Viviani võitis Tirreno-Adriatico velotuuril etapi, Kangert peagrupis

613953h7c21t28

Itaalias jätkuva kõrgetasemelise Tirreno-Adriatico velotuuri kolmanda etapi võitis grupifinišist Itaalia meister Elia Viviani (Deceuninck-Quick Step).

226-kilomeetrisel etapil edestas Viviani viis tundi, 26 minutit ja 45 sekundit kestnud võistlusel kolmekordset endist maailmameistrit Peter Saganit ja kolumblast Fernando Gaviriat (UAE Team Emirates). Vivianile oli see neljandaks võiduks sel hooajal. Tanel Kangert (EF Education First) lõpetas võistluse peagrupis, 81. kohal.

Kokkuvõttes jätkab tuuri liidrina Suurbritannia rattur Adam Yates (Mitchelton-Scott). Teist kohta hoiab sama ajaga tema meeskonnakaaslane Brent Bookwalter ning kolmandat Primož Roglic, kes jääb esimestest maha seitsme sekundiga. Kangert jätkab üldarvestuses 32. kohal, kaotades liidrile ühe minuti ja 43 sekundiga.

Velotuuri neljandal etapil sõidavad ratturid 221 kilomeetrit. Mitmepäevasõit lõpeb teisipäeval 10-kilomeetrise temposõiduga.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X