Viking Window Eesti meistrivõistlused maastikurattakrossis alustavad juba vähem kui kolme nädala pärast

EMV Teatekrossis 2022

Juba vähem kui kolme nädala pärast saavad alguse maastikuratta Eesti meistrivõistlused Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses. 14. juulil avatakse Viking Window Eesti meistrivõistluste programm teatekrossiga. 18. juulil toimub esmakordselt EMV väljalangemissõidus ehk eliminaatoris, 19. juulil selgitatakse lühirajasõidu meistrid ja 20. juulil olümpiakrossi meistrid.

Registreerimine võistlusteks on avatud ja lõpeb teatekrossi sõidule 10. juulil 2024 kell 24.00 ja väljalangemissõidule, lühirajasõidule ning olümpiakrossile 16. juulil 2024. a kell 24.00. Hilisemaid registreerimisi ei rahuldata! Registreerimine toimub EJL iseteeninduskeskkonnas https://iseteenindus.ejl.ee/et/registreeru/register.

Teatekrossile registreerudes palume nendel klubidel, kellel on ühes võistlusklassis rohkem kui üks tiim märkida sportlase tiimi kuuluvus Spordiorganisatsiooni lahtrisse. Näiteks, kui EJL annab ülesse kaks tiimi noorte võistlusklassi, siis esimese tiimi sportlaste Spordiorganisatsiooniks märgin „EJL I“ ja teise tiimi „EJL II“. Kohapeal on võimalik ka tiimi koosseisudes muudatusi teha. Varu sportlased märkida tiimi numbri asemel sõnaga „varu“.

Võistluste info on kättesaadav ejl.ee ja xco.ee/emv-2024/ lehelt. Võistluse juhendi saab alla laadida siit.

Viking Window Eesti meistrivõistluste korraldamist toetavad:
Viking Window, Messiehitus, Rand & Tuulberg, Jetoil, RTS Infra Eesti, EHL Profiles, Malmerk Klaasium, Scania, Hearum, Graanul Invest, Columbia-Kivi, Viimsi Keevitus, Kaamos, Kagu Engineering, Ramudden, AT Sport, Valgehobusemäe suusa- ja puhkekesus, Kultuurkapital, Järva vald.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X