XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) Kõik võitja keskmine kiirus 24,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik Pruus Peeter 03:48:59 1500
2 66 Kõik Jõeäär Gert VELOPLUS 03:53:39 1490
3 109 Kõik Tarvis Peeter VELOPLUS 03:56:40 1482
4 261 Kõik Muižnieks Oskars 04:01:07 1476
5 63 Kõik Austa Caspar TÜASK 04:04:27 1472
6 1 Kõik Maasikmets Alges Team Amps 04:05:19 1470
7 91 Kõik Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 04:05:19 1468
8 264 Kõik Sohkanen Simo Team Evoc Finland 04:05:53 1466
9 25 Kõik Rebane Meelis A&T Sport Team 04:06:01 1464
10 111 Kõik Saar Raido RedBike / Wilo 04:09:18 1462
11 128 Kõik Kannimäe Viljar Team Antsla 04:12:15 1460
12 2 Kõik Neemela Tarmo Team Amps 04:13:42 1458
13 124 Kõik Lepik Toomas Astro Baltics 04:16:08 1456
14 64 Kõik Sõptšenko Dmitri 04:16:08 1454
15 72 Kõik Epner Indrek Saksa Automaatika ProShopTeam 04:16:09 1452
16 263 Kõik Ojala Henri Team Evoc Finland 04:17:54 1450
17 60 Kõik Arumägi Anti RedBike / Wilo 04:19:15 1448
18 3 Kõik Raja Aigar 04:20:11 1446
19 92 Kõik Sepp Kristo Saksa Automaatika ProShopTeam 04:21:14 1444
20 122 Kõik Mõttus Tarmo Team Antsla 04:21:27 1442
21 105 Kõik Parv Martin 04:22:11 1440
22 73 Kõik Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 04:22:47 1438
23 29 Kõik Kull Andre 04:23:02 1436
24 84 Kõik Takel Kalle VIIMSI SPORT 04:24:19 1434
25 85 Kõik Kruuser Karel 04:24:24 1432
26 65 Kõik Lepp Emeri Kulgur Team 04:24:28 1430
27 137 Kõik Rosenthal Reiko 04:25:29 1428
28 107 Kõik Poopuu Peeter RedBike / Wilo 04:25:45 1426
29 19 Kõik Erikson Toomas RedBike / Wilo 04:26:40 1424
30 51 Kõik Lill Aali VIIMSI SPORT 04:30:00 1422
31 159 Kõik Rusovitš Dmitri 04:30:56 1420
32 86 Kõik Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 04:31:58 1418
33 129 Kõik Karu Virgo 04:32:02 1416
34 24 Kõik Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 04:32:26 1414
35 37 Kõik Kannel Alari A&T Sport Team 04:32:34 1412
36 38 Kõik Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 04:32:37 1410
37 103 Kõik Laas Martin 04:33:45 1408
38 36 Kõik Viira Veiko 04:34:06 1406
39 71 Kõik Ojavere Imre 04:34:07 1404
40 96 Kõik Krusemann Magnus Kulgur Team 04:34:07 1402
41 40 Kõik Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 04:34:32 1400
42 69 Kõik Pallas Helari Spordipartner 1 04:36:11 1398
43 68 Kõik Külv Hannes 04:37:35 1396
44 56 Kõik Reiska Alar 04:38:11 1394
45 89 Kõik Raag Kaupo velo clubbers 04:38:28 1392
46 102 Kõik Pohl Marko A&T Sport Team 04:38:28 1390
47 160 Kõik Kirsipuu Tiit 04:39:58 1388
48 125 Kõik Saar Tõnis Spordiklubi Rakke Meeskond 04:39:59 1386
49 4 Kõik Maarits Andres 04:40:34 1384
50 154 Kõik Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 04:42:07 1382
51 31 Kõik Molev Juri 04:42:37 1380
52 12 Kõik Einroos Raino 04:43:41 1378
53 114 Kõik Pajus Rene 04:44:19 1376
54 155 Kõik Sild Ivo Haaslava MTB 04:45:00 1374
55 13 Kõik Lipp Aivar 04:45:02 1372
56 99 Kõik Mõttus Mari-Liis 04:45:50 1370
57 90 Kõik Ojala Kaur 04:46:04 1368
58 138 Kõik Holm Risto 04:46:16 1366
59 8 Kõik Grünberg Priit Porter Racing 04:47:45 1364
60 55 Kõik Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 04:49:12 1362
61 82 Kõik Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 04:49:21 1360
62 22 Kõik Lepalaan Lauri Porter Racing 04:49:29 1358
63 97 Kõik Tukia Margus Spordipartner 04:49:30 1356
64 157 Kõik Pani Marek 04:49:40 1354
65 101 Kõik Johanson Marko 04:50:18 1352
66 70 Kõik Takel Iiris 04:50:49 1350
67 271 Kõik Kuldsepp Kajar Sportlove 04:51:08 1348
68 187 Kõik Rembla Egon 04:52:12 1346
69 162 Kõik Pilv Ivar 04:53:00 1344
70 113 Kõik Kübar Rene 04:53:44 1342
71 74 Kõik Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 04:56:30 1340
72 81 Kõik Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 04:57:22 1338
73 196 Kõik Laanoja Risto 04:58:29 1336
74 173 Kõik Saareoks Janek 04:58:30 1334
75 30 Kõik Maidla Janek CC Rota Mobilis 04:59:58 1332
76 163 Kõik Želtov Sergei 05:00:01 1330
77 121 Kõik Rei Tarmo 05:00:17 1328
78 67 Kõik Vain Ermet 05:00:19 1326
79 54 Kõik Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 05:00:59 1324
80 176 Kõik Lemloch Kuido 05:01:37 1322
81 186 Kõik Värv Sander CC REKORD 05:02:53 1320
82 62 Kõik Tamm Bruno CC Rota Mobilis 05:04:54 1318
83 61 Kõik Ööbik Antti Rae Rattaklubi 05:05:19 1316
84 16 Kõik Sootla Indrek Astro Baltics 05:06:04 1314
85 33 Kõik Salumäe Guido RedBike 05:06:50 1312
86 282 Kõik Looskari Anti RedBike 05:07:40 1310
87 76 Kõik Minski Jan Kulgur Team 05:07:44 1308
88 265 Kõik Kaljumäe Aivo 05:07:44 1306
89 45 Kõik Viilop Aivo 05:08:27 1304
90 95 Kõik Lang Mae 05:08:28 1302
91 126 Kõik Tõnov Tõnu Spordipartner 05:08:28 1300
92 104 Kõik Meltsov Martin 05:08:39 1298
93 48 Kõik Erik Risto Sportlove 05:08:42 1296
94 178 Kõik Vahesaar Vallo 05:08:42 1294
95 42 Kõik Põldoja Tauno VK Velron 05:08:42 1292
96 80 Kõik Suluste Jüri 05:09:44 1290
97 116 Kõik Ever Riho 05:11:19 1288
98 191 Kõik Rehepapp Raigo 05:13:19 1286
99 180 Kõik Serdjuk Sergei 05:13:26 1284
100 250 Kõik Käär Tanel 05:13:28 1282
101 169 Kõik Pärn Meelis 05:13:29 1280
102 115 Kõik Alaru Riho Peloton 05:14:15 1278
103 188 Kõik Tonts Raido Haaslava MTB 05:14:23 1276
104 202 Kõik Tarajev Diimar 05:14:24 1274
105 226 Kõik Sildre Martin 05:15:07 1272
106 5 Kõik Kand Peeter 05:15:59 1270
107 174 Kõik Tiismaa Toomas 05:16:44 1268
108 23 Kõik Tarlap Tarmo Porter Racing 05:17:17 1266
109 219 Kõik Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 05:17:39 1264
110 170 Kõik Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 05:17:39 1262
111 168 Kõik Kannel Tanel 05:17:56 1260
112 192 Kõik Soojärv Andres Kulgur Team 05:18:37 1258
113 175 Kõik Keerd Karmo 05:18:52 1256
114 270 Kõik Grauen Viljar 05:18:53 1254
115 164 Kõik Hein Rene 05:18:55 1252
116 52 Kõik Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 05:18:56 1250
117 27 Kõik Tiedemann Tõnis 05:19:45 1248
118 44 Kõik Talvik Heiki saunapunkt.ee 05:19:45 1246
119 190 Kõik Kimmel Robert 05:21:39 1244
120 200 Kõik Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 05:22:02 1242
121 208 Kõik Põldoja Olaf VK Velron 05:23:06 1240
122 53 Kõik Kiristaja Ailar 05:23:07 1238
123 221 Kõik Smilktens Karlis Cycling club KS Sporta Klubs 05:23:08 1236
124 119 Kõik Pelska Sten 05:23:12 1234
125 212 Kõik Talv Tarvi VK Velron 05:23:29 1232
126 240 Kõik Valgma Raini 05:28:31 1230
127 184 Kõik Kingo Margo Haaslava MTB 05:28:56 1228
128 41 Kõik Nurm Asko Porter Racing 05:30:31 1226
129 88 Kõik Kuhlap Kaupo 05:31:21 1224
130 6 Kõik Albri Kalev RedBike / Wilo 05:31:25 1222
131 185 Kõik Terve Raivo 05:31:50 1220
132 183 Kõik Tinno Margus velo clubbers 05:32:15 1218
133 272 Kõik Ladva Ailar 05:32:49 1216
134 193 Kõik Pilliroog Alari 05:34:25 1214
135 171 Kõik Elo Armas 05:34:25 1212
136 257 Kõik Tikkanen Matti 05:35:24 1210
137 203 Kõik Malsroos Mait 05:36:04 1208
138 39 Kõik Romandi Arvi VIIMSI SPORT 05:36:24 1206
139 98 Kõik Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 05:37:03 1204
140 20 Kõik Kaschan Kaido velo clubbers 05:39:28 1202
141 206 Kõik Paas Raigo 05:39:37 1200
142 234 Kõik Lang Tamur Sportlove 05:40:06 1198
143 179 Kõik Janno Janar RR Siplased / VERX 05:41:48 1196
144 204 Kõik Teearu Paul 05:43:02 1194
145 220 Kõik Uudeberg Tanel 05:43:02 1192
146 167 Kõik Türk Reigo 05:43:04 1190
147 189 Kõik Suokas Heikki 05:43:13 1188
148 199 Kõik Pohlak Rauno VELOPLUS 05:44:32 1186
149 11 Kõik Eelma Tõnu 05:44:58 1184
150 21 Kõik Konga Andrus Porter Racing 05:47:36 1182
151 198 Kõik Kiivit Lauri Kulgur Team 2 05:47:36 1180
152 230 Kõik Raudsepp Remo Shoproller Kose AMK ct 2 05:47:39 1178
153 130 Kõik Beljajev Vladimir 05:48:49 1176
154 255 Kõik Grünberg Liis Porter Racing 05:49:56 1174
155 252 Kõik Mätik Olavi 05:50:24 1172
156 216 Kõik Oder Rein 05:52:00 1170
157 75 Kõik Järveoja Jaanus 05:53:18 1168
158 182 Kõik Varep Rivo 05:53:51 1166
159 118 Kõik Puhu Sille Cyclon/Pinska Team 05:53:56 1164
160 218 Kõik Rebane Priit 05:54:15 1162
161 165 Kõik Kõrge Toomas 05:54:51 1160
162 236 Kõik Haas Marco 05:57:02 1158
163 246 Kõik Jänes Rivo 05:57:20 1156
164 194 Kõik Grünberg Harry Porter Racing 05:58:15 1154
165 214 Kõik Mikk Kaido 05:58:31 1152
166 245 Kõik Puu Anneliis 05:58:43 1150
167 209 Kõik Saar Kristjan 05:58:53 1148
168 224 Kõik Järve Mihkel Kulgur Team 2 05:58:56 1146
169 215 Kõik Gromov Leino 06:00:11 1144
170 227 Kõik Zaletajev Toomas 06:00:21 1142
171 57 Kõik Liik Alari-Fredi CFC Spordiklubi 06:01:35 1140
172 251 Kõik Tehvand Jaanos 06:02:51 1138
173 17 Kõik Tammsoo Erik Porter Racing 06:04:04 1136
174 268 Kõik Linnas Ivo Porter Racing 06:04:30 1134
175 241 Kõik Kallas Ott 06:05:41 1132
176 238 Kõik Plovits Kaido 06:06:39 1130
177 235 Kõik Adamson Urmas 06:06:56 1128
178 237 Kõik Rammul Imre 06:07:14 1126
179 195 Kõik Lubi Tiit 06:11:47 1124
180 77 Kõik Nõmtak Jan-Erik 06:11:55 1122
181 181 Kõik Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 06:13:54 1120
182 83 Kõik Toonekurg Kaido 06:13:58 1118
183 277 Kõik Vuks Erko 06:14:02 1116
184 269 Kõik Huittinen Lauri 06:14:29 1114
185 267 Kõik Kõll-Grünberg Kristiina Porter Racing 06:15:11 1112
186 229 Kõik Kriis Karin AT Sport Team 06:15:12 1110
187 258 Kõik Petraudze Andre 06:15:12 1108
188 231 Kõik Meidla Margus 06:15:12 1106
189 213 Kõik Murmann Rain Kulgur Team 2 06:17:04 1104
190 274 Kõik Ehasalu Siim 06:23:51 1102
191 283 Kõik Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 06:25:30 1100
192 211 Kõik Hinnov Ahti 06:25:42 1098
193 139 Kõik Oot Anti Team Amps 06:30:06 1096
194 281 Kõik Kiil Sander 06:30:28 1094
195 197 Kõik Pajumaa Priit OlyBet 06:30:28 1092
196 228 Kõik Vaher Andres 06:30:28 1090
197 280 Kõik Musting Marek 06:38:46 1088
198 242 Kõik Pärnalaas Mihkel 06:44:32 1086
199 225 Kõik Hermat Kaido 06:46:49 1084
200 249 Kõik Päll Taavi Sportlove 07:00:54 1082
201 43 Kõik Sankovski Raul 07:12:19 1080
202 260 Kõik Ansper Arne 07:24:41 1078
203 275 Kõik Talur Daniel 07:51:51 1076
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) Kõik M võitja keskmine kiirus 24,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 Kõik M Pruus Peeter 03:48:59 1500
2 66 Kõik M Jõeäär Gert VELOPLUS 03:53:39 1490
3 109 Kõik M Tarvis Peeter VELOPLUS 03:56:40 1482
4 261 Kõik M Muižnieks Oskars 04:01:07 1476
5 63 Kõik M Austa Caspar TÜASK 04:04:27 1472
6 1 Kõik M Maasikmets Alges Team Amps 04:05:19 1470
7 91 Kõik M Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 04:05:19 1468
8 264 Kõik M Sohkanen Simo Team Evoc Finland 04:05:53 1466
9 25 Kõik M Rebane Meelis A&T Sport Team 04:06:01 1464
10 111 Kõik M Saar Raido RedBike / Wilo 04:09:18 1462
11 128 Kõik M Kannimäe Viljar Team Antsla 04:12:15 1460
12 2 Kõik M Neemela Tarmo Team Amps 04:13:42 1458
13 124 Kõik M Lepik Toomas Astro Baltics 04:16:08 1456
14 64 Kõik M Sõptšenko Dmitri 04:16:08 1454
15 72 Kõik M Epner Indrek Saksa Automaatika ProShopTeam 04:16:09 1452
16 263 Kõik M Ojala Henri Team Evoc Finland 04:17:54 1450
17 60 Kõik M Arumägi Anti RedBike / Wilo 04:19:15 1448
18 3 Kõik M Raja Aigar 04:20:11 1446
19 92 Kõik M Sepp Kristo Saksa Automaatika ProShopTeam 04:21:14 1444
20 122 Kõik M Mõttus Tarmo Team Antsla 04:21:27 1442
21 105 Kõik M Parv Martin 04:22:11 1440
22 73 Kõik M Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 04:22:47 1438
23 29 Kõik M Kull Andre 04:23:02 1436
24 84 Kõik M Takel Kalle VIIMSI SPORT 04:24:19 1434
25 85 Kõik M Kruuser Karel 04:24:24 1432
26 65 Kõik M Lepp Emeri Kulgur Team 04:24:28 1430
27 137 Kõik M Rosenthal Reiko 04:25:29 1428
28 107 Kõik M Poopuu Peeter RedBike / Wilo 04:25:45 1426
29 19 Kõik M Erikson Toomas RedBike / Wilo 04:26:40 1424
30 51 Kõik M Lill Aali VIIMSI SPORT 04:30:00 1422
31 159 Kõik M Rusovitš Dmitri 04:30:56 1420
32 86 Kõik M Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 04:31:58 1418
33 129 Kõik M Karu Virgo 04:32:02 1416
34 24 Kõik M Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 04:32:26 1414
35 37 Kõik M Kannel Alari A&T Sport Team 04:32:34 1412
36 38 Kõik M Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 04:32:37 1410
37 103 Kõik M Laas Martin 04:33:45 1408
38 36 Kõik M Viira Veiko 04:34:06 1406
39 71 Kõik M Ojavere Imre 04:34:07 1404
40 96 Kõik M Krusemann Magnus Kulgur Team 04:34:07 1402
41 69 Kõik M Pallas Helari Spordipartner 1 04:36:11 1398
42 68 Kõik M Külv Hannes 04:37:35 1396
43 56 Kõik M Reiska Alar 04:38:11 1394
44 89 Kõik M Raag Kaupo velo clubbers 04:38:28 1392
45 102 Kõik M Pohl Marko A&T Sport Team 04:38:28 1390
46 160 Kõik M Kirsipuu Tiit 04:39:58 1388
47 125 Kõik M Saar Tõnis Spordiklubi Rakke Meeskond 04:39:59 1386
48 4 Kõik M Maarits Andres 04:40:34 1384
49 154 Kõik M Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 04:42:07 1382
50 31 Kõik M Molev Juri 04:42:37 1380
51 12 Kõik M Einroos Raino 04:43:41 1378
52 114 Kõik M Pajus Rene 04:44:19 1376
53 155 Kõik M Sild Ivo Haaslava MTB 04:45:00 1374
54 13 Kõik M Lipp Aivar 04:45:02 1372
55 90 Kõik M Ojala Kaur 04:46:04 1368
56 138 Kõik M Holm Risto 04:46:16 1366
57 8 Kõik M Grünberg Priit Porter Racing 04:47:45 1364
58 55 Kõik M Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 04:49:12 1362
59 82 Kõik M Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 04:49:21 1360
60 22 Kõik M Lepalaan Lauri Porter Racing 04:49:29 1358
61 97 Kõik M Tukia Margus Spordipartner 04:49:30 1356
62 157 Kõik M Pani Marek 04:49:40 1354
63 101 Kõik M Johanson Marko 04:50:18 1352
64 271 Kõik M Kuldsepp Kajar Sportlove 04:51:08 1348
65 187 Kõik M Rembla Egon 04:52:12 1346
66 162 Kõik M Pilv Ivar 04:53:00 1344
67 113 Kõik M Kübar Rene 04:53:44 1342
68 81 Kõik M Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 04:57:22 1338
69 196 Kõik M Laanoja Risto 04:58:29 1336
70 173 Kõik M Saareoks Janek 04:58:30 1334
71 30 Kõik M Maidla Janek CC Rota Mobilis 04:59:58 1332
72 163 Kõik M Želtov Sergei 05:00:01 1330
73 121 Kõik M Rei Tarmo 05:00:17 1328
74 67 Kõik M Vain Ermet 05:00:19 1326
75 54 Kõik M Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 05:00:59 1324
76 176 Kõik M Lemloch Kuido 05:01:37 1322
77 186 Kõik M Värv Sander CC REKORD 05:02:53 1320
78 62 Kõik M Tamm Bruno CC Rota Mobilis 05:04:54 1318
79 61 Kõik M Ööbik Antti Rae Rattaklubi 05:05:19 1316
80 16 Kõik M Sootla Indrek Astro Baltics 05:06:04 1314
81 33 Kõik M Salumäe Guido RedBike 05:06:50 1312
82 282 Kõik M Looskari Anti RedBike 05:07:40 1310
83 76 Kõik M Minski Jan Kulgur Team 05:07:44 1308
84 265 Kõik M Kaljumäe Aivo 05:07:44 1306
85 45 Kõik M Viilop Aivo 05:08:27 1304
86 126 Kõik M Tõnov Tõnu Spordipartner 05:08:28 1300
87 104 Kõik M Meltsov Martin 05:08:39 1298
88 48 Kõik M Erik Risto Sportlove 05:08:42 1296
89 178 Kõik M Vahesaar Vallo 05:08:42 1294
90 42 Kõik M Põldoja Tauno VK Velron 05:08:42 1292
91 80 Kõik M Suluste Jüri 05:09:44 1290
92 116 Kõik M Ever Riho 05:11:19 1288
93 191 Kõik M Rehepapp Raigo 05:13:19 1286
94 180 Kõik M Serdjuk Sergei 05:13:26 1284
95 250 Kõik M Käär Tanel 05:13:28 1282
96 169 Kõik M Pärn Meelis 05:13:29 1280
97 115 Kõik M Alaru Riho Peloton 05:14:15 1278
98 188 Kõik M Tonts Raido Haaslava MTB 05:14:23 1276
99 202 Kõik M Tarajev Diimar 05:14:24 1274
100 226 Kõik M Sildre Martin 05:15:07 1272
101 5 Kõik M Kand Peeter 05:15:59 1270
102 174 Kõik M Tiismaa Toomas 05:16:44 1268
103 23 Kõik M Tarlap Tarmo Porter Racing 05:17:17 1266
104 219 Kõik M Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 05:17:39 1264
105 170 Kõik M Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 05:17:39 1262
106 168 Kõik M Kannel Tanel 05:17:56 1260
107 192 Kõik M Soojärv Andres Kulgur Team 05:18:37 1258
108 175 Kõik M Keerd Karmo 05:18:52 1256
109 270 Kõik M Grauen Viljar 05:18:53 1254
110 164 Kõik M Hein Rene 05:18:55 1252
111 52 Kõik M Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 05:18:56 1250
112 27 Kõik M Tiedemann Tõnis 05:19:45 1248
113 44 Kõik M Talvik Heiki saunapunkt.ee 05:19:45 1246
114 190 Kõik M Kimmel Robert 05:21:39 1244
115 200 Kõik M Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 05:22:02 1242
116 208 Kõik M Põldoja Olaf VK Velron 05:23:06 1240
117 53 Kõik M Kiristaja Ailar 05:23:07 1238
118 221 Kõik M Smilktens Karlis Cycling club KS Sporta Klubs 05:23:08 1236
119 119 Kõik M Pelska Sten 05:23:12 1234
120 212 Kõik M Talv Tarvi VK Velron 05:23:29 1232
121 240 Kõik M Valgma Raini 05:28:31 1230
122 184 Kõik M Kingo Margo Haaslava MTB 05:28:56 1228
123 41 Kõik M Nurm Asko Porter Racing 05:30:31 1226
124 88 Kõik M Kuhlap Kaupo 05:31:21 1224
125 6 Kõik M Albri Kalev RedBike / Wilo 05:31:25 1222
126 185 Kõik M Terve Raivo 05:31:50 1220
127 183 Kõik M Tinno Margus velo clubbers 05:32:15 1218
128 272 Kõik M Ladva Ailar 05:32:49 1216
129 193 Kõik M Pilliroog Alari 05:34:25 1214
130 171 Kõik M Elo Armas 05:34:25 1212
131 257 Kõik M Tikkanen Matti 05:35:24 1210
132 203 Kõik M Malsroos Mait 05:36:04 1208
133 39 Kõik M Romandi Arvi VIIMSI SPORT 05:36:24 1206
134 20 Kõik M Kaschan Kaido velo clubbers 05:39:28 1202
135 206 Kõik M Paas Raigo 05:39:37 1200
136 234 Kõik M Lang Tamur Sportlove 05:40:06 1198
137 179 Kõik M Janno Janar RR Siplased / VERX 05:41:48 1196
138 204 Kõik M Teearu Paul 05:43:02 1194
139 220 Kõik M Uudeberg Tanel 05:43:02 1192
140 167 Kõik M Türk Reigo 05:43:04 1190
141 189 Kõik M Suokas Heikki 05:43:13 1188
142 199 Kõik M Pohlak Rauno VELOPLUS 05:44:32 1186
143 11 Kõik M Eelma Tõnu 05:44:58 1184
144 21 Kõik M Konga Andrus Porter Racing 05:47:36 1182
145 198 Kõik M Kiivit Lauri Kulgur Team 2 05:47:36 1180
146 230 Kõik M Raudsepp Remo Shoproller Kose AMK ct 2 05:47:39 1178
147 130 Kõik M Beljajev Vladimir 05:48:49 1176
148 252 Kõik M Mätik Olavi 05:50:24 1172
149 216 Kõik M Oder Rein 05:52:00 1170
150 75 Kõik M Järveoja Jaanus 05:53:18 1168
151 182 Kõik M Varep Rivo 05:53:51 1166
152 218 Kõik M Rebane Priit 05:54:15 1162
153 165 Kõik M Kõrge Toomas 05:54:51 1160
154 236 Kõik M Haas Marco 05:57:02 1158
155 246 Kõik M Jänes Rivo 05:57:20 1156
156 194 Kõik M Grünberg Harry Porter Racing 05:58:15 1154
157 214 Kõik M Mikk Kaido 05:58:31 1152
158 209 Kõik M Saar Kristjan 05:58:53 1148
159 224 Kõik M Järve Mihkel Kulgur Team 2 05:58:56 1146
160 215 Kõik M Gromov Leino 06:00:11 1144
161 227 Kõik M Zaletajev Toomas 06:00:21 1142
162 57 Kõik M Liik Alari-Fredi CFC Spordiklubi 06:01:35 1140
163 251 Kõik M Tehvand Jaanos 06:02:51 1138
164 17 Kõik M Tammsoo Erik Porter Racing 06:04:04 1136
165 268 Kõik M Linnas Ivo Porter Racing 06:04:30 1134
166 241 Kõik M Kallas Ott 06:05:41 1132
167 238 Kõik M Plovits Kaido 06:06:39 1130
168 235 Kõik M Adamson Urmas 06:06:56 1128
169 237 Kõik M Rammul Imre 06:07:14 1126
170 195 Kõik M Lubi Tiit 06:11:47 1124
171 77 Kõik M Nõmtak Jan-Erik 06:11:55 1122
172 181 Kõik M Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 06:13:54 1120
173 83 Kõik M Toonekurg Kaido 06:13:58 1118
174 277 Kõik M Vuks Erko 06:14:02 1116
175 269 Kõik M Huittinen Lauri 06:14:29 1114
176 258 Kõik M Petraudze Andre 06:15:12 1108
177 231 Kõik M Meidla Margus 06:15:12 1106
178 213 Kõik M Murmann Rain Kulgur Team 2 06:17:04 1104
179 274 Kõik M Ehasalu Siim 06:23:51 1102
180 283 Kõik M Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 06:25:30 1100
181 211 Kõik M Hinnov Ahti 06:25:42 1098
182 139 Kõik M Oot Anti Team Amps 06:30:06 1096
183 281 Kõik M Kiil Sander 06:30:28 1094
184 197 Kõik M Pajumaa Priit OlyBet 06:30:28 1092
185 228 Kõik M Vaher Andres 06:30:28 1090
186 280 Kõik M Musting Marek 06:38:46 1088
187 242 Kõik M Pärnalaas Mihkel 06:44:32 1086
188 225 Kõik M Hermat Kaido 06:46:49 1084
189 249 Kõik M Päll Taavi Sportlove 07:00:54 1082
190 43 Kõik M Sankovski Raul 07:12:19 1080
191 260 Kõik M Ansper Arne 07:24:41 1078
192 275 Kõik M Talur Daniel 07:51:51 1076
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) M XXL võitja keskmine kiirus 24,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 108 M XXL Pruus Peeter 03:48:59 1500
2 66 M XXL Jõeäär Gert VELOPLUS 03:53:39 1490
3 109 M XXL Tarvis Peeter VELOPLUS 03:56:40 1482
4 261 M XXL Muižnieks Oskars 04:01:07 1476
5 63 M XXL Austa Caspar TÜASK 04:04:27 1472
6 1 M XXL Maasikmets Alges Team Amps 04:05:19 1470
7 91 M XXL Tarassov Kirill Sportland Bottecchia Team 04:05:19 1468
8 264 M XXL Sohkanen Simo Team Evoc Finland 04:05:53 1466
9 25 M XXL Rebane Meelis A&T Sport Team 04:06:01 1464
10 111 M XXL Saar Raido RedBike / Wilo 04:09:18 1462
11 128 M XXL Kannimäe Viljar Team Antsla 04:12:15 1460
12 2 M XXL Neemela Tarmo Team Amps 04:13:42 1458
13 124 M XXL Lepik Toomas Astro Baltics 04:16:08 1456
14 64 M XXL Sõptšenko Dmitri 04:16:08 1454
15 72 M XXL Epner Indrek Saksa Automaatika ProShopTeam 04:16:09 1452
16 263 M XXL Ojala Henri Team Evoc Finland 04:17:54 1450
17 60 M XXL Arumägi Anti RedBike / Wilo 04:19:15 1448
18 3 M XXL Raja Aigar 04:20:11 1446
19 92 M XXL Sepp Kristo Saksa Automaatika ProShopTeam 04:21:14 1444
20 122 M XXL Mõttus Tarmo Team Antsla 04:21:27 1442
21 105 M XXL Parv Martin 04:22:11 1440
22 73 M XXL Vaab Ivar RR Siplased / LAADA CAFE 04:22:47 1438
23 29 M XXL Kull Andre 04:23:02 1436
24 84 M XXL Takel Kalle VIIMSI SPORT 04:24:19 1434
25 85 M XXL Kruuser Karel 04:24:24 1432
26 65 M XXL Lepp Emeri Kulgur Team 04:24:28 1430
27 137 M XXL Rosenthal Reiko 04:25:29 1428
28 107 M XXL Poopuu Peeter RedBike / Wilo 04:25:45 1426
29 19 M XXL Erikson Toomas RedBike / Wilo 04:26:40 1424
30 51 M XXL Lill Aali VIIMSI SPORT 04:30:00 1422
31 159 M XXL Rusovitš Dmitri 04:30:56 1420
32 86 M XXL Neemesto Kaspar Saksa Automaatika ProShopTeam 04:31:58 1418
33 129 M XXL Karu Virgo 04:32:02 1416
34 24 M XXL Leigri Mehis RR Siplased / LAADA CAFE 04:32:26 1414
35 37 M XXL Kannel Alari A&T Sport Team 04:32:34 1412
36 38 M XXL Pedari Aimar RR Siplased / METSAHAKE 04:32:37 1410
37 103 M XXL Laas Martin 04:33:45 1408
38 36 M XXL Viira Veiko 04:34:06 1406
39 71 M XXL Ojavere Imre 04:34:07 1404
40 96 M XXL Krusemann Magnus Kulgur Team 04:34:07 1402
41 69 M XXL Pallas Helari Spordipartner 1 04:36:11 1398
42 68 M XXL Külv Hannes 04:37:35 1396
43 56 M XXL Reiska Alar 04:38:11 1394
44 89 M XXL Raag Kaupo velo clubbers 04:38:28 1392
45 102 M XXL Pohl Marko A&T Sport Team 04:38:28 1390
46 160 M XXL Kirsipuu Tiit 04:39:58 1388
47 125 M XXL Saar Tõnis Spordiklubi Rakke Meeskond 04:39:59 1386
48 4 M XXL Maarits Andres 04:40:34 1384
49 154 M XXL Resev Janek Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 04:42:07 1382
50 31 M XXL Molev Juri 04:42:37 1380
51 12 M XXL Einroos Raino 04:43:41 1378
52 114 M XXL Pajus Rene 04:44:19 1376
53 155 M XXL Sild Ivo Haaslava MTB 04:45:00 1374
54 13 M XXL Lipp Aivar 04:45:02 1372
55 90 M XXL Ojala Kaur 04:46:04 1368
56 138 M XXL Holm Risto 04:46:16 1366
57 8 M XXL Grünberg Priit Porter Racing 04:47:45 1364
58 55 M XXL Veri Aivar Vooremaa Centrum Rattabaas 04:49:12 1362
59 82 M XXL Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 04:49:21 1360
60 22 M XXL Lepalaan Lauri Porter Racing 04:49:29 1358
61 97 M XXL Tukia Margus Spordipartner 04:49:30 1356
62 157 M XXL Pani Marek 04:49:40 1354
63 101 M XXL Johanson Marko 04:50:18 1352
64 271 M XXL Kuldsepp Kajar Sportlove 04:51:08 1348
65 187 M XXL Rembla Egon 04:52:12 1346
66 162 M XXL Pilv Ivar 04:53:00 1344
67 113 M XXL Kübar Rene 04:53:44 1342
68 81 M XXL Mikkin Kaarel VIIMSI SPORT 04:57:22 1338
69 196 M XXL Laanoja Risto 04:58:29 1336
70 173 M XXL Saareoks Janek 04:58:30 1334
71 30 M XXL Maidla Janek CC Rota Mobilis 04:59:58 1332
72 163 M XXL Želtov Sergei 05:00:01 1330
73 121 M XXL Rei Tarmo 05:00:17 1328
74 67 M XXL Vain Ermet 05:00:19 1326
75 54 M XXL Uuk Aimur RR Siplased / METSAHAKE 05:00:59 1324
76 176 M XXL Lemloch Kuido 05:01:37 1322
77 186 M XXL Värv Sander CC REKORD 05:02:53 1320
78 62 M XXL Tamm Bruno CC Rota Mobilis 05:04:54 1318
79 61 M XXL Ööbik Antti Rae Rattaklubi 05:05:19 1316
80 16 M XXL Sootla Indrek Astro Baltics 05:06:04 1314
81 33 M XXL Salumäe Guido RedBike 05:06:50 1312
82 282 M XXL Looskari Anti RedBike 05:07:40 1310
83 76 M XXL Minski Jan Kulgur Team 05:07:44 1308
84 265 M XXL Kaljumäe Aivo 05:07:44 1306
85 45 M XXL Viilop Aivo 05:08:27 1304
86 126 M XXL Tõnov Tõnu Spordipartner 05:08:28 1300
87 104 M XXL Meltsov Martin 05:08:39 1298
88 48 M XXL Erik Risto Sportlove 05:08:42 1296
89 178 M XXL Vahesaar Vallo 05:08:42 1294
90 42 M XXL Põldoja Tauno VK Velron 05:08:42 1292
91 80 M XXL Suluste Jüri 05:09:44 1290
92 116 M XXL Ever Riho 05:11:19 1288
93 191 M XXL Rehepapp Raigo 05:13:19 1286
94 180 M XXL Serdjuk Sergei 05:13:26 1284
95 250 M XXL Käär Tanel 05:13:28 1282
96 169 M XXL Pärn Meelis 05:13:29 1280
97 115 M XXL Alaru Riho Peloton 05:14:15 1278
98 188 M XXL Tonts Raido Haaslava MTB 05:14:23 1276
99 202 M XXL Tarajev Diimar 05:14:24 1274
100 226 M XXL Sildre Martin 05:15:07 1272
101 5 M XXL Kand Peeter 05:15:59 1270
102 174 M XXL Tiismaa Toomas 05:16:44 1268
103 23 M XXL Tarlap Tarmo Porter Racing 05:17:17 1266
104 219 M XXL Maasikmets Marek Shoproller Kose AMK ct 05:17:39 1264
105 170 M XXL Ester Indrek Shoproller Kose AMK ct 05:17:39 1262
106 168 M XXL Kannel Tanel 05:17:56 1260
107 192 M XXL Soojärv Andres Kulgur Team 05:18:37 1258
108 175 M XXL Keerd Karmo 05:18:52 1256
109 270 M XXL Grauen Viljar 05:18:53 1254
110 164 M XXL Hein Rene 05:18:55 1252
111 52 M XXL Kruusmann Ahto CC Rota Mobilis 05:18:56 1250
112 27 M XXL Tiedemann Tõnis 05:19:45 1248
113 44 M XXL Talvik Heiki saunapunkt.ee 05:19:45 1246
114 190 M XXL Kimmel Robert 05:21:39 1244
115 200 M XXL Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 05:22:02 1242
116 208 M XXL Põldoja Olaf VK Velron 05:23:06 1240
117 53 M XXL Kiristaja Ailar 05:23:07 1238
118 221 M XXL Smilktens Karlis Cycling club KS Sporta Klubs 05:23:08 1236
119 119 M XXL Pelska Sten 05:23:12 1234
120 212 M XXL Talv Tarvi VK Velron 05:23:29 1232
121 240 M XXL Valgma Raini 05:28:31 1230
122 184 M XXL Kingo Margo Haaslava MTB 05:28:56 1228
123 41 M XXL Nurm Asko Porter Racing 05:30:31 1226
124 88 M XXL Kuhlap Kaupo 05:31:21 1224
125 6 M XXL Albri Kalev RedBike / Wilo 05:31:25 1222
126 185 M XXL Terve Raivo 05:31:50 1220
127 183 M XXL Tinno Margus velo clubbers 05:32:15 1218
128 272 M XXL Ladva Ailar 05:32:49 1216
129 193 M XXL Pilliroog Alari 05:34:25 1214
130 171 M XXL Elo Armas 05:34:25 1212
131 257 M XXL Tikkanen Matti 05:35:24 1210
132 203 M XXL Malsroos Mait 05:36:04 1208
133 39 M XXL Romandi Arvi VIIMSI SPORT 05:36:24 1206
134 20 M XXL Kaschan Kaido velo clubbers 05:39:28 1202
135 206 M XXL Paas Raigo 05:39:37 1200
136 234 M XXL Lang Tamur Sportlove 05:40:06 1198
137 179 M XXL Janno Janar RR Siplased / VERX 05:41:48 1196
138 204 M XXL Teearu Paul 05:43:02 1194
139 220 M XXL Uudeberg Tanel 05:43:02 1192
140 167 M XXL Türk Reigo 05:43:04 1190
141 189 M XXL Suokas Heikki 05:43:13 1188
142 199 M XXL Pohlak Rauno VELOPLUS 05:44:32 1186
143 11 M XXL Eelma Tõnu 05:44:58 1184
144 21 M XXL Konga Andrus Porter Racing 05:47:36 1182
145 198 M XXL Kiivit Lauri Kulgur Team 2 05:47:36 1180
146 230 M XXL Raudsepp Remo Shoproller Kose AMK ct 2 05:47:39 1178
147 130 M XXL Beljajev Vladimir 05:48:49 1176
148 252 M XXL Mätik Olavi 05:50:24 1172
149 216 M XXL Oder Rein 05:52:00 1170
150 75 M XXL Järveoja Jaanus 05:53:18 1168
151 182 M XXL Varep Rivo 05:53:51 1166
152 218 M XXL Rebane Priit 05:54:15 1162
153 165 M XXL Kõrge Toomas 05:54:51 1160
154 236 M XXL Haas Marco 05:57:02 1158
155 246 M XXL Jänes Rivo 05:57:20 1156
156 194 M XXL Grünberg Harry Porter Racing 05:58:15 1154
157 214 M XXL Mikk Kaido 05:58:31 1152
158 209 M XXL Saar Kristjan 05:58:53 1148
159 224 M XXL Järve Mihkel Kulgur Team 2 05:58:56 1146
160 215 M XXL Gromov Leino 06:00:11 1144
161 227 M XXL Zaletajev Toomas 06:00:21 1142
162 57 M XXL Liik Alari-Fredi CFC Spordiklubi 06:01:35 1140
163 251 M XXL Tehvand Jaanos 06:02:51 1138
164 17 M XXL Tammsoo Erik Porter Racing 06:04:04 1136
165 268 M XXL Linnas Ivo Porter Racing 06:04:30 1134
166 241 M XXL Kallas Ott 06:05:41 1132
167 238 M XXL Plovits Kaido 06:06:39 1130
168 235 M XXL Adamson Urmas 06:06:56 1128
169 237 M XXL Rammul Imre 06:07:14 1126
170 195 M XXL Lubi Tiit 06:11:47 1124
171 77 M XXL Nõmtak Jan-Erik 06:11:55 1122
172 181 M XXL Mardim Mario Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 06:13:54 1120
173 83 M XXL Toonekurg Kaido 06:13:58 1118
174 277 M XXL Vuks Erko 06:14:02 1116
175 269 M XXL Huittinen Lauri 06:14:29 1114
176 258 M XXL Petraudze Andre 06:15:12 1108
177 231 M XXL Meidla Margus 06:15:12 1106
178 213 M XXL Murmann Rain Kulgur Team 2 06:17:04 1104
179 274 M XXL Ehasalu Siim 06:23:51 1102
180 283 M XXL Venno Valdek Shoproller Kose AMK ct 06:25:30 1100
181 211 M XXL Hinnov Ahti 06:25:42 1098
182 139 M XXL Oot Anti Team Amps 06:30:06 1096
183 281 M XXL Kiil Sander 06:30:28 1094
184 197 M XXL Pajumaa Priit OlyBet 06:30:28 1092
185 228 M XXL Vaher Andres 06:30:28 1090
186 280 M XXL Musting Marek 06:38:46 1088
187 242 M XXL Pärnalaas Mihkel 06:44:32 1086
188 225 M XXL Hermat Kaido 06:46:49 1084
189 249 M XXL Päll Taavi Sportlove 07:00:54 1082
190 43 M XXL Sankovski Raul 07:12:19 1080
191 260 M XXL Ansper Arne 07:24:41 1078
192 275 M XXL Talur Daniel 07:51:51 1076
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) Kõik N võitja keskmine kiirus 20,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 Kõik N Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 04:34:32 1400
2 99 Kõik N Mõttus Mari-Liis 04:45:50 1370
3 70 Kõik N Takel Iiris 04:50:49 1350
4 74 Kõik N Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 04:56:30 1340
5 95 Kõik N Lang Mae 05:08:28 1302
6 98 Kõik N Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 05:37:03 1204
7 255 Kõik N Grünberg Liis Porter Racing 05:49:56 1174
8 118 Kõik N Puhu Sille Cyclon/Pinska Team 05:53:56 1164
9 245 Kõik N Puu Anneliis 05:58:43 1150
10 267 Kõik N Kõll-Grünberg Kristiina Porter Racing 06:15:11 1112
11 229 Kõik N Kriis Karin AT Sport Team 06:15:12 1110
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) N XXL võitja keskmine kiirus 20,11 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 40 N XXL Steinburg Greete Rakke/Purustaja Naiskond 04:34:32 1400
2 99 N XXL Mõttus Mari-Liis 04:45:50 1370
3 70 N XXL Takel Iiris 04:50:49 1350
4 74 N XXL Uibokand Janelle Sportland Bottecchia Team 04:56:30 1340
5 95 N XXL Lang Mae 05:08:28 1302
6 98 N XXL Kaseväli Mari Cyclon/Pinska Team 05:37:03 1204
7 255 N XXL Grünberg Liis Porter Racing 05:49:56 1174
8 118 N XXL Puhu Sille Cyclon/Pinska Team 05:53:56 1164
9 245 N XXL Puu Anneliis 05:58:43 1150
10 267 N XXL Kõll-Grünberg Kristiina Porter Racing 06:15:11 1112
11 229 N XXL Kriis Karin AT Sport Team 06:15:12 1110
Noorte- ja matkasõit Kõik võitja keskmine kiirus 19,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:54:37 1250
2 2114 Kõik Puuorg Johann Mattias 00:54:38 1245
3 2002 Kõik Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:54:42 1240
4 2007 Kõik Ebras Elisabeth Team Bottecchia/KJK naiskond 00:54:46 1235
5 2078 Kõik Latik Joonas 00:54:59 1230
6 2004 Kõik Sirvel Anet Spordipartner Racing Girls 00:56:15 1226
7 2001 Kõik Mõttus Matthias 00:56:53 1222
8 2003 Kõik Türkson Silvia 00:57:15 1218
9 2101 Kõik Mäeuibo Markus 01:00:14 1214
10 2030 Kõik Raadla Rünno 01:00:14 1210
11 2027 Kõik Ivarinen Marten 01:01:39 1207
12 2018 Kõik Järvsoo Markus SK KALJU RATTATIIM 01:02:07 1204
13 2108 Kõik Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 01:02:42 1201
14 2010 Kõik Jürisaar Tauri 01:02:57 1198
15 2115 Kõik Reinaas Mattias 01:03:18 1195
16 2017 Kõik Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 01:03:25 1192
17 2083 Kõik Saar Markus Aleksander 01:03:27 1189
18 2080 Kõik Saar Mauro Erik 01:03:38 1186
19 2069 Kõik Karus Janika 01:03:48 1183
20 2023 Kõik Piho Richard 01:05:25 1180
21 2100 Kõik Mängel Markus 01:05:32 1178
22 2022 Kõik Muravev Savelii 01:05:52 1176
23 2012 Kõik Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 01:05:53 1174
24 2008 Kõik Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 01:06:42 1172
25 2081 Kõik Vilbaste Andreas 01:06:59 1170
26 2026 Kõik Pruuli Paul 01:07:42 1168
27 2016 Kõik Põldma Henri 01:08:05 1166
28 2104 Kõik Terro Kristjan 01:08:19 1164
29 2024 Kõik Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:08:26 1162
30 2011 Kõik Tormet Laura CFC 01:09:33 1160
31 2079 Kõik Latik Kristo 01:09:33 1158
32 2028 Kõik Laidver Aive 01:09:50 1156
33 2063 Kõik Pool Marko 01:10:15 1154
34 2020 Kõik Kull Karolina SK Rakke 01:10:33 1152
35 2086 Kõik Jakobsoo Kaspar 01:10:34 1150
36 2025 Kõik Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:10:36 1148
37 2099 Kõik Mängel Marius 01:10:56 1146
38 2050 Kõik Susi Endel 01:10:57 1144
39 2015 Kõik Raiesmaa Remo 01:11:41 1142
40 2036 Kõik Medar Jane 01:12:25 1140
41 2060 Kõik Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 01:12:38 1139
42 2098 Kõik Veimann Sirle 01:12:41 1138
43 2037 Kõik Nirgi Tobias 01:13:16 1137
44 2045 Kõik Jürisaar Maria 01:13:54 1136
45 2035 Kõik Jürisaar Tarmo 01:13:56 1135
46 2038 Kõik Nirgi Ahti 01:14:04 1134
47 2064 Kõik Randmaa Rando 01:14:44 1133
48 2058 Kõik Tiisvend Kaspar Eesti Sportlane/Torpado 01:14:44 1132
49 2085 Kõik Ruse Arthur 01:14:44 1131
50 2118 Kõik Vain Gregor 01:15:10 1130
51 2033 Kõik Raiv-Altosaar Naima 01:15:10 1129
52 2082 Kõik Käärst Ruben 01:15:51 1128
53 2048 Kõik Januško Karl-Sander 01:17:13 1127
54 2034 Kõik Altosaar Rain 01:17:18 1126
55 2059 Kõik Valge Pärtel 01:17:59 1125
56 2095 Kõik Õruste Kristo Porter Racing 01:18:21 1124
57 2094 Kõik Konga Marten Porter Racing 01:18:21 1123
58 2116 Kõik Allikmäe Rauno 01:18:27 1122
59 2084 Kõik Kajo Herlen 01:18:28 1121
60 2076 Kõik Gehrke Tanel 01:18:50 1120
61 2091 Kõik Kõiv Glen Gregory 01:21:03 1119
62 2107 Kõik Kree Inga 01:21:48 1118
63 2117 Kõik Allikmäe Avo 01:21:54 1117
64 2057 Kõik Tamm Tiia 01:24:13 1116
65 2103 Kõik Tursk Gerth 01:24:15 1115
66 2053 Kõik Laht Mirtel SK Rakke 01:25:12 1114
67 2054 Kõik Laht Olavi SK Rakke 01:25:17 1113
68 2055 Kõik Ernits Ingrit 01:26:02 1112
69 2056 Kõik Grünberg Eliina 01:26:16 1111
70 2102 Kõik Uibu Jakko 01:28:59 1110
71 2062 Kõik Türkson Helen 01:31:24 1109
72 2066 Kõik Meimre Markus 01:31:27 1108
73 2075 Kõik Beljäev Hillart 01:31:41 1107
74 2105 Kõik Leks Silver 01:33:57 1106
75 2106 Kõik Leks Kristiina 01:33:58 1105
76 2090 Kõik Arroküll Ingrid 01:38:25 1104
77 2092 Kõik Saar Tarvo 01:39:30 1103
78 2093 Kõik Noorlind Kätlin 01:39:38 1102
79 2071 Kõik Ahu Laila 01:47:42 1101
80 2110 Kõik Kulp Elo 01:48:20 1100
81 2109 Kõik Ormus Emmanuel 01:48:47 1099
82 2065 Kõik Nõmmik Jaanika Türi Rattaklubi 01:51:38 1098
83 2070 Kõik Reinberg Kristi 01:51:58 1097
84 2072 Kõik Välja Maikel Magnus 02:00:41 1096
85 2097 Kõik Männistu Kaspar 02:01:15 1095
86 2096 Kõik Männistu Rimo 02:01:16 1094
87 2113 Kõik Toomik Auri 02:04:33 1093
88 2087 Kõik Laugesaar Paul 02:37:05 1092
Noorte- ja matkasõit Kõik M võitja keskmine kiirus 19,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 Kõik M Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:54:37 1250
2 2114 Kõik M Puuorg Johann Mattias 00:54:38 1245
3 2002 Kõik M Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:54:42 1240
4 2078 Kõik M Latik Joonas 00:54:59 1230
5 2001 Kõik M Mõttus Matthias 00:56:53 1222
6 2101 Kõik M Mäeuibo Markus 01:00:14 1214
7 2030 Kõik M Raadla Rünno 01:00:14 1210
8 2027 Kõik M Ivarinen Marten 01:01:39 1207
9 2018 Kõik M Järvsoo Markus SK KALJU RATTATIIM 01:02:07 1204
10 2108 Kõik M Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 01:02:42 1201
11 2010 Kõik M Jürisaar Tauri 01:02:57 1198
12 2115 Kõik M Reinaas Mattias 01:03:18 1195
13 2083 Kõik M Saar Markus Aleksander 01:03:27 1189
14 2080 Kõik M Saar Mauro Erik 01:03:38 1186
15 2023 Kõik M Piho Richard 01:05:25 1180
16 2100 Kõik M Mängel Markus 01:05:32 1178
17 2022 Kõik M Muravev Savelii 01:05:52 1176
18 2008 Kõik M Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 01:06:42 1172
19 2081 Kõik M Vilbaste Andreas 01:06:59 1170
20 2026 Kõik M Pruuli Paul 01:07:42 1168
21 2016 Kõik M Põldma Henri 01:08:05 1166
22 2104 Kõik M Terro Kristjan 01:08:19 1164
23 2024 Kõik M Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:08:26 1162
24 2079 Kõik M Latik Kristo 01:09:33 1158
25 2063 Kõik M Pool Marko 01:10:15 1154
26 2086 Kõik M Jakobsoo Kaspar 01:10:34 1150
27 2025 Kõik M Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:10:36 1148
28 2099 Kõik M Mängel Marius 01:10:56 1146
29 2050 Kõik M Susi Endel 01:10:57 1144
30 2015 Kõik M Raiesmaa Remo 01:11:41 1142
31 2060 Kõik M Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 01:12:38 1139
32 2037 Kõik M Nirgi Tobias 01:13:16 1137
33 2035 Kõik M Jürisaar Tarmo 01:13:56 1135
34 2038 Kõik M Nirgi Ahti 01:14:04 1134
35 2064 Kõik M Randmaa Rando 01:14:44 1133
36 2058 Kõik M Tiisvend Kaspar Eesti Sportlane/Torpado 01:14:44 1132
37 2085 Kõik M Ruse Arthur 01:14:44 1131
38 2118 Kõik M Vain Gregor 01:15:10 1130
39 2082 Kõik M Käärst Ruben 01:15:51 1128
40 2048 Kõik M Januško Karl-Sander 01:17:13 1127
41 2034 Kõik M Altosaar Rain 01:17:18 1126
42 2059 Kõik M Valge Pärtel 01:17:59 1125
43 2095 Kõik M Õruste Kristo Porter Racing 01:18:21 1124
44 2094 Kõik M Konga Marten Porter Racing 01:18:21 1123
45 2116 Kõik M Allikmäe Rauno 01:18:27 1122
46 2084 Kõik M Kajo Herlen 01:18:28 1121
47 2076 Kõik M Gehrke Tanel 01:18:50 1120
48 2091 Kõik M Kõiv Glen Gregory 01:21:03 1119
49 2117 Kõik M Allikmäe Avo 01:21:54 1117
50 2103 Kõik M Tursk Gerth 01:24:15 1115
51 2054 Kõik M Laht Olavi SK Rakke 01:25:17 1113
52 2102 Kõik M Uibu Jakko 01:28:59 1110
53 2066 Kõik M Meimre Markus 01:31:27 1108
54 2075 Kõik M Beljäev Hillart 01:31:41 1107
55 2105 Kõik M Leks Silver 01:33:57 1106
56 2092 Kõik M Saar Tarvo 01:39:30 1103
57 2109 Kõik M Ormus Emmanuel 01:48:47 1099
58 2072 Kõik M Välja Maikel Magnus 02:00:41 1096
59 2097 Kõik M Männistu Kaspar 02:01:15 1095
60 2096 Kõik M Männistu Rimo 02:01:16 1094
61 2113 Kõik M Toomik Auri 02:04:33 1093
62 2087 Kõik M Laugesaar Paul 02:37:05 1092
Noorte- ja matkasõit M12 võitja keskmine kiirus 18,98 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2001 M12 Mõttus Matthias 00:56:53 1222
2 2030 M12 Raadla Rünno 01:00:14 1210
3 2018 M12 Järvsoo Markus SK KALJU RATTATIIM 01:02:07 1204
4 2083 M12 Saar Markus Aleksander 01:03:27 1189
5 2080 M12 Saar Mauro Erik 01:03:38 1186
6 2081 M12 Vilbaste Andreas 01:06:59 1170
7 2026 M12 Pruuli Paul 01:07:42 1168
8 2016 M12 Põldma Henri 01:08:05 1166
9 2104 M12 Terro Kristjan 01:08:19 1164
10 2024 M12 Paju Thristan Spordiklubi Rakke Meeskond 01:08:26 1162
11 2079 M12 Latik Kristo 01:09:33 1158
12 2086 M12 Jakobsoo Kaspar 01:10:34 1150
13 2060 M12 Dooner Carl Peeter Nõmme Rattaklubi 01:12:38 1139
14 2037 M12 Nirgi Tobias 01:13:16 1137
15 2118 M12 Vain Gregor 01:15:10 1130
16 2082 M12 Käärst Ruben 01:15:51 1128
17 2059 M12 Valge Pärtel 01:17:59 1125
18 2095 M12 Õruste Kristo Porter Racing 01:18:21 1124
19 2094 M12 Konga Marten Porter Racing 01:18:21 1123
20 2084 M12 Kajo Herlen 01:18:28 1121
21 2091 M12 Kõiv Glen Gregory 01:21:03 1119
22 2109 M12 Ormus Emmanuel 01:48:47 1099
23 2072 M12 Välja Maikel Magnus 02:00:41 1096
24 2097 M12 Männistu Kaspar 02:01:15 1095
25 2087 M12 Laugesaar Paul 02:37:05 1092
Noorte- ja matkasõit M14 võitja keskmine kiirus 19,77 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2005 M14 Krusemann Martin Team Bottecchia/KJK 00:54:37 1250
2 2114 M14 Puuorg Johann Mattias 00:54:38 1245
3 2002 M14 Veelmaa Joosep Spordiklubi Rakke Meeskond 00:54:42 1240
4 2078 M14 Latik Joonas 00:54:59 1230
5 2101 M14 Mäeuibo Markus 01:00:14 1214
6 2010 M14 Jürisaar Tauri 01:02:57 1198
7 2115 M14 Reinaas Mattias 01:03:18 1195
8 2023 M14 Piho Richard 01:05:25 1180
9 2022 M14 Muravev Savelii 01:05:52 1176
10 2008 M14 Väinola Cristopher Team Bottecchia/KJK 01:06:42 1172
11 2025 M14 Kiigemägi Hans Andre SK Rakke 01:10:36 1148
12 2085 M14 Ruse Arthur 01:14:44 1131
13 2048 M14 Januško Karl-Sander 01:17:13 1127
Noorte- ja matkasõit Kõik N võitja keskmine kiirus 19,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2007 Kõik N Ebras Elisabeth Team Bottecchia/KJK naiskond 00:54:46 1235
2 2004 Kõik N Sirvel Anet Spordipartner Racing Girls 00:56:15 1226
3 2003 Kõik N Türkson Silvia 00:57:15 1218
4 2017 Kõik N Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 01:03:25 1192
5 2069 Kõik N Karus Janika 01:03:48 1183
6 2012 Kõik N Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 01:05:53 1174
7 2011 Kõik N Tormet Laura CFC 01:09:33 1160
8 2028 Kõik N Laidver Aive 01:09:50 1156
9 2020 Kõik N Kull Karolina SK Rakke 01:10:33 1152
10 2036 Kõik N Medar Jane 01:12:25 1140
11 2098 Kõik N Veimann Sirle 01:12:41 1138
12 2045 Kõik N Jürisaar Maria 01:13:54 1136
13 2033 Kõik N Raiv-Altosaar Naima 01:15:10 1129
14 2107 Kõik N Kree Inga 01:21:48 1118
15 2057 Kõik N Tamm Tiia 01:24:13 1116
16 2053 Kõik N Laht Mirtel SK Rakke 01:25:12 1114
17 2055 Kõik N Ernits Ingrit 01:26:02 1112
18 2056 Kõik N Grünberg Eliina 01:26:16 1111
19 2062 Kõik N Türkson Helen 01:31:24 1109
20 2106 Kõik N Leks Kristiina 01:33:58 1105
21 2090 Kõik N Arroküll Ingrid 01:38:25 1104
22 2093 Kõik N Noorlind Kätlin 01:39:38 1102
23 2071 Kõik N Ahu Laila 01:47:42 1101
24 2110 Kõik N Kulp Elo 01:48:20 1100
25 2065 Kõik N Nõmmik Jaanika Türi Rattaklubi 01:51:38 1098
26 2070 Kõik N Reinberg Kristi 01:51:58 1097
Noorte- ja matkasõit N16 võitja keskmine kiirus 19,20 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2004 N16 Sirvel Anet Spordipartner Racing Girls 00:56:15 1226
2 2003 N16 Türkson Silvia 00:57:15 1218
3 2011 N16 Tormet Laura CFC 01:09:33 1160
4 2065 N16 Nõmmik Jaanika Türi Rattaklubi 01:51:38 1098
Noorte- ja matkasõit N14 võitja keskmine kiirus 19,72 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2007 N14 Ebras Elisabeth Team Bottecchia/KJK naiskond 00:54:46 1235
2 2012 N14 Kivistu Eliise Rakke/Purustaja Naiskond 01:05:53 1174
Noorte- ja matkasõit M vabaklass võitja keskmine kiirus 17,51 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2027 M vabaklass Ivarinen Marten 01:01:39 1207
2 2108 M vabaklass Söödor Siim Cyclon/Toru-Jüri Team 01:02:42 1201
3 2100 M vabaklass Mängel Markus 01:05:32 1178
4 2063 M vabaklass Pool Marko 01:10:15 1154
5 2099 M vabaklass Mängel Marius 01:10:56 1146
6 2050 M vabaklass Susi Endel 01:10:57 1144
7 2015 M vabaklass Raiesmaa Remo 01:11:41 1142
8 2035 M vabaklass Jürisaar Tarmo 01:13:56 1135
9 2038 M vabaklass Nirgi Ahti 01:14:04 1134
10 2064 M vabaklass Randmaa Rando 01:14:44 1133
11 2058 M vabaklass Tiisvend Kaspar Eesti Sportlane/Torpado 01:14:44 1132
12 2034 M vabaklass Altosaar Rain 01:17:18 1126
13 2116 M vabaklass Allikmäe Rauno 01:18:27 1122
14 2076 M vabaklass Gehrke Tanel 01:18:50 1120
15 2117 M vabaklass Allikmäe Avo 01:21:54 1117
16 2103 M vabaklass Tursk Gerth 01:24:15 1115
17 2054 M vabaklass Laht Olavi SK Rakke 01:25:17 1113
18 2102 M vabaklass Uibu Jakko 01:28:59 1110
19 2066 M vabaklass Meimre Markus 01:31:27 1108
20 2075 M vabaklass Beljäev Hillart 01:31:41 1107
21 2105 M vabaklass Leks Silver 01:33:57 1106
22 2092 M vabaklass Saar Tarvo 01:39:30 1103
23 2096 M vabaklass Männistu Rimo 02:01:16 1094
24 2113 M vabaklass Toomik Auri 02:04:33 1093
Noorte- ja matkasõit N12 võitja keskmine kiirus 17,03 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2017 N12 Kaarjärv Mairit Rakke/Purustaja Naiskond 01:03:25 1192
2 2020 N12 Kull Karolina SK Rakke 01:10:33 1152
3 2045 N12 Jürisaar Maria 01:13:54 1136
4 2053 N12 Laht Mirtel SK Rakke 01:25:12 1114
Noorte- ja matkasõit N vabaklass võitja keskmine kiirus 16,93 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 2069 N vabaklass Karus Janika 01:03:48 1183
2 2028 N vabaklass Laidver Aive 01:09:50 1156
3 2036 N vabaklass Medar Jane 01:12:25 1140
4 2098 N vabaklass Veimann Sirle 01:12:41 1138
5 2033 N vabaklass Raiv-Altosaar Naima 01:15:10 1129
6 2107 N vabaklass Kree Inga 01:21:48 1118
7 2057 N vabaklass Tamm Tiia 01:24:13 1116
8 2055 N vabaklass Ernits Ingrit 01:26:02 1112
9 2056 N vabaklass Grünberg Eliina 01:26:16 1111
10 2062 N vabaklass Türkson Helen 01:31:24 1109
11 2106 N vabaklass Leks Kristiina 01:33:58 1105
12 2090 N vabaklass Arroküll Ingrid 01:38:25 1104
13 2093 N vabaklass Noorlind Kätlin 01:39:38 1102
14 2071 N vabaklass Ahu Laila 01:47:42 1101
15 2110 N vabaklass Kulp Elo 01:48:20 1100
16 2070 N vabaklass Reinberg Kristi 01:51:58 1097
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton) Kõik võitja keskmine kiirus 23,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 504 Kõik Kannimäe Taavi Team Antsla 01:54:25 1510
2 523 Kõik Mihkels Madis TÜASK 01:56:57 1495
3 509 Kõik Pilv Armin Team Antsla 01:56:59 1485
4 836 Kõik Paavola Tomi Team Evoc Finland 01:57:00 1479
5 529 Kõik Pruuli Karl Team Antsla 01:58:40 1472
6 513 Kõik Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:58:44 1477
7 517 Kõik Pruul Robin 01:59:24 1468
8 503 Kõik Kattai Kaupo Team Amps 02:01:14 1466
9 512 Kõik Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:01:24 1464
10 534 Kõik Laanjõe Elvis Leon 02:01:55 1462
11 506 Kõik Tamkõrv Helmet Team Amps 02:01:56 1460
12 542 Kõik Johanson Egert Team Bottecchia/KJK 02:02:30 1458
13 518 Kõik Alvela Jaan VELOPLUS 02:03:02 1456
14 549 Kõik Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:03:22 1454
15 515 Kõik Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:03:31 1452
16 514 Kõik Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:03:39 1450
17 854 Kõik Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:03:40 1448
18 527 Kõik Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:03:40 1446
19 841 Kõik Grünberg Henry Porter Racing 02:03:40 1445
20 520 Kõik Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:03:54 1444
21 565 Kõik Pekk Tiit Viimsi Sport 02:04:34 1443
22 543 Kõik Puusepp Sven Spordipartner 1 02:07:44 1442
23 524 Kõik Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:07:45 1441
24 536 Kõik Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:08:21 1440
25 569 Kõik Andla Andy 02:08:22 1439
26 519 Kõik Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:09:06 1438
27 537 Kõik Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:09:42 1437
28 533 Kõik Rätsep Ain Spordipartner 1 02:09:44 1436
29 558 Kõik Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:09:51 1435
30 627 Kõik Tarassov Matvei 02:10:42 1434
31 866 Kõik Remmelg Martin SPORTLAND 02:11:03 1433
32 546 Kõik Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:11:30 1432
33 604 Kõik Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:11:38 1431
34 525 Kõik Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:11:49 1430
35 564 Kõik Annion Silver 02:11:59 1429
36 532 Kõik Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:12:00 1428
37 541 Kõik Pulst Raivo 02:12:06 1427
38 562 Kõik Talvar Risto 02:12:19 1426
39 593 Kõik Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:13:00 1425
40 531 Kõik Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:13:38 1424
41 560 Kõik Kaldre Raul 02:13:44 1423
42 671 Kõik Välja Markus 02:14:02 1422
43 571 Kõik Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:14:17 1421
44 539 Kõik Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:14:19 1420
45 535 Kõik Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 3 02:14:21 1419
46 851 Kõik Vadam Mattias 02:14:22 1418
47 591 Kõik Aas Andres Vendario.ee 02:14:26 1417
48 598 Kõik Vooremaa Argo 02:14:46 1416
49 702 Kõik Kukk Kätlin Spordipartner Racing Girls 02:15:19 1415
50 547 Kõik Kõiv Kaspar RedBike 02:15:19 1414
51 609 Kõik Sepp Tõnis 02:15:39 1413
52 577 Kõik Kaarjärv Maris Rakke/Purustaja Naiskond 02:15:41 1412
53 664 Kõik Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:15:50 1411
54 850 Kõik Kuusmaa Maikel 02:16:23 1410
55 583 Kõik Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:16:29 1409
56 594 Kõik Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:17:38 1408
57 592 Kõik Mesteljainen Dmitri 02:17:39 1407
58 867 Kõik Kollo Andres SPORTLAND 02:17:42 1406
59 612 Kõik Kull Martin 02:18:03 1405
60 567 Kõik Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:18:26 1404
61 586 Kõik Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:18:26 1403
62 568 Kõik Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:19:09 1402
63 570 Kõik Rips Leho 02:19:38 1401
64 582 Kõik Kollo Tiit 02:19:43 1400
65 596 Kõik Veskiväli Heigo 02:19:59 1399
66 602 Kõik Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:20:12 1398
67 647 Kõik Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:20:14 1397
68 641 Kõik Pruuli Jaanus 02:20:17 1396
69 561 Kõik Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:20:23 1395
70 643 Kõik Dobolina Tatjana SPORDIPARTNER RACING GIRLS 02:20:45 1394
71 856 Kõik Greenbaum Marko 02:21:01 1393
72 639 Kõik Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane/Torpado 02:21:04 1392
73 595 Kõik Tigane Raiko 02:21:08 1391
74 557 Kõik Lüüsalu Villu 02:21:11 1390
75 563 Kõik Õispuu Mairis RAKKE / PURUSTAJA NAISKOND 02:21:33 1389
76 614 Kõik Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:22:03 1388
77 597 Kõik Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:22:04 1387
78 817 Kõik Merelaid Martin 02:23:41 1386
79 828 Kõik Silk Indrek 02:23:58 1385
80 669 Kõik Must Tauri Türi Rattaklubi 02:24:08 1384
81 695 Kõik Karki Martin TÜASK 02:24:19 1383
82 838 Kõik Kõiv Kardo 02:24:28 1382
83 585 Kõik Koik Kristjan 02:24:30 1381
84 559 Kõik Danilas Meelis 02:24:42 1380
85 634 Kõik Veiler Siim 02:25:27 1379
86 650 Kõik Liiker Tanel VABAJOOKS 02:25:38 1378
87 576 Kõik Tuuna Toomas 02:25:42 1377
88 689 Kõik Palusoo Marianne 02:25:48 1376
89 635 Kõik Kotov Raul velo clubbers 02:25:49 1375
90 679 Kõik Laidver Leho 02:26:03 1374
91 694 Kõik Printsmann Priit Scoutspataljon Team 02:26:15 1373
92 649 Kõik Rostin Siim 02:26:21 1372
93 590 Kõik Peterson Marko 02:27:21 1371
94 628 Kõik Ütsik Johannes 02:27:24 1370
95 608 Kõik Rozenbergs Gunars 02:27:26 1369
96 611 Kõik Kumm Karl-Erik Cyclon/MyFitness Team 02:27:36 1368
97 655 Kõik Aalik Marko 02:27:44 1367
98 711 Kõik Sõber Aare Leonhard Weiss Energy 02:27:50 1366
99 553 Kõik Saar Sander VELOPLUS 02:27:59 1365
100 636 Kõik Kallaste Tarmo Cyclon/Toru-Jüri Team 02:28:14 1364
101 615 Kõik Kull Rait MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:28:21 1363
102 603 Kõik Pärnamets Aivar SK Rakke 02:28:34 1362
103 548 Kõik Mägi Allan TÜASK 02:28:39 1361
104 601 Kõik Ovtšarenko Grigori 02:28:57 1360
105 658 Kõik Rooberg Jorma 02:28:58 1359
106 530 Kõik Kertsman Jaanus Spordipartner 2 02:29:12 1358
107 633 Kõik Jakobsoo Janek 02:29:14 1357
108 620 Kõik Meimre Hannes Scoutspataljon Team 02:29:15 1356
109 599 Kõik Tammemägi Jaak 02:29:17 1355
110 619 Kõik Klaos Aiko Sportland Bottecchia Team 2 02:29:59 1354
111 832 Kõik Jakobson Eero 02:30:51 1353
112 682 Kõik Kukk Janek-Robin Spordipartner 2 02:30:55 1352
113 665 Kõik Ting Taavi 02:31:14 1351
114 730 Kõik Kangur Kadri Spordipartner Racing Girls 02:31:22 1350
115 843 Kõik Bauer Mikk 02:31:38 1349
116 681 Kõik Kannenberg Karli 02:31:43 1348
117 769 Kõik Raadla Virgo 02:31:52 1347
118 735 Kõik Lepik Kristjan Shoproller Kose AMK ct 02:32:09 1346
119 606 Kõik Toome Rita RR Siplased / VITAX 02:32:19 1345
120 659 Kõik Treier Eduard 02:32:28 1344
121 680 Kõik Heinsoo Sander 02:32:38 1343
122 668 Kõik Morel Ülar 02:33:10 1342
123 707 Kõik Klaos Indrek 02:33:28 1341
124 642 Kõik Järve Marek 02:33:40 1340
125 704 Kõik Juhkam Tõnu 02:33:55 1339
126 852 Kõik Kevvai Raido 02:33:59 1338
127 653 Kõik Tamm Taago 02:34:21 1337
128 526 Kõik Rohtma Valdek VIIMSI SPORT II 02:34:24 1336
129 618 Kõik Volts Ainars 02:34:31 1335
130 821 Kõik Nirgi Sten-Eric VELOPLUS 02:34:39 1334
131 710 Kõik Allmere Andres 02:34:46 1333
132 752 Kõik Pokkinen Mait Scoutspataljon Team 02:34:47 1332
133 646 Kõik Ernits Ardu 02:34:50 1331
134 667 Kõik Mölder Ivo Türi Rattaklubi 02:35:13 1330
135 640 Kõik Mainsoo Rene Vendario.ee 02:35:20 1329
136 853 Kõik Närap Henry 02:35:26 1328
137 670 Kõik Savitski Jüri Spordipartner 2 02:35:30 1327
138 656 Kõik Korb Indrek 02:35:33 1326
139 645 Kõik Kerner Aldor Shoproller Kose AMK ct 2 02:35:33 1325
140 698 Kõik Koik Meelis Porter Racing 02:35:54 1324
141 638 Kõik Kuusk Keijo VABAJOOKS 02:35:55 1323
142 724 Kõik Volk Andrus 02:36:45 1322
143 644 Kõik Aun Ranno MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:36:51 1321
144 849 Kõik Kuuseväli Ahti 02:37:53 1320
145 652 Kõik Tõnov Tauri-Dag 02:38:03 1319
146 696 Kõik Kalliste Veiko Mikitamäe Aironmään Klubi 02:38:22 1318
147 661 Kõik Kirikmäe Erik 02:38:27 1317
148 761 Kõik Kask Mikko 02:38:33 1316
149 575 Kõik Paju Teet Spordiklubi Rakke Meeskond 02:39:04 1315
150 861 Kõik Saksniit Priit 02:39:48 1314
151 857 Kõik Polt Kaido 02:40:03 1313
152 610 Kõik Mikk Paul 02:40:07 1312
153 715 Kõik Soosalu Karen 02:40:15 1311
154 809 Kõik Kippasto Margo 02:43:24 1310
155 846 Kõik Kurg Toomas 02:43:28 1309
156 648 Kõik Kozlov Raul 02:44:01 1308
157 660 Kõik Kirt Kuldar 02:44:41 1307
158 763 Kõik Ristmets Margus 02:44:55 1306
159 859 Kõik Prants Aivar 02:45:00 1305
160 844 Kõik Gutmann Aivar 02:45:53 1304
161 699 Kõik Siska Ivar 02:46:06 1303
162 683 Kõik Ellmann Toomas Enervit 02:46:36 1302
163 673 Kõik Undla Timo 02:46:42 1301
164 840 Kõik Nurm Karl-Martin Porter Racing 02:46:42 1300
165 771 Kõik Plaado Oliver 02:46:45 1299
166 770 Kõik Piliste Andi RYYSAK TEAM 02:46:45 1298
167 706 Kõik Luhaäär Kristo 02:46:49 1297
168 716 Kõik Must Tene Türi Rattaklubi 02:47:11 1296
169 784 Kõik Pender Remo 02:47:23 1295
170 718 Kõik Kuik Robertino 02:47:25 1294
171 845 Kõik Kivistu Margus 02:47:25 1293
172 766 Kõik Libek Maario 02:47:48 1292
173 759 Kõik Murniece Helena Cycling club KS Sporta Klubs 02:47:49 1291
174 781 Kõik Karbe Janek 02:47:50 1290
175 617 Kõik Nirgi Siim 02:48:08 1289
176 708 Kõik Soodla Oole Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 02:48:18 1288
177 637 Kõik Saarep Peeter 02:48:37 1287
178 625 Kõik Jüriso Janis 02:49:07 1286
179 808 Kõik Kajakas Kristjan 02:49:07 1285
180 827 Kõik Mikk-Kirsme Martin Haaslava MTB 02:49:31 1284
181 780 Kõik Lepik Hillar Shoproller Kose AMK ct 2 02:49:37 1283
182 632 Kõik Kesküla Urmet BOSCH TEAM 02:49:49 1282
183 678 Kõik Tammel Olari 02:49:50 1281
184 578 Kõik Mettis Veiko BOSCH TEAM 02:50:04 1280
185 816 Kõik Rannala Ivar 02:50:17 1279
186 864 Kõik Kaasik Illar 02:50:33 1278
187 709 Kõik Jaago Aivar 02:50:34 1277
188 779 Kõik Ansu Taavi 02:50:57 1276
189 739 Kõik Reimaa Andrus 02:51:04 1275
190 757 Kõik Mängel Margus 02:51:47 1274
191 848 Kõik Gristsenko Ron 02:51:49 1273
192 556 Kõik Piirioja Kalle 02:52:39 1272
193 572 Kõik Oja Eero MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:50 1271
194 580 Kõik Reila Rivo MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 02:53:51 1270
195 705 Kõik Lichtfeldt Andro 02:54:09 1269
196 868 Kõik Kibin Allan 02:54:39 1268
197 507 Kõik Panteleev Andrey MTB School 02:54:55 1267
198 690 Kõik Leier Tõnis 02:54:57 1266
199 860 Kõik Janno Brent 02:55:01 1265
200 713 Kõik Arnek Adeele RR Siplased / VITAX 02:55:03 1264
201 765 Kõik Konsap Ats 02:55:29 1263
202 703 Kõik Kukk Agnes Spordipartner Racing Girls 02:55:30 1262
203 697 Kõik Tamkivi Tarmo 02:55:31 1261
204 774 Kõik Pirnipuu Marvin 02:55:31 1260
205 869 Kõik Michelson Erki 02:55:36 1259
206 830 Kõik Mürk Karl Oskar 02:56:26 1258
207 796 Kõik Malsroos Taavi 02:56:29 1257
208 788 Kõik Pärnamets Taavi 02:56:38 1256
209 790 Kõik Kaun Sten Spordipartner 3 02:56:45 1255
210 685 Kõik Luts Taavi Tartumaa 02:57:27 1254
211 772 Kõik Medne Sarlote Elza Cycling club KS Sporta Klubs 02:57:27 1253
212 756 Kõik Koik Kaire Porter Racing 02:57:56 1252
213 842 Kõik Konga Anu Porter Racing 02:58:21 1251
214 751 Kõik Sammel Koit Cosmos 02:58:26 1250
215 693 Kõik Rehi Maila AT Sport Team 02:58:42 1249
216 750 Kõik Liiv Madis 02:58:44 1248
217 740 Kõik Luidre Liivo 02:59:24 1247
218 837 Kõik Tuur Liis 02:59:31 1246
219 717 Kõik Kallas Urmas 02:59:35 1245
220 725 Kõik Kriisa Tiina RR Siplased / VITAX 02:59:38 1244
221 581 Kõik Laaniste Mart Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2 03:00:43 1243
222 777 Kõik Sarri Urmas 03:00:46 1242
223 722 Kõik Lõune Liis Rakke/Purustaja Naiskond 03:00:48 1241
224 688 Kõik Jamnes Margus 03:01:27 1240
225 726 Kõik Nõmmik Jaanus Türi Rattaklubi 03:01:36 1239
226 686 Kõik Ulm Erki 03:02:17 1238
227 666 Kõik Raiesmaa Eldur 03:02:26 1237
228 674 Kõik Noormets Alar Auto Stock 03:02:27 1236
229 776 Kõik Starkopf Kevin Sportland Bottecchia Team 2 03:03:29 1235
230 778 Kõik Lilenbach Feliks Spordipartner 3 03:03:32 1234
231 719 Kõik Pärt Valdur 03:03:42 1233
232 833 Kõik Jakobson Õnne-Liina 03:04:02 1232
233 792 Kõik Kristal Kaspar Shoproller Kose AMK ct 2 03:04:34 1231
234 760 Kõik Saluste Priit 03:04:42 1230
235 721 Kõik Suzi Regina 03:05:48 1229
236 712 Kõik Tamm Erki 03:07:05 1228
237 814 Kõik Apri Aimar 03:07:37 1227
238 676 Kõik Lääne Jaak 03:07:56 1226
239 786 Kõik Vasilev Arseny 03:09:16 1225
240 714 Kõik Pobbol Raino KoMo 03:09:46 1224
241 847 Kõik Meltsas Veiko 03:10:03 1223
242 728 Kõik Haas Steve 03:10:51 1222
243 746 Kõik Sankman Jüri 03:12:19 1221
244 839 Kõik Tservjakov Juri 03:12:26 1220
245 858 Kõik Maripuu Ivar DSV Spordiklubi 03:12:46 1219
246 812 Kõik Vares Veljo Flexoil 03:13:46 1218
247 862 Kõik Kaukver Andres 03:15:07 1217
248 630 Kõik Teppan Sten 03:15:22 1216
249 737 Kõik Vare Tauno 03:15:34 1215
250 826 Kõik Epner Markus Rene 03:16:14 1214
251 783 Kõik Raitviir Erik velo clubbers 03:16:43 1213
252 701 Kõik Vonk Janar 03:17:21 1212
253 787 Kõik Sarapuu Margus 03:17:34 1211
254 800 Kõik Sikk Reijo 03:17:44 1210
255 855 Kõik Kõster Indrek 03:17:46 1209
256 797 Kõik Valma Tõnu 03:18:29 1208
257 793 Kõik Savolainen Heikki Flexoil 03:18:50 1207
258 825 Kõik Moisio Pasi 03:19:49 1206
259 824 Kõik Malinen Hannu 03:19:52 1205
260 791 Kõik Nool Ivo 03:22:03 1204
261 729 Kõik Konsap Taavi 03:22:19 1203
262 834 Kõik Alttoa Margus SUKL JÕULU 03:22:29 1202
263 672 Kõik Lukas Tiit 03:24:21 1201
264 747 Kõik Eerme Hanno 03:24:31 1200
265 798 Kõik Alasoo Kaur 03:27:00 1199
266 764 Kõik Ahu Ülo 03:29:03 1198
267 831 Kõik Krünberg Klen 03:31:01 1197
268 801 Kõik Riiner Märt MAMILY National Pro MTB Racing Team 1 03:31:11 1196
269 794 Kõik Priks Silver 03:32:42 1195
270 734 Kõik Eensoo Gunnar Cyclon/Toru-Jüri Team 03:34:47 1194
271 813 Kõik Dooner Teet Sportlove 03:37:27 1193
272 684 Kõik Hiob Laur 03:40:32 1192
273 727 Kõik Lillo Indrek 03:40:34 1191
274 820 Kõik Bachmann Raul 03:40:38 1190
275 865 Kõik Teearu Karl 03:41:49 1189
276 755 Kõik Järveoja Helje 03:44:56 1188
277 691 Kõik Varik Meelis 03:45:13 1187
278 773 Kõik Maranik Mango 03:46:09 1186
279 785 Kõik Laugesaar Allar 03:51:14 1185
280 804 Kõik Kruusimägi Riin 03:54:22 1184
281 822 Kõik Ekart Mario 04:02:30 1183
282 803 Kõik Anneljas Elar 04:02:47 1182
283 835 Kõik Alttoa Kadri SUKL JÕULU 04:10:23 1181
284 807 Kõik Odar Margit 04:34:33 1180
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton) Kõik M võitja keskmine kiirus 23,07 km/h
Koht Nr V. kl Perenimi Eesnimi Klubi Aeg Punktid
1 504 Kõik M Kannimäe Taavi Team Antsla 01:54:25 1510
2 523 Kõik M Mihkels Madis TÜASK 01:56:57 1495
3 509 Kõik M Pilv Armin Team Antsla 01:56:59 1485
4 836 Kõik M Paavola Tomi Team Evoc Finland 01:57:00 1479
5 529 Kõik M Pruuli Karl Team Antsla 01:58:40 1472
6 513 Kõik M Malva Margus ProCoating Kostivere Rattatiim 01:58:44 1477
7 517 Kõik M Pruul Robin 01:59:24 1468
8 503 Kõik M Kattai Kaupo Team Amps 02:01:14 1466
9 512 Kõik M Välk Martti Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:01:24 1464
10 534 Kõik M Laanjõe Elvis Leon 02:01:55 1462
11 506 Kõik M Tamkõrv Helmet Team Amps 02:01:56 1460
12 542 Kõik M Johanson Egert Team Bottecchia/KJK 02:02:30 1458
13 518 Kõik M Alvela Jaan VELOPLUS 02:03:02 1456
14 549 Kõik M Tasane Jaanus Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi 02:03:22 1454
15 515 Kõik M Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 02:03:31 1452
16 514 Kõik M Kuresoo Rain Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:03:39 1450
17 854 Kõik M Luks Sven Sportland Bottecchia Team 02:03:40 1448
18 527 Kõik M Blumbergs Ronalds Cycling club KS Sporta Klubs 02:03:40 1446
19 841 Kõik M Grünberg Henry Porter Racing 02:03:40 1445
20 520 Kõik M Pungar Rainer Cyclon/MyFitness Team 02:03:54 1444
21 565 Kõik M Pekk Tiit Viimsi Sport 02:04:34 1443
22 543 Kõik M Puusepp Sven Spordipartner 1 02:07:44 1442
23 524 Kõik M Kasekamp Andrus Cyclon/MyFitness Team 02:07:45 1441
24 536 Kõik M Prii Paavo VIIMSI SPORT II 02:08:21 1440
25 569 Kõik M Andla Andy 02:08:22 1439
26 519 Kõik M Põldmaa Alo RR Siplased / LAADA CAFE 02:09:06 1438
27 537 Kõik M Tupits Ivo RR Siplased / METSAHAKE 02:09:42 1437
28 533 Kõik M Rätsep Ain Spordipartner 1 02:09:44 1436
29 558 Kõik M Lepp Ragnar Egesten Metallehitused/BGM 02:09:51 1435
30 627 Kõik M Tarassov Matvei 02:10:42 1434
31 866 Kõik M Remmelg Martin SPORTLAND 02:11:03 1433
32 546 Kõik M Lagenõmm Aivar Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1 02:11:30 1432
33 604 Kõik M Kuusk Tanel Spordipartner 2 02:11:38 1431
34 525 Kõik M Toome Roland RR Siplased / METSAHAKE 02:11:49 1430
35 564 Kõik M Annion Silver 02:11:59 1429
36 532 Kõik M Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:12:00 1428
37 541 Kõik M Pulst Raivo 02:12:06 1427
38 562 Kõik M Talvar Risto 02:12:19 1426
39 593 Kõik M Idavain Janno ProCoating Kostivere Rattatiim 02:13:00 1425
40 531 Kõik M Blumbergs Oskars Cycling club KS Sporta Klubs 02:13:38 1424
41 560 Kõik M Kaldre Raul 02:13:44 1423
42 671 Kõik M Välja Markus 02:14:02 1422
43 571 Kõik M Kriisa Helar RR Siplased / VERX 02:14:17 1421
44 539 Kõik M Šumanov Tiit RR Siplased / METSAHAKE 02:14:19 1420
45 535 Kõik M Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 3 02:14:21 1419
46 851 Kõik M Vadam Mattias 02:14:22 1418
47 591 Kõik M Aas Andres Vendario.ee 02:14:26 1417
48 598 Kõik M Vooremaa Argo 02:14:46 1416
49 547 Kõik M Kõiv Kaspar RedBike 02:15:19 1414
50 609 Kõik M Sepp Tõnis 02:15:39 1413
51 664 Kõik M Bergvald Gunnar Spordipartner 1 02:15:50 1411
52 850 Kõik M Kuusmaa Maikel 02:16:23 1410
53 583 Kõik M Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 02:16:29 1409
54 594 Kõik M Müürsep Indrek Egesten Metallehitused/BGM 02:17:38 1408
55 592 Kõik M Mesteljainen Dmitri 02:17:39 1407
56 867 Kõik M Kollo Andres SPORTLAND 02:17:42 1406
57 612 Kõik M Kull Martin 02:18:03 1405
58 567 Kõik M Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:18:26 1404
59 586 Kõik M Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:18:26 1403
60 568 Kõik M Artel Veiko DSV Spordiklubi 02:19:09 1402
61 570 Kõik M Rips Leho 02:19:38 1401
62 582 Kõik M Kollo Tiit 02:19:43 1400
63 596 Kõik M Veskiväli Heigo 02:19:59 1399
64 602 Kõik M Maasikmäe Argo RR Siplased / VERX 02:20:12 1398
65 647 Kõik M Kaasla Kaspar Sportland Bottecchia Team 3 02:20:14 1397
66 641 Kõik M Pruuli Jaanus 02:20:17 1396
67 561 Kõik M Rooma Roger Sportland Bottecchia Team 3 02:20:23 1395
68 856 Kõik M Greenbaum Marko 02:21:01 1393
69 639 Kõik M Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane/Torpado 02:21:04 1392
70 595 Kõik M Tigane Raiko 02:21:08 1391
71 557 Kõik M Lüüsalu Villu 02:21:11 1390
72 614 Kõik M Nigulas Harles Kulgur Team 2 02:22:03 1388
73 597 Kõik M Ots Riho VIIMSI SPORT II 02:22:04 1387
74 817 Kõik M Merelaid Martin 02:23:41 1386
75 828 Kõik M Silk Indrek 02:23:58 1385
76 669 Kõik M Must Tauri Türi Rattaklubi 02:24:08 1384
77 695 Kõik M Karki Martin TÜASK 02:24:19 1383
78 838 Kõik M Kõiv Kardo 02:24:28 1382
79 585 Kõik M Koik Kristjan 02:24:30 1381
80 559 Kõik M Danilas Meelis 02:24:42 1380
81 634 Kõik M Veiler Siim 02:25:27 1379
82 650 Kõik M Liiker Tanel VABAJOOKS 02:25:38 1378
83 576 Kõik M Tuuna Toomas 02:25:42 1377
84 635 Kõik M Kotov Raul velo clubbers