Danilas Hans Markus 02:52:33 1316
142 701 Kõik M Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:52:53 1314
143 654 Kõik M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:53:01 1313
144 750 Kõik M Leetberg Margus 02:53:11 1312
145 653 Kõik M Simulask Agu 02:53:28 1311
146 698 Kõik M Klaos Indrek 02:54:35 1310
147 703 Kõik M Kasemaa Janno Onninen 02:55:25 1309
148 749 Kõik M Mägi Margus 02:55:40 1307
149 738 Kõik M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:56:08 1306
150 682 Kõik M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:56:24 1305
151 700 Kõik M Sildvee Märt RR Siplased / VERX 02:56:36 1304
152 613 Kõik M Katin Vladimir 02:56:38 1303
153 795 Kõik M Jakobsoo Janek 02:56:47 1302
154 760 Kõik M Luts Taavi Tartumaa 02:57:11 1301
155 675 Kõik M Pilliroog Alari 02:57:18 1300
156 756 Kõik M Eensoo Ardi 02:57:58 1299
157 1017 Kõik M Sala Alar Onninen 02:58:34 1298
158 904 Kõik M Rannala Ivar 02:58:43 1297
159 857 Kõik M Koik Meelis 02:58:44 1296
160 651 Kõik M Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:58:47 1294
161 674 Kõik M Paosalu Ranno 02:58:47 1293
162 761 Kõik M Kogermann Meelis 02:58:53 1292
163 717 Kõik M Järveoja Jaanus 02:59:13 1291
164 660 Kõik M Kotov Raul velo clubbers 02:59:44 1290
165 780 Kõik M Piliste Andi 02:59:51 1289
166 733 Kõik M Tunder Tarmo 03:00:21 1288
167 699 Kõik M Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 03:00:24 1287
168 710 Kõik M Puhke Peeter AMBLA SK 03:00:25 1286
169 918 Kõik M Sisask Siim 03:00:26 1285
170 702 Kõik M Vares Ahti 03:00:47 1284
171 716 Kõik M Riismann Andres 03:01:52 1283
172 779 Kõik M Raamets Tõnis 03:02:05 1282
173 720 Kõik M Piirsalu Aivo Onninen II 03:02:18 1281
174 1007 Kõik M Ormus Erkki 03:02:20 1280
175 752 Kõik M Gristsenko Ron 03:02:21 1279
176 881 Kõik M Eensalu Ott 03:02:21 1278
177 762 Kõik M Savitski Jüri Spordipartner Rattapood 03:02:46 1277
178 713 Kõik M Murmann Rain Kulgur Team 2 03:02:47 1276
179 729 Kõik M Lichtfeldt Andro 03:02:52 1275
180 768 Kõik M Puhke Raivo 03:02:58 1274
181 764 Kõik M Gromov Leino 03:02:59 1273
182 742 Kõik M Kirikmäe Erik 03:03:03 1272
183 754 Kõik M Järve Marek 03:03:19 1271
184 838 Kõik M Sinik Kristjan 03:03:19 1270
185 681 Kõik M Tsäro Kermo Onninen 03:03:29 1269
186 739 Kõik M Kleinson Meelis Kulgur Team 2 03:03:39 1268
187 984 Kõik M Mooste Tarmo 03:04:18 1267
188 980 Kõik M Salk Rene 03:04:22 1266
189 784 Kõik M Karner Kuido Shoproller Kose AMK ct 2 03:04:29 1265
190 771 Kõik M Tõnov Tauri-Dag 03:05:45 1264
191 950 Kõik M Mürk Karl Oskar Sportlove 03:06:00 1263
192 704 Kõik M Puhke Rauno AMBLA SK 03:07:09 1262
193 735 Kõik M Kauk Anti CC Rota Mobilis 03:07:33 1261
194 967 Kõik M Rohtmets Ivo Hendrik 03:08:10 1260
195 786 Kõik M Pauklin Roland 03:08:33 1259
196 777 Kõik M Tammel Olari 03:09:04 1258
197 994 Kõik M Danilov Andrus Shoproller Kose AMK ct 03:09:32 1257
198 770 Kõik M Kond Kuido 03:10:04 1256
199 783 Kõik M Undla Timo 03:10:26 1255
200 816 Kõik M Rooden Märt 03:10:46 1253
201 769 Kõik M Luhaäär Kristo 03:10:55 1252
202 809 Kõik M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 03:11:41 1250
203 863 Kõik M Meltsas Veiko 03:11:52 1249
204 1018 Kõik M Tolm Meelis 03:12:17 1248
205 871 Kõik M Kivistu Margus 03:12:20 1247
206 746 Kõik M Oot Anti Team Amps 03:12:28 1246
207 836 Kõik M Kütt Andre AT Spordiklubi 03:12:36 1245
208 870 Kõik M Madisson Peeter 03:12:36 1244
209 985 Kõik M Martson Andres 03:12:43 1242
210 964 Kõik M Tšasovskih Dmitri 03:12:43 1241
211 839 Kõik M Ristmets Margus 03:12:44 1240
212 820 Kõik M Vare Alo 03:13:08 1239
213 724 Kõik M Kuusk Keijo 03:13:32 1238
214 845 Kõik M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 03:13:36 1236
215 747 Kõik M Tamm Hando 03:13:48 1235
216 830 Kõik M Talmet Indrek 03:13:50 1234
217 643 Kõik M Rohtma Valdek VIIMSI SPORT 03:13:57 1233
218 806 Kõik M Kaun Sten RedBike Team 3 03:14:04 1232
219 759 Kõik M Ventmann Henri 03:14:14 1231
220 998 Kõik M Vizgirda Siim 03:14:14 1230
221 785 Kõik M Thomberg Tarvi 03:14:20 1229
222 789 Kõik M Raiesmaa Eldur 03:14:30 1228
223 921 Kõik M Ülem Risto 03:14:30 1227
224 813 Kõik M Tammisaar Erkki 03:14:32 1226
225 882 Kõik M Kotkin Pavel 03:14:47 1224
226 991 Kõik M Johanson Oliver Tele2 Eesti AS 03:14:53 1223
227 860 Kõik M Võsu Steve 03:14:58 1222
228 803 Kõik M Plaado Oliver 03:15:02 1221
229 837 Kõik M Kivipõld Veiko 03:15:18 1218
230 797 Kõik M Fuks Vahur 03:15:19 1217
231 831 Kõik M Jürgenson Rainer 03:15:22 1216
232 767 Kõik M Kozlov Raul 03:15:56 1215
233 891 Kõik M Sikk Reijo 03:17:24 1214
234 692 Kõik M Morgun Timofei 03:17:24 1213
235 590 Kõik M Koik Kristjan 03:17:39 1212
236 944 Kõik M Mikk-Kirsme Martin Haaslava MTB 03:17:48 1211
237 1008 Kõik M Kikkas Riho Valio Eesti AS 03:18:21 1210
238 835 Kõik M Leier Tõnis 03:18:24 1209
239 861 Kõik M Kõster Indrek 03:19:25 1208
240 933 Kõik M Rahnel Priit 03:19:25 1207
241 1012 Kõik M Liivak Janno 03:19:33 1206
242 1003 Kõik M Vahesalu Tauno Aex Motoklubi 03:19:38 1205
243 734 Kõik M Vaher Andres 03:19:41 1204
244 741 Kõik M Kiil Sander 03:19:41 1203
245 1015 Kõik M Michelson Erki 03:19:41 1202
246 774 Kõik M Kuik Robertino 03:20:00 1201
247 810 Kõik M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 03:20:13 1200
248 843 Kõik M Kaljurand Raido 03:20:49 1199
249 886 Kõik M Kajakas Kristjan 03:21:04 1198
250 828 Kõik M Kirsipuu Avo 03:21:14 1197
251 926 Kõik M Mägi Indrek 03:21:15 1196
252 772 Kõik M Palm Veiko 03:22:12 1195
253 1014 Kõik M Kaasik Illar Viimsi Spordiklubi 03:22:40 1194
254 721 Kõik M Ernits Ardu 03:23:17 1193
255 748 Kõik M Konsap Ats Simuna 03:24:11 1191
256 868 Kõik M Sarri Urmas 03:24:12 1190
257 900 Kõik M Vonk Aivar ProCoating Kostivere rattatiim 03:25:05 1189
258 911 Kõik M Vonk Janar 03:25:06 1188
259 819 Kõik M Sammel Koit Cosmos 03:25:30 1187
260 753 Kõik M Saarep Peeter 03:25:41 1186
261 864 Kõik M Kibin Allan 03:26:38 1184
262 705 Kõik M Ting Taavi 03:26:42 1183
263 879 Kõik M Küttis Sven RedBike Team 4 03:26:43 1182
264 736 Kõik M Kiristaja Hendrik 03:27:09 1181
265 877 Kõik M Kalle Mart 03:27:32 1179
266 925 Kõik M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 03:27:46 1178
267 862 Kõik M Savolainen Heikki Flexoil 03:28:22 1177
268 662 Kõik M Rahu Madis 03:29:02 1175
269 781 Kõik M Einmaa Tiit AMBLA SK 03:29:28 1173
270 832 Kõik M Mängel Margus 03:30:03 1172
271 1002 Kõik M Mikk Mait 03:30:07 1171
272 1004 Kõik M Prants Raivo 03:30:45 1170
273 992 Kõik M Rajamets Andres Kalevi Rattakool 03:30:47 1169
274 1016 Kõik M Pajumaa Priit 03:30:59 1168
275 872 Kõik M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:31:04 1167
276 963 Kõik M Shavela Nikolay 03:31:27 1166
277 805 Kõik M Jõesaar Margus 03:31:48 1165
278 896 Kõik M Kesvatera Andres 03:32:05 1164
279 847 Kõik M Liiv Madis 03:32:59 1162
280 840 Kõik M Ristisaar Risto 03:33:05 1161
281 932 Kõik M Luiga Einar 03:33:43 1160
282 999 Kõik M Pikkof Jaanis Sportlove 03:33:46 1159
283 645 Kõik M Tiedemann Tõnis 03:34:04 1158
284 976 Kõik M Kurval Meelis 03:34:04 1157
285 817 Kõik M Väli Reigo 03:34:26 1156
286 954 Kõik M Truubon Ülar 03:35:46 1155
287 889 Kõik M Vavilov Dmitri 03:36:02 1154
288 930 Kõik M Kajakas Indrek 03:36:24 1153
289 885 Kõik M Vardja Vallo 03:37:13 1152
290 935 Kõik M Nurm Karl-Martin 03:37:19 1151
291 844 Kõik M Paal Peet 03:37:27 1150
292 842 Kõik M Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 03:37:34 1149
293 855 Kõik M Mikenberg Erkki RR Siplased / VERX 03:37:45 1148
294 931 Kõik M Eelmere Teet 03:37:46 1147
295 927 Kõik M Apri Aimar 03:38:10 1146
296 745 Kõik M Volts Ainars 03:39:41 1145
297 983 Kõik M Mängel Markus 03:39:42 1144
298 892 Kõik M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:40:04 1143
299 966 Kõik M Ott Silver 03:40:53 1142
300 956 Kõik M Bachmann Raul 03:42:19 1140
301 570 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 03:43:12 1139
302 1011 Kõik M Kährik Aare 03:43:31 1138
303 901 Kõik M Püvi Peeter 03:43:54 1137
304 981 Kõik M Tamm Peeter 03:44:20 1136
305 938 Kõik M Heinrichsen Tanel 03:45:50 1135
306 825 Kõik M Pirnipuu Marvin 03:46:24 1134
307 1006 Kõik M Dooner Teet 03:46:30 1133
308 902 Kõik M Pikker Priit Shoproller Kose AMK ct 03:46:40 1132
309 988 Kõik M Jair Ergo 03:46:51 1131
310 873 Kõik M Nool Ivo 03:46:52 1130
311 804 Kõik M Sankman Jüri 03:49:17 1129
312 800 Kõik M Varik Meelis RedBike Team 4 03:49:18 1128
313 922 Kõik M Raiesmaa Remo 03:50:01 1127
314 814 Kõik M Luidre Liivo 03:50:34 1125
315 920 Kõik M Taul Raul 03:51:07 1123
316 859 Kõik M Teearu Karl 03:51:22 1121
317 972 Kõik M Vahemaa Madis Shoproller Kose AMK ct 03:52:07 1120
318 856 Kõik M Vunk Mihkel 03:52:51 1118
319 955 Kõik M Maiste Margus 03:53:24 1117
320 928 Kõik M Artjušin Riho 03:53:54 1116
321 880 Kõik M Jaaku Mati 03:54:13 1115
322 895 Kõik M Kuik Rene Flexoil 03:54:14 1114
323 897 Kõik M Mikomägi Renee 03:55:31 1113
324 917 Kõik M Pender Remo 03:56:39 1112
325 883 Kõik M Ahu Ülo 03:56:45 1111
326 936 Kõik M Nigul Margo 03:58:22 1110
327 869 Kõik M Kogger Toomas 03:58:52 1109
328 973 Kõik M Trallmann Tauno 04:01:03 1107
329 943 Kõik M Susi Endel 04:02:58 1106
330 852 Kõik M Šerstjuk Jevgeni 04:03:26 1105
331 853 Kõik M Randoja Mario 04:03:27 1104
332 945 Kõik M Haljand Margo 04:04:19 1103
333 977 Kõik M Kurm Kevin 04:07:26 1101
334 961 Kõik M Hein Madis 04:08:16 1099
335 957 Kõik M Hlebnikov Aleksandr 04:08:45 1098
336 899 Kõik M Chagall Dan 04:11:29 1097
337 970 Kõik M Mäekivi Veiko 04:15:12 1096
338 854 Kõik M Reimann Hendrik 04:16:05 1095
339 940 Kõik M Rüütel Alo 04:22:52 1094
340 937 Kõik M Reimann Anti 04:27:36 1091
341 929 Kõik M Tombak Tanel 04:27:37 1090
342 939 Kõik M Maranik Mango 04:28:56 1089
343 108 Kõik M Niggulis Ott 04:30:59 1088
344 949 Kõik M Heinrichsen Raivo 04:51:58 1086
345 1000 Kõik M Puustusmaa Kristo 04:52:12 1085
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton) M võitja keskmine kiirus 24,60 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 505 M Tarvis Peeter VELOPLUS 01:59:32 1507
2 508 M Kannimäe Taavi Team Antsla 02:03:09 1495
3 507 M Kannimäe Viljar Team Antsla 02:03:54 1477
4 503 M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team I 02:08:49 1480
5 510 M Parv Martin VELOPLUS 02:08:49 1468
6 521 M Mesi Joosep 02:08:54 1466
7 501 M Põldma Mirko RR Siplased / LAADA CAFE 02:10:31 1462
8 532 M Kannimäe Mihkel Team Antsla 02:11:23 1460
9 513 M Rosenthal Reiko 02:12:00 1456
10 542 M Kaldoja Raiko CCRM TEAM 2 02:12:02 1452
11 518 M Pilv Armin Team Antsla 02:14:40 1445
12 531 M Einblau Mihkel RedBike / Wilo 02:16:18 1444
13 997 M Järvloo Priit Astro Baltics 02:16:42 1442
14 533 M Saar Tõnis Sportland Bottecchia Team I 02:17:15 1441
15 525 M Tuisk Priit Team Antsla 02:18:29 1439
16 572 M Nassar Martin Viljandi Rattaklubi 1 02:18:37 1438
17 537 M Kukk Andres 02:23:07 1434
18 584 M Hubel Indrek CYCLON 02:23:36 1432
19 566 M Lauk Rein 02:24:00 1430
20 514 M Takel Kalle VIIMSI SPORT 02:24:12 1425
21 632 M Priks Keijo 02:24:24 1423
22 540 M Vähi Markus RedBike Team 2 02:25:00 1419
23 573 M Rohtla Kaspar RedBike Team 02:25:00 1418
24 591 M Vooremaa Argo 02:25:10 1417
25 530 M Pruuli Karl Team Hauka Veloklubi 02:25:25 1416
26 546 M Laanjõe Elvis Leon VELOPLUS 02:26:07 1413
27 535 M Pruul Robin 02:26:39 1412
28 564 M Kannimäe Janar Team Hauka Veloklubi 02:27:47 1409
29 586 M Niilus Romet Team Hauka Veloklubi 02:27:58 1408
30 580 M Lepp Ragnar 02:29:28 1403
31 975 M Lootus Stefan 02:31:16 1400
32 597 M Kivimäe Raul Kulgur Team 1 02:31:43 1399
33 594 M Nõgel Tõnis 02:32:08 1398
34 1010 M Kõiv Kardo RedBike Team 2 02:33:03 1397
35 592 M Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Meeskond 02:34:03 1396
36 512 M Saar Sander VELOPLUS 02:34:18 1395
37 612 M Veiler Siim 02:35:12 1394
38 608 M Pulst Raivo RedBike Team 2 02:35:15 1393
39 515 M Kivilo Henrik RedBike / Wilo 02:35:56 1391
40 648 M Kauk Andre 02:36:41 1389
41 696 M Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team II 02:36:56 1388
42 1005 M Kutser Karmo CFC 02:39:26 1381
43 583 M Vadam Mattias RedBike Team 2 02:40:17 1378
44 618 M Müürsep Indrek 02:40:36 1374
45 669 M Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:41:03 1372
46 638 M Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:41:05 1371
47 637 M Pärsim Rasmus 02:42:18 1368
48 621 M Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:42:34 1367
49 1001 M Tikkanen Matti 02:43:02 1364
50 672 M Tamm Taago 02:43:08 1361
51 732 M Sõber Aare 02:43:23 1359
52 695 M Killing Keito 02:43:36 1358
53 657 M Veskiväli Heigo RR SIPLASED / SIMUNA SK 02:43:57 1357
54 581 M Teder Feeliks 02:44:00 1356
55 670 M Põldmaa Koit RR Siplased / SIMUNA SK 02:44:16 1355
56 636 M Nigulas Harles Kulgur Team 1 02:44:53 1352
57 655 M Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 1 02:44:56 1351
58 707 M Kuusik Kevin 02:47:55 1341
59 611 M Lill Oliver RedBike Team 2 02:48:09 1339
60 725 M Gorbunov Konstantin 02:49:51 1337
61 758 M Saksniit Priit 02:50:30 1335
62 694 M Kask Mikko 02:50:33 1333
63 731 M Kütt Ago 02:50:39 1331
64 706 M Johanson Raimo SK Rakke 02:51:31 1325
65 664 M Malsroos Taavi 02:51:32 1324
66 766 M Tunder Martin 02:52:08 1321
67 628 M Lubi Tiit 02:52:22 1319
68 654 M Mesteljainen Dmitri RR Siplased / SIMUNA SK 02:53:01 1313
69 750 M Leetberg Margus 02:53:11 1312
70 698 M Klaos Indrek 02:54:35 1310
71 738 M Alusalu Matis MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:56:08 1306
72 682 M Toonekurg Kaido Rae Rattaklubi II 02:56:24 1305
73 1017 M Sala Alar Onninen 02:58:34 1298
74 733 M Tunder Tarmo 03:00:21 1288
75 918 M Sisask Siim 03:00:26 1285
76 720 M Piirsalu Aivo Onninen II 03:02:18 1281
77 838 M Sinik Kristjan 03:03:19 1270
78 950 M Mürk Karl Oskar Sportlove 03:06:00 1263
79 704 M Puhke Rauno AMBLA SK 03:07:09 1262
80 786 M Pauklin Roland 03:08:33 1259
81 777 M Tammel Olari 03:09:04 1258
82 769 M Luhaäär Kristo 03:10:55 1252
83 809 M Tuttelberg Herki Shoproller Kose AMK ct 03:11:41 1250
84 1018 M Tolm Meelis 03:12:17 1248
85 871 M Kivistu Margus 03:12:20 1247
86 836 M Kütt Andre AT Spordiklubi 03:12:36 1245
87 870 M Madisson Peeter 03:12:36 1244
88 964 M Tšasovskih Dmitri 03:12:43 1241
89 724 M Kuusk Keijo 03:13:32 1238
90 845 M Lillemäe Heikki RedBike Team 3 03:13:36 1236
91 747 M Tamm Hando 03:13:48 1235
92 830 M Talmet Indrek 03:13:50 1234
93 806 M Kaun Sten RedBike Team 3 03:14:04 1232
94 998 M Vizgirda Siim 03:14:14 1230
95 785 M Thomberg Tarvi 03:14:20 1229
96 921 M Ülem Risto 03:14:30 1227
97 860 M Võsu Steve 03:14:58 1222
98 803 M Plaado Oliver 03:15:02 1221
99 891 M Sikk Reijo 03:17:24 1214
100 590 M Koik Kristjan 03:17:39 1212
101 944 M Mikk-Kirsme Martin Haaslava MTB 03:17:48 1211
102 1012 M Liivak Janno 03:19:33 1206
103 734 M Vaher Andres 03:19:41 1204
104 1015 M Michelson Erki 03:19:41 1202
105 810 M Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 03:20:13 1200
106 843 M Kaljurand Raido 03:20:49 1199
107 886 M Kajakas Kristjan 03:21:04 1198
108 772 M Palm Veiko 03:22:12 1195
109 748 M Konsap Ats Simuna 03:24:11 1191
110 911 M Vonk Janar 03:25:06 1188
111 705 M Ting Taavi 03:26:42 1183
112 736 M Kiristaja Hendrik 03:27:09 1181
113 877 M Kalle Mart 03:27:32 1179
114 925 M Leo Avo Shoproller Kose AMK ct 1 03:27:46 1178
115 862 M Savolainen Heikki Flexoil 03:28:22 1177
116 992 M Rajamets Andres Kalevi Rattakool 03:30:47 1169
117 1016 M Pajumaa Priit 03:30:59 1168
118 872 M Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:31:04 1167
119 840 M Ristisaar Risto 03:33:05 1161
120 999 M Pikkof Jaanis Sportlove 03:33:46 1159
121 889 M Vavilov Dmitri 03:36:02 1154
122 930 M Kajakas Indrek 03:36:24 1153
123 983 M Mängel Markus 03:39:42 1144
124 892 M Sillaots Janar Viljandi Rattaklubi 1 03:40:04 1143
125 966 M Ott Silver 03:40:53 1142
126 938 M Heinrichsen Tanel 03:45:50 1135
127 825 M Pirnipuu Marvin 03:46:24 1134
128 873 M Nool Ivo 03:46:52 1130
129 804 M Sankman Jüri 03:49:17 1129
130 856 M Vunk Mihkel 03:52:51 1118
131 928 M Artjušin Riho 03:53:54 1116
132 895 M Kuik Rene Flexoil 03:54:14 1114
133 897 M Mikomägi Renee 03:55:31 1113
134 917