Vingegaard võidutses teist etappi järjest, Taaramäe 34.

Insta Rein Taaramäe

Baskimaa velotuuri neljandal etapil võidutses teist päeva järjest Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma). Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) sai 34. koha.

175-kilomeetrisel ja ligi 3000 tõusumeetriga etapil alistas Vingegaard lõpujoonel hispaanlase Mikel Landa (Bahrain – Victorious). Kaks sekundit hiljem lõpetanud grupist oli parim šveitslane Mauro Schmid (Soudal – Quick Step). Taaramäe finišeeris grupis, mis kaotas võitjale 46 sekundiga.

“Tippvormist olen veel mõne sammu kaugusel. Hetkel jääb veidi puudu, et ees grupis tõusul lõpuni sõita, aga see pole üllatus. Olen praegu graafikus ning loodan järgmiseks sõiduks sammu parem olla,” ütles Taaramäe peale etappi. “Sõidan siin praegu ootuspäraselt, tunne on hea ja taastun hästi.”

Kokkuvõttes seitsme parema seas muutusi ei toimunud. Esikohal jätkab Vingegaard, talle järgnevad Landa (+0.12) ja prantslane David Gaudu (Groupama – FDJ; +0.31). Taaramäe kerkis seitsme positsiooni võrra ning jätkab 26. kohal (+2.07).

Reedel on kavas 165-kilomeetrine etapp, mille trassile jääb kolm kolmanda ja üks teise kategooria tõus.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X