Viljandi Rattaklubi tegemised 2020

Noored wattbikes

Sel aastal tahame me kõiki rattafänne hoida senisest enam kursis meie tublide klubide tegemistega. Esimene õnnelik, kes vastas kolmele küsimusele oli Viljandi Rattaklubi.

1) Kui palju rattureid jaanuarikuu seisuga teie klubis on?
Viljandi Rattaklubis treenib igapäevaselt ca 40 noorratturit, lisaks paarkümmend harrastajat/klubiliiget. Klubi juhatus on neljaliikmeline. Taustajõud: vanemtreener Marek Johanson, abitreener Jaanus, füsioterapeut/fitnesstreener Marju, mehaanikud Jaanus ja Raido. Lisaks 80 tublit lapsevanemat, kes jõudumööda meie tegemistes kaasa löövad

2) Millised on teie klubi selle hooaja eesmärgid, kuidas plaanite neid saavutada?
Eesmärgiks on pakkuda Viljandi ja Viljandimaa noortele kvaliteetseid ja mitmekülgseid sportimistingimusi läbi jalgrattaspordi ning seeläbi toredat lapse-ja nooruspõlve kasvamaks tubliks inimeseks ja näitamaks kätte eluks õiged hoiakud.

3) Millist rattaüritust ja miks ootate sel hooajal kõige rohkem?
Kõige rohkem ootavad väikesed ratturid Urumarja Velotuuri ,TTP-d ja Kalevi lastetuuri, noored ootavad treki- ja lõunalaagreid, meistrivõistluseid, Läti-ja Leedu ning Luxembourgi tuuri ning koondise sõite. Treenerid ootavad tegelikult iga järgnevat trenni/laagrit/võistlust ja kui jälle Eestis maanteel treenida/võistelda saab ehk kevade saabumist ja loomulikult hooaja lõpu Naissaare laagrit ning sügisel toimuvat meie klubi 20.-dat juubelipidu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X