Vendelin oli Poolas vahefinišite nobedaim, Nisu kokkuvõttes 9.

Poolas peetaval Dookola Mazowsza velotuuri (UCI 2.2 kat) kolmandal etapil pälvis grupifinišis 12. koha Norman Vahtra (Cycling Tartu). Parima vahefinišite särgiga läks koju Karl-Arnold Vendelin, kes edestas selles arvestuses teist eestlast Oskar Nisu, kes lõpetas velotuuri üheksandal kohal.

168-kilomeetrisel Teresini teedel sõidetud etapil pälvisid kaksikvõidu Tšehhi ratturid Alois Kankovsky ja Richard Holec. Võiduajaks märgiti protokolli 3:42.00. Kolmanda koha teenis etapilt kohalike rõõmuks Adrian Banaszek. Nisu lõpetas 30., Peeter Pung 54., Karl-Arnold Vendelin 65. ja Kristo Prangel 89. kohal. Joosep Sankmann ja Marten Jõeäär tulemust kirja ei saanud.

Kokkuvõttes teenis esikoha kohalik rattur Sajnok, kes edestas 31 sekundiga teiseks tõusnud Kankovskyt. Kolmandaks langes Stepniak, kes kaotas võitjale 39 sekundit. Eesti parimana tõusis kokkuvõttes kolme koha võrra üheksandale positsioonile Nisu, kes kaotas võitjale 48 sekundit. Vendelin tõusis 18. kohale ning Vahtra sai kirja 19. tulemuse. Pung ja Prangel lõpetasid vastavalt 34. ja 91. kohal.

Vendelin sai mitmepäevasõidu kokkuvõttes selga ka vahefinišite liidri särgi. Samas arvestuses sai teise koha esimesel kahel päeval vahefinišite arvetsuses juhtinud Nisu.