Vincenzo Nibali võitis Milano-San Remo

Kuulsa Itaalia ühepäevasõidu Milano-San Remo võitis Vincenzo Nibali, kes läbis 294 km pikkuse distantsi ajaga 7:18.43. Bahrain-Merida ratturile järgnesid Caleb Ewan (Mitchelton-Scott) ja 2016. aasta võitja Arnaud Demare (FDJ).

Nibali ründas 7 km enne finišit kuulsal Poggio tõusul. Kuigi jälitajad jõudsid itaallasele lõpusirgel ohtlikult lähedale, ei tekkinud võitjas kahtlust. See oli Nibalile esimeseks Milano-San Remo võiduks. Nibalist sai pärast 2006. aastat esimene Itaalia rattur, kes nimetatud ühepäevasõidul võiduni jõudis.

“Mul ei ole sõnu,” lausus Nibali vahetult pärast finišit. “Mul oli viimasel 15 km väga hea tunne. Poggiol töötasin koos Colbrelliga ja viimasel viiel kilometril järgnesin ühele ratturile. Kui spordidirektor andis raadio teel teada ajavahest, panin täisgaasiga lõpuni välja.”

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X