Viljandi rattur Kristjan Johanson Prantsusmaa ühepäevasõidul viies

Pühapäeval Prantsusmaal toimunud ühepäevasõidul  GP de Tourves-Elan Varois (kõik kategooriad) teenis Kristjan Johanson (UC Aubenas) 5.koha.

Nelja ette jäänud jooksiku järel tuli peagrupp viiendale kohale, mille noor viljandlane kindlalt võitis. Võidusõidu võitis Axel Narbonne Zucarelli (VC La Pomme Marseille)

Hooaja esimese poole tervisega kimpus olnud Johansoni sõnul näitab konditsioon paranemise märke. ” Garmini termomeeter näitas sõidu ajal +35 , algul jalad üldse ei liikunud, mis oli ilmselt tingitud peale eestikaid kergemini võetud nädalast ja suurest kuumusest. Viimasele 25 kilomeetri pikkusele ringile minnes käisin auto juures ja lahmisin vett peale, mispeale ärkasid jalad ülesse ja tunne läks heaks, olen rahul ” kirjeldas noormees sõidujärgseid emotsioone.

 Foto: UC Aubenas

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X