Virgo Mitt alustas juunioride velotuuri Prantsusmaal 11. kohaga, võit Markus Mäeuibo meeskonnakaaslasele

Insta Virgo Mitt

Prantsusmaal alanud juunioride esimese kategooria velotuuril Penn Ar Bed – Pays d’Iroise avaetapil teenis Virgo Mitt (OC Val d’Oise 95) 11. koha.

101-kilomeetrisel etapil sõitis peagrupist ära kümme meest, kelle seast võidutses Iirimaa rattur Seth Dunwoody (Cannibal – Victorious U19 Development Team; 2:17.41). Talle järgnesid Belgia ratturid Yaxano Smet (Van Moer Logistics Cycling Team; +0.02) ja Rune Duflo (Onder Ons Parike; +0.02).

Mitt sai peagrupist esimese koha, kaotades võitjale ühe minuti ja kolme sekundiga. Dunwoody meeskonnakaaslane Markus Mäeuibo (+1.03) pälvis 33. ja Mik Madisson (OC Val d’Oise 95; +1.03) 53. koha.

“Etapiga võib rahule jääda. Muidugi oleks saanud paremini, sest kümme meest läksid eest ära umbes 70. kilomeetril, aga ise olin kehval positsioonil ja ei saanud kaasa minna. Positiivne oli vähemalt see, et grupifiniši panin kinni,“ ütles Mitt.

Pühapäeval sõidetakse velotuuril 7,5-kilomeetrine temposõit ja 118,8-kilomeetrine grupisõit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X