Venemaa sportlased domineerisid trekisõidu EM-il võistkondlikke sprinte

Bulgaarias Plovdivis algasid trekisõidu Euroopa meistrivõistlused. Võistkondlikes sprintides domineerisid Venemaa sportlased, kes pälvisid esikohad nii naiste kui meeste arvestuses.

Venemaa võidukasse naiskonda kuulusid Anastasija Voinova, Daria Šmeleva ja Natalia Antonova. Euroopa meistri tiitli tõi neile aeg 46,852. Hõbemedali pälvis Suurbritannia (48,531) ja pronksi Ukraina (49,296).

Meeste kuldses tiimis lõid kaasa Denis Dmitriev, Pavel Jakuševski ja Ivan Gladõšev. Nende võiduajaks oli 43,007. Teise koha teenis Tšehhi (43,925) ja kolmanda Kreeka (44,561).

Naiste scratchis tuli Euroopa meistriks itaallanna Martina Fidanza, teise koha pälvis valgevenelanna Hanna Tserahh ja kolmanda koha ukrainlanna Tatjana Klimtšenko. Meeste väljalangemissõidu võitis britt Matthew Walls, kellele järgnesid Portugali rattur Iuri Leitao ja venelane Sergei Rostovtsev.

Allikas: sport.err.ee

Foto:Venemaa kuldne sprindi teatemeeskond Autor/allikas: Dario Belingheri/BettiniPhoto©2020

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X