Vihmasadu rikkus Räime avastardi Rumeenias

miku

Eesti profirattur Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) alustas Rumeenias toimuvat Sibiu velotuuri (UCI 2.1) 112. kohaga.

Neljapäevasel 2,5-kilomeetrisel proloogil ületas finišijoone 127 ratturit ja Räim oli neist 112., kaotades võitjale, Bike Aid tiimi eest sõitvale sakslasele Nikodemus Höllerile minuti ja 13 sekundiga. Üllatusvõitjal vedas ilmaga, sest sai koos käputäie sõitjatega tehnilise proloogi läbida kuivas ilmas, seejärel hakkas sadama paduvihma.

“Ka mina startisin vihmasel ja märjal trassil ning seal polnud midagi teha,” kirjutas Räim oma Facebooki lehel. “Riske ei hakanud võtma, kuna oleks võimatu olnud midagi korda saata. Päris libe oli ikka, soojendusel sain ka pulsi kõrgemaks kui võistlusel, sest lihtsalt poleks olnud võimalik kiirem olla. Maastikurattaga oleksin ilmselt täna nobedam olnud.”

“Homme uus päev, käib kergelt üles-alla ja finiš on 25 km tõusu otsas, mis on juba 2000 m peal. Üritame enda mägedemeest nii palju aidata kui saame,” lisas Räim.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X