Värske Eesti meister Räim pikendas klubiga lepingut

466187hb133t28

Pühapäeval maanteeratta grupisõidus Eesti meistriks kroonitud Mihkel Räim pikendas kahe aasta võrra Israel Cycling Academyga lepingut.

Tänavu esimese Iisraeli profitiimina Giro d’Italial osalenud Israel Cycling Academy (ICA) omanikel on silme ees järgmine siht – teha kahe aasta pärast debüüt Tour de France’il. “Hoolimata ICA ajaloolistest saavutustest 2018. aasta esimesel poolel planeerime juba järgmist aastat. Seetõttu pikendasime lepingut klubi põhisõitjate Zaki, Kristsi ja Mikuga,” kommenteeris klubi omanik Sylvan Adams pressiteate vahendusel. “Oleme järgmisel aastal veel tugevamad ja kogenumad, olen meie sõitjate ja tiimi üle väga uhke!”

“Meeskond muudkui kasvab ja areneb, mul pole kahtlustki, et areneme veelgi ja ma tahan olla osa tiimi säravast tulevikust,” kommenteeris ICA edukaim sõitja, 12 UCI võitu teeninud Räim.

“ICA-l ja minul on ideaalne abielu, miks peaks seda rikkuma?” selgitas Räim, et otsus lepingut pikendada tuli lihtsalt. “Olen selles tiimis saanud palju paremaks ratturiks, usun, et jätkame samas vaimus ka edaspidi ja jõuame koos tippu.”

Lisaks Räimele sõlmisid ICA-ga lepingupikenduse lätlane Krists Neilands ja austraallane Zak Dempster.

Allikas:sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X