Van der Poel võitis teise cyclo-crossi MK-etapi järjest

cyclo

Cyclo-crossi MK-karikasari jätkus Belgias Koksijdes. Meeste ja naiste seas pälvisid esikohad maailmameister Mathieu van der Poel ja Ceylin del Carmen Alvarado.

Van Der Poel võidutses teist MK-etappi järjest ajaga 59.58. Teise ja kolmanda koha jagasid omavahel kohalike rõõmuks belglased Laurens Sweeck (+0.25) ja Toon Aerts (+0.35).

Naiste seas pälvis esikoha 21-aastane hollandlanna Alvarado (47.09), kes edestas kaasmaalannasid Lucinda Brandi ja Yara Katleijni vastavalt kuue ja kaheksa sekundiga. Hollandi naised said Koksijdes lausa viisikvõidu. Maailmameister Sanne Cant jäeti kodupubliku silme all seitsmendale kohale. Kaotust kogunes belglannal võitjale üks minut ja 24 sekundit.

Eesti rattureid sel korral stardis ei olnud.

MK-sarja kokkuvõttes jätkab meeste seas liidrina Eli Iserbyt, kes on kogunud viie etapiga 348 punkti. Teisel kohal on Aerts (330 p) ja kolmandal Michael Vanthourenhout (284). Van der Poel hoiab 160 punktiga 17. kohta.

Naiste seas on üldarvestuses esikohal Katerina Nash, kel on punkte 268. Teine on Anna Kay (228) ja kolmas Kaitlin Keough (224). Alvarado tõusis etapivõiduga neljandale kohale. Kokku on tal nüüd 220 punkti.

Kuues cyclo-crossi MK-etapp toimub vahetult enne jõule, 22. detsembril Belgias Namuris.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X